PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری مناسب

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

mamad gonzo
02-11-2010, 13:27
پس اگر درست فهمیده باشم بهتره که inear نگیرم برای این سبک. درسته؟ یعنی برم تو کار همون AKG . قیافه که اونقدر هم مهم نیست ولی این k518 یک مقدار قیافه اش جالبه خوشمان آمد:31:
و یک چیز دیگه. اگر مثلا EX300 سونی بخوام بگیرم، چطور میشه اگه NC33 بگیرم که نویزکنسلینگ داره؟ تو یک مایه ها به نظر میان.

بازم ممنون
نه فکر نکنم من جایی گفته باشم این ایر نگیری ... شاید منظرومو درست نرسوندم ...
من میگم شما از ای کا جی گزینه های خوبی میتونی برداری چه ایرفون چه هدفون ...
518 هم خوبه ... اگ اطلاعات بیشتری بخوای باید بری تست کنی اگه نذاشتن تست کنی حسین خان این مدلو داره باش مشورت کن ...

تو یه کلووم اگه واقعا نیاز به نویز کنسلین نداری کلا بیخیالش شو ...
فکر نویز کنسلین نکن ... نپرس چرا:20:
ولی ex300 هم گزینه خوبیه ولی وقتی اب هست تیمم باطله ... به نظرم همون ای کا جی رو بگیر

musketeer
02-11-2010, 13:37
نه فکر نکنم من جایی گفته باشم این ایر نگیری ... شاید منظرومو درست نرسوندم ...
من میگم شما از ای کا جی گزینه های خوبی میتونی برداری چه ایرفون چه هدفون ...
518 هم خوبه ... اگ اطلاعات بیشتری بخوای باید بری تست کنی اگه نذاشتن تست کنی حسین خان این مدلو داره باش مشورت کن ...

تو یه کلووم اگه واقعا نیاز به نویز کنسلین نداری کلا بیخیالش شو ...
فکر نویز کنسلین نکن ... نپرس چرا:20:
ولی ex300 هم گزینه خوبیه ولی وقتی اب هست تیمم باطله ... به نظرم همون ای کا جی رو بگیر
هاااا! دم شما گرم :31: راستش من خودم نمیدونم چرا با Inear بیشتر حال میکنم. مخصوصا چون بیشتر بیرون میخوام استفاده کنم
پس میرم تو کار همون AKG که فرمودید. به نظرتون K330 و K340 چطور هستن؟ مخصوصا قیافه اشون خیلی بهتره :31:

آقا خیلی ممنونم به هر حال

fabio montari
02-11-2010, 15:12
پس اگر درست فهمیده باشم بهتره که inear نگیرم برای این سبک. درسته؟ یعنی برم تو کار همون AKG . قیافه که اونقدر هم مهم نیست ولی این k518 یک مقدار قیافه اش جالبه خوشمان آمد:31:
و یک چیز دیگه. اگر مثلا EX300 سونی بخوام بگیرم، چطور میشه اگه NC33 بگیرم که نویزکنسلینگ داره؟ تو یک مایه ها به نظر میان.

بازم ممنون
اقا 518 من دارم اصلا خوب نیست چرا چون کلوزه 30 دقیقه بزاری رو گوشت گوشت درد میگیره ولی صدا ش خوبه ولی چه فایده close نگیر

musketeer
02-11-2010, 17:34
اقا 518 من دارم اصلا خوب نیست چرا چون کلوزه 30 دقیقه بزاری رو گوشت گوشت درد میگیره ولی صدا ش خوبه ولی چه فایده close نگیر
چه خوب شد گفتید. چون من ممکنه یک ساعت یک سره بخوام آهنگ گوش کنم (ممکن که چی بگم، کار هر روزمه :دی)

بعد دوستان یک نکته! یک c300-II به قیمت 50 تومن گیر اومده! به نظرتون اگر اصل باشه ارزش داره؟

mhek
02-11-2010, 17:48
ممنون میشم یکی از دوستان در مورد cx300ii سنهایزر توضیح بدی...کیفیتش نسبت به کریتیو اروانا inear چطوریاس؟؟نسبت به سونی ex500 چی؟؟

a.z.p.z
02-11-2010, 20:20
چه خوب شد گفتید. چون من ممکنه یک ساعت یک سره بخوام آهنگ گوش کنم (ممکن که چی بگم، کار هر روزمه :دی)

بعد دوستان یک نکته! یک c300-II به قیمت 50 تومن گیر اومده! به نظرتون اگر اصل باشه ارزش داره؟

هدفون های بسته بیشتر به درد سبک های الکترونیک میخوره که تازه نمیشه به طور مداوم باهاش اهنگ گوش کرد
چون به خاطر ایزولیشن صدا ادم ممکنه سر درد و ... بگیره ...

in ear هم با توجه به سبکی که گوش میدی برند های سونی و ای کی جی و سن هایزر خوب هستن ...
البته ممد راست میگه سن هایزر فیک و تقلبی خیلی زیاد هست و ترجیحا تو ایران نگیر!
تمرکزت رو بیشتر بذار رو کارای akg و سونی ...

بله میدونستم شما APO گوش میدید قبلا هم تو بخش نابود شده موسیقی تاپیک گروه رو پیش میبوردم که زدن نابود
کردن همه مطالب و ... رو!:13:
البوم 2010 شون رو هم حالی کردیم:40:

musketeer
02-11-2010, 20:27
هدفون های بسته بیشتر به درد سبک های الکترونیک میخوره که تازه نمیشه به طور مداوم باهاش اهنگ گوش کرد
چون به خاطر ایزولیشن صدا ادم ممکنه سر درد و ... بگیره ...

in ear هم با توجه به سبکی که گوش میدی برند های سونی و ای کی جی و سن هایزر خوب هستن ...
البته ممد راست میگه سن هایزر فیک و تقلبی خیلی زیاد هست و ترجیحا تو ایران نگیر!
تمرکزت رو بیشتر بذار رو کارای akg و سونی ...

بله میدونستم شما APO گوش میدید قبلا هم تو بخش نابود شده موسیقی تاپیک گروه رو پیش میبوردم که زدن نابود
کردن همه مطالب و ... رو!:13:
البوم 2010 شون رو هم حالی کردیم:40:
آقا بی نهایت سپاس :11:
پس احتمال نزدیک به یقین من میرم تو کار همون AKG. خودم از K330 و K340 خوشم اومد. انگاره قیافه بهتری دارن نسبت به بقیه. که به ترتیب 91و119 قیمت دام. و البته یک K370 هم هست که از اون دوتا قبلی خوشگلتره و 160 تقریبا قیمتشه. و مشکل اینه که من الآن موندم کدومش کیفیتش بیشتر میارزه به قمیتش! :31:

اون Apocalyptica هم اتفاقا من خودم با پستهای شما تو همون تاپیک معدوم (خدا باعث و بانیش رو...) باهاشون آشنا شدم و دست بر قضا دیگه هم نتونستم جز اونا موسیقی دیگه ای گوش بدم. شاید آهنگهای دیگه ای بخاطر شعر یا چیزای دیگش گوش دادم. ولی از نظر موسیقیایی کمپلت رفتم تو کارشون! خودمم آخر عمری رفتم سراغ یادگیری Cello :31:
7th symphony هم که هر کدوم از ترک هاش برای یک ماه حس موسیقیایی انسان رو ارضا میکنه!

خلاصه بدجوری ارادتمندیم!

mamad gonzo
02-11-2010, 20:45
مثل اینکه خونتون پشت سر ماست ...
ولی اگه گذرت به تهرون خورد برو پاساژ پایتخت فروشگاه دیجیتال ... ای کا جی دره ببین میزاره تست کنی

musketeer
02-11-2010, 20:57
مثل اینکه خونتون پشت سر ماست ...
ولی اگه گذرت به تهرون خورد برو پاساژ پایتخت فروشگاه دیجیتال ... ای کا جی دره ببین میزاره تست کنی
lol :31:
چشم عزیز. خیلی ممنون بابت راهنمایی. :40: اگر اجازه تست نداد هم یکیش رو میگیرم میره دیگه... خیلی نمیتونه فرق داشته باشه. الآن فقط موندم سر پلیر چه خاکی بر سر بریزم :31:

Gandalf58
03-11-2010, 12:14
دوستان چه مدلی رو از akg دور و بر 100 پیشنهاد می کنید. دنبال ear phone ای هستم که فرکانسهای mid range و بالاتر رو با وضوح بالا تولید کنه. بیس برایم آنچنان مهم نیست.
نمایندگی رسمی akg کیه.

بین akg k330 و k340 از نظر صدا تفاوت فاحشی هست. کسی هست که هر دو رو تست کرده باشه؟

peaceful1
03-11-2010, 17:59
نه نیست ولی ای کاش تو این محدوده قیمت از k340 با کیفیت تر هم بود حیف که تو این محدوده هدفون تو بازار به سختی پیدا میشه.

rgrgred
03-11-2010, 19:19
من که حسابی گیچ شدم

واسه شافل - ۸۳۰ - ۶۵۰ - aurvana 1 - کریتیو - کدوم از این ۳ تا بهتره

باس واسم مهم و فقط واسه ورزش استقاده نمی خوام کنم - تو خیابون اینا هم تو گوشم باشه

گوشمو خسته نکنه با کیفیت باشه

saxp
03-11-2010, 20:34
ممنون میشم یکی از دوستان در مورد cx300ii سنهایزر توضیح بدی...کیفیتش نسبت به کریتیو اروانا inear چطوریاس؟؟نسبت به سونی ex500 چی؟؟

cx300ii البته اصلیش بیس خوبی داره ، فرکانسهای میانی صدا رو بهتر پخش میکنه جزو ایرفونهای رده متوسط هست که کیفیت مناسبی داره در سطح همون aurvana کمی بهتر اگه می خواهید ایرفون خودتون رو ارتقا بدید مدلی رو انتخاب کنید که واقعا ارزشش رو داشته باشه

من که حسابی گیچ شدم

واسه شافل - ۸۳۰ - ۶۵۰ - aurvana 1 - کریتیو - کدوم از این ۳ تا بهتره

باس واسم مهم و فقط واسه ورزش استقاده نمی خوام کنم - تو خیابون اینا هم تو گوشم باشه

گوشمو خسته نکنه با کیفیت باشه

شما هم اگه بودجت حدودا تا 100 هست aurvana 2 رو بگیر طراحی قشنگی داره
من چند دقیقه تستش کردم البته نه اونجوری که میخواستم ولی
بیس خیلی خوب و عمیقی داره کیفیت خوبی هم داشت
بعدم اینکه بخاطر طراحی فومهاش که قبلا راجبش گفتم ایزولیتینگش خیلی خوبه حدود 95% چیزی که رو جعبش زده برای شما که میخوای بیرون هم استفاده کنی کاملا مناسبه

rgrgred
03-11-2010, 21:31
شما هم اگه بودجت حدودا تا 100 هست aurvana 2 رو بگیر طراحی قشنگی داره
من چند دقیقه تستش کردم البته نه اونجوری که میخواستم ولی
بیس خیلی خوب و عمیقی داره کیفیت خوبی هم داشت
بعدم اینکه بخاطر طراحی فومهاش که قبلا راجبش گفتم ایزولیتینگش خیلی خوبه حدود 95% چیزی که رو جعبش زده برای شما که میخوای بیرون هم استفاده کنی کاملا مناسبه

مگه aurvana 2 تو ایران هست ؟ از ۱ خیلی بهتره ؟

ممنون 

fabio montari
03-11-2010, 21:53

ممنون
بله هست نه اصلا فرقی ندارن من تست کردم همون 1 رو بگیر پوله الکی نده فقط قیافش بهتر شده 2
بخوای تست کنی هم میتونی بیای تهران پاساژ ایرانیا بری تست کنی ولی ارزش ندار همون 1 بهتره به نظرم

---------- Post added at 09:53 PM ---------- Previous post was at 09:49 PM ----------

1 ساعت که مغزتم واقعا درد میگره اینقدر فشار میاره
راستش cx300-II هم دارم باور کن اصلا خوب نیست من حی گفتم خوبه خوبه گرفتم البته از دبی گرفتم قیمت اروزن تر از اینجا ولی من با 630 بیشتر حال کردم تا با cx

rgrgred
03-11-2010, 22:17
بله هست نه اصلا فرقی ندارن من تست کردم همون 1 رو بگیر پوله الکی نده فقط قیافش بهتر شده 2
بخوای تست کنی هم میتونی بیای تهران پاساژ ایرانیا بری تست کنی ولی ارزش ندار همون 1 بهتره به نظرم

---------- Post added at 09:53 PM ---------- Previous post was at 09:49 PM ----------

1 ساعت که مغزتم واقعا درد میگره اینقدر فشار میاره
راستش cx300-II هم دارم باور کن اصلا خوب نیست من حی گفتم خوبه خوبه گرفتم البته از دبی گرفتم قیمت اروزن تر از اینجا ولی من با 630 بیشتر حال کردم تا با cx

مرسی حالا ارزش داره ۸۰ تومن بدم ۱ رو بگیرم ؟ اخه باید یکم پول جمع کنم !

باس و کیفیت aurvana ۱ خیلی بهتر از ۶۵۰ هست ؟

saxp
03-11-2010, 22:59

ممنون 

جوابتون اون دوستمون دادن ولی من جای شما بودم تو ایران همون 630 رو میگرفتم بقیه پولمم میزاشتم تو جیبم چون هدفونهایی که اینجا میفروشن کیفیتشون با قیمتشون یکی نیست مثلا همون2 aurvana قیمتش با سود فروشنده نهایتش تا 60-70 باید باشه تازه تو این رنج قیمت مدلهای خیلی بهتری از aurvana هست که تو ایران نیست

z0diac
03-11-2010, 23:41
جوابتون اون دوستمون دادن ولی من جای شما بودم تو ایران همون 630 رو میگرفتم بقیه پولمم میزاشتم تو جیبم چون هدفونهایی که اینجا میفروشن کیفیتشون با قیمتشون یکی نیست مثلا همون2 aurvana قیمتش با سود فروشنده نهایتش تا 60-70 باید باشه تازه تو این رنج قیمت مدلهای خیلی بهتری از aurvana هست که تو ایران نیست

درود/

حالا با این توصیفات ارزش خریدن داره یا نه؟!

وقت خوش././././././././././.

fabio montari
04-11-2010, 01:22
مرسی حالا ارزش داره ۸۰ تومن بدم ۱ رو بگیرم ؟ اخه باید یکم پول جمع کنم !

باس و کیفیت aurvana ۱ خیلی بهتر از ۶۵۰ هست ؟
به نظره منم نه پولته الکی هدر نده اصلا مگه قرار نبود 630 بگیری همونو بگیر عالیه :20:

saxp
04-11-2010, 01:30
درود/

حالا با این توصیفات ارزش خریدن داره یا نه؟!

درود
ببینید این بستگی به خود شما داره این موضوع رو در نظر بگیرید که حداقل دارید 40 هزار تومان پول اضافه پرداخت میکنید حالا شاید برای یکی مهم نباشه اینجا اینقدر پول اضافی بده و بگه هدفون طراحی قشنگی داره و به کیفیت متوسط صدا هم راضی هست انتخاب مناسب دیگه ای هم تو این رنج قیمت نداره و این قیمت در نظرش مناسب باشه
اما برای کسی که دنبال کیفیت هست و دوست داره بابت هر هزاری که میده کیفیت بهتری هم بگیره نه ارزش این قیمتی که دارن میدن رو نداره

z0diac
04-11-2010, 10:15
درود
ببینید این بستگی به خود شما داره این موضوع رو در نظر بگیرید که حداقل دارید 40 هزار تومان پول اضافه پرداخت میکنید حالا شاید برای یکی مهم نباشه اینجا اینقدر پول اضافی بده و بگه هدفون طراحی قشنگی داره و به کیفیت متوسط صدا هم راضی هست انتخاب مناسب دیگه ای هم تو این رنج قیمت نداره و این قیمت در نظرش مناسب باشه
اما برای کسی که دنبال کیفیت هست و دوست داره بابت هر هزاری که میده کیفیت بهتری هم بگیره نه ارزش این قیمتی که دارن میدن رو نداره

درود/

پیشنهاد شما چیه؟ من برام مهمه وقتی دارم یه آهنگو گوش میدم بفهمم داره چی میگه. کیفیت برام خیلی مهمه (خوب مثل خیلی ها...). همه نوع سبک موسیقی هم گوش میدم. رپ، راک، سنتی،..
از شجریان گرفته تا هیچ کس.. / موسیقی فرانسوی، انگلیسی و ...

وقت خوش./././././././././././././././.

peaceful1
04-11-2010, 10:24
درود/

پیشنهاد شما چیه؟ من برام مهمه وقتی دارم یه آهنگو گوش میدم بفهمم داره چی میگه. کیفیت برام خیلی مهمه (خوب مثل خیلی ها...). همه نوع سبک موسیقی هم گوش میدم. رپ، راک، سنتی،..
از شجریان گرفته تا هیچ کس.. / موسیقی فرانسوی، انگلیسی و ...

وقت خوش./././././././././././././././.

خوب یه کوون j3 بگیر و یه هدفون خوب البته فکر کنم j3 های تو بازار ته کشیده به سختی بشه گیر آورد مگر این که شرکت دوباره آورده باشه.

z0diac
04-11-2010, 10:43
خوب یه کوون j3 بگیر و یه هدفون خوب البته فکر کنم j3 های تو بازار ته کشیده به سختی بشه گیر آورد مگر این که شرکت دوباره آورده باشه.

درود/

مرسی. ولی خوب من منظورم هدفون بودا..:31:

peaceful1
04-11-2010, 11:25
راست میگی اصلا تاپیک هدفون هست گیج گیج ام ها!!!
آخرش ته کیسه رو شل کنی چقدر میزاری کنار؟!

mamad gonzo
04-11-2010, 11:33
:31:
اق حسین داری خودتو داغون میکنی ها ...
دلت واسه خودت نمیسوزه لا اقل واسه ما بسوزه که بدون تو چی خواهیم کشید ...
Rest:27:

peaceful1
04-11-2010, 11:37
آه منتظر بودم یکی همین رو بگه دستت درد نکنه حالا که این طور شد برم دانشگاه ایشالا خواب برا شب جمعه
:11::31::40:

baghali91
04-11-2010, 12:43
یه ساعت دیگه دارم میرم پایتخت!
تو رنج 30 تومن چی بگیرم؟ ep-630 چطوره؟!
نمایندگیش کدوم فروشگاهه؟

z0diac
04-11-2010, 13:02

درود/

:31::27::40::39::43::23::26::whistle::3:......:31:

والا نمیدونم.. خوب اگه ارزششو داشته باشه میزاریـــــــــــــــــــ ــــــــم کنار:27::31:

:31::31::31:... شد تاپیک شکلک!!!

a.z.p.z
04-11-2010, 15:36
یه ساعت دیگه دارم میرم پایتخت!
تو رنج 30 تومن چی بگیرم؟ ep-630 چطوره؟!
نمایندگیش کدوم فروشگاهه؟

توکه داری 30 تومنو میذاری برو یه ep 650 بگیر که از نظر باس واقعا خوب هست ...
مدل 630 هم مدل خوبی هست 17 تومنم هست ....
منم دارم میرم aurvana in ear بگیرم اخر ...
البته همه رو دیجیتال داره ولی اولش گرون میده باید رو مخش کار کنی گفتم بدونی:31:

z0diac
04-11-2010, 16:44

درود/

به جمع aurvana داران خوش اومدی رفیق.......:31:

baghali91
04-11-2010, 19:59

دیر گفتین!:20:
رفتم 650 ندیدم همون 630 خریدم 20 تومن داد...اینم باسش خوبه...من خیلی باس نمیخوام...
انشاالله دفعه بعد مثل شما aurvana میگیرم:46:

rgrgred
04-11-2010, 20:53
من که دلم حسابی پیش این گیر کرده - پشتش جای تنظیم باس هم داره ؛ ۷۹ $ قیمتش هست ؛ اگه سفارش بدم تا ایران فک کنم ۱۴۰ تومن پولش می شه ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر کنم صبر کنم پولم جمع شه بهتر می تونم تصمیم بگیرم ! این ایرفون خدای باس ه ه ه :4:

peaceful1
04-11-2010, 22:57
دوستان یه چند روزی هست شرکت شکوفا الکترنیک یک stand داخل در ورودی پایتخت بر پا کرده و همه مدل های هدفون و بهترین پلیر های این شرکت برای تست موجود هست فکر کنم تا شنبه بر قرار باشه اگه میخواهید از کیفیت فیلیپس آگاه بشید (کم وکیف موضوع) حتما یا جمعه یا شنبه یه سری پایتخت برین

z0diac
04-11-2010, 23:11
دوستان یه چند روزی هست شرکت شکوفا الکترنیک یک stand داخل در ورودی پایتخت بر پا کرده و همه مدل های هدفون و بهترین پلیر های این شرکت برای تست موجود هست فکر کنم تا شنبه بر قرار باشه اگه میخواهید از کیفیت فیلیپس آگاه بشید (کم وکیف موضوع) حتما یا جمعه یا شنبه یه سری پایتخت برین

درود/

ما که تهران نیستیم .... :23:

اما خوب شما خبرشو به ما بده..:5::31:

peaceful1
04-11-2010, 23:23
من حوصله نداشتم !! حتی نگاه هم بهشون نکردم !
یکی از دوستان گیر داده بود میخوام لپ تاپ بگیرم من رو به زور کشید اون جا!!
بلاخره اگه کسی خواست موقعیت خوبی برای کسب تجربه هست.

z0diac
05-11-2010, 00:13
من حوصله نداشتم !! حتی نگاه هم بهشون نکردم !
یکی از دوستان گیر داده بود میخوام لپ تاپ بگیرم من رو به زور کشید اون جا!!
بلاخره اگه کسی خواست موقعیت خوبی برای کسب تجربه هست.

درود/

:31: .. :11: :31: :11:

rgrgred
05-11-2010, 00:35
دوستان hippo vb روی ایپاد جواب میده ؟

و من باس واسم مهمه ؛ و فقط اهنگ های تکنو دنس هیپ هاپ ....

یه سایت پیدا کردم ۷۱ $ میده ؛ به نظر شما ارزش داره ۱۴۰ تومن سفارش بدم واسه این ؟

peaceful1
05-11-2010, 00:58
وصل کنی به شافل! نه!

fabio montari
05-11-2010, 01:18
دوستان hippo vb روی ایپاد جواب میده ؟

و من باس واسم مهمه ؛ و فقط اهنگ های تکنو دنس هیپ هاپ ....

یه سایت پیدا کردم ۷۱ $ میده ؛ به نظر شما ارزش داره ۱۴۰ تومن سفارش بدم واسه این ؟
اینم نگیر بهتره پلیرتو عوض کنی یه هدفونه خوبم بگیری با شافل که اصلا حال نمیده یه کوان یا سانسا بگیر یه ایرفونه خوبم بگیر در حد 30 40 تومن

rgrgred
05-11-2010, 01:32
اینم نگیر بهتره پلیرتو عوض کنی یه هدفونه خوبم بگیری با شافل که اصلا حال نمیده یه کوان یا سانسا بگیر یه ایرفونه خوبم بگیر در حد 30 40 تومن

نه من شافل رو گرفتم واسه ورزش . یا تو راه خونه

----

خونه یا دانشگاه ... لپ تاپ اپل دارم با اون گوش میدم

کیفیت ایپاد شافل ۴ که خیلی خوبه ؛ من که خیلی نیست خریدم راضییم ؛ تفکیک صدا و این چیزا واسم مهم نیست کوچیکی شافل واسم مهمه و یه هدفونی که خدای باس باشه

حالا اشکالی نداره قیمتش یکم زیاد شه ؛ صبر می کنم واسه خریدش ...

a.z.p.z
05-11-2010, 11:10
1:رفتم نمایندگی های کریتیو و کل پایتخت رو گشتم هیچ کدومشون aurvana in ear نداشتن ما هم بیخیال برگشتیم نشد که بشه فقط 830 و 630 و 635 و 650 داشتن.

2: در مورد اون قسمتی که هدفون ها و ایرفون های فیلیپس رو برای تست گذاشته دیروزم رفتم بود ولی حال نداشتم تست کنم ... در ضمن همه جا پر شده بود از فیلیپس و ایرفون های گریفین! کریتیو هم اکثرا 630 و 635 داشتن دیجیتال فقط 830 -630-635 و یه مدل دیگه داشت .قیمت 830 هم 48 تومن بود !!!
3:rgrgred تو میخوای 140 تومن پول ایرفون برای شافل بدی اولا اون مدلی که تو میگی در حد سونی وکریتیو و سن هایزر نیست دوما میخوای بگری میتونی مدل هایی از همین سونی و کریتیو و سن هایزر بگیری باس خوب میخوای میتونی همین aurvana in ear بگیری ولی میگم نمی ارزه واسه شافل بگیری! من جای تو بودم همون 630 رو برای شافل میگرفتم که باس خیلی خوبی هم داره قیمت مناسبی هم داره ولی اگه میخوای یه رده بالاتر بیایی میتونی 650 رو برداری که اونم مدل خوبی هست !

من خودم احتمال زیاد با این اوضاع 830 بر میدارم ...

اینم اینجا جاش نیست ولی کلا ایپاد کلاسیک کم شده و هرچی هم میگذره کمتر میشه و از اونور قیمتش بالاتر میره کمترین قیمت کلاسیک تو پایتخت 290-295 بود.

rgrgred
05-11-2010, 11:44
1:رفتم نمایندگی های کریتیو و کل پایتخت رو گشتم هیچ کدومشون aurvana in ear نداشتن ما هم بیخیال برگشتیم نشد که بشه فقط 830 و 630 و 635 و 650 داشتن.

2: در مورد اون قسمتی که هدفون ها و ایرفون های فیلیپس رو برای تست گذاشته دیروزم رفتم بود ولی حال نداشتم تست کنم ... در ضمن همه جا پر شده بود از فیلیپس و ایرفون های گریفین! کریتیو هم اکثرا 630 و 635 داشتن دیجیتال فقط 830 -630-635 و یه مدل دیگه داشت .قیمت 830 هم 48 تومن بود !!!
3:rgrgred تو میخوای 140 تومن پول ایرفون برای شافل بدی اولا اون مدلی که تو میگی در حد سونی وکریتیو و سن هایزر نیست دوما میخوای بگری میتونی مدل هایی از همین سونی و کریتیو و سن هایزر بگیری باس خوب میخوای میتونی همین aurvana in ear بگیری ولی میگم نمی ارزه واسه شافل بگیری! من جای تو بودم همون 630 رو برای شافل میگرفتم که باس خیلی خوبی هم داره قیمت مناسبی هم داره ولی اگه میخوای یه رده بالاتر بیایی میتونی 650 رو برداری که اونم مدل خوبی هست !

اینم اینجا جاش نیست ولی کلا ایپاد کلاسیک کم شده و هرچی هم میگذره کمتر میشه و از اونور قیمتش بالاتر میره کمترین قیمت کلاسیک تو پایتخت 290-295 بود.

مرسی :11:

aurvana in ear ؛ انگار همه تمام کردن ؛
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینجا گفت ۲ هفته دیگه میاریم

Gandalf58
05-11-2010, 12:43
سلام به همه دوستان
دیروز رفتم و AKG K340 رو خریدم. بد ندیدم تجربه مختصری رو که باهاش داشتم بنویسم شاید به درد کسی بخوره

مثبتها

تفکیک صدای عالیه. به خصوص در فرکانسهای میانی و بالا. اگر اهل گوش دادن به بلوز، کلاسیک یا سنتی هستید کاملا توصیه میشه. من بهترین تجربه رو در مورد وکالها داشتم. محشره:12:.
کابلها مقاوم و با دوام به نظر میرسن
طراحی جمع جوری داره و توی خیابون خیلی تابلو نیست
گارانتی معتبر و قیمت جهانی (من 113 خریدم. قیمت آمازون بدون حمل و مالیات 99 دلاره)
کیف مناسب که برای حمل هدفون و یک پلیر کوچیک جا داره
رنگ مشکی داره (در مقایسه با K330 که فقط سفید و زرد داره)

منفی ها

بیس خیلی ضعیف. اگر بیس براتون مهمه جدا توصیه می کنم از این هدفون صرفنظر کنید :41:. من قبل از این سونی ex85 و کریتیو ep635 داشتم که هر دو به مراتب بیس بهتری داشتند. به خصوص سونی. البته از حق نباید گذشت که این بیس ضعیف رو با تفکیک خوبی تولید می کنه.
پلاستیکهای سر هدفون خیلی سفت هستند و راحت توی گوش فیت نمیشن. به نظر میرسه خیلی سخت میشه بهش عادت کرد. ایزولیشن خوبی هم ندارن به همین دلیل
به دلیل ضخامت کابلها، اگر دستتسون به کابلها بخوره صدای خیلی نا هنجاری به گوش منتقل میشه
ولوم کنترل به نظر خیلی با دوام نمی رسه و ضمنا نمی تونه صدا رو کاملا میوت کنه

شخصا از خریدم راضی هستم. جزو معدود انتخابهای معقولی هست که در این محدوده قیمتی در ایران دارم.

مدل K321 رو هم تست کردم. هم از نظر تفکیک و بیس تفاوت فاحش داشت و هم اینکه طراحیش طوریه که گوش رو آزار میده.

امیدوارم انتخابهای خوبی داشته باشید ;)

peaceful1
05-11-2010, 17:39
ببین من برای این که AKG K340 تو گوشم خوب بره پلاستیک (سیلسکون-هر چی که اسمش هست) سایز متوسط ep630 خودم رو روش گذاشتم خیلی خوب شد یه تست بزن ببین برای شما هم بهتر میشه.

Gandalf58
05-11-2010, 17:50
ببین من برای این که AKG K340 تو گوشم خوب بره پلاستیک (سیلسکون-هر چی که اسمش هست) سایز متوسط ep630 خودم رو روش گذاشتم خیلی خوب شد یه تست بزن ببین برای شما هم بهتر میشه.

ep635 من اونقد کار کرده که پلاستیک/سیلیکون یه گوشش پاره شده و اون یکی هم داره پاره میشه. همه اجزاش داره از هم باز میشه ولی صداش هنوز خوبه :cool:.
به نظرت میشه سیلیکون یدکیش رو از جایی تهیه کرد. من یکی دو جا سئوال کردم میگفتن باید باشه ولی خودشون نداشتن.

fabio montari
05-11-2010, 18:01
نه من شافل رو گرفتم واسه ورزش . یا تو راه خونه

----

خونه یا دانشگاه ... لپ تاپ اپل دارم با اون گوش میدم

کیفیت ایپاد شافل ۴ که خیلی خوبه ؛ من که خیلی نیست خریدم راضییم ؛ تفکیک صدا و این چیزا واسم مهم نیست کوچیکی شافل واسم مهمه و یه هدفونی که خدای باس باشه

حالا اشکالی نداره قیمتش یکم زیاد شه ؛ صبر می کنم واسه خریدش ...
شافل خوبه خودمم داشتم باهاشم میرفتم داشگاه میزدم به شلوارم همه نگاه میکردن :31:
ولی دیگه ایپاد صداش معمولیه و شما هدفونه حرفه ای بهش بزنی هیچ فایده ای نداره شما یه هدفونه 150 تومنی زنی بهش ولی صدای همین ep630 بهت میده ولی همون 630 رو میزنی به کوان کم میاره من خودم به e2 میزنم کم میاره
کلا پوله ایرفونه زیاد نده چون یا گم میشه یا پاره میشه یا اون صدایی که میخوای بهت نمیده افسردگی میگیره این مورده اخر زیاد برای من اتفاق افتاده :2:

---------- Post added at 06:01 PM ---------- Previous post was at 05:58 PM ----------

اتفاقا من دیروز ولیعصر بودم رفتم ایرانیان hd player بگیرم یه سریم به نمایدنگیه کریتیو همونی که رو بروی پله برقیه زدم aurvana in ea داشت هم 1 شو هم 2 شو هم akg داشت همه مدلاشو کلا بورو اونجا هرچی بخوای گیرت میاد

سلام به همه دوستان
دیروز رفتم و AKG K340 رو خریدم. بد ندیدم تجربه مختصری رو که باهاش داشتم بنویسم شاید به درد کسی بخوره

مثبتها

تفکیک صدای عالیه. به خصوص در فرکانسهای میانی و بالا. اگر اهل گوش دادن به بلوز، کلاسیک یا سنتی هستید کاملا توصیه میشه. من بهترین تجربه رو در مورد وکالها داشتم. محشره:12:.
کابلها مقاوم و با دوام به نظر میرسن
طراحی جمع جوری داره و توی خیابون خیلی تابلو نیست
گارانتی معتبر و قیمت جهانی (من 113 خریدم. قیمت آمازون بدون حمل و مالیات 99 دلاره)
کیف مناسب که برای حمل هدفون و یک پلیر کوچیک جا داره
رنگ مشکی داره (در مقایسه با K330 که فقط سفید و زرد داره)

منفی ها

بیس خیلی ضعیف. اگر بیس براتون مهمه جدا توصیه می کنم از این هدفون صرفنظر کنید :41:. من قبل از این سونی ex85 و کریتیو ep635 داشتم که هر دو به مراتب بیس بهتری داشتند. به خصوص سونی. البته از حق نباید گذشت که این بیس ضعیف رو با تفکیک خوبی تولید می کنه.
پلاستیکهای سر هدفون خیلی سفت هستند و راحت توی گوش فیت نمیشن. به نظر میرسه خیلی سخت میشه بهش عادت کرد. ایزولیشن خوبی هم ندارن به همین دلیل
به دلیل ضخامت کابلها، اگر دستتسون به کابلها بخوره صدای خیلی نا هنجاری به گوش منتقل میشه
ولوم کنترل به نظر خیلی با دوام نمی رسه و ضمنا نمی تونه صدا رو کاملا میوت کنه

شخصا از خریدم راضی هستم. جزو معدود انتخابهای معقولی هست که در این محدوده قیمتی در ایران دارم.

مدل K321 رو هم تست کردم. هم از نظر تفکیک و بیس تفاوت فاحش داشت و هم اینکه طراحیش طوریه که گوش رو آزار میده.

امیدوارم انتخابهای خوبی داشته باشید ;)
اتفاقا من همین مدل رو خیلی وقت پیش تو دیجیتال اون زمانی که تازه اورده بود تست کردم همون موقع با ایفرونه فابریکه واکمنم مقایسه کردم ( سری x ) و همون جا فهمیدم زیاد به درد نمیخوره هم تو bass و هم تو حجم صدا ی خروجی که البته میتونه به امپداس شدن با پلیرم ربط داشته باشه در کل akg تو ایران زیاد خوب نیست شما نیتونستی با این قیمت aurvana in ear بگیری که فکر کنم بیشتر راضیت میکرد ولی در کل خیلی خوبه که از خریدت راضی هستی :20:

Gandalf58
05-11-2010, 18:55
اتفاقا من همین مدل رو خیلی وقت پیش تو دیجیتال اون زمانی که تازه اورده بود تست کردم همون موقع با ایفرونه فابریکه واکمنم مقایسه کردم ( سری x ) و همون جا فهمیدم زیاد به درد نمیخوره هم تو bass و هم تو حجم صدا ی خروجی که البته میتونه به امپداس شدن با پلیرم ربط داشته باشه در کل akg تو ایران زیاد خوب نیست شما نیتونستی با این قیمت aurvana in ear بگیری که فکر کنم بیشتر راضیت میکرد ولی در کل خیلی خوبه که از خریدت راضی هستی :20:

به نظرم در مورد هیچ هدفونی نمیشه حکم کلی داد و گفت بده یا خوبه. هر کدوم نقاط قوتی دارن و نقاط ضعفی لذا برای کاربرد خاصی مناسبن. به نظرم هیچ ایر فون و هدفونی نمی تونه تمام نیازهای تمام مخاطبان رو برطرف کنه (قیمت، تفکیک صدا، حجم صدا. رنج فرکانسی و ...). فرقی نداره 630 کریتیو باشه یا ie8 زنهایزر :46:.

peaceful1
05-11-2010, 23:38
به نظرم در مورد هیچ هدفونی نمیشه حکم کلی داد و گفت بده یا خوبه. هر کدوم نقاط قوتی دارن و نقاط ضعفی لذا برای کاربرد خاصی مناسبن. به نظرم هیچ ایر فون و هدفونی نمی تونه تمام نیازهای تمام مخاطبان رو برطرف کنه (قیمت، تفکیک صدا، حجم صدا. رنج فرکانسی و ...). فرقی نداره 630 کریتیو باشه یا ie8 زنهایزر :46:.
یادمه وقتی ep630 استفاده میکردم چقدر سر و گوش ام درد میکرد با حالت ناچاری و دربدری رفتم فقط یه هدفون پیدا کنم که راحت شم.
نمیدونسم مشکلم حل میشه یا نه اصلا چارم تغییر هدفونه مشکل از هدفون قبلی ....
وقتی گرفتم اصلا عجیب اصلا صبح تا شب هم گوش میکردم اصلا عزیت نمیکرد همیشه همرام بود هیچ وقت یه هدفون رو انقدر با خودم این طرف و اونطرف نبرده بودم.
قبول دارم که بمش به میزان ep630 نیست ولی بم بسیار شفاف وبا کیفیتی داره و برای من کاملا راضی کننده بود صداش خیلی طبیعی تر از ep630 هست . اصلا به نظر من مقایسه درستی نیست .....
شما هدفونت رو با چی استفاده میکنی؟

Gandalf58
06-11-2010, 07:17
یادمه وقتی ep630 استفاده میکردم چقدر سر و گوش ام درد میکرد با حالت ناچاری و دربدری رفتم فقط یه هدفون پیدا کنم که راحت شم.
نمیدونسم مشکلم حل میشه یا نه اصلا چارم تغییر هدفونه مشکل از هدفون قبلی ....
وقتی گرفتم اصلا عجیب اصلا صبح تا شب هم گوش میکردم اصلا عزیت نمیکرد همیشه همرام بود هیچ وقت یه هدفون رو انقدر با خودم این طرف و اونطرف نبرده بودم.
قبول دارم که بمش به میزان ep630 نیست ولی بم بسیار شفاف وبا کیفیتی داره و برای من کاملا راضی کننده بود صداش خیلی طبیعی تر از ep630 هست . اصلا به نظر من مقایسه درستی نیست .....
شما هدفونت رو با چی استفاده میکنی؟

من مقایسه نکردم. صحبت اینه که حکم کلی نباید داد مثل دوستمون که میگه کلا به درد نمی خوره. اتفاقا K340 علیرغم ضعف در بیس و موارد دیگری که نوشتم، برای یهaudiophile که در ایران زندگی میکنه و به بسیاری از برندها دسترسی نداره یا نمیتونه 400 تومن خرج ایرفون بکنه بسیار هم انتخاب خوبیه. به واقع تنها انتخابه دور و بر 100 تومنه.

اما در مقایسه بین 630 و ie8، من 630 رو به کسی که از نظر مالی دستش بستس توصیه می کنم. حداقل از هدفون خود پلیر بهتره. صدای قابل قبول (حداقل تا وقتی بهترش رو امتحان نکردی)، راحتی توی گوش، دوام و از همه مهمتر قیمت قابل تحمل برای همه.

ضمنا طرف صحبتم شما نبودی جناب صلح طلب عزیز. نظرات شما رو تا جایی که دیدم بدون سوگیری و با موشکلافی بوده.

در مورد پلیر، یه پلیر cowon u2 دارم از 4 سال پیش مونس و همراهمه. زمان خودش انقلابی بود در پخش کننده های شخصی. هوز هم ازش کاملا راضیم غیر از باطریش که داره خلاص میشه.

در مورد بیس K340 من هم با جناب صلح طلب موافقم که هرچند شدت بیس این هدفون از 630 ضعیفتره، ولی بصورت مشخص و متمایزی واضحتر و دلنشین تره. البته بازم بگم که به نظر من مطلقا نمیتونه عاشقان بیس رو ارضا نمیکنه.

peaceful1
06-11-2010, 16:34
زنگ بزن شاب بگو سیلیکون سایز متوسطم خراب شده(حتما باید ضمانت نامه داشته باشی، تموم شده باشه یا نه فقط برای این که کارت رو راه بندازنازت میخوان) اگه سلیکون سایز متوسط اون یکی هندفونم نبود واقعا به مشکل میخوردم؛

hengameh20
06-11-2010, 17:55
منم یه هدفون خوب واسه استفاده مک بوکم میخوام
بیشتر واسه ویدئو کال
نیمخوام قیمتشم زیاد باشه
چی بخرم ؟
البته قبلا از generous استفاده کردم واسه تلفن اینترنتی - بد نبود

a.z.p.z
06-11-2010, 20:15
بچه ها کسی شماره تلفن این نمایندگی کریتیو تو بازار ایرانیان رو داره ؟ همون که جلوی پله برقی هست !
به 2-3 تا از بچه ها گفتم 2 تاشون مشغول جستجو هستن یکیشونم نداشت:31:
اگه بتونید برام گیرش بیارید ممنون میشم ...

peaceful1
06-11-2010, 20:56
شرمنده نتونستم پیدا کنم آخرین راهی که به ذهنم میرسه اینه که فردا زنگ بزنی از شاب بپرسی اولین دفعه ها اینطوری شمارش رو گرفته بودم بعد پاساژ ایران هست ایرانیان اون دست خیابون کمی جلوتر هستش که موبایل فروشیه

fa13
06-11-2010, 22:18
بچه ها کسی شماره تلفن این نمایندگی کریتیو تو بازار ایرانیان رو داره ؟ همون که جلوی پله برقی هست !
به 2-3 تا از بچه ها گفتم 2 تاشون مشغول جستجو هستن یکیشونم نداشت:31:
اگه بتونید برام گیرش بیارید ممنون میشم ...
ایران رو میگی ؟ همون که پله رو میری بالا رویروشه
گفتم شاید اسم فروشگاه نمیشه اورد
من شمارشو برات پ خ کردم امیدوارم درست باشه

fabio montari
06-11-2010, 23:05
کسی ایرفونه سونی در حد 70 تومن چیزی سراغ داره که صداش خیلی خوب باشه bass مخصوصا و بلندیه صدا

به نظرتون کودوم بهتره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$12/346/MDR-XB20EX.jpg xb20ex یا
ex300 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$12/367/B/MDR-EX300SL-B1.jpg

و یه راهنمایی دیگه برای فیلم این
sony mdr xd200 بهتره
یا
این MDR-570LP-D1

night lord
07-11-2010, 02:15
سلام دوستان یه هدفون خوب تو قیمتای حدود 30 تا 40 تومن برای موزیک با bass نرم و بالا و صدای با کیفیت . میخوام کیفیت پخش بالای داشته باشه والبته open باشه . چی بگیرم خوبه ؟

peaceful1
07-11-2010, 11:46
MDR-XB40EX از xb20ex بهتره این سری باس بیشتر داره و ex300 تفکیک پذیری بیشتر.

fabio montari
07-11-2010, 15:03
اخه اون 70 تومنه
مندونی کودومش بلندیه صداش بیشتره مثلا با 630 مقایسه کن از این نظر برام
مرسی

panther99
08-11-2010, 01:20
قیمت این EX300 سونی چنده تو بازار ؟؟
نظرتون در مورد هدفونهای فیلیپس چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه مدلی رو دیدم تو پاساژ ایران که از این بزرگا بود اسمشون چیه ؟؟؟ میداد 53 تومن . به نظرتون کیفیتش به قیمتش میارزه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fereydoon1
08-11-2010, 12:12
قیمت این EX300 سونی چنده تو بازار ؟؟
نظرتون در مورد هدفونهای فیلیپس چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه مدلی رو دیدم تو پاساژ ایران که از این بزرگا بود اسمشون چیه ؟؟؟ میداد 53 تومن . به نظرتون کیفیتش به قیمتش میارزه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من یه بار یه فیلیپس نویز کنسلینگ گرفتم حالم به هم خورد اصلا تو گوش نمی ایسته قیمتش تو سایتش زده 50 تا
اصلا حال نکردم نگیری بهتره
منم یه 630 کریتیو دارم خیلی خوبه ولی عمرش رو دیگه کرده میخوام یه چیز دیگه بگیرم کسی هست کمک کنه
میخوام هم بیس خوب داشته باشه هم صد رو تفکیک کنه
سبک پاپ و ترنس راک هم میخوام
این ایر باشه
بهترین برند بودجه هم تا 100 تومن

در ضمن سیم هاش مقاوم باشن ممنون

rgrgred
08-11-2010, 12:40
امروز ایرفون موبایل xperia x1 رو به ایپاد شافل وصل کردم کفم برید - خیلییی توپ باس می زدد

می خواستیم ببینیم کریتیو ۶۵۰ از این هدفون بالاتر هست یا پایین تر ؟

تهرون نیستم نمی تونم تست کنم مجبورم اینجا بپرسم - ببخشید

saxp
08-11-2010, 14:33
امروز ایرفون موبایل xperia x1 رو به ایپاد شافل وصل کردم کفم برید - خیلییی توپ باس می زدد

می خواستیم ببینیم کریتیو ۶۵۰ از این هدفون بالاتر هست یا پایین تر ؟

تهرون نیستم نمی تونم تست کنم مجبورم اینجا بپرسم - ببخشید

اتفاقا بین همین ایرفونهای ارزون قیمت هم میتونی مدلی انتخاب کنی که بیس خوبی داشته باشه ایرفونهای کرایتیو غیر 630 بیش از اندازه و کیفیت خودش قیمت داره من 850 که میگفتن بهتر هست رو گرفتم دیدم خیلی تفاوتی با همون 630 نداره فقط یکمی بیس نرمتری پیدا کرده فیلیپس هم بعضی مدلهاش کیفیت خوبی دارن
این مدل philips shs 8000 هم بیس قوی داره همینطور اینها philips shs 4700 و philips shg 5000

night lord
08-11-2010, 15:57
سلام دوستان یه هدفون خوب تو قیمتای حدود 30 تا 40 تومن برای موزیک با bass نرم و بالا و صدای با کیفیت . میخوام کیفیت پخش بالای داشته باشه والبته open باشه . چی بگیرم خوبه ؟

دوستان یکی جواب مارو هم بده . مرسی

mamad gonzo
09-11-2010, 12:47
حذف...........

---------- Post added at 02:47 PM ---------- Previous post was at 02:46 PM ----------

دوستان یکی جواب مارو هم بده . مرسی

شما با این بودجه باید فکر هدفون نکنید ....
ایرفون خوب کیتونی بگیرید ...
ep830 کریتیو
این مدل بیس عمیق و فکر میکنم باب میل شما داشته باشه ...
ضمن اینکه تفکیک و شفافیت این مدل (تو این رنج قیمت) قابل تحسین هست......

قیمتش بین 45 تا 50 باید گیر بیاری .....
چند صفحه قبل azpz قیمت و مکان فروش رو هم گفته بود فکر کنم

ali_gamer
09-11-2010, 13:16
سلام
دوستام من تا حالا استفاده می کردم از cresyn c750e این عالی بود واقعا عالی تنها ایرادش پر قدرت نبودن sub bass بود
قیمت باور نکردنی 27 از پایتخت خریدم
اما حالا دنبال هدفون هستم با این شرایط : پخش کردن صدای Lead در بهترین شرایط - Bass و Sub Bass پر قدرت و اصلا در خبری از استریو نباشه در پخش صدا ها مونو -
از برند کریتیو هیچ پیشنهادی ندید

a.z.p.z
09-11-2010, 19:40
امروز رفتم مرکز تجاری شهرک ... aurvana in ear بالاخره گیر اوردم ... 90 تومن میداد ...
:20:

rgrgred
09-11-2010, 20:33
امروز رفتم مرکز تجاری شهرک ... aurvana in ear بالاخره گیر اوردم ... 90 تومن میداد ...

چه گرون :13:

مبارک :11:

-----

من که بین ۸۳۰ - ۶۵۰ موندم کدوم رو بگیرم ... از جفتشون خوشم نمیاد - بازار ایرانه دیگه :41:

mamad gonzo
09-11-2010, 20:44
خریدی؟
اصفهان نداشتن............

night lord
09-11-2010, 20:54
حذف...........

---------- Post added at 02:47 PM ---------- Previous post was at 02:46 PM ----------

شما با این بودجه باید فکر هدفون نکنید ....
ایرفون خوب کیتونی بگیرید ...
ep830 کریتیو
این مدل بیس عمیق و فکر میکنم باب میل شما داشته باشه ...
ضمن اینکه تفکیک و شفافیت این مدل (تو این رنج قیمت) قابل تحسین هست......

قیمتش بین 45 تا 50 باید گیر بیاری .....
چند صفحه قبل azpz قیمت و مکان فروش رو هم گفته بود فکر کنم

عجب زدی تو حالمون !:31:
باشه اگه بخوام یه هدفون با شرایطی که گفتم:

بگیرم چقدر باید هزینه کنم و چی بگیرم؟ زیاد دست بالا نگیرد ولی بد هم نباشه .
یه سرچ زدم هدفون سونی mdr-xd200 چجوریه؟
و نظرتون در مورد ایرفون های فیلیپس چیه ؟ مثلا shs8000 که یکی از بچه ها میگفت , اینا نیاز منو براورده میکنه؟

fabio montari
09-11-2010, 23:45
خریدی ؟ :20:

---------- Post added at 11:45 PM ---------- Previous post was at 11:43 PM ----------

چه گرون :13:

مبارک :11:

-----

من که بین ۸۳۰ - ۶۵۰ موندم کدوم رو بگیرم ... از جفتشون خوشم نمیاد - بازار ایرانه دیگه :41:
اقا 830 نگیر
چون اون موقع که من xfi گرفتم یه 830 هم روش بود همون موقع هم 630 داشتم خیلی تفاوت نداشتن :41: فکر کنم 650 بهتر باشه البته 830 یه نموره تو bass بهتر عمل میکرد ولی نسبت به تفاوت قیمتش با 630 به درد نمیخوره

rgrgred
10-11-2010, 00:01
خریدی ؟ :20:

---------- Post added at 11:45 PM ---------- Previous post was at 11:43 PM ----------

اقا 830 نگیر
چون اون موقع که من xfi گرفتم یه 830 هم روش بود همون موقع هم 630 داشتم خیلی تفاوت نداشتن :41: فکر کنم 650 بهتر باشه البته 830 یه نموره تو bass بهتر عمل میکرد ولی نسبت به تفاوت قیمتش با 630 به درد نمیخوره

مرسی

ولی ۶۵۰ با ۸۳۰ خیلی اختلاف قیمت ندارن - ۱۰ تومن ... فک کنم این ۲ تا هدفون کلا زیاد تعریفی نباشن نسبت به پولش

Aurvana بیشتر ارزش داره ...

panther99
10-11-2010, 01:54
اتفاقا بین همین ایرفونهای ارزون قیمت هم میتونی مدلی انتخاب کنی که بیس خوبی داشته باشه ایرفونهای کرایتیو غیر 630 بیش از اندازه و کیفیت خودش قیمت داره من 850 که میگفتن بهتر هست رو گرفتم دیدم خیلی تفاوتی با همون 630 نداره فقط یکمی بیس نرمتری پیدا کرده فیلیپس هم بعضی مدلهاش کیفیت خوبی دارن
این مدل philips shs 8000 هم بیس قوی داره همینطور اینها philips shs 4700 و philips shg 5000

آقا قیمت این فیلیپسها چنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من منظورم همون فول سایزهاستا !!! همونها که کل گوش رو میگیره . یه دونش رو پرسیدم میدادن 50 تومن . کیفیت ساختش که خوب به نظر میومد .

rgrgred
10-11-2010, 03:32
Klipsch Image S4 White

این ایرفون تا باید ایران ۱۰۰ تومن می شه - البته بدون کنترل صدا هش - فکر کنم بیشتر از کریتیو ارزش داشته باشه

می خواستم ببینم چطور ایرفونی هست ! ؟ واسه چه سبک هایی و باس قوی داره ؟

-----

راستش هرکاری می کنم از کریتیو سونی ... این چند مدل که تو ایرانه اصلا خوشم نمیاد

مرسی :10:

mamad gonzo
10-11-2010, 11:18
عجب زدی تو حالمون !:31:
باشه اگه بخوام یه هدفون با شرایطی که گفتم:

بگیرم چقدر باید هزینه کنم و چی بگیرم؟ زیاد دست بالا نگیرد ولی بد هم نباشه .
یه سرچ زدم هدفون سونی mdr-xd200 چجوریه؟
و نظرتون در مورد ایرفون های فیلیپس چیه ؟ مثلا shs8000 که یکی از بچه ها میگفت , اینا نیاز منو براورده میکنه؟
واسه هدفون باید بودجتو ببری بالای 90
میتونی؟
اگه اره ببین creative live چطوره ببین میزارن تست کنی؟ نمایندگی های کریتیو سر بزن
من ظاهرشو خیلی می پسندم

---------- Post added at 01:15 PM ---------- Previous post was at 01:14 PM ----------

آقا قیمت این فیلیپسها چنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من منظورم همون فول سایزهاستا !!! همونها که کل گوش رو میگیره . یه دونش رو پرسیدم میدادن 50 تومن . کیفیت ساختش که خوب به نظر میومد .
قروبونت برم مگه شما تهران نیستی ...
خوب برو پایتخت .. مثه اینکه میزارن تست کنی ... ببین می پسندی صداشونو یا نه:27:

---------- Post added at 01:18 PM ---------- Previous post was at 01:15 PM ----------

مرسی

ولی ۶۵۰ با ۸۳۰ خیلی اختلاف قیمت ندارن - ۱۰ تومن ... فک کنم این ۲ تا هدفون کلا زیاد تعریفی نباشن نسبت به پولش

Aurvana بیشتر ارزش داره ...

من شخصا صدای این دو رو شنیدم ...

به هیچ وجه ایندو قابل قیاس نیستند ...
نه از لحاض جنس فیزیک ایرفون نه از لحاظ صدا:13:

Ali_Moradi
10-11-2010, 12:01
درود:20:

دویتان من در زمینه هدفون ها زیاد وارد نیستم. تقاضای یک راهنمایی جامع دارم

من کلا زیاد میگوشم ، شاید روزی 2-3 ساعت. بیشتر هم سبکهای راک و سنتی و کلاسیک

تا به حال هم از گوشی موبایل و هدفون خودش استفاده میکردم.(شکلک خجالت!) ، خب میخوام یه تغییرات اساسی توی سیستم موسیقیایی خودم بدم.

توی موبایل از کیفیت گوشی موبایل x6 همراه هدفون اصلیش خوشم اومده ، اما خواستم بدونم خوبه برم هزینه کنم و یه پلیر مخصوص موسیقی همراه یه هدفن مجزا بگیرم؟
کلا خودتون یه ست خوب برام پیشنهاد بدین. و البته با قیمت مناسب.

ممنون

fa13
10-11-2010, 12:09
درود:20:

دویتان من در زمینه هدفون ها زیاد وارد نیستم. تقاضای یک راهنمایی جامع دارم

من کلا زیاد میگوشم ، شاید روزی 2-3 ساعت. بیشتر هم سبکهای راک و سنتی و کلاسیک

تا به حال هم از گوشی موبایل و هدفون خودش استفاده میکردم.(شکلک خجالت!) ، خب میخوام یه تغییرات اساسی توی سیستم موسیقیایی خودم بدم.

توی موبایل از کیفیت گوشی موبایل x6 همراه هدفون اصلیش خوشم اومده ، اما خواستم بدونم خوبه برم هزینه کنم و یه پلیر مخصوص موسیقی همراه یه هدفن مجزا بگیرم؟
کلا خودتون یه ست خوب برام پیشنهاد بدین. و البته با قیمت مناسب.

ممنون
دوست عزیز همین 10 صفحه اخیر این تاپیک و mp3 رو بخون مطلب دستت میاد
بله خوبه که بخری چون قابل مقایسه با موبایل نیست
ست خاصی هم نداره با توجه به جیبت و نیازت تو انتخاب های محدود ایران باید انتخاب کنی
موفق باشی

fa13
10-11-2010, 12:16
پيشنهاد شما چيه؟
من اين مدل كرتيو رو خريده بودم.كيفيت و حجم صداشون به نسبت قيمتش كه 19 تومن بود عالي بود.اگه گزينه خاصي مد نظرتون هست لطف كنيد.شدت صداي اين هدفون 112 db هستشش

i9 بد نبود اما من ميخوام حجمش كوچك باشه.i9 از اين 4 مدل بزرگتره
اما اگه چاره ايي نباشه....
اگر رو گوشی میخوای ببین از این مدل خوشت میاد من زیاد در مورد رو گوشی نمیدونم ولی این مدل رو تعریفش رو شنیدم

finchi
10-11-2010, 13:59
سلام دوستان یه هدفون بلوتوث که باس خوبی داشته باشه و تفکیک صدای خوبی هم داشته باشه معرفی میکنید بی زحمت!

rgrgred
10-11-2010, 21:28
Klipsch Image S4 White

این ایرفون تا باید ایران ۱۰۰ تومن می شه - البته بدون کنترل صدا هش - فکر کنم بیشتر از کریتیو ارزش داشته باشه

می خواستم ببینم چطور ایرفونی هست ! ؟ واسه چه سبک هایی و باس قوی داره ؟

-----

راستش هرکاری می کنم از کریتیو سونی ... این چند مدل که تو ایرانه اصلا خوشم نمیاد

مرسی :10:

و ۱ سوال دیگه - بین ایرفون های قیمت پایین hippo vb بهتره یا Klipsch-Image-S4 ؟‌

hippo تو باس حرف نداره واسه شافل هم اینو پشنهاد دادن تو سایت های خارجی ...

peaceful1
10-11-2010, 22:12
باز هم میپرسم این همه دردسر برای شافل؟!

rgrgred
10-11-2010, 22:49
باز هم میپرسم این همه دردسر برای شافل؟!

راستش درد سر نداره زیاد

اینطوری بهتره اخه یه چیز بگیرم که دوسش داشته باشم - از مارک کریتیو خوشم نمیاد چون واقعا این قیمت نمی ارزه

ایرفون های کریتیو اصلا تو باس هم حرفی واسه گفتن نداره - باس می زنه ولی فقط می زنه - اون حال هوای باس رو نمیده :8:

فکر کنم ۱۱۰ تومن یکی از این هدفون هارو بگیرم بیشتر ارزش داشته باشه تا ۹۰ تومن Aurvana

:40:

musketeer
11-11-2010, 10:07

راستش درد سر نداره زیاد

اینطوری بهتره اخه یه چیز بگیرم که دوسش داشته باشم - از مارک کریتیو خوشم نمیاد چون واقعا این قیمت نمی ارزه

ایرفون های کریتیو اصلا تو باس هم حرفی واسه گفتن نداره - باس می زنه ولی فقط می زنه - اون حال هوای باس رو نمیده :8:

فکر کنم ۱۱۰ تومن یکی از این هدفون هارو بگیرم بیشتر ارزش داشته باشه تا ۹۰ تومن Aurvana

:40:
ما که 96 دادیم Aurvana2 گرفتیم دیگه دلمون نمیاد از گوش درش بیاریم. :دی

بستگی به این داره شما با باس زیاد حال میکنی، یا اینکه حالت طبیعی آهنگ رو دوست داری. وگرنه ex32 هم باسش خیلی خوبه

فعلا دارم گوشمو عادت میدم به این هدفون جدیدم! تازه میفهمم اونهمه آهنگ که گوش میکردم میگفتم چقدر باحاله، از اونی که من میشنیدم باحالتر بوده :31:
چاکریم:11:

saxp
11-11-2010, 12:29

و ۱ سوال دیگه - بین ایرفون های قیمت پایین hippo vb بهتره یا Klipsch-Image-S4 ؟‌

hippo تو باس حرف نداره واسه شافل هم اینو پشنهاد دادن تو سایت های خارجی ...

اگه علاقه به بیس داری مشکلی نداره بیس Hippo VB مثل اسمش هست و اینم بگم هیچ ایرفونی نمیتونی از لحاظ بیس مثل این پیدا کنی یه چیزی تو مایه ساب ووفره فرکانسهای میانی صدا رو هم با کیفیت بالایی برات پخش میکنه مخصوص اون سبکهایی هست که شما دوست داری ولی خب قیمتش برات گرون در میاد اگه بتونی مدل VB رو تا 120 بگیری خوبه

Klipsch-Image-S4 هم بیس خوبی داره کیفیت صداش بطور کلی از Hippo VB و کرایتیو کمی بهتره ، مثل کرایتیو میتونی برای همه سبکی استفاده کنی دوتا مگمنت داخلش استفاده شده جزو پیشنهادهای سایتcnet هم بوده یک شرکت خیلی قدیمی در زمینه صدا هستش (من اگه جات بودم بدون تردید Hippo VB رو میگرفتم با همون شافل هم مچ هست و مخصوص سبکی هم هست که گوش میدی )

fabio montari
11-11-2010, 14:03
اون وقت ایم ایرفون هایی که شما دارید دربارش بحث میکنید تو ایران هست ؟ شما باید ببینید چی گیرتون میاد از بینه اونا بهترینو انتخاب کنید وگرنه هدفون و ایرفونه خوب خیلی زیاد داریم ولی مشکلش اینکه ما تو ایران زندگی میکنیم متاسفانه

rgrgred
11-11-2010, 14:28
مرسی از همه دوستان :40: hippo vb رو نسبت به قیمتش خیلی شاخه باسش - تو سایت ها خارجی هم واسه باس اینو پیشنهاد می کنن ولی s4 هم بد نیست - خودمم بیشتر نظرم روی hippo vb ه ؛

اون وقت ایم ایرفون هایی که شما دارید دربارش بحث میکنید تو ایران هست ؟ شما باید ببینید چی گیرتون میاد از بینه اونا بهترینو انتخاب کنید وگرنه هدفون و ایرفونه خوب خیلی زیاد داریم ولی مشکلش اینکه ما تو ایران زندگی میکنیم متاسفانه

تو ایران که نیست ولی اگه خواستی بهم پیغام خصوصی بده تا کمکت کنم چجوری می تونی چیزی بگیری که تو ایران نیست با قیمت نسبتا خوب و بدون دردسر :11:

a.z.p.z
11-11-2010, 14:37
اولا گفتی کریتیو با این قیمت هاش !!! ... من نمیدونم یعنی به نظرت گرون هست ؟ ... اصلا هم به این صورت نیست و قیمت های خیلی خوبی داره ! ...
.....................
من امروز aurvana in ear رو گرفتم 88 تومن البته فک کنم یه کمی گرون داد ولی اگه با پول تاکسی حساب میکردم که برم پاساژ ایرانیان بیشتر از این برام در میومد در نتیجه بعد مدرسه رفتم مجتمع تجاری شهرک یه دونه که اخریش بود گرفتم !...
.....................
اون دوستی هم که aurvana 2 گرفته مبارکش باشه ...
......................

ولی یه چیزی من خودم هنوز زیاد باهاش گوش ندادم وقتی که خریدم اومدم بیرون یه تست بزنم با ایپادم ...
EQ رو گذاشتم رو BASS BOOSTER و رفتم رو ترک دیوانه کننده ELEMENTS OF LIFE از حضرت تیستو ... وقتی داشتم باهاش گوش میدادم از نظر کیفیت کلی نسبت به 630 محسوس بود و اینکه صدای شفاف تر و استریوی بهتری رو داشت ولی از نظر باس اصلا به پای 630 نمیرسید!!!! حالا من نمیدونم واقعا همینجوری هست یا نه چون
همه یه جوری از باس این هدفون تعریف کرده بودن ما گفتیم چی هست ! ... البته میگم هنوز باهاش درست حسابی
کاری گوش نکردم ..

یه مورد دیگه هم داشتم و این بود که وقتی EAR ش رو در اوردم تا مثلا یه سایز دیگه بذارم هر کاری کردم نتونستم
جاش بندازم یعنی انگار اصلا توش نمیره نمیدونم چرا اینجوریه کسی تجربه داره بیاد اینجا بگه !

یه لحظه فکر کردم تقلبی باشه ولی همه چیش درست بود از نظر باکس و وسایل جانبی و کارت گارانتی رایان بدر هم باهاش بود !

finchi
11-11-2010, 17:50
سلام دوستان یه هدفون بلوتوث که باس خوبی داشته باشه و تفکیک صدای خوبی هم داشته باشه معرفی میکنید بی زحمت!

جواب منم بدید دیگه ، ناراحن میشم!!!:41:

تا 100تومنم میتونم واسش بدم . میدن کلا هدفونی با این مبلغ؟یه هدفون بلوتوث نوکیا دیدم 80تومن بود !به نظرتون بدرد بخور میتونه باشه؟؟؟!:20:

fabio montari
11-11-2010, 20:18
گارانتیه شاب را نگرفتی ؟

peaceful1
11-11-2010, 21:09
دوستان نمایشگاه دائمی ایران رهجو تو مجتمع پایتخت امروز یه هدفون سری XB برای تست گذاشته بود اگه خواستید موقعیت خوبی هست نمیدونم 300/500/700 کدوم مدل بود . سوال نکردم
بهر حال اگه کسی روزی خواست میتونه اونجا مراجعه کنه

fereydoon1
12-11-2010, 12:25
میخوام یه AKG K 370 بگیرم خوبه به نظرتون ؟از سنهایزر چی بگیرم این ایر باشه فقط ؟
کلا چی بگیرم خوبه تو ایران باشه فقط ؟
K 370
150 تومن هست فکر کنم

dooste.man83
12-11-2010, 14:04
دوستان نمایشگاه دائمی ایران رهجو تو مجتمع پایتخت امروز یه هدفون سری XB برای تست گذاشته بود اگه خواستید موقعیت خوبی هست نمیدونم 300/500/700 کدوم مدل بود . سوال نکردم
بهر حال اگه کسی روزی خواست میتونه اونجا مراجعه کنه
طبقه چند و پلاک چند؟ تا کی برقراره؟

essi_raj004
12-11-2010, 14:46
سلام
من دنبال هدفون in ear واسه موبایل،برای اهنگ گوش دادن هستم.همه جور اهنگ هم گوش میدم البته با کیفیت معمولی ۱۲۸ .بودجه هم تا ۳۰ تومن میتونم بدم.با استفاده از حرفای این تاپیک وکمی سرچ رسیدم به ep630 ep650 cx300 . در مورد این ۳ تا یکم توضیح بدید برتریهای هر کدوم را بگید.میخام کیفیت ساخت و صداش بهتر باشه که برام یه چند وقتی کار کنه.:8::5:

hamed999
12-11-2010, 17:25
سلام دوستان من واسه گوش دادن به آهنگ با موبایل یه هدفون خوب میخوام که فقط موزیک رو تو حالت طبیعی خودش اجرا کنه و باس متوسط به بالا داشته باشه
و چیزی که مهمه من از مدل هایی میخوام که دوره گوش میره نه داخل گوش چون حساست دارم و نمیتونم از اونایی که داخل گوش میره بخرم اندازه اون هم متوسط باشه
تا 30 تومان یه چنتا مدل واسم لیست میکنید با قیمت و اگه شد عکس (البته اگه زحمتی نیست چون من شهرستان هستم و اینجا فقط باید سفارش بدی تا واست بیارن)
ممنون میشم راهنمایی کنید منو

mamad gonzo
13-11-2010, 10:14
سلام
من دنبال هدفون in ear واسه موبایل،برای اهنگ گوش دادن هستم.همه جور اهنگ هم گوش میدم البته با کیفیت معمولی ۱۲۸ .بودجه هم تا ۳۰ تومن میتونم بدم.با استفاده از حرفای این تاپیک وکمی سرچ رسیدم به ep630 ep650 cx300 . در مورد این ۳ تا یکم توضیح بدید برتریهای هر کدوم را بگید.میخام کیفیت ساخت و صداش بهتر باشه که برام یه چند وقتی کار کنه.:8::5:
احیانا شما cx300 میخوای بگیری .....
دوست گلم نمیتونی چون cx300 طرفای 50/60 تومنه ...
شما این 3 انتخاب رو دارید ...
1. ep630 (اگر که همه جور سبکی گوش میدی و بیس زیادی هم داره البته کنترل نشده و نامعقوله)
2. ep650 ( واسه همه سبکا مناسبه و گوش رو به اندازه 630 ازار نمیده چون صدای معقول تر و شفاف تر و تفکیک بیشتری نسبت به 630 داره .. بیسش هم عمیق تر شده و معقول تر ...)
( کلا کارای کریتیو واسه کسایی مناسبتره که تمایل موسیقاییشون سمت موسیقی شرقی و کلاسیک و موسیقی های بیس محور هست)
3. ex35 ( من خودم صدای این مدلو می پسندم ... حجم صداش یه نموره از اون دو تا کمتره ولی تفکیک بیشتر و بیسش هم کمی کمتر از اوناس و عمیق تره و شفافیتش از اونا به نظر بهتر میاد و واسه کسایی خوبه که تمایلشون به سوی موسیقی راک و متال و موسیقی های شلوغ و بعضی از موسیقی های غربی هستش ...)
( کلا کارای سونی واسه کسایی خوبه که تمایلشون سمت موسی قی های شلوغ و راک و متال هستش و از زیاد به بیس اهمیت نمیدن ... البته امکانش هست بعضی از افراد دوستار بیس هم راضی بکنه)

---------- Post added at 12:14 PM ---------- Previous post was at 12:11 PM ----------

سلام دوستان من واسه گوش دادن به آهنگ با موبایل یه هدفون خوب میخوام که فقط موزیک رو تو حالت طبیعی خودش اجرا کنه و باس متوسط به بالا داشته باشه
و چیزی که مهمه من از مدل هایی میخوام که دوره گوش میره نه داخل گوش چون حساست دارم و نمیتونم از اونایی که داخل گوش میره بخرم اندازه اون هم متوسط باشه
تا 30 تومان یه چنتا مدل واسم لیست میکنید با قیمت و اگه شد عکس (البته اگه زحمتی نیست چون من شهرستان هستم و اینجا فقط باید سفارش بدی تا واست بیارن)
ممنون میشم راهنمایی کنید منو
میشه از این مدلایی که گفتی یه نمونه عکس بزاری ؟؟؟
و یه چیزی اگه چیز با کیفیت میخوای باید دستتو بیشتر بکنی تو جیب مبارک ...
با 30 تومن ایرفون های زیر متوسط بازار رو میتونید بگییرید که تو پاسخ دوست بالایی گفتم

privatedlove
13-11-2010, 23:37
سلام
دوستان تا 40 تومن يه هدفون يا در اصل ear phone ميخوام
طوري باشه كه بشه باهاش ورزش كرد و هدست نباشه
بلندي و حجم صداش مهمه واسم زير 110 db نباشه
راستي من يه hq 1400 از نمايندگي كرتيو در اهواز خريدم
چرا نه بلندي صدا داره نه باس؟
داستان از چي ميتونه باشه؟

rave-87
14-11-2010, 00:58
احیانا شما cx300 میخوای بگیری .....
دوست گلم نمیتونی چون cx300 طرفای 50/60 تومنه ...
شما این 3 انتخاب رو دارید ...
1. ep630 (اگر که همه جور سبکی گوش میدی و بیس زیادی هم داره البته کنترل نشده و نامعقوله)
2. ep650 ( واسه همه سبکا مناسبه و گوش رو به اندازه 630 ازار نمیده چون صدای معقول تر و شفاف تر و تفکیک بیشتری نسبت به 630 داره .. بیسش هم عمیق تر شده و معقول تر ...)
( کلا کارای کریتیو واسه کسایی مناسبتره که تمایل موسیقاییشون سمت موسیقی شرقی و کلاسیک و موسیقی های بیس محور هست)
3. ex35 ( من خودم صدای این مدلو می پسندم ... حجم صداش یه نموره از اون دو تا کمتره ولی تفکیک بیشتر و بیسش هم کمی کمتر از اوناس و عمیق تره و شفافیتش از اونا به نظر بهتر میاد و واسه کسایی خوبه که تمایلشون به سوی موسیقی راک و متال و موسیقی های شلوغ و بعضی از موسیقی های غربی هستش ...)
( کلا کارای سونی واسه کسایی خوبه که تمایلشون سمت موسی قی های شلوغ و راک و متال هستش و از زیاد به بیس اهمیت نمیدن ... البته امکانش هست بعضی از افراد دوستار بیس هم راضی بکنه)[COLOR="Silver"]

موسيقياي كلاسيك و راك إز لحاظ آلات موسيقيه لازم براي كوش دادن شبيه به همن
فقط كلاسيك كمي بيس كمتري مي خواد
البته اين به نظر من درستشه مكر اينكه كسي توصيف خودش إز اين موسيقي رو داشته باشه ( عادت به شنيدن جيزي كه وجود نداره ؛ منظورم همون بيس هاي غلو شده هستش)

mamad gonzo
14-11-2010, 13:03
موسيقياي كلاسيك و راك إز لحاظ آلات موسيقيه لازم براي كوش دادن شبيه به همن
فقط كلاسيك كمي بيس كمتري مي خواد
البته اين به نظر من درستشه مكر اينكه كسي توصيف خودش إز اين موسيقي رو داشته باشه ( عادت به شنيدن جيزي كه وجود نداره ؛ منظورم همون بيس هاي غلو شده هستش)
من پستمو طوری نوشتم که شما بخونی .. و متوجه شی کدوم بیشتر بدردت میخوره .....

خودم میگم بدون شک ex35
28 تومنه

|محمدی|
14-11-2010, 16:39
من پستمو طوری نوشتم که شما بخونی .. و متوجه شی کدوم بیشتر بدردت میخوره .....

خودم میگم بدون شک ex35
28 تومنه
سلام
ex35 مال چه شرکتیه ؟‌سونیه ؟
راستی ep650 تفاوت زیادی با ep630 داره ؟

salar_linux
14-11-2010, 18:10
سلام بچه ها برای iphone چه هدستی پیشنهاد می کنید
که هم بلوتوث باشه و هم سیم نداشته باشه>؟

fabio montari
15-11-2010, 01:42
بچه ها کسی میدون
SONY MDR-XD200

چنده و کجا داره یا یه سایته اینترنتی بگید برای فروش و اینکه غیر اصل داره یا نه و گارانتی چی ؟

mamad gonzo
15-11-2010, 13:23
سلام
سونی
////////////////////////////
اره من تفاوت محسوس حس کردم .... تفکیک بهتر و شفافیت و از خر خر تو فرکانس بالا خبری نیست و 650 بیسش نرم تر و عمیق تر و معقول تره
/////////////////////////////////
من به شما توصیه کردم چی بگیری دیگه خود دانی

privatedlove
15-11-2010, 14:36
نميدونم والا چرا وقتي ما تو اين تاپيك پست ميذاريم كسي پست ما رو نميبينه؟؟؟؟
بگذريم
AKG K 316

AKG K 317

AKG K 313

چطور هستن؟از مشخصاتشون خيلي خوشم اومد.مخصوصا بلندي صدا كه بالاي 120 db هستن.:8:
كلا اين برند قيمت هاي بالايي داره كيفيتشون هم مثل قيمتشه؟
فقط سريع اگر كه ممكنه

essi_raj004
15-11-2010, 16:34
سونی
اره من تفاوت محسوس حس کردم .... تفکیک بهتر و شفافیت و از خر خر تو فرکانس بالا خبری نیست و 650 بیسش نرم تر و عمیق تر و معقول تره

اقا خیلی ممنون .اگه قیمت ep650 رو هم بدی دیگه لطف کردی.:11:

a.z.p.z
15-11-2010, 17:02
اقا خیلی ممنون .اگه قیمت ep650 رو هم بدی دیگه لطف کردی.:11:

حدود 34تومن هست...

privatedlove
15-11-2010, 17:13
يه سرچي تو نت بكن.يه سايت فروش هست به اسم چاره اون 30 ميده و ميهن ماركت 28 فكر كنم.البته فكر كنم پستم نياز مند اديت هستش :31:

fereydoon1
15-11-2010, 20:36
من یه Sennhiser IE8 سفارش دادم

برای اینکه آخرین کیفیت رو ازش بگیرم به چی بزنم خوبه یه ام پی تری پلایر خوب بهم معرفی میکنین
تا 50 60 :دی

mamad gonzo
16-11-2010, 09:58
نميدونم والا چرا وقتي ما تو اين تاپيك پست ميذاريم كسي پست ما رو نميبينه؟؟؟؟
بگذريم
AKG K 316

AKG K 317

AKG K 313

چطور هستن؟از مشخصاتشون خيلي خوشم اومد.مخصوصا بلندي صدا كه بالاي 120 db هستن.:8:
كلا اين برند قيمت هاي بالايي داره كيفيتشون هم مثل قيمتشه؟
فقط سريع اگر كه ممكنه
من مخلصتم هم استانی .....
ببین من شخصا از AKG بجز یکی دو مدل تجربه شنیدن ندارم واسه همین نمیتونم درست راهنماییت کنم ....
ببین یه سوال شما انتخابت توی برند ای کا جی هست صرفا؟؟

اگه اره ببین میتونی بری تهران پاساژ پایتخت ... اونجا اگه گیر بدی به یارو و هدفت خرید باشه میزاره چند مدلو تست کنی ........... همونجا از هر کدوم خوشت اومد بگیر البته قبلش یه نیگاه به قیمت ها و مدلای موجود بنداز ... حتما بشون زنگ بزن ...... سایتشون هم اینه
من اون موقع که ابادان بودم یه بار فقط واسه هدفون بلند شدم این همه راهو رفتم تهران و 2 روز هم بیشتر نموندمو برگشتم
توصیه منم به شما اینه که بری

---------- Post added at 11:58 AM ---------- Previous post was at 11:56 AM ----------

من یه Sennhiser IE8 سفارش دادم

برای اینکه آخرین کیفیت رو ازش بگیرم به چی بزنم خوبه یه ام پی تری پلایر خوب بهم معرفی میکنین
تا 50 60 :دی
مبارکه .........
چند؟؟؟
از کجا و کی؟
تو تاپیک مربوطه مطرح کن مبحث پلیر رو تا کمکت کنیم

privatedlove
16-11-2010, 12:03
ممد جان ما هم خيلي مخلصيم
لطف كردي

fereydoon1
16-11-2010, 12:28
مبارکه .........
چند؟؟؟
از کجا و کی؟
تو تاپیک مربوطه مطرح کن مبحث پلیر رو تا کمکت کنیم
خیلی ممنون
رفیقمون فرستاده اگر امروز پست آورد که یه تایپیک میزنم برا آنباکس کردنش اگه نیاورد که میره 5 شنبه

fabio montari
16-11-2010, 22:18
285 دادی ie8 گرفتی خوبه قیمت خیلی خوبه تست کردی بگو ببینیم چیه اینقدر تعریف میکنن ولی گرونه ها پوله یه پلیر ! :31:

bazoka
16-11-2010, 23:09
کسی دو مدل هدفون she9800 she9850 philips روتست نکرده؟
من یکی از این دو رو می خواهم بگیرم کسی نظر نداره کدوم رو بگیرم.

generaltj
17-11-2010, 12:03
من میخوام یه هدست بلوتوث برای YP-p2 سامسونگ بگیرم..مدل yb-bh 270 رو هم دارم ..یکی دیگه میخوام بگیرم

avannn
17-11-2010, 13:32
حدود 125 هزار دارم.
بهترين مدل هد فون براي اهنگ رو پيشنهاد كنيد.سيستم حذف صدا هم داشته باشه.
in ear نباشه بهتره.زيادم بزرگ نباشه
اگه ميشه چند مدل پيشنهاد كنيد

amirfzr
17-11-2010, 16:29
سلام دوستان
یه هدفون می خوام برای تمرین گیتار الکتریک و همچین برای سبک های ترنس و راک.ممنوم می شمراهنماییم کنید
بودجه حدود 100 تومن

fa13
18-11-2010, 01:31
شاید زیاد به چند پست اخیر مرتبط نباشه ولی توضیحش رو لازم دیدم
ببینید دوستان بذارید من یه چیزی رو براتون روشن کنم که خیالتون راحت بشه
شما حتی اگر به بازار جهانی هم دسترسی داشته باشید که من الان دارم بازم نمیتونید اون چیزی رو که میخواید بخرید
چرا ؟
دلیلش روشنه نه اینکه پول نداشته باشی بحث اینه که شما به اندازه پولی که میدی به دست میاری یا نه ؟
مثلا من میتونم اکثر مدل های هدفون shure رو بخرم ولی این کار رو نمیکنم چرا چون واقعا وقتی که میشینی حساب میکنی میبینی معقول نیست حالا شاید یکی انقدر داره میگه مهم نیست ولی بازم من میگم منطقی پشتش نیست
از یه قیمتی که بالاتر میره واقعا بعد از خرید حس خوبی نداری وقتی میبینی گوش ادم حتی توانایی درک تفاوت رو نداره !!!
اکثر رویو ها هم که میخونید یا نرم افزار تست کرده یا گوش طرف ولی من به این رسیدم که گوش خود آدم باید حس خوبی رو به آدم بده مثلا شاید یکی با یه هدفون 20 تومنی هم کارش راه بیفته مهم اون حسه است نه قیمت !!
مطلب بعدی هم اینه که به قیمتی که آمازون و اینها میدن ملاک درستی برای تخمین قیمت نیست درسته شاید در آمریک فقط شما بتونی با اون قیمت بخری که باز اونم tax و shipping بهش اضافه میشه خارج از آمریکا هم که قیمت حسابی میزنه بالا
پس با خیال راحت از هدفون هاتون لذت ببرید حتی همون مدل های موجود در ایران و نگران اینکه الان چی میشد اگر من دسترسی به اینها داشتم نباشید
با پوزش اگر آف تاپیک شد ولی توضیحش رو ضروری دیدم

fereydoon1
18-11-2010, 15:21
285 دادی ie8 گرفتی خوبه قیمت خیلی خوبه تست کردی بگو ببینیم چیه اینقدر تعریف میکنن ولی گرونه ها پوله یه پلیر ! :31:

a.z.p.z
19-11-2010, 19:33
شاید زیاد به چند پست اخیر مرتبط نباشه ولی توضیحش رو لازم دیدم
ببینید دوستان بذارید من یه چیزی رو براتون روشن کنم که خیالتون راحت بشه
شما حتی اگر به بازار جهانی هم دسترسی داشته باشید که من الان دارم بازم نمیتونید اون چیزی رو که میخواید بخرید
چرا ؟
دلیلش روشنه نه اینکه پول نداشته باشی بحث اینه که شما به اندازه پولی که میدی به دست میاری یا نه ؟
مثلا من میتونم اکثر مدل های هدفون shure رو بخرم ولی این کار رو نمیکنم چرا چون واقعا وقتی که میشینی حساب میکنی میبینی معقول نیست حالا شاید یکی انقدر داره میگه مهم نیست ولی بازم من میگم منطقی پشتش نیست
از یه قیمتی که بالاتر میره واقعا بعد از خرید حس خوبی نداری وقتی میبینی گوش ادم حتی توانایی درک تفاوت رو نداره !!!
اکثر رویو ها هم که میخونید یا نرم افزار تست کرده یا گوش طرف ولی من به این رسیدم که گوش خود آدم باید حس خوبی رو به آدم بده مثلا شاید یکی با یه هدفون 20 تومنی هم کارش راه بیفته مهم اون حسه است نه قیمت !!
مطلب بعدی هم اینه که به قیمتی که آمازون و اینها میدن ملاک درستی برای تخمین قیمت نیست درسته شاید در آمریک فقط شما بتونی با اون قیمت بخری که باز اونم tax و shipping بهش اضافه میشه خارج از آمریکا هم که قیمت حسابی میزنه بالا
پس با خیال راحت از هدفون هاتون لذت ببرید حتی همون مدل های موجود در ایران و نگران اینکه الان چی میشد اگر من دسترسی به اینها داشتم نباشید
با پوزش اگر آف تاپیک شد ولی توضیحش رو ضروری دیدم

دقیقا بارها گفتم صدا یه مقوله ی کاملا سلیقه ای هست و برای خودمم پیش اومده از یه هدفونی کلی تعریف کردن و ... ولی صداش اونطوری که من میخواستم نبوده ولی یه ایرفون 17 تومنی برای من خیلی بهتر از یه ایرفون 100 تومنی بوده مثلا ...
حتی کسی هم بود همینجا که متوجه شده بود مدل تقلبی گیرش اومده ولی از صداش کاملا راضی بود و وقتی
با مدل اصلیش تست کرده بود زیاد براش فرقی نداشت این موضوع به میزان حساسیت خود فرد هم برمیگرده!

خیلی ها هم حساسیت بیش از حد دارن سر 10 db و ... که گوش خودشونم نمیتونه تفاوت بین اون 2 تارو تشخیص بده ...

علیرضا
19-11-2010, 20:04
دوستان سلام
من می خوام یه هدفون خوب برای گوش کردن به موزیک و لذت بردن از کیفیت و صدای خوب می خوام
برای این خرید می تونم ۵۰ تا ۶۰ هزار تومن (دیگه نهایت ۷۰ هزار تومن) بودجه اختصاص بدم.
تعریف از هدفون های سنهایزر شنیدم
یک مدت هم دنبال هدفونهای Creative بودم... مدل های Aurvana Live و Aurvana DJ ولی احساس می کنم کیفیتشون به قیمتشون نمیخوره یعنی دارم پول دور می ریزم.
هدفون های AKG رو هم خیلی دوست دارم چون لوکس و فوق العاده شیک هستن ولی متأسفانه نه از کیفیت صداشون خبردارم و نه از قیمتشون.

امیدوارم به کمک شما دوستای باتجربه بتونم مناسب ترینشون رو بخرم.
ممنون میشم اگه چندتا مدل از سنهایزر و چندتا مدل قابل تهیه از AKG همراه با ویژگی های بارزشون بهم بگین :)

amirfzr
20-11-2010, 19:18
سلام دوستان
یه هدفون می خوام برای تمرین گیتار الکتریک و همچین برای سبک های ترنس و راک.ممنوم می شمراهنماییم کنید
بودجه حدود 100 تومن

دوستان کسی نمی تونه منو راهنمایی کنه؟

just_german
20-11-2010, 21:33
دوستان نظرتون راجع به beats studio چیه ؟

peaceful1
21-11-2010, 11:23
دوستان کسی نمی تونه منو راهنمایی کنه؟

سلام دوستان
بودجه حدود 100 تومن

اگه میخوای وصل کنی به گیتار برقی برو اول آمپیلی فایر مخصوصش رو بخر(مثل لینک های زیر) تو ایران پر هست مخصوصا زیر پل حافظ (تهران)
بعد برو هدفون بخر چون مستقیم به پلیر وصل کنی اصلا صداش خوب در نمیاد.

بهد یه هدفون فول سایز مناسب مثل HD650 بهش وصل کن
آخ گفتی 100 تومنراه حلی که راضیت کنه به ذهنم نمیرسه.

دوستان نظرتون راجع به beats studio چیه ؟
بیشتر پول تبلیغات و اسمش رو میخوره بعضی مدل هاش هم خوب بد نیست ولی اصلا افراد حرفه ای این صنف این جور برند ها رو دنبال نمیکنند و بیشتر هدف گیریش جوون های عشق صدا هست.
اگه از ایران میخوالی بگیری اصلا!! اصلا فکرش رو هم نکن!!

دوستان سلام
من می خوام یه هدفون خوب برای گوش کردن به موزیک و لذت بردن از کیفیت و صدای خوب می خوام
برای این خرید می تونم ۵۰ تا ۶۰ هزار تومن (دیگه نهایت ۷۰ هزار تومن) بودجه اختصاص بدم.
تعریف از هدفون های سنهایزر شنیدم
یک مدت هم دنبال هدفونهای Creative بودم... مدل های Aurvana Live و Aurvana DJ ولی احساس می کنم کیفیتشون به قیمتشون نمیخوره یعنی دارم پول دور می ریزم.
هدفون های AKG رو هم خیلی دوست دارم چون لوکس و فوق العاده شیک هستن ولی متأسفانه نه از کیفیت صداشون خبردارم و نه از قیمتشون.
امیدوارم به کمک شما دوستای باتجربه بتونم مناسب ترینشون رو بخرم.
ممنون میشم اگه چندتا مدل از سنهایزر و چندتا مدل قابل تهیه از AKG همراه با ویژگی های بارزشون بهم بگین :)

این هم قیمت akg:

generaltj
21-11-2010, 16:35
من میخوام یه هدست بلوتوث برای YP-p2 سامسونگ بگیرم..مدل yb-bh 270 رو هم دارم ..یکی دیگه میخوام بگیرم

:19::19::19: :13::13::13:

amirfzr
21-11-2010, 19:37
اگه میخوای وصل کنی به گیتار برقی برو اول آمپیلی فایر مخصوصش رو بخر(مثل لینک های زیر) تو ایران پر هست مخصوصا زیر پل حافظ (تهران)
بعد برو هدفون بخر چون مستقیم به پلیر وصل کنی اصلا صداش خوب در نمیاد.

بهد یه هدفون فول سایز مناسب مثل HD650 بهش وصل کن
آخ گفتی 100 تومنراه حلی که راضیت کنه به ذهنم نمیرسه.
آره خوب آمپ که حتما باید باشه
برای دوستم می خوام چون تو آپارتمانه با هدفون باید تمرین کنه و برای آهنگ گوش کردنشم مناسب باشه...
تو بازار خارج از ایران هم چیز خاصی نمی تونین معرفی کنین؟تو همین رنج قیمت...

peaceful1
21-11-2010, 21:47
شاید به کارش بیاد.

mamad gonzo
23-11-2010, 12:42

1. برادر احیانا شما به این امر واقفید که کلا کیفیت بیسیم از باسیم محسوسا پایین تره ؟

2. توصیه میشود حتی المقدور از خرید اینگونه هدفون (بیسیم) صرف نظر شود ... در صورت نیاز مبرا جستن از این امر ناگزیر خواهد شد و ما میریم سراغ گزینه های بیسیم که الحق والانصاف در این بازار بی در و پیکر و نامرد صفت ، خرید همچین چیزی توصیه نمیشه .. چراکه گزینه ها بسی محدود و بی کیفیت هستند...

3. اگر واقعا مایل به انتخاب همچین راهی هستین ... بودجه تون رو اعلام کنید تا پیش بریم

roozbehmj
23-11-2010, 15:13
دوستان من بیشتر trash metal گوش می کنم
کدوم مدل رو برای ipod touch پیشنهاد می کنید؟
aurvana - akg k340
با این قیمت میشه یه on-ear گرفت که صدای بهتری از این دو مدل داشته باشه؟

generaltj
23-11-2010, 16:41
1. برادر احیانا شما به این امر واقفید که کلا کیفیت بیسیم از باسیم محسوسا پایین تره ؟

2. توصیه میشود حتی المقدور از خرید اینگونه هدفون (بیسیم) صرف نظر شود ... در صورت نیاز مبرا جستن از این امر ناگزیر خواهد شد و ما میریم سراغ گزینه های بیسیم که الحق والانصاف در این بازار بی در و پیکر و نامرد صفت ، خرید همچین چیزی توصیه نمیشه .. چراکه گزینه ها بسی محدود و بی کیفیت هستند...

3. اگر واقعا مایل به انتخاب همچین راهی هستین ... بودجه تون رو اعلام کنید تا پیش بریم

100 تا 120 تومن:20:..(psp مو فروختم :31:)

mamad gonzo
23-11-2010, 23:19
100 تا 120 تومن:20:..(psp مو فروختم :31:)
دادا شوماوا مثه اینکه اصلا نیگاه نکردی من چی میگم ... داشی تو که دنباله کیفیتی چرا گیر دادی به هدفون بلوتوث ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:
من هر کی قصد خرید بلوتوث داره اول سعی میکنم منصرفش کنم .. اگه نشد دیگه میگم به من چه شاید طرف طلبه ی بیسیم هستش....
حالا تو دیگه میخوای ت ته خط رو بری ... یعنی فقط بلوتوث میخوای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:1 9::19:

---------- Post added at 01:19 AM ---------- Previous post was at 01:18 AM ----------

دوستان من بیشتر trash metal گوش می کنم
کدوم مدل رو برای ipod touch پیشنهاد می کنید؟
aurvana - akg k340
با این قیمت میشه یه on-ear گرفت که صدای بهتری از این دو مدل داشته باشه؟

من باشم بین این دو گزینه .. کلا سمت کارای ای کا جی میرم:27:

Doctor.Freeman
23-11-2010, 23:48
دوستان من این هدفون رو میخوام - تو ایران جایی هست واسه خریدن یا سفارش دادن ؟؟

ممنونم:11:

Immunology
23-11-2010, 23:50
سلام دوستان.من قبلا یه کریتیو ep-635 داشتم که خراب شده.نظرتو در مورد sennheiser cx300II چیه؟؟؟قیمت این sennheiser حدود 48 و کریتیو خدود 18 هست.اگه تایید میکنید بگیرمش وگرنه میرم یکی از همون کریتیو رو میگیرم.کلا اختلافشون چقده؟؟

peaceful1
24-11-2010, 10:33
دوستان من این هدفون رو میخوام - تو ایران جایی هست واسه خریدن یا سفارش دادن ؟؟

برو پایتخت پره

Doctor.Freeman
24-11-2010, 10:37
برو پایتخت پره

من مشهدم چطوری میتونم اینو بخرم ؟
قیمتش چنده ؟
فروشگاهه اینترنتی هدفون نداریم ؟؟؟
آدرس بدین لطفا :11::11:

Immunology
24-11-2010, 11:18
سلام دوستان.من قبلا یه کریتیو ep-635 داشتم که خراب شده.نظرتو در مورد sennheiser cx300II چیه؟؟؟قیمت این sennheiser حدود 48 و کریتیو خدود 18 هست.اگه تایید میکنید بگیرمش وگرنه میرم یکی از همون کریتیو رو میگیرم.کلا اختلافشون چقده؟؟

نبود يه مومن جواب مارو بده؟

generaltj
24-11-2010, 11:39
دادا شوماوا مثه اینکه اصلا نیگاه نکردی من چی میگم ... داشی تو که دنباله کیفیتی چرا گیر دادی به هدفون بلوتوث ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هر کی قصد خرید بلوتوث داره اول سعی میکنم منصرفش کنم .. اگه نشد دیگه میگم به من چه شاید طرف طلبه ی بیسیم هستش....
حالا تو دیگه میخوای ت ته خط رو بری ... یعنی فقط بلوتوث میخوای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:1 9:
منم بودجمو گفتم که یه مدل با سیم بگی دیگه..بیسیم رو بیخیال شدم

rgrgred
24-11-2010, 11:54
امروز ۶۵۰ که سفارش دادم دستم رسید - سیمش انگار از پلاستیک کهنه درست شده - کیفیت صدا هم معمولی - باس هم معمولی

دیگه ۱۰۰ ٪ به Hippo VB فک می کنم :5:

peaceful1
24-11-2010, 11:55
من مشهدم چطوری میتونم اینو بخرم ؟
قیمتش چنده ؟
فروشگاهه اینترنتی هدفون نداریم ؟؟؟
آدرس بدین لطفا :11::11:
میشه بپرسم ملاکت چی بود که به این گزینه رسیدی توصیه میکنم که نخری اکید!!

نبود يه مومن جواب مارو بده؟

از هدفون قبلیت ناراضی بودی ؟!
با چه پلیری آهنگ گوش میدی؟!

منم بودجمو گفتم که یه مدل با سیم بگی دیگه..بیسیم رو بیخیال شدم

هنوز دنبال وایرلس هستی؟!

generaltj
24-11-2010, 11:59
هنوز دنبال وایرلس هستی؟!نه..تصمیم دارم آیپاد بخرم..یه هدفون سیم دار :31:
با آیپاد هماهنگ باشه تا سقف 100 تومن معرفی کن لطفا:31:
شرمنده زحمت دادیما :11::11:

Immunology
24-11-2010, 12:10
ناراضي نبودم اما اگه اين بهتر باشه ميگرمش؛ضمنا رو موبايل ازش استفاده ميكنم؛گوشي الانمم سامسونگ گالاكسي هست.

Doctor.Freeman
24-11-2010, 12:20
میشه بپرسم ملاکت چی بود که به این گزینه رسیدی توصیه میکنم که نخری اکید!!

!

میشه شما یه توضیح در مورد این هدفون بدی ؟؟؟

اسمشو بخون با دقت Beats By Dr.Dre
خوب Dr.Dre کمه واسه ملاک قرار دادن ؟؟؟ :18:

peaceful1
24-11-2010, 12:34
میشه شما یه توضیح در مورد این هدفون بدی ؟؟؟

اسمشو بخون با دقت Beats By Dr.Dre
خوب Dr.Dre کمه واسه ملاک قرار دادن ؟؟؟ :18:
به نظر من نیست!
اگه میخوای بگیری بگیر حد.د 350-360 تومن باید باشه اینترنتی هم سراغ ندارم تو پایتخت چند تا مغازه هست که همین الان موجود دارند.

ناراضي نبودم اما اگه اين بهتر باشه ميگرمش؛ضمنا رو موبايل ازش استفاده ميكنم؛گوشي الانمم سامسونگ گالاكسي هست.
من خودم به برند هایی که از کانال های رسمی میان بیان بهتر اعتماد میکنم خواستی بگیر پیدا کردن cx300II تو تهران اصلا کار سختی نیست.

نه..تصمیم دارم آیپاد بخرم..یه هدفون سیم دار :31:

اگه اصرار داری ایپاد بخری(حالا کدوم مدل و نسل بماند!) فعلا پلیرت رو بخر تا ببینیم نظرت درباره هدفون خودش چی هست.

fabio montari
24-11-2010, 12:39
امروز ۶۵۰ که سفارش دادم دستم رسید - سیمش انگار از پلاستیک کهنه درست شده - کیفیت صدا هم معمولی - باس هم معمولی

دیگه ۱۰۰ ٪ به Hippo VB فک می کنم :5:
منم دارم به Hippo VB فکر میکنم میشه بگی چه جوری میشه خرید از اونور

rgrgred
24-11-2010, 12:44
منم دارم به Hippo VB فکر میکنم میشه بگی چه جوری میشه خرید از اونور

پ خ دادم

بعضی سایت ها این کارو می کنن

:46:

fabio montari
24-11-2010, 13:19
مرسی راستی این hippo چند مدل داره بهترینش کودمونه من سرچ میکن شرکتشو نمیاره ! کسی ادرسه سایت شرکتشو داره

---------- Post added at 01:19 PM ---------- Previous post was at 01:15 PM ----------

و یه چیز دیگه این دو تا هدفون خوبن Bass آشون در حده k518le هست یا بیشتره یا کمتره جایی نداره تست کنم میخوام بگیرم ولی میترسم بگیرم خوب نباشه ولی نمیدوم چون سونیه ممکنه با پلیرم خوب مچ شه چون پلیرم واکمنه x هست mdr-xb300 و mdr-xb500
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$12/344/MDR-XB300.jpg

mamad gonzo
24-11-2010, 13:26
مرسی راستی این hippo چند مدل داره بهترینش کودمونه من سرچ میکن شرکتشو نمیاره ! کسی ادرسه سایت شرکتشو داره
احیانا فابیو جان میخوای کلکسیون hipo هم جمع کنی ...:31:
ناقلا :31:

---------- Post added at 03:26 PM ---------- Previous post was at 03:22 PM ----------

نه..تصمیم دارم آیپاد بخرم..یه هدفون سیم دار :31:

:33:
:33::26::26:
:laughing::laughing:
بله این یعنی تصمیم درست .... peacful راس میگه .. شما ببین شاید راضی به هدفون ایپادت شدی...
البته یه چیزی اگه کیفیت صدا واست مهمه
متصل کردن یه هدفون 100 تومنی خوب به یه پلیر حرفه ای تر(در امر کیفیت صدا) از برندهای دیگه بیشتر جواب میده تا
متصل کردن همین هدفون به پلیر های ایپاد

Immunology
24-11-2010, 13:43
البته من منظورم این نبود از کجا بخرم!
من سوالم این بود که این 2تا تفاوتشون در چه حده؟؟؟!!!
در هر صورت مرسی

fabio montari
24-11-2010, 13:48
احیانا فابیو جان میخوای کلکسیون hipo هم جمع کنی ...:31:
ناقلا :31:

---------- Post added at 03:26 PM ---------- Previous post was at 03:22 PM ----------

:33:
:33::26::26:
:laughing::laughing:
بله این یعنی تصمیم درست .... peacful راس میگه .. شما ببین شاید راضی به هدفون ایپادت شدی...
البته یه چیزی اگه کیفیت صدا واست مهمه
متصل کردن یه هدفون 100 تومنی خوب به یه پلیر حرفه ای تر(در امر کیفیت صدا) از برندهای دیگه بیشتر جواب میده تا
متصل کردن همین هدفون به پلیر های ایپاد
:31: نه میخواستم ببینم کودومش از همه بهتره

peaceful1
24-11-2010, 13:49

---------- Post added at 01:19 PM ---------- Previous post was at 01:15 PM ----------

و یه چیز دیگه این دو تا هدفون خوبن Bass آشون در حده k518le هست یا بیشتره یا کمتره جایی نداره تست کنم میخوام بگیرم ولی میترسم بگیرم خوب نباشه ولی نمیدوم چون سونیه ممکنه با پلیرم خوب مچ شه چون پلیرم واکمنه x هست mdr-xb300 و mdr-xb500
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$12/344/MDR-XB300.jpg
نمایشگاه سونی تو پایتخت یه XB-500 گذاشته خیلی صداش غیر واقعی بم هست.
صدای 518 طبیعی ولی بم کمی زیاد تر از حد واقعی ولی این انگار باند رو قطع کردی داری با ساب بافر اهنگ گوش میدی اصلا صدای خواننده رو نمیشنوی!

البته من منظورم این نبود از کجا بخرم!
من سوالم این بود که این 2تا تفاوتشون در چه حده؟؟؟!!!
در هر صورت مرسی

صدای این مدل سنهایزر مناسب تر برای سبک هایی مثل کلاسیک vocal و... سبک های این ریتمی هست .
هدفون های کریتیو برای سبک هایی با ریتم تند تر مناسب تر هستند.
عموم موبایل هایی که من گوش دادم فکر کنم با سنهایزر نتیجه بهتری بدند.

rgrgred
24-11-2010, 14:02
:31: نه میخواستم ببینم کودومش از همه بهتره

---------- Post added at 02:02 PM ---------- Previous post was at 02:01 PM ----------

معلومه VB بهتر هس واسه عشق باس

peaceful1
24-11-2010, 14:24

---------- Post added at 02:02 PM ---------- Previous post was at 02:01 PM ----------

معلومه VB بهتر هس واسه عشق باس

fabio montari
24-11-2010, 14:43
مرسی vb چنده تو دبی جایی داره ؟

rgrgred
24-11-2010, 15:12
مرسی vb چنده تو دبی جایی داره ؟

بگرد شاید گیر بیاری ولی گفتم بهت تو پ خ

می تونی به ادرس دبی خرید کنی باید حساب بانکی معتبر داشته باشی

--

ولی این سایت ها میان کار رو راحت می کنن شما فقط باید پول بدی منتظر باشی به دستت برسه

البته یکم گرون میشه ؛ باید باهاش صحبت کنی :11:

اون لینک دومی با انصاف تره - خیلی - بهش بگو دوستم ازتون پودر بدنسازی خریده - تو سایت صادق سلامی :10:

bachemahal
25-11-2010, 13:45
سلام دوستان عزیز
من یه هدفون این ایر میخوام تا 30 تومان....تنها استفادم هم موسیقی هستش که اکثراً سبک ترنس و هاس هست...:8:
یه موردی که باید بگم اینکه تاحالا بیشتر از 500 تومن بابت هدفون دادم اما هر هدفونی بشتر از 1 سال مهمونم نبوده(خوب مراقبت نمیکنم:24:)واسه همین نمیخوام بیشتر از این هزینه کنم....پلیری که موزیک هم گوش میدم کرتیو z-vision
ممنون میشم راهنماییم کنید....:7:
راستی این رو هم بگید که از کجا باید تهیش کنم

rgrgred
25-11-2010, 13:56
سلام دوستان عزیز
من یه هدفون این ایر میخوام تا 30 تومان....تنها استفادم هم موسیقی هستش که اکثراً سبک ترنس و هاس هست...:8:
یه موردی که باید بگم اینکه تاحالا بیشتر از 500 تومن بابت هدفون دادم اما هر هدفونی بشتر از 1 سال مهمونم نبوده(خوب مراقبت نمیکنم:24:)واسه همین نمیخوام بیشتر از این هزینه کنم....پلیری که موزیک هم گوش میدم کرتیو z-vision

creative ep 650

من دیروز به دستم رسید ۳۰ تومن - معمولیه :46:

mamad gonzo
25-11-2010, 15:18
سلام دوستان عزیز
انصاقا خیلی این 650 خرکاره ...
زیر دست من 630 2 ماه دووم اورد ولی 650 الان حدود 10 ماه تا یک ساله تقریبا داره جون میکنه ... یه بار هم خراب شد ... درستش کردم ... دوباره داره کار میده ... سیسم یکی از ایر هاش هم تو یک فرار و گریز پاره شد ولی همچنان هرزگاهی با یک ایر باش موزیک گوش میدم

fabio montari
25-11-2010, 15:25
دوستان ایم 650 چه طوریه ؟ خوبه دقیقا یکی از شما ها که 630 داره و 650 بگه فرقش تو صدا چیه ؟

نمایشگاه سونی تو پایتخت یه XB-500 گذاشته خیلی صداش غیر واقعی بم هست.
صدای 518 طبیعی ولی بم کمی زیاد تر از حد واقعی ولی این انگار باند رو قطع کردی داری با ساب بافر اهنگ گوش میدی اصلا صدای خواننده رو نمیشنوی!

صدای این مدل سنهایزر مناسب تر برای سبک هایی مثل کلاسیک vocal و... سبک های این ریتمی هست .
هدفون های کریتیو برای سبک هایی با ریتم تند تر مناسب تر هستند.
عموم موبایل هایی که من گوش دادم فکر کنم با سنهایزر نتیجه بهتری بدند.
خوب شد گفتی دمت گرم راستش از این صدای اینطوری حالم بهم میخوره الان باند با امپیلیه ماشینم قاطی کرده صداش همینطوری شد فقط گوپ گوپ میکنه صدا خواننده اصلا نمیاد راستی میشه ادرس دقیقه سونی سنتر و بهم بدی طبقه چندمه احتمالا طبقه دوم نیست چون رفتم xd200 بگیرم فکر کنم اونجا گذاشته بود برای تست ولی دقیق توجه نکردم

bachemahal
25-11-2010, 15:38
پس همه با توجه به شرایطی که گفتم رو 650 توافق دارید....؟
نظرتون راجع به این 2 مدل سونی چیه؟
Sony MDR-XB40EX
Sony MDR-EX300
از کجا بگیرم که هم اصل باشه و هم ارزون؟:31:

mamad gonzo
25-11-2010, 23:28
پس همه با توجه به شرایطی که گفتم رو 650 توافق دارید....؟
نظرتون راجع به این 2 مدل سونی چیه؟
Sony MDR-XB40EX
Sony MDR-EX300
از کجا بگیرم که هم اصل باشه و هم ارزون؟:31:
مرد مومن تو میگی تا 30 تومن .. حالا چطور به این نتیجه رسیدی که میتونی اینا رو بخری ..؟؟؟
قیمت داری؟؟؟

---------- Post added at 01:28 AM ---------- Previous post was at 01:24 AM ----------

دوستان ایم 650 چه طوریه ؟ خوبه دقیقا یکی از شما ها که 630 داره و 650 بگه فرقش تو صدا چیه ؟
اگه تو صفحه های قبل بگردی فرقشونو چند بار گفتم

fabio montari
26-11-2010, 01:33
میشه بگید کودوم صفحه !

bachemahal
26-11-2010, 14:23
مرد مومن تو میگی تا 30 تومن .. حالا چطور به این نتیجه رسیدی که میتونی اینا رو بخری ..؟؟؟
قیمت داری؟؟؟

نه ولی فکر کردم شاید دورو ور 40 باشه با توجه به قیمت سایت های خارجی:31:
همین ep-650 رو از کجا بگیرم که ارزون باشه و همینطور اصل؟

fabio montari
26-11-2010, 14:59
نه ولی فکر کردم شاید دورو ور 40 باشه با توجه به قیمت سایت های خارجی:31:
همین ep-650 رو از کجا بگیرم که ارزون باشه و همینطور اصل؟
از
chare بگیر

rgrgred
26-11-2010, 15:02
از
chare بگیر

اره من خریدم نمایندگی شاب هم هست خیلی هم زود رسید با اینکه شهرستانم :46:

chare.ir

bachemahal
26-11-2010, 17:06
جنس اصل هسیت دیگه؟
جای دیگه سمت بازار کامپیوتر ارزون تر نیست؟

fabio montari
26-11-2010, 19:31
اصل هست !..

mamad gonzo
26-11-2010, 23:31
میشه بگید کودوم صفحه !

نقل قول:
نوشته شده توسط |محمدی|
سلام

سونی

fabio montari
28-11-2010, 03:28
سلام من از این هدفون های رو گوشی میخوام میشه بگید کودوم از اینا بهترن من هیچ تجربه ای ندارم ! تو این نوع هدفون

اینا الان مشخصاتشون یکیه کسی میدونه چه فرقی دارن با هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

peaceful1
28-11-2010, 10:59
من فقط این رو دارم اون کریتیو ها رو نداشتم:

یه مقایسه هایی تو نت میشه پیدا کرد.

هر چند به درد نمیخوره.
اون موقع که سراغ این چیز ها رفته بودم فقط 550 بود.
صداش با کامپیوتر و لپ تاپ بد نیست برای دیدن فیلم و کار های عمومی خوبه ولی با پلیر اصلا صدای مقبولی نداره 4 سال پیش خریده بودم اون موقع صداش با
zen nano plus که داشتم بد نبود (هر چند چیزی از اون mp3 player همون موقع هم نمونده بود.)
برند هایی مثل پاناسونیک فیلیپس وJVC هم دارند فکر کنم مال JVC ارزش تست کردن رو داشته باشه.(اگه هنوز بشه تو بازار پیدا کرد.)

fa13
28-11-2010, 11:14
سلام من از این هدفون های رو گوشی میخوام میشه بگید کودوم از اینا بهترن من هیچ تجربه ای ندارم ! تو این نوع هدفون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینا الان مشخصاتشون یکیه کسی میدونه چه فرقی دارن با هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من تجربه رو این مدل ندارم یه دونه از این چینی هاش دارم بیشتر روی تفکیک هست تا بیس ولی مشخصات فنی شون یکسان هست تفاوت رو در package contents ببین
bag و ear hook
موفق باشی

fabio montari
28-11-2010, 13:31
کسی میدونه چه سونی چه مدلی داره از ear clip ها

mm00
28-11-2010, 13:43
دوستان هدفون مناسب براي ورزش هنوز creative ep-630 معرفي ميكنيد؟ اين هدفون موقع ورزش و تعريق مشكلي براش ايجاد نميشه؟ از گوش نمي افته؟ خواهشا كمك كنيد! ميخوام تردميل بزنم تو حين حركت به نظر شما بهتر نيست از اين هدفون هاي قلاب دار استفاده بشه؟
خواهش كمك كنيد طرف 15 16 تومان يك هدفون خوب بخرم ! واسه ورزش....
بعد ميخواستم بدونم براي خريد اينترنتي كجا معتبر هست؟

peaceful1
28-11-2010, 14:57
کسی میدونه چه سونی چه مدلی داره از ear clip ها
همون مدلی که گفتم هنوز تولید میشه مدلی از اون بالاتر نیست. و به وفوور تو بازار هست.

دوستان هدفون مناسب براي ورزش هنوز creative ep-630 معرفي ميكنيد؟ اين هدفون موقع ورزش و تعريق مشكلي براش ايجاد نميشه؟ از گوش نمي افته؟ خواهشا كمك كنيد! ميخوام تردميل بزنم تو حين حركت به نظر شما بهتر نيست از اين هدفون هاي قلاب دار استفاده بشه؟
نه همین مناسبه و از گوش نمی افته

mamad gonzo
28-11-2010, 15:23

دوست خوبم از درستش نیست سوالت رو 2 جا بپرسی ...:13:
اگه کسی بخواد جواب بده هر جا هم که باشه جوابتو میده ... الان من اونور جواب دادم و اومدم اینور دیدم peacful هم جواب داده 1پس من اون وقتی که واسه جواب دادن به شما گذاشتم واسه چیز دیگه صرف میکردم....

fa13
28-11-2010, 18:35
اگه با این قیمت ورزشی بخوای چیزی نداریم اون مدلی رو هم که انتخاب کردی میشه استفاده کرد ولی ورزشی نیست و مشخصاتی که میخوای رو نداره
ولی با بودجه بالاتر به ترتیب اولویت
از sennheiser sport line
از سونی active style
توصیه میشه
موفق باشی

saxp
28-11-2010, 20:27

بد نیست به سایت کرایتیو برید و مشخصات 630 و 650 و 830 رو ببینید
چندتا از دوستان تا حالا غیر مستقیم اشاره کردن دارید اشتباه میکنید اما بازهم ...
بنظرم شما یک مدل رو که چندماه استفاده کردید با یک مورد آکبند تست کردین و اینطوری نتیجه گرفتین
درایورهای مگنت بعداز مدتی استفاده کردن کیفیت اصلی شون رو از دست میدن برای همینه که شرکتهای بزرگ هدفون سازی رو به درایور مگنت نمیارن
این مشخصات برای هر سه مدل یکی هست

Feature Description Driver Units: 9mm Neodymium magnet Frequency Response: 6Hz-23kHz Impedance: 16ohms Sensitivity (1kHz): 106dB/mW Cord Length: 1.2m Oxygen-Free Copper cable

peaceful1
28-11-2010, 21:19
بنظرم شما یک مدل رو که چندماه استفاده کردید با یک مورد آکبند تست کردین و اینطوری نتیجه گرفتین
درایورهای مگنت بعداز مدتی استفاده کردن کیفیت اصلی شون رو از دست میدن برای همینه که شرکتهای بزرگ هدفون سازی رو به درایور مگنت نمیارن

Feature Description Driver Units: 9mm Neodymium magnet Frequency Response: 6Hz-23kHz Impedance: 16ohms Sensitivity (1kHz): 106dB/mW Cord Length: 1.2m Oxygen-Free Copper cable

منظور شما اینه که هر سه تا یه صدا دارن؟!

mamad gonzo
28-11-2010, 23:32

در ابتدا سلام ... خوبی رفیق گلم:11:
من تمایل دارم پاسخ دوستمون peacful رو بدید....

ببین گلم من اونقدر به هرچی اطمینان نداشته باشم به گوشم اطمینان دارم و صدای یک هدفون هم روز اول استفاده و هم روز اخر عمرش خاطزم میمونه ....
من از همون هفته اول کار با 630 متوجه شدم که این هدفون بدرد من نمیخوره چرا که تفکیک مناسبی نداشت و در ضمن توی فرکانس های بالا ، کیفیت دچار افت محسوس میشد تا جایی که شما هرزگاهی با کمی دقت متوجه صدای خرخر میشید ... و بنظرم بیس 630 کاملا اغراق شده و سطحی (یا به اصطلاح خودم ضربه ای بود بیشتر)

در صورتی که هقته اول کار با با 650 متوجه این شدم که این یک هدفون رام شده تر هستش و منطقس تر ... چرا که تفکیکش نسبت به 630 بهتر شده بود و کمی شفافیت بالاتر .... و بیسش بطرز محسوسی دیگه اغراق امیز نبود و به اون عمق داده بودن و واسه من دلنشین تر بود ....

در ضمن من یه قاعده دارم که میگه تو هدفون به هیچ وجه نباید به اعداد ارقام شرکتها اعتماد کرد .. چون موسیقی یه امر کاملا سلیقه ای هست ... و بنابراین منطقی تره که به تجربیات توجه بیشتری نسبت به اعداد و ارقام کرد .....

(الان بحث سر این دو ایرقون هستش و مقایسه به دلیل بالا رفتن حساسیت بزرگنمایی شد وگرنه این دو به نظر من اونقدر ها هم ایرفون خوبی نیستن .. پس در توصیفات دچار سوٍء تفاهم در ارزش و مقام این دو ایرفون نشید)

saxp
29-11-2010, 00:04
منظور شما اینه که هر سه تا یه صدا دارن؟!

این سئوال شما یک موضوع دیگه هست اون حرفی هم که دوستمون زد یه چیز دیگه من راجب نوع صدا صحبت نمیکنم طراحی بدنه و جنس بدنه و حتی توری که نقش فیلتر صدا رو بازی میکنه در تغییر فرکانسهای صوتی نقش داره
بحث من راجب تفکیک پذیری و شفافیت بود!
به نظر من اینها در یک سطح بسیار نزدیک بهم هستن و مشخصات فنی هم اینو ثابت میکنه هر سه شفافیت و تفکیک پذیریشون در یک سطح هست اگر چه به نظر من و چند ریویو که دیدم Unclear sound هستند
میشه گفت 650 با دوام تر از 630 ساخته شده 830 بخاطر طراحی که داره یعنی قرار دادن چند روزنه بیس نرم تری پیدا کرده وبا دوام تراز دو مدل قبلی هست و این تنها اختلافهایی هست که بنظرم دارند

peaceful1
29-11-2010, 00:43
دوست عزیز از اطلاعات مفید شما کمال تشکر رو دارم تو این زمینه ها واقعا اطلاعاتی ندارم و واقعا مشتاق شدم که دنبال کنم.ببین هیچ کدوم از ما ادعا نداریم و نداشتیم و عموما تو پاسخ به دوستان شرکت نمیکردیم ولی چند وقتی هست که همه افراد مطلع از این قسمت رفته اند و دیگه سر نمیزنند و به ناچار مجبور به پاسخ گویی به دوستان شدیم در حد وسع و توان(هر چند کم.) این جور تاپیک ها تاپیک ها تجاری هستند که عموما سوال های تجاری و پیش و پا افتاده پرسیده میشه و اگر افراد کمی مطلع بودند یا مثل شما استاد موضوع بودند به رفرنس های زبون اصلی انگلیسی رجوع میکردند ولی عموما به علت نداشتن اطلاع یا ضعف زبان به همچین منابعی رجوع میکنند .تاپیک هایی فنی تر و تخصصی تر هم وجود دارند خیلی خوش حال میشیم تو جای منسبش با ذکر منبع تو این مشارکت جمعی شرکت کنی و آگاهی جمع رو افزایش بدی مشکلی و کمبودی که مدت ها هست گریبان گیر این قسمت شده به همین دلیل دوستمون عکس Avatar مسول این بخش سایت رو داخل امضا خودش قرار داده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واقعا جاش خالی هست و دل همه براش تنگ شده
اگه مشغله زندگی اجازه داد خوشحال میشیم شما به شکل تخصصی تر تو تاپیک های مناسب تر (زیر) یا هر جایی که مناسب تر باشه سطح آگاهی جمع رو بالا ببرید.

بدون ادعا مخلص همه:
Peaceful1

saxp
29-11-2010, 02:31
در ابتدا سلام ... خوبی رفیق گلم:11:
من تمایل دارم پاسخ دوستمون peacful رو بدید....

ببین گلم من اونقدر به هرچی اطمینان نداشته باشم به گوشم اطمینان دارم و صدای یک هدفون هم روز اول استفاده و هم روز اخر عمرش خاطزم میمونه ....
من از همون هفته اول کار با 630 متوجه شدم که این هدفون بدرد من نمیخوره چرا که تفکیک مناسبی نداشت و در ضمن توی فرکانس های بالا ، کیفیت دچار افت محسوس میشد تا جایی که شما هرزگاهی با کمی دقت متوجه صدای خرخر میشید ... و بنظرم بیس 630 کاملا اغراق شده و سطحی (یا به اصطلاح خودم ضربه ای بود بیشتر)

در صورتی که هقته اول کار با با 650 متوجه این شدم که این یک هدفون رام شده تر هستش و منطقس تر ... چرا که تفکیکش نسبت به 630 بهتر شده بود و کمی شفافیت بالاتر .... و بیسش بطرز محسوسی دیگه اغراق امیز نبود و به اون عمق داده بودن و واسه من دلنشین تر بود ....

در ضمن من یه قاعده دارم که میگه تو هدفون به هیچ وجه نباید به اعداد ارقام شرکتها اعتماد کرد .. چون موسیقی یه امر کاملا سلیقه ای هست ... و بنابراین منطقی تره که به تجربیات توجه بیشتری نسبت به اعداد و ارقام کرد .....

(الان بحث سر این دو ایرقون هستش و مقایسه به دلیل بالا رفتن حساسیت بزرگنمایی شد وگرنه این دو به نظر من اونقدر ها هم ایرفون خوبی نیستن .. پس در توصیفات دچار سوٍء تفاهم در ارزش و مقام این دو ایرفون نشید)
سلام
من حرف شما رو راجب اعداد و ارقام شرکتها کاملا قبول دارم
من الان که صحبت های شما رو خوندم فکر میکنم یک اختلافی بین معنی تفکیک و شفافیت که ما از هدفون انتظار داریم در ذهنمون باشه برای همین من چیز دیگه ای از صحبت شما برداشت کردم

دوست عزیز از اطلاعات مفید شما کمال تشکر رو دارم تو این زمینه ها واقعا اطلاعاتی ندارم و واقعا مشتاق شدم که دنبال کنم.ببین هیچ کدوم از ما ادعا نداریم و نداشتیم و عموما تو پاسخ به دوستان شرکت نمیکردیم ولی چند وقتی هست که همه افراد مطلع از این قسمت رفته اند و دیگه سر نمیزنند و به ناچار مجبور به پاسخ گویی به دوستان شدیم در حد وسع و توان(هر چند کم.) این جور تاپیک ها تاپیک ها تجاری هستند که عموما سوال های تجاری و پیش و پا افتاده پرسیده میشه و اگر افراد کمی مطلع بودند یا مثل شما استاد موضوع بودند به رفرنس های زبون اصلی انگلیسی رجوع میکردند ولی عموما به علت نداشتن اطلاع یا ضعف زبان به همچین منابعی رجوع میکنند .تاپیک هایی فنی تر و تخصصی تر هم وجود دارند خیلی خوش حال میشیم تو جای منسبش با ذکر منبع تو این مشارکت جمعی شرکت کنی و آگاهی جمع رو افزایش بدی مشکلی و کمبودی که مدت ها هست گریبان گیر این قسمت شده به همین دلیل دوستمون عکس Avatar مسول این بخش سایت رو داخل امضا خودش قرار داده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واقعا جاش خالی هست و دل همه براش تنگ شده
اگه مشغله زندگی اجازه داد خوشحال میشیم شما به شکل تخصصی تر تو تاپیک های مناسب تر (زیر) یا هر جایی که مناسب تر باشه سطح آگاهی جمع رو بالا ببرید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبدون ادعا مخلص همه:
Peaceful1
peaceful1 عزیز بنده اصلا ادعایی ندارم خیلی دلگیر شدم این حرفها رو زدی و بر این باورم که شما خیلی از من استاد تری در این زمینه پستهای شما رو هم تو چند تاپیک خارجی دیدم و میدونم کمتراز من اطلاعات نداری مطمئنا خیلی خیلی بیشتر هم میدونی هرچی هم یاد گرفتم از خود شما و دوستانی بوده که از وقتتون میگزارین و بدون منت در اختیار بقیه قرار میدین طبیعت شخصی من جوریه که بیشتر دوست دارم یاد بگیرم .
حالا ممکنه تو بعضی موارد اختلاف نظر باشه اینم طبیعی هست بعضی اوقات هم ممکنه همه ما بطور عادی اشتباهی بکنیم حالاحالاها مونده بنده اطلاعاتم در سطح شما برسه . بله جای افرادی چون seymour خیلی خالی هست
من چه از شما چه mamad gonzo چه a.z.p.z ممنونم که وقت زیادی صرف میکنید و اطلاعات مفیدتون رو در اختیار بقیه قرار میدین .
ارادتمند.

fabio montari
29-11-2010, 03:35
همون مدلی که گفتم هنوز تولید میشه مدلی از اون بالاتر نیست. و به وفوور تو بازار هست.

نه همین مناسبه و از گوش نمی افته
کودوم مدل ؟ !

الان من کودمو بگیرم سونی یا کریتیو
sony Mdr-q68lw یا creative ep570

mamad gonzo
29-11-2010, 14:57
سلام
من حرف شما رو راجب اعداد و ارقام شرکتها کاملا قبول دارم
من الان که صحبت های شما رو خوندم فکر میکنم یک اختلافی بین معنی تفکیک و شفافیت که ما از هدفون انتظار داریم در ذهنمون باشه برای همین من چیز دیگه ای از صحبت شما برداشت کردم

peaceful1 عزیز بنده اصلا ادعایی ندارم خیلی دلگیر شدم این حرفها رو زدی و بر این باورم که شما خیلی از من استاد تری در این زمینه پستهای شما رو هم تو چند تاپیک خارجی دیدم و میدونم کمتراز من اطلاعات نداری مطمئنا خیلی خیلی بیشتر هم میدونی هرچی هم یاد گرفتم از خود شما و دوستانی بوده که از وقتتون میگزارین و بدون منت در اختیار بقیه قرار میدین طبیعت شخصی من جوریه که بیشتر دوست دارم یاد بگیرم .
حالا ممکنه تو بعضی موارد اختلاف نظر باشه اینم طبیعی هست بعضی اوقات هم ممکنه همه ما بطور عادی اشتباهی بکنیم حالاحالاها مونده بنده اطلاعاتم در سطح شما برسه . بله جای افرادی چون seymour خیلی خالی هست
من چه از شما چه mamad gonzo چه a.z.p.z ممنونم که وقت زیادی صرف میکنید و اطلاعات مفیدتون رو در اختیار بقیه قرار میدین .
ارادتمند.
کاملا با پست peacful موافقم
باور بکنید منم صعف اطلاعاتی دارم ....
و فقط میتونم ملت رو در حد اطلاعاتم راه بندازم .... مثلا اگه کسی بیاد بگه shure530 بهتره یا UE من چطور جوابشو بدم وقتی خودم اطلاعاتی در مورد مدلهای بالاتر ندارم ... اگه کار طرف خیلی گیر باشه میرم تو فروم های خارجی با انگلیسی دستو پا شکیته ای که بلدم یه چیزایی واسش در میارم ....

مطمئنا این فروم افراد آگاهی مثل سیمور رو کم داره ... چون اطلاعاتشون در این زمینه واقعا عالی بود ....

من هم کوچیک همه هستم و در حد توانم به بچه ها کمک میکنم ...

اون پست صلحجو جواب کسی دیگه بود فکر کنم ...
خودت ببین دیگه با توجه به سلیقه موسیقاییت به طرف یکیشون برو

mpeg
29-11-2010, 15:16
دوستان ببخشید اگه جای این سوال اینجا نیست
با 20 تومن هندزفری برای ایفون چی بگیرم
مال خدوم داغون شده دیگه کار نمیکنه فعلا دارم از 1 هدست 10 تومنی استفاده میکنم برای گوش دادن آهنگ بد نیست کیفیتش
الان فعلا پول دستم نسیت زیاد خرج کنم
الان با 20 تومن چی بگیرم هندزفری یا هدفون
به غیر از کریتیو مدل 630i

mamad gonzo
30-11-2010, 00:37
مال خدوم داغون شده دیگه کار نمیکنه فعلا دارم از 1 هدست 10 تومنی استفاده میکنم برای گوش دادن آهنگ بد نیست کیفیتش
تو همون رنج زیر 20 همون 630 بهترینه ...
اگه بتونی یه 7/8 تومن دیگه بزاری روش باز بهتره و میتونی ex35 sony بگیری که من خودم روی ای تاچ تستش کردم بهتر از 630 جواب میده

amirfzr
30-11-2010, 00:52
تو همون رنج زیر 20 همون 630 بهترینه ...
اگه بتونی یه 7/8 تومن دیگه بزاری روش باز بهتره و میتونی ex35 sony بگیری که من خودم روی ای تاچ تستش کردم بهتر از 630 جواب میده

ولی فکر می کنم 630i رو آی تاچ بهتر جواب بده(اینجور که من و 2تا از دوستام تست کردیم...)

fabio montari
30-11-2010, 02:24
این 630 رو تاچ جواب میده ولی فضاای من که حالم بهم خورد از کیفیتش رو حالت bass بزاری قشنگ خر خر میکنه اونم شدید !

peaceful1
30-11-2010, 10:17
کاملا با پست peacful موافقم
باور بکنید منم ضعف اطلاعاتی دارم ....
و فقط میتونم ملت رو در حد اطلاعاتم راه بندازم .... مثلا اگه کسی بیاد بگه shure530 بهتره یا UE من چطور جوابشو بدم وقتی خودم اطلاعاتی در مورد مدلهای بالاتر ندارم ... اگه کار طرف خیلی گیر باشه میرم تو فروم های خارجی با انگلیسی دستو پا شکیته ای که بلدم یه چیزایی واسش در میارم ....

مطمئنا این فروم افراد آگاهی مثل سیمور رو کم داره ... چون اطلاعاتشون در این زمینه واقعا عالی بود ....

من هم کوچیک همه هستم و در حد توانم به بچه ها کمک میکنم ...
عجب اینی که گفتی بیشتر شبیه من بود. :31:
درد دلم رو گفتی

درباره کریتیو چیزی نمیدونم ولی اون سونیه گرونترین کلیپ تو بازار طراحیش هم بهتره رو گوش خیلی راحتتری وای میسه سیم جمع کن داره هم بین دو گوشی هم کابل 3.5 میایمتری هم جمع میشه.
شاید صدا کرییتیو بهتر باشه سونی که مال نبود.

عزیز بنده اصلا ادعایی ندارم خیلی دلگیر شدم این حرفها رو زدی و بر این باورم که شما خیلی از من استاد تری در این زمینه پستهای شما رو هم تو چند تاپیک خارجی دیدم و میدونم کمتراز من اطلاعات نداری مطمئنا خیلی خیلی بیشتر هم میدونی هرچی هم یاد گرفتم از خود شما و دوستانی بوده که از وقتتون میگزارین و بدون منت در اختیار بقیه قرار میدین طبیعت شخصی من جوریه که بیشتر دوست دارم یاد بگیرم .

در درجه اول هر چی به پستم نگاه کردم ربطی بینش و جواب شما ندیدم من واقعا منظوری نداشتم نمیدونم شاید من معنی حرف هام رو نمفهمیدم یا شما جور بدی برداشت کردی معنی پستم همونی بود که نوشتم هیچ برداشته دیگه ایی هم نمیتونم از داشته باشم. من نگفتم شما ادعایی داری ؟! یادم نمییاد ...
نه دوست گلم شاید چند سایت هم عضو باشم فقط سوال هام رو میپرسم و یه عضو عادی هستم مثل چند هزار عضو دیگه هیچ چیز خاصی هم توش نیست....
نه واقعا اطلاعات محدودی دارم و عموما تجربیات دیگران رو نقل قول میکنم حالا میخواد درست باشه یا نه.
هنوز متوجه نشدم چی تو پستی که نوشتم شما رو ناراحت کرده؟!
من خیلی ربطی بین اون و واکنش شما نمیبینم؟!( بهتر بگم اصلا)

حالا ممکنه تو بعضی موارد اختلاف نظر باشه اینم طبیعی هست بعضی اوقات هم ممکنه همه ما بطور عادی اشتباهی بکنیم حالاحالاها مونده بنده اطلاعاتم در سطح شما برسه . بله جای افرادی چون

ببین قبلا کلی آدم کار بلد تو این قسمت فرروم عضو بودند حتی قبل از این که من این سایت رو بشناسم با خوندن آرشیو سایت باهاشون آشنا شدم چون وقتی عضو شده بودم خیلی از اون ها رفته بودند.
تنها مشارکتی که داشتند این بود که زیر پست های همدیگه یه تشکر بزنند و اگه جا داشت از هم انتقاد کنند.
همه ما ها کمی اطلاعات داریم( دست پا شکسته) اگه به صورت منظم و با موضوع بندی مشخص بیان کنیم خیلی میتونه مفید باشه که این کار رو هیچ کدوم این افراد نکردند آخر فقط از هم ایراد میگرفتند و دیگه تو فرروم پیداشون نشد.
تو بین اون افراد مطلع فقط مسوال این بخش بود که با فروتنی بدون کوچکترین ادعا به ابن و اون یاد میداد.
ازش خیلی چیز ها یاد گرفتم خیلی بزرگوار بود و از خیلی ها حتی اون هایی که سن بیشتری ازش داشتند.
به خیلی از دوستان PM زده بودم که تاپیک درست کنید و چیز هایی که میدونید رو بنویسید هنوز هم میگم( به هر کی که کمی فعالیتش نسبت به بقیه بیشتره و وقت بیشتر میزاند خودشون میدونند) حالا هر چی برداشت کردند؟! امیدوارم مثل شما به موضوع نگاه نکرده باشند!
هیشکی این کار رو نکرد. به نوشته پست اول اولین تاپیکی که درست کردم یه نگا بنداز:

عموم ما افراد عادی جامعه بدون اطلاعات تخصصی هستیم ولی اگه اطلاعات نصفه و نیمه خودمون رو با هم به اشتراک بزاریم مشخصا به نتایج منطقی تری میریسم.
مخصوصا تو صنفی که سازگاری اجزا حرف اول و آخر رو میزنه
در قسمت های دیگه عموما افراد مستقیم به اصل مطلب میپردازند و اون "چی بدرد ما میخوره" و پس از مدت کوتاهی به جوابشون میرسند و بعد دیگه میرند تایک همچین چیزی دوباره لازمشون بشه ولی شاید بعضی ها کمی کنجکاو تر باشن و دوست داشته باشند بیشتر و کمی با جزئیات بیشتری برسی کنند
لطفا لینک پست های این مربوطه که قبلا در این باره نوشتید رو هم در این سر تیتر قرار بدین قرار بدید.
تکیید میکنمforum جای تبادل اطلاعات هست پس لزومی نداره حتما از چیزی که ارسال میکنید کاملا مطلع باشید ما همه این جا دور هم جمع شدیم تا از یک دیگه یاد بگیریم.
حرفی که تو تاپیک های دیگه ای هم که درست کردم باز تکرار کردم ولی کو گوش شنوا باز همون حرفی هست که دو روز پیش گفتم....../

rgrgred
30-11-2010, 12:52
این 630 رو تاچ جواب میده ولی فضاای من که حالم بهم خورد از کیفیتش رو حالت bass بزاری قشنگ خر خر میکنه اونم شدید !

ولی خداییش ۶۵۰ - این چیزا نداره درسته ۱۲ تومن گرون تره ولی خیلی بهتره

صدا رو خیلی زیاد هم می کنم افت کیفیت نداره - باس هم قابل قبوله - درسته یه چیز حرفه ای نیست ولی ۳۰ تومن ارزش داره :10:

اینو نوشتم واسه کسایی که قیمت پایین می خوان :20:

mpeg
30-11-2010, 13:31
دوستان من بلاخره نفهمیدم 630 رو بگیرم یا سونی
این 630 چند مدل داره مدل i , مدل معمولی داره اگه اره فرقشون چیه

peaceful1
30-11-2010, 13:44
با کمی سرچ تو نت تو چند لحظه میشه فرقشون رو فهمید 630 هدفون معمولی هست و630i عکس زیری هست:
آخ اشتباه شد نه لینک زیر هست::31:

630i یک میکروفن هم روش تعبیه شده تا بشه به تماس های تلفنی هم جواب داد.:46:

fabio montari
30-11-2010, 18:22
عجب اینی که گفتی بیشتر شبیه من بود. :31:
درد دلم رو گفتی

درباره کریتیو چیزی نمیدونم ولی اون سونیه گرونترین کلیپ تو بازار طراحیش هم بهتره رو گوش خیلی راحتتری وای میسه سیم جمع کن داره هم بین دو گوشی هم کابل 3.5 میایمتری هم جمع میشه.
شاید صدا کرییتیو بهتر باشه سونی که مال نبود.

در درجه اول هر چی به پستم نگاه کردم ربطی بینش و جواب شما ندیدم من واقعا منظوری نداشتم نمیدونم شاید من معنی حرف هام رو نمفهمیدم یا شما جور بدی برداشت کردی معنی پستم همونی بود که نوشتم هیچ برداشته دیگه ایی هم نمیتونم از داشته باشم. من نگفتم شما ادعایی داری ؟! یادم نمییاد ...
نه دوست گلم شاید چند سایت هم عضو باشم فقط سوال هام رو میپرسم و یه عضو عادی هستم مثل چند هزار عضو دیگه هیچ چیز خاصی هم توش نیست....
نه واقعا اطلاعات محدودی دارم و عموما تجربیات دیگران رو نقل قول میکنم حالا میخواد درست باشه یا نه.

ببین قبلا کلی آدم کار بلد تو این قسمت فرروم عضو بودند حتی قبل از این که من این سایت رو بشناسم با خوندن آرشیو سایت باهاشون آشنا شدم چون وقتی عضو شده بودم خیلی از اون ها رفته بودند.
تنها مشارکتی که داشتند این بود که زیر پست های همدیگه یه تشکر بزنند و اگه جا داشت از هم انتقاد کنند.
همه ما ها کمی اطلاعات داریم( دست پا شکسته) اگه به صورت منظم و با موضوع بندی مشخص بیان کنیم خیلی میتونه مفید باشه که این کار رو هیچ کدوم این افراد نکردند آخر فقط از هم ایراد میگرفتند و دیگه تو فرروم پیداشون نشد.
تو بین اون افراد مطلع فقط مسوال این بخش بود که با فروتنی بدون کوچکترین ادعا به ابن و اون یاد میداد.
ازش خیلی چیز ها یاد گرفتم خیلی بزرگوار بود و از خیلی ها حتی اون هایی که سن بیشتری ازش داشتند.
به خیلی از دوستان PM زده بودم که تاپیک درست کنید و چیز هایی که میدونید رو بنویسید هنوز هم میگم( به هر کی که کمی فعالیتش نسبت به بقیه بیشتره و وقت بیشتر میزاند خودشون میدونند) حالا هر چی برداشت کردند؟! امیدوارم مثل شما به موضوع نگاه نکرده باشند!

حرفی که تو تاپیک های دیگه ای هم که درست کردم باز تکرار کردم ولی کو گوش شنوا باز همون حرفی هست که دو روز پیش گفتم....../
مرسی
یعنی کریتیو سیم جمه کن نداره جه بد :41: ولی همون کرتیو میگیرم 20 تومنه ارزونه خوبه :20:

peaceful1
30-11-2010, 19:55
اختلاف قیمت زیادی ندارند.اون موقع من خریده بودم 30 خورده ایی بود. الان خیلی باشه فکر کنم 25 تومن باشه.

privatedlove
01-12-2010, 12:43
سلام دوستان گلم
من بعد از كمك حسين عزيز در مورد خريد كليپ
الان وقت كردم كه دنبال هدفون باشم واسش
يكي از دوستاني كه تجربه شنيدن 319و317 akg رو داشتن شديدا از اين دو و برندشون ستايش ميكردن
من با rockbox و هدفون ep-570 كريتيو كه موزيك گوش ميكنم تا تريبل و باس رو دستكاري ميكنم سريع واكنش بد نشون ميده
كريتيو صداي خيلي تيزه و باس كه زياد ميشه خر خر ميكنه
من تصميم گرفتم يك earphone بگيرم
مشخصات akg 321 با توجه به قيمتش مثال زدنيه.حدود60
ميخوام اگر كه پيشنهاد بهتري داريد من رو راهنمايي كنيد
مرسي

peaceful1
01-12-2010, 13:03
کل هدفون هایی که تو این محدوده قیمت تو بازار ایران میشه خرید یه akg 321 هست با این دو مدا سونی:

کل بازار هدفون ایران تو این محدوده قیمت به این سه مدل خلاصه میشه البته AkG مدل های دیگه هم داره باید ببینی هست یا نه مثل:

a.z.p.z
01-12-2010, 13:36
کلا کابل های ایرفون های کریتیو رو اعصاب هست خیلی پیچ میخوره و بد هست .. ولی هدفون های خود اپل کابلش نسبت به کریتیو ها واقعا عالی هست ...
الان کسی چیزی بهتر از 630 کریتیو سراغ داره که باس بهتر و کیفیت بهتری داشته باشه ؟ ...برای خودم میخوام ...
منم همه سبکی گوش میدم محدود نیستم به سبک خاصی که مثلا بگم برا راک میخوام یا برا ترنس میخوام و ...
اینا میگن که 650 از نظر باس بهتر از 630 هست درسته ؟ البته من فکر میکنم تفاوت خیلی زیادی نباید باهم داشته باشند ...
حالا مدل خوبی تو سونی و کریتیو سراغ دارید به منم بگید ببینم چی میشه گیر اورد ...

این aurvana in ear هم من نمیدونم واقعا چرا اینجوریه رو چندتا پلیر مختلف هم تست کردم اولا که باس کلا تعطیل هست و
صدایی که میده بیرون خیلی خشکه چه برای کارای folk و country چه برای رپ ... و کلا دیگه هاوس و ترنس که نمیشه گوش
کرد باهاش ... مسئله فقط باس نیست علاوه بر اون صداش خشک هست یعنی برای من اصلا جواب نمیده .. حالا من نمیدونم
چرا اینجوری هست ! ...
وقتی که بعدش با همون 630 اهنگ گوش میدم هم راحت تر هست تو گوش( اروانا انگار یه جورایی سفت هست بعد از مدتی گوش
من درد میگیره) و اینکه 630 نرم تر و سبک تر و راحت تر هست و باس بهتر و صدای گرم تری داره ...
در صورتی که اونو 17 تومن گرفتم اون یکی رو 85 تومن !
برای اولین بارم که زدم به ایپاد داشتم Elements of Life رو گوش میکردم فکر کردم جکش خوب تو پورت ایپاد نرفته که صداش اینجوری هست رو EQ های مختلف هم تست کردم ولی اصلا نمیتونم تحملش کنم برای هیچ سبکی !!! ...
اعصابم کلا خورد شد رفت ...

حالا من که هیچی از ایرفون و ... بارم نیست یکی به من بگه چی بگیرم ؟ ... نظرم رو سونی هست ...
البته اگه پولشو داشتم خودم میرفتم یه IN EAR APPLE میگرفتم خیلی هم باهاش حال میکنم همه نظره ! ولی خوب مایه دار نیستم دیگه ...

privatedlove
01-12-2010, 13:50
حسين جان مرسي
اين مدل 324 akg توي ليست آواسان نيست.امكانش هست گير بياد؟
از اونجايي كه اسم هارمن همراهشه خيلي بايد جالب باشه هرچي باشه هارمن مالك اينفينيتي ،جي بي ال،كراون و....خداهاش سيستم هاي صوتي هستش.
اون دو مدل اول سوني درسته كه فركانس ريسپانسشون واقعا عالي بود و ازشون ميشد فهميد كه فركانس هاي پايين و باس ها رو چقدر عالي اجرا ميكنن اما سنستيويتي پاييني داشتن.تجربه من اينطوري بوده كه زير 112 دسي بل منو ارضا نميكنه ،اين دو سوني 105 ديبي بودن كه خيلي واسه من پايينه.

حسين جان نميدوني اون دو مدل akg تو بازار گير مياد؟
چه قيمتي؟
اصل هستن؟
آخه حداقل فكر كنم جنس هاي آواسان چون گارانتي هستن و وارد كننده داشته باشه معتبر باشه و اصل باشن.
ممنوننم

peaceful1
01-12-2010, 14:51
من خودم AKG 340 و AKG 518DJ رو استفاده کردم.
از هر دوشون راضی هستم.
akg 321 فقط تست کردم خیلی خیلی وقت پیش درست ذهنم یاری نمیکنه ولی به نظر میاد خیلی فرقی با 340 نداشت هر چند قیمت خیلی اختلاف داره تازه الان 340 ارزون تر شده ....
اگه کسی بدونه خود شرکت هست تلفنش رو از سایتش میشه پیدا کرد. باید از خدشون پرسید.

کلا کابل های ایرفون های کریتیو رو اعصاب هست خیلی پیچ میخوره و بد هست .. ولی هدفون های خود اپل کابلش نسبت به کریتیو ها واقعا عالی هست ...
الان کسی چیزی بهتر از 630 کریتیو سراغ داره که باس بهتر و کیفیت بهتری داشته باشه ؟ ...برای خودم میخوام ...
منم همه سبکی گوش میدم محدود نیستم به سبک خاصی که مثلا بگم برا راک میخوام یا برا ترنس میخوام و ...
اینا میگن که 650 از نظر باس بهتر از 630 هست درسته ؟ البته من فکر میکنم تفاوت خیلی زیادی نباید باهم داشته باشند ...
حالا مدل خوبی تو سونی و کریتیو سراغ دارید به منم بگید ببینم چی میشه گیر اورد ...

این aurvana in ear هم من نمیدونم واقعا چرا اینجوریه رو چندتا پلیر مختلف هم تست کردم اولا که باس کلا تعطیل هست و
صدایی که میده بیرون خیلی خشکه چه برای کارای folk و country چه برای رپ ... و کلا دیگه هاوس و ترنس که نمیشه گوش
کرد باهاش ... مسئله فقط باس نیست علاوه بر اون صداش خشک هست یعنی برای من اصلا جواب نمیده .. حالا من نمیدونم
چرا اینجوری هست ! ...
وقتی که بعدش با همون 630 اهنگ گوش میدم هم راحت تر هست تو گوش( اروانا انگار یه جورایی سفت هست بعد از مدتی گوش
من درد میگیره) و اینکه 630 نرم تر و سبک تر و راحت تر هست و باس بهتر و صدای گرم تری داره ...
در صورتی که اونو 17 تومن گرفتم اون یکی رو 85 تومن !
برای اولین بارم که زدم به ایپاد داشتم Elements of Life رو گوش میکردم فکر کردم جکش خوب تو پورت ایپاد نرفته که صداش اینجوری هست رو EQ های مختلف هم تست کردم ولی اصلا نمیتونم تحملش کنم برای هیچ سبکی !!! ...
اعصابم کلا خورد شد رفت ...

حالا من که هیچی از ایرفون و ... بارم نیست یکی به من بگه چی بگیرم ؟ ... نظرم رو سونی هست ...
البته اگه پولشو داشتم خودم میرفتم یه IN EAR APPLE میگرفتم خیلی هم باهاش حال میکنم همه نظره ! ولی خوب مایه دار نیستم دیگه ...
شاید MDR-XB40EX مناسب باشه

fabio montari
01-12-2010, 17:12
منم رفتم تو نخه xb40 ولی حساسیتش پایینه 105 db و ممکنه خوب نباشه قیمتشم 70 تومنه نمیشه ریسک کرد باید یه جا تست کنی که البته فکر نکنم جایی برا تست گذاشته باشه این سونی اصلا نمیدونم چرا حساسیت ایرفون هاش پایینه اینقدر

a.z.p.z
01-12-2010, 17:23
منم رفتم تو نخه xb40 ولی حساسیتش پایینه 105 db و ممکنه خوب نباشه قیمتشم 70 تومنه نمیشه ریسک کرد باید یه جا تست کنی که البته فکر نکنم جایی برا تست گذاشته باشه این سونی اصلا نمیدونم چرا حساسیت ایرفون هاش پایینه اینقدر

حرف حق رو زدی داداش ... من کاری به نقد و ... دیگه ندارم همه هم بیان بگن خوبه شاید من خوشم نیاد ...
من کلا ایرفون بالای 44 تومن بخوام پول بدم تست نکنم امکان نداره بخرم ...

به هر حال من ایرفون خوب میخوام که باس عمیق و خوبی داشته باشه و و کیفیت صدا و تفکیک پذیری خوبی داشته باشه ...
در ضمن من باید یه جایی تست کنم ... تست نکنم امکان نداره چیزی بخرم از این به بعد !

fabio montari
01-12-2010, 17:39
منم دقیقا همینجوری! تو سره کریتیو ضررر دید من سره akg 518 باور کن اصلا ازش استفاده نمیکنم 120 تومن پول دادم پاش میخواستم hippo vb بگیرم قیدشو زدم 150 تومن برام اب میخورد بعد میگرفتم حالم ازش بهم میخورد معلوم نیست که من هم فقط با تست میخرم الان این سونی ها اگه تست داشته باشن خوبن

peaceful1
01-12-2010, 20:10
akg Le نداشتم ولی 518 DJ روزی راحت 5 ساعت استفاده میکنم. خیلی خیلی ازش راضی هستم.
برای همینه نمیشه برای کسی تو این صنف نسخه پیچید.
انتخاب ها از زمین تا آسمون میتونه فرق کنه.

fabio montari
01-12-2010, 20:33
خوب شما قدرته تحملت زیره فشار زیاده

saxp
02-12-2010, 00:25

من با حرفهای شما مشکلی نداشتم زمانی که نوشته شما رو دیدم آخر شب بود و خیلی خسته بودم یکبار اون خوندم و شاید اون زمان درک درستی از موضوعی که بیان کردید پیدا نکردم ، این صحبتها هم از نگاه خودم بود .

خب اینجا یک سایت و فروم تخصصی نیست درسته که مثل چند فروم دیگه برای هدفون بخش مجزا داره و به لطف افرادی که فعالیت مفیدی داشتن از بقیه فرومهای دیگه در این زمینه کمی جلوتره ولی اگه یک سایت و فروم تخصصی بود و یکی ، دو نفر درست و حسابی مدیریتش میکردن بحثش فرق میکرد و شاید انگیزه ای می شد که افراد اطلاعاتشون رو در سطوح و منابع مختلف در این زمینه ارائه میکردن .
مسئله دیگه اختلاف نظر هست چراکه در همچین محیطهایی باید روشی رو گسترش بدیم که در بین انتقاد و اختلاف نظرها دوستیهامون هم حفظ بشه و دلخوری هم پیش نیاد همون چیزی که پیشتر بهش اشاره کردید و شاید علتی بود که برخی از دوستان با اطلاع دیگه اینجا سر نزنن .
یه مسائلی هم هست توی این سایت دیدم که نمیخوام اینجا بیان کنم منم فقط بخاطر این تاپیک گاهی اینجاسر میزنم .

هرچند معتقدم نوشتن بعضی موضوعات به تنهایی در این زمینه کمک نمیکنه و نیاز بهتجربه شنیدن حرفه ای با ابزار حرفه ای هم هست . و فردی که بطور حرفه ای صدا و موسیقی رو بشناسه . ولی بطور کلی با حرفهای شما موافقم و دیر زمانی به این فکر بودم حالا اگه گرفتاریها به ما فرصتی بده ...
یادم هست زمانی برای فهمیدن تنها یک اصطلاح فنی ده ها سایت رو زیر و رو میکردم و با چقدر صرف وقت متوجه اونها میشدم اگرچه خیلی از این اصطلاحات اصلی هنوز به فارسی توضیح داده نشده .
و خب متاسفانه خیلی از همین موضوعات و یا اصطلاحاتی که افرادی چون شما زحمت کشیدن و به فارسی توضیح دادن، دوستان استفاده ای نمیکنن البته شایدم خوانده باشن و به خاطر اینکه دقیقا تجربه شنیداری درباره اش نداشتن بدرستی متوجه نشدن .

peaceful1
02-12-2010, 19:22
دوستان این تاپیک رو یکی از شما درست کرده؟! نه؟!
عجیبه درباره یه چیزی که چند تا از شما سوال داشتید یه تاپیک هست شاید به کار بیاد:

behzad_xp2002
03-12-2010, 10:55
دوستان از بین این 3تا هدفون، کدومش رو پیشنهاد میکنید:

1) Philips SHP - 2700

Sony MDR XD-200 (2

Creative HQ 1400 (3

privatedlove
03-12-2010, 11:58

1) Philips SHP - 2700

Sony MDR XD-200 (2

Creative HQ 1400 (3

فقط اين رو بهت توصيه ميكنم به هيچ وجه سمت 1400 نرو

behzad_xp2002
03-12-2010, 12:18

1) Philips SHP - 2700

Sony MDR XD-200 (2

Creative HQ 1400 (3
-----------------------------------------------------------------------

میتونم دلیلش رو بدونم؟
مرسی

peaceful1
03-12-2010, 12:21
میتونم دلیلش رو بدونم؟
مرسی

میشه بگید با چه وسیله ایی برای برای چه منظوری میخواید استفاده کنید.

behzad_xp2002
03-12-2010, 12:29
میشه بگید با چه وسیله ایی برای برای چه منظوری میخواید استفاده کنید.
بیشتر برای فیلم دیدن و کمی هم موزیک با کامپیوتر.

peaceful1
03-12-2010, 13:46
به نظرم همونSony MDR XD-200 گزینه مناسبی هست.

fabio montari
03-12-2010, 15:27

1) Philips SHP - 2700

Sony MDR XD-200 (2

Creative HQ 1400 (3

Sony MDR XD-200
من دارم خیلی خوبه

privatedlove
03-12-2010, 16:44
من خودم hq1400 دارم
با پلير هاي كريتيو
آريور
سانسا
تست كردم
با موبايل آرنا ال جي كه پليرش فوق العاده خوبه
با pc
به همه اينها تست كردم
باس و فركانس پايين خيلي ضعيف
حجم صدا هم به همين شكل
از ظاهرش با چيزي كه ارائه ميده سنخيت نداره
تفكيك و كيفيت مطلوبي هم نداره.
من بازم اينجا نظر شخصيم رو ميگم
اگر كه بالاي 15 پول ميديد دنبال چيزي باشيد كه حساسيتش بالاي 110 db باشه.درسته كه با اين پول نميتونيد صاحبت كيفيتي خوبي بشيد اما حداقل فقر بلندي صدا نداريد.
من همين 630 كه دوستان استفاده كنند داشتم
630i رو با همين 1400 خريدم
از خريد هر دو پشيمانم

behzad_xp2002
03-12-2010, 17:35
من خودم hq1400 دارم
با پلير هاي كريتيو
آريور
سانسا
تست كردم
با pc
به همه اينها تست كردم
حجم صدا هم به همين شكل
اگر كه بالاي 15 پول ميديد دنبال چيزي باشيد كه حساسيتش بالاي 110 db باشه.درسته كه با اين پول نميتونيد صاحبت كيفيتي خوبي بشيد اما حداقل فقر بلندي صدا نداريد.
از خريد هر دو پشيمانم

شما هدفون بالای 110db چی پیشنهاد میکنی؟
این 630 که گفتید air phone هست، ولی من دنبال هدفون close میگردم.

peaceful1
03-12-2010, 18:11
ببخشید میپرم وسط ولی فکر کنم منظورشون این بود که چه کلوز چه هر چی ...
تجربه خوبی با کریتیو نداشتند.

privatedlove
03-12-2010, 19:35
شما هدفون بالای 110db چی پیشنهاد میکنی؟
این 630 که گفتید air phone هست، ولی من دنبال هدفون close میگردم.
دوست عزيز
من مثل بقيه دوستان در اين بخش تجربه و اطلاعات زيادي تو اين زمينه ندارم.صرفا در مورد تجربه ي خودم از اين دو صحبت كردم.يه مدت پيش هم همينطوري ep-550 خريدم كه بد نيست.بالاي 110 هستش

اما بين كريتيو ها كه داشتم
مدل ep-570 بنظرم به قيمت 19 تومنيش ميارزيد.مخصوصا كه حالت ارگونوميك بهتري داشت و ارتقا يافته ي 550 هستش.
در ضمن اول زائده ايي كه دوري لاله ي گوش قرار ميگيره در 570 داراي سه حالت قابل تعويض هستش كه در جعبه ارائه ميشه.
البته اين ها فقط نظر شخصي من در مورد تجربه ايي بود كه نسبت به اين هدفون ها داشتم.
براي مشاوره در مورد خريد برند هاي ديگه دوستان تجربه هاي بهتري دارند

احتمالا اين پست من به كمك شما دوست عزيز نمياد،اميدوارم براي دوستان ديگر مفيد واقع بشه

fabio montari
03-12-2010, 22:00
Sony MDR XD-200
120 db هست تو خریدش شک نکن البته شما میخوای اهنگ گوش بدی باش ؟ برای اهنگ به درد نمیخوره برای فیلمو بازی خوبه

behzad_xp2002
04-12-2010, 14:01

به نظرم همونSony MDR XD-200 گزینه مناسبی هست.

Sony MDR XD-200
من دارم خیلی خوبه

من خودم hq1400 دارم
با پلير هاي كريتيو
آريور
سانسا
تست كردم
با pc
به همه اينها تست كردم
حجم صدا هم به همين شكل
از خريد هر دو پشيمانم

ببخشید میپرم وسط ولی فکر کنم منظورشون این بود که چه کلوز چه هر چی ...
تجربه خوبی با کریتیو نداشتند.

Sony MDR XD-200
120 db هست تو خریدش شک نکن البته شما میخوای اهنگ گوش بدی باش ؟ برای اهنگ به درد نمیخوره برای فیلمو بازی خوبه

پس باتوجه به نظر دوستان، همین sony xd-200 رو میگیرم.
از اینکه راهنماییم کردید ممنون.

Alef.Bamdad
04-12-2010, 15:21
سلام دوستان .
من یه Sony MDR-XB500 دارم . این بماند .
حالا برای لپ تاپ Appleام یه in ear یا earphone میخوام .
حالا که برای لپ تاپ میخوام ،
ep650 بگیرم یا سری HSش مثل HS-730i ؟؟
شما راهنماییم کنید که بهتره فقط به کیفیت ep650 فکر کنم و از میکروفن بدنه ی لپ تاپ ( یا اگه نه ، میکروفنی که ممکنه از لوازم جانبی Apple گیر بیارم ) استفاده کنم یا HS-730i رو بگیرم ؟
در ضمن اینکه من نمیخوام با وجود اهمیت بسیار زیادی که برای شنیدن "با پدر مادری ِ موزیک" قائلم ، میکروفنی با احتمال نیاز رو نداشته باشم .
با این جواب هم میتونم کنار بیام که یهو بهم بگید برو Sony MDR-XB40EX یا Sony MDR-EX500SL یا Sony MDR-EX300 بگیر .

ممنون که وقت میذارید و جواب میدید .

John Haughm
04-12-2010, 18:15
سلام دوستان،
من یه هدفون میخوام که به تلویزیون بزنم برای فیلم دیدن پس میخوام سیمش بلند باشه...
این مدل سونی طول سیمش چقدره؟!
پیشنهاد شما چیه؟!

mamad gonzo
04-12-2010, 19:37
سلام دوستان،
من یه هدفون میخوام که به تلویزیون بزنم برای فیلم دیدن پس میخوام سیمش بلند باشه...
این مدل سونی طول سیمش چقدره؟!
پیشنهاد شما چیه؟!
شما اصلا غم سیم رو نخور چون میتونی با یه نر و ماده که تو بازار ریخته 100 متر سیم اضافه کنی ...
البته هرچی فاصله هدفون با پخش کننده بیشتر بشه یه افت کیفیت کوچولو اضافه میشه

fabio montari
04-12-2010, 21:10
سلام کسی میدونه کجا ep570 أاره من هرچی گشتم نیست

John Haughm
04-12-2010, 21:18
شما اصلا غم سیم رو نخور چون میتونی با یه نر و ماده که تو بازار ریخته 100 متر سیم اضافه کنی ...
البته هرچی فاصله هدفون با پخش کننده بیشتر بشه یه افت کیفیت کوچولو اضافه میشه
ولی با این کار ظاهر زشتی پیدا میکنه...
قیمت تقریبی این هدفون سونی رو میدونید؟!
ممنون:11:

peaceful1
04-12-2010, 21:46
28/500 تومن هست.

jahanifara
05-12-2010, 10:01
سلام
کسی یک هدفون in ear و ورزشی سراغ داره؟ اگه بلوتوث هم بود بهتر اگه نبود مشکلی نداره.
جدیدا یک IPOD خریدم با هدفونش مشکل دارم، راستش من نمیدونم سوراخ گوشام تنگه یا هدفون مشکل داره اصلا به هیچ وجه توی گوشم نمیره اگه هم بره بدون هیچ تکونی خودش میفته.

privatedlove
05-12-2010, 11:24
سلام
کسی یک هدفون in ear و ورزشی سراغ داره؟ اگه بلوتوث هم بود بهتر اگه نبود مشکلی نداره.
جدیدا یک IPOD خریدم با هدفونش مشکل دارم، راستش من نمیدونم سوراخ گوشام تنگه یا هدفون مشکل داره اصلا به هیچ وجه توی گوشم نمیره اگه هم بره بدون هیچ تکونی خودش میفته.
داداش مثل اينكه از نظر گوش همدرديم :31:
.akg يه مدل ورزشي داره كه حدود 50-60 بايد باشه.دور گوش قرار ميگيره و inear نيست.

اينم يه مدل از كريتيو
مدل akg :k316
creative:
ep510
15t

amirut
05-12-2010, 11:49
قابل توجه دوستاني كه قصد خريد creative EP630 رو دارن
يا اگه خريدن ازش راضي نيستن
بد نيست يه نگاهي به اين لينك بندازن و مقايسه كنن

شرمنده اگه تكراريه

peaceful1
05-12-2010, 12:44
قابل توجه دوستاني كه قصد خريد creative EP630 رو دارن
يا اگه خريدن ازش راضي نيستن
بد نيست يه نگاهي به اين لينك بندازن و مقايسه كنن

شرمنده اگه تكراريه

دوست عزیز یاد آوری به جایی بود ولی کلا EP-630 هدفون رده پایینی هست. و برای هر کسی و هر نیازی مناسب نیست.

amirut
05-12-2010, 13:07
دوست عزیز یاد آوری به جایی بود ولی کلا EP-630 هدفون رده پایینی هست. و برای هر کسی و هر نیازی مناسب نیست.
درسته من هم موافقم و اين پست فقط يك پست جنرال بود
چون چند صفحه از اين تاپيك و تاپيك شعبه 2 رو كه خوندم ديدم همچنان معروفه ،ياد اين سايت كه چند ماه پيش ديده بودم افتادم
راستي اينم لينك مقايسه بين اصل و غير اصل در باره مدل sennheiser cx300

jahanifara
05-12-2010, 20:14
داداش مثل اينكه از نظر گوش همدرديم :31:
.akg يه مدل ورزشي داره كه حدود 50-60 بايد باشه.دور گوش قرار ميگيره و inear نيست.

اينم يه مدل از كريتيو
مدل akg :k316
creative:
ep510
15t

ممنون داداش من فک کردم فقط گوش من اینجوریه :31:
حالا خودت از چه هدفونی استفاده میکنی؟
راستش من شهرستانم اینایی رو که معرفی کردی توی اینجا که من هستم فکر نکنم بشه پیدا کرد. اینترنتی جایی رو اگه سراغ داری ممنون میشم معرفی کنی.

hdavoodh
05-12-2010, 20:17
دوستان من یه دیکودر دیجیتال کریتیو دارم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون هدفونش HQ-1500 هست با این مشخصات:

Driver Units: 40mm Mylar cone with Neodymium magnet
Frequency Response: 20Hz ~ 20kHz
Impedance: 32ohms
Sensitivity: 107dB
Cord Length: 2.7meters
Input Plug: 3.5mm stereo gold-plated minijack

با این مشخصات یه هدفون معمولی‌ به نظر میاد.
من ازش برای فیلم دیدن استفاده می‌کنم دالبی ۵.۱ و Dts رو خوب ساپورت می‌کنه بعضی‌ وقتا هم از هدفونش برا موزیک استفاده می‌کنم راضی‌ کننده هست تفکیک خوبی‌ داره بیسشم نرم و عمیق هست.
کلا 80% فیلم -- 20% موزیک

سوالم اینه که چه هدفونی رو جایگزین این هدفون کنم که کیفیت بهتری داشته باشه با توجه به اینکه می‌خوام با اون دیکودر استفاده کنم؟ خودم فکر می‌کنم چون سخت‌افزار کار رمزگشأیی رو انجام میده هدفون لازم نیست سوراند یا دالبی باشه!!

مشخصات دیکودر:

Hardware decoding for current standards including Dolby Digital, DTS, Pro Logic II, plus Dolby Headphone for multi-channel visualisation.
Stereo up-mix for music and movies.
High-quality headphone amplifier built-in.
Dual headphone outputs - great for gaming.
Decoder module requires just two AA batteries.
High-quality 5.1 performance via premium headphones.

کارت صدام هم اینه : Sound Blaster X-Fi Surround اکسترنال

privatedlove
05-12-2010, 20:53
ممنون داداش من فک کردم فقط گوش من اینجوریه :31:
حالا خودت از چه هدفونی استفاده میکنی؟
راستش من شهرستانم اینایی رو که معرفی کردی توی اینجا که من هستم فکر نکنم بشه پیدا کرد. اینترنتی جایی رو اگه سراغ داری ممنون میشم معرفی کنی.
در 2-3 صفحه پيش من هدفون هايي كه استفاده كردم و نظرم رو در موردشون رو گفتم
فروشگاه اينترنتي هم نشد و نبود ميتوني تو پي ام بپرسي واست توضيح ميدم چكار كني و چطور گير بياري.

mpeg
06-12-2010, 01:22
دوستان این کریتیو ep630i با گارانتی شاپ تقلبی که دیگه نداره یعنی با این گارانتی بگیرم خیال راحت باشه
راستی اخرین قیمتی که دارید چند هست
دوستان ارزون ترین هندفری که ریموت دار باشه برای آیفون بخوام و کیفیت صدا حداقل مثل 630i باشه چی هست
قیمت
راستی این هندفری high کپی ایفون ارزش خرید داره به نظر شما چون ریموت دار هست
بچه های بخش ایفون گفتن اینجا دویاره مطرح کنم سوالم رو

fabio montari
06-12-2010, 17:51
این ep570 تقلبیم داره ؟

amin_g_p
06-12-2010, 18:37
من یک هدفون دور گوش یا in ear می خواستم بگیرم حدود 20 تومن البته دور گوش را بیشتر ترجیح می دم آهنگ های مورد علاقه من بیشتر راک هستند.
در مورد گارانتی و اصل بودن و ... هم توضیح بیشتری بدید.
اضافه کنم behind-the-head هم بود معرفی کنید :31:

privatedlove
06-12-2010, 19:55
سلام با راهنمايي هاي دوستان امروز akg 321 به دستم رسيد
خوب بايد خيلي گوش كنم تا بگم.اما بيش از اندازه من رو از جهت بلندي و حجم صدا ارضا كرد
توضيحات بيشتر نياز به زمان داره
اما يه مسئله
اون فيش jack كه فيش هدفون هستش وقتي پلاستيك دور اون فلز انتهايي رو لمس ميكنم صداي خش خش شنيده ميشه
بنظرتون مشكل ساز ميشه؟
پسش بدم؟
تو حالتي كه دست نميزنم صدا مشكلي نداره اما وقتي دست به اون فيش ميزنم خش خش كوچولويي ميكنه

peaceful1
06-12-2010, 20:06
حتما یه بار ببر آواسان.

privatedlove
06-12-2010, 20:48
حتما یه بار ببر آواسان.
خيلي جالب شد حسين جون
من الان دوباره تست كردم درست شد و اين مشكل رو نداشت :31:
حسين به اين ميگن deeeeeep bass خيلي خوشم اومد.دقيقا ياد و خاطره هاي ميد باس هاي 10 اينچي رو واسم زنده كرد
البته بايد بگم از كريتيو با تنظيمات default از هر نظر بهتر بود جز يه چيز كه خيلي تيس تيس داشت و فركانس هاي بالا رو رو خيلي قوي اجرا ميكرد كه تو يه سري فركانس ها باعث اذيت شنونده ميشه
واسه اين مجبور شدم كه در تنظيمات راك باكس treble رو روي منفي 9 بذارم تا مشكل كاملا رفع بشه.صداي فلتي داره.اگر بخوام اين تنظيمات و صدا رو با سيستم هاي مطرح صوتي تصويري قياس كنم اين صداي فلت من رو ياد DLS ميندازه
اما صداي حالت default و ارزش بها نسبت به خريد نشون ميده كه از زيرمجموعه ي هارمن هستش.
با توجه به بكگراندي كه از جي بي ال و انيفينتي داشتم ميشه گفت هارمن هر كارش رو امضا ميكنه.
مرسي

peaceful1
06-12-2010, 21:06
خيلي جالب شد حسين جون
حسين به اين ميگن deeeeeep bass خيلي خوشم اومد.دقيقا ياد و خاطره هاي ميد باس هاي 10 اينچي رو واسم زنده كرد
البته بايد بگم از كريتيو با تنظيمات default از هر نظر بهتر بود جز يه چيز كه خيلي تيس تيس داشت و فركانس هاي بالا رو رو خيلي قوي اجرا ميكرد كه تو يه سري فركانس ها باعث اذيت شنونده ميشه
واسه اين مجبور شدم كه در تنظيمات راك باكس treble رو روي منفي 9 بذارم تا مشكل كاملا رفع بشه.صداي فلتي داره.اگر بخوام اين تنظيمات و صدا رو با سيستم هاي مطرح صوتي تصويري قياس كنم اين صداي فلت من رو ياد DLS ميندازه
اما صداي حالت default و ارزش بها نسبت به خريد نشون ميده كه از زيرمجموعه ي هارمن هستش.
با توجه به بكگراندي كه از جي بي ال و انيفينتي داشتم ميشه گفت هارمن هر كارش رو امضا ميكنه.
مرسي
یادم باشه یه کلاس خوصوصی پیشت بیام تا معنی حرف هات رو بهتر بفهمم خیلی با کلاس و تخصصی میگی.:31:
مبارکت باشه ولی خوب کلا مارک های حرفه ایی تر یه مشکلی که دارند این هست که صدا طبیعی و نزدیک به واقعیت هست برای همین عرف جامعه نمیتونند هضمش کنند. بم کنترل شده وطبیعی که فرکانس های مختلف رو خفه نکنه. جزئیات زیاد و کلا حالتی که خیلی به سبک وسیاق خیلی ها(عرف مردم) مخصوصا ایرانی ها سازگار نیست. برای همین همیشه میترسم به کسی پیشنهاد بدم.دیدی آخر هم بهت نگفتم این مدل رو بگیر.
اگه روزی لپ تاپ هم خواستی بخری یا Toshiba Qosmio یا lenovo idiapad Y series بگیر که کلا همه چیت set هارمن بشه.
برای یکی از دوستام بالالترین مدل لنوو رو گرفته بودم چند روز پیشم بود فقط باهاش آهنگ گوش میکردم. چقدر بعضی فرکانس ها رو خوب پخش میکرد قشنگ قژ قژ تار ساز رو حس میکردم.

privatedlove
06-12-2010, 21:22
یادم باشه یه کلاس خوصوصی پیشت بیام تا معنی حرف هات رو بهتر بفهمم خیلی با کلاس و تخصصی میگی.:31:
مبارکت باشه ولی خوب کلا مارک های حرفه ایی تر یه مشکلی که دارند این هست که صدا طبیعی و نزدیک به واقعیت هست برای همین عرف جامعه نمیتونند هضمش کنند. بم کنترل شده وطبیعی که فرکانس های مختلف رو خفه نکنه. جزئیات زیاد و کلا حالتی که خیلی به سبک وسیاق خیلی ها(عرف مردم) مخصوصا ایرانی ها سازگار نیست. برای همین همیشه میترسم به کسی پیشنهاد بدم.دیدی آخر هم بهت نگفتم این مدل رو بگیر.
اگه روزی لپ تاپ هم خواستی بخری یا Toshiba Qosmio یا lenovo idiapad Y series بگیر که کلا همه چیت set هارمن بشه.
برای یکی از دوستام بالالترین مدل لنوو رو گرفته بودم چند روز پیشم بود فقط باهاش آهنگ گوش میکردم. چقدر بعضی فرکانس ها رو خوب پخش میکرد قشنگ قژ قژ تار ساز رو حس میکردم.
بدون تعارف بايد بگم كه استاد مايي
هارمن تو زمينه صدا شخصيت خاص خودش رو داره.مثلا براي سيستم هاي صوتي خودرو دو برند اينفينيتي و جي بي ال رو داره.اصولا صداي اسپيكر ها و كامپاننت هاي اين 2 برند فلت و توي فركانس هاي بالا يه مقدار تيز هستش.اين خاصيت رو اين هدفون هم داشت.حتي جنس تا حدي به قول شما بم صدا رو هم اينجا رعايت كرده بود
ميد باس،ووفر يا بندگويي هستش كه درسيستم هاي خانگي و خودرو استفاده ميشه و رنج اجراي فركانسيش بين 50 تا 250 هرتز هستش.يعني باس قوي و عميق همراه صداي خواننده و برخي از فركانس هايي كه به موزيك مربوط ميشه.ميد باس براي اينكه صداي مطلوبي داشته باشه بايد در كنارش از يك توييتر استفاده بشه تا رنج فركانسيش كامل بشه.
اينم عكسش :
ميبينيد كه فقط ووفر داره و خبري از توييتر نيست.
لپتاپ هم اگه مايش رديف بشه حتما،فقط اگر ديتايل صدا و برخورد ناخن با گيتار واست مهمه اسپيكر هاي فوكال رو گوش كن.
در مورد سليقه ايراني هم كاملا موافقم.ايراني جماعت تيس تيس رو ذاتا دوست داره.واسه همين بلندگوهايي خودرو 718 و 6975 اينقدر تو ايران فروش رفته.
و اون DLS
اين شركت سوئدي يكي از پيشرو ترين شركت ها در زمينه صداي هاي طبيعي و نچرال هستش.در نوع خودش خاصه و جايزه easa رو هم صاحب شده.
شعارش هم اينه

Natural sound

fabio montari
06-12-2010, 21:28
خيلي جالب شد حسين جون
مرسي
دوست عزیز سورسه شما چی بودش ( منظورم پلیرتون ) و اینکه با کودوم مدل کریتیو مقایسه کردید

peaceful1
06-12-2010, 21:32
سوالم اینه که چه هدفونی رو جایگزین این هدفون کنم که کیفیت بهتری داشته باشه با توجه به اینکه می‌خوام با اون دیکودر استفاده کنم؟ خودم فکر می‌کنم چون سخت‌افزار کار رمزگشأیی رو انجام میده هدفون لازم نیست سوراند یا دالبی باشه!!

[/RIGHT]
میشه کمی منظورتون رو واضح تر بگید.

بدون تعارف بايد بگم كه استاد مايي
هارمن تو زمينه صدا شخصيت خاص خودش رو داره.مثلا براي سيستم هاي صوتي خودرو دو برند اينفينيتي و جي بي ال رو داره.اصولا صداي اسپيكر ها و كامپاننت هاي اين 2 برند فلت و توي فركانس هاي بالا يه مقدار تيز هستش.اين خاصيت رو اين هدفون هم داشت.حتي جنس تا حدي به قول شما بم صدا رو هم اينجا رعايت كرده بود
ميد باس،ووفر يا بندگويي هستش كه درسيستم هاي خانگي و خودرو استفاده ميشه و رنج اجراي فركانسيش بين 50 تا 250 هرتز هستش.يعني باس قوي و عميق همراه صداي خواننده و برخي از فركانس هايي كه به موزيك مربوط ميشه.ميد باس براي اينكه صداي مطلوبي داشته باشه بايد در كنارش از يك توييتر استفاده بشه تا رنج فركانسيش كامل بشه.
اينم عكسش :
ميبينيد كه فقط ووفر داره و خبري از توييتر نيست.
لپتاپ هم اگه مايش رديف بشه حتما،فقط اگر ديتايل صدا و برخورد ناخن با گيتار واست مهمه اسپيكر هاي فوكال رو گوش كن.
در مورد سليقه ايراني هم كاملا موافقم.ايراني جماعت تيس تيس رو ذاتا دوست داره.واسه همين بلندگوهايي خودرو 718 و 6975 اينقدر تو ايران فروش رفته.
و اون DLS
اين شركت سوئدي يكي از پيشرو ترين شركت ها در زمينه صداي هاي طبيعي و نچرال هستش.در نوع خودش خاصه و جايزه easa رو هم صاحب شده.
شعارش هم اينه

Natural sound

خیلی آموزنده بود یکی گیر آوردم برم رو مخش برای این که تاپیک رو خراب نکنم تو پروفایلت کلاس درس رو ادامه میدم.(به عنوان شاگرد.)

privatedlove
06-12-2010, 21:40

خیلی آموزنده بود یکی گیر آوردم برم رو مخش برای این که تاپیک رو خراب نکنم تو پروفایلت کلاس درس رو ادامه میدم.(به عنوان شاگرد.)
من در خدمتم قربان

دوست عزیز سورسه شما چی بودش ( منظورم پلیرتون ) و اینکه با کودوم مدل کریتیو مقایسه کردید

پليرم سانسا كليپ بودش كه روش راك باكس نصب كردم.
خوب مثلا الان كريتيوي كه دستم هست hq1400 بودش كه در اين صنف نبود،از 630i هم كه قبلا ازش شنيده بودم،اما قياس امشب من مقايسه با 550 و 570 بود.چيزي كه هست اينه كه كريتيو تيزيش كمتره اما طبعا تو بقيه موارد فكر نكنم حرفي واسه زدن داشته باشه.البته قياس قياسه مع الفارقه چون كريتيو قيمتش بيش از 1 سوم اين مدله.اما هر برندي واسه خودش سبك صدايي داره.
من توصيه ميكنم در بدو امر با برند هاي ارزون تر شروع كن،ميدوني چرا ميگم؟
من تقريبا 1 ماهي ميشه كه از اين سانسا با هدفون خودش و كريتيو استفاده كردم.الان موقع خريد اين ايرفون متوجه برتريش شدم.اگه شما بخوايد از كار خوب شروع كنيد طبعا قدر صدايي كه ميشنويد رو نخواهيد دانست.پس يه مدت با برند هاي معمولي كنار بيا كه دستت بياد چه انتظاراتي داري و چه كمبود هايي حس ميكني.البته من اين توصيه ها رو بر اين بنا عرض كردم كه گفتم شايد شما هم مثل بنده ي چندي پيش تجربه ي زيادي در اين مسائل نداشته باشيد.

fabio montari
07-12-2010, 17:42
مرسی دوست عزیز راستش من خیلی برند ها و هدفون ها رو تست کردم فقط باید cowon i9 بگیرم ببینم چیه البته e2 دارم ولی باش خیلی نمیشه کاری کرد در مورد ایرفون و هدفونم تا الان cx300 eo830 ep650 با یه مدل nc sony داشتم ! راستش یه چیز خیلی بهتر ار اینا میخوام

hdavoodh
07-12-2010, 19:47

دوست عزیز ممنون که به پست من توجه کردی

من در مرحله اول یه کارت صدای Sound Blaster X-Fi Surround اکسترنال دارم که به لپ‌تاپ وصل می‌کنم (USB) بعد کارت صوت رو با کابل اپتیکال (
Toslink)وصل می‌کنم به یه دیکودر دیجیتال قابل حمل اینم عکسش‌:

کار این دیکودر رمزگشایی (DECODE) صدای Dolby Sourround 5.1 و Dts هست.
هدفون به خروجی این دیکودر دیجیتال وصل می‌شه .
هدفونی که همراه این دیکودر بوده HQ 1500 کریتیو بوده - (در یک پک)
مشخصات دیکودر و هدفون توی پست ۲۲۶۴ هست.

خوب حالا من می‌خوام یه هدفون جدید جانشین این هدفون قدیمی‌ کنم.
ممنون

peaceful1
07-12-2010, 22:04
میدونم دیکود یعنی چی ولی معنی عبارت"برای دیکودینگ میخوام " رو نفهمیدم بودم که الان منظورت رو گرفتم.

این به کارت میاد؟!

prodoctornuke
08-12-2010, 01:31
برای یه موارد معمولی موسیقی یه هدفون مناسب .چی معرفی میکنید که توی حرکت و دویدن هم از گوش در نیاد و شفافیت مهم ترین چیزه برام.حجم صداش رو نمیخوام .چون زیاد موزیک رو بلند گوش نمیکنم.
اگر از اینایی باشه که پشت سر میوفته یا زیاد گنده مونده هم نیستن باشه که دیگه بهتر.
رنج قیمت هم تا 70

fabio montari
08-12-2010, 09:54
من یه مدل کریتیو مدل air دیدم فکر کنم خوب باشه برای کاره شما قیمتشم نمیدونم چقدره

jahanifara
08-12-2010, 13:06
سلام نظرتون راجع به AKG K321 چیه؟
برای ipod touch میخواستم.

mojtabat
09-12-2010, 13:27
سلام
یه هدفون معمولی می خوام بگیرم.خیلی مصرف موسیقی ندارم.گوش میدم ولی حرفه ای نه.
از اینایی که مثه مال موبایله نمی خوام.قیمتش هم ماکزیمم 20 باشه.
میتونید معرفی کنید؟
crative EP-550 چطوره؟

lenuxe
09-12-2010, 19:26
سلام

دنبال یک هدفون in ear هستم که وضوح صدای عالی داشته باشه

ممنون

I am nbi
09-12-2010, 20:18
سلام دوستان عزیز من پلیرم j3 دارم میخوام ، براش یه in ear phone با باس و قدرت تفکیک بالا بخرم، همه جور موسیقی گوش میدم(آخه برام مفهوم مهمه تا...) فقط تو صدای بالا قاطی نکنه تا 100 تومن+-15 بودجه دارم از راهنمائیتون ممنون میشم کمکم کنید

fabio montari
09-12-2010, 20:43
سلام نظرتون راجع به AKG K321 چیه؟
برای ipod touch میخواستم.
خوبه اگه از نظره مالی مشکلی نداری بگیر ولی bass اش شاید راضیت نکنه ولی خوبه در کل

---------- Post added at 08:43 PM ---------- Previous post was at 08:41 PM ----------

سلام

دنبال یک هدفون in ear هستم که وضوح صدای عالی داشته باشه

ممنون
تا چه قیمتی باشه