PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری مناسب

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

rgrgred
26-07-2010, 11:54
شما پلیرت رو بگو تا میگی یک نگاهی به هدفون زیر بنداز:
Ultimate Ears triple.fi 10 Pro

من 20 همن ماه میام تهرون چند تا خرید دارم

می خوام نانو بخرم هم کوچیکه هم باریک " اخه واسه ورزش سنگین به کارم نمیاد "

این هدفونا خیلی بزرگ هستن فک کنم کیفیت خداست:31:

peaceful1
26-07-2010, 12:14
من 20 همن ماه میام تهرون چند تا خرید دارم

می خوام نانو بخرم هم کوچیکه هم باریک " اخه واسه ورزش سنگین به کارم نمیاد "

این هدفونا خیلی بزرگ هستن فک کنم کیفیت خداست:31:

اگه نانو میخواهی بخری پول هدفون نده چون اپل ارزش این هزینه ها رو نداره دوستت درست میگه بهترین برند پلیر کوون هست چند چیز این مارک رو با عموم پلیر ها متفاوت میکنه:
1 داشتن افکت های زیاد(برای ترمیم و شبیه سازی صدا)
2 داشتن اکولایزر و تنظیمات زیاد صدا( اجازه گوش دادن و تنظیم آهننگ ها و هدفون های مختلف رو میده)
سیگنال خروجی با کیفیت
و ...
بجز آخری عموم چیز هایی که گفتم اصلا اپل نداره نه این که داره ولی مال کوون بهتره نه! اصلا نداره این کجا و اون کجا !
اگه دنبال کیفیت میگردی اصلا پول اپل نده اگه میدی الکی هدفون خوب نگیر(اگه توضیح بیشتر درباره پلیر خواستی تو تاپیک پلیر بپرس چون این جا جاش نیست.)
درباره هدفون ببین بهترین , بهترین هست بهترین دو تا نمیشه از نظر من وقتی داری درباره بهترین صحبت میکنی خیلی تو خط سبک آهنگ رو میخوره یا نه حرف نزن. اگه میتونی اول sure se5430 نشد Ultimate Ears triple.fi 10 بگیر نشد sennheiser ie8بگیر .
زیر 200 تومن برو تو خط سبک و فلان وبهمان اگه میخوای درباره بهترین حرف بزنی این چیز ها خیلی به چشم نمییاد. دیگه تفاوت انقدر نیست

a.z.p.z
26-07-2010, 12:55
ببینید اچ دی 555 اخرین بارشون براشون در پاییز اومد و در پاییز هم موجودیشون تموم شده من از 28 اذر پیگیر فقط این مدل هستم و تا الان همیشه گفتم به زودی میاریم کلا بیخیال بشید بهتره !
امیدی به بازار هدفون ایران ندارم فقط یه سونی کریتیو نسبتا خوب ساپورت میشه بقیه هیچ حتی سن هایزر و ای کی جی هم در حد خوب نیست و میتونید ببینید که مدل های حرفه ای و ... وجود نداره ...

خیر سرم میخواستم سن هایزر HD 380 PRO بگیرم ظاهرا اون رو هم باید از U.S برام بیاد !
دوستانی که میخوان هدفون CLOSED بگیرن این مدل رو مد نظر قرار بدن( یه مدل حرفه ای) ... گرچه به نظر من Beats studio در سطح خیلی خوب و بالایی برای استفاده روزانه در رده شخصی قرار داره.
و به طور کلی کسانی که سبک هیپ هاپ و R&B الکترونیک(trance house dance ) گوش میدن بدون شک هدفون closed بگیرید!

rgrgred
26-07-2010, 14:17
ببینید اچ دی 555 اخرین بارشون براشون در پاییز اومد و در پاییز هم موجودیشون تموم شده من از 28 اذر پیگیر فقط این مدل هستم و تا الان همیشه گفتم به زودی میاریم کلا بیخیال بشید بهتره !
امیدی به بازار هدفون ایران ندارم فقط یه سونی کریتیو نسبتا خوب ساپورت میشه بقیه هیچ حتی سن هایزر و ای کی جی هم در حد خوب نیست و میتونید ببینید که مدل های حرفه ای و ... وجود نداره ...

خیر سرم میخواستم سن هایزر HD 380 PRO بگیرم ظاهرا اون رو هم باید از U.S برام بیاد !
دوستانی که میخوان هدفون CLOSED بگیرن این مدل رو مد نظر قرار بدن( یه مدل حرفه ای) ... گرچه به نظر من Beats studio در سطح خیلی خوب و بالایی برای استفاده روزانه در رده شخصی قرار داره.
و به طور کلی کسانی که سبک هیپ هاپ و R&B الکترونیک(trance house dance ) گوش میدن بدون شک هدفون closed بگیرید!

closed بزرگ هاست ؟

akg k 701

فکر کنم اینم چیز خوبی باشه هاااا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واسه دنس و قر کمر :31:

ولی بهترین هدفون in ear ادم بگیره ها در مقابل این دی جی فول سایزا هیچه

خیلی خوشم اومده از Ultimate Ears triple.fi 10 Pro ولی تا بیاد ایران 400 تومنه نا قابل پولشه

مرسی peaceful1 و a.z.p.z

peaceful1
26-07-2010, 21:31
closed بزرگ هاست ؟

akg k 701

فکر کنم اینم چیز خوبی باشه هاااا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واسه دنس و قر کمر :31:

ولی بهترین هدفون in ear ادم بگیره ها در مقابل این دی جی فول سایزا هیچه

خیلی خوشم اومده از Ultimate Ears triple.fi 10 Pro ولی تا بیاد ایران 400 تومنه نا قابل پولشه

مرسی peaceful1 و a.z.p.z

Ultimate Ears triple.fi 10 Pro و se530 خیلی خاص هستند با بقیه مقایسه نکن.

rgrgred
26-07-2010, 23:57
اگه نانو میخواهی بخری پول هدفون نده چون اپل ارزش این هزینه ها رو نداره دوستت درست میگه بهترین برند پلیر کوون هست چند چیز این مارک رو با عموم پلیر ها متفاوت میکنه:
1 داشتن افکت های زیاد(برای ترمیم و شبیه سازی صدا)
2 داشتن اکولایزر و تنظیمات زیاد صدا( اجازه گوش دادن و تنظیم آهننگ ها و هدفون های مختلف رو میده)
سیگنال خروجی با کیفیت
و ...
بجز آخری عموم چیز هایی که گفتم اصلا اپل نداره نه این که داره ولی مال کوون بهتره نه! اصلا نداره این کجا و اون کجا !
اگه دنبال کیفیت میگردی اصلا پول اپل نده اگه میدی الکی هدفون خوب نگیر(اگه توضیح بیشتر درباره پلیر خواستی تو تاپیک پلیر بپرس چون این جا جاش نیست.)
درباره هدفون ببین بهترین , بهترین هست بهترین دو تا نمیشه از نظر من وقتی داری درباره بهترین صحبت میکنی خیلی تو خط سبک آهنگ رو میخوره یا نه حرف نزن. اگه میتونی اول sure se5430 نشد Ultimate Ears triple.fi 10 بگیر نشد sennheiser ie8بگیر .
زیر 200 تومن برو تو خط سبک و فلان وبهمان اگه میخوای درباره بهترین حرف بزنی این چیز ها خیلی به چشم نمییاد. دیگه تفاوت انقدر نیست

من چند بار کامل راهنمایی شمارو خوندم

طبق گفته شما اگه سمت ایپاد نانو برم بهتره هدفون گرون قیمت نگیرم ....

خوب هدفون خوب واسه نانو چی بگیرم " اخه فکرش که می کنم 300 بدم هدفون بعد پلیرم اون قدرت و کیفیت رو نداشته باشه فایده نداره

این هدفون 100 تومنیا akg creative در سطح هدفون های walkman سونی اریکسونه ؟ اگه اینطوری باشه بدردم نمی خوره

اخه می خوام باس و کیفیت عالی نه ولی خوب داشته باشه حداقل واسه سبک پاپ " :10:

panther99
27-07-2010, 01:14
آقا قیمت این aurvana کریتیو رو کسی داره الان ؟؟؟؟ آخرین قیمتش رو میخوام ؟؟؟
تو این رنج بهترین هدفون برای ترنس چی هست ؟؟؟ ( بیس عالی و صدای شفاف )

یکی هم جواب منو بده . ممنون :11:

Benygh
27-07-2010, 15:05
همینه دیگه بازار محدود هدفون تو ایران متاستفانه این چیزا رو داره ...
باید منتظر باشی بیارن .. فکر نکنم جای دیگه ای باشه حالا ضرر نداره یه سر ژایتخت برو سراغ این مدلو بگیر ...
اخه بدبختی اینجاس که فکر کنم قبلا یه مغازه تو پایتخت کاراس سنهایزر رو داش ولی مثل اینکه جم کرده ... ولی تو یه سر برو .. تیر در تاریکی

خسته شدم، اگه بخوام وارد کنم هم تا يک ماه طول ميکشه !

مدل مشابه HD555 و يادر همين حد چيا پيشنهاد ميکنيد ؟

a.z.p.z
27-07-2010, 21:01
من چند بار کامل راهنمایی شمارو خوندم

طبق گفته شما اگه سمت ایپاد نانو برم بهتره هدفون گرون قیمت نگیرم ....

خوب هدفون خوب واسه نانو چی بگیرم " اخه فکرش که می کنم 300 بدم هدفون بعد پلیرم اون قدرت و کیفیت رو نداشته باشه فایده نداره

این هدفون 100 تومنیا akg creative در سطح هدفون های walkman سونی اریکسونه ؟ اگه اینطوری باشه بدردم نمی خوره

اخه می خوام باس و کیفیت عالی نه ولی خوب داشته باشه حداقل واسه سبک پاپ " :10:

ببین بذار یه چیزی رو بت بگم ... به نظرم خودت تکلیفت رو نمیدونی یه بار میری سمت هدفون های circumaural یه بار میری سمت in-ear !
ببین برای ایپاد نانو in ear اگه میخوای به نظر خودم و طبق تجربه شخصی کنم از کریتیو میتونی مدل
aurvana in ear رو بگیری که از نظر bass و شفافیت و کیفیت در سطح خیلی خوبی قرار داره جدا از طراحی و امکانات جانبیش ! ... قیمتش هم حدود 80 میتونی گیر بیاری از نمایندگی خود کریتیو ! ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمدل های سطح پایین ترم هست مثل EP-630 و ... که در حد 18 تا 30 تومن هست ...
...........................................
در مورد سوال بالات خیر CLOSED به بزرگ ها گفته نمیشه همه IN EAR ها هم اکثرا CLOSED هستن و صدا رو ایزوله میکنن و برای سبک الکترونیک و هیپ هاپ مناسب هستن !
اگرم فول سایز میخوای که بحث جداست !
...........................................
در مورد سوال BENY NVIDIA !
در همین حد میتونی مدل HD 485 رو از سن هایزر انتخاب کنی تا جایی هم که میدونم موجودی دارن منم مثل تو میخواستم 555 بگیرم نداشتن 485 گرفتم و واقعا هم راضی هستم از نظر طراحی و راحتی خیلی خوب هست!
کابلش هم جدا میشه و یه هولدر هم تو باکسش هست ... به نظر من واقعا مدل قابل قبول و خوبی هست میتونی بررسی ها و تست ها رو هم ببینی همه چیز بر این موضوع تاکید داره ! ...

به هر حال سوالی در مورد 485 داشتی میتونی بپرسی ( هدفونی هست که برای همه چیز مناسب هست یعنی استفاده محدودی نداره فیلم-موزیک و ... و واقعا گوش و سر رو خسته نمیکنه چون تجربه ی استفاده بالای 5-6 ساعت رو سرم رو دارم ! و الان که 7 ماه هست دارمش روزی 5 ساعت رو حداقل ازش استفاده کردم به طور کلی! *** فقط ممکنه بعد از استفاده طولانی EAR هاش یه کم کهنه بشه که اونا هم در میاد و میتونی عوضش کنی که باید بالای چند سال ازش استفاده بکنی !)

Benygh
28-07-2010, 00:35
فکر کنم چاره ي ديگه اي نداشته باشم، همين مدل رو ميگيرم ...

ريويوهاش هم چيزاي جالبي گفته ! فقط يک چيزي ! من نميخوام صدا ضعيف باشه !!! يعني بدم مياد وقتي صدا ضعيف باشه ! به نظرتون ميتونه نيازم رو برطرف کنه ؟

قيمتش هم 80 بايد باشه ...

به هر حال ...

مدل HD280 Pro چطوره ؟ هست تو بازار ؟
مدل k99 چطوره از AKG ?

a.z.p.z
28-07-2010, 11:45
فکر کنم چاره ي ديگه اي نداشته باشم، همين مدل رو ميگيرم ...

ريويوهاش هم چيزاي جالبي گفته ! فقط يک چيزي ! من نميخوام صدا ضعيف باشه !!! يعني بدم مياد وقتي صدا ضعيف باشه ! به نظرتون ميتونه نيازم رو برطرف کنه ؟

قيمتش هم 80 بايد باشه ...

به هر حال ...

مدل HD280 Pro چطوره ؟ هست تو بازار ؟
مدل k99 چطوره از AKG ?

مطمئن باش از این مدل راضی خواهی بود واقعا از نظر کیفیت خوبه ! ... منظورت از این که صدا ضعیف باشه چیه؟!
من بهمن گرفتم 120 میتونی الانم زنگ بزنی بپرسی(البته با کلی تخفیف 120 تومن شد !)
و 485 هم به درد کامپوتر میخوره هم پلیر هم برای سیستم خانگی و دیدن فیلم و ... واقعا مناسب هست !
از نظر طراحی و راحتی هم من واقعا باهاش راحت هستم و واقعا گوش و ... رو اذیت نمیکنه
*البته کسایی که اولین تجربه استفاده از هدفون های circumaural شون هست ممکنه اولش عادت نداشته باشن و ناراحت باشه که به مرور درست میشه ... جنس ear هاشم راحت هست و منکه زیاد گوشم عرق نکرده ...
* فقط اینکه موهای بیچاره منو پرس میکنه و من رسما کچل شدم ( به زودی مجبورم کچل کنم چون کچل شدم:دی)

دلت خوشه ها 555 نیست 280pro باشه ؟ حالا خواستی اونم بپرس ضرر نداره البته الان که 380pro اومده و از نظر جنس و کیفیت از 280 بالاتر هست توصیه میشه از 380pro استفاده بکنید ....
البته اینم بگم این دسته هیچ ربطی به 555 و 485 نداره چون این ها واقعا هدفون های حرفه ای هستن و اصولا هم به بیشتر به درد سبک های الکترونیک و هیپ هاپ و ... میخورن ! چون closed هم هستن و اینکه استفاده محدودی دارن و برای موسیقی هست تا فیلم و ... برخلاف 555 و 485 !

Benygh
28-07-2010, 14:01
من در مورد 485 چيزهاي خوبي هم شنيدم ولي گفته اند نسبت به 555 فقط يک هدفون معموليه که شايد بتونه کاربر رو راضي کنه ولي به 555 نميرسه !!!
من که تلاشم روي 555 هست و الان هم موندم چيکار کنم ...

a.z.p.z
28-07-2010, 16:08
من در مورد 485 چيزهاي خوبي هم شنيدم ولي گفته اند نسبت به 555 فقط يک هدفون معموليه که شايد بتونه کاربر رو راضي کنه ولي به 555 نميرسه !!!
من که تلاشم روي 555 هست و الان هم موندم چيکار کنم ...

به هر حال من هم 555 و هم 485 رو تست کردم ... از نظر کیفیت صدا خوب 555 بهتر از 485 هست ولی نه در حد خیلی زیاد ! ... به هر حال 555 از نظر کیفیت بالاتر از 485 قرار داره ... ولی 485 هم واقعا خوب هست ...
حالا شما دوس داری میتونی 2-3 سال دیگه هم صبر کنی به امید اینکه اون یارو 555 بیاره که فک نکنم بیاره ...
یا میتونی از خارج بیاری ...

و به نظرم اگه 485 نمیخوای که به نظرم واقعا گزینه مناسبی برای شما بعد از 555 هست میتونی بری توی برند AKG و مدل هاش رو ببینی البته قیمت هدفون های AKG کلا بالاتر از سن هایزر هست نمیدونم میتونی بودجه اش رو بدی یا نه ! ...
به هر حال بهترین هدفون OPEN که تو ایران هست و گیر میاد K 701 هست از AKG ... قیمتش هم 250 تومن هست
و واقعا محشر هست و به شخصه خودم که تستش کردم 555 در مقابل 701 هیچ هست البته میتونی نتیجه ازمایشات رسمی و بررسی های تخصصی معتبر رو هم ببینی !

Benygh
28-07-2010, 22:26
ديگه قطعي شد ... همين HD485 رو ميگرم !

a.z.p.z
29-07-2010, 00:18
ديگه قطعي شد ... همين HD485 رو ميگرم !

مطمئن باش پشیمون نمیشی از نظر طراحی+راحتی که خیالت راحت باشه از نظر جنس و ... هم قابل قبول هست.
از نظر صدا هم واقعا صدای معتدلی داره + صدای استریو عالی به طوری که صدا روو تا اخرم بالا ببری به هیچ وجه کیفیت افت نمیکنه و صدا هم تیز نمیشه ... از نظر باس هم واقعا خوب هست + اینکه کاربرد زیادی داره واسه کامپیوتر + پلیر + سیستم خانگی Hi-fi و دیدن فیلم واقعا مناسب هست ...
به هر حال مدلی هست که امتحان خودش رو پس داده این ها همه تجربه شخصی من بود نه چیزهایی که تو بررسی ها و تست های استاندارد و رسمی منتشر شده ! ... که میتونی اون ها رو هم ببینی یا من برات اینجا میذارم اگه خواستی ...
در ضمن کابلشم جدا میشه و میتونی از کابل های مختلف استفاده بکنی !

* در ضمن تو باکس هدفون یه هولدر هست + یه جک 1.4 اینچی .

Benygh
29-07-2010, 02:41
مي خريم، مطمئنا مدل خوبيه با اين همه تعريفي که هم اينجا و هم جاهاي ديگه ازش شد ...

فقط يک مورد، اين جاي گوشش کوچيک به نظر ميرسه ! گوش ميره توش ؟ ميتونه خوب بپوشونه ؟

a.z.p.z
29-07-2010, 10:47
مي خريم، مطمئنا مدل خوبيه با اين همه تعريفي که هم اينجا و هم جاهاي ديگه ازش شد ...

فقط يک مورد، اين جاي گوشش کوچيک به نظر ميرسه ! گوش ميره توش ؟ ميتونه خوب بپوشونه ؟

والا ear هاش اندازه خوبی داره و گوش راحت توش میره البته بستگی داره به سایز گوش شما شاید خیلی بزرگ باشه:دی
مشکلی نیست ... اگرم رفتی اونجا یه پلیر با خودت ببر که همونجا تستش بکنی صدا رو هم کم و زیاد کن و ...
در ضمن وقتی میگیری روزه اول تا یه مدتی صدا طبیعی نیست خوب قاعده اش هم همینه باید ازش کار بکشی تا دیافراگم نرم بشه و از حالت نو بودن در بیاد ...

Benygh
29-07-2010, 11:17
بله اين مورد صدا که به مرور بهتر ميشه رو شنيده بودم...

شانس نداريم ! اين مدل هم نبود ! قيمت 485 رو گفتند 140 تومان​! اقاي رضوي نمايندگي ...

من موندم چي کار کنم الان ...

حالا که اين هم نيست بريم سراغ اولي :دي

البته قيمت ها هم بالاست !!!

شما خودت جايي 555 نديدي بفروشند دسته دو هم باشه ميشه ...

a.z.p.z
29-07-2010, 16:21
بله اين مورد صدا که به مرور بهتر ميشه رو شنيده بودم...

شانس نداريم ! اين مدل هم نبود ! قيمت 485 رو گفتند 140 تومان​! اقاي رضوي نمايندگي ...

من موندم چي کار کنم الان ...

حالا که اين هم نيست بريم سراغ اولي :دي

البته قيمت ها هم بالاست !!!

شما خودت جايي 555 نديدي بفروشند دسته دو هم باشه ميشه ...

اره رضوی هست ... ولی خوب ایشون خیلی از ما خوششون اومد 20 تومن تخفیف داد البته موضوع پدرم بود !
و اینکه نپرسیدی 485 میاره یا نه ؟ ... فک کنم بیاره ! ...
اون موقع هم 140 بود ...
555 من فقط همینجا سال پیش میفروخت ... اصلا پرسیدی چه مدل هایی داری تو سری فول سایز ؟ ..

Benygh
29-07-2010, 23:20
نميدونم والا ...
اعصاب ندارم !
همه چيز تموم شده :((

435 چطوره ؟
آقا اصلا بي خيال اين سنهايزر ...
کرتيو ؟​AKG ? مدل هاي اپن ؟

boozzai
30-07-2010, 10:03
سلام به دوستان عزیز!
من یه هدفون mini رو گوشی میخوام! منظورم از این مدل ها هست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بودجه هم 30 تومان هست!واسه ایپاد میخوام!
ممنون میشم راهنمایی بکنید!

a.z.p.z
30-07-2010, 11:42
سلام به دوستان عزیز!

عجب !!! ... با 30 تومن چیزی نمیتونی بخری درست حسابی از این مدل ها که on the ear هست نه mini ! ... واسه این مدل ها تا 50-60 پول بذاری میتونی یه چیزایی بگیری ...

---------- Post added at 12:42 PM ---------- Previous post was at 12:40 PM ----------

نميدونم والا ...
اعصاب ندارم !
همه چيز تموم شده :((

435 چطوره ؟
آقا اصلا بي خيال اين سنهايزر ...
کرتيو ؟​AKG ? مدل هاي اپن ؟

دادا پاک اعصابت خورد شده ها ! ... ببین بودجت دقیقا چنده ؟ ...
ای کی جی هم مدل های خوبی داره ولی خوب کمی قیمت هاش بالاتر هست ...
شما از سن هایزر پرسیدی چه مدل هایی رو داره ؟ ... الان باز بحت 435 میکنیم باز میگه نداره همون اش و همون کاسه !

موارد دقیق استفاده ات رو هم از این هدفون بگو !

fabio montari
30-07-2010, 14:29
سلام به دوستان عزیز!
:31: این dr.dre beats هست قیمتش فکر کنم تو سایتش 299 دلار بود :31:
مدلشم solo هست

boozzai
31-07-2010, 10:55
:31: این dr.dre beats هست قیمتش فکر کنم تو سایتش 299 دلار بود :31:
مدلشم solo هست
آره عزیز،میدونم!:31:
خودم تا چند وقت دیگه یه solo hd میخوام بگیرم!229$

این 30تومانی رو واسه یکی از رفیقام میخواستم!
آرین جان و شما دوست عزیز فابیو حالا به نظر شما تا 50-60 چی پیشنهاد میکنید(واسه دوستم)؟:blush:

a.z.p.z
31-07-2010, 13:52
70 تومن میتونی پی اکس 100 بگیری ... تو این رده مدل های دیگه هم سن هایزر داره پی اکس 200 و ...
ولی میتونی مدل های سونی هم ببینین ! ...

Benygh
03-08-2010, 01:52
دادا پاک اعصابت خورد شده ها ! ... ببین بودجت دقیقا چنده ؟ ...
ای کی جی هم مدل های خوبی داره ولی خوب کمی قیمت هاش بالاتر هست ...
شما از سن هایزر پرسیدی چه مدل هایی رو داره ؟ ... الان باز بحت 435 میکنیم باز میگه نداره همون اش و همون کاسه !

موارد دقیق استفاده ات رو هم از این هدفون بگو !
ببين من موزيک، فيلم، اصلا نميخوام تو چيزي کم بياره !​مطمئنم اگه تو يک چيزي بدم بياد ازش ميندازمش دور و يا ميدمش يکي ديگه ...

اين 555 رو هر طور شده ميگيرم ... وارد کردن تو فکرمه ...

شما هم بگرد واسمون ...

DiDaX
03-08-2010, 02:18
سلام
من دنبال یه هدفون بی سیم ( وایرلس یا بلوتوث ) میگردم در کوچکترین اندازه واسه لپ تاپ میخوام
ممنون میشم راهنماییم کنید

fabio montari
03-08-2010, 20:09
آره عزیز،میدونم!:31:
خودم تا چند وقت دیگه یه solo hd میخوام بگیرم!229$

این 30تومانی رو واسه یکی از رفیقام میخواستم!
آرین جان و شما دوست عزیز فابیو حالا به نظر شما تا 50-60 چی پیشنهاد میکنید(واسه دوستم)؟:blush:
10 بزاره روش px100 زینهایسر بگیره ارین قبلا داشت مثلا اینکه خوب بوده ولی الان خراب شده :31:

Benygh
05-08-2010, 16:37
HD555 يافتم ...
210 تومن ...

شنبه مي خرم :X

DiDaX
05-08-2010, 16:49
سلام
من دنبال یه هدفون بی سیم ( وایرلس یا بلوتوث ) میگردم در کوچکترین اندازه واسه لپ تاپ میخوام
ممنون میشم راهنماییم کنید

نبود بی سیم با این شرایط ؟؟

اگه نیست یه هدفون خوب تو مایه ها 20 تومن معرفی کنید ( از این مدلا که میره تو گوش )

T I M S A R
06-08-2010, 12:56
HD555 يافتم ...
210 تومن ...

شنبه مي خرم :X

210 تومن :18: من قبلا 160 خریده بودم تازه الانم که باید ارزونتر شده باشه چون قیمت جهانیش اومده پایین....
شما با 210 تومن (حالا یکم بالا پایین) میتونی کارای حرفه ای تری از برند M-audio یا Akg و... بگیری.بهرحال دوست من 210 تومن واسه HD555 اصلا منطقی نیست.

amirfzr
06-08-2010, 13:35
سلام دوستان.یه هدفون می خوام در حد 30 40ت بیشتر پاپ گوش می کنم برای پلیر کووان و این ایر باشه ممنون می شم راهنماییم کنید

a.z.p.z
06-08-2010, 16:35
سلام دوستان.یه هدفون می خوام در حد 30 40ت بیشتر پاپ گوش می کنم برای پلیر کووان و این ایر باشه ممنون می شم راهنماییم کنید

خوب تو این محدوده میتونی مدل های کریتیو رو مد نظر خودت قرار بدی که مدل های خوب و قابل قبولی هم داره !

مدل EP 830 رو مد نظر بگیر که واقعا مدل خوبی هست قیمت دقیق هم ندارم ولی خیلی ها بین این و EP-630 635 میمونن و باید بگم شک نکنید و 830 رو بگیرید که واقعا از نظر باس و کیفیت کلی صدا در سطح بالاتری قرار داره !
...................

در مورد دوست عزیزمون که دنبال 555 میگشتن و پیدا میکردن میتونی بگی کجا پیدا کردی 555 رو که 210 تومن میده؟:18:
قیمت معقول و مناسب 555 چیزی حدود 160 تومن هست نه بیشتر !
...................
در مورد اون پی اکس 100 اره خراب شد رفت واسه من از نظر باس و کیفیت واقعا فوق العاده بود ولی محل اتصال
سیم به جک مشکل داشت یعنی با یه پیچ و ... محل اتصال ها با مشکل مواجهه میشد و واقعا عذاب اور بود !
از نظر راحتی و کیفیت فوق العاده بود ...

فعلا هم که من 485 دارم و در 24 ساعت 4 ساعت فیلم و 5-6 ساعت موزیک باهاش گوش میدم و تو این 6 ماه واقعا ازش راضی بودم ! و فعلا با همین هستم ولی گزینه بعدی من به احتمال زیاد K-701 هست که یه گزینه تحسین شده هست بر خلاف ظاهرش واقعا راحت هست و ساختار با کیفیت و خوبی داره از نظر باس-شفافیت صدا -بلندی صدا واقعا عالی هست چون تست کردم خودم و کاربرد زیادی برای موسیقی و ... داره !

---------- Post added at 05:35 PM ---------- Previous post was at 05:34 PM ----------

نبود بی سیم با این شرایط ؟؟

اگه نیست یه هدفون خوب تو مایه ها 20 تومن معرفی کنید ( از این مدلا که میره تو گوش )

IN EAR در حد 20 تومن کریتیو EP-630 گزینه مناسبی هست 4 ماه هست دارم و روزی بالای 1 ساعت ازش استفاده
میکنم و مشکلی نداشته و ... بر خلاف خیلی ها که گفتن تو اتصال سیم ها با مشکل مواجه میشن ! ...

amirfzr
06-08-2010, 16:39
سونی ex35 چطوره؟ نسبت به 830

a.z.p.z
06-08-2010, 17:01
EX35 کمی از 630 بهتر هست به نظر خودم + بررسی های منتشر شده و میتونی بررسی های 830 و 35 رو هم ببینی که به طور کلی 830 بهتر بوده و به نظر خودم 35 و 830 در یه سطح قرار دارن اونقدر محسوس نیست تفاوتشون و اینکه صدا یه سلیقه شخصی هست !

amirfzr
06-08-2010, 17:45
EX35 کمی از 630 بهتر هست به نظر خودم + بررسی های منتشر شده و میتونی بررسی های 830 و 35 رو هم ببینی که به طور کلی 830 بهتر بوده و به نظر خودم 35 و 830 در یه سطح قرار دارن اونقدر محسوس نیست تفاوتشون و اینکه صدا یه سلیقه شخصی هست !

ex35 قیمت کرده بودم پایتخت 25 بود قیمت 830 چه حدودیه؟

Benygh
07-08-2010, 01:29
در مورد دوست عزیزمون که دنبال 555 میگشتن و پیدا میکردن میتونی بگی کجا پیدا کردی 555 رو که 210 تومن میده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قیمت معقول و مناسب 555 چیزی حدود 160 تومن هست نه بیشتر ! ببین تو اگه واقعا 210-220 تومن داری پول واسه این میدی خوب میتونی 20-30 تومن روش بذاری و بری هدفون های حرفه ای تر و قوی تری مثل K-701 بگیری که از نظر کیفیت صدا و ... قابل مقایسه با 555 و 485 و ... نیست و خیلی بهتر و حرفه ای تر هست و چون هدفون بازی هست به درد فیلم و موسیقی و ... میخوره کاملا !

210 تومن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من قبلا 160 خریده بودم تازه الانم که باید ارزونتر شده باشه چون قیمت جهانیش اومده پایین....
شما با 210 تومن (حالا یکم بالا پایین) میتونی کارای حرفه ای تری از برند M-audio یا Akg و... بگیری.بهرحال دوست من 210 تومن واسه HD555 اصلا منطقی نیست.
فروشگاهشون ادرسش اينه :

tasvirco.com

توي يک سايت صدا برداري شماره اشون رو پيدا کردم و بعد تماس گرفتم يک هفته پيش،​ديروز هم که گفتم، گفتند آوردند و 210 تومان قيمت داره !​گارانتي هم مثل اينکه داره البته چشمم آب نميخوره از اين گارانتي هاي چرت و پرت !
قيمت جهانيش رو نميدونم ولي اگه وارد ميکردم هم همين قيمت در ميومد !​ البته از چند جا اين قيمت ولي از آلمان ارزونتر مي افتاد ! 170 اينا ...

ميدونم به صرفه نيست ولي خوب مدل ديگه نيست تو بازار ! من چيکار کنم ؟!​

ميگيد چيکار کنم ؟! هنوز نخريدم فردا شنبه است و بايد منتظر بمونم شما چي ميگيد ...

AKG 701 مدل خيلي خوبيه ولي Burn in شدنش مثل اينکه وقت زيادي ميبره .... به هر حال پلاستيکي هم هست يک جورايي انگار مناسب من نيست ...

به هر حال مدل معرفي کنيد ...

r_liaghat
07-08-2010, 06:25
سلام.
ببخشید برای خرید هدفون راهنمایی میخواستم.
کار خاص یا حرفه ای ندارم.بیشتر برای زبان و نرم افزارهای آموزشی میخوام.بعضی وقت ها هم برای بازی و فیلم HD.ویژگی هاش هم اینکه داخل گوشی باشه،صداش ضعیف و بی کیفیت نباشه،تو گوش راحت باشه و اصلا اذیت نکنه چون در روز 2 تا 4 ساعت استفاده میکنم،برای کامپیوتر میخوام ولی اگه ورودیش 3.5mm باشه که به mp3player هم بخوره بهتره و قیمتش هم حدود 30 تومن باشه.
ممنون

a.z.p.z
07-08-2010, 09:55
فروشگاهشون ادرسش اينه :

tasvirco.com

توي يک سايت صدا برداري شماره اشون رو پيدا کردم و بعد تماس گرفتم يک هفته پيش،​ديروز هم که گفتم، گفتند آوردند و 210 تومان قيمت داره !​گارانتي هم مثل اينکه داره البته چشمم آب نميخوره از اين گارانتي هاي چرت و پرت !
قيمت جهانيش رو نميدونم ولي اگه وارد ميکردم هم همين قيمت در ميومد !​ البته از چند جا اين قيمت ولي از آلمان ارزونتر مي افتاد ! 170 اينا ...

ميدونم به صرفه نيست ولي خوب مدل ديگه نيست تو بازار ! من چيکار کنم ؟!​

ميگيد چيکار کنم ؟! هنوز نخريدم فردا شنبه است و بايد منتظر بمونم شما چي ميگيد ...

AKG 701 مدل خيلي خوبيه ولي Burn in شدنش مثل اينکه وقت زيادي ميبره .... به هر حال پلاستيکي هم هست يک جورايي انگار مناسب من نيست ...

به هر حال مدل معرفي کنيد ...

مشکل اینه که من نمیدونم اون نمایندگی مسخره سن هایزر چه مدل هایی داره یه مدل معرفی میشه دوباره میگه ندارم یه زنگ بزن بپرس تو دسته فول سایز مثل 555 و 485 چه مدل هایی داره اصلا داره ؟! بپرس مشخص بشه ! .... K-701 شاید ظاهر خوبی نداشته باشه ولی خیلی راحت هست ! ...مخصوصا EAR هاش چون خودم تست کردم وگرنه از رو بررسی ها همچین حرفی رو نمیزدم ! به هر حال 555 قیمت 210 اصلا نمی ارزه ! ... من یکی کا 701 رو پیشنهاد میکنم از سن هایزر ! که واقعا محشر هست و از اونجایی که شما OPEN میخوای تو AKG مدل K242 HD هم بهت معرفی میکنم که انصافا این هم مدل واقعا خوبی هست و خوب ولی به طور کلی به پای 701 نمیرسه ! ولی از نظر مشخصات ببینی و همچنین بررسی ها و ... از 555 به هیچ وجه پایین تر نیست و در حدبالاتری هست !
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pooria-ir
07-08-2010, 10:40
سلام
من یه هدفن بی سیم میخوام،نمیدونم اصلاهست تو ایران یا نه؟
یه بار تو عصر ارتباط تبلیغش رو دیدم حدود 1سال و نیم پیش،لطفا راهنمایی کنید اگه هست مارک،قیمت،مدل،گارانتی
اینم بگم که نمیخوام بلوتوث باشه
ضمنا کیفیت صدای خوبش هم خیلی برام مهمه
قیمتشم هرچی پایین تر باشه ،بهتر

Benygh
07-08-2010, 13:00
اينها نماينده نيستند، الان با نماينده صحبت کردم و گفتند قيمت مد نظر ما 160~180 هستش و البته با توجه به اينکه تو بازار نيست قيمت اونها هم نميشه گفت بالاست چون هر کسي يک قيمتي ميده ...

اين مدل AKG بازه يا بسته ؟!
راستش منم دلم نميخواد 210 بدم ولي خوب ناچارم !​
AKG هم تعريفش رو شنيدم ... ولي پول بيشتر ... بازم کمي زورم مياد بدم !​البته ميدونم پشيمون نميشم ...

به هر حال ... اين مدل هاي AKG تو بازار هستند ؟ يک قيمتي برام ميگيرد ؟​يا شماره تلفني ؟!

redevil6990
07-08-2010, 23:42
راستش من تو انتخاب سن هایزر بین px200 و HD435 موندم. کلا مزیت های px رو نسبت به hd چیه؟ شماچی پیشنهاد میکنین تا 100 تومن؟
ممنون.

peaceful1
08-08-2010, 09:58
راستش من تو انتخاب سن هایزر بین px200 و HD435 موندم. کلا مزیت های px رو نسبت به hd چیه؟ شماچی پیشنهاد میکنین تا 100 تومن؟
ممنون.

ببینم همه این هدفون ها رو از جمهوری سراغش رو گرفتین؟!

redevil6990
08-08-2010, 10:38
ببینم همه این هدفون ها رو از جمهوری سراغش رو گرفتین؟!

px رو كه ندشت ولي مياره گفت.اون يكيو داشت.

a.z.p.z
08-08-2010, 11:19
البته باید ببینی نیازت چیه و به یه هدفون supra-aural نیاز داری یا به یه هدفون circumaural ! بعد تصمیم بگیری که این به موارد استفاده و نیازتون به هدفون بر میگرده دوست من ! ...

Benygh
08-08-2010, 13:11
اينها نماينده نيستند، الان با نماينده صحبت کردم و گفتند قيمت مد نظر ما 160~180 هستش و البته با توجه به اينکه تو بازار نيست قيمت اونها هم نميشه گفت بالاست چون هر کسي يک قيمتي ميده ...

اين مدل AKG بازه يا بسته ؟!
راستش منم دلم نميخواد 210 بدم ولي خوب ناچارم !​
AKG هم تعريفش رو شنيدم ... ولي پول بيشتر ... بازم کمي زورم مياد بدم !​البته ميدونم پشيمون نميشم ...

به هر حال ... اين مدل هاي AKG تو بازار هستند ؟ يک قيمتي برام ميگيرد ؟​يا شماره تلفني ؟!

نگفتيد من چيکار کنم ؟
مدل 601 چطوره ؟

pooria-ir
08-08-2010, 13:56
سلام
من یه هدفن بی سیم میخوام،نمیدونم اصلاهست تو ایران یا نه؟
یه بار تو عصر ارتباط تبلیغش رو دیدم حدود 1سال و نیم پیش،لطفا راهنمایی کنید اگه هست مارک،قیمت،مدل،گارانتی
اینم بگم که نمیخوام بلوتوث باشه
ضمنا کیفیت صدای خوبش هم خیلی برام مهمه
قیمتشم هرچی پایین تر باشه ،بهتر

کسی نبود به این جواب بده ؟ :13:

a.z.p.z
08-08-2010, 18:48
نگفتيد من چيکار کنم ؟
مدل 601 چطوره ؟

مدل 601 هم که واقعا یه مدل عالی هست از نظر باس و صدا واقعا عالی هست اونطوری که تو بررسی ها و تست ها گفته شده بود.

البته این هدفون CLOSED هست شما هدفون CLOSED میخوای ؟ این هدفون ها محدود تر هستن و تو همه ضمینه ها صدای طبیعی و اعتدالی که در هدفون های OPEN هست(باس و ...) رو ندارن از این رو برای سبک های ELECTRONIC و HIP HOP استفاده دارن و البته به راحتی میشه باهاشون سبک های دیگه هم مثل راک و کلاسیک و ... رو گوش کرد ولی چون بسته هستن و صدا رو ایزوله میکنن برای این سبک موسیقی مناسب هستن و برای فیلم دیدن زیاد مناسب نیستن چون شما گفتی برای فیلم هم لازم داری ! ...( در هدفون های باز صدا از سوراخ هایی که در بیرونشون وجود داره صدا بیرون میره و خوب صدا نشت میکنه )

به طور کلی هدفون های بسته دارای صدای ایزوله و باس های قوی تر و شفاف تر هست و محدوده استفادشونم نسبت به هدفون های باز کمتر هست و صدای معتدلی رو که میشه تو هدفون های باز شنید تو هدفون های بسته اصولا نمیشه شنید .

* در ضمن یه مورد دیگه اینه که هدفون های فول سایز بسته اصولا مدت استفاده زمانیشون کمتر از هدفون های OPEN هست به خاطر همون ایزولیشن صدا و مثلا منی که روز 6 ساعت با OPEN گوش میدم شاید نشه با CLOSED گوش کنم و خوب این مسئله رو سلامت گوش هم تاثیر داره برای همین اصولا فول سایزهای OPEN گرون تر از
CLOSED ها هستن !

701 از نظر کیفیت کلی صدا و ... خیلی عالی هست ...
به هر حال اگه هدفون بسته میخوای مدل 601 یه مدل خیلی خوب و اگرم باز میخوای مدل 701 واقعا یه هدفون سطح بالا و خوب هست . گرچه مدل 555 از سن هایزر برای فیلم دیدن مناسب تر هست.

**یه سر برو پایتخت طبقه همکف فروشگاه دیجیتال اونجا کارای AKG رو داره ... 2 هفته پیش هم که رفتم همین 701 رو هم داشت ! یکی از معتبرترین جاها برای خرید هدفون های AKG اینجاست و مورد بعدی هم پاساژ ایران هست!

Benygh
08-08-2010, 23:09
من تهران نيستم...
شماره تلفن لطف ميکنيد ؟

701 باز شد يا بسته ؟!

ميگم چطوره بزنم همين 555 رو بخرم ... پول اضافي ميدم ولي خوب مي ارزه ديگه .. چيز بدي که نيست !

البته بايد اختلاف قيمت با مدل 701 رو هم در نظر گرفت ... 701 انگار يکي دو بار استفاده کني بشکنه ! ميترسم از بدنه اش :دي

r_liaghat
09-08-2010, 03:16
سلام.
ببخشید برای خرید هدفون راهنمایی میخواستم.
کار خاص یا حرفه ای ندارم.بیشتر برای زبان و نرم افزارهای آموزشی میخوام.بعضی وقت ها هم برای بازی و فیلم HD.ویژگی هاش هم اینکه داخل گوشی باشه،صداش ضعیف و بی کیفیت نباشه،تو گوش راحت باشه و اصلا اذیت نکنه چون در روز 2 تا 4 ساعت استفاده میکنم،برای کامپیوتر میخوام ولی اگه ورودیش 3.5mm باشه که به mp3player هم بخوره بهتره و قیمتش هم حدود 30 تومن باشه.
ممنون
سلام
کسی نیست محبت کنه منو راهنمایی کنه؟:13:

pooria-ir
09-08-2010, 19:26
کسی نبود به این جواب بده ؟ :13:

جدا دمتون گرم
چرا کسی جواب نمییده ؟؟؟؟:19::19::19::19:

peaceful1
09-08-2010, 19:35
سلام
کسی نیست محبت کنه منو راهنمایی کنه؟:13:
ep630 خوبه؟!

جدا دمتون گرم
چرا کسی جواب نمییده ؟؟؟؟:19::19::19::19:

philips, marshal,akg, sennheiser, sumsung,.... و خیلی از برند های دیگه شما کدوم بیشتر دوست داری ؟! 

a.z.p.z
09-08-2010, 21:19
من تهران نيستم...
شماره تلفن لطف ميکنيد ؟

701 باز شد يا بسته ؟!

ميگم چطوره بزنم همين 555 رو بخرم ... پول اضافي ميدم ولي خوب مي ارزه ديگه .. چيز بدي که نيست !

البته بايد اختلاف قيمت با مدل 701 رو هم در نظر گرفت ... 701 انگار يکي دو بار استفاده کني بشکنه ! ميترسم از بدنه اش :دي

در مورد بدنه 701 اطلاعی ندارم نمیدونم ! ولی فک نکنم اتفاقی بیوفته !
701 باز هست !
هرجور دوست داری اینجا راهنماییت میکنیم فقط و اینکه این قیمت واقعا نمی ارزه و خیلی خیلی گرون تر داره میگیره!
به هرحال از نظر کیفیت صدا و ... 701 یه رده بالاتر از 555 هست !

متاسفانه شمارشو هرچی میگردم پیدا نمیکنم ! دوستان کسی میدونه بگه ! ...
منم میگردم تا فردا پیدا شد میذارم !>....

pooria-ir
09-08-2010, 21:35
ep630 خوبه؟!

philips, marshal,akg, sennheiser, sumsung,.... و خیلی از برند های دیگه شما کدوم بیشتر دوست داری ؟! 

من نمیدونم کدومشون بهتره
اما یه چیزی میخوام با حداقل قیمت مناسب کیفیت مناسبی رو بهم بده،یعنی قیمت مناسب کیفیت بالا
در ضمن جمع و جور هم باشه

a.z.p.z
09-08-2010, 21:50
من نمیدونم کدومشون بهتره
اما یه چیزی میخوام با حداقل قیمت مناسب کیفیت مناسبی رو بهم بده،یعنی قیمت مناسب کیفیت بالا
در ضمن جمع و جور هم باشه

عزیزم شما نمیتونی در مورد یه هدفون قضاوت کلی کنی در مورد یه برند ...
هر کدوم از این ها تعداد زیادی هدفون هدست و ... در رده ها و کیفیت های مختلف دارن ...
شما بگو بودجه؟ بعد اینکه هدفون میخوای یا earphone ?
ممنون

r_liaghat
10-08-2010, 00:57
ep630 خوبه؟!

سلام.آقا ممنون که جواب دادین.
حقیقتش من اصلا تو نخ هدفون و این موارد نیستم یعنی تاحالا کارم به خریدشون نیافتاده.قبلا از هدفون mp3player سامسونگ YP_U2 استفاده میکردم که لاله گوشم رو اذیت میکرد.یه دونه هم از این بزرگها که روی گوشو کاملا میگیره دارم که اصلا باهاش راحت نیستم.این شد که گفتم یه چیزی بخرم که تو گوش راحت باشه.البته قبل از پست دادن سرچ هم کردم ولی کسی نبود که چیزی رو که من میخوام بخواد.بعضی ها 100 بعضی 200 بعضیها هم تا 500 تومن هزینه میکنن و یا برای کارهای حرفه ای میخوان که راهنماییهای صورت گرفته برای من کاربردی نداشت.(ببخشید که نوشته م طولانی شد).الان درمورد مدلی که شما معرفی کردین سرچ کردم.اینطور که پیداست تو این رنج قیمت یکی از بهترین هاست.اما چندتا سوال هم برام پیش اومده که میگم فقط لطف کنین به همه شون جواب بدین که من پست اضافی ندم و وقت شما رو نگیرم:
1.فرموده بودین هدفون میخوای یا ایرفون؟فرقشون چیه؟منظور از ایرفون داخل گوشیه؟هدفون هم این بزرگها؟

2.اینطور که من فهمیدم تفاوت ep630 و ep635 فقط تو یه بنده.میتونین بگین این بنده به چه دردی میخوره؟یا اصلا این تنها تفاوتشون هست یا فرق دیگه ای هم دارن(البته از همه نظر)؟

3.چند نفر هم سونیex32 رو بهتر از ep630 میدونستن.نظر شما چیه؟و اینکه تفاوت این با ep630 چیه؟

4.یه بنده خدایی گفته بود مزیت ex32 به ex85 فقط تو آهنگ های با بیت ریت بالای 190 مشخص میشه.آیا درسته؟و اگر بلی در مورد ep630 و ep830 هم صادقه؟
5.میتونین یه توضیحی راجع به ep630i بدین؟مثل اینکه هدسته ولی راجع به کیفیتش چیزی نمیدونم.

6.قیمت ep630 و ex32 حدود 20 تومن هست.تا 30 تومن چیز بهتری سراغ دارین؟

7.مثل اینکه برند فیلپس هم چیز خوبیه.تو این رنج قیمت چیزی با کیفیت بهتر داره؟

البته باز هم از اینکه خیلی خیلی طولانی شد معذرت میخوام.فقط یه خواهش دارم که درمورد هر 7 مورد راهنمایی کنین.بعد هم نظر خودتون بین این گزینه ها کدومه و اینکه درمورد راحتی تو گوش این مدل ها هم نظر یا تجربه تون رو بفرمایین.
خیلی ممنون

fabio montari
10-08-2010, 01:45
حقیقتش من اصلا تو نخ هدفون و این موارد نیستم یعنی تاحالا کارم به خریدشون نیافتاده.قبلا از هدفون mp3player سامسونگ YP_U2 استفاده میکردم که لاله گوشم رو اذیت میکرد.یه دونه هم از این بزرگها که روی گوشو کاملا میگیره دارم که اصلا باهاش راحت نیستم.این شد که گفتم یه چیزی بخرم که تو گوش راحت باشه.البته قبل از پست دادن سرچ هم کردم ولی کسی نبود که چیزی رو که من میخوام بخواد.بعضی ها 100 بعضی 200 بعضیها هم تا 500 تومن هزینه میکنن و یا برای کارهای حرفه ای میخوان که راهنماییهای صورت گرفته برای من کاربردی نداشت.(ببخشید که نوشته م طولانی شد).الان درمورد مدلی که شما معرفی کردین سرچ کردم.اینطور که پیداست تو این رنج قیمت یکی از بهترین هاست.اما چندتا سوال هم برام پیش اومده که میگم فقط لطف کنین به همه شون جواب بدین که من پست اضافی ندم و وقت شما رو نگیرم:
1.فرموده بودین هدفون میخوای یا ایرفون؟فرقشون چیه؟منظور از ایرفون داخل گوشیه؟هدفون هم این بزرگها؟

2.اینطور که من فهمیدم تفاوت ep630 و ep635 فقط تو یه بنده.میتونین بگین این بنده به چه دردی میخوره؟یا اصلا این تنها تفاوتشون هست یا فرق دیگه ای هم دارن(البته از همه نظر)؟

3.چند نفر هم سونیex32 رو بهتر از ep630 میدونستن.نظر شما چیه؟و اینکه تفاوت این با ep630 چیه؟

4.یه بنده خدایی گفته بود مزیت ex32 به ex85 فقط تو آهنگ های با بیت ریت بالای 190 مشخص میشه.آیا درسته؟و اگر بلی در مورد ep630 و ep830 هم صادقه؟
5.میتونین یه توضیحی راجع به ep630i بدین؟مثل اینکه هدسته ولی راجع به کیفیتش چیزی نمیدونم.

البته باز هم از اینکه خیلی خیلی طولانی شد معذرت میخوام.فقط یه خواهش دارم که درمورد هر 7 مورد راهنمایی کنین.بعد هم نظر خودتون بین این گزینه ها کدومه و اینکه درمورد راحتی تو گوش این مدل ها هم نظر یا تجربه تون رو بفرمایین.
خیلی ممنون
اقا شما اول یه ep630 بگیر حرف ندراه تا بعد یه چیزه حرفه ایت ر ولی ep عالیه قیمتشم کمه

a.z.p.z
10-08-2010, 10:38

خیلی ممنون

سلام ...
1:هدفون از اسمش مشخص هست که روی سر قرار میگیره(circumaural-supra-aural ) و ...
earphone هم یعنی اینکه روی سر قرار نمیگیره و تو گوش قرار میگیره که In ear هم شامل این دسته هست !
2:بله یه بند گردنی هست فرقی نداره تو کیفیت و ... بله فرق دیگه ای ندارن ...
3:این دیگه سلیقه ای هست به نظر خودم تفاوت محسوسی نداره به هرحال این موضوع به گوش شخص مربوط هست!
4:در مورد دو مدل سونی اطلاع ندارم اما در مورد 630 و 830 نیازی به بیت ریت بالا هم نیست !
تو همون بیت ریت 128-192 تفاوتش حس میشه و از نظر کیفیت کلی صدای استریو از 630 بالاتر هست.
5: من پیشنهاد میکنم مدل 830 رو بخری ... قیمت دقیق ندارم ولی فک میکنم حدود 30 به بالا باشه
630 هم 17 تومن میتونی پیدا کنی راحت ...
6:فیلیپس هم در این رده کارای خوبی داره ولی خوب به طور کلی سونی و کریتیو مدل های متفاوت و بهتری دارن !
من بهت پیشنهاد میکنم تو این رده که داری پول میذاری 830 رو بگیر که کاملا راضی باشی ازش 630 هم خوبه من خودم 5 ماهه دارم استفاده میکنم ولی تفاوت 830 رو گفتم بهتون !
سوالی داشتی بگو حتما!
فعلا...:46:

jigili28sal
10-08-2010, 11:32
با سلام و خسته نباشید .چند مدل هدفن خوب تا 30000 تومان پیشنهاد بدین

pooria-ir
10-08-2010, 12:06
عزیزم شما نمیتونی در مورد یه هدفون قضاوت کلی کنی در مورد یه برند ...
هر کدوم از این ها تعداد زیادی هدفون هدست و ... در رده ها و کیفیت های مختلف دارن ...
شما بگو بودجه؟ بعد اینکه هدفون میخوای یا earphone ?
ممنون

والا من اصلا رنج قیمتی این هدفون های بی سیم رو نمیدونم
اما دیگه فک نمیکنم زیر 30 تومن باشن
یه چیزی میخوام جمع و جور باشه واسه ورزش کردن و دویدن
فرقی هم نداره که هدفون باشه یا این ایر
رنج قیمت هم دیگه حداکثر تا 50-60
من خودمep-630 دارم،کیفیتش راضیم کرده،یه چیزی میخوام که از نظر کیفین در همین حد باشه

a.z.p.z
10-08-2010, 14:08
با سلام و خسته نباشید .چند مدل هدفن خوب تا 30000 تومان پیشنهاد بدین
creative ep830-ep630-630i-635
sony ex 35
..............

پوریا در مورد بی سیم من هیچ اطلاعی ندارم !!!
حالا ایرفون بی سیم میخوای حتما؟! چون ایرفون بی سیم کاربرد نداره حالا اگه هدفون circumaural یا حتی supra-aural بود یه چیزی ...
البته 630 تو فک کنم فیک باشه عزیز !

Benygh
10-08-2010, 14:30
AKG K-701 رو ميدونيد چند گفتند ؟!​600 تومان !​اسمي از شرکت نمي برم !​:| مدلي که 270 دلار قيمت داره ...

همون Sennheiser HD555 رو ميگيرم !

a.z.p.z
10-08-2010, 15:09
630 تومن فروشگاه دیجیتال پایتخت --- قیمت : 20 مرداد
به هر حال ...
555 که مدل خیلی خوبی هم برای فیلم و هم برای موسیقی هست و دارای طراحی خوبیم هست !

pooria-ir
10-08-2010, 15:51
creative ep830-ep630-630i-635

البته 630 تو فک کنم فیک باشه عزیز !

از رو چی میگی فیکه ؟؟؟

a.z.p.z
10-08-2010, 20:10
از رو چی میگی فیکه ؟؟؟

حالا ...
خودت گفته بودی فیک هست چون طبق شواهدی که دوستان گفته بودن نبوده خودت گفتی اره برای من فیک بود
البته 2 تا گرفته بودی فک کنم که یکیش رو دادی به یه کس دیگه شاید همون فیک بوده باشه !

pooria-ir
10-08-2010, 20:15
حالا ...
خودت گفته بودی فیک هست چون طبق شواهدی که دوستان گفته بودن نبوده خودت گفتی اره برای من فیک بود
البته 2 تا گرفته بودی فک کنم که یکیش رو دادی به یه کس دیگه شاید همون فیک بوده باشه !

دمت گرم جدا چه حافظه ای داری:11:
من روی اون فیک یه دونه دیگه اصلی هم خریدم اونم سیمش برید :دی

Benygh
10-08-2010, 23:36
عزیزم حرف مفت زده طرف !
250 تومن میتونی از فروشگاه دیجیتال در پایتخت بگیری خودمم قیمت کردم و هم قیمت دارم ...
به هر حال ...
555 که مدل خیلی خوبی هم برای فیلم و هم برای موسیقی هست و دارای طراحی خوبیم هست !

شماره تماس ميدي ؟!

طبق لينک بالا و خيلي از جاهايي که ديدم ...
HD555 براي من مناسبتر از K701 هستش و دليلش هم اينه که K701 صداي خيلي صاف و با جزيياتي ارائه ميده که تو بعضي سبک ها واقعا بد ميشه ! در مورد باس هم نسبت به 555 و خيلي مدل هاي هم رده ضعيف تر عمل ميکنه که براي بعضي سبک ها جالب نيست ...

Depeche Mode, pop and rock sounds good to me through the K701, but other headphones can be more satisfying and emotionally uplifting. The K701 has a neutral and accurate sound that can be somewhat boring or bland with some music.

به هر حال، توي خيلي از فروم ها توصيه شده از AMP استفاده بشه ... من اگه بخوام يکي با کيفيت مناسب بخرم که بتونه بهتر از کارت صداي آنبردم جواب بده چي رو توصيه ميکنيد ؟

dar_asemane_shab
11-08-2010, 15:57
با سلام خدمت شما دوستان گرامی! چند مدل هدفون بزرگ که رو گوش قرار میگیره میحام.از ان کوچیکا نیاشه.خلبانی میخام.تا قیمت 25 تومن.نمیخام خیلی هم بزرگ باشه.واسه mp3 player میخام.کریتیو ep 830 کوچیکه.نرجیحا سونی یه کریتیو باشه

a.z.p.z
11-08-2010, 16:09
طبق لينک بالا و خيلي از جاهايي که ديدم ...
HD555 براي من مناسبتر از K701 هستش و دليلش هم اينه که K701 صداي خيلي صاف و با جزيياتي ارائه ميده که تو بعضي سبک ها واقعا بد ميشه ! در مورد باس هم نسبت به 555 و خيلي مدل هاي هم رده ضعيف تر عمل ميکنه که براي بعضي سبک ها جالب نيست ...

به هر حال، توي خيلي از فروم ها توصيه شده از AMP استفاده بشه ... من اگه بخوام يکي با کيفيت مناسب بخرم که بتونه بهتر از کارت صداي آنبردم جواب بده چي رو توصيه ميکنيد ؟

بله همینطور هست 701 یکی از دلایل برتری کلیش اینکه صدای صاف و با وضوح بالا و جزئیات بالایی رو میتونه ارائه بده و یکی از دلایل برتریش نسبت به 555 و 485 همین شفافیت بالا + جزئیات بالای صدای انالوگی هست که خارج میکنه ! که دیگه این بستگی به فرد داره که ایا براش خوب هست این موضوع یا نه !
اما در مود باس من خودم تست نکردم و میتونی بین 555 و 701 مقایسه کنی و بررسی هاشون رو بخونی !
...
در مورد امپ ... در اینجا باید ببینی که کارت صدا یا پلیری که میخوای ازش استفاده کنی تا چه مقدار امپدانسی رو میتونه درایو بکنه ! ... و با توجه به مقدار امپدانس 701 که حدود 62 ohms هست باید این موضوع رو در نظر بگیری و 62 اوهم ممکنه برای درایو کردن بعضی از پلیر های زیاد باشه و خروجی واضحی رو نداشته باشه ولی اغلب کارت صداها این مقدار امپدانس رو به راحتی میتونن درایو بکنن !

omidkk
11-08-2010, 16:45
بله همینطور هست 701 یکی از دلایل برتری کلیش اینکه صدای صاف و با وضوح بالا و جزئیات بالایی رو میتونه ارائه بده و یکی از دلایل برتریش نسبت به 555 و 485 همین شفافیت بالا + جزئیات بالای صدای انالوگی هست که خارج میکنه ! که دیگه این بستگی به فرد داره که ایا براش خوب هست این موضوع یا نه !
اما در مود باس من خودم تست نکردم و میتونی بین 555 و 701 مقایسه کنی و بررسی هاشون رو بخونی !
...
در مورد امپ ... در اینجا باید ببینی که کارت صدا یا پلیری که میخوای ازش استفاده کنی تا چه مقدار امپدانسی رو میتونه درایو بکنه ! ... و با توجه به مقدار امپدانس 701 که حدود 62 ohms هست باید این موضوع رو در نظر بگیری و 62 اوهم ممکنه برای درایو کردن بعضی از پلیر های زیاد باشه و خروجی واضحی رو نداشته باشه ولی اغلب کارت صداها این مقدار امپدانس رو به راحتی میتونن درایو بکنن !

دوستان چند مدل هدفون Sennheiser به دستم رسیده میخوام بفروشم. اگه کسی خواست تو لینک زیر pm بزنه. قسمت خط چین i-phone میباشد

[QUOTE]

a.z.p.z
11-08-2010, 17:29
شماره تماس ميدي ؟!

اول بذارید یه چیزی رو بگم اعصابم به کلی بهم ریخت !
همین دیجیتال زمستون من قیمت گرفتم هدفون رو حدود 540 قیمت داد به من ... بگذریم ...
دیروز beny اومد گفت زنگ زده به طرف گفته 600 تومن 701 من گفتم حرف مفت زده ! :13:
حالا امروز زنگ زدم دیجیتال هدفون 530 تومن زمستون 88 رو تو تابستون 89 داره میده 635 !!!:18:
من دیگه چی بگم؟!.... 2 تا کمپانی درست حسابی تو ایران ساپورت میشه 1: سن هایزر 2: AKG
1: سن هایزر که ساپورت شدن به درد خودش و باباش میخوره هیچ کدوم از مدل های جدید و حرفه ای رو که نداره
مدل های 2-3 سال پیش و قدیمی هم که تموم کرده یا 1 ساله قرار براشون بیارن ! این که تعطیل ...

AKG هم که مدل های سطح بالا و خوبش یا نیست یا اگرم باشه هر وقت کمیاب شد 100 تومن میکشن روش و ...
واقعا نمیدونم چی بگم ...
برند هایی هم مثل KOSS BOSE DENON AUDIO TECHNICA و ... هم که کلا تعطیل !
مدل های جدید و سطح بالای AKG و سن هایزر هم که تعطیل ... اینم از وضع قیمت ها !!!

*** قیمت قدیم 701 حدود 539$ بود ... بعد 399$ شد ... الانم همه جا اکثرا حدود 270$- 250$ میفروشن
بعد اینجا میاد میگه 630 تومن ! بیشتر توان تایپ ندارم ... بعد طرف میگه 0400 تا قطعنامه هم صادر کنن هیچ چیز نیست ! با 4 تاش کمر ملت خورد شده !

mse1445
12-08-2010, 00:32
نظرتون راجب به Sennheiser MX 470 LiveBass Stereo Earbuds چیه قیمتش اینجا نمیدونید چنده ؟

slash_slash
12-08-2010, 05:02
در ضمن مدل PHILIPS HI FI SHC8900 WIRELESS هم هست كه خيلي ازش تعريف مي كنن

اون يكي پست من كجا رفت؟

من يه هدفون مي خوام كه بيس فوق العاده داشته باشه و براي بازي مي خوام مهم ترين فاكتور همون بيس هست برام اگه حالت SURROUND هم داشته باشه خوب بهتره USB هم نباشه چون خودم كارت صدا قوي دارم و اگه بخوام چيزه ديگه بزنم بتونم خودم اين 3 تا مد نظرمه:
MDR-XB700
CREATIVE MK2
PHILIPS SHC 8900 WIRELESS

Benygh
12-08-2010, 15:06
در مورد خريد HD555 با يکي تحت عنوان tasvirco.com صحبت کردم، ايشون ميگفتند محصول رو دارند ولي موقع خريدش که شد گفتند تموم شده !
تصميم گرفتم از اين به بعد از واسطه خريداري نکنم، چون نه ميدونه موجودي داره يا نه و نه اينکه قيمت خوبي ميده !

peaceful1
12-08-2010, 17:25
در مورد خريد HD555 با يکي تحت عنوان tasvirco.com صحبت کردم، ايشون ميگفتند محصول رو دارند ولي موقع خريدش که شد گفتند تموم شده !
تصميم گرفتم از اين به بعد از واسطه خريداري نکنم، چون نه ميدونه موجودي داره يا نه و نه اينکه قيمت خوبي ميده !

عزیز من چرا انقدر سختش میکنی مگه میخوای با هدفون چکار کنی یه AKG بگیر قیمتش هم همونی میدن که همه جای دنیا میدن خودت رو راحت کن.

Benygh
12-08-2010, 17:39
:(
خوب من يک مدل خوب انتخاب کردم ميخوام بخرمش ديگه ...
شما چه پيشنهادي داريد ؟ چه مدلي ؟

slash_slash
12-08-2010, 17:44
يكيم مارو راهنمايي كنه ممنون مي شيم

peaceful1
12-08-2010, 18:58
:(
خوب من يک مدل خوب انتخاب کردم ميخوام بخرمش ديگه ...
شما چه پيشنهادي داريد ؟ چه مدلي ؟

منظورم اینه که اگه دنباله چیزی هستی که نیست جایگزینی که وجود داره یک کم با یا پایین تر خوب اون رو بگیر.

يكيم مارو راهنمايي كنه ممنون مي شيم

اون يكي پست من كجا رفت؟

من يه هدفون مي خوام كه بيس فوق العاده داشته باشه و براي بازي مي خوام مهم ترين فاكتور همون بيس هست برام اگه حالت SURROUND هم داشته باشه خوب بهتره USB هم نباشه چون خودم كارت صدا قوي دارم و اگه بخوام چيزه ديگه بزنم بتونم خودم اين 3 تا مد نظرمه:
MDR-XB700
CREATIVE MK2
PHILIPS SHC 8900 WIRELESS

من دنبال يه هدفونم تا 170 تومن مهم ترين چيزش برام بيس هست و براي كار GAME مي خوام من خودم دوتا مدل مد نظرم هست كسايي كه داشتن يه توضيحي بدن مخصوصا بيسشون كه تا چه حد توان داره

SONY MDR-XB700

CREATIVE MK2

سنهايزر هم شنيدم خيلي خوبه اما اين حدود قيمتياش فكر نمي كنم بيس خيلي قوي داشته و بيشتر شفافيت صدايي دارن خلاصه اگه ميشه راهنماييم كنيد حالت SURROUND هم داشته ياشه بهتره اما نداشت هم اهميت نداره USB هم نمي خوام چون خودم كارت صداي قوي دارم
هیچ هدفون خوبی افکت نداره این دنگ و فنگ ها همش تبلیغاتیه کارت صدای خوب داری surrounded از تنظیمات مدیا پلیر و کارت صدا ست کن.اگه کارت صدات اینترنال هست شاید نتونی خوروجی خوبی برای هدفون بگیری (حتی 200 تومن) برای همین اگه پول هدفون دادی دیدی اونی نشد که انتظار داشتی میتونه این خودش یک دلیلش باشه.
مارک خوب فقط akg و سناییزر بقیه برند ها کیفیت در خور اسمشون ندارند برند بهتر هست ولی به سختی ایران پیدا میشه. برو تو بازار یک پر سو جو بکن ( همه مدل ها نیست مثل بقیه دوستان سر گردون نشی بگو تو اون قیمت چه مدل هایی موجوده دوستان اگه چیزی بدونند حتما دقیق تر راهنمایی میکنند.
برای akg همکف پایتخت برای سنهاییزر هم تک و توک میشه پیدا کرد. که جاش ون رو برات pm میکنم.

Benygh
12-08-2010, 19:39
مدلي رو پيشنهاد ميکنيد تا جايگزين اين مدل کنم ؟

slash_slash
12-08-2010, 23:48
من جايي سراغ دارم كه همه ي مدل هاي سنهايزر داشته باشه شما كدوم مدل تا سقف اين قيمت پيشنهاد مي كنيد؟ بعد يعني مدل USB دار كيفيتش بهتره تا به يك كارت صداي اينترنال قوي وصل بشه؟

از AKG چه مدلي رو پيشنهاد مي كنيد؟

Benygh
13-08-2010, 16:29
من جايي سراغ دارم كه همه ي مدل هاي سنهايزر داشته باشه شما كدوم مدل تا سقف اين قيمت پيشنهاد مي كنيد؟ بعد يعني مدل USB دار كيفيتش بهتره تا به يك كارت صداي اينترنال قوي وصل بشه؟
اينجايي که ميگي کجاست ؟​من در به در دنبال مدل هاي سنهايزرم ...

HD555 ...

r_liaghat
14-08-2010, 04:28
سلام.
به لطف و راهنمایی دوستان و البته با تردید بین دو مدل کریتیو (ep630) و سونی (ex35) یه ep30 خریدم.البته حقیقتش دنبال سونیه نرفتم.همون اول یه کریتیو با قیمت عالی دیدم خریدم و بعد هم رفتم سراغ بقیه خریدهام.
حالا میخوام بپرسم ببینم چطوری باید این پلاستیک سلیکونی سر هدفون رو عوض کنم.یه خرده باهاش ور رفتم ولی ترسیدم که پاره بشه ولش کردم.دوستانی که تجربه دارن محبت کنن راهنمایی کنن.:46:

peaceful1
14-08-2010, 11:25
سلام.
به لطف و راهنمایی دوستان و البته با تردید بین دو مدل کریتیو (ep630) و سونی (ex35) یه ep30 خریدم.البته حقیقتش دنبال سونیه نرفتم.همون اول یه کریتیو با قیمت عالی دیدم خریدم و بعد هم رفتم سراغ بقیه خریدهام.
حالا میخوام بپرسم ببینم چطوری باید این پلاستیک سلیکونی سر هدفون رو عوض کنم.یه خرده باهاش ور رفتم ولی ترسیدم که پاره بشه ولش کردم.دوستانی که تجربه دارن محبت کنن راهنمایی کنن.:46:

من هم 5 سال پیش اولین باری که این هدفون رو گرفته بودم همین طوری بودم هیچطوری اون پاره نمیشه از لبه بکش رو به بالا ور میاد اصلا هیچ جوری دفرمه پاره نمیشه خیالت راحت.

a.z.p.z
14-08-2010, 13:46
البته اگر از EAR LARGE استفاده بکنید رو ایزولیشن صدا تاثیر محسوسی داره !

fabio montari
14-08-2010, 15:44
این هدفون های سونی تو تهران هست چه جورین خوبن ؟

kasra2002
17-08-2010, 08:46
سلام من هدفون توگوشی گروو سونی دارم حیف که میگن ممنوع شده ولی صداش بییییی نظیره
البته مدل های سوزنی هم بد نیستن

fery_lion
17-08-2010, 10:31
دوستان لطف می کنید یه هدست خوب بین 20 تا 30 تومن پیشنهاد بدید؟:8:

mamad gonzo
18-08-2010, 19:05
دوستان لطف می کنید یه هدست خوب بین 20 تا 30 تومن پیشنهاد بدید؟:8:
اگه موزیکی که گوش میدی بیشتر سمت غرب تمابل داره راک متال ex35 sony
اگه به سمت شرق و پاپ و رپ و r&b تمایل داری ep650 و در پله پایین تر ep630

a.z.p.z
19-08-2010, 16:49
اگه موزیکی که گوش میدی بیشتر سمت غرب تمابل داره راک متال ex35 sony
اگه به سمت شرق و پاپ و رپ و r&b تمایل داری ep650 و در پله پایین تر ep630

ممد جان فک کنم ایشون گفتن که هدست میخوان شایدم منظورشون همون ایرفون بوده یا شایدم من خیلی به این چیزا دقت میکنم!
من 4 روز یش مدل 650 رو از دیجیتال قیمت گرفتم 40 تومن ... مدل 630 هم 20 تومن بود ... البته 3-4 تومن کم میکنه!
به هر حال مدل 650 واقعا باس خوبی رو ساپورت میکنه جدا از ایزولیشن صدا و همونطور که ممد گفت برای سبک های الکترونیک و هیپ هاپ و پاپ و راندبی واقعا مناسب هست ...
یعنی خلاصه از توپاک و امنم بگیر تا ارمین و تیستو و david guetta تا enrique -akon-rihanna-cherly cole تا مایکل و مدونا همه جور سبک ها رو به خوبی ساپورت میکنه ...:27:
البته من خودم تست کردم که میگم ... برای سبک اسپیس راک(pink floyd-doors-camel) و folk metal هم واقعا خوب هست ...

fabio montari
20-08-2010, 16:28
o,f sghسلام دیروز رفتم پایتخت یه هدفونه alg 518le گرفتم در کل به نظره من اشغاله و 120 هم نمیارزه بلندی صداش که در حد قابلمه بود کیفیت خیلی خوب بود و به علت بلندیه کم صدا به درد لای جرز میخوره در کل alg نگیرید در ضمن حساسیتش 115 db هست تازه akg به این هدفونش مینازه :27:

peaceful1
20-08-2010, 16:49
o,f sghسلام دیروز رفتم پایتخت یه هدفونه alg 518le گرفتم در کل به نظره من اشغاله و 120 هم نمیارزه بلندی صداش که در حد قابلمه بود کیفیت خیلی خوب بود و به علت بلندیه کم صدا به درد لای جرز میخوره در کل alg نگیرید در ضمن حساسیتش 115 db هست تازه akg به این هدفونش مینازه :27:

من 518 dj دارم صداش خیلی بلند( البته بین هدفون و پلیر آمپیلی گذاشتم ولی خوب بدون اون هم بلنده) وکیفیتش هم خیلی خوبه. شما سری X سونی داشتی؟! نمیدونم خروجی اون چطوریه ولی به cowon D2+ که وصل میکنم هم باس خیلی خوبی داره هم بلندی صداش زیاده مشکل از هدفون نیست اگه خودم نداشتم با این اطمینان نمیگفتم احتمالا توان خروجی پلیرت ضعیفه.
من پلیر چند تا دارم هدفون هم چندتایی دارم مشکل این جاست که هر هدفونی به هر پلیری نمی خوره برای همین به شما چند ماه پیش گفته بودم تو anythingbutipod بپرس از کسایی که پلیر مشابه شما رو داشتند آیا با هدفون های موجود در بازار ایران تجربه قابل قبولی داشتند یا نه..... 

fabio montari
20-08-2010, 17:06
نمیدونم والا پلیرم که احساس میکنم توا خروجیش کمه برای همین میخوام یه cowon بگیرم در اسرع وقت این سونی همچیش خوبه به غیر از پلیر هاش و هدفون هاش ولی باید ایپاد رو هم از رفیقم بگیرم با اون تست کنم ولی در کل چیزی که من میخواستم نیست یعنی شاید این in ear ها خیلی صداشون بلنده برای همین من انتظاره همچین صدای رو داشتم ولی باید با یه پلیر دیگه تست کنم اگه خیلی تفاوت نداشت اینو میفروشم نه پلیرمو !

peaceful1
20-08-2010, 17:17
نمیدونم والا پلیرم که احساس میکنم توا خروجیش کمه برای همین میخوام یه cowon بگیرم در اسرع وقت این سونی همچیش خوبه به غیر از پلیر هاش و هدفون هاش ولی باید ایپاد رو هم از رفیقم بگیرم با اون تست کنم ولی در کل چیزی که من میخواستم نیست یعنی شاید این in ear ها خیلی صداشون بلنده برای همین من انتظاره همچین صدای رو داشتم ولی باید با یه پلیر دیگه تست کنم اگه خیلی تفاوت نداشت اینو میفروشم نه پلیرمو !

اپل که از همه تو حجم صدا ناامید کننده تره اصلا طرفش نرو.
با itouch دوستم تست کردم صدا رو تا آخر میبردم به سختی شنیده میشد.

fabio montari
20-08-2010, 18:44
اپل که از همه تو حجم صدا ناامید کننده تره اصلا طرفش نرو.
با itouch دوستم تست کردم صدا رو تا آخر میبردم به سختی شنیده میشد.
شاید یه sansa clip بگیرم

rave-87
20-08-2010, 19:09
سلام
کسی نمی دونه هدفون های shure تو ایران کجا دارن؟
کل جمهوری رو گشتم نداشتن پایتخت هم همینطور
آخه باند و هدست و میکروفن هاش رو دیدم ولی هدفوناش نیست:41:
من دیوونه وار دنبال se310 هستم نشد sennheiser IE7 نشد se210
please help:42:

peaceful1
20-08-2010, 19:10
شاید یه sansa clip بگیرم

حجم صدا فقط کوون .:8:
کلی کلیپ به اطرافیانم توصیه کردم خریدند خودم فیوز دارم.
هننر کلیپ اینه که صدای شفاف و بدون نویز از یک منبع خیلی خیلی کوچیک مخصوصا clip+ که از اون عجیب تر همون صدا رم تا 32 گیگ میخوره طراحی هم خیلی بهتر شده clip+ خیلی سکه داره.( به نسبت clip).
هر sandisk اطرافیان میگرند میارن rockbox بریزم کامپیوترم پر شده از آخرین فررم ویر همه پلیر های sandisk :2:

fabio montari
21-08-2010, 02:15
به نظرم این سونیه که خیلی خوبه یعنی با xfi که قبلا داشتم و ipod تاچ مقایسه کردم این 2 تا رو میخوره پلیرم خوبه یعنی عالیه ولی فکر کنم با این هدفون درایو نمیشه
و یه سوال بلندیه صدا مگه همون db نیست ؟

---------- Post added at 02:15 AM ---------- Previous post was at 02:13 AM ----------

مثلا 701 akg 115 db هست اینم همینطور یا حتی هدفونه گرون قیمته dr dre استدیو 85 db بیشتر نیست !
creative live dj هم که 105 این خیلی خوبه یعنی 115 هستش ولی میدونم من چرا حال نمیکنم کلا با هدفون حال نمیکنم ایرفون بهتره

peaceful1
21-08-2010, 11:07
به نظرم این سونیه که خیلی خوبه یعنی با xfi که قبلا داشتم و ipod تاچ مقایسه کردم این 2 تا رو میخوره پلیرم خوبه یعنی عالیه ولی فکر کنم با این هدفون درایو نمیشه
و یه سوال بلندیه صدا مگه همون db نیست ؟

---------- Post added at 02:15 AM ---------- Previous post was at 02:13 AM ----------

مثلا 701 akg 115 db هست اینم همینطور یا حتی هدفونه گرون قیمته dr dre استدیو 85 db بیشتر نیست !
creative live dj هم که 105 این خیلی خوبه یعنی 115 هستش ولی میدونم من چرا حال نمیکنم کلا با هدفون حال نمیکنم ایرفون بهتره

بلاخره بازار ایران همینه خوبش اینه دیگه باید باهاش ساخت .
اگه به خارج دست رسی داری دیگه موضوع چیز دیگه هست.

a.z.p.z
21-08-2010, 11:36
سلام

عزیزم هدفون های این برندها مثل shure koss denon audio technica گیر نمیاد شاید بعضی از مدل هاش ..
ما تو همین سن هایزر و ای کی جی موندیم چه برسه به اون ها !!!
از اونور باید وارد کنی بهترین راه هست...

shahrokh haji kavan
21-08-2010, 12:55
سلام بچه ها:20::20::20:
ببخشید سر زده اومدم تو تاپیک
1 سوال دلرم........هوای مهمونتونو داشته باشین:46::46:
:8::8: 1 ایر فون میخوام که بی سیم باشه(بلوتوث یا وایرلس) خیلیم جموجور باشه تو رنج 20-30 تومن.
هست یه همچین چیزی؟

peaceful1
21-08-2010, 13:38
سلام بچه ها:20::20::20:
ببخشید سر زده اومدم تو تاپیک
1 سوال دلرم........هوای مهمونتونو داشته باشین:46::46:
:8::8: 1 ایر فون میخوام که بی سیم باشه(بلوتوث یا وایرلس) خیلیم جموجور باشه تو رنج 20-30 تومن.
هست یه همچین چیزی؟
دوست من فکر نکنم با این مبلغ بشه خرید.
حداقل من ندیدم.

سلام

عزیزم هدفون های این برندها مثل shure koss denon audio technica گیر نمیاد شاید بعضی از مدل هاش ..
ما تو همین سن هایزر و ای کی جی موندیم چه برسه به اون ها !!!
از اونور باید وارد کنی بهترین راه هست...

وقتی مردم فرق A4tech رو با akg و سناییزر نمی فهمند (حتی ترجیح میدن) دیگه چه دلیلی میمونه برای طرف (مغازه دار) که رو برندی مثل sure کار کنه.

shahrokh haji kavan
21-08-2010, 13:54
حداقل من ندیدم.

این مدلا حداقلش چنده؟

Sony Ericsson MW600 توسایت mobilecityonline که 50 دلار بود، تو ایران میدونید چنده؟

به نظر شما ارزششو داره 50-60 تومن برای 1 ایرفون بلوتوث هزینه کنم؟

mamad gonzo
21-08-2010, 18:04
ممد جان فک کنم ایشون گفتن که هدست میخوان شایدم منظورشون همون ایرفون بوده یا شایدم من خیلی به این چیزا دقت میکنم!
من 4 روز یش مدل 650 رو از دیجیتال قیمت گرفتم 40 تومن ... مدل 630 هم 20 تومن بود ... البته 3-4 تومن کم میکنه!
به هر حال مدل 650 واقعا باس خوبی رو ساپورت میکنه جدا از ایزولیشن صدا و همونطور که ممد گفت برای سبک های الکترونیک و هیپ هاپ و پاپ و راندبی واقعا مناسب هست ...
یعنی خلاصه از توپاک و امنم بگیر تا ارمین و تیستو و david guetta تا enrique -akon-rihanna-cherly cole تا مایکل و مدونا همه جور سبک ها رو به خوبی ساپورت میکنه ...:27:
البته من خودم تست کردم که میگم ... برای سبک اسپیس راک(pink floyd-doors-camel) و folk metal هم واقعا خوب هست ...
والا من زیاد دیدم کساییکه میگفتن هدست ولی منظورشون همون هدفون یا صحیحتر ایرفون هستش .. واسه همین گفتم شاید ایشونم اینجورین...
من چند ماه پیش گرفتم 30 تومن !! از نماینگی .. چطور اینقد گرون شده ...
40 تومن به نظرم نا عادلانست واسه این چون به نظرم تفاوت صداش با 830 به هیچ وجه به اندازه 10 / 12 تومن نیس..

البته با کمال احترام باید بگم ... این هدفون رو راک و متال زیاد خوب جواب نمیده ... مخصوصا راک و سبکهایی مثل post rock زیاد چنگی به دل نمیزنه ....

amirfzr
22-08-2010, 14:13
دوستان کسی شماره یکی از نمایندگی های معتبر کرتیو تو تهران داره؟
ساری نمایندگیش 630 رو می داد 25 ،830 رو می داد 45
امروز بعد 3 روز رفتم 630 رو میگه30 ،830 هم 50:41: آخه این چه نمایندگیه

a.z.p.z
22-08-2010, 14:41
والا من زیاد دیدم کساییکه میگفتن هدست ولی منظورشون همون هدفون یا صحیحتر ایرفون هستش .. واسه همین گفتم شاید ایشونم اینجورین...
من چند ماه پیش گرفتم 30 تومن !! از نماینگی .. چطور اینقد گرون شده ...
40 تومن به نظرم نا عادلانست واسه این چون به نظرم تفاوت صداش با 830 به هیچ وجه به اندازه 10 / 12 تومن نیس..

البته با کمال احترام باید بگم ... این هدفون رو راک و متال زیاد خوب جواب نمیده ... مخصوصا راک و سبکهایی مثل post rock زیاد چنگی به دل نمیزنه ....

من خودم 830 رو تست نکردم ولی خوب 650 واقعا خوب بود .. ولی در مورد قیمت اره زیاد میگفت!
650 رو راک و متال خوب جواب نمیده؟! ... در این مورد به طور کلی اره ولی الان هم میگم تو سبک folk metal space rock خوب جواب میده چون این سبک ها اصلا سنگین نیستن به متالش نگاه نکن نمونش کارهای گروه uaral .

r_liaghat
23-08-2010, 04:49
دوستان کسی شماره یکی از نمایندگی های معتبر کرتیو تو تهران داره؟
ساری نمایندگیش 630 رو می داد 25 ،830 رو می داد 45
امروز بعد 3 روز رفتم 630 رو میگه30 ،830 هم 50:41: آخه این چه نمایندگیه
چه خبره 30 تومن؟؟؟!!!!
من 10 روز پیش از اینجا خریدم.قبلا فکر کنم تو همین تایپیک بود که آدرسشو یه بنده خدایی نوشته بود.
مجتمع تجاری علاءالدین-طبقه 4 - واحد 438.
رو قبض شماره تلفن نزده ولی این آدرس این سایت رو نوشته:

البته اول که بری فکر میکنی انباره ولی نمایندگیه.630 رو 15تومن خریدم با گارانتی شاب.830 رو هم 45 میگفت.درضمن یه مهلت تست 24 ساعته هم داره.

rave-87
23-08-2010, 09:03
حداقل من ندیدم.

وقتی مردم فرق A4tech رو با akg و سناییزر نمی فهمند (حتی ترجیح میدن) دیگه چه دلیلی میمونه برای طرف (مغازه دار) که رو برندی مثل sure کار کنه.

مردم رو که خیلی وقته در موردشون فکر نمیکنم:2:

ولی آدم از اینجا میسوزه که همین به اصطلاح موزیک کارا هم هیچی نمی فهمن
مثلا مردم که گیتار بالای 500 تومن نمیفهمن ولی تو جمهوری گیتار یا پیانو تا خدا تومن هم میتونی پیدا کنی
علتشم اینه هرکسی قبل از آهنگ گوش دادن میخواد به اصطلاح آهنگ بسازه
از طرف میپرسم این آهنگ هایی که با این دستگاههای خدا تومنی میسازین با پس با چی گوش می دین آخه ,
بعد از کمی فکر میگه : خب با آمپلی فایر:18:
البته آهنگای در این سطح همینم زیادشونه

amirfzr
23-08-2010, 09:05
بی خیال 630 شدم من ساریم خریدش باز برام مکافات می شه همون 830 رو ازش می گیرم گفت 48 تومنم می ده با گارانتی شاب بود

mamad gonzo
23-08-2010, 18:56
من خودم 830 رو تست نکردم ولی خوب 650 واقعا خوب بود .. ولی در مورد قیمت اره زیاد میگفت!
650 رو راک و متال خوب جواب نمیده؟! ... در این مورد به طور کلی اره ولی الان هم میگم تو سبک folk metal space rock خوب جواب میده چون این سبک ها اصلا سنگین نیستن به متالش نگاه نکن نمونش کارهای گروه uaral .

ببین البت این موضوع رو نباید بی اهمیت قرار بدیم که ما داریم با دو پلیر متفاوت از این هدفون استفاده میکنیم و شاید اختلاف نظرمون از این مسئله هم ناشی باشه ...
در مورد 650 این هستش که
من واست یه مثال میزنم ببین مثلا تو سبک راک های الترناتیو که شما یه چیز غیر معمول از راک رو گوش میدی دیگه به اونصورت خبری از شلوغیه همیشگیه موزیک نیس ..
یه جاهایی موزیک رو فرکانس پاینن تاکید داره و یه جای هم از پایین شروع میشه میره بالا .. واسه همین نیاز به یه صدای متعادل و شفاف هست که شما وقتی داری روی فرکانس پایین گوش میدی و و تو عمق موزیک ارامش میگیری یه دفعه جاهایی که به اوج میرسه صدای تیز این هدفون شما رو از عمق موزیک در میاره و اون لذت که باید یکنواخت تو کل موزیک باشه نمیتونی ببری ...

rave-87
23-08-2010, 20:41
ببین البت این موضوع رو نباید بی اهمیت قرار بدیم که ما داریم با دو پلیر متفاوت از این هدفون استفاده میکنیم و شاید اختلاف نظرمون از این مسئله هم ناشی باشه ...
در مورد 650 این هستش که
من واست یه مثال میزنم ببین مثلا تو سبک راک های الترناتیو که شما یه چیز غیر معمول از راک رو گوش میدی دیگه به اونصورت خبری از شلوغیه همیشگیه موزیک نیس ..
یه جاهایی موزیک رو فرکانس پاینن تاکید داره و یه جای هم از پایین شروع میشه میره بالا .. واسه همین نیاز به یه صدای متعادل و شفاف هست که شما وقتی داری روی فرکانس پایین گوش میدی و و تو عمق موزیک ارامش میگیری یه دفعه جاهایی که به اوج میرسه صدای تیز این هدفون شما رو از عمق موزیک در میاره و اون لذت که باید یکنواخت تو کل موزیک باشه نمیتونی ببری ...

توصیفت از این موزیک کولاک بود:jealous:

peaceful1
23-08-2010, 21:01
مردم رو که خیلی وقته در موردشون فکر نمیکنم:2:

ولی آدم از اینجا میسوزه که همین به اصطلاح موزیک کارا هم هیچی نمی فهمن
مثلا مردم که گیتار بالای 500 تومن نمیفهمن ولی تو جمهوری گیتار یا پیانو تا خدا تومن هم میتونی پیدا کنی
علتشم اینه هرکسی قبل از آهنگ گوش دادن میخواد به اصطلاح آهنگ بسازه
از طرف میپرسم این آهنگ هایی که با این دستگاههای خدا تومنی میسازین با پس با چی گوش می دین آخه ,
بعد از کمی فکر میگه : خب با آمپلی فایر:18:
البته آهنگای در این سطح همینم زیادشونه

( یه چیزی بهت میگم به کسی نگو پیشه خودمون باشه حالا اگه بود هم فرقی به حالت نمیکرد چون با اطمینان بهت میگم عموم هدفون های گرون بازار high copy هستند) مردم هم که اصلش رو ندیدند خوب طرف با فراسو مقایسه میکنه خوشش میاد میگیره. جالب اینجاس خیلی از این هدفون ها صداشون از سونی و فیلیپس و پاناسونیک ... اورجینال بهتره میتونی یک کاری بکنی از طریق این سایت هایی که به صورت سفارشی خرید از خارج میکنند تهیه کنی.

rave-87
23-08-2010, 21:47
( یه چیزی بهت میگم به کسی نگو پیشه خودمون باشه حالا اگه بود هم فرقی به حالت نمیکرد چون با اطمینان بهت میگم عموم هدفون های گرون بازار high copy هستند) مردم هم که اصلش رو ندیدند خوب طرف با فراسو مقایسه میکنه خوشش میاد میگیره. جالب اینجاس خیلی از این هدفون ها صداشون از سونی و فیلیپس و پاناسونیک ... اورجینال بهتره میتونی یک کاری بکنی از طریق این سایت هایی که به صورت سفارشی خرید از خارج میکنند تهیه کنی.

یه سایت معروف تو خرید از خارج رو دیدم قیمت se310 رو زده 370 تومن:41:

با این قیمت می رم از نمایندگی سنهایزر ie8 رو می گیرم 320 تومن:21: . ie8 رقیب se530 هستش. پس لااقل از دو مدل پایینتر از se530 یعنی se310 برتره
البته اگه اینی که نمایندگی می ده به قول تو کپی برابر اصل نباشه و واقعا اصل باشه

r_liaghat
24-08-2010, 04:33
دوستان شرمنده م.این مطلبی که می نویسم هیچ ربطی به بحث نداره دیگه بذارین به پای تازه کار بودن!
مطلب اینه که عجب حالی میده یه پست بدی بعد بیای ببینی ازت تشکر کردن.;)

peaceful1
24-08-2010, 08:28
یه سایت معروف تو خرید از خارج رو دیدم قیمت se310 رو زده 370 تومن:41:

با این قیمت می رم از نمایندگی سنهایزر ie8 رو می گیرم 320 تومن:21: . ie8 رقیب se530 هستش. پس لااقل از دو مدل پایینتر از se530 یعنی se310 برتره
البته اگه اینی که نمایندگی می ده به قول تو کپی برابر اصل نباشه و واقعا اصل باشه

بیشترین میزان هدفون تقلبی تو بازار ایران مربوط به سنایزر میشه و یکی از سخت ترین مدل هایی که میشه تشخیص داد و خیلی تو دنیا زیاد تقلبیش هست. IE8 هست لینک های زیر رو نگاه کن:

اگه خواستی بگیری کمی مقایسه با این عکس ها کن که به مشکل نخوری.

shahrokh haji kavan
24-08-2010, 09:25
این مدلا حداقلش چنده؟

Sony Ericsson MW600 توسایت mobilecityonline که 50 دلار بود، تو ایران میدونید چنده؟

به نظر شما ارزششو داره 50-60 تومن برای 1 ایرفون بلوتوث هزینه کنم؟

یه جوون مرد پیدا نمیشه جواب ما رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41::41::41:

peaceful1
24-08-2010, 09:38
[QUOTE]=shahrokh haji kavan;5302947]این مدلا حداقلش چنده؟

به نظر شما ارزششو داره 50-60 تومن برای 1 ایرفون بلوتوث هزینه کنم؟[QUOTE]

یه جوون مرد پیدا نمیشه جواب ما او بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41::41::41:

به نظر من ارزش نداره چون کیفیت کم و خروجی ضعیف ( همشون همین طور هستند) و احتمال زیاد ایران نیست اگر هم باشه حد اقل دوبرابر قیمت جهانی

a.z.p.z
24-08-2010, 13:45
در مورد 650 این هستش که

دقیقا حرفت درسته همینطور هست و برای همین موضوع هم میتونی بری به سایت HEADPHONE.COM که جدول مربوط به فرکانس هدفون ها رو ببینی که مثلا تو چه فرکانسی افت میکنه و ...
*دقیقا پلیر و اکولایزر و ... هم تاثیر داره ...
ولی من میگم تو سبک FOLK METAL به خوبی مدل 630 و هم رده اش از همین خانواده ساپورت میکنه چون اون موردی که ذکر کردی تو موسیقی FOLK دیده نمیشه ... و همچنبن اسپیس راک که کلا سبک های ارومی هستن و برخلاف بعضی از کارهای گاث راک اینطور نیست که یک دفعه کار سنگین بشه و میزان فرکانس بالا بره !

** حرف شمارو قبول دارم که به طور کل به درد راک و متال نمیخوره ولی من دارم به طور اختصاصی در مورد folk metal-space rock میگم!
*گرچه از نظر من و شما به درد راک و متال نمیخوره و مارو راضی نمیکنه ولی شاید یکی رو راضی بکنه بالاخره صدا و سطح انتظار افراد متفاوت هست...

peaceful1
24-08-2010, 15:19
دقیقا حرفت درسته همینطور هست و برای همین موضوع هم میتونی بری به سایت HEADPHONE.COM که جدول مربوط به فرکانس هدفون ها رو ببینی که مثلا تو چه فرکانسی افت میکنه و ...
ولی من میگم تو سبک FOLK METAL به خوبی مدل 630 و هم رده اش از همین خانواده ساپورت میکنه چون اون موردی که ذکر کردی تو موسیقی FOLK دیده نمیشه ... و همچنبن اسپیس راک که کلا سبک های ارومی هستن و برخلاف بعضی از کارهای گاث راک اینطور نیست که یک دفعه کار سنگین بشه و میزان فرکانس بالا بره !

** حرف شمارو قبول دارم که به طور کل به درد راک و متال نمیخوره ولی من دارم به طور اختصاصی در مورد folk metal-space rock میگم!
*گرچه از نظر من و شما به درد راک و متال نمیخوره و مارو راضی نمیکنه ولی شاید یکی رو راضی بکنه بالاخره صدا و سطح انتظار افراد متفاوت هست...

سطح انتظار= بوجه ؟!
درست متوجه شدم؟!

Memonex
24-08-2010, 18:34
با سلام. من یک هدفون خیلی خوب برای گوش دادن به موزیک و تا سقف 50 تومن بودجه نیاز دارم. البته من خودم خیلی دنبال مدل Sony MDR-XD200 رفتم ولی اصلا پیدا نکردم. یه مدل فیلیپس هم برای تست گرفتم خیلی افتضاح بود کیفیت صدایی که تولید میکرد و فقط صدای بم میداد و نگرفته پسش دادم. البته مدل XD100 از سونی هم هست ولی میخوام هم سطح با مدلی که اشاره کردم باشه.
از همه دوستان تقاضا دارم که من رو راهنمایی کنند.
با تشکر

peaceful1
24-08-2010, 19:40
با سلام. من یک هدفون خیلی خوب برای گوش دادن به موزیک و تا سقف 50 تومن بودجه نیاز دارم. البته من خودم خیلی دنبال مدل Sony MDR-XD200 رفتم ولی اصلا پیدا نکردم. یه مدل فیلیپس هم برای تست گرفتم خیلی افتضاح بود کیفیت صدایی که تولید میکرد و فقط صدای بم میداد و نگرفته پسش دادم. البته مدل XD100 از سونی هم هست ولی میخوام هم سطح با مدلی که اشاره کردم باشه.
از همه دوستان تقاضا دارم که من رو راهنمایی کنند.
با تشکر

من صدای XD200 گوش کردم با یه واکمن سونی بود فکر کنم سری S بود اصلا خوشم نیمد. تو این مقدار بوجه صدای JVC بهتره ولی شرمنده که مدل هدفون رو نمیدونم شما بگو به چه دستگاهی میخواهی وصل کنی چه آهنگ هایی بیشتر گوش میدی که دوستان بهتر کمکت کنند.

Memonex
24-08-2010, 20:38
من صدای XD200 گوش کردم با یه واکمن سونی بود فکر کنم سری S بود اصلا خوشم نیمد. تو این مقدار بوجه صدای JVC بهتره ولی شرمنده که مدل هدفون رو نمیدونم شما بگو به چه دستگاهی میخواهی وصل کنی چه آهنگ هایی بیشتر گوش میدی که دوستان بهتر کمکت کنند.

اول جا داره که بابت پاسختون تشکر کنم. باید بگم که من بیشتر موزیک‌های ترنس گوش میدم و در اولیت بعدی موزیک‌های متفاوت نظیر. House، Ambient و.... بیشتر با کامپیوتر و بعضی موقع‌ها هم به ضبط های فای کوچیکی که دارم وصل میکنم. برای همین کیفیت صداش در هر سه باند Mid، Low و High Range برام مهمه. من خودم البته XD200 رو هم تست کردم ولی مال یکی از دوستام بود و دیگه هرچی گشتم اصلا تو بازار نبود و صداش به نسبت سایر هدفون‌هایی که امتحان کرده بودم خیلی بهتر بود. هدفونی میخوام ترجیحا از نوع بسته که تا سقف 50 تومن بهترین صدای ممکن رو تولید کنه.
در هر صورت از سایر دوستان هم خواهش میکنم راهنمایی کنند.

a.z.p.z
25-08-2010, 01:47
اول جا داره که بابت پاسختون تشکر کنم. باید بگم که من بیشتر موزیک‌های ترنس گوش میدم و در اولیت بعدی موزیک‌های متفاوت نظیر. House، Ambient و.... بیشتر با کامپیوتر و بعضی موقع‌ها هم به ضبط های فای کوچیکی که دارم وصل میکنم. برای همین کیفیت صداش در هر سه باند Mid، Low و High Range برام مهمه. من خودم البته XD200 رو هم تست کردم ولی مال یکی از دوستام بود و دیگه هرچی گشتم اصلا تو بازار نبود و صداش به نسبت سایر هدفون‌هایی که امتحان کرده بودم خیلی بهتر بود. هدفونی میخوام ترجیحا از نوع بسته که تا سقف 50 تومن بهترین صدای ممکن رو تولید کنه.
در هر صورت از سایر دوستان هم خواهش میکنم راهنمایی کنند.

دوست من با توجه به سبکی که گوش میدی ترجیحا لازم نیست ! حتما بایدبسته باشه !
حتما فول سایز میخوای؟ supra-aural نمیخوای باشه لزوما؟
*گرچه با کمال تاسف باید بگم که هدفون های بسته خوب و سطح بالا یا تو بازار ایران نیست یا اگرم باشه به قیمتیه که همش رو دارن میخورن !
برای مثال هدفون هایی از برند های audio technica koss denon و ... نیست و هدفون های بسته ی خوب سن هایزر مثل 280پرو -380 پرو هم پیدا نمیشه ... تنها در ای کی جی مدل های بسته اش هست که اونم فول سایز هست و اصلا به درد بودجه شما نمیخوره !

در نتیجه بهترین برند برای این بودجه همین محصولات سونی هست ! اتفاقا این مدلی که دست روش گذاشتی مدل خیلی خوبی هست تو این رده !
از نظر امپدانس هم 70 اوهم هست و به درد پلیر نمیخوره به طور کلی !
... هدفون هم که بسته هست که در نتیجه دارای صدای ایزوله شده هست و تو اکثر بررسی ها همینطور که از ساختار این هدفون پیداست به باس عمیق (که دقیقا برای سبک الکترونیک(ترنس.هاوس.تکنو) و هیپ هاپ مناسب هست) اشاره شده!

شما کدوم نمایندگی ها رو سر زدی ؟ یه سر به نمایندگی های سونی تو پایتخت هم بزن ! 3 تا فروشگاه هست ...

به هر حال این هدفون در این رده و با این قیمت یه گزینه خیلی خوب هست و کاملا مناسب برای سبک الکترونیک در درجه اول هست و دارای صدای ایزوله شده و باس های عمیق هست.

اون دوستمون هم که صدا براش جالب نبوده یا با صدای ایزوله هدفون های بسته اشنا نبوده یا سبکی که داشته گوش میداده مناسب نبوده و مورد بعدی این هدفون با امپدانس 70 اوهم برای یه پلیر(همین سری اس سونی) مناسب نیست و صدای واقعی رو پلیر نمیتونه درایو بکنه اونطور که هست!

Memonex
25-08-2010, 10:53
دوست من با توجه به سبکی که گوش میدی ترجیحا لازم نیست ! حتما بایدبسته باشه !
حتما فول سایز میخوای؟ supra-aural نمیخوای باشه لزوما؟
*گرچه با کمال تاسف باید بگم که هدفون های بسته خوب و سطح بالا یا تو بازار ایران نیست یا اگرم باشه به قیمتیه که همش رو دارن میخورن !
برای مثال هدفون هایی از برند های audio technica koss denon و ... نیست و هدفون های بسته ی خوب سن هایزر مثل 280پرو -380 پرو هم پیدا نمیشه ... تنها در ای کی جی مدل های بسته اش هست که اونم فول سایز هست و اصلا به درد بودجه شما نمیخوره !

در نتیجه بهترین برند برای این بودجه همین محصولات سونی هست ! اتفاقا این مدلی که دست روش گذاشتی مدل خیلی خوبی هست تو این رده !
از نظر امپدانس هم 70 اوهم هست و به درد پلیر نمیخوره به طور کلی !
... هدفون هم که بسته هست که در نتیجه دارای صدای ایزوله شده هست و تو اکثر بررسی ها همینطور که از ساختار این هدفون پیداست به باس عمیق (که دقیقا برای سبک الکترونیک(ترنس.هاوس.تکنو) و هیپ هاپ مناسب هست) اشاره شده!

شما کدوم نمایندگی ها رو سر زدی ؟ یه سر به نمایندگی های سونی تو پایتخت هم بزن ! 3 تا فروشگاه هست ...

به هر حال این هدفون در این رده و با این قیمت یه گزینه خیلی خوب هست و کاملا مناسب برای سبک الکترونیک در درجه اول هست و دارای صدای ایزوله شده و باس های عمیق هست.

اون دوستمون هم که صدا براش جالب نبوده یا با صدای ایزوله هدفون های بسته اشنا نبوده یا سبکی که داشته گوش میداده مناسب نبوده و مورد بعدی این هدفون با امپدانس 70 اوهم برای یه پلیر(همین سری اس سونی) مناسب نیست و صدای واقعی رو پلیر نمیتونه درایو بکنه اونطور که هست!

دوست عزیز واقعا ازتون ممنونم و نمیدونم چطوری باید تشکر کنم. خیلی در این زمینه بهم کمک کردی و الان معیارهای یک هدفون خوب اومد دستم. متاسفانه من در شهرستان زندگی میکنم و به چندین جای معتبر و نمایندگی سونی سر زدم ولی متاسفانه این مدل اصلا نبود و تنها مدل که دیدم همون XD100 بود که به نظرم خیلی تفاوت هست بین این و مدل 200. به یکی از افراد معتبر هم که تا حالا همه قطعات رو ازش میگرفتم سفارش دادم که برام از همین جاها تو تهران گیر بیاره ولی اون هم گفت تو بازار موجود نیست که دیگه خیلی برام عجیب بود چون این مدل در کاتالوگ‌های رسمی سونی در ایران درج شده و قیمت خوبی هم داره ولی اصلا نبود که نبود.
برای همین اگه شما وبسایت معتبر و آنلاین سراغ دارید که من بتونم با قیمت مناسب ازش بخرم واقعا ازتون ممنونم. البته خودم به سایت‌های Sonytehran.com سر زدم که قیمتش رو 35 تومن زده بود. سایر سایت‌ها هم مثل Rayaneh.com , shop7.ir و ------------- هم سر زدم ولی موجود نداشتند.
با همه این تفاسیری که گفتم اگه در نهایتش نتونستم گیر بیارم. مدل 100 ارزشش رو داره که یک صدای خوب رو تولید کنه.
باز هم ممنون و سپاسگذار از شما

mamad gonzo
26-08-2010, 18:10

اره اینکه ممکنه بعضی ها هم راضی بکنه شکی درش نیس ...
در مورد اون سبکهایی که نام بردی من هم احتمال میدم جواب بده ....
ولی در کل:13:
البته فکر نکنم و نباید اینطوری باشه که این وصله به کریتیو بچسبونیم که کاراش تو سبکای راک و متال افتضاس
چون خودشم بنده خدا هیچ ادعایی نداره در این مورد

a.z.p.z
26-08-2010, 21:34
دوست عزیز واقعا ازتون ممنونم و نمیدونم چطوری باید تشکر کنم. خیلی در این زمینه بهم کمک کردی و الان معیارهای یک هدفون خوب اومد دستم. متاسفانه من در شهرستان زندگی میکنم و به چندین جای معتبر و نمایندگی سونی سر زدم ولی متاسفانه این مدل اصلا نبود و تنها مدل که دیدم همون XD100 بود که به نظرم خیلی تفاوت هست بین این و مدل 200. به یکی از افراد معتبر هم که تا حالا همه قطعات رو ازش میگرفتم سفارش دادم که برام از همین جاها تو تهران گیر بیاره ولی اون هم گفت تو بازار موجود نیست که دیگه خیلی برام عجیب بود چون این مدل در کاتالوگ‌های رسمی سونی در ایران درج شده و قیمت خوبی هم داره ولی اصلا نبود که نبود.
برای همین اگه شما وبسایت معتبر و آنلاین سراغ دارید که من بتونم با قیمت مناسب ازش بخرم واقعا ازتون ممنونم. البته خودم به سایت‌های Sonytehran.com سر زدم که قیمتش رو 35 تومن زده بود. سایر سایت‌ها هم مثل Rayaneh.com , shop7.ir و ------------- هم سر زدم ولی موجود نداشتند.
با همه این تفاسیری که گفتم اگه در نهایتش نتونستم گیر بیارم. مدل 100 ارزشش رو داره که یک صدای خوب رو تولید کنه.
باز هم ممنون و سپاسگذار از شما

به هر حال دوست ! من این مدل رو 1 ماه پیش تو پایتخت تهران دیده بودم که دارن ... مطمئنا اگه اومدی تهران میتونی گیر بیاری ...
با این حال سعی کن 200 رو بگیری تا 100 ...

rave-87
28-08-2010, 20:32
بیشترین میزان هدفون تقلبی تو بازار ایران مربوط به سنایزر میشه و یکی از سخت ترین مدل هایی که میشه تشخیص داد و خیلی تو دنیا زیاد تقلبیش هست. IE8 هست لینک های زیر رو نگاه کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه خواستی بگیری کمی مقایسه با این عکس ها کن که به مشکل نخوری.

باور نکردنی بود مرسی
3 هفته پیش که رفتم جمهوری 1 مغازه که بالا درش بزرگ نوشته بود shure corporation گفت تا 1 ماه دیگه هدفون میاره تا الان هم به خاطر اون صبر کردم
فردا میخوام برم ببینم الکی گفت یا آورده
تو این سایتهیی که معرفی کردین چیزی در مورد تقلیبیهای shure ندیدم
خواستم بدونم شما معیاری می دونی که بفهمه اصله یا تقلبی
البته مغازه دارش آدم مسن و جا افتادهایی بود:31:

feri007
28-08-2010, 21:16
سلام دوستان
یه هدفون in ear برای گوش دادن به انواع ساب ژانرهای متال تا سقف 30 تومن چی پیشنهاد میدید؟
من شخصا وقتی با اسپیکر گوش میدم Bass رو زیاد میکنم و Treble رو تقریبا میبندم!
البته تا اونجایی که من فهمیدم حرکتم اشتباهه!(؟)
ممنون میشم راهنمایی کنید

pkr_legend
28-08-2010, 22:10
سلام دوستان. من بودجم حدود 50 60 تومن هست و دنبال یه هدفون یا ایرفون هستم برای گوش دادن به انواع موزیک(بیشتر Progressive Rock و Psychic و Rock و همچنین آهنگ های گیتار! تقریبا" همه چی!) با mp3 Cowon O2 صدا هم خیلی برام مهم هست و اینکه موقع دویدن از گوش نیفته! خودم شک دارم که Headphone بگیرم یا Earphone تا حالا Headphone استفاده نکردم تو خیابون تابلو نیست؟:D راستی اگر Earphone باشه حتما" می خوام in ear باشه.

با تشکر

peaceful1
28-08-2010, 22:20
سلام دوستان
یه هدفون in ear برای گوش دادن به انواع ساب ژانرهای متال تا سقف 30 تومن چی پیشنهاد میدید؟
من شخصا وقتی با اسپیکر گوش میدم Bass رو زیاد میکنم و Treble رو تقریبا میبندم!
البته تا اونجایی که من فهمیدم حرکتم اشتباهه!(؟)
ممنون میشم راهنمایی کنید
sony ex35

سلام دوستان. من بودجم حدود 50 60 تومن هست و دنبال یه هدفون یا ایرفون هستم برای گوش دادن به انواع موزیک(بیشتر Progressive Rock و Psychic و Rock و همچنین آهنگ های گیتار! تقریبا" همه چی!) با mp3 Cowon O2 صدا هم خیلی برام مهم هست و اینکه موقع دویدن از گوش نیفته! خودم شک دارم که Headphone بگیرم یا Earphone تا حالا Headphone استفاده نکردم تو خیابون تابلو نیست؟:D راستی اگر Earphone باشه حتما" می خوام in ear باشه.

با تشکر

sennheiser cx 500

باور نکردنی بود مرسی
3 هفته پیش که رفتم جمهوری 1 مغازه که بالا درش بزرگ نوشته بود shure corporation گفت تا 1 ماه دیگه هدفون میاره تا الان هم به خاطر اون صبر کردم
فردا میخوام برم ببینم الکی گفت یا آورده
تو این سایتهیی که معرفی کردین چیزی در مورد تقلیبیهای shure ندیدم
خواستم بدونم شما معیاری می دونی که بفهمه اصله یا تقلبی
البته مغازه دارش آدم مسن و جا افتادهایی بود:31:
نه عزیز من موضوع کلاه برداری و این ها نیست بحث سر این هست که همه از کانال های غیر رسمی و از پخش کننده های عمده از داخل چین وارد میکنند و هیچ وارد کننده هدفونی تو ایران با کانال های رسمی پخش برند های مربوط در ارتباط نیست!
پس تقریبا پیدا کردن اصل با اطمینان خاطر غیر ممکن میشه. خیلی مسائل دیگه هست که قشنگ نیست تو محیط اینترنت بیان بشه ولی کلا بازار هدفون تو ایران بازار بسیار بسیار .... .

rave-87
29-08-2010, 01:26
sony ex35

sennheiser cx 500

پس من چی؟:33::31:

feri007
29-08-2010, 08:28
sony ex35

.

ممنون
میشه قیمت دقیقش رو بگین و اینکه از کجا میتونم بخرم؟

rave-87
29-08-2010, 09:14
sony ex35

sennheiser cx 500

نه عزیز من موضوع کلاه برداری و این ها نیست بحث سر این هست که همه از کانال های غیر رسمی و از پخش کننده های عمده از داخل چین وارد میکنند و هیچ وارد کننده هدفونی تو ایران با کانال های رسمی پخش برند های مربوط در ارتباط نیست!
پس تقریبا پیدا کردن اصل با اطمینان خاطر غیر ممکن میشه. خیلی مسائل دیگه هست که قشنگ نیست تو محیط اینترنت بیان بشه ولی کلا بازار هدفون تو ایران بازار بسیار بسیار .... .

:4:( غول خریدن هدفون در ایران )

boozzai
29-08-2010, 12:25
ممنون
25-27 تومان!
از نمایندگی های سونی بخر!سونی سنتر!

a.z.p.z
29-08-2010, 12:31
ممنون

البته این یه نصیحت هست که هیچوقت تو هدفون های in ear به هیچ وجه صدا رو خیلی بالا نبری یا یک دفعه صدا رو بالا نبری حالا با توجه به سبک متال که گوش میدی به طور کلی به گوش میتونه اسیب برسونه !...
چون هم in ear هست و هم با مسئله ی ایزولیشن مواجه هستیم ...

pkr_legend
29-08-2010, 13:24
این sennheiser cx 500 کخ معرفی کردین نسبت به Creative سری ep چه برتری داره؟ هدفون تو همین رنج 50 60 تومن بدرد بخور پیدا نمی شه؟

a.z.p.z
29-08-2010, 14:26
این sennheiser cx 500 کخ معرفی کردین نسبت به Creative سری ep چه برتری داره؟ هدفون تو همین رنج 50 60 تومن بدرد بخور پیدا نمی شه؟

من اطلاعی در مورد ایرفون های سن هایزر ندارم متاسفانه ! ...
به هر حال سری EP کرتییو مدل 830 و 650 2 تا از مدل های خیلی خوب تو این رده هستن و قیمت هم حدود 40 تومن هست ...
مورد بعدی که این ها برای سبک های الکترونیک و هیپ هاپ واقعا مناسب هست ولی اگه تمرکزت رو سبک متال هست خیلی خوب نمیتونن متال رو ساپورت بکنن .

feri007
29-08-2010, 16:07
البته این یه نصیحت هست که هیچوقت تو هدفون های in ear به هیچ وجه صدا رو خیلی بالا نبری یا یک دفعه صدا رو بالا نبری حالا با توجه به سبک متال که گوش میدی به طور کلی به گوش میتونه اسیب برسونه !...
چون هم in ear هست و هم با مسئله ی ایزولیشن مواجه هستیم ...

ممنون دوست من
نه، کلا با صدای خیلی زیاد حال نمیکنم!
cretive ep 630 واسه این نوع موسیقی مناسب نیست؟ (البته همش هم متال گوش نمیدم؛ راک، دارک امبینت و جو ستریانی و ... هم هستن!)
علتش چیه؟
با تشکر

a.z.p.z
29-08-2010, 18:27
ممنون دوست من
cretive ep 630 واسه این نوع موسیقی مناسب نیست؟ (البته همش هم متال گوش نمیدم؛ راک، دارک امبینت و جو ستریانی و ... هم هستن!)
علتش چیه؟
با تشکر

من خودم 630 دارم و کارای متالیکا اونسنس و استاد جو و جیمی و SLIPKNOT هم گوش میدم مشکلی هم ندارم
خوب هست ولی به طور کلی تو این سبک ها(به خصوص متال) EX35 سونی توصیه میشه چون بعضی جاها ممکنه یه خورده صدا تیز باشه اونم تو سبک های سنگین متال وگرنه تو راک خود منی که 7 ماه دارم استفاده میکنم و راک و متال هم باهاش گوش کردم مشکلی نداره ...
ولی خوب برای سبک های الکترونیک و هیپ هاپ مناسب تر هست ...

peaceful1
29-08-2010, 21:32
پس من چی؟:33::31:

:4:( غول خریدن هدفون در ایران )
یه جوری از خارج بخر.
اصلا یک چیز بگم که آب پاکی رو بریزم رو دستت
بعضی مدل های گرون قیمت این برند ها اروپا و آمریک ساخته میشند جالب اینجا هست اون مدل ها هعم از چین وارد میشن.
البته من و بقیه دوستان فرض رو بر این میزاریم که همشون اصل هستند و رو این اصل راهنمایی میکنیم.
این به عهده خود فرد هست که اصل رو فرع رو بتونه تشخیص بده.

کلا هدفون های کریتیو تو کیفیت صدا به نسب بعضی از برند ها پایین تر اند ولی چون تو بازار ایران نیستند کریتیو به عنوان برند با کیفیت توصیه میشه ep630 هم طراز cx300 سن هایزر هست و cx500 یه پله از هر دو این ها بالاتر هست و تو بازار جهنی خیلی محبوب ولی از لحاظ کیفیت متوسط محسوب میشه.

rave-87
30-08-2010, 01:43
ممنون دوست من
علتش چیه؟
با تشکر

برادر!
هر کارخونه ایی که می خواد قیمت تموم شده ی مدلیش از حد مشخصی بالاتر نره مجبور میشه بین بیس و وضوح صدا یکی رو ارجح کنه.
در مورد کلا سبک راک ( راک و کلیه ی زیر شاخه هاش) وضوح صدا مهمترین چیزه که اگه قیمت هدفونت بازم بیشتر بشه می تونی از بیس به اصطلاح tight در موقع زدن ضربات درام واقعا لذت ببری
ولی در هدفون های سبکهای دیگه اونقدر نیاز به tight بودن بیس ندارن و حجم صدا تاثیر بیشتری میزاره پس خود به خود وضوح کمتر میشه و اگر با هدفون های نسبتا ارزون این دسته بخوای سبک راک گوش بدی علاوه بر نبود شفافیت , مواقع ضربات درام بیس کاملا boomy (در مقابل tight ) کاملا میره رو مخت
مثل ماشین میمونه دیگه , تو یا باید اسپرت بودن برات مهم باشه و بری فراری بگیری یا لوکس و راحت بودن که باید بری سراغ رولز رویس

peaceful1
30-08-2010, 10:20
برادر!
هر کارخونه ایی که می خواد قیمت تموم شده ی مدلیش از حد مشخصی بالاتر نره مجبور میشه بین بیس و وضوح صدا یکی رو ارجح کنه.
در مورد کلا سبک راک ( راک و کلیه ی زیر شاخه هاش) وضوح صدا مهمترین چیزه که اگه قیمت هدفونت بازم بیشتر بشه می تونی از بیس به اصطلاح tight در موقع زدن ضربات درام واقعا لذت ببری
ولی در هدفون های سبکهای دیگه اونقدر نیاز به tight بودن بیس ندارن و حجم صدا تاثیر بیشتری میزاره پس خود به خود وضوح کمتر میشه و اگر با هدفون های نسبتا ارزون این دسته بخوای سبک راک گوش بدی علاوه بر نبود شفافیت , مواقع ضربات درام بیس کاملا boomy (در مقابل tight ) کاملا میره رو مخت
مثل ماشین میمونه دیگه , تو یا باید اسپرت بودن برات مهم باشه و بری فراری بگیری یا لوکس و راحت بودن که باید بری سراغ رولز رویس

تنها هدفونی که هر دو رو یک جا داره
e530 shure هست بیس خیلی شفاف و بدون خش و کیفیت صدای بالا با جزئیات زیاد.
مثل این هدفون خیلی کم پیدا میشه کرد.

feri007
30-08-2010, 10:26
تنها هدفونی که هر دو رو یک جا داره
e530 shure هست بیس خیلی شفاف و بدون خش و کیفیت صدای بالا با جزئیات زیاد.
مثل این هدفون خیلی کم پیدا میشه کرد.

قیمتش چقدره؟

peaceful1
30-08-2010, 11:38
قیمتش چقدره؟

feri007
30-08-2010, 13:24

wow!!!!
همون رولز رویس رو ترجیح میدم! :دی

help please
31-08-2010, 22:41
سلام به همگی.
من میخواستم یه هدفون !!! یه هدفون خالی که نه . یه چیزی بگیرم
که بتونم باهاش فیلم دالبی ببینم . راستش یه جوری بشه مثلا به
wd live وصلش کرد . برای tv اتاقم میخوام .
قیمتشم اگه بشه زیر 50 !! :31::31::31:

peaceful1
01-09-2010, 08:50
سلام به همگی.
من میخواستم یه هدفون !!! یه هدفون خالی که نه . یه چیزی بگیرم
که بتونم باهاش فیلم دالبی ببینم . راستش یه جوری بشه مثلا به
wd live وصلش کرد . برای tv اتاقم میخوام .
قیمتشم اگه بشه زیر 50 !! :31::31::31:

دالبی رو هدفون نباید ساپرت کنه باید کارت صدا یا سورس پخش ساپرت کنه.
داخل کوش میخوای یا روی گوش.

help please
01-09-2010, 13:46
برای روی گوش میخوام
هرچی بزرگتر بهتر . الان خودم یه sony xd 100 دارم ولی اگه یه
چیز بود که مثلا با یه اگوریتمی چیزی . صدای dolby یا dts رو شبیه سازی میکرد میخریدم .

peaceful1
01-09-2010, 17:32
برای روی گوش میخوام
هرچی بزرگتر بهتر . الان خودم یه sony xd 100 دارم ولی اگه یه
چیز بود که مثلا با یه اگوریتمی چیزی . صدای dolby یا dts رو شبیه سازی میکرد میخریدم .

کریتیو داره ولی فکر کنم بالای 200 تومن بود.

a.z.p.z
01-09-2010, 18:35
کریتیو داره ولی فکر کنم بالای 200 تومن بود.

همچین چیزی برخی از برندهای معتبر هم دارن ولی تو ایران نیست ...
ولی کریتیو مدل aurvana x-fi میتونه صدای 3 دالبی رو شبیه سازی بکنه ...
قیمت هم حدود 240 باید باشه ...

slash_slash
02-09-2010, 03:48
من يه akg k141 گرفتم صداش عاليه بيسش هم خوبه اما من دنبال يه چيزه انفجاري تو زمينه ي بيس مي گشتم كه بيسش در اون حد نيست و مي خوام بفروشمش

اما راجب دوستمون كه دالبي مي خوان شما با سر 3.5 جك هر هدفوني بگيري استريو هست و به درد نمي خوره اوني هم كه دوستان معرفي كردن كرتيو فقط كارت صدا روش داره كه كمي حالت 3 بعدي مي ده و نويز صدا رو مي گيره و اگه كارت صداي كريتيو دارين خريدتون رسما بيهوده هست چون همون كار رو دقيقا انجام مي ده و قيمتشم 220 تومان هست

بهتره هدفون usb يا optical دار بگيريد اگه چيزه به درد بخور مي خوايد

a.z.p.z
02-09-2010, 11:21
من يه akg k141 گرفتم صداش عاليه بيسش هم خوبه اما من دنبال يه چيزه انفجاري تو زمينه ي بيس مي گشتم كه بيسش در اون حد نيست و مي خوام بفروشمش

اما راجب دوستمون كه دالبي مي خوان شما با سر 3.5 جك هر هدفوني بگيري استريو هست و به درد نمي خوره اوني هم كه دوستان معرفي كردن كرتيو فقط كارت صدا روش داره كه كمي حالت 3 بعدي مي ده و نويز صدا رو مي گيره و اگه كارت صداي كريتيو دارين خريدتون رسما بيهوده هست چون همون كار رو دقيقا انجام مي ده و قيمتشم 220 تومان هست

بهتره هدفون usb يا optical دار بگيريد اگه چيزه به درد بخور مي خوايد

بله از اسمش هم مشخص هست x-fi !
باس انفجاری میخواید میتونید هدفون های closed سن هایزر رو استفاده بکنید اما این هدفون :
HD 380 PRO که تو ایران پیدا نمیشه ! ...

help please
02-09-2010, 11:28
اولا از همگی ممنونم که جواب دادن .:40::40::40:
این optical یا usb دار چجوری ؟؟ میشه یکم توضیح بدین . آخه من بلد نیستم.
دستگاه من خروجی optical واسه صدا داره (wd live media player )
میشه مستقیم به اون وصلش کرد ؟
راستش میخوام باهاش فیلم ببینم .خواستم بدونم اون حس 3d رو مثل
سینما خانگی ایجاد میکنه ؟
اگه میشه قیمتشم بگین .
واقعا ممنون :40:

marcochivoli
02-09-2010, 13:15
دوستان من میخوام واسه آیپادم یه هدفون بگیرم
دنبال یه صدای زنده و گرم و bass نرم و عمیق(توصیفو حال کردی:31:) هستم
صفحات قبل رو خوندم به نظرتون بین اینا کدوم رو انتخاب کنم؟
ep830 ep650 ex35
یا اگه تو همین رنج پیشنهاد بهتری دارین بفرمایید
معمولا موزیک ملایم گوش میدم و کیفیت واسم مهمه
ممنون

peaceful1
02-09-2010, 13:50
headset با پرت usb دیدم ولی هدفون ندیدم
هدفون اپتیکال که اصلا ندیدم.

your_star
02-09-2010, 19:14
سلام رفقا من الان دو تا پلیر دارم:i9 و nw-e005
این دو تا هدفون هم دارم ولی خیلی کفاف نمیده:jvc ha-f140 و iaudio ماله i9

سبکهای من همه چیز هست بیشتر هارد راک و سمفونیک راک و گرانژ گوش میدم.مثه برکینگ بنجامین و تری دیز گریس و ویتین تمتیشن و هکذا

تو شهر امروز یه گشتی زدم اینا رو داشت کدوم رو پیشنهاد میدید؟

1.jvc ha-fx34 به قیمت25 تومن
2.jvc ha-fx300 قیمت رو نمیدونم ولی خیلی خوشم اومد ازش.
3.jvc ha-fxc50 قیمت نامعلوم.

4.creative ep650 به قیمت 30 تومن
5.creative ep830 به قیمت 45 تومن
6.samsung ep470 به قیمت 20 تومن
7.sony ex35 به قیمت 25 تومن.

پانوشت:jvc چقدر قربون صدقه ی آیپاد دارها میره!

هدفون انتخاب شد نیازی به راهنمایی نیست!

slash_slash
02-09-2010, 20:27
بريد ولي عصر مدل هاي usb دار سوراند زياد هست اون حس سينماي خانگي رو كه عمرا نمي ده بدك نيست بستگي داره چه مدلي توي چه رنجي رو بگيريد براي گيم يا موزيك به نظرم لاجيتك هم نگيريد الكي گرون هست

اپتيك دار كه اصلا تو ايران نيست اگه ديديد منم مي خوام به هر چيزي هم كه خروجي اپتيك داشته باشه مي خوره

سنهايزر كه مي گن بيس هاش همه معمولي هست كلا اين AKG K141 كه دارم مفت مي دم بره پول رسيد حالا مي رم يه تست مي كنم

PhrenetiC
02-09-2010, 21:47
دوستان یه هدست برای Voice Chat میخوام بخرم... هر چند روز یه بار استفاده دارم، یعنی گرون نباشه :31:
این هدست فراسو به نظرتون خوبه ؟ چند قیمتِ ؟

اگر پیشنهادی هم دارین خودتون دریغ نکنید. :20:

your_star
02-09-2010, 21:55
دوستان یه هدست برای Voice Chat میخوام بخرم... هر چند روز یه بار استفاده دارم، یعنی گرون نباشه :31:
این هدست فراسو به نظرتون خوبه ؟ چند قیمتِ ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر پیشنهادی هم دارین خودتون دریغ نکنید. :20:
مدل مورد نظرت.کارتو راه میندازه.گرون هم نیست.این مدل بهتره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمدلای دیگه تو این رنج داره.نهایت اینا 15 تومن باشن.

دوستان من میخوام واسه آیپادم یه هدفون بگیرم
دنبال یه صدای زنده و گرم و bass نرم و عمیق(توصیفو حال کردی:31:) هستم
صفحات قبل رو خوندم به نظرتون بین اینا کدوم رو انتخاب کنم؟
ep830 ep650 ex35
یا اگه تو همین رنج پیشنهاد بهتری دارین بفرمایید
ممنون
830 گرونتره و گویا یک مقدار بهتر.
من خودم دارم این مدل رو میگیرم 75 تومن.اگه این قدر خرج میکنی برو دنبالش:
JVC-HA-NCX78

marcochivoli
03-09-2010, 11:18
830 گرونتره و گویا یک مقدار بهتر.
من خودم دارم این مدل رو میگیرم 75 تومن.اگه این قدر خرج میکنی برو دنبالش:
JVC-HA-NCX78
از لحاظ کیفیت صدا هم بالا تر هست(به اندازها ای که اختلاف قیمت رو توجیه کنه) یا نه به خاطر این زلم زیمبوهاشه مثل اینکه شما دوتا هد فون با کیفیت صدای مشابه داری ولی یکی روش mic و voice control داره یا مثل این مدل تبدیل یا آمپ یا چیز دیگه اضافی روش داره اون گرونتره
داشتن امکانات جانبی زیاد واسم ملاک نیست چون تو این مورد بهشون نیازی ندارم و فقط اضافه بها بابت کیفیت بیشتر برام توجیه پذیره
شما این مدل رو تست کردی؟ صداش چجوریاست؟

your_star
03-09-2010, 19:26
از لحاظ کیفیت صدا هم بالا تر هست(به اندازها ای که اختلاف قیمت رو توجیه کنه) یا نه به خاطر این زلم زیمبوهاشه مثل اینکه شما دوتا هد فون با کیفیت صدای مشابه داری ولی یکی روش mic و voice control داره یا مثل این مدل تبدیل یا آمپ یا چیز دیگه اضافی روش داره اون گرونتره
داشتن امکانات جانبی زیاد واسم ملاک نیست چون تو این مورد بهشون نیازی ندارم و فقط اضافه بها بابت کیفیت بیشتر برام توجیه پذیره

1.الان JVC خارج کشور قیمت این مدل آورده پایین گویا حدود 20 دلار ارزونتر.اگه گرفتی ارزون شد ناراحت نشی!
2.JVC این مدلش نویز کنسلینگ خیلی قوی داره.تو نت ریویو هاش رو بخون
3.JVC باتری میخوره برای اون قسمت مکعب شکل اگه بخوای استفاده کنی.
4.کریتیو هم تقریبا همین زلم زیمبو!ها همراشه.
5.اینم SPECIFICATIONS این دو مدل:

Frequency Response JVC: 18Hz-22KHZ CREATIVE6Hz - 23kHz Input Impedance JVC 32Ω CREATIVE 16Ω Sensitivity JVC105dB CREATIVE 106dB
JVC Specials:Multi noise-reduction system reduces: 88%ambient noise, electrical noise, friction noise on the cord, wind noise

انتخاب با خودت گرچه بعید میدونم jvc به کارت بیاد.

پینوشت:
شما گفتی آیپاد دازی.
jvc و appel نمیدونم چه همکاری با هم دارند که jvc کلی گجت و اینها برای محصولات آیپاد میزنه.
روی اکثر هدفونهای جی وی سی نوشته best for ipod خودت یه تحقیق بکن ببین واقعا این جور هست یا نه.مثلا مدل jvc ha fx67 به قیمت 27 تومن.

a.z.p.z
03-09-2010, 21:06

دوست من شما بگو دقیقا چه نیازی داری از ایرفونت و اینکه بودجت حداکثر چقدر هست وچه سبکی بیشتر گوش میدی؟...

marcochivoli
03-09-2010, 22:31
ممنون از توجه دوستان
این jvc هم فک نکنم کار خاصی رو محصولاتش انجام داده باشه واسه آیپاد هر جا دیدم فقط نوشته واسه آیپاد خوبه دیگه چرا خوبه و چیکارش کردیم که خوبه چیزی ننوشته بود یا من ندیدم
اما سلیقه من

دنبال یه صدای زنده و گرم و bass نرم و عمیق هستم

یه کاری میخوام که تفکیک صداش خوب باشه و جزئیات آهنگ رو بهتر ارائه کنه
این مدل fx67 هم مشخصاتش خوبه
متاسفانه من امکان تست ندارم فعلا میخوام اگه کسی تجربه استفاده از مدل هایی که بالا عرض کردم رو داره در مورد اونها راهنمایی کنه که مثلا آیا در صورت استفاده دراز مدت گوش رو خسته میکنن یا...
قیمت هم زیر 50
این مدل ex50 سونی گیر میاد؟ قیمت ایران؟

mohsenslr
03-09-2010, 23:43
سلام.من زیاد سرم از هدفون در نمیاد!! برای ipod میخوام یه هدفون بگیرم.بودجه هم نهایتش 100 تومان.هدفونی میخوام که بیس خوبی داشته باشه.چون من بیشتر وقتی ورزش میکنم آهنگ تکنو گوش میدم.
این هدفون خود اپل چجوریه؟

your_star
04-09-2010, 05:27
ممنون از توجه دوستان
این jvc هم فک نکنم کار خاصی رو محصولاتش انجام داده باشه واسه آیپاد هر جا دیدم فقط نوشته واسه آیپاد خوبه دیگه چرا خوبه و چیکارش کردیم که خوبه چیزی ننوشته بود یا من ندیدم

این مدل ex50 سونی گیر میاد؟ قیمت ایران؟

من پیشنهادم همین دو مدل هست برای شما:

1.jvc ha fx67
creative ep830.2

سونی e35 طبق گفته ی اکثر بچه های همین جا برا راک و متال مناسب تر هست و کریتیو برای ترنس و اینها که بیشتر به کار شما میاد.

من به شخصه زیاد به کریتیو اعتماد ندارم.از هدفون های جی وی سی استفاده کردم.به نظرم به اندازه ی قیمتشون ارزش دارن.

بقیه حتما بهتر راهنماییت میکنن.

mohsenslr
04-09-2010, 22:29
سلام.من زیاد سرم از هدفون در نمیاد!! برای ipod میخوام یه هدفون بگیرم.بودجه هم نهایتش 100 تومان.هدفونی میخوام که بیس خوبی داشته باشه.چون من بیشتر وقتی ورزش میکنم آهنگ تکنو گوش میدم.

اینجا چقدر سوت و کوره!! کسی نیست جواب مارو بده؟

PhrenetiC
04-09-2010, 23:00
دوستان این هدست Farassoo | FHD-370 تو تهران کجا پیدا میشه ؟ قیمت دقیقش چنده ؟
ممنون...

peaceful1
04-09-2010, 23:14
دوستان این هدست Farassoo | FHD-370 تو تهران کجا پیدا میشه ؟ قیمت دقیقش چنده ؟
ممنون...

اگه باشه از فروشگاه های لاوان میتونی تهیه کنی .
مثلا همکف پاساژ بهار تقاطع خیابان بهار و خیبان انقلاب(البته کمی باید داخل خیابان بهار بری)

your_star
04-09-2010, 23:31
اینجا چقدر سوت و کوره!! کسی نیست جواب مارو بده؟

این جا تعداد بچه هایی که با هدفونهای 100 تومن به بالا آشنان زیاد نیست اجازه بده جوابت رو میدن.
صفحات قبل رو یکم بخونی قیمتها هم دستت میاد تا حدودی.
این پلیر مورد نظرت فکر نکنم این جا گیر بیاد.
تا صد تومن هم کلی تو پستهای قبل صحبت شد.مثل مدلهای سونی کریتیو و جی وی سی.یه نگاه بنداز.

a.z.p.z
04-09-2010, 23:35

دوست من هدفون های خود اپل ارزش نداره ----
اگه تا 100 بودجه داری به من بگو supra-aural یا همون on the ear میخوای یا in ear ؟
تو این رده تو ایران بهترین برند ها برای سونی و کریتیو هست ! ...
تو حدود 80 میتونی aurvana in ear از کریتیو بگیری رده پایین ترم حدود 37-38 میتونی ep 650 بگیری ...
البته مدل aurvana in ear2 هم اومده که به نظرم گزینه اول نسبت به پولش بهتر هست ! ... و تفاوت چندانی بین این 2 نیست ! ...

mohsenslr
05-09-2010, 00:19
دوست من هدفون های خود اپل ارزش نداره ----
اگه تا 100 بودجه داری به من بگو supra-aural یا همون on the ear میخوای یا in ear ؟
تو این رده تو ایران بهترین برند ها برای سونی و کریتیو هست ! ...
تو حدود 80 میتونی aurvana in ear از کریتیو بگیری رده پایین ترم حدود 37-38 میتونی ep 650 بگیری ...
البته مدل aurvana in ear2 هم اومده که به نظرم گزینه اول نسبت به پولش بهتر هست ! ... و تفاوت چندانی بین این 2 نیست ! ...
1. سلام
2. ممنون از اینکه جواب منو دادید.
3. من فقط مدل های in ear مد نظرمه.
4. من از آمازون سفارش میدم و از ایران خرید نمیکنم.پس لطف کنید تمام مدل ها رو در نظر بگیرید.نه فقط اونایی که توی ایران موجوده.
5. این دو مدلی که پایین گذاشتم چطوره؟
6. ممنون.

rave-87
05-09-2010, 01:27
1. سلام
4. من از آمازون سفارش میدم و از ایران خرید نمیکنم.پس لطف کنید تمام مدل ها رو در نظر بگیرید.نه فقط اونایی که توی ایران موجوده.
6. ممنون.

داداش ! بگو ببینم شما که از آمازون می خری چطوری قراره به دستت برسه؟
آخه من 2 ماه تو کف 3 مدل هدفونم که تو ایران گیر نمیاد
یه توضیحی بدی ممنون میشیم:11:

mohsenslr
05-09-2010, 02:41
داداش ! بگو ببینم شما که از آمازون می خری چطوری قراره به دستت برسه؟
آخه من 2 ماه تو کف 3 مدل هدفونم که تو ایران گیر نمیاد
یه توضیحی بدی ممنون میشیم:11:
بهتون pm دادم.

a.z.p.z
05-09-2010, 13:44
1. سلام
6. ممنون.

ببین بذار یه چیزی بگم تو با خودت میگی چرا من مدل هایی از BOSS KOSS SHURE DENON AUDIO TECHNICA BEATS DRE PIONEER این برند ها همشون حرفه ای کار میکنن ولی تو ضمینه ی IN EAR و استفاده های شخصی اونطور که من خودم تجربه کردم و دیدم مدل های سونی و کریتیو و در درجه بعدی فیلیپس مناسب تر هست اره اگه SUPRA-AURAL یا Circumaural میخواستی من برند های دیگه رو بهت معرفی میکردم ! ...

من تو کریتیو مدل های aurvana in ear ---- aurvana in ear 2 رو پیشنهاد میکنم که واقعا مدل های خوبی هستن!
مدل 2 حدود 100 تومن هست ---- in ear قیمت 190 دلار هم داریم میتونی بری in ear های برند beats dre رو ببینی! ...

mohsenslr
05-09-2010, 13:56
ببین بذار یه چیزی بگم تو با خودت میگی چرا من مدل هایی از BOSS KOSS SHURE DENON AUDIO TECHNICA BEATS DRE PIONEER این برند ها همشون حرفه ای کار میکنن ولی تو ضمینه ی IN EAR و استفاده های شخصی اونطور که من خودم تجربه کردم و دیدم مدل های سونی و کریتیو و در درجه بعدی فیلیپس مناسب تر هست اره اگه SUPRA-AURAL یا Circumaural میخواستی من برند های دیگه رو بهت معرفی میکردم ! ...

من تو کریتیو مدل های aurvana in ear ---- aurvana in ear 2 رو پیشنهاد میکنم که واقعا مدل های خوبی هستن!
مدل 2 حدود 100 تومن هست ---- in ear قیمت 190 دلار هم داریم میتونی بری in ear های برند beats dre رو ببینی! ...

حلا نگفتید اون westone رو که لینکشو گذاشتم بهتره یا این کریتیو که خودتون پیشنهاد ددادید؟ به شخصه از اون westone خیلی خوشم آمده! چون توی گوش جاسازی میشه! و یه پک کامل هم با تمام لوازم جانبی همراهشه.در هر حال من که تجربه ندارم.باز شما با خیلی از اینها کار کردی و میدونی که چی خوبه و چی نه.

peaceful1
05-09-2010, 14:01
حلا نگفتید اون westone رو که لینکشو گذاشتم بهتره یا این کریتیو که خودتون پیشنهاد ددادید؟ به شخصه از اون westone خیلی خوشم آمده! چون توی گوش جاسازی میشه! و یه پک کامل هم با تمام لوازم جانبی همراهشه.در هر حال من که تجربه ندارم.باز شما با خیلی از اینها کار کردی و میدونی که چی خوبه و چی نه.

ببین اگه دنبال کیفیت برای سبک فلان (مثلا) میگردی دوستان دقیقتر میتونند کمک کنند ولی اگه ورزشی بودن هدفون خیلی مهم هست چون ضمینه خاص میشه و ریویو معتبر دربارش کم هست نظر دادن دقیق سخت میشه

a.z.p.z
05-09-2010, 14:11

شما وقتی ایرفون میگیری باید به همه جوانب نگاه کنی طراحی-راحتی-امکانات-کیفیت ساختاری و صوتی!
هممون مدل کریتیو هم کیف و ... همراهش هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدامپدانسش هم 42 اوهم هست که برای یه ایرفون واقعا عالی هست

همونطور که میبینی این هم 3 سایز محتلف برای ایر داره و یه قلم تمیز کننده و کیف و یه اداپتر هواپیما !
و در کل از نظر باس و کیفیت کلی وایزولیشن در سطح خیلی خوبی قرار داره !گرچه اون مدلی که معرفی کردی از نظر طراحی خیلی راحت تو گوش قرار میگیره !
البته in ear ها معمولا از تو گوش بیرون نمیاد و اگه سایز بزرگش رو هم به ایرفون متصل کنی تو ایزوله کردن صدا موثر هست ...

اینم نسخه 1 این ایرفون :

mohsenslr
05-09-2010, 14:27
ممنون . احتمالا همینو بگیرم.(aurvana) فقط یه سوال دیگه:
این ایرفون آمپ نداره.لطف کنید یه آمپ هم معرفی کنید تا براش بخرم. ممنون

a.z.p.z
05-09-2010, 14:37

نیازی به امپ نداره شما پلیرتون چی هست ؟ ... تا این امپدانس رو اکثر پلیرها میتونن درایو بکنن ! ...

mohsenslr
05-09-2010, 14:40
نیازی به امپ نداره شما پلیرتون چی هست ؟ ... تا این امپدانس رو اکثر پلیرها میتونن درایو بکنن ! ...
ipod touch

a.z.p.z
05-09-2010, 14:41
ipod touch

من نسخه 1 همین ایرفون رو با ایپادتاچ و ایپاد نانو تست کردم مشکلی نیست به راحتی میتونه درایو بکنه ! ... :8:

peaceful1
05-09-2010, 14:42

PM شد.
ببین آمپ به کاربرد عمومی داره:
افزایش حجم صدا
یه کاربرد خاص داره:
سازگار کردن هدفون با پلیر
برای کار دومی عموما کسی برای آیپاد دنبال این جور چیز ها نمیره ولی اگه خواستی مارک های زیادی هستند مثل:
Fiio ,ibasso, یا لینک های زیر:

از این برند ها خیلی زیاد هست ولی عموما برای آی پاد کسی استفاده نمی کنه.(چون هدفونی که نیاز به آمپ داشته باشه نمی گیرند)

a.z.p.z
05-09-2010, 14:45
اخه به طور کلی برای ایپاد هم نیازی نیست ---- حالا اگه مقوله ی افزایش حجم صدا رو کنار بزاریم معمولا در مواردی از امپ استفاده میکنن که پلیر نتونه اون هدفون یا ایرفون رو به خوبی درایو بکنه ! ....

* من چرا هرچی پست میزنم تعدادشون بالا نمیره؟!!!!!:13:

peaceful1
05-09-2010, 14:48
* من چرا هرچی پست میزنم تعدادشون بالا نمیره؟!!!!!:13:

شاید مثل جریان سیم کارت های ایرانسل شدی:31:

a.z.p.z
05-09-2010, 15:02
شاید مثل جریان سیم کارت های ایرانسل شدی:31:

نه داداش درست شد اینجا ایرانه دیگه کاریش نمیشه کرد ... :31:

marcochivoli
05-09-2010, 15:03
از دوستانی که پاسخ دادن تشکر می کنم
فقط یه چیز دیگه هدفونای jvc تقلبی داره تو بازار؟ واینکه یه فروشگاه اینترنتی معتبر که محصولات jvc هم داشته باشه اگه سراغ دارید معرفی کنید لطفا

peaceful1
05-09-2010, 18:42
ipod touch

هدفون هایی که نگاه بندازی ضرر نداره:

این ها هیچ ربطی به هم نداره ولی به نظرم ارزش یه بار دیدن رو دارند.

fabio montari
05-09-2010, 20:02
Type: In-ear
Frequency response: 20Hz–13.kHz
Impedance: 13 Ohms, 1 kHz
Internal Speaker Configuration: Single full range balanced armature
Sensitivity: 115 dB SPL/mW, 1kHz
Weight: 0.5 ounces (14 grams)
Noise isolation: -26 dB

این مشخصات خوبه برای ایرفون

در ضمن ohm هرچی بیشتر باشه بهتره یا کمتر ؟

peaceful1
05-09-2010, 20:06
Type: In-ear
Frequency response: 20Hz–13.kHz
Impedance: 13 Ohms, 1 kHz
Internal Speaker Configuration: Single full range balanced armature
Sensitivity: 115 dB SPL/mW, 1kHz
Weight: 0.5 ounces (14 grams)
Noise isolation: -26 dB

این مشخصات خوبه برای ایرفون

در ضمن ohm هرچی بیشتر باشه بهتره یا کمتر ؟

عموما هدفون های حرفه ای تر اهم بیشتری دارند ولی دلیل نمیشه اگه کم باشه پس بدرد نمیخوره.
واقعا از این نوشته ها هیچ چیز مشخصی نمیشه فهمید
چون مارک خوب باشه یا بد همه تو همین حدود میگن.
بهتر که از تجربیات افراد متخصص استفاده کرد
(مثل رویو ها و مقاله هایی که تو سایت ها و فرووم های معتبر گفته شده)
اگه به این مشخصات بخواهیم انتخاب کنیم UE-PRO با فراسو تقریبا یکی هست.

fabio montari
05-09-2010, 20:12
الان فرقه دقیقه ep630 با ep650 چیه
مشخصاتشون دقیقا یکیه ولی 650 گرون تره
در ضمن ep830 ]م همینطور

---------- Post added at 08:11 PM ---------- Previous post was at 08:06 PM ----------

عموما هدفون های حرفه ای تر اهم بیشتری دارند ولی دلیل نمیشه اگه کم باشه پس بدرد نمیخوره.
واقعا از این نوشته ها هیچ چیز مشخصی نمیشه فهمید
چون مارک خوب باشه یا بد همه تو همین حدود میگن.
بهتر که از تجربیات افراد متخصص استفاده کرد
(مثل رویو ها و مقاله هایی که تو سایت ها و فرووم های معتبر گفته شده)
اگه به این مشخصات بخواهیم انتخاب کنیم UE-PRO با فراسو تقریبا یکی هست.
/ultimateears

---------- Post added at 08:12 PM ---------- Previous post was at 08:11 PM ----------

نظرتون درباره این هدفون چیه 1.5 میلیون خوبه نه :31:

peaceful1
05-09-2010, 20:23
پست قبل رو خوندی؟
ببین اصلا مهم نیست که این با اون چه فرقی میکنه مهم این هست که هر موقع احساس نیاز کردی دنبال هدفون سازگار با سورس مورد استفاد خودت بگردی . بر اساس همون پست قبلی.
یکی از بچه ها چند وقت پیش گیر داده بود هدفون چه طوری درست میشه.یه چیز های هست که اصلا جزء ملاک های انتخاب نیست و مشخصا کمک نمیکنه هیچ حتی میتونه فرد رو بیشتر گیج کنه.

---------- Post added at 09:23 PM ---------- Previous post was at 09:21 PM ----------

این pro-18 هست از همه بیشتر دوست دارم لینک زیر رو دیدی:

لینک دانلود فیلم:

mohsenslr
05-09-2010, 21:36
هدفون هایی که نگاه بندازی ضرر نداره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین ها هیچ ربطی به هم نداره ولی به نظرم ارزش یه بار دیدن رو دارند.

اتفاقا یکی از انتخابهای من همون هدفون اولی هست که شما معرفی کردی(sennheiser) . حالا دیگه نمیدونم که این بهتره یا اون کریتیو که گفتم همونو میخرم.!! من که پاک گیج شدم!! :13:

peaceful1
05-09-2010, 22:10
اتفاقا یکی از انتخابهای من همون هدفون اولی هست که شما معرفی کردی(sennheiser) . حالا دیگه نمیدونم که این بهتره یا اون کریتیو که گفتم همونو میخرم.!! من که پاک گیج شدم!! :13:

من خودم لینک دوم و سوم رو دوست دارم
سومی کیفیت خیلی خوبی داره
دومی خیلی خاص هست با رنج زیادی از پلیر سازگاری داره خیلی خوش ساخت هست هر چی بگی تو پک این هدفون پیدا میشه
اولی گذاشتم چون شما گفتی در هنگام ورزش میخوای به نظر انتخاب خیلی خوبی میاد ولی هدفون خارق الاده یی نیست.

your_star
05-09-2010, 23:31
از دوستانی که پاسخ دادن تشکر می کنم
فقط یه چیز دیگه هدفونای jvc تقلبی داره تو بازار؟ واینکه یه فروشگاه اینترنتی معتبر که محصولات jvc هم داشته باشه اگه سراغ دارید معرفی کنید لطفا
همه چی تو ایران تقلبی هست مگه این که عکسش ثابت بشه.
یا از جی وی سی سنترهای سطح شهر بگیر یا از jvctehran دات کام

پینوشت:
طبق صحبت یوزر azpz مثل این که پلیر creative aurvana بهترین کیفیت صدا رو داره زیر 100 تومن.اون بخش اضافه حذف نویز جی وی سی رو هم نداره که به کارت نمیومد.یه نگاه بهش بنداز.
من تهران هنوز نرفتم قیمت کنم.رشت دیدم 85 تومن.

sajsajsajsaj
06-09-2010, 13:05
سلام به همه عزیزان
بهترین هدفون زیر 20 تومان برای کاربری ساده،حتما میکروفن داشته باشد و ترجیحا خیلی جا نگیره(برای لپ تاپ)
لطفا راهنمایی بفرمایید:46:

peaceful1
06-09-2010, 13:15

پینوشت:
طبق صحبت یوزر azpz مثل این که پلیر creative aurvana بهترین کیفیت صدا رو داره زیر 100 تومن.اون بخش اضافه حذف نویز جی وی سی رو هم نداره که به کارت نمیومد.یه نگاه بهش بنداز.

نویز کنسولینگ ربطی به کیفیت خروجی نداره حتی کمی تاثیر منفی داره.

dooste.man83
08-09-2010, 11:28
سلام به همهٔ دوستان عزیز
من یه هدفن تو رنگ قیمت ۱۲۰ ۱۳۰ یکم هم بالاتر ایرادی نداره ...می‌خوام که فول سایز باشه و واسه استفاده توی خونه می‌خوام و می‌خوام از همه مهمتر کیفیتش بالا باشه و بیس گرمی هم بده البته کیفیت فدای بیس نشه و اینکه حتما اصلش اینجا گیر بیاد و تقلبی نباشه ... تو ایرانم موجود باشه ... گرانتیش هم مهم نیست ...
چی‌ پیشنهاد میدین دوستان؟ Creative Aurvana Live چطوره؟ و قیمتش؟
از کمک همگی‌ ممنون

peaceful1
08-09-2010, 11:38
سلام به همهٔ دوستان عزیز
من یه هدفن تو رنگ قیمت ۱۲۰ ۱۳۰ یکم هم بالاتر ایرادی نداره ...می‌خوام که فول سایز باشه و واسه استفاده توی خونه می‌خوام و می‌خوام از همه مهمتر کیفیتش بالا باشه و بیس گرمی هم بده البته کیفیت فدای بیس نشه و اینکه حتما اصلش اینجا گیر بیاد و تقلبی نباشه ... تو ایرانم موجود باشه ... گرانتیش هم مهم نیست ...
چی‌ پیشنهاد میدین دوستان؟ از کمک همگی‌ ممنون.............

PM شد.

a.z.p.z
08-09-2010, 12:16
میگم چی شده همه جواب ها رو پی ام میدن؟ ...
خوب میگم از این به بعد منم به همه پی ام بدم ... انجمن کشکه دیگه ...
گرفتم ...

dooste.man83
08-09-2010, 12:28
این دوستمون لطف کرد به من مدل PX-100 Sennheiser رو معرفی‌ کرد و چون آدرس نمایندگیم داده بود pm کردن
پس به نظر دوستان px-100 از HD-515 sennheiser و Creative Aurvana Live و مدل های AKG تو رنج 130- 100 بهتره؟
ممنون از عزیزانی که کمک می‌کنن

peaceful1
08-09-2010, 13:15
این دوستمون لطف کرد به من مدل PX-100 Sennheiser رو معرفی‌ کرد و چون آدرس نمایندگیم داده بود pm کردن
پس به نظر دوستان px-100 از HD-515 sennheiser و Creative Aurvana Live و مدل های AKG تو رنج 130- 100 بهتره؟
ممنون از عزیزانی که کمک می‌کنن
درسته قیمت px-100 حدود 20-30 دلار بیشتر نیست ولی تو ایران 60-80 تومن میدن بعضی جاها تا 100 هم میدن اگه اصل بشه پیدا کرد می ارزه اگه نه که هیچی.
اون مدل کریتیو باس بیشتر داره و جزئیات px100 بیشتر .
تو akg من خودم 518 دارم. باس زیادی داره مخصوصا اگه هدفون خوب تغذیه شه
k450 هست کیفیتش بهتره رو گوش بهتر می ایسته ولی کمی باسش کمتره
هست زیاد هست

میگم چی شده همه جواب ها رو پی ام میدن؟ ...
خوب میگم از این به بعد منم به همه پی ام بدم ... انجمن کشکه دیگه ...
گرفتم ...
فقط چون اسم و آدرس و تلفن فروشگاه تو پست بود PM کردم

dooste.man83
08-09-2010, 13:17
من الان زنگ زدم نمایندگی ولی‌ میگه که دیگه PX-100 تولید نمی‌شه پس ماهم دیگه نمیاریم و مدلهای بالای ۳۰۰ هم موجود داریم بجز مدل HD228 که چیز جالبی‌ نیست به قیمت ۶۰ تومن ... بار جدیدشم گفت ۱.۵ ماه دیگه میاد حالا چیکار کنم؟ می ارزه صبر کنم ۱.۵ ماه یا چیز دیگه ای‌ معرفی‌ می‌کنید که در همین حد باشه که اونو بخرم؟
آقا دیگه فکر کنید برای برادرتون میخواین بخرید یه مدل که کیفیتش از همه بالاتره بیس مناسبیم داره بهم معرفی‌ کنید فول سایز هم باشه... دیگه نمیدونم چی‌ بگم انتخابو به شما می‌سپرم

peaceful1
08-09-2010, 13:40
من الان زنگ زدم نمایندگی ولی‌ میگه که دیگه PX-100 تولید نمی‌شه پس ماهم دیگه نمیاریم و مدلهای بالای ۳۰۰ هم موجود داریم بجز مدل HD228 که چیز جالبی‌ نیست به قیمت ۶۰ تومن ... بار جدیدشم گفت ۱.۵ ماه دیگه میاد حالا چیکار کنم؟ می ارزه صبر کنم ۱.۵ ماه یا چیز دیگه ای‌ معرفی‌ می‌کنید که در همین حد باشه که اونو بخرم؟

px-100 تولید نمیشه ولی px-100 ورژن 2 که تولید میشه من خودم دیروز اونجا بودم همه این ها رو حضوری بهم گفته بود اگه میخوای الان بگیری akg هست اون دو مدلی که گفتم فقط چند تا چیز طرفش نرو!:
همه مدل های فیلیپس/ sony MDR-NC7/اون کریتیوی هم که گفتی خوبه
من که همه هدفون ها رو تست نکردم چیز زیادی هم درباره این هدفون کریتیو نتیونستم پیدا کنم اندازه هدفون به نوع صدا هم مربوط نیست باید گوش داد و فهمید.
کریتیوی که میگی هم خوبه هدفون یا خود فرد باید تجربه داشته باشه که نظر بده یا باید 100-200 نظر بخونه تا به نتیجه معقول برسه
akg 518 مدل جدید akg 81 هست (یکی هستند)چند لینک زیر رو بخون به نتیجه خوبی میرسی اگه حوصله نداشتی بگو خلاصش رو بگم.

a.z.p.z
08-09-2010, 14:02
این دوستمون من نفهمیدم supra-aural میخواد اخر یا circumaural یا in ear ؟ چون تو مدل هایی که مدنظر داشت هردو سری اون ها بود ! ...

dooste.man83
08-09-2010, 14:06
px-100 تولید نمیشه ولی px-100 ورژن 2 که تولید میشه من خودم دیروز اونجا بودم همه این ها رو حضوری بهم گفته بود اگه میخوای الان بگیری akg هست اون دو مدلی که گفتم فقط چند تا چیز طرفش نرو!:
همه مدل های فیلیپس/ sony MDR-NC7/اون کریتیوی هم که گفتی خوبه
من که همه هدفون ها رو تست نکردم چیز زیادی هم درباره این هدفون کریتیو نتیونستم پیدا کنم اندازه هدفون به نوع صدا هم مربوط نیست باید گوش داد و فهمید.
کریتیوی که میگی هم خوبه هدفون یا خود فرد باید تجربه داشته باشه که نظر بده یا باید 100-200 نظر بخونه تا به نتیجه معقول برسه
akg 518 مدل جدید akg 81 هست (یکی هستند)دو لینک زیر رو نخون به نتیجه خوبی میرسی اگه حوصله نداری خولاصش کنم.:

ولی‌ بازم بنظرت این مدلها به پای px-100 نمیرسه درسته ؟
میدونی‌ اگه باز هدفن موجود باشه ، باز می‌شه آدم نظر بده اما بدون گوش کردن امکان نداره ...
بین این ۲ تا مدل AKG کدوم رو باز مده نظرته؟ جای هست بشه تست کرد ؟ قیمتهاش؟

کریتیو هم خوب بود اما مساله اینه که هدفن رو باید یه ۱۵ دقیقه حداقل باهاش گوش کرد دید گوش رو خسته نمی‌کنه...

این دوستمون من نفهمیدم supra-aural میخواد اخر یا circumaural یا in ear ؟ چون تو مدل هایی که مدنظر داشت هردو سری اون ها بود ! ...
اگه منظورتون من هستم من دنبال یه مدل خوب از نظر ظاهری مثلا مثل HD-515 می‌گردم با کیفیت خیلی‌ بالا با درایو قدرتمند با بیس عمیق

اون ۲ اصطلاح اولتون رو متوجه نشدم ...open یا close بودنم مطرح نیست واسم

a.z.p.z
08-09-2010, 14:56
اگه منظورتون من هستم من دنبال یه مدل خوب از نظر ظاهری مثلا مثل HD-515 می‌گردم با کیفیت خیلی‌ بالا با درایو قدرتمند با بیس عمیق

اون ۲ اصطلاح اولتون رو متوجه نشدم ...open یا close بودنم مطرح نیست واسم

شما چیزی مثل 515 میگردید پس چرا رفتید تو سری px100 و ... ؟ این دو دسته ربطی به هم ندارن ! ...
در ضمن شما بودجه ات چقدر هست و اینکه برای موزیک میخوای یا فیلم و ... هم میخوای باهاش ببینی !
*درسته که open ها باس های قوی و با کیفیتی دارن ولی از نظر باس به پای هدفون های closed نمیرسن !
البته closed ها محدود تر هستن ... این موضوع رو هم در نظر بگیر ! ...

dooste.man83
08-09-2010, 20:21
شما چیزی مثل 515 میگردید پس چرا رفتید تو سری px100 و ... ؟ این دو دسته ربطی به هم ندارن ! ...
در ضمن شما بودجه ات چقدر هست و اینکه برای موزیک میخوای یا فیلم و ... هم میخوای باهاش ببینی !
*درسته که open ها باس های قوی و با کیفیتی دارن ولی از نظر باس به پای هدفون های closed نمیرسن !
البته closed ها محدود تر هستن ... این موضوع رو هم در نظر بگیر ! ...
اگه منظور از فرق تو قابل حمل بودنشه که باید عرض کنم اصلا این موضوع واسم مهم نیست اگرهم منظورتون فرق دیگه‌ی خوش حال میشم بفرمایید ... و اینکه میفرماید هدفن‌های close محدود ترن منظورتون چیه؟فقط کیفیت موزیک واسم مهم...
ممنون

فرق ear coupling و circumaural و supraaural با هم چیه؟
ممنون میشم اگه توضیح کامل بدید

a.z.p.z
09-09-2010, 00:49
فرق ear coupling و circumaural و supraaural با هم چیه؟
ممنون میشم اگه توضیح کامل بدید

supraaural به هدفون های on the ear گفته میشه مثل پی اکس 100 و ...
circumaural به هدفون های فول سایز گفته میشه اچ دی 555 485 و ...

dooste.man83
09-09-2010, 01:18
supraaural به هدفون های on the ear گفته میشه مثل پی اکس 100 و ...
circumaural به هدفون های فول سایز گفته میشه اچ دی 555 485 و ...
ear coupling پس چیه؟
این on the ear که گفتین یعنی چی؟

a.z.p.z
09-09-2010, 01:25
ear coupling پس چیه؟
این on the ear که گفتین یعنی چی؟

در مورد اول نمیدونم
on the ear تو خودش هست معنیش یعنی روی گوش ! ... هدفون هایی که روی گوش قرار میگیرن مثل هدفون های سن هایزر سری px ! ولی فول سایز ها کل گوش رو پوشش میدن ...

mamad gonzo
09-09-2010, 19:52
پست قبل رو خوندی؟
ببین اصلا مهم نیست که این با اون چه فرقی میکنه مهم این هست که هر موقع احساس نیاز کردی دنبال هدفون سازگار با سورس مورد استفاد خودت بگردی . بر اساس همون پست قبلی.
یکی از بچه ها چند وقت پیش گیر داده بود هدفون چه طوری درست میشه.یه چیز های هست که اصلا جزء ملاک های انتخاب نیست و مشخصا کمک نمیکنه هیچ حتی میتونه فرد رو بیشتر گیج کنه.

منو ميگه ها:31:
چيكار كنيم ديگه تو فكر اين بودم يه هدفون خودم درست كنم و يه تجربه اي بشه ...
كلي گشتم يه سري چيزا رو پيدا نكردم .. مثلا پرده ديافراگم ...
كلا بيخيالش شدم ...

---------- Post added at 09:52 PM ---------- Previous post was at 09:49 PM ----------

آقا دیگه فکر کنید برای برادرتون میخواین بخرید یه مدل که کیفیتش از همه بالاتره بیس مناسبیم داره بهم معرفی‌ کنید فول سایز هم باشه... دیگه نمیدونم چی‌ بگم انتخابو به شما می‌سپرم

به نمايندگي جمهوري زنگ زدي؟؟؟
نپرسيدي چه مدلهايي داره كه بالاي 300 تومنه؟؟!

dooste.man83
09-09-2010, 19:58
اره گفت بار این دفعه ناقص بوده و خیلی‌ مدلها رو واسمون نفرستادن
گفت تو بار بعدیم شاید بیاد سری جدید شایدم نیاد بارشم ۲ ماه دیگه میاد تقریبا
مدل گرونم ۲ ۳ مدل فک کنم بیشتر نداشت حالا زنگ بزنی‌ خودش بهت میگه اما هدفن بالای ۲۰۰ هزینه کردن اشتباهه محض هستش دلیلشم اینه که اون هدفن ها معمولا واسه استودیو‌های آهنگ سازی طراحی می‌شه و معمولا صدارو با جزئیات کامل اما کاملا فلت پخش می‌کنه که واسه ماها اصلا جالب نیست و فکر کن بخری همچین چیزی رو بعد صداش رو نپسندی

mamad gonzo
09-09-2010, 20:23
اره گفت بار این دفعه ناقص بوده و خیلی‌ مدلها رو واسمون نفرستادن
گفت تو بار بعدیم شاید بیاد سری جدید شایدم نیاد بارشم ۲ ماه دیگه میاد تقریبا
مدل گرونم ۲ ۳ مدل فک کنم بیشتر نداشت حالا زنگ بزنی‌ خودش بهت میگه اما هدفن بالای ۲۰۰ هزینه کردن اشتباهه محض هستش دلیلشم اینه که اون هدفن ها معمولا واسه استودیو‌های آهنگ سازی طراحی می‌شه و معمولا صدارو با جزئیات کامل اما کاملا فلت پخش می‌کنه که واسه ماها اصلا جالب نیست و فکر کن بخری همچین چیزی رو بعد صداش رو نپسندی

والا من تعجب كردم ... نمايندگي كه hd515 رو نميازه چطور زده تو كار بالاي 300 ...
مگه بازار مشتريان ايراني رو درك نميكنه كه اكثرا هدفون 100 تومني واسشون خداس ....
نه عزيزم گفتي بالا 300 گفتم بحتمل مدل هاي پرتابل جديد رو اورده ... منظورم سري pxc هستش
نه قوربونت برم كي گفته هدفون بالاي 300 بدرد ما نميخوره .. كي گفته اونا مال كاراي استوديو هاي اهنگ سازي هستش ..
مبخواي هدفون هاي بالاي 300 بهت معرفي كنم كه ساخته شده واسه كاربران ائوديو فيل .....
اگه مايلي واست كلي هدفون بالاي 200 / 300 معرفي كنم بهت كه هيچ ربطي به كاراي استوديو نداره ....

حالا جدا از اينا شما تا حالا يه سر رفتي استوديو هاي توي ايران ببيني چخ چيزايي رو گوششونه .....
جالبه واستون بگم گذزم به يه استوديو خوزد كه خسلس ادعاي شاخس داشتن ... طرف كه كه ميخوند هدفون پايونيير روي گوشش بود .. با مسئول استوديو كه حرف ميزدن ميگفت اين هدفون جزو 5 هدفون برتر جهانه !!!! :41:
منم تا اينو شنيدم ديدم يارو اصلا ارزش بحث كردن نداره يارو رو پايه كردم و سركارش گذاشتم :31:

dooste.man83
09-09-2010, 20:57
والا من تعجب كردم ... نمايندگي كه hd515 رو نميازه چطور زده تو كار بالاي 300 ...
مگه بازار مشتريان ايراني رو درك نميكنه كه اكثرا هدفون 100 تومني واسشون خداس ....
نه عزيزم گفتي بالا 300 گفتم بحتمل مدل هاي پرتابل جديد رو اورده ... منظورم سري pxc هستش
نه قوربونت برم كي گفته هدفون بالاي 300 بدرد ما نميخوره .. كي گفته اونا مال كاراي استوديو هاي اهنگ سازي هستش ..
مبخواي هدفون هاي بالاي 300 بهت معرفي كنم كه ساخته شده واسه كاربران ائوديو فيل .....
اگه مايلي واست كلي هدفون بالاي 200 / 300 معرفي كنم بهت كه هيچ ربطي به كاراي استوديو نداره ....

حالا جدا از اينا شما تا حالا يه سر رفتي استوديو هاي توي ايران ببيني چخ چيزايي رو گوششونه .....
جالبه واستون بگم گذزم به يه استوديو خوزد كه خسلس ادعاي شاخس داشتن ... طرف كه كه ميخوند هدفون پايونيير روي گوشش بود .. با مسئول استوديو كه حرف ميزدن ميگفت اين هدفون جزو 5 هدفون برتر جهانه !!!! :41:
منم تا اينو شنيدم ديدم يارو اصلا ارزش بحث كردن نداره يارو رو پايه كردم و سركارش گذاشتم :31:
تو صدا سیما که موزیک پخش نمی‌شه و فقط برنامهای ابکیو سر کاری داره شما میخواین سازندهاش سر از این چیزا در بیارن اونا خیلی‌ هنر کردن فهیدن هدفن رو باید چه‌جوری گذاشت
حرف شما کاملا درسته مسلما کسانی‌ که اودیفیل هستن هدفون‌های متفاوتی باید استفاده کنن اما من فکر می‌کنم واسه کاربر معمولی‌ هدفن درو بره ۲۰۰ کاملا جواب گو باشه و واسش آنچنان فرقی‌ نکنه با ۱۴۰۰ تومنی ...

سلام به همهٔ دوستان
من بالاخره با وجود این همه استاد در زمینه موسیقی به یه نتیجه واحد باهم نرسیدیدم که تا رنج ۱۵۰ هزار تومن چی‌ از همه بهتره( یکم بالاترم مهم نیست )
البته px-100 معرفی‌ شد اما می‌خوام بدونم واقعاً بهتر از این نمیتونم پیدا کنم؟
من بهترین مدلی‌ که از نظر کیفیت و بیس مناسب باشه (من همه نوع آهنگ گوش میدم ) و می‌خوام استحکامش هم مناسب باشه و ظریف هم نباشه و برای فیلم و بازی نمی‌خوام و به رایانه وصل می‌کنم نه پلیر و فول سایز باشه
بسته و باز بودنشم واسم مهم نیست اما راحت باشه روی گوش و بشه ۱ ساعت باهاش آهنگ گوش داد و گوش اذیت نشه...حالا ۲ مورد رو ازتون می‌خوام: ۱- تو ایران بهترین مدل موجود چیه؟ ۲- در خارج از ایران بهترین مدل چیه؟
تو ایران که انتخابم احتمالا بین AKG و sennheiser هستش...اما تو خارج از ایران مدلی زیادی هست و انتخاب سخت تر می‌شه برادرم مدل Grado SR-80i داره که خیلی‌ ازش راضیه‌ ...ممنون از کمک همهٔ دوستان

a.z.p.z
10-09-2010, 12:07
سلام به همهٔ دوستان
من بالاخره با وجود این همه استاد در زمینه موسیقی به یه نتیجه واحد باهم نرسیدیدم که تا رنج ۱۵۰ هزار تومن چی‌ از همه بهتره( یکم بالاترم مهم نیست )
البته px-100 معرفی‌ شد اما می‌خوام بدونم واقعاً بهتر از این نمیتونم پیدا کنم؟
من بهترین مدلی‌ که از نظر کیفیت و بیس مناسب باشه (من همه نوع آهنگ گوش میدم ) و می‌خوام استحکامش هم مناسب باشه و ظریف هم نباشه و برای فیلم و بازی نمی‌خوام و به رایانه وصل می‌کنم نه پلیر
بسته و باز بودنشم واسم مهم نیست اما راحت باشه روی گوش و بشه ۱ ساعت باهاش آهنگ گوش داد و گوش اذیت نشه...حالا ۲ مورد رو ازتون می‌خوام: ۱- تو ایران بهترین مدل موجود چیه؟ ۲- در خارج از ایران بهترین مدل چیه؟
تو ایران که انتخابم احتمالا بین AKG و sennheiser هستش...اما تو خارج از ایران مدلی زیادی هست و انتخاب سخت تر می‌شه برادرم مدل Grado SR-80i داره که خیلی‌ ازش راضیه‌ ...ممنون از کمک همهٔ دوستان

خوب ! تو یه هدفون میخوای که باش بتونی زیاد اهنگ گوش بدی و مدت زیادی رو سرت باشه و فقط برای کامپیوتر میخوای با فرض اینکه به سیستم hi-fi هم متصل باشه ... و مصرفت توی خونه هست !
با این وجود اصلا px100 نگیر بهترین مدل سری فول سایز هست برای شما!
و مورد بعدی هدفون open بهت توصیه میکنم ....چون همه اهنگی گوش میکنی open ها صدای شفاف تر و بهتری دارن برای همه سبک و اینکه برای استفاده شخصی میخوای نه اینکه بخوای باهاش بری استودیو ریکورد کنی یا همش سبک الکترونیک گوش بدی و مورد بعدی میخوای زیاد باهاش گوش بدی پس open باید باشه ! + اینکه circumaural باشه !...

(همه چیز هارو دارم بهت با دلیل میگم الکی نمیگم فلان کارو بکن دوست من !)

من الان میخوام بهت معرفی کنم مطمئنا از akg یا سنهایزر معرفی میکنم میتونم از audio technica koss boss denon shure و ... هم معرفی کنم ولی میخوام تو ایران گیر بیاد و اینکه شک نکن برند سن هایزر یکی از بهترین ها در ضمینه وسایل صوتی هست برای استفاده های شخصی بیشتر --- برای حرفه ای و ... denon و pioneer خوب کار میکنند !
.............
اما تو سن هایزر میتونم از سری audiophile بهت معرفی بکنم که سری خیلی خوبی هست و میتونم به مدل های : HD 555 -----HD515 -----HD595 ...
در رده بعدی هم میتونم مدل hd485 رو معرفی کنم ...

dooste.man83
10-09-2010, 12:25
خوب ! تو یه هدفون میخوای که باش بتونی زیاد اهنگ گوش بدی و مدت زیادی رو سرت باشه و فقط برای کامپیوتر میخوای با فرض اینکه به سیستم hi-fi هم متصل باشه ... و مصرفت توی خونه هست !
با این وجود اصلا px100 نگیر بهترین مدل سری فول سایز هست برای شما!
و مورد بعدی هدفون open بهت توصیه میکنم ....چون همه اهنگی گوش میکنی open ها صدای شفاف تر و بهتری دارن برای همه سبک و اینکه برای استفاده شخصی میخوای نه اینکه بخوای باهاش بری استودیو ریکورد کنی یا همش سبک الکترونیک گوش بدی و مورد بعدی میخوای زیاد باهاش گوش بدی پس open باید باشه ! + اینکه circumaural باشه !...

(همه چیز هارو دارم بهت با دلیل میگم الکی نمیگم فلان کارو بکن دوست من !)

من الان میخوام بهت معرفی کنم مطمئنا از akg یا سنهایزر معرفی میکنم میتونم از audio technica koss boss denon shure و ... هم معرفی کنم ولی میخوام تو ایران گیر بیاد و اینکه شک نکن برند سن هایزر یکی از بهترین ها در ضمینه وسایل صوتی هست برای استفاده های شخصی بیشتر --- برای حرفه ای و ... denon و pioneer خوب کار میکنند !
.............
اما تو سن هایزر میتونم از سری audiophile بهت معرفی بکنم که سری خیلی خوبی هست و میتونم به مدل های : HD 555 -----HD515 -----HD595 ...
در رده بعدی هم میتونم مدل hd485 رو معرفی کنم ...
ممنون کارت صدام crative x-fi platinum هستش و فقط واسه مصرف خونگی می‌خوام و شما پس AKG رو ترجیح نمیدید ? سوال بعدیم هم اینه که بجز hd-595 که خیلی‌ گرونه اون ۳ مدل دیگه کدومش بهتره ؟ اگه از خارج تونستم تهیه کنم بازم توصیه شما همین مدل هست؟

a.z.p.z
10-09-2010, 12:34
ممنون کارت صدام crative x-fi platinum هستش و فقط واسه مصرف خونگی می‌خوام و شما پس AKG رو ترجیح نمیدید ? سوال بدیم هم اینه که بجز hd-595 که خیلی‌ گرونه اون ۳ مدل دیگه کدومش بهتره ؟

595 اره قیمتش بالاتر هست ... در مورد 3 مدل بعدی 555 و 515 به مراتب از نظر کیفیت کلی صدا و شفافیت و ... از 485 بالاتر هست ...
من جای شما بودم تمرکزم رو روی 555 و 515 میذاشتم و هردو واقعا مدل های خوب شناخته شده ای هستن و خیلی ها خریدند و راضی بودن و میتونی نظر ها و بررسی ها و ... رو تو سایت ها بخونی ...
من خودم صدای 555 رو تست کردم ولی 515 رو خیر تست نکردم ! ...
555 از نظر کیفیت کلی صدای استریو و باس و شفافیت کلی و صدای استریو از 485 بهتر هست و برای فیلم و موسیقی واقعا مناسب هست !
خود من هم 485 دارم که واقعا ازش راضی هستم و از نظر کیفیت و باس و طراحی و راحتی خیلی خوبه .. .
به شخصه این هدفون روزی 8 تا 10 ساعت روی گوشم هست و بدون مشکل هست برای من ...
البته باید دید قبلا از این هدفون های فول سایز استفاده کردید یا خیر!

dooste.man83
10-09-2010, 12:42
595 اره قیمتش بالاتر هست ... در مورد 3 مدل بعدی 555 و 515 به مراتب از نظر کیفیت کلی صدا و شفافیت و ... از 485 بالاتر هست ...
من جای شما بودم تمرکزم رو روی 555 و 515 میذاشتم و هردو واقعا مدل های خوب شناخته شده ای هستن و خیلی ها خریدند و راضی بودن و میتونی نظر ها و بررسی ها و ... رو تو سایت ها بخونی ...
من خودم صدای 555 رو تست کردم ولی 515 رو خیر تست نکردم ! ...
555 از نظر کیفیت کلی صدای استریو و باس و شفافیت کلی و صدای استریو از 485 بهتر هست و برای فیلم و موسیقی واقعا مناسب هست !
خود من هم 485 دارم که واقعا ازش راضی هستم و از نظر کیفیت و باس و طراحی و راحتی خیلی خوبه .. .
به شخصه این هدفون روزی 8 تا 10 ساعت روی گوشم هست و بدون مشکل هست برای من ...
البته باید دید قبلا از این هدفون های فول سایز استفاده کردید یا خیر!
بله استفاده می‌کردم و کاملنم با نظرت موافقم من ۲ مدل هدفون استفاده کردم JVC HA-G55 و SONY MDR-V300 که از JVC بسیار راضیم اما دنباله بهترینم
یک طبقه بندی رو در پست ۱۰۱ دیدم که بنظر من با اینکه قدیمی‌ بود اما جالب بود نظرتون چیه؟

a.z.p.z
10-09-2010, 13:03
بله استفاده می‌کردم و کاملنم با نظرت موافقم من ۲ مدل هدفون استفاده کردم JVC HA-G55 و SONY MDR-V300 که از JVC بسیار راضیم اما دنباله بهترینم
یک طبقه بندی رو در پست ۱۰۱ دیدم که بنظر من با اینکه قدیمی‌ بود اما جالب بود نظرتون چیه؟

بله این رو من قبلا دیدم جالب بود ...
به هر حال تو این قیمت من تو سن هایزر همین دو مدل 555 و 515 رو پیشنهاد میکنم که هدفون های circumaural open هستند ... فقط باید بری بگردی ببینی میتونی پیدا بکنی یا نه ...
امیدوارم که تهران باشی!

dooste.man83
10-09-2010, 13:22
بله این رو من قبلا دیدم جالب بود ...
به هر حال تو این قیمت من تو سن هایزر همین دو مدل 555 و 515 رو پیشنهاد میکنم که هدفون های circumaural open هستند ... فقط باید بری بگردی ببینی میتونی پیدا بکنی یا نه ...
امیدوارم که تهران باشی!
آره تهرانم اما خیلی‌ ۲ دل موندم چون شاید بتونم از خارجم تهیه کنم چون برادرم کانادا هستش این Grado sr-80i یا sr-125i منو خیلی‌ وسوسه می‌کنه چون برادرمSR-80I که داره خیلی‌ خیلی‌ تعریف می‌کنه ولی می‌دونم که واسه سبک راک و متال خیلی‌ توصیه شده و با موزیک ایرانی‌ نمیدونم چه‌جوری در میاد ... راستی‌ مدل HD-555 که گفتی‌ تقلبیش هم تو بازار هست ؟

a.z.p.z
10-09-2010, 14:55
آره تهرانم اما خیلی‌ ۲ دل موندم چون شاید بتونم از خارجم تهیه کنم چون برادرم کانادا هستش این Grado sr-80i یا sr-125i منو خیلی‌ وسوسه می‌کنه چون برادرمSR-80I که داره خیلی‌ خیلی‌ تعریف می‌کنه ولی می‌دونم که واسه سبک راک و متال خیلی‌ توصیه شده و با موزیک ایرانی‌ نمیدونم چه‌جوری در میاد ... راستی‌ مدل HD-555 که گفتی‌ تقلبیش هم تو بازار هست ؟

ببین این دو مدلی که من بهت گفتم مدل هایی هستند که کاربرد گسترده ای دارند و محدود نیستن یعنی هم برای موسیقی خوبه و هم برای فیلم و اتصال به سیستم HI-FI و ... و هر سبکی رو هم میتونی باهاشون گوش بدی از نظر کیفیت و باس و ... هم واقعا عالی هستند خود من 555 رو تست کردم و به خوبی همه سبک هارو پوشش میده (از الکترونیک و هیپ هاپ بگیر تا راک و متال و ... ) و صدای استریو خیلی خوبی داره ...

مدل تقلبی هم دیده شده ولی اگه از جای مطمئن بگیری مشکلی پیش نمیاد(من خودم نمیدونم چه فرقی تو ظاهر بین مدل اصلی و FAKE ش هست ! ... یعنی بعضی از هدفون ها عکس هایی از FAKE بودنشون منتشر میشه ولی من در مورد این 2 مدل پیگیری نکردم ...

dooste.man83
10-09-2010, 15:15
ببین این دو مدلی که من بهت گفتم مدل هایی هستند که کاربرد گسترده ای دارند و محدود نیستن یعنی هم برای موسیقی خوبه و هم برای فیلم و اتصال به سیستم HI-FI و ... و هر سبکی رو هم میتونی باهاشون گوش بدی از نظر کیفیت و باس و ... هم واقعا عالی هستند خود من 555 رو تست کردم و به خوبی همه سبک هارو پوشش میده (از الکترونیک و هیپ هاپ بگیر تا راک و متال و ... ) و صدای استریو خیلی خوبی داره ...

مدل تقلبی هم دیده شده ولی اگه از جای مطمئن بگیری مشکلی پیش نمیاد(من خودم نمیدونم چه فرقی تو ظاهر بین مدل اصلی و FAKE ش هست ! ... یعنی بعضی از هدفون ها عکس هایی از FAKE بودنشون منتشر میشه ولی من در مورد این 2 مدل پیگیری نکردم ...
ممنون از جواب‌های کاملت

آقا یه سوال مهم تفاوت HD-555 با HD-595 چقدره؟ فکر می‌کنین ارزشش رو داره انقدر هزینه اضافه کنم؟ البته اگه از خارج تهیه کنم یا واسه من کیفیت و بیس فرقی‌ محسوسی نمی‌کنه؟

peaceful1
10-09-2010, 15:24
حالا میریم سراغ اصل موضوع هدفون.
اگه میتونی از خارج بگیری شک نکن اگه میتونی بیشتر خرج کن مثلا یه sr-125i به برادرت بگو بگیره با یه iBasso T3 خوب مچ میشن.
من بهت توصیه میکنم تو فرروم های مطرح تر خارجی نیازت رو بگو خیلی منطقی تر و بهتر به نتیجه میرسی چون کسی میتونه بهتر راهنمایی کنه که وسیله مورد نظر رو تجربه کرده باشه.
از من میشنوی بقیه بحث رو تو فرروم های زیر ادامه بده با بوجه و شرایطی که داری اون جا خیلی بهتر به نتیجه میرسی.

اون وقت هم میتونی هدفون بهتری انتخاب کنی و با ریسک کمتر (اصل تقلبی)
تنوع بیشتر
تجربه خیلی بیشتر
و مقرون و معقول ترین سایت برای خرید از کانادا
اگه خودت احساس کردی نمیتونی یا حوصله نداری تو نوشتن پست ها بهت کمک میکنم ولی مطمئن باش اصلا ضرر نمیکنی.

dooste.man83
10-09-2010, 16:20
حالا میریم سراغ اصل موضوع هدفون.
اگه میتونی از خارج بگیری شک نکن اگه میتونی بیشتر خرج کن مثلا یه sr-125i به برادرت بگو بگیره با یه iBasso T3 خوب مچ میشن.
من بهت توصیه میکنم تو فرروم های مطرح تر خارجی نیازت رو بگو خیلی منطقی تر و بهتر به نتیجه میرسی چون کسی میتونه بهتر راهنمایی کنه که وسیله مورد نظر رو تجربه کرده باشه.
از من میشنوی بقیه بحث رو تو فرروم های زیر ادامه بده با بوجه و شرایطی که داری اون جا خیلی بهتر به نتیجه میرسی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداون وقت هم میتونی هدفون بهتری انتخاب کنی و با ریسک کمتر (اصل تقلبی)
تنوع بیشتر
تجربه خیلی بیشتر
و مقرون و معقول ترین سایت برای خرید از کانادا
اگه خودت احساس کردی نمیتونی یا حوصله نداری تو نوشتن پست ها بهت کمک میکنم ولی مطمئن باش اصلا ضرر نمیکنی.
grado یه ایراد داره اونم فول سایز نیست انتخابم محدود شد به hd-555 یا hd-595 ( مگر اینکه شما پیشنهاد بهتری داشته باشین که خوش حال میشم بشنوم ) فقط موندم تفاوتش چقدره باهم این 2 تا؟ می ارزه انقدر هزینه کنم یا نه؟
مشخصات فنی Sennheiser از AKG بالاتر بود و قیمت AKG هم بالاتره فروشش هم تو خارج کمتر(توی هم رده ها)...Sennheiser بهتره نظر شما هم همینه؟

peaceful1
10-09-2010, 16:51
grado یه ایراد داره اونم فول سایز نیست انتخابم محدود شد به hd-555 یا hd-595 ( مگر اینکه شما پیشنهاد بهتری داشته باشین که خوش حال میشم بشنوم ) فقط موندم تفاوتش چقدره باهم این 2 تا؟ می ارزه انقدر هزینه کنم یا نه؟
مشخصات فنی Sennheiser از AKG بالاتر بود و قیمت AKG هم بالاتره فروشش هم تو خارج کمتر(توی هم رده ها)...Sennheiser بهتره نظر شما هم همینه؟

من خودم بیشتر akg دارم:
akg 340

akg 518 DJ

با چند تا دیگه (سونی و کریتیو ...)
ولی ریسک اصل و تقلبی رو هم در نظر بگیر.
خوبی akg تو ایران این هست تنها برندی هست که به قیمت جهانی فروخته میشه.
من راستیتش ربطی بین اندازه هدفون وکیفیت نمیبینم.
اگه منظور شما راحت نبودن grado هست قبول دارم.
ولی کیفیت و حالت صدا همچین ربطی به اندازه هدفون نداره.

dooste.man83
10-09-2010, 18:34
من خودم بیشتر akg دارم:
akg 340

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدakg 518 DJ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا چند تا دیگه (سونی و کریتیو ...)
ولی ریسک اصل و تقلبی رو هم در نظر بگیر.
خوبی akg تو ایران این هست تنها برندی هست که به قیمت جهانی فروخته میشه.
من راستیتش ربطی بین اندازه هدفون وکیفیت نمیبینم.
اگه منظور شما راحت نبودن grado هست قبول دارم.
ولی کیفیت و حالت صدا همچین ربطی به اندازه هدفون نداره.
AKGرو از کجا می‌شه خرید؟ از akg چقدر راضی‌ هستی‌؟ بهترینی که داشتی کدوم مدلش بود؟

peaceful1
10-09-2010, 21:05
AKGرو از کجا می‌شه خرید؟ از akg چقدر راضی‌ هستی‌؟ بهترینی که داشتی کدوم مدلش بود؟

PM شد.
لیست محصولات و قیمت AKG:

dooste.man83
10-09-2010, 23:16
PM شد.
لیست محصولات و قیمت AKG:

ممنون ...آقا گارانتیش ماله کجاست؟ آقا قیمت‌ها مشکوک نیست آخه مگر می‌شه دقیقا قیمت‌ها مثل amazon.com باشه ؟ از جای که فرمودین بگیرم مطمئن هستش؟

peaceful1
11-09-2010, 09:22
ممنون ...آقا گارانتیش ماله کجاست؟ آقا قیمت‌ها مشکوک نیست آخه مگر می‌شه دقیقا قیمت‌ها مثل amazon.com باشه ؟ از جای که فرمودین بگیرم مطمئن هستش؟

به نظر من این شرکت مطمئن هست خیلی با اعتباره(از نظر من)
گارانتی آواسان همون جاهایی که برات PM زدم.
ویرایش:
البته قابل ذکر هست که همه محصولات این شرکت نزدیک قیمت جهانی هست.
برای من هم همچین سوال پیش اومده بود ولی وقتی دیدم همه سطح شهر و مراکز فروش تجهیزات حرفه ایی صدا فقط از این برند هدفون اون هم از این شرکت هست دیگه مطمئن شدم.

a.z.p.z
11-09-2010, 15:34

پینوشت:

عزیز ظاهرا اخر aurvana رو گرفتی درسته ؟ ...
ممنون میشم بیای اینجا و نظر و تجربه ات رو در مورد این earphone بگی ممنون ! ...

* کلا هرکی هدفون یا ایرفون و ... بگیره بیاد نظرش رو بگه تا کمکی باشه برای دیگردوستانی که میخوان هدفون بخرن.:46:

konstantin
11-09-2010, 19:18
سلام دوستان
من یه earphoneمیخوام تا قیمت 30 تومن . باس خوبی داشته باشه و وقتی میذاریش تو گوش صدای بیرون به داخل نیاد . حتی الامکان گوش رو هم اذیت نکنه :31:
چی پیشنهاد میدید؟

a.z.p.z
11-09-2010, 20:55
سلام دوستان
من یه earphoneمیخوام تا قیمت 30 تومن . باس خوبی داشته باشه و وقتی میذاریش تو گوش صدای بیرون به داخل نیاد . حتی الامکان گوش رو هم اذیت نکنه :31:
چی پیشنهاد میدید؟

تو این رده in ear بگیر تو این in ear ها هم صدا بیرون نمیاد چون بسته هست مشکلی نیست ..
کریتیو و سونی برندهای خوبی هستند ...
یه کم بیشتر بذاری میتونی ep830 هم بگیری که مدل خوبی هست از نظر کیفیت و باس و ...
تو این رده کریتیو هم ep630 خوبه که خودم 6ماهه دارم راضی هستم باس خیلی خوبی هم داره قیمتش ه م حدود 18تومن هست ...
کلا سری ep کریتیو تو این رده ها واقعا عالی هست ...
ex35 سونی هم مدنظر داشته باش ...

konstantin
12-09-2010, 19:02
تو این رده in ear بگیر تو این in ear ها هم صدا بیرون نمیاد چون بسته هست مشکلی نیست ..
کریتیو و سونی برندهای خوبی هستند ...
یه کم بیشتر بذاری میتونی ep830 هم بگیری که مدل خوبی هست از نظر کیفیت و باس و ...
تو این رده کریتیو هم ep630 خوبه که خودم 6ماهه دارم راضی هستم باس خیلی خوبی هم داره قیمتش ه م حدود 18تومن هست ...
کلا سری ep کریتیو تو این رده ها واقعا عالی هست ...
ex35 سونی هم مدنظر داشته باش ...

مرسی از راهنماییت
قیمت ex35 و ep830 چقدره؟

boozzai
12-09-2010, 23:31
مرسی از راهنماییت
قیمت ex35 و ep830 چقدره؟
ex35 حدود 25
ep830 فکر کنم حدود 35 باشه!(اصلا مطمئن نیستم:31:)

a.z.p.z
12-09-2010, 23:32
ex35 حدود 25
ep830 فکر کنم حدود 35 باشه!(اصلا مطمئن نیستم:31:)

اره 35 حدود 25تومن هست ...
830 هم همون حدودای 34-35 میتونی بگیری ! ...

kavoosh
13-09-2010, 05:33
سلام.

بچه ها بنظرتون من بلاخره Sony MDR-XD200 رو بگیرم یا Creative HQ 1400 رو؟

ممنون میشم راهنمای کنید..

mim
14-09-2010, 03:26
سلام دوستان، ما (من و دوتا از دوستانم!) قصد داریم سه تا هدفون وایرلس بگیریم، ولی واقعا نمیدونیم چی بگیریم! لطفا راهنمایی بفرمایید،

مشخصات:

1. کیفیت صدا برامون مهمه خیلی
2. قیمت: حدود 150

با مطالعه این تاپیک بنظر میرسه سنهیزر گزینه مناسبی باشه ولی اینکه کدوم مدل؟ (البته مدل bt310ش فکر کنم خیلی خوب باشه ولی احتمالا تو ایران باید دور و بر یه تومنی پولش باشه!!!) بعد اینکه قیمتهاش رو در ایران از کجا میشه گیر آورد؟ و سوم اینکه آدرسی، سایتی، شماره ای از جایی که نمایندگی چیزی باشه وجود داره بما بدین؟ درنهایت آیا اصلا این برند خوبه یا بهتر ازین هم هست؟

پیشاپیش خیلی ابراز ارادت میکنیم بخاطر لطفتون، م،

sitra
17-09-2010, 15:24
سلام دوستان من دیروز رفتم و یک ایر فون عالی خریدم اسمش K321 AKG صدای فوق العاده با کیفیتی داره-

قیمت:57000 تومان

peaceful1
17-09-2010, 16:43
یه چیز جالب بهت بگم صدای این با مدل های گرون تر داخل گوش AKG تقریبا یکی هست و به نظر من بهترین انتخاب و مطمئنترین تو بازار خیلی خیلی محدود ایرانه.

dooste.man83
17-09-2010, 23:40
سلام به همه دوستان من ۱ هفته‌ مسافرت بودم
می‌خواستم ببینبم واسه کار با pc با توجه که مهمترین چیز واسم کیفیت و بیس مناسب هست و همه نوع سبک آهنگی هم گوش میدم شما کدوم یکی‌ از این ۲ مدل رو پیشنهاد میدید و چرا؟

akg K142hd یا Sennheiser HD555

a.z.p.z
18-09-2010, 04:20
سلام به همه دوستان من ۱ هفته‌ مسافرت بودم
می‌خواستم ببینبم واسه کار با pc با توجه که مهمترین چیز واسم کیفیت و بیس مناسب هست و همه نوع سبک آهنگی هم گوش میدم شما کدوم یکی‌ از این ۲ مدل رو پیشنهاد میدید و چرا؟

akg K142hd یا Sennheiser HD555

555 برای فیلم دیدن هم واقعا مناسب هست و همچنین از نظر طراحی و راحتی اونطور که تو بررسی ها اومده و تجربه شخصی که داشتم خیلی خوب بود ... جدا از طراحی و راحتی از نظر شفافیت صدا عالی هست و باس معتدلی داره و به خوبی همه سبک هارو ساپورت میکنه بدون اینکه کم بیاره چون هدفون open عالی هست ...
کلا اگه میتونی 555 بگیری خیلی خوبه ...

peaceful1
18-09-2010, 09:25
555 خیلی خوبه ولی من خودم از خریدم سنهایزر تو ایران میترسم.

dooste.man83
18-09-2010, 10:49
555 خیلی خوبه ولی من خودم از خریدم سنهایزر تو ایران میترسم.
چرا دوست خوبم؟

دوستان یه سوال
HD555 که الان موجود نیست معلوم هم نیست بیاد اما K142 HD موجوده و ۲۱۵ میده حالا بنظرتون همینو بگیرم بعدا پشیمون میشم و تفاوتش با HD555 زیاد؟ k142 hd که اینجا هست اصله؟
راستی‌ k142HD نوشته semi closed هستش اما hd555 نوشته open هستش و این یعنی‌ اینکه احتمالا باید بیس k142 hd قوی تر باشه و کیفیت صدای hd555 بالاتر. درسته؟
k142 hd یه ۴ سال جدید تر تولید شده.

یک بدی دیگه هم که k142 hd داره اینه که بعد از ۲ ساعت گوش داغ می‌شه البته من بیشتر از ۲ ساعت موزیک گوش نمیدم چون می‌دونم واسه گوش ضرر داره...حالا نظرتون در کل چیه؟

a.z.p.z
18-09-2010, 12:27
دوستان یه سوال
HD555 که الان موجود نیست معلوم هم نیست بیاد اما K142 HD موجوده و ۲۱۵ میده حالا بنظرتون همینو بگیرم بعدا پشیمون میشم و تفاوتش با HD555 زیاد؟ k142 hd که اینجا هست اصله؟
راستی‌ k142HD نوشته semi closed هستش اما hd555 نوشته open هستش و این یعنی‌ اینکه احتمالا باید بیس k142 hd قوی تر باشه و کیفیت صدای hd555 بالاتر. درسته؟
k142 hd یه ۴ سال جدید تر تولید شده.

یک بدی دیگه هم که k142 hd داره اینه که بعد از ۲ ساعت گوش داغ می‌شه البته من بیشتر از ۲ ساعت موزیک گوش نمیدم چون می‌دونم واسه گوش ضرر داره...حالا نظرتون در کل چیه؟

سن هایزر ها تو بازار تقلبیش خیلی زیاد شده ولی بازم میشه گیر اورد به سختی ...
(البته به لطف اقای فلان 1000 تا قطعنامه هم صادر بشه هیچ ضرری به ما نمیزنه ملت فهیم ایران خودشون تولید میکنند میتونی اون ها رو بخری)
.................................................. .
closed ها صدا رو ایزوله میکنن و خوب باس های قوی و خوبی دارند ولی استفاده از اون ها کمی محدود تر میشه و برای فیلم دیدن مناسب نیستن و از طرفی چون صدا رو ایزوله میکنند و باس ها قوی هست زیاد مثل open ها نمیتونید به طور یکسره ازشون استفاده بکنید و مشکل ایجاد میکنه برای همین کلا ارزون تر هستند...
*البته خیلی از هدفون های حرفه ای که تو استودیو ها موقع ضبط اهنگ به کار میره هدفون های بسته هستند چون صدای دقیقی دارند ...
*در کل هدفون های closed برای استفاده شخصی به درد کسی میخوره که فقط اهنگ گوش بده اونم نه به مدت خیلی طولانی و بیشتر هم رو سبک های الکترونیک متمرکز باشه)

L.A.M.P.A.R.D
18-09-2010, 12:52
بچه ها یه هدفون بهم پیشنهاد بدید تا 40 تومن....بیشتر هم راک و متال و ترنس گوش میدم

dooste.man83
18-09-2010, 13:22
K142 HD رو تأیید میفرماید دوستان ؟ با توجه به اینکه SEMI-CLOSED هست یا فقط HD 555 مناسب من ؟ البته من فقط واسه موزیک می‌خوام اونم نهایت ۲ ساعت اما با نهایت کیفیت و بیس مناسب...نظرتون؟

peaceful1
18-09-2010, 16:15
چرا دوست خوبم؟

سنهایزر رو یا مسافر میاره یا یک سری فروشنده با واسته از چین.
ولی AKG رو فقط یه شرکت میاره که نماینده شرکت شاب هست(کریتیو) و آواژنگ(لاجیتک)و نماینده انحصاری
/harman kardon/AKG/irever/archos و رو همه محصولات اپل هم کار میکنه با چند چیزه دیگه اعتبار این شرکت وارد کننده که به واقع تنها شرکت تخصصی تجهیزات قابل حمل صدا هست به قدری زیاد هست که اطمینان فرد رو هنگام خرید زیاد کنه.
سونی هم هست بعضی مدل هاش هم خوبه ولی قیمت گذاری نمایندگی های ایران واقعا زیاده (البته کمان رایانه قیمت های منطقی تری داره).
کریتیو هم قیمتهای خوبی داره و این سه برند مطمئن هستند.
این چیزی هست که من از بازار ایران فهمیدم ولی اگه برادرت خارج هست بگو از همون کانادا با قیمت معقول و اطمینان بیشتر برات بگیره.

dooste.man83
18-09-2010, 17:07
سنهایزر رو یا مسافر میاره یا یک سری فروشنده با واسته از چین.
ولی AKG رو فقط یه شرکت میاره که نماینده شرکت شاب هست(کریتیو) و آواژنگ(لاجیتک)و نماینده انحصاری
/harman kardon/AKG/irever/archos و رو همه محصولات اپل هم کار میکنه با چند چیزه دیگه اعتبار این شرکت وارد کننده که به واقع تنها شرکت تخصصی تجهیزات قابل حمل صدا هست به قدری زیاد هست که اطمینان فرد رو هنگام خرید زیاد کنه.
سونی هم هست بعضی مدل هاش هم خوبه ولی قیمت گذاری نمایندگی های ایران واقعا زیاده (البته کمان رایانه قیمت های منطقی تری داره).
کریتیو هم قیمتهای خوبی داره و این سه برند مطمئن هستند.
این چیزی هست که من از بازار ایران فهمیدم ولی اگه برادرت خارج هست بگو از همون کانادا با قیمت معقول و اطمینان بیشتر برات بگیره.
من از تهران می‌خوام بگیرم چون تا برادرم بخواد بگیرئو بفرستئو اینا چند ماه طول میکشه با این صحبتها و با توجه به اینکه قیمتی هم که داره فوق‌العاده به قیمت جهانیش نزدیک بنظرت دوست خوبم فردا برم همین k142 hd رو بگیرم؟

سایت شرکت گارانتی کنندشو بهم میدی ممنون

musketeer
18-09-2010, 18:00
سلام دوستان

سوالم این هست که به نظرتون سنهایزر PX100 - II می ارزه اگه 108 تومن بخرم؟ تو یکی از فاروم های همسایه یکی با این قیمت میخواد بفروشه! نظرتون چی هست؟

پیشاپیش ممنون

peaceful1
18-09-2010, 18:56
سلام دوستان

سوالم این هست که به نظرتون سنهایزر PX100 - II می ارزه اگه 108 تومن بخرم؟ تو یکی از فاروم های همسایه یکی با این قیمت میخواد بفروشه! نظرتون چی هست؟

پیشاپیش ممنون

مثل قرعه کشی میمونه از کجا میخواهی بفهمی که اصله؟
سالمه؟

musketeer
18-09-2010, 21:04
مثل قرعه کشی میمونه از کجا میخواهی بفهمی که اصله؟
سالمه؟
هان؟! نمیدونم والا :دی

شاید بتونم حضوری بخرم ازش. حالا اونش مهم نیست، فرض بر اینکه همه چی درست باشه می ارزه به این قیمت؟ :40: