PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا درسته که می گویند فریمور -- 4.41 میتونه بازیهای فریمور قدیم رو و جدید رو بخونه اونم بدون فیکس و میشه باهاش مولتی زد بصورت رایگان؟

Rauofgh
03-09-2013, 21:33
آیا درسته که می گویند فریمور -- 4.41 میتونه بازیهای فریمور قدیم رو و جدید رو بخونه اونم بدون فیکس و میشه باهاش مولتی زد بصورت رایگان؟ سوالهای زیادی دارم که الان نگفتم ولی به تازگی میخوام یدونه ps3 slim 320 بخرم که -- شده و فریمورش 4.41 اه تنها چند سوالی که برای من پیش اومده به ترتیب زیر اینها هستن...

1 -آ یا درسته که می گویند فریمور -- 4.41 میتونه بازیهای فریمور قدیم رو و جدید رو بخونه اونم بدون فیکس و میشه باهاش مولتی زد بصورت رایگان؟

2-ریجن کنسول نمی دونم چنده ولی هر چند هم باشه ، آیا میتونه به راحتی بدون هیچ مشکل بازیهای ریجن دیگه رو بخونه؟

3 - درسته که میگند فریمور 4.41 این امکان رو میده که با داشتن یک اکانت PSN بشه هر بازی رو بصورت رایگان انلاین بازی کرد؟

4-اگر هر چیز مهمی باشه که تا بتونم تست کنمش ؛ تا ببینم درسته یا خراب ... بگید .... چون زیاد از کنسول ps3 سر در نمیارم و تازه خریدم....

به هر حال از با ترجبه های این بحث انتظار کمک دارم.... یکی بیاد لطفا به تک تک سوالم جواب کامل رو با توضیحاتش بده که ازش تشکر کنیم.... :n16:

Rauofgh
05-09-2013, 00:10
آقا کسی نیست جواب بده؟:n30:

Rauofgh
06-09-2013, 16:31
هیچکی نیست جواب بده ؟