PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری مناسب

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

gamecrazy
06-05-2010, 11:18
این Ultimate Ears مربوط به کدوم برنده ؟ تفاوتشو میشه حس کرد با ep830 ؟

یه سرچ کردم به نظر خیلی هدفون حرفه ای میاد ولی قیمتاش خیلی بالا بود زیر 150 تومن چه مدلی هست ؟
تهران نمایندگی یا جایی هست که بشه سفارش داد ؟ اگر نه من حداکثر از دبی می تونم بگیرم اونجا گیر میاد ؟

supernatural
06-05-2010, 12:23
با این هزینه من پیشنهاد میکنم یکی از مدل های Ultimate Ears رو سفارش بدین براتون بیارن.

آقا من اون هدفون Sony MDR EX300 Earphones رو خریدارم لطفا اطلاعات تماس بدید
09367355640
arash.mindfreak@yahoo.com

mamad gonzo
06-05-2010, 19:24
فروشگاه دیجیتال یکی از مدل های خوب بوز رو آورده بود همین 4-5 روز پیش پشت ویترین دیدم بد نیست اونجا هم یک قیمت بگیری و مقایسه کنی

رفیق جان قوربونت برم تهرانی صحبت نکن!:10:
اخه من چه میدونم فروشگاه دیجیتال چیه و کجاس ..
یه ادرسی .. شماره تلفنی ....
ایرفون بود یا هدفون؟

seymour
06-05-2010, 19:38
سلام عزیزان. جوابی نبود؟
من ندیده ام .. باید بری و بگردی توی پاساژها و نمایندگی های کریتیو رو چک کنی .. یا زنگ بزنی به دفتر نمایندگی شون ... شماره هاشون هم که خیلی راحت روی وب پیدا میشه .. شاب یا رایان بدر گارانتی اش هست.

ایرفون بود یا هدفون؟
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])شماره اش رو داده ام.

JayR
06-05-2010, 19:40
این Ultimate Ears مربوط به کدوم برنده ؟
هدفون های UE محصول کمپانی Logitech هستش. من کسی رو میشناسم که به قیمت خیلی خوب میتونه براتون بیاره... مایل بودین شماره تماسشو بدم تا خود ایشون بهتون بگن با این هزینه چه مدلی رو میتونین بخرین.

R.min
06-05-2010, 20:41
سلام
نظرتون درباره محصولات akg چیه ؟؟ نمایندگی داره ؟؟ کجا؟؟
به نظرتون این مدل چطوره ؟؟

AKG K240
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت ایرانش هم اگه بدید ممنون میشم

peaceful1
06-05-2010, 21:10
سلام
نظرتون درباره محصولات akg چیه ؟؟ نمایندگی داره ؟؟ کجا؟؟
به نظرتون این مدل چطوره ؟؟

AKG K240

قیمت ایرانش هم اگه بدید ممنون میشم

هدفون های خیلی خوبی هست و اسم نمایندگی اون هم آواسان هست خدماتش هم خیلی خوب هست.

ایرفون بود یا هدفون؟

همین داخل گوش بود همون طوری که شما دنبالش هستی

SNOWLEOPARD
07-05-2010, 17:11
سلام من یه دونه از این هدفونهای بزرگ میخوام و برام اینش مهمه که صدای بیرون نتونه بیاد داخلش یعنی وقتی همینجوری هم به گوشت وصله صدای بیرونو نشنوی و کیفیتش هم بدک نباشه قیمت هم تا 50 تومن

peaceful1
07-05-2010, 18:25
سلام من یه دونه از این هدفونهای بزرگ میخوام و برام اینش مهمه که صدای بیرون نتونه بیاد داخلش یعنی وقتی همینجوری هم به گوشت وصله صدای بیرونو نشنوی و کیفیتش هم بدک نباشه قیمت هم تا 50 تومن

کریتیو و سونی و jvc گزینه های خوبی برای برسی هستند
تو این محدوده هدفون ها خوبی دارند

kebrity
08-05-2010, 12:47
عزیزان جایی را سراغ دارید که من بتونم هدفون کریتیو hq2300d را گیر بیارم؟
با تشکر

mamad gonzo
08-05-2010, 19:47
همین داخل گوش بود همون طوری که شما دنبالش هستی
من bose on ear رو میخوام بگیرم وو در کنار اون یدونه ایرفون خوب هم میخواستم بگیرم ...
حالا ببینیم چی میشه ایرفون رو از همینجا هم میشه گرفت خدارو چه دیدی یهو دیدی پول اومد دستم یه shure یا ue گرفتم ...

اقا کسی میدونه DUBAI MALL دقیقا کجای دوبی هستش؟؟؟؟

peaceful1
08-05-2010, 19:56
من bose on ear رو میخوام بگیرم وو در کنار اون یدونه ایرفون خوب هم میخواستم بگیرم ...
حالا ببینیم چی میشه ایرفون رو از همینجا هم میشه گرفت خدارو چه دیدی یهو دیدی پول اومد دستم یه shure یا ue گرفتم ...

اقا کسی میدونه DUBAI MALL دقیقا کجای دوبی هستش؟؟؟؟

یک پلیر خوب+ یک هدفون عالی اگه خوب نگه داری همیشه میمونه 100 با پول متوسط ندی بهتره(نظر شخصی)
همونطور که شما میدونی این ها مثل موبایل نیست نسل بندازه خوب خوبه چه الان چه بعدا

seymour
08-05-2010, 22:27
عزیزان جایی را سراغ دارید که من بتونم هدفون کریتیو hq2300d را گیر بیارم؟
با تشکر
سوالتون رو که قبلاً هم پرسیدید و عرض شد: باید بگردی و در پاساژهای کامپیوتری نمایندگی های کریتیو رو چک کنی .. وگرنه دیده نشده...

belfetre
11-05-2010, 09:10
میشه یه مدل هدفون بهم معرفی کنین که صدای محیط مثل تلویزیون و حرف زدن اطراف به طور تقریبا کامل مهار کنه؟
من در محیط منزل باید درس موسیقیم رو بخونم، اما با صدای وسایلی مثل تلویزیون و... کمی سخت هستش و فعلا هم امکان اگوستیک کردن اتاقم رو ندارم. برام فقط ایزوله شدنه صدای محیط مهمه. ممنون میشم بهم چندتا مدل هدفون خوب با چنین قابلیتهایی معرفی کنین

navid_k
12-05-2010, 13:46
سلام دوستان

من بین خرید EP830 (کریتیو)، EX85(سونی) و X500(زنهایزر) شک دارم، شما کدوم رو بهتر میدونید؟

در ضمن ممنون میشم اگر جایی برای خرید EX85 سراغ دارید بهم اطلاع بدید (همچنین اگر قیمتش رو هم میدونید، بذارید لطفا)

متشکرم

seymour
12-05-2010, 20:37
میشه یه مدل هدفون بهم معرفی کنین که صدای محیط مثل تلویزیون و حرف زدن اطراف به طور تقریبا کامل مهار کنه؟
من در محیط منزل باید درس موسیقیم رو بخونم، اما با صدای وسایلی مثل تلویزیون و... کمی سخت هستش و فعلا هم امکان اگوستیک کردن اتاقم رو ندارم. برام فقط ایزوله شدنه صدای محیط مهمه. ممنون میشم بهم چندتا مدل هدفون خوب با چنین قابلیتهایی معرفی کنین
خب بهترین راه البته برای شما که داری موسیقی رو جدی دنبال می کنی همون ایزوله کردن اتاق هستش (تصادفاً من توی انبار یه سری به اندازه در و پنجره از این عایق ها دارم!! -- میخوای بدمش به شما؟!! -- شوخی.) -- اما بهرحال هدفون هایی که بتونن اونطور که مدنظر شماست صدا رو مهار کنن، یا in ear ها هستند و یا NC ها ... (البته بعضی in ear ها NC هم هستند که خب چه بهتر --- NC یعنی نویز کنسلینگ یا خنثی سازی فعالانه نویز) ...

توصیه ام اینه که بری سراغ یکی دو مدل سونی مدل NC22 و NC33 که ظاهراً توی بازار ایران هم گیر میان ..

سلام دوستان

من بین خرید EP830 (کریتیو)، EX85(سونی) و X500(زنهایزر) شک دارم، شما کدوم رو بهتر میدونید؟

در ضمن ممنون میشم اگر جایی برای خرید EX85 سراغ دارید بهم اطلاع بدید (همچنین اگر قیمتش رو هم میدونید، بذارید لطفا)

متشکرم
به نظر میاد روال قضیه باید برعکس باشه .. فرض کن الان وحی نازل بشه که EX85 بهتر از همه ایناست .. خب اگه گیر نیاری اش چه فایده ای داره؟!! ... درسته ؟ ... پس به نظرم اول مطمئن شو که گزینه های موردنظرت گیر میاد .. بعد انتخاب کن .. چون اینا همگی کارای خوبی در رده متوسط هستند ...

ex85 رو من در نمایندگی های سونی توی پاساژها ندیده ام .. شاید کمان رایانه داشته باشه .... بهرحال بین سن هایزر و اون سونی، احتمالاً اونی که راک و متال گوش بده سونی رو بپسنده و اونی که باس بیشتر بپسنده CX500

navid_k
12-05-2010, 22:19
به نظر میاد روال قضیه باید برعکس باشه .. فرض کن الان وحی نازل بشه که EX85 بهتر از همه ایناست .. خب اگه گیر نیاری اش چه فایده ای داره؟!! ... درسته ؟ ... پس به نظرم اول مطمئن شو که گزینه های موردنظرت گیر میاد .. بعد انتخاب کن .. چون اینا همگی کارای خوبی در رده متوسط هستند ...

ex85 رو من در نمایندگی های سونی توی پاساژها ندیده ام .. شاید کمان رایانه داشته باشه .... بهرحال بین سن هایزر و اون سونی، احتمالاً اونی که راک و متال گوش بده سونی رو بپسنده و اونی که باس بیشتر بپسنده CX500

ممنون سیمور عزیز

بله درست میفرمایید. بین این سه تا ex85 از همه سخت تر گیر میاد و اون دوتای دیگه رو سراغ دارم که از کجا میشه گرفت.

امیدوار بودم اینجا کسی جایی برای خرید ex85 سراغ داشته باشه. کمان رایانه هم نداره، گرچه اگر هم داشت از اون نمیگرفتم. حالا میگردم ببینم گیر میارم یا خیر، اگر گیرم اومد اینجا هم خبر میدم برای دوستانی که ممکنه بعدا بخوان بگیرن. اگر هم گیرم نیومد احتمالا ep830 رو میگیرم، حدود 30 قیمت دارم.

mamad gonzo
13-05-2010, 17:34
830 30 تومن؟!!!
تا جایی که من اطلاع دارم 50 بود!!!
ارزون شده؟

مطمئنی fake نیستش؟

qwerty2322
14-05-2010, 12:19
سری HD سن هازر کراییهاش واسه چیه؟
با این موارد چه مارکی از سن هیزر پیشنهاد می کنین؟ 1-فیلم 2-موزیک 3-بازی

ardalan_zapata
14-05-2010, 12:21
الان هنوز 1 ماه نشده Cx-300 من داغون شد
کلا قطع شده
حتی فیشش هم عوض کردم بعد از مدتی خراب شد
کلا کیفیت سیمش خیلیییییییییییی افتضاح بود
با ناخن پاره میشد :دی
حالا میخام Sony-EX35 بگیرم
به نظرتون پیشنهاد بهتری وجود داره ؟

seymour
14-05-2010, 21:44
سری HD سن هازر کراییهاش واسه چیه؟
با این موارد چه مارکی از سن هیزر پیشنهاد می کنین؟ 1-فیلم 2-موزیک 3-بازی
من متوجه این واژه "کراییهاش" نشدم و واسه ام نامفهومه ؛ شرمنده .. بهرحال اغلب کارهای سری HD سن هایزر برای استفاده های عمومی مثل فیلم و موسیقی مناسب هستند و کیفیت اشون هم که عالیه .. انتخاب شما بجز مساله قیمت، میتونه تحت تاثیر این قرار بگیره که میخوای closed باشه تا صدای کمی از هدفون درز کنه یا میخوای open باشه که صدای بیشتری درز می کنه اما در عوض صدا قدری طبیعی تر و بهتر خواهد بود.

الان هنوز 1 ماه نشده Cx-300 من داغون شد
کلا قطع شده
حتی فیشش هم عوض کردم بعد از مدتی خراب شد
کلا کیفیت سیمش خیلیییییییییییی افتضاح بود
با ناخن پاره میشد :دی
حالا میخام Sony-EX35 بگیرم
به نظرتون پیشنهاد بهتری وجود داره ؟
اولاً که چقدر حیف ... حدس می زنم ازش راضی بوده باشی .. دوم اینکه کارای سونی هم خیلی سیم هاشون مثل کابل فشار قوی نیست! (شوخی) .. از این جهت میگم که یعنی اگه احساس می کنی مساله کیفیت سیم برات مهمه، سونی هم به نظر من خیلی کابل هاش جوندار نیست ... با این حال، اگه مساله ای نداری با این قضیه EX35 رو من خیلی می پسندم ... نکته سوم هم اینکه اگه از جنس صدای اون سن هایزر راضی هستی شاید کارای کریتیو بیشتر راضی ات کنه تا این سونی.

qwerty2322
14-05-2010, 22:41
[QUOTE=seymour;4946533]من متوجه این واژه "کراییهاش" نشدم و واسه ام نامفهومه ؛ شرمنده ..

ببخشید اشتباه لپی بود. "کاراییهاش" که جوابمو دادین. با عرض معذرت.

shab_2008
15-05-2010, 08:45
با عرض سلام خدمت دوستان که یه سریشون هم اشنا میزنن!!:31:

اقا من یه سوال دارم که البته خیلی هم ربطی به موضوع تاپیک نداره ولی خوب جایی را برای مطرح کردنش به جز اینجا نجستم دیگخ ببخشید!

میخواستم ببینم از این سه تا سایز از اون گوگولیاش ( Earbud) که در هدفون های In Ear هست کودومشن را بهتره استفاده کنیم!!؟ بزرگ یا کوچیک یا متوسط!!؟

(چی گفتم)!:31:

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید!

TNX

qwerty2322
15-05-2010, 14:02
sennheiser hd 485 صدای دالبی رو ساپورت می کنه؟

a.z.p.z
15-05-2010, 14:14
با عرض سلام خدمت دوستان که یه سریشون هم اشنا میزنن!!:31:

اقا من یه سوال دارم که البته خیلی هم ربطی به موضوع تاپیک نداره ولی خوب جایی را برای مطرح کردنش به جز اینجا نجستم دیگخ ببخشید!

میخواستم ببینم از این سه تا سایز از اون گوگولیاش ( Earbud) که در هدفون های In Ear هست کودومشن را بهتره استفاده کنیم!!؟ بزرگ یا کوچیک یا متوسط!!؟

(چی گفتم)!:31:

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید!

TNX

سلام شهاب جان خوبی ؟ ... این سری هایی که در هدفون های in ear استفاده میشه و 3 تا سایز هم داره و به قول خودت همون earbuds !
اون بستگی به گوش خودت داره که با کدوم سایز گوشت راحت تر هست همین !:دی
..................
در مورد 485 هم من 3 ماه پیش از خود نمایندگی گرفتم 120 تومن در مورد دالبی هم نمیدونم ولی یحتمل باید ساپورت بکنه باز پرس و جو بکن ولی فکر میکنم ساپورت میکنه ! ...

fabio montari
15-05-2010, 22:59
سلام دوستان خسته نباشید
من دیروز عزمه خئدمو جمع کردم که برم دیگه یه هدفونه خوب بگیرم که بازم نشد
رفتم پایتخت فروشگاه دیجیتال
پست ویترین این دو مدل رو داشت
akg k450 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

k518le [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رفتم تو تا یکی از دو مدل رو بگیرم هر 2 قیمتشون یکی بود تقریبا 120
رفتم گفتم میخوام جفتشو تست کنم کفتش نمیشه ! با اینکه 2تاش باز بود پشته ویترین و بقیه تو جعبه همین منم دست خالی برگشتم چون نمیدونم کودومش بهتره
همین شما میگید کودو بهتره
من k450 بیشتر خوشم اومد چون کوچیکتر بود
ولی فقط ظاهر بود باطنشو نمیدونم کودوم بهتره

4870x2
16-05-2010, 17:06
چند وقتی هستش که این هدست های Dr. Dre Beats رو تو اکثر موزیک ویدیو های خارجی می بینم!
می خواستم بدونم واقعا هدستی متفاوت هستش ؟
قیمتش چنده؟
چرا انقدر معروفه:دی؟

peaceful1
16-05-2010, 18:29
سلام دوستان خسته نباشید
من دیروز عزمه خئدمو جمع کردم که برم دیگه یه هدفونه خوب بگیرم که بازم نشد
رفتم پایتخت فروشگاه دیجیتال
پست ویترین این دو مدل رو داشت
akg k450 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

k518le [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رفتم تو تا یکی از دو مدل رو بگیرم هر 2 قیمتشون یکی بود تقریبا 120
رفتم گفتم میخوام جفتشو تست کنم کفتش نمیشه ! با اینکه 2تاش باز بود پشته ویترین و بقیه تو جعبه همین منم دست خالی برگشتم چون نمیدونم کودومش بهتره
همین شما میگید کودو بهتره
من k450 بیشتر خوشم اومد چون کوچیکتر بود
ولی فقط ظاهر بود باطنشو نمیدونم کودوم بهتره
k450 مشخصات فنی بهتری داره رو گوش بهتر وامیسه
جایزه طراحی برده reddot
ولی توان خروجیش خیلی کمتره30mw
518le فکر کنم 2 وات هست
من باشم برای سری Xسونی akg340 میگیرم
میل خودت هست ببین چی دوست داری

چند وقتی هستش که این هدست های Dr. Dre Beats رو تو اکثر موزیک ویدیو های خارجی می بینم!
قیمتش چنده؟
اگه چیز خوبی بود همه بازار رو گرفته بود
این ها بیشتر تبلیغاتی هست تا....

a.z.p.z
16-05-2010, 18:54
دوست من هدفون هایی که توسط dr.dre ساخته میشه کیفیت بدی نداره ولی اصلا در سطح جهانی مطرح نیست و در حد برند هایی مثل سن هایزر و akg و کریتیو و ... هم نیست و دلیل قیمت های بالاش هم فقط اینه که دکتر داره پول اسمش رو میخوره و به قول دوستم حکم تبلیغاتی داره و شما میتونی این هدفون رو تو گوش دی جی ها و رپر هایی که تو west coast هستند اکثرا یا خارج از اونجا مثل EM ببینی که باز هم جنبه ی تبلیغاتی داره ! ...
(ولی از حق نگذریم دکتر پرودوسر خدایی هست :دی)

fabio montari
16-05-2010, 21:31
k450 مشخصات فنی بهتری داره رو گوش بهتر وامیسه
جایزه طراحی برده reddot
ولی توان خروجیش خیلی کمتره30mw
518le فکر کنم 2 وات هست
من باشم برای سری Xسونی akg340 میگیرم
میل خودت هست ببین چی دوست داری

اگه چیز خوبی بود همه بازار رو گرفته بود
این ها بیشتر تبلیغاتی هست تا....
مرسی
یعنی دوره 450 رو که دورشو خط بکشم
پس میمونه 518 و 430
چرا 430 بهتر از این دو مورده
من اول بلندی صدا بعد کیفیت و بعد طراحی برام مهمه
قیمتم 120 تومن بیشتر نمیتونم
راستی 430 که از اینا قدیمی تره چطور بهتره

peaceful1
16-05-2010, 22:06
مرسی
یعنی دوره 450 رو که دورشو خط بکشم
پس میمونه 518 و 430
چرا 430 بهتر از این دو مورده
من اول بلندی صدا بعد کیفیت و بعد طراحی برام مهمه
قیمتم 120 تومن بیشتر نمیتونم
راستی 430 که از اینا قدیمی تره چطور بهتره

من نگفتم 430 گفتم 450
صدا خرکی فقط 518le من خودم 518dj دارم راضی ام پس 518 le ترجیح داره
ولی بلندی صدا خیلی نباید فرقی کنه چون mp3 player خروجی محدودی داره

fabio montari
16-05-2010, 23:36
شما بگو کودوم رو بگیرم همونو بگیرم
راستی به 518 dj با le چه فرقی داره

navid_k
17-05-2010, 10:18
830 30 تومن؟!!!
تا جایی که من اطلاع دارم 50 بود!!!
ارزون شده؟

مطمئنی fake نیستش؟

بله، به احتمال بسیار زیادی fake هست.

از دوستان کسی هنوز EX85 در ایران پیدا نکرده به قیمت مناسب ؟ منکه هنوز نتیجه ای نگرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ebay با قیمت حدودا 19 دلار و ارسال رایگان موجود هست، اما متاسفانه فعلا مسافری برای ایران ندارم که بگم بیاره، اگر کسی مسافر داشت هماهنگ کنه یکی واسه خودش بیاره یکی واسه ما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

peaceful1
17-05-2010, 11:09
شما بگو کودوم رو بگیرم همونو بگیرم
راستی به 518 dj با le چه فرقی داره

dj 518 دو متر سیم داره بگیری بعد چند روز باید بندازی دور
518le مشخصاتش با dj یکی هست ولی به نظر میاد کمی تفاوت قیمت دارند(نمیدونم چرا)
من هیچ وقت به کسی نمیگم چی بگیر اگه فرق داشته باشه بدونم میگم
شما تو فرروم زیر مطرح کن (اگه میخواهی من برات انجام بدم) که با کدوم از هدفون های ...... شما تجربیات بهتری داشتید ....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
شاید به نتیجه بهتری برسی.

fabio montari
17-05-2010, 11:54
مرسی اگه انجام بدی که خیلی خوب میشه
من فقط موندم 518 le یا 450 بگیرم
که با واکمن صدای خوب بده

peaceful1
17-05-2010, 12:07
مرسی اگه انجام بدی که خیلی خوب میشه
من فقط موندم 518 le یا 450 بگیرم
که با واکمن صدای خوب بده

شما پلیرت چی بودX1060؟
هدفون هم بین PX100 و 518leو340 موندی؟
درست کردم:

Milad4171
17-05-2010, 22:08
دوستان یه سوال. من یه e630 کریتیو خریدم. میخواستم عوضش کنم ولی حالا بدون دلیل و یهویی یکی از گوشیا صداش خیلی ضعیف شده. گارانتی شاب هم داره. فکر میکنین تعویض میکنن واسم؟ آخه پلیرم هم کریتیو هست!!!!

a.z.p.z
18-05-2010, 05:41
ببینم Ear right هست که صداش کمتر و ضعیف تر شده ؟...
این ضعیف شدن صدا هم داستانی شده برای هدفون ها ... مشکل از هدفون هست ! ...
اینو بهم بگو بعد از چه مدت اینجوری شد و کم یا زیاد از هدفون استفاده میکردی؟...

Milad4171
18-05-2010, 09:46
ببینم Ear right هست که صداش کمتر و ضعیف تر شده ؟...
این ضعیف شدن صدا هم داستانی شده برای هدفون ها ... مشکل از هدفون هست ! ...
اینو بهم بگو بعد از چه مدت اینجوری شد و کم یا زیاد از هدفون استفاده میکردی؟...

فکر کنم آره! حدودا هم 4 ماهه خریدم و بیشتر واسه همون پلیرم استفاده میکنم بعضی وقتا هم به PC میزدم. ولی کاملا یهویی اینطوری شد!!! یعنی فکر کن امروز صبح سالم بود ظهر دیدم یکیش کمه .فکر کرم گوش من مشکل پیدا کرده که بعد دیدم نخیر!!!
نمیدونم بشه کاریش کرد یا نه!:13:

mamad gonzo
18-05-2010, 16:56
فکر کنم آره! حدودا هم 4 ماهه خریدم و بیشتر واسه همون پلیرم استفاده میکنم بعضی وقتا هم به PC میزدم. ولی کاملا یهویی اینطوری شد!!! یعنی فکر کن امروز صبح سالم بود ظهر دیدم یکیش کمه .فکر کرم گوش من مشکل پیدا کرده که بعد دیدم نخیر!!!
نمیدونم بشه کاریش کرد یا نه!:13:
بازم خوبه .... من 2 ماه بیشتر طول کشید که به این ویروس مبنلا شد ....
کاریش نمیشه کرد ...
کلا اگه بخوای این هدفونو حدود 7/8 ماه داشته باشی به گمونم باید لا پر قو نگهش داری!!

یه پیشنهاد بزن هدفون رو باز کن ببین هم با ساختار ایرفون ها اشنا بشی هم یکم باش ور برو ببین چی به چیه ...
به جان خودم من این کار رو کردم خیلی بهم حال داد:31:

a.z.p.z
18-05-2010, 17:11
موافقم محمد من این کارو با هدفون های ایپاد کردم چون شکسته بود بازش کردم یه فیضی هم بردم ...
من EP-630 رو الان حدود یک ماهی هست که دارمش و هنگامی که بیرون میرم ازش استفاده میکنم تا امروز صبح که توی راه مدرسه استفاده کردم مشکلی نداشته ! ...

fabio montari
18-05-2010, 23:06
منم ep630 دارم بعد یه مدت استفاده احساس میکنم افته کیفیت پیدا کرده

qwerty2322
19-05-2010, 00:53
sennheiser hd 485 صدای دالبی رو ساپورت می کنه؟

نه جیگر.:10: تنها مدلی که تو سن هایزرا تو قیمت 100 دالبی رو صاپورت می کنه hd555 اه.

lvloh3nn
19-05-2010, 10:40
دوستان من هدست بلوتوس DR-BT101 سوني رو ميخوام ولي هيچ جا نداره، قبلا كمان رايانه داشت اما زنگ زدم گفت تموم كرديم. كسي جايي ميشناسه كه اينو داشته باشه براي خريد؟ قيمتش هم حدود ۶۲ تومن بايد باشه

Milad4171
19-05-2010, 11:45
بازم خوبه .... من 2 ماه بیشتر طول کشید که به این ویروس مبنلا شد ....
کاریش نمیشه کرد ...
کلا اگه بخوای این هدفونو حدود 7/8 ماه داشته باشی به گمونم باید لا پر قو نگهش داری!!

یه پیشنهاد بزن هدفون رو باز کن ببین هم با ساختار ایرفون ها اشنا بشی هم یکم باش ور برو ببین چی به چیه ...
به جان خودم من این کار رو کردم خیلی بهم حال داد:31:

باشه .من دل و رودش رو مییزم بیرون. البته من قبلا این کارو با Head set ها خیلی کردم.!!! الانم یدونه دارم سیمش قطع شده باید اینم ترتیبشو بدم!!!
ولی حالا کلا من چی بخرم که خوب باشه و مثل این درپیت نباش!!! بابام که فهمید من اینو 20 تومن گرفتم و 4 ماهم واسم کار نکرده کلی صداش در اومد!!! خبر نداره چقدر جنسای قلابی ریخته تو بازار!
حالا چه مدل خوب و کار دست همینطوری In ear که حدودا 60 تومن باشه چی خوبه!؟ یه چیزی که fake اش نیومده باشه!!!!! ( عمرا!!):31:

a.z.p.z
19-05-2010, 11:48
خوب ببین این چیزی که شما گرفتی بستگی به این داره که واقعا اصل بوده یا نه فیک بوده ! ...
الان فک نکنم دیگه طرف کریتیو بری درسته؟! :دی ... من میگم تمرکزت رو بذار تو کارهای سونی و برو حتما از نمایندگیشون بگیر !>..

musketeer
19-05-2010, 14:15
برا من هم یک بار صداش گرفته بود یکیش. البته سونی ex32 هست. یک سوراخ داره وسطش از جلو که من اون رو تمیز کردم درست شد

Milad4171
19-05-2010, 18:18
من واقعا به کریتیو اعتقاد پیدا کرده بودم. یه کار صدا قبلا خریده بودم و وقعا باهاش لذت موسیقی رو احساس میکردم. و فکر کردم میتونه تو این زمینه تخصص خوبی داشته باشه! راستش الان که فکر میکنم میبینم وقتی میگفتم گوشم سنگین شده و صداش رو تا آخر میبرم و انگار کم بوده ، مشکل از خود این هدفون بوده. صداش واقعا نسبت به اولش نصف شده!( غیر از اونی که کلا از نصف هم نصف تره) :31:

mamad gonzo
19-05-2010, 19:09
من واقعا به کریتیو اعتقاد پیدا کرده بودم. یه کار صدا قبلا خریده بودم و وقعا باهاش لذت موسیقی رو احساس میکردم. و فکر کردم میتونه تو این زمینه تخصص خوبی داشته باشه! راستش الان که فکر میکنم میبینم وقتی میگفتم گوشم سنگین شده و صداش رو تا آخر میبرم و انگار کم بوده ، مشکل از خود این هدفون بوده. صداش واقعا نسبت به اولش نصف شده!( غیر از اونی که کلا از نصف هم نصف تره) :31:

مال من هم دقیقا همین ویروسو گرفته همینجوری شده بود .....
تا 60 تومن یه کاری که میتونی بگیری از اونجایی که گفتی از نوع صدای کریتیو خوشت میاد سمت سونی نرو و برو سمت سنهایزر که تو این قیمت میتونی cx300 رو بگیری...:27:

ardalan_zapata
19-05-2010, 19:24
خوب بالاخره بعد از خدابیامرز CX-300 رفتیم Sony Ex-35 رو به قیمت 25 تومن از نمایندگی سونی گرفتیم
از خیلی جهات بسیار شبیه همون CX-300 هست ولی توی آهنگ های ترنس کم میاره یعنی به نظرم بیشتر برای آهنگ های ایرانی و گرم ساخته شده :ددی
ولی از لحاظ فیزیک خیلی عالی تر از CX-300 هست و خوب توی گوشی فیت میشه
سیم جمع کن هم داره که خیلی به درد میخوره

فقط یک سوال :
الان اندازه هر دو گوشی یکی هست یعنی اندازه سیم Left , Right با هم برابره
هدفون های قبلی معمولا Right بلندتر بود و Left کوتاه تر که گوشی راست رو از پشت گردن رد میکردیم
ولی این الان اینطوری نیست :دی
جریان خاصی داره ؟

qwerty2322
19-05-2010, 20:14
امروز رفتم پایتخت HD 555 بگیرم:8: هر چی گشتم اسمی از سن هایزر نبود.:41: گفتن یارو جمع کرده رفته:18: به شماره ی نمایندگی جمهوری هم هر چی زنگ زدم گوشیو برنداشت:19: شمارش این بود دیگه : 66950405 ؟

حالا چه کار کنم؟:13:

Milad4171
19-05-2010, 21:08
sennheiser CX300 رو دیدم. بدک نیست. باید تست بشه. امیدوارم این دیگه ویروسی نباش. البته یه عکس هست من میذارم اینم فیکش اومده به بازار. یه یه مقایسه بود تو نت که دیدم( شاید قبلا گذاشته باشن البته) ولی گفتم ببینم این درسته؟ یا الکی هست مقایسه اش؟

ardalan_zapata
19-05-2010, 21:13
sennheiser CX300 رو دیدم. بدک نیست. باید تست بشه. امیدوارم این دیگه ویروسی نباش. البته یه عکس هست من میذارم اینم فیکش اومده به بازار. یه یه مقایسه بود تو نت که دیدم( شاید قبلا گذاشته باشن البته) ولی گفتم ببینم این درسته؟ یا الکی هست مقایسه اش؟

هدفون قبلی منم همین بود
آخریا به همین درد مبتلا شده بود
گوشی چپ صداش کمتر شده بود

mngivechi
19-05-2010, 21:21
من می خواستم هدفون IE 8 بگیریم که جمهوری نداشت ( همون نمایندگی ) بعدشم گفت اگه میخوای DHL میارم 100 تومنم میره روش یکی نیست به این یارو بگه اگه DHL بخوام بیارم پس تو این وسط چیکاره ای !!!
پایتختی هم جمع کرده رفته اثری ازش نیست. به دوستان هم گفتم از آلمان برام یبارن که وقت نکردن حالا معلوم نیست که وقت کنن !
درضمن قیمت دقیقه این مدل کسی نداره ؟
اگه کسی پیشنهادی داره خوشحال میشم بشنوم .

qwerty2322
20-05-2010, 00:06
من می خواستم هدفون IE 8 بگیریم که جمهوری نداشت ( همون نمایندگی ) بعدشم گفت اگه میخوای DHL میارم 100 تومنم میره روش یکی نیست به این یارو بگه اگه DHL بخوام بیارم پس تو این وسط چیکاره ای !!!
پایتختی هم جمع کرده رفته اثری ازش نیست. به دوستان هم گفتم از آلمان برام یبارن که وقت نکردن حالا معلوم نیست که وقت کنن !
درضمن قیمت دقیقه این مدل کسی نداره ؟
اگه کسی پیشنهادی داره خوشحال میشم بشنوم .

منم امروز رفتم پایتخت جمع کرده بود. نمایندگی جمهوری هنوز بازه؟ هرچی زنگ می زنم برنمی داره. hd555 اشت؟

qwerty2322
20-05-2010, 10:43
با کمال تاسف و تاثر پروفسور فریتس سن هایزر امروز دار فانی را وداع گفت.

mngivechi
22-05-2010, 16:03
آقا داشتم امروز با یکسی راجع به هدفون های سنهایزر صحبت می کردم ، می گفت که یه مغازه در تقاطع خیابان حافظ و ولی عصر ( عج ) هست سنهایزر زیاد داره . می گفت اون نمایندگی سنهایزر ( بعثت ) بیشتر میکروفون داره.
اگه کسی دید یه خبری به ما بده، بریم ببینیم شاید IE 8 داشت.

behzad_xp2002
22-05-2010, 18:36
سلام دوستان.
من دنبال یک هدفون خوب برای موزیک و فیلم میگردم. بودجه ام دور و ور 50 تومان هست.
چی پیشنهاد میکنید؟

mamad gonzo
22-05-2010, 19:06
سلام دوستان.
من دنبال یک هدفون خوب برای موزیک و فیلم میگردم. بودجه ام دور و بر 50 تومان هست.
چی پیشنهاد میکند؟
شما بگو هدفون(روی گوش قرار میگیره) میخوای یا ایر فون(توی سوراخ گوش میره)؟؟؟

a.z.p.z
22-05-2010, 19:18
امروز رفتم پایتخت HD 555 بگیرم:8: هر چی گشتم اسمی از سن هایزر نبود.:41: گفتن یارو جمع کرده رفته:18: به شماره ی نمایندگی جمهوری هم هر چی زنگ زدم گوشیو برنداشت:19: شمارش این بود دیگه : 66950405 ؟

حالا چه کار کنم؟:13:

اولش که پایتخت نباید میرفتی من هفته پیش نمایندگی زنگ زدم 555 داشت ... البته 485 هم داره ...
من خودم میخواستم 555 بگیرم نبود 485 گرفتم و خیلی ازش راضی هستم ! ...

اره شمارش همینه 66950404 تا 7 .... یه دونه خط نداره که به همه شماره هاش زنگ بزن ! ...

behzad_xp2002
22-05-2010, 20:10
شما بگو هدفون(روی گوش قرار میگیره) میخوای یا ایر فون(توی سوراخ گوش میره)؟؟؟
هدفون(روی گوش قرار میگیره) میخوام.

caca_caca888
22-05-2010, 22:17
آقا من الان يه هدفون دارم
اما باهاش يه مشكل كوچيك دارم.
وقتي زياد رو سرم باشه موهام ميخوابه.
و حمامم برم بازم همونطوريه!!!!
خيلي ناجور فكر كن وقتي موهامو ميزنم بالا جلوش كاملا ميره بالا عقبش كاملا خوابيده(چسبيده به سرم) خخخخخخخخ

هيچ هدفوني نيست كه اين مشكلو نداشته باشه؟
به نظر شما هدفون بهتره يا ايرفون

a.z.p.z
23-05-2010, 11:16
آقا من الان يه هدفون دارم
اما باهاش يه مشكل كوچيك دارم.
وقتي زياد رو سرم باشه موهام ميخوابه.
و حمامم برم بازم همونطوريه!!!!
خيلي ناجور فكر كن وقتي موهامو ميزنم بالا جلوش كاملا ميره بالا عقبش كاملا خوابيده(چسبيده به سرم) خخخخخخخخ

هيچ هدفوني نيست كه اين مشكلو نداشته باشه؟
به نظر شما هدفون بهتره يا ايرفون

خوب طبیعی که هست ... 100% برای شما فول سایز هست ...
من خودم که اچ دی 485 دارم وقتی مدت زیادی رو سرم باشه موهای اون قسمت حالت خوابیده پیدا میکنه یعنی به قول معروف مو پرس میشه هم به خاطر فشار و هم به خاطر عرق کردن هست که مو اون حالت رو میگیره البته یه خورده شونه کنی یا یه بار بری حموم درست میشه.

خوب هدفون های فول سایز این جور مشکلات رو هم دارن البته بستگی داره که جنس قسمتی که رو سر قرار میگیره چی باشه برای من مخمل هست جنسش تو سایتش نوشته !
...
مورد بعدی این هدفون ها این هست که برای کسانی که عینکی هستند مشکل به وجود میاره چون به گوش فشار میاره و دسته عینک مشکل ایجاد میکننه ...
این موضوعات رو هم در نظر باید گرفت.:46:
....
اون دیگه نیاز خودت هست که به چه دسته ای از هدفون ها نیاز داری !

mamad gonzo
24-05-2010, 19:20
هدفون(روی گوش قرار میگیره) میخوام.
50 تومن میتونی ایرفون یه چیز خوب بگیری ولی واسه هدفون کمه ...
البته مدل هایی هستن تو کارای کریتیو و لاجینتک که به بودجت بخوره ولی توصیه میکنم واسه خرید یه هدفون خوب بودجتو افزایش بده تا یه چیز خوب بگیری که باش حال کنی و عمر کنه واست ...
تا 75 تومن میتونی اقزایش بدی؟

a.z.p.z
24-05-2010, 19:59
تا 70 تومن میتونی پی اکس 100 از سن هایزر رو بگیری ! ... از نظر باس و کیفیت و تفکیک پذیری بسیار قابل قبول هست ! ...

behzad_xp2002
24-05-2010, 21:12
50 تومن میتونی ایرفون یه چیز خوب بگیری ولی واسه هدفون کمه ...
البته مدل هایی هستن تو کارای کریتیو و لاجینتک که به بودجت بخوره ولی توصیه میکنم واسه خرید یه هدفون خوب بودجتو افزایش بده تا یه چیز خوب بگیری که باش حال کنی و عمر کنه واست ...
تا 75 تومن میتونی اقزایش بدی؟

پیشنهادتون واسه 75 تومن چیه؟

---------- Post added at 10:12 PM ---------- Previous post was at 10:11 PM ----------

تا 70 تومن میتونی پی اکس 100 از سن هایزر رو بگیری ! ... از نظر باس و کیفیت و تفکیک پذیری بسیار قابل قبول هست ! ...

سن هایزر هدفونهای خوبی داره، ولی من نمیدونم تو مشهد گیر میاد یا نه! :23:

Milad4171
25-05-2010, 19:26
این آقا محمد کجاست که یه شاهکار بهش بگم؟؟:31:
دیروز داشتم با هدفونم ور میرفتم همون 630 معروف .
همینطوری با سوزن افتدام به جونش ( روی اسپیکرش) هی سوزن زدم و اون سوراخاش یکی از هم باز شدن.
امروز اومدم وصل کردم دیدم صداش شده بود مثه اولش!!!
کلی تعجب کردم. من کاری نکردم باهاش که!! فقط سوراخ سوراخش کردم!!!:18:
یه چیزی که امروز دقت کردم پشت این هدفونه سوراخ نداره!!!؟ امکان داره این جور هدفون ها با صدای بلند مثلا پاره بشه و به خس خس بیفته!؟

mamad gonzo
26-05-2010, 18:58
پیشنهادتون واسه 75 تومن چیه؟

---------- Post added at 10:12 PM ---------- Previous post was at 10:11 PM ----------

سن هایزر هدفونهای خوبی داره، ولی من نمیدونم تو مشهد گیر میاد یا نه! :23:

دقیقا دوستم گفت ... پیشنهاد من هم همین مدل هستش که خودم هم دارم و واسه رفیقمم گرفتم راضی بود ....
شما اگه با طراحیش مشکلی نداری (کلا یه نیگاه بش بنداز عکساشو زیرو رو کن )
اگه پسند کردی
یه زنگ بزن به نمایندگی توی جمهوری واست با تیپاکس میفرسته به تیپاکس شهرتون و همون روز میرسه به دستت فقط 7 تومن تیپاکسو خودت باید بدی ....
زن بزن در مورد قیمتش باش به توافق برس ..:27:

این آقا محمد کجاست که یه شاهکار بهش بگم؟؟:31:
دیروز داشتم با هدفونم ور میرفتم همون 630 معروف .
همینطوری با سوزن افتدام به جونش ( روی اسپیکرش) هی سوزن زدم و اون سوراخاش یکی از هم باز شدن.
امروز اومدم وصل کردم دیدم صداش شده بود مثه اولش!!!
کلی تعجب کردم. من کاری نکردم باهاش که!! فقط سوراخ سوراخش کردم!!!:18:
یه چیزی که امروز دقت کردم پشت این هدفونه سوراخ نداره!!!؟ امکان داره این جور هدفون ها با صدای بلند مثلا پاره بشه و به خس خس بیفته!؟

خوب خدا رو شکر ....
قبلا محمد اینو بهم گفته بود اگه باش ور بری سیماشو جابهجا کنی احتمال داره درست بشه ....
جدی نگیر حواست نبوده زدی درستش کردی(شوخی:31:)
من هر چی باش ور رفتم به هدف درست کردن درست نشد .... و زدم تو کار اکتشاف دل و رودش:31:

a.z.p.z
26-05-2010, 19:25
در جواب بهزاد :: تو 75 تومن باز میگم ON THE EAR میخوای پی اکس 100 بهترین گزینه هست باز شما پرس و جو بکنید خدا بخواد گیر میاد ...
.................................................. .........................
در جواب اقا میلاد : عزیزم هدفون که پاره نمیشه ! اون دیافراگم هست که پاره میشه و معمولا جنس اون ها از سلولز هست ...
باز بستگی داره ... به مرور زمان اگه با صدای بلند گوش بدی بعد از مدتی امکانش هست که به دیافراگم و حتی در موارد کم به AUDIO DRIVER یا به عبارتی به همون COIL DRIVER هم اسیب هایی بزنه که این موضوع در هدفون های OPEN کمتر دیده شده تا هدفون های CLOSED طبق آماری که گرفته شده ! ...

Milad4171
26-05-2010, 20:08
من با ا ین زیاد احساس راحتی نمیکنم.
یه هدست خوب و کار دست چیه!؟
ببینم هدستهایی که ویبره داره بهتره؟ حدود قیمت یه هدست بدربخور و کاری چی خوبه؟ این تو گوشیا بدرد توی خونه نمیخوره!
تا رنج قیمت حدودا 70 تومن چی در نظرتونه!؟ البته منظورم بدون میکروفونه حالا اسمش چیزه دیگه ایه غیر هدست رو نمیدونم!!!

a.z.p.z
26-05-2010, 20:14
هدست میخوای ؟ ... یعنی برای کامپیوتر میخوای فقط ؟! چه طور شد از ایرفون پریدی به هدست ؟...
من قیمت هدست ندارم ...
تا 70 هدفون اگه میخوای میتونم باز بهت پی اکس 100 رو پیشنهاد بکنم میدونی چرا چون واقعا هم برای خونه و هم برای بیرون مناسب هست جدا از نظر تفکیک پذیری و کیفیت صدای اون بسیار راحت هست روی سر و مناسب برای حالت های مختلف هم هست! ... یه کیف مخصوص هم داره که میتونی به راحتی هدفونت رو حمل کنی ....

Milad4171
26-05-2010, 23:29
نه آخه به قول دوستمون هواسم نبود زدم هدفون خودمو درست کردم!!!:31:
ولی خیلی وقت پیش دنبال یه هدست خوب بودم. هدستی که واقعا بشه روش حرفه ای حساب بازی کرد نه از این 10 تومنی اشغالا!
من تا 15 تومن هم پول واسه هدست دادم ولی واقعا اصلا هیچی نبود!
یعنی نمیشد حتی اندازه 15 تومن روش حساب کرد!!

Benygh
26-05-2010, 23:36
سلام
من رو که يادتونه ؟!​
ميخواستم هدفون بخرم و تا به يک هدفون از سنهايزر هم رسيدم که 230 بود ...

حالا ديگه ميخوام بخرم ولي بودجه حدود 80 تومنه ...

ترجيحا Open ...

نميخوام بحث هاش رو دوباره باز کنم Open/Closed ها رو باز کنم ولي طب تعريفي که تو ذهن من توسط نوشته هاي شما دوستان ايجاد شده Open به مدل هايي ميگن که معمولا باس و کلا براي تمامي ريتم ها کار خوبي رو نشون ميدن و فکر ميکنم اين به خاطر اينه که چون صدا قراره به بيرون هم شنيده بشه و فقط به گوش شنونده نميرسه آسيب وارد نميکنه ... ولي بر عکس توي Close به دليل اينکه طراحي بدنه طوريه که صدا بيرون نميره براي اينکه به گوش آسيب نرسه باس و اينطور چيزاش کمي ... :دي

راستش من هم نميدونم تعريفم درسته يا نه ...

به هر حال ...
ممنون ميشم کمکم کنيد ...

بعد يک سوال مهم که قبلا هم گفتم ...

من الان سيستم صوتي 5.1 دارم ... که توي ويندوز هم بدين شکل تنظيمه و همه چيز داره کار ميکنه ... حالا من اگر هدفون رو تهيه کنم براي صدايي که از هدفون مياد و 2 کاناله است (البته توي هدفون اين کانال معناي خاصي نداره فکر کنم ...) چطور ميتونم صداي درست رو بشنوم با توجه به اينکه تنظيمات ويندوز بر حسب 5.1 ست شده ...

اصلا من بايد به کجا وصل کنم جک هدفون رو ؟​
بعد ميتونم اون صداي سوراند 5.1 فيلم ها و بازي ها و ... رو داشته باشم ؟

جدا از همه چيز ... من بعضا ميخوام هم اسپيکر و هم هدفون هر دو با هم کار کنند و صدا پخش کنند ... و البته نميخوام صداي ناقص داشته باشم ...

فکر کنم دغدغه ذهني من رو متوجه باشيد با توضيحاتم ...

و در آخر بايد اضافه کنم که مدل هاي Creative و البته Sennheiser رو که با شناختم ازشون خيلي خوشم اومد رو در اوليت قرار ميدم ...

ممنون ميشم کمکم کنيد ...

holow
27-05-2010, 15:41
سلام :10:
یه هدفون میخاستم بهم معرفی کنید که حداکثر 30تومن باشه .
من بیشترevanescence و پاپ گوش میدم.:8::8:
یه سوال دیگه
من چنتایی موزیک با پسوند flac تو پلیرم که سانسا هستش ریختم ولی اصلا تفاوتی احساس نمیکنم
پلیرم ضعیفه یا هدفونم ؟(البته هدفونم ماله گوشی نوکیاست)

a.z.p.z
29-05-2010, 18:52
جواب میلاد :
ببین من متوجه نشدم تو هدست میخوای یا هدفون این2 باهم فرق دارن اخه تو هر پست یه چیزی گفته شده!
الان شما هدفون میخوای هدست میخوای یا ایرفون میخوای تا چقدر میتونی بودجه بذاری و ملاکت چی هست اینارو بگو تا راهنمایی کنیم !
....................
جواب Beny : سلام خوبی ببین هدفون های open از نظر اعتدال صدا و باس به مراتب از هدفون های closed بهتر هستن ولی هدفون های Closed صدا در اون ها ایزوله هست و به درد بیرون میخورن ! بله در هدفون های باز هم صدا به بیرون نشت میکنه و یه عیب محسوب میشه و مهم هم نیست ! ...
در مورد اسیب زدن هر نوع هدفونی و هرنوع سیستمی میتونه اسیب بزنه اما نحوه استفاده درست مهم هست که باعث میشه اسیبی به گوش وارد نکنه و از اونجایی که هدفون های open صدا و باس بهتر و معتدل تری دارن میشه گفت نسبت به هدفون های بسته فشار کمتری وارد میکنن چون صداشون ایزوله شده نیست !
*راستی شما نگفتی فول سایزمیخوای یا on the ear میخوای؟ اگه بتونی کمی بیشتر هزینه کنی میتونی از سن هایزر مدل های HD 485 , 555 رو مدنظرت بگیری !
...
در مورد سوال دوم رو کیس کامپیوتر یه پورت 3.5 میلیمتری هست حال پشت کیس یا جلوی کس رو هردو تست کن و من خودم وقتی وصل میکنم اتوماتیک منوی صدا با توجه به نوع و نرم افزار کارت صدات باز میشه و میتونی گزینه هدفون رو تیک بزنی تا enable بشه و کار کنه برای من به این شکل هست شما هم یه تستی بکن نتیجه رو اعلام کن ...
................

جواب HOLOW : به به Evanescence هم گوش میدی حال کردم باهات(امسال البوم جدیدشون هم میاد ! خوب سبکش Alternative Rock/Metal هست ... )
تو 30 تومن تو کریتیو میتونی EP-630 رو انتخاب کنی که من خودم این مدل رو دارم و شده به طور متداول تا 4 ساعت باهاش اونسنس گوش بدم(قیمت هم حدود 20تومن هست!) مدل بعدی هم Ex-35 از سونی هست اون مدل هم مدل تایید شده و خوبی هست قیمتش هم حدود 28 تومن هست ... که هر دو مدل in-ear و closed هستن و صدای ایزوله ای هم دارن ...

Milad4171
29-05-2010, 20:09
درسته . آره من هدفون In ear میخواستم و الان 630 رو دارم که گفتم زدم درستش کردم!
ولی خوب الان احساس میکنم واسه تو خونه هم یه چیزی میخوام. من سیستم صوتی کامپیوترم فوق العاده هست. ولی خوب متاسفانه نمیتونه حتی نصف هم بکنم بس که بیس و صداش بلنده! گفتم یه هدست خوب بگیرم وا واقعا بدون دردسر بتونم لذت موسیقی رو احساس کنم!
من روی این یه مقوله ( صدا ) اصلا خسیس نیستم و خیلی هم خرج میکنم!!! حدودا تا 200 تومن!!!

پدرام ا
29-05-2010, 20:23
سلام دوستان
میخوام یک هدفون بگیرم{روی گوش } میخوام کمکم کنید
1. چه مارکی بگیرم که کیفیت ساخت خوبی داشته؟
2. برای فیلم و موسیقی میخوام
3.میخوام برای دیدن فیلم از تلوزیون هم استفاده کنم در نتیجه میخوام کابلش بلند باشه یا راهی وجود داره که وقتی میخوام برای تلوزیون استفاده کنم سیمش رو به تبدیل یا چیزی شبیه اون وصل کنم تا مشکلم حل بشه{نمیخوام چیز بهتری رو برای اینکه کابلش کوتاه تره کنار بذارم}
4 من میخوام تا 40 تومن هزینه کنم و بیشتر هم نمیدم و ممنون میشم اگر تا همین قیمت کمکم کنید

a.z.p.z
29-05-2010, 20:40
من اطلاعاتی زیاد درباره هدست ندارم ولی کریتیو تو سایتش مدل هایی داره میتونی اون ها رو ببینی ولی اگه هدفون میخوای
من جای تو بدونم بدون شک hd555 رو از سن هایزر انتخاب میکردم که خودم صداش رو شنیدم و از نظر باس و صدای استریو و تفکیک و اعتدال صدا واقعا فوق العاده هست قیمتش هم تو نمایندگیش اخرین بار 140 تومن بود و کم هم گیر میاد ! ...
میتونی بررسی های این هدفون رو هم بخونی ...( در ضمن من خودم به شخصه صداش رو تست کردم !)

holow
29-05-2010, 23:19
جواب HOLOW : به به Evanescence هم گوش میدی حال کردم باهات(امسال البوم جدیدشون هم میاد ! خوب سبکش Alternative Rock/Metal هست ... )
تو 30 تومن تو کریتیو میتونی EP-630 رو انتخاب کنی که من خودم این مدل رو دارم و شده به طور متداول تا 4 ساعت باهاش اونسنس گوش بدم(قیمت هم حدود 20تومن هست!) مدل بعدی هم Ex-35 از سونی هست اون مدل هم مدل تایید شده و خوبی هست قیمتش هم حدود 28 تومن هست ... که هر دو مدل in-ear و closed هستن و صدای ایزوله ای هم دارن ...
حال دادی داداش :10::8:داشتم افسردگی میگرفتم
سونی رو گرفتم چون اینجا راحتر گیر میومد

viva evanescence , viva emy lee :40:

Benygh
30-05-2010, 13:13
من جای تو بدونم بدون شک hd555 رو از سن هایزر انتخاب میکردم که خودم صداش رو شنیدم و از نظر باس و صدای استریو و تفکیک و اعتدال صدا واقعا فوق العاده هست قیمتش هم تو نمایندگیش اخرین بار 140 تومن بود و کم هم گیر میاد ! ...
سلام
اين نمايندگي دقيقا کجاست ؟!

احيانا اين پست نيست ؟!

من با اينجا تماس گرفتم ... گفتند موجودي ندارند و تا يک ماه مياد دستشون قيمت رو هم 170 دادند !

جاي هست که موجودي داشته باشه ؟! با همون قيمت پايين البته :دي

به هر حال ... من هم همين انتخاب رو کرده بودم ... HD555 خيلي تعريفش رو تو فروم هاي خارجي شنيدم ...

در مورد :

در مورد سوال دوم رو کیس کامپیوتر یه پورت 3.5 میلیمتری هست حال پشت کیس یا جلوی کس رو هردو تست کن و من خودم وقتی وصل میکنم اتوماتیک منوی صدا با توجه به نوع و نرم افزار کارت صدات باز میشه و میتونی گزینه هدفون رو تیک بزنی تا enable بشه و کار کنه برای من به این شکل هست شما هم یه تستی بکن نتیجه رو اعلام کن ...
بايد تست کنم ...
نميدونم چرا ديگه اين سوال رو از من نميپرسه فکر کنم غيرفعالش کرده بودم:دي

به هر حال ممنونم که وقت ميذاريد ...

پدرام ا
30-05-2010, 17:19
سلام دوستان
میخوام یک هدفون بگیرم{روی گوش } میخوام کمکم کنید
1. چه مارکی بگیرم که کیفیت ساخت خوبی داشته؟
2. برای فیلم و موسیقی میخوام
3.میخوام برای دیدن فیلم از تلوزیون هم استفاده کنم در نتیجه میخوام کابلش بلند باشه یا راهی وجود داره که وقتی میخوام برای تلوزیون استفاده کنم سیمش رو به تبدیل یا چیزی شبیه اون وصل کنم تا مشکلم حل بشه{نمیخوام چیز بهتری رو برای اینکه کابلش کوتاه تره کنار بذارم}
4 من میخوام تا 40 تومن هزینه کنم و بیشتر هم نمیدم و ممنون میشم اگر تا همین قیمت کمکم کنید

سلام دوستان
راهنمایی کنید دیگه:31:
نظرتون در مورد فیلیپس چیه؟؟
این سه رو با قیمت حدود 40 تومن پیدا کردم به نظرتون خوبه؟؟ کدوم بهتره؟؟
1.HP-8500
2.SHP-2700
3.SHL-9600 Power DJ

برای خرید کجا برم بهتره؟؟ جمهوری ؟ پاساژ رضا؟ پایتخت؟ نمایندگی فیلیپس کجا هست؟؟

peaceful1
30-05-2010, 18:58
سلام دوستان
راهنمایی کنید دیگه:31:
نظرتون در مورد فیلیپس چیه؟؟
این سه رو با قیمت حدود 40 تومن پیدا کردم به نظرتون خوبه؟؟ کدوم بهتره؟؟
1.HP-8500
2.SHP-2700
3.SHL-9600 Power DJ

برای خرید کجا برم بهتره؟؟ جمهوری ؟ پاساژ رضا؟ پایتخت؟ نمایندگی فیلیپس کجا هست؟؟

فیلیپس همه جا نمایندگی داره چون شرکتی پخش میشه فرقی نداره از کجا بگیری ولی مسلما بهترین گزینه نیست تو طراحی خوش دستی بد نیست ولی تو کیفیت صدا یک مارک درجه 2 محسوب میشه

a.z.p.z
30-05-2010, 19:16
سلام
اين نمايندگي دقيقا کجاست ؟!

احيانا اين پست نيست ؟!

من با اينجا تماس گرفتم ... گفتند موجودي ندارند و تا يک ماه مياد دستشون قيمت رو هم 170 دادند !

جاي هست که موجودي داشته باشه ؟! با همون قيمت پايين البته :دي

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه هر حال ... من هم همين انتخاب رو کرده بودم ... HD555 خيلي تعريفش رو تو فروم هاي خارجي شنيدم ...

در مورد :

بايد تست کنم ...
نميدونم چرا ديگه اين سوال رو از من نميپرسه فکر کنم غيرفعالش کرده بودم:دي

به هر حال ممنونم که وقت ميذاريد ...

والا معتبر ترین نمایندگی همونجایی هست که شماره دادم یه جا دیگه هم هست تو پایتخت زنگ زدم اون که اصلا نداشت بهترین جا برای خرید محصولات چه از نظر اطمینان و چه از نظر قیمت همین جا هست ...
شما میتونی به HD485 هم فکر کنی خودمم دارم و روزی 4-5 ساعت راحت ازش استفاده میکنم از نظر استریو و باس و اعتدال صدا در سطح بالایی قرار داره و از HD555 به طور کل چیزی کم نداره ! ...

mortezaon
30-05-2010, 20:00
سلام دوست من
بهتره از هدفون هاي خود كريتيو استفاده كني

.

holow
30-05-2010, 22:18
سلام
من چنتایی موزیک با پسوند flac تو پلیرم که سانسا هستش ریختم ولی اصلا تفاوتی احساس نمیکنم
مشکل کجاس؟

Benygh
30-05-2010, 22:22
شما میتونی به HD485 هم فکر کنی خودمم دارم و روزی 4-5 ساعت راحت ازش استفاده میکنم از نظر استریو و باس و اعتدال صدا در سطح بالایی قرار داره و از HD555 به طور کل چیزی کم نداره ! ...
قيمت اين مدل چنده ؟!
و البته 515 ... ترجيحا 555... هر جا باشه مهم نيست . فقط اينکه مطمئن باشه جنسي که ميده ...
در مورد اون تنظيمات من هنوز هم به نتيجه ي قطعي اي نرسيدم ...
ميخوام مطمئن بشم که آيا ميتونم صداي 5.1 از اسپيکر ها و صداي کامل رو هم زمان از هدفون داشته باشم ؟!

peaceful1
30-05-2010, 22:30
سلام
مشکل کجاس؟

چه هدفونی استفاده میکنی؟

پدرام ا
30-05-2010, 22:49
فیلیپس همه جا نمایندگی داره چون شرکتی پخش میشه فرقی نداره از کجا بگیری ولی مسلما بهترین گزینه نیست تو طراحی خوش دستی بد نیست ولی تو کیفیت صدا یک مارک درجه 2 محسوب میشه

ممنونم از پاسختون
پیشنهادی بهتراز مدل هایی که گفتم ندارید؟
دوستان راهنمایی کنید میخوام برم بخرم:20:

Milad4171
30-05-2010, 23:24
آقا اون 555 که گفتی 140 تومن In ear هستش؟؟؟؟؟؟ مگه چییییییییییییه؟ من فکر نمیکردم تا این قیمت این مدل هدفون هم باشه!
چقدر فرق داره؟ با این قیمت باید در حل فوق العاده عالی باشه!

holow
31-05-2010, 11:35
چه هدفونی استفاده میکنی؟
sony ex35 استفاده میکنم

peaceful1
31-05-2010, 14:45
sony ex35 استفاده میکنم

جوابی ندارم که بگم.
تنها چیزی که میتونم بگم و میدونم کمکی هم نمیکنه اینه که بین فرمت های مختلف فرق زیادی وجود نداره حالا کمی جزئیات تو بعضی بیشتر میشه ولیباز خیلی به چشم نمیاد.

Benygh
31-05-2010, 21:04
سلام
من يک هدفون به همراه سيستم صوتي 5.1 تست کردم ولي متاسفانه صداي کامل رو نداشتم :(
جک هدفون رو به پنل جلوي کيس زدم ولي متاسفانه همونطوري که فکر ميکردم از 5.1 کانال فقط صداي دو کانال راست و چپ اصلي رو داشتم !
يعني نه باس ! و نه Center داشتم ...

راه حلي براي اين موضوع وجود نداره ؟!

peaceful1
31-05-2010, 21:32
سلام
من يک هدفون به همراه سيستم صوتي 5.1 تست کردم ولي متاسفانه صداي کامل رو نداشتم :(
جک هدفون رو به پنل جلوي کيس زدم ولي متاسفانه همونطوري که فکر ميکردم از 5.1 کانال فقط صداي دو کانال راست و چپ اصلي رو داشتم !

ما چند نوع دالبی داریم دالبی های حقیقی که احتیاج به حد اقل پنج باند و یک بافر دارند و یک سری دالبی های مجازی که صدای surrounded به صورت مجازی ایجاد میکنند که برخی کارت صداها از این ها پشتیبانی میکنند.
البته مشکل شما بیشتر به تنظیمات اکولایزر و تغییر نوع اتصال خروجی صدا در کارت صدا از اسپیکر به هدفون ونرم افزار پخش هم بستگی داره.
شاید هم خروجی جک 3.5 میلیمتری شما هم به خوبی با مشخصات ورودی هدفون شما سازگار نباشه.

Benygh
31-05-2010, 23:55
سلام سيستم صوتي من داراي 5.1 کانال مجزاست ... من در تنظيمات Sound Max گزينه اي به نام independent front headphones ديدم که وقتي تيکش رو زدم الان وقتي هدفون به پنل جلوي کيس وصله و از کنترل پنل صدا يعني Sounds هدفون رو که به عنوان يک Device جديد شناخته Default ميکنم، کل صدا ها سوييچ ميشه به هدفون ... اونم با تنظيمات دو کاناله که تمام صدا ها رو به همراه خودش داره .. يعني دقيقا اون چيزي که ميخوام ... ولي تنها مشکلش اينه که بايد سوييچ بشم بين اسپيکر و هدفون که اين کمي دردسره ولي ميشه باهاش کنار اومد ... وقتي اون گزينه independent front headphones تيک نخورده بود صداي 5.1 رو از اسپيکر ها و صداي ناقص دو کانال Front رو از هدفون داشتم که با اينکه همزمان بودند ولي چون صداي هدفون ناقص بود به درد من نميخورد ... حالا راه حل براي اينکه من بتونم همزمان از هدفون و از اسپيکر در همون حالت فعال independent front headphones صدا بگيرم ولي بدون اينکه نيازي به سوييچ باشه فکر کنم اينه که من توي بايوس مادر بورد صداي HD رو به جاي Ac97 براي پنل جلو تعيين کنم ... احتمال ميدم مشکلم اونطوري که ميخوام حل ميشه ... امتحان ميکنم و نتيجه رو ميذارم ...

a.z.p.z
01-06-2010, 10:00
آقا اون 555 که گفتی 140 تومن In ear هستش؟؟؟؟؟؟ مگه چییییییییییییه؟ من فکر نمیکردم تا این قیمت این مدل هدفون هم باشه!
چقدر فرق داره؟ با این قیمت باید در حل فوق العاده عالی باشه!

سلام اون اچ دی 555 فول سایز هست ! in ear نیست که ! ... موارد استفاده هم برای خونه و کامپیوتر و فیلم دیدن هست و برای حرکت نیست این نوع هدفون همونطور که خودت گفته بودی in ear نمیخوام ! ....

Benygh
01-06-2010, 14:16
سلام سيستم صوتي من داراي 5.1 کانال مجزاست ... من در تنظيمات Sound Max گزينه اي به نام independent front headphones ديدم که وقتي تيکش رو زدم الان وقتي هدفون به پنل جلوي کيس وصله و از کنترل پنل صدا يعني Sounds هدفون رو که به عنوان يک Device جديد شناخته Default ميکنم، کل صدا ها سوييچ ميشه به هدفون ... اونم با تنظيمات دو کاناله که تمام صدا ها رو به همراه خودش داره .. يعني دقيقا اون چيزي که ميخوام ... ولي تنها مشکلش اينه که بايد سوييچ بشم بين اسپيکر و هدفون که اين کمي دردسره ولي ميشه باهاش کنار اومد ... وقتي اون گزينه independent front headphones تيک نخورده بود صداي 5.1 رو از اسپيکر ها و صداي ناقص دو کانال Front رو از هدفون داشتم که با اينکه همزمان بودند ولي چون صداي هدفون ناقص بود به درد من نميخورد ... حالا راه حل براي اينکه من بتونم همزمان از هدفون و از اسپيکر در همون حالت فعال independent front headphones صدا بگيرم ولي بدون اينکه نيازي به سوييچ باشه فکر کنم اينه که من توي بايوس مادر بورد صداي HD رو به جاي Ac97 براي پنل جلو تعيين کنم ... احتمال ميدم مشکلم اونطوري که ميخوام حل ميشه ... امتحان ميکنم و نتيجه رو ميذارم ...

تست کردم ...
اونطوري که من ميخوام نميشه ...
يعني صداي 5.1 از اسپيکر و همزمان صداي دو کاناله از هدفون ... يعني صداي کامل از دو سورس ...

ولي با سوييچ کردن مشکل حل ميشه که همين هم خوبه ...

فقط در مورد قيمت مدل هاي HD555/515/485 و اينکه از کجا بخرم سوال دارم !

Benygh
02-06-2010, 18:24
من سنهايزر ر.و از کجا تهيه کنم ؟! با توجه به اينکه نمايندگي که معرفي کرديد موجودي نداشتند !

mooli70
02-06-2010, 19:19
سلام . آخرش رفتم اینو گرفتم . امیدوارم خوب باشه . شما که راهنماییم نکردید . 2 گیگ گرفتم 42000 تومن . یکسال گارانتی . هدفون چی بگیرم واسش؟ تو گوشی باشه بهتره . ممنون .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

peaceful1
03-06-2010, 09:31
سلام . آخرش رفتم اینو گرفتم . امیدوارم خوب باشه . شما که راهنماییم نکردید . 2 گیگ گرفتم 42000 تومن . یکسال گارانتی . هدفون چی بگیرم واسش؟ تو گوشی باشه بهتره . ممنون .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما ep-630 بگیر

من سنهايزر ر.و از کجا تهيه کنم ؟! با توجه به اينکه نمايندگي که معرفي کرديد موجودي نداشتند !

یکی بعثت هستش. (تلفن:66950405)

Benygh
03-06-2010, 13:50
یکی بعثت هستش. (تلفن:66950405)

يک جا به غير از اين شماره بديد ...

ايجا موجودي نداره...

namak56
03-06-2010, 14:23
سلام
من یه هدفون akg 315 خریدم حدودا دوماه پیش با قیمت 38000 تومان از پاساژ ایران، طبقه اول، روبروی پله برقی.
من بیشتر آهنگ های پاپ و سنتی ایرانی گوش میدم
خواستم بگم هم کیفیتش خیلی خوبه، هم تفکیک صداش و هم اینکه برای کسائی که صدای خیلی بلند دوست دارن این هدفون بدک نیست 126db و رنج صداش هم خیل خوبه.
اینم لینک مشخصاتش تو سایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] l
من ازش راضی هستم، خدا هم از ما و همه راضی باشه!!
.

a.z.p.z
06-06-2010, 10:29
دوستان یه موردی هم در مورد هدفون HD485 میخواستم بگم چون این مدل و مدل HD555 از برند سن هایزر رو زیاد معرفی کردم و انصافا هم هردو دو مدل موفقی هستن ولی دوستانی که میخوان 485 بخرن این رو هم باید اضافه بکنم که :
قسمتی که روی سر قرار میگیره(Head band) بعد یه مدت سر رو میتونه خسته بکنه + اینکه مو هارو هم پرس میکنه(بحث ش چند صفحه پیش شده بود) و اینکه جنس همون قسمت سر و Ear cup هاش از جنس مخمل هست بعد یه مدت باعث ایجاد عرق زیادی میشه
و مورد بعدی اینه که من خودم بعد یه مدت وقتی باهاش راه میرم تق تق میکنه بعضی وقت ها اونم به خاطر قسمت تنظیم سایزش هست ! ///

تو این رده AKG هم هدفون های بسیار خوبی داره که از نظر تفکیک و اعتدال صدا و ... در همین حد هستند ولی با توجه به تجربه ای که دارم هدفون های فول سایز AKG به دلیل طراحی که دارن بسیار راحت تر از هدفون های سن هایزر تو این رده هست و از کیفیت عالی برخوردار هستن و مشکل پرس مو و عرق و ... هم کمتر دیده میشه و طراحی EARCUP هاشون به نحوی هست که به گوش فشار نمیاره ...
چون مدل هایی مثل 485 و 555 به گوش فشار میاره و اوایل میتونه اذیت کننده باشه ! ...
اینو گفتم دوستان مد نظر داشته باشن به زودی یه تاپیک اختصاصی برای محصولات AKG خواهم زد ! ...

Milad4171
06-06-2010, 11:09
منم خیلی شنیدم در موردAKG
عکسهایی اگه دارین با معرفی مدلاشون بگذارین!
من هیچ شناختی ندارم در مورد این برند!

a.z.p.z
06-06-2010, 11:22
این برند هم همانند سن هایزر مدل های حرفه ای و با کیفیتی رو ارائه میده و یه برند معتبر محسوب میشه ! ...
به خصوص هدفون های circumaural اش !...
هدفون های on the ear اش هم من یه استفاده کوتاه داشتم از نظر کیفیت و ... بسیار عالی بود از نظر راحتی هم کلا هدفون های
circumaural اش راحت تر از سن هایزر هستند ( به طور کل)

* هدفون های این برند به دو دوسته کلی تقسیم میشن یکی هدفون های شخصی برای افراد که مدل های متنوعی داره یکی هم هدفون های مربوط به استودیو و سیستم های hi-fi ...
میتونی به لینک زیر هم سر بزنی :: ( مدل k701 یه مدل واقعا محشر هست و به راحتی با hd555 مبارزه میکنه من این روی سرم گذاشتم از 555 خیلی راحت تر بود صداش رو هنوز تست نکردم !!!)

peaceful1
06-06-2010, 15:07
منم خیلی شنیدم در موردAKG
عکسهایی اگه دارین با معرفی مدلاشون بگذارین!
من هیچ شناختی ندارم در مورد این برند!
akg یکی از زیر مجموعه های شرکت harman هست یکی از زیر مجموعه های جزئ harman بنام jbl تو ایران شناخته شده هست. شاید از طریق این برند برند اصلی رو بشه بهتر معرفی کرد.
harman شرکتی هست که هر زیر مجموعه از اون با اهدافی مشخص یک سری طیف محصول رو تولید میکنند. مثلا akg هدفون تولید میکنه یا .infinity که باند خودرو و سینما خانگی تولید میکنه و.....

این برند هم همانند سن هایزر مدل های حرفه ای و با کیفیتی رو ارائه میده و یه برند معتبر محسوب میشه ! ...
به خصوص هدفون های circumaural اش !...
هدفون های on the ear اش هم من یه استفاده کوتاه داشتم از نظر کیفیت و ... بسیار عالی بود از نظر راحتی هم کلا هدفون های
circumaural اش راحت تر از سن هایزر هستند ( به طور کل)

* هدفون های این برند به دو دوسته کلی تقسیم میشن یکی هدفون های شخصی برای افراد که مدل های متنوعی داره یکی هم هدفون های مربوط به استودیو و سیستم های hi-fi ...
میتونی به لینک زیر هم سر بزنی :: ( مدل k701 یه مدل واقعا محشر هست و به راحتی با hd555 مبارزه میکنه من این روی سرم گذاشتم از 555 خیلی راحت تر بود صداش رو هنوز تست نکردم !!!)

مایه دار hd555 و k701 رو از کجا آوردی یک دستی هم به سرو روی ما هم بکش.

a.z.p.z
06-06-2010, 17:35
ممنون 555 که برای دوستم هست تست کردم از نظر کیفیت و طراحی بدنه و باز تفکیک صدا و ... از 485 خیلی بهتر هست ...
من خیلی نظرم رو k701 هست باید بین این دو یکی رو انتخاب کنم که به احتمال زیاد k-701 رو برمیدارم در کنارش هم همین 485 !
*بالاخره کسی که روزی به طور متوسط 5 ساعت موزیک گوش میده این چیزها طبیعی هست :دی

peaceful1
06-06-2010, 18:16
ممنون 555 که برای دوستم هست تست کردم از نظر کیفیت و طراحی بدنه و باز تفکیک صدا و ... از 485 خیلی بهتر هست ...
من خیلی نظرم رو k701 هست باید بین این دو یکی رو انتخاب کنم که به احتمال زیاد k-701 رو برمیدارم در کنارش هم همین 485 !
*بالاخره کسی که روزی به طور متوسط 5 ساعت موزیک گوش میده این چیزها طبیعی هست :دی
485 رو چند قیمت داری؟
5 ساعت چیزی نیست.من هم صبح تا شب آهنگ گوش میدم گاهی شب تا صبح هم اضافه کن(آخر یک روزی دیونه میشم:31:)

a.z.p.z
06-06-2010, 21:53
خوب تو خواب نمیتونم از فول سایز استفاده بکنم پسر خوب ! ...
بله ما in ear ام گوش میکنم ...
485 رو من 4 ماه پیش 120 تومن گرفتم باز خواستی زنگ بزن بپرس موجودی هم باید داشته باشن ولی این اچ دی 555 از بهمن موجودی ندارن و نمیارن چون بهمن هم میخواستم بگیرم نداشتن که این رو گرفتم ...
..
من که گفتم k701 میگیرم واقعا چیز معرکه ای هست البته نمیدونم قبولش داری یا نه ! ...

mghaffari49
07-06-2010, 09:10
من میخواستم یه هدست برای کامپیوتر بگیرم. تا سقف 15-20 تومان چی پیشنهاد میدید که میکروفونش هم خوب باشه؟

mamad gonzo
07-06-2010, 19:10
وب سایت شرکت اواسان نماینده akg چیه؟

peaceful1
07-06-2010, 22:00
وب سایت شرکت اواسان نماینده akg چیه؟

خوب تو خواب نمیتونم از فول سایز استفاده بکنم پسر خوب ! ...
بله ما in ear ام گوش میکنم ...
485 رو من 4 ماه پیش 120 تومن گرفتم باز خواستی زنگ بزن بپرس موجودی هم باید داشته باشن ولی این اچ دی 555 از بهمن موجودی ندارن و نمیارن چون بهمن هم میخواستم بگیرم نداشتن که این رو گرفتم ...
..
من که گفتم k701 میگیرم واقعا چیز معرکه ای هست البته نمیدونم قبولش داری یا نه ! ...
هر چی شما میگی خوبه حتما خویه هرچی هدفون بوده زیر و رو کردی حتما کلی دلیل داری که میگی خوبه.:10:
من اگه تو ایران پول هدفون بدم فقط پول akg میدم چون تنها برندی هست کی درست حسابی وارد ایران میشه و مطمئنم که اصل هست و به قیمت جهانی هم ارزه میشه ولی مثلا سنایزر تو این سال ها کلی تقلبی وارد بازار شد و بقیه هم که کلا تعطیل.
akg برند محبوب من نیست ولی بی اغراق تنها برند معتبر تو ایران هست.
701 واقعا دویست و خورده ایی تومن می ارزه واقعا اواسان شرکت خوبی هست. تنها شرکتی هست تو تجهیزات صدا که قیمت منصفانه ایی داره و حتی گاهی کمی کمتر از قیمت جهانی(با احتساب این که شما از جای دیگه بگیری پول حمل وگمرک با شماست چون تو عموم کشور ها مردم اینترنتی خرید میکنند.)

mhek
07-06-2010, 23:23
کسی از قیمت سری K ای کا جی خبر داره؟؟؟مدل های این ایر مد نظرم هست...تو ایران کجا میشه تهیشون کرد؟؟

a.z.p.z
08-06-2010, 13:12
AKG منظورتون هست ؟ ... همونطور که دوستمون هم گفتن تو این برند نمایندگی معتبر و منصف شرکت اواسان هست ...
تو این رده هم این برند مدل های مختلفی داره از جمله میتونم : ( در ضمن محدوده قیمتتون رو هم بگید چون اصولا قیمت های هدفون های AKG با توجه به کیفیت خوب و ... کمی بالاتر هست )

............
اره داداش این اواخر یه سری سن هایزر هدفون های تقلبیش وارد ایران و توسط نمایندگی هم به فروش رفت و من تو خرید این 485 خیلی دقت کردم پارسال تابستون تو انجمن سر این موضوع کلی بحث بود ! ...
بله K-701 با قیمت حدود240-250 واقعا می ارزه طوری هست که پشیمون نمیشه و واسه کسایی که حرفه ای هستن و استفاده زیاد میکنن واقعا قابل قبول هست و یه هدفون Dynamic رده بالا هست ! ...
تو ازمایشات و تست هایی هم که تو این رده از هدفون هایی که تکنولوژِی dynamic هستن گرفتن و من داشتم مطالبش رو میخوندم واقعا k-701 سربلند بود ... جدا از کیفیت و باس و ... از نظر طراحی هم بسیار عالی هست و اصلا به گوش و مو فشار نمیاره بر خلاف 485 و 555 چون خودم روی سرم تست کردم واقعا راحت + زیبا بود ! ...
k-601 هم به عنوان برادر کوچیک ترش واقعا مدل عالی و حرفه ای هست شما اگه تفاوت محسوسی بین این دو مدل دیدی به ما هم بگو ! ...

akhoond
09-06-2010, 16:40
سلام خدمت همه دوستان گرامی .

دوستان ، من قصد دارم یه هد ست بگیرم ( میکرفون دار ) استفاده اصلی برای چت هست ، اما برای موسیقی ، فیلم و بازی هم ، ای ، استفاده بشه کرد ( منظورم اینه که گوش رو اذیت نکنه در طولانی مدت ، مثلا بعد از 1/5 ساعت فیلم دیدن ، حس نکنم که گوشم به باد رفته )

حقیقت اش پول نمی تونم زیاد بذارم ، تا 20 تومان به نظرم معقول هست ، دیگه اگه خیلی آس بود ، 25 تومان ( می بینید که بودجه ام محدوده )

چند تا کار از کریتیو دیدم ، اما گیج شدم ، 300 رو دیدم ، 390 ، 400 ، 600 (سری Hs ) موندم کدومشون رو بگیرم ، آیا اصلا توصیه می کنید یا خیر ؟ ( اکثرا تو این رنج قیمت هستند ، جز 600 که حدود 30 تومان هست اش )

دوستانی از راهنمایی شون ما رو دریغ نکن ، منتظرم .

ادیت : این مدل 400 و 600 چشمم رو گرفته اند ، 400 حدود 20 تومان ، 600 حدود 28 تومان . چطوری اند ؟ توصیه می شه ؟ کسی تجربه ای داشته که آیا اذیت می کنن یا نه ؟ خوبی 400 اینه که میکرفوفونش جدا می شه ، رهر موقع لازم نداشتم ، می تونم وا کنم ، بذارم کنار .

مرسی
یا حق

a.z.p.z
09-06-2010, 20:47
تو این محدوده احتمال زیاد سونی مدل هایی رو داره ... مدلی هایی رو که من خودم از کریتیو باهاشون ارتباط داشتم و استفاده کردم و خودم انصافا از نظر راحتی و کیفیت در سطح خوبی قرار داشتن (متوسط به بالا) میتونم به مدل های HS-600 و HS 330 اشاره بکنم تو این محدوده قیمتی که شما میخواید ! ...
مدل HS 600 اخرین قیمتی که من داشتم حدود 40 تومن هست شما اگه بودجتون رو حدود 10-15 تومن بالاتر ببرید خیلی بهتر میشه !

اما تو این محدوده قیمت کریتیو مدل هایی مثل HS-400 رو داره که خوب حدود 30 تومن میتونید پیدا بکنید ولی من خودم تجربه کار باهاشون رو نداشتم از اطلاعاتشون هم معلومه در سطح خوب و قابل قبولی قرار دارن باز میتونی به لینک زیر هم نگاه کنی یکی از بهترین گزینه ها تو این قیمت هست و پیشنهاد منم همین مدل هست به شرطی که همین بودجه باشه و از این سبک هدست خوشت بیاد ...

*البته کریتیو تو این ضمینه مدل های خیلی بهتر و با کیفیت تری رو از هر لحاظ داره ولی خوب قیمتشون خیلی بالاتر از این بودجه هستن ...

akhoond
09-06-2010, 21:13
تو این محدوده احتمال زیاد سونی مدل هایی رو داره ... مدلی هایی رو که من خودم از کریتیو باهاشون ارتباط داشتم و استفاده کردم و خودم انصافا از نظر راحتی و کیفیت در سطح خوبی قرار داشتن (متوسط به بالا) میتونم به مدل های HS-600 و HS 330 اشاره بکنم تو این محدوده قیمتی که شما میخواید ! ...
مدل HS 600 اخرین قیمتی که من داشتم حدود 40 تومن هست شما اگه بودجتون رو حدود 10-15 تومن بالاتر ببرید خیلی بهتر میشه !

اما تو این محدوده قیمت کریتیو مدل هایی مثل HS-400 رو داره که خوب حدود 30 تومن میتونید پیدا بکنید ولی من خودم تجربه کار باهاشون رو نداشتم از اطلاعاتشون هم معلومه در سطح خوب و قابل قبولی قرار دارن باز میتونی به لینک زیر هم نگاه کنی یکی از بهترین گزینه ها تو این قیمت هست و پیشنهاد منم همین مدل هست به شرطی که همین بودجه باشه و از این سبک هدست خوشت بیاد ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید*البته کریتیو تو این ضمینه مدل های خیلی بهتر و با کیفیت تری رو از هر لحاظ داره ولی خوب قیمتشون خیلی بالاتر از این بودجه هستن ...

مرسی a.z.p.z جان ، خیلی ممنون که ریپلای کردی .
راستش من سایت رو چک کردم ، و قیمت ها رو هم دیدم ، 600 حدود 28 تومان ، 400 هم 20 تومان قیمت گرفتم از رایتک ( تلفنی گرفتم ، قیمت های شما یه نموره قدیمیه فکر کنم ، جسارت نشه :10: )
بقیه یا به بودجه من نمی خورن و از این 2 مدل خیلی بالاتر اند ، یا قابل رقابت نیستن با این 2 مدل، درسته ؟
راستش بودجه ام به مدل 400 می خوره ، ولی اگه 600 خیلی از 400 بالاتر باشه ( یعنی اختلاف واقعی شون بیشتر از 8 تومان باشه ) هزینه می کنم ، ولی اگه تو همین مایه ها باشه ، نه .
بعد این که ببینم بین 300 ، 330 ، 390 ، 450 و مدل 400 ، کدوم توصیه می شه ؟ این مدل ها فکر کنم پایین تر از 400 باشن درسته ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر واقع مشکل من اینه که آیا گوشم درد می گیره تو این مدل ؟ منظورم 400 هست اش .
بعد این که آیا صدای بیرون رو میگیره ؟ من صدای بیرون رو چقدر می شنوم ؟
آیا این مدل پشت گردنی اش ، با توجه به این که سول اش کم یا زیاد نمی شه راحت می شه استفاده کرد ؟
شما خودت کدوم مدل ها رو استفاده کردی a.z.p.z جان ؟

*** نام شریف شما چیه ؟ یعنی من چی صداتون کنم ؟ a.z.p.z سخته :31:

مخلصیم
یا حق

a.z.p.z
10-06-2010, 13:01
سلام ... ممنون جسارت چیه بله گفتم که قیمت ها دقیق نیست من تو کار قیمت نیستم همه قدیمی بود ... خوب خیلی خوبه به بودجه شما میخوره ...
شما خودت با چه سبکی راجتی اونی که رو سر میره یا اونی که تو پشت گوش میره تا حالا همچین سبک هدستی رو تجربش رو داشتی چون تا حدی یه مسئله تجربی هست که ممکنه هر کس با یه مدل احساس راحتی بیشتر بکنه ! ...
*من خودم HS-600 داشتم راحت بود مشکلی باهاش نداشتم از نظر راحتی ! ...
**بله 400 مدل جدید تر هستن شما تو این زمینه تمرکزت رو بذار بین HS-400 AND HS-600 ! ...(البته فراسو هم مدل هایی تو این ضمینه داره قیمت ندارم)
با توجه به طراحی HS-600 راحت تر هست چون کلا روی سر قرار میگیره و نسبت به طراحی HS-400 که پشت قرار میگیره راحت تر هست ! ... من واقعا باهاش راحت هستم و از طراحیش هم مشخص هست که HS-600 راحت تر هست + Review هایی که ازش خوندم بر همین اصل تاکید داشتن ... گرچه hs600 سنگین تر از 400 هست حدود 120 گرم ...
تو خود سایت هم گفته شده HS-600 سازگار هست برای Game و hs-400 هم به همین صورت ... البته باز هم این دلیل نمیشه و همه چی به شما ربط داره که با چه سبکی راحت تر باشی.
....
از نظر کیفیت صوتی من خودم با HS-400 مشکلی نداشتم و تو این ضمینه تفاوت زیادی بین این دو مدل نیست تو مشخصات هم در رابطه با میزان مقاومت وdb و ... ببینید فقط تو db فرق میکنن که نامحسوس هست و این ملاک نیست برای کیفیت!
از نظر تکنولوژی و ... یکی هستن .

سلام

خوب این سوالی که کردی از نظر اطلاعات سوال منم شد ...
سوالی که ذهن منو مشغول کرده این هست که برای مثال اون سیستم صوتی ما( حال با کارت صدای مشخص)
قابلیت صدای 5.1 رو داره ایا هدفون هم اون صدای 5.1 رو ساپورت میکنه یا خیر ...
منظورم اینه که هدفون ( یه مدل مشخص رو شما در نظر بگیرید) قابلیت این رو داره که صدای چند کاناله رو ساپورت بکنه؟! ...
........
مورد بعدی این هست که صدای دالبی چطور ؟! ... هدفونی که صدای دالبی رو ساپورت میکنه نسبت به هدفونی که صدای دالبی رو ساپورت نمیکنه تغییری در سخت افزار صورت گرفته یا خیر تغیری به صورت نرم افزاری ایجاد شده؟!
.......
همچنین این سوال رو در مورد هدفون هایی که صدای 3d رو ساپورت میکنن مدنظر بگیرید برای مثال Aurvana x-fi از برند کریتیو یه کارت صدا داخل هدفون قرار داره که به وسیله اون و برنامه ریزی که رو ic هاش شده تغییری در صدای دیجیتال به وجود میاره و اون رو به صورت صدای 3d و به صورت انالوگ به وسیله دیافراگم بیرون میاره! ...
یعنی این سری هدفون ها هم کارت صدای خاصی دارن داخلشون؟!:20:
(البته میدونم سوالم پیش و پا افتاده هست خوب دوستان کمک کنن خیلی برام مهم هست!!!)

قیمتش چنده؟

اینجا دو تا موضوع پیش میاد یکی کیفیت یکی قیمت و ...
اولا که این هدفون ها در سطح جهانی عرضه نمیشه و نباید این دسته هدفون ها رو با کمپانی های بزرگی چون akg یا سن هایزر مقایسه کرد ... این هدفون ها برای افراد خاص هست و هدف فروش هم برای همه افراد نیست! ...

به طور کلی کمپانی در سطح حرفه ای و ... هدفونی تولید نمیکنه و تو سبک مشخص تمرکز کرده!
از نظر کیفیت من موفق شدم تو این هفته مدل های solo و solo HD اش رو تست بکنم ( هردو ON the Ear) برخلاف فکر که میکردم اول Solo رو تست کردم از نظر راحتی و کیفیت بدنه به نظرم در سطح خیلی خوبی قرار داشت و صدای نرمی داشت(تیز نبود) و باس خوبی رو ساپورت میکرد(این دسته هدفون ها بیشتر برای سبک های هیپ هاپ و الکترونیک مناسب هست و بنظرم کششی برای سبک های دیگه نداره به طور کل نه الزاما)
بعد مدل Solo HD اش رو تست کردم از نظر کیفیت و باس باز هم از مدل solo خیلی بهتر بود و تفاوت محسوس بود.

از نظر راحتی که فوق العاده راحت بود Ear pad هاش واقعا راحت بودن و به گوش فشار نمیووردن هردو مدل ...
از نظر جنس سیم و ... هم سیم هاش نسبت به on the ear ها یا به عبارت تخصصی تر همون supra-aural کلفت تر و مقاوم تر بود ...
*( هدفون های متفاوتی نیستن ولی برای کسی که تمرکزش رو سبک رپ و هیپ هاپ هست واقعا هدفون خوبی هست برای این سبک اما نه برای هر سبکی!(بازم محدودیت)( نه اینکه افتضاح باشه ولی در سطح هدفون های دیگه نیست مثل akg سن هایزر و حتی سونی!)

** قیمتش نجومی هست چرا ؟! چون طراحی و ... برای Dr.dre عزیز هست و چون اسم ایشون روش خورده پول اسمشو داره میخوره و چون EM و ... از این هدفون ها استفاده میکنن بازهم تاثیر گذار بوده رو قیمتش بله !
*** به این دلیل معروف هست چون Dr.dre این هدفون ها رو تایید کرده(البته تایید کردنش برای سبک هیپ هاپ بوده و منم به نتیجه تایید کردنش رسیدم!) ولی برای سبک های دیگه هدفون های خیلی بهتر و حرفه ای تری با بودجه ی بهتر هست ! ...
.................................................. .................................................. .........................

* در اخر این هدفون ها برای سبک هیپ هاپ و ... واقعا عالی هستن و کیفیت بدی ندارن ولی از نظر قیمت واقعا قابل قبول نیست و شما با پول مدل solo HD ش میتونی بری هدفون فول سایز حرفه ای K-701 از سن هایزر رو بخری ! ... و اینکه بیشتر تمرکز این هدفون ها رو باس و ... هست و بیشتر به درد سبک هیپ هاپ میخوره !
و در اخر داره پول اسمشو میخوره و فقط کلاس داره + اینکه اپل این هدفون ها رو سازگار با ایپاد دونسته و واقعا هم هست و کنترل و ... هم برای ایپاد داره + ARTIST های زیادی ازش استفاده میکنن همه این ها باعث محبوب شدن و قیمت احمقانه اش شده و این هدفون ها نمی صرفه مگه اینکه یکی دیگه خیلی باهاش راحت باشه و خوشش بیاد ! ... و بیشتر تبلیغاتی هستن !

** البته من بررسی های تخصصی و ... این هدفون هارو خوندم و تمام جزئیاتش رو دارم از قطعاتی که به طور کلی در Driver ش استفاده شده !

( این نظر من در مورد دو مدل solo و solo HD بود نه مدل های دیگه !)
(دیگه گفتم خودم وقتی تست کردم بیام نظرم رو بگم! از PX100 سن هایزر که داشتم از هر نظر قوی تر و بهتر بود چه از نظر باس چه از نظر اعتدال صدا +کیفیت کلی هدفون ... ولی به قیمت این دو هم نگاه بندازید بد نیست!
* من واقعیت رو گفتم Dr.dre هم با من نسبتی نداره !:20:
:11:

4870x2
10-06-2010, 18:12
مطمئنی برای جهانی عرضه نمیشه؟
من چند تا از بچه های اینجا رو دیدم تو امریکا می گفتم با قیمت حدود 100 دلار میشه خریدش
راستی منظور من این مدل از دکتر بودش
که برای باس از دو عدد باطری 1.5 هم استفاده می کنن!0_o

a.z.p.z
11-06-2010, 15:00
چرا عزیزم تو کشور های مختلف عرضه میشه منظورم این بود که مثل برند های حرفه ای دیگه مثل سن هایزر و AKG و کریتیو و ...
به اون صورت نیست که به صورت گسترده محصولات رو عرضه بکنند ! ...
وگرنه تو امریکا و اروپا این هدفون ها طرفداران زیادی دارن ! ... تو ایران هم من جایی برای فروش ندیدم ...
.................................................. ....................
غیر از Ear Phone هاش مدل های دیگه یعنی ( به اصطلاح عامیانه : on the ear و full size هاش ) شامل دو دسته میشن :
1: on the ear ها شامل دو مدل solo و solo HD هستن ...
2: فول سایز هاش شامل Studio و مدل جدیدش که همین ماه عرضه میشه با نام Beats Pro ! ...
که مدل دوم واقعا طراحی جالبی داره و بنظر خیلی راحت میرسه ! ...
.................................................. .......................
اما در مورد مدل Studio ! من این مدل رو تست نکردم ولی از ظاهر و اطلاعاتی که تو سایت خودش که هیچ تو بررسی هایی هم که ازش اومده هدفون خوب و قابل قبولی هست تو دسته فول سایز ( Circumaural) البته با قیمت 299$ عرضه میشه که با پول کمتر از این باز هم می شه k-701 خرید ! ...
البته این هدفون هدفون کاملی هست :

................
البته قیمت بالا جدا از اینکه برای این کمپانی هست به خاطر پکش هم هست که توش :

Beats Studio headphones
Monster Cable headphone cable (1.3 meters)
1/8 to 1/4" adapter
Monster iSoniTalk™ cable for iPhone, Blackberry
Touring case
Monster Clean Cloth with advanced Aegis Microbe Shield technology
Anti-microbial cleaning cloth
Two AAA batteries

+ اینکه 1 سال گارانتی هم داره( چه درد ما میخوره)
و اینکه باتری هایی که داره برای سیستم NC ش هست چون این هدفون یه هدفونی هست که دارای تکنولوژی NC هست و دکمه
کنترلش هم رو Ear ش هست . + دو نوع کابل جدا داره + 2اداپتر( یکی 6.3 mm و دیگری برای هواپیما و چون کابل هاش Monster® هست باز تو قیمت تاثییر داره ! ...
و کنترلش سازگاری کامل با ایفون و ایپاد داره . و انصافا از نظر طراحی و دیزاین خیلی عالی هست .

این بررسی هارو هم میتونی ببینی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید_ تو اکثر این بررسی ها که خوندم مشکلات و نقاط ضعف این هدفون رو داشتن عمر کوتاه باتری( مصرف زیاد)
گران قیمت بودن و مشکل اساس ساخت و ساز بی دوام یا به عبارتی شل رو داره ( منظور قسمت Head band ش هست.)

+ نکات +ش هم که تو اکثر بررسی های این هدفون ذکر شده داشتن کیفیت صدای خوب داشتن کنترل ساده و طراحی زیبا و Easy to set up و داشتن پک کامل هست .
این ها مربوط به هدفون Beats By Dr.dre Studio هست ! ...

mhek
11-06-2010, 23:28
AKG منظورتون هست ؟ ... همونطور که دوستمون هم گفتن تو این برند نمایندگی معتبر و منصف شرکت اواسان هست ...
تو این رده هم این برند مدل های مختلفی داره از جمله میتونم : ( در ضمن محدوده قیمتتون رو هم بگید چون اصولا قیمت های هدفون های AKG با توجه به کیفیت خوب و ... کمی بالاتر هست )

.

من الان یه کریتیو اوروانا in-ear دارم....میخواستم یه پله برم بالاتر و گفتم یه AKG بگیرم....چون کلا با in-ear ها بیشتر حال میکنم میخواستم حتما in-ear باشه.....اگه مدل خاصی از برند AKG سراغ دارید و تست کردید بی زحمت معرفی کنید..(میخوام تفاوتش با کریتیوی که دارم قابل کاملا قابل احساس باشه)

a.z.p.z
12-06-2010, 11:48
در حال حاضر این مدلی که دارید یه مدل خیلی موفق و قابل قبولی هست ! ...
من به طور کلی in ear های AKG رو پیشنهاد نمیکنم تمام مدل هاش رو ...
تو AKG مدل K370 یکی از مدل های قوی هست و اگه تو این برند میخواید من بیشتر این مدل رو پیشنهاد میکنم اگرچه نسخه جدید
اوروانا 2 هم اومده در کریتیو اومده ...

zr1
13-06-2010, 11:20
سلام عزیزان.یه هدفونin ear میخوام بگیرم بین 130 الی 170 از مارک سنهیزر یا سونی برای ipod که صدای
بیرونو خوب حذف کنه.حرفه ای ها نظر بدن.ممنون میشم کمکم کنید.فورریه

mamad gonzo
13-06-2010, 18:38
سلام عزیزان.یه هدفونin ear میخوام بگیرم بین 130 الی 170 از مارک سنهیزر یا سونی برای ipod که صدای
بیرونو خوب حذف کنه.حرفه ای ها نظر بدن.ممنون میشم کمکم کنید.فورریه

بودجه شما صرفا واسه IN EAR ها بودجه خوبی در نظر گرفته میشه ....
ولی متاستفانه به علت اینکه بازار کلی هدفون به ویزه IN EAR های بالای 100تومن در ایران بسیار محدوده فکر نمیکنم بتونید چیز ایده عالی بگیرید ...
ببین بهترین کارای IN EAR رو شرکت های SHURE و ULTIMATE EARS دارن ...
باری پیشنهاد من به شما اینه که با این بودجتون بگردین یه هدفون از این دو شرکت رو انتخاب کنید و به یه طریق یا شخصا یا اشنایان یا شرکت های اینکاره بگید از اونور واست بیارن ...
اگه خودم بودم از اونور تهیه میکردم ....
چون اگر کسی بخواد ایرفون حرفه ای بخره و استفاده لذت بخشی از ایرفونش انتظار داشته باشه و در ایران زندگی بکنه بهترین راه همین هستش ک عرض کردم...

راستی این مسئله رو در نظر بگیر که بارها مطرح شده که اصولا ای تاچ یه پلیری هستش که بیشتر روی مسایل جانب کیفیت صدا مانور داده و توصیه نمیشه زیاد واسه این پلیر چه ایر فون چه هدفون زیاد گرون خرید چرا که احتمال داره ای تاچ نتونه این هدفون ها رو درایو بکنه..

البته این فقط یک توصیه هستش و هر کسی مختار هست هرچه قدر میخواد واسه هر چیزی خرج بکنه

nemisis6
15-06-2010, 14:09
مروز برای یکی از دوستانم رفتم هدفون Creative EP 630 بگیرم :20:
فروشنده گفت 7 تومان بدون گارانتی :31: 17 تومان با گارانتی (چون نمایندگی Creative جایی که خودم خریدم بسته بود رفتم اونجا)
حالا یک سوال آیا من گرون گرفتم ؟خودم خریدم 18 با گارانتی .:41:
فروشنده می گفت که به صورت کلی وارد می کنه برا خودش دونه ای 5 تومان درمیاد.:18:
وبه قیمت همکاری به من میده (چند تا speaker تا حالا ازش خریده بودم ومن و می شناخت):10:
مغازه بعدی هم که رفتم گفت با گارانتی17 بدون گارانتی 12 تومان
توجه کتید فاصله 2 متر هم نمیشه ولی تفاوت 5هزار تومانه .:41::41:
لطفا جواب بدید این دوست ماپیله کرده از همون مدل هدفونت برای منم بخر.

a.z.p.z
15-06-2010, 17:46
نه زیاد نیست 630 تو تهران هم حدود 18 تومن هست و میفروشن ! ...

nemisis6
15-06-2010, 18:47
شما جای من بودی نمونه باگارانتی رو میگرفتی یا بدون گارانتی ؟
7یا17؟؟؟؟؟
اصلا به گارانتی می خوره در اثر استفاده ی صحیح؟
شما بودی کدومو می خریدی واسه دوستت ؟

DJ POLESTAR
15-06-2010, 19:14
رفقا بنظرتون برند A4TECH چطوره؟؟؟

a.z.p.z
15-06-2010, 19:32
شما برای چی میخواید ؟ ... هدفون هایی که در سطح بالا و قابل قبولی هستند میتونم به akg سن هایزر Audio technica اشاره کنم و من نمیدونم هدفون رو برای چی میخوای ولی از شناختی که سبکت دارم به شدت توصیه میکنم هر هدفونی میخوای بگیری
حتما Closed بگیر !

panther99
15-06-2010, 21:33

به به دوست خوبمون آقای Azerbayçan . نیستی در شبکه ؟؟؟
آقا مهمترین عامل در بشریت !!! :31: بوجه هست . چقدر پول داری ؟؟؟
و دوم اینکه برای ترنس شنیدن میخوای ؟؟؟
کلا نظرم اینه که برو سراغ کریتیو و AKG . کریتیو که بدجوری امتحانش رو پس داده و به نظر خودم خوبه چون تجربه اش رو دارم . AKG رو هنوز استفاده نکردم دوستان بهتر میدونن .

این نمونه هدفون تقلبی و اصل از ep630 هست . هدفون سمت چپی Fake یا تقلبیه . کاملا مشخصه .
هر ارزونیی بی دلیل نیست !!!

ببخشید اگه سایز عکس بزرگه !!

a.z.p.z
15-06-2010, 21:57
برعکس ... طبق کلی بررسی ها و ازمایشات و ... برای سبک های ترنس و هاوس و هیپ هاپ و ... تو این ضمینه بهترین برند برای استفاده عمومی برند سن هایزر هست نه برندی مثل کریتیو ! ... خواهشا کمی بیشتر جستجو کنید ! .. در ضمن فک نکنم هدفونی به غیر از هدفون های circumaural برای افراد حرفه ای مناسب باشه
البته بسته به نیاز هست ! ...

مورد بعدی دوست من هدفون باید Closed باشه برای این سبک ! ... شما هر DJ ای رو ببینید بدون استثنا از هدفون های Closed استفاده میکنن از آرمین بگیر تا ...
حالا چرا Closed ? چون صدا رو ایزوله میکنه و همین امر رو باس و صدا تاثییر میذاره ! ...
بهترین مدلی هم که از سن هایزر میتونم معرفی بکنم که تو سری HD این برند هست مدل HD380 PRO هست که واقعا هدفون محشری هست و بررسی ها و ازمایشات و ... نشون از سربلندی این هدفون میده ... !
این هدفون برای موسیقی هست و چون closed هست به درد فیلم و ... نمیخوره زیاد ! ...
مورد بعدی اینه که طبق اطلاعات جدا از کیفیت بالا و طراحی حرفه ای بسیار هم راحت میباشد ... ورزنش هم 220 گرم هست و
امپندانس ش هم 54 اوهم هست ! ... و spl ش هم 110 db هست ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$File/HD_380_pro_web_.jpg

7یا17؟؟؟؟؟

دوست عزیزم عکس رو نشون داد و صحیح هم میگه ! ارزونی بی دلیل نیست ! ..
من خودم بدون گارانتی گرفتم 18 تومن و مدل اصلی هم هست و بسیار هم ازش راضی بودم ...
البته شما خودت هم 630 گرفتی ظاهرا ! ... به هر حال اگه خیلی برات اهمیت داره سعی کن با گارانتی بگیری !>..

seymour
15-06-2010, 22:21
7یا17؟؟؟؟؟
گو اینکه اصلاً مشخص نیست منظور از گارانتی چی بوده، شما حتماً سراغ اونی برو که بهت قیمت معقولی مثل 15-16 تومن رو پیشنهاد می کنه ... نمایندگی های رسمی کریتیو هم گارانتی خاصی در مورد این هدفون های رده پایین ندارن ... برو از نمایندگی بخر، و از جای معتبر .. فروشنده ها هر کاری می کنن و هر دروغی میگن که محصولشون فروش بره .. بخصوص جنسی مثل EP630 که تا دلت بخواد تقلبی اش وجود داره.

بسته به اینکه چه مدلی اش رو بخوای بگیری بین "توصیه نمیشه" تا "به زور شاید قابل قبول باشه" در نوسانه!

Essi69
16-06-2010, 13:04
بچه ها( philips ( sbchc8440

60تومن مي ارزه

DJ POLESTAR
16-06-2010, 20:08
به به دوست خوبمون آقای Azerbayçan . نیستی در شبکه ؟؟؟
آقا مهمترین عامل در بشریت !!! :31: بوجه هست . چقدر پول داری ؟؟؟
و دوم اینکه برای ترنس شنیدن میخوای ؟؟؟
کلا نظرم اینه که برو سراغ کریتیو و AKG . کریتیو که بدجوری امتحانش رو پس داده و به نظر خودم خوبه چون تجربه اش رو دارم . AKG رو هنوز استفاده نکردم دوستان بهتر میدونن .

این نمونه هدفون تقلبی و اصل از ep630 هست . هدفون سمت چپی Fake یا تقلبیه . کاملا مشخصه .
هر ارزونیی بی دلیل نیست !!!

به به... داش Panther99 خودمون.
خوبی رفیق:20:
معلومه برای چی میخوام، مگه من بغیر ترنس به چیز دیگه ای هم میگوشم:31:
برای گوشیم میخوام...
دقیقا قصد خرید Creative داشتم مدلش رو نمیدونم 20 تومن بود...
رفتیم A4TECH خریدم رفت:41: مدل MK-650-B

ولله من قصدم خرید یه هدفون تو مایه های 20،30 تومن بود اما این دوستم اینقدر تو گوشم خوند زیاد واسه هدفون کوچلو خرج نکن و A4Tech خودش خیلی خوبه و اول یک ارزونش رو بخر اگه جواب نداد برو گرونش رو بخر! (آخه خودش جز ساسی مانکن چیز دیگه ای نمیگوشه!!!:38:) فکر کرد این هدفون ها واسم کفاف میده.

من خودم که اصلا از هدفون راضی نیستم گفتم بیام ببینم نظر شما چیه (نظر شما هم این بود:2:)

برعکس ... طبق کلی بررسی ها و ازمایشات و ... برای سبک های ترنس و هاوس و هیپ هاپ و ... تو این ضمینه بهترین برند برای استفاده عمومی برند سن هایزر هست نه برندی مثل کریتیو ! ... خواهشا کمی بیشتر جستجو کنید ! .. در ضمن فک نکنم هدفونی به غیر از هدفون های circumaural برای افراد حرفه ای مناسب باشه
البته بسته به نیاز هست ! ...

مورد بعدی دوست من هدفون باید Closed باشه برای این سبک ! ... شما هر DJ ای رو ببینید بدون استثنا از هدفون های Closed استفاده میکنن از آرمین بگیر تا ...
حالا چرا Closed ? چون صدا رو ایزوله میکنه و همین امر رو باس و صدا تاثییر میذاره ! ...
بهترین مدلی هم که از سن هایزر میتونم معرفی بکنم که تو سری HD این برند هست مدل HD380 PRO هست که واقعا هدفون محشری هست و بررسی ها و ازمایشات و ... نشون از سربلندی این هدفون میده ... !
این هدفون برای موسیقی هست و چون closed هست به درد فیلم و ... نمیخوره زیاد ! ...
مورد بعدی اینه که طبق اطلاعات جدا از کیفیت بالا و طراحی حرفه ای بسیار هم راحت میباشد ... ورزنش هم 220 گرم هست و
امپندانس ش هم 54 اوهم هست ! ... و spl ش هم 110 db هست ...
سلام رفیق:20:
منظورتون انتخاب من بود؟
من برای گوشی میخوام واسه استفاده غیره دارم.
هدفون Closed دارم Creative تومن40 خریدم 1 سال پیش.

a.z.p.z
16-06-2010, 21:15
عجب خوب گوشی که اصلا همچین هدفونی رو نمیتونه درایو بکنه چون impedance این هدفون 54 اوهم هست !!! ...
قیمت هم خوب بالاتر از 100 تومن هست ... به هرحال اگه روزی خواستید یه هدفون حرفه ای بخرید این مورد رو فراموش نکنید که قابل مقایسه با کارهای کریتیو و ... نیست ! ...

DJ POLESTAR
16-06-2010, 21:19
عجب خوب گوشی که اصلا همچین هدفونی رو نمیتونه درایو بکنه چون impedance این هدفون 54 اوهم هست !!! ...
قیمت هم خوب بالاتر از 100 تومن هست ... به هرحال اگه روزی خواستید یه هدفون حرفه ای بخرید این مورد رو فراموش نکنید که قابل مقایسه با کارهای کریتیو و ... نیست ! ...
مگه من گفتم میتونه ساپورت کنه یا گفتم تو گوشی استفاده میکنم؟!!
من در جواب پست شما که راهنمایی خرید یک هدفون Closed کرده بودین گفتم که واسه گوشی موبایل میخوام که Closed به کار نمیاد...

seymour
16-06-2010, 22:06
بچه ها( philips ( sbchc8440

60تومن مي ارزه
خب ببین، اول اینکه کارای بیسیم اساساً از یه همچین قیمتی شروع میشن .. بنابراین این ارزون نیست، گرون هم نیست ، بلکه قیمتشه ... یعنی روالش همینه ... پس بحث اینکه اصلاً شما بیسیم مدنظرته یا نه؟ .. بارها صحبت کردیم که کیفیت صدای هدفون های بیسیم پایین تر از هدفون های باسیم هم رده شون قرار دارن، پس اگه بیسیم بودن واقعاً نیازت نیست قیدش رو بزن .. اما اگه بهرحال بیسیم می طلبی، گزینه بدی نیست، گوشی های راحتی داره و باتری قابل شارژ همراهشه (که این هم مزیته و هم عیب - چون باید منتظر شارژ شدنشون بمونی وقتی تموم شدن!) ...

پس بعنوان یه گزینه بیسیم شاید بیارزه .. اما بعنوان یه هدفون 60 تومنی از نظر من شاید نه.

Benygh
16-06-2010, 23:24
سلام من تصميمم رو گرفتم، HD555 و يا HD515 و يا شايد هم HD 485 گرفتم که البته سعي ام بر اينه که مدل اول يعني 555 رو بگيرم ... اينها Open هستند ... در مورد صداي همزمان هم راه حلي يافتم ... در حالت عادي اکر هدفون و يک اسپيکر دو کاناله ميداشتم اين به راحتي انجام ميشد، ولي الان براي اينکه از اسپيکر صداي 5.1 و از هدفون صداي کامل (که توسط ويندوز دو کاناله تشخيص داده ميشه) رو دارم. فقط بايد در تنظيمات کارت صدا در ويندوز گزينه Independent Front Headphones رو بزنم و هر وقت که صدا رو از هدفون خواستم با يک کليک صدا ها رو منتقل کنم به هدفون، در اين حالت صدا هاي فعال به هدفون منتقل ميشند (توضيحش بيشتره ولي خوب شما اهل سرچيد ... خودتون در خواهيد يافت :دي) ... فقط فکر ميکنم مشکل اينجاست که صدا دو کاناله ميشه ... يعني تو ويندوز هدفون رو دو کاناله تشخيص ميده ! البته صدا ناقص نيست ... همه صداها کامله ... مثلا من وقتي با يک هدفون ساده چنين چيزي رو تست کردم متوجه کمبود صداي خروجي از هدفون نشدم، فايل مورد نظر يک فيلم 5.1 کاناله بود ... حالا اينکه يک هدفون بايد ساپورت کنه برام دغدغه ذهني شده ... فکر کنم Dimension ها فقط حفظ ميشه توي اين کانورت ؟! مگر نه ؟! البته من شنيدم که فقط در هدفون هاي USB دار چنين چيزي ممکنه ... اصلا اين چيزي که روش دارم مانور ميدم تاثيري تو صداهاي خروجي داره از نظر کمبود صداهاي خاصي که ممکنه توي فايل به صورت چند کاناله ضبط شده باشند !؟ والا من که موندم چي به چيه !​

a.z.p.z
17-06-2010, 09:45
من زیاد اطلاعی در این مورد ندارم ولی برای این کاری که شما داری انجام میدی هیچ فرقی بین 485 555 و 515 نیست از این مورد !...
به هر حال هیچ کدوم از این ها صدای surround رو ساپورت نمیکنه !!!

شما میخوای هدفونت بدون هیچ مشکلی یا به هر روشی 5.1 surround رو ساپورت بکنه تا اونجایی که فهمیدم ! ...
که هیچ کدوم از این هدفون ها این قابلیت رو ندارند ! ...
اینجا رو ببین :

این هم بخون :

...........
هدفون های محدودی هستن که بتونن به طور عادی صدای surround 5.1 رو ساپورت بکنن ... ,و مدل هایی هستند از سونی و pioneer و ... که به نظرم بهتر هست این دسته هدفون هارو مدنظرتون قرار بدید ! ...

Benygh
17-06-2010, 13:22
سلام
اين دالبي ها هدفون هاي خوبي ميتونند باشند ولي مثل اينکه با Device ها و ابزار هاي خاصي هماهنگي دارند،​مثلا XBOX Set و...
فکر کنم خريدش براي من زياد مفيد نيست ...

ولي من از هدفون هاي عادي هم صداي ناقصي نميگيرم ... فقط شايد Dimension ها حفظ نشده باشه ...

به نظرتون چيکار کنم ... ؟!

a.z.p.z
17-06-2010, 20:18
خوب ببینید شما دنبال صدای 5.1 هستید ! ... (من زیاد دنبال این صدای 5.1 و دالبی و ... نیستم چون تو محدوده کاری من نیست!)

ولی شما دنبال این مقوله هستید و از پست هاتون مشخص هست به شدت دنبال این موضوع هستید منم گفتم اگه صدای 5.1 خیلی براتون مهم هست و بهش نیاز دارید باید از هدفون هایی استفاده بکنید که صدای دالبی رو ساپورت بکنن که خوب محدود هستن! ...

خوب طبیعتا" Device های خاصی نیاز دارند ( ولی این رو مطمئن نیستم که به هر Device ای بزنی کار بکنه ! مطلب دارم ولی حال ترجمه ندارم!)

از ویکی هم میتونی مطلب گیر بیاری ...
................
اگه هدفون معمولی میخوای تمرکزت رو بذار رو سن هایزر و AKG ... که باز باید ببینی نیازت چیه فقط برای موسیقی میخوای
یا در کنارش فیلم و نیاز های دیگه ای هم داری!

و اگرم هدفون های SURROUND SOUND میخوای سن هایزر هم از این سبک هدفون ها داره ...

seymour
17-06-2010, 23:36
سلام من تصميمم رو گرفتم، HD555 و يا HD515 و يا شايد هم HD 485 گرفتم که البته سعي ام بر اينه که مدل اول يعني 555 رو بگيرم ... اينها Open هستند ... در مورد صداي همزمان هم راه حلي يافتم ... در حالت عادي اکر هدفون و يک اسپيکر دو کاناله ميداشتم اين به راحتي انجام ميشد، ولي الان براي اينکه از اسپيکر صداي 5.1 و از هدفون صداي کامل (که توسط ويندوز دو کاناله تشخيص داده ميشه) رو دارم. فقط بايد در تنظيمات کارت صدا در ويندوز گزينه Independent Front Headphones رو بزنم و هر وقت که صدا رو از هدفون خواستم با يک کليک صدا ها رو منتقل کنم به هدفون، در اين حالت صدا هاي فعال به هدفون منتقل ميشند (توضيحش بيشتره ولي خوب شما اهل سرچيد ... خودتون در خواهيد يافت :دي) ... فقط فکر ميکنم مشکل اينجاست که صدا دو کاناله ميشه ... يعني تو ويندوز هدفون رو دو کاناله تشخيص ميده ! البته صدا ناقص نيست ... همه صداها کامله ... مثلا من وقتي با يک هدفون ساده چنين چيزي رو تست کردم متوجه کمبود صداي خروجي از هدفون نشدم، فايل مورد نظر يک فيلم 5.1 کاناله بود ... حالا اينکه يک هدفون بايد ساپورت کنه برام دغدغه ذهني شده ... فکر کنم Dimension ها فقط حفظ ميشه توي اين کانورت ؟! مگر نه ؟! البته من شنيدم که فقط در هدفون هاي USB دار چنين چيزي ممکنه ... اصلا اين چيزي که روش دارم مانور ميدم تاثيري تو صداهاي خروجي داره از نظر کمبود صداهاي خاصي که ممکنه توي فايل به صورت چند کاناله ضبط شده باشند !؟ والا من که موندم چي به چيه !​
ببین یه سری چیزای کلی رو در نظر داشته باش .. اغلب هدفون هایی که بحث دالبی رو مطرح می کنن صرفاً شبیه سازی می کنن اون افکت و فضا رو ... یعنی چه از طریق مدارات الکترونیک چه از طرق سیستم آکوستیک اون حالت رو القا می کنن .. اینکه واقعاً توی گوشی های هدفون یه سری درایور بذارن (یعنی بجای دوتا درایور ، مثلاً 5 تا بذارن!) خیلی کمیابه! ...

اون چیزی که بهتر جواب میده و با هزینه کمتر بدست میاد همون بحث شبیه سازی هستش: یعنی مثلاً سیستم دالبی-هدفون که توی خیلی از سینمای خانگی ها هست اینطوریه که شما هر هدفونی بهش وصل کنی، اون دستگاه سعی می کنه فضای ساراند رو منتقل کنه ... اغلب هم جواب میده!! ... این بیشتر خوراک فیلم و بازی هست و حالا برای شنونده موسیقی خیلی نباید مهم باشه ..

پس گاهی خود هدفون مدعیه که یه سخت افزار برای ایجاد حالت دالبی و اینا داره و گاهی ما یه سیستم صوتی جداگانه داریم که اون کار رو واسه مون انجام میده ..هست و حالا برای شنونده موسیقی خیلی نباید مهم باشه ..

پس گاهی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خود هدفون مدعیه که یه سخت افزار برای ایجاد حالت دالبی و اینا داره و گاهی ما یه سیستم صوتی جداگانه داریم که اون کار رو واسه مون انجام میده ..

Benygh
18-06-2010, 00:18
پس با اين اوصاف بهتره دنبال همين هدفون هاي معمولي باشم ...

خوب نظرتون در مورد 555 و 515 و 485 چيه ؟!
بين 555 و 515 آيا از نظر اختلاف Price/Performance مي ارزه که برم طرف 555 ؟!

rasoul2005
18-06-2010, 11:48
درود

دوستان من فردا میخوام یه هدست بگیرم شما چی پیشنهاد میکنید
بیشترین کاربردم هم برای گوش دادن سی دی اموزش زبان است و گه گداری موسیقی و فیلم

موفق باشید

a.z.p.z
18-06-2010, 11:57
محمد درسته میگه اکثرا شبیه سازی میکنن ولی هدفون هایی هم هستن که شبیه سازی نمیکنن بلکه واقعا ساپورت میکنن و میتونی به برند pioneer یه سر بزنی و مدل هاش رو ببینی ...
البته من نمیدونم کاربرد و نیازت از یه هدفون چیه ؟ ... اگه تمرکزت رو موسیقی هست به قول محمد واقعا نیازی نیست برای موسیقی به دالبی و صدای استریو واقعا کافی هست ولی اگه نیاز زیادی به صدای دالبی برای بازی و فیلم و ... هم داری میتونی دالبی بگیری تصمیم با خودت هست باید ببینی چی نیاز داری شایدم اصلا بخوای یه هدفونی بگیری که شبیه سازی بکنه و به طور واقعی ساپورت نکنه مثل ائوروانا x-fi از کریتیو ...
..............
در مورد 515 چون صداش رو نشنیدم نظر نمیدم ... به طور کلی 555 غیر از موسیقی برای فیلم خیلی مناسب تر از 485 هست...
و طراحی هر دوشون هم در سطح خیلی خوبی قرار داره ...و من خودم تست کردم 555 صدای بهتری به طور کل نسبت به 485 داشت(این نظر من بوده و ممکنه با ازمایشات و ... فرق داشته باشه!!!)
اینم مقایسه بین این دو هدفون در قالب نمودار و در معیارهای مختلف که تست شده اند :

نمودار Frequency Response -فرکانس ...:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][]=553&graphID[]=563

نمودار impedance-فرکانس :::

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][]=553&graphID[]=563

نمودار dbu -فرکانس:ایزولیشن

توضیحی هم در مورد Amplitude بگم که یعنی دامنه ای از تغیرات در نوسان متغیر - باهر نوسانی + در داخل(سیستم) نوسان...
در ضمن این ها تست هایی هست که از ابعاد مختلف از این 2 هدفون به دست اومده جهت اطلاع دادم که میتونه بهت کمک کنه ...

zr1
19-06-2010, 18:12
mamad gonzo مرسی از راهنمایی هات.نظرت راجب سونی ex500sl یا ex500lp چیه.تو ایران پیدا میشه.قیمتش چند میشه
فرقشون تو چیه.

Michael Ropy
19-06-2010, 21:38
سلام دوستان.....

من دنبال یه هدست لوله ای خوب میگردم که کیفیت خیلی خوبی داشته باشه، فقط برای آهنگ میخوام......من آهنگ هامو با اکولایزر دالبی گوش میدم پس هدست باید حالت ساراند مانند داشته باشه! :دی تا 20 تومن باشه بد نیست ولی کلا پیشنهادات خودتون رو بدید خیلی ممنونم.......:10:

a.z.p.z
19-06-2010, 22:39
عزیزم اگه میخوای واقعا دالبی ساپورت کنه که با این بودجه اهم ... بله ! ...
اگرم صدای دالبی رو شبیه سازی بکنه با این بودجه و با این سبک هدفون اهم .. بله
با این بودجه بهترین حالت ممکن اینه که بری طرف هدفون های in-ear که تمرکزت رو میتونی تو مدل های سونی و به خصوص کریتیو متمرکز کنی ! ...
........
حدود 18 تومن میتونی ep-630 از کرتیو و مدل بند دارش رو یعنی ep-635 رو بگیری ...
سونی هم میتونی ex35 بگیری ...
.......
در اخر لوله ای فک کنم منظورت همون In Ear بوده باشه !...
......
توپاک یارو یاورت باشه ...

Benygh
19-06-2010, 23:54
در مورد 515 چون صداش رو نشنیدم نظر نمیدم ... به طور کلی 555 غیر از موسیقی برای فیلم خیلی مناسب تر از 485 هست...

پس با توجه به اينکه تست کرديد و ميگيد 555 تو موسيقي خوبه و تو فيلم هم بهتر از بقيه است ميرم سراغ همين ...

فقط يک جاي معتبر با قيمت خوب معرفي کنيد ...

اون شماره هايي که داديد موجودي ندارند ...

a.z.p.z
20-06-2010, 00:05
مشکل همین هست واقعا من خودمم 555 رو خیلی کم دیدم و به اون صورت نمیاد شما باز از همون شماره پیگیر باشید ...
66950405 تا 7

Michael Ropy
20-06-2010, 16:20
عزیزم اگه میخوای واقعا دالبی ساپورت کنه که با این بودجه اهم ... بله ! ...
اگرم صدای دالبی رو شبیه سازی بکنه با این بودجه و با این سبک هدفون اهم .. بله
با این بودجه بهترین حالت ممکن اینه که بری طرف هدفون های in-ear که تمرکزت رو میتونی تو مدل های سونی و به خصوص کریتیو متمرکز کنی ! ...
........
حدود 18 تومن میتونی ep-630 از کرتیو و مدل بند دارش رو یعنی ep-635 رو بگیری ...
سونی هم میتونی ex35 بگیری ...
.......
در اخر لوله ای فک کنم منظورت همون In Ear بوده باشه !...
......
توپاک یارو یاورت باشه ...

خیلی ممنونم رفیق! بله من منظورم همین In Ear بودش....عکس مدل کریتیو رو دیدم، خیلی خوشم اومد ازش.....فقط یه سوال، این هدست ها رو از کجا میشه تهیه کرد؟! اصلا بازاری هست (تو تهران) که فقط کارش این چیزا باشه و بشه هر نوع هدستی پیدا کرد؟!

بعد یه چیز دیگه.....این واقعا کیفیتش اینقدر تفاوت داره که ارزش 18 تومن دادن رو داشته باشه؟!

جهت اطلاع، هدست خودم به مدل A4Tech MK-690 هستش که 7.5 گرفتم.....:دی :دی

a.z.p.z
20-06-2010, 16:53
اولا اسم این ها هدفون هست هدست نیست ... شما دنبال هدفون بودی دیگه؟ ...
بله من خودم 3 ماهی شده این هدفون رو دارم و واقعا ازش راضی بودم و این مدل فروش خوبی هم داشته ...
اکثرا همه جا دارن میتونی بری پاساژ پایتخت دارن اونجا ... فقط چند صفحه قبل عکس مدل اصلی و فیکس رو گذاشته بودن و اینکه
دیدی قیمت 6-7 تومن دارن میدن بدون تقلبی هست چون مدل تقلبیه این هدفون زیاد شده ! ...

Facon_Archi
20-06-2010, 19:11
سلام
آقا یه سری هدفون هست که مثل هدفون های پی سی هست ولی کوچیکتر یه سری هاش هم با بلوتوث کار میکنه فکر کنم
میشه یه اطلاعاتی ازش بدین همراه با قیمت؟:دی

a.z.p.z
20-06-2010, 22:44
یه خورده واضح تر بگو ! ... اره بهشون میگن هدفون های on the ear و به عبارتی همون supra-aural ! ...
مدل های wired و بلوتوث داره ... شما برای بیرون و ... میخوای ؟ ...
* بهت پیشنهاد میکنم زیاد اگه میخوای استفاده بکنی بلوتوث نگیری زیاد توصیه نمیشه ! ...
تو این مورد AKG و سن هایزر و سونی مدل های خوبی دارن ... تمرکزت رو تو دو برند اول بیشتر بذار ...

Facon_Archi
20-06-2010, 22:58
یه خورده واضح تر بگو ! ... اره بهشون میگن هدفون های on the ear و به عبارتی همون supra-aural ! ...
مدل های wired و بلوتوث داره ... شما برای بیرون و ... میخوای ؟ ...
* بهت پیشنهاد میکنم زیاد اگه میخوای استفاده بکنی بلوتوث نگیری زیاد توصیه نمیشه ! ...
تو این مورد AKG و سن هایزر و سونی مدل های خوبی دارن ... تمرکزت رو تو دو برند اول بیشتر بذار ...

واضح تر چیو بگم؟
اره دیگه واسه بیرون و اینا
یه چند مدل با عکسی چیزی اگه پیدا میشه بزار من که هر چی پیدا میکنم ناقص بوده اطلاعاتش
قیمت هم ندارم کلا ازش

سایت ایرانی ای نیس واسه دیدن یا خرید یا هر چیزی که بشه دیدشون؟

a.z.p.z
21-06-2010, 00:21
میتونی به سایت AKG بری بخش هدفون های MINI که شامل این دسته هدفون ها هست ...
تو سایت سن هایزر هم میتونی ببینی ! .. اطلاع خاص از چه مدلی بدم ؟ مدل خاصی مد نظرت هست ؟ محدوده بودجت هم مشخص نکردی تا بتونم راهنماییت کنم !
PX 100 PX 200 از سن هایزر
اینم سایت :
akg.com
..............
تو این دو سایت مدل هاش مشخص هست با توضیحاتشون ! ...
یه همچین سبکی هستن:

ChaoticHead
21-06-2010, 06:42
خیلی ممنونم رفیق! بله من منظورم همین In Ear بودش....عکس مدل کریتیو رو دیدم، خیلی خوشم اومد ازش.....فقط یه سوال، این هدست ها رو از کجا میشه تهیه کرد؟! اصلا بازاری هست (تو تهران) که فقط کارش این چیزا باشه و بشه هر نوع هدستی پیدا کرد؟!

بعد یه چیز دیگه.....این واقعا کیفیتش اینقدر تفاوت داره که ارزش 18 تومن دادن رو داشته باشه؟!

جهت اطلاع، هدست خودم به مدل A4Tech MK-690 هستش که 7.5 گرفتم.....:دی :دی
شما اگه ارزونتر می خوای، یه سری هدفونهای in-ear مارک transcend اومده که قیافه اش مشابه کریتیو 635 هست وقیمتش 10 تومنه. می تونی از طبقه دوم بازار علاء الدین تهران بخری.

mamad gonzo
21-06-2010, 19:42
mamad gonzo مرسی از راهنمایی هات.نظرت راجب سونی ex500sl یا ex500lp چیه.تو ایران پیدا میشه.قیمتش چند میشه
فرقشون تو چیه.
اینا که گفتی کارای خیلی خوبین و لی شما اینا رو ایران جایی دیدی؟
سونی سنترا دارن؟
شرمنده من تفاوت lp و sp شو نمیدونم .. از دوستان خواهش میکنم اگه اطلاعی دارن این دوستمونم راهنمایی کنن ..
ببین اینم در نظر داشته باش که سونی صدای سردی داره و واسه کسی که سبک هیپ هاپ و رپ و اینا گوش میده انتخابهای بهتری هست ..
کاش سبک موسیقیت هم مشخص میکردی>>>
من تو کارای سونی زیاد سرد نمیارم و فقط میدونم کاری که اننتخاب کردی چیز خیلی خوبی هستش ..
حالا شما سبکتو بگو شاید از کارای دیگه هم چیزی مناسب تر وجود داشت

در ضمن اون ممد گونزو یی که اول پستت نوشتی کار رو خراب کرد و دوستان فکر کردم فقط انتظار داری من راهنماییت کنم ...
چون پچه های این انجمن کارشون خیلی درسته و تو کاری که تقاضایی از همه نباشه وارد نمیشن ...
دوستان مشکل حل شد بسم الله:31:

panther99
21-06-2010, 21:54
دوستان و اهالی فن . نظرتون راجع به هدفونهای Stanton چیه ؟؟؟ آیا تو ایران پیدا میشه ؟؟؟ کسی از دوستان تجربه ای داشته از این هدفون ؟؟؟
شاید بدونید این هدفون، هدفون مورد اسنفاده تیستو در میکسهاشه !!! این هم یه نمونه اش .

a.z.p.z
21-06-2010, 22:45
یه سری مطلب در مورد این هدفون ها خونده بودم به طور کلی مدلی نیست که بشه برای استفاده عمومی به کار بره ! ..
یا به عبارتی به عنوان استفاده روزانه ! ...

panther99
21-06-2010, 23:56
یه سری مطلب در مورد این هدفون ها خونده بودم به طور کلی مدلی نیست که بشه برای استفاده عمومی به کار بره ! ..
یا به عبارتی به عنوان استفاده روزانه ! ...

چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

a.z.p.z
22-06-2010, 00:30
چرا نداره چون برای این جور موارد گزینه های خیلی بهتری هم از برند های akg سن هایزر و ... وجود داره مخصوصا در ایران ...
حالا اگه خارج بود koss و audio technica و denon رو هم اضافه میکردم ..
البته الزامی نیست که نباید از این برند استفاده نکرد !!!

panther99
22-06-2010, 12:41
یعنی به نظر شما این برند از سن هایزر و AKG ضعیفتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
مطمئنید اینطوره ؟؟؟ پس چطور بهترین DJ دنیا تیستو ازش استفاده میکنه ؟؟؟؟!!!

ChaoticHead
22-06-2010, 19:30
یعنی به نظر شما این برند از سن هایزر و AKG ضعیفتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
مطمئنید اینطوره ؟؟؟ پس چطور بهترین DJ دنیا تیستو ازش استفاده میکنه ؟؟؟؟!!!

حالا بهترین dj دنیا را کوتاه بیا!! ولی شاید بخاطر اینکه این هدفونها سر ست TurnTable شه و کلا یا استانتون قرارداد تبلیغ equipment داره، از طرف دیگه اگه اینا هدفونهای تخصصی TurnTable باشه از نظر کاربرد عمومی ممکنه چیز خوبی نباشه( قیمت جنستخصصی، خصوصیات صدای تخصصی)، مث اینه که من برم یه جفت اسپیکر مانیتور 2000 دلاری بخرم وصل کنم به کامپیوترم برای موزیک گوش کردن و فیلم دیدن!! تازه صداشم اصلا حال نمی ده!
بعدشم فقط مساله برند نیست، باید ببینی کدوم مدلهاز کدوم برنده راا با هم مقایسه می کنی؟

a.z.p.z
22-06-2010, 21:30
بله شما اگه واقعا دنبال هدفون حرفه ای هستید برای سبک ترنس و ... میتونید هدفون های سن هایزر مدل HD380 pro رو انتخاب کنی که یه هدفون رده بالای فوق العاده هست ! ...

qwerty2322
22-06-2010, 22:07
سلام ,
من یه چند وقتی امتحان داشتم نبودم.(حالا بودنمم چقدر مهمه):31:
دیدم سر دالبی دارین بحث می کنین من یه زمانی دنبالش بودم. اون موقع که گشتم می گفت بهترین راهش از طریق HD 555 با آمپلی فایر مخصوص هدفونه. حالا این آمپلی فایر چند و کجا گیر می یاد؟ قیمت مدلهای مختلفش حداقل حدود 300 هزار تومنه تو ایرانم گیر نمی یاد:-)
این آمپلی فایرها صدای دالبی رو می گیرن و جاشو شبیه سازی می کنن. حالا مثلا جلو دست راست در این حالت برای مثال با محاسبات خود هدفون 70 درصد صدا میره رو گوش راست و 35 درصد صدا میره رو گزش چپ . عین واقعیت. بنابراین مغز گول می خوره و صدا عین دالبی میشه. کیفیتش از این 7 بلندگویی ها یا 5 بلندگویی ها هم خیلی بهترهوپ.
__________________________________________________ ________________________________________________
راستی من می خوام یه HD555 یا یه HD280Pro بگیرم (بستگی به مقدار ایزوله کردن صداش داره) تو صفحه های قبل خوندم قلابیش اومده حالا AKG بخرم یا میشه تقلبیشو تشخیص داد؟

a.z.p.z
22-06-2010, 22:17
ببینید خودتون دارید میگید اون امپلی ها شبیه سازی میکنن که همچین چیزهایی هستن اما من اطلاعات زیادی ندارم ...
راه دوم اینه که یه هدفون بگیرید که صدای دالبی رو شبیه سازی بکنه ...
.......
در مورد هدفون ها : این هدفون زیاد باهم قابل مقایسه نیستن ! ... HD555 به طور کلی به خاطر OPEN بودنش همه سبکی میشه گوش کرد + اینکه به درد سینمای خانگی و فیلم هم می خوره و از نظر طراحی هدفون و کیفیت و باس و ... قابل قبول هست ! ...

در مورد HD280 این هدفون یه هدفون رده بالا هست و تو سایت سن هایزر هم جز هدفون های رده بالا تقسیم بندی شده و مورد
بعدی این هدفون CLOSED هست و صدا رو ایزوله میکنه و قابل مقایسه با 555 که باز هست نیست ...
و این هدفون بیشتر به درد DJ ها و کسایی میخوره که تاکیدشون رو باس هست مثل موسیقی ترنس و هیپ هاپ و ...
و به طور کلی کاربردی برای فیلم و هر سبکی نداره ! ...
** در هر دو حالت این دو واقعا هدفون های فوق العاده ای هستند ... مدل جدید HD380 PRO هم اومده که مدل اپدیت شده 280 هست ! ...

qwerty2322
22-06-2010, 22:53
HD 380 که به بودجم نمی خوره. ولی Sennheiser اصلیش گیر میاد؟ جریان این تقلبی بودنش چیه؟ akg اصلیش گیر میاد؟

a.z.p.z
22-06-2010, 22:58
عزیزم تقلبی نیستن شما هم اینقدر یه موضوع رو الکی گنده نکن میتونی از نمایندگیش بگیری ! ...
akg هم نمایندگی داره و سن هایزر هم اصلیش گیر میاد ! خود من و خیلی ها از نمایندگی خریدن هیچ مشکلی نداشتن ...

حالا شما گیر اصلی بودنش هستی میتونی نخری ...

qwerty2322
23-06-2010, 01:29
من انتخاب اصلیم سن هایزره. تو ریویوها نظرات استفاده کنندگان همه راضین ولی چند صفحه قبل یکی طوری گفت قلابیش اومده که با اون قیمتی که داره داشتم بیخیال سن هایزر می شدم. حالا در جمع پیشنهاد خاصی واسه تشخیص تقلبی از اصلش ندارین مثل اون مدل تو گوشی سن هایزر که عکساش بود. البته تا حالا تقلبی HD555 رو فکر نمی کنم هنوز زده باشن. محض احتیاط.

a.z.p.z
23-06-2010, 12:18
نمایندگی در حال حاضر 555 رو موجودی نداره ... فعلا میتونید رو 485 فکر بکنید و تقلبیش هم نیست ! ...
خیلی حساسی میتونی تو اینترنت در این مورد یه سرچی بکنی ! >..

qwerty2322
23-06-2010, 16:34
راستش اینقدر از HD555 تعریف شنیدم که می تونم یه چند روزی صبر کنم. کی میاره حالا؟ HD280 موجودی داره؟

a.z.p.z
23-06-2010, 22:06
شماره نمایندگی(میتونید زنگ بزنید بپرسید)

66950405 تا 7

mamad gonzo
24-06-2010, 16:43
اقا این akg که ت ویترین دیجیتال هستش ... فکر کنم k701 بود ...
بروبچ قیمتشو ندارن .. من اونو نپرسیدم ...
اگه دقیقشو ندارین حدودش چند میشه؟

a.z.p.z
24-06-2010, 16:47
حدودا 250 باید باشه ... تو همین محدوده هست ...

emprator_kochak
24-06-2010, 23:09
من میخوام یه ep630 برای آیفونم بگیرم، البته برای جاهای دیگه هم ازش استفاده می کنم، می خواستم ببینم بهش میخوره ؟
نویز رو تا چه حد میگیره ؟
مدل مناسب تری تو این رنج قیمت هست ؟
سفید بگیرم یا مشکی ؟

emprator_kochak
25-06-2010, 10:37
من میخوام یه ep630 برای آیفونم بگیرم، البته برای جاهای دیگه هم ازش استفاده می کنم، می خواستم ببینم بهش میخوره ؟
نویز رو تا چه حد میگیره ؟
مدل مناسب تری تو این رنج قیمت هست ؟
سفید بگیرم یا مشکی ؟

کسی نبود ؟

a.z.p.z
25-06-2010, 10:54
بله میخوره هیچ نویزی نمیندازه ... کاملا هماهنگ هست ...
رنگ نظر شخصی هست ...

Arsin.Arch
27-06-2010, 14:23
با سلام

من میخوام یه هدفون خوب بگیرم اما بدلیل تنوع محصولات نمی تونم انتخاب کنم میخواستم با اساتید گرامی این فروم مشورت کنم و راهنمایی بگیرم .من به یه هدفونی نیاز دارم که بیسم با برد نه خیلی بالا ، رو گوشی ( On Ear ) ، صدای داخل به بیرون نره ( Closed ) - اگه اشتباه نکنم - با قدرت صدای خوب که به موبایل هم بخوره . اما چون همه ی این امکانات و با هم پیدا نکردم
به این نتیجه رسیدم که : یه هدفون بیسیم با قابلیت های مذکور واسه کامپیوتر ( لب تاب ) بگیرم تا باهاش بتونم هم ورزش کنم و هم بتونم بدون هیچ مزاحمتی ( سیم ) تمرینات رقصمو انجام بدم . و یه هدفون هم واسه موبایل بگیرم .نمی دونم والا ........ .
ممنون میشم منو تو این زمینه راهنمایی کنین .راستی بیشتر سبک هایی که من گوش میدم :

Arternative Rock - Country - Soft Rock - Dance - Dance pop - Hip Hop گه گاه کلاسیک .

راستی منظور از اینا چیه :

1. Noice Cancelling
2. Neckband Headphone
3. Hi-Fi .

ممنون .

a.z.p.z
27-06-2010, 15:10
با توجه به این چیزی که نیاز دارید شما یه هدفون بلوتوث بگیرید خوبه ... چون میخواید برای موبایل استفاده بکنید ...
و البته این نکته هم باید در نظر بگیرید چون با هدفون تحرک میکنید(ورزش و رقص و ...) بهترین حالت هدفون برای این کار هدفون های in ear هست ....

1: NC سیستمی هست که باعث حذف صدای اضافی محیط میشه و باعث میشه که فقط صدای موسیقی رو بشنوید به دلیل ایجاد نویز هست و معمولا هم از باتری برای این کار استفاده میکنن ... کاربردش هم برای کسانی هست که با هواپیما مسافرت میکنن و ...
2: اسم یه دسته از هدفون ها هست که گیره اون پشت گوش قرار میگیره ...
نمونه:

3:
به دستگاه صوتی که موسیقی را با دقت بالایی پخش میکند Hi-Fi میگویند. hi-fi مخفف high fidelity میباشد که نشاندهنده وفاداری و صداقت سیستم صوتی هنگام انتقال سیگنال صوتی است. یعنی سیستم صوتی باید بدون ایجاد کمترین تغییری سیگنال صوتی را به ما تحویل دهد. hi-fi از مجموعه کامپوننتهایی تشکیل شده که عبارتند از ۱٫ سورس یا همان پخش کننده مانند یک CDPlayer و یا یک دیسک خوان ۲٫ بخش تقویت سیگنال که دو قسمت Pre Amplifier و Power Amplifier داره ۳٫ بلندگو ۴٫ کابلهای اتصال دهنده
سورس میتونه یک CD Player یا DVD Player باشه و یا یک Turntable که به اولی Digital Player هم میگویند و دومی سورس آنالوگ هست که صفحه رو میخونه. وظیفه این بخش خواندن اطلاعات از روی دیسک صوتی هست و تبدیل اون به یک سیگنال آنالوگ. بخش تقویت کننده وظیفه تقویت این سیگنال آنالوگ رو داره و در انتها سیگنال تقویت شده از طریق بلندگو بصورت سیگنال صوتی در محیط پخش میشه.
عوامل خارجی دخیل در کیفیت صدا هم عبارتند از ۱٫ آکوستیک ۲٫ برق دستگاه ۳٫ کیفیت رکورد
برای راحتی از این پس عبارت hifi را بجای Hi-Fi بکار میبریم.

bille_jean2001
27-06-2010, 17:13
من خيلي جاها ديدم كه تو هدست هاي ارزون قيمت همه ep630 رو معرفي ميكنن و خيلي ازش تعريف مي كنن اين درحاليه كه منم يه دونه دارم كيفيتش خوبه اما از هندزفري گوشي هاي سريw سوني اريكسون باس كمتري داره و با توجه به اينكه ميگن تقلبي اين مدل خيلي زياده براي من كه اصفهان هستم و مثلا بخوام به دوستام توصيه كنن بخرن از كجا بايد بخرن كه مطمئن باشن اصلي خريدن و سوال دوم اينكه فرق اين هدست با ep830 چيه راستي ببخشيد اگه اشتباهي ميگم هدست من هنوز فرق هدست و هدفون و ايرفون رو نفهميدم

a.z.p.z
27-06-2010, 17:49
هدفون یعنی اینکه روی سر قرار میگیره اسم رو خودش هست هد ... مثل هدفون های SUPRA-AURAL و فول سایز ...

EAR PHONE به دسته ای گفته میشه که مستقیم روی گوش قرار میگیره مثل هدفون های IN EAR و ...
هدست هم که کلا با هدفون فرق میکنه یعنی بتونی باهاش صحبت بکنی + صدا رو بشنوی ...

mamad gonzo
27-06-2010, 18:17
من خيلي جاها ديدم كه تو هدست هاي ارزون قيمت همه ep630 رو معرفي ميكنن و خيلي ازش تعريف مي كنن اين درحاليه كه منم يه دونه دارم كيفيتش خوبه اما از هندزفري گوشي هاي سريw سوني اريكسون باس كمتري داره و با توجه به اينكه ميگن تقلبي اين مدل خيلي زياده براي من كه اصفهان هستم و مثلا بخوام به دوستام توصيه كنن بخرن از كجا بايد بخرن كه مطمئن باشن اصلي خريدن و سوال دوم اينكه فرق اين هدست با ep830 چيه راستي ببخشيد اگه اشتباهي ميگم هدست من هنوز فرق هدست و هدفون و ايرفون رو نفهميدم

630 رو میتونی از نمایندگی کریتیو توی مجتمع پارک طبقه دوم بگیری ....که 100٪ اصل هستش.....
830 بیس صاف تر و اصطلاحا متعادل تر وبنظرم عمیق تری داره نسبت به بیس 630 ...
و تفکیکش خیلی بهتر از 630 هست ...
و تفاوتشون واقعا محسوسه ....
و مثل 630 نیست که بعد از مدتی حالااز ماه گرفته تا 10 ماه اتصالی پیدا کنه یا یه ایرش صدای کمتری نسبت به اون داشته باشه ..
خلاصه اگه مشکل بودجه نداری(830 52 تومنه)‌و بین این موندی بدون شک برو از همون نمایندگی کریتیو 830 بگیر ...

bille_jean2001
27-06-2010, 22:49
630 رو میتونی از نمایندگی کریتیو توی مجتمع پارک طبقه دوم بگیری ....که 100٪ اصل هستش.....
830 بیس صاف تر و اصطلاحا متعادل تر وبنظرم عمیق تری داره نسبت به بیس 630 ...
و تفکیکش خیلی بهتر از 630 هست ...
و تفاوتشون واقعا محسوسه ....
و مثل 630 نیست که بعد از مدتی حالااز ماه گرفته تا 10 ماه اتصالی پیدا کنه یا یه ایرش صدای کمتری نسبت به اون داشته باشه ..
خلاصه اگه مشکل بودجه نداری(830 52 تومنه)‌و بین این موندی بدون شک برو از همون نمایندگی کریتیو 830 بگیر ...

راستش من تا 100 تومن هم حاضرم هزينه كنم با يكي اززفروشندگان كه صحبت ميكردم aurvana in ear را ابتدا پيشنهاد كردن اما ميان صحبت هام متوجه شد كه همه جا ميخوام استفاده كنم از جمله با گوشيم كه متذكر شدن چنين ايرفون هايي(ياد گرفتم) فقط بدرد پلير هاي حرفه اي ميخوره چون صداي اين ايرفون كمه اگه حرف ايشون درست باشه ايا همون ep830 مناسب ترين گزينه در inear ها هستش كه همه جا مثلا چه با گوشي چه با كامپيوتر چه با...بخوام موزيك گوش بدم و موردديگه من يه جا ep830 رو قيمت كردم ميگفتش 35 تومان مگه اينم تقلبي داره(البته الان ديگه از نمايندگي مجتمع پارك ميخرم با خيال راحت ) و سوالاخر من مشخصات فني ep830 و ep630 رو مقايسه ميكردم بجز طول سيم فرقي نداشتن در عمل رو نميدونم حالا 3 برابر پول دادن نسبت به ep630 ارزش داره من اگه بدونم يه كوچولو هم باس و صداي بيشتري نسبت به ep630 داشته باشه حتما ميخرمش البته اگه ايرفون بهتري با توجه به خواسته هاي من معرفي نكنيد پيشا پيش ممنون

prince_fable
28-06-2010, 18:29
سلام...یه هدفون معرفی کنید که بدرد بازی و موسیقی بازی بخوره، 3D باشه، صدا ازش بیرون نیاد، کل گوش رو بگیره، سیم هم داشته باشه، از این ابر ها داشته باشه که گوش رو اذیت نکنه و درد نگیره، زیر 30 تومن باشه، bass هم داشته باشه...ممنون

a.z.p.z
28-06-2010, 19:32
سلام...یه هدفون معرفی کنید که بدرد بازی و موسیقی بازی بخوره، 3D باشه، صدا ازش بیرون نیاد، کل گوش رو بگیره، سیم هم داشته باشه، از این ابر ها داشته باشه که گوش رو اذیت نکنه و درد نگیره، زیر 30 تومن باشه، bass هم داشته باشه...ممنون

کل گوش رو بگیره یعنی شما فول سایز میخوای درسته ؟ ... فول سایز به اون صورت چیزی تا 30 تومن وجود نداره( چیز خوب) ...
اگه بتونی تا 50 تومن هزینه کنی خیلی خوب میشه ! ...

Legend
28-06-2010, 20:50
سلام دوستان
میخوام یه هدفون بلوتوث بگیرم، که با همه برند های معروف موبایل سازگار باشه... منظورم play/pause و تعویض ترک هست!

برند های هدفون رو خوب نمیشناسم..یه مدل از Jabra دیدم:

اسمش HALO هست..

هم بلوتوثه و هم سیم 3.5 میلیمتری بهش وصل میشه..

---

نظرتون چیه؟ مدل دیگه ای از برند های دیگه سراغ دارید؟ اینکه در عین بلوتوث بودن بشه سیم ( بعد ز اتمام شارژ! ) بهش وصل کرد یه قابلیت مهمه.. بودجه هم تا 100 تومانه...

ممنون، شاد باشید:40:

peaceful1
29-06-2010, 00:29
سلام دوستان
میخوام یه هدفون بلوتوث بگیرم، که با همه برند های معروف موبایل سازگار باشه... منظورم play/pause و تعویض ترک هست!

برند های هدفون رو خوب نمیشناسم..یه مدل از Jabra دیدم:

اسمش HALO هست..

هم بلوتوثه و هم سیم 3.5 میلیمتری بهش وصل میشه..

---

نظرتون چیه؟ مدل دیگه ای از برند های دیگه سراغ دارید؟ اینکه در عین بلوتوث بودن بشه سیم ( بعد ز اتمام شارژ! ) بهش وصل کرد یه قابلیت مهمه.. بودجه هم تا 100 تومانه...

ممنون، شاد باشید:40:
اسم شما رو دیدم گفتم که اومدی جواب این و اون رو بدی واقعا از زحمات بی دریغ شما تو بخش موبایل تشکر میکنم.
Legend عزیز این مارک به دلیل طراحی خوب خوش دستی جنس خوب بدنه قیمت مناسب مشهوره و هدف گیریش موبایل هستش.
این سوالی نیست که حد اقل بشه از منابع ایرانی جوابش رو با اطمینان گرفت چون بیشتر یک موضوع تجربی هست فکر کنم جناب سیمور بتونه جواب مورد نظر شما رو بده.

mdoct
29-06-2010, 08:12
آقا سلام من یه هدست دارم تو کارت صدای relteak صدای هدست ضعیف میاد ولی تو سیستم رفیقم صداش آن قدر بالاست گوش رو جر میده...!

H M R 0 0 7
29-06-2010, 09:43
سلام دوستان ... خسته نباشيد
  من يه هدست بلوتوث ميخوام بگيرم واسه PC و لپ تاپ
اصلا از مدلها خبر ندارم كه چيا هستش و همينطور از قيمتها
چند صفحه قبل هم خوندم و مدلهاي زيادي به چشم خورد كه اطلاعاتي از هيچكدومشون نداشتم

اگه ميشه يه هدست بلوتوث خوب  كه قيمت مناسبي هم داشته باشه معرفي كنيد كه بتونم توي همين ايران خودمون هم بخرم.

با تشكر  از شما عزيزان خصوصا جناب a.z.p.z عزيز كه توي اين تاپيك فعاليت چشم گيري دارند

موفق باشيد

Hektor
29-06-2010, 10:50
یه سری هدست بلوتوث و wi fi آدرس میدم ببینید کدومشون به کار میاد

nafe-bandar
29-06-2010, 13:54
سلام
من يه هدست بلوتوث مي خوام براي موبايل مي خوام هم سوني اريكسون ساپورت كنه هم نوكيا(البته فكر كنم سوكت هاش همراش باشه!)
و همچنين مي خوام محكم باشه چون واسه دويدن و موقعي كه سوار موتور هستم هم به كارم بياد
مارك قوي و جنس خوب باشه
منتظر راهنمايي دوستان هستم ...

peaceful1
29-06-2010, 18:45
آقا سلام من یه هدست دارم تو کارت صدای relteak صدای هدست ضعیف میاد ولی تو سیستم رفیقم صداش آن قدر بالاست گوش رو جر میده...!
شما هر وقت خواستی هدفون به کارت صدات وصل کنی تو تنظیمات کارت صدا هدفون رو انتخاب کن.

سلام دوستان ... خسته نباشيد
من يه هدست بلوتوث ميخوام بگيرم واسه PC و لپ تاپ
اصلا از مدلها خبر ندارم كه چيا هستش و همينطور از قيمتها
چند صفحه قبل هم خوندم و مدلهاي زيادي به چشم خورد كه اطلاعاتي از هيچكدومشون نداشتم

اگه ميشه يه هدست بلوتوث خوب كه قيمت مناسبي هم داشته باشه معرفي كنيد كه بتونم توي همين ايران خودمون هم بخرم.

با تشكر از شما عزيزان خصوصا جناب a.z.p.z عزيز كه توي اين تاپيك فعاليت چشم گيري دارند

موفق باشيد

سلام
من يه هدست بلوتوث مي خوام براي موبايل مي خوام هم سوني اريكسون ساپورت كنه هم نوكيا(البته فكر كنم سوكت هاش همراش باشه!)
و همچنين مي خوام محكم باشه چون واسه دويدن و موقعي كه سوار موتور هستم هم به كارم بياد
مارك قوي و جنس خوب باشه
منتظر راهنمايي دوستان هستم ...
دوستان چه خبر شده همه رفتن تو خط هدفون بلوتوثی؟!
یک مدل های محدودی مارک هایی مثل سامسونگ و نوکیا و فیلیپس کریتیو شاید سونی(نمیدونم)..... میشه پیدا کرد ولی مارک هدفون به صورت خاص که هدفون درست کنند و هدفون بلوتوثی داشته باشند خیلی کم هستند مثل
مارک هایی که شاید کمی کیفیت خروجی بدتر ولی قیمت و طراحی مناسبتر مثل jabra که چند وقتی هست تو بازار با کمی گشت و گذار میشه پیدا کرد.
ولی چند واقعیت درباره هدفون بلوتوثی:
1)کیفیت هدفون های بلوتوثی از هدفون های سیمی هم قیمتشون بسیار پایین تر هست.
2)عموما خوب ایزوله نمیکنند و صدای بیرون شنیده میشه
3)امکان داره بعضی از دستگاه ها رو خوب ساپورت نکنند.
4)بیشتر یک کالای فانتزی هستش نه تخصصی و فنی... و بیشتر بدرد کلاس کاریش میخوره
5)من شخصا ترجیه میدم به جای 65/000 تومن پول هدفون بلوتوثی فراسو همین قدر پول یک هدفون سیمی متوسط بدم.
.....................

Legend
29-06-2010, 21:04
اسم شما رو دیدم گفتم که اومدی جواب این و اون رو بدی واقعا از زحمات بی دریغ شما تو بخش موبایل تشکر میکنم.
Legend عزیز این مارک به دلیل طراحی خوب خوش دستی جنس خوب بدنه قیمت مناسب مشهوره و هدف گیریش موبایل هستش.
این سوالی نیست که حد اقل بشه از منابع ایرانی جوابش رو با اطمینان گرفت چون بیشتر یک موضوع تجربی هست فکر کنم جناب سیمور بتونه جواب مورد نظر شما رو بده.

ممنون دوست عزیز..لطف داری:10:
محمد جان فعلا" آنلاین نشده!

دوستان چه خبر شده همه رفتن تو خط هدفون بلوتوثی؟!
یک مدل های محدودی مارک هایی مثل سامسونگ و نوکیا و فیلیپس کریتیو شاید سونی(نمیدونم)..... میشه پیدا کرد ولی مارک هدفون به صورت خاص که هدفون درست کنند و هدفون بلوتوثی داشته باشند خیلی کم هستند مثل
مارک هایی که شاید کمی کیفیت خروجی بدتر ولی قیمت و طراحی مناسبتر مثل jabra که چند وقتی هست تو بازار با کمی گشت و گذار میشه پیدا کرد.
ولی چند واقعیت درباره هدفون بلوتوثی:
2)عموما خوب ایزوله نمیکنند و صدای بیرون شنیده میشه
3)امکان داره بعضی از دستگاه ها رو خوب ساپورت نکنند.
4)بیشتر یک کالای فانتزی هستش نه تخصصی و فنی... و بیشتر بدرد کلاس کاریش میخوره
5)من شخصا ترجیه میدم به جای 65/000 تومن پول هدفون بلوتوثی فراسو همین قدر پول یک هدفون سیمی متوسط بدم.
.....................

ممنون بابت نکات خوبت... به نظرم این گرمای تابستون امون همه رو بریده! این سیم کشی ها واقعا دردسره..

این مدل رو هم دیدم، ولی حیف دکمه کم و زیاد صدا و تعویض ترک نداره! :(

به نظر خودت چی پیشنهاد میدی؟ تا 100 تومان..اگه In Ear هم بود که چه بهتر..ولی نمیخوام ریموت و اینا داشته باشه که جایی آویزون باشه!

ممنون، شاد باشی:40:

DariushGreat
30-06-2010, 19:12
چرا حالا بلوتوثی یونس جان؟ :دی
پیشنهاد می دم یه هدفون سونی از این بزرگ ها که حلقه دور گوش دارن بگیری. سیم جمع کن خودکار هم داره... فقط تنها بدیش اینه که فقط هدفون هست؛ نه هندزفری... تعویض کننده تراک هم نداره. ولی ته کیفیته و از همه مهمتر اینه که در هنگام ورزش نه از گوش می افته و نه سیم هاش آزار میده. :46: قیمتش هم 20 تومان هست

شاد باشین :دی

Legend
30-06-2010, 20:02
چرا حالا بلوتوثی یونس جان؟ :دی
پیشنهاد می دم یه هدفون سونی از این بزرگ ها که حلقه دور گوش دارن بگیری. سیم جمع کن خودکار هم داره... فقط تنها بدیش اینه که فقط هدفون هست؛ نه هندزفری... تعویض کننده تراک هم نداره. ولی ته کیفیته و از همه مهمتر اینه که در هنگام ورزش نه از گوش می افته و نه سیم هاش آزار میده. :46: قیمتش هم 20 تومان هست

از سیم دار دیگه خسته شدم..میخوام گوشی تو کیف باشه و اینم رو گوشم...اگه سیمی بخوام که الان یه ریموت N78 با هدفون ها سری W دارم!:46:

DariushGreat
01-07-2010, 00:20
از سیم دار دیگه خسته شدم..میخوام گوشی تو کیف باشه و اینم رو گوشم...اگه سیمی بخوام که الان یه ریموت N78 با هدفون ها سری W دارم!:46:

خود نوکیا یه سری هدفون بلوتوثی داده بیرون واسه سری موزیکالش... روی اون فکر کردی؟

BH 905

BH 505

BH 608

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] adgets_gadgets.jpg

Legend
01-07-2010, 04:42
اولی که امکانات فوق العاده ای داره....! ولی قیمت جهانیش 200 دلاره! :(
دومی و سومی هم که بی ریختن! فکر میکنم باید همون Halo رو بگیرم... تا حالا نسبت به قیمت از همه سر بوده!
شاد باشی:40:

it_teach86
01-07-2010, 05:34
به نظر من هم Halo بهتره

Arsin.Arch
01-07-2010, 13:03
ممنون a.z.p.z
شما چه نوع از این هدفون ها رو پیشنهاد میکنین ؟؟؟

peaceful1
01-07-2010, 20:22
اولی که امکانات فوق العاده ای داره....! ولی قیمت جهانیش 200 دلاره! :(
دومی و سومی هم که بی ریختن! فکر میکنم باید همون Halo رو بگیرم... تا حالا نسبت به قیمت از همه سر بوده!
شاد باشی:40:

با یکی از دوستام که مدل دیگه ایی از جبرا داشت صحبت کردم گفت از صداش خیلی راضی هست و از فروشنده پرسیده بود بهش گفته بود که همه موبایل هر رو ساپورت میکنه حد اقل اون موبایل هایی که خودش امتحان کرده بود مشکلی نداشتند.

mani6606
02-07-2010, 04:32
سلام دوستان راهنمایی کنید برای خرید یک هدفون در رنج قیمیت متوسط برای گوش دادن به صدای ظبط شده توسط Mp4 . من یک MP4 سامسونگ دارم و هدفون های خودش هنوز سالمه اما برای گوش دادن به یک صدای ظبط شده حدود 1:30 خیلی خسته کننده است. مدا های Lightweight که سونی پاناسونیک و... دارند چه جوری است؟

pariseiran
02-07-2010, 09:02
سلام من رو ابی معرفی کرد اینجا من یه هدفون توپ میخوام خوره موزیک دارم یه چیز ترجیحا وایر لس یا بلوتوسی میخوام و از همه چیز مهم تر کیفیت صداش هست دستگاه هم cowon هست یه چیزی که به این mp3 پلیر باحال و با کیفیت بخوره

mamad gonzo
03-07-2010, 16:57
سلام من رو ابی معرفی کرد اینجا من یه هدفون توپ میخوام خوره موزیک دارم یه چیز ترجیحا وایر لس یا بلوتوسی میخوام و از همه چیز مهم تر کیفیت صداش هست دستگاه هم cowon هست یه چیزی که به این mp3 پلیر باحال و با کیفیت بخوره

با توجه به اینکه کیفیت واست مهمه و خروجی خوبی هم داری(پلیر کووان)
این توصیه paceful و مد نظر داشته باش

a.z.p.z
03-07-2010, 17:30
سلام دوستان راهنمایی کنید برای خرید یک هدفون در رنج قیمیت متوسط برای گوش دادن به صدای ظبط شده توسط Mp4 . من یک MP4 سامسونگ دارم و هدفون های خودش هنوز سالمه اما برای گوش دادن به یک صدای ظبط شده حدود 1:30 خیلی خسته کننده است. مدا های Lightweight که سونی پاناسونیک و... دارند چه جوری است؟

با توجه به نیازتون بهترین گزینه earphone ها هستند که حال IN EAR یا ...
البته شما بودجتون رو مشخص نکردید ولی برای EARPHONE ها بر خلاف SUPRA-AURAL ها و فول سایز ها که معمولا برندهای سن هایزر و AKG در ایران و جهان مطرح هستن برای این دسته از EARPHONE ها بهتر هست تمرکزتون رو تو برندهای سونی و کریتیو بذارید ... که هردوی این برندها مدل ها و قیمت های متفاوتی رو برای EARPHONE هاشون دارن ...

Arsin جان اینی که یه مدل هدفون معرفی کنم بسته به نیاز شما و بودجه شما هست و برای هر شخص میتونه متفاوت باشه

*** اینم بگم که اکثرا تو این تاپیک برند های سونی و کریتیو akg و سن هایزر رو معرفی میکنیم به دلیل این هست که تو ایران پیدا میشه اونم نه همه مدل هاش وگرنه برندهایی نظیر audio technica و denon و shure هم در سطح قابل قبولی کار میکنند ولی تو ایران پیدا نمیشه ...

Milad4171
03-07-2010, 20:10
آقا ممد و دوستان فعال و گل این تاپیک.چطورین یا نه؟ :10:
یه سوال!
یکی از دوستانم میخواد هدفون(هدست) بیسیم یا وایرلس بخره. در این مورد چیزی میشناسی بدرد بخور؟
تاحالا هدفون(هدست) پاناسونیک به گوشت خورده؟

a.z.p.z
03-07-2010, 20:13
هدست خوب اگه میخواید میتونید مدل های کریتیو رو ببیینید مدل های خیلی خوبی داره و نمایندگی هم که دیگه داره ...
البته باید دید تا چقدر میخواد خرج کنه ! ...

mani6606
03-07-2010, 20:16
بودجه بین 20-30 تومن نظرتون درباره Hs-330 کریتیو چیه؟ قیمتش چنده؟

Farshid72
04-07-2010, 17:38
سلام بچه ها
من یه هدفون می خوام تا قیمت 56-57 تومان.اگه می شه بهترین هدفن تو این رنج قیمت رو معرفی کنین.

a.z.p.z
05-07-2010, 11:07
سلام بچه ها
من یه هدفون می خوام تا قیمت 56-57 تومان.اگه می شه بهترین هدفن تو این رنج قیمت رو معرفی کنین.

چه سبکی میخوای ؟ ... فول سایز یا on the ear ? ...

sarabepooch
05-07-2010, 18:04
سلام دوستان كسي از هر دوي ep630 و ep830 استفاده كرده?

1) اونقدر از نظر بلندي كيفيت و باس با هم فرق دارن كه اين همه پول بيشتر بابت ep830 بدم??

2) اگر به كامپيوتر وصل كنم خرخر نميافته توش بعد يه مدت يا اينكه نبايد وصل بشه

mamad gonzo
05-07-2010, 19:32
سلام دوستان كسي از هر دوي ep630 و ep830 استفاده كرده?

1) اونقدر از نظر بلندي كيفيت و باس با هم فرق دارن كه اين همه پول بيشتر بابت ep830 بدم??

2) اگر به كامپيوتر وصل كنم خرخر نميافته توش بعد يه مدت يا اينكه نبايد وصل بشه

کلا اگه 630 بگیری بعد از 2 یا 10 ماه به هر حال خراب میشه .. من که 2 ماهه خرابش کردم.....
حالا ببین اگه لا پر قو نگه میداری چیزاتو بخر اگه مث من شلخته هستی بیخیال شو.....
قطعا 830 خیلی بهتره

Farshid72
05-07-2010, 20:58
چه سبکی میخوای ؟ ... فول سایز یا on the ear ? ...
فول سایز باشه خیلی بهتره.
اینو هم بگم که می خوام wi fi یا بلوتوث باشه.
اگه می شه بهترین مدل ها و با کیفیت و با قدرت ترین رو بهم معرفی کنین حالا یکم قیمتش اینو یا اون ور تر باشه مهم نیست.فقط یه چیزه خیلی خلی توپ می خوام.

rgrgred
05-07-2010, 21:05
!l~l

امروز یکی از دوستام می گفت هدفون ایپاد نانو اصلا باس نداره باید عوض کرد

می خواستم ببینم حقیقت داره ؟

Creative ZEN Aurvana

این چطوره واسه نانو ؟

a.z.p.z
05-07-2010, 21:26
!l~l

امروز یکی از دوستام می گفت هدفون ایپاد نانو اصلا باس نداره باید عوض کرد

می خواستم ببینم حقیقت داره ؟

Creative ZEN Aurvana

این چطوره واسه نانو ؟

بحث ایر فون های نانو که نیست تمام ایپاد ها ایرفون هاشون یکی هست ...
خوب در حد یه EARPHONE باس هدفون بد نیست ولی در کل هدفون بهتر از اینم هم میشه خرید ...
اگه دنبال باس در EARPHONE هستید از ایرفون های IN EAR کلا استفاده بکنید خیلی بهتر هست ...
این مدل هم بود خوبی هست و در کل این ایر های قوی در کریتیو میتونم به IN EAR AURVANA و نسخه دوم این ایرفون اشاره کنم ...

sarabepooch
05-07-2010, 21:34
کلا اگه 630 بگیری بعد از 2 یا 10 ماه به هر حال خراب میشه .. من که 2 ماهه خرابش کردم.....
حالا ببین اگه لا پر قو نگه میداری چیزاتو بخر اگه مث من شلخته هستی بیخیال شو.....
قطعا 830 خیلی بهتره

فوق العاده شلخطه هستم حالا كيفيت صدا و باسش هم فرق داره يادنه چون اگه صداش اصلا فرقي نداره تا 3بار كه ep630 بخرم ميشه پول ep830 حالا كيفيتشون فرقي هم داره?? شما تست كردي دوست عزيز??

rgrgred
05-07-2010, 21:43
بحث ایر فون های نانو که نیست تمام ایپاد ها ایرفون هاشون یکی هست ...
خوب در حد یه EARPHONE باس هدفون بد نیست ولی در کل هدفون بهتر از اینم هم میشه خرید ...
اگه دنبال باس در EARPHONE هستید از ایرفون های IN EAR کلا استفاده بکنید خیلی بهتر هست ...
این مدل هم بود خوبی هست و در کل این ایر های قوی در کریتیو میتونم به IN EAR AURVANA و نسخه دوم این ایرفون اشاره کنم ...

مرسی

خوب این مدل خیلی از هدفون ایپاد سرتره ؟

بهترین هدفون این مدلی کوچیک تو بازار ایران چی هست ؟

باس خفن بزنه " رپ " پاپ گوش میدم بیشتر ر ر

از اپل بعیده یه هدفون بدرد نخور ساخته باشه :13:

sarabepooch
05-07-2010, 21:48
قطعا 830 خیلی بهتره

من فوق العاده شلخته هستم اما با پول ep830 ميتونم 3بار ep630 بگيرم ايا كيفيت و باسشون هم فرق داره يعني تو اين مورد ep830 بهتره كه بگيرمش???

Farshid72
05-07-2010, 21:53
اگه می شه بهترین مدل ها و با کیفیت و با قدرت ترین رو بهم معرفی کنین حالا یکم قیمتش اینو یا اون ور تر باشه مهم نیست.فقط یه چیزه خیلی خلی توپ می خوام.
کسی نیست جواب مارو بده ؟؟؟

a.z.p.z
05-07-2010, 22:28
مرسی

خوب این مدل خیلی از هدفون ایپاد سرتره ؟

بهترین هدفون این مدلی کوچیک تو بازار ایران چی هست ؟

باس خفن بزنه " رپ " پاپ گوش میدم بیشتر ر ر

از اپل بعیده یه هدفون بدرد نخور ساخته باشه :13:

هدفونش به درد نخور نیست ولی خوب کیفیتش نسبت به بقیه کمتر هست ...
منم خودم بیشتر رپ و ترنس و ... گوش میدم و تو این سبک هم چون تاکید رو بیت و باس هست in ear ها خیلی خوب جواب میدن تو این رده هم رو برند های سونی و کریتیو تمرکز کن ... من خودمم ep-630 دارم 3 ماهی هست استفاده میکنم مشکلی نداشتم ولی خوب aurvana خیلی بهتر و حرفه ای تر هست البته نگفتی چقدر میخوای خرج کنی ! ...

---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

من فوق العاده شلخته هستم اما با پول ep830 ميتونم 3بار ep630 بگيرم ايا كيفيت و باسشون هم فرق داره يعني تو اين مورد ep830 بهتره كه بگيرمش???

از نظر کیفیت کلی صدای 830 اون طوری که تو بررسی ها و ... اومده از 630 برتر هست ...
از نظر جنس و ... خوب 630 باید باهاش درست رفتار بشه چون این هدفون ها خیلی مقاوم نیستم ...
و اگر اون کارهایی که ممد با 630 کرده ( پاش رو گذاشته روش و مچاله کرده تو جیبش و ...) منم میکردم داغون میشد ...
من خودم 3 ماهی هست دارمش روزی 2 ساعت باهاش کار میکنم مشکلی نداشته و ازش راضی بودم ...
18 تومن خریدم ...

rgrgred
05-07-2010, 22:57
هدفونش به درد نخور نیست ولی خوب کیفیتش نسبت به بقیه کمتر هست ...
منم خودم بیشتر رپ و ترنس و ... گوش میدم و تو این سبک هم چون تاکید رو بیت و باس هست in ear ها خیلی خوب جواب میدن تو این رده هم رو برند های سونی و کریتیو تمرکز کن ... من خودمم ep-630 دارم 3 ماهی هست استفاده میکنم مشکلی نداشتم ولی خوب aurvana خیلی بهتر و حرفه ای تر هست البته نگفتی چقدر میخوای خرج کنی ! ...

---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

Aurvana تو سایت زده بود 80 تومن " همین حدودا " بیشتر از این دیگه پولشو ندارم

پس تا 80 تومن این بهترینه ؟ و قیمت Aurvana رو داری ؟ مغازه چند میده ؟

مرســــــــــی :19:

a.z.p.z
05-07-2010, 23:05
همون حدودای 85 میتونی از نمایندگی کریتیو بخری ...

Benygh
06-07-2010, 00:39
مشکل همین هست واقعا من خودمم 555 رو خیلی کم دیدم و به اون صورت نمیاد شما باز از همون شماره پیگیر باشید ...
66950405 تا 7

سلام
من ديگه خريدم قطعي شد ولي مدلي که ميخوام رو پيدا نميکنم ...

يک سوال :
من وقتي با هندزفري هاي معمولي گوشي ها صداي 5.1 فيلم هايي رو گوش ميدم احساس ميکنم و با صداي اسپيکر 5.1 مقايسه ميکنم حس ميکنم صدا يک جوره ديگه است ! نظر شما چيه ؟!

مشکل از هندزفريه و يا چيز ديگه ؟1

Farshid72
06-07-2010, 16:48
سلام بچه ها
خدا وکیلی تو فروم به این گندگی یکی نیست که یه هدفن توپ به ما معرفی کنه ؟؟؟

mamad gonzo
07-07-2010, 19:27
فوق العاده شلخطه هستم حالا كيفيت صدا و باسش هم فرق داره يادنه چون اگه صداش اصلا فرقي نداره تا 3بار كه ep630 بخرم ميشه پول ep830 حالا كيفيتشون فرقي هم داره?? شما تست كردي دوست عزيز??
بله ... باسش اصطلاحا متعادل تر هست و مثل 630 تخیلی نیست ... باس 630 خیلی اغراق امیز هستش .. بقول ما خچ انگیزه!
اینو در نظر داشته باش که کریتیو اومده این 830 رو باسش رو متعادل تر کرده و دیگه مثل 630 گوبس گوبس نمیکنه بلاکه عمیق تر شده و گوووم گوووم میکنه!!!!!!!
گزینه 650 هم در نظر داشته باش قیمتش 30 تومنه .. خودم هم دارم ولی الان 1 ماه واسه رفیقم میگردم بگیرم گیرم نمیاد ... کلا شرکت نداره ... مگه اینکه پاساز پایتخت گذری کسی چند تا دونه داشته باشه ...
اونم انتخاب خوبیه واسه کسی که از هدفون 630 بیزاره و پوله 830 هم نداره ....
کلا صداس نرم تر و تفکیک خیلی بهتری داره و تو فرکانس های بالا بهتر از 630 کار میکنه ....
830 قیمتش 50 تومنه بعد 630 18 تومن

خدا وکیلی تو فروم به این گندگی یکی نیست که یه هدفن توپ به ما معرفی کنه ؟؟؟

مردونه سر بچه ها خیلی شلوغه ... هر کی یه گرفتاری داره ... الان 2/3 ماهی هست اینجوری شده .. پای ثابت جواب دادن سوالا (ممد جان seymour) هم که باز نشسته شده ...
ببین حالا حتما بلوتوث میخوای؟؟؟
چون ببین کلا بازار بلوتوث و وا فای کلا بیسیم نسبت به وایر ها تو جهان ضعیفه و تو بازار ایران که دیگه :2:
ولی خیلی راحت میتونی بیسیم تو پاساز پایتخت گیر بیاری ولی مثلا مارک های درجه دوم مثل jabra و philips و ...
اگر دنبال کیفیت هستی و واست کیفیت به بیسیم بودن ارجحیت داره یه 15 تومن بزار رو پولت px100 سنهایزر رو بخر .. خودم هم داشتم ... on ear هستش ... عک از شرکتی هم هست که کارش حرفه ای و شناخته شده هست...عکساشو تو نت یه نیگاه بکن ببین نظرت چیه دربارش ...
اگه هم دنبال بیسیم هستی که برو تو بازار ببین چی گیر میاد ....
یه مدل jabra هست که فک کنم paceful جان گفت رفیقش خریده کیفیتش خوب بوده ببین اون چه مدلیه و گیر میاد هنوز ...
چند صفحه قبل رو نیگاه کن بحث در مورد هدفون بیسیم داغ بوده ...
کلا یه قاعده کلی هست که میگه کیفیت هدفون های بیسیم در مقایسه با هدفون های بیسیم هم قیمتشون ضعیفتره ...

ادیت: بیا اینم از رفیقمون azpz ....
بابا تورو دیگه چرا بن کردن ...:41::41:

rgrgred
07-07-2010, 21:04
aurvana in-ear 2

این هدفون گیر میاد ؟ و چند قیمته ؟

---------- Post added at 09:04 PM ---------- Previous post was at 09:01 PM ----------

azpz چرا ایشونو ban کردید ؟

چقدر آدمین های اینجا قدر نشناس هستن :2:

Farshid72
08-07-2010, 10:01
aurvana in-ear 2

---------- Post added at 09:04 PM ---------- Previous post was at 09:01 PM ----------

دوسته عزیز می خوای یه هدفن ناموس بهت معرفی کنم ؟؟؟
برو هدفن گوشی NOKIA N900 رو بگیر.من خودم این رو گوشیمه و خیلی خوبه ( صداش مثل باند های عروسیه ولی یه خورده کمتر).
اسمش رو نمی دونم چیه ولی اگه گیرش بیاری خیلی خوبه!.

peaceful1
09-07-2010, 14:52
aurvana in-ear 2

دوسته عزیز می خوای یه هدفن ناموس بهت معرفی کنم ؟؟؟
برو هدفن گوشی NOKIA N900 رو بگیر.من خودم این رو گوشیمه و خیلی خوبه ( صداش مثل باند های عروسیه ولی یه خورده کمتر).
اسمش رو نمی دونم چیه ولی اگه گیرش بیاری خیلی خوبه!.
این همه مدل خوب تو بازار هست که جواب خودش رو هم داده چرا میری سراغ چیزی که معلوم نیست که باشه یا نه.
یک موضوع دیگه هدفون های روی موبایل و پلیر بدرد نمیخوره برای همین جدا هدفون میخرند.
نه این یک هدفون بدتر لز اصلی پیشنهاد بدند

Farshid72
09-07-2010, 16:55
این همه مدل خوب تو بازار هست که جواب خودش رو هم داده چرا میری سراغ چیزی که معلوم نیست که باشه یا نه.
یک موضوع دیگه هدفون های روی موبایل و پلیر بدرد نمیخوره برای همین جدا هدفون میخرند.
نه این یک هدفون بدتر لز اصلی پیشنهاد بدند
من مدل های زیادی رو دیدم البته اینایی رو که دیدم زیر 100 تومن بوده و بین اونا من به شخصه ماله گوشیمو به شدت پیشنهاد می کنم.
با تشکر.
__________________________________________________ ___________________________
امضا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid.7128
09-07-2010, 17:49
بهترین هدفونی که میشه تا 25 تومن خرید چیه؟

rgrgred
09-07-2010, 18:29
مي خواستم ببينم کيفيت اين هدفون ها چطوره واسه ايپاد :10:

باس خوبي دارن ؟

AKG-K-330

AKG_K321

AKG_K340_

peaceful1
09-07-2010, 19:42
مي خواستم ببينم کيفيت اين هدفون ها چطوره واسه ايپاد :10:

باس خوبي دارن ؟

AKG-K-330

AKG_K321

AKG_K340_

جالب این جاست که این سه هدفون فرق خیلی زیادی ندارند من خودم AKG_K340 داشتم هدفون بدی نبود , ولی چون پلیر خودم خیلی صداش بم هست نمیتونم بگم حتما با ipod فلت هم همین نتیجه رو میده

بهترین هدفونی که میشه تا 25 تومن خرید چیه؟
یکی دو مدل سونی و یک مدل کیرتیو میتونه مناسب شما باشه هر سونی سنتری بری باید داشته باشه

من مدل های زیادی رو دیدم البته اینایی رو که دیدم زیر 100 تومن بوده و بین اونا من به شخصه ماله گوشیمو به شدت پیشنهاد می کنم.
با تشکر.؟
خیلی از هدفون های روی دستگاه ها بهتر از بقیه جواب میدن بخواطر این که مشخصات فنی اون ها با هم سازگاری دارند و همیشه گفتم مچ بودن توی صدا خیلی اوقات از کیفیت بهتر بیشتر به چشم میاد ولی آیا با وسیله های دیگه هم صادقه؟

rgrgred
09-07-2010, 22:20
جالب این جاست که این سه هدفون فرق خیلی زیادی ندارند من خودم AKG_K340 داشتم هدفون بدی نبود , ولی چون پلیر خودم خیلی صداش بم هست نمیتونم بگم حتما با ipod فلت هم همین نتیجه رو میده

اینطور که معلومه چیز بدرد بخور تو ایران نیست :46:

کسی تاحالا چیز بدرد بخور پیشنهاد نداده """ آخه 150 تومن بدم هدفون بعدش یه چیز معمولی باشه ؟ :41:

Farshid72
09-07-2010, 22:31
اینطور که معلومه چیز بدرد بخور تو ایران نیست :46:

کسی تاحالا چیز بدرد بخور پیشنهاد نداده """ آخه 150 تومن بدم هدفون بعدش یه چیز معمولی باشه ؟ :41:
شما یه سر بزو به سایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشاید بدردت بخوره.
__________________________________________________ ___________________________

peaceful1
10-07-2010, 17:55
اينطور که معلومه چيز بدرد بخور تو ايران نيست :46:
کسي تاحالا چيز بدرد بخور پيشنهاد نداده """ آخه 150 تومن بدم هدفون بعدش يه چيز معمولي باشه ؟ :41:
من همچين منظوري نداششتم درسته که از اين هدفون هدفون هاي بهتري خارج از ايران ميشه خريد ولي خب به نسبت هدفون هاي داخل ايران واقعا خوب هست.

شما يه سر بزو به سايت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشايد بدردت بخوره.
تجربه نشون داده بعضي هدفون هاي 20-30 دلاري مارک هايي مثل سنايزر و ... از برند هايي مثل سوني حتی با همچین قیمتی بهتر جواب داده.

ali_nnn13
21-07-2010, 11:52
سلام به همگی دوستان...

مدتیه که دنبال خرید یک هدفون مناسب با شکل و شمایل زیر هستم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین سری هدفون ها به چه اسمی معروف هستن ؟

قیمت مدل های خوبش از برند ها معروف چنده ؟

موفق باشین...:11:

peaceful1
21-07-2010, 13:53
سلام به همگی دوستان...

مدتیه که دنبال خرید یک هدفون مناسب با شکل و شمایل زیر هستم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین سری هدفون ها به چه اسمی معروف هستن ؟

قیمت مدل های خوبش از برند ها معروف چنده ؟

موفق باشین...:11:

به این ها هدفون های clip میگویند من خودم یک سونیش رو دارم نزدیک 30 تومن قبلن گرفته بودم تو بازار ایران جی وی سی و کریتیو و پاناسونیک دارند بهترین کلیپ مال شرکت koss هست که قیمت کمی هم داره حدود 20 دلار ولی ایران نیست البته با قیمت های خیلی بیشتر هم تو خارج هست ولی با احتساب قیمت با این مدا قابل رقابت نیست. مدل هایی هم که تو ایران هست از لحاظ کیفیت خیلی نمیپسندم حتی این سونی که خودم دارم.

t_tanhayam
21-07-2010, 18:43
من چند مدلي CLIP از مارك هاي مختلف دارم فكر ميكنم بهترينشون البته از نظر من ونه سايت ومنبع معتبري بين مدلهايي كه ديدم اين دو مدل باشه

SONY MDR-Q33 MADE IN JAPAN

VICTOR AL 53 MADE IN JAPAN

البته خوب در CLIP باز هم تجربه شخصيم هست صداهاي ريز رو اونطور كه بايد نداريم همينطور ميانه :8:

omidkk
22-07-2010, 16:30
من میخوام یه هدفون تو گوشی بگیرم از بین مدلهای زیر کدوم رو انتخاب کنم؟ یا مثلا دور و بر ۷۰ تومن sennheiser هم چیزی داره؟ و شماره نمایندگیش رو هم میخواستم

Aurvana

ep630i

She 9800

Sony nc22

mamad gonzo
23-07-2010, 19:18
من میخوام یه هدفون تو گوشی بگیرم از بین مدلهای زیر کدوم رو انتخاب کنم؟ یا مثلا دور و بر ۷۰ تومن sennheiser هم چیزی داره؟ و شماره نمایندگیش رو هم میخواستم

Aurvana
ep630i
She 9800
Sony nc22

کاش میگفتی چه سبکی بیشتر گوش میدی ولی اگه مایلی سنهایزر بگیری یه گزینه خوب واست در نظر دارم cx300 که همین دورور ور 60 بود ....
واسه کسی که موزیک راک یا متال گوش میده گزینه مناسبتریه . و گویا بیس خوبی هم داره

omidkk
23-07-2010, 19:41
کاش میگفتی چه سبکی بیشتر گوش میدی ولی اگه مایلی سنهایزر بگیری یه گزینه خوب واست در نظر دارم cx300 که همین دورور ور 60 بود ....
واسه کسی که موزیک راک یا متال گوش میده گزینه مناسبتریه . و گویا بیس خوبی هم داره

من شماره سنهایزر رو هم میخواستم و هدفونی رو میخواستم که هم صداش شفاف باشه و هم بیسش خوب باشه راستی akg k330 چطوره؟

mamad gonzo
23-07-2010, 19:51
من شماره سنهایزر رو هم میخواستم و هدفونی رو میخواستم که هم صداش شفاف باشه و هم بیسش خوب باشه راستی akg k330 چطوره؟
شماره سنهایزر که فکر کنم یه 200 باری تو این تاپیک بچه ها گذاشتن ...یه سرچی بزن :27:
330 رو هم نمیدونم چطوره ... نه تست کردم نه اطلاعاتی ازش دارم ولی فکر میکنم رفیقمون paceful بتونه در مورد 330 کمکت کنه..

Benygh
24-07-2010, 12:20

شماره سنهايزر :

021-66950405 الي 7

آقا من تماس گرفتم 555 رو نداشتند ...
کسي جايي سراغ نداره ؟! خيلي دنبال اين مدلم ...

rave-87
25-07-2010, 01:07
با سلام

در مورد شفافیت صدای هدفونهای سن هایزر شنیدم که خیلی خوبن

می خواستم بدونم این شفافیت باعث از دست رفتن بیس آهنگ ها و بی روح شدنشون نمیشه؟

آخه امپدانس هدفون های سن هایزر 16 اهم هست که همین مطلب من رو بیشتر به شک انداخته

من فقط برام موزیک مهمه و کار دیگه ایی با هدفونم ندارم

سبک راک و زیر شاخه اصلیش (متال) رو گوش میدم

پلیرم آیپاد تاچ

هدفون in ear میخوام

با توجه به مدل های در دسترس در ایران من بیشتر بین سنهایزر مدل IE7 و آ ک گ مدل K370 مرددم

مشخصات آ ک گ همگی از سنهایزر بالاتره ( بازه فرکانسی و امپدانس و ...) ولی خودم سنهایزر رو به عنوان برند حرفه ایی تری می شناسم
اگه کسی میتونه کمکم کنه واقعا خوشحال می شم:31:
:31:

mamad gonzo
25-07-2010, 20:57
با سلام

در مورد شفافیت صدای هدفونهای سن هایزر شنیدم که خیلی خوبن

می خواستم بدونم این شفافیت باعث از دست رفتن بیس آهنگ ها و بی روح شدنشون نمیشه؟

آخه امپدانس هدفون های سن هایزر 16 اهم هست که همین مطلب من رو بیشتر به شک انداخته

من فقط برام موزیک مهمه و کار دیگه ایی با هدفونم ندارم

سبک راک و زیر شاخه اصلیش (متال) رو گوش میدم

پلیرم آیپاد تاچ

هدفون in ear میخوام

با توجه به مدل های در دسترس در ایران من بیشتر بین سنهایزر مدل IE7 و آ ک گ مدل K370 مرددم

مشخصات آ ک گ همگی از سنهایزر بالاتره ( بازه فرکانسی و امپدانس و ...) ولی خودم سنهایزر رو به عنوان برند حرفه ایی تری می شناسم
اگه کسی میتونه کمکم کنه واقعا خوشحال می شم:31:
:31:
والا این مدلا رو در دسترس واسه خرید داری؟
جایی دیدی؟
البت دومیو فکر کنم پایتخت گیر بیاد ....
اگه راک گوش میدی به نظرم (یعنی اگه من جات بودم) تو دو تا برند سنهایزر و akg .. میرفتم سمت ای کا جی چون کلا کارای این هدفون و اینجور سبکا یه جورایی چفت شده .... همونطور که کریتیو بیشتر با دنس و تکنو و پاپ چفت میشه

شماره سنهايزر :

021-66950405 الي 7

آقا من تماس گرفتم 555 رو نداشتند ...
کسي جايي سراغ نداره ؟! خيلي دنبال اين مدلم ...
همینه دیگه بازار محدود هدفون تو ایران متاستفانه این چیزا رو داره ...
باید منتظر باشی بیارن .. فکر نکنم جای دیگه ای باشه حالا ضرر نداره یه سر ژایتخت برو سراغ این مدلو بگیر ...
اخه بدبختی اینجاس که فکر کنم قبلا یه مغازه تو پایتخت کاراس سنهایزر رو داش ولی مثل اینکه جم کرده ... ولی تو یه سر برو .. تیر در تاریکی

rgrgred
26-07-2010, 00:28
BEYERDYNAMIC DTX100 EARPHONES IN WHITE (DTX 100)

Monster Diddy Beats In-Ear Headphones

SENNHEISER CX980 PREMIUM IN-EAR ISOLATING EARPHONES (CX 980)

ULTIMATE EARS 700 SOUND ISOLATING EARPHONES

AKG K390 NC

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pg

Lady Gaga Heartbeats Black Headphones by Monster

Monster Beats Tour By Dr Dre In-Ear Heaphones

Ultimate Ears Super.fi 5 Pro Earphones (Metallic Black)

واسه سبک پاپ و اکولایزر روی Dance همیشه تظیمه کدوم از این هدفون ها بیشتر جواب می ده برای ایپاد ؟ مشکلی نیست ااگه تو ایران نباشه )

panther99
26-07-2010, 01:07
آقا قیمت این aurvana کریتیو رو کسی داره الان ؟؟؟؟ آخرین قیمتش رو میخوام ؟؟؟
تو این رنج بهترین هدفون برای ترنس چی هست ؟؟؟ ( بیس عالی و صدای شفاف )

rave-87
26-07-2010, 01:35
[QUOTE=mamad gonzo;5208013]والا این مدلا رو در دسترس واسه خرید داری؟
جایی دیدی؟
البت دومیو فکر کنم پایتخت گیر بیاد ....
اگه راک گوش میدی به نظرم (یعنی اگه من جات بودم) تو دو تا برند سنهایزر و akg .. میرفتم سمت ای کا جی چون کلا کارای این هدفون و اینجور سبکا یه جورایی چفت شده .... همونطور که کریتیو بیشتر با دنس و تکنو و پاپ چفت میشه

این که گفتی هدفونهای akg ا سبک متال بیشتر جورن رو میشه یکم بیشتر توضیح بدی:10:

peaceful1
26-07-2010, 10:26

Monster Diddy Beats In-Ear Headphones

SENNHEISER CX980 PREMIUM IN-EAR ISOLATING EARPHONES (CX 980)

ULTIMATE EARS 700 SOUND ISOLATING EARPHONES

AKG K390 NC

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pg

Lady Gaga Heartbeats Black Headphones by Monster

Monster Beats Tour By Dr Dre In-Ear Heaphones

Ultimate Ears Super.fi 5 Pro Earphones (Metallic Black)

واسه سبک پاپ و اکولایزر روی Dance همیشه تظیمه کدوم از این هدفون ها بیشتر جواب می ده برای ایپاد ؟ مشکلی نیست ااگه تو ایران نباشه )

دوست من این هدفون های که با هم مقایسه کردی اصلا هم خون هم خانواده نیستند.
نه به اون آخری با اون کیفیت نه به اون monster که یک برند تبلیغاتی هستش نه به اون akg نویز کنسولینگ دار اصلا کسی این ها رو با هم مقایسه نمیکنه چون ضمینه استفاده متفاوت هست.

rgrgred
26-07-2010, 11:16
دوست من این هدفون های که با هم مقایسه کردی اصلا هم خون هم خانواده نیستند.
نه به اون آخری با اون کیفیت نه به اون monster که یک برند تبلیغاتی هستش نه به اون akg نویز کنسولینگ دار اصلا کسی این ها رو با هم مقایسه نمیکنه چون ضمینه استفاده متفاوت هست.

ممنون " خــــوب راستش اخری Ultimate Ears Super.fi 5 Pro Earphones (Metallic Black

یکی بود استفاده کرده بود می گفت کیفیتش خداس " فعلا تو امریکا شاحه این هدفون "

شما چی پیشنهاد می کنید ؟ مهم نیست ایران نباشه " بهترین ها تو قیمت 200 " 300 توومن برای پاپ 8×6- دنس - رپ چی هست ؟

جالب اینجاس اونی که گفت کیفیت این هدفون بالاست گفت کیفیت ایپاد هم خیلی پاییه " cowon رو پیشنهاد کرد

:20:

peaceful1
26-07-2010, 11:29
شما پلیرت رو بگو تا میگی یک نگاهی به هدفون زیر بنداز:
Ultimate Ears triple.fi 10 Pro