PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری مناسب

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

dooste.man83
18-09-2010, 22:03
دوستان عزیزم من فردا می‌خوام AKG K142HD رو بخرم خواهشاً اگه کسی‌ بدی یا نکتهٔ مشکل داری تو این هدفون دیده بگه...یا اگه چیز بهتری رو با ۲۰۰ تومن سراغ داره که اینجام پیدا می‌شه بهم بگه... ممنون

Alef.Bamdad
18-09-2010, 23:31
با سلام خدمت دوستان .
من بیشتر صفحات این تاپیک رو خوندم . در ضمن اینکه تعداد زیادی review و recommended و بحثهای فرومای خارجی رو زیر و رو کردم .

کلا بیش از یه سال و نیمه که دنبال یه هدفون خوب میگردم .
0-من توی شیراز هستم .
1-روی SONY تعصب دارم .
2-اولویت اولم روی گوش دادن به موزیکه . در محدوده ی ایرانی-پاپ-داریوش-قدیمی-خارجی-سلین دیون . ولی خیلی حساسم به اینکه موسیقی رو همون جور که آهنگساز زحمت کشیده بشنوم و محو موسیقی بشم و سرسنگین و گوش داغ نشم .
3-فیلم هم میبینم با کامپیوتر .
3-فقط میخوام به کارت صدای آنبرد کامپیوتر وصلش کنم و playstation3 و xbox360 .

در ضمن اینکه از همون اول منتظر این بودم که یه نمایندگی خوش قیمت سونی ، یکی از این بستنی ها رو بیاره :

MDR - RF 4000 K
MDR - V6 or MDR - V600 DJ
MDR - XB 500

یا اینکه خوش خیال این بودم که sennheiserHD280pro گیر بیارم . ( با توجه به اینکه دلارش 99 بود ؛ نه اینکه نمایندگیش بده 240 تومن!!!! ) .

خلاصه اینکه شده این روزا و یه نمایندگی توی خود شیراز XB500 رو آورده 80 تومن .
در ضمن اینکه دو BOXSHOT متفاوتشو از اینترنت دیدم که این نمایندگی اولی رو داشت :

1
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2

چه کار کنم ؟؟؟؟ اگه میگید همین مدل ، کدوم اصلیه ؟ از این مدلايي که من می پسندم ، کدوم رو میدونید که توی ایران هست ؟ قیمت هر کدوم چنده ؟
ممنون که وقت میذارید .

راهنمايي و کمک مي خوام لطفا .

a.z.p.z
19-09-2010, 19:19
البته 280 و 380 pro جز هدفون های حرفه ای هستند و هردوشون هم هدفون های بسته هستند...
این نوع هدفون ها با توجه به ساختاری که دارند برای فیلم دیدن و بازی زیاد مناسب نیست ...بیشتر تمرکز رو موزیک هست در این هدفون ها و البته با توجه به بسته بودن و مقدار impedance به مدت طولانی نمیتونی با این هدفون ها اهنگ گوش کنی و ....
به هر حال این 2هدفون واقعا هدفون های حرفه ای هستند ...
ولی با توجه به نیازهایی که داری تو سن هایزر مدل های 555 و 485 خوب هستند تو ایران ... مدل های ای کی جی هم مدنظر بگیری خوبه...

dooste.man83
19-09-2010, 20:16
سلام دوستان عزیز من بالاخره با کمک همهٔ دوستان امروز akg k142HD رو گرفتم به قیمت 205000 تومان ...خوب باید بگم مدلهای دیگه ای هم بود که من تست کردم می‌شه گفت کیفیت و بیس مدل‌های بسته از این مدل به مراتب بهتره اما واقعا به درد بیشتر از ۲۰ دقیقه آهنگ گوش کردن نمی‌خوره و گوش رو خسته می‌کنه اما k142hd با اینکه اون بیس رو نداره و خیلی‌ به هدفون ‌های refrence نزدیکه باید بگم راحتی خاصی‌ داره گوش رو خسته نمی‌کنه و کیفیتش کاملا هر کسی‌ رو ارضا می‌کنه و خیلی خوبه ...جزئیات آهنگ رو بخوبی پخش می‌کنه اما تنها نکته منفی‌ اینه که آنچنان محکم و بزرگ به نظر نمیاد اما اگه باهاش خوب رفتار بشه مشکلی‌ نداره و ساخت اتریش هستش و همه سبک هام ساپرت می کنه

Alef.Bamdad
19-09-2010, 20:27
البته 280 و 380 pro جز هدفون های حرفه ای هستند و هردوشون هم هدفون های بسته هستند...
این نوع هدفون ها با توجه به ساختاری که دارند برای فیلم دیدن و بازی زیاد مناسب نیست ...بیشتر تمرکز رو موزیک هست در این هدفون ها و البته با توجه به بسته بودن و مقدار impedance به مدت طولانی نمیتونی با این هدفون ها اهنگ گوش کنی و ....
به هر حال این 2هدفون واقعا هدفون های حرفه ای هستند ...
ولی با توجه به نیازهایی که داری تو سن هایزر مدل های 555 و 485 خوب هستند تو ایران ... مدل های ای کی جی هم مدنظر بگیری خوبه...

من اگه 44 خط حرف زده باشم ، یه خطش مربوط به سنهیزر خداقیمت بود . اون وقت شما،انگار که نمایندگی سنهیزر باشید ، همین یه خطو گرفتید و جواب دادید . دستتون درد نکنه .

dooste.man83
20-09-2010, 00:38
دوستان وقتی‌ سنهایزر تو نمایندگیش فعلا موجود نیست و تقلبیشم میگن زیاده چرا همش از این مدل معرفی‌ می‌کنید ... من با این دوستمون موافقم ... همیشه دنبال جنس مطمئن باشید...این نمایندگیشم من چند بار زنگ زدم اما گفت ۱ ۲ بار سفارش دادن نیاوردن واسشون و طوری هم میگفت که انگار قرار نیست بار جدیدم بفرستن ... البته من امیدوارم اینطور نباشه و تا ۲ ماه دیگه واسه دوستان بیاره

Alef.Bamdad
20-09-2010, 11:48
یکي از مشخصه های بد فروم ها اینه که وقتی یه نفر به کسی جواب میده ، هر چند درست یا نادرست و مخصوصا کامل یا ناقص ،،، یکی دیگه بهش جواب نمیده . وای به حالتی که سوال بی جواب مانده ، به صفحات قدیمی تر برسه .
پس باید بگم / بگیم : لطفا چند نفر به پست 1765 من جواب بدهند !
از همگی ممنونم .

m_sport
20-09-2010, 13:44
هدفونهاي ريز از اون مدلهايي كه سرش پلاستيك داره تا 20 تومن چي خوبه....
اگه اينا خراب بشه(سيمش قطعي داشته باشه ) قابل تعمير هست؟!؟!

peaceful1
20-09-2010, 13:54
عموما کسی اون ها رو درست نمیکنه. البته مال من رو کردند فکر کنم چون قیمتش حدود صد و بیست بود تعمیر کردند.
ep630 کریتیو خیلی خوبه.

ba maram
20-09-2010, 14:39
سلام دوستان ،راستش من هیچ اطلاعاتی راجع هدفنا ندارم...اما خودم می‌خواستم یک هنسفیری با کیفیت که بشه باهاش موزیک رو با کیفیت خیلی‌ خوب و فیلم هارو هم با صدای عالی‌ دریافت کنم(با لپتاپ)

قیمت تا سقف ۳۰ تومن چی‌ پیشنهاد میدین؟؟

پیشاپیش از زحمتتون ممنونم

:10:

fabio montari
20-09-2010, 14:45
creative aurvana earphone
این خوبه 85 تومه

ba maram
20-09-2010, 20:49
creative aurvana earphone
این خوبه 85 تومه

دوست عزیز من تا سقف ۳۰ تومن عرض کردم نه 85 تومن:18::18::18:

کسی‌ نیست کمکم کنه؟؟؟

your_star
20-09-2010, 22:41
دوست عزیز من تا سقف ۳۰ تومن عرض کردم نه 85 تومن:18::18::18:

کسی‌ نیست کمکم کنه؟؟؟

نوع هدفن رو مشخص کن.بزرگ باشه یا in ear

مدلای پیشنهادی من:
1.sony mdr-e829v (خودم 1 سال داشتم.کیفیتش واقعا خوبه)فک کنم 28 تومن
2.sony mdr-ex35 قیمت 25 تومن.
3.JVC-HA-S150 قیمت 25 تومن

fabio montari
21-09-2010, 00:17
کسی میدونه
Skullcandy Full Metal Jacket چه جوریه ؟

kamy_R
21-09-2010, 11:12
سلام
بچه ها کسی میدونه این nokia bluetooth headset-bh-905 چنده؟?

sarukhan
21-09-2010, 12:51
درود بر همگی
من دنبال یه هدفون خوب برای گوش دادن به موزیک (بیشتر سبک ترنس) می گردم
دیروز هدفون تو گوشی AKG مدل K340 رو خریدم، صداش خوبه اما احساس می کنم یه مقدار تیزه، (البته فکر می کنم چون هدفونی که تا الان ازش استفاده می کردم Sennheiser RS 170 بوده عادت کردم به صدای لطیف)
خلاصه دنبال یه هدفون بهتر از این مدل akg می گردم
الان نظرم روی دو مدل زیر هستش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بیشتر مدل beats by dre رو می پسندم چون کاملا با ایفون سازگاره، من هم که موزیک هامو با ایفون گوش میدم و می تونم از میکروفونش برای صحبت کردن هم استفاده کنم
اما اگه بدونم از لحاظ صدا مدل AKG بهتره اون رو می گیرم
اگه هم مدلی بهتر از این دو تا می شناسید معرفی کنید، پولش هم مهم نیست
با سپاس.

ba maram
21-09-2010, 14:37
از مدلای بزرگ می‌خواستم...این مدلی‌ که خودت داشتی بزرگ بوده؟؟؟

ضمنا میکرفن هم داره این مدل....من با میکرفن می‌خوام...

مرسی‌

:8:

---------- Post added at 02:37 PM ---------- Previous post was at 02:33 PM ----------

:8:با عرضه معذرت یه سوال داشتم میدونم راجب این تاپیک نیست اما اگه می‌شه لطفا بهم جواب بدین...من چطوری می‌تونم جواب پستایی که میزارم رو وقتی‌ وارد سایت شدم ببینم...مثلا اگه ۱۰۰ تا پست بذارم روز بعدش بیام یادم میره کجاها گذشتم...چطوری می‌شه جوابای پستمو ببینم؟؟؟

واقعا نمیدونستم این سوال رو کجا کنم...خیلی‌ مخلسیم

kamy_R
21-09-2010, 21:46
سلام
بچه ها کسی میدونه این nokia bluetooth headset-bh-905 چنده؟?

heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelp please :11:

sarukhan
22-09-2010, 11:33
چقدر سوت و کور شده اینجا
حالا که ما می خوایم هدفون بخریم هیچ کس نیست کمکمون کنه :41:

fabio montari
22-09-2010, 11:51
سلام دوستان ،راستش من هیچ اطلاعاتی راجع هدفنا ندارم...اما خودم می‌خواستم یک هنسفیری با کیفیت که بشه باهاش موزیک رو با کیفیت خیلی‌ خوب و فیلم هارو هم با صدای عالی‌ دریافت کنم(با لپتاپ)

ep630 یه مدل داشت که میکروفونم داشت دقیق یادم نیست مدلش ولی عالیه

درود بر همگی
دیروز هدفون تو گوشی AKG مدل K340 رو خریدم، صداش خوبه اما احساس می کنم یه مقدار تیزه، (البته فکر می کنم چون هدفونی که تا الان ازش استفاده می کردم Sennheiser RS 170 بوده عادت کردم به صدای لطیف)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبیشتر مدل beats by dre رو می پسندم چون کاملا با ایفون سازگاره، من هم که موزیک هامو با ایفون گوش میدم و می تونم از میکروفونش برای صحبت کردن هم استفاده کنم
با سپاس.
اگه قیمت برات مهم نیست میتونی شار یا اولتیمیت ایر بگیری تو پایتخت دیدم و مدل dr. dre tour رو با diddy رو هم دیدم که توصیه نمیشه چون جنبه فشن داره این ایرفون ها و صدای حرفه ای بهت نمیده اگه بری تو بقیه سایت ها هم بخونی نقد کاربر ها رو به هیمن موضوع اشاره کردن من خودم یه skullcandy گرفتم اونم فشنه مدلش ! صداش در حده ep630 هست ولی قیمتش 50 !

peaceful1
22-09-2010, 13:10
دو نکته:
1)EP-630i میکروفن داره که فقط با iphone جواب میده.
2)این دکتر... اگر هم خوب باشه چون مسافر میاره اصلا قابل اطمینان نیست و توی منابع مرجع حرفه ایی صدا حتی لحظه ایی به مغز فرد خرید این نوع هدفون ها خطور نمیکنه. برای همین اصلا بحثی درباره این ها پیدا نمیشه.
یک مدل boss هم تو بازار هست فکر کنم 140 تومن بود.

sarukhan
22-09-2010, 19:37
خيلى ممنون بابت راهنمايياتون ولى من متوجه نشدم كه مدل هاى پيشنهاديتون براى من چيه ؟

ba maram
22-09-2010, 19:59

کسی نیست جواب مارو بده!!خواهشن جواب بدین...طاقتم سر اومده:11:

Vallio
23-09-2010, 00:13
سلام دوستان ؛
من پارسال ، همین موقع ها بود که این مدل هدفونو گرفتم ( Philips Headphones SHE9621 ) ، روزانه بیش از 3 ساعت برام کار میکنه ! ولی دیگه از دستش خسته شدم ، سوکتش تا حالا 3 بار خراب شده بود ! الان خیلی کیفیتش اومده پایین وقتی سوکت رو عوض کردم !

الان ابن مدل چشممو گرفته ( Philips In-Ear Headphones SHE9555 ) ؛ بیستو نه تومن یه سایتی داره میده !

پلیرم هم موزاییکه :40: ، این جدیده چطوریه ؟ کیفیت و بیس ش به پای اون قبلیم میرسه ؟ کلا" نظر بدید !

عکس ها :

a.z.p.z
23-09-2010, 11:18
درود بر همگی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبیشتر مدل beats by dre رو می پسندم چون کاملا با ایفون سازگاره، من هم که موزیک هامو با ایفون گوش میدم و می تونم از میکروفونش برای صحبت کردن هم استفاده کنم
با سپاس.

با این وجود تا حدود 200 دلار میتونید واسه in ear پول بدید--البته یه نصیحت بکنم واسه in ear تا این حد پول ندید ...
در مورد انتخاب اولتون تو ایران مدل های beats by dre رو کسی زیاد تست نکرده من خودم همین TOUR رو تست کردم از نظر کیفیت به نظرم واقعا عالی بود + اینکه باس قوی و شفافی داشت و من واقعا از صداش خوشم اومد
اما اینجا مسئله پول بیان میشه که این ایرفون خیلی خوب واقعا به این قیمت نمی ارزه خوب دلیلش هم مشخصه
برای چی هدفون های DR.DRE اینقدر گرون هست ! قیمت بالاش به خاطر خود dr.dre و اسمش هست و اینکه چون اکثر خوانندگان U,S از این هدفون ها و ایرفون ها چه استفاده شخصی میکنند چه تو MUSIC VIDEO هاشون ازش استفاده میکنن گرون هست + اینکه 2 مدل از ایرفون ها با همکاری رپر pdiddy و مدل دیگر با همکاری lady gaga ساخته شده و امضاشون روش هست و ... (البته از حق نگذریم تو امریکا فروش خیلی خوبی داره این هدفون ها )(من خودم از صدای beats studio واقعا لذت بردم)

بعد شما میخواید حتما کنترل داشته باشه ایرفونتون ؟ ..
مدل هایی از برند های سونی و کریتیو هم یه نگاه بنداز اون ها هم مدل های خوبی دارند .. .
Aurvana in ear2 هم نگاه بنداز از برند کریتیو ...
کلا تو این رده سونی و کریتیو موفق تر بودن از سن هایزر و ای کی جی و ... برخلاف CIRCUMAURAL ها و ...

---------- Post added at 11:18 AM ---------- Previous post was at 11:16 AM ----------

کسی نیست جواب مارو بده!!خواهشن جواب بدین...طاقتم سر اومده:11:

من در مورد handsfree اطلاعی ندارم متاسفانه ولی اگه earphone بخوای تو این رده از کریتیو میتونی ep630-830 رو مدنظر داشته باشی با ex35 از سونی ...:46:

dooste.man83
23-09-2010, 11:28
سلام به دوستان عزیز می‌خواستم یه هدفون خوب تا ۱۰۰ تومن نهایت بگیرم واسه mp3 player و مدلیشم می‌خوام از این های باشه که معمولی‌ هستش و مثل هدفون قدیمیا هستش باشه نه از اینایی‌ که داخل گوش میره کامل یا روی گوش قرار میگیره ( مثل مدل هدفون موبیل‌ها می‌خوام ) چون اینایی‌ که داخل گوش میره کامل گوشه منو اذیت می‌کنه و اصلا نمیتونم تحملشون کنم... فقط واسه موزیک می‌خوام و کیفیت صدای خوب و بیس خوب و جنس سیمشم مقاوم باشه ...چه مدلی‌ رو پیشنهاد میدین خودم این رو دیدم نظرتون چیه ؟(akg K319) ار این بهتر چی‌ هست تا این قیمت؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمرسی‌ از عزیزانی که جواب میدان

sarukhan
23-09-2010, 11:41
با این وجود تا حدود 200 دلار میتونید واسه in ear پول بدید--البته یه نصیحت بکنم واسه in ear تا این حد پول ندید ...
در مورد انتخاب اولتون تو ایران مدل های beats by dre رو کسی زیاد تست نکرده من خودم همین TOUR رو تست کردم از نظر کیفیت به نظرم واقعا عالی بود + اینکه باس قوی و شفافی داشت و من واقعا از صداش خوشم اومد
اما اینجا مسئله پول بیان میشه که این ایرفون خیلی خوب واقعا به این قیمت نمی ارزه خوب دلیلش هم مشخصه
برای چی هدفون های DR.DRE اینقدر گرون هست ! قیمت بالاش به خاطر خود dr.dre و اسمش هست و اینکه چون اکثر خوانندگان U,S از این هدفون ها و ایرفون ها چه استفاده شخصی میکنند چه تو MUSIC VIDEO هاشون ازش استفاده میکنن گرون هست + اینکه 2 مدل از ایرفون ها با همکاری رپر pdiddy و مدل دیگر با همکاری lady gaga ساخته شده و امضاشون روش هست و ... (البته از حق نگذریم تو امریکا فروش خیلی خوبی داره این هدفون ها )(من خودم از صدای beats studio واقعا لذت بردم)

بعد شما میخواید حتما کنترل داشته باشه ایرفونتون ؟ ..
مدل هایی از برند های سونی و کریتیو هم یه نگاه بنداز اون ها هم مدل های خوبی دارند .. .
Aurvana in ear2 هم نگاه بنداز از برند کریتیو ...
کلا تو این رده سونی و کریتیو موفق تر بودن از سن هایزر و ای کی جی و ... برخلاف CIRCUMAURAL ها و ...

من زیاد اصراری به کنترل داشتن ایرفون ندارم (البته اگه داشته باشه که چه بهتر)
من دنبال بهترین کیفیت می گردم، می خوام بهترین صدا رو بشنوم
اگه مدل خاصی از برندهای پیشنهادیتون سراغ دارید خوشحال میشم معرفی کنید
نظرتون در مورد k390 nc از برند akg چیه ؟

a.z.p.z
23-09-2010, 16:52
من زیاد اصراری به کنترل داشتن ایرفون ندارم (البته اگه داشته باشه که چه بهتر)
من دنبال بهترین کیفیت می گردم، می خوام بهترین صدا رو بشنوم
اگه مدل خاصی از برندهای پیشنهادیتون سراغ دارید خوشحال میشم معرفی کنید
نظرتون در مورد k390 nc از برند akg چیه ؟

من aurvana in ear 2-1 رو پیشنهاد میکنم رده پایین ترم ep650 و اگه با کنترل میخوای مدل ep 930i رو بهت پیشنهاد میکنم ...

dooste.man83
23-09-2010, 17:29
جواب پست من رو کسی نمیده؟:41:

sastwhc
23-09-2010, 22:21
سلام به دوستان عزیز می‌خواستم یه هدفون خوب تا ۱۰۰ تومن نهایت بگیرم واسه mp3 player و مدلیشم می‌خوام از این های باشه که معمولی‌ هستش و مثل هدفون قدیمیا هستش باشه نه از اینایی‌ که داخل گوش میره کامل یا روی گوش قرار میگیره ( مثل مدل هدفون موبیل‌ها می‌خوام ) چون اینایی‌ که داخل گوش میره کامل گوشه منو اذیت می‌کنه و اصلا نمیتونم تحملشون کنم... فقط واسه موزیک می‌خوام و کیفیت صدای خوب و بیس خوب و جنس سیمشم مقاوم باشه ...چه مدلی‌ رو پیشنهاد میدین خودم این رو دیدم نظرتون چیه ؟(akg K319) ار این بهتر چی‌ هست تا این قیمت؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمرسی‌ از عزیزانی که جواب میدان

انتخاب خوبیه در ضمن کریتیو هم یه چیزایی داره مت EP240
راستی یه موقعی دو تا فروشگاهی که در پایتخت کووان میفروختند گوشی ها شو از خریدار بر میداشتند و گوشی In ear میدادند اکه بتونی یکی از اونا بخری کیفیت خوبی دارند قیمت شان در حد 10 تا 15 باید باشه

dooste.man83
23-09-2010, 23:49
آره اتفاقا از اون مدل که فرمودی سالها استفاده کردم اما گفتم این دفعه یه چیز خوب بگیرم که از قبلیم بهتر باشه چشمم به این مدل AKG K319 افتاد بنظرتون بهترین مدل همینیه که من لینک دادم؟ارزش اینقدر هزینه رو داره؟ بیسش چطوره؟

peaceful1
23-09-2010, 23:55
من هم یک سال پیش تو فکر خرید AKG K319 افتاده بودم ولی دیدم این همه هزینه برای earbug منطقی نیست و نتیجه بخش هم نیست.
بهتر نیست توسط سایت های خرید اینترنتی از خارج یک چیز با قیمت مناسب مثل koss portapro یا px-100 بگیری تو خیابون هم میشه استفاده کرد.

sitra
23-09-2010, 23:59
آره اتفاقا از اون مدل که فرمودی سالها استفاده کردم اما گفتم این دفعه یه چیز خوب بگیرم که از قبلیم بهتر باشه چشمم به این مدل AKG K319 افتاد بنظرتون بهترین مدل همینیه که من لینک دادم؟ارزش اینقدر هزینه رو داره؟ بیسش چطوره؟

سلام دادا برا akg هر چی هزینه کنی ارزش داره من مدل k321 رو دارم و خیلی راضیم تازه فهمیدم بیس و موسیقی یعنی چی

dooste.man83
24-09-2010, 01:33
حالا بنظرتون دوستان عزیز بین ۲ مدل k317 به قیمت 67 و k319 به قیمت 97 کدوم مدل بهتره؟ 30 تومن اختلاف بخاطر چیه؟

masoudboy
24-09-2010, 19:01
دوستان هدفون inear بین 30 تا 40 چی پیشنهاد می کنید ؟ کیفیت صدا و دوام برام مهمه ...
از برند AKG چیزی تو این رنج قیمت هست ؟

peaceful1
24-09-2010, 19:39
دوستان هدفون inear بین 30 تا 40 چی پیشنهاد می کنید ؟ کیفیت صدا و دوام برام مهمه ...
از برند AKG چیزی تو این رنج قیمت هست ؟

کریتیو:
ep630 هجده تومن
ep635 بیست تومن
ep830 چهل و پنج
sony:
MDR-XB40EX هفتاد و پنج تومن
MDR-EEX35L بیست و پنج تومن
X300/BLK هفتاد و پنج تومن
MDR-XB20EX پنجاه تومن
AKG:
akg k 321 پنجاه و هفت تومن
قیمت ها ویرایش شد.

fabio montari
24-09-2010, 23:15
من akg یه مدلشو تست کردم تو فروشگاه دیجیتال میگفت 110 تومن اصلا نسبت به قیمتش نمی ارزید صداش عینه هدفونه فابریکه پلیر خودم بود به یارو گفتم گفتش نه گفتم بیا تست کن دید ضایع میشه گقت سلیقه با سلیقه فرق داره !! من فکر کنم in ear از akg نگیرید بهتر باشه

---------- Post added at 11:15 PM ---------- Previous post was at 11:12 PM ----------

این بود فکر کنم

peaceful1
24-09-2010, 23:15
من فکر کنم earbug+inear بالای 60 تومن تو ایران نخرید بهتره.
چون مارک خوب تو این رنج نیست به قیمت تو بازار ایران نیست.(نظر شخصی)
این 340 من دارم :31:

fabio montari
24-09-2010, 23:46
به نظره من تو ایران کریتویو بهترین گزینه هستش

peaceful1
25-09-2010, 00:43
آره برای عموم جامعه همون کریتو گزینه خوبی هست.
ولی نه برای همه.

Vallio
25-09-2010, 01:03
دوستان صفحه پیش ما هم یه سوال و راهنمایی خواستیم !

peaceful1
25-09-2010, 10:39
سلام دوستان ؛
من پارسال ، همین موقع ها بود که این مدل هدفونو گرفتم ( Philips Headphones SHE9621 ) ، روزانه بیش از 3 ساعت برام کار میکنه ! ولی دیگه از دستش خسته شدم ، سوکتش تا حالا 3 بار خراب شده بود ! الان خیلی کیفیتش اومده پایین وقتی سوکت رو عوض کردم !

الان ابن مدل چشممو گرفته ( Philips In-Ear Headphones SHE9555 ) ؛ بیستو نه تومن یه سایتی داره میده !

پلیرم هم موزاییکه :40: ، این جدیده چطوریه ؟ کیفیت و بیس ش به پای اون قبلیم میرسه ؟ کلا" نظر بدید !

عکس ها :

دوستان صفحه پیش ما هم یه سوال و راهنمایی خواستیم !

تو بازار این مدل هدفون خیلی زیاد شده به نظر میاد فروش خوبی هم داره فکر کنم قیمتش حدود 25 تومن باشه. ولی خوب چون فیلیپس برند مطرحی تو صدا نیست عموم افراد مطلع خیلی دنبال نمیکنند تو این قیمت اگه سونی یا کریتیو بخواهی میتونم بهتر کمک کنم .
کریتیو:
ep630 هجده تومن
ep635 بیست تومن
sony:
این مدل فیلیپس هم به نظر میاد صدای بمی داره مشکلش کابل کوتاهش هست تو رنج قیمتیش هدفون خوبی هست. ولی چیز زیادی نتونستم دربارش پیدا کنم.

Vallio
25-09-2010, 11:02
تو بازار این مدل هدفون خیلی زیاد شده به نظر میاد فروش خوبی هم داره فکر کنم قیمتش حدود 25 تومن باشه. ولی خوب چون فیلیپس برند مطرحی تو صدا نیست عموم افراد مطلع خیلی دنبال نمیکنند تو این قیمت اگه سونی یا کریتیو بخواهی میتونم بهتر کمک کنم .
کریتیو:
ep630 هجده تومن
ep635 بیست تومن
sony:
این مدل فیلیپس هم به نظر میاد صدای بمی داره مشکلش کابل کوتاهش هست تو رنج قیمتیش هدفون خوبی هست. ولی چیز زیادی نتونستم دربارش پیدا کنم.

ممنون ؛
این چند مدل رو دیدم زیاد زباد نبودن و به دلم ننشستن ،
میشه تا حدود 25 - 30 تومن بهترین و زیبا ترین و خصوصا" با کیفیت ترین هدفون رو نام ببرید !
و از کجا میشه اصلشو به صورت اینترنتی خرید ؟

:11:

peaceful1
25-09-2010, 11:35
اینترنتی از ایران دیگه؟!
با چی آهنگ گوش میدی؟
چه اهنگی گوش میدی؟

Vallio
25-09-2010, 11:57
اینترنتی از ایران دیگه؟!
با چی آهنگ گوش میدی؟
چه اهنگی گوش میدی؟

آره دیگه :31: !
آهنگ های اچ دی و با کیفیت بسیار بالا ؛ هم بیس دار و هم لایت /
با کریتیو زن موزاییک :40: !

peaceful1
25-09-2010, 12:15
یه ایراد که ep630 داره بم overload شده ایی داره که که بعضی فرکانس ها رو کمی خفه کرده من واقعا عذیت میشم وقتی طولانی مدت ep630 استفاده کنم.

ولی تو این محدوده قیمت Sony MDREx35 هدفون خوبی هست و صدای یکنواختتر و بهتری داره.

fabio montari
25-09-2010, 14:25
اهنگه hd یعنی چی ؟

Vallio
25-09-2010, 15:21
اهنگه hd یعنی چی ؟

به این مدل آهنگ ها :

What is High-Definition Music?

Our high-definition music sounds more realistic and offers greater sonic detail than most commonly available online music. All of our audio formats sound substantially better than standard 128 kbps MP3 files.

We offer the following file types:

AIFF: CD-quality uncompressed music files offering seamless integration with iTunes.

FLAC: CD-quality "lossless" compressed music files that sound as good as AIFFs, but can be downloaded faster; compatible with MediaMonkey, VLC, Songbird, Mac Flac, Toast, and Winamp, but not compatible with Windows Media Player, iTunes or iPod.

320 kbps MP3: Small, compressed music files offering the fastest download times and universal compatibility with all MP3 players.

96/24 and 88.2/24 FLAC: DVD-audio quality music files for the discerning audiophile -- a truly high-definition listening experience. These files will not play on iTunes or Windows Media Player, you will need to use a compatible player such as MediaMonkey or Songbird.

dooste.man83
25-09-2010, 15:41
سلام دوستان من بالاخره akg k319 رو گرفتم آخریش بود که داشت 90 گرفنم ...باید بگم از نظر صدا خیلی‌ عالیه و صداش گرمه تنها نقطه ضعفش بیسش که خیلی‌ عمیق و قوی نیست اما من چون هدفونی که توی گوش میره نمیتونم استفاده کنم اینو خریدم

fabio montari
25-09-2010, 15:59
چرا 90 پوله اینو دادی اصلا حال نمیده که in ear نیست اون skull candy نه به من دادی از این بهتره ها

به این مدل آهنگ ها :

Our high-definition music sounds more realistic and offers greater sonic detail than most commonly available online music. All of our audio formats sound substantially better than standard 128 kbps MP3 files.

We offer the following file types:

AIFF: CD-quality uncompressed music files offering seamless integration with iTunes.

FLAC: CD-quality "lossless" compressed music files that sound as good as AIFFs, but can be downloaded faster; compatible with MediaMonkey, VLC, Songbird, Mac Flac, Toast, and Winamp, but not compatible with Windows Media Player, iTunes or iPod.

320 kbps MP3: Small, compressed music files offering the fastest download times and universal compatibility with all MP3 players.

96/24 and 88.2/24 FLAC: DVD-audio quality music files for the discerning audiophile -- a truly high-definition listening experience. These files will not play on iTunes or Windows Media Player, you will need to use a compatible player such as MediaMonkey or Songbird.

بله میدونم ولی اسمش hd نییست بهتره بگی 320 kb :31:
hd به خروجی تصویر میگن

dooste.man83
25-09-2010, 16:22
چرا 90 پوله اینو دادی اصلا حال نمیده که in ear نیست اون skull candy نه به من دادی از این بهتره ها
سلام دوست خوبم... آره من می‌دونم که اونا خیلی‌ عالی‌ هستن مخصوصا اونی که خدمتت دادم اما من مشکلم اینه گوشم حساس و نمیتونم هدفون‌های که تو گوش میره رو استفاده کنم الان یه JVC هم دارم از همون مدل اما چون گوشم حساسه اذیت می‌شه نمیتونم استفاده کنم...

fabio montari
25-09-2010, 16:45
چه بد :41:

peaceful1
25-09-2010, 17:02
سلام دوستان من بالاخره akg k319 رو گرفتم آخریش بود که داشت 90 گرفنم ...باید بگم از نظر صدا خیلی‌ عالیه و صداش گرمه تنها نقطه ضعفش بیسش که خیلی‌ عمیق و قوی نیست اما من چون هدفونی که توی گوش میره نمیتونم استفاده کنم اینو خریدم

مبارک باشه دیگه زدی رو دست همه گرونترین های هر مدل رو خریدی امیدوارم خوب برات کار کنه.

hd به خروجی تصویر میگن
من نمیدونم اخرش میخوای به چه نتیجه ایی برسی انقدر گیر نده این اسامی و وازه ها توسط همین مردم گذاشته شده و برای خیلی جاها میشه استفاده کرد(اگه معنیش بخوره) مثل سری HD سنایزر که مخفف همین وازه هست. مهم نیست مهم این که منظور رو به هم برسونیم.
ویرایش نقل قول اشتباه تصحیح شد.

a.z.p.z
25-09-2010, 20:12
چه بد :41:

پسر خوب flack کیفیتش 320kb/s نیست ! ... شما که ترنس باز هستی باید بهتر بدونی!
البته مثل اینکه زدی تو کار deadmau5 ! ...

fabio montari
25-09-2010, 20:31
پسر خوب flack کیفیتش 320kb/s نیست ! ... شما که ترنس باز هستی باید بهتر بدونی!
البته مثل اینکه زدی تو کار deadmau5 ! ...
بله میدونم flack چیه ولی mp3 player l من که ساپورت نمیکنه
good luck

---------- Post added at 08:31 PM ---------- Previous post was at 08:31 PM ----------

مبارک باشه دیگه زدی رو دست همه گرونترین های هر مدل رو خریدی امیدوارم خوب برات کار کنه.

من نمیدونم اخرش میخوای به چه نتیجه ایی برسی انقدر گیر نده این اسامی و وازه ها توسط همین مردم گذاشته شده و برای خیلی جاها میشه استفاده کرد(اگه معنیش بخوره) مثل سری HD سنایزر که مخفف همین وازه هست. مهم نیست مهم این که منظور رو به هم برسونیم.
ویرایش نقل قول اشتباه تصحیح شد.
بله شما درست میفرمایید جناب ! e5 چی شد :31: ؟

Vallio
25-09-2010, 21:18
hd به خروجی تصویر میگن

سلام ،
خوب اچ دی مخفف این هست دیگه :

که به فارسی میشه بالاترین وضوح ! حالا چه صدا چه تصویر !
اگه میگفتم اچ دی فیلم بعله میشه بالاترین وضوح فیلم !

:21: اینه :دی !

dooste.man83
26-09-2010, 00:19

ممنون ...خوب سیستمو آپدیت کردم تو این یک ماه
cowon j3 +AKG 142HD+AKG K319
pc speaker = logitech z-5500

peaceful1
26-09-2010, 00:24
ممنون ...خوب سیستمو آپدیت کردم تو این یک ماه
cowon j3 +AKG 142HD+AKG K319
pc speaker = logitech z-5500

logitech z-5500
:18::19::34::22::9:

dooste.man83
26-09-2010, 01:06
logitech z-5500
:18::19::34::22::9:
البته کارت صدام یک دونه CRATIVE X-FI PLATINUM هستش :31:
کلا من عاشق صدای با کیفیتم...بنظر من که ارزشش رو داره ...تفریحات سالم که میگن همینه دیگه...:8:

zahedy2006
29-09-2010, 22:21
سلام

من می خوام یه هدفون EP-630i بخرم چون هدفون که با سانسا کلیپ هست کوتاهه !!

تاثیر استفاده از این دو هدفون محسوس هستند؟ (منظورم مقایسه هدفون استوک سانسا کلیپ با ep-630i روی پلیر کلیپ هست)

در ضمن چون در آینده ممکنه یه pmp بگیرم انتخاب خوبیه این هدفون یا نه؟
گرچه تو رویو ها خیلی در موردش خوب گفته بودند ولی می خواستم بدونم کسی مستقیما روی هم سانسا کلیپ و هم مثلا کوون تست کرده یا نه؟

با تشکر

peaceful1
29-09-2010, 22:38
ep-630 نه ep630i اشتباهی دومی رو نگیری!
ارزونترین هدفون که ارزش خرید داره همینه.
متاسفانه مال خودم دم دست نیست کمی باید بگردم اگه عجله نداری تا فردا پیدا میکنم ببینم صداش با سنسا چطوریه
میتونه با پلیر بدی هم استفاده کنی چرا که نه؟!

zahedy2006
29-09-2010, 23:00
ep-630 نه ep630i اشتباهی دومی رو نگیری!

دومیه مگه بهتره نیست ؟

الان دیدم اون یکی میکروفن داره که ما نمی خواهیم

m_sport
30-09-2010, 19:33
سلام
اين مدل creative EP 630 اصل وغيراصل داره ؟!!؟
اخه تو بازار 17 تومنيش هست 10 تومنيش هم هست؟
اصلش چينيه؟؟؟!!
تو همين محدوده قيمت (تا 20-25 تومن) ديگه چي پيدا ميشه كه حتما In Ear باشه

peaceful1
30-09-2010, 20:08
بله تغلبی هم داره
ex35 sony

samhar22
30-09-2010, 23:50
دوستان محترم به من كمك كنيد از اين سه مدل كدامشو بخرم:shure 240---akg k430---Sennheiser HD 238

peaceful1
01-10-2010, 01:01
این ها هر کدوم تو یک دسته ایی هست با صدا های متفاوت ولی من اون shure رو بیشتر دوست دارم.
از کجا میخوای بگیری؟
با چی میخواهی استفاده کنی؟
چی گوش میدی؟

samhar22
01-10-2010, 15:33
دوست عزيز من هم پاپ هم راك گوش مي دم اما پاپ رو بيشتر گوش مي دم تفكيك صدا وباس برام مهمه مي خوام به سه تاي قبلي Denon AH P 372 رو هم اضافه كنم لطفا راهنمايي بفرمائيد

peaceful1
01-10-2010, 15:37
نگفتی از خارج میخوای بگیری دیگه؟
چون ایران نیست.
جقدر میخوای هزینه کنی؟
با چه دستگاهی میخوای هدفون رو استفاده کنی؟

samhar22
01-10-2010, 15:41
من المانم برندهاي بهتر هم فراوون اما نمي خوام بيشتر از 55€ هزينه كنم از سايت امازون مي خوام بخرم با ipod وcd player

peaceful1
01-10-2010, 16:07
میخوای 55€ هزینه کنی که با ipod گوش بدی؟
توصیه میکنم یا 55€ کم کن یا یه پلیر دیگه بگیر.

samhar22
02-10-2010, 20:45
بالاخره من از اون چهارمدل كدومشو بخرم هموطني نيست مارو راهنمايي كنه?

mamad gonzo
03-10-2010, 19:11
هموطن به توصیه دوستمون گوش کنی بهتره ....
در تصمیمت برای خرید یکی از این مدلا قطعی توصیه میکنم یه امپ هم بخر تا بتونه بهتر هدفون رو درایو بکنه چون در غیر این صورت ایپادت به تنهایی نمیتونه هدفون هایی با این سطح رو درایو بکنه ...

راستی این همه هموطن چرا کسی نیست راهنماییت کنه
در مورد اون مدل دوستمون peacful میتونه راهنماییت بکنه چون ایشون با افرادی که تجربه بسیاری در زمینه هدفون سطح بالا دارن در ارتباط هستن

arcsinx
03-10-2010, 20:00
هدفنهای koss و sennheiser توی ایران هست؟
اگه هست قیمت مدلای رو گوشیش چقدره؟

peaceful1
04-10-2010, 08:33
هدفنهای koss و sennheiser توی ایران هست؟
اگه هست قیمت مدلای رو گوشیش چقدره؟

koss نیست senheiser به سختی پیدا میشه.

خوب واسه اینم چاره ای هست متناسب با مکانی که هستی موزیک مناسب گوش بکن .
مثلا من تو تاکسی زیاد صدایی نیست و میشه انواع فرکانس رو متوجه شد و تو موزیک غرق شی ... تو اتوبوس که یکی میگه اقا نیگه دار زن از اون پشت میگه جون مادرت نیگه دار(حالا تو ایستگاه هم نیست ولی انتظار داره واسش نیگه داری!!) یا یارو افتاده تو بغلت به اون یکی داد میزنه اقا هل نده!!!
دیگه باید بری تو کارای سنگین و مثلا متال هایی که زیاد فرکانس پایین تو کارشون نیست...

و البته یه چیز دیگه هم هست ...
گمان میکنم اکثر هدفون هایی که در دسترس ما ایرانی ها هست کیفیت به اون شکل گسترده نیست ...
چه بسا هدفونایی هم هستن که تا حد امکان نویز و سر و صدا رو کاهش میدن...

حالا جان من اگه جون من واست مهمه هر وقت خواستی موزیک گوش بدی 3 تا بیا پایین تر از اونی که همیشه گوش میدی ... همینم خودش غنیمته ..

اخه داشتم دوستی که انقدر صدای پلیرش رو تا ته زیاد میکرد که بعد از 2 سال الان شنوایی گوش چپش به نصف رسیده....
یه چیز بگم به عنوان یه قاعده استاندارد تقریبی سیمور چند وقت پیش یه همچین چیزی گفت:
اگه ایرفون تو گوشت باشه و کسی که 1 متری تو نشسته صدا رو تقریبا بتونه کامل صدا رو تشخیص بده و بشنوه لون حد زیاد تر از حد استاندارده
واقعا حرفت حقه .
یادم هست وقتی ep-630 استفاده میکردم یه کریتیو zen nano plus داشتم صداش رو تا آخر میبردم. گوشم خیلی عزیت شد.
شانس آوردم اولین ep 630 که داشتم سیمش خراب شد وگرنه معلوم نبود آخر عاقبت چی میشد.
مشکل حجم صدا یک طرف نوع هدفون in ear یک طرف خیلی هدفون های بدی هست اصلا استفاده این نوع هدفون ها توصیه نمیشه.
برای کسایی که دوست دارند تو حجم صدای زیاد گوش بدند توصیه میکنم که حتما از هدفون های روی گوش استفاده کنند حالا یا close یا full size که خیلی هم احساس نکنند حجم خروجی کم شده.
( حالا امپدانس و... بخوره یه مطلب جدا کاری نداریم, بحثم رو بهداشت شنوای هست.)
من خودم با یه آمپ با خروجی خیلی زیاد به D2 با اون خروجی وصل میکنم و عموما تا آخرین واووم ها میزارم. بخوام in ear استفاده کنم دیگه...
این خیلی مهمه برای سلامتی گوش هدفون به قدری ایزوله نباشه که صدا رو کامل داخل گوش نگه داره باید صدا از یه حجم صدای مشخص به راحتی درز کنه و اگه کسی کنار شما باشه قابل شنیدن باشه.

من هدفون کوون ام خراب شده میخاستم بدونم به نظر دوستان چه مدلی بهتره بگیرم؟
هدفون خودش ظرفیت صداشو نداره به نظر من
روی گوش ؟
توی گوش؟
چقدر هزینه؟
....

rave-87
06-10-2010, 19:13
خواستم بدونم کسی می دونه فرق بین این هدفون ها چیه که قیمتشون با هم متفاوته؟:13:
منظورم shure se310 هستش

بالاخره می خوام از این سایتایی که از آمریکا خرید می کنن بخرم

peaceful1
06-10-2010, 20:31
ببین خرید از سایت های اینترنتی به این راحتی که به نظر میاد نیست.
بهترین راه این هست از کسی که قبلا این کار رو انجام داده مشورت بگیری .
چون همیشه اون چیزی که فکر میکنی درنمیاد.
سخت تر از پیدا کردن شرکت خرید از خارج پیدا کردن لینک خرید از خارج هست.
اگه دوستی میشناسی که مدت زیادی خارج بوده و خرید اینتنتی زیاد کرده حتما ازش مشورت بگیر.
این مدل مدل بعدی اینی هست که شما انتخاب کردی و خیلی بهتر رو گوش وای میسه و کیفیت ساخت بهتری داره و هدفون هم محسوس کوچکتر شده.

negar00
06-10-2010, 23:58
روی گوش ؟
توی گوش؟
چقدر هزینه؟
....

هزینش نمیخام زیاد باشه چون خوب نگه نمیدارمشون

jericho-sina
07-10-2010, 11:58
دوستان سلام
من دنبال یه هدست میگردم که بیسیم باشه ولی میکروفون هم داشته باشه
گرون هم نباشه معمولی

میشه راهنمایی کنین؟
ممنون

mamad gonzo
07-10-2010, 20:15
خواستم بدونم کسی می دونه فرق بین این هدفون ها چیه که قیمتشون با هم متفاوته؟:13:
منظورم shure se310 هستش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبالاخره می خوام از این سایتایی که از آمریکا خرید می کنن بخرم
من تا دلت بخواد با این شرکتا کار کردم ... با اکثرشون ...
خواستی بوگو راهنماییت کنم
البته تو پروفایل خودم .. چون اینجا ممنوعه

boozzai
08-10-2010, 13:21
سلام بر دوستان عزیز!
یه هدست میخواستم!
یه مرکز باسخ گویی هست که لحظه به لحظه تماس میگرن باهاش!
حالا یه هدست میخوام که به تلفن وصل بشه!
از روی خود هدست هم بشه که تماس رو قطع و وصل کرد!
محکم و خر کار باشه!:31:
قیمت هم مهم نیست!

مرسی ار همه ی دوستان!

aliqq
09-10-2010, 00:53
سلام دوستان

یدونه ep 630 کریتیو میخوام از یکی از دوستان اینترنتی بخرم،گارانتی داشته اما الان برگش گم شده

فروشنده این دوتا عکسو ازش گذاشته ،میشه فهمید اصل هست یا نه ؟!

ممنون

mamad gonzo
09-10-2010, 20:39
سلام دوستان

یدونه ep 630 کریتیو میخوام از یکی از دوستان اینترنتی بخرم،گارانتی داشته اما الان برگش گم شده

فروشنده این دوتا عکسو ازش گذاشته ،میشه فهمید اصل هست یا نه ؟!

ممنون
بايد باز بشه ببيني اون دايره نقره اي رنگي كه دور گوشي هاس جنسش از اين پلاستيك الكي نباشه كه تيكه پلاستيكي اضافه هم دور تا دورش قابل تشخيصه.....
اگه اينجوري نباشه اصله ...
ولي از ظاهر قضيه به نظر اصل مياد

masoudboy
10-10-2010, 16:48
دوستان بین ایرفون AKG K 321 و کریتیو EP-830 به نظرتون کدوم انتخاب بهتری هست ؟

arcsinx
11-10-2010, 20:48
سلام
من چندبار پست دادم جواب نگرفتم ... لطفا اگه کسی اطلاع داره جوابمو سریع بده:
من میخوام از دبی یه هدفن حول و حوش 50 تومن بخرم.
یه هدفن واسه موسیقی گوش کردن میخوام ...روی گوش(over ear)...صدا درز نده و کیفیت هم داشته باشه...
مرســـــــی

arcsinx
11-10-2010, 21:00
koss porta pro behtare ya koss ur 20?
aslanina khooban?
az zahere portapro khosham nemiyad!!!!!!

mrmbmh
11-10-2010, 23:46
سلام
دوستان هدست خوب تا این قیمت چی پیدا میشه؟
یک هدست 17 تومنی 2 سال پیش خریدم Creative اما پلاستیکش خیلی زود شکست!
هدست خوب میشناسین که پلاستیک مقاومی داشته باشه نسبتا؟ قیمت تا 35 اینا

your_star
12-10-2010, 02:20
سلام
پلاستیک چیه؟

سونی e35 برای شما و بودجه تون فک کنم بهترین انتخابه
بعد چند مدل از jvc تو این رنج قیمت هست مثل [JVC-HA-FX67] که میتونی بری jvc سنترها نگاه کنی یا تو jvctehran.com مدلای با کیفیتی هستن

SAEEDSAMSUNG
12-10-2010, 12:06
سلام . بهترین earbuds (in-ear headphones) چی پیشنهاد میدید تا 30 تومن. درضمن لیست فروشگاهای که مارکای خاصی رو میدن رو دارید؟

CO0PER
12-10-2010, 19:34
سلام دوستان

من 80 تومن بودجه دارم و اولین باریه که میخوام یه هد فون خوب برای pc بخرم

بیشترم برا گوش کردن اهنگ پاپ و یه کمم برای دیدن فیلم میخوام استفاده کنم ولی موزیک خیلی مهم تره(25%-30% برا فیلم و 70%-75% برا اهنگ)

انتظار هایی که از یه هدفون دارمم اینان
1-کیفیتش که طبیعتا از همه مهم تره تو درجه ی بعد از کیفیتم boss و بلندیه صداست که اهمیت هر دوشون یک اندازست
2-محکم باشه و زود خراب نشه
3-تو مدت زمان طولانیم گوش رو اذیت نکنه
4-طول سیمش بلند باشه
5-ویبره هم نداشته باشه
در مورد in-ear و فول سایز و ایناش هم چون چیز زیادی در مورد مزیت ها و بدی هاشون نمیدونم هنوز تصمیم نگرفتم اگه در این موردم کمکم کنین ممنون میشم
لطفا اگه چیز مهم دیگه ای هم هست که باید مد نظر داشته باشم بم بگین چون همونظور که گفتم اولین باره که میخوام یه هد فون خوب بگیرم البته امید وارم با این بودجه چیزی گیرم بیاد
یه چیز مهم دیگه هم که هست اینه که من تو مشهد زندگی میکنم و یه هدفون میخوام که تو مشهد گیر بیاد یا اگه تو تهرانه به شهرستانم سرویس بده
اگه کمکم کنین ممنون میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hossein Adeli
14-10-2010, 22:48
یه هدفون بی سیم میخوام برای SONY ux200
اصلا برای این جور دستگاهها هدفون بی سیم کوچیک وجود داره؟
یا اگه سیمی است یه جوری باشه که سیم اضافی توش جم بشه و اگه بکشی سیم بیاد بیرون مثل همین جارو برقی ها یا یه سری از موسهای باسیم

peaceful1
14-10-2010, 22:57
یک دونه از این هدفون هایسونی که خودم دارم بگیر خود جاروبرقی هست اطاقم تمیز میکنه.:31:

یادم نیست چند گرفته بودم 30 تومن یا بیشتر یه همچین چیزی بود.

shahab_f
15-10-2010, 01:07
سلام ، من میخوام یه هندزفری تا قیمت 25 تومن بگیرم . اول یه سوال اینکه آیا مارک هایی مثل کریتیو و سونی هندزفری هم میزنن ؟ (یعنی هندزفری موبایل هدفون + میکروفون و دکمه ی برقراری تماس)
و دوم اینکه اگه هست میشه چند تا مارک معرفی کنید؟

a.z.p.z
15-10-2010, 11:24
سلام ، من میخوام یه هندزفری تا قیمت 25 تومن بگیرم . اول یه سوال اینکه آیا مارک هایی مثل کریتیو و سونی هندزفری هم میزنن ؟ (یعنی هندزفری موبایل هدفون + میکروفون و دکمه ی برقراری تماس)
و دوم اینکه اگه هست میشه چند تا مارک معرفی کنید؟

به سایت کریتیو میتونی سر بزنی برای مثال مدل 630i کنترل هم داره. همچنین مدل 730i از کریتیو رو من به شما پیشنهاد میدم که مدل جدیدی هم هست :::

---------- Post added at 11:24 AM ---------- Previous post was at 11:22 AM ----------

سلام . بهترین earbuds (in-ear headphones) چی پیشنهاد میدید تا 30 تومن. درضمن لیست فروشگاهای که مارکای خاصی رو میدن رو دارید؟

مدل in ear تا این بودجه ex35 از سونی هست و مدل بعدی ep 630 از کریتیو هست و مدل ep 830 هم مدل خوبی هست از کریتیو که البته کمی از 30 تومن بالاتره !

shahab_f
15-10-2010, 11:41
به سایت کریتیو میتونی سر بزنی برای مثال مدل 630i کنترل هم داره. همچنین مدل 730i از کریتیو رو من به شما پیشنهاد میدم که مدل جدیدی هم هست :::

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید---------- Post added at 11:24 AM ---------- Previous post was at 11:22 AM ----------

مرسی
هرچی توی اون سایت پیدا کنم توی ایران هم هست ؟ کجا ، پایتخت ؟
بعد از اونجایی که گوشی من سامسونگه هیچ کنترلری به جز هندزفری فابریکش روش جواب نمیده بنابراین تصمیم گرفتم هدفون بخرم ، چون جک 3.5 میلیمتری 3 خطه هم روی لپ تاپم جواب نمیده (فکر کنم هدفون هایی که میکروفون دارن معمولا 3 خطه اند ، در حالی که هدفون معمولی 2 خطه است)
بنابراین هدفون earbud تا 25 تومن چه پیشنهاد هایی وجود داره ؟؟

a.z.p.z
15-10-2010, 14:06
مرسی
هرچی توی اون سایت پیدا کنم توی ایران هم هست ؟ کجا ، پایتخت ؟
بعد از اونجایی که گوشی من سامسونگه هیچ کنترلری به جز هندزفری فابریکش روش جواب نمیده بنابراین تصمیم گرفتم هدفون بخرم ، چون جک 3.5 میلیمتری 3 خطه هم روی لپ تاپم جواب نمیده (فکر کنم هدفون هایی که میکروفون دارن معمولا 3 خطه اند ، در حالی که هدفون معمولی 2 خطه است)
بنابراین هدفون earbud تا 25 تومن چه پیشنهاد هایی وجود داره ؟؟

اگه in ear میخواید که تو پست اول هم گفتید in ear ! ... تو همین کریتیو تو 25 تومن همین مدل ep 630 مدل خوبی هست حدود 18 تومن هست ... مدل 830 هم هست که حدود 35 تومن باید باشه ...
بله پایتخت داره فروشگاه دیجیتال هم اکثر ایرفون های کریتیو رو داره .

POROMA2008
15-10-2010, 15:32
دوستان اصفهانی میشه پاساز یا خیابون خاصی در اصفهان میشناسن که فقط کارشون هدفون باشه یا جنس شون جور باشه
معرفی کنند

با تشکر

a.z.p.z
15-10-2010, 15:43
دوستان اصفهانی میشه پاساز یا خیابون خاصی در اصفهان میشناسن که فقط کارشون هدفون باشه یا جنس شون جور باشه
معرفی کنند

با تشکر

عزیز یه پست رو چند بار تکرار نکن تو مدت زمان کوتاه ! اگه کسی بدونه حتما کمک میکنه !
ممنون.

POROMA2008
15-10-2010, 16:25
عزیز یه پست رو چند بار تکرار نکن تو مدت زمان کوتاه ! اگه کسی بدونه حتما کمک میکنه !
ممنون.

اطاعت رییس اما فقط 2 شد راستش الان این تاپیک دیدم

SAEEDSAMSUNG
15-10-2010, 23:40
دوستان من هرجا میرم هی میگید کریتیو . الان اگه من یه هدفون in ear تا 30 40 تومن بخوام که کریتیو نباشه چه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟

peaceful1
15-10-2010, 23:56
دوستان من هرجا میرم هی میگید کریتیو . الان اگه من یه هدفون in ear تا 30 40 تومن بخوام که کریتیو نباشه چه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟

just_german
16-10-2010, 22:04
سلام دوستان
راستش من تا الان یک sennheiser px100ii داشتم ولی‌ اون صدائی که می‌خوام رو نمید به نظرتون بهترین چیزی که می‌تونم بخرم چیه ؟ نظرتون راجع ب اینا چیه : ie8 /hd650/ hd800

دوستان داشتم تاپیک رو مطالعه می‌کردم که متوجه شدم اکثر دوستان اعتقاد دارن که sennheiser رو از چین میارن یا مسافر میاره و وارد کننده نداره و... اینو باید بگم که آقای رضوی تمامی‌ sennheiserهاش از خود sennheiser آلمان براش میرسه اینم از خودش نپرسیدم توسط مکاتبهای که با sennheiser co آلمان داشتم گفتند که تمامی‌ sennheiser ‌های ایشون از اینجا براشون ship می‌شه و خیالتون از بابت اصل بودن headphone /ear phone / va... ‌های ایشون راحت باشه

Gandalf58
16-10-2010, 23:39
سلام دوستان
من یک ایرفون Sony-ex85 داشتم که به تازگی خراب شده. با مروری که در پستهای قبلی کردم به این جمع بندی رسیدم که Sennheiser CX 95 احتمالا جایگزین خوبیه. می خواستم از دوستانی که صدای هر دو رو شنیدن خواهش کنم این دو رو با هم مقایسه کنند. بصورت مشخص می خواستم بدونم تفکیک صدا در CX 95 چقدر بالا تره.
ممنون

peaceful1
16-10-2010, 23:41
سلام دوستان
راستش من تا الان یک sennheiser px100ii داشتم ولی‌ اون صدائی که می‌خوام رو نمید به نظرتون بهترین چیزی که می‌تونم بخرم چیه ؟ نظرتون راجع ب اینا چیه : ie8 /hd650/ hd800

تنها شباهت این مدل ها مارک مشترکشون هست حالا به فرض میخوای بگیری از کجا میخوای بگیری؟! ایران ؟!

Gandalf58
17-10-2010, 09:45
تنها شباهت این مدل ها مارک مشترکشون هست حالا به فرض میخوای بگیری از کجا میخوای بگیری؟! ایران ؟!

امروز سئوال کردم، نمایده پایتخت که ظاهرا نداشت.
پیشنهاد خودش CX 300 بود. ولی خیلی گرون میده. آمازون میده 21 دلار (لیست پرایس 49 دلار) اینجا 65 تومن.

پیشنهاد شما چیه با توجه به تجربه قبلی با سونی.

peaceful1
17-10-2010, 10:49
دوستان داشتم تاپیک رو مطالعه می‌کردم که متوجه شدم اکثر دوستان اعتقاد دارن که sennheiser رو از چین میارن یا مسافر میاره و وارد کننده نداره و... اینو باید بگم که آقای رضوی تمامی‌ sennheiserهاش از خود sennheiser آلمان براش میرسه اینم از خودش نپرسیدم توسط مکاتبهای که با sennheiser co آلمان داشتم گفتند که تمامی‌ sennheiser ‌های ایشون از اینجا براشون ship می‌شه و خیالتون از بابت اصل بودن headphone /ear phone / va... ‌های ایشون راحت باشه
این آقایی که شما میگی نمیدونم کی هست و کجاست و .....
ولی این حرف شما چند ایراد بزرگ داره:
1)کلا خیلی از این مدل ها سنهایزر تولید آلمان نیست.
2)بزرگترین پخش کننده سنهایزر تو دبی هست بعد از آلمان میارند؟!( از اون حرف ها بود)
3) سنهایزر تو بازار ایران با این محصولات غیر مطمئن صلب اطمینان کرد دیگه این مسئله به این راحتی درست نمیشه مگر یه شرکت معتبر پشتش رو بگیره تا حد اقل با اعتبارش کمی به این برند اطمینان و اعتبار بده که بزرگ های این صنف نزدیکش هم نشدند.
این حرف ها رو به عنوان یه نفر مطلع از پشت دخل فروشنده ها دارم میگم اگه میگم سنهایزر یا monster یا audio technical از ایران نخرید چیزی میدونم که دارم میگم بعضی چیز ها خوب نیست و درست نیست آدم تو نت باز کنه تا همین توضیح کافیه (اگه شما واقعا به دنبال خرید هدفون مناسب هستید)

لطفا پست قبلی حذف شود

امروز سئوال کردم، نمایده پایتخت که ظاهرا نداشت.
پیشنهاد خودش CX 300 بود. ولی خیلی گرون میده. آمازون میده 21 دلار (لیست پرایس 49 دلار) اینجا 65 تومن.

پیشنهاد شما چیه با توجه به تجربه قبلی با سونی.
cx-300 هدفون سطح بالایی نیست و اصلا به این قیمت نمی ارزه عدفون های بهتری با این حدود قیمت میشه پیدا کرد:

ولی اگه خواستی سونی بگیری حتما از نمایندگی سونی بگیر که تقلبیش خیلی زیاده همین مدل ها رو عین اصلیش رو ورودی علائدین یک ششم قیمت اصلی میدند.

Gandalf58
17-10-2010, 17:35
cx-300 هدفون سطح بالایی نیست و اصلا به این قیمت نمی ارزه عدفون های بهتری با این حدود قیمت میشه پیدا کرد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی اگه خواستی سونی بگیری حتما از نمایندگی سونی بگیر که تقلبیش خیلی زیاده همین مدل ها رو عین اصلیش رو ورودی علائدین یک ششم قیمت اصلی میدند.[/QUOTE]

ممنون از پاسخ
من دنبال هدفونی هستم که تفکیک صدایی بهتر از سونی داشته باشه. از لینکی که گذاشتی کدوم رو توصیه می کنی و آیا خودت باهاش کار کردی

peaceful1
17-10-2010, 21:28
من فعلا رو AKG-340 و AKG-518DJ هستم سنایزر بیشتر دوست دارم اون موقع که خریدم اتفاقا بیشتر عرف بازار بود ولی ترسیدم بخرم.
مارک الان تو بازار زیاده ولی اطمینان به خیلی از اونها نیست.

shahab_f
17-10-2010, 22:07
سونی ex35 چطور هدفونیه ؟؟
و دوم اینکه شنیدم یه سری هدفون ها جنس سیم هاشون یه جوریه که مقاومتره در مقابل پیچش سیم و قطع شدگی ، چه مدلایی این شکلی اند؟

a.z.p.z
17-10-2010, 22:10
مدل خوبی هست و با توجه به قیمتش می ارزه اکثر سبک ها رو به خوبی ساپورت میکنه به خصوص راک و متال رو بهتر از مدل های EP630 ساپورت میکنه ...
البته مدل 630 هم واقعا مدل خوبی هست و حدود 10 تومنی ارزون تر هست ...

just_german
18-10-2010, 22:53
من فعلا رو AKG-340 و AKG-518DJ هستم سنایزر بیشتر دوست دارم اون موقع که خریدم اتفاقا بیشتر عرف بازار بود ولی ترسیدم بخرم.
مارک الان تو بازار زیاده ولی اطمینان به خیلی از اونها نیست.

میشه دلیلش رو پخ بدید ؟ چون میخواستم برم بگیرم امروز فردا

. نظر دوستان راجع به beyerdynamic چیه چون اصلش رو سراغ دارم

اینا رو هم دوستم وارد کرده صداش خیلی خوبه اصل هم هست ولی مشکل اینه از برندش زیاد خوشم نمیاد
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(تبلیغ نبودااا)

peaceful1
19-10-2010, 06:30
beyerdynamic یک برند خیلی معتبر و با کیفیتی هست و بعضی مدل هاش تو سطوح مختلف (مصرف پرتیبل/استدیو/... خیلی گل کردند.)
نمیدونم شما خودت میخوای بخری دوست شماس مصلحت و خودت رو بهتر میدونی ...
چیزی زیادی ندارم که بگم.

mohsenslr
19-10-2010, 12:21
با سلام
من قصد داشتم توی همین هفته یه ایرفون creative aurvana in ear 2 بخرم.ولی امروز یکی از دوستان بهم گفت یه ایرفون BOSE in ear داره که میخواد بفروشه و نو هست.زیر قیمت بازار!
حالا میخواستم ببینم که اون creative بهتره یا این bose ؟
در ضمن اینم بگم که نویز گیری این ایرفونها برام اهمیت نداره چون تو محیط پر سروصدا نیستم.
اینم لینک شرکت سازنده:

peaceful1
19-10-2010, 22:18
خوب مگه دوستت باز نکرده؟!
برو تست کن بعد اگه مناسب بود بخر.
یه چند ماهی هست این مدل تو بازار اومده و کم هم نیست ولی من هیچی ازش نتونستم سردربیارم از کجا اومد کی اورد خوب در اومد یا نه خرابی داره یا نه؟!
شما ارزش داره حد اقل یه بار گوش بده نظرت رو برای همه به اشترک یزار.

mohsenslr
19-10-2010, 23:46
دوست من توی یه شهر دیگست و باید برام پست کنه.چرا باز کرده.میگه صداش خوبه!
ولی من فکر می کنم اون کریتیو بهتر باشه ها! حالا بازم منتظر نظرات دوستان هستم.

osmaan
20-10-2010, 12:21
سلام
یه توضیحی درمورد تولید کننده هدفون های سنهایزر و یه سری از کریتیو فکر کنم سری 500 هست و همچنین هدفون های کووان بدم که اینها همه تولید شرکت کرسین هست این شرکت OEM هست که با نام شرکت های دیگه هدفون تولید میکنه و یه مدته که با نام خودشم تولید میکنه که در تهران هم یافت میشه

a.z.p.z
20-10-2010, 20:18
سلام
یه توضیحی درمورد تولید کننده هدفون های سنهایزر و یه سری از کریتیو فکر کنم سری 500 هست و همچنین هدفون های کووان بدم که اینها همه تولید شرکت کرسین هست این شرکت OEM هست که با نام شرکت های دیگه هدفون تولید میکنه و یه مدته که با نام خودشم تولید میکنه که در تهران هم یافت میشه

عجب پس این سری ها در اصل اورجینال نیستن و اون کیفیت اصلی رو ندارن !؟

peaceful1
20-10-2010, 21:04
عجب پس این سری ها در اصل اورجینال نیستن و اون کیفیت اصلی رو ندارن !؟

OEM به شرکت هایی میگن که بقیه ازشون سفارش میگیرند تا چیزی براشون تولید کنند مثل foxconn یه OEM بود که برای اپل ipod درست میکرد یا تو هدفون برند های دیگه ای هم هستند مثل faster که OEM هدفون هستند.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.
یا تو پاور وکیس که seven team یا ACbel برای عموم تولید میکنند مثل پاور های گرون قیمت green عموما برای seven team هستش.
حالت های دیگه ایی هم هست مثل ODM و...

just_german
20-10-2010, 23:09
سلام

من منظور شما رو به درستی متوجه نشدم ولی اگه منظور شما اینه که sennheiser هدفون هاش رو میده کریسن اشتباه میکنید در هیچ سایتی همچین چیزی یافت نشد

این یکی از کارخانه های sennheiser هست

z0diac
21-10-2010, 12:26
درود/

با سلان به دوستان. من قبلاً aurvana in ear داشتم. (یعنی الان ندارمش). می خواستم ببینم قیمت aurvana in ear 2 الان چنده و میارزه بخریش؟ در ضمن من iPod classic 160 دارن.

سپاس از همه دوستان..

وقت خوش././././././././././././.

درود/

با سلام به دوستان

من قبلاً aurvana in ear داشتم(یعنی الان دیگه ندارم). می خواستم ببینم میارزه aurvana in ear 2 بخرم؟ قیمتش الان چنده؟ فروش اینترنتی کجا داره؟

iPod classic FOr eVeR:8:

سپاس از همه دوستان

peaceful1
21-10-2010, 13:49
من منظور شما رو به درستی متوجه نشدم ولی اگه منظور شما اینه که sennheiser هدفون هاش رو میده کریسن اشتباه میکنید در هیچ سایتی همچین چیزی یافت نشد

این یکی از کارخانه های sennheiser هست

سنایزر فقط محصولات حرفه ای (بهتر بگیم گرون قیمت) رو تو کارخونه های اروپاییش تولید میکنه بیشتر محصولاتش ساخت کشور چین هستند.
و درباره Cresyn میدونم که برای کوون درست کرده ولی درباره سنهایزر نمیدونم. با این حال تو دنیای "صنعت و تولید" این چیز های متعارف و عادی هست مثل cx-300 ساخت faster به سفارش سنهایزر , پس اصلا جای تعجب نداره که اگه Cresyn هم همچین کاری انجام بده.

T I M S A R
21-10-2010, 14:50
سنایزر فقط محصولات حرفه ای (بهتر بگیم گرون قیمت) رو تو کارخونه های اروپاییش تولید میکنه بیشتر محصولاتش ساخت کشور چین هستند.

من همین چند روز پیش از نمایندگی سنهایزر توی بانکوک یدونه Ie 8 خریدم که بازم ساخت چین هستش البته روی جعبه نوشته Designed and Engineered in Germany ولی خب ساخت چینه....

a.z.p.z
21-10-2010, 16:30
OEM به شرکت هایی میگن که بقیه ازشون سفارش میگیرند تا چیزی براشون تولید کنند مثل foxconn یه OEM بود که برای اپل ipod درست میکرد یا تو هدفون برند های دیگه ای هم هستند مثل faster که OEM هدفون هستند.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.
یا تو پاور وکیس که seven team یا ACbel برای عموم تولید میکنند مثل پاور های گرون قیمت green عموما برای seven team هستش.
حالت های دیگه ایی هم هست مثل ODM و...

ممنون البته ایپاد ها هنوز هم تو foxconn چین تولید میشن ...:46:

saxp
21-10-2010, 18:11
دوست من توی یه شهر دیگست و باید برام پست کنه.چرا باز کرده.میگه صداش خوبه!
ولی من فکر می کنم اون کریتیو بهتر باشه ها! حالا بازم منتظر نظرات دوستان هستم.

چیزهایی که زیاد تو بازار ایران پخش میشه 100% سود هم داره و مسلما تقلبی هم هست ، مثل همین sennheiser هایی که تو بازاره !
به نظرم مدل کرایتیو بهتره ولی اگه ایران اومده باشه که نیامده 100حداقل قیمتشه
کیفیت ساخت کرایتیو خیلی خوبه اما از لحاظ صدا متوسطه و خیلی گرونه
کلا چقدر میخوای هزینه کنی دوست داری هدفون صداش چه جوری باشه بیس خوبی داشته باشه یا صدای زیر رو بهتر پخش کنه

z0diac
21-10-2010, 18:37
درود/

با سلام به دوستان

من قبلاً aurvana in ear داشتم(یعنی الان دیگه ندارم). می خواستم ببینم میارزه aurvana in ear 2 بخرم؟ قیمتش الان چنده؟ فروش اینترنتی کجا داره؟

iPod classic FOr eVeR

سپاس از همه دوستان

saxp
21-10-2010, 18:37
من همین چند روز پیش از نمایندگی سنهایزر توی بانکوک یدونه Ie 8 خریدم که بازم ساخت چین هستش البته روی جعبه نوشته Designed and Engineered in Germany ولی خب ساخت چینه....
امیدوارم که اصل باشه لینک زیر رو یه نگاهی بنداز ببین بی پدرها چه جوری تقلبی شو میزنن

just_german
21-10-2010, 19:45

من هم میخوام بگیرم کیفیتش چتوره راضی هستید ؟

peaceful1
21-10-2010, 20:08
ممنون البته ایپاد ها هنوز هم تو foxconn چین تولید میشن ...:46:
چه جالب میدونستم قبلا میشده ولی الان که هنوز میشه یا نه رو در جریان نبودم.

چیزهایی که زیاد تو بازار ایران پخش میشه 100% سود هم داره و مسلما تقلبی هم هست ، مثل همین sennheiser هایی که تو بازاره !
به نظرم مدل کرایتیو بهتره ولی اگه ایران اومده باشه که نیامده 100حداقل قیمتشه
کیفیت ساخت کرایتیو خیلی خوبه اما از لحاظ صدا متوسطه و خیلی گرونه
کلا چقدر میخوای هزینه کنی دوست داری هدفون صداش چه جوری باشه بیس خوبی داشته باشه یا صدای زیر رو بهتر پخش کنه
همین الان از پایتخت اومدم 3 مدل cresyn تست کردم افتضاح بود صداش 2 مدل iaudio-tecnical یه مدل Creative Aurvana Live برام کامل مشخص بود که همش تقلبی بود. یه mdr-200 هم تست کردم (برای بار nام) با این حال که قیمتش 25 تومن بود صداش از همشون بهتر بود. خیلی بهتر
عجب بازار بدی شده (همیشه بوده البته) چیزهای دیگه هم پیش اومده که این جا دیگه جاش نیست

اکید توصیه میکنم که از ایران نگیری
خریدن IE8 از ایران یه کار بسیار پر ریست و غیر منطقی هست.

سلام
دوستان این 630 و 830 مدل تقلبی هم داره؟ از کجا میشه تشخیص داد؟
اخه اگه آدم بخواد بگه نمایندگی باشه یا ضمانت اصلی باشه که ......
وقتی مغازه نمایندگی اصلی هست بعد خودش وارد میکنه میفروشه حالا نمیگم نماینده های کریتیو این طوری هستند ولی از این چیز ها خیلی متعارف شده دیگه آدم به چی اعتماد کنه.
کار واقعا سختی هست یه کم دقت بیش از حد معمول میخواد.
حرف آخرم اینه که من خودم از هر نمایندگی نمیخرم.

saxp
21-10-2010, 20:59
درود/

با سلام به دوستان

iPod classic FOr eVeR

سپاس از همه دوستان

نه دوست عزیز تو ایران نیامده ، در این مدل ایزولیشن بهتر شده با کپی برداری شرکت کرایتیو از فوم های هدفون phonak یک کیف قشنگ هم بهش اضافه شده نسبت به قیمت دلاریش که من دیدم این مدل رو نمیصرفه بخرید

mohsenslr
21-10-2010, 21:08
الان بهترین انتخاب تا 120 تومن چیه؟ (مهم نیست تو ایران باشه یا نه) من که پاک گیج شدم به خدا!
میخواستم aurvana in ear 2 بخرم.ولی باز بعضی از دوستان میگن خوب نیست! :19:

peaceful1
21-10-2010, 21:25
پس منظورت 120 دلار هست دیگه خوب بکنش 180$ برو یه IE8 بگیر (اگه به خارج دسترسی داری)

shahab_f
21-10-2010, 21:25
سونی ex35 و ex52 ، کدوم بهتره ؟ اصلا از کجا میشه فهمید کدوم بهتره؟

saxp
21-10-2010, 21:32
همین الان از پایتخت اومدم 3 مدل cresyn تست کردم افتضاح بود صداش 2 مدل iaudio-tecnical یه مدل Creative Aurvana Live برام کامل مشخص بود که همش تقلبی بود. یه mdr-200 هم تست کردم (برای بار nام) با این حال که قیمتش 25 تومن بود صداش از همشون بهتر بود. خیلی بهتر
عجب بازار بدی شده (همیشه بوده البته) چیزهای دیگه هم پیش اومده که این جا دیگه جاش نیست
.
100% حرف شما تایید میشه متاسفانه هزینه گمرک ، سود وارد کننده ، سود بازار یاب و سود مغازه دار با اون همه مالیات و هزینه های سنگین و اجاره ها وحشتناک فقط میشه جنس تقلبی وارد کرد الان اگه یکی هم جنس اصل بیاره چون نمیتونه با قیمتها رقابت کنه بدبخت میشه در مورد iaudio-tecnical
اگه موزیک بازید من هم توصیه میکنم ، شده دو برابر پول بدید ولی جنس رو از اونور بخرید و از جای مطمئن

shahab_f
21-10-2010, 21:39

ببخشید یه سوال ، کجای پایتخت هدفون ها رو میذاره تست کنیم ؟؟

mohsenslr
21-10-2010, 21:57
این مارک klipsch چجوریه؟ خوبه؟ من الان توی سایت cnet و pcmagazine دیدم توی لیست بهترینها اول زده :Klipsch Image S4i

saxp
21-10-2010, 22:03
الان بهترین انتخاب تا 120 تومن چیه؟ (مهم نیست تو ایران باشه یا نه) من که پاک گیج شدم به خدا!
میخواستم aurvana in ear 2 بخرم.ولی باز بعضی از دوستان میگن خوب نیست! :19:
اگه حدود 140 دلار بتونی هزینه کنی بی برو برگرد Phonak Audeo PFE ساخت سوئیس فکر کنم اولین نفر تو ایران خودم باشم که دارم اینو میخرم این هدفون الان 20 ماه هست اومده بقدری کیفیت عالی داشته که حتی 1 دلار هم قیمتش پایین نیومده برای فروش،
من تا 2 و 3 هفته دیگه این مدل میرسه دستم براتون میگم چیه ولی چون خودم موزیک راک گوش میدم و هدفون باید دقیقا صدا رو تفکیک کنه و شفافیت صدا خیلی مهمه برام این رو انتخاب کردم البته تمام ریویو های مربوط بهش رو خوندم اگه اون چیزی باشه که میگن واقعا عالیه صدایی نیست که نتونه پخش کنه تمام جزئیات موزیک را برات پخش میکنه و با ولوم کم کیفیت خیلی خوبی رو میده

peaceful1
21-10-2010, 22:51
اگه حدود 140 دلار بتونی هزینه کنی بی برو برگرد Phonak Audeo PFE ساخت سوئیس فکر کنم اولین نفر تو ایران خودم باشم که دارم اینو میخرم این هدفون الان 20 ماه هست اومده بقدری کیفیت عالی داشته که حتی 1 دلار هم قیمتش پایین نیومده برای فروش،
من تا 2 و 3 هفته دیگه این مدل میرسه دستم براتون میگم چیه ولی چون خودم موزیک راک گوش میدم و هدفون باید دقیقا صدا رو تفکیک کنه و شفافیت صدا خیلی مهمه برام این رو انتخاب کردم البته تمام ریویو های مربوط بهش رو خوندم اگه اون چیزی باشه که میگن واقعا عالیه صدایی نیست که نتونه پخش کنه تمام جزئیات موزیک را برات پخش میکنه و با ولوم کم کیفیت خیلی خوبی رو میده
خیلی وقت پیش درباره این برند اینجا یه چیز هایی گفته بودم خیلی خوشحال میشم یه ایرانی دربارش رویو بنویسه.

این مارک klipsch چجوریه؟ خوبه؟ من الان توی سایت cnet و pcmagazine دیدم توی لیست بهترینها اول زده :Klipsch Image S4i

این مدل برند klipsch بخواطر صدای بییار بم وکیفیت بیش از محدوده قیمت تعیین شده مشهور هست ولی خب خیلی گل نکرد و افراد عموما دنبال چیز های حرفه ایی تر میگردند راستی مدلی که i داره میکروفن داره گفتم یه دفعه یه چیز اشتباه نگیری از یکی از دارندگان این هدفون همین سوال رو کردم که در جواب گفته بود:

ببخشید یه سوال ، کجای پایتخت هدفون ها رو میذاره تست کنیم ؟؟
تو هر طبقه یکی دوتا مقازه همچین اجازه ایی رو میدند. مشخصا چون خیلی خوب نگفتم اسم مغازه ها رو نمیارم. کمی بگردی حتما دستت میاد.

mohsenslr
21-10-2010, 23:12
خیلی وقت پیش درباره این برند اینجا یه چیز هایی گفته بودم خیلی خوشحال میشم یه ایرانی دربارش رویو بنویسه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین مدل برند klipsch بخواطر صدای بییار بم وکیفیت بیش از محدوده قیمت تعیین شده مشهور هست ولی خب خیلی گل نکرد و افراد عموما دنبال چیز های حرفه ایی تر میگردند راستی مدلی که i داره میکروفن داره گفتم یه دفعه یه چیز اشتباه نگیری از یکی از دارندگان این هدفون همین سوال رو کردم که در جواب گفته بود:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو هر طبقه یکی دوتا مقازه همچین اجازه ایی رو میدند. مشخصا چون خیلی خوب نگفتم اسم مغازه ها رو نمیارم. کمی بگردی حتما دستت میاد.

خوب پس قبول دارید که توی این محدوده ($100) بهترین انتخاب هست؟
در ضمن راجع به گل نکردنش هم من منظور شما رو درست متوجه نشدم! من که هرجا رفتم ، تو لیست پرفروشترین ها بود!

peaceful1
21-10-2010, 23:25
نه چون از یه حد متوسطی که کیفیت بالاتر بره یه شاخصه ایی که خیلی مهم میشه حالت صدا هست که برای چه سبکی منسب تر هست و چیز های دیگه مثل سازگاری هدفون مثلا Phonak Audeo PFE یه هدفونی هست که با سورس های زیادی سازگار هست یا نحوه قرار گرفتن طراحی جنس و......
که تو انتخاب نهایی خیلی تاثیر گذار میشه هر کی خواست از خوارج هدفون بگیره بهتر تو فرم زیر نیازش رو مطرح کنه یا کمی تو آرشوش جستجو کنه
heaf-fi.org
حرفه ای ترین رفرنس صدا
برای نیاز شما لینک زیر مربوط هست:

یا سایت های دیگه مثل:

یه چیز مهم دیگه این هست که شما از چه وسیله ایی برای گوش دادن به آهنگ استفاده میکنید.

pirouz3
21-10-2010, 23:32
سلام به دوستان! میخواستم کمکم کنید!من می خوام یه هدست بخرم! مشخصاتش اینا باشه!
1. دالبی باشه. 5.1 یا 7.1. حتما!
2. کیفیت صدای عالیییی!
3. می خوام برای بازی و موزیک ازش استفاده کنم! طوری که حال کنم! صداش آدمو بگیره! رو گوش خوب کیپ شه!
4. قیمتش بالا باشه و مقاوم باشه!
5. مارک معتبر
6.من یک هدست a4tech HU-510 داشتم! 25 تومن خریدم! خیلی هواسم بش بود! اما بعد 3 ماه سیمش قطع شد! وقتی به سیمش دست میزدم صدا درست میشد! دستمو که ور میداشتم صدا کم میشد! خیلی هم هواسم بهش بود! اما قبول کنید گاهی یه شرایطی پیش میاد که ممکنه سیم یکم کش بیاد یا دستت بش بخوره! بعد بازش کردم دیدم چقدر زشت ساختن!× همینطوریییییییی سیم ریخته شلوغ و بی نظم و گره خورده بهم! واسه همین یه هدست با کیفیت می خوام! قیمت هم مهم نیست!
7.اگر سیم داره طوری باشه که مقاوم باشه و قطع نشه به این سادگیا! در غیر این صورت بیسیم

mohsenslr
21-10-2010, 23:36
نه چون از یه حد متوسطی که کیفیت بالاتر بره یه شاخصه ایی که خیلی مهم میشه حالت صدا هست که برای چه سبکی منسب تر هست و چیز های دیگه مثل سازگاری هدفون مثلا Phonak Audeo PFE یه هدفونی هست که با سورس های زیادی سازگار هست یا نحوه قرار گرفتن طراحی جنس و......
که تو انتخاب نهایی خیلی تاثیر گذار میشه هر کی خواست از خوارج هدفون بگیره بهتر تو فرم زیر نیازش رو مطرح کنه یا کمی تو آرشوش جستجو کنه
heaf-fi.org
حرفه ای ترین رفرنس صدا
برای نیاز شما لینک زیر مربوط هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا سایت های دیگه مثل:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه چیز مهم دیگه این هست که شما از چه وسیله ایی برای گوش دادن به آهنگ استفاده میکنید.

ipod touch
بیشتر bass برام مهمه چون من موقع ورزش آهنگ گوش میدم.

shahab_f
21-10-2010, 23:41
]تو هر طبقه یکی دوتا مقازه همچین اجازه ایی رو میدند. مشخصا چون خیلی خوب نگفتم اسم مغازه ها رو نمیارم. کمی بگردی حتما دستت میاد.
امروز گشتم اما پیدا نکردم :31:، نمیشه پ خ کنید ؟؟

peaceful1
21-10-2010, 23:41
ipod touch

خوب این مدل که گفتید به نیازتون میخوره ولی اگه تو سایت های معتبر خارجی مشورت بخواهید به خیلی گذینه های بهتری میرسید.

pirouz3
21-10-2010, 23:47
کسی جواب منو نمیده!!!!!؟؟؟!!!!

saxp
21-10-2010, 23:55
ipod touch

من تقریبا بیشتر تاپیکهای این دو سایت رو تو یکسال اخیر خوندم خب زودتر میگفتی عشق بیس هستی Hippo VB تو انتخابش شک نکن بیس فوق العاده ای داره

peaceful1
21-10-2010, 23:57
جناب mohsenslr فرروم مشهور
که برای یوزر های apple هست هم میتونه کمک کنه

امروز گشتم اما پیدا نکردم :31:، نمیشه پ خ کنید ؟؟
نه کمی بیشتر بگردی حتما میبینی.

سلام به دوستان! میخواستم کمکم کنید!من می خوام یه هدست بخرم! مشخصاتش اینا باشه!
1. دالبی باشه. 5.1 یا 7.1. حتما!
2. کیفیت صدای عالیییی!
3. می خوام برای بازی و موزیک ازش استفاده کنم! طوری که حال کنم! صداش آدمو بگیره! رو گوش خوب کیپ شه!
4. قیمتش بالا باشه و مقاوم باشه!
5. مارک معتبر
6.من یک هدست a4tech HU-510 داشتم! 25 تومن خریدم! خیلی هواسم بش بود! اما بعد 3 ماه سیمش قطع شد! وقتی به سیمش دست میزدم صدا درست میشد! دستمو که ور میداشتم صدا کم میشد! خیلی هم هواسم بهش بود! اما قبول کنید گاهی یه شرایطی پیش میاد که ممکنه سیم یکم کش بیاد یا دستت بش بخوره! بعد بازش کردم دیدم چقدر زشت ساختن!× همینطوریییییییی سیم ریخته شلوغ و بی نظم و گره خورده بهم! واسه همین یه هدست با کیفیت می خوام! قیمت هم مهم نیست!
7.اگر سیم داره طوری باشه که مقاوم باشه و قطع نشه به این سادگیا! در غیر این صورت بیسیم
1 معنیش رو نمیفهمم
2 کریتیو لاجیتک مدل های خوبی دارند
3 همون کریتیو بگیری بهتره fatility فکر کنم خوب باشه.
4 مورد سوم
5کریتیو
6 a4tech مارک متفرقه با کیفیت هست(به درد نمیخوره)

saxp
22-10-2010, 00:08

دوست عزیز هدفون 5.1 یا 7.1 چندان بدرد موزیک نمیخوره اگه اولویت اولت موزیکه میتونی از هدفونی مثل Sennheiser HD-555 یا Pioneer SE-A1000 که صدای فراگیر دارن استفاده کنی اگرم میخوای بیشتر خرج کنی هدفونهای بیسیم SONY واگرم باز چیز بهتری میخوای هدفونهای بیسیم Pioneer حدود 300 تا 400 برات آب میخوره ولی آخرشه البته این مواردی که گفتم غیر وایرلسها نسبت به اولویت موزیک هست ولی اگه اولویتت گیم هست همون کریتیوی که جناب peaceful1 گفتن مناسبتره

peaceful1
22-10-2010, 00:14
دوست عزیز هدفون 5.1 یا 7.1 چندان بدرد موزیک نمیخوره اگه اولویت اولت موزیکه میتونی از هدفونی مثل Sennheiser HD-555 یا Pioneer SE-A1000 که صدای فراگیر دارن استفاده کنی اگرم میخوای بیشتر خرج کنی هدفونهای بیسیم SONY واگرم باز چیز بهتری میخوای هدفونهای بیسیم Pioneer حدود 300 تا 400 برات آب میخوره ولی آخرشه

شاید Pioneer تو صنف صدا خیلی مطرح باشه ولی تو بخش هدفون خیلی نه!!
تو بین این همه برند معتبر گمه
خیلی از این برند ها از Pioneer مطرح تر هستند و کلی بیشتر از اسم های تو اون لینک ها باز هم هست.

saxp
22-10-2010, 00:29
شاید Pioneer تو صنف صدا خیلی مطرح باشه ولی تو بخش هدفون خیلی نه!!
تو بین این همه برند معتبر گمه
خیلی از این برند ها از Pioneer مطرح تر هستند و کلی بیشتر از اسم های تو اون لینک ها باز هم هست.

حرف شما رو قبول دارم ولی این مدل Pioneer-SE-DIR800 کلا پوز مدلهای دیگه رو زده من خودم فکر نمیکردم ولی چندجا با هدفونهای 5.1 سونی مقایسه کرده بودن که پایونیر رو انتخاب خیلی بهتری میدونستن حتی یکی میگفت در حد اسپیکرهای یاماها 1200 دلاری که دارم صدا رو پخش میکنه

pirouz3
22-10-2010, 01:13
مرسی! من اول واسه گیمینگ می خوام بعد واسه موزیک!
این هدست خوبه؟ کسی استفاده کرده ازش؟
Creative Headset Surround Arena Gaming - White

T I M S A R
22-10-2010, 01:14
امیدوارم که اصل باشه لینک زیر رو یه نگاهی بنداز ببین بی پدرها چه جوری تقلبی شو میزنن

قبلا این کار رو کردم:10:
البته خوب اونجا نمایندگی بود و کلی مدل هم واسه تست داشت ولی دوست داشتم صدای مدل HD800 رو بشنوم که گفت امکان تستش نیست ،توی فروشگاه یه مارک دیگه هم بود به نام نیومان برلین که از پارتنر های سنهایزر بود و کارش میکروفون و باند و... بود.

فوق العادست،من خودم یدونه HD555 هم دارم که این Ie8 واقعا کیفیت و جزییات صدای بالاتری رو ارائه میده...
اینم بگم که من Shure ep530 رو هم تست کردم که بنظر من IE8 خیلی بهتر بود...

z0diac
22-10-2010, 10:29
درود

انگار اینجا جواب تازه وارد ها رو نمیدن! در مورد aurvana in ear 2 سوال داشتم. قبلاً aurvana in ear داشتم. الان 2 چنده؟ میارزه بخری؟ اگه نوع بهتری هست بگید. لطفاً. تا 80 تومن باشه مشکلی نیس.

سپاس

iPod classic for ever

a.z.p.z
22-10-2010, 11:07
این IE8 رو همه سبک ها جواب میده ؟ هم ترنس و دنس هم راک و متال . البته احتمال زیاد میده چون از اطلاعاتش معلوم هست و احتمالا جزئیات بالایی رو هم پخش میکنه!
کسی قیمتی داره الان ؟
راستی کسی HD595 تو ایران دیده ؟:31:

saxp
22-10-2010, 19:38
مرسی! من اول واسه گیمینگ می خوام بعد واسه موزیک!
این هدست خوبه؟ کسی استفاده کرده ازش؟
Creative Headset Surround Arena Gaming - White

خب من فکر کنم همون حرفم درست بود هدفون گیم بدرد موزیک نمیخوره البته همه چیزش برای گیم عالیه ولی
شما یک دردسری که با این هدفون داری اینه که با پورت usb به کامپیوترت باید وصل کنی
بنابرین به کارت صدا نمیتونی وصل کنی که بتونی صدای بهتری رو بگیری
دوما روی هیچ وسیله دیگه ای غیر کامپیوتر نمیتونی استفاده کنی ودردسر این رو هم داری
کلا صدای موزیک هم خوب پخش نمیکنن مگر اینکه بیای بری سراغ برندهای بیسیمی که گفتم
یا اینکه دوتا هدفون بگیری یکی برای گیم یکی هم برای موزیک

درود

انگار اینجا جواب تازه وارد ها رو نمیدن! در مورد aurvana in ear 2 سوال داشتم. قبلاً aurvana in ear داشتم. الان 2 چنده؟ میارزه بخری؟ اگه نوع بهتری هست بگید. لطفاً. تا 80 تومن باشه مشکلی نیس.

سپاس

iPod classic for ever
درود
جواب شما رو دادم من نمیدونم چرا کاربرای جدید زحمت نمیدن بخودشون صفحات قبلی رو بخونن :41:
بازم میگم تو ایران نیست باشه هم بیشتر از 100 تومان هست و ارزش نداره بخرید
گفتم فقط یک کیف اضافه شده و ایزولیتینگ بهتر شده توش تو ایرانم من که چیزی نمیشناسم بخوام جاش معرفی کنم

z0diac
22-10-2010, 21:36
خب من فکر کنم همون حرفم درست بود هدفون گیم بدرد موزیک نمیخوره البته همه چیزش برای گیم عالیه ولی
شما یک دردسری که با این هدفون داری اینه که با پورت usb به کامپیوترت باید وصل کنی
بنابرین به کارت صدا نمیتونی وصل کنی که بتونی صدای بهتری رو بگیری
دوما روی هیچ وسیله دیگه ای غیر کامپیوتر نمیتونی استفاده کنی ودردسر این رو هم داری
کلا صدای موزیک هم خوب پخش نمیکنن مگر اینکه بیای بری سراغ برندهای بیسیمی که گفتم
یا اینکه دوتا هدفون بگیری یکی برای گیم یکی هم برای موزیک

درود
جواب شما رو دادم من نمیدونم چرا کاربرای جدید زحمت نمیدن بخودشون صفحات قبلی رو بخونن :41:
بازم میگم تو ایران نیست باشه هم بیشتر از 100 تومان هست و ارزش نداره بخرید
گفتم فقط یک کیف اضافه شده و ایزولیتینگ بهتر شده توش تو ایرانم من که چیزی نمیشناسم بخوام جاش معرفی کنم

درود/

سلام. ممنونم دوست عزیز که جواب دادید. در رینج 70-80 تومن چی پیشنهاد میکنی؟!

وقت خوش./././././././././././.

iPod classic for ever:46:

saxp
23-10-2010, 17:26
درود/

سلام. ممنونم دوست عزیز که جواب دادید. در رینج 70-80 تومن چی پیشنهاد میکنی؟!

وقت خوش./././././././././././.

iPod classic for ever:46:
درود
در این رنج قیمتی که خواستید اگر میتونی از خارج از ایران تهیه کنی Klipsch Image S4 بیس ، شفافیت و صدای دلنشین تری داره نسبت به این مدل کرایتیو . داخل ایرانم فعلا نمیتونم چیزی معرفی کنم شاید دوستان دیگه بهتر بتونن به شما کمک کنن

z0diac
23-10-2010, 20:25
درود
در این رنج قیمتی که خواستید اگر میتونی از خارج از ایران تهیه کنی Klipsch Image S4 بیس ، شفافیت و صدای دلنشین تری داره نسبت به این مدل کرایتیو . داخل ایرانم فعلا نمیتونم چیزی معرفی کنم شاید دوستان دیگه بهتر بتونن به شما کمک کنن

توی ایران چی پیشنهاد می کنید؟

این IE8 رو همه سبک ها جواب میده ؟ هم ترنس و دنس هم راک و متال . البته احتمال زیاد میده چون از اطلاعاتش معلوم هست و احتمالا جزئیات بالایی رو هم پخش میکنه!
کسی قیمتی داره الان ؟
راستی کسی HD595 تو ایران دیده ؟:31:
درود/

سلام رفیق. فعلا که نمی تونم جوابتو بدم. تازه خریدمش:20: اما خوب روی چشم. حتماً..
میگم iTunes چه فرمت ویدئویی رو ساپورت میکنه؟!:13:

rgrgred
27-10-2010, 01:36
این هدفون تو ایران گیر میاد ؟ و چنده واسه چه سبک هایی بهتره ؟

cowon ce1

taboot666
29-10-2010, 23:38
سلام
من دنبال یه هدفون واسه وصل کردن به آمپلیفایر گیتار میخام که شب ها ازش استفاده کنم..
خیلی بودجه واسش ندارم در حد 40-50 تومن
ترجیحا in ear نباشه
حداقل 1-2 ساعت مداوم بشه تحملش کرد (به گوش خیلی فشار فیزیکی نیاره)
مرسی

L.A.M.P.A.R.D
30-10-2010, 15:10
سلام.....یه هدفون خوب میخوام برای گوش کردن اهنگ های راک و متال و ترنس توی خیابون......میخوام هیچ صدایی جز اهنگ نشنوم.....زیر 40 تومن ، مرسی

peaceful1
30-10-2010, 15:35
ep-830
فکر کنم تنها گزینه ایی هست که به سختی به بوجه شما میخوره.

L.A.M.P.A.R.D
30-10-2010, 16:45
از این هایی که دوره گوش رو میگیره چی؟ چقدر میشه پولش؟ من یکی دارم ، سونی ، ولی خیلی بزرگ هست ، نمیشه برد بیرون خونه :دی ، ادم خجالت میکشه :دی

peaceful1
30-10-2010, 17:46
عموما زیر 20 تومن هستند فقط یکی دو مدل بیشتر هست اگه منظورت رو درست متوجه شدم باشم منظورت از اینها هست:

L.A.M.P.A.R.D
30-10-2010, 18:42
نه عزیز :دی
از اینا :
(ماله خودمه)

peaceful1
30-10-2010, 18:51
خوب بگو mdr-200 خوب آره من هم خجالت میگشم از اینها رو گوشم بزارم برم تو خیابون
خوب چرا همون 830 رو نمیگیری.

fa13
30-10-2010, 18:52
خوب هنوز با mp3 کنار نیومدیم معضل هدفون هم اضافه شد :31:
زیر 30 دلار چی پیشنهاد میدیدن ؟
خودم به skullcandy titan رسیدم
سایت خوبم برا مقایسه هدفون میشناسین محبت کنید این cnet و.. فقط یه چیز کلی مینویسه یه سایت حرفه این میخوام

L.A.M.P.A.R.D
30-10-2010, 18:58
خوب بگو mdr-200 خوب آره من هم خجالت میگشم از اینها رو گوشم بزارم برم تو خیابون
خوب چرا همون 830 رو نمیگیری.
اخه از اینایی هست که توی گوش میره.....یادمه اون موقع که سوی اریکسون داشتم از این نوع هدفون ها داشت .....مشکل اینه که بعد از مدتی سرم درد میگیره و اینا :دی.....ولی mdr رو اینا خوبن :دی

peaceful1
30-10-2010, 19:14
خوب هنوز با mp3 کنار نیومدیم معضل هدفون هم اضافه شد :31:
زیر 30 دلار چی پیشنهاد میدیدن ؟
خودم به skullcandy titan رسیدم
سایت خوبم برا مقایسه هدفون میشناسین محبت کنید این cnet و.. فقط یه چیز کلی مینویسه یه سایت حرفه این میخوام

اخه از اینایی هست که توی گوش میره.....یادمه اون موقع که سوی اریکسون داشتم از این نوع هدفون ها داشت .....مشکل اینه که بعد از مدتی سرم درد میگیره و اینا :دی.....ولی mdr رو اینا خوبن :دی
این خوبه؟!:

یا این

یا باز روت نمیشه استفاده کنی؟!
این چطور:

a.z.p.z
30-10-2010, 19:17

به طور کلی in ear ها چون تو گوش میره و بسته هست صدا رو ایزوله میکنه به همین دلیل هست که ممکنه بعضی ها مشکل داشته باشن ولی اگه استفاده درست ازشون بشه به هیچ وجه مشکلی ایجاد نمیکنه.
خیلی ها رو دیدم تا حدممکن صدارو بالا میبرن یا به طور ناگهانی صدا رو بالامیبرن که این موارد میتونه مشکل و اسیب ایجاد بکنه .
من خودم با in ear صدا رو از نصف بالا تر نمیبرم و چندساعت هم بدون هیچ مشکلی و سر درد و ... موزیک گوش میدم.
کلا خیلی ها این رو نمیدونن که با صدای بلند گوش کردن هنر نیست خوب گوش کردن مهمه!

L.A.M.P.A.R.D
30-10-2010, 19:43
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین خوبه؟!:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا این

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا باز روت نمیشه استفاده کنی؟!
این چطور:

این سومی اندازش خوبه....

میدونی ، یکی دیده بودم ، قطرش خیلی خیلی کم بود...........واقعا خیلی نازک بود و شیک .....اتصال بین دو گوشی هم خیلی ظریف بود ......

اگه بتونید یکی مثل اون واسم پیدا کنید ممنون میشم .....
بعد ، یه چیزه دیگه این که ، میشه این هدفونی که دارم هم بفروشم ؟ یعنی میخرن ؟ اگه بخرن میتونم پول بیشتری برای هدفون بدم:46:

fa13
30-10-2010, 19:46
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین خوبه؟!:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا این

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا باز روت نمیشه استفاده کنی؟!
این چطور:

ممنون
ولی این لیسته بیشتر گیجم کرد مارک هایی که داده تو اروپا خیلی کمه یا اگر هست اون مدل نیست :31:
خیلی سخت شد
نمیشه یه نسخه پیچید که مارک معروفی هم باشه
مثلا sen رو خودم دارم باسش کمه ولی دیتیل داره

L.A.M.P.A.R.D
30-10-2010, 19:50
به طور کلی in ear ها چون تو گوش میره و بسته هست صدا رو ایزوله میکنه به همین دلیل هست که ممکنه بعضی ها مشکل داشته باشن ولی اگه استفاده درست ازشون بشه به هیچ وجه مشکلی ایجاد نمیکنه.
خیلی ها رو دیدم تا حدممکن صدارو بالا میبرن یا به طور ناگهانی صدا رو بالامیبرن که این موارد میتونه مشکل و اسیب ایجاد بکنه .
من خودم با in ear صدا رو از نصف بالا تر نمیبرم و چندساعت هم بدون هیچ مشکلی و سر درد و ... موزیک گوش میدم.
کلا خیلی ها این رو نمیدونن که با صدای بلند گوش کردن هنر نیست خوب گوش کردن مهمه!
از نظر کیفیت برتری با کدوم هست ؟

peaceful1
30-10-2010, 20:08
هزینه ای که بکنی خیلی بیشتر رو کیفیت اثر داره تا حالت وایسادن هدفون رو گوش
ولی خوب نوع وایسادن هدفون تو حالت صدا تاثیر داره یا بهتر بگیم ... چطوری بگم مثلا هدفون های کیلیپ مثل سونی که خودم صفحه قبل گذاشتم عموما بم ضعیفی دارند وبقیه اندازه ها و حالت ها هم مثل این حالت های خودشون رو دارند.....

L.A.M.P.A.R.D
30-10-2010, 20:12
خوب........پس با این حساب ، هرچی شما بگید :دی
فقط یه هدفون معرفی کنید که بدر راک و متال بخوره

fabio montari
30-10-2010, 20:14
سلام
ایرفون تا 60 70 تومن برای سونی واکمن سری x چی پیشنهاد میدید ایرفونه خودش گم شد :41:
akg
یا creative

L.A.M.P.A.R.D
30-10-2010, 20:22
اینا چطوریاست ؟ :

taboot666
30-10-2010, 20:22
دوستان یه چنتا مدل هم به ما پیشنهاد بده با اون شرایط که پیج قبل گفتم ممنون میشم.. یه مدل امتحان شده باشه که تست شده باشه بهتره

fabio montari
30-10-2010, 20:46
اینا چطوریاست ؟ :

زیاد مال نیست فکر نکنم خوب باشه

dooste.man83
30-10-2010, 20:48
--------- Post added at 08:48 PM ---------- Previous post was at 08:47 PM ----------
سلام دوستان
امروز ۲ مدل MONSTER رو تست کردم مدل

Beats by Dr. Dre Tour Mobile In-Ear

که صداش افتضاح بود حیفه ۱۹۰ تومن پول که بدی واسه این گوشی نه بیس داره نه وضوح یک AKG k319 گرفتم که با اینکه in ear نیست اما صداش خیلی‌ بهتره

مدل

Beats Studio by Dr. Dre - Hi-Def Noise-Canceling Over-Ear

رو هم گوش کردم صداش خوب بود اما نه اندازه ۳۹۰ تومن من خودم با 205 تومن AKG K142HD گرفتم به مراتب بهتر بود هم صدای بهتر هم وضوح بالاتر بیس مثل هم بود

peaceful1
30-10-2010, 20:57
من هم اون ها رو چند بار تست کردم افتضاح بود برام مشخصه که اصلی نیستند همین طور audio tecnica و crysen و حتی یه بار هم creative aurvana live ای کاش یه نظارتی به این بازار بلبشو بود چرا کریتیو که دو تا نماینده داره باید همچین شرایطی تو بازار داشته باشه .این همه هزینه میکنند تا یه مقدار فروش داشته باشند یک کمی هم به بازار نظارت داشته باشند تا .........

fa13
30-10-2010, 21:11
دوستان راهنمایی لطفا بین این همه مدل چی بگیرم ؟
برا پاپ کدوم بهتر هست بیس نرم و دیتیل قابل قبول (دوتاش که باهم نمیشه )
soundmagic mp21
یا
skullcandy titan
یا هر چی فکر میکنین خوبه

dooste.man83
30-10-2010, 21:21
حالا یه سوال دوستان یه هدفون close می‌خوام بگیرم بین ۲ تا مدل موندم نظرتون کدومه مدلی‌ که بیس قوی تر و کیفیت بهتر داشته باشه کدوم مدل هست بنظرتون:

1- AKG 518 DJ قیمت 110

2- CRATIVE aurvana live قیمت 110

peaceful1
30-10-2010, 21:31
AKG 518 DJ دارم صداش خیلی بم هست
CRATIVE aurvana live گفتی قبلا کلی سرچ کردم این هدفون با یکی از هدفون های موفق denon یکی هست و هردوشون رو فاستر درست کرده.
ولی حواست باشه اگه خواستی بگیری از اون کریتیو هایی که من تست کردم نگیری!!
حتما از یه مغازه معتبر و مطمئن بگیر.

---------- Post added at 09:31 PM ---------- Previous post was at 09:30 PM ----------

دوستان راهنمایی لطفا بین این همه مدل چی بگیرم ؟
برا پاپ کدوم بهتر هست بیس نرم و دیتیل قابل قبول (دوتاش که باهم نمیشه )
soundmagic mp21
یا
skullcandy titan
یا هر چی فکر میکنین خوبه
این همه هدفون چرا به soundmagic چینی گیر دادی برند بهتر نبود؟!

fa13
30-10-2010, 21:39
CRATIVE aurvana live گفتی قبلا کلی سرچ کردم این هدفون با یکی از هدفون های موفق denon یکی هست و هردوشون رو فاستر درست کرده.
حتما از یه مغازه معتبر و مطمئن بگیر.

---------- Post added at 09:31 PM ---------- Previous post was at 09:30 PM ----------

این همه هدفون چرا به soundmagic چینی گیر دادی برند بهتر نبود؟!
شما بگو چی بگیرم ؟
تا 30 دلار چیز بهتری سراغ داری ؟

dooste.man83
30-10-2010, 21:59
حتما از یه مغازه معتبر و مطمئن بگیر.!

سلام دوست خوبم فکر کنم هیچ کسی‌ مثل شما نظراتش حرفه ای نیست
منم ۲ تاشو تست کردم بنظرام صدای AkG 518 DJ یکم بم بود ولی‌ بیس خوبی‌ داشت قوی تر از این AKG K142 HD هم بود کلا DJ ‌ها بیسشون قویه این خصوصیات اصلیشونه CRATIVE auravana live هم تست کردم اون صدا بنظر بهتر بود موافقی دوست عزیز فقط چون باهم تست نکردم میتونی‌ بهم بگی‌ بیس کدوم قوی تره ؟ و اینکه creative auravana live از creative auravana DJ بهتره از نظر بیس و وضوح؟

mrmbmh
30-10-2010, 22:13
پلاستیک چیه؟

سونی e35 برای شما و بودجه تون فک کنم بهترین انتخابه
بعد چند مدل از jvc تو این رنج قیمت هست مثل [JVC-HA-FX67] که میتونی بری jvc سنترها نگاه کنی یا تو jvctehran.com مدلای با کیفیتی هستن

سلام

نه هدست میخوام، این مدلی:

پلاستیک دور سرش منظور بود...
چیزی پیشنهاد میشه؟

peaceful1
30-10-2010, 22:23
قربونت برم امیدوارم لایق این حرف ها باشم.
من خودم چیز زیادی نمیدونم بیشتر حرف های این و اون رو تو این سایت های خارجی نقل قول میکنم.
والا من این creative auravana live که تست کرده بودم خیلی مشکوک بود اونی نبود که به نظرم باید باشه ولی 518 dj یه ایراد داره اون هم این که 2 متر سیم داره اگه بتونی جوری استفاده کنی که این 2 متر قطع نشه خودش یه هنره!!
فکر کنم اگه سنهایزر HD 25-1 II بتونی بگیری 110$ خیلی بهتر باشه یه بار با یکی از دوستان که هر دو رو داشت مشورت کردم این رو گفت:

well first of when u listen to two one after the other the differnce is obvious...the fiio e5 is not on the same level as the T3

the T3 adds more sound stage and clarity while enhancing the lower freqs.and by lower freqs i dont mean that it just gives more bass..no,it just doesnt let lows sink in the back..

the sennheiser ie7 are great ..simply cant ask for more...
now bare in mind that ive never heard any other high end IEM's only other high-end headphones like the senn hd 25.

i have stopped the race of searching for the right IEM's...they have an amazing detail level and soundstage without leaving behind the great bass...

i got them for 234$ (us) so its a great deal i think...i would buy them again

i still have my akg k518LE...only i now use them at home on my computer...

but on the go i use the ie7...

the ie7 are alot more accurate than the k518..and dont forget that u are comparing an IEM to cans and still the ie7 are way better

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:19 PM ----------

چیزی پیشنهاد میشه؟

این خوبه؟!
ببین دوست من این ها اطلاعات بازاری هست که مغازه دار بهتر میتونه راهنمایی کنه بهتره شما بری از مراکز خرید مربوطه از چند مغازه بپرسیی مطمئن باش به نتیجه مطلوب تر و منطقی تری میرسی.

شما بگو چی بگیرم ؟
تا 30 دلار چیز بهتری سراغ داری ؟
بودجت کمه بیشتر از cx300 فعلا به ذهنم نمیرسه.

dooste.man83
30-10-2010, 22:41
قربونت برم امیدوارم لایق این حرف ها باشم.
من خودم چیز زیادی نمیدونم بیشتر حرف های این و اون رو تو این سایت های خارجی نقل قول میکنم.
والا من این creative auravana live که تست کرده بودم خیلی مشکوک بود اونی نبود که به نظرم باید باشه ولی 518 dj یه ایراد داره اون هم این که 2 متر سیم داره اگه بتونی جوری استفاده کنی که این 2 متر قطع نشه خودش یه هنره!!
فکر کنم اگه سنهایزر HD 25-1 II بتونی بگیری 110$ خیلی بهتر باشه یه بار با یکی از دوستان که هر دو رو داشت مشورت کردم این رو گفت:

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:19 PM ----------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین خوبه؟!
ببین دوست من این ها اطلاعات بازاری هست که مغازه دار بهتر میتونه راهنمایی کنه بهتره شما بری از مراکز خرید مربوطه از چند مغازه بپرسیی مطمئن باش به نتیجه مطلوب تر و منطقی تری میرسی.

همینکه شما دوست عزیز به سوالات بچه‌های دیگه جواب میدین خودش جای کلی‌ تشکر داره
منم خودم دوست دارم سنهایزر رو اما مساله اینه که اینجا پیدا نمی‌شه و آدمم نمیتون اعتماد کنه اصل یا نه
حالا می‌خوام بدونم خود شما باشی‌ و بیس واست اول از همه و بعد هم وضوح مطرح باشه انتخابت کدومه؟

1-creative auravana live
2-creative auravana dj
3-akg k518 dj

peaceful1
30-10-2010, 22:51
من خودم سومی رو دارم راضی هم هستم .
و بلاخره اون موقع که گرفته بودم هر دو این مدل تو بازار بود ولی خوب این که دارم رو ترجیه دادم آخه گرفتن دو هدفون نزدیک به هم کمی....
اگه مثلا akg702 گرفته بودی میگفتم خب 518 بگیر بد نیست کمی مکث کنی شاید اگه از یه برند دیگه بگیری بهتر باشه من هم بیشتر تحقیق میکنم اگه به نتیجه ایی رسیدم حتما بهت میگم.

SaЁeD
30-10-2010, 22:58
ویرایش شد.لطفا مدیران حذف کنند.با تشکر

peaceful1
30-10-2010, 23:06

چیزی پیشنهاد میشه؟

اقا من جدیدا میخوام یه هدفون بگیرم-چی پیشنهاد میکنید-خیلی مدل اشغالی تو بازار هست.
خوب این مشخصاتو داشته باشه:(مشخصات و برندش رو کامل بنویسید)
1=قدرت و کیفیت صداش عالی باشه.خوب بیس بزنه.
2=گوش ادم رو درد نیاره.بعضی مدلها بدنه شون طوریه که گوش ادم رو درد میارن بعد یه مدت کوتاه(منظورم صدا نیست-بدنه اش هست)
3=شیک و جمع و جور باشه.
با تشکر

---------- Post added at 10:58 PM ---------- Previous post was at 10:58 PM ----------

اقا من جدیدا میخوام یه هدفون بگیرم-چی پیشنهاد میکنید-خیلی مدل اشغالی تو بازار هست.
خوب این مشخصاتو داشته باشه:(مشخصات و برندش رو کامل بنویسید)
1=قدرت و کیفیت صداش عالی باشه.خوب بیس بزنه.
2=گوش ادم رو درد نیاره.بعضی مدلها بدنه شون طوریه که گوش ادم رو درد میارن بعد یه مدت کوتاه(منظورم صدا نیست-بدنه اش هست)
3=شیک و جمع و جور باشه.
با تشکر

اصل موضوع $$$$$$$$$ رو نگفتی و مورد استفاده(با پلیر میخوای استفاده کنی با چه وسیله ایی)
حالتش چه طوری باشه؟!
full size ,close,clip,backside,ear bug,earphone,,.......

dooste.man83
30-10-2010, 23:11
والا دوست عزیزم یعنی‌ من الان چون هدفونم HD هست از بالاترین وضوح بر خوردار هست و از اونور چون semi-close هست یعنی‌ اگه هدفون open بذارم میگم چقدر شبیه هدفون خودمه اگه هدفون close بذارم باز میگم تفاوت آنچنانی‌ نمی‌کنه .... راستی می خوام حتما 32 اهم باشه

منم خودم نظرم اینه که مارک متفاوتی بگیرم اما یه چیزی باشه که حداقل یه توافت مثبت با این هدفونی که دارم بکنه مثلا یا باس خیلی‌ قوی تر یا جنس صداش دل‌ نشین تر باشه
ولی‌ داداش در کلّ با اولویت بیس نظرت رو چه مارکی هست که اینجام باشه و چه مدلی؟ ‌ این سنهایزر هم خیلی‌ بعیده آورد باشه یا بار جدید بیاره ...

peaceful1
30-10-2010, 23:22
اتفاقا آورده میده340 تومن؟!
به نظرم کمی زیاده
فعلا همون 3 گزینه معقول به نظر میاد یه چند روز سرچ میکنم شاید به نتیجه بهتری رسیدم که یه دفعه شرمنده نشم.

dooste.man83
30-10-2010, 23:28
اتفاقا آورده میده340 تومن؟!
به نظرم کمی زیاده
فعلا همون 3 گزینه معقول به نظر میاد یه چند روز سرچ میکنم شاید به نتیجه بهتری رسیدم که یه دفعه شرمنده نشم.
پس بار جدید آورده؟ اصل هست حالا ؟

peaceful1
30-10-2010, 23:32
نمیدونم ایشالا که باشه میدونم الان ie8 و این مدلی که گفتم موجود داره.

dooste.man83
31-10-2010, 00:06
نمیدونم ایشالا که باشه میدونم الان ie8 و این مدلی که گفتم موجود داره.
32 اهم می خوام که این 70 هست... ولی یکی از این 3 تا رو طبق نظر شخصیت بگو که بیس بالاتریم داره...ممنون

peaceful1
31-10-2010, 00:13
ok,........

dooste.man83
31-10-2010, 00:15
ok,........
منتظرم داداش

راستی‌ این Creative Aurvana live دامنه فرکانسیش خیلی‌ عجیب غریبه 30000 - 10 اگه دقت کنید یعنی‌ همین محصول رو اگه سنهایزر میزد فکر کنم قیمتش نجومی میشد
طبقه دامنه فرکانسی بنظر باید خیلی بیس‌ عمیق و تریبل شم دقیق باشه و از این نظر از ۲ تا دیگه بهتر باشه ...فقط موندم بیسش از Creative Aurvana DJ بیشتره یا نه ...

peaceful1
31-10-2010, 00:44
آره یه چند ساعت پیش برای اولین بار دیدم ولی خوب به این مشخصات خیلی نمیشه اعتنا کرد باید کمی دقیقتر برسی کرد.

راستی چرا به جای خرید هدفون یه AMPLIFIER PORTABLE خوب مثل IBASSO T3 نمیگیری؟!
چون اگه میخوای برای کوون بگیری اتفاقا کوون تنها پلیری هست که تو امپدانس های بالاتر مثل 60-100 بهتر جواب میده بر عکس بقیه برند ها فقط احتیاج به کمی تقویت داره.

taboot666
31-10-2010, 11:57
سلام
من دنبال یه هدفون واسه وصل کردن به آمپلیفایر گیتار می گردم که شب ها ازش استفاده کنم..
خیلی بودجه واسش ندارم در حد 40-50 تومن
ترجیحا in ear نباشه
حداقل 1-2 ساعت مداوم بشه تحملش کرد (به گوش خیلی فشار فیزیکی نیاره)
مرسی

دوستان یه چنتا مدل هم به ما پیشنهاد بده با اون شرایط که پیج قبل گفتم ممنون میشم.. یه مدل امتحان شده باشه که تست شده باشه بهتره

آقا یکی کمک کنه لطفا :whistle:

fa13
31-10-2010, 11:59
sennheiser cx500 نظرتون رو بفرمایید؟
300 و 400 هم هست فقط 400 سیمش دو تیکه است که فک کنم برا من زیاد جالب نباشه

dooste.man83
31-10-2010, 12:10
آقا سریع می‌خوام آدرس فروشگاه‌های که سنهایزر دارن تو دوبی‌ رو بهم بدین ... راستی‌ اونجا دیگه حتما اصل یا بازم ممکن تقلبی بندازن ... و گارانتی اصلی‌ دوبی‌ واسه سنهایزر هم اگه کسی‌ میدونه چیه بگه بهم ...مدل HD 595 رو می خوام بگیرم ...شما حدود قیمت اونجاش رو میدونین؟
ممنون از عزیزانی که کمک میکنن

peaceful1
31-10-2010, 12:59
فروشگاه های زیادی پیدا کردم مثل:

ولی خود نمایندگی رو نه حدود یک سال پیش با این خبر روبرو شده بودم

یه ایمل بزن به این آدرس زیر بپرس مثل ایمل زیر:

, To Whom It May Concern
If possible please give me information about your Dubai Representative
sincerely

dooste.man83
31-10-2010, 13:24
فروشگاه های زیادی پیدا کردم مثل:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ولی خود نمایندگی رو نه حدود یک سال پیش با این خبر روبرو شده بودم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه ایمل بزن به این آدرس زیر بپرس مثل ایمل زیر:

, To Whom It May Concern
If possible please give me information about your Dubai Representative
sincerely

دوست عزیزم من یکی‌ از دوستم داره میره که هیچی‌ از هدفون نمیدونه باید آدرس و مدل رو بهش بدم تا بتونه بگیر واسه همین کمک خواستم امشب داره میره
آدرس یک یا چند تا فروشگاه که اصلی‌ میفروشن می‌خوام فقط و اینکه بدونم اونجا ممکنه تقلبیشم بندازن بهش یا نه؟
اینجا مثل اینکه جز شما کسی‌ منو کمک نمی‌کنه ممنونم بابت این موضوع

اگه بتونی‌ آدرسی چیزی واسم گیر بیاری و یا سوال کنی‌ ممنونت میشم من زبانم خیلی‌ خوب نیست نمیتونم این کارو انجام بدم استاد اگه زحمتی نیست ممنون میشم این لطف در حقم بکنی‌...ممنون

fa13
31-10-2010, 13:30
دوست عزیزم من یکی‌ از دوستم داره میره که هیچی‌ از هدفون نمیدونه باید آدرس و مدل رو بهش بدم تا بتونه بگیر واسه همین کمک خواستم امشب داره میره
آدرس یک یا چند تا فروشگاه که اصلی‌ میفروشن می‌خوام فقط و اینکه بدونم اونجا ممکنه تقلبیشم بندازن بهش یا نه؟
اینجا مثل اینکه جز شما کسی‌ منو کمک نمی‌کنه ممنونم بابت این موضوع

اگه بتونی‌ آدرسی چیزی واسم گیر بیاری و یا سوال کنی‌ ممنونت میشم من زبانم خیلی‌ خوب نیست نمیتونم این کارو انجام بدم استاد اگه زحمتی نیست ممنون میشم این لطف در حقم بکنی‌...ممنون
نمیدونم دوستمون این ادرس رو دادن یا نه ولی اینم یه نگاه بنداز

با اجازه منم یه میل میزنم اگر جواب گرفتم بهت میگم

dooste.man83
31-10-2010, 13:33
نمیدونم دوستمون این ادرس رو دادن یا نه ولی اینم یه نگاه بنداز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا اجازه منم یه میل میزنم اگر جواب گرفتم بهت میگم
واقعا ممنون آدم به داشتن دوستانی مثل شما افتخار می‌کنه...منتظرم

آقا فقط یه سوال این آدرس‌ها که دادین جنسشون اصله بنظرتون چون اینجور که دیدم نمایندگی دیگه نداره اونجا سنهایزر؟ نظرتون چیه؟

fa13
31-10-2010, 13:43
خواهش الان فرستادم فقط دفتر middle east تو انگلیس هست !!!

حالا امیدوارم جواب بدن سنگ رو یخ نشیم :31:
در مورد اصل بودن دبی نمیدونم والا اگر اروپایی جایی بود میگفتم اره دبی رو نمیدونم

peaceful1
31-10-2010, 13:46
یادم رفت ایمیلی که قرار بود اون متن رو بفرستی رو بگم:
info@sennheiser.co.uk
حتما بفرست عموما کمتر از یک روز جواب گو هستند.

dooste.man83
31-10-2010, 13:54
یادم رفت ایمیلی که قرار بود اون متن رو بفرستی رو بگم:
info@sennheiser.co.uk
حتما بفرست عموما کمتر از یک روز جواب گو هستند.
والا من انگلیسیم خوب نیست شما زحمتش رو بکشید ممنون میشم

peaceful1
31-10-2010, 14:06
ok, فرستادم

fa13
31-10-2010, 18:47
خوب خوشبختانه جواب داد
Our headphones can be found in Jumbo Electronics, Virgin, E4U and more - my recommendation would be to try the Virgin and Jumbo stores in the Mall of the Emirates.
همون طور که مشخصه گفته توی فروشگاهای virgin و E4U
توصیه کرده از JUMBO , VIRGIN که تو همه مال ها هست میتونی تهیه کنی
امیدوارم مفید باشه
موفق باشید

fabio montari
31-10-2010, 19:11
اقا یه هدفون بگید 50 60 تومن برای واکم واجبه خدایی هدفونه خودم گم شده

dooste.man83
31-10-2010, 19:53
خوب خوشبختانه جواب داد
Our headphones can be found in Jumbo Electronics, Virgin, E4U and more - my recommendation would be to try the Virgin and Jumbo stores in the Mall of the Emirates.
همون طور که مشخصه گفته توی فروشگاهای virgin و E4U
توصیه کرده از JUMBO , VIRGIN که تو همه مال ها هست میتونی تهیه کنی
امیدوارم مفید باشه
موفق باشید
ممنون یک دنیا
آقا ممکن آدرس این ۳ تا هم که گفته بهم بدی

fa13
31-10-2010, 20:01
ممنون یک دنیا
آقا ممکن آدرس این ۳ تا هم که گفته بهم بدی
والا آدرس نداده
شما تو گوگل مپ بزنی virgin dubai کلی جا رو بهت نشون میده نزدیک ترین به محل مورد نظرت رو انتخاب کن
این یه سری فروشگاه زنجیره ایه که اکثر جاهای دنیا هست
موفق باشی

peaceful1
31-10-2010, 20:33
پیدا کردم تو لینک زیر بود لینکی که دوستمون داده بود دو تاش رو صفحه قبل گفته بودم یکیش از دستم دررفت بود:

dooste.man83
31-10-2010, 20:33
والا آدرس نداده
شما تو گوگل مپ بزنی virgin dubai کلی جا رو بهت نشون میده نزدیک ترین به محل مورد نظرت رو انتخاب کن
این یه سری فروشگاه زنجیره ایه که اکثر جاهای دنیا هست
موفق باشی
این virgin آدرس اینترنتی نداره؟ ممکن واسم بزارین ...ممنون

راستی‌ تا حدود ۲۵۰ تومن بهترین چیزیکه می‌تونم پیدا کنم تو فول سیز‌ها همین سنهایزر HD595 هست؟

fa13
31-10-2010, 20:46
این virgin آدرس اینترنتی نداره؟ ممکن واسم بزارین ...ممنون

دوستان یه سوال
من یکم رفتم سراغ shure se115 بعد تو یکی از این رویو ها یه کاربری گفته بود که من خندم میگیره وقتی میبینم یکی این ایرفون رو زده و داره mp3 128 گوش میده :31:
یعنی همچین ایرفونی فقط با flac و... خوب جواب میده و خریدش احمقانه است
واقعا برام مهمه اگر کسی میتونه لطفا پاسخ بده

rgrgred
31-10-2010, 20:59
می می خوام واسه شافل کریتیو ۶۵۰ بگیرم از اونجای که تهرون نیستم باید اینترنتی بگیرم ؛ تقلبی کریتیو هم که توی بازار هست

به نظر شما چی کار کنم ؟ جای مورد اطمینان هست بهم معرفی کنید - ممنون

peaceful1
31-10-2010, 21:00
خوب کیفیت صدا بستگی به چند چیز داره مهم ترین اون ها:
سورس تولید کننده صدا(کارت صدا /پلیر/.....)
سورس پخش صدا هدفون اسپیکر .....
کیفیت فایل پخش معمولا افراد دوستار کیفیت زیر mp3 320 kb/sec گوش نمیدند و معمولا از فرمت های lossless مثل acc و flac کیفیت یک طرف حالت بد صدای mp3 یک طرف این فرمت بد جوری فشرده میکنه تو بالاترین کیفیت ها هم باز جزئیات نداری اونوقت یه مقداری بعضی هزینه ها غیر معقول میشه حالا اون هدفونی که شما گفتید خیلی گرون نیست تو بعضی ها دیگه خیلی غیر منطقی هست اگه کسی از همچین فرمتی با همچین کیفیتی استفاده کنه.
______________________-

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$File/HD_598_new_intro.jpg

-------------------------------

می می خوام واسه شافل کریتیو ۶۵۰ بگیرم از اونجای که تهرون نیستم باید اینترنتی بگیرم ؛ تقلبی کریتیو هم که توی بازار هست

زنگ بزن شاب تلفن نزدیکترین نمایندگی رو بپرس

rgrgred
31-10-2010, 21:10
-------------------------------

زنگ بزن شاب تلفن نزدیکترین نمایندگی رو بپرس

مرسی تلفن شاب رو اگه داری بده تا زنگ بزنم بهش :11:

peaceful1
31-10-2010, 21:14

fa13
31-10-2010, 21:27
تشکر peaceful1 عزیز (حسین ) اگر اشتباه نکنم
حالا یه سوال دیگه برام پیش اومد یه سری مارک های چینی رو میبینی توی head-fi خیلی ازشون تعریف شده ولی نام و نشون ندارن
حالا منم گیر کردم برم سراغ اونها یا پول پای برند بدم
مثلا sen رو راحت میتونم تهیه کنم ولی بعضی مارک ها که توی اون فروم ازشون تعریف شده یکم خریدشون با ریسک هست
peaceful1
31-10-2010, 21:43
بله درست گفتید:40:
میشه اسم برندش رو بگی

fa13
31-10-2010, 21:55
بله درست گفتید:40:
میشه اسم برندش رو بگی
مثلا brainwavz m2 یا soundmagic pl50
اینا خیلی فکر نمیکنم معروف باشن ولی مثلا اون ام 2 رو خیلی ازش تعریف کردن قیمتی هم نداره pl50 هم همین طور
تو همون لیستی که خودت لطف کردی اینا تو ساند امتیاز خوبی گرفتن حتی از مارک های خیلی شاخ هم بالاتر
پ ن : این flac عجب دیتیلی میده شیفتش شدم :40:

saxp
31-10-2010, 22:09
Creative aurvana 2 هم وارد بازار شده قیمتش 95 الی 100 هست گفتم بگم دوستانی که تو ایران دنبالش بودن اطلاع داشته باشن

peaceful1
31-10-2010, 22:14
اون سر تیتر رو خیلی خوشم نیومد و خیلی از نظر هاش رو قبول ندارم.
یه فرقی این خارجی ها با ما دارند این هست که سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندند
منظورم اینه که با هم بحث الکی نمیکنند از هم یاد میگیرند و یاد میدن مثل ما ایرانی ها الکی به هم گیر نمیدن برای همین دلیل نمیشه اگه کسی مخالفت نکرده یعنی همه قبول دازند من لینک sticky بالای اون صفحه anythingbutipod رو بیشتر قبول دارم.
اصلا فکر sound magic نکن خیلی مزخرف هست

fa13
31-10-2010, 22:40
اون سر تیتر رو خیلی خوشم نیومد و خیلی از نظر هاش رو قبول ندارم.
یه فرقی این خارجی ها با ما دارند این هست که سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندند
منظورم اینه که با هم بحث الکی نمیکنند از هم یاد میگیرند و یاد میدن مثل ما ایرانی ها الکی به هم گیر نمیدن برای همین دلیل نمیشه اگه کسی مخالفت نکرده یعنی همه قبول دازند من لینک sticky بالای اون صفحه anythingbutipod رو بیشتر قبول دارم.
اصلا فکر sound magic نکن خیلی مزخرف هست
این لینک رو میفرمایید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون از راهنماییت و توصیت
تو اینام چینی زیاده (اشتباه میکنم تصحیح کن) این head direct re0 چطوره ؟
لطفا نظرت رو درباره sen cx 500 هم بگو ؟ نظرم رو اینه
پ ن: تا حدودی میشناسمشون :31:

fabio montari
31-10-2010, 22:51

بهتره از نت نگیری از اینجا بگیری بهتره یه اشنا بگو برا بگیره پست کنه چون معلوم نیست تو نت به چی میدن بهترین جا هم ایرانیا تو ولیعصر طبقه دوم نمایندیگه کریتیو هست :10:

---------- Post added at 10:51 PM ---------- Previous post was at 10:46 PM ----------

حسین جان یه akg بگو ما بریم بگیریم 60 70 تومن مرسی

dooste.man83
31-10-2010, 22:57
راستی‌ تا حدود ۲۵۰ تومن بهترین چیزیکه می‌تونم پیدا کنم تو فول سیز‌ها همین سنهایزر HD595 هست؟

peaceful1
31-10-2010, 23:22
تو بین سنهایزر ها این طور به نظر میاد ولی مارک خلیلی زیاده تو صفحه فول سایز head-fi یه نگا بنداز کلی مارک میبینی یکی از بهترینشون ultrasone هست.

بهتره از نت نگیری از اینجا بگیری بهتره یه اشنا بگو برا بگیره پست کنه چون معلوم نیست تو نت به چی میدن بهترین جا هم ایرانیا تو ولیعصر طبقه دوم نمایندیگه کریتیو هست :10:

---------- Post added at 10:51 PM ---------- Previous post was at 10:46 PM ----------

ببین اگه پول زیاد کرده شماره حساب میدم که راحتت کنم حد اقل دست یه مستمند رو هم گرفتی

---------- Post added at 11:22 PM ---------- Previous post was at 11:18 PM ----------

این لینک رو میفرمایید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون از راهنماییت و توصیت
تو اینام چینی زیاده (اشتباه میکنم تصحیح کن) این head direct re0 چطوره ؟
لطفا نظرت رو درباره sen cx 500 هم بگو ؟ نظرم رو اینه
پ ن: تا حدودی میشناسمشون :31:

چون الان با موبایل دارم میبینم متاسفانه لینک رو نمیتونم باز کنم.
اجازه بدی یه نگا بندازم بعد فردا بگم.

z0diac
31-10-2010, 23:34
درود/

سلام. پیسفول جان!:31: خوبی برادر؟! یه سوال داشتم، اینکه aurvana in ear 2 ارزش خریدن داره؟
یعنی واقعاً میارزه 90 - 100 تومن بدی پاش؟ و اینکه من قبلاً aurvana in ear داشتم. الان هم پلیرم آی کلاسیک هست. با تشکر فراوان و اینا:46::11:

وقت خوش././././././././././.

We need peace! From 1/1/1 till ... !

fa13
31-10-2010, 23:37
تو بین سنهایزر ها این طور به نظر میاد ولی مارک خلیلی زیاده تو صفحه فول سایز head-fi یه نگا بنداز کلی مارک میبینی یکی از بهترینشون ultrasone هست.

ببین اگه پول زیاد کرده شماره حساب میدم که راحتت کنم حد اقل دست یه مستمند رو هم گرفتی

---------- Post added at 11:22 PM ---------- Previous post was at 11:18 PM ----------

فرصت کردی نظرت رو درباره cx 500 بگو اگر اوکی هست برم بگیرم
یا هر چی زیر 80 دلار به نظرت خوبه (دیتیل میخوام باس نرم)

rgrgred
01-11-2010, 00:12

داداش من بوشهرم و تهرون کسی ندارم

مجبورم ... :41:

fabio montari
01-11-2010, 01:21

:31: خوب چی کار کنم ایرفونه خودم گم شده الان ep630 دارم به اسکول کندی که جفتشون به درد من نمیخوره

---------- Post added at 01:21 AM ---------- Previous post was at 01:20 AM ----------

خیلی بد شد حالا هم میگیری از یه سایت مطمئن بگیر که حداقل اصل باشه اگه قیمتشم بالا هست با گارنتی شاب باشه ا

peaceful1
01-11-2010, 10:49
dooste.man83 میگم به دوستت میخوای بگو یکی از این ها هم بگیره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$File/mx581_intro.jpg

درود/

سلام. پیسفول جان!:31: خوبی برادر؟! یه سوال داشتم، اینکه aurvana in ear 2 ارزش خریدن داره؟
یعنی واقعاً میارزه 90 - 100 تومن بدی پاش؟ و اینکه من قبلاً aurvana in ear داشتم. الان هم پلیرم آی کلاسیک هست. با تشکر فراوان و اینا:46::11:

وقت خوش././././././././././.

We need peace! From 1/1/1 till ... !

قربونت تو این محدوده قیمت انتخاب هاب زیادی نیست خیلی از اون انتخاب های محدود الان تو بازار موجود نیست مثل سونی هایی که تو این محدوده هستند میمونه چند برند که یا از چین میاد یا معلوم نیست مسافر از کجا میاره پس تغریبا بجز این مدل انتخاب زیادی نمیمونه دیگه کار به این جا که کدوم خوبه کدوم بد هست نمیکشه......
اگه چیز مد نظرت هست غیر از این بگو.....

فرصت کردی نظرت رو درباره cx 500 بگو اگر اوکی هست برم بگیرم
یا هر چی زیر 80 دلار به نظرت خوبه (دیتیل میخوام باس نرم)
این صداش همون طوری هست که شما گفتید ولی به نظر من cx500 هدفونی نیست که بخواطرش ارزش داشته باشه آدم تو دردسر خرید اینترنتی از خارج بیفته.

fa13
01-11-2010, 14:23
dooste.man83

این صداش همون طوری هست که شما گفتید ولی به نظر من cx500 هدفونی نیست که بخواطرش ارزش داشته باشه آدم تو دردسر خرید اینترنتی از خارج بیفته.
قربون دستت من خودم اروپا هستم مشکلی برا خرید نیست
اینجا sen زیاد هست و در دسترس فقط انقد که از cx 300 تعریف شده از 500 نشده قیمتشم پایین تره
راستی یه چیزی دیدم خیلی چشم رو گرفت اوکی رو بدی میرم میگیرم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا هر چیزی که فکر میکنی تو این محدوده خوب هست بفرمایید
peaceful1
01-11-2010, 15:35
قربون دستت من خودم اروپا هستم مشکلی برا خرید نیست
اینجا sen زیاد هست و در دسترس فقط انقد که از cx 300 تعریف شده از 500 نشده قیمتشم پایین تره
راستی یه چیزی دیدم خیلی چشم رو گرفت اوکی رو بدی میرم میگیرم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا هر چیزی که فکر میکنی تو این محدوده خوب هست بفرمایید
خیلی برند با کیفیتی هست یکی از این دوستان میگفت همون ultimate ear هست (یعنی oem این برند هست)
بله منظورم همون لینک abi بود .
دلیلش این هست که cx300 ارزونترینی هست که میشه گرفت وبرای همین وسع خیلی ها به اون میرسه یا به عنوان اولین تجربه خیلی ها همین رو انتخاب میکنند
تو این سبکی که شما میگید همون ue بهترین هست
در درجه اول این:

این ها هم یه نگاه بنداز:

ولی این برندی که روش دست گذاشتی هم به نیازت میخوره
به قیمتش هم می ارزه.

just_german
01-11-2010, 17:39
یادمه یکی از بپه ها در به در دنبال cx300-ii میگشت انجا هست (خودم یعنی برام اوردن وضوهش خیلی خوبه)

fa13
01-11-2010, 18:00
خیلی برند با کیفیتی هست یکی از این دوستان میگفت همون ultimate ear هست (یعنی oem این برند هست)
بله منظورم همون لینک abi بود .
دلیلش این هست که cx300 ارزونترینی هست که میشه گرفت وبرای همین وسع خیلی ها به اون میرسه یا به عنوان اولین تجربه خیلی ها همین رو انتخاب میکنند
تو این سبکی که شما میگید همون ue بهترین هست
در درجه اول این:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین ها هم یه نگاه بنداز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی این برندی که روش دست گذاشتی هم به نیازت میخوره
به قیمتش هم می ارزه.
یعنی پیشنهاد دادی باقلوا :40:
دستت درد نکنه حسین عزیز
آقا اینجا superfi 4 هست قیمتشم خوبه
ببینم کدوم جور میشه یا همون که خودم گفتم اوکی دادی رو میگیرم یا همین رو
نکته خاصی برا superfi 4 هست بفرمایید
احتمالا پلیر رو همون clip+ بگیرم (مچه دیگه ؟) یا نه cowon میخواد ؟(ببخشید خارج از موضوع بود )
تشکر فراوان :11::40:

peaceful1
01-11-2010, 18:50
یعنی پیشنهاد دادی باقلوا :40:
دستت درد نکنه حسین عزیز
آقا اینجا superfi 4 هست قیمتشم خوبه
ببینم کدوم جور میشه یا همون که خودم گفتم اوکی دادی رو میگیرم یا همین رو
نکته خاصی برا superfi 4 هست بفرمایید
احتمالا پلیر رو همون clip+ بگیرم (مچه دیگه ؟) یا نه cowon میخواد ؟(ببخشید خارج از موضوع بود )
تشکر فراوان :11::40:

ultimate ear کلا بخواطر تفکیک پذیری بالا و بم کنترل شده مشهوره حتی بعضی مدل ها که سورس جدا برای پخش صدای بم داره باز هدفون هایی زیادی هستند که تو این ضمینه بیشتر به چشم میان مثلا شماره دو تو عکس سورس بم هدفون هست
ولی ....

fa13
01-11-2010, 19:18
ultimate ear کلا بخواطر تفکیک پذیری بالا و بم کنترل شده مشهوره حتی بعضی مدل ها که سورس جدا برای پخش صدای بم داره باز هدفون هایی زیادی هستند که تو این ضمینه بیشتر به چشم میان مثلا شماره دو تو عکس سورس بم هدفون هست
ولی ....

دیگه اینا میره تو دسته مونیتور واینا اتفاقا اینجا هست ولی خوب قیمتشم ادم خوف میکنه :31:

peaceful1
01-11-2010, 19:21
" اینجا" ؟!
شما کجا هستید؟!

fa13
01-11-2010, 19:23
" اینجا" ؟!
شما کجا هستید؟!
...............پ خ شد

musketeer
01-11-2010, 22:30
سلام
من الآن یک iTouch + Sony ex-32 دارم. خوبه و راضی هستم، ولی خواستم یکم سطح کیفیت رو بالاتر ببرم! :پی نظر دوستان راجع به مثلا cx3-II و Clip یا Fuze چی هست؟ سبک هم بیشترین تاکید روی Cello. منظورم اینه تفکیک صدا مهمه برام (فکر کنم!)

پیشاپیش مرسی

mamad gonzo
02-11-2010, 12:12
سلام
من الآن یک iTouch + Sony ex-32 دارم. خوبه و راضی هستم، ولی خواستم یکم سطح کیفیت رو بالاتر ببرم! :پی نظر دوستان راجع به مثلا cx3-II و Clip یا Fuze چی هست؟ سبک هم بیشترین تاکید روی Cello. منظورم اینه تفکیک صدا مهمه برام (فکر کنم!)

پیشاپیش مرسی
اگه تفکیک واست مهمه هم هدفونو عوض کن و هم یه منبع تغذیه خوب واسش بگیر یا به امپ واسه ای تاچ بگیر ...
در هر صورت بحث مورد نظر رو مشخص کن و هر کدوم رو تو تاپیک خودش پی بگیر ....
الان اینجا بحث هدفون میکنیم واسه شما ... که شما محدوده بودجتو بگو تا بریم جلو.........

دیگه اینا میره تو دسته مونیتور واینا اتفاقا اینجا هست ولی خوب قیمتشم ادم خوف میکنه :31:
سلا رفیق ...
ببین یه قاعده کلی بگم از شک و ابهام درت بیارم ....
ببین من از چند صفحه قبل که پست شما رو میخوندم بین چند تا هدفون از این به اون می پریدی ...
hd595 ... ue ... shure ...
ببین تو الان تو موقعیتی هستی که به بازار خیلیی گسترده ای دسترسی داری پس به نظر من شما بین فول سایز و این ایر راهتو مشخص کن ... و اینو بدون که از این انخاب هایی که مطرح کردم هر کدوم رو بگیری برد کردی و باختی در کار نیست ... اصطلاحا قضیه برد برد هست ... حالا نمیدونم ولی مطمئنم هر کدوم رو بگیری پشیمون نمیشی ....
زیاد دور و برتو شلوغ نکن چون باعث سر در گمیت خواهد شد ...

در مورد پلیر هم نباید اینجا بگم ولی یه تیکه زیر ابی میرم امیدوارم بچه ها ببخشن ...
شما بودجتو بگو بعد انتخابها میان جلوت .... اگرم نظرت روی پلاس هست شک نکن چون ایشون یکی از خوش صدا ترین پلیر هایی هستش که حجم و اندازه جمع و جوری داره و کار کردن باش راحته ...

من توصیه میکنم که یه امپلی فایرهم واسه پلاس بگیری .. چون ایران فکر نمیکنم گگیر بیاد ... در مورد امپ حسین جان اطلاعات خیلی خوبی داره

musketeer
02-11-2010, 12:26
اگه تفکیک واست مهمه هم هدفونو عوض کن و هم یه منبع تغذیه خوب واسش بگیر یا به امپ واسه ای تاچ بگیر ...
در هر صورت بحث مورد نظر رو مشخص کن و هر کدوم رو تو تاپیک خودش پی بگیر ....
الان اینجا بحث هدفون میکنیم واسه شما ... که شما محدوده بودجتو بگو تا بریم جلو.........
مرسی بابت پاسختون:40:
خب در مورد هدفون، یک چیری میخوام که خیلی بزرگ نباشه چون outdoor بیشتر میخوام استفاده کنم واسه همین inear مدنظرم هست. البته px100 اندازه اش خوب هست تقریبا و بیرون هم میشه استفاده کرد. ولی قیمتی که سراغ دارم ازش فکر کنم نمی ارزه. 90 تومن این حدودا هست فکر کنم price / performance خیلی مناسب نباشه براش.
بودجه خیلی مشخص نیست توی ذهنم. مثلا از همه شنیدم که برای Inear تا سقف 100 باید هزینه کرد (تو ایران) و بیشتر از اون اصلا گزینه ای که بیارزه وجود نداره.

برای پلیر هم همونطور که گفتید میرم تاپیک خودش:11:
مرسی بازم

mamad gonzo
02-11-2010, 12:33
اگه تو مدل های شبیه px100 بخوای ... همون خودش گزینه خوبیه 70 تومنه که میتونی یه کوچولو هم تخفیف بگیری ... px100 II هم خوبه که اشکالات سری اول رو نداره ... و البته صداش انچنان پیشرفتی فکر نکنم داشته باشه ولی خوب از لحاض فیزیک بهتر شده ..
PX200 هم هست که اون کلوز هست و یه پله از لحاض صدا پاییتر از 100 قرار میگیره ...

اگه ایرفون بخوای کارای ای کا جی رو نیگاه بنداز ضمن اینکه از سونی قافل نباید شد ...
راستشو بخوای من درست متوجه سبکت نشدم واسه همین تو معرفی ایرفون مرددم ... شما یکم بیشتر در مورد سبک موزیک میگوشی بوگو .

a.z.p.z
02-11-2010, 12:36
ایشون تمرکزشون رو کاراری cello هست و فک میکنم تفکیک و شفافیت صدا براشون خیلی مهمتر هست تا داشتن باس قوی تو این رده فک میکنم کاراری سونی و سن هایزر رو مدنظر داشته باشن خوبه !

musketeer
02-11-2010, 12:44
میگم شما کمین کرده بودید جواب بدید؟! :18: lol بینهایت ممنون بابت سرعتتون :40:

سبک که منظورم cello rock و cello metal سازهایی مثل ویولنسل و اینها هست. بهترین نمونه اش هم که Apocalyptica :40:
و دیگه اینکه قیمت تقریبی از px100-II و px-200 دارید؟ خیلی ممنون میشم:10:

mamad gonzo
02-11-2010, 12:45
ایشون تمرکزشون رو کاراری cello هست و فک میکنم تفکیک و شفافیت صدا براشون خیلی مهمتر هست تا داشتن باس قوی تو این رده فک میکنم کاراری سونی و سن هایزر رو مدنظر داشته باشن خوبه !
اره منم فکر میکنم سونی خوب باشه + ای کا جی ....
من کلا جدا از بحث صدا .. تو این فیک بازار زنهایزر خرید این برند رو مناسب نمیبینم ...

میگم شما کمین کرده بودید جواب بدید؟! :18: lol بینهایت ممنون بابت سرعتتون :40:

سبک که منظورم cello rock و cello metal سازهایی مثل ویولنسل و اینها هست. بهترین نمونه اش هم که Apocalyptica :40:
و دیگه اینکه قیمت تقریبی از px100-II و px-200 دارید؟ خیلی ممنون میشم:10:
200 رو همون بین 70 تا 80 در نظر بگیر ولی اون یکی رو نمیدونم باید زنگ بزنی نمایندگی زنهایزر تو خیابون جمهوری بپرسی ...
APOCALYPTICA به به AZPZ جان تحویل بگیر ...
اقا با این چیزی که گفتی روشن شدم و بی شک AKG تو این سبکا پیشرو هست کاراش و در رده بعد سونی میتونه خوب باشه ...
شما یه نیگاه به محصولات AKG بنداز من الان حضور ذهن ندارم ولی میگردم گزینه ها رو میزارم جلوت ...
فعلا اگه زبونم لال ای کا جی نابود بشه و انتخابات به سونی برسه EX85 , EX300 رو در نظر داشته باش ....

از ای کا جی تو شکل و شمایل PX100 دو گزینه هست که اونام خوبن ولی از لحاض ظاهری باید بپسندیشون
K450
K518
البته قیمت این دو مدل چون ایرفون نیستن کمی بالاتره ... 450 حدود 150 تومنه و 518 هم حدود 120

ایرفون های ای کا جی
K321 570000
K317 670000
K319 970000
بنده چون تا حالا شخصا صدای این 3 تا رو گوش نکردم نمیتونم تفاوتاشونو بگم ...
ولی میتونی بری نمایندگیش تو پاساژ
پایتخت شاید بزاره تست کنی

musketeer
02-11-2010, 13:20
200 رو همون بین 70 تا 80 در نظر بگیر ولی اون یکی رو نمیدونم باید زنگ بزنی نمایندگی زنهایزر تو خیابون جمهوری بپرسی ...
APOCALYPTICA به به AZPZ جان تحویل بگیر ...
اقا با این چیزی که گفتی روشن شدم و بی شک AKG تو این سبکا پیشرو هست کاراش و در رده بعد سونی میتونه خوب باشه ...
شما یه نیگاه به محصولات AKG بنداز من الان حضور ذهن ندارم ولی میگردم گزینه ها رو میزارم جلوت ...
فعلا اگه زبونم لال ای کا جی نابود بشه و انتخابات به سونی برسه EX85 , EX300 رو در نظر داشته باش ....

از ای کا جی تو شکل و شمایل PX100 دو گزینه هست که اونام خوبن ولی از لحاض ظاهری باید بپسندیشون
K450
K518
البته قیمت این دو مدل چون ایرفون نیستن کمی بالاتره ... 450 حدود 150 تومنه و 518 هم حدود 120

ایرفون های ای کا جی
K321 570000
K317 670000
K319 970000
بنده چون تا حالا شخصا صدای این 3 تا رو گوش نکردم نمیتونم تفاوتاشونو بگم ...
ولی میتونی بری نمایندگیش تو پاساژ
پایتخت شاید بزاره تست کنی
پس اگر درست فهمیده باشم بهتره که inear نگیرم برای این سبک. درسته؟ یعنی برم تو کار همون AKG . قیافه که اونقدر هم مهم نیست ولی این k518 یک مقدار قیافه اش جالبه خوشمان آمد:31:
و یک چیز دیگه. اگر مثلا EX300 سونی بخوام بگیرم، چطور میشه اگه NC33 بگیرم که نویزکنسلینگ داره؟ تو یک مایه ها به نظر میان.

بازم ممنون