PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكلات اجراي بازيهاي پلي استيشن 1 و 2

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5

tekken god
23-11-2008, 14:49
سلام
من از برنامه PCSX2 0.9.4 استفاده می کنم و به قول دوستمون دو سال خودمو کشتم تا بازی های PS2 رو روی کامپیوتر اجرا کنم ولی آخرم نشد ! خیلی نا امید شدم ولی اگه کسی می دونه از چه پلاگین هایی باید استفاده کنم بگه چون بازی خیلی آهسته است و گرافیکس هم بعضی جاا ها قاط میزنه !
لطفاً راهنمایی کنید . راستی اگه پلاگینی می شناسید که با God Of War ll , God Of War سازگارباشه حتماً بگید چون وری هارد 2 اون رو تا نزدیکای آخرش رفتم بعد سی دیم ترکید ( خش خشی شد ) حالا هم می خواهم از رو فایل تو کامپیوتر اجرا کنم . همه چی مثل ایمیج گرفتن و اجرا از روی فایل رو هم بلدم فقط با سرعت بازی مشکل دارم
صد در صد مطمئن هستم که مشکل از کامپیوترم نیست .
مشخّصات کامپیوتر :

Computer Name: MOHAMMAD-PC
Operating System: Windows Vista Ultimate OR Windows Xp
BIOS: Phoenix - AwardBIOS v6.00PG
Processor: Intel(R) Pentium(R) D CPU 3.00GHz (2 CPUs), ~3.00GHz
Memory: 1022MB RAM
DirectX Version: DirectX 10

Graphics
Name: NVIDIA GeForce 8500 GT
Manufacturer: NVIDIA
Chip Type: GeForce 8500 GT
DAC Type: Integrated RAMDAC
Approx. Total Memory: 752 MB
Current Display Mode 1280 x 1024 (32 bit) (60Hz)
Monitor: Generic PnP Monitor

لطفاً براهنمایید .
ممنون

tekken god
27-11-2008, 22:25
کسی نیست ما را براهنماید !؟

Master
28-11-2008, 05:45
کسی نیست ما را براهنماید !؟

سلام اگر مشکلی دارید حتما به
لینک زیر[/URL] برید که تمام توضیحات در مورد شبیه ساز پلی استیشن 2 (pcsx2 )توش هست [URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من خودم با شبیه ساز پلی استیشن 2 (pcsx2 )بازیهای Final fantasyXII,Bloody roar3 ,tekken5 ,4و.... رو بازی میکنم البته توی این دوتا تاپیک زیر:
pcsx2 9.5 307 & new plugins new sound &pad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
چگونگی اجرای بازی های مختلف با بهترین تنظیمات در PCXS2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

smallfrank
28-11-2008, 13:33
من با سرعت مشکل ندارم ولی صداش خیلی کنده.
یه پلاگین خوب واسه صدا ندارید ؟

arya2001
03-12-2008, 01:09
سلام خیلی تاپیک جالبی ولی خواهشن ادرس هارو یکم مرتب تر تایپ کنید من نمیتونم باز کنم اگه میشه تو رپید بزارید فایل هارو

سیستم من اخرش مشکل نداره سیستمم بازی باز میشه ولی هنوز داخل نشده از ویندوز ایراد میگیره میخواستم بدونم از چه ویندوزی باید استفاده کرد سرویس پک 2 و 3 رو امتحان کردم جواب نداد

sina.1970
04-12-2008, 10:47
سلام
من ديروز يك پلي استيشن 2 مدل ژاپني فن دار گرفتم .فيلم دي ودي را نشان ميداد . سي دي بازي كه ميزارم (4 تا 5 تا بازي نو خريدم) منظورم اينكه سي دي ها نو هستند شايد بعد از 10 بار روشن و خاموش كردن تونستم يكي از بازي ها رو اجرا كنم.كسي ميتونه مشكل اين پلي اتيشن چي هست و چرا دي ودي رو راحت اجرا ميكنه ولي بازي و نه .تو رو خدا اگه راه حلي هست كمكم كنيد.ممنونم.

saiiddz
04-12-2008, 12:51
سلام
من ديروز يك پلي استيشن 2 مدل ژاپني فن دار گرفتم .فيلم دي ودي را نشان ميداد . سي دي بازي كه ميزارم (4 تا 5 تا بازي نو خريدم) منظورم اينكه سي دي ها نو هستند شايد بعد از 10 بار روشن و خاموش كردن تونستم يكي از بازي ها رو اجرا كنم.كسي ميتونه مشكل اين پلي اتيشن چي هست و چرا دي ودي رو راحت اجرا ميكنه ولي بازي و نه .تو رو خدا اگه راه حلي هست كمكم كنيد.ممنونم.
با سلام
لنز پلي استيشن شما اصل هست به اين خاطر بازيهايي كه كپي باشن رو نمياره
البته بيشتر بازي ها در ايران كپي هست مگر اينكه به يه بازي 5 هزار تومن بدي تا اصلشو بگيري
بايد ببري و لنزش رو عوض كني
يادت باشه لنز پلي استيشنتو تحويل بگيري

kolange_edalat2001
13-12-2008, 10:42
من با سرعت مشکل ندارم ولی صداش خیلی کنده.
یه پلاگین خوب واسه صدا ندارید ؟

با rev 75 SPU2GHz PP rev 406.7z استفاده کن که در لینک زیر گزاشتم ورژن جدید pcsx2 9.5 396 هم اومد :5: و gsdx 1.13 جدیدش

kolange_edalat2001
13-12-2008, 10:53
سلام خیلی تاپیک جالبی ولی خواهشن ادرس هارو یکم مرتب تر تایپ کنید من نمیتونم باز کنم اگه میشه تو رپید بزارید فایل هارو

سیستم من اخرش مشکل نداره سیستمم بازی باز میشه ولی هنوز داخل نشده از ویندوز ایراد میگیره میخواستم بدونم از چه ویندوزی باید استفاده کرد سرویس پک 2 و 3 رو امتحان کردم جواب نداد

از sp3 استفاده کنی بهتره و این مشکل از میشه از win شما باشه یا اینکه source برنامتون ناقص هست به لینک زیر من برو و جدیدترین ورؤن رو دان کن :46:

abbas_t44
15-12-2008, 18:26
من بهترین تنظیمات بازی harvest moon:a wonderful specal رو میخواهم لطفا غلط املایی نگیرید خواهش میکنم یکی به من کمک کنه اینم تنظیمات سیسنمم
geforce 7100gt
1gb ram
cpu 3000

kolange_edalat2001
15-12-2008, 22:03
من بهترین تنظیمات بازی harvest moon:a wonderful specal رو میخواهم لطفا غلط املایی نگیرید خواهش میکنم یکی به من کمک کنه اینم تنظیمات سیسنمم
geforce 7100gt
1gb ram
cpu 3000

بازی که گفتی هنوز مشکل داره و بهتره save home land رو بازی کتی که کراش هم نمیکنه

Syavashdl
24-12-2008, 20:49
Yek Emulator Ps2 Baraye Pc Bedid Ke Kar Kone PLZ

Syavashdl
24-12-2008, 20:52
:40:Yek Emulator Baraye Ps2 Dar Pc Bezarid Ke Kar Kone

Syavashdl
26-12-2008, 17:32
Yeki Rahnamaye Kar BA Psx2 Ro Bezare (4 Shared Nabashe )

kolange_edalat2001
27-12-2008, 17:44
Yeki Rahnamaye Kar BA Psx2 Ro Bezare (4 Shared Nabashe )

به سایت خودش برو pcsx2.net قسمت دانلودها pcsx2 9.5 playgruond رو دان کن

Reza Azimy_RW
27-12-2008, 23:12
سلام دوستان
ببخشید این شبیه ساز هنوز بازیها رو خوب اجرا نمیکنه ؟
پارسال اومدم اینطور بود الان رو نمیدونم .
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم که بازیها رو خوب اجرا میکنه یا نه .
سیستم من هم اینه :
RAM : 1GB
CPU : 2.8
VGA : 512 Gforce 7600
با ارتقا سیستم درست میشه ؟

h.zip
30-12-2008, 13:28
سلام لطفا طریقه سیو بازی final fight streetwise gxt ;kdn

Arash.m.m
05-01-2009, 01:20
سلام. ببخشید میدونم سوالم واقعا تکراریه ولی مجبورم بگم
من برنامه pcsx2 رو تازه نصب کردم و هیچی هم بهش اضافه نکردم اگه میشه بهم بگید از چه پلاگین ها یی رو باید دانلود کنم ممنوون.
در ضمن مشخضات سیستمم:graphic=geforce 8400 gs (512) ram 2g cpu= amd athlon 4200

miladdsd
05-01-2009, 22:49
با عرض سلام خدمت همه دوستان
با چه نرم افزاری قابل اجراست لطفا راهنمایی کنید ممنونgod of war کسی میدونه بازی

miladdsd
06-01-2009, 15:45
یکی نیست جواب ما رو بده کسی میدونه با چه نرم افزاری بازی خدای جنک روی کامپیوتر اجرا میشه اصلا تا بحال کسی این بازی رو رو کامپیوتر اجرا کرده در ضمن از لحاظ سخت افزاری مشخصات سیستم من این هست
cpu:AMD 4800 x2
geraphic card: nvidia gf 8400 gs 512 mb/ddr2
ram: 2 gb
رو اجرا کنمgod of war حالا کسی میدونه با این مشخصات با چه نرم افزاری میتونم بازی
لطفا راهنمای کنید ممنون

kolange_edalat2001
07-01-2009, 07:42
سلام. ببخشید میدونم سوالم واقعا تکراریه ولی مجبورم بگم
من برنامه pcsx2 رو تازه نصب کردم و هیچی هم بهش اضافه نکردم اگه میشه بهم بگید از چه پلاگین ها یی رو باید دانلود کنم ممنوون.
در ضمن مشخضات سیستمم:graphic=geforce 8400 gs (512) ram 2g cpu= amd athlon 4200

شما نیاز به پلاگین دارین و بایوس . بایوس رو در لینک پایینم دان کن و یک چیزه دیگه به سایت pcsx2 .net برو در قسمت دانلود pcsx2 9.5 playgrund رو دان کن تا بقیشو بگم

kolange_edalat2001
07-01-2009, 07:44
یکی نیست جواب ما رو بده کسی میدونه با چه نرم افزاری بازی خدای جنک روی کامپیوتر اجرا میشه اصلا تا بحال کسی این بازی رو رو کامپیوتر اجرا کرده در ضمن از لحاظ سخت افزاری مشخصات سیستم من این هست
cpu:amd 4800 x2
geraphic card: Nvidia gf 8400 gs 512 mb/ddr2
ram: 2 gb
رو اجرا کنمgod of war حالا کسی میدونه با این مشخصات با چه نرم افزاری میتونم بازی
لطفا راهنمای کنید ممنون

شما gow1 رو میتونی بازی کنی به سایت pcsx2 .net قسمت دانلودها pcsx2 9.5 playgrund رو دان کن تا ادامشو بگم

kolange_edalat2001
07-01-2009, 07:48
سلام دوستان
ببخشید این شبیه ساز هنوز بازیها رو خوب اجرا نمیکنه ؟
پارسال اومدم اینطور بود الان رو نمیدونم .
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم که بازیها رو خوب اجرا میکنه یا نه .
سیستم من هم اینه :
Ram : 1gb
cpu : 2.8
vga : 512 gforce 7600
با ارتقا سیستم درست میشه ؟

سیستمت خوبه ولی اگه بتونی cpu زو دو هسته ای کنی خوبه چون بهتر فریم میده و این برنامه از پارسال تا الان زمین تا اسمان تغییر کرده

Leon-117
07-01-2009, 13:38
سلام.دوست عزیز کلنگ عدالت2001 .لینک 4shared شما فک کنم پاک یا خراب شده.من قبلا کلی پلاگینو... دان کردم از اون لینک الان یالا نمی یادش.

kolange_edalat2001
07-01-2009, 17:23
سلام.دوست عزیز کلنگ عدالت2001 .لینک 4shared شما فک کنم پاک یا خراب شده.من قبلا کلی پلاگینو... دان کردم از اون لینک الان یالا نمی یادش.

علی جان متمعنی چون الان من داخل شدم و داهت کار میکنه این لینکو برو :46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

golden7light
08-01-2009, 13:04

من هردوتاشون رو رفتم (4 shared) اما هيچكدوم نميرن. يعني پسورد ميخوان!

golden7light
08-01-2009, 13:08
كلنگ جان من هر دو تا لينك 4 shared رو زدم هيچكدوم نميرن داخل. يعني پسورد ميخوان

Leon-117
08-01-2009, 14:43

نه!نمیره.من کامپیوترمو عوض کردم دوباره همه اون پلاگین ها و.. رو لازم دارم.با سیستم جدید من می شهgow1,2 را بازی کرد؟:31:راستی یادم رفت اینو میگه: Your session has either timed out or has not been correctly established.Please login again.

kolange_edalat2001
09-01-2009, 09:06
نه!نمیره.من کامپیوترمو عوض کردم دوباره همه اون پلاگین ها و.. رو لازم دارم.با سیستم جدید من می شهgow1,2 را بازی کرد؟:31:راستی یادم رفت اینو میگه: Your session has either timed out or has not been correctly established.Please login again.

كلنگ جان من هر دو تا لينك 4 shared رو زدم هيچكدوم نميرن داخل. يعني پسورد ميخوان

نمیدونم چرا ایمجوری شده از اینجا هر چی میخواید دان کنید جدیدترین پلاگینها :46:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Leon-117
09-01-2009, 14:29
نمیدونم چرا ایمجوری شده از اینجا هر چی میخواید دان کنید جدیدترین پلاگینها :46:
پلاگین چیه؟!!!من patchوبایوس می خوام.نگفتی میشه با سیستمم gow1,2 را بازی کرد یا نه؟:27:

kolange_edalat2001
09-01-2009, 20:18
پلاگین چیه؟!!!من patchوبایوس می خوام.نگفتی میشه با سیستمم gow1,2 را بازی کرد یا نه؟:27:

GOW1 رو میشه بازی کرد . بایوس رو هم از اینجا دان کن

AFSORDEH
09-01-2009, 20:55
سلام
يك كامپيوتر هست كه:
رم = 1024
گرافيك 256
و....................
نرم افزار play station2 بعد از نصب تمامي قسمت هايي رو كه بايد بشناسه ميشناسه غير از كارت صدا رو
البته در بعضي از كامپيوترهايي كه قطعات پايينتري دارند اجرا ميده

ميتونيد كمك كنيد كه آيا راهي داره.
ممنون:11:

avril3
16-01-2009, 00:59
با سلام و خسته نباشید .خداییش قات زدم .یکی لطف کنه بگه مرحله به مرحله چی کار باید کرد .ایا این بایاس ها و پلاگین ها واسه هر سیستم یا بازی فرق می کنه . لینک برنامه،پلاگین و بایوس رو هم بزارین اصلا چیزه دیگه ایی هم لازمه .

خواهشا یک توضیح کامل همراه بالینک فایل های مورد نیاز مورد نیاز بگین .

سیتم من لپ تاپ دل وسترو 1500 با سیپی یو 2.5 دو هسته ایی کارت گرافیگ 8600 جی فورس رم 4 گیگ .

خواهشا یک توضیح کامل همراه بالینک فایل های مورد نیاز مورد نیاز بگین .

golden7light
16-01-2009, 13:58
سلام. من يه پيشنهاد دارم. اينجوري نميشه كه ما برا دانلود برنامه و پلاگينهاش و........................... 4 ساعت تو اينترنت بگرديم، آخرشم هيچي. تازه اگرم پيداش كنيم، 4 ساعت ديگه بايد دانلودشون كنيم، آخرشم ميفهميم كه ديگه قديمي شده و كار نميكنه
اما پيشنهاد من به بچه ها اينه كه دوستاني مثل كلنگ عدالت كه جديدترين ورژن و همه پلاگينها و ... رو دارن، يه لطفي كنن بزنن رو cd يا dvd ، هر كي خواست، آدرسش رو بگيرن براش پست كنن. (ميدونم كار سختيه ولي اونوقت يه جمعيت دعاش ميكنن!!) البته هزينه و فلان و بمان و .... هرچي خودشون تعيين كنن، رو چشممون.
حالا فرهاد جان اگه حال و حوصلش رو داري، يه ندا به من بده.

kolange_edalat2001
17-01-2009, 13:15
اول سلام میکنم به دوستان من یه توضیخ در مورد این شبیه ساز یدم اینکه اول شما یعنی کسایی تازه کار هستند با این PCSX2 برن این سایت و این PCSX2 9.5 PLAYGRUOND رو دان کنن هر کی نکرده دان کنه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید گزینه اخری نرید باز PCSX2 9.4 رو دان کنید متاسفانه بازدید کننده در این تایپک کمه و منم کم میام . دوم اینکه کسایی که BIOS ندارن من در زیر سه تا بایوس گزاشتم که بهترین هستند دان کنید و بریزد تو پوشه BIOS و در حرف دوستمون که گفته بود BIOS برای هر سیستمی فرق نداره نه عزیز فرقی نداره AVRIL3 نکته اینه که تیم PCSX2 هروز داره با این برنامه کار میکنه و پیشرفت میکنه و هروز ورژنهای جدید میده بیرون و این دلیل نمیشه که قبلی ها کار نکنن
این لینک سه تا از بایوسام در زیر :13:

و اینم از لینک PCSX2 9.5 اینو وقتی PCSX2 9.5 PLAYGRUOND رو دان کردید دان کنید و بریزد جایی که 9.5 هست :11:

اینم از ورژن جدیده GSDX 1.14 ;که باید بریزد در پوشه PLUGINS

و من سعی میکنم اگه ورژن جدیدی اومد لینکشو بزارم براتون سوالی هست بگید :20:

golden7light
17-01-2009, 22:10
ببينم گرفتي ما رو عدالت؟ ما چي ميگيم تو چي ميگي! تازه مگه تو صفحه قبل نگفتيم 4 share مشكل داره؟ چرا دوباره لينك ميدي؟
در ضمن اينجا يه خوبي كه نسبت به بازي سنتر داره اينه كه صفحاتش خيلي سريعتر از اون بالا ميان

golden7light
17-01-2009, 23:23
كلنگ جان، من GSDX 1.14 رو دانلود كردم اما وقتي ميخوام برم توبازي ميگه: please update directx! ويندوز من XP SP3 و directx9.0c گرافيك هم Asus 3870

avril3
17-01-2009, 23:35
با تشکر اما:

این از لینک بایوس :

برای بازی harvest moonچه تنظیماتی لازمه

با تشکر از اقایkolange_edalat2001

kolange_edalat2001
18-01-2009, 13:17
ببينم گرفتي ما رو عدالت؟ ما چي ميگيم تو چي ميگي! تازه مگه تو صفحه قبل نگفتيم 4 share مشكل داره؟ چرا دوباره لينك ميدي؟
در ضمن اينجا يه خوبي كه نسبت به بازي سنتر داره اينه كه صفحاتش خيلي سريعتر از اون بالا ميان

عزیز من این لینک سالمه و خیلیا دارن کار میکنن و منظور من از بد بودن اینجا نیست بازدید کنندش کمه :5:

كلنگ جان، من GSDX 1.14 رو دانلود كردم اما وقتي ميخوام برم توبازي ميگه: please update directx! ويندوز من XP SP3 و directx9.0c گرافيك هم Asus 3870

به سایت microsoft ّبرو ورژن حدید dx9 رو دان کن novamber یا جلو تر

kolange_edalat2001
18-01-2009, 13:20
با تشکر اما:

این از لینک بایوس :

برای بازی harvest moonچه تنظیماتی لازمه

با تشکر از اقایkolange_edalat2001

دوست عزیز کدوم harvest moon ? ps2 هردوش ران میشه نیاز به تنظیمات خواص نداره البته در wondeerfull life
بازی کندتزه ولی میاد

Cyberlife
18-01-2009, 14:03
من از این پلاگینها استفاده می کنم و راضیم :

پلاگین گرافیک:

پلاگین صدا :

بهترین پلاگینهایی بود که تا حالا دیدم ، میخوام بدونم چه تنظیماتی باید انجام بدم تا از حداکثر قدرت گرافیکی این پلاگین در بازی بتونم استفاده کنم ، البته منظورم تنظیمات دستی بود نه کلیک روی گرینه Nice در تنظیماتش . ممنون از زحمات شما

Leon-117
18-01-2009, 15:06
دوست عزیز سلام.بعدشم اینکه اون لینکی که تو امضای فرهاد(کلنگ عدالت) اکانت خودشه فعلا خرابه اینا درستن.2.نظرت خیلی بده!!!:13:تیم pcsx2 هرروز داره نسخه جدید میده بیرون(از بیکاری) اونوقت که توقع ها زیاد میشه:31::41:

karbon2010
18-01-2009, 18:22
سلام
ببخشید نمیدونم جای این سوال اینجاست یا نه
چطوری سی دی گیم شارک را بروی کامپیوتر اجرا کنم البته من بازی های ps1 را براحتی اجرا می کنم ولی گیم شارک اجرا نمیشه
آیا نرم افزاری هست که کار گیم شارک را بکند وکد ها را قبول کند؟
ممنون

kolange_edalat2001
18-01-2009, 19:03
بهترین پلاگینهایی بود که تا حالا دیدم ، میخوام بدونم چه تنظیماتی باید انجام بدم تا از حداکثر قدرت گرافیکی این پلاگین در بازی بتونم استفاده کنم ، البته منظورم تنظیمات دستی بود نه کلیک روی گرینه Nice در تنظیماتش . ممنون از زحمات شما

دوست عزیز شما گمونم منظورت شبیه ساز ps1 باشه epsx اگه اینه که بهتره با psx1.13 کار کنی که خیلی بهتره

golden7light
18-01-2009, 22:14
دوست عزیز سلام.بعدشم اینکه اون لینکی که تو امضای فرهاد(کلنگ عدالت) اکانت خودشه فعلا خرابه اینا درستن.2.نظرت خیلی بده!!!:13:تیم pcsx2 هرروز داره نسخه جدید میده بیرون(از بیکاری) اونوقت که توقع ها زیاد میشه:31::41:

سلام به روي ماهت! 1. منظور من از لينكها سه تا لينك باياس بود كه هر سه تاشون ميگه:The file link that you requested is not valid.
2. كدوم نظر؟ اين يه نظر نيست، واقعيته اگه شما adls 1mg داري و برات صفحات مثل برق و باد ميان، قضيه فرق ميكنه! مرورگر من اون صفحات طول دراز بازي سنتر رو خيلي دير مياره.
3. تيم pcsx2 بيكار نيست كه بياد هر روز نسخه جديد بده. ببينم اصلا منظور شما از نسخه، نسخه beta كه نيست؟:27:

golden7light
18-01-2009, 23:26
من ميخوام smackdown vs raw 2009 رو با سرعت مناسب اجرا كنم. كسي تنظيمات مناسب رو ميدونه؟

kolange_edalat2001
19-01-2009, 12:01
سلام به روي ماهت! 1. منظور من از لينكها سه تا لينك باياس بود كه هر سه تاشون ميگه:the file link that you requested is not valid.
2. كدوم نظر؟ اين يه نظر نيست، واقعيته اگه شما adls 1mg داري و برات صفحات مثل برق و باد ميان، قضيه فرق ميكنه! مرورگر من اون صفحات طول دراز بازي سنتر رو خيلي دير مياره.
3. تيم pcsx2 بيكار نيست كه بياد هر روز نسخه جديد بده. ببينم اصلا منظور شما از نسخه، نسخه beta كه نيست؟:27:

عزیز من در مورد لینک هام حق داری مشکل داره و دارم رفع میکنم منم مثل شما دارم با 56k b کار میکنم و سرعت بد نیست حداقل سایت باز میشه :5: شما با opera کار کنی بهتره و منظورتو از این که تیم pcsx2 بیکار نیست که بیاد هروز نسخه جدید بده رو نفهمیدم:41: این تیم کارش اینه که هروز روی این پروژه کار کنه و بهتر بکنن منظور همون
beta هست هست از 7 سال پیش تا به الان این فقط نسخه امتحانی دارن میدن بیرون و روش دارن کار میکنن

Leon-117
19-01-2009, 14:47
سلام به روي ماهت! 1. منظور من از لينكها سه تا لينك باياس بود كه هر سه تاشون ميگه:The file link that you requested is not valid.
سلام بازم.اهان اونو درست میگی!!چون من قبلا اونا رو دان کرده بودم درست بود.نظر قبلی که گفته بودی.زدن برنامه ها رو سی دی.خداوکیلی به جون خودمو خودت من با 40کیلو بایت میام بالا!!!همچنین ولی باید تحمل کنیم تا adsl بیاد.
اونو شوخی کردم.نه نیست!!!:31:

golden7light
19-01-2009, 15:12
عزیز من در مورد لینک هام حق داری مشکل داره و دارم رفع میکنم منم مثل شما دارم با 56k b کار میکنم و سرعت بد نیست حداقل سایت باز میشه :5: شما با opera کار کنی بهتره و منظورتو از این که تیم pcsx2 بیکار نیست که بیاد هروز نسخه جدید بده رو نفهمیدم:41: این تیم کارش اینه که هروز روی این پروژه کار کنه و بهتر بکنن منظور همون
beta هست هست از 7 سال پیش تا به الان این فقط نسخه امتحانی دارن میدن بیرون و روش دارن کار میکنن

كلنگ جان حرف من با دوستمون علي بود كه ميگفت تيم pcsx هر روز داره نسخه جديد ميده بيرون.:20:

كسي ميتونه يه توضيح كامل در مورد قسمتهاي speedhach,advanced,gamefix,cpu و همينطور كارايي و نحوه تنظيماتشون و اينكه هرقسمت تنظيماتشون چه كاري انجام ميده، بده؟ ممنونم
مشخصات سيستم من:
cpu: amd phenon triple core 8450
ram: 4gb vga:ati 3870 asus

kolange_edalat2001
19-01-2009, 21:09
كلنگ جان حرف من با دوستمون علي بود كه ميگفت تيم pcsx هر روز داره نسخه جديد ميده بيرون.:20:

كسي ميتونه يه توضيح كامل در مورد قسمتهاي speedhach,advanced,gamefix,cpu و همينطور كارايي و نحوه تنظيماتشون و اينكه هرقسمت تنظيماتشون چه كاري انجام ميده، بده؟ ممنونم
مشخصات سيستم من:
ram: 4gb vga:ati 3870 asus

به طور ساده speed ---- برای تنظیمات نوع سرعت و سازگازی هست
advanced هم برای سرعت در بعضی از جاها منظم کننده و هماهنگ کننده بین cpu و speed ---- هست
game fix با زدن تیکهاشون تنظیمات خواص و برطرف کننده باگهای این بازیها هست
cpu نوع فریم که میخوایی دز بازی بگیرو تنظیم میکنه

golden7light
19-01-2009, 21:09
من ميخوام smackdown vs raw 2009 رو با سرعت مناسب اجرا كنم. كسي تنظيمات مناسب رو ميدونه؟

golden7light
19-01-2009, 21:11
ممنون كلنگ جان ولي من كلياتش رو ميدونم. ميخوام از جزئياتش آگاه شم. مثلا اينكه گزينه هاي advanced هركدوم چيكار ميكنن

golden7light
20-01-2009, 23:38
من بازيهاي gran tourismo 4,Burn out,clock toer 3,god hand,star wars,tekken 5 رو گرفتم ولي هيچكدوم اجرا نميشن. لطفا راهنمايي كنيد

golden7light
22-01-2009, 14:00
مثل اينكه اين تاپيك مرده. خدا بيامرزدش!

new evil
23-01-2009, 19:39
سلام
یه دیسک هست که وقتی میزارمش داخل دستگاه اینو مینویسه:
please enter play staition or play stition2 format disk
مشکاش چیه؟؟؟

S.Y.K
23-01-2009, 20:31
سلام
please enter play staition or play stition2 format disk
مشکاش چیه؟؟؟
منم تا حالا با دو تا از بازی هام این مشکلو داشتم
اون دو بازی dvd هاش خیلی نازک بود و برای خودمم سواله که چرا این پیغامو میده یکی جواب ما رو بده ممنونش می شیم
شایدم مشکل از dvd بوده.با بقیه ی dvd ها که تا حالا مشکلی نداشتم

javady
23-01-2009, 23:15
باا سلام به دوستان
من به عنوان یه کاربری که میخواد بازی های پلستیشن 2 رو رویه لپ تاپ اجرا کنه راهنمایی میخوام از دوستانم
1- چطوری باید برنامه رو اجرا یا نصب کرد
2- مثل اینکه شنیدم باید اول برنامه اجرای بای رو نصب کنم و بعد بازی پلستیشن ایا درسته؟
3- برنامه اجرای بازی های پلستیشن چیه که تویه ویستا (البته الان ویندوز 7 نصبه رویه لپ تاپم) نصب و اجرا کنه.

اگر میشه بیشتر برام توضیح بدید که من به درستی بازی ها رو نصب و اجرا کنم که مشکلی برام پیش نیاد

kolange_edalat2001
24-01-2009, 07:56
سلام
Please enter play staition or play stition2 format disk
مشکاش چیه؟؟؟

خوب عزیز من شماداری بازی که برای ps2 نیست رو میزاری و یا اینکه بازیت hdvd هست نازکه؟ :20:

منم تا حالا با دو تا از بازی هام این مشکلو داشتم
اون دو بازی dvd هاش خیلی نازک بود و برای خودمم سواله که چرا این پیغامو میده یکی جواب ما رو بده ممنونش می شیم
شایدم مشکل از dvd بوده.با بقیه ی dvd ها که تا حالا مشکلی نداشتم

عزیز من این بازیها hdvd هست البته من نمیدونم شما داری با pc کار میکنی برای pcsx2 یا با خود ps2 که البته فرقی نداره شما باید دستگاه hdvd خور داشته باشی :5:

kolange_edalat2001
24-01-2009, 08:02
باا سلام به دوستان
من به عنوان یه کاربری که میخواد بازی های پلستیشن 2 رو رویه لپ تاپ اجرا کنه راهنمایی میخوام از دوستانم
1- چطوری باید برنامه رو اجرا یا نصب کرد
2- مثل اینکه شنیدم باید اول برنامه اجرای بای رو نصب کنم و بعد بازی پلستیشن ایا درسته؟
3- برنامه اجرای بازی های پلستیشن چیه که تویه ویستا (البته الان ویندوز 7 نصبه رویه لپ تاپم) نصب و اجرا کنه.

اگر میشه بیشتر برام توضیح بدید که من به درستی بازی ها رو نصب و اجرا کنم که مشکلی برام پیش نیاد

البته دقیق نفهمیدم چی نوشتی ولی خوب . در تمامی WIN ها قابل اجراست شما باید برای برنامه به خود سایت
بری یعنی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اینحا گزینه اخر PCSX2 9.5 رو دان کن وقتی دان کردی بیا بقیشو بگم :5:

javady
24-01-2009, 11:24
دوست عزیز
ممنون

سوال من اینه که
من تا حالا بازی های پلستیشن 2 رو رویه کامپیوتر نصب و بازی نکردم
از شما راهنمایی میخوام به عنوان کسی که اولین بارش هست راهنمایی کنید که چیکار باید انجام بدم
چه برنامه ای لازمه وال باید چیکار انجام بدم
ممنون

new evil
24-01-2009, 16:12
خوب عزیز من شماداری بازی که برای ps2 نیست رو میزاری و یا اینکه بازیت hdvd هست نازکه؟ :20:
نه
طلایه
مال ps2 ه:19:

S.Y.K
24-01-2009, 18:10
عزیز من این بازیها hdvd هست البته من نمیدونم شما داری با pc کار میکنی برای pcsx2 یا با خود ps2 که البته فرقی نداره شما باید دستگاه hdvd خور داشته باشی :5:
با خود ps2
من اصلا مخالفم که بازی های ps2 رو روی کامپیوتر بازی کرد
آره دقیقا HDVD
و از اون دوتا بازی یکیشو قبلا اجرا می کرد ولی بعدا اجرا نکرد
اون دومی رو هم از اول اجرا نمی کرد
شاید دیسک خراب بوده؟!

golden7light
24-01-2009, 19:35
ببينم هيشكي نيست جواب منو بده؟

saiiddz
25-01-2009, 15:44
دوست عزیز من این بازی رو با سرعت عالی اجرا میکنم
برای اینکه این بازی اجرا بشه اول باید دی وی دی اصلشو به صورت سیلور داشته باشی
که تویه ایران پیدا نمیشه
چون بازی غیر مجاز هست
من از خارج از کشور گرفتم
اگه سوالی بود بگید

golden7light
25-01-2009, 18:22
من بازيهاي gran tourismo 4,Burn out,clock toer 3,god hand,star wars,tekken 5 رو گرفتم ولي هيچكدوم يا اجرا نميشن يا با سرعت خيلي پائين اجرا ميشن. لطفا راهنمايي كنيدكسي ميتونه يه توضيح كامل در مورد قسمتهاي speedhach,advanced,gamefix,cpu و همينطور كارايي و نحوه تنظيماتشون و اينكه هرقسمت تنظيماتشون چه كاري انجام ميده، بده؟ مثلا اينكه گزينه هاي advanced هركدوم چيكار ميكنن. ممنون
راستي بازي harvest moon :a wonderfullife special edition رو ميشه با سرعت مناسب اجرا كرد. اگه ميشه تنظيمات لازم رو بگيد. ممنون
من از pcsx2pg 9.5 (آخرين ورژن) با پلاگين هاي جديد گرافيك و صدا و ... استفاده ميكنم. با باياسهاي: Japan 2000, Europe 2001 , usa 2006
مشخصات سيستم من:
ram: 4gb
vga:ati 3870 asus DDR4

yosra_991
26-01-2009, 16:02
سلام دوستان
من ميخوام فيلم dvd با ps2 باز كنم ولي دستگاه نميشناستش. اصلا cd رو هم باز نمي كنه...!
ميشه يه راهنمايي كنيد؟ تنظيم خاصي لازمه كه بششه dvd يا cd باز كرد؟

Leon-117
27-01-2009, 14:43
من بازيهاي gran tourismo 4,Burn out,clock toer 3,god hand,star wars,tekken 5 رو گرفتم ولي هيچكدوم يا اجرا نميشن يا با سرعت خيلي پائين اجرا ميشن. لطفا راهنمايي كنيدكسي ميتونه يه توضيح كامل در مورد قسمتهاي speedhach,advanced,gamefix,cpu و همينطور كارايي و نحوه تنظيماتشون و اينكه هرقسمت تنظيماتشون چه كاري انجام ميده، بده؟ مثلا اينكه گزينه هاي advanced هركدوم چيكار ميكنن. ممنون
راستي بازي harvest moon :a wonderfullife special edition رو ميشه با سرعت مناسب اجرا كرد. اگه ميشه تنظيمات لازم رو بگيد. ممنون
من از pcsx2pg 9.5 (آخرين ورژن) با پلاگين هاي جديد گرافيك و صدا و ... استفاده ميكنم. با باياسهاي: Japan 2000, Europe 2001 , usa 2006
مشخصات سيستم من:
vga:ati 3870 asus DDR4
سلام.60 هزار بار توضیح دادند هم اینجا وهم در بازی سنتر(بازی سنتر بیشتر)توسیه من اینه که بایوس usa استفاده کنی.

saiiddz
27-01-2009, 15:52
من بازيهاي gran tourismo 4,burn out,clock toer 3,god hand,star wars,tekken 5 رو گرفتم ولي هيچكدوم يا اجرا نميشن يا با سرعت خيلي پائين اجرا ميشن. لطفا راهنمايي كنيدكسي ميتونه يه توضيح كامل در مورد قسمتهاي speedhach,advanced,gamefix,cpu و همينطور كارايي و نحوه تنظيماتشون و اينكه هرقسمت تنظيماتشون چه كاري انجام ميده، بده؟ مثلا اينكه گزينه هاي advanced هركدوم چيكار ميكنن. ممنون
من از pcsx2pg 9.5 (آخرين ورژن) با پلاگين هاي جديد گرافيك و صدا و ... استفاده ميكنم. با باياسهاي: Japan 2000, europe 2001 , usa 2006
مشخصات سيستم من:
Cpu: Amd phenon triple core 8450
vga:ati 3870 asus ddr4
دوست من بسیاری از این بازیها خوب اجرا نمیشه
عجله نکن و منتظر بمون
در ضمن میتونی از نسخه های هک شده این نرم افزار استفاده کنی که سرعتشون بسیار بهتر هست

سلام دوستان
من ميخوام فيلم dvd با ps2 باز كنم ولي دستگاه نميشناستش. اصلا cd رو هم باز نمي كنه...!
ميشه يه راهنمايي كنيد؟ تنظيم خاصي لازمه كه بششه dvd يا cd باز كرد؟
نه
فقط یک سخت افزار(اسمشو نمیدونم)باید بخری

سلام.60 هزار بار توضیح دادند هم اینجا وهم در بازی سنتر(بازی سنتر بیشتر)توسیه من اینه که بایوس usa استفاده کنی.
تایید میشه
یو اس ای خیلی بهتر هست
منم از یو اس ای استفاده میکنم

golden7light
29-01-2009, 09:30
سلام. ببينم شما اصلا پست منو تا آخر خوندي ببيني من چي نوشتم؟ نكنه فقط جمله آخر رو ميبيني؟ چي رو 60 هزار بار تو اينجا توضيح دادن؟ من از شما خواستم كه بگيد برا اون بازيا كدوم پلاگين و كدوم بايوس رو استفاده كنم، اونوقت شما چي جواب دادين؟ واقعا با اين راهنمايي‌هاتون كمك بزرگي بهم كردين!!!!!!!!

دوست من بسیاری از این بازیها خوب اجرا نمیشه
عجله نکن و منتظر بمون
در ضمن میتونی از نسخه های هک شده این نرم افزار استفاده کنی که سرعتشون بسیار بهتر هست.

شما هم دستت درد نكنه با اين جواب درست و حسابيت! نكنه شما هم فقط وسط پست رو مي‌بينيد. آخه عجله نكن و منتظر بمون، چه دردي از من دوا ميكنه؟

علي و سعيد جان به هر حال از اينكه جوابمو دادين ممنون:20:

saiiddz
29-01-2009, 13:25
سلام. ببينم شما اصلا پست منو تا آخر خوندي ببيني من چي نوشتم؟ نكنه فقط جمله آخر رو ميبيني؟ چي رو 60 هزار بار تو اينجا توضيح دادن؟ من از شما خواستم كه بگيد برا اون بازيا كدوم پلاگين و كدوم بايوس رو استفاده كنم، اونوقت شما چي جواب دادين؟ واقعا با اين راهنمايي‌هاتون كمك بزرگي بهم كردين!!!!!!!!

شما هم دستت درد نكنه با اين جواب درست و حسابيت! نكنه شما هم فقط وسط پست رو مي‌بينيد. آخه عجله نكن و منتظر بمون، چه دردي از من دوا ميكنه؟

علي و سعيد جان به هر حال از اينكه جوابمو دادين ممنون:20:
ببین اینم یه جواب درست و حسابی این مبدل فعلآ به درد نمیخوره
حالا یا ولش کن یا یه پلی استیشن 2 بخر

LORD GAMES
29-01-2009, 15:44
دوست عزیز من این بازی رو با سرعت عالی اجرا میکنم
برای اینکه این بازی اجرا بشه اول باید دی وی دی اصلشو به صورت سیلور داشته باشی
که تویه ایران پیدا نمیشه
چون بازی غیر مجاز هست
من از خارج از کشور گرفتم
اگه سوالی بود بگید
سلام من سیدی سیلور این بازی رو دارم اگه میشه شبیه سازی که باهاش بازی میکنید با تمام پلاگین ها و بایوس هاش برام بزارید ممنون

mrmmnb
30-01-2009, 23:49
دوستان من دو تا cd از رفیقم گرفتم که سری کامل کراش رو داشت (مربوط به سونی1)
کار یه شرکت ایرانی هست به نام پردیس
من چون این بازی رو قدیما بازی میکردم وخیلی دوست داشتم دوباره نشتسنم بازی رو نصب کنم وبازی کنم اما تو کراش یک تقریبا وسط های بازی یا شایدم اخراش که میرسه توی یکی از مراحل که میخواد وارد بشه ارور میدهو دیگه اجرا نمیشه
من نمیدونم چطوری هست اما این شرکت بازی رو شبیه سازی کردن با ePSXe - Enhanced PSX emulator همین اسم موقع اجرای بازی توی Task manager دیده میشه به همراه نام بازی
حالا میخواستم بدونم چوری میشه این مشکل رو حل کرد؟

Goldfinger
01-02-2009, 17:25
سلام.چرا God of war گرافیکش رو شبیه ساز من میشکنه.ولی سرعتش خوبه.تقریبا فوله.
626_pcsx2pg-vtlb-dev
GSDX 1.14 rev 896

saiiddz
03-02-2009, 15:50
دوستان من دو تا cd از رفیقم گرفتم که سری کامل کراش رو داشت (مربوط به سونی1)
کار یه شرکت ایرانی هست به نام پردیس
من چون این بازی رو قدیما بازی میکردم وخیلی دوست داشتم دوباره نشتسنم بازی رو نصب کنم وبازی کنم اما تو کراش یک تقریبا وسط های بازی یا شایدم اخراش که میرسه توی یکی از مراحل که میخواد وارد بشه ارور میدهو دیگه اجرا نمیشه
من نمیدونم چطوری هست اما این شرکت بازی رو شبیه سازی کردن با ePSXe - Enhanced PSX emulator همین اسم موقع اجرای بازی توی Task manager دیده میشه به همراه نام بازی
حالا میخواستم بدونم چوری میشه این مشکل رو حل کرد؟
از این نرم افزار استفاده کن
pSX 1.13
برای دانلودش به تاپیک اصلیش مراجعه کن

سلام.چرا God of war گرافیکش رو شبیه ساز من میشکنه.ولی سرعتش خوبه.تقریبا فوله.
626_pcsx2pg-vtlb-dev
GSDX 1.14 rev 896
دوست عزیز خدای جنگ اینطوری اجرا میشه
من با هر چیزی امتحان کردم درست نشد

saiiddz
03-02-2009, 15:52
سلام من سیدی سیلور این بازی رو دارم اگه میشه شبیه سازی که باهاش بازی میکنید با تمام پلاگین ها و بایوس هاش برام بزارید ممنون
دوست عزیز در اولین فرصت میزارم
آخه این روزا یکم وقت ندارم ولی مطمئن باش میزارم

kolange_edalat2001
04-02-2009, 13:02
با سلام به دوستان بلخره یه تنظیمات خوب برای بازی GOW1 چیدا کردم میزارم براتون این تنظیمات با PCSX2 9.5 PLAYGRUON VM اجرا شده امید وارم بدرتون بخوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نظر یادتون نده

kolange_edalat2001
04-02-2009, 13:06
تنظیمات بازی GOW1 با PCSX2 9.5 PLAYGRUON VM

golden7light
05-02-2009, 22:48
سلام دوستان. من تاحالا چند تا بازي با pcsx2 9.5 watermooze و pcsx2 9.5 playground اجرا كردم ولي هر بار pcsx2 9.5 watermooze با اينكه قديميتره و قدرتشم كمتره ولي بهتر فريم ميده. كسي ميدونه دليل چي هست؟

saiiddz
06-02-2009, 12:40
سلام دوستان. من تاحالا چند تا بازي با pcsx2 9.5 watermooze و pcsx2 9.5 playground اجرا كردم ولي هر بار pcsx2 9.5 watermooze با اينكه قديميتره و قدرتشم كمتره ولي بهتر فريم ميده. كسي ميدونه دليل چي هست؟
در نسخه های جدید جایی هست که اسمش رو دقیق نمیدونم ولی مربوط به هک هست
که باید متناسب با هر بازی فعال بشه
ولی من نسخه قدیمی رو ترجیح میدم و الانم ازش استفاده میکنم

movaghat123
10-02-2009, 20:06
سلام من دیگه دارم دیوونه میشم
نسخه 0.9.4 رو دانلود کردم
بازی Crash Nitro Kart رو هم خریدم
این بایوس و پلا گین ها و پچ چین؟
من هیچی نمیدونم!
runcdvd که میزنم وارد تنظیمات میشه و تا اونجا که 2 تا مموری داره میره و من هر دو تا رو فرمت میکنم و وقتی که واردشون میشم میزنه no data!
دوستان من فقط میخام بازی Crash Nitro Kart رو اجرا کنم نه هیچ بازی دیگه
لطفا لینک دانلود برنامه بایوس ها و پچ و پلاگین و هر کوفت و زهر مار دیگه ای که لازمه تا این بازی اجرا بشه رو قرار بدین و یه کوچو لو هم توضیح بدین کجا بزارمشون
ممنون

saiiddz
11-02-2009, 10:43
بازی crash nitro kart رو هم خریدم
من هیچی نمیدونم!
Runcdvd که میزنم وارد تنظیمات میشه و تا اونجا که 2 تا مموری داره میره و من هر دو تا رو فرمت میکنم و وقتی که واردشون میشم میزنه no data!
دوستان من فقط میخام بازی crash nitro kart رو اجرا کنم نه هیچ بازی دیگه
لطفا لینک دانلود برنامه بایوس ها و پچ و پلاگین و هر کوفت و زهر مار دیگه ای که لازمه تا این بازی اجرا بشه رو قرار بدین و یه کوچو لو هم توضیح بدین کجا بزارمشون
ممنون
دوست عزيز شما به صفحه پيش مراجعه كنيد

kolange_edalat2001
11-02-2009, 11:38
بازی Crash Nitro Kart رو هم خریدم
من هیچی نمیدونم!
runcdvd که میزنم وارد تنظیمات میشه و تا اونجا که 2 تا مموری داره میره و من هر دو تا رو فرمت میکنم و وقتی که واردشون میشم میزنه no data!
دوستان من فقط میخام بازی Crash Nitro Kart رو اجرا کنم نه هیچ بازی دیگه
ممنون
برو pcsx2 9.5 playgrund رو از خود سایتش دان کن

movaghat123
11-02-2009, 13:59
سلام صفحه قبل چیزی ندیدم
من اصلا نمیدونم این پلی Playground و اینا چین لطفا هر چیزی که برای اجرای بازی Crash Nitro Kart لازمه لینکشو بزارین
ولی وقتی که اجراش میکنم اسم شرکت ویوندی هم میاد ولی بعدش صفحه سیاه میشه و نمیاد دیگه
توی اون CMD هم میزنه patch not found
بعد هم توی لیست بازی ها که نگاه کردم روبروی این بازی زده Intro و زیرش هم یه خط زرده این یعنی چی؟!

csshadows
12-02-2009, 11:21
سلام به همه.
من بازي هاي ps1 رو روي سيستمم اجراكردم با خيلي از تبديل كننده ها هم كار كردم ولي هيچكدوم گيمپدهام رونميشناسن.
اگه تبديل كننده خوبي سراغ دارين كه گيم پد رو ميشناسه فقط اسمش رو بگين خودم پيداش مي كنم.
اگرهم پلاگين خاصي رو مي خواد اون رو هم بگين.
ممنون.

saiiddz
12-02-2009, 12:59
دوستان در صفحات پيش
دوست عزيز كولنگ عدالت 2001 همه چيز رو گذاشته
فقط بايد دانلود كنيد

LORD GAMES
12-02-2009, 13:14
دوست عزیز در اولین فرصت میزارم
آخه این روزا یکم وقت ندارم ولی مطمئن باش میزارم
اقا تو رو خدا جان هرکی دوست داری این کار مارو راه بنداز به خدا خیلی خیلی گیرم

csshadows
12-02-2009, 17:04
عزي من اگه وقت داشتم همه 80 صفحه رو بخونم كه سوال نمي كردم.
آقا جواب من رو بديد اگه بلديد.(حياتي بيد)
.............................................
من بازي هاي ps1 رو روي سيستمم اجراكردم با خيلي از تبديل كننده ها هم كار كردم ولي هيچكدوم گيمپدهام رونميشناسن.
اگه تبديل كننده خوبي سراغ دارين كه گيم پد رو ميشناسه فقط اسمش رو بگين خودم پيداش مي كنم.
ممنون.

kolange_edalat2001
12-02-2009, 17:18
عزي من اگه وقت داشتم همه 80 صفحه رو بخونم كه سوال نمي كردم.
آقا جواب من رو بديد اگه بلديد.(حياتي بيد)
ممنون.

عزیز من با epsxe 1.6 یا 1.7 کار کن میشناسه نیاز به تبدیل کننده نداری

kolange_edalat2001
12-02-2009, 17:21
اقا تو رو خدا جان هرکی دوست داری این کار مارو راه بنداز به خدا خیلی خیلی گیرم
مشکلت چیه شما؟

LORD GAMES
12-02-2009, 18:02
مشکلت چیه شما؟
یک شبیه ساز با تمام دم و دستگاهش میخوام که بازی smackdown vs raw 2009 رو اجرا کنه اون یکی دوستمون گفتش باید سی دی سیلور باشه که سی دی سیلورشم گرفتم حالا باید چه کار کنم

csshadows
13-02-2009, 02:22
كلنگ جان ممنون.
درضمن منظورم از تبديل كننده همون شبيه ساز بود.
دركل خيلي ممنون.
راستي چرا فايلهاي بازي ها رو تو پرشين گيگ آپلود نمي كني؟
اگه اكانتش رو نداري به اين آيدي پي ام بده تا دعوتنامش رو برات بفرستم.
csshadows_tbt

kolange_edalat2001
14-02-2009, 20:55
یک شبیه ساز با تمام دم و دستگاهش میخوام که بازی smackdown vs raw 2009 رو اجرا کنه اون یکی دوستمون گفتش باید سی دی سیلور باشه که سی دی سیلورشم گرفتم حالا باید چه کار کنم

عزیز من همین pcsx2 9.5 هست دمو دستگاشم پلاگینهای جدیدش هست من جدیدترین ورژنهای رو هروز در ---------- میزارم شما هم نیازی نیست بری cd سیلور بگیری چون ربطی نداره من سعی میکنم تنظیماتش رو بزارم مشخصات سیستمت چیه ؟
چدیدترین پلاگینهای pcsx2 9.5 رو از اینجا دان کنید :20:

kolange_edalat2001
14-02-2009, 20:58
كلنگ جان ممنون.
درضمن منظورم از تبديل كننده همون شبيه ساز بود.
دركل خيلي ممنون.
راستي چرا فايلهاي بازي ها رو تو پرشين گيگ آپلود نمي كني؟
اگه اكانتش رو نداري به اين آيدي پي ام بده تا دعوتنامش رو برات بفرستم.
Csshadows_tbt

من در پرشین گیگ عضو بودم والا id یادم رفته :5: ولی ممنون ازت اگه یه دعوت نامه بدی :40:

csshadows
18-02-2009, 17:48
من در پرشین گیگ عضو بودم والا id یادم رفته :5: ولی ممنون ازت اگه یه دعوت نامه بدی :40:
كلنگ جان.
پرشين گيگ به هر ايميل فقط يك بار اجازه عضويت ميده و اگه دو تا اكانت داشته باشي اكانت هات رو مي بنده ( يه بار مچ من رو با 25 تا اكانت بدجور گرفتن )
يه لطفي بكن يه آيدي كه مشابه آيدي قبليت نيست بساز بعد آدرسش رو بفرست برام تا برات يه دعوتنامه بفرستم.
از دوستان هم پوزش مي طلبم كه پستم به تاپيك ربط نداشت ولي به بهتر شدن تاپيك خيلي كمك مي كنه.:31:

kolange_edalat2001
18-02-2009, 18:12
كلنگ جان.
پرشين گيگ به هر ايميل فقط يك بار اجازه عضويت ميده و اگه دو تا اكانت داشته باشي اكانت هات رو مي بنده ( يه بار مچ من رو با 25 تا اكانت بدجور گرفتن )
يه لطفي بكن يه آيدي كه مشابه آيدي قبليت نيست بساز بعد آدرسش رو بفرست برام تا برات يه دعوتنامه بفرستم.
از دوستان هم پوزش مي طلبم كه پستم به تاپيك ربط نداشت ولي به بهتر شدن تاپيك خيلي كمك مي كنه.:31:

مرسی عزیز لینک قبلیم درست شده 4SHARED.COM اونجا اپ میکنم ازت ممنونم لطف کردی

جدیدترین پلاگینهای PCSX2 9.5 از اینجا دان کنید :10:

kolange_edalat2001
19-02-2009, 12:18
با سلام به دوستان جدیدترین ورژنهای PCSX2 9.5 به همراه جدیدترین پلاگینهاش رو از اینجا دان کنید :31:

از سایت زیر دان کنید جدیدترین بایوسها :10:

kolange_edalat2001
19-02-2009, 12:35
با سلام به دوستان جدیدترین ورژنهای PCSX2 9.5 به همراه جدیدترین پلاگینهاش رو از اینجا دان کنید

PCSX2 9.5 REV 528
REV 356 PEOPS SPU2 1.9.0
REV 514 GSDX 1.14
REV 514 LINUZ iso CDVD 0.8.0
REV 514 ZEROGS 97.7
REV 514 ZEROSPU 4.6
REV 529 SPU2_X 1.0

از سایت زیر دان کنید به همراه جدیدترین بایوسها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tataloo_3q
20-02-2009, 10:17
سلام به همه تو رو خدا جوابمو بدید من epsxe1.5.2 دارم که خودش چت برای وارد کردن کدهای گیم شارک داره یکی به هم بگه چه جوری وارد کنم ممنون میشم جواب بدید

csshadows
20-02-2009, 23:12
كلنگ جان بازم سلام.
من epsxe170 رودانلود كردم.
Bios هاش رو هم دانلودكردم.
درموردپلاگين هاش به مشكل برخوردم يه لطفي بكن لينك يه دوتا پلاگين توپ رو برام بذار.
اگر هم چيز ديگه اي نيازداشت برام بذار.
ممنون.
ميخوام 99 بازي كنم.
با گيم پد.

mx_2dar
21-02-2009, 04:22
با سلام به دوستان جدیدترین ورژنهای PCSX2 9.5 به همراه جدیدترین پلاگینهاش رو از اینجا دان کنید

PCSX2 9.5 REV 528
REV 356 PEOPS SPU2 1.9.0
REV 514 GSDX 1.14
REV 514 LINUZ iso CDVD 0.8.0
REV 514 ZEROGS 97.7
REV 514 ZEROSPU 4.6
REV 529 SPU2_X 1.0

از سایت زیر دان کنید به همراه جدیدترین بایوسها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام ، من تمام پلاگین ها رو دان کردم + نرم افزار و بایوس هاش و ولی وقتی فایل iso بازی Twisted Metal Head On می دم بهش erorr میده میشه . 4 گیگ دانلود کردم :19: راهی وجود نداره بشه run بشه

بازی سنتر هم که عضویت جدید نمیگیره:20: قبلا عضو بودم الان رفتم پریده بود :18:

kolange_edalat2001
21-02-2009, 10:17
سلام به همه تو رو خدا جوابمو بدید من epsxe1.5.2 دارم که خودش چت برای وارد کردن کدهای گیم شارک داره یکی به هم بگه چه جوری وارد کنم ممنون میشم جواب بدید

عزیز من epsxe ها با گیم شارک کار نمیکنن خودش یه پلاگین برای چیت داره

kolange_edalat2001
21-02-2009, 10:19
كلنگ جان بازم سلام.
من epsxe170 رودانلود كردم.
Bios هاش رو هم دانلودكردم.
درموردپلاگين هاش به مشكل برخوردم يه لطفي بكن لينك يه دوتا پلاگين توپ رو برام بذار.
اگر هم چيز ديگه اي نيازداشت برام بذار.
ممنون.
ميخوام 99 بازي كنم.
با گيم پد.

تو کدوم پلاگین ئچار مشکلی که بزارم ؟ گرافیک صدا سی دی رامت چی میخوای؟

kolange_edalat2001
21-02-2009, 10:23
سلام ، من تمام پلاگین ها رو دان کردم + نرم افزار و بایوس هاش و ولی وقتی فایل iso بازی Twisted Metal Head On می دم بهش erorr میده میشه . 4 گیگ دانلود کردم :19: راهی وجود نداره بشه run بشه

بازی سنتر هم که عضویت جدید نمیگیره:20: قبلا عضو بودم الان رفتم پریده بود :18:

چه اروری میده با کدوم پلاگین برای image کار میکنی؟ اسمت بازیتو در خود سایت pcsx2.net سرچ کن ببین چه جوریه

kolange_edalat2001
21-02-2009, 10:34
جدیدترین بیلدها

PCSX2 rev 553.7z ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
rev 551 GSDX 1.14.7z ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
rev 555 SPU2-X 1.0.7z ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
rev 514 Linuz Iso CDVD 0.8.0.7z ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] vp)
rev 514 ZeroGS 0.97.1.7z ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
rev 514 ZeroSPU2 0.4.6.7z ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mx_2dar
21-02-2009, 18:32
چه اروری میده با کدوم پلاگین برای image کار میکنی؟ اسمت بازیتو در خود سایت pcsx2.net سرچ کن ببین چه جوریه

من همه پلاگین ها رو کپی کردم تو پوشه
اینم بایوس ها و پلاگین ها
اینم تو سایتش پیدا کردم

Twisted Metal - Head On SCUS 97621 U PS2 Playable 0.9.5

مسیر iso رو بهش دادم بعد run cd dvd رو زدم

این ارور رو داد

movaghat123
22-02-2009, 02:55
آقا من میخام بازی Crash Nitro Kart رو بازی کنم ولی فقط تا اسم شرکت میاد بالای اون صفحه CMD هم میزنه patch not found جان هر کی دوست دارین هر برنامه ای پچی چیزی که لازم داره تا این بازی اجرا بشه لینکشو بزارین.

movaghat123
25-02-2009, 03:54
آقا من میخام بازی crash nitro kart رو بازی کنم ولی فقط تا اسم شرکت میاد بالای اون صفحه cmd هم میزنه patch not found جان هر کی دوست دارین هر برنامه ای پچی چیزی که لازم داره تا این بازی اجرا بشه لینکشو بزارین.

ککککککککککککککککممممممممم ممممممممکککککککککککککککک:1 9:

بابا یه با معرفت پیدا نمیشه جواب مارو بده؟!
چه طور میتونم این بازی رو اجرا کنم؟!

Oxizhen
25-02-2009, 10:31
سلام

من برای اینکه بتونم فوتبال 99 و 2000 و 2001 ... play station 1 رو بازی کنم چیکار باید بکنم ؟؟؟؟ لطفآ کمکم کنید

mx_2dar
25-02-2009, 14:39
آقا من میخام بازی Crash Nitro Kart رو بازی کنم ولی فقط تا اسم شرکت میاد بالای اون صفحه CMD هم میزنه patch not found جان هر کی دوست دارین هر برنامه ای پچی چیزی که لازم داره تا این بازی اجرا بشه لینکشو بزارین.

با نرم افزار psxemulator من crash رو اجرا کردم کارش عالیه سایتش هم

البته فرمت ایمیج بازی cdz بود .

movaghat123
25-02-2009, 17:04
با نرم افزار psxemulator من crash رو اجرا کردم کارش عالیه سایتش هم

البته فرمت ایمیج بازی cdz بود .

بازی Crash Nitro Kart مال Playstation 2 است نه 1 !
لطفا کمک کنید

masoud93
26-02-2009, 14:05
ایا میشه بازی god of war 2 رو pc اجرا کرد.
اگر میشه دستور اجرش رو برام بزارین.

kolange_edalat2001
26-02-2009, 17:35
ایا میشه بازی god of war 2 رو pc اجرا کرد.
اگر میشه دستور اجرش رو برام بزارین.

gow2 مشکل داره ولی 1 رو میشه ران کرد

kolange_edalat2001
26-02-2009, 17:37
سلام

من برای اینکه بتونم فوتبال 99 و 2000 و 2001 ... play station 1 رو بازی کنم چیکار باید بکنم ؟؟؟؟ لطفآ کمکم کنید

برو emulator psx 1.13 رو دان کن

masoud93
26-02-2009, 17:41
gow2 مشکل داره ولی 1 رو میشه ران کرد

اگر میشه دستور ران کردن 1 رو برام بزار.

Oxizhen
26-02-2009, 21:29
برو emulator psx 1.13 رو دان کن

مرسی .. از کجا ؟:31:

kolange_edalat2001
28-02-2009, 10:15
اگر میشه دستور ران کردن 1 رو برام بزار.

دستورشو در صفحه ای قبل گزاشتم

kolange_edalat2001
28-02-2009, 10:19
مرسی .. از کجا ؟:31:
برو اینجا دان کن

friend1390
01-03-2009, 01:30
سلام دوستان
من بازی Supercross Kings را نصب کرده ام ولی هر کاری میکنم با دسته نمیتونم باهاش بازی کنم.لطفا کمک کنید:45:

kolange_edalat2001
02-03-2009, 20:26
سلام به دوستان بلاخره ورژن جدید PCSX2 9.6 هم اومد که میتونید از سایت زیر دان کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:31:

مشکلی بود مطرح کنید

arash_ir1984
05-03-2009, 21:06
سلام
من می خوام بازی pes 2009 رو با pcsx2t بازی کنم
تنضیمات و پلاگ ها و بایوس درست نصب شد
بعد run dvd رو میزنم صفحه ژاپنی هست
من به ترتیب چه کلیدایی بزنم وارد بازی شه و بازی کنم
منظورم مربع ضربدر دایره مثلث و ...
لطفا جواب بدین

kolange_edalat2001
09-03-2009, 13:04
بچها بلاخره gow 1.2 هم درست شد :20:

h-s-game
10-03-2009, 09:05
Ben_10_Protector_of_Earth سلام من در اجرای این بازی مشکل دارم.

فایل cso هست و با تبدیل کننده های پلی استیشن هم اجرا نمیشه.

کمکم کنید...

golden7light
19-03-2009, 22:53
كلنگ جان نميدونم اينترنت من قات زده يا لينكها مشكل دارن؟؟؟

help me
21-03-2009, 03:17
سلام دوستان من يه ps2 مدل 9000 گرفتم ميشه يه اطلاعاتي در موردش بهم بديد.dvd ps2 فيلم هاي كالكشن رو نشون چرا نميده؟.{ دي وي دي هايي كه 4 تا فيلم توشه}.ميگه tv no mtch

help me
21-03-2009, 03:21
سلام دوستان من يه ps2 مدل 9000 گرفتم ميشه يه اطلاعاتي در موردش بهم بديد.dvd ps2 فيلم هاي كالكشن رو نشون چرا نميده؟.{ دي وي دي هايي كه 4 تا فيلم توشه}.

aminjeddi
23-03-2009, 00:42
سلام دوستان عزیز. من یه مشکل خیلی عجیب با رزیدنت اویل 4 دارم که اگه کسی می تونه لطفا راهنمایی کنه.من هر جایی از بازی که سیو می زنم بدون هیچ مشکلی بازی سیو میشه.اما وقتی ps2 رو خاموش می کنم و می خوام بازی رو لود کنم سیوهایی که زدم currept میشه و میگه loading faildلطفا راهنمایی کنید.

saeed5519
23-03-2009, 15:14
سلام به همه دوستان.من بعد از كلي تحقيقات فهميدم بهترين برنامه epsxe17 هست.چون cvgst امكان سيو كردن بازي رو نداره.حداقل برا من نداره ولي الان من تمام مشكلات دوستان كه داشتند رو دونه دونه برطرف كردم ولي يه مشكل جالبي دارم.بعضي از بازي ها چند سي دي هستند و بعد از اينكه بازي جايي ميرسه كه ميگه سي دي 2 را وارد كنيد مثل پلي استيشن عمل نميكنه و وقتي سي دي رو عوض ميكنم هيچ اتفاقي نمي افته و همون صفحه ميمونه.
من الان دارم بازي fear effect پلي 1 رو بازي ميكنم .ممنون ميشم راهنمايي كنيد

omidjahan88
23-03-2009, 23:21
لطفا درباره نصب و اجرای ورزن جدیدpcsx2--9.6 توضیح بدین
÷یغام خطا please update directx

the gs plugin failed to open

golden7light
24-03-2009, 14:59

شما بايد directx جديد داشته باشي. nov 2008 به بعد. ميتوني از سايت microsoft بگيري (با حجم 75 مگ). يا ميتوني يه بازي جديد بخري كه dirctx nov 2008 رو داشته باشه

Leon-117
25-03-2009, 10:32
سلام به همه دوستان.من بعد از كلي تحقيقات فهميدم بهترين برنامه epsxe17 هست.چون cvgst امكان سيو كردن بازي رو نداره.حداقل برا من نداره ولي الان من تمام مشكلات دوستان كه داشتند رو دونه دونه برطرف كردم ولي يه مشكل جالبي دارم.بعضي از بازي ها چند سي دي هستند و بعد از اينكه بازي جايي ميرسه كه ميگه سي دي 2 را وارد كنيد مثل پلي استيشن عمل نميكنه و وقتي سي دي رو عوض ميكنم هيچ اتفاقي نمي افته و همون صفحه ميمونه.
من الان دارم بازي fear effect پلي 1 رو بازي ميكنم .ممنون ميشم راهنمايي كنيد
سلام عیدتون هم مبارک:11:.دوست عزیز شما اول از هر 4 تا سی دی بازی ایمیج بگیر(برنامهvertual clone drive بهتره) وقتی سی دی دوم رو خواست دکمه escape رو بزن(گوشه ی بالای کیبورد سمت چپ )بعد برو روی گزینه file و change disc رو بزن بعد که زدی iso رو انتخاب کن بعد از فایلی که توش ایمیج سی دی دوم هست سی دی 2 رو انتخاب کن.سال خوبی داشته باشی.

aminjeddi
25-03-2009, 20:24
یه اویل باز درست و حسابی نیست منو راهنمایی کنه؟مشکلمو چند پست بالاتر توضیح دادم

kolange_edalat2001
26-03-2009, 16:34

من تو صفحه اول بازی سنتر همه چیرو گزاشتم یه سر بزن باید dx9 رو دان کنی

kolange_edalat2001
26-03-2009, 16:40
اموزش کامل بازی کردن gow1 با pcsx2 9.6
و اینم از جدیدترین ورژن pcsx2 9.6 در سایت زیر :10:

abbas_t44
30-03-2009, 21:29
تو رو خدا یکی کمکم کنه من برنامه رو نصب کردم گفت directx میخواذ(جدید)نوامبر 2008 با هزار بدبختی از سایت دیگه دان کرد(ویندوز قانونی مایکروسافت میخواد)حالا میاد error report dont send send error report من باید چکار کنم؟؟؟:19:

kolange_edalat2001
02-04-2009, 12:18
دوستان اینم از اخرین ورژن pcsx2 9.6 از لینک زیر دان کنید :10:
My 4shared ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vahid0801
09-04-2009, 14:28
سلام به همه.

من همه تبدیلا با پلاگین و همه چیشو دارم.اما زیاد سر در نمیارم.کسی باید چیکار کنم.تنظیماتش چین.Lilypad رو هم دارم اما تو تنظیمات نمیاد.چیکار باید کنم.یه توضیح بدبد ممنون.

Alireza.M67
13-04-2009, 16:15
من بازی splinter cell رو اجرا کردم ولی سرعتش پایینه ....
چه کنم ؟
cpu am2 4400
vga 8600 gt gddr3
ram 2 gig

n340
16-04-2009, 18:00
بنده دیگه کلافه شدم

سیستم من
asrock p775
2200*2 intel e220
xfx 9400 gt
2g ram

یک روش درست درمون بگید برا این gow لعنتی
بنده دورو اجرا کردم تیک تیک می کنه
با اخرین پلایینگ ها

golden7light
19-04-2009, 09:41
بنده دیگه کلافه شدم

سیستم من
asrock p775
2200*2 intel e220
xfx 9400 gt
2g ram

یک روش درست درمون بگید برا این gow لعنتی
بنده دورو اجرا کردم تیک تیک می کنه
با اخرین پلایینگ ها

ددوست عزيز gow دو تا نسخه اروپائي و آمريكايي داره كه pcsx2 فقط ميتونه نسخه آمريكائي رو بياره. شما بايد نسخه US رو تهيه كني (برا gow1 گفتم)

kolange_edalat2001
19-04-2009, 10:21
دوستان بازی gow 1.2 به طور کامل درست شده :31: و شما باید pcsx2 9.6 984 و gsdx 1.15 962 رو از لینک پایینم دان کنید حتما:10:

sajadblog.blogfa
20-04-2009, 20:25
سلام دوستان
من وقتي run cd رو مي زنم از برنامه ميره بيرون
توي log هم اين رو ميزنه
PCSX2 0.9.6 - compiled on Feb 27 2009
Savestate version: 8b400004
x86Init:
CPU vendor name = GenuineIntel
FamilyID = d
x86Family = Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2160 @ 1.80GHz
CPU speed = 1.823 Ghz
Cores = 2 physical [2 logical]
x86PType = Standard OEM
x86Flags = bfebfbff 0000e39d
x86EFlags = 20100000
Features:
Detected MMX
Detected SSE
Detected SSE2
Detected SSE3
Detected SSSE3
Not Detected SSE4.1
Hotkeys:
F1 - save state
(Shift +) F2 - cycle states
F3 - load state
Resetting...
Ready
Bios Version 2.0

rom1 NOT FOUND

rom2 NOT FOUND

erom NOT FOUND

Framelimiter rate updated (UpdateVSyncRate): 59.94 fps

تا حالا هم نتونستم بازي اجرا كنم
مي خوام بازي كمبت دسپشن رو اچرا كنم.
ممنون

farzin1367716
21-04-2009, 11:07
یکی به ما هم یاد بده چطور اجرا میش کرد با چه برنامه ای ؟؟

بازیهای ps2 منظورمه

ممنون

golden7light
27-04-2009, 12:05
اميد وارم مشكلتون حل بشه:20::20::20:

aliback
30-04-2009, 04:56
با سلام
من یه برنامه می خوام برای اجرای بازهای pc1 تو pc اگه امکان داره برنامش و طرز کار و پلاگین ها و باسیوس هاشو برام بذاید ممنون

Leon-117
01-05-2009, 08:27
سلام.من اين برنامه ي كاملو دتنلود كردم موقع اجراي iso ميگه dx رو بايد اپديت كني.اما برا من اپديت هست.از روي بازي Godfather2 ريختم.اگه dx كم حجم هست بزارين.(جديدكه ما dial up داريم راحت دانلود بشه.

golden7light
04-05-2009, 12:17
با سلام
من یه برنامه می خوام برای اجرای بازهای pc1 تو pc اگه امکان داره برنامش و طرز کار و پلاگین ها و باسیوس هاشو برام بذاید ممنون
الان بهترين و كاملترين برنامه epsxe 170 هست كه من با پلاگينها و بايوسهاي كاملش براتون گذاشتم. طرز كارش هم خيلي ؟آسون هست. فقط بهتره كه ار بازيتون image بگيرين بعد بفرستينش تو درايو مجازي. اگه مشكلي بود بگين
حجم فايل: 2.7 l'!!!!!!!!!!
epsxe170.7z ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برا بازكردنش نياز به اين برنامه دارين:
7z464.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام.من اين برنامه ي كاملو دتنلود كردم موقع اجراي iso ميگه dx رو بايد اپديت كني.اما برا من اپديت هست.از روي بازي Godfather2 ريختم.اگه dx كم حجم هست بزارين.(جديدكه ما dial up داريم راحت دانلود بشه.

شما احتمالا drectx nov رو دارين. ولي بايد directx march رو داشته باشين. حجمش 92 مگ هست. اما اگه directx nov رو داشته باشي، با دانلود كردن اين فايل، directx شما آپديت ميشه به March . حجمش كلا 3 مگ نيست:
dx web setup.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشيد:20:

Leon-117
05-05-2009, 17:51
شما احتمالا drectx nov رو دارين. ولي بايد directx march رو داشته باشين. حجمش 92 مگ هست. اما اگه directx nov رو داشته باشي، با دانلود كردن اين فايل، directx شما آپديت ميشه به March . حجمش كلا 3 مگ نيست:
dx web setup.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشيد:20:
سلام.من directx از مارس 2006 تا نوامبر 2008 رو كامل دارم.ولي اجرا نميكنه.:27:

golden7light
06-05-2009, 09:36
سلام.من directx از مارس 2006 تا نوامبر 2008 رو كامل دارم.ولي اجرا نميكنه.:27:

شما بايد March 2009 رو داشته باشي. شما اون آپديت بالا رو دان كن. بعد موقع اجراش بايد به اينترنت وصل باشي تا براتون Dx رو آپديت كنه. حجمش موقع آپديت حدود 2.5 مگ هست

hf_mp
09-05-2009, 22:53
سلام
خسته نباشید
من pcsx2 نصب کردمولی وقا اجرا میگه فایل bios لود نمیشه. شما می دونید چیکار کنم؟

hf_mp
09-05-2009, 22:56
نخندید ها. آخه من اصلاً بازی نکردم پلی استیشن. باید چیزی به کامپیوتر وصل کنم؟ یا با خود کی برد میشه بازی کرد؟؟

movaghat123
11-05-2009, 14:35
hg JKنتا سیبهع @303487 عه !!!
الان خودمو خفه میکنم
یکی بگه چطور میتونم بازی Crash Nitro Kart رو اجرا کنم

kolange_edalat2001
14-05-2009, 16:20
سلام
خسته نباشید
من pcsx2 نصب کردمولی وقا اجرا میگه فایل bios لود نمیشه. شما می دونید چیکار کنم؟

از اینجل بایوس دان کن .
My 4shared ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kolange_edalat2001
14-05-2009, 16:21
نخندید ها. آخه من اصلاً بازی نکردم پلی استیشن. باید چیزی به کامپیوتر وصل کنم؟ یا با خود کی برد میشه بازی کرد؟؟

نه چیزی نمیخواد اگه خواستی میتونی جوی استیک وصل کنی راحت بازی کنی :8:

M i L @ D
24-05-2009, 13:35
دوستان اگه میشه بهترین تنظیمات رو برای بازی harvest moon:a wonderful specal در شبیه ساز Pcsx2 0.9.6 بذارید ...

ممنون میشم !

worldclass
28-05-2009, 16:31
سلام
دوستان در کامپیوتر و با شبیه ساز بازی CRASH TEAM RACING رو نصب کردم که تمام قسمت ها مثل تایم تریل و مسابقات رو انجام میده اما وقتی میخوام وارد new game بشم و اصل بازی رو انجام بدم گیر میکنه

ali_metal_357
08-06-2009, 21:08
سلام

من تا به الان بازی های سگا و پلی 1 رو بازی کردم حالا می خوام پی 2 بازی کنم

واقعیتش هم اینه که فقط می خوام مزرعه دار رو بازی کنم همین .

اسم برنامه مورد نیاز و هر چیزی که لازم هست رو بگید من دانلود کنم .

پیشاپیش از لطف دوستان تشکر می کنم.

mohammad8711
12-06-2009, 13:54
سلام
من هر کاری کردم نتونستم بازی harvest moon ps2 رو درست اجرا کنم
کسی میتونه راهنماییم کنه ؟

mohammad8711
13-06-2009, 09:44
سلام
دوستانی که در اجرای بازی harvest moon a wonderful life مشکل دارند از پلاگین GSdx9 0.11.4 استفاده کنند تا مشکلشون حل بشه:

مشکل من با این پلاگین حل شد ولی بازی یکم کند هست

esmailnezhad
15-06-2009, 13:47
با سلام.دو تا سوال دارم: 1-من يك سيو براي يكي از بازي هاي پلي استيشن 1 دارم ولي نمي دونم از اون چه جوري در اين برنامه استفاده كنم.راهنمايي كنيد. 2-من با اين برنامه در مورد گرافيك و صدا مشكل دارم.لطفا بهترين تنظيمات براي بهترين پلاگين هاي گرافيك و صدا را برايم بگذاريد.با تشكر

kolange_edalat2001
20-06-2009, 19:10
دوستان از لینک زیر جدیدترین ورژن PCSX2 9.6 1408 رو با تمامی پلاگینهای جدید دان کنید و تمامی بایوسهای جدید در لینک هست اموزش بازیها :31: :8:

AC_POP
21-06-2009, 13:23
من يه درخواست كوچولو دارم اگه ميشه .
لطفاً يه آموزش كامل PCSX2 9.6 رو به طور كامل توي يه فايل pdf بذاريد .
اگه هم ميشه يه آموزش هم براي اجراي بازي Harvest moon بذارين . tnx

king univers
21-06-2009, 15:22
آقا برای اجرای بازی های پلی تو فقط همین برنامه هست .

لطفا جواب بدین

با تشکر فراوان

kolange_edalat2001
21-06-2009, 17:11
آقا برای اجرای بازی های پلی تو فقط همین برنامه هست .

لطفا جواب بدین

با تشکر فراوان

در حال حاظر بهتری برنامه ای که میشه 80% بازیهارو ران کرد همینه چطور مگه؟

kolange_edalat2001
21-06-2009, 17:12
من يه درخواست كوچولو دارم اگه ميشه .
لطفاً يه آموزش كامل PCSX2 9.6 رو به طور كامل توي يه فايل pdf بذاريد .
اگه هم ميشه يه آموزش هم براي اجراي بازي Harvest moon بذارين . tnx

عزیز من این شبیه ساز هر چند روز یک باز بهتر میشه و دستخوش تغییر میشه و به خاطر همین نمیشه اموزشی برای بازی خواص گزاشت اگه مشکلت کلا ران کردن اولیه هست اون فرق داره :11:

king univers
21-06-2009, 22:54
اول اين قسمت مياد ميزنم ميره
مشکل منم همینجوریه

بعد چه بازي را بزارم چه نزارم اينطوري ميشه و همين قسمت ميايد

كمك كنيد راهنمايي كنيد چه كار بايد بكنم اينطوري نشه؟

اینم یکی از مشکلامه اگه کسی میتونه کمک کنه

king univers
21-06-2009, 23:13
آموزش کاملا فارسی برنامه:

kolange_edalat2001
22-06-2009, 10:42
اینم یکی از مشکلامه اگه کسی میتونه کمک کنه

خوب عزیز من وقتی این مشکل میاد یعنی ایمکنه ربرنامه نمیتونه بازی شما رو بخونه شما باید بازی که در CD ROM داری رو به PCSX2 بشناسونی این داره الن بایو س میخونه ر

Khazaie
23-06-2009, 13:18
سلام دوستان
من وقتی میخوام بازی را اجرا کنم خطا میده
نمیتونه لود کنه

king univers
23-06-2009, 16:12
سلام دوستان
من وقتی میخوام بازی را اجرا کنم خطا میده
نمیتونه لود کنه

اشكال ازplugins دي وي دي رم است باز هم برو تو تنظيمات در قسمت cdvdrom عوضشكن و روي تك تك شون امحان كن .

Khazaie
23-06-2009, 21:40
این کارم کردم ولی همشون خطا میدن (4 تا بیشتر نیستن)

kolange_edalat2001
24-06-2009, 16:53
اشكال ازplugins دي وي دي رم است باز هم برو تو تنظيمات در قسمت cdvdrom عوضشكن و روي تك تك شون امحان كن .

ببینم بازیت hdvd نباشه؟

Khazaie
24-06-2009, 17:37
چی ؟ نمیدونم من Ps2 ندارم . دنبال این بازی بودم که دیدم فقط برای PS2 داره ... 1 گیگ دانلود کردم نگین اجرا نمیشه !!! یلشم iso هست

Mostafa_Kaveh
25-06-2009, 18:44
سلام دوستان خسته نباشید
من میخوام بازی urban reign رو با pcsx2 بازی کنم اگه میشه راهنمایی کنید
سیستمم
ram:2gb
cpu:intel 2180
vga:9500 1g
راستی بازی رو تا یه جایی بازی کردم ولی سرعتش خیلی پایینه هم گرافیکش
با تشکر

kolange_edalat2001
25-06-2009, 18:44
چی ؟ نمیدونم من Ps2 ندارم . دنبال این بازی بودم که دیدم فقط برای PS2 داره ... 1 گیگ دانلود کردم نگین اجرا نمیشه !!! یلشم iso هست

وقتی فایلت iso هست باید با پلاگین linzup اونو ران کنی

Khazaie
25-06-2009, 19:48
اون را هم امتحان کردم بازم همین پیغام را میده

Fr@nki
26-06-2009, 13:59
من بازی harvest moo:save the homeland ps2 رو با pcsx2 9.0.6 , و با پلاگین گرافیک gsdx9 اجرا می کنم. اما سرعت حرکت تو بازی مخصوصا موقع گفتگو ها کمه.آیا سیستم من کنده یا خود بازیش همین جوریه؟
cpu amd 3000
vga 512 8600 nvdia
ram 2 Gb

ramin_pilot
27-06-2009, 10:40
سلام دوستان خسته نباشید
می خواستم ps2 harvest moon رو تو pc بازی کنم لطفا یه شبیه ساز توپ معرفی کنید .
مرسی

Fr@nki
27-06-2009, 10:54
سلام دوستان خسته نباشید
می خواستم ps2 harvest moon رو تو pc بازی کنم لطفا یه شبیه ساز توپ معرفی کنید .
مرسی
pcsx 9.0.6 خیلی خوبه در ضمن از plugin gsdx9 برای گرافیکت استفاده کن . تو پست های قبلی هست دانلودش کن. توی تنظیمات cpu و game ---- اون هم سرعتش رو 2x بگذار اگه cpu خوبی داشته باشی بد نیست.

Mostafa_Kaveh
28-06-2009, 15:15
سلام دوستان خسته نباشید
من میخوام بازی urban reign رو با pcsx2 بازی کنم اگه میشه راهنمایی کنید
سیستمم
ram:2gb
cpu:intel 2180
vga:9500 1g
راستی بازی رو تا یه جایی بازی کردم ولی سرعتش خیلی پایینه هم گرافیکش
با تشکر
کسی نیست به ما جواب بده؟؟؟؟
راستی 2 نفری چطور بازی کنم ؟هرکاری میکنم نمیشه؟

movaghat123
29-06-2009, 19:20
بازی Crash Nitro Kart رو که اجرا میکنم تا توی دمو هم میره ولی یه دفعه وسط دمو گیر میکنه کسی میدونه مشکل چیه؟!

tekken god
29-06-2009, 22:01
سلام
آخرین ورژن PCSX2 چی هست ؟
قبلی ها که اجرا نمی شد ولی هی بهتر و بهتر می شد
شما بگید جدیدشو دانلود کنیم امتحان کنیم شاید بشه .
خیلی ممنون
خدانگهدار

Reza Azimy_RW
29-06-2009, 23:45
سلام
آخرین ورژن PCSX2 چی هست ؟
قبلی ها که اجرا نمی شد ولی هی بهتر و بهتر می شد
شما بگید جدیدشو دانلود کنیم امتحان کنیم شاید بشه .
خیلی ممنون
خدانگهدار
اخرین ورزن 0.9.6 هست که خیلی پیشرفت کرده . من باهاش Lord Of The Ring رو 30 الی 90 فریم میگرفتم !!!

movaghat123
01-07-2009, 12:30
بازی Crash Nitro Kart رو که اجرا میکنم تا توی دمو هم میره ولی یه دفعه وسط دمو گیر میکنه کسی میدونه مشکل چیه؟!

چرا اینجا هیشکی جواب نمیده؟
لااقل بگید نمیدونم!

king univers
01-07-2009, 16:38
چرا اینجا هیشکی جواب نمیده؟
لااقل بگید نمیدونم!

براي اين كه اين بازي رو كلا نمي خونه ليست بازي هايي رو كه ميخونه رو ميزارم سبز يعني ميخونه

0 Story SLPM 65002 JPS2Ingame 18 Wheeler Pro Trucker SLUS 20210 UPS2Nothing 187 Ride Or Die SLUS 21116 UPS2Intro 24 - The Game SLUS 21268 UPS2Ingame 25 To Life SLUS 21016 UPS2Intro 7 Sins SLES 53297 EPS2Nothing Ace Combat 4 - Shattered Skies PBPX 95201 JPS2Menus Ace Combat Zero - The Belkan War SLUS 21346 UPS2Intro Aeon Flux SLUS 21205 UPS2Playable AFL Live 2003 SLES 51168 EPS2Ingame Age of Empires II - The Age of Kings SLES 50282 EPS2Menus Air Blade SCES 50246 EPS2Intro Airborne Troops Countdown To DDay SLUS 21125 UPS2Intro Akira Psycho Ball SLES 50919 EPS2Playable Alex Ferguson's Player Manager 2001 SLES 50429 EPS2Menus Alfa Romeo Racing Italiano SLUS 21321 UPS2Nothing Alien Hominid SLES 53139 EPS2Playable Alien Hominid SLUS 21090 UPS2Playable Aliens VS Predator - Extinction SLUS 20147 UPS2Menus All Star Pro Wrestling 3 SLPM 65300 JPS2Intro Alpine Racer 3 SCES 50887 EPS2Ingame American Chopper 2 SLUS 21288 UPS2Ingame AMF Xtreme Bowling SLUS 21347 UPS2Menus Amplitude SCES 51706 EPS2Nothing Amplitude SCUS 97258 UPS2Intro And1 Streetball SLUS 21237 UPS2Ingame Animaniacs - The Great Edgar Hunt SLES 52729 EPS2Ingame Anubis 2 SLES 53571 EPS2Nothing Ape Escape - Pumped and Primed SLUS 21096 UPS2Nothing Ape Escape 3 SCUS 97501 UPS2Ingame Aqua Aqua - Wetrix 2 SLES 50053 EPS2Ingame Arc The Lad - End of Darkness SLUS 21165 UPS2Ingame Arc the Lad - Twilight of the Spirits SCES 51910 EPS2Nothing Arc the Lad - Twilight of the Spirits SCUS 97231 UPS2Ingame Arcade, The SLES 52778 EPS2Playable Area 51 SLES 52570 EPS2Intro Area 51 SLUS 20595 UPS2Intro Argos no Senshi SLPS 25178 JPS2Ingame Armored Core - Last Raven SLUS 21338 UPS2Ingame Armored Core - Nine Breaker SLUS 21200 UPS2Ingame Armored Core 2 - Another Age SLPS 25040 JPS2Playable Armored Core 3 SLPS 25112 JPS2Playable Astro Boy SLUS 20867 UPS2Menus Atelier Iris - Eternal Mana SLUS 21113 UPS2Playable Atelier Iris - Grand Phantasm SLPM 66436 JPS2Nothing Atelier Iris 2 - Azoth Of Destiny SLUS 21327 UPS2Ingame ATV Offroad Fury 2 SCUS 97369 UPS2Nothing Auto Modellista SLUS 20642 UPS2Playable Ayumi Hamasaki - A Visual Mix SLPM 65086 JPS2Intro Backyard Football 2006 SLUS 20876 UPS2Nothing Barbarian SLES 50972 EPS2Playable Batman Begins SLUS 21198 UPS2Intro Battlefield 2 - Modern Combat SLUS 21026 UPS2Intro Beatdown - Fist Of Vengeance SLUS 21150 UPS2Menus Beatmania IIDX 9th Style SLPM 65946 JPS2Ingame Beatmania SLUS 21239 UPS2Playable Beyond Good And Evil SLUS 20763 UPS2Intro Big Mutha Truckers SLES 51355 EPS2Ingame Bike Street Vert Dirt SLUS 20310 UPS2Ingame Billiard Xciting SLES 51859 EPS2Intro Biohazard 4 SLPM 66213 JPS2Ingame Biohazard Code - Veronica SLPM 65022 JPS2Ingame Black Matrix 2 SLPS 20187 JPS2Ingame Black SLUS 21376 UPS2Nothing Blitz - The League SLUS 21128 UPS2Intro Blood the Last Vampire - First Volume SCPS 15007 JPS2Ingame Blood the Last Vampire - Second Volume SCPS 15008 JPS2Ingame Bloodrayne 2 SLUS 20862 UPS2Ingame Bloody Roar 3 SLPM 62055 JPS2Menus BMX XXX SLES 50880 EPS2Ingame BMX XXX SLUS 20415 UPS2Ingame Boku to Mao SCPS 11008 JPS2Ingame Bombastic SLUS 20764 UPS2Menus Bomberman Hardball SLES 53301 EPS2Intro Bomberman Kart SLPM 62118 JPS2Playable Bouncer, The SCES 50241 EPS2Menus Bouncer, The SLUS 20069 UPS2Ingame Bravo Music SCPS 11013 JPS2Ingame Breath Of Fire - Dragon Quarter SLUS 20499 UPS2Ingame Brian Lara Cricket 2005 SLES 52717 EPS2Ingame Britney's Dance Beat SLUS 20402 UPS2Nothing Brothers In Arms - Earned In Blood SLUS 21310 UPS2Intro Buffy - Chaos Bleeds SLES 51890 EPS2Ingame Bujingai - The Forsaken City SLUS 20895 UPS2Ingame Burnout - Revenge SLES 53506 EPS2Nothing Burnout - Revenge SLUS 21242 UPS2Intro Burnout 2 SLUS 20497 UPS2Playable Burnout 3 - Takedown SLUS 21050 UPS2Intro Burnout SLES 50445 EPS2Playable Bust A Bloc SLES 51713 EPS2Ingame Buzz - The Big Quiz SCES 53925 EPS2Intro Cabelas - Dangerous Hunts 2 SLUS 21350 UPS2Intro Call Of Duty 2 - Big Red One SLUS 21228 UPS2Intro Capcom Fighting Jam SLES 52854 EPS2Playable Capcom Fighting Jam SLPM 65794 JPS2Playable Capcom VS. SNK 2 PBPX 95201 JPS2Playable Card Captor Sakura SLPS 20408 JPS2Ingame Carmen Sandiego - The Secret of The Stolen Drums SLES 52143 EPS2Menus CART Fury Championship Racing SLUS 20141 UPS2Menus Castlevania - Curse of Darkness SLES 53755 EPS2Ingame Castlevania - Curse Of Darkness SLUS 21168 UPS2Nothing Castlevania - Lament of Innocence SLUS 20733 UPS2Ingame Castlevania SLES 52118 EPS2Menus Castlevania SLPM 65444 JPS2Ingame Catwoman SLUS 20992 UPS2Intro Celebrity Deathmatch SLUS 20604 UPS2Intro Champions Of Norrath - Realms Of Everquest SLUS 20565 UPS2Ingame Charlie and The Chocolate Factory SLES 53386 EPS2Ingame Charlie and The Chocolate Factory SLUS 21246 UPS2Ingame Charlie's Angels SLES 51750 EPS2Ingame Chess Challenger SLES 51630 EPS2Playable Choro Q SLUS 20930 UPS2Ingame Chronicles of Narnia, The - The Lion, The Witch and The Wardrobe SLES 53706 EPS2Intro Clock Tower 3 SLES 51619 EPS2Ingame Clock Tower 3 SLPM 65221 JPS2Ingame Codename: Kids Next Door - Operation V.I.D.E.O.G.A.M.E SLES 53685 EPS2Ingame Cold Fear SLES 53158 EPS2Intro Cold Fear SLUS 21047 UPS2Ingame Cold Winter SLUS 20845 UPS2Nothing Colin McRae 2005 SLES 52636 EPS2Intro Colosseum - Road To Freedom SLUS 21179 UPS2Playable Commandos - Strike Force SLUS 21103 UPS2Intro Conflict - Global Terror SLUS 21172 UPS2Intro Constantine SLUS 21142 UPS2Menus Contra - Shattered Soldier SLUS 20306 UPS2Ingame Cool Shot SLES 51785 EPS2Ingame Cool Shot SLPS 20256 JPS2Ingame Crash Bandicoot - The Wrath Of Cortex SLUS 20238 UPS2Nothing Crash N Burn SLES 52339 EPS2Ingame Crash Tag Team SLUS 21191 UPS2Intro Crash Twinsanity SLES 52568 EPS2Ingame Crash Twinsanity SLUS 20909 UPS2Menus Crazy Frog Racer SLES 53869 EPS2Ingame Crazy Taxi SLES 50215 EPS2Intro Crazy Taxi SLUS 20202 UPS2Ingame Crimson Sea 2 SLUS 20877 UPS2Intro Crimson Tears SLUS 20948 UPS2Ingame Crouching Tiger Hidden Dragon SLUS 20523 UPS2Ingame Culdcept SLUS 20774 UPS2Ingame Cy Girls SLUS 20697 UPS2Ingame Cyclone Circus - Power Sail Racing SLES 52684 EPS2Nothing Da Vinci Code, The SLUS 21443 UPS2Intro Dakar 2 SLES 50879 EPS2Intro Dancing Stage Fever MegaMix SLES 51510 EPS2Playable Dancing Stage Fever SLES 51757 EPS2Playable Dancing Stage Fusion SLES 52598 EPS2Playable Dark Chronicle SCES 51190 EPS2Ingame Dark Cloud 2 SCUS 97213 UPS2Intro Dark Cloud SCES 50295 EPS2Playable Dark Cloud SCUS 97111 UPS2Playable Darkwatch SLUS 21042 UPS2Ingame DDR Festival SLPM 65775 JPS2Playable DDR Max SLPM 62154 JPS2Playable DDR Party Collection SLPM 62427 JPS2Playable DDR Revolution - Extreme 2 SLUS 21174 UPS2Playable DDR Revolution - Extreme SLUS 20916 UPS2Playable DDR Strike SLPM 66242 JPS2Playable DDRmax1 - Dance Dance Revolution SLUS 20437 UPS2Playable DDRmax2 - Dance Dance Revolution SLUS 20711 UPS2Playable Dead or Alive 2 - Hardcore PBPX 95201 JPS2Nothing Dead or Alive 2 - Hardcore SLUS 20071 UPS2Nothing Dead or Alive 2 SCES 50003 EPS2Nothing Dead or Alive 2 SLPS 25002 JPS2Nothing Dead To Rights 2 SLUS 20843 UPS2Ingame Dead To Rights SLES 51581 EPS2Playable Death By Degrees SLUS 20934 UPS2Nothing Delta Force - Black Hawk Down SLUS 21124 UPS2Intro Demento SLPM 65913 JPS2Ingame Demolition Girl SLES 53403 EPS2Ingame Demonstone SLES 52669 EPS2Intro Destroy All Humans SLUS 20945 UPS2Ingame Destruction Derby Arenas SCES 50781 EPS2Ingame Destruction Derby Arenas SLUS 20855 UPS2Ingame Devil Kings SLUS 21297 UPS2Playable Devil May Cry 2 SLES 82011 EPS2Ingame Devil May Cry 3 - Special Edition SLUS 21361 UPS2Playable Devil May Cry 3 SLES 53038 EPS2Playable Devil May Cry 3 SLPM 65880 JPS2Playable Devil May Cry 3 SLUS 20964 UPS2Intro Devil May Cry SLES 50358 EPS2Menus Devil May Cry SLPM 65038 JPS2Menus Devil May Cry SLUS 20216 UPS2Intro Dice SLUS 21181 UPS2Intro Die Hard - Vendetta SLES 51348 EPS2Ingame Digimon World 4 SLUS 20836 UPS2Nothing Digital Devil Saga 2 SLUS 21152 UPS2Nothing Digital Devil Saga SLUS 20974 UPS2Nothing Dino Crisis - Gun Survivor 3 SLPS 25026 JPS2Menus Dirge Of Cerberus - Final Fantasy VII SLPM 66271 JPS2Intro Disaster Report SLUS 20561 UPS2Ingame Disgaea - Hour of Darkness SLUS 20666 UPS2Playable Disgaea 2 - Cursed Memories SLPS 25608 JPS2Ingame Disney Golf SLUS 20532 UPS2Intro Disney Pixar - Cars SLES 53624 EPS2Ingame Disneys Pixar Cars SLUS 21151 UPS2Ingame DNA - Dark Native Apostle SLES 50202 EPS2Ingame Dodgeball SLES 53367 EPS2Playable Donald Duck Phantomias Platyrhynchos Kineticus SLES 50773 EPS2Ingame Donald Duck Quack Attack SLES 50048 EPS2Intro Dot ---- Infection Part 1 SLUS 20267 UPS2Ingame Dot ---- Infection Part 3 - Outbreak SLUS 20563 UPS2Ingame Dot ---- Infection Part 4 - Quarantine SLES 52468 EPS2Ingame Dragon Quest VIII SLUS 21207 UPS2Ingame Dragonball Z - Budokai Tenkaichi SLUS 21227 UPS2Menus Dragonball Z Budokai 2 SLES 51839 EPS2Playable Dragonball Z Budokai 3 SLES 52730 EPS2Playable Dragonball Z Budokai Tenkaichi SLES 53200 EPS2Playable Dragonball Z Budokai SLES 51233 EPS2Playable Dragonball Z Budokai SLUS 20591 UPS2Playable Dragonball Z Sagas SLUS 20874 UPS2Ingame Drakan - The Ancients Gate SCUS 97128 UPS2Intro Drakengard 2 SLUS 21373 UPS2Playable DreamMix TV - World Fighters SLPM 65384 JPS2Ingame Driver - Parallel Lines SLUS 21271 UPS2Intro Driver 3 SLUS 20587 UPS2Nothing Driving Emotion Type-S SLPS 20007 JPS2Ingame Dropship - United Peace Force SLUS 20463 UPS2Menus DT Racer SLUS 21095 UPS2Intro DTM Race Driver German SLES 50816 EPS2Playable Dynasty Warriors 3 SLUS 20277 UPS2Playable Dynasty Warriors 3 SLES 50641 EPS2Playable Dynasty Warriors 4 - Empires SLUS 20653 UPS2Intro Dynasty Warriors 4 Xtreme Legends SLUS 20812 UPS2Menus Dynasty Warriors 4 SLUS 20653 UPS2Intro Dynasty Warriors 5 - Empires SLUS 21398 UPS2Intro Dynasty Warriors 5 Xtreme Legends SLUS 21299 UPS2Intro Dynasty Warriors 5 SLUS 21153 UPS2Intro EA Arena Football SLUS 21337 UPS2Intro EA Sports cricket 2004 SLES 52123 EPS2Ingame Echo Night Beyond SLUS 20928 UPS2Ingame Eggomania SLES 51101 EPS2Playable Enter The Matrix SLES 51203 EPS2Menus Enter The Matrix SLUS 20454 UPS2Intro Enthusia Professional Racing SLUS 20967 UPS2Ingame Ephemeral Phantasia SLES 50110 EPS2Ingame Escape From Monkey Island SLUS 20181 UPS2Ingame Espgaluda SLPS 25352 JPS2Playable Eternal Quest SLES 51624 EPS2Playable Eternal Ring SLUS 20015 UPS2Ingame Euro Rally Champion SLES 52378 EPS2Ingame Everblue SLES 50639 EPS2Playable Everblue SLPM 62081 JPS2Ingame Everquest Online Adventures SCES 51725 EPS2Menus Evil Dead - Pocket Full Of Boomstick SLUS 20403 UPS2Nothing Evil Dead - Regeneration SLUS 21048 UPS2Nothing Eyetoy - Kinetic SCES 52883 EPS2Intro EyeToy - Monkey Mania SCES 52930 EPS2Intro Eyetoy - Play 2 SCES 52748 EPS2Intro Eyetoy - Sega Superstars SLES 52834 EPS2Nothing F1 2001 SLES 50423 EPS2Intro F1 Career Challenge SLES 51584 EPS2Intro F1 Championship Season 2000 SLES 50017 EPS2Ingame F1 Championship Season 2000 SLUS 20103 UPS2Intro F1 Racing Championship SLES 50046 EPS2Ingame Fantastic 4 SLUS 20615 UPS2Ingame Fantavision SCPS 11002 JPS2Ingame Fatal Frame 3 - Shisei No Koe SLPS 25544 JPS2Menus Fatal Frame 2 SLUS 20766 UPS2Menus Fatal Frame 3 SLUS 21244 UPS2Intro Fatal Frame SLUS 20388 UPS2Ingame Fifa 2005 SLUS 21051 UPS2Intro FIFA Football 2003 SLES 51197 EPS2Ingame Fifa Street SLES 53064 EPS2Nothing Fight Club SLUS 20857 UPS2Ingame Fight Night - Round 3 SLUS 21383 UPS2Ingame Fighting Angels SLES 53408 EPS2Ingame Final Fantasy X - International Version SLPS 25088 JPS2Ingame Final Fantasy X SCES 50490 EPS2Ingame Final Fantasy X SCES 50492 GPS2Ingame Final Fantasy X SLPS 25050 JPS2Ingame Final Fantasy X SLUS 20312 UPS2Ingame Final Fantasy X-2 SLES 51815 EPS2Ingame Final Fantasy X-2 SLUS 20672 UPS2Ingame Final Fantasy XI SLPS 25200 JPS2Menus Final Fantasy XII SLPM 66320 JPS2Ingame Final Fight - Streetwise SLUS 21238 UPS2Intro Finny The Fish & The Seven Waters SLUS 21072 UPS2Menus Fire Pro Wrestling Z SLPM 62342 JPS2Playable Fisherman's Challenge SLES 51418 EPS2Nothing Fishermans Bass Club SLUS 20428 UPS2Menus Flatout 2 SLES 54002 EPS2Ingame Flatout SLUS 20901 UPS2Intro Flipnic SCPS 15050 JPS2Nothing Flipnic SLUS 21157 UPS2Intro Flow - Urban Dance Uprising SLES 53848 EPS2Intro Flow - Urban Dance Uprising SLUS 21319 UPS2Intro Flucht von Monkey Island SLES 50227 GPS2Playable Forbidden Siren SCES 52328 GPS2Ingame Ford Mustang - The Legend Lives SLES 53296 EPS2Ingame Forgotten Realms - Demon Stone SLUS 20804 UPS2Intro Formula One 2001 SCES 50004 EPS2Ingame Formula One 2003 SCES 51592 EPS2Ingame Formula One 2005 SCES 53033 EPS2Intro Frequency SCES 50791 EPS2Playable Friends - The One With All The Trivia SLUS 21313 UPS2Intro Frogger - Ancient Shadows SLUS 21098 UPS2Nothing Fu-Un Bakumatsu-Den SLPM 65813 JPS2Ingame Full Metal Alchemist 2 - Curse of the Crimson Elixir SLUS 21166 UPS2Intro Full Metal Alchemist and The Broken Angel SLUS 20994 UPS2Menus Full Spectrum Warriors - Ten Hammers SLUS 21250 UPS2Menus Fur Fighters - Viggos Revenge SLUS 20088 UPS2Playable Galerians - Ash SLUS 20560 UPS2Ingame Gantz SLPM 65950 JPS2Playable Gauntlet - Dark Legacy SLES 50211 EPS2Menus Gegege no Kitaro SLPM 65337 JPS2Menus Gekibo 2 SLPS 20091 JPS2Playable Genji - Dawn of The Samurai SCUS 97471 UPS2Ingame Getaway - Black Monday, The SCUS 97408 UPS2Ingame Ghost Recon - Advanced Warfighter SLUS 21422 UPS2Intro Gift SLES 50296 EPS2Nothing Girl Zone SLES 53190 EPS2Playable Gitaroo Man SLPM 65012 JPS2Ingame Gitaroo Man SLUS 20294 UPS2Ingame Gladiator - Sword Of Vengeance SLUS 20793 UPS2Intro Glass Rose SLPM 65373 JPS2Menus God of War SCES 53133 EPS2Intro God of War SCUS 97399 UPS2Menus Godai - Elemental Force SLES 50704 EPS2Playable Godfather, The SLUS 21385 UPS2Ingame Goemon SLPM 65014 JPS2Nothing Gradius 3 & 4 SLES 50038 EPS2Playable Gradius 3 & 4 SLPM 62007 JPS2Playable Gradius 5 SLPM 62462 JPS2Playable Gradius 5 SLUS 20712 UPS2Nothing Graffiti Kingdom SLUS 21136 UPS2Nothing Gran Turismo 3 A-spec SCES 50294 EPS2Menus Gran Turismo 4 Chinese SCAJ 30007 JPS2Ingame Gran Turismo 4 First Preview PCPX 96649 JPS2Intro Gran Turismo 4 Prologue Chinese PBPX 95524 JPS2Intro Gran Turismo 4 Prologue SCES 52438 EPS2Intro Gran Turismo 4 SCES 51719 EPS2Menus Gran Turismo 4 SCUS 97328 UPS2Intro Gran Turismo Concept 2001 Tokyo SCPS 15010 JPS2Intro Gran Turismo Concept 2002 Tokyo-Geneva SCES 50858 EPS2Intro Grand Prix Challenge SLES 51296 EPS2Nothing Grand Theft Auto - Liberty City Stories SLUS 21423 UPS2Intro Grand Theft Auto - San Andreas SLES 52541 EPS2Ingame Grand Theft Auto - San Andreas SLUS 20946 UPS2Ingame Grand Theft Auto - Vice City SLES 51061-T EPS2Intro Grand Theft Auto - Vice City SLES 51061 EPS2Intro Grand Theft Auto - Vice City SLUS 20552 UPS2Intro Grand Theft Auto III SLES 50330-T EPS2Ingame Grand Theft Auto III SLUS 20062 UPS2Intro Grandia 3 SLUS 21334 UPS2Ingame Grandia II SLUS 20194 UPS2Ingame Grandia III SLPM 65976 JPS2Ingame Grandia Xtreme SLUS 20417 UPS2Ingame Great Escape, The SLES 51315 EPS2Ingame Gretzky NHL 06 SCUS 97466 UPS2Ingame GT Racers SLES 52602 EPS2Ingame GTC Africa SLES 50472 EPS2Playable Guilty Gear Isuka SLES 53284 EPS2Playable Guilty Gear X Plus "By Your Side" Korea SLPM 64525 JPS2Playable Guilty Gear X2 Reload SLES 52967 EPS2Playable Guilty Gear X2 SLUS 20436 UPS2Nothing Guilty Gear XX - Slash Midnight Carnival SLPM 66333 JPS2Intro Guilty Gear XX SLPS 25184 JPS2Playable Guitar Freak 3 & Drummania 2 SLPM 65011 JPS2Playable Guitar Freak 4 & Drummania 3 SLPM 65052 JPS2Playable Guitar Hero SLES 54132 EPS2Nothing Guitar Hero SLUS 21224 UPS2Ingame Gumball 3000 SLES 50984 EPS2Playable Gun SLUS 21139 UPS2Intro Gunbird 1 & 2 SLPM 62469 JPS2Playable Gunbird Special Edition SLES 53021 EPS2Ingame Gungrave SLUS 20493 UPS2Intro Guy Game, The SLUS 21074 UPS2Intro Habitrail Hamster Ball SLES 52749 EPS2Playable Half-Life SLES 50504 EPS2Ingame Half-Life SLES 50505 GPS2Ingame Harvest Fishing SLES 53282 EPS2Playable Harvest Moon - A Wonderful Life SLUS 21171 UPS2Menus Harvest Moon SLUS 20251 EPS2Playable Haunting Ground SLUS 21075 UPS2Ingame Haven - Call of The King SLES 51209 EPS2Intro Haven - Call of The King SLUS 20517 UPS2Intro Headhunter - Redemption SLUS 20817 UPS2Intro Herdy Gerdy SLUS 20231 UPS2Ingame Hitman - Blood Money SLUS 21108 UPS2Intro Hitman - Contracts SLUS 20882 UPS2Intro Hitman 2 - Silent Assassin SLUS 20374 UPS2Intro Hot Shots Golf - Fore! SCUS 97401 UPS2Ingame Hummer Badlands SLUS 21357 UPS2Ingame Hungry Ghosts SCPS 15046 JPS2Ingame Hustle, The - Detroit Streets SLUS 21335 UPS2Ingame I-Ninja SLUS 20705 UPS2Menus Ice Age 2 - The Meltdown SLUS 21307 UPS2Intro Ico SCES 50760 EPS2Nothing Ico SCPS 11003 JPS2Nothing Ico SCUS 97113 UPS2Nothing IHRA Motor Sports Drag Racing 2 SLUS 20586 UPS2Menus Ikusa Gami SLKA 25320 KPS2Intro In The Groove SLUS 21177 UPS2Ingame Incredible Hulk, The - Ultimate Destruction SLUS 20941 UPS2Nothing Incredibles, The - Rise Of The Underminers SLUS 21217 UPS2Intro Indiana Jones und die Legende der Kaisergruft SLES 50838 GPS2Intro Indigo Prophecy SLUS 21196 UPS2Ingame IndyCar Series SLUS 20641 UPS2Ingame Inspector Gadget - Mad Robots Invasion SLES 51247 EPS2Menus International Track and Field PBPX 95201 EPS2Playable Inuyasha - Feudal Combat SLUS 21193 UPS2Intro ISS Pro 2000 PBPX 95201 UPS2Playable Jade Cocoon 2 SLES 50735 EPS2Playable Jak 1 - The Precursor Legacy SCES 50361 EPS2Intro Jak 1 - The Precursor Legacy SCUS 97124 UPS2Intro Jak 3 SCUS 97330 UPS2Menus Jak X Combat Racing SCUS 97429 UPS2Nothing James Bond 007 - Everything or Nothing SLES 52005 EPS2Intro James Bond 007 - From Russia With Love SLUS 21282 UPS2Intro James Bond 007 Nightfire SLES 51260 EPS2Menus James Cameron's Dark Angel SLES 51333 EPS2Nothing Jaws Unleashed SLUS 21062 UPS2Menus Judge Dredd - Dredd VS Death SLUS 20869 UPS2Intro Juiced SLES 53044 EPS2Ingame Juiced SLUS 20872 UPS2Menus Junior Board Games SLES 52776 EPS2Intro Ka SCPS 11009 JPS2Menus Kamen Rider 555 SLPS 20329 JPS2Ingame Kamen Rider Blade SLPS 20402 JPS2Ingame Kao The Kangaroo - Round 2 SLUS 20296 UPS2Ingame Karry House Coco Ichibanya SLPS 20367 JPS2Playable Katamari Damacy SLPS 25360 JPS2Intro Katamari Damacy SLUS 21008 UPS2Intro Kengo - Master Of Bushido SLES 50114 EPS2Playable Kengo 2 SLPS 25107 JPS2Nothing Kensetsu Juuki Kenka Battle - Buchigire Kongou!! SLPS 25004 JPS2Ingame Kessen 2 SLUS 20275 UPS2Ingame Killer 7 SLUS 21154 UPS2Ingame Killzone SCUS 97402 UPS2Menus King Kong SLUS 21311 UPS2Ingame King of Fighters - Maximun Impact SLUS 20923 UPS2Playable King Of Fighters - Neowave SLPS 25525 JPS2Playable King Of Fighters 2000 SLUS 20834 UPS2Playable King Of Fighters 2001, The SLUS 20839 UPS2Playable Kingdom Hearts - Final Mix SLPS 25198 JPS2Ingame Kingdom Hearts II SLPM 66233 JPS2Ingame Kingdom Hearts II SLUS 21005 UPS2Ingame Kingdom Hearts SCES 50967 EPS2Playable Kingdom Hearts SCES 50969 GPS2Playable Kingdom Hearts SLUS 20370 UPS2Ingame Knights of the Temple II SLES 53645 EPS2Menus Knockout Kings 2002 SLUS 20369 UPS2Nothing Konohana 4 SLPM 65690 JPS2Playable Kunoichi SLPM 65447 JPS2Ingame Kuon SLPS 25329 JPS2Ingame Kuon SLUS 21007 UPS2Ingame Kya - Dark Lineage SLUS 20440 UPS2Ingame L.A. Rush SLUS 21112 UPS2Menus La Petite Princess - Twinkle Star Spirits SLPS 25534 JPS2Intro La Pucelle Tactics SLUS 20847 UPS2Playable Lake Masters EX SLES 50351 EPS2Playable Lara Croft Tomb Raider - The Angel of Darkness SLES 51227 EPS2Nothing Le Mans 24 Hours SLES 50131 EPS2Ingame Legacy Of Kay, The SLES 52931 EPS2Ingame Legaia 2 - Duel Saga SLUS 20414 UPS2Nothing Legend Of Kay, The SLUS 21248 UPS2Intro Lego Star Wars SLUS 21083 UPS2Intro Leisure Suit Larry SLUS 20956 UPS2Intro Lifeline SLUS 20848 UPS2Intro Lord of the Rings - The Return of the King SLES 52017 EPS2Intro Lord of the Rings - The Return of the King SLPM 65503 JPS2Intro Lord of the Rings - The Two Towers SLES 51252 EPS2Ingame Lord of the Rings - The Two Towers SLPS 29004 JPS2Intro Lotus Challenge SLES 50230 EPS2Ingame Lowrider SLUS 20676 UPS2Intro Madagascar SLES 53226 EPS2Nothing Madden NFL 2005 SLUS 21000 UPS2Intro Madden NFL 2006 SLUS 21213 UPS2Intro Magic Pengal - The Quest for Color SLUS 20593 UPS2Ingame Magna Carta - Tears of Blood SLUS 21221 UPS2Ingame Makai Kingdom SLUS 21170 UPS2Playable Manhunt SLUS 20827 UPS2Intro Marvel Nemesis - Rise Of The Imperfects SLUS 21281 UPS2Intro Marvel vs Capcom 2 SLPM 62227 JPS2Playable Marvel vs Capcom 2 SLUS 20486 UPS2Playable Master Chess SLES 52295 EPS2Playable Masters Of The Universe - He-Man - Defender Of Grayskull SLES 53035 EPS2Menus Matrix, The - Path Of Neo SLUS 21273 UPS2Ingame Max Payne 2 - The Fall Of Max Payne SLES 52336 EPS2Menus Max Payne 2 - The Fall Of Max Payne SLUS 20814 UPS2Nothing Max Payne SLES 50325 EPS2Intro Max Payne SLUS 20230 UPS2Nothing Maximo Machine Monster no Yabou SLPM 65367 JPS2Intro Maximo SLPM 62127 JPS2Intro Medal Of Honor - European Assault SLUS 21199 UPS2Intro Medal Of Honor - Rising Sun SLES 51873 EPS2Intro Medal of Honor Frontline SLUS 20368 UPS2Menus Megaman Anniversary Collection SLUS 20833 UPS2Playable Megaman X Collection SLUS 21370 UPS2Playable Megaman X7 SLUS 20487 UPS2Intro Megaman X8 SLUS 20960 UPS2Playable Meiwaku Seijin - Panic Maker SLPM 65642 JPS2Ingame Metal Gear Sold 2, Document of SLES 82010 EPS2Playable Metal Gear Sold 2, Document of SLUS 20543 UPS2Menus Metal Gear Solid 2 - Sons Of Liberty SLES 50383 EPS2Ingame Metal Gear Solid 2 - Sons Of Liberty SLUS 20144 UPS2Ingame Metal Gear Solid 2 - Substance SLES 82009 EPS2Nothing Metal Gear Solid 3 - Snake Eater SLES 82013 EPS2Nothing Metal Gear Solid 3 - Snake Eater SLUS 20915 UPS2Nothing Metal Gear Solid 3 - Subsistence SLUS 21359 UPS2Nothing Metal Saga SLUS 21293 UPS2Playable Metal Slug 3 SLPS 25209 JPS2Playable Metal Slug 4 SLPS 25376 JPS2Playable Metal Slug 4 SLUS 20971 UPS2Playable Metal Slug 5 SLES 53383 EPS2Intro Metal Slug 5 SLPS 25495 JPS2Playable Metal Slug 5 SLUS 20990 UPS2Playable Micro Machines V4 SLUS 21402 UPS2Intro Midnight Club 3 Dub Edition Remix SLUS 21355 UPS2Intro Midnight Club 3 Dub Edition SLUS 21029 UPS2Nothing Midnight Club II SLES 51054 EPS2Menus Midnight Club II SLUS 20209 UPS2Intro Mister Mosquito SLUS 20375 UPS2Nothing Mobile Suit Gundam Seed - Never Ending Tomorrow SLUS 21140 UPS2Ingame Mobile Suit Gundam Zeonic Front SLUS 20233 UPS2Playable Mojib-ribon SCPS 11033 JPS2Intro Monopoly Party SLUS 20348 UPS2Ingame Monster Hunter G SLPM 65869 JPS2Playable Monster Rancher EVO SLUS 21330 UPS2Ingame Mortal Kombat - Deadly Alliance SLUS 20423 UPS2Ingame Mortal Kombat - Shaolin Monks SLUS 21087 UPS2Menus Mortal Kombat 1 - Deception Premium Pack Bonus Disc SLUS 21081 UPS2Ingame Mortal Kombat Deception SLUS 20881 UPS2Ingame Motocross Mania 3 SLUS 21229 UPS2Nothing MotoGP 2 SLUS 20285 UPS2Ingame MotoGP 3 SCES 50982 EPS2Playable MotoGP 4 SCES 52892 EPS2Ingame MotoGP 4 SLUS 21159 UPS2Menus MotoGP SCES 50034 EPS2Ingame MotorBike King SLES 52518 JPS2Playable MS Saga - A New Dawn SLUS 21270 UPS2Playable Musashi Samurai Legend SLUS 20983 UPS2Menus Mushihimesama SLPM 66056 JPS2Playable MX 2002 SLUS 20072 UPS2Playable MX VS ATV Unleashed SLUS 21104 UPS2Ingame Namco Museum SLUS 20273 UPS2Playable Namco X Capcom SLPS 25505 JPS2Playable Nano Breaker SLKA 25263 JPS2Ingame Nano Breaker SLUS 21010 UPS2Ingame Narc SLUS 20730 UPS2Nothing Naruto - Ultimate Ninja SLUS 21358 UPS2Ingame Naruto Narutimett Hero SLPS 25293 JPS2Ingame Naruto Uzumaki Ninden SLPS 25542 JPS2Ingame Nascar 2006 - Total Team Control SLUS 21266 UPS2Ingame Need For Speed - Hot Pursuit 2 SLES 50731 EPS2Ingame Need For Speed - Most Wanted Black Edition SLUS 21351 UPS2Intro Need For Speed - Most Wanted SLES 53557 EPS2Intro Need For Speed - Most Wanted SLUS 21267 UPS2Intro Need For Speed Underground 2 SLES 52725 EPS2Ingame Need For Speed Underground 2 SLUS 21065 UPS2Intro Need For Speed Underground SLES 51967 EPS2Intro Need For Speed Underground SLUS 20811 UPS2Nothing Neo Contra SLUS 20961 UPS2Ingame Neon Genesis Evangelion - The Iron Maiden 2nd SLPM 65867 JPS2Playable Neopets - The Darkest Faerie SCUS 97367 UPS2Ingame NFL Headcoach SLUS 21407 UPS2Ingame NHL 2006 SLUS 21241 UPS2Nothing NHL 2K6 SLUS 21234 UPS2Nothing NHRA Championship Drag Racing SLUS 21114 UPS2Ingame Nightmare Before Christmas - Oogie's Revenge SLPM 65739 JPS2Ingame Nightmare Before Christmas - Oogie's Revenge SLUS 20860 UPS2Intro Nightshade SLUS 20810 UPS2Ingame Nocturne SLUS 20911 UPS2Nothing Off-Road Wide Open SLES 50232 EPS2Playable Okage Shadow King SCUS 97129 UPS2Ingame Okami SLPM 66375 JPS2Ingame One Piece - Grand Battle 3 SLPS 25315 JPS2Playable One Piece - Grand Battle SLUS 20975 UPS2Playable Oni PBPX 95201 UPS2Intro Onimusha - Dawn Of Dreams SLPM 66275 JPS2Ingame Onimusha - Dawn Of Dreams SLUS 21180 UPS2Ingame Onimusha 2 - Samurai's Destiny SLES 50978 EPS2Nothing Onimusha 3 - Demon Siege SLES 51914 EPS2Nothing Onimusha 3 - Demon Siege SLUS 20694 UPS2Intro Onimusha SLPM 65010 JPS2Menus Onimusha SLUS 20018 UPS2Intro Onimusha: Warlords SLES 50247 EPS2Menus Operation Winback SLES 50155 EPS2Ingame Otostaz SCPS 11024 JPS2Ingame Outlaw Golf 2 SLES 52965 EPS2Menus Outlaw Golf 2 SLUS 21030 UPS2Intro Outlaw Tennis SLUS 21190 UPS2Ingame Outlaw Volleyball Remix SLUS 21049 UPS2Menus Outrun 2006 - Coast 2 Coast SLUS 21274 UPS2Menus Over the Hedge SLUS 21300 UPS2Intro Pac Man World 2 SLUS 20224 UPS2Ingame Pac Man World 3 SLUS 21219 UPS2Intro Paparazzi SLES 53489 EPS2Playable Parappa The Rapper 2 SCES 50408 EPS2Intro Paris-Dakar Rally SLES 50212 EPS2Menus Party Girls SLES 53406 EPS2Ingame PC Genjin SLPM 62418 JPS2Playable Phantom Brave SLES 52951 EPS2Playable Phantom Brave SLUS 20955 UPS2Playable Pinball Hall of Fame SLES 52863 EPS2Playable Pink Pong SLES 52519 EPS2Ingame Pirates - The Legend Of Black Cat SLES 50680 EPS2Ingame Pirates Of The Caribbean - The Legend Of Jack Sparrow SLUS 21110 UPS2Ingame Play it Pinball SLES 51555 EPS2Ingame Playboy: The Mansion SLUS 20988 UPS2Intro Pochi to Nyaa SLPS 20323 JPS2Playable Police 24-7 SLES 50285 EPS2Ingame Pool Master SLES 50052 EPS2Playable Pool Paradise SLES 52246 EPS2Playable Pop'n Music 12 SLPM 66314 JPS2Playable Power Smash 2 SLPM 62236 JPS2Ingame Predator - Concrete Jungle SLUS 20875 UPS2Intro Primal SCES 51135 EPS2Ingame Prince of Persia - The Two Thrones SLES 53777 EPS2Ingame Prince Of Persia - The Two Thrones SLUS 21287 UPS2Intro Prince of Persia - Warrior Within SLUS 21022 UPS2Intro Pro Evolution Soccer 4 SLES 52760 EPS2Playable Pro Evolution Soccer 5 SLES 53544 EPS2Ingame Pro Rally 2002 SLES 50637 EPS2Playable Project Eden SLES 50553 EPS2Ingame Project Zero II - Akai Chou SLPS 25303 JPS2Menus Project Zero II - Crimson Butterfly SLES 52384 EPS2Menus Project Zero SLES 50821 EPS2Ingame Project Zero SLPS 25074 JPS2Menus Pryzm - Chapter One - The Dark Unicorn SLES 50721 EPS2Playable Psi-Ops - The Mindgate Conspiracy SLUS 20688 UPS2Intro Psychonauts SLUS 21120 UPS2Intro Psyvariar Complete Edition SLPM 62139 JPS2Playable Psyvariar Revision SLPM 62371 JPS2Nothing Punisher, The SLUS 20864 UPS2Menus Puzzle Challenge - Crosswords And More SLUS 21339 UPS2Ingame Quake 3 - Revolution PBPX 95201 UPS2Intro R-type Final SLPS 25247 JPS2Ingame R: Racing SLES 52309 EPS2Menus Radiata Stories SLUS 21262 UPS2Nothing Radirgy Precious SLPM 66405 JPS2Playable Rakugaki Onkoku SLPM 65097 JPS2Ingame Rally Championship SLES 50763 EPS2Ingame Rampage - Total Destruction SLUS 21323 UPS2Intro Ratchet - Deadlocked SCUS 97465 UPS2Ingame Ratchet And Clank 3 - Up Your Arsenal SCUS 97353 UPS2Ingame Rayman M SLES 50457 EPS2Intro Red Card Soccer 2003 SLUS 20354 UPS2Playable Red Dead Revolver SLUS 20500 UPS2Intro Red Faction 1 SLES 50279 GPS2Playable Red Faction 2 SLUS 20442 UPS2Menus Red Ninja SLUS 20714 UPS2Intro Resident Evil - Code Veronica X SLES 50306 EPS2Playable Resident Evil - Code Veronica X SLUS 20184 UPS2Playable Resident Evil 4 SLES 53702 EPS2Playable Resident Evil 4 SLUS 21134 UPS2Ingame Resident Evil Dead Aim SLUS 20669 UPS2Playable Resident Evil Outbreak 2 SLUS 20984 UPS2Ingame Resident Evil Outbreak SLUS 20765 UPS2Playable Rez SLPM 62101 JPS2Playable Rez SLUS 20344 UPS2Playable Ridge Racer 5 SCES 50000 EPS2Ingame Ridge Racer 5 SLUS 20002 UPS2Menus Ring Of Red SLUS 20145 UPS2Nothing Rise of the Kasai SCUS 97416 UPS2Intro Rise To Honor SCUS 97279 UPS2Ingame Roadkill SLUS 20687 UPS2Ingame Robocop SLES 51374 EPS2Playable Rocket Power Beach Bandits SLUS 20473 UPS2Intro Rocky SLUS 20559 UPS2Ingame Rogue Trooper SLUS 21320 UPS2Intro Roland Garros 2005 SCES 53310 EPS2Intro Romance of The Three Kingdoms X SLUS 21202 UPS2Playable Romancing Saga SLUS 21263 UPS2Intro RPG Maker SLUS 21178 UPS2Intro RPM Tuning SLES 52190 EPS2Nothing RTX Red Rock SLES 51071 EPS2Ingame Rule of Rose SCPS 15093 JPS2Ingame Rumble Fish, The SLPM 65919 JPS2Playable Rumble Roses SLES 52535 EPS2Playable Rumble Roses SLUS 20970 UPS2Ingame Rune - Viking Warlord SLUS 20109 UPS2Intro Saikyou Toudai Shogi Special SLPS 20161 JPS2Menus Saint Seiya Chapter Sanctuary SLES 53201 EPS2Playable Samurai Champloo - Sidetracked SLUS 21343 UPS2Intro Samurai Showdown V SLES 53059 EPS2Playable Samurai Spirits Tenkaichi Kenkakuten SLPS 25559 JPS2Playable Samurai Warriors Xtreme Legends SLUS 21080 UPS2Playable Samurai Warriors SLUS 20878 UPS2Playable Samurai Western SLES 53234 EPS2Ingame Samurai Western SLUS 21187 UPS2Ingame Scaler SLUS 20957 UPS2Ingame Scooby Doo - Unmasked SLUS 21091 UPS2Intro Second Sight SLES 52670 EPS2Menus SEGA Ages 2500 - Vol. 11 - Fist of the North Star SLPM 62462 JPS2Intro Sega Ages 2500 Volume 03 - Fantasy Zone SLPM 62366 JPS2Nothing Sega Ages 2500 Volume 05 - Golden Axe SLPM 62385 JPS2Playable Sega Ages 2500 Volume 06 - Bonanza Bros SLPM 62433 JPS2Playable Sega Ages 2500 Volume 07 - Columns SLPM 62425 JPS2Playable Sega Ages 2500 Volume 08 - Virtua Racing - Flat Out SLPM 62443 JPS2Menus Sega Ages 2500 Volume 09 - Gain Ground SLPM 62445 JPS2Playable Sega Ages 2500 Volume 10 - After Burner II SLPM 62446 JPS2Playable Sega Ages 2500 Volume 16 - Virtua Fighter 2 SLPM 62547 JPS2Nothing Sega Ages 2500 Volume 17 - Phantasy Star Generation 2 SLPM 62553 JPS2Playable Sega Classics Collection SLES 53461 EPS2Playable Sega Rally SLPM 66212 JPS2Menus Sega Sports Tennis SLUS 20480 UPS2Playable Seitoushi Seiya Seiiki Juunikyuu Hen SLPS 25476 JPS2Ingame Sensible Soccer 2006 SLES 53810 UPS2Ingame Seven - Molmorth no Kiheitai SLPS 25025 JPS2Menus Seven Samurai SLUS 20621 UPS2Ingame Shadow Hearts - Covenant SLUS 21041 UPS2Nothing Shadow Hearts - From The New World SLPM 66071 JPS2Ingame Shadow Hearts - From The New World SLUS 21326 UPS2Playable Shadow Hearts SLES 50677 EPS2Ingame Shadow of Memories SLPM 65013 JPS2Menus Shadow of The Colossus SCUS 97472 UPS2Ingame Shadow The Hedgehog SLUS 21261 UPS2Nothing Shadow Tower Abyss SLPS 25217 JPS2Menus Shadowman - The Second Coming SLES 50446 EPS2Intro Shikigami no Shiro 2 SLPM 62461 JPS2Ingame Shikigami no Shiro Nanayozuki Genshou Kyoku SLPM 66069 JPS2Ingame Shikigami no Shiro SLPM 62165 JPS2Playable Shin Sangoku Musou 2 SLPM 65053 JPS2Ingame Shining Force Neo SLUS 21206 UPS2Playable Shining Tears SLUS 21063 UPS2Menus Shinobi SLUS 20459 UPS2Ingame Shinobido - Way Of The Ninja SCES 53931 EPS2Ingame Shougi, The SLPM 62180 JPS2Playable Shox SLES 51144 EPS2Nothing Shox SLES 51250 EPS2Intro Shrek 2 SLUS 20745 UPS2Intro Shrek Superslam SLUS 21197 UPS2Nothing Silent Hill 2 SLPM 65051 JPS2Ingame Silent Hill 3 SLPM 65257 JPS2Ingame Silent Hill 4 - The Room SLES 52445 EPS2Playable Silent Hill 4 - The Room SLPM 65574 JPS2Ingame Silent Hill 4 - The Room SLUS 20873 UPS2Ingame Silent Line Armored Core SLES 52203 EPS2Playable Silent Scope 2 SLUS 20243 UPS2Nothing Silpheed - The Lost Planet SLES 50193 EPS2Playable Silpheed the Lost Planet SLPM 62015 JPS2Ingame Simple 2000 Series - Vol. 81 - The Chikyuu Boueigun 2 SLPM 62652 JPS2Nothing Simple 2000 Series - Vol.69 - The Board Games Collection SLPM 62580 JPS2Playable Simple 2000 Series ULTIMATE - Vol. 22: Stylish Mahjongg SLPM 62571 JPS2Playable Simple Series 2000 - Vol. 16 - The Sniper 2 SLPM 62459 JPS2Playable Simple Series 2000 - Vol. 55 - The Catfight - Joneko Densetsu SLPM 62494 JPS2Ingame Simple Series 2000 - Vol. 59 - The Uchuujin to Hanashi Sou! SLPM 62524 JPS2Playable Simple Series 2000 - Vol. 60 - The Tokusatsu Henshin Hero SLPM 62510 JPS2Ingame Simple Series 2000 - Vol. 61 - The Oane Chapara SLPM 62525 JPS2Ingame Simple Series 2000 - Vol. 63 - The Suieitaikai SLPM 62534 JPS2Ingame Simple Series 2000 - Vol. 64 - The Splatter Action SLPM 62545 JPS2Intro Simple Series 2000 - Vol. 91 - The ALL STAR fighting SLPS 20430 JPS2Intro Simple Series 2000 - Vol. 99 - The Genshijin SLPS 20461 JPS2Nothing Simply... The Best For Less - Vol. 6 Ultimate Casino SLES 52515 EPS2Ingame Simpsons Hit & Run, The SLES 51897 EPS2Nothing Simpsons Hit & Run, The SLUS 20624 UPS2Nothing Simpsons Road Rage, The SLUS 20305 UPS2Intro Sims - The Urbz, The SLES 52908 EPS2Ingame Sims 2 SLUS 21265 UPS2Ingame Sims Bustin Out, The SLES 52047 EPS2Playable Sims SLUS 20573 UPS2Intro Siren 2 SCPS 15106 JPS2Intro Siren SCPS 15053 JPS2Menus Skygunner SCPS 11006 JPS2Ingame Skygunner SLUS 20384 UPS2Ingame Sly 2 - Band of Thieves SCUS 97316 UPS2Intro Sly 3 - Honor Among Thieves SCUS 97464 UPS2Intro Sly Cooper And The Thievious Raccoonus SCUS 97198 UPS2Playable Smackdown - Just Bring It SLUS 20316 UPS2Playable Smackdown - Shut Your Mouth SLUS 20483 UPS2Intro Smuggler's Run SLES 50061 EPS2Playable Sniper Elite SLUS 21231 UPS2Intro SNK vs Capcom - SVC Chaos SLES 53065 EPS2Playable SNK vs Capcom - SVC Chaos SLPS 25316 JPS2Playable Socom 3 - US Navy Seals SCUS 97474 UPS2Intro Soldier of Fortune 2 SLUS 20084 UPS2Ingame Sonic Gems Collection SLES 53350 EPS2Playable Sonic Gems Collection SLPM 66074 UPS2Playable Sonic Heroes SLUS 20718 UPS2Intro Sonic Mega Collection Plus SLES 52998 EPS2Playable Sonic Mega Collection SLUS 20917 UPS2Playable Sonic Riders SLES 53560 EPS2Playable Sonic Riders SLUS 21331 UPS2Playable Soul Calibur II SLES 51799 EPS2Ingame Soul Calibur II SLPS 25230 JPS2Ingame Soul Calibur II SLUS 20643 UPS2Ingame Soul Calibur III SCES 53312 EPS2Intro Soul Calibur III SLPS 25577 JPS2Intro Soul Calibur III SLUS 21216 UPS2Intro Space Channel 5 Part 2 SLPM 65096 JPS2Playable Space Invaders - Invasion Day SLES 51746 EPS2Playable Spartan - Total Warrior SLUS 21212 UPS2Intro Spiderman 2 SLUS 20776 UPS2Intro Spiderman SLES 50814 GPS2Ingame Spiderman SLUS 20336 UPS2Menus Splinter Cell: Chaos Theory SLUS 21137 UPS2Intro Spongebob Schwammkopf - Schlacht um Bikini Bottom SLES 51970 GPS2Playable Spongebob Squarepants - Revenge of the Flying Dutchman SLES 51285 EPS2Intro Spy Fiction SLUS 20856 UPS2Ingame Spy Hunter 2 SLUS 20590 UPS2Intro Spyro - A Hero's Tale SLES 52569 EPS2Ingame Spyro - A Hero's Tale SLUS 20884 UPS2Intro SSX - On Tour SLUS 21278 UPS2Intro Stacked SLUS 21259 UPS2Ingame Star Ocean - Till the End of Time SLUS 20488 UPS2Nothing Star Trek Voyager - Elite Force SLES 50738 EPS2Ingame Star Wars - Battlefront 2 SLUS 21240 UPS2Intro Star Wars - Clone Wars SLUS 20510 UPS2Ingame Star Wars - Starfighter SLUS 20044 UPS2Menus Star Wars - Super Bombad Racing PBPX 95201 UPS2Ingame Star Wars Episode 3 - Revenge of the Sith SLES 53155 EPS2Ingame Star Wars Episode 3 - Revenge of The Sith SLUS 21143 UPS2Menus State Of Emergency 2 SLUS 20966 UPS2Nothing State Of Emergency SLUS 20214 UPS2Nothing Steambot Chronicles SLUS 21344 UPS2Ingame Steamboy SLPS 25502 JPS2Ingame Steel Lancer Arena International SLUS 20969 UPS2Menus Stella Deus SLUS 21132 UPS2Playable Stock Car Crash SLES 53972 EPS2Ingame Stolen SLES 52882 EPS2Intro Stolen SLUS 21099 UPS2Intro Street Fighter - Alpha Anthology SLUS 21317 UPS2Ingame Street Fighter EX3 PBPX 95201 UPS2Playable Street Fighter EX3 SLES 50072 EPS2Playable Street Fighter EX3 SLUS 20130 UPS2Playable Street Fighter Zero - Fighters Generation SLPM 66409 JPS2Playable Street Racing Syndicate SLES 53045 EPS2Menus Strikers 1945 I & II SLPM 62515 JPS2Playable Strikers 1945 III SLKA 15005 JPS2Playable Suffering, The - Ties That Bind SLUS 21189 UPS2Intro Suikoden III SLUS 20387 UPS2Ingame Suikoden IV SLES 52913 EPS2Playable Suikoden IV SLUS 20979 UPS2Ingame Suikoden Tactics SLUS 21245 UPS2Intro Suikoden V SLUS 21291 UPS2Ingame Sum Of All Fears, The SLES 51180 EPS2Playable Summer Heat Beach Volleyball SLUS 20634 UPS2Intro Summoner 1 SLES 82005 GPS2Playable Summoner 1 SLUS 20074 UPS2Ingame Summoner 2 SLES 51142 GPS2Playable Super Bust-A-Move PBPX 95201 UPS2Playable Super Bust-A-Move SLES 50076 EPS2Playable Super Bust-A-Move SLUS 20115 UPS2Playable Super Puzzle Bobble SLPM 62016 JPS2Playable Super Robot Wars 3 SLPS 25537 JPS2Ingame Super Trucks SLES 50897 EPS2Ingame Superior Defender Gundam Force Showdown! SLUS 20698 UPS2Ingame Suzuki TT Superbikes SLUS 20912 UPS2Ingame Sven Göran Eriksson's World Manager 2002 SLES 50794 EPS2Menus SWAT Global Strike Force Germany/Australia SLES 52097 EPS2Ingame SX Superstars SLES 51495 EPS2Ingame Syphon Filter - The Omega Strain SCES 52033 EPS2Ingame Syphon Filter - The Omega Strain SCUS 97264 UPS2Intro Taisho Mononoke Ibunroku SLPM 65228 JPS2Nothing Taito Legends SLES 53438 EPS2Playable Tak - The Great Juju Challenge SLUS 21218 UPS2Ingame Tales Of Legendia SLPS 25533 JPS2Menus Tales Of Legendia SLUS 21201 UPS2Ingame Taz Wanted SLES 50649 EPS2Nothing TD overdrive - The Brotherhood Of Speed SLES 50778 EPS2Nothing Teen Titans SLUS 21183 UPS2Menus Teenage Mutant Ninja Turtles 2 - Battle Nemesis SLUS 20981 UPS2Playable Tekken 4 SCES 50878 EPS2Playable Tekken 5 SCES 53202 EPS2Intro Tekken 5 SLPS 25510 JPS2Ingame Tekken 5 SLUS 21059 UPS2Intro Tekken Tag Tournament SCES 50001 EPS2Ingame Tekken Tag Tournament SLPS 20015 JPS2Ingame Tenchu - Fatal Shadows SLUS 21129 UPS2Menus Tenchu - Wrath of Heaven SLES 51402 GPS2Ingame Tennis Court Smash SLES 51860 EPS2Menus Terminator 3 - The Redemption SLUS 20852 UPS2Intro Terminator, The - Dawn Of Fate SLUS 20391 UPS2Intro Test Drive - Eve of Destruction SLUS 20910 UPS2Ingame Tetris Worlds SLUS 20247 UPS2Playable Theme Park World SLES 50032 EPS2Intro Tiger Woods PGA Tour 2005 SLUS 21002 UPS2Intro Tiger Woods PGA Tour 2006 SLUS 21264 UPS2Intro Timesplitters 2 SLES 50877 EPS2Nothing Timesplitters 3 SLUS 21148 UPS2Intro Timesplitters PBPX 95201 UPS2Menus Timesplitters SLES 50078 EPS2Menus Toca Race Driver 3 SLUS 21182 UPS2Menus Tokyo Extreme Racer 3 SLUS 20831 UPS2Nothing Tokyo Extreme Racer Drift SLUS 21236 UPS2Nothing Tokyo Road Race SLES 50954 EPS2Ingame Tom Clancy's Rainbow Six - Lockdown SLUS 21144 UPS2Menus Tomb Raider - Angel of Darkness SLUS 20467 UPS2Nothing Tomb Raider Legend SLES 53908 EPS2Ingame Tomb Raider Legend SLUS 21203 UPS2Ingame Tony Hawk's American Wasteland SLUS 21208 UPS2Intro Tony Hawk's Pro Skater 3 SLUS 20013 UPS2Intro Tony Hawk's Underground 2 SLUS 20965 UPS2Intro Tony Hawk's Underground SLES 51852 GPS2Intro Tony Hawks Underground SLUS 20731 UPS2Intro Top Spin SLUS 21222 UPS2Intro Torino 2006 SLES 53901 EPS2Intro Total Immersion Racing SLES 51128 EPS2Ingame Total Overdose - A Gunslinger's Tale In Mexico SLUS 21283 UPS2Intro Tourist Trophy - Real Riding Simulator SCAJ 20170 JPS2Intro Tourist Trophy SCUS 97502 UPS2Intro Transformers SLES 52388 EPS2Intro Transformers SLUS 20668 UPS2Nothing Trapt SLUS 21255 UPS2Menus True Crime - New York City SLUS 21106 UPS2Intro True Crimes - Streets Of L.A. SLUS 20550 UPS2Menus Tsukyo Ni Saraba SLPM 65826 JPS2Nothing Turok - Evolution SLES 51124 GPS2Menus Twenty 2 Party SLES 53369 EPS2Playable Twin Caliber SLES 51226 EPS2Playable Ty The Tasmanian Tiger SLUS 20571 UPS2Nothing Ty The Tazmanian Tiger 3 SLUS 21253 UPS2Intro UFC Throwdown SLUS 20252 UPS2Ingame Ultimate Spiderman SLUS 20870 UPS2Intro Unison SLPS 25010 JPS2Ingame Unreal Tournament SLES 50074 EPS2Playable Unrun Quest SLPM 66028 JPS2Menus Urban Chaos - Riot Response SLUS 21390 UPS2Ingame Urban Reign SCES 53688 EPS2Nothing Urban Reign SLUS 21209 UPS2Nothing V-Rally 3 SLES 50725 EPS2Ingame Valkyrie Profile 2 - Silmeria SLPM 66419 JPS2Nothing Vampire Darkstalkers Collection SLPM 65998 JPS2Playable Vampire Night SCES 50411 EPS2Ingame Vampire Night SLPS 25077 JPS2Ingame Van Helsing SLUS 20738 UPS2Ingame Venus & Braves SLPS 25195 JPS2Intro Viewtiful Joe 2 SLPM 65824 JPS2Playable Viewtiful Joe SLPM 65699 JPS2Playable Viewtiful Joe SLUS 20951 UPS2Ingame Virtua Cop Elite Edition SLES 51229 EPS2Playable Virtua Cop Re-Birth SLPM 62205 JPS2Playable Virtua Fighter 4 - Evolution SLES 51616 EPS2Playable Virtua Fighter 4 - Evolution SLUS 20616 UPS2Playable Virtua Fighter 4 SCES 50759 EPS2Menus Virtua Fighter 4 SLPM 62130 JPS2Menus Virtua Fighter 4 SLUS 20323 UPS2Menus Virtua Quest SLUS 20977 UPS2Ingame Volleyball Xciting SLES 51765 EPS2Playable WakuWaku Volley 2 SLPM 62285 JPS2Playable Wallace & Grommit in Projekt Zoo SLES 52026 GPS2Intro Wanda to Kyozou SCPS 15097 JPS2Ingame Warriors, The SLUS 21215 UPS2Ingame Warship Gunner 2 SLUS 21387 UPS2Ingame Way of the Samurai SLUS 20407 UPS2Nothing Way of the Samurai 2 SLES 52275 EPS2Playable We Love Katamari SLUS 21230 UPS2Intro Whiplash SLES 51958 EPS2Ingame Whiplash SLUS 20684 UPS2Intro Wild Arms 3 SCUS 97203 UPS2Ingame Wild Arms 4 SLUS 21292 UPS2Playable Wild Arms Alter Code - F SLUS 20937 UPS2Playable Wild Wild Racing SLES 50009 EPS2Playable Winback 2 - Project Poseidon SLUS 20947 UPS2Ingame Winning Eleven 10 SLPM 66374 JPS2Playable Winning Eleven 6 SLPM 62268 JPS2Ingame Winning Eleven 7 SLPM 62356 JPS2Playable Winning Eleven 9 International SLUS 21220 UPS2Ingame Winning Eleven 9 SLPM 66009 JPS2Ingame WipEout Fusion SCES 50005 EPS2Intro Without Warning SLUS 21156 UPS2Nothing Woody Woodpecker PBPX 95201 JPS2Playable World Championship Pool 2004 SLUS 20760 UPS2Intro World Poker Tour SLUS 21333 UPS2Intro World Rally Championship 4 SCES 52389 EPS2Nothing World Rally Championship SCES 50139 EPS2Nothing World Series Of Poker SLUS 21301 UPS2Ingame Worms Forts Under Seige SLES 52342 EPS2Ingame WTA Tennis Tour USA SLPM 62046 JPS2Ingame WWE Smackdown VS Raw 2006 SLES 53676 EPS2Ingame WWE Smackdown VS Raw 2006 SLUS 21286 UPS2Ingame WWE Smackdown VS Raw SLUS 21060 UPS2Menus X Files, The - Resist or Serve SLUS 20179 UPS2Ingame X-Men Legends 2 - Rise Of The Apocalypse SLUS 21138 UPS2Nothing X-Men Legends SLUS 20656 UPS2Nothing X-Treme Quads SLES 53141 EPS2Nothing Xenosaga Episode I - Der Wille zur Macht SLUS 20469 UPS2Nothing Xenosaga Episode II - Jenseits von Gut und Böse SLUS 20892 UPS2Ingame XGIII - Extreme G Racing SLES 50210 EPS2Menus XIII SLES 51244 EPS2Ingame XIII SLUS 20677 UPS2Menus XMen 3 - The Official Game SLUS 21107 UPS2Menus Ys: Ark Of Napishtim SLUS 20980 UPS2Ingame Yu-Gi-Oh! Capsule Monster Coliseum SLUS 20940 UPS2Nothing Yu-Gi-Oh! The Duelists of the Roses SLUS 20515 UPS2Playable Zatch Bell - Mamodo Battles SLUS 21254 UPS2Ingame Zathura SLES 53696 EPS2Menus Zathura SLUS 21336 UPS2Nothing Zettai Zetsumei Toshi SLPS 25113 JPS2Ingame Zone of the Enders SLPM 65019 JPS2Ingame Zone of The Enders SLUS 20148 UPS2Ingame

movaghat123
02-07-2009, 14:32
ولی میگم تا وسط های دمو هم میره قبلا تا همین جا هم نمیومد!

kolange_edalat2001
05-07-2009, 09:53
اینم از جدیدترین ورژن از لینک زیر دان کنید pcsx2 :31:.

thelastblack
11-07-2009, 18:28
واسه اجرا کردن DVD بازی ها باید حتما ازشون image بگیرم؟ اگه نه کدوم فایلو توی DVD باید انتخاب کنم؟

kolange_edalat2001
11-07-2009, 19:33
واسه اجرا کردن DVD بازی ها باید حتما ازشون image بگیرم؟ اگه نه کدوم فایلو توی DVD باید انتخاب کنم؟

نیازی چیزی رو مشخص کنی درایوی که توش بازی رو به برنامه بشناسون تمام

kolange_edalat2001
11-07-2009, 19:44
ورژ جدید pcsx2 هم به تایید تیم رسید و اومد که در پایین لینکش هست حتما دان کنید :40:
PCSX2 Beta 1474 installer (with plugins) Recommended! (9 July 2009)

ReziOnline
14-07-2009, 12:04
چطور میتونم صدای بازی پلی استیشن 1 رو برای پخش در کامپیوتر تبدیل کنم؟
برنامه تدیل صوت زیاد دارم، اما هیچکدومشون فرمت صدای بازی های پلی استیشن رو پشتیبانی نمیکنه.

mohsen_gh1991
16-07-2009, 19:25
سلام
نرم افزاری نیست که بتونه فایلهای بازی پلی استیشن رو به فایل اجرایی یا ستاپ برای کامپیوتر تبدیل کنه؟ (مبدل نمیخوام. یه چیزی مثل کانورتور میخوام)

mas7851
28-07-2009, 08:57
سلام من وقتی اجرا میکنم میگه دایرکت ایکس رو آپدیت کنم در صورتی که آپدیت شده فکر کنم ایراد از پلاگینهاست اگه میشه راهنماییم کنید

خوشبخت
28-07-2009, 09:28
سلام دوستان من شبیه ساز PlayStation 2 Emulator (PS2 to PC) رو روی سیستم با بایوس همه چی دانلود کردم ولی وقتی میخوام دوباره اجراش کنم Don't Sent میده..
لطفاً کمک کنید خیلی نیاز دارم....
ممنون.

night lord
28-07-2009, 13:51
ما که هر کاری کردیم نتونستیم tekken اجرا کنیم. نمیدونم چرا virtual fighter رو اجرا میکنه ولی tekken5 رو نه؟
البته tekken یه dvd یه ولی virtua fighter4 یه cd . شاید دلیلش اینه. چجوری میشه dvd رو load کرد ؟

عــــلی
29-07-2009, 02:42
سلام دوستان خسته نباشید.

سلام من وقتی اجرا میکنم میگه دایرکت ایکس رو آپدیت کنم در صورتی که آپدیت شده فکر کنم ایراد از پلاگینهاست اگه میشه راهنماییم کنید
درسته باید آپدیت بشه من آپدیت کردم درست شد...

اینم یک آموزش کامل اجرای بازی های PS2 بر روی کامپیتور شخصی با استفاده از برنامه Pcsx2:

موفق باشید و سربلند.

mas7851
29-07-2009, 21:17
ممنون از راهنماييتون ولي دايركت ايكس من ورژن ۱۰ هستش ولي بازم ارور ميده اگه بازم ايراد از دايركت ايكس هست لطفا لينك مستقيم براي دانلوددايركت ايكستونو معرفي كنيد چون بايد برم كافي نت دانلودش كنم

night lord
30-07-2009, 00:28
ما که هر کاری کردیم نتونستیم tekken اجرا کنیم. نمیدونم چرا virtual fighter رو اجرا میکنه ولی tekken5 رو نه؟
البته tekken یه dvd یه ولی virtua fighter4 یه cd . شاید دلیلش اینه. چجوری میشه dvd رو load کرد ؟

واب ما رو هم اگه یکی بده دعاش میکنیم

kolange_edalat2001
01-08-2009, 11:33
ممنون از راهنماييتون ولي دايركت ايكس من ورژن ۱۰ هستش ولي بازم ارور ميده اگه بازم ايراد از دايركت ايكس هست لطفا لينك مستقيم براي دانلوددايركت ايكستونو معرفي كنيد چون بايد برم كافي نت دانلودش كنم

شما باید dx9 march 2009 رو باید دان کنی تا مشکلت حل بشه اینم لینکهاش

kolange_edalat2001
01-08-2009, 11:35
واب ما رو هم اگه یکی بده دعاش میکنیم

منظورت چیه که میگی بازی اجرا نمیشه ؟ از بازیت image بگیر و جدیدتریم ورژن pcsx2 رو دان کن

i-like-ddd
01-08-2009, 16:06
سلام خدمت دوستان من نمیدونم سوالمو اینجا باید مطرح کنم یا نه ولی به هر حال میپرسم:31: من 2 تا از بازیهای ps2 مشکل داره تازه خریدمش موقع اجرای بازی تصویرش سیاه و سفیده تنظیمات سیستم رنگ تلویزیون رو هم دست زدم ولی درست نشد بقیه بازی ها مشکل نداره!

superbadboy
01-08-2009, 16:57
درود :
من می خوام بازی هایی که از اینترنت می گیرم روی سی دی رایت کنم و با ps1 بازی کنم اما نه با نرو و نه با الکل نتونستم آیا برای این کار روش خاصی وجود داره ؟ممنون می شم اگه منبع خوبی برای این کار (توضیح کامل) معرفی کنید

night lord
03-08-2009, 01:08
nدوستان من بالاخره تونستم بعد از 3 سال سعی و تلاش بازیهای ps2 رو رو حز اجرا کنم . البته بعد از ارتقا pc .
فقط دوست دارم tekken5 رو بازی کنم.من آخرین ورژن pcsx2 رو که یکی از بچه ها تو امضاش گزاشته (1474 ) دانلود کردم که plugin هم داره خودش. حالا بهترین تنظیمات برای سیستم من که بتونم tekken5 رو بازی کنم چیه؟

اینم سیستمم:
cpu : i7 920
vga : 260 216
ram : 3gb

i-like-ddd
03-08-2009, 01:14
ای بابا کسی نیست جواب بده لطفا کمک کنین

kolange_edalat2001
03-08-2009, 10:24
سلام خدمت دوستان من نمیدونم سوالمو اینجا باید مطرح کنم یا نه ولی به هر حال میپرسم:31: من 2 تا از بازیهای ps2 مشکل داره تازه خریدمش موقع اجرای بازی تصویرش سیاه و سفیده تنظیمات سیستم رنگ تلویزیون رو هم دست زدم ولی درست نشد بقیه بازی ها مشکل نداره!

خوب گمونم داری با یه تلویزیون قدیدمی کار میکنی درسته که این بازی گمونم pal باشه

mohsen_gh1991
04-08-2009, 10:49
سلام
من یک پچ برای افزایش گرافیک مبدل پلی1 میخوام.کسی نداره؟

i-like-ddd
05-08-2009, 21:34
خوب گمونم داری با یه تلویزیون قدیدمی کار میکنی درسته که این بازی گمونم pal باشه
نه بابا السیدی سونی 52 اینچه !

*Ali*
06-08-2009, 14:46
دوستان من بازی God of war 2 رو با pcsx2 0.9.6 اجرا کردم اما وقتی به این قسمت بازی میرسم یهو گیر میکنه و دیگه تکون نمیخوره میشه بگین مشکلم از کجاست ؟

mostafa_1365
07-08-2009, 23:12
harvest moon a wonderful life بازی
بابا هاروست مون جدید اومده خیلی قشنگ تره اونو بازی کنید کلی چیز جالب داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kolange_edalat2001
08-08-2009, 20:55
دوستان من بازی God of war 2 رو با pcsx2 0.9.6 اجرا کردم اما وقتی به این قسمت بازی میرسم یهو گیر میکنه و دیگه تکون نمیخوره میشه بگین مشکلم از کجاست ؟

گمونم این مشکل شما تو ---------- هم گفتی از patch استفاده کن درست میشه در قسمت misc تیک enable patch رو بزن

kolange_edalat2001
08-08-2009, 20:56
harvest moon a wonderful life بازی
بابا هاروست مون جدید اومده خیلی قشنگ تره اونو بازی کنید کلی چیز جالب داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببینم برای ps2 هست کی اومده اسم کامش رو بگو

night lord
09-08-2009, 11:09
nدوستان من بالاخره تونستم بعد از 3 سال سعی و تلاش بازیهای ps2 رو رو حز اجرا کنم . البته بعد از ارتقا pc .
فقط دوست دارم tekken5 رو بازی کنم.من آخرین ورژن pcsx2 رو که یکی از بچه ها تو امضاش گزاشته (1474 ) دانلود کردم که plugin هم داره خودش. حالا بهترین تنظیمات برای سیستم من که بتونم tekken5 رو بازی کنم چیه؟

اینم سیستمم:
cpu : i7 920
vga : 260 216
ram : 3gb

کسی جواب مارو نمیده؟؟؟!!!:19::18:

rad100
09-08-2009, 21:57
سلام من هرکاری میکنم بازی CRASH tag tram racingرو نمیتونم با شبیه ساز بازی کنم:13::41:

rad100
09-08-2009, 22:41
یه بایوس خوبم برامون میزارید

Leon-117
12-08-2009, 14:45
یه بایوس خوبم برامون میزارید
سلام.شما بايد بري bazi centerاونجا اطلاعات خيلي كامل هست.
بقيه دوستان هم همين طور.:10:

ahmad72
12-08-2009, 23:30
سلام.چند روزه دارم دور اجرای این PS2 می پلکم اما داره منو دیوونه میکنه!!!!
چندتا هم پلاگین و بایوس با بدبختی دانلود کردم و ریختم توی پوشه ی خودش اما ...
توی تنظیمات همه چیز حله به جز CDVD که خطا میده.روی gigaherz... هست.اونو به یه جیز دیگه تغییر میدم.روی OK میزنم این ارور رو میده:
بعد دوباره تنظیمات refresh میشه و دوباره CDVDRom رو تغییر میدم و روی OK میزنم و میره توی برنامه.(اگه DVD رو هم تنظیم نکنم میره توی برنامه)
از بازی هم با الکل 120% ایمیج گرفتم.
بعد روی execute میزنم و این ارور رو میده:
همینطور بعدش مث همین ولی برای Mcd002.ps2 !!!
بعد هم این ارور:
البته با تغییر بایوس این ارور آخریه یه خورده تغییر میکنه ولی باز مهم اینه که این ارور رو میده.
از روی DVD هم همین مشکلا رو دارم.(منظورم بدون استفاده از ایمیج)
CPU هم از SSSE3 پشتیبانی میکنه.
سیستمم هم فک نکنم برا اجرای بازی های Ps2 کم باشه:
CPU : Intel E5200 , 2.5 GHz doul core
VGA : ATI Radeon HD 4670 , 512 mb
Ram : 2.00 GB
لطفا کمک کنید که دارم دیوونه میشم.

Leon-117
13-08-2009, 09:07
سلام.چند روزه دارم دور اجرای این PS2 می پلکم اما داره منو دیوونه میکنه!!!!
چندتا هم پلاگین و بایوس با بدبختی دانلود کردم و ریختم توی پوشه ی خودش اما ...
توی تنظیمات همه چیز حله به جز CDVD که خطا میده.روی gigaherz... هست.اونو به یه جیز دیگه تغییر میدم.روی OK میزنم این ارور رو میده:
بعد دوباره تنظیمات refresh میشه و دوباره CDVDRom رو تغییر میدم و روی OK میزنم و میره توی برنامه.(اگه DVD رو هم تنظیم نکنم میره توی برنامه)
از بازی هم با الکل 120% ایمیج گرفتم.
بعد روی execute میزنم و این ارور رو میده:
همینطور بعدش مث همین ولی برای Mcd002.ps2 !!!
بعد هم این ارور:
البته با تغییر بایوس این ارور آخریه یه خورده تغییر میکنه ولی باز مهم اینه که این ارور رو میده.
از روی DVD هم همین مشکلا رو دارم.(منظورم بدون استفاده از ایمیج)
CPU هم از SSSE3 پشتیبانی میکنه.
سیستمم هم فک نکنم برا اجرای بازی های Ps2 کم باشه:
CPU : Intel E5200 , 2.5 GHz doul core
VGA : ATI Radeon HD 4670 , 512 mb
Ram : 2.00 GB
لطفا کمک کنید که دارم دیوونه میشم.
سلام.اول اينكه اون ارور بخاطر نبودن مموري كارت هست كه ميشه ساخت.شما ورپن برنامت رو بگو بعد از اين بايوس استفاده كن:USA 2.20.برا ساختن مموري كارت تو نسخه هاي جديد وقتي ميخواي بري تو بازي خودش ميسازه خودكار.من الان اين لينكا رو ميدن جديد ترين برنامه هست با پلاگين هاي كامل:البته ناگفته نماند من اينا رو از بازي سنتر كپي ميكنم:
شما بايد اول برنامه رو نصب كني(همون 5 مگابايتي)بعدC++روهم نصب كن بعدش اون 2مگابايتي رو اكستركتكن جايي كه برنامه اصلي رو نصبيدي.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اين برنامه هست باc++2008
اينا بايوس هستن.سعي كن همه رو دانلود كني:

---------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
اين هم يه لينك هست برا پلاگين هاي جديد

---------------------------------------------
اين هم directX march 2009كه لازم دارين:

اين هم آخرين ورژن برنامه كه بايد اكستركت كنين جايي كه برنامه اصلي رو ريختين:

كه آخرين بيلد ها هم اين جا آپلود ميشه/.:10::40::11:

ahmad72
13-08-2009, 20:08
یه اینترنت پر سرعت عالی گیر آوردم (سرعت دانلود 50kb/s :18:) دارم هرچی هست رو دانلود میکنم ببینم قسمت میشه ما هم بازی های Ps2 رو اجرا کنیم...:19:

ahmad72
13-08-2009, 23:56
نه...
مثل اینکه من نمیخوام بتونم بازی های PS2 رو روی سیستمم اجرا کنم!!!
همه ی کارایی رو که گفتید کردم ولی باز هم همون ارور ها:
و
من الآن 46 تا پلاگين و 196 تا پچ و 6 تا بایوس دارم و باز هم نمیتونم بازیا رو اجرا کنم.
توی نسخه ی pcsx2-r1621 یه سوال برای میزان حافظه ی مموری برای ایجاد شدن میپرسه ولی باز ارور میده!!!!همون ارور اولیه!
دیگه چیکار کنم؟یه امولاتور درست و حسابی مثل CVGS که برای PS1 بود وجود نداره؟

ahmad72
14-08-2009, 23:27
کسی نمیخواد منو یاری بده؟

Leon-117
15-08-2009, 08:38
سلام.شما تازه اول كاري!اون ارور دومي براي مموري كارت هست كه تو پوشه مورد نظر نيست.اون ارور سومي براي بايوس هست كه اون بايوس بايد با پسوند.binباشه.اينجا يكم قديميه(اين تاپيك)شما اگه بري تو فروم بازي سنتر عضو شي اونجا هستن كسايي كه جواب بدن اينم لينك قسمت اجراي بازي هايps2تو بازي سنتر:

موفق باشيد.

Mehdi.ss
19-08-2009, 00:46
سلام
من بازی mid night club 3 رو اجرا کردم یکم میلرزه صداشم خرابه
امروز رفتم بازی گاد اف وار و کمباتو گرفتم ولی بازی رو باز نمیکنه
میشه بگید مشکل چیه ؟

FANBOOK
19-08-2009, 16:19
دوستان عزیز من خیلی وقت دارم روی پلی کار میکنم و یه آموزش خیلی خوب آمائه کردم که دیگه کامل برای اجرا بازی ها روی پی سی هست و میتونید اگه سوالی داشتید بگین تا جواب بدم و به سایت خودم هم که در این بارس سر بزنید

FANBOOK
19-08-2009, 16:22
کسی جواب مارو نمیده؟؟؟!!!:19::18:
سیستمت برای این کار خوبه عزیز میتونی با آخرین بیلد و پلاگین ها که براتون قرار میدم بازی هارو اجرا کنید

mosolim
19-08-2009, 17:26
سلام
من بازی gow رو به راحتی دارم بازی می کنم. اما امروز رفتم tekken 5 رو گرفتم اول اجرا نشد ولی با بایوس ژاپنی اجرا شد. و لی سرعت اجرای خود بازی یعنی مبارزه ها خیلی پایینه نیاز به یه پلاگین قوی دارم. کسی آخرین پلاگین گرافیک رو داره؟

Leon-117
19-08-2009, 19:50
سلام
من بازی gow رو به راحتی دارم بازی می کنم. اما امروز رفتم tekken 5 رو گرفتم اول اجرا نشد ولی با بایوس ژاپنی اجرا شد. و لی سرعت اجرای خود بازی یعنی مبارزه ها خیلی پایینه نیاز به یه پلاگین قوی دارم. کسی آخرین پلاگین گرافیک رو داره؟
فك كنم اين مشكل بيلدهاي جديد باشه.شما بازي رو از طريقه زير اجرا كن بايوس هم بزار همون قبلي باشه:
Run->>excute

FANBOOK
20-08-2009, 14:25
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شما برو این آدرس و دانلود کن آخرین بیلد و آخرین پلاگین های جدید
بزرودی توی سایت خودمم هم میزارم

FANBOOK
20-08-2009, 14:35
فك كنم اين مشكل بيلدهاي جديد باشه.شما بازي رو از طريقه زير اجرا كن بايوس هم بزار همون قبلي باشه:
Run->>excute
نه مشکل بیلد نیست الان بیل های جدید تازه باگ هار و رفع کردن و خیلی خوب شده
به خیلی چیزا ممکنه مربوط باشه شما باید بگی سیستمت چیه و از چه پلاگینی استفاده میکنی بعدش تازه کلی تنظیمات داره تا بری بازی همین جوری که نمیشه عزیز من دارم یه فایل آموزشی کامل تهییه میکنم که دیگه مشکلی نباشه و هر کی سیستم خوب داشت راحت بره بازی کنه
حالا اگه خواستین سر بزنین

اینم آخرین ورژن برناکه و پلاگین

Leon-117
20-08-2009, 17:35
واقعا ممنون.اما منم خودم حدود 2سال با اين برنامه زندگي كردم!تكن5 رو هم تا آخر رفتم اما از يه بيلد جديد به بعد(درست يادم نيست)
اين تكن رو نميشد از اون طريق اجرا كنم و ازexcuteرفتم يه بار درست شد گفتم شايد مشكل اون دوستمون هم حل بشه و نا گفته نماند من تا حالا بازي نبوده بگيرمو اجرا نكنم مگه اينكه نشده باشه ازش ايميج بگيرم.و واقعا ممنون كه اومدين.(يه نفر نبود درست حسابي اينجا رو يگردونه.البته بود{kolange_edalat}اما خوب چند وقته تو اين فروم پيداش نيست.

FANBOOK
21-08-2009, 02:03
واقعا ممنون.اما منم خودم حدود 2سال با اين برنامه زندگي كردم!تكن5 رو هم تا آخر رفتم اما از يه بيلد جديد به بعد(درست يادم نيست)
اين تكن رو نميشد از اون طريق اجرا كنم و ازexcuteرفتم يه بار درست شد گفتم شايد مشكل اون دوستمون هم حل بشه و نا گفته نماند من تا حالا بازي نبوده بگيرمو اجرا نكنم مگه اينكه نشده باشه ازش ايميج بگيرم.و واقعا ممنون كه اومدين.(يه نفر نبود درست حسابي اينجا رو يگردونه.البته بود{kolange_edalat}اما خوب چند وقته تو اين فروم پيداش نيست.
خواهش میکنم عزی
کلنگ هم دوستم هست فرهاده عزیه که باش ارتباط دارم و توی فروم های دیگه هم هستیم
البته برای تیکن بهتره از همون بیلد های قبلی استفاده کنی بعضی موقع ها جواب میدهولی خوب تنظیمات خیلی مهمه و برای هر سیستم فرق میکنه و برای هر بازی هم ممکنه تفاوت............
در کل کار آسونی نیست این کار ولی خوب به زحمتش میارزه حالا من هستم و توی سایتم هممیتونی بازی های پلی 2 رو ببینی و....

gta6767
21-08-2009, 21:06
آقا من تازه وارد این کار شدم کمکی هم به من بکنید من برنامه ی PCSX2 را دارم اما خدمم کشتم اما نتو نستم کمک کنید تو رو خدا با تشکر فراوان

milad_badboy
22-08-2009, 13:50
من شبيه ساز epsxe152 رو نصب كردم همه بازيهاي پلي 1 رو اجرا ميكنه به جز سرباز 2 يا مدال افتخار 2 موقعي كه سي دي رو ميذارم يا از روي ايميج اجرا ميكنم رو عكس اول ميمونه

Leon-117
23-08-2009, 11:09
من شبيه ساز epsxe152 رو نصب كردم همه بازيهاي پلي 1 رو اجرا ميكنه به جز سرباز 2 يا مدال افتخار 2 موقعي كه سي دي رو ميذارم يا از روي ايميج اجرا ميكنم رو عكس اول ميمونه
سلام.ورژن برنامت خيلي قديميه.ورژن 1.7.0 رو دانلود كن بهتره.اون برنامه اي هم كه شما داري اون موقع نميتونست بعضي بازي ا رو اجا كنه.از ورژن1.6.0 يا 1.7.0استفاده كنيد.

milad_badboy
23-08-2009, 21:14
سلام.ورژن برنامت خيلي قديميه.ورژن 1.7.0 رو دانلود كن بهتره.اون برنامه اي هم كه شما داري اون موقع نميتونست بعضي بازي ا رو اجا كنه.از ورژن1.6.0 يا 1.7.0استفاده كنيد

دانلود كردم با بهترين پلاگين ها تنظيمش كردم اما بازم همه بازيها رو اجرا ميكنه بجز مدال 2 مدال 1 رو به راحتي اجرا ميكنه ولي مدال 2 رو فقط رو كس اولش ميمونه

مهدی.گیم
27-08-2009, 16:17
سلام من شبیه ساز pcsx 2 a ps2 emuhator رو دارم ....این بر نامه به درد بخور هست یا نه؟

با سیستم 1.8....512.....5500 میشه بازیهای ps2 رو اجرا کرد؟

milad_badboy
28-08-2009, 12:10
ميشه بگين قوي ترين پلاگين گرافيك براي epsxe152 اين برنامه چيه و كجا بايد كپي بشه؟

Leon-117
28-08-2009, 13:02
سلام من شبیه ساز pcsx 2 a ps2 emuhator رو دارم ....این بر نامه به درد بخور هست یا نه؟

با سیستم 1.8....512.....5500 میشه بازیهای ps2 رو اجرا کرد؟
بله بدرد بخور هست.اما سيستمت خيلي پايينه.

alidelta
31-08-2009, 16:45
سلام من از ویندوز 7 استفاده می کنم وقتی می خوام god of war 1 یا 2 را بازی کنم می گه در باید دایرکت ایکس رو آپدیت کنم مگه از دایرکت ایکس ورژن یازده بالاتر هم داریم میشه یکی کمک کنه؟
مشخصات سیستم من:
MODEL: DELL VOSTRO 1510
CPU: 2.50 DUAL CORE 6MB CACHE
RAM: 4 GB
VGA: NVIDIA GEFORCE 8400M GS
HDD: 320 GB

Leon-117
01-09-2009, 18:04
سلام من از ویندوز 7 استفاده می کنم وقتی می خوام god of war 1 یا 2 را بازی کنم می گه در باید دایرکت ایکس رو آپدیت کنم مگه از دایرکت ایکس ورژن یازده بالاتر هم داریم میشه یکی کمک کنه؟
مشخصات سیستم من:
MODEL: DELL VOSTRO 1510
CPU: 2.50 DUAL CORE 6MB CACHE
RAM: 4 GB
VGA: NVIDIA GEFORCE 8400M GS
HDD: 320 GB
اين برنامه دايركت ايكس مارس 2009 ميخواد.براي ويندوز هاي جديد هم گفته شده بود كه بايد آخرين ورژن هاي .net framework رو نصب كنيد.

ramin 69
03-09-2009, 14:54
سلام
میخواستم بدونم برای اجرای بازیهای پلی استیشن 1 در پلی استیشن 2 روش خاصی وجود داره؟ چون هر کاری که میکنم اجرا نمیشن

adac_data
03-09-2009, 17:28
دوستان براي اجراي بازي هاي ps2 هر برنامه اي كه نصب كردم با مشكل روبرو شدم و هيچكدام كار نميكنه

Honradez
06-09-2009, 12:11
سلام عليکم.

آقا اين "ضميمۀ سوم" و "عکسها" کوشن؟
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خوش باشيد.

ClubMilad
07-09-2009, 22:27
دوستان مشکل من رو با GOW حل کنین ؟؟ عکس فایل ها تو زیر هست.......

HADI roni
10-09-2009, 12:18
سلام به همه.
من تا حالا دو تا بازي خريدم كه سياه و سفيد برام پخش ميكنه.
يه كشتي كج و هروست مون.شما ميدونيد مشكل از كجاست؟

ClubMilad
11-09-2009, 22:25
سلام همگی خسته نباشید

مشکل قبلیم حل شد حالا یه مشکل دیگه .......... لطفا" جواب من رو بدهید !!!!!!!!11:41::41::41::41::41:

بازی GOW رو که میاد بالا مه و دود چرا اینجوریه یه پلاگین خوب بزارین هرچی دنبال GSDX1076 بودم گیرم نیومد

لطفا" کمک کنید
سیستم:
cpu 5200 2.5 2mb
5800 GF 512
2gig ram

__________________________________________________ ______________________________

soltanmasoud007
14-09-2009, 12:41
هم gow و هم gow 2 رو با برنامهی pcsx2 بالا اوردم ولی در و دیوارها سبز رنگ هست تنظیمات رو چجوری بزارم یکی توضیح بده.

ali_3001
17-09-2009, 01:13
اقا يه نفر يه لينك راحت واسه دانلود نرم افزار ps2 بزاره؟

Squall Leonhart
21-09-2009, 18:26

بهترين نرم افزار موجود براي اجراي PS2 شبيه ساز PCSX2 هست كه اين شبيه ساز چند تيكه هست. چون هنوز كامل نيست و بايد تيكه هاش رو دونه به دونه دانلود كني بعدش بايد يا نصب كني و يا اينكه بريزي توي پوشه پلاگين و غيره.

اين آموزش اين شبيه ساز هست كه داخلش لينك هاي مورد نياز براي دانلود قسمت هاي مختلف هم قرار داره :

kolange_edalat2001
21-09-2009, 18:40

برنامه اصلی رو از اینجا

و پلاگینهاش رو هم از اینجا دان کن

Squall Leonhart
22-09-2009, 14:56
من ميخوام اويل 3 رو با شبيه ساز ePSXe 1.7 اجرا كنم كه بعد از نمايش فيلم اولش صفحه سياه ميشه و منوي بازي نمياد. اشكال از كجاي كار هست؟

مواردي كه ازشون استفاده ميكنم :
Bios : SCPH9002_PAL
Vidio Plugin : Pete's OpenGL2 v2.9
Sound Plugin : ePSXe SPU core 1.7
Cdrom Plugin : ePSXe CDR WNT/W2K Core 1.7
CPU : AMD 2800+
GPU : 8600 GT
RAM 2 GB

MrGee
22-09-2009, 15:21
من ميخوام اويل 3 رو با شبيه ساز ePSXe 1.7 اجرا كنم كه بعد از نمايش فيلم اولش صفحه سياه ميشه و منوي بازي نمياد. اشكال از كجاي كار هست؟

مواردي كه ازشون استفاده ميكنم :
Bios : SCPH9002_PAL
Vidio Plugin : Pete's OpenGL2 v2.9
Sound Plugin : ePSXe SPU core 1.7
Cdrom Plugin : ePSXe CDR WNT/W2K Core 1.7
CPU : AMD 2800+
GPU : 8600 GT
RAM 2 GB

من هم این مشکل رو داشتم
توصیه می کنم از یه پلاگین دیگه استفاده کنی
البته یادم نیست من خودم چی کار کردم