PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری مناسب

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Saeid.Online
15-08-2006, 18:33
سلام رفقا مخلصيم

من Creative Muvo2 FM خريدم يه هدفن عالي مي خوام كه گوش رو ازيت نكنه و وقتي چند دقيقه آهنگ رو بلند

گوش ميدي گوشت درد نگيره و خلاصه كاردرست باشه

با تشكر.::Saeid.Online::.

saghy
16-08-2006, 01:37
سلام
اگر از نظر مالي مشکلي نداري من يه مدل سوني ديدم 45 تومن يه مدل هم لاگيتچ ديدم 32 تومن و مدل خود کريتيو 14 تومن ...
به غير اينا خيلي بدرد نميخوره

Saeid.Online
16-08-2006, 12:28
سلام
اگر از نظر مالي مشکلي نداري من يه مدل سوني ديدم 45 تومن يه مدل هم لاگيتچ ديدم 32 تومن و مدل خود کريتيو 14 تومن ...

ساقي ممنونم از راهنماييت . من در حد 14 - 15 تومن مي خوام خرج كنم .

اگر ممكنه مدل دقيق Creative رو بهم بگو و اگر ازش عكسهم داري برام لينكش رو بزار.

با تشكر .::Saeid.Online::.

Mehdi_Full
28-08-2006, 22:48
سلام
ساقي جان داشتم تاپيكها رو مرور ميكردم و رسيدم به اين تاپيك
آيا هدفونايي داريم كه بصورت بي سيم باشه و بشه با MP3 Player باهاش گوش داد ؟
ممنون

NINTENDO_DS
28-08-2006, 22:52
بله هست ولي پليرت بايد بلوتوث داشته باشه ولي خدايي يك هدفون كريتيو داره 30 هزار تومن عاليه

saghy
01-09-2006, 13:11
سلام
دوستان عزيز ما خداروشكر خيلي دوست دارن با تكنولوژي بالا حال كنن ولي خب خرجش خيلي زياده . :happy:
خب اين كه شوخي بود
به قول دوستمون خيلي نميصرفه كه بري دنبال تجهيزات بي سيم ... مثلا براي يك ام پي 3 صد هزار توماني اندازه خودش پول تجهيزات بي سيم بدي ... اما اگر دستگاه شما بلوتوث داشته باشه با هدفون هاي بوتوث ميتوني بيسيم كار كني . كه البته من هنوز نديدم .

amz_31
01-09-2006, 15:44
سلام , بهترين هدفون creative مدل Zen-Aurvana باید باشه که من تو بازار گیر نیاوردم شایدم زیاد نگشتم و فکر کنم گرونم باشه. ولی یه مدل دیگه دیدم که بد نبود EP-630 که قیمتش حدود 17000تومن بود، مدل خوبی بود چون خیلی خوب توی گوش پر می کرد.
اگر مدل بهتری سراغ دارین به منم بگید. در ضمن مدلای Apple هم نباید بد باشه....

NINTENDO_DS
01-09-2006, 21:44
بهترين هدفون ها اينها هستند كريتيو
ep480 به قيمت 15 تومن و
ep880 به قيمت بالاي 25 تومن
همچنين كريتيو يك مدل هدفون بيسيم داره كه قيمتش بالاي 30 تومنه كه طبق اطلاعاتي كه من الان دارم توي دفترچه تبليغاتيش ميبينم مدلش cb2530 هست ونوشته كه digital wireless headphone يعني فكر كنم بدون بلوتوث كار ميكنه يعني روي تمام پلير ها جواب ميده

Mehdi_Full
03-09-2006, 21:33
بهترين هدفون ها اينها هستند كريتيو
ep480 به قيمت 15 تومن و
ep880 به قيمت بالاي 25 تومن
همچنين كريتيو يك مدل هدفون بيسيم داره كه قيمتش بالاي 30 تومنه كه طبق اطلاعاتي كه من الان دارم توي دفترچه تبليغاتيش ميبينم مدلش cb2530 هست ونوشته كه digital wireless headphone يعني فكر كنم بدون بلوتوث كار ميكنه يعني روي تمام پلير ها جواب ميده
دستت درد نكنه اين دو مدل اول تو بازار گير مياد ديگه نه ؟
در ضمن آيا اينا فابريك هستن يا نه ؟ منظورم اينكه آيا اينا رو مدلهاي خود كريتيو هستن يا بصورت تك تو مغازه ميفروشن ؟
ممنون :)

NINTENDO_DS
03-09-2006, 22:14
به صورت تك هم ميفروشن من اينا رو توي كاتالوگ كريتيو ديدم حيف اسكنر ندارم براتون اسكنش كنم ببينين ولي واقعا بخري مفهوم هدفون استريو رو ميفهمي منم تا 2 هفته ديگه ميخوام ep480 رو بگيرم خيلي باحاله پيشنهاد ميكنم اگر پول داري حتما بگيري

Mehdi_Full
03-09-2006, 22:25
دستت درد نكنه لطف كردي
اگه خريدي تست كردي يه پيغامي چيزي برام بزار

NINTENDO_DS
06-09-2006, 23:20
دوستم ep480 داره خيلي عاليه صدا رو واقعا استريو پخش ميكنه

poria_mc
29-02-2008, 21:14
دوستان سلام
میدونم این تاپیک جزو قدیمی ها بود ولی چاره ای نداشتم میخواستم تاپیک دوباره نزنم

من یه سوال داشتم
هدفونهای ام پی تیری من خراب شده و حالا من هر جا میگردم پیدا نمیکنم
مدل ام پی تیری پلایر من سونی S203F هستش و من دنبال هدفونهاش میگردم البته رنگ سفیدش رو دیدم ولی فکر نکنم همون کیفیتو داشته باشه
اینم عکسش
(بالایی منظورم هست و پایینی همونه که میگم تو مغازه دیدم)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان کسی اگه ادرسی داره لطف کنه یا اینجا یا تو Pm بهم بگه ممنون

poria_mc
02-03-2008, 20:10
دوستان سلام
میدونم این تاپیک جزو قدیمی ها بود ولی چاره ای نداشتم میخواستم تاپیک دوباره نزنم

من یه سوال داشتم
هدفونهای ام پی تیری من خراب شده و حالا من هر جا میگردم پیدا نمیکنم
مدل ام پی تیری پلایر من سونی S203F هستش و من دنبال هدفونهاش میگردم البته رنگ سفیدش رو دیدم ولی فکر نکنم همون کیفیتو داشته باشه
اینم عکسش
(بالایی منظورم هست و پایینی همونه که میگم تو مغازه دیدم)
دوستان کسی اگه ادرسی داره لطف کنه یا اینجا یا تو Pm بهم بگه ممنون
دوستان یعنی واقعا توی فروم به این بزرگی یکی نمیتونه به من کمک کنه؟

seymour
08-03-2008, 11:53
حالا عین این رو نمی دونم (مدل j11 باید باشه)، اما باید بری نمایندگی های سونی که معمولا اکثر مدلها رو برای فروش دارن ... اگه یه چیز معمولی می خوای e10 از سونی خوبه ... حدود 10 تومن ، ولی In ear نیست .. اگه in ear میخوای با قیمت زیر 20 تومن ، creative یه مدل ep داره .. حدود 16 تومن .. اگه زیر 30 تومن می خوای باز برو سمت کارای سونی .... سری Ex ...

ZenMicroPhoto
12-03-2008, 21:28
من دو تا هدفون پیشنهاد میکنم ( الآن از هر دو تاشون استفاده می کنم , نسبت به قیمتشون حرف ندارن !!! )
Creative EP-630 16000 Toman
TDK BP100 6000 Toman
البته TDKی اصله ولی ساخت چینه , اینم سایت مربوطه اش که عکس و سایر مشخصاتش رو می تونی پیدا کنی :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خیلی خیلی شیک , راحت و با کیفیته ( هم خود هدفون هم صداش )
البته از شیک و با کلاس بودن بسته بندیش و به درد بخور بودن کیف همراهش نمیشه گذشت ,
به هرحال فکر نمی کنم تو تهران راحت پیدا بشه , ولی ا گه پیدا کردی ارزش امتحان کردنش رو داره ,
بسته بندیش نارنجی و به اندازه ی کف دسته , اگه خوش شانس باشی ( که من یه بار بودم ! ) با 3500 Toman میتونی پیدا کنی !
EP-630 عالیه , هم صدای محیط رو می گیره هم لازم نیست صدای MP3 Playerت رو خیلی بالا ببری , در نتیجه مصرف باتری رو کاهش میده , برای سلامتی گوش هم بهتره , کیفیت صداش هم که بیسته .
تا جایی که میدونم EP-635 از هر لحاظ عین EP-630 است , فقط رنگش به جای سیاه , خاکستریه و یه بند دور گردن هم داره , بالای 25000 Toman هم قیمت داره !!!
Aurvana رو ظاهرا" باید از نمایندگی Creative سفارش بدی که 90000 Toman قیمتشه !
مشخصات و عکسهاشونم تو سایت Creative هست !
EP-480 بر خلاف EP-630 و EP-635 و Aurvana اصطلاحا" تو گوشی نیست .
یه Genius هم هست که 12000 Toman قیمت داره , بسته بندیش خیلی خیلی شیک و با کلاسه , امتحانش نکردم ولی نباید چیز بدی باشه : EP-02 Live
عکس و مشخصاتشو اگه پیدا کردم میذارم .
:10::10::10::10::10::10:

poria_mc
14-03-2008, 21:49
دوستان از همتون ممنونم
من هدفونهای تو گوشی یا اصطلاحا in Ear رو زیاد امتحان کردم اما نمیدونم شما اون مدلی که من گذاشتم رو امتحان کردید؟(منظورم مشکی است) این هدفون رو ام پیم بود و هم کیفیت و هم بلندی صدارو با هم داشت و ضد آب هم بود اگه کسی نمایندگی سونی ای رو سراغ داره که از اینا میفروشه خواهش میکنم بگه
بازم ممنون از همه که راهنمایی کردند

alil1369
14-03-2008, 23:53
اقا این مدلی که من میگم رو بگیر (پشیمون که نمیشی هیچ ، سری بعد هم همینو دوباره میگیری) یه چیز تک !
قیمتشم حدود 16 تومان هست .
Creative مدل EP-630

3 تا سری با سایز های مختلف داره ، بیس واقعا فضایی داره (فوق العاده کافی نیست برای توضیح کیفیت بیسش) ، نویز محیط هم میگیره (اصلا صدای محیط رو نمیشنوی)

از ویژگی این هدفون کیفیت صدا و بیس بسیار بالا هست !
همچنین در جای ساکت دیگه کناری شما عذاب نمیکشه و در محیط های بسیار شلوغ نیز کیفیت صدا تغییری نکرده و صداهای موجود در اطراف نیز شنیده نمیشود ( خودم نزدیک بود چند بار تصادف کنم سر این موضوع چون هیچ صدایی رو نمیشنویید حتی بوغ اتوبوس )
در مورد صدای باس نیز که دیگه نگو عاشقشم !!
من از این مدل 3 ساله استفاده میکنم و واقعا راضی ام . شما چطور

seymour
16-03-2008, 08:56
دوستان ، پست های قبلی رو چک می کنین ؟ ... در چند پست متوالی ، یه محصول معرفی شده ها ...

این پست من :

اگه in ear میخوای با قیمت زیر 20 تومن ، creative یه مدل ep داره .. حدود 16 تومن

این پست های بعدی :

Creative EP-630 16000 Toman

قیمتشم حدود 16 تومان هست .
Creative مدل EP-630

خدای نکرده منظورم این نیست که دوستان بی دقت هستند ... منظورم اینه که وقتی یه چیزی پیشنهاد شده ، کافیه که تایید بشه از سوی دوستان بعدی ، اینطوری مخاطب هم سردرگم نمیشه ...

saedy
16-03-2008, 14:22
لطفا فروشگاهایی که عرضه شده هم معرفی کنید!

alil1369
16-03-2008, 19:37
نمایندگی های کریتیو !!
ولی من از پایتخت همیشه میگیرم
طبقه سوم !

جای دیگه رو نمیدونم .

seymour
17-03-2008, 12:35
لطفا فروشگاهایی که عرضه شده هم معرفی کنید!
پایتخت ... طبقه اول - روبروی در و یه جای دیگه هم بود که احتمالا همینه که دوستمون گفت ...

بازار رضا ... راسته جنوبی ... وسط سالن

پاساژ ایران ... طبقه اول روبروی پله برقی ...

کلا باید بری سمت نمایندگی اش ...

poria_mc
19-03-2008, 21:21
دوستان کسی نمایندگی سونی تو جمهوری میشناسه که هدفون داشته باشه؟

یه سوال اف تاپیک: پایتخت تو تعطیلات بازه؟

seymour
23-03-2008, 09:32
آره - اصلا بهتره بگیم : اکثر نمایندگی های اصلی سونی توی جمهوری ، هدفون های خوب رو دارن و بهترین جا واسه خرید هدفون سونیه ...

فکر کنم از 5-6 باز بشه ...

poria_mc
29-03-2008, 22:58
از همه دوستان مخصوصا seymour جان ممنون
بالاخره یه هدفون خریدم و اون هم سونی مدلMDR-EX85LP هستش
سوالی بود در خدمتیم

arashb86
30-03-2008, 02:22
سلام عزیزان!
من می خوام یه هدفون بیسیم بگیرم...یه سر به پایتخت زدم نداشت، رفتم جمهوری اونجا هم 3-4 مدل بیشتر نداشتن...یکی نمایندگی JVC بود که دو مدل داشت 40$ و 90$ که برد هر دو 100 متر بود ، شارژی، بدون نویز و...90 تومنیه کیفیت صداش بهتر بود. فروشنده گفت اگه از این بهتر میخوای باید AKG بگیری...راستش من تا قبل اون نشنیده بودم این مارک رو...یه AKG تو همون جمهوری پیدا کردم 136$ ولی برای تست نداشت. میخواستم ببینم کسی تا حالا چیزی در مورد AKG شنیده؟ تو سایت خود AKG نوشته dolby-digital sround-... ساپورت میکنه!
من شنیده بودم panasonic یه مدل با همین امکانات داره 90$ ولی تو جمهوری اثری ازش نبود!

poria_mc
30-03-2008, 12:56
منم تعریف Akg رو زیاد شنیدم ولی میگن تقلبی زیاد داره حتی تو رنج قیمت بالا!
به نظر من اگه بتونی مدل های Bose یا Sure رو گیر بیاری عالیه اما خوب قیمت هاشون بالاست
به نظر من اگه هدفون میخوای بگیری یا بیسیم نگیر یا اگه میگیری جنس خوب با برد پایین! بگیر چون اکثرا بعد از یه متراژی کیفیت به طور محسوسی افت میکنه
باز در این مورد Seymour میتونه کمکت کنه

seymour
30-03-2008, 18:38
سلام عزیزان!
من می خوام یه هدفون بیسیم بگیرم...یه سر به پایتخت زدم نداشت، رفتم جمهوری اونجا هم 3-4 مدل بیشتر نداشتن...یکی نمایندگی JVC بود که دو مدل داشت 40$ و 90$ که برد هر دو 100 متر بود ، شارژی، بدون نویز و...90 تومنیه کیفیت صداش بهتر بود. فروشنده گفت اگه از این بهتر میخوای باید AKG بگیری...راستش من تا قبل اون نشنیده بودم این مارک رو...یه AKG تو همون جمهوری پیدا کردم 136$ ولی برای تست نداشت. میخواستم ببینم کسی تا حالا چیزی در مورد AKG شنیده؟ تو سایت خود AKG نوشته dolby-digital sround-... ساپورت میکنه!
من شنیده بودم panasonic یه مدل با همین امکانات داره 90$ ولی تو جمهوری اثری ازش نبود!

به نظر من اگه بتونی مدل های Bose یا Sure رو گیر بیاری عالیه اما خوب قیمت هاشون بالاست
به نظر من اگه هدفون میخوای بگیری یا بیسیک نگیر یا اگه میگیری جنس خوب با برد پایین! بگیر چون اکثرا بعد از یه متراژی کیفیت به طور محسوسی افت میکنه
من قصد جسارت ندارم ، اما توصیه من به شما اینه که اگه اولین باره که می خوای هدفون حسابی بخری ، مدلهای "باسیم" بخری ... مدل بیسیم نسبتا خوب هم واقعا همونطور که خودت تحقیق کردی ، بالای 100-120 تومنه ... ضمن اینکه اطمینان از اینکه واقعا AKG باشه سخته ...

کلا مدلهای باسیم خوب ، خیلی باید گرون باشن ... مثلا چیزی که دوست عزیزم اشاره کرد درباره Bose فکر می کنم بالای 200 تومن باید باشه ...

نتیجه اینکه کلا هدف از اینکه بیسیم بخری چیه ؟ .... بهتره که باسیم بخری ... با همین بودجه می تونی یه باسیم خیلی عالی بخری ، بجای یه بیسیم خوب ...

arashb86
30-03-2008, 21:18
در مورد تفاوت کیفیت و قیمت با سیم و بی سیم حرف شما کاملا درسته...خودم هم در موردش تحقیق کردم که ببینم بی سیم کیفیتش چطوریه...JVC که عرض کردم هر دو مدلش رو نمایندگی جمهوری برای تست داشت...کیفیت 90$ خوب بود از لحاظ برد و نویز هم از تو مغازه طرف تا طبقه دوم پاساژ رفتم و با هدفون یه چرخی زدم (فکر کنم یه 40-50 متری دور شدم) اصلا نویز نداشت فرکانسش 900 MgHz بود...در مورد نسبت برد و کیفیت هم خودم تو فکر این گفته شما بودم ولی همشون حتی AKG بردش 100 متر بود! ولی خبر نداشتم تقلبی داره!!!
در مورد بی سیم هم...کاملا مورد نیازه منه یا بهتر بگم همون چیزیه که لازم دارم چون من از فاصله زیاد با کامپ فیلم نگاه میکنم...قبلا همیشه هدفون سیم بلند میگرفتم ولی وقتی دارم با کامپ کار میکنم و هدفون گذاشتم، سیمش دائم زیر پایه صندلیه و قطعی پیدا میکنه!
در مورد بودجه هم تا سقف 150$ می خوام خرج کنمبا این اوصاف پیشنهاد شما چیه؟

arashb86
30-03-2008, 21:23
به نظر من اگه هدفون میخوای بگیری یا بیسیک نگیر یا اگه میگیری جنس خوب با برد پایین! بگیر چون اکثرا بعد از یه متراژی کیفیت به طور محسوسی افت میکنه

راستی برای مدل های Bose یا Sure باید کجا برم؟ پایتخت که بیشتر CREATIVE دارن ، بعضیهاشون هم یکی دو مدل از apple - philips جمهوری هم که گفتم... . جای دیگه ای هست؟

seymour
31-03-2008, 12:03
یه فروشگاه هست توی پایتخت ... ضلع شمالی (میشه بالای در ورودی) - طبقه اول اگه اشتباه نکنم ... مدلهای خوبی داشت ... یه چک کن ... نمایندگی AKG هم یکی بود زیر پل حافظ تا چند وقت پیش ...

کلا اینو در نظر بگیر که مدلهایی مثل shure و bose و همین AKG توی تهران (ایران) سخت گیر میان ... حالا شاید تک مدل باشه ولی اینکه انتخاب داشته باشی به شدت احتمالش کمه ... تنها راه اینه که برعکس عمل کنی ، یعنی بری ببینی چی دارن ، بعد بیای چک کنی که اون مدلی که دارن خوبه یا نه ...

یا اینکه بگی یکی از اونور آب واسه ات بیاره ...

poria_mc
31-03-2008, 12:15
به نظر من مدلهای سونی رو هم در نظر داشته باشی بد نیست مثلا مدلmdr-nc60 هم نویز کنسلینگ داره و هم کیفیت خوبی داره
یه مدل هم داره که قیمتش 137 هزار تومن بود واقعا چیز عجیبی بود الان مدلش یادم نیست
اگر هم ادرس خواستی پایتخت طبقه دوم واحد 253 کمان رایانه همه مدل هدست های سونی رو گذاشته

arashb86
01-04-2008, 01:18
به به...!به به...!...خییلی ممنونم...
حالا ایشالا 4شنبه به اینجاها یه سری بزنم اگه چیزی گیر آوردم بگیرم tanx

psp2004
04-10-2008, 00:13
با سلام قیمت سونی nx-1 را موخاستم کسی داره؟

seymour
04-10-2008, 15:11
با سلام قیمت سونی nx-1 را موخاستم کسی داره؟
اونی که توی نمایندگی های سونی گیر میاد بیشتر NX-2 هستش : 27 تومن

iphone3g
18-10-2008, 13:02
از همه دوستان مخصوصا seymour جان ممنون
بالاخره یه هدفون خریدم و اون هم سونی مدلMDR-EX85LP هستش
سوالی بود در خدمتیم

من می خواستم EX85LP بگیرم میگفت 46 تومن بعد پشت جعبه نوشته بود made in china می خواستم ببینم چطوری میشه فهمید اصلا یا نه ؟؟؟

seymour
19-10-2008, 12:08
من می خواستم EX85LP بگیرم میگفت 46 تومن بعد پشت جعبه نوشته بود made in china می خواستم ببینم چطوری میشه فهمید اصلا یا نه ؟؟؟
تنها راهش اینه که از نمایندگی های سونی بخری ... made in china چیز عجیبی نیست ، الان شما خیلی از محصولات معتبر رو بخوای بخری همینه (ipod مثلا)... خود کمپانی اصلی اینا رو می بره توی چین تولید می کنه چون ارزونتره .. نگران نباش ..

saman65
21-10-2008, 05:53
میبخشین.شاید اینجا جاش نباشه.میخواستم بپرسم بین این 2 تا مدل کریتیو کدومش بهتره؟؟؟؟

Tuff-Luv

اینم یکی دیگه که خودم هم داشتمش.عالی بود ولی خراب شد:

Creative EP-630

قیمت هاشون هم یکیه...

بعد به نظرتون تفاوتش با EX85LP در چه حده؟؟؟اینها هر کدوم 28$ ولی EX85LP استفاده شدش 40$.به نظرتون کدومشون رو بگیرم؟؟؟

seymour
21-10-2008, 13:31
این اولی (tuff-luv) مال creative ه ؟ ... من هرچی گشتم چیزی در این مورد ندیدم ..

بهرحال 630 خیلی خوبه ... مسلما 85 از این بهتره ... تفاوتشون در حدی هست که اگه قبلا 630 داشتی و گوشت هم به اندازه کافی حساس باشه متوجه تفاوت بشی ..

osmaan
21-10-2008, 14:24
به نظر من 360 با توجه به قیمتش مدل خوبیه

saman65
21-10-2008, 21:13
این اولی (tuff-luv) مال creative ه ؟ ... من هرچی گشتم چیزی در این مورد ندیدم ..
بهرحال 630 خیلی خوبه ... مسلما 85 از این بهتره ... تفاوتشون در حدی هست که اگه قبلا 630 داشتی و گوشت هم به اندازه کافی حساس باشه متوجه تفاوت بشی ..

ممنونم بابت توضیحاتت.نظرت در مورد این 2 تا هدست بلوتوس چیه و اینکه کدومش با توجه به قیمتش بهتره
آخه یه کم خسته شدم از دست این هدفون های سیم دار.تا حالا 2 تا خراب کردم.یعنی خراب شده.میدونم این 85 رو هم بگیرم سیمش تو جیب من بیشتر از 3.4 ماه دووم نمیاره...

نظرتون در مورد این چیه؟؟؟

Samsung SBH700 BT Stereo Headphones ASBH700JSECXAR

اینم توضیحات انگلیسیش.ارزشش رو داره بگیرمش؟؟70$ ؟؟؟

Samsung SBH700/ ASBH700JSECXAR/ ASBH700JSEC/XAR Stereo Bluetooth Headset upgrades you to DSP Noise cancellation, and a folding headset design.

Stereo sound: Samsung SBH700 Stereo Bluetooth folding Headset enables you to enjoy full stereo audio sound like no other. Convenient folding design makes portability exceptionally easy! Adjustable Silicone ear buds are comfortable. Audio fidelity is average.
DSP Noise Reduction: Samsung’s Digital signal processor provides Active noise reduction technology to eliminate unwanted background noise.
Simultaneous Multiple Pairings: The Samsung SBH700 Stereo Bluetooth headset connects to a cell phone as well as other Bluetooth devices simultaneously, allowing you to receive an inbound call when one comes in. During the call, the SBH700 becomes your hands free headset through the integrated Dual microphones and gently returns to the previous audio setting after the call.
Talk Time: up to 8 hours OR Stand-by time is up to 140 hours (6 days) before recharging with the included AC travel charger. Optional Samsung CAD310JBEB car charger, or our SAMA460CLA will also charge this headset.
Features include a Send & End function, Voice-Dial, 3-way calling & Wireless Stereo Music Streaming via the Bluetooth A2DP profile. Bluetooth AVRCP profile enabled devices can be remotely controlled for Pause, Play, Fast Forward, Previous song, Skip and other AVRCP functions for full control of your stereo device.
Lighweight: At only 1.6 ounces, this Stereo headset will easily fold and carry anywhere you like.
Bluetooth A2DP/ AVRCP/ HF/ HSP profiles are all supported on this Bluetooth version 2.0, class 2 device for better connectivity up to 30 feet away.
Click here to determine if your cell phone model is Bluetooth enabled, AND which Bluetooth profiles it can support. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Genuine Samsung factory original one year warranty applies.
اکثر سایت ها قیمت زدن 105$ ولی بعضی ها On Sale زدن 70$ اینا...

واینکه به نظرتون خوب روی سر میشینه.یعنی استفادش راحته

این یکی چطوره؟؟؟
Samsung SBH-500 - Headset .قیمت 47$

اینم لینک ریویوش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

علی جان ممنون میشم راهنماییم کنی.که با توجه به قیمت ها اولی رو بگیرم که 70$ یا دومی که 47$

seymour
23-10-2008, 20:02
در مورد هدفون های بلوتوث قبلا یه بحث کوتاهی کردیم ؛ درسته ؟ (لینک زیر) ...

بهرحال جوابهای من فرقی نکرده از اون موقع تا حالا : مدلهای موجود در ایران محدودن ... (شما گفتی ایران نیستی ولی ؟) ... یکی دو مارک خوب رو هم معرفی کردم ...

در مورد راحتی هم (دقیقا مثل بحث با سیم بودن/بیسیم بودن) به سلیقه و ترجیح خودت بستگی داره ؛ مارک های اصلی ، اکثرا کاراشون خوب و در یه حدن (از نظر من)... مثلا من خودم پشت گوشی خوشم نمیاد ... (مثل این مدل سامسونگ که لینک دادی) ...

psp2004
06-01-2009, 19:18
مي خاستم بدونم تفاوت بين ex85 با ex90 چيه
در ضمن مي خاستم بدونم كچايي هستند (مال چين هستند يا نه؟ )

iphone3g
08-01-2009, 16:27

من ex85lp رو دارم.
پشتش که نوشته چینی ولی اصله (خود نمایندگی سونی می گفت! )

orc1990
08-01-2009, 17:26
iphone 3g ميشه يه عكس از پك هدفونت بزاري ؟

psp2004
08-01-2009, 17:29
iphone 3g اگر بگي جند خريدي لطف زيادي در حقم كردي..:31:

poria_mc
08-01-2009, 17:46
من ex-90 رو دارم تفاوتش با 85 در اینه که بدنه اش آلومینیومیه(خوب طبیعتا باعث میشه یکم کیفیت بهتری داشته باشه!) و تو پکش یه کیف چرمی داره که خیلی به کار میاد اما خوب تو ایران خیلی سخت میشه گیرش آورد!

psp2004
08-01-2009, 20:04
poria_mc ميشه بگي چند گرفتي و در ضمن ساخت كجا هست؟

seymour
08-01-2009, 20:12
ex90 باید خیلی خیلی سخت توی ایران پیدا بشه همونطور که دوستمون گفت ... اگه هدفون اولته (یا اولین هدفون گرونته) ، خیلی متوجه تفاوت نمیشی و برو دنبال همون ex85

من ex85lp رو دارم.
پشتش که نوشته چینی ولی اصله (خود نمایندگی سونی می گفت! )
من تا حالا غیراصلش رو ندیدم ... از نمایندگی بگیری ، می تونه خیالت راحت باشه ... (و به نظرم همه چینی خواهند بود - که البته مشکلی نیست و طبیعیه)

psp2004
08-01-2009, 20:19
اخه من كسي از آمريكا ميخاد برام بياره و تو سايت هاي خارجي كه سرچ كردم ex90 را از 3$ تا 45$ پيدا كردم البته با پك هاي متفاوت براي همين مي خام اين مدلي كه شما مي گيد تو ايران هست پكش چه شكلي هست؟ و حتمن ساخته چين يا نه؟

poria_mc
08-01-2009, 20:51
من 93 تومن از پایتخت گرفتم که یه دونه داشت اونم قسمت ما بود!

orc1990
08-01-2009, 22:27
اگر كسي ex90 را خاست من مي تونم از آمريكا براش بيارم..
75000تومان

iphone3g
11-01-2009, 09:53
iphone 3g اگر بگي جند خريدي لطف زيادي در حقم كردي..:31:

من 48 تومن خریدم البته چند ماه پیش و الان نمی دونم چنده.

iphone3g
11-01-2009, 10:06
iphone 3g ميشه يه عكس از پك هدفونت بزاري ؟

راستش جعبشو دور انداختم (من بیست تا هدفون دارم نمی تونم جعبه همشونو نگه دارم:31:) ولی مثل این عکس بود اگه اشتباه نکنم:

iphone3g
11-01-2009, 11:21
من 48 تومن خریدم البته چند ماه پیش و الان نمی دونم چنده.

راستی یه چیز دیگه: من توی همین تاپیک فکر کنم قبلا پرسیده بودم که خواستم بخرم پشتش نوشته بود چینی که اقای Seymour هم جواب داده بود اگه از نمایندگی سونی بگیری اصله.
البته یه گم گرونتر گفت ولی با خیال راحت خریدم.

osmaan
11-01-2009, 12:21
سلام
کسی این ارفون رو تو ایران دیده؟
اگه دیدین لطفا آدرس فروشنده رو بدین
مارک Ultimate Ears
مدل: Super.Fi 5

اینم عکسش

touch.1387
11-01-2009, 12:44
سلام
مارک ultimate ears
مدل: Super.fi 5

اینم عکسش

یکی از دوستام گفته بود براش از امریکا آوردند 190 تومن (جیلی گرونه مگه چی داره:18:)

poria_mc
12-01-2009, 17:10
به نظر من مهمترین فاکتور تو خرید هدفون سیم هدفونه! من تا امروز دوتا ex-85 سونی خریدم که هر دوتا هم از سیمشون قطع شدن که آخر سر یه ex-90 خریدم! درسته که هیچ فرقی نمیکنه اما یه کیف چرمی داره که باعث نمیشه سرانجام کلی پول که پای هدفون میدی سطل آشغال باشه!

psp2004
12-01-2009, 20:52
به نظر من مهمترین فاکتور تو خرید هدفون سیم هدفونه! من تا امروز دوتا ex-85 سونی خریدم که هر دوتا هم از سیمشون قطع شدن که آخر سر یه ex-90 خریدم! درسته که هیچ فرقی نمیکنه اما یه کیف چرمی داره که باعث نمیشه سرانجام کلی پول که پای هدفون میدی سطل آشغال باشه!

شما چند تومن خریدید؟(ex90):31:

poria_mc
13-01-2009, 13:26
من 93 تومن از پایتخت گرفتم که یه دونه داشت اونم قسمت ما بود!
کاش با دقت صفحه رو نیگاه میکردی!

caruso
18-01-2009, 23:16
سلام
مارک Ultimate Ears
مدل: Super.Fi 5

اینم عکسش

آقای osmaan عزیز ultimate ears رو توی ایران نمیتونی گیر بیاری، باید بگی یکی برات بیاره که این کارم دردسر های خودش رو داره، اگر تصمیم گرفتی این کارو بکنی بگو تا دردسر هاشو قبلا بهت بگم چون من خودم این کارو کردم قبلا.
در ضمن در پاسخ اون دوستمون که گفت این چی داره:
این dual driver هست یعنی دو تا دراور تو هر گوشی هست و صدا رو به دو رنج فرکانسی تقسیم میکنه و هر رنج رو با یکی از اونا میسازه، به زبون ساده یکی base و ووکال رو میسازه یکی هم treble رو یعنی جزءیات رو.

حالا پیشنهاد من بهت اینه که از چیزایی که تو ایران هست استفاده کنی، مثلا تو این قیمت Sennheiser cx500 میتونه باشه که یک درایور داینمیک داره.
اگه سوالی بود در خدمتم.

seymour
19-01-2009, 19:20
آقای osmaan عزیز ultimate ears رو توی ایران نمیتونی گیر بیاری، باید بگی یکی برات بیاره که این کارم دردسر های خودش رو داره، اگر تصمیم گرفتی این کارو بکنی بگو تا دردسر هاشو قبلا بهت بگم چون من خودم این کارو کردم قبلا.
در ضمن در پاسخ اون دوستمون که گفت این چی داره:
این dual driver هست یعنی دو تا دراور تو هر گوشی هست و صدا رو به دو رنج فرکانسی تقسیم میکنه و هر رنج رو با یکی از اونا میسازه، به زبون ساده یکی base و ووکال رو میسازه یکی هم treble رو یعنی جزءیات رو.

حالا پیشنهاد من بهت اینه که از چیزایی که تو ایران هست استفاده کنی، مثلا تو این قیمت Sennheiser cx500 میتونه باشه که یک درایور داینمیک داره.
اگه سوالی بود در خدمتم.
اگه اخیرا تجربه خرید داخل کشور داشتی دوست من ، در مورد جاهای مناسب واسه خرید یه توضیح بدی ، خیلی خوب میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (چیزیه که بهش نیاز داریم - با توجه به اینکه بخاطر مشغله تا یه مدتی نمی رسم به بازار سر بزنم)

caruso
19-01-2009, 20:40
اگه اخیرا تجربه خرید داخل کشور داشتی دوست من ، در مورد جاهای مناسب واسه خرید یه توضیح بدی ، خیلی خوب میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (چیزیه که بهش نیاز داریم - با توجه به اینکه بخاطر مشغله تا یه مدتی نمی رسم به بازار سر بزنم)

بله حتما،
همین طور که میدونی، تو حوزه ی earphone های خیلی با کیفیت دو تا ایده ی کلی وجود داره، یکی اینکه بیایم از چند تا درایور از نوع micro armature توی اونا استفاده کنیم و با بالا بردن تعداد این درایور ها کیفیت رو ارتقا بدیم، کاری که کمپانیهایی مثل Ultimate ears و Shure‌ و خیلی های دیگه میکنن.

اما یه ایده ی دیگه اینه که از یک درایور با کیفیت از نوع dynamic استفاده بشه و روی قدرت مگنت و طراحی دیافراگم کار بشه تا صدای بهتری داشته باشیم، مثل کمپانی Sennheiser.

خوب حالا صحبت اینه که کدوم اینا بهتره؟
برای هر شخصی بسته به ذاءقه فرق میکنه، ultimate ears مدل های "triple fi 10 pro‌" (عکس اول) با 3 درایور و "super fi 5" با دو درایور صدای بالانس تری میسازن و sennheiser سری IE مثل IE7 (عکس دوم سمت چپ) صدای داینمیک تری داره طوری که میتونین base اش رو علاوه بر شنیدن با شدت بیشتری "حس" کنید!

sennheiser یه نمایندگی تو ایران (بازار ایران نه ها!) داره که خیلی از محصولات اونو با قیمت مناسب میفروشه و اونایی رو که نداره هم میتونه تا ۲۰ روز بیاره (اونطور که به من گفتن البته، من تست نکردم) و یه فروشگاه هم توی پایتخت هست که قیمتش نسبتن بالاس ولی اگه کسی عجله داشته باشه خوبه که من از همین فروشگاه خرید میکردم قبلا.
حالا توصیه من اینه که از نمایندگی خرید کنیم و یه کم صبر به خرج بدیم.
برای انتخاب این که چه مدلی برای چه استفاده ای خوبه اگه سوالی باشه خوشحال میشم جواب بدم ضمن اینکه آدرس و شماره تماس هر دو فروشگاه رو هم با پیغام خصوصی کسی خواست در اختیارش میزارم، یه موقع اینجا میزارم مدیرا فکر میکنن من دارم برای کسی تبلیغ میکنم.

poria_mc
19-01-2009, 22:27
بله حتما،
همین طور که میدونی، تو حوزه ی earphone های خیلی با کیفیت دو تا ایده ی کلی وجود داره، یکی اینکه بیایم از چند تا درایور از نوع micro armature توی اونا استفاده کنیم و با بالا بردن تعداد این درایور ها کیفیت رو ارتقا بدیم، کاری که کمپانیهایی مثل Ultimate ears و Shure‌ و خیلی های دیگه میکنن.

اما یه ایده ی دیگه اینه که از یک درایور با کیفیت از نوع dynamic استفاده بشه و روی قدرت مگنت و طراحی دیافراگم کار بشه تا صدای بهتری داشته باشیم، مثل کمپانی Sennheiser.

برای هر شخصی بسته به ذاءقه فرق میکنه، ultimate ears مدل های "triple fi 10 pro‌" (عکس اول) با 3 درایور و "super fi 5" با دو درایور صدای بالانس تری میسازن و sennheiser سری IE مثل IE7 (عکس دوم سمت چپ) صدای داینمیک تری داره طوری که میتونین base اش رو علاوه بر شنیدن با شدت بیشتری "حس" کنید!

sennheiser یه نمایندگی تو ایران (بازار ایران نه ها!) داره که خیلی از محصولات اونو با قیمت مناسب میفروشه و اونایی رو که نداره هم میتونه تا ۲۰ روز بیاره (اونطور که به من گفتن البته، من تست نکردم) و یه فروشگاه هم توی پایتخت هست که قیمتش نسبتن بالاس ولی اگه کسی عجله داشته باشه خوبه که من از همین فروشگاه خرید میکردم قبلا.
برای انتخاب این که چه مدلی برای چه استفاده ای خوبه اگه سوالی باشه خوشحال میشم جواب بدم ضمن اینکه آدرس و شماره تماس هر دو فروشگاه رو هم با پیغام خصوصی کسی خواست در اختیارش میزارم، یه موقع اینجا میزارم مدیرا فکر میکنن من دارم برای کسی تبلیغ میکنم.
تایید میشه!
واینکه بعضی کمپانی ها مثل سونی سعی میکنن با افزایش قطر درایو (از قطر معمول 9 میلیمتر! به 13.5 میلیمتر مثل چیزی که تو Ex90 و Ex85 شاهدش بودیم) کیفیت رو افزایش بدن!(همونطور که میدونید قطر درایو مثل قطر ساب ووفر میمونه هر چی بیشتر طبیعتا کیفیت بهتر!)

touch.1387
20-01-2009, 15:28
بله حتما،
همین طور که میدونی، تو حوزه ی earphone های خیلی با کیفیت دو تا ایده ی کلی وجود داره، یکی اینکه بیایم از چند تا درایور از نوع micro armature توی اونا استفاده کنیم و با بالا بردن تعداد این درایور ها کیفیت رو ارتقا بدیم، کاری که کمپانیهایی مثل ultimate ears و shure‌ و خیلی های دیگه میکنن.

اما یه ایده ی دیگه اینه که از یک درایور با کیفیت از نوع dynamic استفاده بشه و روی قدرت مگنت و طراحی دیافراگم کار بشه تا صدای بهتری داشته باشیم، مثل کمپانی sennheiser.

برای هر شخصی بسته به ذاءقه فرق میکنه، ultimate ears مدل های "triple fi 10 pro‌" (عکس اول) با 3 درایور و "super fi 5" با دو درایور صدای بالانس تری میسازن و sennheiser سری ie مثل ie7 (عکس دوم سمت چپ) صدای داینمیک تری داره طوری که میتونین base اش رو علاوه بر شنیدن با شدت بیشتری "حس" کنید!

Sennheiser یه نمایندگی تو ایران (بازار ایران نه ها!) داره که خیلی از محصولات اونو با قیمت مناسب میفروشه و اونایی رو که نداره هم میتونه تا ۲۰ روز بیاره (اونطور که به من گفتن البته، من تست نکردم) و یه فروشگاه هم توی پایتخت هست که قیمتش نسبتن بالاس ولی اگه کسی عجله داشته باشه خوبه که من از همین فروشگاه خرید میکردم قبلا.

اگر قیمت این مدل هایی را که دادید رابگید خیلی ممنونتون می شم.

touch.1387
20-01-2009, 15:31
اگر میشه چند مدل هدفون خوب تو رنج قیمت 50 تومن به من معرفی کنید.

seymour
20-01-2009, 18:23
نه – حداقل من مشکلی با معرفی اسم فروشگاه ندارم (و با توجه به قیمت احتمالی اش هم نباید خیلی مورد استقبال اکثر بچه ها باشه!) ... اصلا سوالم همین بود که اسم یکی دوتا فروشگاه بگی که بچه ها یه سرنخی دستشون باشه واسه مدلهای سطح بالاتر ..

caruso
20-01-2009, 22:51
۱- آقای مدیر من در این thread مشترک شدم ( ارسال فوری ای میل ) ولی ای میلی دریافت نکردم که این باعث شد جواب دوستامو از صبح تا حالا ندم در حالی که بودم و وقت داشتم، لطفا رسیدگی کنید.

۲- برای این گفتم ممکنه مخالف قوانین باشه چون که من اولین بار قوانین فروم رو خوندم ولی یه بار که یه هدفون نو رو که مورد استفادم نبود رو گذاشتم برای فروش یکی از مدیر ها اومد و گفت قوانین قسمت mp3 player فرق داره و پستمو پاک کرد!

۳- حالا امید وارم این یکی مخالف قوانین نباشه، دو تا منبع هست برای خرید هدفون های Sennheiser ( زنهایسر) :
یه فروشگاه توی پایتخت به نام کامپیوتر فونیکس به مدیریت آقای اقدمی - طبقه ی زیر همکف پایتخت هست و شمارش هم :
88788936 . یکم قیمت هاش بالاس در مقایسه با قیمت های Amazon.com البته همه جای دنیا قیمت های خیابونی حتی تا دو برابر آمازون میرسه، مثلا اینجا PX100 رو میده ۱۲۵ تومن! در حالی که آمازون میده ۴۰ تومن که من فکر میکنم قیمت ۸۰ تومن منصفانه تره.

یکی هم شرکت بعثت که نماینده ی رسمی هست و اسمش توی سایت Sennheiser اومده به مدیریت آقای رضوی - آدرس: جمهوری - بین فخر راضی و دانشگاه - روبروی مسجد امام سجاد - پلاک 318- تلفن : 66950405 ایشون به من گفتن که هر محصولی رو بخوای و نداشته باشیم تا ۲۰ روز برات میاریم. خیلی هارو هم داشت و قیمتشم خیلی مناسبه. مثلا CX300 رو زیر ۵۰ تومن میاره.

اما آقای Touch اونایی که گفتم قیمتش بالاتره شما اگه in ear phone میخوای و Bass هم دوست داری CX300 بگیر و اگه
supra aural میخوای PX100 بگیر که فوق العادس هم صداش هم راحتیش.

و اگه بازم کسی دوست داشت نوع هدفون و مورد استفاده و رنج قیمت رو بگه تا من تا جایی که میتونم راهنمایی کنم. جناب Seymour هم که تشریف دارن من ندونم ایشون هستن.

poria_mc
21-01-2009, 11:47
۱- آقای مدیر من در این thread مشترک شدم ( ارسال فوری ای میل ) ولی ای میلی دریافت نکردم که این باعث شد جواب دوستامو از صبح تا حالا ندم در حالی که بودم و وقت داشتم، لطفا رسیدگی کنید.

۲- برای این گفتم ممکنه مخالف قوانین باشه چون که من اولین بار قوانین فروم رو خوندم ولی یه بار که یه هدفون نو رو که مورد استفادم نبود رو گذاشتم برای فروش یکی از مدیر ها اومد و گفت قوانین قسمت mp3 player فرق داره و پستمو پاک کرد!

۳- حالا امید وارم این یکی مخالف قوانین نباشه، دو تا منبع هست برای خرید هدفون های sennheiser ( زنهایسر) :
یه فروشگاه توی پایتخت به نام کامپیوتر فونیکس به مدیریت آقای اقدمی - طبقه ی زیر همکف پایتخت هست و شمارش هم :
88788936 . یکم قیمت هاش بالاس در مقایسه با قیمت های amazon.com البته همه جای دنیا قیمت های خیابونی حتی تا دو برابر آمازون میرسه، مثلا اینجا px100 رو میده ۱۲۵ تومن! در حالی که آمازون میده ۴۰ تومن که من فکر میکنم قیمت ۸۰ تومن منصفانه تره.

یکی هم شرکت بعثت که نماینده ی رسمی هست و اسمش توی سایت sennheiser اومده به مدیریت آقای رضوی - آدرس: جمهوری - بین فخر راضی و دانشگاه - روبروی مسجد امام سجاد - پلاک 318- تلفن : 66950405 ایشون به من گفتن که هر محصولی رو بخوای و نداشته باشیم تا ۲۰ روز برات میاریم. خیلی هارو هم داشت و قیمتشم خیلی مناسبه. مثلا cx300 رو زیر ۵۰ تومن میاره.

اما آقای touch اونایی که گفتم قیمتش بالاتره شما اگه in ear phone میخوای و bass هم دوست داری cx300 بگیر و اگه
supra aural میخوای px100 بگیر که فوق العادس هم صداش هم راحتیش.

و اگه بازم کسی دوست داشت نوع هدفون و مورد استفاده و رنج قیمت رو بگه تا من تا جایی که میتونم راهنمایی کنم. جناب seymour هم که تشریف دارن من ندونم ایشون هستن.
اوه اوه اون اولی که گفتی یه آدم گرگیه که دومی نداره! همه چیو 3 برابر تو پاچه ملت میکنه! از اون نخرید اما دومی توصیه میشه!

poria_mc
21-01-2009, 11:50
تا 150 چی پیشنهاد میکنی؟(از ex-90) کمتر نباشه!

caruso
21-01-2009, 21:22
تا 150 چی پیشنهاد میکنی؟(از ex-90) کمتر نباشه!

من صدای ex-90 رو نشنیدم ولی این طور که توصیفشو شنیدم جزء هدفون های خوب تو قیمت زیر ۱۵۰ تومنه بنابر این من توصیه میکنم اگر میخوای یه ارتقاء محسوس و معنی دار داشته باشی بودجه رو تا ۲۵۰ ببری بالا یا اینکه از همین ex-90 ات استفاده کنی.
اما با این حال sennheiser‌ توی این رنج CX-95 رو داره که احتمالا صدای بهتری نسبت به ex-90 داشته باشه.

و با بودجه ی ۲۵۰ تومن sennheiser IE6 و ultimate ears super fi 5 وارد لیست میشن.

poria_mc
21-01-2009, 21:58
اینcx-95 چنده؟ مشخصاتش رو میشه لطف کنی یه مقایسه داشته باشم!
اگه فکر میکنی کیفیت خیلی فرق میکنه مشکلی نیست تا 300 هر چی خوبه پیشنهاد بده!

caruso
21-01-2009, 22:32
اینcx-95 چنده؟ مشخصاتش رو میشه لطف کنی یه مقایسه داشته باشم!
اگه فکر میکنی کیفیت خیلی فرق میکنه مشکلی نیست تا 300 هر چی خوبه پیشنهاد بده!

cx-95 باید تو مایه های ۱۵۰ در بیاد، زنگ بزن از آقای رضوی بپرس یا حضوری هر وقت گذرت افتاد با ایشون صحبت کن.
اگه بودجه ی بالاتر میخوای بزاری بگو که آیا به بازار های جهانی! دسترسی داری؟ مثلا خودت یا اینکه دوستی فامیلی بتونه از آمازون بخره برات بفرسته؟

poria_mc
21-01-2009, 22:35
cx-95 باید تو مایه های ۱۵۰ در بیاد، زنگ بزن از آقای رضوی بپرس یا حضوری هر وقت گذرت افتاد با ایشون صحبت کن.
اگه بودجه ی بالاتر میخوای بزاری بگو که آیا به بازار های جهانی! دسترسی داری؟ مثلا خودت یا اینکه دوستی فامیلی بتونه از آمازون بخره برات بفرسته؟
ok زنگ میزنم میپرسم!
خیر دسترسی ندارم! یعنی آشنا دارم اما نمیخوام به کسی رو بندازم!

caruso
21-01-2009, 22:53
حیف شد چون با ۳۰۰ دلار (یه خوده بیشتر، یه ریزه البته) میتونستی ultimate ears triple fi رو بگیری که به نظر غالب، بهترین صدای موجود رو داره.‌ ( البته صدا مرجع نداره به طور دقیق ولی منظور نظر اکثریته )
اما با این حال Sennheiser IE7 میتونه مناسب باشه که مدل برتر زنهایسر هست. قیمتش ۳۰۰ دلاره باید دید که این آقای نمایندگی چند میتونه بیاره.
اینم عکسش:

مشخصات:
General Description
The IE 7 are a pair of high-fidelity, noise-isolating ear-canal phones which deliver an audio reproduction that is balanced, precise and true-to-life. The unique ear-pieces ensure an optimum fit and a high level of noise attenuation. The IE 7 housing and Kevlar®-reinforced cable provide maximum durability. The ergonomic ear-canal phones come complete with an assortment of ear adapters, a deluxe protective case, a cleaning tool and a cable clip.
The IE 7 are ideal for portable AV devices like MP3, DVD and CD players, iPods, iPhones (iPhone and iPod are registered trademarks of Apple Inc. in the U.S. and other countries), or any other mobile phone with a 3.5mm stereo jack.
Features

Dynamic drivers with powerful neodymium magnets for a balanced, precise and true-to-life sound
Excellent attenuation of ambient noise
Durable housing and rugged Kevlar®-reinforced cable
Sleek ergonomic design and various types and sizes (S/M/L) of ear adapters ensure a comfortable, secure fit
Optimised for MP3, iPod, iPhone, DVD and CD players, and mobile phones (3.5mm stereo plug)
2-year warranty

Delivery Includes

1 IE 7
1 set of ear adapters (S/M/L)
1 protective case
1 cleaning tool
1 cable clip

Technical Data

Frequency response: 10 Hz – 19 kHz
Cable lengthCable length: 1.2 m, symmetrical (earphone to separator: 0.4 m; separator to plug: 0.8 m)
Impedance: 16 ohm
THD, total harmonic distortion: < 0.1%
Sound pressure level (SPL): 120 dB (1 kHz, 1 Vrms)
Attenuation (passive): up to 20 dB (90%)
Connector: 3.5 mm, angled
Ear coupling: intra-aural (ear-canal fit)
Transducer principle: dynamic
Weight: 5 g

caruso
21-01-2009, 23:12
این review ی cnet.co.uk که البته خیلی جدی نگیرش:

اینارم حتما بخون:

این یکی ex-90 داشته حالا اومده IE-7 خریده پس حرفاش خیلی به دردت میخوره

این یکی هم با Triple fi 10 مقایسش کرده که گفتم بهترینه:

seymour
22-01-2009, 00:01
ممنون بخاطر چند پست اخیر ... در مورد دریافت ای.میل ، ادمین ها باید به این مشکلات فنی رسیدگی کنن ... بگذریم که خود من هم گاهی از این مشکلات دارم و همیشه ی خدا شل کن و سفت کن داره ... چه این فوروم و چه فوروم های دیگه ... ببین اگه مشکل بعد از چند روز حل نشد ، فکری واسه اش بکنیم ...

در مورد قیمت و ادرس و فروش و اینا ... اون تاپیک رو فکر کنم یادمه ... بیشتر مشکل سر خرید و فروش مستقیم بود ... هرچند از نظر من باز هم مشکلی نبود، اما بهرحال ایشون مدیر ارشدتر بودن ... حالا ایشالا از این به بعد مشکلی نباشه ..

poria_mc
22-01-2009, 10:50
امروز پایتخت بودم! اکثر مدلهای زنهایسر سیم وحشتناکی دارن که با توجه به تجربه بدی که از قطعی سیم تو دو تا مدل سونی داشتم یکم ترسیدم البته این در مورد CX-95 صدق نمیکنه! بسیار با کیفیت ساخته شده اما خوب قیمت 137 تومنی تو جمهوری کجا و قیمت 183 تومنی پایتخت کجا!
EX-90 وEx-85 هم که قربونشون برم نایاب شدن حتی نمایندگی سونی واسه Ex-85 بیعانه میگرفت با تحویل 30 روزه می آورد!!
در کل بهتره فعلا صبر کنم ببینم چی پیش میاد(یه سفر آلمان در پیش دارم شاید اونجا بتونم مدلهای بهتری گیر بیارم!)

caruso
22-01-2009, 11:01
امروز پایتخت بودم! اکثر مدلهای زنهایسر سیم وحشتناکی دارن که با توجه به تجربه بدی که از قطعی سیم تو دو تا مدل سونی داشتم یکم ترسیدم البته این در مورد CX-95 صدق نمیکنه! بسیار با کیفیت ساخته شده اما خوب قیمت 137 تومنی تو جمهوری کجا و قیمت 183 تومنی پایتخت کجا!
EX-90 وEx-85 هم که قربونشون برم نایاب شدن حتی نمایندگی سونی واسه Ex-85 بیعانه میگرفت با تحویل 30 روزه می آورد!!
در کل بهتره فعلا صبر کنم ببینم چی پیش میاد(یه سفر آلمان در پیش دارم شاید اونجا بتونم مدلهای بهتری گیر بیارم!)

نه داری اشتباه میکنی، من از ۴ سری مختلف زنهایسر هدفون دارم، همشون عالین فقط یه سری هست که سیمش مشکل داره اونم سری sport هست که رنگ سبز داره، البته اونم به این خاطره که خاستن زد عرق طراحی کنن سیمشو و مواد خاصی به کار بردن اما بر عکس جواب داده! اما بقیه سیمشون عالیه و خصوصیات ویژه ای ام دارن بعضیاشون که تو مارکای دیگه نیست.
تا حالا صد بار شده که سیم PX100 من وقتی داشتم با سرعت راه میرفتم گیر کرده به دستگیره ی در!! ولی کوچک ترین مشکلی پیش نیومده. پس اگه اون سبزارو بزاریم کنار که استثنا هست بقیه عالیا.
حالا جمهوریه موجود داشت؟ قیمتش خیلی خوبه اینی که گفتی.
اگه میری آلمان توصیه من اینه که triple fi بگیری و برای هدفون portable دیگه هزینه نکنی. مرگ یه بار شیون یه بار! (ضربلش اینجا کاربرد داشت؟ :20: )

poria_mc
22-01-2009, 11:05
ماشاااله نمیزارید پست از دهن آدم در بیاد! بلافاصله جواب اومد!
من با این EX-90خیلی حال میکنم مطمئنا بخوام عوض کنم تو اون رنج چیزی نمیگیرم پس بهتره همین triple fi رو بگیرم!
روی مدلهای Shure هم که اصلا فکر نمیکنم (با اینکه کیفیت فوق العاده ای دارن اما قیمتشون زیادی بالاست!)

caruso
22-01-2009, 11:30
shure ‌بهترین مدلش SE530 هست که وقتی اومد با تبلیغاتی که راه انداخت قیمت ۵۰۰ دلار رو براش تعیین کرد ولی بعد از یه سال که کاربرها se530 و triple fi رو استفاده کردن و بازخوردها اومد جو برگشت و اکثرا صدای triple fi رو ترجیه میدادن طوری که الان se530 شده 270 دلار یعنی 230 دلار افت قیمت! در حالی که triple fi از 400 دلار اولیه الان رسیده به 350 دلار، فقط 50 دلار افت.
من خودم موقع خرید بین این دو مدل گیر کرده بودم مخصوصا که میگفتن triple fi راحت فیت نمیشه توی گوش و این حرفا ولی کلی وقت گذاشتم و ریویو خوندم، دیدم صدای se530 طبیعی و بالانس نیست و جزءیاتش یعنی فرکانسای بالای 14000 هرتز اصطلاحا rolled off‌ هست یعنی جزءیات محو میشه و دقیق نیست. خلاصه triple fi‌ رو انتخاب کردم و هیچ مشکلی هم از نظر فیت شدن نداره، صداشم عالیه.
shure se530:

ultimate ears triple fi 10 pro:

جدیدا هم ultimate ears یه جفت eartip از comply میزاره توی پک که ۳۰ برابر از ear tip های فومی معمولی نرم تره و خیلی خوب فیت میشه.
comply‌ یه شرکت امریکاییه که فقط eartip فومی میسازه واسه ی هدفون های کمپانی های دیگه. ear tip‌ فومی حالت ارتجاعی داره یعنی با انگشت لهش میکنی و بعد میبری توی گوشت و نگه میداری تا دوباره باز شه و سر جاش گیر کنه. در نتیجه شکل مجرای گوشتو به خودش میگیره و بهترین راحتی و بهترین isolation رو داره.

این ear tip‌ هارو من تست کردم و واقعا عالین.

caruso
22-01-2009, 11:40
راستی سوالمو جواب ندادی، جمهوری موجود داشت CX-95 رو؟

poria_mc
22-01-2009, 12:22
نه گفت با قیمت 135 برات میاریم!
این عکسه عجب چیز خریه!
فکر کنم اینو بگیرم باید پلیرمو عوض کنم!

iphone3g
24-01-2009, 13:03
من بخاطر مشکلی که برای گوشم پیش اومده دیگه نمی خوام مدل تو گوشی بخرم (دکتر گفته) وگرنه این هدفون واقعا هوش از سرم برد ...عجب چیز خفنیه:

بهترین هدفونی رو که داشتم EX-85lp بود که تصمیم داشتم یه مدل بهتر بخرم که اون مشکل برام پیش اومد وگرنه صد در صد اینو می خریدم.
ولی تصمیم دارم مدل Creative Aurvana X-fi رو بخرم که اونم واقعا عالیه .توصیه میکنم شما هم زیاد این مدلای تو گوشی رو استفاده نکنید (البته بستگی داره جنبشو داشته باشید یا مثله من 24 ساعت تو گوشتون باشه)

caruso
24-01-2009, 16:52
آقایون دکترا در این زمینه هیچ اطلاعاتی ندارن و همین جوری یه حرفی میزنن. اینکه چقدر یه هدفون یا کلا صدا به گوش آسیب بزنه به تو گوشی و رو گوشی و بیرون گوشی ربطی نداره.
به Distortion هدفون و شدت (فشار) صدایی داره که وارد گوش میشه، حالا اینکه چه چیزی این صدا رو ساخته فرقی نمیکنه.

میشه اینطور تفسیر کرد که دکترا فکر میکنن چون اینا closed هستند پس فشار صدای تولیدیشون بیشتره اما من عکس اینو میگم و تجربه هم کردم. اگه شما یه هدفون open‌ بزارین رو سرتون انقدر صداشو زیاد میکنین که به صدای محیط غلبه کنه در عین حال همین نویز محیط باعث میشه فکر کنین صدای هدفونتون خیلی هم زیاد نیست در حالی که دارین پدر گوش رو در میارین ولی با هدفون های close چون صدای محیط تا حد زیادی بلاک میشه میتونین با صدای معقول تری موزیک گوش کنین و در این حالت چون موزیک رو با وضوح بیشتری میشنوین و نویز حذف شده ممکنه فکر کنین صدای هدفونتون خیلی زیاده.

اتفاقا با این هدفون من حتی وقتی که با ماکزیمم صدای دستگاهم موزیک راک گوش میدم اصلا ناراحتم نمیکنه. چون Distortion اش بسیار پایینه ضمن این که بیرون از خونه توی مترو یا قطار یا تاکسی نویز محیط رو بلاک میکنه ( تا ۲۶ دسی بل).

iphone3g
24-01-2009, 17:29
منم موافقم ولی اون مدل Ceative Aurvana که گفتم Nosie Cancelling داره یعنی صدای بیرون رو کم میکنه که البته فکر نمی کنم به 26 دسی بل برسه (26 دسی بل فکر کنم دور و بر 90 درصد میشه ؟؟؟ )

caruso
24-01-2009, 17:48
حتی بهترین Noise cancelling های sennheiser‌ هم نمیتونن به پای noise isolating های خوب برسن.
تازه اون ۲۶ دسی بل با ادپترهای سیلیکونیه، من وقتی از comply‌ استفاده میکنم نتیجه ی بهتر هم میگیرم.
توی راه دانشگاه ۱ ساعت توی تاکسی هستم (بین شهری) وقتی ساب ووفر ماشین داره صدای به اون حجیمی تولید میکنه من موزیک خودمو گوش میکنم، بدون مزاحم!
اینو ببین:
اون قرمزه و آبیه دو مدل noise isolating‌ از shure هستن و اونای دیگه ۳ تا noise cancelling از BOSE ، SONY و SENNHEISER .
نتیجه واضحه.

اینم مقایسه ی کامل noise cancelling و noise isolating ها:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدضمنا cancelling چون الکترونیکی هست در صدای اصلی اخلال ایجاد میکنه ولی isolating‌ مکانیکی هست و هیچ اخلالی در صدای اصلی (موزیک) ایجاد نمیکنه.

caruso
24-01-2009, 17:59
به علاوه، noise cancelling‌ های کارآمد معمولا Circum Aural هستند (full size) :
مثل PXC450 از Sennheiser:

یا حداقل Supra aural ( رو گوشی)، مثل PXC250 باز هم از Sennheiser:

و باطری هم مصرف میکنن که یه دردسر مضاعفه!
ولی isolating ها رو کی دیدین قابل حمل و بدون باطری ان.

خیلی چیزا برای گفتن هست ولی تایپ کردن فارسی سخته :((
بهترین isolating‌ ها بهترین صداهارو دارن طوری که برای monitor‌ کردن هم ازشون استفاده میشه ولی cancelling ها نه.
cancelling‌ ها با این اندازشون کارایی خودشونو زیر سوال میبرن چون نویز توی خونه نیست بیرونه ولی اینا قابل حمل نیستن پس کمتر کارامدن.

seymour
24-01-2009, 19:41
در مورد کیفیت که البته خود cancelling ها هم اصولا ادعایی برای رسیدن به isolating ها ندارن ... این اشتباه مصرف کننده اس که فکر می کنه "خب چون این یکی خفنه و گرونتره و باتری می خوره و اینا ، پس باید کیفیت صداش بهتر باشه" ... حرفای شما همه درسته ...

در مورد بلندی صدا و حرف دکترها: در راستای اون حرفا، من فکر کنم قضیه شخصی باشه تا یه مقدار قابل توجهی ... بعضی وقتا واقعا همونطور که دوستمون گفت ، طرف داره پدر گوش و خودش را در میاره و حالی اش نیست ... یا مثلا دوستانی میان اینجا و میگن روزی چند ساعت با بالاترین درجه هدفون معمولی آهنگ گوش می کنن ... خب یا دارن لاف می زنن یا اینکه نیاز به تذکر فیزیکی دارن!!

poria_mc
24-01-2009, 21:08
خوب امروز سفارش دادیم به یکی از دوستان تا برام ultimate ears triple fi 10 pro رو بیاره!
دیگه نتونستم جلوی خودمو بگیرم!

caruso
24-01-2009, 22:56
مبارکه، هر وقت اومد بگو تا یه شیوه ی گذاشتنش توی گوش که بهتر از شیوه ای یه که کمپانی میگه رو بهت بگم.

iphone3g
25-01-2009, 09:33
یا مثلا دوستانی میان اینجا و میگن روزی چند ساعت با بالاترین درجه هدفون معمولی آهنگ گوش می کنن ...

البته من هیچ وقت صدا رو خیلی زیاد نمی کنم (حتی به یک چهارم هم نمی رسه) و همیشه هم آهنگای ملایم گوش می دادم ولی مداوم و طولانی مدت به طوری که حتی موقع خواب هم توی گوشم بود ولی نمی دونم چرا برام مشکل پیش اومد دکتره که گفت به خاطر فشاریه که هدفون به پرده گوشت وارد کرده.:41:

gamecrazy
26-01-2009, 18:13
البته من هیچ وقت صدا رو خیلی زیاد نمی کنم (حتی به یک چهارم هم نمی رسه) و همیشه هم آهنگای ملایم گوش می دادم ولی مداوم و طولانی مدت به طوری که حتی موقع خواب هم توی گوشم بود ولی نمی دونم چرا برام مشکل پیش اومد دکتره که گفت به خاطر فشاریه که هدفون به پرده گوشت وارد کرده.:41:

من یه جا تو یه سایت دیده بودم که گفته بود مدلای earphone چون توی گوش فیت میشن و نمی زارن هوا از بیرون وارد بشه بعد از یه مدتی هوای کمی که بین پرده گوش و هدفون هست کم میشه و چون هوا از بیرون وارد نمیشه روی پرده گوش فشار وارد میشه (الله اعلم :18:)

seymour
26-01-2009, 19:51

من یه جا تو یه سایت دیده بودم که گفته بود مدلای earphone چون توی گوش فیت میشن و نمی زارن هوا از بیرون وارد بشه بعد از یه مدتی هوای کمی که بین پرده گوش و هدفون هست کم میشه و چون هوا از بیرون وارد نمیشه روی پرده گوش فشار وارد میشه (الله اعلم :18:)
البته این یه حقیقته که اینطور مسایل رو نمیشه قطعیت روش داشت ... مثال: بالاخره امواج موبایل واسه انسان ضرر داره یا نه ؟ Wifi چطور؟ .. همه ما تحقیقاتی رو دیده ایم و شنیده ایم که میگن ضرر داره ، اما چرا هیچ اقدامی از طرف دولت ها نمیشه ؟ ... آیا صرفا بخاطر اینه که پولدوست هستن و جون ما واسه شون بی اهمیته ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نه - بخشی اش بخاطر اینه که در برابر هر یه تحقیق مخالف یه تحقیق موافق هم هست و نمیشه قطعا گفت که فلان چیز درست یا غلطه ...

اما این هم یه حقیقته که مداومت در کار با یه وسیله ، بالاخره اثرات منفی خودش رو نشون میده ... اصلا شما این مداد و خودکار رو در نظر بگیر : من سالهاست که مقدار زیادی در روز می نویسم ، الان این لبه ی انگشت میانی دست راستم سفت و کمی برجسته شده ... بالاخره این یه ضرره ؛ ها؟ ... حتی اگه گوش کردن طولانی به هدفون برای مدت طولانی، به گوش شما آسیب نرسونه ، فرضا رابطه شما با مادرت یا دوستت رو ممکنه ضعیف کنه (مثلا) ؛ خب این یه ضرره ؛ نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

D o l f i n
27-01-2009, 22:45
خوب امروز سفارش دادیم به یکی از دوستان تا برام ultimate ears triple fi 10 pro رو بیاره!
دیگه نتونستم جلوی خودمو بگیرم!
پوریا جان قیمتش چنده؟
من عاشقش شدم

poria_mc
28-01-2009, 12:20
والا هنوز نرسیده برسه با آشنامون حساب کنم اونوقت قیمتش دستم میاد!

JayR
28-01-2009, 16:05

۳- حالا امید وارم این یکی مخالف قوانین نباشه، دو تا منبع هست برای خرید هدفون های Sennheiser ( زنهایسر) :
88788936 . یکم قیمت هاش بالاس در مقایسه با قیمت های Amazon.com البته همه جای دنیا قیمت های خیابونی حتی تا دو برابر آمازون میرسه، مثلا اینجا PX100 رو میده ۱۲۵ تومن! در حالی که آمازون میده ۴۰ تومن که من فکر میکنم قیمت ۸۰ تومن منصفانه تره.

یکی هم شرکت بعثت که نماینده ی رسمی هست و اسمش توی سایت Sennheiser اومده به مدیریت آقای رضوی - آدرس: جمهوری - بین فخر راضی و دانشگاه - روبروی مسجد امام سجاد - پلاک 318- تلفن : 66950405 ایشون به من گفتن که هر محصولی رو بخوای و نداشته باشیم تا ۲۰ روز برات میاریم. خیلی هارو هم داشت و قیمتشم خیلی مناسبه. مثلا CX300 رو زیر ۵۰ تومن میاره.

اما آقای Touch اونایی که گفتم قیمتش بالاتره شما اگه in ear phone میخوای و Bass هم دوست داری CX300 بگیر و اگه
supra aural میخوای PX100 بگیر که فوق العادس هم صداش هم راحتیش.

و اگه بازم کسی دوست داشت نوع هدفون و مورد استفاده و رنج قیمت رو بگه تا من تا جایی که میتونم راهنمایی کنم. جناب Seymour هم که تشریف دارن من ندونم ایشون هستن.

:31: :40: :8: واقعا خستگیم در رفت بعد اینهمه ریویو 24 ساعته خوندن یه راهنمای بسار خوبیو پیدا کردم
چطوری دوست من؟
اول از ادرس دادنت تشکر میکنم نیاز داشتم مرسی
دوم اینکه من بعد 4 روز کامل ریویو خوندن انتخابام ایناس
sennheiser: cx500 va IE6
shure: Se310 va e4c
حالا من واسه ارتقا هدفون سطح استاندارد iriver خودم, مطمئن مطمئنم cx500 انتخاب درسته.
اگه بخوام یکم دیگه بخاطر کیفیتی که مدنظرمه (pro ear-phone sound quality) میرم IE6 :40: میخرم
فعلا shure رو بذاریم البته بخاطر قیمت زیاد و اینکه نمیدونم از کجا بگیرم چون میدونی که فقط سری IE زن هایزر با غولی بنام shure میتونن مقایسه بشن
حالا لطف کن راهنمایی کن اگه قیمتم داری بی ممنونم :46:

caruso
29-01-2009, 00:35
سلام،
JayR جان انتخابتو کردی؟ از داخل میخوای خرید کنی دیگه؟
Shure که من نمیشناسم کسی داشته باشه، رفیقم از اون شوریه که توی جمهوریه پرسیده بود، ear phone و اینا نداره.
زنهایسر رو همونطور که دیدی آقای رضوی برای cx95 صدوسی و هفت تومان قیمت دادن که معادل دلاریه آمازون هست و عالیه.
البته هنوز کسی از بچه ها به ایشون سفارش نداده که ببینیم چجوریاس و زود سفارشات رو میاره یا نه.
چند روز پیش دوستم تماس گرفته بود که گفتن بار تو گمرکه و 2 هفته دیگه میاد.
cx300 و px100 رو هم گفتن که بین 50 تا 70 در میاد.

djgr8
29-01-2009, 02:09
ولی هنوز هم به نظر من تا زیر 100 تومن
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بهترین هدفونه !!!

shure تا اونجایی که میدونم .... کمپانی بسیار خفنیه که فقط هم در ضمینه ی صدا کار میکنه ...
تو بسیاری از استودیو ها میوتونید میکروفون ها و مونیتور ها شو ببینید ...
( برای دوستانی که نمیدونن بگم که مونیتر منظور همون اسپیکرایی هست که تو اتودیو ها ازش استفاده میشه که یک سری قابلیت های خاص داره )
در کل کمپانی بسیار خفنی هست ....
ولی به نظر من ارزش این همه پول دادن رو برای هدفون نداره ...
راستی دوستان این نکته رو هم بگم که خیلی ها ازش حرفی به زبون نیاوردن ....
اون هم اینه که پلیرتون نقش مهمی تو بازدهی هدفون داره !!!!!
که به نظر من هنوز رو دست Creative هیچ MP3 پلیری نیومده ....
Ipod هم فقط امکانات و فانتزی بازی زیاد داره اگه نه در همون حد هست ....
سونی هم ( جسارت نشه ) درسته MP3 پلیر های خوبی داره ولی هنوز خیلی کار داره تا به پای کمپانیی مثل Creative یا Apple برسه !!!

caruso
29-01-2009, 12:03
فکر کردم حالا که خیلی ها دارن متوجه میشن که بهتره هدفون های پلیرشون رو کنار بزارن و هدفون های بهتری، البته مناسب کاربری خودشون بخرن و حتی استقبال از هدفون های گرون قیمت هم داره زیاد میشه یه لیست از بهترین ها رو اینجا بیارم.
بعضی از اینها در ایران هم در دسترس هستند و خوب البته چون جزء بهترین ها هستند میشه زیاد سخت نگرفت و یکی از همین هارو انتخاب کرد.
بعضی ها هم که خیلی خیلی زیاد به جزئیات حساس ان میتونن یه جوری همون مدلیو که میخوان از یه جای دیگه گیر بیارن.

اول بگم که هدفون ها از نظر تکنولوژی تولید صدا به 3 دسته تقسیم میشن:
1- Dynamic : رایج ترینشونه ، دیافراگم به یه سیم پیچ وصله و وسط سیم پیچ یه مگنت قرار گرفته که عبور جریان از سیم پیچ باعث میشه میدان مغناطیسی ایجاد شده و تحت تاثیر مگنت به لرزش در بیاد و در نتیجه دیافراگمو بلرزونه و صدا تولید بشه.

2- Micro armature یا Balanced armature : این درایور ها خیلی کوچک اند و در مدل هایی استفاده میشن که توی گوش قرار میگیرن.

3- Electro static : طرز کار این ها پیچیده تره ولی میتونن در مدلهای خوب بهترین صداها رو بسازن. البته نیاز به آمپلی فایر های Electrostatic دارن تا راه اندازی بشن. معروف ترین برند تو این ضمینه Stax هست که ژاپنیه و بعضی مدل هاش بالای 4000 هزار دلار قیمت دارن.

حالا یه تقسیم بندیه دیگه هم داریم:
هدفون های Closed یا Closed back یا Sealed back که به این معنیه که فضای پشت درایور هیچ تبادل هوایی با محیط بیرونی نداره، ساده تر یعنی اینکه هدفون رو وقتی میزاری صدای بیرون رو کمتر میشنوی و صدای هدفون هم کمتر میره بیرون.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$File/04975_pro_2.jpg

و بر عکسش هدفون های open هستند که اگر اجباری برای استفاده از close ها نباشه بهتره از این ها استفاده کنیم چون صدای بهتری رو در قیمت برابر نسبت به close ها دارن دلیلشم اینه که پشت درایور بازه و ارتعاش دیافراگم آسون تره. مثل sennheiser hd800 که عکسش بالا هست.

یه دسته بندی هم از نظر شکل ظاهری و نحوه ی استفاده ی هدفون داریم:

Earphone یا Earbud یا Ear headphone :

in ear phone یا ear canal phone یا in ear monitor (IEM ) l یا in ear headphone :

supra aural headphone یا on the ear headphone :

circum aural headphone یا Full size headphone :

مدل های دیگه هم داریم که زیر مجموعه ای از همینا هستن مثلا دستشون به جای بالای سر میره پشت سر یا پشت گوش، دیگه اونا رو نمیگم.

تو پست بعدی اون بهترین هارو که اول پست گفتم، میگم این خیلی طولانی شد.

caruso
29-01-2009, 12:11
عدد 1 یعنی نیازی به آمپلی فایر نداره.
عدد 2 یعنی آمپ ضروری نیست ولی بودنش صدارو بهتر میکنه
عدد 3 یعنی آمپ لازمه مگر نه از پتانسیل هدفونتون استفاده نمیشه.

Under $70

IEM/Earbud
1-JVC Marshmallow (FX33, 34) ($15) Bassy, recessed mids and highs. I love them with rock. Great value. Kramer mod helps these a lot.
1-Creative ep630 ($23)
1-JVC Air Cushion ($30) These sound similar to the marshmallows, but with better detail and no recessed mids/highs.
1-Sennheiser cx300 ($30) Lovely midrange, and very strong bass (although uncontrolled) Highs are the weakness of this phone.
1-Yuin pk3 ($39)
1-Jays j-jays ($50)
1-Shure e2c ($60)
1-Crossroads Mylarone x3i/xbi ($57 and $65)
1-Yuin pk2 ($69)
1-Etymotic er6 ($70) Very detailed. Good mids/highs. Slightly lacking the bass department
1-Ultimate Ears Super.Fi.3 ($70)
1-V-moda Vibe($70) Very muddy, not a lot of detail. no highs to speak off.
2-Altec Lansing im716 ($100) Currently on sale @buy.com for $49

Open Headphone
1-Koss KSC75/35 (Clip-on) ($13) Very good value. Some bass bloat, good mids and sparkly highs.
1-Sennheiser px100 ($33)
1-Koss Portapro ($35)
1-Sennheiser HD515 ($60)
1-Grado sr-60 ($69) Wonderful liquid mids! Amazing with guitars. Not harsh to me, but to some. Lacking in bass.

Closed Headphone
1-Sennheiser HD201 ($22)
1-AKG k81dj ($54) Bassy dj headphone. Better with some damping. Good for rap and Hip-Hop

$70 to $150

IEM/Earbud
1-Sony ex90 ($95)
1-Jays D-jays ($99)
1-Westone UM1 ($109)
1-Shure e3c ($119)
1-Super.Fi.5 Pro/EB ($130-$150)
2-Yuin pk1 ($139)
1-Sennheiser CX95 ($140)

Open Headphone
1-Audio Technica ad500/700 ($100 and $130)
1-AKG 240S ($85)
1.5-Sennheiser hd555 ($95) Availalbe in 50 and 120 ohm versions.
1-Grado Sr80/sr125 ($95 and $149)
1-Alessandro MS-1
2-Goldring DR150 ($135)
2-Sennheiser hd580 ($160)

Closed Headphone
1-Sony Mdr-v6 ($71) A very neutral headphone. Good mids, highs. No bass bloat IMO.
1-Sennheiser HD280 ($80) Extreme isolation in a closed Headphone. Slightly anemic bass.
1-Audio Technica a500/700 ($98 and $140) Very balanced overall sound. Good for rock and metal. Speedy, controlled bass. Cheap pleather pads.
1-Equation rp21/rp22x ($85-$90) Plenty of awesome bass. Slightly recessed mids, good highs
1-Audio Technica ES7 ($110)
2-Beyerdynamic DT770 PRO ($150) Bass monsters! Also a good gaming/movie watching 'phone.
1-Denon d1000 ($130)

$150 to ~$200

IEM/Earbud
1-Shure e4c (~160)
1-Jays q-jays ($170)
1-Atrio M5/M8 ($180)
2-Etymotic ER4p ($180) Very detailed, awesome highs and Mids. Bass is lacking to some. Sound is wonderful with a Mini-box E amp (Bass boost)

Open Headphone
2-Sennheiser hd595 ($180) Available in 50 and 120 ohm versions
1-Grado Sr225 ($180)
2-AKG k501 ($190)
3-Beyerdynamic DT880 PRO/2005 (~$200)

Closed Headphone
2-Sennheiser HD25-II ($175)
1-Audio Technica a900 ($200) Massive soundstage, strong bass, and comfort are its strong points. Great for movies and jazz. Slight weakness in the low-midrange. Crappy pleather Pads.
2-Beyerdynamic Dt250 ($200)
2-AKG 271s ($185)

$200 to $300

IEM/Earbud
0-Stax SR001/003 ($230)
1-Shure SE530PTH ($280)
1-Earpiece Livewires ($250 plus impressions)
1-Ultimate Ears Triple.Fi.10 ($299)
1-Westone UM2 ($299)

Open Headphone
2-Sony Mdr-F1 ($240)
3-Sennheiser HD600 ($240)
2-Grado SR-325i ($249) Most aggressive Grado. Sharp metallic sound with fast attack + decay. Great pair for electric guitars.
3-Beyerdynamic dt990-2005 ($250)
3-AKG k701 ($250) Detailed phones with wide sound stage. Amp dependent for good bass. Often compared against HD650.
1-Ultrasone PROLine 2500 ($263)
2-Audio Technica ad1000 ($330)
2-Alessandro MS-2i ($299)

Closed Headphone
2-Denon D2000 ($260)
2-Ultrasone PROLine 750 ($263)
?-Audio Technica ESW9 ($280)

$300 to $500

2-Headphile Darth Beyer ($370 to Whatever you can imagine!)

IEM/Earbud
2-APureSound Etymotic Er4p
?-Klipsch Image ($350)

Open Headphone
3-Sennhesier HD650 ($325) Dark headphone with ample bass. Very amp/source dependent. A whole new level of awesome when balanced.
0-Stax SR303 ($350)
2-Sony SA5000 ($350)
2-Grado Hf-1 ($350 to $400)
0-Stax SR404 ($450)
2-Grado Rs2 ($495) Liquid mid-range and if used with flat pads, slammy bass. If 325i is too sharp, this is the 'phone to go for.
2-Audio Technica AD2000 ($499)
0-Sony Pfr-V1 ($499)

Closed Headphone
3-Audio Technica w1000 ($399)
3-Denon D5000 ($559)

More Than $500

IEM/Earbud
Westone ES-2
Ultimate Ears UE-10 pro ($900 + Impressions)
Ultimate Ears UE-11 Pro ($1,150 +Impressions)
Sensaphonics 2X-S

Open Headphone
2-Grado Rs1 ($695)
2-Alessandro MS-Pro ($699)
2-Grado GS1000 ($995)
2-Grado Hp-2 (~$1400)
3-Grado Ps-1 (~$1400)
0-Stax Omega 2 ($1850)
Closed Headphone
3-Audio Technica w5000 ($699) Woody headphone which is known for troublesome fit and being picky about amplification. If used successfully - very worth the trouble.
3-JVC/Victor DX1000 ($889)
2-Ultrasone Edition 9 ($1,499)

منبع لیست: head-fi.org

caruso
29-01-2009, 12:16
ترتیب در لیست ها معنی نداره و اونی که بالای لیسته الزاما بهترین نیست.

JayR
29-01-2009, 12:59
ممنونم ازت caruso عزیز :x
اگه فروشنده گفته cx 300 زیر 50 خوبه ولی چقد عجیبه قیمت cx 95 فقط 20و 30 دلار گرونتر از اونه من تو چنتا سایت به این قیمت دیدم ولی اینجا که نوشتی قیمتش یه چیزیه که منو که حالا انتخابم نبود ولی اگه بودشم دورشو خط میکشیدم اصلا این قیمت نمی ارزه مگه چقد با مدل پرطرفدار cx 300 فرق داره!!!!! این سری cx, mx,... از زن هایزر جزو سری حرفه ای این کمپانی نیست بخاطر همینه تعجب کردم

دوستای من همین الان زنگولیدم فروشگاه بعثت گفت " نیم ساعته که earphone هامون رسیده شنبه بیا ببر اصلا" نمیدونم چرا انقدر خوشحال بود! :D
حالا برو حالشو بقل کن!!!!!

caruso
29-01-2009, 21:56
cx400 یه ارتقاء برای cx300 هست و 500 هم برای 400 و cx95 هم برای cx500 پس اونجوریام که فکر میکردی نیست.
قیمتشم 137 خیلی خوبه من اصلا فکر نمیکردم این قیمت بده.
اون بابا ام خوشحاله چون شما خوشحال شدی D:

JayR
29-01-2009, 22:09
آره درست میگی
(: نه بابا من به یارو فقط گفتم سلام بعد گفتم cx500 دارنین؟؟
میتونی یه لطف کنی ببینی مشکل صدای زیر cx500 و cx95
چیه؟

JayR
29-01-2009, 22:27
کوشش اون قیمت؟ مطمئنی؟ کوش په؟ اصلا کمپانی این قیمتیا نذاشته واسش!!! زیاده اقا خیلیم زیـــــــــاده !!!!!!!!!!!!!137

caruso
30-01-2009, 00:29
فکر میکنم این به خاطر اینه که آلمان و انگلیس توی اتحادیه اروپایی هستن و احتمالا به بحث مالیات و اینا بر میگرده که sennheiser تو amazon.co.uk قیمتش مناسبه.
مگرنه ultimate رو که امریکاییه من از همین amazon.co.uk گرفتم کمرم سه لا شد!
یه چیزه دیگه ام اینکه الان پوند ارزون شده مگرنه تا چند وقت پیش ریت پوند به دولار دقیقا 2 بود اونجوری دیگه 53 پوند خیلی ام کم نبود.
اینم ببین در ضمن:

واقعا عالیه که به قیمت آمازون امریکا میشه اینجا گرفتش.

سوال اولتم متوجه نشدم یه بار دیگه یه جور دیگه بپرس لطفا.

JayR
30-01-2009, 01:23
پسر من اصلا با قیافه cx95 کنار نمیام!!!!!
ببین توی سایت cnet یه مشکلی نوشتن از high-range صدای مدلای ,IE6 ,cx 95 , cx500
ببین میتونی بفهمی چیه؟!
cx95

cx 500

caruso
30-01-2009, 13:12
این cnet واقعا حالمو بهم میزنه با این review هاش.
یه بار به یکی از دوستان میگفتم که cnet به درد پدر بزرگا میخوره فقط، خیلی وقتا حرفای بی ربط میزنه ، خیلی وقتا تو دو جای مختلف حرفای متناقض میگه راجع به یه محصول، کلا ریویوش حرفه ای نیست فقط میخواد یه چیزی گفته باشه!
مثلا برای cx500 جزء معایب گفته کابلش قابل جدا شدن نیست!!!!!! آخه آدم عاقل، 4 تا هدفون معمولی که کابل جدا شدنی داشته باشه بگو ببینم؟! غیر از ultimate ears و sennheiser IE8 که هر دو گرون قیمتن و یکی دوتای دیگه هیچ کس همچین کابلی نمیزاره.
اصلا این کار یه معایبی هم داره در کنار فوایدش و باعث میشه بعضی کمپانی اصلا این کارو نکنن حتی تو مدلای گرون قیمت.
نمونش triple fi بنده کابل جداشدنیش از قسمت کانکتور خراب شد و الان 3 ماهه که فرستادم امریکا ولی اون بابا نمیتونه یه هدفون نو برام بفرسته چون ایران تحریم پستیه! ما ام داریم میسوزیم و میسازیم! تو ماشین با هدفون open موزیک گوش میدم آهنگ راننده تاکسیم میکس میشه با آهنگه خودم!

خلاصه به من ثابت شده که اگه میخوای دقیق باشی بهتره برای هر چیزی سایت مخصوص و متخصص خودشو پیدا کنی. برای لپتاپ یه سایت هایی برای پلیر ، هدفون و الی آخر تا اینکه برای همه چیز بری سراغ امثال cnet که کلی گویی میکنن.
البته ایرادی به cnet وارد نیست اونا هدفشون کسایی هستن که میخوان بیان یه نمره از 10 ببینن و یه سری ویژگی های محصول و انتخابشونو انجام بدن. منظور منم از پدر بزرگا همین آدما ان.

اما در مورد چیزی که سی نت راجع به صدا گفته:
اصولا مدل پایه ی سری cx که همون cx300 باشه یه مدل bass heavy هست یعنی برای کسایی هست که bass حجیم دوست دارن.
خوب طبیعتا چون اینا یه درایور داینمیک دارن وقتی bass خیلی قوی دارن نمیتونن از اون طرف طیف، صداهای sparkle و خیلی ریز رو با دقت کامل تولید کنن. cnet میگه اگه خیلی روی این جزئیات حساس باشی ممکنه با این هدفون راضی نشی. مگر نه مشکلی نیست.
اما خوب توی این رنج هیچ هدفون بالانسی نداریم یا از بالا ضعیفا یا از پایین و فکر کنم اکثرا ترجیح میدن که از بالا ضعیف باشن یعنی bass بهتر رو به detail بهتر ترجیح میدن.
خیلی هم خودتو نگرانش نکن، کمتر هدفونی میتونه detail رو کامل و دقیق بسازه در عین اینکه harsh نباشه.
بقیه cx ها ام از همین قانون تا حدودی پیروی میکنن با تفاوت که مدلای بالاتر این ضعف کمرنگتر شده یعنی تا حدودی اصلاح شده، 400 نسبت به 300 ، 500 نسبت به 400 و 95 نسبت به 500 علاوه بر detail یکم هم vocal اش یعنی رنج میانیش بهتر شده.

JayR
30-01-2009, 13:48
ممنونم پستت عالی بود
من کدوم سایتا برم واسه رویو هدفون؟

JayR
30-01-2009, 15:04
من که از 95 خیلی خوشم اومده rating هاش همه بالاس ولی اگه IE6 رو 50 , 40 تومن بالاتر از این بدن اونو میگیرم

caruso
30-01-2009, 15:23
در مورد هدفون ، پلیر و آمپ میتونی از head-fi.org استفاده کنی منتها این یه فروم هست نه سایت ریویو و نباید به هر حرفی اعتماد کنی، کاربرهای شاخص رو باید کم کم بشناسی ، اونایی که حرفشون قابل اعتماد و از روی تعصب یا چیز دیگه ای نیست. البته یه کم سخته و زمان میبره ، در مورد هر چیزی یه ریویو نیست که بری و بخونی و نتیجه بگیری ، باید هی بگردی و چندین پست رو بخونی و مقایسه ی یه هدفون با هدفون های دیگه و همچنین تشریح صداش و اینکه روی چه سبک موزیکی بهتر جواب میده همه و همه رو بخونی و جمع بندی کنی تا بتونی صدایی رو که نشنیدی تو ذهنت مجسم کنی.
حالا این زمان بره اگه الان قصد خرید داری سوالاتو بگو من راهنماییت میکنم ضمن اینکه یه سرم به این سایته بزن فعلا یه نگاهی بنداز.

caruso
30-01-2009, 15:29

اینجا هم میتونی بری و گراف هدفون های مختلف رو که با دستگاه های دقیق اندازه گیری شده ببینی.
این گراف هارو میتونی ببینی و میتونی چند تا هدفون رو با هم مقایسه کنی:

Frequency Response
Harmonic Distortion of a 500Hz Sine Wave Input
Impedance Versus Frequency
Isolation Response with White Noise Input to Monitor
Square Wave Response 500Hz
Square Wave Response 50Hz

frequency response میتونه خیلی کمک کنه تو درک signature هدفون:

این مثلا نشون میده که IE8 خیلی bass heavy هست در مقابل px100 بالانس تره.

caruso
30-01-2009, 15:32
این یکی گراف isolation هست :

میتونی ببینی که px100 چون open هست isolation اش در حد 0 هست ، و اینکه IE8 که noise isolating هست از pxc350 که cancelling هست توی بعضی فرکانس ها بهتر عمل میکنه.

تست isolation با نویز سفید انجام شده که اختلاف فشارش بین دو فرکانس خاص در محیط خطی برابره.

poria_mc
30-01-2009, 20:26
حیف شد امروز آشنامون زنگ زد و گفت که رسیده ایران اما هدفون مارو نخریده حالا نمیدونم واسه چی؟
به احتمال زیاد همون cx-95 رو برم بگیرم!
نمایندگی جمهوری هدفون هاشو واسه تست میزاره؟

caruso
30-01-2009, 20:41
جدا حیف شد ولی حالا شما برو بگو من حتما قصد خرید دارم به شرطی که از هدفون فعلیم بهتر باشه احتمالا مشکلی نباشه.
پک زنهایسر ها یه جوریه که اگه باز شه مشکلی براش پیش نمیاد. اون پسره پایتختیه که همه چی رو میداد برای تست.

seymour
30-01-2009, 20:58
مثلا برای cx500 جزء معایب گفته کابلش قابل جدا شدن نیست!!!!!! آخه آدم عاقل، 4 تا هدفون معمولی که کابل جدا شدنی داشته باشه بگو ببینم؟! غیر از ultimate ears و sennheiser IE8 که هر دو گرون قیمتن و یکی دوتای دیگه هیچ کس همچین کابلی نمیزاره.
عین همین مساله رو در یه بحث داغی که چند وقت پیش، البته در زمینه mp3 player مطرح شد داشتیم و حرف من دقیقا همین بود ... یعنی مثلا اومده بود و یه چیزی که 90 درصد پلیرها ندارن رو بعنوان ایراد یه پلیر خوب مطرح کرده بود ... البته اگه خوشبینانه تر نگاه کنی به قضیه ، چنین ایرادهای بنی اسرائیلی ای (اونجا هم از همین لفظ استفاده کردم) نشون دهنده اینه که محصول ، محصول خوبیه و ایراد خاصی نداره ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... و اصلا شاید اینا هم می خوان با زبون بی زبونی همین رو بگن ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا من رویکرد سی.نت رو می پسندم و به نظرم نقدها منصفانه ای داره ...

poria_mc
30-01-2009, 21:54
جدا حیف شد ولی حالا شما برو بگو من حتما قصد خرید دارم به شرطی که از هدفون فعلیم بهتر باشه احتمالا مشکلی نباشه.
پک زنهایسر ها یه جوریه که اگه باز شه مشکلی براش پیش نمیاد. اون پسره پایتختیه که همه چی رو میداد برای تست.
جدی؟ اون پایتختیه تست هم میده؟
یه سر برم!

caruso
30-01-2009, 22:23
جدی؟ اون پایتختیه تست هم میده؟
یه سر برم!

البته باید یه خورده ناز آقا رو بکشی!
ولی شما که میخوای از جمهوری بخری اول یه زنگ بزن بپرس شاید تست بده در اینصورت طی یک سفر شهری پروژه به اتمام میرسه.

JayR
01-02-2009, 20:05
آقا من امروز از فروشگاه زنهایزر پایتخت قیمت cx 95 گرفتم هنوزم باورم نمیشه گفت 300 و خورده ای!!!!!!!!!!!
؟؟؟؟؟!؟!؟!؟! WTF MAAAAAAAAAAAAN
تا 10 ثانیه داشتم نگاش میکردم! واقعا که!
cx 500 و گفت 200 و خورده ای! متاسفم برای فروشنده! حیف بگم فروشنده...

JayR
01-02-2009, 20:08
یه قیمت دیگه ایم از Lplayer iriver گرفتم 2 گیگ گفتن 88
پشت تلفن همین فروشگاه دیجیتال گفته بود 67
رفتم بخرم گفت 88!
همه چت کردن دیگه!!!
می ارزه انقد بگیرم؟ یا یه مدل دیگه؟

MAHY@R
02-02-2009, 15:16
میخوام یه هدست 20 تا 30 تومنی بگیرم شما چی پیشنهاد میکنید برای موزیک گوش کردن میخوام . الان a4tech دارم، صداش خیلی تیزه و اعصاب خورد کن

این فیلیپس هایی که پاساز ایران داره کیفتشون چطوره؟

seymour
03-02-2009, 20:02
یه قیمت دیگه ایم از Lplayer iriver گرفتم 2 گیگ گفتن 88
پشت تلفن همین فروشگاه دیجیتال گفته بود 67
رفتم بخرم گفت 88!
همه چت کردن دیگه!!!
می ارزه انقد بگیرم؟ یا یه مدل دیگه؟

آقا من امروز از فروشگاه زنهایزر پایتخت قیمت cx 95 گرفتم هنوزم باورم نمیشه گفت 300 و خورده ای!!!!!!!!!!!
؟؟؟؟؟!؟!؟!؟! WTF MAAAAAAAAAAAAN
تا 10 ثانیه داشتم نگاش میکردم! واقعا که!
cx 500 و گفت 200 و خورده ای! متاسفم برای فروشنده! حیف بگم فروشنده...
دیگه فروشنده ها همینن دیگه ... من چندین بار توی همین فوروم گفتم که یک درصد هم به فروشنده و حرفاش اعتماد نکنین .. اگه سیاهه ، حدس بزنید که احتمالا سفیده! ...

lplayer هم دستگاه خوبیه ... کیفیت صداش صرفاً خوبه ... امکاناتش مناسبه با توجه به قیمت ...

میخوام یه هدست 20 تا 30 تومنی بگیرم شما چی پیشنهاد میکنید برای موزیک گوش کردن میخوام . الان a4tech دارم، صداش خیلی تیزه و اعصاب خورد کن

این فیلیپس هایی که پاساز ایران داره کیفتشون چطوره؟
پاساژ ایران ، یه سری لاجیتک هم بود ، کیفیت و قیمت خوبی داشتن ... توی همین بازه 30 تومن حدودی ..

poria_mc
03-02-2009, 20:10
ولی به من حدود 180 قیمت داده بود!

JayR
04-02-2009, 17:51
بابا صدو هشتاد کجا اونی که به من کجا!!! هنوزم تو تعجبم

MAHY@R
06-02-2009, 13:03
ممنون سیمور جان، میتونید مدلش رو بگین اخه لاجیتک چهار پنج مدل داره تو این قیمت البته فکر نکنم کیفیت پخششون زیاد با هم فرق کنه.

نظرتون راجع به Akg - k44 چیه؟

Doctor.Freeman
06-02-2009, 14:13
هدفون فقط هدفون خووب .
بیسش عالی کیقفت صدا بین المللی :31:

p 3 0 world
08-02-2009, 20:15
ببخشید
من یک سوال داشتم
این هدفون ها تقلبیش هم هست ؟
& من می خوام از دبی یک هدفون این ایر بگیرم که کیفیت خوبی داشته باشه توی رنج زیر20 و رنج زیر 40 شما چی رو پیشنهاد می کنید ؟
و اینکه ترجبحا جکش 3.5 میلیمتری باشه
با تشکر

seymour
09-02-2009, 20:03
ممنون سیمور جان، میتونید مدلش رو بگین اخه لاجیتک چهار پنج مدل داره تو این قیمت البته فکر نکنم کیفیت پخششون زیاد با هم فرق کنه.

نظرتون راجع به Akg - k44 چیه؟
حالا بدشانسی الان هرچی فکر می کنم یادم نمیاد چی بود مدلها ... (شرمنده - این چند روزه سرم شلوغ بود و فوروم هم که سر نزدم به همین خاطر)... ولی همونطور که گفتی انقدر تفاوت کیفیت نداشتن یادمه ... و در حد یه محصول نزدیک به 30 خوب بودن ...

akg اشکالش اینه که احتمال اینکه اصل نباشه زیاده ... من خودم اگه بودم ریسک نمی کردم و دنبالش نمی رفتم ...

ببخشید
من یک سوال داشتم
این هدفون ها تقلبیش هم هست ؟
& من می خوام از دبی یک هدفون این ایر بگیرم که کیفیت خوبی داشته باشه توی رنج زیر20 و رنج زیر 40 شما چی رو پیشنهاد می کنید ؟
و اینکه ترجبحا جکش 3.5 میلیمتری باشه
با تشکر
هدفون ها تقلبی اش هست و همین پاسخ بالایی من هم در همین مورد بود ... اما در مورد In ear ها اگه از جای معتبر بگیری می تونی با اطمینان بگی که اصله ... در اون دامنه قیمت نیازی نیست واسه ات از دوبی بیارن و همین جا هم گزینه های خوب مثل ex32 سونی هست ...

Grim_Reaper
09-02-2009, 21:23
سلام
می خواستم بدونم با بودجه 100 / 150 تومن چه هدستی رو پیشنهاد می دید؟
با کیفیت و راحت باشه
بیشتر برای بازی و ویس چت می خوام (در کل می خوام بدرد همه چی بخوره)

با تشکر

caruso
10-02-2009, 01:23

به احتمال زیاد دومی هم تو رنج قیمتت هست هم تو بازار هست.

prowler88
15-02-2009, 02:31
سلام
می خواستم بدونم با بودجه 100 / 150 تومن چه هدستی رو پیشنهاد می دید؟
با کیفیت و راحت باشه
بیشتر برای بازی و ویس چت می خوام (در کل می خوام بدرد همه چی بخوره)

با تشکر

دوست عزیز پیشنهاد می کنم اگر یک هدست میخوای و فقط می خوای برای بازی و چت ازش استفاده کنی این قدر هزینه نکنی. چون اولا معمولا هدفون های حرفه ای ((هدست)) نیستن و توی بازی و چت از توان واقعیش استفاده نمیکنی.

poria_mc
17-02-2009, 16:10
امروز رفتم پایتخت یه هدفون JVC مدل HA-Fx300 گرفتم! اولش قصد خرید سنهایزر رو داشتم اما چون دیدم داره قیمت نجومی میگه اومدم بیرون!
طبقات رو همینجوری میگشتم یهو تو یه لپ تاپ فروشی چشمم افتاد به این هدست! تعریفش رو زیاد شنیده بودم!رفتم قیمت گرفتم گفت 120 تومن! که یک کمی زیاد میگفت! البته حق هم داشت اصلا این مدل به طور رسمی وارد نمیشه! خلاصه به 112 تومن راضی شد و خریدم! الان که دارم اینو مینویسم واقعا از خریدش پشیمون شدم! صداش وحشتناک باکیفیت و بلنده به طوریکه من دائم هدفون با صدای بلند تو گوشمه کم آوردم الان دارم به گوشم استراحت میدم! تو بستش یه کیف هم داشت که البته مثل کیف Ex-90 سونی چرمی نیست و لی طراحی خوبی داره! 3 سایز سری داره و سه مدل هم فوم داره که کیفیتش با اونها فوق العاده تر هم میشه!
خلاصه اینکه هنوز هم تو شوک هستم!

JayR
26-02-2009, 15:57
دوستان واقعا نمیشه ایرفون Shure تو ایران گیر اورد؟؟؟؟
اگه کسی جایی میشناسه بگه!

seymour
27-02-2009, 15:47
من می دونم یکی دوتا از دوستانی که جاهای دیگه دنبال shure می گشتن ، اکثرا دست خالی موندن یا از اونور آب واسه شون آوردن ... و بدتر اینکه اون یکی دو نفری که (حدود 2 سال پیش) یه چیزایی اینجا پیدا کرده بودن هم آخرش نخریدن ، چون مطمئن نبودن که اصله یا نه ! ..

prowler88
28-02-2009, 00:03
اگر کسی میتونی پیدا کنی که از اون ور برات بیاره همین کارو بکن. اگه نه برو دنبال یه مارک دیگه.

JayR
28-02-2009, 02:06
عید یکی از دوستام میره دبی یا اصلا فرض کنیم یه جای بهتر می ارزه که shure SE310 یا shure E3C بگم بگیره یا همون sennheiser cx 95 از همینجا بگیرم؟

seymour
28-02-2009, 20:38
shure به اینایی که گفتی می ارزه .. بخصوص همون سری E (مدل E3C که گفتی) .. می تونی کلی پّزش رو بدی ...

!Bikhaneman!
11-06-2009, 21:20
سلام به همگی

یجا تو فروم دیدم هدفون Shure E2c رو به همراه قیمت و آدرس اعلام کرده بودن..نتونستم پیداش کنم..کسی از دوستان از قیمت جدید و فروشگاهی که می فروشه اطلاع داره ؟

seymour
12-06-2009, 14:02
سلام به همگی

یجا تو فروم دیدم هدفون Shure E2c رو به همراه قیمت و آدرس اعلام کرده بودن..نتونستم پیداش کنم..کسی از دوستان از قیمت جدید و فروشگاهی که می فروشه اطلاع داره ؟
یادم نمیاد کسی ادرسی داده باشه .. دوستی بود که قدیم توی این صفحات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])در مورد هدفون های shure هم صحبت کرد .. هرچند صحبت هاش خیلی تئوریک بود ؛ چون خیلی از مدلهایی که می گفت ، اصلا توی ایران گیر نمیان ... بهرحال باید جمهوری رو بگردی به نظرم ... و پاساژ پایتخت ..

soroush1362
19-06-2009, 23:20
سلام دوستان
به نظر شما هدفون سونی MDR-EX300SL با قیمت 78000 تومان:13: ارزش خرید داره؟ با این قیمت گزینه بهتری هم هست؟

1 سوال دیگه، Sony EX-85 بهتره یا Sennheiser CX-300 ؟
ممنون:20:

seymour
20-06-2009, 23:44
سلام دوستان
به نظر شما هدفون سونی MDR-EX300SL با قیمت 78000 تومان:13: ارزش خرید داره؟ با این قیمت گزینه بهتری هم هست؟

اینا همه گزینه های خیلی خوبی هستن .. از بین همه شون CX300 باید بهتر باشه ..

killJ0y
21-06-2009, 20:20
cx300 چند هستش الان فکر کنم سخت گیر بیاد ؟

prowler88
22-06-2009, 09:53
cx300 چند هستش الان فکر کنم سخت گیر بیاد ؟
باید بری جمهوری نمایندگی سنهایزر.

killJ0y
22-06-2009, 10:41
ادرس و شماره تلفنو دارید ؟

seymour
22-06-2009, 16:00
ادرس و شماره تلفنو دارید ؟
توی تاپیک دیگه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])پاسخ این سوال رو داده بودم ...

*خواهش می کنم که یک سوال رو توی چند تاپیک تکرار نکنید و چند سوال کوتاه رو در یک پست مطرح کنید ... ممنونم .

!Bikhaneman!
23-06-2009, 14:59
سلام دوستان

EX-85 کیفت بالایی داره اما مثل همین مدلی که عکسشو گذاشتید یکم جلف و ضایست ! :13: به نظرم به همون اندازه که کیفیت مهمه، سنگینی و زیبایی هم مهمه

seymour
23-06-2009, 19:16
EX-85 کیفت بالایی داره اما مثل همین مدلی که عکسشو گذاشتید یکم جلف و ضایست ! :13: به نظرم به همون اندازه که کیفیت مهمه، سنگینی و زیبایی هم مهمه
جدا از اینکه اولین باره می شنوم که ex85 جلف و ضایع ارزیابی میشه ... واسه ام عجیبه اگه شما واقعا معتقد باشید در مقوله ای مثل هدفون (که قراره 50 درصدش توسط گوش پوشیده بشه و از 50 درصد باقیمانده هم 30 درصدش اصلا نمای بیرونی نداره) ، زیبایی و وقار به اندازه کیفیت مهم باشه ... اگه در مورد خود پلیر هم اینو یکی بگه ، مطمئن نیستم باهاش موافق باشم (حالا اون رو میشه یه جورایی قبول کرد) ، اما در مورد هدفون به هیچ وجه ...

soroush1362
23-06-2009, 21:03
منم با نظر seymour کاملا موافقم، در مورد هدفون 90% کیفیت برام مهمه 10% قیافه هدفون. البته اگه هدفونی باشه که هم کیفیتش عالی باشه هم ظاهرش و هم قیمتش، خیلی بهتره.:46:
دوستان CX300 درایورش 9 میلی متریه ولی EX85 و EX300 هر دو 13.5 میلی متری هستن، ضمن اینکه قیمت EX300 تقریبا 2 برابر CX300 هست(البته قیمت جهانی، نه در ایران)، پس احتمال اینکه CX300 بهتر باشه خیلی ضعیفه و اصلا باEX300 قابل مقایسه نیست.
حالا سوال من اینه : بین Sony EX85 و Sennheiser CX300 که توی رنج قیمت مشابه هستن کیفیت کدوم بالاتره؟ دوستانی که این دو مدل رو تست کردن ممنون میشم راهنمایی کنن.:11:

!Bikhaneman!
23-06-2009, 22:44
جدا از اینکه اولین باره می شنوم که ex85 جلف و ضایع ارزیابی میشه ... واسه ام عجیبه اگه شما واقعا معتقد باشید در مقوله ای مثل هدفون (که قراره 50 درصدش توسط گوش پوشیده بشه و از 50 درصد باقیمانده هم 30 درصدش اصلا نمای بیرونی نداره) ، زیبایی و وقار به اندازه کیفیت مهم باشه ... اگه در مورد خود پلیر هم اینو یکی بگه ، مطمئن نیستم باهاش موافق باشم (حالا اون رو میشه یه جورایی قبول کرد) ، اما در مورد هدفون به هیچ وجه ...

شما استاد مایی اما چون Ex85 رو از نزدیک تست کردم و دیدم دارم عرض می کنم..فقط قسمت سیلیکنیش وارد گوش میشه و بقیه می مونه بیرون ! الان یه Ex32 دارم طوری داخل گوش گم میشه که انگار نه انگار هدفن تو گوشمه :8:

seymour
24-06-2009, 17:40
حالا سوال من اینه : بین Sony EX85 و Sennheiser CX300 که توی رنج قیمت مشابه هستن کیفیت کدوم بالاتره؟ دوستانی که این دو مدل رو تست کردن ممنون میشم راهنمایی کنن.:11:
بازم به نظرم CX300 بهتره ... (دفعه قبل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم همین جواب رو دادم)

شما استاد مایی اما چون Ex85 رو از نزدیک تست کردم و دیدم دارم عرض می کنم..فقط قسمت سیلیکنیش وارد گوش میشه و بقیه می مونه بیرون ! الان یه Ex32 دارم طوری داخل گوش گم میشه که انگار نه انگار هدفن تو گوشمه :8:
خب من هم که از دور(!) تست نکردم ... من هم تست اش کردم ...

ضمن اینکه بخش اصلی قضیه (در مورد هدفون ، کیفیت بسیار مهمتر از ظاهره) همچنان پابرجاست ...

mory_fun
24-06-2009, 17:45
منم با این نظر موافقم

mamad gonzo
25-06-2009, 01:25
سلام بچه ها اقا من یه هدفون میخوام که تا سقف 40 تومن باشه و کیفیتشم خوب باشه البته بشه باهاش ورزش کرد در حد دویدن اروم. یعنی طوری نباشه که بعد 10 دقیقه که باهاش بدویی ملاج سرت از فشار له بشه البته بگم از این مدل هایی که تو گوش میرن نمیخام اصلا ازشون خوشم نمیاد.
خواهشا هر چی پیشنهاد دارین بدین تا من برم ببینم چطورین؟
در ضمن یه جوری هم باشه که زود ول نشه از رو گوش بیوفته یعنی در اثر دویدن لق لق بخوره اروم اروم.
با تشکر.

mamad gonzo
25-06-2009, 01:28
ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم یادم رفت
هدفون هایی وجود داره که خودشون حافظه داشته باشن و اهنگ اجرا کنن البته من شنیدم که فقط برای گوش دادن اهنگ هستن و فیش میش هم ندارن.
اگه هست زیر 40 تومن هم پیدا میشه؟
مدل معرفی کنین لطفا؟
مرسی

seymour
25-06-2009, 13:19
سلام بچه ها اقا من یه هدفون میخوام که تا سقف 40 تومن باشه و کیفیتشم خوب باشه البته بشه باهاش ورزش کرد در حد دویدن اروم. یعنی طوری نباشه که بعد 10 دقیقه که باهاش بدویی ملاج سرت از فشار له بشه البته بگم از این مدل هایی که تو گوش میرن نمیخام اصلا ازشون خوشم نمیاد.
خواهشا هر چی پیشنهاد دارین بدین تا من برم ببینم چطورین؟
در ضمن یه جوری هم باشه که زود ول نشه از رو گوش بیوفته یعنی در اثر دویدن لق لق بخوره اروم اروم.
با تشکر.
دوست خوب ، سوالت رو فقط توی یه تاپیک مطرح کن و همونجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ادامه بده ... مطمئن باش من یا دوستان دیگه ای که بخوان جواب بدن ، همه این تاپیک ها رو می بینن ... مرسی ...

ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم یادم رفت
هدفون هایی وجود داره که خودشون حافظه داشته باشن و اهنگ اجرا کنن البته من شنیدم که فقط برای گوش دادن اهنگ هستن و فیش میش هم ندارن.
اگه هست زیر 40 تومن هم پیدا میشه؟
مدل معرفی کنین لطفا؟
مرسی
موجوده ... ولی مدلهای باکیفیتی نیستن و توصیه نمیشه ... اما اگه واقعا نمی خوای بیشتر خرج کنی و ضمنا احساس می کنی که با وجود چنین مدلی ، کارآیی ات در ورزش به شکل قابل توجهی بالا میره ، انتخاب بدی نیست ...

mamad gonzo
25-06-2009, 15:44
شرمنده اقای سیمور دیگه همینجا ادامه میدم.
جناب سیمور اگه بتونم بودجه خودمو 20 تومن ببرم بالا چی پیشنهاد میکنید ؟
یه هدفون خوب که با دوام و محکم باشه که با یه زمین خوردن توی صداش خش نیفته و زیر 60 تومن باشه .
البته همونطور که گفتم بشه باهاش دوید اگه میشه اقای سیمور چند مدل بهم معرفی کنید؟
بازم شرمنده من زیاد وارد نبودم واسه همین سوالمو توی 2 تاپیک گفتم بازم شرمنده.
گفته بودید هدفون هایی که بند گردنی دارن برام خوبن ولی من هدفونی که بند گردنی داشته باشه و تو گوش هم نره in ear نباشه پیدا نکردم.
خواهشا یه راهنمایی اساسی بکنید من منتظرم پیشنهاد های شما هستم که از بینشون یکیو برم زود بخرم.

seymour
26-06-2009, 23:21
شرمنده اقای سیمور دیگه همینجا ادامه میدم.
جناب سیمور اگه بتونم بودجه خودمو 20 تومن ببرم بالا چی پیشنهاد میکنید ؟
یه هدفون خوب که با دوام و محکم باشه که با یه زمین خوردن توی صداش خش نیفته و زیر 60 تومن باشه .
البته همونطور که گفتم بشه باهاش دوید اگه میشه اقای سیمور چند مدل بهم معرفی کنید؟
بازم شرمنده من زیاد وارد نبودم واسه همین سوالمو توی 2 تاپیک گفتم بازم شرمنده.
گفته بودید هدفون هایی که بند گردنی دارن برام خوبن ولی من هدفونی که بند گردنی داشته باشه و تو گوش هم نره in ear نباشه پیدا نکردم.
خواهشا یه راهنمایی اساسی بکنید من منتظرم پیشنهاد های شما هستم که از بینشون یکیو برم زود بخرم.
الان مساله بودجه چندان مطرح نیست ، شما با 40 تومن هم می تونی یه چیز خوب بخری ... مساله اینه که بگردی و پیدا کنی ... شما مدلهای فیلیپس رو چک کن (بازار رضا و پاساژ ایران نمایندگی اش رو دارن) ، ببین توشون مدلی که In ear نباشه و در عین حال بند گردن داشته باشه پیدا می کنی یا نه .. ضمنا نمایندگی های لاجیتک (پاساژ ایران - همون نمایندگی های کریتیو) رو هم چک کن و مشخصا هدفون های ورزشی ازشون بخواه ببین چیزی واسه عرضه دارن .. بعد اینجا مطرح کن تا به یه جمع بندی برسیم ...

* عکس این قضیه چندان جالب نیست .. یعنی من بگم هدفون X خوبه .. بعد حالا شما بگردی و X رو پیدا نکنی ..

mamad gonzo
27-06-2009, 01:09
شرمنده سیمور جان من یادم رفته بود بهت بگم من تهران نیستم توی این جوابی که ادرس دادی متوجه شدم که فکر کردی من teh هستم ولی من شهرستانم چند روز دیگه دارم میرم اصفهان میخوام از همونجا بگیرم ولی احتمال اینکه سفارش بدم برام از امریکا بیارن زیاده الان من خودم چند مدل دیدم خوشم اومده نظرت رو درباره این چند مدل میخواستم؟
اگه قیمتشون هم داشتی لطف کن؟
1. زن هایزر px100
2. SONY MDR 710LP
3. زن هایزر HD 202
4.زن هایزر HD 201
در ضمن در کل هدفون های بلوتوثی یا وایرلس بدرد منی که میخام در همه جا اهنگ گوش بدم ( فقط هدفون رو صرفا برای اهنگ گوش دادن می خوام ) بدردم میخواره یا کیفیت اون سیم داراش بهتره؟
یه چیزی میخوام که کل گوش رو بگیره و خیلی راحت باشه؟
اگه منظورمو فهمیدین چند مدل خوب بهم معرفی کنید لطفا
ممنون از شما دوست عزیز جناب سیمور.

caruso
27-06-2009, 05:44
ممد گونزو
یه نگاهی به sennheiser px100 بنداز.
نسبت به قیمتش از بهترین هاس. هم صدا هم دوام. تا خودت صراحتا نزنی نشکونیش چیزیش نمیشه.رو ی سر هم وای میسه .

prowler88
27-06-2009, 17:54
px100 یکی از پرفروش ترین هدفون های سنهایزره. چون هم اندازه ش کوچیکه آدم میتونه همه جا با خودش ببره و هم قیمتش خوبه. (و البته کیفیتش).

mm00
27-06-2009, 21:13
من از این مدل دارم
creative ep 570
خوبه :31:

seymour
27-06-2009, 22:16
شرمنده سیمور جان من یادم رفته بود بهت بگم من تهران نیستم توی این جوابی که ادرس دادی متوجه شدم که فکر کردی من teh هستم ولی من شهرستانم چند روز دیگه دارم میرم اصفهان میخوام از همونجا بگیرم ولی احتمال اینکه سفارش بدم برام از امریکا بیارن زیاده الان من خودم چند مدل دیدم خوشم اومده نظرت رو درباره این چند مدل میخواستم؟
اگه قیمتشون هم داشتی لطف کن؟
1. زن هایزر px100
2. SONY MDR 710LP
3. زن هایزر HD 202
4.زن هایزر HD 201
در ضمن در کل هدفون های بلوتوثی یا وایرلس بدرد منی که میخام در همه جا اهنگ گوش بدم ( فقط هدفون رو صرفا برای اهنگ گوش دادن می خوام ) بدردم میخواره یا کیفیت اون سیم داراش بهتره؟
یه چیزی میخوام که کل گوش رو بگیره و خیلی راحت باشه؟
اگه منظورمو فهمیدین چند مدل خوب بهم معرفی کنید لطفا
ممنون از شما دوست عزیز جناب سیمور.
اگه به کارای سن هایزر دسترسی داری ، mx70 , mx75 و mx80 مدلهای بسیار مناسب ورزشی هستن ... من شک دارم چیزی از اینا گیر بیاری ایران .. ایشالا که اشتباه کرده باشم !

اگه بخوای از ایران بگیری ، شما در بهترین حالت بتونی یه هدفونی بگیری که از روی سرت نیفته ! ... حالا با هر مارکی ، چند تنوع در اینجا بسیار پایینه و این تابستون همه بسیار بدتر شده تا اونجایی که من پرسیدم !

//

مسلمه که هدفون بیسیم ، دست و بال شما رو آزادتر خواهد گذاشت ... اما خب کیفیت صدا پایین تر خواهد بود .. این بحث سلیقه اس ..

mamad gonzo
28-06-2009, 01:05
ممنون از اقای سیمور و بقیه بچه ها که راهنمایی کردن من تصمیم خودمو گرفتم و با توجه به خوندن تمام صفحات این تاپیک و پرس جو یکی از دو مدل PX100 یا PX200 رو میگیرم و اگه هم شد بیخیال گوش دادن اهنگ در حین دویدن میشم (البته فکر نکنم مشکل زیادی پیش بیاد)
به هر حال دوستان اگه قیمت دارن قیمت این دو مدل رو بگن و اگه تونستین بگید کدومشون بهتره یعنی یه جورایی مزیتهاشون رو نسبت بهم بفرمایید. ( خودم شخصا از px200 بیشتر خوشم اومده)
یه سوال هم داشتم اینکه این دو مدل خوب و راحت رو سر و گوشها کیپ میشن و اذیت نمیکنن که ؟
و محکم رو سر میشینن که با تکون (در حین دویدن) نیفتن؟
من میترسم که روی گوش خوب کیپ نشه و روی سر تکون بخوره و ازاد باشه چون گوشی های این دو مدل زیاد بزرگ نیستن
اگه review یا بررسی دارین ممنون میشم لینک بدین.
TANK YOU

caruso
28-06-2009, 11:51
امیدوارم قبل از خرید اینو بخونی
به هیچ وجه سراغ px200 نرو!
من وقتی رفتم بازار که px100 بخرم طرف بهم گفت px200 بگیر صداش عینه px100 ه در عوض به جای ابر روی گوشی چرم داره و دوامش بهتره.
منم اعتماد کردم و کلی ام پوله اضافه دادم 200 رو گرفتم وقتی اومدم خونه و صداشو شنیدم با تمام خستگی از کرج دوباره راه افتادم سمت تهران و 200 رو پس دادم 100 گرفتم!
به هیچ وجه به حرف فروشنده اعتماد نکنی یه موقع که تنها چیزی که توی سرشون میگذره پول و سود خودشونه!
اگه صدای توپ میخوای 100 رو بگیر اصلا هم فکر نکنی 200 چون عددش بالاتره مدل ارتقا یافته ی 100 هست
200 فرقش اینه که close هست و اصلا صداش خوب نیست.
اگه تو این سبک خواستی بازم بیشتر خرج کنی بورو سراغ HD238 هر چند که جدیده و ایران بعیده باشه ضمن این که px100 هم ارزونه هم صداش عالیه.
به نظر من px100 بگیر.

caruso
28-06-2009, 11:55
راستی اگه زحمتی نیست رفتی بازار آمار HD238 رو برای من بگیر که هست یا نه و چنده.
مرسی

یه چیزیرم بگم الان یادم اومد
اگه تو فروشگاه تست صدا از px100 گرفتی ممکنه نا امید بشی ، این به خاطر اینه که باید یه 30 40 ساعت burn in بشه هدفون تا صداش خوب بشه البته اگه با pink noise اینکارو بکنی نتیجه بهتر رو تو زمان کوتاه تر میگیری.

mamad gonzo
29-06-2009, 02:04
دمت گرم خوب شد گفتی چون در شرف گرفتن بودم.
من الان تهران که نیستم هیچ هنوز اصفهان هم نرفتم که برم بازار ببینم قیمتا چنده چون قرار بود از اصفهان بخرم اگه شما هم قیمتی از این مدل داری بگی ممنون میشم راستی قیمت px100 چنده؟
نمایندگی سن هایزر شماره تلفنش چنده اگه تهران هست؟

حالا باید برم دنبال یه مدل دیگه اخه کلی گشتم px200 رو پیدا کردم گفتم دیگه اینو میگم از تهران بگیرن واسم حالا دوباره باید هدفونا رو زیر و رو کنم...

prowler88
29-06-2009, 08:49
HD238 بعید میدونم تو خارج هم باشه. چه برسه به ایران.

caruso
29-06-2009, 09:09
چرا هستش، من دیدم که بچه ها خریدن و ریویو هم نوشتن واسش!

prowler88
29-06-2009, 09:23
آره. ظاهرا هست. من هم الان رفتم سایت سنهایزر امریکا قیمت زده بود 140 دلار.

caruso
29-06-2009, 16:12
دمت گرم خوب شد گفتی چون در شرف گرفتن بودم.
من الان تهران که نیستم هیچ هنوز اصفهان هم نرفتم که برم بازار ببینم قیمتا چنده چون قرار بود از اصفهان بخرم اگه شما هم قیمتی از این مدل داری بگی ممنون میشم راستی قیمت px100 چنده؟
نمایندگی سن هایزر شماره تلفنش چنده اگه تهران هست؟

حالا باید برم دنبال یه مدل دیگه اخه کلی گشتم px200 رو پیدا کردم گفتم دیگه اینو میگم از تهران بگیرن واسم حالا دوباره باید هدفونا رو زیر و رو کنم...

والا من شماره ی نمایندگی جمهوری رو داشتم ، یه بار زنگ زدم آمار HD238 رو بگیرم طرف گفت اشتباهه!
شاید خط رو خط بوده ولی من دیگه روم نشد زنگ بزنم.
اما PX100 رو رفیقم چند وقت پیش قیمت کرده بود 65 منم خودم چند سال پیش از پایتخت!!!!!!!!!!!! گرفتم 87 تومن.

راستی اون ear-phone هایی که سیمور جان گفت هم هست تو بازار ولی صداش در مقایسه با px100 قابل مقایسه نیست به هر حال px100 جمجمه رو به شکل فیزیکی میلرزونه که earphone ها نمیتونن این کارو بکنن. من از earphone ها mx55 vc رو دارم و صداش تعریف نداره ضمن این که راحتیه px100 صد برابر بهتره.
earphone های زنهایسر سایزشون بزرگه و توی گوش که میزاری بعد از 20 دقیقه گوشت درد میگیره و بعد از 1 ساعت قابل تحمل نیست اما px100 رو میتونی هر چند ساعت که میخوای رو سرت بزاری و اصلا خودشو احساس نمیکنی فقط صداشو میشنوی.

mamad gonzo
29-06-2009, 23:29
70 % px100 فقط اگه خیالم از این مسئله خیالم راحت شه احتمال میشه 95%
اونم اینه من فعلا بودجه به اندازه خرید یه mp3 player خوب ندارم میخوام یه مدتی هدفونو به گوشیم بزنم و با اون گوش بدم ..
کیفتش که خیلی پایین نمیاد نسبت به mp3. با گوشی هم خوب جواب میده؟ البته گوشیم سری واکمن سونی اریکسونه .
بعد این ابرهاش که روی گوش قرار میگیره جنسش خوبه یا زود خراب میشه بعد زاپاسش هم راحت تو بازار گیر میاد یا نه؟

caruso
30-06-2009, 12:09
در مورد موجود بودن ابر از همون نمایندگی بپرس ولی فکر نکنم باشه؛ حدودا بسته به استفاده تا 2 یا 3 سال ابرش کار میکنه، بعدش نهایت یه px دیگه میگیری.
اما در مورد صداش باید بگم فرقی با باقیه هدفون ها نداره و هر چقدر که کیفیت گوشیت خوب باشه خوب صدایی که میگیری خوبه، اگر از نظر impedance میگی مشکلی نیست راحت درایو میشه.
در مورد mp3 پلیرم میتونی یه sansa clip بگیری که فوق العاده ارزونه و یکی از بهترین صداهارو داره.

mamad gonzo
30-06-2009, 17:12
اقا من یه فروشگاه اینترنتی پیدا کردم برای خرید به نظر شما از نمایندگی بگیرم یا اینترنت اخه اصفهان نمیدونم نمایندگی سنهایزر داره یا نه بعد تهران هم کسی رو فعلا ندارم برام بگیره بفرسته اگه از اینترنت بگیرم به نظر شما مطمئن یا نه ؟
اصل یا نه ؟
چیکار کنم ؟ بعضی از هدفونای سنهایزر هم داره من قیمت همه رو میزترم یه جمع بندی بکن ببین قیمتاش فضایی یا زمینی چجوریاس؟

px 100 80000
hd 212 100000
HD 485 135000
MX55VC 52000
MX50 35000
MX55 50000
HD215 120000
HD205 70000
HD465 100000
MX51 150000
HD515 150000
HD435 100000

تو سایت روبرو اجناسش نوشته 1 سال گارانتی!!!
حالا چجوریه خدا میدونه!

caruso
30-06-2009, 23:44
خوب شما که حتی آدرس رو ندادی ما ببینیم چطور نظر بدیم!
اما قیمت ها نسبت به بعثت حدود 30 درصد بالاتره
البته اول سعی کن شماره ی بعثت رو گیر بیاری ببینی هنوز فعالیت میکنه یا نه و قیمت هارم ازش بگیری.
گارانتی هم سر کاریه اما نیازی به گارانتی هم به اون صورت وجود نداره.

soroush1362
01-07-2009, 00:39
با اجازه mamad gonzo
فکر میکنم این سایت باشه :

prowler88
01-07-2009, 09:39
اقا من یه فروشگاه اینترنتی پیدا کردم برای خرید به نظر شما از نمایندگی بگیرم یا اینترنت اخه اصفهان نمیدونم نمایندگی سنهایزر داره یا نه بعد تهران هم کسی رو فعلا ندارم برام بگیره بفرسته اگه از اینترنت بگیرم به نظر شما مطمئن یا نه ؟
اصل یا نه ؟
چیکار کنم ؟ بعضی از هدفونای سنهایزر هم داره من قیمت همه رو میزترم یه جمع بندی بکن ببین قیمتاش فضایی یا زمینی چجوریاس؟

px 100 80000
hd 212 100000
HD 485 135000
MX55VC 52000
MX50 35000
MX55 50000
HD215 120000
HD205 70000
HD465 100000
MX51 150000
HD515 150000
HD435 100000

تو سایت روبرو اجناسش نوشته 1 سال گارانتی!!!
حالا چجوریه خدا میدونه!
سنهایزر توی کل ایران یه نمایندگی داره اونم تهران خیابون جمهوریه. این قیمتایی که نوشتی همه ش نسبت به قیمت های نمایندگی 25 تومن بالاتره. من که قیمت گرفتم 485 قیمتش 110 تومن بود و 515 حدود 125 تومن.

mamad gonzo
01-07-2009, 11:59
ممنون پس از این سایت نمیگیریم.
خوب اگه دوستان شماره نمایندگی سنهایزر رو دارن بزارن من زنگ بزن ببینم جنساشونو پست نمیکینن اگه نمیکنم یکیو پیدا کنم واسم بگیره
شماره تلفن لطفا؟
اگه فروشگاه دیگه ای هم هست که سنهایزر داره شماره تلفنش رو لطف کنین.
ممنون
اگه کسی اصفها ساکن یا ادرس فروشگاه فروش محصولات سنهایزر رو داره ممنون میشم بگین.
منتظرم...

seymour
01-07-2009, 21:39
سنهایزر توی کل ایران یه نمایندگی داره اونم تهران خیابون جمهوریه. این قیمتایی که نوشتی همه ش نسبت به قیمت های نمایندگی 25 تومن بالاتره. من که قیمت گرفتم 485 قیمتش 110 تومن بود و 515 حدود 125 تومن.
اگه فقط 25 تومن بالاتر میده ، به نظر من که می ارزه ...

prowler88
02-07-2009, 15:41
اگه فقط 25 تومن بالاتر میده ، به نظر من که می ارزه ...
البته فکر کنم قیمت همه ی مدل هاش اینطوری نیست. مثلا MX50 اگه 25 تومن ازش کم کنی میشه 10 تومن.

soroush1362
03-07-2009, 16:43
ممنون پس از این سایت نمیگیریم.
خوب اگه دوستان شماره نمایندگی سنهایزر رو دارن بزارن من زنگ بزن ببینم جنساشونو پست نمیکینن اگه نمیکنم یکیو پیدا کنم واسم بگیره
شماره تلفن لطفا؟
قبلا caruso عزیز زحمت آدرس وتلفن رو کشیدن:

من با بعثت تماس گرفتم به شهرستان هم ارسال میکنه. البته اگه مدل مورد نظر رو موجود داشته باشن:20:
اون فروشگاه دیگه رو نمیدونم.

mamad gonzo
03-07-2009, 23:48
قوربونت برم سروش جان زود تر میگفتی از دور روی ماهتو میبوسم اقا پس شماره بعثت که میگی رو بذار تا یه زنگ بزنم خدا کنه داشته باشه
دمت گرم منتظرم....
فقط خدا کنه px100 داشته باشه...
زود باش الان تموم میکنه ها .

seymour
04-07-2009, 14:14
قوربونت برم سروش جان زود تر میگفتی از دور روی ماهتو میبوسم اقا پس شماره بعثت که میگی رو بذار تا یه زنگ بزنم خدا کنه داشته باشه
دمت گرم منتظرم....
فقط خدا کنه px100 داشته باشه...
زود باش الان تموم میکنه ها .

در پست قبلی مطرح شده بود .. (همون لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو چک کن)

killJ0y
04-07-2009, 15:26
اقا من زنگ زدم این نمایندگی زینهاسیر گفت cx300 نداریم حالا چی کار کنم از کجا گیر بیارم

mamad gonzo
04-07-2009, 15:59
بچه ها من زنگ زدم بعثت گفت px100 داریم 60000 تومن بعد گفتم به شهرستانا ارسال میکنید گفت اره باید پول بریزید به حسابمون من گفت گوشی برم کاغذ قلم بیارم شماره حساب یادداشت کنم برگشتم بعد که شماره حسابو یادداشت کردم گفتم خوب من فردا 60 تومن میریزم به حسابتون گفت نه 80 نومن بریزید گفتم همین الان گفتی 60 تومن گهفت نه اشتباه کردم!!!!!!!!!!!!!!
حالا من چی کار کنم به نظر شما راست میگفت؟
قیمتش چنده؟ یکی از بچه تو همین جا گفته بود پارسال گرفتم 78 تومن یعنی ارزون که نشده 3 تومن گرونترم شده؟
اقا اگه کسی زنگ زد قیمت بگیره این px100 هم یه سوالی بکنه ببینم به شما هم میگه 80000 تومن؟

caruso
04-07-2009, 17:34
چی میشد ماهم یه amazon.ir داشتیم؟

Highbury
04-07-2009, 17:50
سلام یه mp3 پلیر سامسونگ u3 دارم متاسفانه داشتم باهاش ور میرفتم یعنی دور دستم میچرخوندم که هدفون سمت راستش خراب شد و دیگه صدا ازش در نمیاد.
میخوام یه هدفون بگیرم که حداقل کیفیت و بلندیش مثل همین هدفون سامسونگ U3 باشه.قیمتش هم زیاد نباشه.
در ضمن نمیخوام In ear باشه جوری که هم زیبا باشه و هم گوش رو اذیت نکنه.
مال خودش یه کم بزرگ و اذیت میکرد
با تشکر.
در ضمن جایی هست که بتونم اینترنتی بخرم البته از سایتهای ایرانی .(چون آدرس سایت های فروش لوازم ممنوع هستش میتونید برای پیغام بزنید)

soroush1362
04-07-2009, 21:43
بچه ها من زنگ زدم بعثت گفت px100 داریم 60000 تومن بعد گفتم به شهرستانا ارسال میکنید گفت اره باید پول بریزید به حسابمون من گفت گوشی برم کاغذ قلم بیارم شماره حساب یادداشت کنم برگشتم بعد که شماره حسابو یادداشت کردم گفتم خوب من فردا 60 تومن میریزم به حسابتون گفت نه 80 نومن بریزید گفتم همین الان گفتی 60 تومن گهفت نه اشتباه کردم!!!!!!!!!!!!!!
قیمتش چنده؟ یکی از بچه تو همین جا گفته بود پارسال گرفتم 78 تومن یعنی ارزون که نشده 3 تومن گرونترم شده؟
اقا اگه کسی زنگ زد قیمت بگیره این px100 هم یه سوالی بکنه ببینم به شما هم میگه 80000 تومن؟
تقصیر خودته که هزینه ارسال رو در نظر نگرفتی فروشنده هم حالتو گرفته :46::27:

mamad gonzo
04-07-2009, 23:20
نه بابا قبل از اینکه بگه 80000 تومن گفت با tbox یفرستیم براتون که هزینش دور و ور 6 میشه؟
حالا سوال من اینه 80000 تومن میارزه ؟
بگیرم یا نا جایی رو میشناسید ارزونتر بده خواش مینم هر کدوم از دوستان میتونن کمک کنن من تصمیمم برای px100 رفتم حالا دنبالشم..

seymour
05-07-2009, 13:33
اگه می خواد 80 تومن هزینه نهایی اش بشه به نظر من که نمی ارزه ... البته "به نظر من" ...

ضمناً این مدلها انقدر کمیاب هستن که اگه بعد از یه سال قیمتش تغییر نکنه ، من یکی که تعجب نمی کنم ... دست فروشنده اس و می تونه هرجور که می خواد بازی کنه باهاش ... حداقل تا الان که همیشه در مورد خرید قطعات الکترونیکی کمیاب اینطوری بوده ... حتما مدلهای نوبری رو دیدی که تا چندین برابر فروخته میشن ... بخصوص کارای ipod و هدفون ها ...

تقصیر خودته که هزینه ارسال رو در نظر نگرفتی فروشنده هم حالتو گرفته :46::27:

نه بابا قبل از اینکه بگه 80000 تومن گفت با tbox یفرستیم براتون که هزینش دور و ور 6 میشه؟
حالا سوال من اینه 80000 تومن میارزه ؟
بگیرم یا نا جایی رو میشناسید ارزونتر بده خواش مینم هر کدوم از دوستان میتونن کمک کنن من تصمیمم برای px100 رفتم حالا دنبالشم..
منم فکر می کنم طرف از همین قضیه که هزینه ارسال رو نپرسیدی سوء استفاده کرده ...

* تیپاکس درسته ...

seymour
05-07-2009, 13:40
سلام یه mp3 پلیر سامسونگ u3 دارم متاسفانه داشتم باهاش ور میرفتم یعنی دور دستم میچرخوندم که هدفون سمت راستش خراب شد و دیگه صدا ازش در نمیاد.
میخوام یه هدفون بگیرم که حداقل کیفیت و بلندیش مثل همین هدفون سامسونگ U3 باشه.قیمتش هم زیاد نباشه.
در ضمن نمیخوام In ear باشه جوری که هم زیبا باشه و هم گوش رو اذیت نکنه.
مال خودش یه کم بزرگ و اذیت میکرد
با تشکر.
در ضمن جایی هست که بتونم اینترنتی بخرم البته از سایتهای ایرانی .(چون آدرس سایت های فروش لوازم ممنوع هستش میتونید برای پیغام بزنید)
به ترتیب: می تونی مدل e10 و e11 از سونی رو بگیری ... حدود 12 تومن قیمتشونه ... در همین حدود کریتیو هم چندین مدل داره .. سری EP ... اینا هم زیر 15 تومن هستند .. همگی غیر In ear ... کمی بالاتر کارای فیلیپس خوبن : حدود 20 تومن ..

mamad gonzo
05-07-2009, 16:31
اینجا یاد سخن جناب سیمور میافتم که گفتن

الان مساله بودجه چندان مطرح نیست ، شما با 40 تومن هم می تونی یه چیز خوب بخری ... مساله اینه که بگردی و پیدا کنی ... شما مدلهای فیلیپس رو چک کن (بازار رضا و پاساژ ایران نمایندگی اش رو دارن) ، ببین توشون مدلی که In ear نباشه و در عین حال بند گردن داشته باشه پیدا می کنی یا نه .. ضمنا نمایندگی های لاجیتک (پاساژ ایران - همون نمایندگی های کریتیو) رو هم چک کن و مشخصا هدفون های ورزشی ازشون بخواه ببین چیزی واسه عرضه دارن .. بعد اینجا مطرح کن تا به یه جمع بندی برسیم ...

* عکس این قضیه چندان جالب نیست .. یعنی من بگم هدفون X خوبه .. بعد حالا شما بگردی و X رو پیدا نکنی ..

اخ این تیکه اخرش جیگرمو کباب میکنه بابا من px100 میخوام ولی نه اینقدر گرون (80000 تومن):41:

خوب الان چیکار کنم به فروشگاه فونیکس کامپیوتر هم زنگ زدم اون که تو پایتخته یه قیمت داد که تا الان داره مغزم سوت میکشه گفت 124 تومن !!!:18:
اون بعثت هم که گفت 80 تومن دوستان جای دیگه ای رو سراغ ندارن که سنهایزر داشته باشه اگه شماره تلفن بزارین بهتره ؟

killJ0y
05-07-2009, 16:52
اقا یکی لطف کنه بگه این cx300 رو کجا داره من بگیرم ؟

mamad gonzo
05-07-2009, 22:18

با اجازه بزرگترای تایپیک
اقا شما یه زنگ به فروشگاه بعثت بزن احتمالا داره شماره رو قبلا caruso عزیر گذاشتن .

caruso
05-07-2009, 22:24
sennheiser فقط بعثت و اگه مدلی رو نداشت بعد از بعثت فونیکس تو پایتخت، همین.
بقیه از اینا میگیرن جنسشونو و قیمتشون بالاتره.

caruso
05-07-2009, 22:26
PX100 هم درسته قیمتش 80 نیست ولی به طور نسبی می ارزه چون با این قیمت چیز دیگه ای تو بازار پیدا نمیکنی که صداش لذت بخش تر باشه.
البته اگر ذائقه ی عمومی رو بخوایم در نظر بگیریم نه ذائقه ی شخصی.

soroush1362
06-07-2009, 11:05
دوست عزیز منم شدیدا دنبال CX300 هستم، بعثت که موجود نداره، فونیکسم که با اون قیمتای نجومی باید بیخیال شد.
2 راه میمونه، یا صبر کنی هر وقت بعثت آورد بگیری یا اگه کسیو اونور داری بگی برات بفرسته.
خیلی بعیده که جای دیگه ای توی ایران پیدا کنی.

Highbury
06-07-2009, 12:29
به ترتیب: می تونی مدل e10 و e11 از سونی رو بگیری ... حدود 12 تومن قیمتشونه ... در همین حدود کریتیو هم چندین مدل داره .. سری EP ... اینا هم زیر 15 تومن هستند .. همگی غیر In ear ... کمی بالاتر کارای فیلیپس خوبن : حدود 20 تومن ..
تشکر دوست عزیز.
کدوماشون برای گوش بهترند و اذیت نمیکنند؟بند هم دارند که توی ورزش کردن نیفتن زمین/
صدای کدوم بهتر هست؟
اگه میشه یه عکس ازشون بذارید

killJ0y
06-07-2009, 12:58
منم زنگ زدم همین بعثت نداشت گفت نمیاریم تو دبی هست من تو دبی اشنا زیاد دارم ؟

*QWERT*
06-07-2009, 14:27
منم میخوام یه هندزفری واسه psp بخرم یه راهنمایی کنید
15 تومن

prowler88
06-07-2009, 14:49
sennheiser فقط بعثت و اگه مدلی رو نداشت بعد از بعثت فونیکس تو پایتخت، همین.
بقیه از اینا میگیرن جنسشونو و قیمتشون بالاتره.
قیمت بالاتر از پایتخت هم مگه ممکنه؟ هدفون HD485 که نمایندگی میداد 110 تومن پایتخت گفت 260 تومن. اگه جایی سراغ داری از این بالاتر بده به ما هم بگو.

soroush1362
06-07-2009, 14:50
منم زنگ زدم همین بعثت نداشت گفت نمیاریم تو دبی هست من تو دبی اشنا زیاد دارم ؟
توی دبی اگه اشتباه نکنم باید از این بگیری:

اینم آدرس فروشگاه هاش توی دبی. نمیدونم کدوماشون دارن، شاید همشون داشته باشن شایدم هیچکدومشون::46:

prowler88
06-07-2009, 14:51
منم میخوام یه هندزفری واسه psp بخرم یه راهنمایی کنید
15 تومن
چند تومن بذار روش EP-630 کریتیو عالیه.

seymour
06-07-2009, 17:14
تشکر دوست عزیز.
کدوماشون برای گوش بهترند و اذیت نمیکنند؟بند هم دارند که توی ورزش کردن نیفتن زمین/
صدای کدوم بهتر هست؟
اگه میشه یه عکس ازشون بذارید
هیچکدوم اینا ضرری برای گوش ندارن ؛ بشرط استفاده درست : مدت زمان استفاده معقول و بلندی صدای معقول ...

در مورد کارایی که بند داشته باشن و نیفتن ، این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو ببین و این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو ... بعد باز اگه سوال داشتی مطرح کن

killJ0y
06-07-2009, 17:52
فروشگاه فونیکس cx300 چند میده ؟
جایگزین cx300 چی میتونه باشه ؟

caruso
06-07-2009, 19:16
قیمت بالاتر از پایتخت هم مگه ممکنه؟ هدفون HD485 که نمایندگی میداد 110 تومن پایتخت گفت 260 تومن. اگه جایی سراغ داری از این بالاتر بده به ما هم بگو.

چون که فونیکس طبقه ی زیرین ه و توی دید نیست من یکی دوبار دیدم که فروشگاه های هم کف و طبقات بالا از همون فونیکس یکی دو مدل گرفتن گذاشتن تو ویترین و یه چیزیم اونا کشیدن روش!!!

*QWERT*
06-07-2009, 20:09
بترکون میخواما؟؟

killJ0y
06-07-2009, 21:21
اقا یکی میشه لطف کنه یه earphone in ear جایگزین cx300 بگه که تهران پیدا بشه قیمتم از 60 تومن بیشتر نباشه

killJ0y
06-07-2009, 21:23
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این چطوره

killJ0y
06-07-2009, 21:25
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این و اینم هست
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ولی نمیدونم کدومشون بهتره قیمت هیچ کودومشون هم نمیدونم

*QWERT*
06-07-2009, 21:27
چند تومن بذار روش EP-630 کریتیو عالیه.
چنده؟
صداش زیاده،میخوام تا آستانه کری باشه ها:18:

killJ0y
06-07-2009, 21:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*QWERT*
06-07-2009, 22:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چنده؟؟؟:13:

Highbury
06-07-2009, 22:53
هیچکدوم اینا ضرری برای گوش ندارن ؛ بشرط استفاده درست : مدت زمان استفاده معقول و بلندی صدای معقول ...

در مورد کارایی که بند داشته باشن و نیفتن ، این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو ببین و این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو ... بعد باز اگه سوال داشتی مطرح کن
حالا این مدل بندی ها که نیفته چه مدل هاییش توی بازار هست و توی چه رنج قیمتیه؟من حدود 15-20 میخوام.

prowler88
07-07-2009, 01:40
چنده؟
من پارسال گرفتم 18 تومن.
به نسبت قیمتش صداش فوق العاده س.

killJ0y
07-07-2009, 17:42
کسی درباره این کرتیو ها اطلاعات و قیمت نداره

JayR
08-07-2009, 01:51
سمت چپی aurvana رو پیشنهاد می کنم
شخصا صدای بهتری ازش شنیدم تا دو مدل دیگه یعنی 830 و 630

killJ0y
08-07-2009, 16:42
قیمت ؟؟؟.....

seymour
08-07-2009, 17:23

قیمت ؟؟؟.....
حول و حوش 65 تومن باید باشه ...

بترکون میخواما؟؟

این انتظار رو نداشته باش .. به دو دلیل: اول اینکه یا واقعا می خوای تا آستانه کری صدا رو زیاد کنی که خب نامعقوله و خطرناک؛ دوم اینکه شاید نمی خوای این کار رو بکنی (و به فکر سلامتی ات هستی)، اما همین انتظار باعث میشه که بعداً بخوره تو ذوقت ...

seymour
08-07-2009, 17:27
حالا این مدل بندی ها که نیفته چه مدل هاییش توی بازار هست و توی چه رنج قیمتیه؟من حدود 15-20 میخوام.
نمی دونم؛ باید بگردی ببینی چی پیدا می کنی ... پاساژ ایران ، نمایندگی کریتیو طبقه همکف (نزدیک در ورودی جنوبی) ، دو سه مدل بند دار دیدم چند هفته پیش ، باید هنوزم داشته باشه ... فیلیپس و کریتیو رو چک کن اونجا ..

killJ0y
08-07-2009, 18:16
ep-830 یا ep-635 یا
Aurvana In-Ear
کودمشون از همه بهتره

Aristar
08-07-2009, 20:11
Aurvana از همش بهتره من مدل 635 رو دارم بد نیست ولی صدای بمش چنگی به دل نمی زنه !
شما همون آخری رو که از قضا از همشون گرونتر هستش رو بخر !
در ضمن 635 رو با گارنتی شاب خریدم 15 تومن!

killJ0y
08-07-2009, 21:02
Aurvana از همش بهتره من مدل 635 رو دارم بد نیست ولی صدای بمش چنگی به دل نمی زنه !
شما همون آخری رو که از قضا از همشون گرونتر هستش رو بخر !
در ضمن 635 رو با گارنتی شاب خریدم 15 تومن!
اون اخریه به زینهایسر cx300 میرسه ؟
چنده ؟
از کجا بگیرم؟

killJ0y
08-07-2009, 21:22
این Aurvana قیمتش حول حوش 70 هست خوبه اگه بخوام 70 بدم اینو بگیرم میرم cx300 میگیرم

killJ0y
08-07-2009, 21:37
ep-630 /EP-650 / EP830 /
به نظرتون بین اینا کودوشون از همه بهتره قیمتشم 50 بیشتر نباشه ؟
bass اش عالی باشه /
جنس خوب باشه
اساتید کجان ؟

prowler88
09-07-2009, 00:44
ep-630 /EP-650 / EP830 /
bass اش عالی باشه /
جنس خوب باشه
اساتید کجان ؟
630 که یکی از ارزون ترین هدفون های بازاره رو من تا حالا 3 بار خریدم. هر بار سیمش تاب ور داشت صداش قطع شد رفتم دوباره خریدم. ولی اگه باهاش درست رفتار کنی (مثلا یه کیف کوچیکی یا جعبه ی فلزی کوچیکی چیزی داشته باشی که بذاری توش) خیلی به نسبت قیمتش می ارزه. البته در مورد 830 و arvana اطلاعاتی ندارم. حتما کیفیتشون بهتره که قیمتشون بالاتره ولی یه بار هدفون griffin گرفتم 33 تومن. کیفیتش از 630 که قیمتش نصف اونه پایین تر بود.
ضمنا به نظر من مشکل 630 bass نیست. مشکلش صداهای High هست که یه مقدار کیفیتش پایینه. به نسبت قیمتش Low و Mid خوبی داره.

seymour
09-07-2009, 15:30
ep-830 یا ep-635 یا
Aurvana In-Ear
کودمشون از همه بهتره

ep-630 /EP-650 / EP830 /
bass اش عالی باشه /
جنس خوب باشه
اساتید کجان ؟
مدل 830 رو با تاکید روی Treble ساخته ان ، بنابراین اگه باس می خوای دنبال همون 630 باش ... (پایین هم توضیح داده ام که 635 هم باس اش کمتر از 630 هستش)

Aurvana هم عملکرد باس مطلوبی نداره (بخصوص به نسبت قیمتش) .. بنابراین از دور خارجه ... بین CX300 و 630 به نظرم اگه فقط تاکید روی باس باشه Cx300 ، اما اگه عملکرد کلی و قیمت رو بیاریم وسط به نظر من 630 ...

من اگه بخوام بالای 50 تومن خرج کنم ، می گشتم ببینم EX سونی گیر میاد یا نه ...

630 یه بار هدفون griffin گرفتم 33 تومن. کیفیتش از 630 که قیمتش نصف اونه پایین تر بود.

//

ضمنا به نظر من مشکل 630 bass نیست. مشکلش صداهای High هست که یه مقدار کیفیتش پایینه. به نسبت قیمتش Low و Mid خوبی داره.
کارای گریفین ، کیفیت متوسطی دارن و فقط نون اینو می خورن که متحد آیپاد هستند ... قیمتشون هم به همین خاطر "الکی" بالاست .. یه کار 10 تومنی سونی به نظر من شرف داره بهش ...

//

به نظر من 635 یه مقدار Bass اش کمتر از 630 هستش .. بنابراین اینم می تونه یه ملاک انتخاب باشه .. ضمن اینکه مساله microphonics (انعکاس صدای برخورد سیم درون گوشی) هم در 635 هم بهبود پیدا کرده ..

killJ0y
09-07-2009, 20:01
خوب 630 که میگن کیفیت ساختش پایینه میخوام یه چیز پدر مادر دار بگیرم اگه cx300 گیر میومد خیلی خوب بود

*QWERT*
09-07-2009, 20:02
این انتظار رو نداشته باش .. به دو دلیل: اول اینکه یا واقعا می خوای تا آستانه کری صدا رو زیاد کنی که خب نامعقوله و خطرناک؛ دوم اینکه شاید نمی خوای این کار رو بکنی (و به فکر سلامتی ات هستی)، اما همین انتظار باعث میشه که بعداً بخوره تو ذوقت ...
نمیخوام که کر شم:31:
صداش بلند باشه خیلی حال میده.
کیفیتم برام خیلی مهمه؟؟

killJ0y
09-07-2009, 20:08
حالا 630 بگیرم یا 635 اگه مدله دیگه ای هم هست بگید

killJ0y
09-07-2009, 20:09
ep 650 چی /

seymour
10-07-2009, 12:44
حالا 630 بگیرم یا 635 اگه مدله دیگه ای هم هست بگید
630

ep 650 چی /
فرق چندانی با 630 نداره و از همون خانواده اس ... تنوع رنگ داره ...

خوب 630 که میگن کیفیت ساختش پایینه میخوام یه چیز پدر مادر دار بگیرم اگه cx300 گیر میومد خیلی خوب بود
دقیقا چه کسی گفته که کیفیت ساخت 630 پایینه ؟ ... هر کی بوده کاملاً اشتباه کرده ؛ هرچند شک دارم کسی این حرف رو زده باشه ...

630 بسیار خوب ، پدر و مادر دار ، و یکی از پرفروش ترین های هدفونهای این چند ساله در دنیا بوده ... ضمن اینکه شما که میگی تا 60 تومن میخوای هزینه کنی ، به نظرم ضرر نداره که اصلا 15 تومن هزینه کنی و اینو بگیری ؛ دو حالت داره : یا راضی ات می کنه (به احتمال زیاد) ، یا راضی ات نمی کنه که اگه راضی نشدی ،من شک دارم 15 تومنت توی جوب رفته باشه ...

کیفیتم برام خیلی مهمه؟؟
من هم عرض کردم ، حتی اگه بخش دوم قضیه واسه ات مطرحه ("من یه هدفونی می خوام که خیلی صداش زیاد باشه") ، ممکنه (عرض می کنم : ممکنه) بخوره تو ذوقت ...

بصورت تجربی اینو دیده ام و قبلا هم یکی دوبار گفته ام : کاربر ایرانی به دنبال باس خیلی زیاد و صدای خیلی بلنده ... سلیقه اش اینطوری ایجاب می کنه و نوع موسیقی مورد علاقه اش (چه ایرانی و چه خارجی) هم با این ویژگی ها می خونه ...

prowler88
10-07-2009, 13:45
کیفیتم برام خیلی مهمه؟؟
به نظر من بلندی صدا زیاد به هدفون ربط نداره. بلکه این پلیر هست که باید صدای بلند داشته باشه.

killJ0y
10-07-2009, 22:05
اخه تو همین تایپیک یکی از بچه ها گفت سیمش قطع میشه و از این حرفا حالا همینو میخرم ببینم چی میشه از کجا بگیرم

7703160
10-07-2009, 22:37
من دنبال توگوشی(in ear) میگردم که تریبل خوب داشته باشه.قیمت هم تا 30-40 تومن.باسش خوب باشه اما کیفیت صدای تریبل مهمتره.باهاش میخوام satriany گوش کنم.:دی

prowler88
10-07-2009, 23:17
اخه تو همین تایپیک یکی از بچه ها گفت سیمش قطع میشه و از این حرفا حالا همینو میخرم ببینم چی میشه از کجا بگیرم
من گفتم. زیاد هم به کیفیت ساخت ربط نداره. شما اگه هدفون 400 تومنی هم بخری مراقبش نباشی صداش قطع میشه. سیمه دیگه. فولاد نیست که!

mamad gonzo
11-07-2009, 00:16
بچه ها و اساتید من قرار بود px100 بگیرم یه چند روز منتظر موندم تا رفیقم بره تهران تا فردا حضوری بره نمایندگی سنهایزر ببینم به اون قیمت چند میده حالا اومدیمو نامردی کرد همون 80 تومن رو به رفیقمون گفت به نظر شما بگیرم یا تو این رنج قیمت میتونم هدفون بهتری بگیرم که این یارو سنهایزریه 20 تومن اضافه تر تو پاچمون نکنه؟
حالا اگه بهتر از px 100 هم نشد تو همون مایه ها یا یکم پایین تر مدلی هست که معرفی کنید ببینم گیرم میاد یا نه؟

seymour
11-07-2009, 12:24
من دنبال توگوشی(in ear) میگردم که تریبل خوب داشته باشه.قیمت هم تا 30-40 تومن.باسش خوب باشه اما کیفیت صدای تریبل مهمتره.باهاش میخوام satriany گوش کنم.:دی
صفحه قبل دو سه مدل معرفی شد که Treble مناسبی داشته ان ... همگی توی ایران(=تهران اغلب!) گیر میان ...

seymour
11-07-2009, 12:24
بچه ها و اساتید من قرار بود px100 بگیرم یه چند روز منتظر موندم تا رفیقم بره تهران تا فردا حضوری بره نمایندگی سنهایزر ببینم به اون قیمت چند میده حالا اومدیمو نامردی کرد همون 80 تومن رو به رفیقمون گفت به نظر شما بگیرم یا تو این رنج قیمت میتونم هدفون بهتری بگیرم که این یارو سنهایزریه 20 تومن اضافه تر تو پاچمون نکنه؟
حالا اگه بهتر از px 100 هم نشد تو همون مایه ها یا یکم پایین تر مدلی هست که معرفی کنید ببینم گیرم میاد یا نه؟
من که نظرم رو گفتم : 80 تومن نمی ارزه ...

یه مدل دیگه که بد نیست بگردی دنبالش رو هم گفتم : Ex85 یا 90 سونی ..

mamad gonzo
11-07-2009, 14:50
من که نظرم رو گفتم : 80 تومن نمی ارزه ...

یه مدل دیگه که بد نیست بگردی دنبالش رو هم گفتم : Ex85 یا 90 سونی ..

seymour گل من قبلا هم گفته بودم من اصلا دنبال in ear نیستم.:41:
جون من اگه میتونی یه چند مدل خوب که hn ear نباشه قیمتش هم زیر 80 باشه بهم معرفی کن.:8:
دمت گرم

seymour
12-07-2009, 13:34
seymour گل من قبلا هم گفته بودم من اصلا دنبال in ear نیستم.:41:
جون من اگه میتونی یه چند مدل خوب که hn ear نباشه قیمتش هم زیر 80 باشه بهم معرفی کن.:8:
دمت گرم
اها - راس میگی ... با بقیه دوستان قاطی کردم .. من اگه بودم دنبال کارای لاجیتک می رفتم (که قبلا هم بهت گفتم) و کریتیو ... تنوع بیشتر و قیمت مناسب تر دارن و به نظرم مصالحه قابل قبولیه ...

mamad gonzo
12-07-2009, 15:43
اها - راس میگی ... با بقیه دوستان قاطی کردم .. من اگه بودم دنبال کارای لاجیتک می رفتم (که قبلا هم بهت گفتم) و کریتیو ... تنوع بیشتر و قیمت مناسب تر دارن و به نظرم مصالحه قابل قبولیه ...

سیمور جان من مدل های کریتیو دیدم ولی چیزی که به بودجه و کارم بیاد ندیدم و کارایی که in ear نباشه تنوع بسیار کمی داشت فقط 8/9 مدل داشت که به کارم نمیخورد و لاجیتک هم بجز یه مدل که مدل sport بود مدل خاصی نداشت ولی تو کارای سونی از چند مدل خوشم اومد حالا به نظرت
1. برم تو کارای سونی ؟
2. کیفیتشون چطوریه؟
3. کلا کیفیتشون از لاجیتک و کریتیو بهتره یا نه ؟
4. این مدل اسپرت لاجیتک رو بگیرم یا تو کارای سونی بهتر هم گیرم میاد؟
اگه کارای سونی کیفیت بالایی دارن بگو که من چند مدل سونی که پیدا کردمو با عکسشون بزارم تا ببینی خوبن یا نه یا کدومشون بهتره.......

mamad gonzo
12-07-2009, 16:57
سیمور جان قروبونت برم سونی و لاجیتک اینارو بیخیال من همین الان دوباره زنگ زدم به نمایندگی سنهایزر یه 15 دقه باش گفتمان کردم یکم رفیق شدیم بعد گفت حالا تو هر چی خواستی سفارش بده من 10 ال 20 تومن نسبت به قیمت فروش تخفیف ویزه میدم بهت .. حالا شایدم به همه تخفیف بده ولی دمش گرم.
حساب کتاب که کردم دیدم میتونم بگیرم بین مدل هایی که داشت یکیو بگو من برم بگیرم مدل ها و قیمتاش اینحوریه

PMX 70 43000
HD 465 95000
HD 485 127000
HD 515 140000
HD 218 45000
HD 435 90000
HD 212 92000
HD 215 115000
PX 100 80000

mamad gonzo
12-07-2009, 17:13
سیمور جان قروبونت برم سونی و لاجیتک اینارو بیخیال شو من همین الان دوباره زنگ زدم به نمایندگی سنهایزر یه 15 دقه باش گفتمان کردم یکم رفیق شدیم بعد گفت حالا تو هر چی خواستی سفارش بده من 10 الی 20 تومن ( بستگی به مدلش داره)نسبت به قیمت فروش تفیف ویزه میدم بهت .. حالا شایدم به همه تخفیف بده ولی حساب کتاب که کردم دیدم میتونم بگیرم بین مدل هایی که داشت رو گذاشتم یکیو بگو کیفیتش خوب باشه من برم بگیرم مدل ها و قیمتاش اینحوریه البته اونایی که بالای 100 تومنه در توانم نیست!!!

PX100 80000
PMX 70 43000
HD218 45000
HD465 95000
HD485 127000
HD515 140000
HD212 92000
HD435 90000
HD215 115

prowler88
12-07-2009, 18:20
سیمور جان قروبونت برم سونی و لاجیتک اینارو بیخیال شو من همین الان دوباره زنگ زدم به نمایندگی سنهایزر یه 15 دقه باش گفتمان کردم یکم رفیق شدیم بعد گفت حالا تو هر چی خواستی سفارش بده من 10 الی 20 تومن ( بستگی به مدلش داره)نسبت به قیمت فروش تفیف ویزه میدم بهت .. حالا شایدم به همه تخفیف بده ولی حساب کتاب که کردم دیدم میتونم بگیرم بین مدل هایی که داشت رو گذاشتم یکیو بگو کیفیتش خوب باشه من برم بگیرم مدل ها و قیمتاش اینحوریه البته اونایی که بالای 100 تومنه در توانم نیست!!!

PX100 80000
PMX 70 43000
HD218 45000
HD465 95000
HD485 127000
HD515 140000
HD212 92000
HD435 90000
HD215 115
شما اگه برای ورزش و دویدن میخوای هدفون بخری که بهترین گزینه همون in ear هست. ولی اگه نمیخوای in ear بخری سری px خوبه برای محیط های خارج از منزل. px100 هم که خیلی گرونه. سری HD400 هم که اندازه ش بزرگه و مورد استفاده ش فرق میکنه. به نظر من HD218 خوبه با توجه به این که قیمتش تو سایت سنهایزر خورده 80 دلار.

mamad gonzo
12-07-2009, 21:51
شما اگه برای ورزش و دویدن میخوای هدفون بخری که بهترین گزینه همون in ear هست. ولی اگه نمیخوای in ear بخری سری px خوبه برای محیط های خارج از منزل. px100 هم که خیلی گرونه. سری HD400 هم که اندازه ش بزرگه و مورد استفاده ش فرق میکنه. به نظر من HD218 خوبه با توجه به این که قیمتش تو سایت سنهایزر خورده 80 دلار.

اگه بتونم px100 رو 65 تومن بگیرم گیرونه یا نه؟
حالا فرض کن من اصلا ورزشکار نیستم میدونی چرا اخه حدود 30% استفاده من از هدفون در حال ورزش کردنه واسه همین اگه ورزشو بزاری کنار کدومش خوبه؟
in ear که اصلا نمیخوام.
یعنی مورد استفاده سری hd400 کجاست و چیه که به من نمیخوره؟
کیفیت hd212 به پای px100 میرسه؟

prowler88
13-07-2009, 11:22
حالا فرض کن من اصلا ورزشکار نیستم میدونی چرا اخه حدود 30% استفاده من از هدفون در حال ورزش کردنه واسه همین اگه ورزشو بزاری کنار کدومش خوبه؟
in ear که اصلا نمیخوام.
سری 400 در اندازه ی medium و full size هست و مورد استفاده ش بیشتر برای وصل کردن به کامپیوتر و ضبط و تماشای فیلم و موزیک گوش کردن هست. هر چند میشه ازش برای گوش دادن با mp3 player هم استفاده کرد ولی برای استفاده تو خیابون و یا در حال ورزش اصلا به کار نمیاد.
HD 212 هدفون خوبیه. ولی برای کار DJ طراحی شده و صداش ممکنه چندان برای موزیک گوش دادن دلچسب نباشه. البته bass خوبی داره.
PX هم برای وصل کردن به mp3 player طراحی شده و زیاد برای مثلا فیلم دیدن مناسب نیست. البته 65 تومن قیمت واقعی هدفونه و اگه با این قیمت بگیری خوبه.
باز هم میگم اگه برای mp3 player میخوای HD218 خوبه و اگه میخوای بیشتر تو خیابون استفاده کنی همون px 100. ولی اگه برای موزیک و فیلم و استفاده ی طولانی مدت میخوای 465 مناسبه. البته 485 رو اگه بتونی 110 بگیری که نهایت کیفیت صداست (بالاترین مدل سری 400).

seymour
13-07-2009, 13:22
in ear که اصلا نمیخوام.
حرفای دوستمون درسته ... مثلا سری HD اکثرا واسه استفاده ساکنه ... اینکه بشینی و مثلا فیلم ببینی ...واسه ورزش و حتی استفاده روی پلیر شما هدفونی می خوای که قابل حمل باشه : سبک - کم جا - جمع و جور ...

سیمور جان من مدل های کریتیو دیدم ولی چیزی که به بودجه و کارم بیاد ندیدم و کارایی که in ear نباشه تنوع بسیار کمی داشت فقط 8/9 مدل داشت که به کارم نمیخورد و لاجیتک هم بجز یه مدل که مدل sport بود مدل خاصی نداشت ولی تو کارای سونی از چند مدل خوشم اومد حالا به نظرت
1. برم تو کارای سونی ؟
2. کیفیتشون چطوریه؟
3. کلا کیفیتشون از لاجیتک و کریتیو بهتره یا نه ؟
4. این مدل اسپرت لاجیتک رو بگیرم یا تو کارای سونی بهتر هم گیرم میاد؟
اگه کارای سونی کیفیت بالایی دارن بگو که من چند مدل سونی که پیدا کردمو با عکسشون بزارم تا ببینی خوبن یا نه یا کدومشون بهتره.......

سونی عالیه .. اگه واقعا چیزی رو پسندیدی مدل و قیمت رو بگو ...

mamad gonzo
13-07-2009, 15:26
والا 3 مدل دیدم به نظرم به کارم میخوره قیمتاشون تو امازون همه تو یه رنج 30 دلاره حالا بعد از ظهر میرم بیرون ببینم چنده
MDR 710LP
MDR NC7
MDR NC6

.bahman.
13-07-2009, 20:00
دوستان برای یه محیط پر سو صدا مثل محیط یه کارخونه بهترن توصیتون برای هدفون چیه؟

میخوام یه جوری باشه کل صدای محیط یا تا حد زیادی رو لااقل بلوکه کنه

ممنون

mamad gonzo
13-07-2009, 22:10
دوستان برای یه محیط پر سو صدا مثل محیط یه کارخونه بهترن توصیتون برای هدفون چیه؟

میخوام یه جوری باشه کل صدای محیط یا تا حد زیادی رو لااقل بلوکه کنه

ممنون
دنبال هدفون هایی برو که سایزشون حد اقل MEDIUM باشه که تقریبا کل گوشو بگیرن و ضمنا نویز کنسلینگ باشه که سر و صدای اضافه محیط رو حذف میکنند البته نه کاملا تا حد زیادی شاید مدلهایی باشه که کاملا سر و صدا رو از بین ببره ولی من نیشناسم
خلاصه دنبال noise canseling باش.:27: