PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری مناسب

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31]

BBNHFAK
07-06-2012, 00:17
سلام. در قیمت مورد نظر شما مدلهای وایرلس زیادی موجود نیستند (حداقل کیفیت خوبی ندارند) پس شما می توانید از مدلهای سیمی استفاده کنید.
اگر دوست دارید که به موسیقی با بیس قوی گوش کنید، مدلی را که معرفی کردید باید کنار بگذارید. به جای آن باید از Audio-Technica M20 و Audio-Technica M30 (کمی بال اتر از بودجه شما) استفاده کنید که صدای گرم و بیس قوی دارند. کیفیت ساخت این مدلها از مدلهای سنهایزر پایین تر است.
اما اگر بیس متوسط و کنترل شده (ضعیف) دوست دارید از برند سنهایزر استفاده کنید چون بیشتر هدفونهای این برند بیس قوی ندارند. در ضمن برای رضایت از میزان بیس پیشنهاد می کنم حتما" صدای آنرا قبل از خرید بشنوید. مدلهای HD 238 نسبتا" مناسب است. در ضمن این هدفونها جنس صدای سرد دارند.
AKG K99 هم هدفونی با صدای فلت (مونیتور) است که می تواند برای شما کاربرد داشته باشد.
اگر قصد استفاده از In-Ear دارید Klipsch S4 بسیار عالی است و از نظر من بهترین انتخاب برای یک آماتور به شمار می رود و صدای گرم و دلنشینی را دارد.
موفق باشید.
ممنون از توضیحات کاملتون
قیمت مدل HD238 در سایت چاره 205 تومن هست
آیا نسبت مدل HD205 ارزش این اختلاف قیمت رو داره (چون برای کار حرفه ای نیست)
و در مورد گارانتی و محل تهیه هم اگه ممکنه توضیح بدین
و اینکه هدفون های سن هایزر ساخت کجا هستن؟؟؟ (البته تو سایت نوشته بود ایرلند و آلمان اما میخواستم بدونم مدل های موجود در ایران اصل هستن یا چینی هم داره؟؟؟)
ممنون

kavehj4488
07-06-2012, 00:37
ممنون از توضیحات کاملتون
قیمت مدل HD238 در سایت چاره 205 تومن هست
آیا نسبت مدل HD205 ارزش این اختلاف قیمت رو داره (چون برای کار حرفه ای نیست)
و در مورد گارانتی و محل تهیه هم اگه ممکنه توضیح بدین
و اینکه هدفون های سن هایزر ساخت کجا هستن؟؟؟ (البته تو سایت نوشته بود ایرلند و آلمان اما میخواستم بدونم مدل های موجود در ایران اصل هستن یا چینی هم داره؟؟؟)
ممنون
از نظر من ارزش اختلاف قیمت را دارد زیرا سنهایزر برندی است که تقریبا" بیشتر محصولاتش در قیمت خود کیفیت مناسبی دارند و بدون دلیل گران نیستند اما اگر خیلی نسبت به کیفیت هدفون حساس نیستید HD 205 هم مناسب است.
این هدفونها باگارانتی تعویض شرکت نامداران ارائه می شوند. بدون گارانتی هم پیدا می شوند ولی ممکن است تقلبی باشند.
بیشتر هدفون های سنهایزر در چین مونتاژ می شوند.
مدلهای تقلبی و High-Copy از این برند به وفور در بازار یافت می شود!
برای خرید هم باید به بازار موبایل ایران بروید (خیابان حافظ) یا از سایت زیر خرید کنید.:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید.

aliparsa
07-06-2012, 08:48
با سلام
من یه هدفون با این مشخصات : akg - k480 nc خریدم 250 صداش خوبه ولی زیاد بلند نیست و راضیم نمی کنه کسی میدونه همینطوری هست یا نه این دستگاه من مشکل داره؟

salar_221
07-06-2012, 14:09
با سلام
من یه هدفون با این مشخصات : akg - k480 nc خریدم 250 صداش خوبه ولی زیاد بلند نیست و راضیم نمی کنه کسی میدونه همینطوری هست یا نه این دستگاه من مشکل داره؟

سلام
سورس پليرتون چيه؟ اين هدفون حساسيت بالايي داره برابر با 127db ولي امپدانس 32 اهمي اون ممكنه با بعضي از پليرهاي پرتابل بخوبي درايو نشه.اين هدفونتون رو با كامپوتر، تلوزيون و ضبط صوت هم امتحان كنين ببينين باز هم صداش تو ولوم بالا بلند هست يا نه. 

Faraz_sm
07-06-2012, 19:52
سالار عزیز بودجه برای m50 محیا شده. راهنماییم می کنی از کجا بگیرم که تخفیف خوب بده؟!

Sent from my Xoom using Tapatalk 2

aliparsa
07-06-2012, 20:02
سلام
سورس پليرتون چيه؟ اين هدفون حساسيت بالايي داره برابر با 127db ولي امپدانس 32 اهمي اون ممكنه با بعضي از پليرهاي پرتابل بخوبي درايو نشه.اين هدفونتون رو با كامپوتر، تلوزيون و ضبط صوت هم امتحان كنين ببينين باز هم صداش تو ولوم بالا بلند هست يا نه. 

ممنون از پاسخ با تمام وسایل امتحان کردم با کامپیوتر ام پی تری ویتا ولی صداش زیاد بلند نیست درصورتی که با یه هدفون 15 هزار تومنی صداش خیلی خیلی بیشتر از این هست طوری که گوش رو ازار میده ؟!!

mehdi_pro2
07-06-2012, 20:33
دوستان اگه میشه چند تا هدفون طرح خیابانی رو معرفی کنید

توجه: هدفون های{طرح خیابانی} با هدفون های { تو گوشی } فرق می کنند.

مثال:
هدفن قابل استفاده در خیابان:

MDR-G45LP

صدای باس قوی ارایه می دهد ،سبک است و در حین حرکت کاربر با آن احساس راحتی می کند
هد بند پشت گردنی
آهنربای نئودیمیوم پرقدرت 300kj/m3 صدای باس قوی تولید می کند
به علت طراحی خاص ،این هدفون در حین انجام حرکات ورزشی و فعالیت های پرتحرک از روی گوش ها سر نمی خورد
به لطف سبک بودن بالتشک از جنس اورتان در هنگام قرار گیری بر روی گوش ها هیچ فشاری به آنها وارد نمی شود

نوع: طرح Open-Air، دینامیک
واحد محرکه:30 میلیمتر
حساسیت:104 دسیبل بر میلی وات
ظرفیت هدایت توان:0.1 وات
پاسخ فرکانسی:16-20,000Hz
طول سیم:1.2 متر
وزن (بدون سیم):تقریبا 55 گرم

برگرفته شده از سایت sony.co.ir

salar_221
07-06-2012, 21:18
ممنون از پاسخ با تمام وسایل امتحان کردم با کامپیوتر ام پی تری ویتا ولی صداش زیاد بلند نیست درصورتی که با یه هدفون 15 هزار تومنی صداش خیلی خیلی بیشتر از این هست طوری که گوش رو ازار میده ؟!!

سلام
كمي عجيبه .چون تو مشخصاتش حساسيت رو در حد خيلي خوبي عنوان كرده و از طرفي هم نويز كنسلينگ داره كه كمك خوبي براي حفظ صدا و دخيل نشدن صداي اطراف داره كه كمك بزرگيست.فقط ميمونه امپدانس كه اون هم اونقدر ها زياد نيست كه مشكل ساز بشه.و اينكه عنوان كردين كه كيفيت خوب هست كه دليل بر سالم بودن هدفون داره مگر اينكه مورد خاصي باشه كه من بي اطلاع باشم.
اگر دست رسي به امپ داشتين براي امتحان نهايي خيلي خوب ميشد چون تنها موردي كه بفكرم ميرسه درايو نشدن كامل هدفون هست.اگر امكانش هست شنبه ياداوري كنين از دوستي كه اين هدفون رو دارن سوال بپرسم تا به اطمينان كامل برسيم.
با تشكر

Arian_albertini
08-06-2012, 00:08
سلام دوستان
حدود ١٥٠-٢٠٠ تومن چه چيزي پيشنهاد ميديد؟!
سبك موسيقيي كه گوش ميدم بيشتر الكترونيك و هيپ هاپ و دووم (و گاهي راك) هستش!
اين هدستاي بيتس كه اينقدر مد شدن قضيه اشون چيه؟! ارزش خريد دارن؟! قيمتاشون چه طورياست؟!
راستي ترجيح من اينه كه به قول اين دوستمون در ٢پست قبل طرح خيابوني باشه!!
ممنون از لطفتون :11:

donmadi
08-06-2012, 09:39
سلام و خسته نباشید
من یه ایر فون میخواستم تا 120 130 با استحکام بالا (خر کار!) همه سبکی هم گوش میدم با گوشیم هم گوش میدم se xperia arc s یه دونه jabra active داشتم شکست اگه اینقدر هزینه کنم تفاوتی با jabra حس میکنم؟
یه سوال دیگم داشتم ئشد akg44 دارم وقتی با nokia e52 گوش میدم عالیه ولی تا به ipod nano وصل میکنم افتضاح میشه کیفیت تا حدی که ipod فروختم دلیله اینم بگین ممنون میشم

salar_221
08-06-2012, 09:42
دوستان اگه میشه چند تا هدفون طرح خیابانی رو معرفی کنید

توجه: هدفون های{طرح خیابانی} با هدفون های { تو گوشی } فرق می کنند.

مثال:
هدفن قابل استفاده در خیابان:

MDR-G45LP

برگرفته شده از سایت sony.co.ir

سلام
این مدل هدفونها رو اصطلاحا هدفونهای پشت گردنی میگن و بیشتر برای ورزش و مواردی که نیاز به تحرک داره استفاده میکنن.در مورد هدفون خیابانی متاسفانه هیچ جایی نه اسمش رو شندیم و نه دیدم ولی هدفونهای پرتابل یا قابل حمل هدفونهایی هستن با امپدانس پایین که براحتی با سورس پلیر قابل حمل درایو بشن و از مزیتها و یا میشه گفت از برتریهای این هدفونها نویز ایزولیشن این هدفونهاست که مانع رسیدن صدای محیط به گوش میشن که برای گوش کردن به موسیقی در بیرون از محیط منزل و کار ضروری بحساب میاد.
هدفونهای پشت گردنی دو نوع هستن. بک سری earpad مثل مدلی که معرفی کردین و مدلهای دیگه داخل گوشی هستن مثل sennheiser addidas pmx680
انواع دیگه هدفونهای پشت گردنی.
beyerdynamic dtx 35.pold audio ultrafit 2000..sennheiser mm100

salar_221
08-06-2012, 09:52
سلام دوستان
حدود ١٥٠-٢٠٠ تومن چه چيزي پيشنهاد ميديد؟!
سبك موسيقيي كه گوش ميدم بيشتر الكترونيك و هيپ هاپ و دووم (و گاهي راك) هستش!
اين هدستاي بيتس كه اينقدر مد شدن قضيه اشون چيه؟! ارزش خريد دارن؟! قيمتاشون چه طورياست؟!
راستي ترجيح من اينه كه به قول اين دوستمون در ٢پست قبل طرح خيابوني باشه!!
ممنون از لطفتون :11:

سلام
از این مدلهای پشت گردنی فعلا داخل ایران اصلش موجود نیست بجز مدلهای سنهایزر .برای سبکهای مورد نظرتون اگه پشت گردنی نخواین داخل گوشی میتونین klipsch image s4 یا s5 و یا akg k370 و برای مدلهی فولسایز از audio technica m30 یا m35 رو تهیه کنین.
هدفونهای بیتس هم اصلشون از حدود 300 هزار تومان شروع میشن.

salar_221
08-06-2012, 10:07
سلام و خسته نباشید
من یه ایر فون میخواستم تا 120 130 با استحکام بالا (خر کار!) همه سبکی هم گوش میدم با گوشیم هم گوش میدم se xperia arc s یه دونه jabra active داشتم شکست اگه اینقدر هزینه کنم تفاوتی با jabra حس میکنم؟
یه سوال دیگم داشتم ئشد akg44 دارم وقتی با nokia e52 گوش میدم عالیه ولی تا به ipod nano وصل میکنم افتضاح میشه کیفیت تا حدی که ipod فروختم دلیله اینم بگین ممنون میشم

سلام
در مورد ipod به احتمال قوی سوکت هدفونش مشکل پیدا کرده بوده .با هدفون دیگه ای امتحان کردین؟چون من خودم این هدفون رو با ipod استفاده میکنم و مشکلی نداره.
در مورد ایرفون با این استحکام که عنوان کردین متاسفانه من چیزی سراغ ندارم ولیکن میتونین از مدلهای klipsch s4 و akg (k321-k330-k340) d هدفونهای jays و audio technica ck400 و ckm55 انتخاب و تهیه کنین.
موفق باشین

Noghabyte
08-06-2012, 13:30
ببخشید وسط حرفاتون میپرم.من یک مشکلی دارم موقع مطالعه خیلی روی صداها حساسم طوری که حتی تو کتابخونه هم نمیتونم تمرکز داشته باشم.حین خواب هم صداهای معمول مشکلی نداره ولی اگه کسی حرف بزنه یا صدای تلویزیون شنیده بشه نمیتونم بخوابم. ( خیلی زجرآوره!)الآن هم واسمون طبقه بالا مستاجر اومده بچه هاشون سر و صدا زیاد دارن ، صدای تلویزیونشون هم میاد و اعصاب منو به هم میریزه!حالا بگین این هدفون های نویز کنسلینگ قابلیت حذف این صداهای چه ممتد و چه ناگهانی مثل فریاد و ... رو به خوبی دارن؟اصلا به آدم حس سکوت محض رو میده یا نه؟من الآن مجبورم با این ایر موسیقی گوش بدم و درس بخونم و اونم بعد چند مدت میره رو اعصاب و هم خودتون میدونین درس خوندن با آهنگ یعنی چی؟! (ولی بازم بهتر از صدها صدای مختلف دور و برم هست ، لااقل به یک چیز گوش میدم.)(خدایا چرا واسه گوش پلک نذاشتی؟!؟!؟)

donmadi
08-06-2012, 16:20
سلام مجدد
این s4 که گفتین چنده؟ از کجا بگیرم؟ من هدفونام همشون سیماشون قطع و وصل میشه این خوبه کیفیتش؟
در مورده ipod اصلا انتظار نداشتم کیفیتش پایین تر از نوکیا باشه

rezaomido
08-06-2012, 17:19
برای کاهش صدای محیط اطراف نیازی به خرید هدفون نویزکنسلینگ نیست و بهترین و مطمئن ترین روش استفاده از نویزکنسلینگ های فومی (ابری) که در فروشگاههای کالای پزشکی با انواع مختلف شکلها و رنگها موجود هست، خواهد بود که مزایای اونها نسبت به هدفون اینه:
1. نیازی به باطری و شارژر نداره
2. بسیار سبکه و قابل حمل تر از هدفون
3. کاملآ بهداشتی تر از هدفون هست چون درون اونها با مواد ضد قارچ و . . . پوشیده شده
4. به هیچ عنوان مثل هدفون از گوش خارج نمی شه مگر اینکه خودتون اون رو به عمد خارج کنید
5. از شر قطعی کابل و گیر کردن کابل هدفون به وسایل اطرافتون راحت می شید
6. نصب اونها در گوش بسیار راحت تر از نصب یک هدفون هست
7. به هیچ عنوان فشار صوتی به گوشتون وارد نمی کنه
8. جای بسیار کمتری می گیرند و همیشه و همه جا هدفون قابل استفاده نیست مثلآ حالت خوابیده
9. استفاده از اونها تجربه خوشایندی هست البته برخلاف هدفون
10. قیمت یک جفت معمولی اونها حدود 500 تومن هست ولی یک هدفون معمولی 5000 تومن و نویزکنسلینگ خوب و با کیفیت قابل قبول حداقل 50000 تومن
11. همین 10 تای بالایی یادم بود و فکر کنم دلایل کم ارزشی نباشند

اینجا یک برند مشهور هست:

شما هم موفق باشید.

peaceful1
08-06-2012, 17:37
این تاپیک عمرش رو کرده.
برای ادامه بحث به تاپیک زیر رجوع کنید: