PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری مناسب

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

peaceful1
18-02-2010, 19:01
مرسی خیلی جالب و مفید بود شما همه این ها رو از قبل میدونستی
امیدوارم از این مطالب مفید از شما بیشتر ببینم
باز هم مرسی

mamad gonzo
18-02-2010, 19:11
Sennheiser: یک کمپانی آلمانی صاحب نام با بیشتر از 60 سال سابقه. محصولات اصلیش هدفون و میکروفون و هدست های هوانوردی هست. میشه گفت همه نوع هدفون در هر رنج قیمتی تولید میکنه.
Grado: که امریکایی هست و فقط هدفون های open تولید میکنه. محصولاتش از نظر کیفیت صدا کم رقیب هستند. هر چند برای استفاده ی طولانی مدت چندان راحت نیستند.

چقدر شرکت دیوونه ای !
منم از کیفیتشون زیاد تو نت تعریف شنیدم ولی چرا یکی از مهمترین فاکتورهای هدقون ON EAR ( راحتی برای استفاده نسبتا طولانی) رو رعایت نمیکنن؟
از عکس هدفوناش هم میشه طراحی ضعیف رو حدس زد ...

seymour
18-02-2010, 19:50
جایی sure وultimate ear تو ایران می فروشند؟
shure که عمراً.. من خودم فقط دو سه بار از نزدیک دیدمش!!! .. UE شاید پاساژ پایتخت، من یکی دوبار، تک مدل دیدم ازش. (طبق دوم روبروی پله برقی که میای بالا)

آیا مدل Sennheiser MX W1 در ایران موجوده؟
احتمالش خیلی کمه.. زنگ بزن به نمایندگی هاش بپرس .. شماره نمایندگی هاش رو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گفته ام.

چقدر شرکت دیوونه ای !
منم از کیفیتشون زیاد تو نت تعریف شنیدم ولی چرا یکی از مهمترین فاکتورهای هدقون ON EAR ( راحتی برای استفاده نسبتا طولانی) رو رعایت نمیکنن؟
از عکس هدفوناش هم میشه طراحی ضعیف رو حدس زد ...
به brand محبوب من توهین کردی؟!! ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

peaceful1
18-02-2010, 21:44
یک هدفونی که خیلی دوست دارم UE-pro18هست
حیف که نه هست و نه پولش رو دارم(1400$)
گرونترین هدفون inear

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

phonak یکی از هدفون های محبوب anythingbutipod هست Martin Sägmüller )dftk) یکی از مدیران این سایت تازگی به شرکت این هدفون سری زده و یک review نوشته که من رو بیشتر کنجکاو کرده جالب هست که 3 مدل بیشتر نداره در دو رنگ اون هم بافرق ناچیز مثلا یکی mic داره اون یکی نداره

فکر کنم شرکت اصلی کارش تولید سمعک هست

اگه کسی درباره این مارک چیزی میدونه خوشحال میشم بگه من که چیز زیادی دستگیرم نشد

mamalikhan65
19-02-2010, 14:35
چرا باید هدفون همراه محصولات کریتیو کیفیتش از هندزفری همراه نوکیا پایین تر باشه؟

milad_takjoo
19-02-2010, 14:54
چرا باید هدفون همراه محصولات کریتیو کیفیتش از هندزفری همراه نوکیا پایین تر باشه؟

وقتی که یک موبایل میخری کار اصلیش آهنگ نیست که....هزار تا کار میکنه آهنگ هم یکی ...پس اگه هدفون عالی هم بذارن اقتصادی نیست....شاید یکی اصلا جنبه موزیک اون گوشی رو در نظر نگرفته باشه و واسه چیزه دیگه ای گرفته باشه (مثلا دوریین یا نرم افزار)

ولی یک پخش کننده موسیقی کارش همینه و کسایی میرن طرفش که موسیقی رو به طور حرفه ای گوش میدن و دنبال میکنن...پس باید یک هدفون خوب توش باشه

hamed_666
19-02-2010, 15:16
به نظرتون هدفون هاي وايرلس Marshal كه قيمتش 18 تومن هستش به درد ميخوره !؟

DJ POLESTAR
19-02-2010, 16:08
حامد جون اگه میخوای صاحب یه هدفون درست و حسابی بشی که هم وایرلس باشه و هم کیفیتش عالی باشه باید پول زیادی بصرفی باید از 30 تونن بالاترش رو بگیری ولی اگه در رنج معمولی میخوای که هدفون خیلی هست تو همین قیمتی که گفتی!
حالا فردا میریم از سهند یکی برات میخریم:31:

mamad gonzo
19-02-2010, 16:41
shure که عمراً.. من خودم فقط دو سه بار از نزدیک دیدمش!!! .. UE شاید پاساژ پایتخت، من یکی دوبار، تک مدل دیدم ازش. (طبق دوم روبروی پله برقی که میای بالا)

احتمالش خیلی کمه.. زنگ بزن به نمایندگی هاش بپرس .. شماره نمایندگی هاش رو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گفته ام.

به brand محبوب من توهین کردی؟!! ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ما کی باشیم به گرادو توهین کنیم ...
میشه اسمشو انتقاد گذاشت...
به قول اون اقاهه به هر ترتیب...

seymour
19-02-2010, 20:45
ضمن اینکه برداشت شخصی کاربری که مدتها با هدفون موبایل کار کرده در این قضیه شدیداً موثره .. من در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هم توضیح داده ام که عادات کاربرها و به تبع اون، سیاست های کمپانی ها باعث شده اصلاً نسلی از کاربرها بوجود بیاد که برداشت اش از مفهوم صدای خوب شدیداً متکی به تجربه های موسیقیایی با موبایل-هدفون هایی که صدا رو به قصد تاکید رو باس دستکاری می کنن - و انکدینگ (فرایند تولید mp3) هایی که اساساً برای چنین شرایطی تنظیم میشن شده ..

این معناش این نیست که "داداش برو گوشت رو عوض کن یا موبایلت رو بنداز دور!" (شوخی) -- صرفاً میخوام بگم این یه بحث بسیار قدیمی فلسفی هستش که انسان، اون چیزی رو که بهش عادت داره بهتر می دونه . ما دوستانی اینجا داشته ایم که رسماً گفته ان هدفون 5-6 هزار تومنی شون رو بهتر از هدفون 70 هزار تومنی تحسین شده می دونن! (باز تکرار می کنم که قصد جسارت ندارم -- صرفاً میخوام بگم زمان لازمه -- همین.)

اینطور فرض کن که هدفون های (فول سایز دیگه -- یعنی اینا که گوشی بزرگ دارن که کل گوش رو می پوشونه؟) وایرلس چندتا مارک معتبر بازار، حداقل 60 تومن هستند . حالا خودت براساس فرمول "هرچی پول بدی آش میخوری" حساب و کتاب کن که می ارزه یا نه .. شایدم واسه یکی بیارزه ..

Soor_e_Sraphil
19-02-2010, 21:26
آقا من هنوز جوابمو نگرفتم...با 100 تومن بهترین هدفونی که میشه گرفت چیه؟
ضمنا من یکی از رفیقام الآن دوبی... تا اونجایی هم که من سرچ کردم Bose و sennheiser و shure تو دوبی شعبه دارن، که اگه بخوام از دوبی بگیرم می تو نم تا طرفای 170 تومن سر کیسه رو شل کنم...

mamad gonzo
19-02-2010, 23:58
سمیور جان بازار هدفون هایی که تو ایران کم پیدا میشه یا گیر نمیاد رو بهتر میشناسه ... باید صبر کنی تا اون رانماییت کنه
من میگم یه سری به سایت sennheiser و shure بزنی یه نیگاه به مدل هاش بندازی چون اگه دوبی نمایندگی دارن هر چی تو سایتشون هست حتما میتونی بگیری ... مثل نمایندگی های ایران نیس که ربع کارای شرکتشون رو میارن!

peaceful1
20-02-2010, 00:35
ضمنا من یکی از رفیقام الآن دوبی... تا اونجایی هم که من سرچ کردم Bose و sennheiser و shure تو دوبی شعبه دارن، که اگه بخوام از دوبی بگیرم می تو نم تا طرفای 170 تومن سر کیسه رو شل کنم...

ببین به این راهتی نیست شما بگو کدوم پخش کننده رو داری یا شاید به کامپیوتر می خواهی وصل کنی و چه نوع آهنگی گوش میدی
ولی خوب به طور کلی من چند مدل پیشنهاد میکنم
Audio-Technica ATH-M50
با کیفیت ترین clip دنیا koss ksc 75
یا grado sr60i
Sennheiser CX 500
denon AH-d1001k

اگه محدودیت مالی اصلا نداری Sennheiser HD 650 فوق العاده است

prowler88
20-02-2010, 01:51
شما چه نوع هدفونی مد نظرته؟ فول سایز میخوای بگیری؟

Soor_e_Sraphil
20-02-2010, 12:33
تو پستای قبلی نوشتم... من برای Ipod Touch می خوام. Trip hop و electronic و Rock بیشتر گوش میدم یعنی با محدوده ی فرکانسی زیادی سر و کار دارم... کلا In ear ها رو بیشتر می پسندم ولی اگه on ear خوب هم گیر بیاد که بد نیس...و اینکه آیا توی محدوده ی بودجه ی من Sound isolate گیر میاد؟

peaceful1
20-02-2010, 12:58
همان طور که شما می دانیدNoise isolate یعنی صدای محیط وارد هدفون نشه تو همه هدفون ها سعی شده رعایت بشه
noise cancelling اگه مد نظر شما هست این عاملی هست که اصلا به کیفیت خروجی ربطی نداره و عموم در حجم صدای نسبتا بالا کمی هیث میاورد و گاهی فرکانس خروجی هم دست کاری میشه به نظر من بهتر نباشه
ipod چون حجم صدای خروجیش خیلی کم هست من همون inear توصیه میکنم
Denon AH-C551K
Sennheiser CX 500
denon c710
klipsch image s4
هر کدوم تو یک چیزی از دیگری بهتر هست من میگم شما خودت انتخاب نهایی رو بکن
من خودم آخری رو بیشتر دوست دارم
با جستجو در انترنت میشه به راحتی مقایسه بین اینا را پیدا کرد
اگه خارج از ایران خواستی بخری inear َAKG بزار کنار اصلا با لحاظ کردن قیمت این برند ها وخیلی برند های دیگه مدل های قابل قبول تری دارند
ولی اگه بخوام به کسی با اطمینان یک مدل بگم میگم
Sennheiser CX 500

Soor_e_Sraphil
20-02-2010, 15:05
رفیق حالا قیمت cx 500 و S4 چنده تو ایران؟
بزار یه جور دیگه بپرسم: اگه Peaceful بخواد تو دوبی تا سقف 170 تومن برای آی پادش یه In ear بخره، چی می خره؟

peaceful1
20-02-2010, 15:28
klipsch image s4 تو ایران نیست قیمتش حدود80$ من دوس دارمش ولی چون تو بعضی فرکانس ها یک سری bug داره به کسی توصیه اکید نمیکنم
سنایزر که گفتم بین 70$ تا 100$ هست و یکی از محبوب ترین های low end در دنیا هست خیلی ازش تعریف شنیدم و در ایران حدود 210000 تو مان هست
من به شما همون سنایزر پیشنهاد میدم

peaceful1
20-02-2010, 15:42
خرابی هدفون خیلی زیاد هست یک چیزی نگیر که اگه زیر 2 ماه خراب(مثلا) شد خیلی ناراحت بشی
من میگم لزومی نداره حتما 170000 تومان رو پر کنی همون سنایزر برای itouch فوق العاده است

prowler88
20-02-2010, 15:47
تو پستای قبلی نوشتم... من برای Ipod Touch می خوام. Trip hop و electronic و Rock بیشتر گوش میدم یعنی با محدوده ی فرکانسی زیادی سر و کار دارم... کلا In ear ها رو بیشتر می پسندم ولی اگه on ear خوب هم گیر بیاد که بد نیس...و اینکه آیا توی محدوده ی بودجه ی من Sound isolate گیر میاد؟
به نظر من هم این هزینه برای in-ear حداقل برای استفاده با iPod زیاده. چون خود پلیر از نظر کیفیت صدا عالی نیست. ولی خب من مدل های shure رو بیشتر می پسندم.

peaceful1
20-02-2010, 16:26
به نظر من مقایسه sure و بعضی مارک ها یا حد اقل یک سری از مدل های بعضی مارک ها در محدوده 100000 تومان مثل مقایسه خودر کره ای و ژاپنی با آلمانی تو محدوده قیمت قیمت 0 5میلیون هست شما کدوم رو بر میداری؟
من باشم کره ای یا ژاپنی رو بر میدارم

Soor_e_Sraphil
20-02-2010, 17:31
بابا اينقد نزنين تو سر Itouch مگه چندتا پلير تا حالا بالا دسش اومده؟ منهاي Creative X-fi من تا حالا تو كيفيت چيزي بالا دسش نديدم.
و اينجوري كه تا حالا گفتين، پس CX500 بهترين انتخابه، توي اين رنج قيمت...
و اينكه نظرتونو راجع به PXC 250 هم مي خواستم بدونم...
و از اينكه راهنماييم مي كنين ممنونم.

prowler88
20-02-2010, 18:20
بابا اينقد نزنين تو سر Itouch مگه چندتا پلير تا حالا بالا دسش اومده؟ منهاي Creative X-fi من تا حالا تو كيفيت چيزي بالا دسش نديدم.

البته منظور من این نبود که کیفیت صدای آیپاد بده. در مقایسه با کووان و کریتیو گفتم.

بین in-ear های زیر 150 تومن یا همین حدود قیمت از این مدل ها تعریف شده:
Klipsh Image S4
Etymotic hf5
Monster Turbine

نظر من روی S4 هست. سنهایزر صدای خاص خودشو داره که ممکنه به مزاج بعضی ها سازگار نباشه (البته هم هدفون فول سایز و هم in-ear که خودم استفاده میکنم سنهایزر هست)

peaceful1
20-02-2010, 18:21
من خیلی پلیر دیدم از لحاظ:
کیفیت صدا
عمر باطری
مدتشارز در طول زمان استفاده
حجم صدا
انعطاف پذیری اکولایزر و افکت(که تقریبا این یک قلم رو نداره)
سخت افزار صدا (dac cheap)
ازipod بهتر بودن
خیلی چیز های بهتر هست این یک چیزی نیست که از خودم بگم تو همه سایت های تخصصی صدا در دنیا با کلی دلیل همین رو میگن
ipod فقط بخواتر امکانات بسیار عالی و صفحه بزرگ و با حساسیت بالا گرافیک خوب پشتیبانی کمپانی های بزرگ در ساخت بازی و نرم افزار و کلی سنسور و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مطرح هست..............
مطرح ترین برند ها در صدا:
sony,iriever,creative sansa,cowon ,sumsung

ولی خوب خیلی فرق عجیب و قریبی نداره ولی خوب کمی این ها بهتر هستند

fabio montari
20-02-2010, 18:52
سلام دوستان
به نظرتون با 100 یا 140 تومن یه هدفونه خوب چی میشه خرید ؟
مثلا akg یا sony

fabio montari
20-02-2010, 19:02
نظرتون درباره این
و
این چیه ؟

prowler88
20-02-2010, 19:04
سلام دوستان
به نظرتون با 100 یا 140 تومن یه هدفونه خوب چی میشه خرید ؟
مثلا akg یا sony
چه نوع هدفونی منظورتونه؟ فول سایز؟ (یعنی از اینا که دور گوش رو کامل میگیره) یا in-ear؟ (که داخل گوش فرو میره؟)

fabio montari
20-02-2010, 19:07
و این مدل
چنده اصلا پیدا میشه چون اونجا نوشته نسخه محدود
من میخوام برم ترکیه عید از اونجا شاید بتونم بگیرم به نظرتون کدوم از اون ها بهتره

fabio montari
20-02-2010, 19:19
چه نوع هدفونی منظورتونه؟ فول سایز؟ (یعنی از اینا که دور گوش رو کامل میگیره) یا in-ear؟ (که داخل گوش فرو میره؟)
نه full میخوام in-ear هم زینهایسر دارم هم سونی هم کریتیو
یه فول میخوام که حالا حالا ها عوضش نکنم

peaceful1
20-02-2010, 19:29
من خودم یک بار تا دم خریدن 450 رفتم ولی خوب همان طور که میدانید سری مینی 30 میلی وات بیشتر نیست که من حجم صدای 300 میلی به بالا مد نظرم بود پس نشد که نشد
ولی مشخصات فنی اون واقعا من رو شگفت زده کرده بود تفکیک پذیری بیسار بالا مشخصات فنی بسیار خوب استفاده از مواد نسبتا مرغوبتر به نسبت بقیه akg های هم قیمت و برنده شدن بهترین جایزه در زمینه طراحی بخواتر طراحی خوب و راحتی در هنگام استفاده

seymour
20-02-2010, 20:08

اونچه که دست میگن و تجربه هم نشون داده که درست میگن براساس این سناریو هستش که شما بری یه هدفون گرون بخری و بعد روی پلیری ازش استفاده کنی که توانایی استفاده از حداکثر توانایی اون هدفون رو نداره.. چه بخاطر مشخصات فنی اش، چه بخاطر کیفیت خروجی اش ... بخصوص برای خیلی از دوستان این قضیه صدق می کنه که میرن سمت ترکیب هایی مثل فلان موبایل و فلان هدفون گرون قیمت، یا آیپاد تاچ و هدفون گرون قیمت ..

بله - ما بخیل نیستیم و اصلاً شاید یکی بگه "آقا دلم میخواد .. پولداریه دیگه!" ... یا در یه حالت منطقی تر، شاید بخواد این هدفون رو روی PC و سینمای خانگی و چیزای دیگه هم استفاده کنه که این توجیه درست تریه...

seymour
20-02-2010, 20:14
و این مدل
چنده اصلا پیدا میشه چون اونجا نوشته نسخه محدود
من میخوام برم ترکیه عید از اونجا شاید بتونم بگیرم به نظرتون کدوم از اون ها بهتره

اگه قصد داری خارج از کشور خرید کنی، ولی نه جایی که مطمئن باشی یه مدل خاص گیر میاد (مثل همین ترکیه)، بهتره چندین مدل مناسب رو لیست کنی... کار از محکم کاری عیب نمی کنه..

ضمن اینکه اگه چندین هدفون مارک معتبر داری، آیا باهاشون مشکلی داری یا ناراضی هستی که یکی دیگه میخوای بخری؟ (جواب این سوال میتونه توی انتخاب بعدی ات هم مهم باشه) ...

کنجکاوم، دقیقاً چه مدلهایی از هر کدوم از این سه تا رو داری؟ (به همون علت بالا، لازمه)

چه سبک(های) موسیقی گوش می کنی؟ (به همون علت بالا دونستن پاسخ این سوال نیازه)

fabio montari
20-02-2010, 20:33
:31:خوب هدفون که اصلا ندارم فقط ایرفون دارم
cx300
ex35
ep830
ep630
mdr-nc020 sony
تنها مشکلم اینکه هدفون ندارم
ترنس و متال هم گوش میدم

recordgraphic
20-02-2010, 20:46
می خوای هدفون حرفه ای بگیری فقط سونی

Soor_e_Sraphil
20-02-2010, 20:57
نه رفيق من مايه دار نيسم. ماهي 500 تومن بيشتر حقوق نمي گيرم... زياد موزيك گوش ميدم. يه چيزي تو مايه هاي 8-9 ساعت در روز...آره شايد از هدفونه براي Fl Studio هم استفاده كنم...اينم پروفايل Last.fm من:

mamalikhan65
20-02-2010, 21:28
وقتی که یک موبایل میخری کار اصلیش آهنگ نیست که....هزار تا کار میکنه آهنگ هم یکی ...پس اگه هدفون عالی هم بذارن اقتصادی نیست....شاید یکی اصلا جنبه موزیک اون گوشی رو در نظر نگرفته باشه و واسه چیزه دیگه ای گرفته باشه (مثلا دوریین یا نرم افزار)

ولی یک پخش کننده موسیقی کارش همینه و کسایی میرن طرفش که موسیقی رو به طور حرفه ای گوش میدن و دنبال میکنن...پس باید یک هدفون خوب توش باشه
ولی من گفتم احساس میکنم کیفیت گوشی نوکیا خیلی بهتر بوده.به همین خاطر برام عجیب بود.بابام یه زن داره ولی واقعا ناامیدم کرد کیفیت صداش.ولی گوشی نوکیارو که گذاشتم روش امیدوار شدم بهش!واقعا نوکیا بهتر بود.تازه میتونستی تغییر اکولایزر هارو وسایر تنظیمات رو بفهمی

Highbury
20-02-2010, 22:17
اقا ep-635 رو خریدم اما چرا انقدر این کوتاه هستش؟ اعصابم ریخته به هم نمیشه با کامپیوتر گوش داد باید کلم رو توی مانیتور ببرم مگه این یک متر و 20 سانت نیست؟

prowler88
20-02-2010, 23:20
در حالت عادی HD555 سنهایزر رو بهت پیشنهاد میکردم. ولی با توجه به سبک هایی که گوش می کنی شاید خیلی جالب نباشه. با این اوصاف از AKG یا Denon اگه بگیری شاید بهتر باشه. البته از سنهایزر HD280 هم هست فکر میکنم این یکی کاملا مناسب باشه.

اقا ep-635 رو خریدم اما چرا انقدر این کوتاه هستش؟ اعصابم ریخته به هم نمیشه با کامپیوتر گوش داد باید کلم رو توی مانیتور ببرم مگه این یک متر و 20 سانت نیست؟
اصولا اینا برای استفاده با کامپیوتر طراحی نشده اند و عجیب نیست که باهاش مشکل داشته باشی. این رو هم در نظر بگیر که اگه قرار باشه هدفونی که یه سیم دراز داشته باشه رو با خودت ببری بیرون بذاری جیبت چقدر دردسرساز میشه.

Highbury
21-02-2010, 00:01
نه بابا اتفاقا حمل و نقل 630 راحت تره چون نازک تره و اصلا احساس نمیکنی اما گردن بند این با این که کوتاه هست حجم بیشتری اشغال میکنه واقعا تو پاچم رفته و نمیتونم ازش استفاده کنم الان اعصابم خورده نمیدونم چیکارش کنم.انداختمش زیر تختم چون اگه چشمم بهش بخوره پارش میکنم

dj_mesmol
21-02-2010, 16:24
با سلام
برای Samsung YP-P2 دنبال یه هدست بلوتوس میگردم
دنبال یه چیزی تو این مایه ها هستم البته نه به زشتی این

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ضمنا با توجه به اینکه این محصول به موبایل لینک میشه آیا هدست ی هست که میکروفن هم داشته باشه برای صحبت (امروز یه مدلی رو تو تاکسی دیدم که رو خود هدست میکروفن هم داشت و چندتا دکمه برای کار با پیلر استارت استوپ و....)

ضمنا برا قیمت هم فکر کنم تا 50تومن کافی باشه(یا 70 تومن)
ممنون از توجهتون

seymour
21-02-2010, 21:13
با سلام
برای Samsung YP-P2 دنبال یه هدست بلوتوس میگردم
دنبال یه چیزی تو این مایه ها هستم البته نه به زشتی این

ضمنا با توجه به اینکه این محصول به موبایل لینک میشه آیا هدست ی هست که میکروفن هم داشته باشه برای صحبت (امروز یه مدلی رو تو تاکسی دیدم که رو خود هدست میکروفن هم داشت و چندتا دکمه برای کار با پیلر استارت استوپ و....)

ضمنا برا قیمت هم فکر کنم تا 50تومن کافی باشه(یا 70 تومن)
ممنون از توجهتون
هدفون های بلوتوث باکیفیت معدود هستند .. باید بگردی پاساژ های کامپیوتری رو... به نظرم jabra یه مدل خوب داره که مثلاً پاساژ ایرانیان (دور میدون ولی عصر) میتونی پیداش کنی... همین حدود 70 تومن.

//

موبایل و هدست: اگه بخوای جواب تلفن رو بدی میشه از میکروفون خود دستگاه هم استفاده کرد.. اما با توجه به اینکه یه هدست بلوتوث هم براش معرفی کرده بودند.. برداشت من اینه که توانایی اون کار رو هم که گفتی داره... اما باز مساله اینه که شما باید توی بازار ایران هدست بلوتوث پیدا کنی که کمیابه و نمونه های باکیفیت کمیاب تر...

با این حال مساله سازگاری رو هم در نظر بگیر (بالاخره این یه قابلیتی که توی خود پلیرها هم گیر نمیاد به این راحتی و طبیعیه اگه سامسونگ هم مشکلاتی در اول راه داشته باشه) و اینکه کلاً چقدر چنین چیزی میتونه استفاده داشته باشه و می ارزه 70 تومن بابتش پول بدی یا نه .. (اگه پولداری که هیچ!)

یه اکستنشن (اتصال برای طولانی کردن سیم) براش بگیر: 1 متری اش باید زیر 500 تومن باشه و طولانی ترش هم زیر 1000 تونن ... مشکلت حل میشه و افت کیفیت هم نخواهی داشت.

milad_takjoo
21-02-2010, 21:31
ولی من گفتم احساس میکنم کیفیت گوشی نوکیا خیلی بهتر بوده.به همین خاطر برام عجیب بود.بابام یه زن داره ولی واقعا ناامیدم کرد کیفیت صداش.ولی گوشی نوکیارو که گذاشتم روش امیدوار شدم بهش!واقعا نوکیا بهتر بود.تازه میتونستی تغییر اکولایزر هارو وسایر تنظیمات رو بفهمی

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18::18::18::18::18::1 8:
من خودم n95 8g دارم ولی صداش به گرد پای x-fi هم نمیرسه اونم تازه با بهترین هدفون های بازار......:8:
یادمه توی اتوبوس دانشگاه وقتی با موبایل با صدای 100 آهنگ گوش میدادم فقط صدای اتوبوس رو می شنیدم:31:
ولی حالا با کمترین ولوم متوجه نمیشم کی رسیدم دانشگاه:27:
چه از لحاظ کیفی چه بلندی و چه باس صدا موبایل به پای x-fi2 نمیرسه ..حالا هدفونش(که 30 تومن هم قیمت داره)واقعا که افتضاحه.......:13:

bilmazlar
22-02-2010, 12:01
سلام دوستان

من دیروز یه هدفون کریتیو ep630 از پاساژ ایران خریدم که گارانتی شاب رو هم داره (17000 تومن) کیفیت صداش خیلی خوبه.
ولی یه مشکلی که من باهاش دارم اینه که وقتی چیزی باهاش گوش نمی‌کنم اما تو گوشمه، یه صدای هیس دائمی توش هست که اذیت می‌کنه (سر کار وقتی به خروجی صدای مانتیور کامپیوترم وصله).
البته وقتی به لپتاپم میزنم این صدای هیس خیلی کمتره ولی باز هم یه مقداری به گوش می رسه و اگه یه مدت چیزی گوش نکنم خود به خود قطع می شه که فکر کنم علتش به خاطره اینه که کارت صوتی لپتاپ برای کم کردن مصرف باتری از مدار خارج می شه.
حالا می‌خوام بدونم این صدای هیس، عادیه تو این هدفون های توگوشی یا هدفون من اشکال داره. (البته این رو می‌دونم که این مشکل به کیفیت کارت صوتی و تجهیزات وابسته به اون هم مرتبطه.)

fabio montari
22-02-2010, 13:55
این صدای پسی پیس برای همه ایرفون های ean-ear هست علته علمیشو نمیدونم فقط

bilmazlar
22-02-2010, 16:02
این صدای پسی پیس برای همه ایرفون های ean-ear هست علته علمیشو نمیدونم فقط

ممنون. خیالم راحت شد.
با این شرایط، من فکر می کنم که علتش به خاطر وجود نویز تو تجهیزات الکترونیکی تولید و انتقال صوت تو کامپیوتر باشه که این هدفون های توگوشی چون نویز محیط رو حذف می کنن باعث می شن که هیس ناشی از نویز بهتر به گوش برسه.

seymour
22-02-2010, 20:00
سلام دوستان

من دیروز یه هدفون کریتیو ep630 از پاساژ ایران خریدم که گارانتی شاب رو هم داره (17000 تومن) کیفیت صداش خیلی خوبه.
ولی یه مشکلی که من باهاش دارم اینه که وقتی چیزی باهاش گوش نمی‌کنم اما تو گوشمه، یه صدای هیس دائمی توش هست که اذیت می‌کنه (سر کار وقتی به خروجی صدای مانتیور کامپیوترم وصله).
البته وقتی به لپتاپم میزنم این صدای هیس خیلی کمتره ولی باز هم یه مقداری به گوش می رسه و اگه یه مدت چیزی گوش نکنم خود به خود قطع می شه که فکر کنم علتش به خاطره اینه که کارت صوتی لپتاپ برای کم کردن مصرف باتری از مدار خارج می شه.
حالا می‌خوام بدونم این صدای هیس، عادیه تو این هدفون های توگوشی یا هدفون من اشکال داره. (البته این رو می‌دونم که این مشکل به کیفیت کارت صوتی و تجهیزات وابسته به اون هم مرتبطه.)
عادی نیست (یعنی اگه نویز محسوس می شنوی) و در عین حال نمیشه گردن هدفون انداهت .. بخصوص که شما میگی با تغییر محیط کاربری مقدار نویز تغییر می کنه...

فرضاً یه دلیل خیلی مرسومش میتونه این باشه که توی volume control کامپیوتر، تنظیمات مربوط به میکروفون روشن باشه (بخصوص boost میکروفون)

bilmazlar
22-02-2010, 22:26
عادی نیست (یعنی اگه نویز محسوس می شنوی) و در عین حال نمیشه گردن هدفون انداهت .. بخصوص که شما میگی با تغییر محیط کاربری مقدار نویز تغییر می کنه...

فرضاً یه دلیل خیلی مرسومش میتونه این باشه که توی volume control کامپیوتر، تنظیمات مربوط به میکروفون روشن باشه (بخصوص boost میکروفون)

البته همون طور که گفته بودم این نویز (صدای هیس) رو فقط وقتی می‌شنوم که آهنگ یا صدای دیگه از کامپیوتر پخش نمی‌شه.
درسته! روی لپتاپ خیلی کمه. اما از روی خروجی مانیتور کامپیوتر رومیزی محل کارم کاملاً محسوس و ناراحت کننده است. البته امتحان کردم وقتی که مستقیماً هدفون رو به خروجی کارت صدای پشت کیس وصل می‌کنم این نویز خیلی کمتر می‌شه و مطمئناً یه دلیل عمده‌اش همون کیفیت تجهیزات تولید و انتقال صداست.

در مورد این boost میکروفون هم چیزی نمی‌دونستم. حتماً بررسیش می‌کنم. خیلی ممنون که در این مورد راهنمایی کردین.

راستش 3 - 4 سال پیش یه هدفون توگوشی داشتم که با mp3 player مدل کریتیوی که داشتم خیلی خوب جواب می‌داد و از این نویزا نداشت. فکر می‌کنم باید هدفون رو روی چند تا دستگاه دیگه امتحان کنم ببینم وضعش روی اونا چطوره.

Soor_e_Sraphil
23-02-2010, 13:50
سلام دوستان...
کسی آدرس نمایندگی klipsch رو تو دبی نداره؟
مرسی...

peaceful1
23-02-2010, 15:48
Address Dealer Types Product Lines
HI FI CITY ELECTRONICS
Po Box 7344
Dubai
United Arab Emirates
Phone: 009714-2218505
Fax: 009714-2215258
feroz@hifi-city.com
از سایت کلیپش پیدا کردم

Soor_e_Sraphil
23-02-2010, 18:34
پیداش کردم:

fabio montari
23-02-2010, 22:58
امروز پایتخت بودم یه مدل akg گرفتم این مدل رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
k311 در کل میتونم بگم اشغال بود :41:

seymour
24-02-2010, 18:08
امروز پایتخت بودم یه مدل akg گرفتم این مدل رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
k311 در کل میتونم بگم اشغال بود :41:
اصلاً چی شد رفتی این رو گرفتی؟... اونطور که گفته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بودی یه ست کامل هدفون داری که میتونن در هر موقعیت تامینت کنن، چه نیازی به این بود؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fabio montari
25-02-2010, 13:01
:31:
داشتم رد میشدم دیدم فروشگاه دیجیتال پرا akg هست اوم مدله dj که محدود هم هست رو که نداشت منم همین جوری یه مدل گرفتم ببینم خوبه یا بد 26 تومن هم شد ولی بگن از earbud هه ایپاد خیلی خیلی بهتره و با کیفیت تره
ولی کلا من به in ear عادت کردم
و یه وسوال کجا ها به غیر ازپایتخت akg میفروشن

seymour
25-02-2010, 19:11
:31:
داشتم رد میشدم دیدم فروشگاه دیجیتال پرا akg هست اوم مدله dj که محدود هم هست رو که نداشت منم همین جوری یه مدل گرفتم ببینم خوبه یا بد 26 تومن هم شد ولی بگن از earbud هه ایپاد خیلی خیلی بهتره و با کیفیت تره
ولی کلا من به in ear عادت کردم
و یه وسوال کجا ها به غیر ازپایتخت akg میفروشن
با این اوصافی که گفتی، اگه می گفتی "خوشم اومده" عجیب بود.. نه؟... مقایسه in ear های سطح بالا با earbud زیر متوسط که نامردیه! (شوخی)

//

پاساژ ایران - روبرو پله برقی (طبقه اول) - فروشگاه رایتک.

mani6606
25-02-2010, 19:34
کلا تولیدات jaybird در چه سطح کیفی قرار دارد و مدل Sportdband در بازار ایران یافت میشه؟

fabio montari
25-02-2010, 21:52
با این اوصافی که گفتی، اگه می گفتی "خوشم اومده" عجیب بود.. نه؟... مقایسه in ear های سطح بالا با earbud زیر متوسط که نامردیه! (شوخی)

//

پاساژ ایران - روبرو پله برقی (طبقه اول) - فروشگاه رایتک.
:31: دقیقا ولی فکر کنم in ear هاش خیلی خوب باشن ولی از 70 تومن شروع میشه قیمتشون
مرسی از ادرس برم ببینم اون مدلی که من میخوام داره یا نه :10:

mamad gonzo
26-02-2010, 20:32
سلام... من چند روزی تبعید شده بودم!
اقا هدقون های با کیفیت رو تا سقف قیمت 160 دلار(قیمت امازون باشه) رو معرفی کنید که:
ON EAR باشه و پرتابل هم باشه چون من میخام همیشه همراهم باشه.....

کیفیتش نمیخوام مثلا همه چی رو ول کنه و بره سراغ بیس و بیسش خوب باشه من تقریبا همه سبکهای موسیقی رو گوش میدم و چیزی میخوام که به قول یارو all around باشه و واسه همه سبکها مناسب باشه....

مشاوره ای با سیمور داشتم و پیشنهاد خودم bose on ear بود که ممد جان موافق این بود...
خواستم اینجا هم مطرح کنم که اگه کسی هم چیز بهتری میشناسه دریغ نکنه.....
پس شد تا رنج 160 (به قول افغانیا دالار) یه پرتابل on ear ..

prowler88
26-02-2010, 21:48
سلام... من چند روزی تبعید شده بودم!
اقا هدقون های با کیفیت رو تا سقف قیمت 160 دلار(قیمت امازون باشه) رو معرفی کنید که:
ON EAR باشه و پرتابل هم باشه چون من میخام همیشه همراهم باشه.....

کیفیتش نمیخوام مثلا همه چی رو ول کنه و بره سراغ بیس و بیسش خوب باشه من تقریبا همه سبکهای موسیقی رو گوش میدم و چیزی میخوام که به قول یارو all around باشه و واسه همه سبکها مناسب باشه....

مشاوره ای با سیمور داشتم و پیشنهاد خودم bose on ear بود که ممد جان موافق این بود...
خواستم اینجا هم مطرح کنم که اگه کسی هم چیز بهتری میشناسه دریغ نکنه.....
پس شد تا رنج 160 (به قول افغانیا دالار) یه پرتابل on ear ..
به غیر از bose سری PXC از سنهایزر هم در نظر داشته باش.
Ultrasone هم یه مدل داره به اسم Zino که ظاهرا بدک نیست.

Capcom
28-02-2010, 02:46
سلام!

Creative Earphone EP-630
رو 10تومن گرفتم؟
میخواستم ببینم که ایا همین قیمت هست؟یا مارک اصل نیست؟!!

behjooei
28-02-2010, 09:34
10 تومن؟ نو؟ با گارانتي؟
فكر كنم Fake باشه پسر!

seymour
28-02-2010, 19:19
سلام!

Creative Earphone EP-630
رو 10تومن گرفتم؟
میخواستم ببینم که ایا همین قیمت هست؟یا مارک اصل نیست؟!!

10 تومن؟ نو؟ با گارانتي؟
فكر كنم Fake باشه پسر!
متاسفانه همونطور که رفیقمون گفت مدل fake (تقلبی) این هدفون خیلی همه گیره.. بخصوص اگه از مغازه هایی که نمایندگی اصلی کریتیو نیستند خریداری بشه ..

مثلاً اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو ببین که چند صفحه قبل دوست دیگه ای (از اول صفحه پست هایی که با دوستمون pooria.rio ردوبدل شده رو بخون) که این هدفون رو پایین تر از قیمت مرسومش (که حدوداً باید 15-16 تومن باشه) خریده بود هم مشخص شده بود fake خریده..

اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])من لینک دادم برای مقایسه بین اصل و تقلبی.. ایشالا مال شما اصل باشه.

mamad gonzo
28-02-2010, 20:06
1. اینجور که معلومه گزینه پرتابلی با کیفیت تر (تفکیک صدا و شفافیت و وضوح) از bose on ear نیست ... اره؟
حالا حتما نیازی نیست پرتابل باشه چیزی که بشه حمل کردنش راحت باشه و تو مایه های hd555 نباشه... چی ؟

2. واسه پر کردن جای خالیه مرحوم ep630 .... دیشب رفتم واسه خریید هدفونی تا 30 تومن ... رفتم که ex35 گیرم ولی یه سری مسائل پیش اومد که نتونستم برم نمایندگی سونی و رفتم نمایندگی کریتیو (لعنت الله الیه) یدونه ep650 ور داشتم .. تا حالا اسمشم نشنیده بودم......
تو راه اینقدر فهش دادم به خودم چون ( خیلی بدم میاد چیزی رو بدون تحقیق بخرم)
خونه تستش کردم ...
نتیجه....
تفاوت چندانی با 630 نداره ولی یه مقدار تفکیک و شفافیتش بیشتر بود . بیسش هم کمی عمیقتر شده
34 تومن نمیارزید .... 25 میارزید ....
البت یارو قیمتاش از تهران یکم بالاتره مثلا 630 رو میده 20
به هر ترتیب
گزینه موقتی خوبی واسه من هستش

tyrannosaurus
28-02-2010, 22:38
آقای seymourسلام
من تو تایپیک ipad از بچه ها در مورد خوب بودن هدفون ipad پرسیدم گفتن اگه تو کار باس هستی عوض کن و گفتن شما تو این کار خبره ترید و از شما سوال کنم
اگه میشه یه هدفون یا هنسفیری خوب معرفی کنید {میخوام صداش وحشتناک بلند باشه با باس زیاد}

ali_3d
01-03-2010, 01:11
از بین محصولات سنهایزر برای استفاده ی معمولی موزیک چه مدلی رو پیشنهاد میکنید ؟

HD 555 الان تو فروشگاه های داخل پیدا میشه ؟ قیمتش چقدره ؟

HD 515 چطوره ؟ با توجه به اختلاف قیمت حدود 40 دلار با HD 555 ؟

ممنون.

seymour
01-03-2010, 19:36
آقای seymourسلام
من تو تایپیک ipad از بچه ها در مورد خوب بودن هدفون ipad پرسیدم گفتن اگه تو کار باس هستی عوض کن و گفتن شما تو این کار خبره ترید و از شما سوال کنم
اگه میشه یه هدفون یا هنسفیری خوب معرفی کنید {میخوام صداش وحشتناک بلند باشه با باس زیاد}
چقدر میخوای هزینه کنی؟ ...

میخوای اندازه اش چقدر باشه؟ هدفون با سایز بزرگ باشه؟ .. یا in ear باشه (توی گوش فرو بره) .. یا مثل همین earbud ی باشه که روی خود آیپادت هست؟ ...

1. اینجور که معلومه گزینه پرتابلی با کیفیت تر (تفکیک صدا و شفافیت و وضوح) از bose on ear نیست ... اره؟
حالا حتما نیازی نیست پرتابل باشه چیزی که بشه حمل کردنش راحت باشه و تو مایه های hd555 نباشه... چی ؟

2. واسه پر کردن جای خالیه مرحوم ep630 .... دیشب رفتم واسه خریید هدفونی تا 30 تومن ... رفتم که ex35 گیرم ولی یه سری مسائل پیش اومد که نتونستم برم نمایندگی سونی و رفتم نمایندگی کریتیو (لعنت الله الیه) یدونه ep650 ور داشتم .. تا حالا اسمشم نشنیده بودم......
تو راه اینقدر فهش دادم به خودم چون ( خیلی بدم میاد چیزی رو بدون تحقیق بخرم)
خونه تستش کردم ...
نتیجه....
تفاوت چندانی با 630 نداره ولی یه مقدار تفکیک و شفافیتش بیشتر بود . بیسش هم کمی عمیقتر شده
34 تومن نمیارزید .... 25 میارزید ....
البت یارو قیمتاش از تهران یکم بالاتره مثلا 630 رو میده 20
به هر ترتیب
گزینه موقتی خوبی واسه من هستش
به نظر من که بهترین گزینه اس برای کارای پرتابل... ولی باز به تو نمیشه اعتماد کرد! (شوخی)

seymour
01-03-2010, 19:45
از بین محصولات سنهایزر برای استفاده ی معمولی موزیک چه مدلی رو پیشنهاد میکنید ؟

HD 555 الان تو فروشگاه های داخل پیدا میشه ؟ قیمتش چقدره ؟

HD 515 چطوره ؟ با توجه به اختلاف قیمت حدود 40 دلار با HD 555 ؟

ممنون.
پس میخوای بالای 100 تومن هزینه کنی دیگه .. درسته؟

دوتا فروشگاه هستند که اصولا به دوستان توصیه میشه .. (اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو ببین.)

به نظر میاد برای کابرد مدنظر شما، HD555 گزینه خیلی خوبی باشه و ارزش اختلاف قیمتش رو هم داشته باشه.

tyrannosaurus
01-03-2010, 22:18
چقدر میخوای هزینه کنی؟ ...

میخوای اندازه اش چقدر باشه؟ هدفون با سایز بزرگ باشه؟ .. یا in ear باشه (توی گوش فرو بره) .. یا مثل همین earbud ی باشه که روی خود آیپادت هست؟ ...

حدود۵۰ تومن
حالا ۱۰ بالا پایین فرقی نمیکنه
دوست من من هنوز آیپد رو نخریدم {تا عید میخوام بخرم}
از اینا که میره تو گوش باشه بهتره
اینا که میره تو گوش چه فرقی با هدفون خود آیپد داره

a.z.p.z
01-03-2010, 22:23
اون ها in ear هست و به درد جاهای شلوغ و ... میخوره و باعث میشه که صدای محیط حذف بشه ولی توصیه میشه در هدفون های |in ear صدا رو زیاد بالا نبرید ! .... به هدفون های ایپاد earphone میگن ! ...

seymour
02-03-2010, 19:21
حدود۵۰ تومن
حالا ۱۰ بالا پایین فرقی نمیکنه
دوست من من هنوز آیپد رو نخریدم {تا عید میخوام بخرم}
از اینا که میره تو گوش باشه بهتره
اینا که میره تو گوش چه فرقی با هدفون خود آیپد داره
اصل تفاوت in ear ها با مدلهایی که توی گوش نمیرن (مثل هدفون آیپاد -- اصطلاحاً بهشون میگیم earbud یا ایرفون که گفته شد -- اسم مشخصی ندارن!) همونه که رفیقمون گفت .. حذف نویز و صدای محیط ... با این حال، این تنها مزیتشون نیست.. این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دوستمون رو ببین که زحمت کشیده چندتا دیگه از مزایاش رو هم شمرده .. (البته خط اول گفته مزایای earbud که منظورش مزایا in ear در مقابل earbud بوده -- خودت درستش کن)

//

in ear خوب با این هزینه شما میتونی یکی EP830 از کریتیو باشه (50 تومن) ... اگه بالاتر بری سری EX300 سونی اکستراباس حساب میشه و حدود 75 تومنه ...

tyrannosaurus
02-03-2010, 23:44
اصل تفاوت in ear ها با مدلهایی که توی گوش نمیرن (مثل هدفون آیپاد -- اصطلاحاً بهشون میگیم earbud یا ایرفون که گفته شد -- اسم مشخصی ندارن!) همونه که رفیقمون گفت .. حذف نویز و صدای محیط ... با این حال، این تنها مزیتشون نیست.. این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دوستمون رو ببین که زحمت کشیده چندتا دیگه از مزایاش رو هم شمرده .. (البته خط اول گفته مزایای earbud که منظورش مزایا in ear در مقابل earbud بوده -- خودت درستش کن)

//

in ear خوب با این هزینه شما میتونی یکی EP830 از کریتیو باشه (50 تومن) ... اگه بالاتر بری سری EX300 سونی اکستراباس حساب میشه و حدود 75 تومنه ...

مثلا هنسفیری n95 8gb کدوماست
از کجا بفهمم که اصله یا نه هنگام خرید
قیافیه ex300 یه جوریه فکر کنم ep830 بیشتر حال بده
تو مایه های ep830 بهتر چیزی هست {تو مایه های ۶۰, ۷۰ تومن}

ali_3d
02-03-2010, 23:46
پس میخوای بالای 100 تومن هزینه کنی دیگه .. درسته؟

دوتا فروشگاه هستند که اصولا به دوستان توصیه میشه .. (اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو ببین.)

به نظر میاد برای کابرد مدنظر شما، HD555 گزینه خیلی خوبی باشه و ارزش اختلاف قیمتش رو هم داشته باشه.

ممنون

در رده قیمت های پایین تر چه پیشنهادی دارین ؟ چیزی که کیفیت پایین ترش به اختلاف قیمتش بچربه :31:

mamad gonzo
03-03-2010, 20:26
به نظر من که بهترین گزینه اس برای کارای پرتابل... ولی باز به تو نمیشه اعتماد کرد! (شوخی)
ایول شوخی چیه جدی من اگه واسه خرید کسی نباشه کنترلم کنه یهو دیدی میخوام برم شالوار جین بگیرم میرم کلاه زمستونه میخرم :31:
این قضیه ex35 و ep650 هم همینجوری بود دیگه ....
خوب میرم تو کار bose ایشالا میگیرمش:27:

fabio montari
04-03-2010, 14:02

بالاخره پیدا کردم نظرتون چیه مشخصاتش تو لینک هستش

seymour
04-03-2010, 18:19
مثلا هنسفیری n95 8gb کدوماست
از کجا بفهمم که اصله یا نه هنگام خرید
قیافیه ex300 یه جوریه فکر کنم ep830 بیشتر حال بده
تو مایه های ep830 بهتر چیزی هست {تو مایه های ۶۰, ۷۰ تومن}
برای تشخیص تفاوت in ear ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و earbud ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، عکسهایی که بهشون لینک دادم رو ببین...

البته در زمینه هدفون های سایز کوچیک (in ear و earbud) شاید آخرین مساله مهم ظاهر و قیافه شون باشه ، با توجه به اینکه حجم اصلی شون توسط گوش پوشونده میشه .. اما بهرحال میل شماست و EP830 هم خیلی خوب باید باشه...

60-70 تومن: من چیزی به ذهنم نمیاد و اصولاً یه جور شکاف داریم و مدلهای خوب در این بازه کمه در ایران .. کارای AKG هم هست در این حدود البته اما شک دارم باس اش رو شما بپسندی...

ایول شوخی چیه جدی من اگه واسه خرید کسی نباشه کنترلم کنه یهو دیدی میخوام برم شالوار جین بگیرم میرم کلاه زمستونه میخرم :31:
این قضیه ex35 و ep650 هم همینجوری بود دیگه ....
خوب میرم تو کار bose ایشالا میگیرمش:27:
ایشالا.

seymour
04-03-2010, 18:24
ممنون

در رده قیمت های پایین تر چه پیشنهادی دارین ؟ چیزی که کیفیت پایین ترش به اختلاف قیمتش بچربه :31:
یه مدلی که دوستان خیلی ها راضی بودن .. PX100 هستش از سن هایزر که حدود 70-80 تومن قیمتشه ... البته فرم هدفون فول سایز نیست، بلکه گوشی هاش روی گوش رو می گیرن (عکسهاش رو توی وب چک کن) ... بنابراین مساله درز صدا به بیرون و از بیرون به داخل رو داری .. اگه این واسه ات مساله ای نیست گزینه خوبیه ..

تو کارای فول سایزتر از همین مارک ظاهراً HD212 هم زیر 100 تومنه.. راحت و باس خوب...

من هم از این گزینه خوشم میاد و به نظرم باید خیلی خوب باشه در حد خودش .. چند قیمت؟

به مساله فیت بودنش هم توجه کن که خدای نکرده اذیت نشی بعداً در استفاده های بلندمدت ..

tyrannosaurus
04-03-2010, 18:59
از بین ex300 و ep830 یکی رو میخرم
باید برم از نزدیک یه امتحانی بکنم {قیافه و صدا}
ممنون

fabio montari
04-03-2010, 20:56
یه مدلی که دوستان خیلی ها راضی بودن .. PX100 هستش از سن هایزر که حدود 70-80 تومن قیمتشه ... البته فرم هدفون فول سایز نیست، بلکه گوشی هاش روی گوش رو می گیرن (عکسهاش رو توی وب چک کن) ... بنابراین مساله درز صدا به بیرون و از بیرون به داخل رو داری .. اگه این واسه ات مساله ای نیست گزینه خوبیه ..

تو کارای فول سایزتر از همین مارک ظاهراً HD212 هم زیر 100 تومنه.. راحت و باس خوب...

من هم از این گزینه خوشم میاد و به نظرم باید خیلی خوب باشه در حد خودش .. چند قیمت؟

به مساله فیت بودنش هم توجه کن که خدای نکرده اذیت نشی بعداً در استفاده های بلندمدت ..
قیمت نزده ولی 120 تومنه فکر کنم یعنی چی فیته ؟

T I G E R
05-03-2010, 10:25
قصد دارم هدفون فول سایز تا نرخ 40-50 تومان بخرم
چون من از هدفن به مدت طولانی استفاده میکنم برای عدم خستگی گوش میخوام هدفونی باشه که به لاله گوش فشار نیاره
از طرفی هدفونی نباشه که صدا رو درز بده
(منظور من نویز کنسلینگ نیست فقط نمیخوام وقتی صدا رو بلند می کنم از گوشی درز کنه بیرون)
بنظر شما چی خوبه ؟

راستی در همین نرخ قیمت چه هدفون نویز کنسلینگ خوب هستش؟

peaceful1
05-03-2010, 11:45

من 518DJ دازم تقریبا صداش همون 518LE هست.
فقط dj 2.5 سیم داره و LE 1 متر .
review cnet از 518LE

فیلم رو حتما ببین کمک میکنه.
PX100 یک رده از 518 پایین تر هست هر چند خیلی محبوبتر
باس 518 خیلی بیشتر هست ولی صدای px100 رو تر (صدای زیر خوب پخش میکنه) و تفکیک پذیری بالاتر
518 ایزولاسیونش بیسار خوب هست صدای بیرون رو به سختی میشه شنید
جنس و طراحی بهتری نسبت به px100 داره
ولی px100 رو گوش راحتتر هست
518 به قیمتش هست و واقعا می ارزه 120 یا $518DJ 105
ولی من نمیتونم خودم رو راضی کنم بالای 60$ پول برای px100 بدم
px100 روی پلیر هایی که نمودار (hz-db) فلت دارند مثل itouch یا بقیه ipod ها خوب جواب میده

peaceful1
05-03-2010, 11:59
px100

ولی یک موضوع دیگه که هست 518 عموما پلیر ها رو به تنهایی نمیتونه درایو کنه ولی px100 از این دست مشکل ها نداره

fabio montari
05-03-2010, 17:12
peaceful1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز دستت درد نکنه واقعا راهنمایی های خوبی کردی راستش اصلا نمیخوام برم سمته زینهایسر
من پلیرم walkman x1050 هستش به نظر شما با akg خوب جواب میده ؟
در ضمن الان کودوم مدل بهتره بگیرم 518DJ یا 518LE

---------- Post added at 05:12 PM ---------- Previous post was at 05:10 PM ----------

راستی این درایو کردن یعنی چی؟

---------- Post added at 05:12 PM ---------- Previous post was at 05:12 PM ----------

seymour
05-03-2010, 20:22
قصد دارم هدفون فول سایز تا نرخ 40-50 تومان بخرم
چون من از هدفن به مدت طولانی استفاده میکنم برای عدم خستگی گوش میخوام هدفونی باشه که به لاله گوش فشار نیاره
از طرفی هدفونی نباشه که صدا رو درز بده
(منظور من نویز کنسلینگ نیست فقط نمیخوام وقتی صدا رو بلند می کنم از گوشی درز کنه بیرون)
بنظر شما چی خوبه ؟

راستی در همین نرخ قیمت چه هدفون نویز کنسلینگ خوب هستش؟
با این بودجه فکر می کنم سری HQ کریتیو رو بتونی بگیری و یکی دو مدل مدل از سونی... اما نه نمیشه راحتی قطعی اش رو تضمین کرد و نه درز نکردن صدا رو.. علتش هم اینه که فول سایز های خوب در این رده کمیابه .. باید بری سمت 70-80 تومن حداقل تا کارای AKG بیاد تو دسترست ... و نزدیک به 100 تومن تا کارای سن هایزر رو بتونی بگیری...

//

NC های (نویز کنسلینگ) 40-50 تومنی، اگه مجدداً فول سایز منظورته، من یه مدل NC7 سونی رو می شناسم که البته باز گرونتر از 60 تومنه .. ضمن اینکه صفحات قبل توضیح داده ام که چرا خریدشون توصیه نمیشه (هم مساله جنس نویزی که کنسل می کنن - هم مساله کاربرد)

از بین ex300 و ep830 یکی رو میخرم
باید برم از نزدیک یه امتحانی بکنم {قیافه و صدا}
ممنون
ایشالا ..

EX300 از نظر من سرتره ... هرچند گرونتر.

peaceful1
05-03-2010, 22:49
peaceful1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز دستت درد نکنه واقعا راهنمایی های خوبی کردی راستش اصلا نمیخوام برم سمته زینهایسر
من پلیرم walkman x1050 هستش به نظر شما با akg خوب جواب میده ؟
در ضمن الان کودوم مدل بهتره بگیرم 518DJ یا 518LE

ببین دوست من ,من نگفتم که سنایزر بد هست و بذار کنار گفتم که من به قیمتش شخصا پول نمیدم.
px100 یکی از موفق ترین هدفون ها هست گاهی شما یک هدفون 20$ استفاده میکنی و به نتیجه بهتری میرسی تا یک هدفون 100$ پس رو قیمت نمیشه نظر داد قیمت جزء آخرین چیز هایی هست که در انتخاب یک هدفون مهم هست
به نوعی اصلا ملاک نیست
دوست عزیز ما سیمور جان یکی از منطقی ترین گزینه ها رو گفتند و تجربه ایشون از من خیلی بیشتر هست من فقط نظر شخصیم رو درباره خرید شخصی خودم رو گفتم
من از شما یک سوال دارم یکی از بهترین مزیت های سونی مچ بودن هدفون و پلیر و هدفون پلیری مثل مدل مال شما نمیدونم شاید نزدیک 100 باشه میتونم بپرسم چرا شما میخواهی یک هدفون دیگه بگیری؟

luciferspulse
05-03-2010, 23:17
سلام
یه سووالی داشتم با قیمت 100 تا 150 تومن بهترین گزینه ای که می تونم از in ear ها بگیرم چی هست .
در ضمن فقط متال گوش می کنم و برای creatine zen vision m میخوام.
خودم اول یه crative ep 830 داشتم.کیفیتش خوبه ولی پدر منو در اورد اولا سریع داخلش کثیف میشه و باید با الکل بشوریش.جنسش هم خوب نیست حالا هم که فیشش اتصالی کرده و یه سمت قطعه.خیلی منو عذاب داد.
در مورد akg هم من یه k271 دارم و به نظر من واسه متال خوب نیست و بدون هد فون امپلی فایر صداش تیزه.
و واسه مولتی مدیا من از هدفون philips shp805 قدیمیم استفاده می کنم.
واسه mp3 player که دارم چی پیشنهاد می کننید و از کجا تو تهران بخرم.
به تشکر از راهنماییتون.

ali_3d
06-03-2010, 01:29
یه مدلی که دوستان خیلی ها راضی بودن .. PX100 هستش از سن هایزر که حدود 70-80 تومن قیمتشه ...

خب اگه بخوام از فول سایز ها به پرتابل ها تغییر عقیده بدم میتونم طبق ریویو ها به کیفیت صدای سری PX سنهایزر اعتماد کنم

اما قسمت های آسیب پذیرش چقدر مقاومه ؟ مثلا سیماش که مستقیما به هر دو رفته در برابر کشیدگی های ناگهانی یا خمیدگی شدید در محل اتصال ؟ و لولا ها که فکر کنم جزو مقاوم ترین قسمت های این هدفون باشن .
75 خوبه واسه این هدفون ؟

نسخه دوم px 100 تو ایران موجود هست ؟ PX-100 II ؟ قیمتشو کسی میدونه ؟

ممنون.

fabio montari
06-03-2010, 01:45
ببین دوست من ,من نگفتم که سنایزر بد هست و بذار کنار گفتم که من به قیمتش شخصا پول نمیدم.
px100 یکی از موفق ترین هدفون ها هست گاهی شما یک هدفون 20$ استفاده میکنی و به نتیجه بهتری میرسی تا یک هدفون 100$ پس رو قیمت نمیشه نظر داد قیمت جزء آخرین چیز هایی هست که در انتخاب یک هدفون مهم هست
به نوعی اصلا ملاک نیست
دوست عزیز ما سیمور جان یکی از منطقی ترین گزینه ها رو گفتند و تجربه ایشون از من خیلی بیشتر هست من فقط نظر شخصیم رو درباره خرید شخصی خودم رو گفتم
من از شما یک سوال دارم یکی از بهترین مزیت های سونی مچ بودن هدفون و پلیر و هدفون پلیری مثل مدل مال شما نمیدونم شاید نزدیک 100 باشه میتونم بپرسم چرا شما میخواهی یک هدفون دیگه بگیری؟
من هدفون میخوام ولی اون که رو دستگاه هست ایرفون هستش ولی کیفیتش خیلی خیلی عالیه من بهترین ایرفونه akg رو با واکمنم تست کردم قیمتشم 140 تومن بود به خوبیه ایرفونه فابریکش نبود ولی من الان یه هدفون میخوام
این ایرفونشه راستی ایرفونه از این بهترم داره سونی میخوام بگیرم چون این نویز کسنلینگ داره و فکر کنم یه کم تو کیفیت تاثیر داره

fabio montari
06-03-2010, 01:51
میشه در باره این یه توضییح بدید

peaceful1
06-03-2010, 02:23
سیگنال دیجیتال کار روش راحتتر هست چون صفر و یک هست کنترلش راحتر هست
همه پلیر ها آمپلی فایر دارند
و هر تغییری رو سیگنال آنالوگ راحت نیست یا کیفیت بی نقس نمیشه ولی خب تا فایل آهنگ که ماهیت دیجیتال داره وکد گذاری شده مثل اولش نشه ما نمیتونیم بشنویم پس باید رمزگشایی بشه وآنالوگ بشه
این میگه من طی یک فرآیند ساده اعوجاج واغتشاش سیگنال خروجی (THD)رو کاهش دادیم بدین شکل که قبل از تبدیل سیکنال به حالت طبیعی به جای عبور اون از چیپ DAC اول اون رو از مدار تقویت کننده عبور دادیم. تا خروجی نهایی بهتری (با distortion کمتری) داشته باشیم. میگه مدار رو ساده تر کردیم تا سیگنال سالمتری از خروجی مدار خارج بشه چون هر چه مدار دستگاه پیچیده تر حفظ کیفیت سختتر.
یکی از دلیل هایی که آمپلی فایر به طور غیر مستقیم کیفیت رو بالا میبره مدار بسیار خلاصه و ساده اون هست حتی مدل هایی آماده برای ساخت در منزل هم طراحی شده.

seymour
06-03-2010, 19:37
سلام
یه سووالی داشتم با قیمت 100 تا 150 تومن بهترین گزینه ای که می تونم از in ear ها بگیرم چی هست .
در ضمن فقط متال گوش می کنم و برای creatine zen vision m میخوام.
خودم اول یه crative ep 830 داشتم.کیفیتش خوبه ولی پدر منو در اورد اولا سریع داخلش کثیف میشه و باید با الکل بشوریش.جنسش هم خوب نیست حالا هم که فیشش اتصالی کرده و یه سمت قطعه.خیلی منو عذاب داد.
در مورد akg هم من یه k271 دارم و به نظر من واسه متال خوب نیست و بدون هد فون امپلی فایر صداش تیزه.
و واسه مولتی مدیا من از هدفون philips shp805 قدیمیم استفاده می کنم.
واسه mp3 player که دارم چی پیشنهاد می کننید و از کجا تو تهران بخرم.
به تشکر از راهنماییتون.
بابا! zvm!! .. ایول! ...

in ear خوب براش به نظرم یکی EX300 هستش (سونی - کمان رایانه داره - باید حدود 100 باشه) ... اگه گیر نیومد Ex85 (باز سونی) هم می ارزه ...

CX300 از سن هایزر (70 تومن) هم دیده شده.. مدل خیلی خوبیه .. اما بعنوان یک امضا در کارهای سن هایزر، روی فرکانس بالا (مثل گیتار و وکال که خب در متال اهمیت داره) شاید بهترین گزینه نباشه...

خب اگه بخوام از فول سایز ها به پرتابل ها تغییر عقیده بدم میتونم طبق ریویو ها به کیفیت صدای سری PX سنهایزر اعتماد کنم

اما قسمت های آسیب پذیرش چقدر مقاومه ؟ مثلا سیماش که مستقیما به هر دو رفته در برابر کشیدگی های ناگهانی یا خمیدگی شدید در محل اتصال ؟ و لولا ها که فکر کنم جزو مقاوم ترین قسمت های این هدفون باشن .
75 خوبه واسه این هدفون ؟

نسخه دوم px 100 تو ایران موجود هست ؟ PX-100 II ؟ قیمتشو کسی میدونه ؟

ممنون.
Px100 هدفون پرتابل خیلی خوبیه..

بله - مساله ظرافت و اینکه شاید مقاومترین هدفون نباشه مطرحه ..

75 خوبه..

من ندیده ام .. همون دو مغازه ای که در این تاپیک مطرح شده رو باید پی بگیری (سرچ کن)

ali_3d
08-03-2010, 00:35
به نظر شما PX-100 II به اندازه PX-100 مدل موفقی هست ؟
همینقدر که اسم PX-100 روش هست داره از اعتبار اون استفاده میکنه :5:
از مزایاش هم علاوه بر ظاهر بهترش میشه به یک طرفه بودن سیم هدفونش اشاره کرد (من کلا مشکل دارم با دوتا سیم ! )
از نظر پاسخ فرکانسی و سایر مشخصات فنی هم طبق گراف های Headphone.com با مدل قبلی برابری میکنه.

یه جایی دیدم که همراه این هدفون یه کیسه برای حمل و نقل داده شده ، حرفی از قاب سخت زده نشده بود . آیا قاب هدفون رو از روی این مدل برداشتن ؟

اگه از این فروشنده * بگیرم حدود 95 تومن پام می افته تا برسه دستم. (به نظر شما معتبر هست ؟ جنس تقلبی نندازن بهمون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
فروشنده :

ارزششو داره ؟ هرچند که اگه از مغازه هم بگیرم ارزون تر از این نمیشه ، با توجه به قیمت 89 دلاری سایت Sennheiserusa.com [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد نوشت :

مثل اینکه جدی جدی همراهش کیسه میدن :13:

دوستانی که مجهز به فناوری چیز شکن هستند میتونن تصاویر Unpacking این محصول رو در فلیکر ببینن

یه سوال

همه ی هدفون های سنهایزر ساخت چین هستند ؟

مرسی

seymour
08-03-2010, 19:21
به نظر شما PX-100 II به اندازه PX-100 مدل موفقی هست ؟
همینقدر که اسم PX-100 روش هست داره از اعتبار اون استفاده میکنه :5:
از مزایاش هم علاوه بر ظاهر بهترش میشه به یک طرفه بودن سیم هدفونش اشاره کرد (من کلا مشکل دارم با دوتا سیم ! )
از نظر پاسخ فرکانسی و سایر مشخصات فنی هم طبق گراف های Headphone.com با مدل قبلی برابری میکنه.

یه جایی دیدم که همراه این هدفون یه کیسه برای حمل و نقل داده شده ، حرفی از قاب سخت زده نشده بود . آیا قاب هدفون رو از روی این مدل برداشتن ؟

اگه از این فروشنده * بگیرم حدود 95 تومن پام می افته تا برسه دستم. (به نظر شما معتبر هست ؟ جنس تقلبی نندازن بهمون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
فروشنده :

ارزششو داره ؟ هرچند که اگه از مغازه هم بگیرم ارزون تر از این نمیشه ، با توجه به قیمت 89 دلاری سایت Sennheiserusa.com [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد نوشت :

مثل اینکه جدی جدی همراهش کیسه میدن :13:

دوستانی که مجهز به فناوری چیز شکن هستند میتونن تصاویر Unpacking این محصول رو در فلیکر ببینن

یه سوال

مرسی
تفاوت PX100 و نسخه اپدیت شده: فلسفه اصلی اپدیت اش که احتمالاً این بوده که هدفون رو جدیدتر جلوه بدن .. قبلی مال 2002 بود آخه .. تفاوت اصلی در کیفیت بدنه، گوشی ها و سیم (که خودت هم گفتی) هستش..

از نظر کیفیت صدا، اونچه من در cnet خونده ام اینه که تفاوت چندانی نکرده... قبلاً هم این هدفون برای دامنه متوسط و پایین فرکانس مناسب بود (باس) و الان هم همینطوره..

//

به نظر من با توجه به اوصاف بالا از همین ایران PX100 رو بگیر .. ولی باز میل خودته .. کی قراره واسه ات بیاره ایران؟ ... یا مثل اینکه خودت خارجی؟

peaceful1
08-03-2010, 20:22
این نمودار ها به خودی خود معنی خاصی ندارند در یک کنفرانس روم یاهو یک چند ماه پیش با چند تا از کاربرhead-fi درباره این که این نمودار چه معنایی میده حرف بود(من فقط گوش میدادم و یاد میگرفتم) که چی میشه از نمودار (حجم صدا - محدوده فرکانس پشتیبانی فهمید)
اول این که این نمودار نسبی هست بدین معنی که بسته به میزان loud که داده میشه نمودار تغییر میکنه از این نمودار فقط میشه به صورت کلی یک چیز های مبهمی رو برداشت کرد.
مثلا:
هر چه نمودار به یک خط افقی شبیه تر باشه و خمیدگی و شکستگی کمتر داشته باشه طنین صدا قشنگتر میشه شما به clipدر این نمودار توجه کن از همه پخش کننده ها یکنواخت تر هست و هر چه طراز و سطح نمودار بیشتر باشد(نه مساحت زیر نمودار چون شاید نمودار یکوری باشه و مساحت زیر سطح اون از افقی بیشتر باشه حتما باید مایل به خط صاف افقی باشه) یعنی در فرکانس های بالا تر صدای خوش طنین تر و با کیفیت تری داریم)
اگه نمودار کاملا صعودی باشه یعنی صدا زیر هست اگه کاملا نزولی باشه یعنی صدا بم هست و u شکل و v شکل و سینوسی و ......
Frequency response

تنظیمات اکولایزر خیلی مهم هست و افکت ها که بعضی دستگاه ها پشتیبانی میکنند مثلا اگه بخواتر jeteffect نبود صدای کوون شاید میشد گفت که از خیلی از پخش کننده ها بد تر بود به این دو نمودار توجه کنیدذ
Frequency response

Stereo crosstalk

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](No_Loads)/Cowon%20S9%20-%20BBE+%20ViVA%20Test/ct.png

هر چه شکستگی و فرود و سعود در یک نمودار بیشتر باشه کیفیت صدا کاهش پیدا میکنه تغیرات حتما باید به صورت خمیدگی باشه نه شکستگی, nanite اصلا یک سری از فرکانس ها رو پشتیبانی نمی کنه.

حالا در آخر یک نگاه به نمودار headphone.cpm می اندازیم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][]=1823&graphID[]=623&graphID[]=633&graphID[]=1813
پس حتما PX100 از بقیه بهتره؟ هر چند بین این ها تفاوت زیادی نیست خیلی کمتر از ائن اختلاف قیمت زیادشون ولی همیشه نمیشه از این نمودار های کاملا نسبی نتیجه دلخواهی گرفت.
شاید اینها کمی کمک کنه:

یه سوال

مرسی
یک سری برند ها هستند که میزان تولید کمتری دارند ولی کیفیت بالاتر و قیمت خارج از استاندارد ما ایرانی ها
ولی بعضی ها میزان فروش زیادی دارند مثل akg سنایزر ...... تا جایی که من میدونم هدفون های این ها همه چینی هست.

ali_3d
09-03-2010, 02:33
فلسفه اصلی اپدیت اش که احتمالاً این بوده که هدفون رو جدیدتر جلوه بدن .. قبلی مال 2002 بود آخه ..تفاوت اصلی در کیفیت بدنه، گوشی ها و سیم (که خودت هم گفتی) هستش..

خودمم دقیقا همین فکر رو میکنم ، وگرنه که از نظر کیفیت صدا که فکر میکنم چیزی نیست که با غیر از دستگاه های اندازه گیری بشه به اختلافش پی برد .
بیشتر تک سیمه بودنش در مدل جدید مد نظرم هست که نمیدونم آیا ارزش 20~15 تومن + از دست دادن قاب سخت رو داره ؟
خب با توجه به بزرگتر و سنگین تر بودن مدل جدید ظاهرا تقویت بدنه و لولاها هم درش انجام شده و اینکه طراحی شیک تر و به روز تری رو هم داره .
(کسی تاحالا این هدفون رو بدون قابش لقد کرده ببینه له میشه یا نه ؟ ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد خرید جنس هم این سایت قیمت رو به من داد ، که فکر میکنم جای پایینتر آوردن داشته باشه ( به غیر از 25تومن اش که جزو تعرفه پستی هست )
سایت:

از نظر مطمئن بودن هم تعدادی از بچه ها تو PT ازش خرید کرده بودن ، بسته رو هم مستقیما به آدرس شخص ارسال میکنه.

پس حتما PX100 از بقیه بهتره؟ هر چند بین این ها تفاوت زیادی نیست خیلی کمتر از ائن اختلاف قیمت زیادشون ولی همیشه نمیشه از این نمودار های کاملا نسبی نتیجه دلخواهی گرفت.
شاید اینها کمی کمک کنه:
ممنون بابت لینک ها
خب ظاهرا همه ی اونهایی که تجربه ی هر دو رو داشتند به Clear و Smooth تر بودن صدا در مدل جدید اشاره میکنند ، باس قوی تر و از نظر اونها کیفیت بیشتر بعلاوه چند گرم وزن بیشتر که از مقایسه اندازشون هم مشخصه .

اول این که این نمودار نسبی هست بدین معنی که بسته به میزان loud که داده میشه نمودار تغییر میکنه از این نمودار فقط میشه به صورت کلی یک چیز های مبهمی رو برداشت کرد.

خب نمیدونم از Load دقیقا چه پارامتری مد نظرتون هست

اما برای تست پاسخ فرکانسی مطمئنا دامنه در نظر گرفته شده باید چیزی باشه که قادر به راه اندازی اون هدفون باشه.

منحنی پاسخ فرکانسی (مرور سطحی) :
در منحنی پاسخ فرکانسی که اغلب به صورت لگاربتمی ترسیم میشه مقدار خروجی بر حسب دسی بل نسبت به یک ورودی با دامنه ثابت و فرکانس متغیر نمایش داده میشه.
این نمودار نشون میده که وسیله مورد نظر ( تقویت کننده ، هدفون یا هر چیز دیگه ) تا چه مقدار نسبت به انتقال ورودی به خروجی موفق عمل کرده.
یک نمودار خطی زمانی به وجود میاد که بیشتر فرکانس های ورودی بدون تضعیف به خروجی منتقل شده باشند.
(اگه سوالی در این زمینه هست بفرمائید.)

خب نمودار پاسخ فرکانسی هم به تنهایی گویای مطلب نیست ، پاسخ به موج مربعی هم اطلاعات خوبی میده
این که موج به چه شکل از حالت مربعی خارج میشه نشون میده چه فرکانس هایی از هارمونیک های موج مربعی ضعیف و یا حذف شدند.
و مسلما نتایج سایر آزمایش ها در این ضمینه نظیر امپدانس و ... که امثال Headphone.com نشون میدن در کنار هم میتونه یه جواب قابل قبول ارائه کنه.

peaceful1 و Seymour جان ممنون بابت راهنمایی های خوبتون

موفق باشبد.

peaceful1
09-03-2010, 15:23
(اگه سوالی در این زمینه هست بفرمائید.)
موفق باشبد.

اگه درباره Square Wave یا گراف های دیگه چیزی هست که میتونه آموزنده و مفید باشه خیلی متشکر میشم اگه شما توضیح بدید.:10:
البته المان هایی که من در گراف های مختلف دنبال کردم
مثل: THD , Intermodulation distortion ,Stereo crosstalk , Noise level ,Dynamic range, Stereo crosstalk ,Frequency response بودند
ولی این گراف های headphone.com فقط همون جا دیدم برای همین چیز زیادی ازشون نمیدونم.

mamad gonzo
09-03-2010, 20:03
(کسی تاحالا این هدفون رو بدون قابش لقد کرده ببینه له میشه یا نه ؟ ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دقیقا مال من رو زمین پایین تخت انداختمش صبح که از خواب پا شدم از روش رد شدم یعنی یه لنگم رفت روش ولی نمیدونم چجوری رفت که هیچیش نشد فقد ear ش تابید و من برگردوندمش و هیچیش نشد ......
فکر کنم معجزه بود ... شایدم واقعا مقاومه

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:01 PM ----------

این نمودار ها به خودی خود معنی خاصی ندارند در یک کنفرانس روم یاهو یک چند ماه پیش با چند تا از کاربرhead-fi درباره این که این نمودار چه معنایی میده حرف بود(من فقط گوش میدادم و یاد میگرفتم) که چی میشه از نمودار (حجم صدا - محدوده فرکانس پشتیبانی فهمید)
مثلا:
هر چه نمودار به یک خط افقی شبیه تر باشه و خمیدگی و شکستگی کمتر داشته باشه طنین صدا قشنگتر میشه شما به clipدر این نمودار توجه کن از همه پخش کننده ها یکنواخت تر هست و هر چه طراز و سطح نمودار بیشتر باشد(نه مساحت زیر نمودار چون شاید نمودار یکوری باشه و مساحت زیر سطح اون از افقی بیشتر باشه حتما باید مایل به خط صاف افقی باشه) اگه نمودار کاملا صعودی باشه یعنی صدا زیر هست اگه کاملا نزولی باشه یعنی صدا بم هست و u شکل و v شکل و ......
Frequency response

تنظیمات اکولایزر خیلی مهم هست و افکت ها که بعضی دستگاه ها پشتیبانی میکنند مثلا اگه بخواتر jeteffect نبود صدای کوون شاید میشد گفت که از خیلی از پخش کننده ها بد تر بود به این دو نمودار توجه کنیدذ
Frequency response

Stereo crosstalk

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](No_Loads)/Cowon%20S9%20-%20BBE+%20ViVA%20Test/ct.png

هر چه شکستگی و فرود و سعود در یک نمودار بیشتر باشه کیفیت صدا کاهش پیدا میکنه تغیرات حتما باید به صورت خمیدگی باشه نه شکستگی, nanite اصلا یک سری از فرکانس ها رو پشتیبانی نمی کنه.

حالا در آخر یک نگاه به نمودار headphone.cpm می اندازیم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][]=1823&graphID[]=623&graphID[]=633&graphID[]=1813
شاید اینها کمی کمک کنه:

یک سری برند ها هستند که میزان تولید کمتری دارند ولی کیفیت بالاتر و قیمت خارج از استاندارد ما ایرانی ها
ولی بعضی ها میزان فروش زیادی دارند مثل akg سنایزر ...... تا جایی که من میدونم هدفون های این ها همه چینی هست.

اقا عالی بود ...
واسه امثال کسایی مثل من که زبانشون زیاد خوب نیس اینجور اموزش ها و مطالب در این حوضه حکم طلا رو دارن ...
حداقل واسه من که اینجوریه ...
اقا اگه میتونی اطلاعات بیشتر این چنینی بزاری دریغ نکن ...
دمی شوما گرم

Milad4171
09-03-2010, 20:37
سلام. واقعا جالبه این همه اطلاعات.
آقا م یه MP3Player Zen Stone Plus دارم ولی خوب اصلا و ابدا صدای جالبی نداره. یعنی هدفونش.
نمیدونم چه مارک و مدل و قیمتی با اینی که من میخوام جوره!!!
یه هدفون خوب و بدرد بخور که واقعا تفاوت رو بشه احساس کرد تو صدا و کیفیت در حد زیر 60 تومن چه مدلی خوبه؟ چی پیشنهاد میکنین.in ear باشه!

mamad gonzo
09-03-2010, 21:07
رفیق توصیه میکنم یکم صبر کن بودجتو افزایش بدی یه پلیر خوب بگیر بعد برو یه هدفون معمولی مثلا 20/30 تومنی بنداز روش...
چرا اینو میگم چون اینجور فکر نکنم یه زن استون پلاس نمیتونه یه هدفون 60 تومنی رو درایو بکنه

Milad4171
09-03-2010, 22:04
رفیق توصیه میکنم یکم صبر کن بودجتو افزایش بدی یه پلیر خوب بگیر بعد برو یه هدفون معمولی مثلا 20/30 تومنی بنداز روش...
چرا اینو میگم چون اینجور فکر نکنم یه زن استون پلاس نمیتونه یه هدفون 60 تومنی رو درایو بکنه
آقا اینو گفتی پیشمونم کردی.من کلی گشتم پولم نداشتم. زیر 60000 تومن میخواستم بخرم اینو خریدم. ولی خوب الان شدیدا پیشمون شدم چون واقعا میشه احساس کرد که چقدر این سنگ کوچیک کیفیتش پایینه!
حالا فعلا واسه این چی پیشنهاد میکنین!؟

ali_3d
10-03-2010, 03:10
دقیقا مال من رو زمین پایین تخت انداختمش صبح که از خواب پا شدم از روش رد شدم یعنی یه لنگم رفت روش ولی نمیدونم چجوری رفت که هیچیش نشد فقد ear ش تابید و من برگردوندمش و هیچیش نشد ......
فکر کنم معجزه بود ... شایدم واقعا مقاومه

ایول ایول

مثل اینکه فقط شما اینجا PX-100 استفاده میکنی

تاحالا از سیمش هم آویزون شدی ؟
یه چنتا تست دیگه هم مد نظرم هست بهت میگم بعدا انجام بدی ( پرتاب شدن از طبقه هفتم ساختمون ، اتصال به برق شهر و یه چنتای دیگه . . .)

ali_3d
10-03-2010, 03:11
اگه درباره Square Wave یا گراف های دیگه چیزی هست که میتونه آموزنده و مفید باشه خیلی متشکر میشم اگه شما توضیح بدید
چشم
سعی میکنم در این زمینه اگه مطلبی به نظرم مفید اومد حد الامکان به زیان ساده توضیح بدم .

اما در مورد موج مربعی
به این تصویر نگاه کنید

یک موج مربعی حاصل جمع بینهایت موج سینوسیه که هارمونیک اصلی در اون بیشترین دامنه رو داره
فرکانس هارمونیک های بعدی ضرایب فردی از هارمونیک اصلی اون موج مربعی هست و دامنه اونها هم با همون نسبت فرکانس کاهش پیدا میکنه .
مثلا یک موج سینوسی 50 هرتز با دامنه 6 ولت هارمونیک اصلی یک موج مربعی 50 هرتز با دامنه کمتر از 6 ولت رو تشکیل میده
هارمونیک های بعدی به ترتیب موج های سینوسی 2 ولت 150 هرتز و 1.2 ولت 250 هرتز و . . . هستند .

A square wave can be constructed from multiple sine waves at different frequencies. The sine waves added in addition to the fundamental frequency are called harmonics; a square wave has harmonics at odd multiples of the fundamental frequency. As higher harmonics are added, the result gets closer to an ideal square wave, which contains infinite harmonics.

sin(angle) + sin(3*angle)/3 + sin(5*angle)/5 + sin(7*angle)/7 + ...

با تغییر هارمونیک های تشکیل دهنده موج ، شکل اون موج تغییر میکنه
این تصویر :

در نمودارهای سمت چپ (محور افقی فرکانس و عمودی دامنه موج هستند ) هارمونیک های تشکیل دهنده موج نشان داده شدند و در سمت راست شکل موج حاصل از جمع لحظه ای اون هارمونیک ها
و معادله یک موج مربعی با دوره ی تناوب 2L (برای اونهایی که اطلاعات بیشتر میخوان )

خب تا الان نشون دادیم که یک موج مربعی بی نهایت موج با فرکانس های مختلف رو شامل میشه (فرکانس اصلی و بالاتر ) که حذف هر کدوم از اونها باعث خارج شدن شکل موج از حالت مربعی میشه
مثلا حذف فرکانس های بالا خمیدگی در گوشه های موج ایجاد میکنه و تضعیف هارمونیک اصلی باعث ایجاد حالت فرو رفتگی در میان شکل مربعی میشه .

در اینجا پاسخ سه هدفون به موج مربعی 50 هرتز رو میبینیم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][]=693&graphID[]=863&graphID[]=1823

در فرکانس 50 هرتز میشه خطی بودن پاسخ باس رو بررسی کرد .
هر چه سطح بالا و پایین در شکل موج افقی تر باشند مولفه فرکانس پایین بهتر حفظ شده (اصلاحا میگن Bass Response بهتری داره)
در شکل بالا SA6 سطح صاف تری داره ، یعنی باس قوی تری میزنه اما خطوط گوشه موج نشون میده در HD 800 جزئیات باس بهتر پخش میشه .

در فرکانس 500 هرتز هم Sleek SA6 پاسخ مربعی خطی تری رو داره ، در حالیکه HD800 با توجه به اعوجاجات ایجاد شده باز هم فرکانس های پایینتر و بالاتر رو بهتر پخش میکنه که به نظر میاد همچنان روی HD 800 صدای شفاف تری رو داریم .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][]=693&graphID[]=863&graphID[]=1823

اینم تقسیم بندی رنج فرکانسی که دونستنش برای بررسی این نمودار ها لازمه.

کمتر از 50 هرتز : Low (Sub) Bass
50 Hz - 200 Hz : Mid-Bass
200 Hz - 3 kHz : Mids (encompasses most vocals)
3 kHz - 8 kHz : Mid-Highs
بیشتر از 8 کیلوهرتز Highs

(به علت غیر فعال بودن لینک آدرس عکس ها رو به صورت کد گذاشتم تا کسایی که به علت سرعت پایین عکس ها براشون لود نمیشه تصاویر رو از دست ندن ، به هر حال باعث شده یکمی شلوغ بشه متن)

بنده تخصصی در ضمینه سیستم های صوتی ندارم ، اگر اشکالی میبینید بگید که اصلاح کنم.
باز هم سوالی هم هست بفرمائید .

ali_3d
10-03-2010, 11:30
توضیحات موج مربعی شاید یه مقدار نیاز به پیش زمینه در حوزه برق داشته باشه ، اما چون واسه خودمون یه موضوع حل شدست ممکنه توضیحات بعضی قسمت ها هنوز گنگ باشه ، هر کجاش که نا مفهومه بفرمائید ، تا جایی که اطلاعات ناقصم بکشه توضیح میدم.

در مورد گراف های Headphone.com

مورد بعدی که به نظرم جالب اومد Distortion Products بود
تستشون به این صورته که یک موج سینوسی خالص 500 هرتز رو به هدفون میدن ، به علت عملکرد غیر خطی هدفون موج از حالت سینوسی خالص خارج میشه و هارمونیک تولید میکنه .
هر چه مقدار این هارمونیک های تولید شده کمتر باشه هدفون به ایده آل نزدیک تره.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][]=623&graphID[]=863&graphID[]=693

همونطور که در این گراف مشخصه هر سه هدفون در 500 هرتز خوب عمل میکنند ، اما SA6 Netural هارمونیک های بیشتری تولید میکنه اما HD 800 عملکرد نسبتا بهتری داره .

PX-100 هم که سالاره :31:

ali_3d
10-03-2010, 11:50
مورد بعدی تست Pink Noise هست

اما در مورد نویز صورتی :

نویزی که در تمامی فرکانس ها وجود داشته و در همه مقدار ثابتی داشته باشه بهش نویز سفید میگن .

اما نویز صورتی در فرکانس های پایین مقدارش بیشتره و در فرکانس های بالاتر مقدارش کمتر میشه

Pink noise مشابه خیلی از نویز هاییه که در محیط ایجاد میشه ، مثل صدای برخورد اجسام با هم دیگه

گراف یک نویز صورتی به این شکله :

و لینک زیر تصویر مقایسه نویز صورتی با نویز سفید هست که توسط دستگاه ثبت شده :

فکر کنم توضیح در مورد نویز صورتی برای درک این مطلب کافی باشه

در اینجا مقایسه سه هدفون قبلی در کنار یک مدل نویز کنسلینگ از سنهایزر :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][]=623&graphID[]=863&graphID[]=693&graphID[]=1793

همونطور که مشاهده میشه Sleek SA6 کمترین نویز پذیری رو در برابر نویز های خارجی داره و بعد از اون PXC 450

موفق باشید.

پ.ن.
من چجوری میتونم لینک بزارم اینجا ؟ باید کد HTML استفاده کنم ؟

ali_3d
10-03-2010, 11:59
خود سایت Headphone.com هم توضیحاتی در مور گراف ها داده

HeadRoom's measurement data is straight off the scope, so to speak. Unless you're an engineer, you're likely not going to understand the whole meaning of the peaks and dips in the graphs. The important thing to know generally is, the fewer the better. Headphones are notoriously difficult to measure, and even the very best headphones have complex graphs. So, look for simple results but don't be surprised by a lot of wiggles---they are normal. And take everything with a fairly good sized grain of salt.

لینک :

T I G E R
10-03-2010, 13:03
دوستان قصد دارم برای انجام کاری به تهران بیام
میخواستم بدونم بهترین جا برای خرید هدفون ها (بالاخص فول سایز) کجاست که بهترین نرخ رو داشته باشه؟
(یعنی علاوه بر درستی کارشون قیمت های ارزان تری نسبت به جاهای دیگه داشته باشه)

peaceful1
10-03-2010, 17:26
ali_3d عزیز این مطالبی که شما گفتید خیلی آموزنده بود.
فکر کنم بهتر که در جای دیگه ادامه پیدا کنه
حیف هست که زیر و لای این صفحات بی پایان صفحات تجاری گم بشن.
پس لطفا در این سر تیتر ادامه بدید و لینک از این مطالب هم لطفا قرار بدین

mamad gonzo
10-03-2010, 19:02
ایول ایول

مثل اینکه فقط شما اینجا PX-100 استفاده میکنی

تاحالا از سیمش هم آویزون شدی ؟
یه چنتا تست دیگه هم مد نظرم هست بهت میگم بعدا انجام بدی ( پرتاب شدن از طبقه هفتم ساختمون ، اتصال به برق شهر و یه چنتای دیگه . . .)
پس چی فکر کردی بنده خدا با اینکه الان خیلی وقته گرفتمش ولی همچنان تست ها و تمرینهای سختی پشت سر میزاره :31:
اویزون شدن از سیم تا دلت بخواد داشته ... یه بارم تبدیل به خروجی سینمای خانگی شده و صدای سینمای خانگی از 60 روی 50 بوده ... بیچاره بعد از این تست جان فرسا 1/2 روز بی حال بود:31:

mamad gonzo
10-03-2010, 19:11
آقا اینو گفتی پیشمونم کردی.من کلی گشتم پولم نداشتم. زیر 60000 تومن میخواستم بخرم اینو خریدم. ولی خوب الان شدیدا پیشمون شدم چون واقعا میشه احساس کرد که چقدر این سنگ کوچیک کیفیتش پایینه!
حالا فعلا واسه این چی پیشنهاد میکنین!؟

ه نظرمن ارزش نداره واسه یه پلیر 60-70 تومنی یه هدفون 60 تومنی بگیری ... چون اون حال که باید یه هدفون 60 تونی بهت بده نمیده ... من میگم نهایتش برو 28 تومن بده یدونه هدفون sony ex 35 inear بخر ... بقیه پولتو پس انداز کن تا ایشالا برسه به 90/100 تومن بعدش یه پلیرخوب بگیر و با هدفونت حال کن و خوش خرم برو پی سرنوشتت:31:

seymour
12-03-2010, 20:24
دوستان قصد دارم برای انجام کاری به تهران بیام
میخواستم بدونم بهترین جا برای خرید هدفون ها (بالاخص فول سایز) کجاست که بهترین نرخ رو داشته باشه؟
(یعنی علاوه بر درستی کارشون قیمت های ارزان تری نسبت به جاهای دیگه داشته باشه)
یه مقدار جمیع اضداد هستش!! .. یعنی هر کی جنس خوب داره، احتمالا گرون بده .. اونکه قیمتش منصفانه اس گزینه هاش کمتره .. و خلاصه در زمینه خرید هدفون یه مقدار سرکار هستیم!! ..

بهرحال بد نیست پاساژ ایران رو چک کنی و پاساژ پایتخت .. نمایندگی های سونی و کریتیو و فیلیپس و AKG پیدا میشن اینجاها .. اگه میخوای بالاتر از 100 تومن هزینه کنی، میشه گفت به عبارتی سن هایزر بهترین گزینه بازار ایرانه که دو جا گیر میاد در جمهوری و پایتخت که صفحات قبلی هم تلفن شون ذکر شده .. چک کن.

hellbrain666
13-03-2010, 21:32
سلام
من در تهران مدل 630 رو در بسته بندی های مختلفی رو دیدم
می خواستم بدونم کدوم اصله
ممنون

seymour
14-03-2010, 18:37
سلام
من در تهران مدل 630 رو در بسته بندی های مختلفی رو دیدم
می خواستم بدونم کدوم اصله
ممنون
درسته -- 630 از اون مدلهایی هستش که مدتهاست تقلبی اش هم در کنار اصلی اش در بازار وجود داره و فروخته میشه .. بهترین راه اینه که از نمایندگی های معتبر کریتیو خرید کنی تا خیالت راحت باشه و ضمناً اگه فروشنده قیمت رو پایین تر از 15-16 تومن گفت، به احتمال زیاد تقلبیه ..

این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو هم ببین که عکسهای خوبی داره در باب مقایسه نسخه اصل و نسخه تقلبی.

Phoenix71
14-03-2010, 23:31
سلام
من میخواستم یه هدفون تا حدود 20 تومان بگیرم.گیج شدم یکم.اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

seymour
16-03-2010, 18:56
سلام
من میخواستم یه هدفون تا حدود 20 تومان بگیرم.گیج شدم یکم.اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
چه سایز و فرمی مدنظرته ؟ .. میخوای مثل هدفون های موبایل و پلیرها کوچک باشه؟ .. هدفون هایی که توی گوش فرو میرن in ear کیفیت خیلی خوبی دارن.. مثلاً EP630 رو بگیر 16 تومن .. یا هدفونی میخوای که سایزش بزرگ باشه و کاملا روش گوش رو می گیره؟ .. با 20 تومن میشه X200 رو گرفت از سونی ..

پس باید اول فرم-سایز موردنظرت رو مشخص کنی .. ضمناً استفاده و کاربردت رو هم بگو.

fabio montari
17-03-2010, 02:14
دوستان من اخر به این نتیجه نرسیدم K 518 DJ بگیرم یا cx100 لطفا راهنمایی کنید چون یه بار بیشتر نمیخوام بخرم که یه بارشم ضرر کنم
مرسی

reza1ta2
17-03-2010, 10:29
سلام
creative بين 15 تا 20 هزار توان هدفونهاي خوبي داره با 25 تومان هم سوي مي توني بگيري

peaceful1
17-03-2010, 15:53
دوستان من اخر به این نتیجه نرسیدم K 518 DJ بگیرم یا cx100 لطفا راهنمایی کنید چون یه بار بیشتر نمیخوام بخرم که یه بارشم ضرر کنم
مرسی

اگه میخواهی شما موضوع رو این طوری ببینی بهتره که اصلا نگیری و به همون هدفون خوبی که با خروجی دستگاه مچ هست بسنده کنی.
بسته به مشخصات فنی دستگاه های مختلف هر هدفونی با اون ها مچ نمیشه حتی اگه قیمت بالای داشته باشه.
تازه اگه به هم بخورند فقط بدرد یک سری سبک های خاص موسیقی جواب میدند برای همین هست که کسایی که خیلی تو خط این چیز ها هستند کلی هدفون های جور وا جور دارند و کلی پلیر چون هر پلیری هر آهنگی رو خوب پخش نمیکنه حتی اگه با کیفیت ترین باشه.
یعنی اگه یکی بگه که فلان هدفون با فلان پلیر بدرد من خورد معلوم نیست که بدرد شما با یک پلیر دیگه بخوره.
اون هم بازار ایران که محدودیت برند و مدل داره
بهترین کاری که شما میتونی انجام بدی این هست که یا در head-fi

یا در anythingbuyipod

سوال خودت رو مطرح کنی تا افرادی که اون هدفون های که در بازار ما هست رو با دستگاه شما تست کردن به چه نتیجه ای رسیدند

capitan black
19-03-2010, 16:23
سلام..من یه هدفون روی گوشی میخوام..تا حدود 50 تومن و صرفا مخصوص موزیک میخوام استفاده کنم..میخوام نهایت کیفیت رو با این بودجه داشته باشه..مرسی

inno3d
21-03-2010, 01:01
سلام
دوستان لطفا یه هدست خوب تا حدود 50 تومان برای استفاده گیم و فیلم دیدن معرفی کنید

ardalan_zapata
21-03-2010, 21:02
سلام دوستان
من یک هدفون تا 30 تومن میخوام بگیرم برای پلیر U5 بین Ep630 و سونی Ex35 موندم
صدای کریتیو رو شنیدم صداش خیلی باس کمی داره و یکم تیزه
ولی مال سونی رو نشنیدم کلا دنبال کیفیت هستم فقط و فقط وفقط کیفیت
در ضمن اینا هر دو گارانتی دارن دیگه ؟ درسته ؟
اگر گارانتی نداشت یعنی اصل نیست ؟
اون مدل سونی رو نماینده های لوازم صوتی تصویری سونی دارن ؟
موندم کدوم انتخاب کنم

seymour
22-03-2010, 18:53
سلام..من یه هدفون روی گوشی میخوام..تا حدود 50 تومن و صرفا مخصوص موزیک میخوام استفاده کنم..میخوام نهایت کیفیت رو با این بودجه داشته باشه..مرسی
اگه بتونی قدری افزایش بودجه بدی، PX100 از سن هایزر (باید حدود 65-70 تومن تموم بشه، اما می ارزه) ...

سلام
دوستان لطفا یه هدست خوب تا حدود 50 تومان برای استفاده گیم و فیلم دیدن معرفی کنید
کارای سری HS از کریتیو... بعد هم کارای لاجیتک که البته کمی افزایش بودجه میخواد .. پاساژ ایران رو چک کن.

seymour
22-03-2010, 19:06
سلام دوستان
من یک هدفون تا 30 تومن میخوام بگیرم برای پلیر U5 بین Ep630 و سونی Ex35 موندم
صدای کریتیو رو شنیدم صداش خیلی باس کمی داره و یکم تیزه
ولی مال سونی رو نشنیدم کلا دنبال کیفیت هستم فقط و فقط وفقط کیفیت
در ضمن اینا هر دو گارانتی دارن دیگه ؟ درسته ؟
اگر گارانتی نداشت یعنی اصل نیست ؟
اون مدل سونی رو نماینده های لوازم صوتی تصویری سونی دارن ؟
موندم کدوم انتخاب کنم
در مورد تفاوت این دو مدل میتونی این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])من و این یکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو بخونی...

اینکه باس 630 رو کم ارزیابی کرده ای: البته من نمی دونم تست ات رو با چه پلیری صورت داده ای، اما اگه باس 630 و اصولا باس کریتیو رو کم بدونی، شک دارم باس سونی بتونه راضی ات کنه .. ولی باز به این نکته توجه کن که خیلی وقتها سلیقه کلی یه کاربر تفاوت ایجاد می کنه، و نه صرفاً نارضایتی اش از عملکرد هدفون در یه بخش خاص از دامنه فرکانسی.. بنابراین توصیه می کنم حتماً قبلش هدفون هایی که میخوای بخری رو تست کنی..

گارانتی: هدفونهای رده متوسط و پایین، گارانتی به اونصورت ندارن.. توصیه میشه قطعاً که از نمایندگی بخری تا خیالت از اصل بودنش راحت باشه .. هر دوی این مدلها، تقلبی هم دارند که تهران هم به وفور دیده میشه...

a.z.p.z
22-03-2010, 21:39
سلام دوستان خوبید ؟ ... من باز اومدم :دی ... من دیگه با این PX100 نمیتونم زندگی کنم امروز باز خراب شد برای بار دوم ! کلا ازش راضی نبودم به خاطر این سیم و جکش ! ... ولی 485 که عین بنز داره کار میکنه و راضی هستم به شدت !
ولی خوب یه fullsize برای بیرون و راه رفتن و ... به درد نمیخوره برای خونه و کامپیوتر و استودیو و ... به کار میره !
من یه هدفون هم برای بیرون میخوام بگیرم اگه on the ear باشه که واقعا خوبه یعنی یه چیزی تو همین مایه های px100 باشه !
خودم باز مدل های سن هایرز و AKG رو دیدم و چندتارو مد نظر دارم !
دوستان اگه باز چیزی مد نظرشون هست بگن ! ... محدوده خریدم تا 65-70 بیشتر نمیتونم بدم !

ممنونم ...

ardalan_zapata
22-03-2010, 22:15
در مورد تفاوت این دو مدل میتونی این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])من و این یکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو بخونی...

اینکه باس 630 رو کم ارزیابی کرده ای: البته من نمی دونم تست ات رو با چه پلیری صورت داده ای، اما اگه باس 630 و اصولا باس کریتیو رو کم بدونی، شک دارم باس سونی بتونه راضی ات کنه .. ولی باز به این نکته توجه کن که خیلی وقتها سلیقه کلی یه کاربر تفاوت ایجاد می کنه، و نه صرفاً نارضایتی اش از عملکرد هدفون در یه بخش خاص از دامنه فرکانسی.. بنابراین توصیه می کنم حتماً قبلش هدفون هایی که میخوای بخری رو تست کنی..

گارانتی: هدفونهای رده متوسط و پایین، گارانتی به اونصورت ندارن.. توصیه میشه قطعاً که از نمایندگی بخری تا خیالت از اصل بودنش راحت باشه .. هر دوی این مدلها، تقلبی هم دارند که تهران هم به وفور دیده میشه...

سلام
ممنون
امروز رفتم یه گشت دیگه زدم یه مدل Sennheiser Cx300 بود به قیمت 30 تومن گرفتم
به نظرتون از اون سونی بهتر هست ؟
واقعا باس محشری داره خیلی خوبه
یک سوال دیگه از کجا بفهمم اصله
عکسی چیزی ....
ممون

capitan black
23-03-2010, 10:16
اگه بتونی قدری افزایش بودجه بدی، PX100 از سن هایزر (باید حدود 65-70 تومن تموم بشه، اما می ارزه) ...

کارای سری HS از کریتیو... بعد هم کارای لاجیتک که البته کمی افزایش بودجه میخواد .. پاساژ ایران رو چک کن.

مرسی ...نه افزایش بودجه نمیتونم بدم :31: ..تا همون 50 میتونم...به نظرتون این محصول از سونی خوبه؟

mdr-xd200

کارای hq 1400 و 1900 از کریتیو چطورن؟..به نظرم این سونی یه خورده شیک تره و قابلیت تنظیم داره واسه گذاشتن روی گوش..دوست دارم صدای شفاف و باس قوی داشته باشه..سونی هم که نمایندگیش هست شیراز..ممنونم راهنمایی بفرمایید

hotman1234
23-03-2010, 15:42
دوستان من الان با بودجه حداکثر30-40 تومن چیو بگیرم خوبه؟ هم صداش و هم بیسش خیلی برام مهمه.
مد نظر خودم sony ex35 و کریتیو ep-630 هست.
یه چیز پیشنهاد بدید که پشیمون نشم.
یه جا هم معرفی کنید که هدفونای کریتیو و سونی رو داشته باشه. اگه میشه نمایندگیاشونو معرفی کنید با شماره تلفن
ممنون

ardalan_zapata
23-03-2010, 15:56
دوستان من الان با بودجه حداکثر30-40 تومن چیو بگیرم خوبه؟ هم صداش و هم بیسش خیلی برام مهمه.
یه جا هم معرفی کنید که هدفونای کریتیو و سونی رو داشته باشه. اگه میشه نمایندگیاشونو معرفی کنید با شماره تلفن
ممنون

من دیروز Sennheiser Cx300 به قمیت 30 تومن گرفتم واقعا باس عالی داره
اول میخواستم EX35 بگیرم ولی پیشمون شدم به جاش اینو گرفتم

a.z.p.z
23-03-2010, 16:38
دوستان کسی تونست جواب منو بده ! px100 من داغون شد رفت اون مدلی که دوستمون از سونی نشون دادن هم بنظر بد نمیاد
اطلاعاتش رو خوندم !!! دوست چیزی از این مدل میدونی خودت ؟

چون گفتم منم حدود 60 بیشتر نمیتونم بدم خودم پی اکس 100 داشتم تو 6 ماه 2 بار سیمش خراب شد در محل اتصال به فیش
اگه خواستی بخری حواست باشه چون منو اصلا تو این موضوع راضی نکرد و ناراضی بودم ازش !

دوستان راهنمایی کنید در حدود 60 تومن چی بگیرم !!!
ممنونم ...

seymour
23-03-2010, 20:14
مرسی ...نه افزایش بودجه نمیتونم بدم :31: ..تا همون 50 میتونم...به نظرتون این محصول از سونی خوبه؟

mdr-xd200

کارای hq 1400 و 1900 از کریتیو چطورن؟..به نظرم این سونی یه خورده شیک تره و قابلیت تنظیم داره واسه گذاشتن روی گوش..دوست دارم صدای شفاف و باس قوی داشته باشه..سونی هم که نمایندگیش هست شیراز..ممنونم راهنمایی بفرمایید
xd200 خوبه، اما به نظر میاد که دو مدلی که از کریتیو اسم بردی کیفیت صداشون کمی بهتر باشه.. در عوض سونی همونطور که گفتی شیک تره و باید طراحی راحت تری هم داشته باشه...

توجه کنیم که هر کمپانی، اغلب هدفونهاش رو برحسب یه رنگ آمیزی صدای خاص می بنده، یعنی صدای هدفون ها برحسب یه سبک و سلیقه خاص می تونه بهتر یا بدتر ارزیابی بشه.. مثلاً کارای کریتیو از جمله همین سری HQ، برای کارای باس بسیار مناسب هستند به نظر من... برای کارای پاپ یا رپ که خیلی وقتا ذائقه دوستان هست مناسبند.. اما برای کارهایی که سازهایی مثل گیتار دارند یا صدای خوانند اهمیت بیشتری داره (راک و سبک های جدی تر غربی) شاید سونی مناسب تر باشه.

سلام
ممنون
امروز رفتم یه گشت دیگه زدم یه مدل Sennheiser Cx300 بود به قیمت 30 تومن گرفتم
به نظرتون از اون سونی بهتر هست ؟
واقعا باس محشری داره خیلی خوبه
یک سوال دیگه از کجا بفهمم اصله
عکسی چیزی ....
ممون
CX300 با این قیمت، اگه اصل باشه عالیه.. کجا قیمت گرفتی؟

مسلمه که اگه تاکید شما روی باس باشه، سن هایزر بهتر از سونی هستش. بخصوص این دو مدل که اصلاً در دو رده مختلف هستند و یکی رده پایین و دیگری رده متوسط محسوب میشه و مقایسه شون چندان درست نیست.

برای مقایسه اصل و fake هم اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو ببین.

seymour
23-03-2010, 20:21
من دیروز Sennheiser Cx300 به قمیت 30 تومن گرفتم واقعا باس عالی داره
اول میخواستم EX35 بگیرم ولی پیشمون شدم به جاش اینو گرفتم
مبارکه.. ایشالا که اصل باشه (پست قبلی یه لینک برای مقایسه دادم)، چون شاید نصف قیمتی باشه که دوستان قبلاً گزارش داده بودن.

طبیعیه اگه باس اش از سونی بهتر باشه، سن هایزر و کریتیو از نظر باس همیشه از سونی قوی تر عمل کرده اند... تاکید سونی روی کل دامنه فرکانس هستش اغلب...

ممنون
ببین اگه دوست بالایی، cx300 اش اصل باشه، انتخاب خیلی خوبیه.. زیر قیمت جهانیه حتی که باید حدود 40 دلار باشه!

اینکه "یه چیزی پیشنهاد بدیم که پشیمون نشی" بخصوص در زمینه هدفون سخته.. دوستانی داشته ایم که هدفون هایی 100 هزار تومنی خریده اند و راضی نبودند .. دوستانی هم داشته ایم که هدفون fake داشته اند و راضی بوده ان!! ...

بنابراین شاید تنها راهش این باشه که بتونی تست کنی اینا رو... کلاً در یه کلام، اگه باس میخوای 630 و اگه راک یا متال گوش میدی ex35 ...

نمایندگی ها هم پاساژ ایران یا پاساژ پایتخت خیلی راحت پیدا میشن..

ardalan_zapata
23-03-2010, 21:23
مبارکه.. ایشالا که اصل باشه (پست قبلی یه لینک برای مقایسه دادم)، چون شاید نصف قیمتی باشه که دوستان قبلاً گزارش داده بودن.

طبیعیه اگه باس اش از سونی بهتر باشه، سن هایزر و کریتیو از نظر باس همیشه از سونی قوی تر عمل کرده اند... تاکید سونی روی کل دامنه فرکانس هستش اغلب...

ببین اگه دوست بالایی، cx300 اش اصل باشه، انتخاب خیلی خوبیه.. زیر قیمت جهانیه حتی که باید حدود 40 دلار باشه!

سلام
قیمت جهانی که 28 دلاره :31:
Sennheiser CX 300-II هست که 40 دلار هست

همینطور طبق این لینک و چندتا پست دیگه تو همین سایت خودمون قیمتش حدود 30 تومنه

اون لینکی که دادید رو نگاه کردم به اضافه این لینک

همه مشخصات به اصل بودن میخوره فقط به جز Jack 3.5 که مال من ازین بزرگ ها هست ولی تو عکس نوشته که فیکه ولی طبق این ویدیو در داخل Youtube نشون میده که جک بزرگ اصل هست و کوچک ها فیک هستن

وگر نه بقیه مشخصات مثل براق بودن و اندازه سیم گوشی راست که 50 سانت هست و همچنین پکیجش که تو ویدیو بود همگی مثل مال خودمه !

inno3d
24-03-2010, 19:01

سلام
من نهایت تا 60 تومان میتونم هزینه کنم.
در ضمن حتما میخوام usb خور باشه وبه طور سخت افزاری از دالبی پشتیبانی کنه.
لطفا اگه میتونید چند مدل همراه با قیمتش ذکر کنید.

seymour
24-03-2010, 19:36
سلام
من نهایت تا 60 تومان میتونم هزینه کنم.
در ضمن حتما میخوام usb خور باشه وبه طور سخت افزاری از دالبی پشتیبانی کنه.
لطفا اگه میتونید چند مدل همراه با قیمتش ذکر کنید.
* شرمنده، من روزی فقط یه بار فرصت می کنم آنلاین بشم.. (امسال دیگه شاید همون یه بار هم بشه یه روز در میون!!)

اگه usb خور می طلبی گزینه هات قدری محدود میشه، اما بهرحال Fatality از کریتیو رو حتماً چک کن.. فکر می کنم 65 تومن باشه، اما می ارزه به نظرم... کلاً بد نیست سری به پاساژ ایران بزنی.. نمایندگی کریتیو و لاجیتک رو چک کن.

سلام
قیمت جهانی که 28 دلاره :31:
Sennheiser CX 300-II هست که 40 دلار هست

همینطور طبق این لینک و چندتا پست دیگه تو همین سایت خودمون قیمتش حدود 30 تومنه

اون لینکی که دادید رو نگاه کردم به اضافه این لینک

همه مشخصات به اصل بودن میخوره فقط به جز Jack 3.5 که مال من ازین بزرگ ها هست ولی تو عکس نوشته که فیکه ولی طبق این ویدیو در داخل Youtube نشون میده که جک بزرگ اصل هست و کوچک ها فیک هستن

وگر نه بقیه مشخصات مثل براق بودن و اندازه سیم گوشی راست که 50 سانت هست و همچنین پکیجش که تو ویدیو بود همگی مثل مال خودمه !
بهرحال، خدا رو شکر که هم اصله و هم قیمتش برای شما منصفانه تموم شده و از همه مهمتر (حتی مهمتر از اینکه اصله یا نه و گرونه یا ارزون) اینکه شما راضی هستی از کیفیتش..

inno3d
24-03-2010, 19:39
سلام
دوستان راهنمایی کنید.

قصد خرید یک هدفون یا هدست برای گیم وتماشای فیلم دارم که از لحاظ سخت افزاری دالبی رو ساپورت کنه و usb خور باشه نهایت بودجه هم 60 تومان هست.

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:36 PM ----------

* شرمنده، من روزی فقط یه بار فرصت می کنم آنلاین بشم.. (امسال دیگه شاید همون یه بار هم بشه یه روز در میون!!)

اگه usb خور می طلبی گزینه هات قدری محدود میشه، اما بهرحال Fatality از کریتیو رو حتماً چک کن.. فکر می کنم 65 تومن باشه، اما می ارزه به نظرم... کلاً بد نیست سری به پاساژ ایران بزنی.. نمایندگی کریتیو و لاجیتک رو چک کن.

بهرحال، خدا رو شکر که هم اصله و هم قیمتش برای شما منصفانه تموم شده و از همه مهمتر (حتی مهمتر از اینکه اصله یا نه و گرونه یا ارزون) اینکه شما راضی هستی از کیفیتش..
سلام
راستش از ظاهر این مدل زیاد خوشم نمیاد ایا مدل دیگه ای هم مد نظر دارید؟
ممنونم.

hotman1234
25-03-2010, 09:36
دوستان میشه عکس های تشخیص هدفون sony ex-35 اصلشو از fake شو بزارید.
ممنون

seymour
25-03-2010, 19:38
دوستان میشه عکس های تشخیص هدفون sony ex-35 اصلشو از fake شو بزارید.
ممنون
نمی دونم، قبلا این بحث مطرح شده بوده؟.. چون من یادم نمیاد عکسهایی در این زمینه داشته باشیم...

بهرحال بعنوان یه توصیه عمومی، از نمایندگی ها بخر تا خیالت راحت باشه.. (اغلب یه هولوگرام هم روش هست) .. ضمن اینکه من عکس جعبه اش رو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گذاشته ام.

سلام
دوستان راهنمایی کنید.

قصد خرید یک هدفون یا هدست برای گیم وتماشای فیلم دارم که از لحاظ سخت افزاری دالبی رو ساپورت کنه و usb خور باشه نهایت بودجه هم 60 تومان هست.

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:36 PM ----------

سلام
راستش از ظاهر این مدل زیاد خوشم نمیاد ایا مدل دیگه ای هم مد نظر دارید؟
ممنونم.
هر دو قابلیت مورد نظر شما، یعنی دالبی و usb در مدلهای محدودی بچشم میخوره؛ بخصوص در ایران .. مثلاً Logitech ClearChat هم usb میخوره؛ باید حدود 50 تومن باشه (پاساژ ایران - دوتا نمایندگی داره)

بطور مشابه برای قابلیت صوتی مثل دالبی باید بری سمت 100 تومن که مثلاً aurvana از کریتیو یه کارایی کرده در این زمینه.

a.z.p.z
28-03-2010, 12:33
محمد جان جواب منم بدی ممنون میشم یه 5 روزی هست علافم !

fabio montari
28-03-2010, 17:31
سلام باز من اومدم ساله نو هم مبارک
من هنوز نتونستم یه هدفونه خوب پیدا کنم لطف کنید یه راهنمایی کنید
من خودم akg میخوام بگیرم ولی میگن مدل های سونی هم خوبه
اگه میشه یه مدله سونی معرفی کنید 100 تومن تا 120 تومن که از akg dj بهتر باشه
من کیفیت و بلندی مد نظرم هست پلیرم هم walkman x1050 هستش

seymour
28-03-2010, 19:47
محمد جان جواب منم بدی ممنون میشم یه 5 روزی هست علافم !
والا اگه من شما رو در انتظار گذاشته ام، عذر میخوام .. من همیشه گفته ام: اگه سوالی پاسخ داده نمیشه، فرض رو به این بذارید که حرفی برای گفتن نیست یا زمان نیست ... بهرحال شرمنده.

من در جریان مشکل شما هستم، ولی خب این مدت که اصلاً دسترسی به بازار ندارم و نمی دونم چی هست و چی نیست.. سونی هم توی این رده که فقط کمان رایانه انگار یه سری کارهاش رو داره .. باید زنگ بزنی و موجودی/قیمت بگیری .. وگرنه ما یه چیزی انتخاب کنیم و بعد معلوم بشه نداره ضایعه ...

اونچه که شما می طلبی در این سایز و با این بودجه، در ایران کمیابه .. مدلهای موجود هم محدوده، یا باید از بین همین ها انتخاب کنی و یا باید تغییر ذائقه بدی و کوتاه بیای یا تغییر موضع بدی ...

باز تاکید می کنم، که شاید موردی در بازار اومده باشه این چند هفته آخر سال که من در جریان نیستم، توصیه ام اینه که یه گشتی در پاساژ پایتخت بزنی و چک کنی .. من هم اگه وقت کردم پاساژ ایران رو می تونم چک کنم.

سلام باز من اومدم ساله نو هم مبارک
من هنوز نتونستم یه هدفونه خوب پیدا کنم لطف کنید یه راهنمایی کنید
من خودم akg میخوام بگیرم ولی میگن مدل های سونی هم خوبه
اگه میشه یه مدله سونی معرفی کنید 100 تومن تا 120 تومن که از akg dj بهتر باشه
من کیفیت و بلندی مد نظرم هست پلیرم هم walkman x1050 هستش
چرا دروغ بگم؛ من انقدر سرم شلوغه که اصلاً یادم رفته دقیقاً شما دنبال چی می گشتی و پرونده ات به کجا رسیده؟! ... شما دنبال هدفون فول سایز بودی؟ درسته؟ .. خب عین جوابی که بالا دادم، مدلهای فول سایز سونی رده متوسط به بالا خیلی کم گیر میان و ظاهراً فقط کمان رایانه داره .. باید یه تماس بگیرید باهاشون و قیمت بگیرید و موجودی بگیری که اصلاً چیزی داره یا نه توی اون رده ...

حالا باز یا شما گفتید و من فراموش کرده ام، یا مطرح نشده؛ بهرحال ببخشید، اما سن هایزر در رده بالای 100 تومن گزینه بسیار خوبیه و معدود مارکی هستش که تنوع خوبی هم داره..

a.z.p.z
28-03-2010, 21:33
ممنونم والا من مدل on the ear میخوام در حد 70 تومن یه چیزی مثل px100 باشه .... به طور کلی میخواستم بدونم کدوم برند رو هدف قرار بدم سونی یا سن هایزر ؟ ...
ممنونم ...

inno3d
29-03-2010, 00:26

سلام
سیمور جان بلاخره رفتم بازار هدستو گرفتم فقط دو جور fatality داشت من hs-1000 رو گرفتم منظورتون همین مدل بود؟ یک سوال داشتم روی کارتونش چیزی در مورد دالبی بودنش نزده ممکنه تقلبی باشه؟
من با گارانتی شاب خریدمش 68 تومان گرون خریدم؟؟؟

seymour
29-03-2010, 19:05
من اول اینو بگم: فروشگاه فوکا توی پاساژ ایران، دو مدل از شرکت معروف بایردینامیک رو آورده که DT235 اش 75 تومن بود.. هدفون های خیلی معروف و خیلی راحتی هستند... جالبه که دیدم، چندتا از هدفون های aurvana رو هم برای تست گذاشته بود روی پیشخوان!! .. ضرر نداره سر بزنید.

ممنونم والا من مدل on the ear میخوام در حد 70 تومن یه چیزی مثل px100 باشه .... به طور کلی میخواستم بدونم کدوم برند رو هدف قرار بدم سونی یا سن هایزر ؟ ...
ممنونم ...
این DT235 رو که گفتم در نظر بگیر ... هدفون خیلی خوبیه...

من اگه بودم توی این رده می رفتم دنبال کارای سونی...

سلام
سیمور جان بلاخره رفتم بازار هدستو گرفتم فقط دو جور fatality داشت من hs-1000 رو گرفتم منظورتون همین مدل بود؟ یک سوال داشتم روی کارتونش چیزی در مورد دالبی بودنش نزده ممکنه تقلبی باشه؟
من با گارانتی شاب خریدمش 68 تومان گرون خریدم؟؟؟
مبارکه .. ایشالا ازش راضی باشی... قیمتش هم مناسب به نظر میاد.

کریتیو این امکانات پردازش صوتی اضافه رو به اسامی موردنظر خودش ارائه می کنه.. درسته - اسمی از دالبی برده نشده.. اسم قابلیت ساراند در این هدفون ها X-Fi CMSS-3D هستش.

a.z.p.z
29-03-2010, 19:49
DT235 هم همون سونی هست که خودم گفتم ؟ ... ... ...
راستی نمایندگی سونی درست و حسابی باشه تو تهران کجا ها هست ؟ ... فقط نمیخوام زیاد دور باشه ...
تو فاطمی جایی نداره ؟ ... اگه یه ادرس یا شماره ای چیزی بدید ممنون میشم ...

saeid4012
30-03-2010, 17:35
یه سوالی این هدفونای بلوتوس مثل jabra bt3030 کیفیت صداش پایین تر از با سیمش هست؟
خیلی برام مهمه

seymour
30-03-2010, 19:04
یه سوالی این هدفونای بلوتوس مثل jabra bt3030 کیفیت صداش پایین تر از با سیمش هست؟
خیلی برام مهمه
بعنوان یه قاعده کلی هدفون های باسیم کیفیت صدای بهتری نسبت به هدفون های بیسیم هم رده شون دارند... بعلاوه، هدفون های بیسیم رده متوسط و پایین (تقریباً میشه گفت زیر 70-80 تومن) خیلی بیشتر نویز و اختلال صوتی رو بروز میدن..

بنابراین اگه بیسیم برای شما یه نیاز واقعی نیست، یعنی میتونی مدل باسیم رو هم بخری و صرفاً چون بیسیم جالب تره دنبالشی، توصیه میشه باسیم بخری.

* کجا این jabra رو دیدی؟ میدون ولیعصر؟

DT235 هم همون سونی هست که خودم گفتم ؟ ... ... ...
راستی نمایندگی سونی درست و حسابی باشه تو تهران کجا ها هست ؟ ... فقط نمیخوام زیاد دور باشه ...
تو فاطمی جایی نداره ؟ ... اگه یه ادرس یا شماره ای چیزی بدید ممنون میشم ...
نه - Dt235 همونطور که در اون پستم گفتم، مال کمپانی معروف بایردینامیک هستش.

//

نمایندگی های سونی که تنوع محصولشون بیشتره، یکی دوتا توی جمهوری هست، و یکی دوتا هم توی پاساژ پایتخت-- اما کارایی که کمان رایانه عرضه می کنه رو باید مستقیماً با خودشون تماس بگیری و بسیار شک دارم توی نمایندگی های سونی پیدا کنی.

* Audio Technica ATH-ON3 هم در پاساژ پایتخت دیدم ... 40 تومن .. اگه اشتباه نکنم، نگاره اینو داشت.

akhoond
31-03-2010, 11:48
باز هم سلام

یه ساعت تایپ کردم ، یه دکمه اشتباه زدم ، پرید ،

دیرروز ، پریروز بود که 630 من ، دار فانی رو وداع گفت ، مجبور شدم با این که حالم خوب نبود ، حتما اقدام کنم برای خرید . به ولیعصر که دیر رسیدم و تا 5 بیشتر باز نیستند ، رفتم پایتخت ، به قمیت 23 پیدا کردم ، اما هیچ کدوم مشکی اش رو نداشتند ، مجبور شدم همه سونی سنتر های شریعتی از میرداماد تا قلهک رو پیاده گز کنم ، تا اینکه سونی مرکز دولت داشت ، با این که بقیه قیمت تا 35 هم می دادن ، اما تونستم از این 24 بگیرم . من 2 تا گرفتم ، اما گفت باز هم داره ، کسی می خواد بگیره ، اما حواسش به قیمت باشه .

هدفون خوبیه ، راضی ام ، اما احساس می کنم که در همون حد و اندازه های 630 ، اما یه نموره بهتر ، باس بهتری داره ، اما به نظرم بلندی 630 خیلی بهتر بود ،
نتیجه : اول این که یه نموره بهتره ، بعد این که سونیه دیگه ...

فعلا همین ، امیدوارم این دفعه نپره

blacksword
04-04-2010, 12:30
آقا دوستم الان پایتخت هست واسم آی پاد تاچ رو هرید هدففون بگم چی بگیره؟ EX300 خوبه؟

peaceful1
04-04-2010, 12:37
خیلی هدفون با کیفیتی هست سنایزر و akgهم میتونه بگیره پرسو جو کنه ببینه کدوم بهتر به ipod میخوره

blacksword
04-04-2010, 12:53
تو همین رنج EX300 اگه چیز بهتری هست معرفی کنید مدلشو بگین مرسی

panther99
04-04-2010, 15:25
آقا اینAudio Technica ATH-ON3 که گفتید رو من تازه میشنوم کیفیتش به برندهای شاخ بازار میرسه ؟؟؟؟؟؟؟/

samanajan
04-04-2010, 15:27
با سلام ضمن عرض تبریک سال نو به همه

من یک هدفون می خواهم برای IPOD CLASSIC

الان بودجه من رفته روی 60 هزار تومان

می خواهم کیفیت عالی و یک چیز عمری باشد

seymour
04-04-2010, 19:04
تو همین رنج EX300 اگه چیز بهتری هست معرفی کنید مدلشو بگین مرسی
In ear های زیادی در این دامنه (50-100) یافت نمیشه در بازار ایران ... cx300 از سن هایزر رو پی بگیر که باید حدود 40-60 تومن باشه. aurvana in ear هم از کریتیو شاید هنوز یافت بشه.

seymour
04-04-2010, 19:11
آقا اینAudio Technica ATH-ON3 که گفتید رو من تازه میشنوم کیفیتش به برندهای شاخ بازار میرسه ؟؟؟؟؟؟؟/

بله - جزو مارک های معتبر هستش... (اگه نبود که دیگه اینجا معرفی نمی کردمش؛ نه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عجیب نیست اگه کاربر ایرانی بسیاری از مدلهای معروف صوتی رو نشنیده باشه، یا صرفاً در حد اسم بشناسدشون... (قصد جسارت ندارم البته -- صرفاً یه مساله و آسیب مرسوم در بازار ایران رو دارم شرح میدم-- خود من هم یه کاربر ایرانی هستم) .. این یه ایراد وارد به فروشنده ها هم نیست، بلکه ایراد وارد به فرهنگی هستش که ارزونی رو به کیفیت ترجیح میده.

با سلام ضمن عرض تبریک سال نو به همه

من یک هدفون می خواهم برای IPOD CLASSIC

الان بودجه من رفته روی 60 هزار تومان

می خواهم کیفیت عالی و یک چیز عمری باشد
in ear مدنظرته دیگه؟ .. همین مدلهایی که در صفحات اخیر مطرح شده رو پی بگیر .. CX300 از سن هایزر --- Ex300 از سونی (اگه گیر بیاد) ...

شاید قبلاً در جریان نظر من در رابطه با توصیفاتی مثل "یه چیز عمری که دیگه عوضش نکنم" ، "یه چیز خفن که صداش شگفت انگیز باشه" یا "میخوام مدهوش کیفیت اش بشم" هستی ... این یه هدفونه؛ موشک که نیست... شاید روز اول خراب بشه ... شاید روز اول احساس کنی، صداش اون چیزی که انتظار داشتی نیست .. (اینکه در ایران نمیشه هدفون ها رو تست کرد هم مزید بر علت) ... و دهها شاید دیگه .. بنابراین انتظارات رو منطقی در نظر بگیریم که بعد خدای نکرده تو ذوقمون نخوره.. (حتماً خودت اینا رو می دونی البته -- صرفاً برای تاکید گفتم.)

blacksword
04-04-2010, 19:22
الان دیدم شرکت کمان رایانه تو سایتش زده واسه فروش شرکت هم باید موجود داشته باشن فردا رفیقم رو میفرستم پایتخت از مغازشون سوال کنه

samanajan
04-04-2010, 21:11
CX300 از سن هایزر --- Ex300 از سونی (اگه گیر بیاد) ...

این سن هایزر مال کدام کشور است

1. کدام به نظر شما خوبه سونی یا سن هایزر

2. کریتیو آیا هدفون خوبی دارد ?

3. این دی سی بل db نوشته مال چی هست هر چه بیشتر باشد بهتر یا کمتر

seymour
05-04-2010, 18:47
این سن هایزر مال کدام کشور است

1. کدام به نظر شما خوبه سونی یا سن هایزر

2. کریتیو آیا هدفون خوبی دارد ?

3. این دی سی بل db نوشته مال چی هست هر چه بیشتر باشد بهتر یا کمتر
خود شرکت که ظاهراً آلمانی هستش، اما اونچه مدنظر شماست، احتمالا محل ساخت هدفون ها باشه که مثل خیلی شرکت های دیگه اغلب در چین تولید میشه.

//

1. قبلاً هم در مورد رابطه بین سبک های موردنظر کاربر و گرایش های مرسوم مارک های مختلف زیاد صحبت شده ... سن هایزر اغلب باس بهتری داره و برای کارای الکترونیک و هیپ هاپ وایرانی مناسب تره ... سونی برای کارای جدی تر غربی مثل راک و متال مناسب تره.

2. بله - کریتیو هدفون های خوبی داره که بخصوص نسبت به قیمتشون معمولاً می ارزه.از نظر جنس صدا هم شبیه کارای سن هایزر هستند.

3. یه مشخصه فنی هستش و نمیتونه یه فاکتور در تعیین کیفیت هدفون باشه... بحث بلندی صداست.

فرض کن "حداکثر سرعتی که اون عقربه نمایشگر سرعت ماشین نشون میده" .. بفرض که شما اصلاً به اون سرعت برسی، آیا میشه نتیجه گرفت که ماشین خوب یا بدیه؟ .. ضمن اینکه اساساً شما در 90% شرایط به اون سرعت نیاز نداری و اصلاً سرعت زیاد خطرناکه!! .. دقیقاً همین قیاس رو برای بحث db و بلندی صدای هدفون ها در نظر بگیر.

samanajan
05-04-2010, 21:37
نمایندگی سن هایزر کجاست
شماره تماس یا آدرس نمایندگی در اصفهان یا تهران

من هدفون برای گوش آهنگ های پاپ و کلاسیک و ایرانی و همچین آموزش زبان می خواهم استفاده کنم همان سن هایزر خوبه

namak56
06-04-2010, 08:54
سلام
من حدود یک ماه میشه که headphone akg 315 خریدم که نسبت به قیمتش یعنی 38 تومن به نظرم خیلی خوبه.
کیفیتش هم خیلی خوبه البته رنج صداش از 17 تا 23 هست مشخصاتش تو لینک زیر هست

مارک akg هم که دیگه احتیاج به معرفی نداره
به هرحال دوستان یه کمکی کنن اگه من بخوام تا 200 تومن پول بدم
1- اصلا کار عاقلانه ای هست یا نه؟
2- چه هدفونی بخرم (توگوشی)؟

در مورد این هدفن مانستر که 500 تومنه و میگن بهترین هدفونه هم اگه یه نظری بدین ممنون میشم

موفق و پیروز باشید
پیشاپیش از کمکتون سپاسگزام

peaceful1
06-04-2010, 10:07
سلام
من حدود یک ماه میشه که headphone akg 315 خریدم که نسبت به قیمتش یعنی 38 تومن به نظرم خیلی خوبه.

در مورد این هدفن مانستر که 500 تومنه و میگن بهترین هدفونه هم اگه یه نظری بدین ممنون میشم

موفق و پیروز باشید
با چی میخواهی استفاده کنی کامپیوتر یا پخش کننده.
میشه گفت کدوم گرونترین هدفون هست ولی بهترین معنی نداره هر هدفونی برای استفاده های مشخصی ساخته شده.
که اون هم بعضی مدل ها راحت به 1500$ دلار میرسه ایران هم بیاد خدا میدونه چند می افته

namak56
06-04-2010, 11:18
ممنون از کمکت

- من برام کیفیت صدا و شفافیتش مهمه (برای گوش کردن موزیک)
- بعضی وقتا برای کامپیوتر بعضی وقتا هم برای پخش کننده
- من منضورم از اینکه گفتم 500 هزار تومنه کیفیتش نبود منظورم این بود که این هدفون مانستر monster که رنج قیمتش بالاس آیا می ارزه یا کسی تستش کرده؟

- اگه تا 200 تومن هزینه کنم گزینه مناسب برای خرید کدومه؟

ممنون

peaceful1
06-04-2010, 14:24
ممنون از کمکت

- من منضورم از اینکه گفتم 500 هزار تومنه کیفیتش نبود منظورم این بود که این هدفون مانستر monster که رنج قیمتش بالاس آیا می ارزه یا کسی تستش کرده؟

ممنون
دوست عزیز اگه مدل این هدفون که میگی منظورت رو بهتر متوجه بشم.
و مارک و مدل پخش کننده ای که داری و سبک آهنگ هایی که بیشتر گوش میدی
و این که هدفون توی گوش میخواهی یا روی گوش

seymour
06-04-2010, 19:40
سلام

موفق و پیروز باشید

ممنون از کمکت

ممنون
هدفون مانستر اگه منظورت سری مانستر بیتز (Dr. Dre) هستش قطعاً به این نکته توجه که بیشتر داری پول اسم هدفون رو میدی و ضمناً قیمتش هم که در ایران پرتاب شده و غیرواقعیه ... این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])من رو هم اگه دوست داشتی ببین.

با همون 200 تومن هم میتونی هدفون های خوبی تهیه کنی... بهرحال در ایران هم محدودیت انتخاب زیاده و تنوع مدل پایین، اما نهایتاً میشه تا 200 تومن یه چیزی انتخاب کرد که خدا رو هم خوش بیاد!

نمایندگی سن هایزر کجاست
شماره تماس یا آدرس نمایندگی در اصفهان یا تهران

من هدفون برای گوش آهنگ های پاپ و کلاسیک و ایرانی و همچین آموزش زبان می خواهم استفاده کنم همان سن هایزر خوبه
در تهران دو تا نمایندگی رو چندین بار شماره تلفنش رو گفتیم .. (فینیکس:88788936 --- بعثت:66950405)

//

بله - با اون حساب سن هایزر انتخاب خیلی خوبی باید باشه.

samanajan
07-04-2010, 00:05
ببخشید این سوال اینجا بی ربط است

اما آیا شما می دانید وسایل اروجینال آی پاد کلاسیک را از کجا می توانم گیر بیاورم

tirdad_60
07-04-2010, 19:11
سلام

با توجه به راهنمایی های دوستان که در صفحات تاپیک خوندم
هفته پیش به نمایندگی سونی در پایتخت رفته و یک عدد sony ex52 گرفتم 28 تومن(ex35 نداشت)

همزمان یکی از دوستان که همراهم بود یک هدفون philips گرفت 30 تومن که سیم جمع کن هم داشت

اما نکته ناراحت کننده کیفیت و صدای کمتر سونی بود که منو ناراحت کرده
آیا اشتباه انتخاب کردم؟

نیکی پناهتان:40:

seymour
08-04-2010, 18:35
سلام

با توجه به راهنمایی های دوستان که در صفحات تاپیک خوندم
هفته پیش به نمایندگی سونی در پایتخت رفته و یک عدد sony ex52 گرفتم 28 تومن(ex35 نداشت)

همزمان یکی از دوستان که همراهم بود یک هدفون philips گرفت 30 تومن که سیم جمع کن هم داشت

اما نکته ناراحت کننده کیفیت و صدای کمتر سونی بود که منو ناراحت کرده
آیا اشتباه انتخاب کردم؟

نیکی پناهتان:40:
بارها گفته شده که برداشت دوستان از مساله کیفیت صدا یه مساله سلیقه ای و وابسته اس به خیلی پارامترها که تصادفاً خیلی از این پارامترها هم ربطی به کیفیت صدا نداره! ...

Ex52 از سونی البته مدل قدیمی ای هستش و جالبه که هنوز گیر میاد .. ضمن اینکه فکر نمی کنم بهترین انتخاب بوده باشه در اون بازه .. اما بازم خریدیه که دیگه انجام شده و اینکه ازش بد بگیم چیزی رو درست نمی کنه ...

ضمناً به این نکته توجه کن که برای کارای ایرانی، هیپ هاپ، الکترونیک، هدفون های سونی بهترین گزینه نیستند.

ببخشید این سوال اینجا بی ربط است

اما آیا شما می دانید وسایل اروجینال آی پاد کلاسیک را از کجا می توانم گیر بیاورم

خب رفیق خوبم، اگه میدونی جای سوال اینجا نیست (و واقعاً هم نیست! – میتونستی توی تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مربوط به خود این پلیر مطرحش کنی) واسه چی اینجا طرحش کردی؟! ..

بهرحال، پاساژ پایتخت فروشگاه کریستال و نگاره رو چک کن.

tirdad_60
08-04-2010, 18:41
حالا اشکال نداره هدیه میدم به یکی از دوستان که تولدش نزدیکه

شما پیشنهادتون چیه؟
من بیشتر سنتی و خارجی گوش میدم
البته پاپ ایرانی هم کم و بیش

ممنونم

.SA33D.
09-04-2010, 14:47
سلام همه ی دوستان.
متاسفانه چهارمین هدفونم هم کارش ساخته شد و باید یکی دیگه بخرم.

بودجه تا 30 تومنه ،شما تا 40 بهم معرفی کنید.

هدفون قبلیم a4tech بود که زیاد راضی نبودم.گوشم رو اذیت میکرد.قدرت باسش هم خوب نبود.
من واسه موسیقی و فیلم استفاده میکنم.میکروفونش مهم نی.
بچه ها لطفا از کمک دریغ نکنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اخه بی همه چی به سر شود ولی بی هدفون نمی شود...

seymour
09-04-2010, 19:30
حالا اشکال نداره هدیه میدم به یکی از دوستان که تولدش نزدیکه

شما پیشنهادتون چیه؟
من بیشتر سنتی و خارجی گوش میدم
البته پاپ ایرانی هم کم و بیش

ممنونم
ایشالا اون دوستت راضی باشه! ...
//
cx300 از سن هایزر رو ببین میتونی پیدا کنی ... شماره نمایندگی های سن هایزر رو هم که چند پست قبل تر داده ام.

سلام همه ی دوستان.
متاسفانه چهارمین هدفونم هم کارش ساخته شد و باید یکی دیگه بخرم.

بودجه تا 30 تومنه ،شما تا 40 بهم معرفی کنید.

هدفون قبلیم a4tech بود که زیاد راضی نبودم.گوشم رو اذیت میکرد.قدرت باسش هم خوب نبود.
من واسه موسیقی و فیلم استفاده میکنم.میکروفونش مهم نی.
بچه ها لطفا از کمک دریغ نکنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اخه بی همه چی به سر شود ولی بی هدفون نمی شود...
هدفون های قبلی ات چی بودن، میتونی اسم ببری؟ ...

چه فرمی مدنظرته؟ ... یعنی میخوای فول سایز باشه؟ (با گوشی های بزرگ که روی گوش یا دور گوش رو بگیره) یا in ear باشه (فرو بره توی گوش)؟ ...

بهرحال به نظر میاد فول سایز مدنظرته .. XD200 از سونی رو پی بگیر و سری HQ از کریتیو.

OSEN
09-04-2010, 20:13
سلام دوستان .

یه چنوقتیه هدست قبلیم که a4tech hd800 هست ، به باد فنا رفته . میخوام یدونه بگیرم ولی نمیدونم چی بگیرم ! . اول لطف میکنین یه توضیحی بدین که کیفیت اینایی که داخل گوش میرن نسبت به روی گوشیا چجوریه ؟ میتونه مثل اونا کیفیت داشته باشه ؟(من فکر میکنم هر چی گنده تر باشه ، کیفیتش بهتره !!:31:)
موردی که توی hd800 اعصاب نذاشته بود برام این بود که صداش عینا تا 3 تا اتاق اونورترم میرفت و الآن کلوز بودن صدا اولویت اولم هست و بعد کیفیت صدا .
من تا دوروبر 30 تومن میخوام بدم براش . لطف کنید ببینید چی به کار من میاد . اگه از 2 مدل فول سایز و این ایر بگین و بگین که خودتون کدومو ترجیح میدین که عالی میشه . ضمنا برا این ایر ازینا مدنظرم هست که یشت گوش میره . ازینا :

.SA33D.
10-04-2010, 15:27
هدفون های قبلی ات چی بودن، میتونی اسم ببری؟ ...

چه فرمی مدنظرته؟ ... یعنی میخوای فول سایز باشه؟ (با گوشی های بزرگ که روی گوش یا دور گوش رو بگیره) یا in ear باشه (فرو بره توی گوش)؟ ...

بهرحال به نظر میاد فول سایز مدنظرته .. XD200 از سونی رو پی بگیر و سری HQ از کریتیو.

اره فول سایز میخام.اییرفون برام خوب نی :دی قبلیام دوتاش somic بود یدونه creative بود که از همه بهتر بود اخریش هم a4tech بود. ممنون از نظرت.:40:

seymour
10-04-2010, 21:17
سلام دوستان .

یه چنوقتیه هدست قبلیم که a4tech hd800 هست ، به باد فنا رفته . میخوام یدونه بگیرم ولی نمیدونم چی بگیرم ! . اول لطف میکنین یه توضیحی بدین که کیفیت اینایی که داخل گوش میرن نسبت به روی گوشیا چجوریه ؟ میتونه مثل اونا کیفیت داشته باشه ؟(من فکر میکنم هر چی گنده تر باشه ، کیفیتش بهتره !!:31:)
موردی که توی hd800 اعصاب نذاشته بود برام این بود که صداش عینا تا 3 تا اتاق اونورترم میرفت و الآن کلوز بودن صدا اولویت اولم هست و بعد کیفیت صدا .
من تا دوروبر 30 تومن میخوام بدم براش . لطف کنید ببینید چی به کار من میاد . اگه از 2 مدل فول سایز و این ایر بگین و بگین که خودتون کدومو ترجیح میدین که عالی میشه . ضمنا برا این ایر ازینا مدنظرم هست که یشت گوش میره . ازینا :
کیفیت های مدلهای تو گوشی (in ear) بالاتر از اونایی که روی گوش قرار می گیرن، یه علت مهمش اینه که تو گوشی ها ایزوله سازی انجام میدن و با حذف صداهای مزاحم، شما صدای موسیقی رو بهتر و جزئیات اش رو بیشتر میتونی بشنوی... بنابراین اتوماتیک باکیفیت تر میشه .. جدا از این، اکثر کمپانی ها، کارای In ear شون رو یه رده بالاتر از مدلهای معمولی که روی سوراخ گوش قرار می گیرن تولید می کنن..

اما اگه منظور شما هدفون های با سایز بزرگتره که گوشی بزرگ دارن، بحث اش فرق می کنه ... واسه اینکه بتونی یه فول سایز خوب بخری، باید بیشتر هزینه کنی .. حتی تا نزدیک 60-70 تومن .. وگرنه اگه بخوای فرضاً 30 تومن هزینه کنی، یه In ear به احتمال خیلی زیاد بهتر از بقیه هدفون های هم رده اش عمل می کنه.

اینکه طراحی های مختلفش رو بپسندی، دیگه سلیقه خودته ... بهرحال مدلهایی که پشت گوش میشینن هم طرفدارای خودش رو دارن...

با 30 تومن میتونی EP650 کریتیو رو بگیری .. یا EX35 سونی ...

اینکه طراحی های مختلفش رو بپسندی، دیگه سلیقه خودته ... بهرحال مدلهایی که پشت گوش میشینن هم طرفدارای خودش رو دارن... اما میشه گفت مصارفشون هم خاص تره ..

اره فول سایز میخام.اییرفون برام خوب نی :دی قبلیام دوتاش somic بود یدونه creative بود که از همه بهتر بود اخریش هم a4tech بود. ممنون از نظرت.:40:
خب، پس تازه میخوای بیای سمت مارک های معتبر تر و مدلهای گرونتر .. ایشالا هرچی می خری راضی باشی... با 40 تومن، شما میتونی یکی از کارای HQ کریتیو رو بگیری .. شاید HQ1400 ... توجه کن که فول سایزهای خوب از حدود 70 تومن شروع میشه و تازه از 100 تومن که باکیفیت واقعی میشن.

mamad gonzo
11-04-2010, 11:22
اقا ميخوام يه هدفون واسه موقعي كه راك و متال ميگوشم بگيرم چون واقعا با چيزايي مثل ep635 اصلا ادم گوش نكنه بهتره!
فكر كنم قاعدتا بايد از تو كاراي akg باشه....
مايه هم تا 30 -40 تومن

يادم رفت ...
با اين بودجه قاعدتا باييد اين اير باشه
ممنون

seymour
11-04-2010, 19:05
اقا ميخوام يه هدفون واسه موقعي كه راك و متال ميگوشم بگيرم چون واقعا با چيزايي مثل ep635 اصلا ادم گوش نكنه بهتره!
فكر كنم قاعدتا بايد از تو كاراي akg باشه....
مايه هم تا 30 -40 تومن

يادم رفت ...
با اين بودجه قاعدتا باييد اين اير باشه
ممنون
30-40 تومن، اگه بتونی اون CX300 رو پیدا کنی، خیلی خوبه ... به نظرم ... (سن هایزر) -- من دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه که خیلی نسبت به مدلی که الان داری بیارزه.

mamad gonzo
11-04-2010, 19:10
یعنی تا 30-40 تومن تو کارای akg چیزی پیدا نمیشه؟؟
فقط واسه متال و یکمکی راک میخوام هدفونو و میخوام مناسب این اهنگا باشه...
cx300 واسه این اهنگا خوب جواب میده؟؟؟

OSEN
11-04-2010, 20:16
کیفیت های مدلهای تو گوشی (in ear) بالاتر از اونایی که روی گوش قرار می گیرن، یه علت مهمش اینه که تو گوشی ها ایزوله سازی انجام میدن و با حذف صداهای مزاحم، شما صدای موسیقی رو بهتر و جزئیات اش رو بیشتر میتونی بشنوی... بنابراین اتوماتیک باکیفیت تر میشه .. جدا از این، اکثر کمپانی ها، کارای In ear شون رو یه رده بالاتر از مدلهای معمولی که روی سوراخ گوش قرار می گیرن تولید می کنن..

اما اگه منظور شما هدفون های با سایز بزرگتره که گوشی بزرگ دارن، بحث اش فرق می کنه ... واسه اینکه بتونی یه فول سایز خوب بخری، باید بیشتر هزینه کنی .. حتی تا نزدیک 60-70 تومن .. وگرنه اگه بخوای فرضاً 30 تومن هزینه کنی، یه In ear به احتمال خیلی زیاد بهتر از بقیه هدفون های هم رده اش عمل می کنه.

با 30 تومن میتونی EP650 کریتیو رو بگیری .. یا EX35 سونی ...

اینکه طراحی های مختلفش رو بپسندی، دیگه سلیقه خودته ... بهرحال مدلهایی که پشت گوش میشینن هم طرفدارای خودش رو دارن... اما میشه گفت مصارفشون هم خاص تره ..

سلام .

ممنون دوست عزیز بابت راهنماییت .

یس فول سایز رو بیخیال و قطعا این ایر میگیرم . فقط چنتا سئوال !.

این ایر ها از نظر کلوز بودن صدا چطورن ؟ چون همونطور که گفتم اولویت اولم هست این مورد .

مدل دیگه ای به نظرتون نمیرسه ؟ خودتون از بین این 2 مدل سونی و کرییتیو کدوم رو ییشنهاد میکنین ؟ کیفیت کدوم بهتره ؟

اینا رابطشون چیه ؟ usb هست یا جک میخوره ؟ میشه برای گوشی با جک 3.5 ازش استفاده کرد ؟

احتمالا تقلبی اینا هم تو بازار هست دیگه ؟ از کجا باید از اصل بودنش مطمئن بشم ؟

و آخری اینکه از کجا بخرم که مطمئن باشه ؟ ایشالا 5 شنبه میخوام برم بگیرم .

شرمنده بابت مزاحمت و ممنون :10:.

mamad gonzo
12-04-2010, 17:45
ببخشید جسارت کردم ... سوال از من پرسیده نشده بود ولی گفتم یه کومکیتون کنم

این ایر ها از نظر کلوز بودن صدا چطورن ؟ چون همونطور که گفتم اولویت اولم هست این مورد .

چون کلوز بودن واست مهمه کلا باید بیخیال فول سایز بشی چون فول سایز با قیمت های بسیار بالا میتونن صدا رو بطور قابل قبولی کلوز کنن...
و چون درز نکردن صدا واست مهمه خیلت راحت باشه که بهترین انتخاب این ایر هستش...
و مطمنا این ایر ها چون توی گوش فرو میرن از این نظر شما رو 99% راضی خواهد کرد ..

مدل دیگه ای به نظرتون نمیرسه ؟ خودتون از بین این 2 مدل سونی و کرییتیو کدوم رو ییشنهاد میکنین ؟ کیفیت کدوم بهتره ؟

البته من نمیدونم جریان از چه قراره چون شما گفتی میخوام طراحیش جوری باشه گکه مثل اون عکس پشت گوش بره ولی این دو مدل ساده هستن و طراحیشون به اون شکل نیست...
در هر صورت اگه این طراحیه خاص رو بیخیال بشی دستت واسه انتخاب توی بازار محدود اینجا باز تر میشه و کیفت بهتری نسیبت میشه ...
من ep650 دارم و به نظرم بیس عمیق تری نسبت به خواهرش ep630 و عین مرد (به قوا اخوند جان) تا حالا زیر دستم دووم اورده ...
ببین اگه شما گوش کردن راک و متال رو بیشتر داری ex35 جواب بهتری میگیری و اگه سبکی که گوش میدی بیشتر کارای پاپ و موزیکهای بیس دار هستش قطعا باید بری سمت 650

اینا رابطشون چیه ؟ usb هست یا جک میخوره ؟ میشه برای گوشی با جک 3.5 ازش استفاده کرد ؟
همون جک 3.5 میلیمتری هستن ...
اره میشه

احتمالا تقلبی اینا هم تو بازار هست دیگه ؟ از کجا باید از اصل بودنش مطمئن بشم ؟
به قول ممد از نمایندگی هاشون بگیر تا 100% خیالت راحت باش که اصل هستن

و آخری اینکه از کجا بخرم که مطمئن باشه ؟ ایشالا 5 شنبه میخوام برم بگیرم .
این یکی رو دیگه شرمندم چون بچه تهران نیستم ولی شوما از پاساژ پایتخت و پاساژ ایران بگیر:31:

mamad gonzo
12-04-2010, 18:43
نظر دوستان در مورد hd 238 چیه؟؟
روی چه نوع موسیقی تکید دره ؟
از bose on ar کیفیت و تفکیک بهتری داره یا نه؟

OSEN
12-04-2010, 21:21
ببخشید جسارت کردم ... سوال از من پرسیده نشده بود ولی گفتم یه کومکیتون کنم

چون کلوز بودن واست مهمه کلا باید بیخیال فول سایز بشی چون فول سایز با قیمت های بسیار بالا میتونن صدا رو بطور قابل قبولی کلوز کنن...
و چون درز نکردن صدا واست مهمه خیلت راحت باشه که بهترین انتخاب این ایر هستش...
و مطمنا این ایر ها چون توی گوش فرو میرن از این نظر شما رو 99% راضی خواهد کرد ..

البته من نمیدونم جریان از چه قراره چون شما گفتی میخوام طراحیش جوری باشه گکه مثل اون عکس پشت گوش بره ولی این دو مدل ساده هستن و طراحیشون به اون شکل نیست...
در هر صورت اگه این طراحیه خاص رو بیخیال بشی دستت واسه انتخاب توی بازار محدود اینجا باز تر میشه و کیفت بهتری نسیبت میشه ...
من ep650 دارم و به نظرم بیس عمیق تری نسبت به خواهرش ep630 و عین مرد (به قوا اخوند جان) تا حالا زیر دستم دووم اورده ...
ببین اگه شما گوش کردن راک و متال رو بیشتر داری ex35 جواب بهتری میگیری و اگه سبکی که گوش میدی بیشتر کارای پاپ و موزیکهای بیس دار هستش قطعا باید بری سمت 650

همون جک 3.5 میلیمتری هستن ...
اره میشه

به قول ممد از نمایندگی هاشون بگیر تا 100% خیالت راحت باش که اصل هستن

این یکی رو دیگه شرمندم چون بچه تهران نیستم ولی شوما از پاساژ پایتخت و پاساژ ایران بگیر:31:
سلام دوست عزیز . جسارت کجا بود دیگه ؟! اگه بدونی چقد کمکم کردی :10:.
---------------
من چون دیدم برا کامییوتر میخوام استفاده کنم و تحرکم که ندارم موقع استفادش، یس اون مدل خاص رو بیخیال شدم که امکان انتخابم هم بیشتر شه (با راهنمایی جناب seymour ).

از اینکه خیالمو بابت کلوز بودن صدا راحت کردی هم تشکر شدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یس فعلا با راهنمایی دوستان کرییتیو ep650 انتخابم هست . ضمنا مورد استفادم هم برای فیلم و موزیک (بیشتر یاب) و کمی بازی هست .

اگر کسی اطلاع داره لطف کنه آدرس نمایندگی کرییتیو رو تو همون یایتخت و ایران برام ب.خ کنه .

:11:

seymour
12-04-2010, 21:57
یعنی تا 30-40 تومن تو کارای akg چیزی پیدا نمیشه؟؟
فقط واسه متال و یکمکی راک میخوام هدفونو و میخوام مناسب این اهنگا باشه...
cx300 واسه این اهنگا خوب جواب میده؟؟؟
ببین کارای In ear از akg که من در بازار ایران دیده ام، همگی بالای 60-70 تومن بوده ان ... حالا شاید موردی از زیردست من در رفته .. میخوای خودت زنگ بزن و بپرس (مثلاً از : 88772565) ...

بریم سراغ کارای کریتیو، خب EP830 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هست که حدود 50 تومنه و به نظر من قدری صدای متعادل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تری نسبت به سری 600 داره..

اما Cx300 که به نظر میاد توی این رده و با توجه به محدودیت گزینه خوبی باشه، از این جهت که درسته باس بیشتری داره.. اما برای شخصی که دوست داره راک و متال رو هم با باس گوش کنه مناسبه به نظرم ..

سونی هم که خب جز ex35 توی این بازه قیمت من مدلی ازش ندیده ام.

نظر دوستان در مورد hd 238 چیه؟؟
روی چه نوع موسیقی تکید دره ؟
از bose on ar کیفیت و تفکیک بهتری داره یا نه؟
238 رو ایران جایی دیدی؟ .. چند؟ ..

من شک دارم بهتر از bos in ear باشه ... فرض کن یه رده بالاتر از PX100 با همون مشخصات صدایی.

seymour
12-04-2010, 21:59
---------------
من چون دیدم برا کامییوتر میخوام استفاده کنم و تحرکم که ندارم موقع استفادش، یس اون مدل خاص رو بیخیال شدم که امکان انتخابم هم بیشتر شه (با راهنمایی جناب seymour ).

از اینکه خیالمو بابت کلوز بودن صدا راحت کردی هم تشکر شدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یس فعلا با راهنمایی دوستان کرییتیو ep650 انتخابم هست . ضمنا مورد استفادم هم برای فیلم و موزیک (بیشتر یاب) و کمی بازی هست .

اگر کسی اطلاع داره لطف کنه آدرس نمایندگی کرییتیو رو تو همون یایتخت و ایران برام ب.خ کنه .

:11:
خب پس برای اون کاربردهای موردنظر شما گزینه خوبیه این که نشون کردی...

توی پاساژ ایران ، دوتا نمایندگی هست یکی فوکا سیستم که طبقه همکف توی راهروی جنوبیه .. یکی هم رایتک که طبقه اول روبروی پله برقیه

پاساژ پایتخت هم نمایندگی اش، دیجیتاله (واحد 76) که یادم میاد.

mamad gonzo
13-04-2010, 19:13
ببین کارای In ear از akg که من در بازار ایران دیده ام، همگی بالای 60-70 تومن بوده ان ... حالا شاید موردی از زیردست من در رفته .. میخوای خودت زنگ بزن و بپرس (مثلاً از : 88772565) ...

بریم سراغ کارای کریتیو، خب EP830 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هست که حدود 50 تومنه و به نظر من قدری صدای متعادل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تری نسبت به سری 600 داره..

اما Cx300 که به نظر میاد توی این رده و با توجه به محدودیت گزینه خوبی باشه، از این جهت که درسته باس بیشتری داره.. اما برای شخصی که دوست داره راک و متال رو هم با باس گوش کنه مناسبه به نظرم ..

اوکی اول ماه 300 رو میگیرم

238 رو ایران جایی دیدی؟ .. چند؟ ..

من شک دارم بهتر از bos in ear باشه ... فرض کن یه رده بالاتر از PX100 با همون مشخصات صدایی.
مگه نمایندگی سنهایزر نداره این مدلو...
اینجور که گفتی فکر کنم یعنی تا حالا تو ایران جایی ندیدی .. درسته؟
پس این چه نمایندگی هست که یه سری مدل خاص میاره :19: حالا نیس خیلی بازارهدفون ایران عریضه بعد 2 تا نمایندگی هم که میزنن یه سری مدل خاص بیشتر نمیارن ...

در هر حال من فکر کردم تو ایران هست و میشه اینو گرفت اخه هرچی بالا پایین میکنم میبینم بودجم به bose نمیرسه یارو میگه زیر 250 واست نمیارم ...

حالا میگم ممد جان فول سایزی میشه اینجا گیر اورد که سایزش یه چی تو مایه های همین bose و این زنهایزره باشه ( مدیوم باشه)
البته کیفیتش در حد bose نشد یه رده پایینتر مشکلی نداره ...
سقف قیمت هم تا 200 ...
از این کریتیو لایو خوشم نمیاد وگرنه برش میداشتم ... فکر نکنم به اون صورت چیز مالی باشه

seymour
13-04-2010, 20:44
مگه نمایندگی سنهایزر نداره این مدلو...
اینجور که گفتی فکر کنم یعنی تا حالا تو ایران جایی ندیدی .. درسته؟
پس این چه نمایندگی هست که یه سری مدل خاص میاره :19: حالا نیس خیلی بازارهدفون ایران عریضه بعد 2 تا نمایندگی هم که میزنن یه سری مدل خاص بیشتر نمیارن ...

در هر حال من فکر کردم تو ایران هست و میشه اینو گرفت اخه هرچی بالا پایین میکنم میبینم بودجم به bose نمیرسه یارو میگه زیر 250 واست نمیارم ...

حالا میگم ممد جان فول سایزی میشه اینجا گیر اورد که سایزش یه چی تو مایه های همین bose و این زنهایزره باشه ( مدیوم باشه)
البته کیفیتش در حد bose نشد یه رده پایینتر مشکلی نداره ...
سقف قیمت هم تا 200 ...
از این کریتیو لایو خوشم نمیاد وگرنه برش میداشتم ... فکر نکنم به اون صورت چیز مالی باشه
من ندیده ام این مدل رو...

دیگه حکایت ما هم اینطوریه اینجا .. مدل محدود و کم و گرون و (در جای خالی، چندتا صف ناامیدکننده دیگه نوشته شود!) ...

والا اگه می ارزه واسه ات یا شاید بتونی توی پایتخت واسه تست اقدام کنی... برو کارای AKG رو چک کن .. از نظر لحن صدا که برای راک و متال واقعاً مناسب هستند به نظر من ..

a.z.p.z
13-04-2010, 21:01
سلام دوستان خوب هستید ؟ ... یه سوال مدل های in-ear حرفه ای کریتیو رو پیشنهاد میکنید ؟ ...
محدوده قیمت هاش در چه حدی هست ؟ ...
یه چیز خوب و حرفه ای میخوام که بتونه نیاز کسی رو که هر سبکی رو گوش میکنه مناسب باشه ...
البته برای پیاده روی و بیرون رفتن و ... میخوام ...
ممنون

seymour
14-04-2010, 19:45
سلام دوستان خوب هستید ؟ ... یه سوال مدل های in-ear حرفه ای کریتیو رو پیشنهاد میکنید ؟ ...
محدوده قیمت هاش در چه حدی هست ؟ ...
یه چیز خوب و حرفه ای میخوام که بتونه نیاز کسی رو که هر سبکی رو گوش میکنه مناسب باشه ...
البته برای پیاده روی و بیرون رفتن و ... میخوام ...
ممنون
خب هدفون توی رده متوسط به بالا، دوتا هدفون In ear داره که من یادم میاد؛ یکی aurvana in ear و یکی هم aurvana air ... از in ear تعریف های خوبی شنیده ام بخصوص بعنوان یه هدفون برای استفاده عمومی ... air در عوض به ظاهر اهمیت بیشتری داده و گرونتر هم هست؛ اما خب فیت بهتری داره واسه تحرک.

حدس من اینه که آگاهانه مارک کریتیو رو انتخاب کردی؟ (یعنی فرضاً احساس کردی که نوع صدای کارای کریتیو واسه ات دلنشین تره واسه همین میخوای کریتیو بگیری)

a.z.p.z
15-04-2010, 12:12
ممنون محمد من خودم یه سری از کارهای کریتیو رو on the ear هاشو گوش کردم بنظرم برای انواع سبک ها مناسب باشه و بشه باهاش لذت برد ...
در مورد برند دیگه ای هم نظری چیزی داری بگی ممنون میشم ...
اما در مورد air که گرون هست و من واسه یه هدفون in ear اینقدر خرج نمیکنم ! ... و اینکه دقیقا به ظاهر و ... خیلی توجه شده اما
در مورد تحرک من با همون in ear های معمولی هم که استفاده کردم تو گوش خودم مشکلی نداشتم ( یعنی نیازی به اون حالتش که پشت گوش میره یا همون دسته ACTIVE FIT ندارم و با IN EAR های معمولی راحت هستم ! ... بیشتر نظرم رو همون aurvana
هست .... که مدل جدیدش هم تحت شماره 2 معرفی شده نمیدونم دیدی یا نه !!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه نظر من مدل خیلی مناسبی برای من هست و اطلاعاتش رو هم که خوندم قابل قبول بود و از نظر کیفیت های کلی هدفون های روبه بالای کریتیو هم راضی هستم ! ...
نمیدونم قیمت داری یا نه تو پایتخت باید باشه این مدل ! ...
در مورد برند هم بله من شناختی روی این برند داشتم وگرنه در مورد AKG چون چیز زیادی نمیدونم مدل خاصی انتخاب نکردم ..

حالا نمیدونم AKG یا سن هایزر چیز خوبی دارن تو این ضمینه ؟
ممنونم ...

*ویرایش : البته این مدل پک کاملی هم داره از نظر اداپتر و کیس و یه هولدر و ... و ظاهرا قیمتش هم باید کمی بالا باشه قیمت رو اگه تونستی بهم بگی ممنون میشم.

ali_3d
15-04-2010, 14:13

توی آمازون یدونه فروشنده هست الان میده 85 دلار (HD-238 رو )

ببین اینایی که جنس وارد میکنن چند میتونن بیارن واست ( خواستی یه پی ام بده معرفی کنم )

اینجوری میتونی CX-300 رو هم از آمازون بخری ، بلکه اونم ارزون تر درومد ;)

mamad gonzo
15-04-2010, 17:12
توی آمازون یدونه فروشنده هست الان میده 85 دلار (HD-238 رو )

ببین اینایی که جنس وارد میکنن چند میتونن بیارن واست ( خواستی یه پی ام بده معرفی کنم )

اینجوری میتونی CX-300 رو هم از آمازون بخری ، بلکه اونم ارزون تر درومد ;)
نه اگه بخوام سفارش بدم از اون ور بیارن که همین bose رو میگیرم ...
یکی از شرکتای معروفشو میشناسم و باهاش خیلی وقت کار میکنم و چیزای زیادی سفارش دادم ... یارو تخفیف هم بهم میده تا جایی که دستش باز باشه ...
cx300 رو که اول ماه از همین نمایندگی تو جمهوری میگیرم ...
ولی دنبال یه on ear خوب هستم که متاستفانه بازارش تو ایران خیلی افتضاحه

mamad gonzo
15-04-2010, 17:19
من ندیده ام این مدل رو...

دیگه حکایت ما هم اینطوریه اینجا .. مدل محدود و کم و گرون و (در جای خالی، چندتا صف ناامیدکننده دیگه نوشته شود!) ...

والا اگه می ارزه واسه ات یا شاید بتونی توی پایتخت واسه تست اقدام کنی... برو کارای AKG رو چک کن .. از نظر لحن صدا که برای راک و متال واقعاً مناسب هستند به نظر من ..

ای بابا
اخه اینجا چیش درسته که بازار هدفونش درست باشه....

منظورت aruvana live بود که برم تست کنم؟
والا حقیقتش حدود 1 ماه دیگه واسه کاری باید بیام تهران و میتونم برم پایتخت یه نیگاهی بندازم ببینم فول سایز چیزی هست که نظرمو جلب بکنه ولی مشکل من اینه که حتما باید مدل خاصی رو مد نظر بگیرم وگرنه میرمو یه چیزی میگیرم که امکان داره بعدا ÷شیمون بشم:41:

Mr.Vahid
15-04-2010, 18:38
من یه هدفون تو گوشی کریتیو ep 830 دارم
50 هزار گرفتم 1 هفته هم نیست حالا می خوام بفروشمش 30 هزار کسی میخره؟!

OSEN
15-04-2010, 19:27
سلام .
آقا ما امروز رفتیم ep630 بخریم که گویا تخمشو ملخ خورده بود ، منم دیگه خسته و کوفته برانکه دست خالی برنگردم ep830 رو گرفتم (45 تومن ). حالا یه سئوال (البته هر چی باشه دیگه خریدم و یرس و جو فایده ای نداره ولی برا اطلاع خودم میخوام).
این 830 نسبت به 650 چطوریاس ؟ به نسبت اختلاف قیمتی که دارن کیفیتشم بالاتره ؟

من یه هدفون تو گوشی کریتیو ep 830 دارم
50 هزار گرفتم 1 هفته هم نیست حالا می خوام بفروشمش 30 هزار کسی میخره؟!
:41:یه روز دیر گفتی یسر :41:. حالا چرا میخوای بفروشی ؟ راضی نبودی ازش ؟

seymour
15-04-2010, 19:42
ای بابا
اخه اینجا چیش درسته که بازار هدفونش درست باشه....

منظورت aruvana live بود که برم تست کنم؟
والا حقیقتش حدود 1 ماه دیگه واسه کاری باید بیام تهران و میتونم برم پایتخت یه نیگاهی بندازم ببینم فول سایز چیزی هست که نظرمو جلب بکنه ولی مشکل من اینه که حتما باید مدل خاصی رو مد نظر بگیرم وگرنه میرمو یه چیزی میگیرم که امکان داره بعدا ÷شیمون بشم:41:
نه - گفتم AKG که یه سری کارای جمع و جور و شیک هم داره که میتونه همون کار on ear رو یه جورایی بکنه ..

سلام .
آقا ما امروز رفتیم ep630 بخریم که گویا تخمشو ملخ خورده بود ، منم دیگه خسته و کوفته برانکه دست خالی برنگردم ep830 رو گرفتم (45 تومن ). حالا یه سئوال (البته هر چی باشه دیگه خریدم و یرس و جو فایده ای نداره ولی برا اطلاع خودم میخوام).

به نسبت به اون به نظرم قدری بهتره .. صداش متعادل تره و یه مقدار از اون باس 630 که حالت اغراق شده داره حتی کاسته شده ..

seymour
15-04-2010, 19:44
ممنون محمد من خودم یه سری از کارهای کریتیو رو on the ear هاشو گوش کردم بنظرم برای انواع سبک ها مناسب باشه و بشه باهاش لذت برد ...
در مورد برند دیگه ای هم نظری چیزی داری بگی ممنون میشم ...
اما در مورد air که گرون هست و من واسه یه هدفون in ear اینقدر خرج نمیکنم ! ... و اینکه دقیقا به ظاهر و ... خیلی توجه شده اما
در مورد تحرک من با همون in ear های معمولی هم که استفاده کردم تو گوش خودم مشکلی نداشتم ( یعنی نیازی به اون حالتش که پشت گوش میره یا همون دسته ACTIVE FIT ندارم و با IN EAR های معمولی راحت هستم ! ... بیشتر نظرم رو همون aurvana
هست .... که مدل جدیدش هم تحت شماره 2 معرفی شده نمیدونم دیدی یا نه !!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه نظر من مدل خیلی مناسبی برای من هست و اطلاعاتش رو هم که خوندم قابل قبول بود و از نظر کیفیت های کلی هدفون های روبه بالای کریتیو هم راضی هستم ! ...
نمیدونم قیمت داری یا نه تو پایتخت باید باشه این مدل ! ...
در مورد برند هم بله من شناختی روی این برند داشتم وگرنه در مورد AKG چون چیز زیادی نمیدونم مدل خاصی انتخاب نکردم ..

حالا نمیدونم AKG یا سن هایزر چیز خوبی دارن تو این ضمینه ؟
ممنونم ...

*ویرایش : البته این مدل پک کاملی هم داره از نظر اداپتر و کیس و یه هولدر و ... و ظاهرا قیمتش هم باید کمی بالا باشه قیمت رو اگه تونستی بهم بگی ممنون میشم.
بله - منم شنیده ام که aurvana 2 اومده In ear اش .. اما تهران ندیده ام ... باید خودت چک کنی ..

اگه با جنس صدای کارای کریتیو راحت هستی و می پسندی که بازم کریتیو بگیر .. هیچ چیز بهتر از این نیست که جنس صدای پلیر یا هدفونت رو بپسندی ..

R.min
15-04-2010, 20:46
این چجوریاس؟؟ به درد میخوره؟؟ تو سایتهای خارجی زده 80 دلار قیمت ایرانش چقدره ؟ تو این مایه ها چیز به درد بخوری پیدا میشه ؟؟ دسته های بغلش میخوام اهنی باشه , استفاده هم بیشتر موزیک

MDR XB700

Mr.Vahid
15-04-2010, 20:52
سلام .

مشکلی که نداره از لحاظ کیفیت صدا عالیه
راستش یه هدفون تو گوشی a4 tech گرفتم 6 هزار تومان با اون بیشتر حال میکنم!
اول دوستم گفت بیا با این یه اهنگ گوش کن ببین چطوریه بعد دیدم خوبه رفتم یه دونه خریدم حالا میخوام اینو بفروشم

a.z.p.z
16-04-2010, 15:44
بله - منم شنیده ام که aurvana 2 اومده In ear اش .. اما تهران ندیده ام ... باید خودت چک کنی ..

اگه با جنس صدای کارای کریتیو راحت هستی و می پسندی که بازم کریتیو بگیر .. هیچ چیز بهتر از این نیست که جنس صدای پلیر یا هدفونت رو بپسندی ..
اره خوبب ! راستی قیمت مدل معمولیش رو میدونی؟!
در ضمن اگه نمایندگی داره تو پایتخت شماره یا اسم مغازه رو بگی ممنون میشم چون میخوام مطمئن باشم چون کریتیو مطمئن هستم نمایندگی داره اگه تو پایتخت باشه بهتر نبودم شماره ای چیزی بدی ممنون میشم !
منتظرم.

seymour
17-04-2010, 18:55
این چجوریاس؟؟ به درد میخوره؟؟ تو سایتهای خارجی زده 80 دلار قیمت ایرانش چقدره ؟ تو این مایه ها چیز به درد بخوری پیدا میشه ؟؟ دسته های بغلش میخوام اهنی باشه , استفاده هم بیشتر موزیک

MDR XB700
باید ببینی ایران گیر میاد یا نه .. اینطور مدلها رو احتمالاً کمان رایانه داشته باشه (روی وب بگردی راحت پیدا میشه سایتش) که البته یه مبلغ قابل توجهی میاد روش احتمالاً ...

بالای 100 اگه میخوای هزینه کنی، سن هایزر توصیه میشه .. اما اگه یه طراحی خاص یا یه جنس خاص مدنظرته، خب گزینه هات محدودتر میشه..

*چه سبک گوش می کنی؟

اره خوبب ! راستی قیمت مدل معمولیش رو میدونی؟!
در ضمن اگه نمایندگی داره تو پایتخت شماره یا اسم مغازه رو بگی ممنون میشم چون میخوام مطمئن باشم چون کریتیو مطمئن هستم نمایندگی داره اگه تو پایتخت باشه بهتر نبودم شماره ای چیزی بدی ممنون میشم !
منتظرم.
حدود 80 تومنه .

دیجیتال رو بپرس(88781016)

R.min
17-04-2010, 20:34
باید ببینی ایران گیر میاد یا نه .. اینطور مدلها رو احتمالاً کمان رایانه داشته باشه (روی وب بگردی راحت پیدا میشه سایتش) که البته یه مبلغ قابل توجهی میاد روش احتمالاً ...

بالای 100 اگه میخوای هزینه کنی، سن هایزر توصیه میشه .. اما اگه یه طراحی خاص یا یه جنس خاص مدنظرته، خب گزینه هات محدودتر میشه..

*چه سبک گوش می کنی؟

حدود 80 تومنه .

دیجیتال رو بپرس(88781016)
لوووول , کمان رایانه زده 150 تومن اونوقت قیمتش تو سایتهای خارجی80 دلاره , هدفون قبلیم بااینکه 85 خریده بودمش قیمتش همین 80 دلار بود :18:
میخواستم باس قوی و شفافی داشته باشه توی نوشته های قبلیتون فکر میکنم گفته بودین هدفون های سونی اینجورین
بدنه قوی هم میخوام داشته باشه که دو ماه دیگه نیام تاپیک بزنم ببگم هدفونه شکست :31: دسته هاش اهنی باشه . گشتم همین یه مدل دسته هاش اهنی بود
حدود 100 تا 140 تومن چیز به درد بخوری هست ؟؟ همین سن هایزر چه مدلیشو پیشنهاد میکنید شما ؟؟
بشتر برای موزیک بعضی وقتها هم فیلم سبک هم همه چیز گوش میدم فرقی نداره , بیشتر میخوام بدنه قوی داشته باشه یه چند سالی کار کنه :11:

yosofweb
18-04-2010, 00:30
با سلام
این جانب می خواستم برای کار آهنگ سازی با کیبورد یک هدفون حرفه ای بخرم بین دو مدل AKG K701 و Sennheiser HD595 تردید دارم و همچنین از قیمت SennheiserHD600 نیز در ایران بی خبرم!!!! ولی فکر کنم Sennheiser HD600 از دو مدل بالا بهتر باشد.
بین قیمت 300 تا 400 هزار تومان چه هدفون دیگری بهم پیشنهاد میکنید که در ایران وجود داشته باشد و از این سه مدل بالا بهتر باشد؟؟؟
با تشکر

seymour
18-04-2010, 21:15
لوووول , کمان رایانه زده 150 تومن اونوقت قیمتش تو سایتهای خارجی80 دلاره , هدفون قبلیم بااینکه 85 خریده بودمش قیمتش همین 80 دلار بود :18:
میخواستم باس قوی و شفافی داشته باشه توی نوشته های قبلیتون فکر میکنم گفته بودین هدفون های سونی اینجورین
بدنه قوی هم میخوام داشته باشه که دو ماه دیگه نیام تاپیک بزنم ببگم هدفونه شکست :31: دسته هاش اهنی باشه . گشتم همین یه مدل دسته هاش اهنی بود
حدود 100 تا 140 تومن چیز به درد بخوری هست ؟؟ همین سن هایزر چه مدلیشو پیشنهاد میکنید شما ؟؟
بشتر برای موزیک بعضی وقتها هم فیلم سبک هم همه چیز گوش میدم فرقی نداره , بیشتر میخوام بدنه قوی داشته باشه یه چند سالی کار کنه :11:
گفتم دیگه .. قیمت های کمان رایانه اغلب بالاست ... خب یه توجیه همینه که اساساً این مدلها در ایران نیستند و طبیعتاً اینا هم که میارن سیاست شون اینه که "جنس تک رو میشه گرونتر فروخت" وگرنه واسه رضای خدا که وارد نمی کنن! (جوابیه رسمی شون رو میتونی اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بخونی-- شهرت این بخش تا اونجا رفته!)

نه- اتفاقاً اغلب گفته ام که بین چند تا مارک معروفتر، سونی اغلب صدای متعادل تری داره که به معنای این هستش که تاکیدی روی باس نداره، باس اش خوب و صحیحه، اما اگه یه نفر دنبال باس قوی باشه و سبک هایی که باس می طلبن، کریتیو یا سن هایزر بهتره ..

شما با این بودجه مثلاً میتونی HD555 از سن هایزر رو بگیری فکر کنم (150 تومن که می ارزه) .. یا مثلاً HD485 که حدود 140 باید باشه.

seymour
18-04-2010, 21:27
با سلام
این جانب می خواستم برای کار آهنگ سازی با کیبورد یک هدفون حرفه ای بخرم بین دو مدل AKG K701 و Sennheiser HD595 تردید دارم و همچنین از قیمت SennheiserHD600 نیز در ایران بی خبرم!!!! ولی فکر کنم Sennheiser HD600 از دو مدل بالا بهتر باشد.
بین قیمت 300 تا 400 هزار تومان چه هدفون دیگری بهم پیشنهاد میکنید که در ایران وجود داشته باشد و از این سه مدل بالا بهتر باشد؟؟؟
با تشکر
من شک دارم HD600 در ایران گیر بیاد .. ضمن اینکه شما قیمت دلاری رو ملاک نگیر؛ حداقل تا اونجا که من دیده ام مثلاً 701 رو بالای 500 تومن می گفت طرف!! (رایتک - پاساژ ایران) حالا شما ایشالا ارزونتر گیرت بیاد .. اما اون 595 رو من هم 290 تومن قیمت دارم ...

بهرحال به نظر میاد 701 بهتر از 595 باشه .. ضمناً دقت کن که این هدفون های سطح بالا، به زمان کافی برای اینکه به بهترین کیفیت صوتی شون برسن نیاز دارن و اینطور نیست که همون اول کار فوق العاده باشن، زمان نیاز دارن... و ضمناً منبع قدرت کافی میخوان (آمپ) وگرنه با توان های پایین باز شاید بهترین صدا رو تولید نکنن.

osmaan
19-04-2010, 09:11
سلام دوستان
شما تا حالا اسم هدفون های CERSYN به گوشتون خورده چطور مارکیه؟ ایران گیر میاد؟

a.z.p.z
19-04-2010, 15:30
ممنون من یه سر میزنم ... راستی ببینم ایریور چیزی هدفون داره ؟ ... دوستم یه دونه in ear گرفته بود 25 تومن از کریستال تو سایتش رفتم چیزی اصلا برای هدفون ها نبود کسی چیزی میدونه ؟ ...

peaceful1
19-04-2010, 17:21
با سلام
با تشکر

HD600 یکی از مغازه های پایتخت قبل عید داشت قیمت گرفته بودم میگفت 800
میدونم از اون مدل های که گفتی بهتر هست

سلام دوستان

به نظر میاد مارک بدی نباشه ظاهرش و مشخصات چند مدل دیدم بد نمیزد
ولی مارک اسمی نیست درباره هدفون خیلی جستجو کردم ولی چیزی درباره این مارک تا حالا نخونده بودم.

mamad gonzo
19-04-2010, 19:18
ای بابا ما قرار بود cx300 بگیریم ....
که در مقابل درخواستم تا 30 .. 40 تومن مطرح شده بود
واویلا هفته ÷یش قیمت گرفتم گفت 50!!!
حالا زنگ زدم میگه 65 !!:18:
من اینقدر بودجه ندارم واسه این بدم ...
ای بابا .. ای بابا

a.z.p.z
19-04-2010, 20:06
دوستان من یه هدفون In ear در حد حداکثر 25 تومن واسه دوستم میخوام کسی چی تو این قیمت میتونه معرفی کنه خیلی فوریه برام چون میخوام فردا برم بگیرم براش ! ...
راستی iriver هدفون چیزی داره ؟ ... تو سایتش رفتم چیزی ندیدم ...
البته من خودم aurvana 2 کریتیو میگیرم ...
خیلی ممنون ...

mamad gonzo
19-04-2010, 20:10
دوستان من یه هدفون In ear در حد حداکثر 25 تومن واسه دوستم میخوام کسی چی تو این قیمت میتونه معرفی کنه خیلی فوریه برام چون میخوام فردا برم بگیرم براش ! ...
راستی iriver هدفون چیزی داره ؟ ... تو سایتش رفتم چیزی ندیدم ...
البته من خودم aurvana 2 کریتیو میگیرم ...
خیلی ممنون ...
فکر میکنم تنها گزینه ex35 سونی هستش با 28 تومن

a.z.p.z
19-04-2010, 20:15
افرین دقیقا من همین گزینه رو هم مدنظرم داشتم ... کسی تجربه ای در موردش داره ؟ ..
راستی یه مورد دیگه ! .... کریتیو تو این قیمت چیزی نداره ؟ ... خیلی ممنونم ....

mamad gonzo
19-04-2010, 20:22
کریتیو ep635 که خودم دارم .. ارتقا یافته ی 630 هستش .. اونم خوبه
حالا ببین اگه سبک های انور ابی بیشتر گوش میده سونی و اگه بیشتر پاپ و دنس و ترنس و رپ میگوشه کریتیو

a.z.p.z
19-04-2010, 20:24
من برا دوستم میخوام دوست منم مثل خودم اهنگ گوش کن حرفه ای هست ! ...
راک .... متال ترنس و رپ و R&B و ... گوش میده ! ... من الان تو سایت کریتیو هم بودم فک میکنم کریتیو مناسب تر باشه...
یکمی در موردش بیشتر توضیح میدی ؟ بالاخره تو تجربه داری حرفت طلاست ! ... ممنونم ...
الان گیر میاد من فردا زنگ میزنم دیجیتال تو پایتخت میپرسم ! ...

mamad gonzo
19-04-2010, 20:36
چی بگم ازش ..
بیسش همونطور که تو توضیحاتش گفته از 630 عمیق تر شده و بهتر و واسه اهنگای متال و راک مناسبتر از 630 هستش ولی من ex35 صداشو نشنیدم که بگم فرقش با اون چیه
ولی جنس سیم و اتصالش به ایر ها مثل 630 بدرد نخوره ولی من اونو کمتر از 2 ماه خراب کردم ولی اینو الان دقیق میدونم ولی بیشتر از 2/3 ماهه دارمش
ولی ابنم بگم که این هدفونو واسه کسی که زیاد متال و راک گوش میکنه مناسب نمیبینم ... البته در اکثر کیسها متقعاد میکنه ولی منو که نتونست زیاد راضی بکنه واسه همینه که الان افتادم دنبال یه هدفون واسه متال و راک که هنوز چیزی نگرفتم

a.z.p.z
19-04-2010, 21:11
گفته زیاد گوش نمیدم ولی گوش میدم ... البته برای بیرون میخواد یعنی کم باهاش گوش میکنه اون یدونه HD555 داره که باهاش حال میکنه برای بعضی وقت ها که میره با دوستاش بیرون میخواد گوش کنه به اون صورت وگرنه به عنوان یه هدفون اصلی نمیخواد و ازش
استفاده نمیکنه ! ...

seymour
19-04-2010, 22:10
سلام دوستان
من در مورد کارای یه توضیحی در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])داده بودم چند ماه پیش؛ اگه دوست داشتی چک کن.

افرین دقیقا من همین گزینه رو هم مدنظرم داشتم ... کسی تجربه ای در موردش داره ؟ ..
راستی یه مورد دیگه ! .... کریتیو تو این قیمت چیزی نداره ؟ ... خیلی ممنونم ....
من از Ex35 بسیار راضی هستم در رده زیر متوسط .. به نظرم کیفیت صداش به اندازه همون 10 تومنی که از ep630 گرونتره بهتره .. بخصوص صدای متعادل تر داره و باس اش کمتر اغراق شده اس.

ای بابا ما قرار بود cx300 بگیریم ....
که در مقابل درخواستم تا 30 .. 40 تومن مطرح شده بود
واویلا هفته ÷یش قیمت گرفتم گفت 50!!!
حالا زنگ زدم میگه 65 !!:18:
من اینقدر بودجه ندارم واسه این بدم ...
ای بابا .. ای بابا
منم قبلا گفته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بودم که اینا حدود 60 تومن گیر میاد.. دوستی دیگه (اردلان زاپاتا) می گفت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که 30 تومن خریده.

a.z.p.z
19-04-2010, 23:15
محمد تو صدای هردوی این هارو شنیدی که میگی ؟ ... البته من 635 میگیرم که از نظر کیفیت با 630 فرقی نداره !

JayR
20-04-2010, 14:47
سلام
دوستام من یه ایرفون Sony MDR EX300 دارم واسه فروش کاملا سالم واقعا در حد نو و 88/12/17 خریدم.
قیمت هم 55 هزار تومن هست. دوستانی که مایل به خریدش هستن پیغام خصوصی بدن.

behjooei
20-04-2010, 17:22
سيمور جان سوني Ex35 و كريتيو Ep650 و Ep630 رو به ترتيب قيمت؟ و نمره(از 10) ميدي؟
جان كلام كدام رو توصيه ميكني؟

mamad gonzo
20-04-2010, 17:51
محمد تو صدای هردوی این هارو شنیدی که میگی ؟ ... البته من 635 میگیرم که از نظر کیفیت با 630 فرقی نداره !

اوه اوه اوه ... شرمنده منو عفو کن قاطی کرده بودم منظوره من ep650 بود !
به خدا قاطی کردم
من 650 دارم 30 تومن هم قیمتشه و همه چیزایی که گفته بودم منظورم با 650 بود ... من هم اینو داشتم هم 630 که بنظرم این 650 صداش معقول تر هستش

---------- Post added at 07:51 PM ---------- Previous post was at 07:48 PM ----------

منم قبلا گفته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بودم که اینا حدود 60 تومن گیر میاد.. دوستی دیگه (اردلان زاپاتا) می گفت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که 30 تومن خریده.
والا ممد جان من فکرک کردم تو بازه ای که گفتم اینو پیشنهاد کردی ... بازه30 تا 40 ..
اخه تو اون پست هم که گفتی من چیزی ندیدم ...
حالا در هر صورت دمت گرم احتمالا من درست متوجه نشدم ...
من بودجم به این نمیرسه:41:

seymour
21-04-2010, 19:48
سلام
دوستام من یه ایرفون Sony MDR EX300 دارم واسه فروش کاملا سالم واقعا در حد نو و 88/12/17 خریدم.

چرا میخوای بفروشی اش؟

والا ممد جان من فکرک کردم تو بازه ای که گفتم اینو پیشنهاد کردی ... بازه30 تا 40 ..
اخه تو اون پست هم که گفتی من چیزی ندیدم ...
حالا در هر صورت دمت گرم احتمالا من درست متوجه نشدم ...
من بودجم به این نمیرسه:41:
نه - انقدرها هم شما اشتباه نکردی... در واقع من پشت گرمی ام حرف اون دوستمون بود و البته دوست دیگه ای که در پ.خ می گفت همین 40 تومن این رو دیده... وگرنه من اغلب قیمت رو فقط عددی اعلام می کنم که خودم از فروشنده شنیده باشم...

seymour
21-04-2010, 20:01
سيمور جان سوني Ex35 و كريتيو Ep650 و Ep630 رو به ترتيب قيمت؟ و نمره(از 10) ميدي؟
جان كلام كدام رو توصيه ميكني؟
با توجه به اینکه منظورمون از 10 با در نظر گرفتن رابطه بین هزینه/کیفیت هستش (یعنی 10 واسه هدفون های این رده ، با 10 مثلاً مدلهای چند صد هزار تومنی فرق داره)

من EX35 رو 8.5 میدم... 630 رو 8 (چون نسبت به قیمتش می ارزه) و 650 رو 7.5 (نسبت به افزایش قیمتش، افزایش کیفیتش رو اونقدر نمی بینم) ...

در نظر بگیر که این برداشت برای هر فرد دیگه میتونه متفاوت باشه و ضمناً تحت تاثیر نوع موسیقی ای که فرد گوش میده هم هست.

بله --- هر سه تا رو! (بعد از تصحیح رفیقمون)

//

اساساً نباید فرقی احساس باشه، هرچند من احساس می کنم 635 قدری زیرتره (این مساله و تفاوت های ریزی که بین ایندو مدل احساس کرده ام رو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بخون)

JayR
21-04-2010, 20:24
چرا میخوای بفروشی اش؟
سلام رفیق
یه ultimate ears superfi 5 گرفتم این بلااستفاده مونده. والا مشکلی نداره و منم راضی بودم ازش.
به بچه های انجمن 52 هم میدم.

a.z.p.z
21-04-2010, 20:24
ممنون من اخر 630 رو گرفتم و از نظر باس و ... هم مطلوب بود ! ...

mamad gonzo
22-04-2010, 16:12

بله --- هر سه تا رو! (بعد از تصحیح رفیقمون)

//

اساساً نباید فرقی احساس باشه، هرچند من احساس می کنم 635 قدری زیرتره (این مساله و تفاوت های ریزی که بین ایندو مدل احساس کرده ام رو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بخون)

شرمنده من فکر کردم منظورت منم ...
اقا یه پیشنهاد من ممد هستم سیمور هم محمد :31:

630 هم به عنوان یه هدفون کمکی (hd555) به نظرم واسه 5/6 ماه خوبه ...
ولی من که 2 ماهه نابودش کردم

JayR
23-04-2010, 14:49
سلام

دوستان این ایرفون رو 47 هم میتونم بدم.

samanajan
24-04-2010, 14:46
با سلام
کسی می تواند آدرس دقیق این سن هایزر را بدهد چون هر چی زنگ می زنم یا اشغال هست یا کسی نیست گوشی را برداد

با تشکر

seymour
24-04-2010, 21:26
با سلام
کسی می تواند آدرس دقیق این سن هایزر را بدهد چون هر چی زنگ می زنم یا اشغال هست یا کسی نیست گوشی را برداد

با تشکر
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو ببین.

mamad gonzo
25-04-2010, 11:15
اقا من از اکی میخوام cx300 بگیرم ...
فقط یه مشکلی هست من مطمئن نیستم که cx300 بیشتر از 5 ماه واسم کار بده ...
چون الانم 650 دارم که این اواخر تو فرکانس بالا تخ تخ میکنه دقیقا مثل 630 که قبل این داشتمش ولی 2 ماهه نابودش کردم ...
این 650 اویل خیلی خوب بود و هیچگونه تخ تخی نمیکرد ولی الان تخ تخش شروع شده و احساس میکنم 2 ماه دیگه اینم بمیره‌ !

واسه همینه که ار ایرفون خوشم نمیاد چون مراقبت میخواد منم اصلا استعدادی تو این زمینه ندارم ...
الان میترسم cx300 هم بگیرم بعد از 5 ماه به تخ تخ بیفته و 2 ماه بعد تموم کنه !!
من هایت مراقبتی که بتونم ازش بکنم اینه که یه جعبه کوچیک واسش بخرمو وقتی استفاده نمیکنم بکنمش تو جعبه

حالا میخوام بدونم با این پیشینه من و نهایتش فراهم کردن یه جعبه کوچیک واسش امکانش هست این ایرفون هم بعد از 6/7 ماه بکشم؟!!

peaceful1
25-04-2010, 11:26
من خودم خیلی مراقب هستم ولی akg340 مرحوم 4 ماه بیشتر نکشید ولی پک قوطی اون خیلی به کارم اومد بقیه هدفون ها رو تو اون قرار میدم.

Milad4171
25-04-2010, 11:40
آقا اونا که 630 داشتن. من بعد از مدتی حدودا 2 ماه احساس میکنم خیلی خیلی کیفتش اومده پایین. یه زمانی نمیتونستم صدای پلیرم رو از 25 تا 18 ببرم بالا. ولی الان تا 25 هم میبرم احساس میکنم فرقی با قبل نداره!!!!!

ardalan_zapata
25-04-2010, 11:47
آقا اونا که 630 داشتن. من بعد از مدتی حدودا 2 ماه احساس میکنم خیلی خیلی کیفتش اومده پایین. یه زمانی نمیتونستم صدای پلیرم رو از 25 تا 18 ببرم بالا. ولی الان تا 25 هم میبرم احساس میکنم فرقی با قبل نداره!!!!!

بعید میدونم مشکل از هدفون باشه ( تا حدی )
گمونم گوش شما به صدای بلند عادت کرده برای همین ممکنه چند ماه دیگه تا 30 ببری تا بتونی بشنوی :31:

Milad4171
25-04-2010, 13:40
بعید میدونم مشکل از هدفون باشه ( تا حدی )
گمونم گوش شما به صدای بلند عادت کرده برای همین ممکنه چند ماه دیگه تا 30 ببری تا بتونی بشنوی :31:

اوه!!!
همین مونده بود. خیلی سالمیم این هدفونهای غیر استاندارد( البته شاید هم مشکل گوش منه ؛ کریتیو کارش درسته) آدم رو معلول میکنه!!
یه هدفون خوب میخوام که فقط بیس نداشته باشه ( نه مثل این 630) یه چیز تمیز با تفکیک صدای خوب. in ear هم باشه!

seymour
25-04-2010, 22:02
اوه!!!
همین مونده بود. خیلی سالمیم این هدفونهای غیر استاندارد( البته شاید هم مشکل گوش منه ؛ کریتیو کارش درسته) آدم رو معلول میکنه!!
یه هدفون خوب میخوام که فقط بیس نداشته باشه ( نه مثل این 630) یه چیز تمیز با تفکیک صدای خوب. in ear هم باشه!
برو Ex35 رو بگیر که به نظرم برای کسی که در جستجوی صدایی با کیفیت یه رده بالاتر باشه مناسبه .. (پله پله تا ملاقات خدا!) ... حدود 27 تومن .. سونی.

*صدای شفاف تر و باس معتدل تری داره به نظر من.

اقا من از اکی میخوام cx300 بگیرم ...
فقط یه مشکلی هست من مطمئن نیستم که cx300 بیشتر از 5 ماه واسم کار بده ...
چون الانم 650 دارم که این اواخر تو فرکانس بالا تخ تخ میکنه دقیقا مثل 630 که قبل این داشتمش ولی 2 ماهه نابودش کردم ...
این 650 اویل خیلی خوب بود و هیچگونه تخ تخی نمیکرد ولی الان تخ تخش شروع شده و احساس میکنم 2 ماه دیگه اینم بمیره‌ !

واسه همینه که ار ایرفون خوشم نمیاد چون مراقبت میخواد منم اصلا استعدادی تو این زمینه ندارم ...
الان میترسم cx300 هم بگیرم بعد از 5 ماه به تخ تخ بیفته و 2 ماه بعد تموم کنه !!
من هایت مراقبتی که بتونم ازش بکنم اینه که یه جعبه کوچیک واسش بخرمو وقتی استفاده نمیکنم بکنمش تو جعبه

حالا میخوام بدونم با این پیشینه من و نهایتش فراهم کردن یه جعبه کوچیک واسش امکانش هست این ایرفون هم بعد از 6/7 ماه بکشم؟!!
عیناً مساله خواهر کوچیکه من .. یعنی نیمه عمر هدفون هاش زیر 6 ماهه و واقعاً دلم نمیاد بزنم و هدفون گرون بخرم .. بین همین مدلهای زیر 30 تومن، هر دفعه یه دونه رو واسه اش میخرم .. حداقل راه حل موقتی ای که واسه اش دارم اینه.

saman65
27-04-2010, 10:58
سلام:20:

دوستان تا 300 تومان هدفون خوب چی پیشنهاد میشه؟

من مدل های نویز کنسلینگ سونی,Boss و Monster Beat Studio رو امتحان کردم.همشون هم 299 ان! ولی Monster Beat واقعا از اون 2 تا سرتره.میخواستم ببینم گزینه دیگه ای هم هست؟
مدل های in ear رو هم اگه بگین ممنون میشم.چیزی هست که بیس خیلی حوب داشته باشه؟؟؟

یه سوال دیگه.کسی میدونه تفاوت این 3 تا چیه؟

Monster Pro

Beats Studio Red Sox

Studio

samanajan
30-04-2010, 19:42
با سلام

نظر دوستان در مورد sennheiser model MX90VC

چیست ؟؟؟

و قیمت چنده

a.z.p.z
01-05-2010, 20:07
سلام:20:

دوستان تا 300 تومان هدفون خوب چی پیشنهاد میشه؟

من مدل های نویز کنسلینگ سونی,Boss و Monster Beat Studio رو امتحان کردم.همشون هم 299 ان! ولی Monster Beat واقعا از اون 2 تا سرتره.میخواستم ببینم گزینه دیگه ای هم هست؟
مدل های in ear رو هم اگه بگین ممنون میشم.چیزی هست که بیس خیلی حوب داشته باشه؟؟؟

یه سوال دیگه.کسی میدونه تفاوت این 3 تا چیه؟

Monster Pro

Beats Studio Red Sox

Studio

سلام دوست من خوبی ؟...
اکثر مدل هایی که انتخاب کردی برا کمپانی Dr.dre هست که من شخصا باهاشون حال میکنم ولی از نظر قیمت و ... نمی ارزه چون داره پول اسمش رو هم میخوره و از نظر کیفیت و حرفه ای تر بودن برند هایی مثل AKG SENNHEISER و در رده پایین تر Creative هست گرچه شما هر رپری و هنر مندی رو ببینی تو امریکا به خصوص(West coast ) یه دونه از این ها داره ! ...

JayR
02-05-2010, 00:02
دوست عزیز این هدفون ها محصول کمپانی Monster Cables هست که این سری از هدفون ها رو با همکاری Dr Dre تولید کرده.

دوستان اینها بعضی از مشخصات ایرفون Sony MDR EX300 هستند:

noise isolating earphone
داراي درايور 13.5 ميليمتري برای داشتن محدوده فرکانسی بیشتر و باس قوی تر ( بیشتر ایرفون های این رده دارای 9 میلیمتر درایور هستند*)
دارای Carrying case
دارای Cord adjuster
High quality monitor sound

mamad gonzo
03-05-2010, 19:06
رفقا شرمنده تاپیک نزدم اخه ارزش نداشت
یه سووال:

ادرس دقیق نمایندگی bose رو تو دبی میخواستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

saman65
04-05-2010, 07:10
رفقا شرمنده تاپیک نزدم اخه ارزش نداشت
یه سووال:

ادرس دقیق نمایندگی bose رو تو دبی میخواستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

مثل اینکه توDubai Mall یکی‌ هست.اینم عکسش

amirjet
04-05-2010, 13:14
سلام میخواستم ببینم creative Aurvana In-Ear2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) موجود هست یا نه؟ قیمتش چنده؟

mamad gonzo
04-05-2010, 17:56
1. ميشه ادرس دقيق دوبي مال رو يكي بده؟؟؟

2. ايرفون خوب زير 100 چي پيشنهاد ميشه ترجيحا shure اگه نشد هرچي بود ... فقط چيزي كه كيفيت چيزي باشه كه بيارزه بگم از دوبي بيارن واسم...

peaceful1
04-05-2010, 21:32
1. ميشه ادرس دقيق دوبي مال رو يكي بده؟؟؟

2. ايرفون خوب زير 100 چي پيشنهاد ميشه ترجيحا shure اگه نشد هرچي بود ... فقط چيزي كه كيفيت چيزي باشه كه بيارزه بگم از دوبي بيارن واسم...

یک صد وپنجاه دلار دیگه بزار روش Triple.fi 10 Pro بگیر البته سخت میشه به این قیمت ها گیر اورد
earphone به نظر من فقط sure و UE و سنایزر
IE8 سنایزر راحت میشه 200 دلار گرفت.
حالا حتما باید 100 دلار بیشتر راه نداره؟

hes_luckey
05-05-2010, 13:42
دوستان اصفهانی کسی آدرسی واسه خرید ep-630 نداره واسه من پ.خ کنه تا دعاش کنم ؟؟!!

akhoond
05-05-2010, 16:10
سلام دوستان

یکی می خواست یه هدست بگیره ، که میکروفون هم داشته باشه ...
هدف و نیاز: معلوم نیست ، فیلم ، بازی ، چت و ...
قیمت : حدود 50 _ 60 تا 100 جا داره دیگه ، اگه یه انتخاب خوب این بین باشه ، که خیلی عالی می شه
من خوندم که محمد گفته بود که برای موسیقی 100% هدفون بدون میکروفون که بهتره ، اما حالا این رو هم بگین من معرفی کنم بهش ، ممنونم می شم .

پ ن : نمی دونم چرا کم کم دارم از این 35 سونی زده می شم و به داشتن همون 630 قبطه می خورم
امیدوارم زودخراب بشه ، برم یه دونه 630 بگیرم ، مامان :8:

مرسی
یا حق

kebrity
05-05-2010, 16:22
سلام عزیزان هدفون creative hq2300d هنوز جایی پیدا میشه. اگه پیدا میشه آدرس یا شماره تلفن و قیمتش را بگید.
این یکی چطور؟

seymour
05-05-2010, 17:19
سلام میخواستم ببینم creative Aurvana In-Ear2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) موجود هست یا نه؟ قیمتش چنده؟
دیده نشده در ایران .. باید بری خودت نمایندگی های کریتیو رو پرس و جو کنی.

با سلام

نظر دوستان در مورد sennheiser model MX90VC

چیست ؟؟؟

و قیمت چنده
من توی پ.خ هم یه توضیحی دادم خدمتت .. خلاصه اش اینه که به نظرم میاد پول طراحی اش رو بیشتر داری میدی و نمی ارزه که هدفون رو گوشی (یعنی فقط روی کانال گوش رو می گیره -- بنابراین دیگه خبری از ایزوله سازی مدلهای in ear نیست و طبیعیه اگه باس ضعیف تر و کیفیت هم قدری پایین تر به نظر بیاد -- در مقابل، اگه در محیط ساکت ازش استفاده بشه، اصل این معایب حذف میشه البته) بگیری با این قیمت نزدیک به 100 دلار.

seymour
05-05-2010, 17:26
سلام دوستان

یکی می خواست یه هدست بگیره ، که میکروفون هم داشته باشه ...
هدف و نیاز: معلوم نیست ، فیلم ، بازی ، چت و ...
قیمت : حدود 50 _ 60 تا 100 جا داره دیگه ، اگه یه انتخاب خوب این بین باشه ، که خیلی عالی می شه
من خوندم که محمد گفته بود که برای موسیقی 100% هدفون بدون میکروفون که بهتره ، اما حالا این رو هم بگین من معرفی کنم بهش ، ممنونم می شم .

پ ن : نمی دونم چرا کم کم دارم از این 35 سونی زده می شم و به داشتن همون 630 قبطه می خورم
امیدوارم زودخراب بشه ، برم یه دونه 630 بگیرم ، مامان :8:

مرسی
یا حق
تا 100 تومن که راحت میتونه یه هدست ردیف بگیره، با کیفیت خوب ... کارای لاجیتک اولویت داره به نظرم .. بعدش کریتیو ... مثلاً از کریتیو این مدل fatality خیلی خوبه .. البته رابط usb داره و مخصوص PC هستش بیشتر. از لاجیتک مدل خاصی تو ذهنم نیست، ولی خب کیفیت کاراشون واقعاً بالاست.

//

ایشالا خراب بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... البته یه راه دیگه اش اینه که سرنوشتت رو خودت بدست بگیری؛ مایه اش یه قیچیه!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ..

mamad gonzo
05-05-2010, 19:47
یک صد وپنجاه دلار دیگه بزار روش Triple.fi 10 Pro بگیر البته سخت میشه به این قیمت ها گیر اورد
earphone به نظر من فقط sure و UE و سنایزر
IE8 سنایزر راحت میشه 200 دلار گرفت.
حالا حتما باید 100 دلار بیشتر راه نداره؟

سگ در صد زیر 100 دلار چون بیشتر روی bose سرمایه گذاری کردم:31: .. در کنارش میخوام یه ایرفون خوبم داشته باشم

دوستان اصفهانی کسی آدرسی واسه خرید ep-630 نداره واسه من پ.خ کنه تا دعاش کنم ؟؟!!

برو مجتمع پارک نمایندگی کریتیو ...
دعا کن به ارزوم برسم:31:

Help118
05-05-2010, 22:46
بچه ها هدفون توپ چی بخرم؟ من که بهتر از هدفون های سری واکمن سونی اریکسون هدفونی ندیدم بخصوص اون سریشون که با bass اومده

kebrity
06-05-2010, 09:29
سلام عزیزان هدفون creative hq2300d هنوز جایی پیدا میشه. اگه پیدا میشه آدرس یا شماره تلفن و قیمتش را بگید.
این یکی چطور؟

سلام عزیزان. جوابی نبود؟

supernatural
06-05-2010, 09:54
دوستان این ایرفون رو 47 هم میتونم بدم.

دوست عزیز من ساکن تهران نیستم میتونید هدفون رو برام پست کنید ؟

لطفا شماره تماس یا ایمیل بدین چون من زیاد تو فروم سر نمیزنم

gamecrazy
06-05-2010, 10:32
من یه x-fi تقریبا 1 سال پیش خریدم که یه هدفون ep-830 روش بود بعد چند مدت پیش تصمیم گرفتم هدفونمو عوض کنم برای همین هدفون چند تا از دوستامو امتحان کردم مثلا مال یکیشون senheiser cx-200 street 2 یا یه همچین چیزی بود که 50 تومن خریده بود ولی اصلا خوشم نیومد یعنی تفاوت زیادی حس نکردم بعد هدفون یکی دیگه از دوستامو امتحان کردم که اونم یه مدل فیلیپس بود که همین 40-50 تومن خریده بود که اونم زیاد جالب نیود برای همین تصمیم گرفتم اینجا مطرح کنم که اگر بخوام تا 150 تومن هزینه کنم می تونم یه چیز خوب بگیرم که تفاوتشو حس کنم ؟

peaceful1
06-05-2010, 10:53
من یه x-fi تقریبا 1 سال پیش خریدم که یه هدفون ep-830 روش بود بعد چند مدت پیش تصمیم گرفتم هدفونمو عوض کنم برای همین هدفون چند تا از دوستامو امتحان کردم مثلا مال یکیشون senheiser cx-200 street 2 یا یه همچین چیزی بود که 50 تومن خریده بود ولی اصلا خوشم نیومد یعنی تفاوت زیادی حس نکردم بعد هدفون یکی دیگه از دوستامو امتحان کردم که اونم یه مدل فیلیپس بود که همین 40-50 تومن خریده بود که اونم زیاد جالب نیود برای همین تصمیم گرفتم اینجا مطرح کنم که اگر بخوام تا 150 تومن هزینه کنم می تونم یه چیز خوب بگیرم که تفاوتشو حس کنم ؟
شاید EP-830 مناسبترین گزینه برای zen-xfi باشه (با درنظر گرفتن بقیه مدل های موجود تو بازار ایران)

سگ در صد زیر 100 دلار چون بیشتر روی bose سرمایه گذاری کردم:31: .. در کنارش میخوام یه ایرفون خوبم داشته باشم
فروشگاه دیجیتال یکی از مدل های خوب بوز رو آورده بود همین 4-5 روز پیش پشت ویترین دیدم بد نیست اونجا هم یک قیمت بگیری و مقایسه کنی

بچه ها هدفون توپ چی بخرم؟ من که بهتر از هدفون های سری واکمن سونی اریکسون هدفونی ندیدم بخصوص اون سریشون که با bass اومده
چقدر میخواهی هزینه بکنی و با چی میخواهی استفاده کنی ؟

JayR
06-05-2010, 10:58
گر بخوام تا 150 تومن هزینه کنم می تونم یه چیز خوب بگیرم که تفاوتشو حس کنم ؟
با این هزینه من پیشنهاد میکنم یکی از مدل های Ultimate Ears رو سفارش بدین براتون بیارن.

gamecrazy
06-05-2010, 11:06
با این هزینه من پیشنهاد میکنم یکی از مدل های Ultimate Ears رو سفارش بدین براتون بیارن.

این Ultimate Ears مربوط به کدوم برنده ؟ تفاوتشو میشه حس کرد با ep830 ؟