PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد خرید دوربین فیلمبرداری سونی هندی کم

cyrus_achamenian
15-08-2006, 19:17
می خواستم نظر و راهنمایی شما رو در مورد خرید یکی از دوربین های زیر که ( در سایت شرکت سونی ) هم قیمت هستند رو بدونم :

Sony DCR-DVD405

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sony DCR-SR80

و یه سوال دیگه...من تو سایت سونی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ders_DVDHandycamCamcorders&ProductSKU=DCRDVD405&INT=sstyle-SonyStyleRoot-homefeature-DCRDVD405) درست یه چیزی رو متوجه نشدم ؛ اینکه اگه با مدل DCR-DVD405 فیلمو ضبط کنی رو دی وی دی ( ولی نه تا آخر دیسک ) اونوقت میشه تا همون جایی رو که ضبط کردی تو خود دوربین یا دستگاه دیگه دید یا اینکه حتما باید تا آخر دیسک ضبط کنی ( finalize کنی ) ؟؟؟؟؟

پیشاپیش ازتون ممنونم...

پ.ن : یه سوال دیگه هم داشتم...اینکه دیسک های دی وی دی که در مدل DCR-DVD405 استفاده میشه خاصه؟و حتما باید همون شکلی که در عکسش هست رو خرید؟؟؟؟ و اینکه آیا نمیشه رو دیسک های با ظرفیت بیشتر ضبط کرد؟؟؟ ( اونی که تو عکس هست 1.4 گیگا بایت هست )

اگه ممکنه تو نظر سنجی هم شرکت کنید و ( حتی از نظر ظاهر ) یکی رو انتخاب کنید...ممنون می شم

cyrus_achamenian
17-08-2006, 17:01
مثل اینکه کسی تو کار دوربین نبوده و نتونسته به من کمک کنه!!
مشکلی نیست چون من خودم بیشتر نظرم رو مدل DCR-DVD405 هست...ولی فقط یه چیزی هست که دودلم کرده :

من تو سایت سونی درست یه چیزی رو متوجه نشدم ؛ اینکه اگه با مدل DCR-DVD405 فیلمو ضبط کنی رو دی وی دی ( ولی نه تا آخر دیسک ) اونوقت میشه تا همون جایی رو که ضبط کردی تو خود دوربین یا دستگاه دیگه دید یا اینکه حتما باید تا آخر دیسک ضبط کنی ( finalize کنی ) ؟؟؟؟؟

تو سایت خود سونی نوشته ولی من گیج شدم ؛ ممنون می شم اگه شما بخونید و منو مطمئن کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سوال دیگه هم که اینه :

اینکه دیسک های دی وی دی که در مدل DCR-DVD405 استفاده میشه خاصه؟و حتما باید همون شکلی که در عکسش هست رو خرید؟؟؟؟ و اینکه آیا نمیشه رو دیسک های با ظرفیت بیشتر ضبط کرد؟؟؟ ( اونی که تو عکس هست 1.4 گیگا بایت هست )

با تشکر فراوان...

XFXForce
17-08-2006, 22:46
آقا همون Sony DCR-DVD405 بهتره البته خودم Sony DCR-DVD703 و ازون باریک هاست. بعد از گرفتن فیلم تو خود دوربین میشه دید و پشت سرش هم میشه دوباره فیلم گرفت ولی برا دیدن تو دستگاه یا پی سی باید فینالایز بشه که خودش انجام میده.حتما باید مینی دی وی دی بخوره و ظرفیت هاش مختلفه و 30 دقیقه و 60 دقیقه داره. من خودم 5 تا Rewiritable گرفتم مارک Ul-tran و شد 25.000 تومن و مارک سونی هر کدومش 20.000 تومنه. البته دومی هم یه برتری داره و هارد داره و دیگه نیازی به مینی دی وی دی نیست.
اینم مال من:

Mehdi_Full
17-08-2006, 23:07
دوست عزيز من با Sr80 موافقم چون هارد ديسك يه چيز ديگس البته بستگي داره با چه فرمتي ضبظ كنه
اگه ميشه يه توضيح در مورد اس آر 80 بهم بده چون تا 1 ماه پيش كه از مغازه دارهاي جمهوري در مورد هندي كم هاي هارد دار سوني سوال ميكردم اظهار بي اطلاعي ميكردن ميخواستم بدونم كه آيا خودت تو جمهوري اين مدل رو ديدي يا نه اگه ديدي يه قيمت هم ازش بزاري خيلي ممنون ميشم .

cyrus_achamenian
18-08-2006, 07:01
دوست عزيز من با Sr80 موافقم چون هارد ديسك يه چيز ديگس البته بستگي داره با چه فرمتي ضبظ كنه
اگه ميشه يه توضيح در مورد اس آر 80 بهم بده چون تا 1 ماه پيش كه از مغازه دارهاي جمهوري در مورد هندي كم هاي هارد دار سوني سوال ميكردم اظهار بي اطلاعي ميكردن ميخواستم بدونم كه آيا خودت تو جمهوري اين مدل رو ديدي يا نه اگه ديدي يه قيمت هم ازش بزاري خيلي ممنون ميشم .

درسته که هارد دیسک خوبه ( البته تقصیر این سونی لامصبه کارو سخت کرده ) کیفیت دی وی دیِ بهتره ؛ هم تصویرش که 3.3 مگاپیکسلِ و هم صداش که Dolby Digital 5.1 هستش...انتخاب سخته :sad:
در ضمن ایران نیستم که بدونم تو جمهوری هم هست یا نه!
ممنون ازتون

cyrus_achamenian
18-08-2006, 08:13
آقا همون Sony DCR-DVD405 بهتره البته خودم Sony DCR-DVD703 و ازون باریک هاست. بعد از گرفتن فیلم تو خود دوربین میشه دید و پشت سرش هم میشه دوباره فیلم گرفت ولی برا دیدن تو دستگاه یا پی سی باید فینالایز بشه که خودش انجام میده.حتما باید مینی دی وی دی بخوره و ظرفیت هاش مختلفه و 30 دقیقه و 60 دقیقه داره. من خودم 5 تا Rewiritable گرفتم مارک Ul-tran و شد 25.000 تومن و مارک سونی هر کدومش 20.000 تومنه. البته دومی هم یه برتری داره و هارد داره و دیگه نیازی به مینی دی وی دی نیست.
اینم مال من:

سوالی که از شما دارم اینه که نمیشه از دیسک های معمولی استفاده کرو و حتما باید ReWrite باشه؟؟؟اینجوری باید ریخت رو هارد و دوباره رو دی وی دی رایت کرد! یکی از دلایلی که من می خوام DVD بگیرم اینه که دیگه مستقیم روی دیسک ضبط کنه و من دیگه زیاد وقت نذارم از دیسک بریزم رو هارد و از هارد دوباره رایت کنم رو یه دیسک دیگه!!!

XFXForce
20-08-2006, 13:21
نه خیر عادیش هم میشه و ارزون تره حدود 1500 تومن. در ضمن نیازی نیست حتما بریزید رو هارد ولی برا من که همه ی فیلمها رو دستکاری و اوپتیمایز می کنم ریرایت خوبه چون می ریزم رو هارد و بعد مینی دیوی دی رو پاک می کنم.

lovergod14amorousand
21-08-2006, 17:32
Dcr-dvd405 تایید شد...

cyrus_achamenian
23-08-2006, 13:59
فقط خواستم بگم که مدل DCR-DVD405 در ایران ( و فکر کنم آسیا ) با نام DCR-DVD805 موجود هست...البته تا اینجا که فهمیدم دوربین هارد دیسکی هنوز در ایران نیومده
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می تونید ببینید

andyan
24-08-2006, 06:24
ميگم قيمت اين مدلها چقدره؟
Dcr-dvd905 كه تو سايت سوني معرفي كرده بالاتر از مدل Dcr-dvd805 است؟

cyrus_achamenian
24-08-2006, 14:24
ميگم قيمت اين مدلها چقدره؟
Dcr-dvd905 كه تو سايت سوني معرفي كرده بالاتر از مدل Dcr-dvd805 است؟

بله درسته DCR-DVD905 مطمئنا مدلش بالاتر از 805 هست ( ویژگی هاشو نگاه کنی معلومه ؛ گرچه که تفاوتشون خیلی کمه ) در مورد قیمتش هم نمی دونم...اما حدس می زنم که بالای یک میلیون تومن باشه!

aruoma
16-11-2011, 18:06
سلام دوستان من دنبال یه دوربین هندی کم می نی کاست خور می گردم تمیز کسی سراغ نداره