PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری مناسب

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31

rave-87
15-04-2012, 16:54
محدوده فرکانسی تعیین شده برای هدفون هم دلیل بر کیفیت صدای هدفون نیست و فقط تو هدفونهای حرفه ای برای افراد حرفه ای میتونه مفید باشه که هر چه فرکانس پایین کمتر و فرکانس بالا بیشتر باشه سرعت پاسخ دهی به فرکانس بیشتر و کیفیت بهتری خواهد داشت
امکانش هست که یکم بیشتر در این مورد توضیح بدین؟ چونکه من تا حالا چنین چیزی نشنیده بودم؛:11:

پایین بودن امپدانس در هدفونها دلیل بر بهتر درایو شدن هدفون توسط پلیرمعیار درستی نیست؛ مثال نقضش hifiman he-6 با امپدانس 60 اهم در مقابل hd800 با امپدانس 300 اهمه
که سنهایزر واقعاً راحت تر درایو میشه

salar_221
15-04-2012, 17:21
امکانش هست که یکم بیشتر در این مورد توضیح بدین؟ چونکه من تا حالا چنین چیزی نشنیده بودم؛:11:

معیار درستی نیست؛ مثال نقضش hifiman he-6 با امپدانس 60 اهم در مقابل hd800 با امپدانس 300 اهمه
که سنهایزر واقعاً راحت تر درایو میشه
سلام استاد rave-87
خوبی برادر؟
واقعیتش نکته اول رو که از خود شما و اقا رضا یاد گرفتم که اگه بازم ایراد دارم که وای به حالم.
:31:
مگر هر چقدر محدوده فرکانسی بازتر باشه مثلا (6 – 51,000 Hz ) فرکانس پایین کمتر و فرکانس بالا بیشتر کیفیت صدای هدفون بهتر و سرعت پاسخ دهی به فرکانسها بیشتر نخواهد بود؟(rezaomido کجایی اخه؟)
نکته بعدی هم که اخرش گفتم برای هدفونهای اماتور .البته استثنا زیاده ولی اکثرا تو هدفونهای اماتور اینطور هست و he6 یه هدفون Orthodynamic یعنی نوع بهبود یافته هدفونهای دینامیک هست که کلا استثنا هستند که خودتون با نحویه عملکردشون اشنا هستین.
حالا اگه استثنا ها و هدفونهای حرفه ای رو در نظر نگیریم هر جایی اشتباه کردم لطف کنین اصلاح کنین تا منم یاد بگیرم.
با تشکر فراوان و تشکر از پیگیری پستها

alishadabmehr
15-04-2012, 18:05
;6954308']این m50رو از قیافش خوشم نیومد.از این خوشگل تر نیست؟بیشترم رپ گوش میدم

بنظرم اگه فقط رپ گوش میکنید بهتره زیاد پول پا هدفون ندید چون معمولا جزییات صدا درش کمه و فقط دنبال یه هدفون با بیس قوی و گرم و مید و های معمولی باشین نظر بنده pioneer m390 .

rave-87
15-04-2012, 18:47
سلام استاد rave-87
خوبی برادر؟
واقعیتش نکته اول رو که از خود شما و اقا رضا یاد گرفتم که اگه بازم ایراد دارم که وای به حالم.
:31:
مگر هر چقدر محدوده فرکانسی بازتر باشه مثلا (6 – 51,000 Hz ) فرکانس پایین کمتر و فرکانس بالا بیشتر کیفیت صدای هدفون بهتر و سرعت پاسخ دهی به فرکانسها بیشتر نخواهد بود؟(rezaomido کجایی اخه؟)
با تشکر فراوان و تشکر از پیگیری پستها
سلام علیکم :31: (استاد دیگه چیه؟)
درست می گی. اشکال در کج فهمی بنده بود
تصورم این بود که منظورتون از فرکانس پایین کمتر، اینه که بازۀ کمتری(محدودتری) داره؛ :11:

نکته بعدی هم که اخرش گفتم برای هدفونهای اماتور .البته استثنا زیاده ولی اکثرا تو هدفونهای اماتور اینطور هست و he6 یه هدفون Orthodynamic یعنی نوع بهبود یافته هدفونهای دینامیک هست که کلا استثنا هستند که خودتون با نحویه عملکردشون اشنا هستین.
حالا اگه استثنا ها و هدفونهای حرفه ای رو در نظر نگیریم هر جایی اشتباه کردم لطف کنین اصلاح کنین تا منم یاد بگیرم.راستش من با زدن برچسب استثنا بودن توی این مورد موافق نیستم
چونکه چیزی که گفتم، جزء خواص ذاتی همۀ هدفون هاست و ربطی به تکنولوژی مورد استفادشون نداره
یعنی حتی بعضی مواقع میگن امپدانس پایین نشانۀ سخت تر درایو شدنه؛ چونکه هر چقدر امپدانس پایین تر باشه، هدفون توان مورد نیاز خودش رو بیشتر به صورت جریان طلب می کنه (V=IR
P=V^2/R )
تولید جریان توی پلیر ها به مراتب سخت تر از تولید اختلاف پتانسیله
در اصل اول با رابطۀ P=V^2/R (که R همون امپدانس هدفون و V همون اختلاف پتانسیل ایجاد شده توسط آمپلی فایر هست) مقدار توان خروجی پلیر، برحسب میلی وات بدست میاد؛ بعد :
با استفاده از رابطۀ I = P / V (که P همون توان خروجی پلیر هست و V رو یک قرار میدیم.) مقدار جریان مورد نیاز برای رسیدن به SPL مورد نظر رو بدست میاریم. حالا اگر این مقدار جریان بیشتر از توان پلیر بود، هدفون خوب درایو نمیشه.
مثلاً اگر حساسیت 100 دسی بل بر میلی ولت بود؛ میایم حساب می کنیم که مثلاً برای خروجی 100 دسی بل، چقدر جریان نیازه، و آیا پلیر ما توان تأمین این جریان رو داره یا نه.

So the easy or hard to drive a pair of phones is, depends on both parameters, the sensitivity and the impedance. The worst case would be a pair of phones of very low sensitivity and also a very low impedance. Why? because they'll be asking to the source more watts to sound equally loud as a more sensitive pair, and an important part of that power will be asked in the form of current intensity, which is something that most portable players, headphone outs in receivers and players, etc. aren't designed to deliver. This is the case of cans like AKG 701 or Denon D5000.
If your cans are low impedance but are very sensitive (the case of Grados and most IEMs) then despite their asking more current from the source, they still manage to sound very loud because they need very little power to do so.

Most people tend to think that low impedance equals to louder sound, but this is plainly wrong. It all depends on the sensitivity and how much power the cans need to give a high SPL. Also take into account that not all manufacturers offer their sensitivity values and not all them do in dB/mW but do in dB/mV. It's not much of a problem, you just need to convert the mV in mW knowing the phones impedance[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمی دونم چقدر خوب گفتم یا نه
به نظرم که فعلاً مشکلی توی حرفهام نیست، حالا شما هم دقتی بکنین.
:11:

salar_221
15-04-2012, 19:55
راستش من با زدن برچسب استثنا بودن توی این مورد موافق نیستم
چونکه چیزی که گفتم، جزء خواص ذاتی همۀ هدفون هاست و ربطی به تکنولوژی مورد استفادشون نداره
یعنی حتی بعضی مواقع میگن امپدانس پایین نشانۀ سخت تر درایو شدنه؛ چونکه هر چقدر امپدانس پایین تر باشه، هدفون توان مورد نیاز خودش رو بیشتر به صورت جریان طلب می کنه (V=IR
P=V^2/R )

بله بسیار عالی و کامل
فقط باز این استثنا ها هستن که نمیشه در نظر نگرفتشون مثلا همین

The easiest way to identify which IEMs need amping is to look at the specifications. The general guideline is: IEMs which have less than 50 ohms impedance and more than 98 dB on sensitivity most certainly don't require an amp to sound their best.
که میشه مثال نقض براش sony ex1000 رو با امپدانس 32 اهم و حساسیت 108db رو گفت که برای درایو شدن نیاز به امپ داره و چند مدل دیگه که الان خاطرم نیست.
و یه سوال دیگه اینکه بعضی مواقع میگن امپدانس پایین نشانۀ سخت تر درایو شدنه از لحاظ علمی درست ولی عملا کدوم هدفونها برای مثال اینطوری هستن؟یا از کجا تشخیص بدیم که این حالت برای کدوم هدفون ممکنه پیش بیاد چون بطور کل برای پلیرهای پرتابلمون دنبال هدفونهایی با امپدانس پایین میگردیم و اکثرا براحتی درایو میشن .
با تشکر

claud
15-04-2012, 21:19
درود بر دلاوران
دوستان به نظر شما بهترین روش burn inچی هست؟با پخش ساده موزیک فرقی میکنه؟و ایا همه هدفونا شاملburn inمیشن؟ممنون

mahdigholami
15-04-2012, 21:39
سلام به همه دوستان
یک روز rezaomid گفت هیچکدوم از پلیر های پرتابل من رو راضی نکرده
کم کم من هم به این نتیجه دارم میرسم
فکر کنم آمپ مخصوص هدفون بهترین گزینه باشه

salar_221
15-04-2012, 22:03
درود بر دلاوران
دوستان به نظر شما بهترین روش burn inچی هست؟با پخش ساده موزیک فرقی میکنه؟و ایا همه هدفونا شاملburn inمیشن؟ممنون

تمام هدفونها مشمول burn in نيستن فقط بعضي از هدفونهاي حرفه اي نياز به گذروندن مرحله burn in هستن تا صداي واقعي اون هدفون شنيده بشه.براي انواع هدفون حرفه اي از ٢٠ ساعت تا ٥٠٠ ساعت burn in متفاوت هست.
با پخش ساده موزيك هم ميشه burn in كرد ولي براي اينكه اين مرحله بهتر و زودتر سپري بشه بايد موزيك رو با حالت مونو پخش كرد و در صورت امكان از تراكهاي با كيفيت با ولوم 50% و مرحله مرحله با گذشت زمان با افزايش ولوم تا پايان مرحله burn in موزيك پخش بشه.سبك موزيك هم در ابتدا بهتره از تراك هاي سبك كلاسيك و بيشتر سولو پيانو و در مرحله بعد تراكهاي سبك پاپ و مرحله اخر تراكهاي سبك راك و الكترونيك كه حاوي بيس زيادي هستن براي وارد كردن شك و اببندي كامل بكار ميره.
البته هر چقدر هدفون حرفه اي تر(بستگي به مواد بكار برده شده در ساخت ديافراگم)باشه بهمون اندازه سرسخت تر خواهد بود كه مرحله burn in پيچيده تر خواهد شد.
و البته هدفونهايي كه براي مدت طولاني استفاده نشن مجددا نياز به burn in خواهند داشت كه البته با زمان كمتر اين مرحله سپري خواهد شد.

claud
15-04-2012, 22:48
مشخصات یه هدفون حرفه ای شامل چه مواردیه سالارجان؟

salar_221
15-04-2012, 23:17
مشخصات یه هدفون حرفه ای شامل چه مواردیه سالارجان؟
خيلي موارد مثل قيمت ( كه بنا بدلايلي از مشخص كردن حدود قيمت معذورم) و كابل جدا شونده و بسياري موارد ديگه از جمله موارد كاربرد و مواد سازنده و ...
ببخشين كه بخاطر اينكه سوتفاهم پيش نياد از ذكر باقي موارد خوداري كردم.

rave-87
15-04-2012, 23:56
بله بسیار عالی و کامل
فقط باز این استثنا ها هستن که نمیشه در نظر نگرفتشون مثلا همین

The easiest way to identify which IEMs need amping is to look at the specifications. The general guideline is: IEMs which have less than 50 ohms impedance and more than 98 dB on sensitivity most certainly don't require an amp to sound their best.
که میشه مثال نقض براش sony ex1000 رو با امپدانس 32 اهم و حساسیت 108db رو گفت که برای درایو شدن نیاز به امپ داره و چند مدل دیگه که الان خاطرم نیست.

فکر کنم داریم یک مقدار با واژه ها بازی می کنیم
اون جمله ایی که گذاشتین مثل 1 آچار فرانسه میمونه؛ یعنی به طور کلی جواب میده ولی جواب دقیق نمیده
اون لینک بر اساس اسمش "basic-guide-to-in-ear-canalphones" وارد ریز جزئیات نمیشه
اون روشی که من عنوان کردم هم یکسری فرضیات اولیه داره(فرضیاتی مثل ثابت موندن امپدانس، ثابت موندن ولتاژ خروجی و ثابت موندن امپدانس خروجی) که چون اون فرضیات توی عمل درست نیستن، همیشه نباید انتظار جواب دقیقاً درست داشت
براساس چیزی که محاسبه کردم، برای یک پلیری که خروجی 29 میلی وات برای هدفون 16 اهمی داره (مثل کوون j3 ) وقتی مقاومت 32 اهمی ( مثلاً ex1000 ) به اون وصل کنی جریان مورد نیاز هدفون 14.5 میلی آمپر هستش همچنین حساسیت ex1000 معادل 115.474 دسیبل بر ولت هستش ( فکر نکنم غلط حساب کرده باشم)
که حالا اگر پلیری مثل j3 توان تأمین 14.5 میلی آمپر رو داشته باشه؛ j3 از پس درایو کردن ex1000 برمیاد (با فرض درست موندن خیلی از فرضیات)
اگر از پس درایو کردنش برنیومد، علتش یا اینه که j3 توان تولید 14.5 میلی آمپر رو نداشته یا اون فرضیات اولیۀ ما (فرضیاتی مثل ثابت موندن امپدانس، ثابت موندن ولتاژ خروجی و ثابت موندن امپدانس خروجی) خیلی با حالت واقعی متفاوت بودن.

یادمه که آقا رضا می گفتن که ex1000 نیاز به آمپ داره؛ قسمت نشد ریز جزئیات رو ازشون جویا بشم
شما جای دیگه ایی هم دیدین که ex1000 برای درایو شدن آمپ لازم داشته باشه؟

و یه سوال دیگه اینکه بعضی مواقع میگن امپدانس پایین نشانۀ سخت تر درایو شدنه از لحاظ علمی درست ولی عملا کدوم هدفونها برای مثال اینطوری هستن؟همین he6 یا LCD3 , LCD2 امپدانس های در حد 50 یا 60 دارن یا اگر اشتباه نکنم akg k1000 هم همینطوره(الأن که نگاه کردم: امپدانس 120 و حساسیت 74
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
)
که هایفایمن و آ.ک.گ جزئ سخت درایو شدنی ترین هدفون ها هستند.

یا از کجا تشخیص بدیم که این حالت برای کدوم هدفون ممکنه پیش بیاد چون بطور کل برای پلیرهای پرتابلمون دنبال هدفونهایی با امپدانس پایین میگردیم و اکثرا براحتی درایو میشن .spl خیلی مهمه، اگر زیر 100 بود، واقعاً باید در موردش تحقیق کرد و به احتمال خیلی زیاد آمپ می خواد
امپدانس بیشتر، باعث خروجی کمتر پلیر میشه (اگر ولتاژ رو ثابت در نظر بگیریم) و چون spl رو بر حسب db/mw معمولاً عنوان می کنن، منطقاً خروجی کمتر پلیر باعث بلندی صدای کمتر میشه؛ پس این فکر به ذهن میرسه که بیایم امپدانس کمتر رو انتخاب کنیم تا توان خروجی پلیر افزایش پیدا کنه و در نهایت بلندی صدای بیشتری دریافت کنیم؛ ولی همونطور که گفته شده، وقتی امپدانس کمتر باشه، هدفون اون توان مورد نیازش رو از بیشتر از طریق جریان طلب میکنه V=IR (جریان چیزیه که اکثر پلیر ها در تولیدش با مشکل روبرو هستن.)
پس در اصل قضیه مثل یک طنابیه که داره از دو طرف کشیده میشه
نه میتونیم بگیم که امپدانس هرچه پایین تر باشه بهتره و نه میتونیم بگیم که امپدانس هرچه بیشتر باشه بهتره
(البته ایکاش آقا رضا بودن که لااقل یک مروری می کردن نوشتۀ من رو، تا نکنه اشتباهی کرده باشم و اون اشتباه رو به شما هم انتقال داده باشم؛ چونکه بنده تحصیلاتی در این زمینه ندارم و چار چوب اصلی محاسباتم رو فقط از 3 تا پست یاد گرفتم؛ که فکر کنم اون 3 تا رو تا حالا بیشتر از 10 بار خوندم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قبلاً هم این لینک رو داده بودم.)

سلام به همه دوستان
یک روز rezaomid گفت هیچکدوم از پلیر های پرتابل من رو راضی نکرده
کم کم من هم به این نتیجه دارم میرسم
فکر کنم آمپ مخصوص هدفون بهترین گزینه باشه

شاید انتظار زیادی از پلیر پرتابل دارین
پلیر پرتابل باید پرتابل باشه نه های فای

آمپ مخصوص هدفون هم اونقدر نمی ترکونه :46:

SevenCity
16-04-2012, 07:07
akg k512 صدای تیزی داره
صرفا برای اطلاع

mahdigholami
16-04-2012, 08:36
rave-87 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ممنون
اگر اینطور که شما میفرمایید که نه پلیر نه آمپ ! پس چی؟

peaceful1
16-04-2012, 09:08
rave-87 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ممنون
اگر اینطور که شما میفرمایید که نه پلیر نه آمپ ! پس چی؟

منظور دوست گلمون اینه که کسی که دنبال هزینه چند هزار دلار برای ست قابل حمل هست دنبال بهترین خروجی صوت نیست دنبال بهترین خروجی هست که به نیازش بخوره و قابل حمل باشه هست.
محتمل با هزینه ایی مشابه یا حتی کمتر بشه وسایل دیسک تاپ با کیفیت به مراتب بهتر تهیه کرد.
به قول دوستمون این وسط هدف نباید گم بشه.
مثلا دلیل این که شخص خودم فقط به این نوع وسایل علاقه نشون میدم این هست که از دوران طفولی(20 سال پیش) یکی از مهمترین سرگرمیهام استفاده از کاست پلیر ام و هدفون هایی بود که داشتم مثل sony mdr-24 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و کاست پلیر های GE و پاناسونیک و بعد CD player و بعد... برای همین بعد این همه سال به این نوع سبک موسیقی گوش دادن عادت کردم و چون همیشه در حرکت هستم غیر این گونه استفاده نمیتونم جور دیگه ایی به موسیقی گوش بدم کاری هم ندارم همه از این وسایل میخرند یا هیچ کس نمیخره به نیاز خودم و جیب خودم نگاه میکنم.
شما هم متقابلا باید به نیازت و جیبت و انواع سورس هالیی که میشه با هزینه های مختلف استفاده کرد و... نگاه کنی.
شاید بعد برسی مناسب و منطقی متوجه بشی هزینه بالای 300 دلار برای پلیر و هدفون امپ سرجمع برای 99% افراد کاملا غیر منطقی و اتلاف پول هست.

mahdigholami
16-04-2012, 09:26
با تشکر از peaceful1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز
بنده اصلا چه آمپ و چه پلیر پرتابل رو قبول ندارم
فقط دستگاه پخشی که برقش رو مستقیم دریافت میکنه کیفیتش قابل قبوله و دستگاهایی که باطری میخورند هیچ امیدی نیست

salar_221
16-04-2012, 10:40
یادمه که آقا رضا می گفتن که ex1000 نیاز به آمپ داره؛ قسمت نشد ریز جزئیات رو ازشون جویا بشم
شما جای دیگه ایی هم دیدین که ex1000 برای درایو شدن آمپ لازم داشته باشه؟

بله من خودم بشخصه تستی که از ex1000 انجام دادم نسبت به هدفونهای دیگه مثل ie8 کلا حجم صدا ,قدرت صدا و soundstage خیلی کمی داشت که اصولا نباید اینطور باشه پس مشکل میبایست از ضعف پلیر ناشی بشه که میشه گفت نیاز به امپ داره .البته هر جای دیگه هم که ازش رویو خوندم کلا تستشون همراه با امپ بوده .

salar_221
16-04-2012, 11:29
با تشکر از peaceful1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز
بنده اصلا چه آمپ و چه پلیر پرتابل رو قبول ندارم
فقط دستگاه پخشی که برقش رو مستقیم دریافت میکنه کیفیتش قابل قبوله و دستگاهایی که باطری میخورند هیچ امیدی نیست
موافقم البته بیشتر الکترواستاتیک ها رو با اون ولتاژ بالا شون دوست دارم ولی تو انتخابش موندم که اگه کسی بتونه راهنماییم کنه ممنون میشم.

mahdigholami
16-04-2012, 11:43
سالار جان
اگر اهل ساخت مدار و اینجور حرفها هستی
این آمپ لامپی هم یکی از دوستان پیشنهاد داده و کیفیت قابل قبولی داره

salar_221
16-04-2012, 12:28
سالار جان
اگر اهل ساخت مدار و اینجور حرفها هستی
این آمپ لامپی هم یکی از دوستان پیشنهاد داده و کیفیت قابل قبولی داره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2FSolid%2F12AU7-IRF510-LM317-Headamp%2F)
ممنون جالب بود
ولی زیاد موافق ساخت امپ شخصی نیستم.چون هر چقدر هم که تلاش کنیم و بهترین قطعات رو هم تهیه کنیم مطمعنا نصف کیفیت امپهای شرکتی که تولید انبوه میشه و با نصف همون هزینه ای که ما می تونیم درست کنیم تحویلمون میدن نخواهد بود.
در ضمن قطعات الکترونیکی که سفارشی برای شرکتها میزنن با اون قطعاتی که تو بازار به صورت ازاد میفروشن خیلی تفاوت هست.
بنظر من ساخت امپ برای هدفون در شرایط فعلی اصلا صلاح نیست چون نتیجه جالبی نخواهد داشت.

mahdigholami
16-04-2012, 12:44
ممنون جالب بود
ولی زیاد موافق ساخت امپ شخصی نیستم.چون هر چقدر هم که تلاش کنیم و بهترین قطعات رو هم تهیه کنیم مطمعنا نصف کیفیت امپهای شرکتی که تولید انبوه میشه و با نصف همون هزینه ای که ما می تونیم درست کنیم تحویلمون میدن نخواهد بود.
در ضمن قطعات الکترونیکی که سفارشی برای شرکتها میزنن با اون قطعاتی که تو بازار به صورت ازاد میفروشن خیلی تفاوت هست.
بنظر من ساخت امپ برای هدفون در شرایط فعلی اصلا صلاح نیست چون نتیجه جالبی نخواهد داشت.
والا سالار جان الان اگه بخوای یک آمپ مثل همون بالایی بخری اولا که پیدا نمیشه بعدش باید سفارش بدی برات بیارند که حداقل باید بالای 500 بدی بعد با این همه تنوع معلوم نیست تازه شما بهترینش رو نخریده باشی یا نه
حالا من خودم این یکی رو که لینک میدم رو احتمال داره بسازم ببینم چی میشه ببینم کیفیت قابل قبولی داره یا نه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2FSolid%2FIRF610-Class-A-Headphone-Amp%2F)

zzr_r
16-04-2012, 12:50
سلام سالار جان. بعد کمی تفکر به این نتیجه رسیدم که یه هدفونی بگیرم که بیرونم بتونم استفاده کنم. بین این دو مدل کدومو پیشنهاد میکنید؟ یا اگه مدلای بهتری تو همین کلاس هست بهم معرفی کن بعد اگه شماره نمایندگی یا فروشگاه مطمئن سراغ داری لطف میکنی بدی!!

salar_221
16-04-2012, 13:42
والا سالار جان الان اگه بخوای یک آمپ مثل همون بالایی بخری اولا که پیدا نمیشه بعدش باید سفارش بدی برات بیارند که حداقل باید بالای 500 بدی بعد با این همه تنوع معلوم نیست تازه شما بهترینش رو نخریده باشی یا نه
حالا من خودم این یکی رو که لینک میدم رو احتمال داره بسازم ببینم چی میشه ببینم کیفیت قابل قبولی داره یا نه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2FSolid%2FIRF610-Class-A-Headphone-Amp%2F)
امیدوارم موفق باشین
طراحی پیچیده ای نداره و ساختش راحت هست ولی نتیجه کار مهمه که حتما برامون یه رویو بعد از ساختش بزارین.
در باره خرید امپ مخصوص هدفون میتونین از سایتهای معتبر که رویو های خوبی برای انواع هدفون میزارن استفاده کنین .معمولا امپهای خوبی رو بنسبت نیاز معرفی میکنن.من امپ schiit lyr رو انتخاب کردم و خیلی ازش راضی هستم با اینکه صدای هدفون رو گرم میکنه ولی شکایتی ندارم و بنظرم خیلی خوب جواب میده و دقیقا انتظاراتم رو براورد میکنه.

Nocturne
16-04-2012, 15:06
فرق هدفن بلوتوث با وایرلس چیه
کردوم بهتره و تفاوت قیمتشون چقدره
برای لپ تاپ میخوام

؟..........

salar_221
16-04-2012, 16:17
سلام سالار جان. بعد کمی تفکر به این نتیجه رسیدم که یه هدفونی بگیرم که بیرونم بتونم استفاده کنم. بین این دو مدل کدومو پیشنهاد میکنید؟ یا اگه مدلای بهتری تو همین کلاس هست بهم معرفی کن بعد اگه شماره نمایندگی یا فروشگاه مطمئن سراغ داری لطف میکنی بدی!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] roduct%2Fmdr-nc33)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] roduct%2Fmdr-ed12lp)
با سلام
مدل nc33 با قابلیت حذف صدای بیرون برای استفاده خارج از منزل بهتر هست ولی از ایراداتش استفاده از باطری هست که با اینکه جای باطری ظریف و کوچیکی براش طراحی کردن ولی در هر صورت دستو پا گیر خواهد بود ولی کیفیت صدای خوبی داره.
مدل ed12lp با توجه به بیس قوی که داره بیشتر بدرد سبک الکترونیک و زیرشاخه هاش میخوره و بخاطر درایو بزرگی که داره سریهای اون طرح بخصوصی داره که قبل از تهیه حتما باید تست بشه که مشکلی با نصب داخل گوش نداشته باشه.در کل هدفون راحتی نیست.
شماره نمایندگی رو براتون پ.خ میزنم.
موفق باشین

؟..........
با سلام
متاسفانه اطلاعاتی در این باره ندارم ولی تا جایی که میدونم هدفونهای بلوتوسی که اکثرا برای گوشیهای موبایل طراحی میشن که برد کمی دارن و هدفونهای وایرلس که دارای برد بیشتری هستن برای سیستم های خانگی و اداری بکار میره که البته گرونتر هستن و معمولا نیاز به یه باکس در کنار هدفون برای ارسال امواج خواهد بود .
البته بطور کل فعلا کیفیت هدفونهای بیسیم پایینتر از هدفونهای سیمی هست که اگه بصورت حرفه ای میخواین موسیقی رو دنبال کنین اصلا توصیه نمیشن.
اگه کمی صبر کنین حتما دوستانی که اطلاعات بیشتری داشته باشن راهنماییتون میکنن.

Prínce of Persìa
17-04-2012, 17:07
نخـــریـــد آقـــا، نخـــریـــد!

دیروز رفتم جمهوری که مدل جدید (لااقل من تا حالا ندیده بودم) فیلیپس چشممو گرفت و بخاطر ظاهرش،
بدون خوندن هیچ نقدی از قبل، خریدمش (از بازار موبایل ایران)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منتظر نقد این هدفون از طرف من نباشید که تا آخر همین هفته با یه سونی یا کریتیو عوضش میکنم، فقط و فقط بخاطر یه ایـــراد؛

صدای فوق العاده اعصاب خرد کنی که سیمهاش تولید میکنه!!

بله دوستان؛ مدل جدید و 40 تومنی فیلیپس باهمین ایراد کوچیکش بلایی بر سر اعصابتون نازل میکنه که مطمئن باشید بیشتر از یک روز نمیتونید تحملش کنیـــد :|
واقعا فاجعه اس که هنوز که هنوزه هدفونها همچین مشکلی بخوان داشته باشن، این هدفون از نظر ظاهری احتمال زیاد نظرتونو جلب میکنه و یه ویژگی دیگه ای هم که داره، جنس سیمهاشه که واقعا مقاومه، ولی همین سیمهای مقاوم تبدیل شدن به پاشنه آشیل این محصول فیلیپس،

خلاصه بنابه مثل معروف "خر بخرید، از ایران خودرو نخرید."

شماهم A4Tech بخرید، ولی این مدل فیلیپسُ نخرید.

The Specked

SH 09550/10

Philips - O'Neill

والـ Vallio ـیو
17-04-2012, 20:12
نخـــریـــد آقـــا، نخـــریـــد!

دیروز رفتم جمهوری که مدل جدید (لااقل من تا حالا ندیده بودم) فیلیپس چشممو گرفت و بخاطر ظاهرش،
بدون خوندن هیچ نقدی از قبل، خریدمش (از بازار موبایل ایران)

منتظر نقد این هدفون از طرف من نباشید که تا آخر همین هفته با یه سونی یا کریتیو عوضش میکنم، فقط و فقط بخاطر یه ایـــراد؛

صدای فوق العاده اعصاب خرد کنی که سیمهاش تولید میکنه!!

بله دوستان؛ مدل جدید و 40 تومنی فیلیپس باهمین ایراد کوچیکش بلایی بر سر اعصابتون نازل میکنه که مطمئن باشید بیشتر از یک روز نمیتونید تحملش کنیـــد :|
واقعا فاجعه اس که هنوز که هنوزه هدفونها همچین مشکلی بخوان داشته باشن، این هدفون از نظر ظاهری احتمال زیاد نظرتونو جلب میکنه و یه ویژگی دیگه ای هم که داره، جنس سیمهاشه که واقعا مقاومه، ولی همین سیمهای مقاوم تبدیل شدن به پاشنه آشیل این محصول فیلیپس،

خلاصه بنابه مثل معروف "خر بخرید، از ایران خودرو نخرید."

شماهم A4Tech بخرید، ولی این مدل فیلیپسُ نخرید.

The Specked

SH 09550/10

Philips - O'Neill

سلام ، من قصد خرید این مدل هدفونو داشتم ، اما موقع خرید یه لحظه به ذهنم رسید که قبلاً فیلیپس داشتم و واقعاً فاجعه بود ، رفتم یه 830 اصلی گرفتم !
اصلاً پشیمون نیستم ، این اونیل هم مسخرشو در آورده هااا :13: ...

Prínce of Persìa
17-04-2012, 21:44
رفتم یه 830 اصلی گرفتم !
آره واقعا مسخره اس، البته اینم بگم اگه این ایرادو نداشت به نسبت قیمتش هدفون بدی نیست، ولی این اشکالش خیلی اعصاب خرد کن تر از اون چیزیه که بنظر میرسه.

چنتا سوال در مورد 830؛

noise isolation و bassـِش راضی کننده هست؟
موقع راه رفتن یا حرکت از گوش نمیفته؟
چند خریدین؟
از کجا مطمئنید اصله؟
از کدوم فروشگاه گرفتین؟

شرمنده سوالام زیاد شد! ممنون میشم جواب بدین :x

[بین 830 و 630 و ex60 سونی میخوام یکیُ بخرم]

والـ Vallio ـیو
19-04-2012, 10:58
آره واقعا مسخره اس، البته اینم بگم اگه این ایرادو نداشت به نسبت قیمتش هدفون بدی نیست، ولی این اشکالش خیلی اعصاب خرد کن تر از اون چیزیه که بنظر میرسه.

چنتا سوال در مورد 830؛

noise isolation و bassـِش راضی کننده هست؟
موقع راه رفتن یا حرکت از گوش نمیفته؟
چند خریدین؟
از کجا مطمئنید اصله؟
از کدوم فروشگاه گرفتین؟

شرمنده سوالام زیاد شد! ممنون میشم جواب بدین :x

[بین 830 و 630 و ex60 سونی میخوام یکیُ بخرم]

من هر سه مدلی که شما نوشتین رو دارم ، بین اونا 830 بیشتر راضیم کرده !

1) بیس قوی ای داره ، البته کنترل شده هست و بیش از اندازه نیست ، البته پلیر من کووان هست و کمی اکولایزر رو دست کاری میکنم ولی بدون اون واقعاً خوبه ، نویز ایزولیشنش هم خیلی خوبه !
2) نه اصلاً از گوش نمیفته !
3) من 37 خریدم ، البته شما کمتر از 39 گیرتون نمیاد ، طرف آشنا بود !
4) هدفون رو از پکش دیگه میفهمم ، اگه دیگه پکش های کپی باشه از صداش دیگه 100 درصد میفهمم !
شما با گارانتی آواژنگ بگیرید توی پک های کارتنی سفید ، اگر فروشنده نخاد تقلب بکنه و هدفونو عوض کنه و آواژنگ رو ... مطمئن باشید اصله ! در ضمن این فروشگاه تمام چیز هاش اصله ، چیز فیک یا های کپی نمیاره ، حتی سنهایزر رو چون میگفت توی ایران با نمایندگی نامداران هست و های کپی هست و اصلی نیستند رو نمیاره !
5)توی اصفهان هست !

milad_takjoo
19-04-2012, 18:56
دوستان عزیز من مدل hd 518 رو خریدم...واقعا عالیه...
از همه دوستانی که کمکم کردن تشکر میکنم..

salar_221
19-04-2012, 19:01
دوستان عزیز من مدل hd 518 رو خریدم...واقعا عالیه...
از همه دوستانی که کمکم کردن تشکر میکنم..
بسیار بسیار مبارکتون باشه
یکی از بهترین هدفونهایی هست که تا بحال صداش رو شنیدم.حتما بعد از چند روز استفاده حرفم رو تایید خواهید کرد.در هر صورت مبارکتون باشه و منتظر رویوتون هستیم.

rgrgred
19-04-2012, 19:49

بلاخره رسید ' به نظر خوب میاد بیسش باعث پایین اومدن کیفیت نمیشه

hosein ati
19-04-2012, 19:56
سلام دوستان.
من با 50-60 تومن چه مدل هایی رو میتونم بخرم که صداش در حد هدفون آیپاد باشه.؟

salar_221
19-04-2012, 20:35

بلاخره رسید ' به نظر خوب میاد بیسش باعث پایین اومدن کیفیت نمیشه

مبارك باشه
البته بيس باعث پايين اومدن كيفيت نميشه ولي چون بيس جزو فركانسهاي پايين هست اگه قوي باشه ميد رو تحت تاثير قرار ميده و باعث كمرنگ شدن اون ميشه ويا به عبارتي اون رو پوشش ميده كه بنظر ميد ضعيف مياد و فكر ميكنيم كيفيت پخش پايين هست.
منتظر رويوي شما هستيم
با تشكر

salar_221
19-04-2012, 21:53
سلام دوستان.
من با 50-60 تومن چه مدل هایی رو میتونم بخرم که صداش در حد هدفون آیپاد باشه.؟

البته هدفون ايفون يا ايپاد كيفيت بالايي نداره ولي چون حساسيت بالايي داره (فكر كنم حدود 125db ) باعث ميشه صداي قوي داشته باشه و بتبعيت از اون احساس صداي باكيفيت در صورتي كه قدرت پخش اكثر فركانسهارو نداره.
پيشنهاد ما بشما با توجه به بودجه اعلام شده
Creative ep630 با بيس قوي براي سبكهاي الكترونيك و زير شاخه هاش
Creative ep830 تقريبا براي اكثر سبكها
Panasonic hje300 تقريبا براي اكثر سبكها
Sennheiser cx چند مدل از هدفونهاي سنهايزر كه متاسفانه الان به ليست قيمتش دسترسي نداشتم ،بعدا براتون مدل و قيمت رو ميفرستم.
و يك مدل jvc كه دوستان معرفي كردن كه من متاسفانه فرصت تست نداشتم ولي مورد تاييد دوستان بود.
موفق باشين

hosein ati
19-04-2012, 22:15
البته هدفون ايفون يا ايپاد كيفيت بالايي نداره ولي چون حساسيت بالايي داره (فكر كنم حدود 125db ) باعث ميشه صداي قوي داشته باشه و بتبعيت از اون احساس صداي باكيفيت در صورتي كه قدرت پخش اكثر فركانسهارو نداره.
پيشنهاد ما بشما با توجه به بودجه اعلام شده
Creative ep630 با بيس قوي براي سبكهاي الكترونيك و زير شاخه هاش
تقريبا براي اكثر سبكها
Panasonic hje300 تقريبا براي اكثر سبكها
چند مدل از هدفونهاي سنهايزر كه متاسفانه الان به ليست قيمتش دسترسي نداشتم ،بعدا براتون مدل و قيمت رو ميفرستم.
و يك مدل jvc كه دوستان معرفي كردن كه من متاسفانه فرصت تست نداشتم ولي مورد تاييد دوستان بود.
موفق باشين

خیلی ممنون داداش.
یه سوال هم داشتم که این هدفون ها فرقی نداره به کدوم دستگاه وصل بشن برای پخش صدا؟یعنی فرقی داره که به آیپاد وصلش کنم یا به نوکیا ان 82 یا به کامپیوتر؟کلا میشه یه توضیح مختصر در این مورد بدین ؟چون من خیلی مبتدی هستم.

راستی بین
Creative ep830
و

Sennheiser cx
کدوم رو پیشنهاد میدین؟چون این دوتا بیشتر از لحاظ ظاهری بهتر بودن.

والـ Vallio ـیو
19-04-2012, 22:48
خیلی ممنون داداش.
یه سوال هم داشتم که این هدفون ها فرقی نداره به کدوم دستگاه وصل بشن برای پخش صدا؟یعنی فرقی داره که به آیپاد وصلش کنم یا به نوکیا ان 82 یا به کامپیوتر؟کلا میشه یه توضیح مختصر در این مورد بدین ؟چون من خیلی مبتدی هستم.

راستی بین
Creative ep830
و

Sennheiser cx

من خودم به ظاهر بیشتر اهمیت میدم ؛ و طبق تجربه ای که داشتم مدل 830 رو ترجیح میدم ، چون سنهایزر های موجود توی ایران اصل نیستند با گارانتی ، فیک هم نیستند ، ولی های کپی هستند !
اما کریتیو چرا اصلیند !

salar_221
19-04-2012, 22:50
خیلی ممنون داداش.

راستی بین
Creative ep830
و

Sennheiser cx

بله اين هدفونها براي استفاده پرتابل طراحي شدن ولي با كامپيوتر (بشرط انبورد بودن كارت صوتي،اگر نه بايد مقدار توان خروجيش برسي بشه كه احيانا به هدفون اسيبي نرسه البته مورد خاصي پيش نمياد) و لپ تاپ ميشه استفاده كرد.براي استفاده با پلير پرتابل يا گوشي موبايل فرقي نميكنه فقط شايد با توجه به قدرت خروجي پلير كمي قدرت و حجم صدا متفاوت باشه.
در مورد creative و sennheiser اگه من بشخصه بخوام انتخاب كنم حتما انتخابم سنهايزر خواهد بود ( البته از تجربه اي كه از هر دو مدل دارم)چون سنهايزر جزو هدفون سازهاي حرفه اي هست و تخصصي تو ساخت هدفونهاي برتر فعاليت ميكنه و بغير از اينها صداي بسيار حرفه اي داره.(زيادي تبليغ شد)البته دليل نميشه تمام هدفونهاش خوب باشه ولي اونايي رو كه امتحان كردم و با بودجه مورد نظرتون همخوني داره رو براتون ارسال ميكنم و تا اون موقع لطفا يه برسي بين مدلهاي قبلي كه بهتون شد رو انجام بدين شايد اونها بيشتر با كاربردتون و سبك موسيقي مورد علاقتون همخوني داشتن. 

والـ Vallio ـیو
19-04-2012, 22:54
بله اين هدفونها براي استفاده پرتابل طراحي شدن ولي با كامپيوتر (بشرط انبورد بودن كارت صوتي،اگر نه بايد مقدار توان خروجيش برسي بشه كه احيانا به هدفون اسيبي نرسه البته مورد خاصي پيش نمياد) و لپ تاپ ميشه استفاده كرد.براي استفاده با پلير پرتابل يا گوشي موبايل فرقي نميكنه فقط شايد با توجه به قدرت خروجي پلير كمي قدرت و حجم صدا متفاوت باشه.
در مورد creative و sennheiser اگه من بشخصه بخوام انتخاب كنم حتما انتخابم سنهايزر خواهد بود ( البته از تجربه اي كه از هر دو مدل دارم)چون سنهايزر جزو هدفون سازهاي حرفه اي هست و تخصصي تو ساخت هدفونهاي برتر فعاليت ميكنه و بغير از اينها صداي بسيار حرفه اي داره.(زيادي تبليغ شد)البته دليل نميشه تمام هدفونهاش خوب باشه ولي اونايي رو كه امتحان كردم و با بودجه مورد نظرتون همخوني داره رو براتون ارسال ميكنم و تا اون موقع لطفا يه برسي بين مدلهاي قبلي كه بهتون شد رو انجام بدين شايد اونها بيشتر با كاربردتون و سبك موسيقي مورد علاقتون همخوني داشتن.

در مورد هدفونهای سنهایزر باید بگم که بله ، البته اگر اصل باشند ، که توی ایران .... :13:

salar_221
19-04-2012, 23:33
در مورد هدفونهای سنهایزر باید بگم که بله ، البته اگر اصل باشند ، که توی ایران .... :13:

بله نمايندگي نامداران هدفونهاي سنهايزر اصل رو وارد مي كنه بهمراه گارانتي عرضه ميكنه.و در مورد بقيه موجودي بازار تا جايي كه برسي كردم تقلبي داره ولي هاي كپي من بشخصه هيچ جا نديدم البته بعضا فروشنده ها بخاطر اينكه بيشتر سود كنن و فروششون بالا باشه فيك و تقلبي رو بعنوان هاي كپي معرفي ميكنن ولي بجرات ميتونم بگم فعلا تو بازار ايران هاي كپي هدفون سنهايزر موجود نيست يا اصل هستن يا تقلبي .
البته قضيه هاي كپي يك مقداري پيچيدست و دليلش بخاطر سياستهاي خود شركتهاي اصلي توليد كننده و تقاضاي بازارهاي كشور هاي جهان سوم هست كه جاي بحث طولاني داره ولي مطمعنا فعلا تو بازار ايران جايي باز نكرده كه شايد دليلش وجود نمايندگي انحصاريش باشه. 

Prínce of Persìa
19-04-2012, 23:50
ممنون از والیو جان و سایر دوستانی که راهنمایی کردن؛
یه 630 گرفتم و یدونه JVC fx67،
کریتیو 30 تومن (رنگ سفید از پایتخت) که تا 25 تومنم میدادن اما قابل اطمینان نبود، ضمانتشم "شاب" هست!
جی وی سی هم همین قیمت از نمایندگیش توی جمهوری،
از نظر کیفیت صدا مسلما 630 بدون هیچ حرفی برتری داره! فوق العاده سبک و راحت، یه مقدار هم microphonic sound تولید میکنن سیم هاش (در حدی نیست که اذیت کنه) صدای واضح و زنده، بیشتر برای "دوووبس دوووبس" خوبه! ولی سبک های دیگه رو هم در حد راضی کننده ای پخش میکنه.
از fx67 هنوز اونقدری که بخوام درموردش نظر بدم استفاده نکردم ولی بپای 630 از نظر کیفیت صدا نمیرسه، اما از لحاظ کیفیت ساخت، مسلما بیشتر از قیمتش می ارزه. نحوه قرار گرفتنش در گوش فوق العاده اس :x (این حرف اصلا بمعنی پیشنهاد کردن این هدفون نیست، گوشی فوق العاده خاصی داره که ممکنه برای یکی مثه من راحت باشه، برای یکی اعصاب خرد کن!)
noise isolating جی وی سی هم بهتر از 630ـه.
در کل مدل کریتیو برای دوستانی که دنبال یه هدفون خوب میگردن و BooM BooM آهنگ براشون مهمه!(بازم میگم بقیه سبکهارو هم خوب ساپورت میکنه) و مدل جی وی سی برای تنوع!

majj
19-04-2012, 23:56
سلام
ایا هدفون بیسیمی وجود داره که شبیه به هندزفری باشه و بشه برای کامپیوتر استفاده کرد ؟
ممنون

والـ Vallio ـیو
20-04-2012, 00:14
ممنون از والیو جان و سایر دوستانی که راهنمایی کردن؛
یه 630 گرفتم و یدونه JVC fx67،
کریتیو 30 تومن (رنگ سفید از پایتخت) که تا 25 تومنم میدادن اما قابل اطمینان نبود، ضمانتشم "شاب" هست!
جی وی سی هم همین قیمت از نمایندگیش توی جمهوری،
از نظر کیفیت صدا مسلما 630 بدون هیچ حرفی برتری داره! فوق العاده سبک و راحت، یه مقدار هم microphonic sound تولید میکنن سیم هاش (در حدی نیست که اذیت کنه) صدای واضح و زنده، بیشتر برای "دوووبس دوووبس" خوبه! ولی سبک های دیگه رو هم در حد راضی کننده ای پخش میکنه.
از fx67 هنوز اونقدری که بخوام درموردش نظر بدم استفاده نکردم ولی بپای 630 از نظر کیفیت صدا نمیرسه، اما از لحاظ کیفیت ساخت، مسلما بیشتر از قیمتش می ارزه. نحوه قرار گرفتنش در گوش فوق العاده اس :x (این حرف اصلا بمعنی پیشنهاد کردن این هدفون نیست، گوشی فوق العاده خاصی داره که ممکنه برای یکی مثه من راحت باشه، برای یکی اعصاب خرد کن!)
noise isolating جی وی سی هم بهتر از 630ـه.
در کل مدل کریتیو برای دوستانی که دنبال یه هدفون خوب میگردن و BooM BooM آهنگ براشون مهمه!(بازم میگم بقیه سبکهارو هم خوب ساپورت میکنه) و مدل جی وی سی برای تنوع!

خواهش ، حدود یه 20 صفحه پیش یه ریویوی کامل از 630 نوشتم !
راستی صدای 630 بعد از یک سال کاملاً نابود میشه که انگار از توی یه قابلمه داری بوق میزنی :دی !
اما بقیش هیچیش نمیشه :دی !
البته با بیس بسیار زیاد و کنترل نشده بوسیله اکولایزر ها و لو بیس های خفن این طوری شد :دی !

---------- Post added at 01:14 AM ---------- Previous post was at 01:10 AM ----------

بله نمايندگي نامداران هدفونهاي سنهايزر اصل رو وارد مي كنه بهمراه گارانتي عرضه ميكنه.و در مورد بقيه موجودي بازار تا جايي كه برسي كردم تقلبي داره ولي هاي كپي من بشخصه هيچ جا نديدم البته بعضا فروشنده ها بخاطر اينكه بيشتر سود كنن و فروششون بالا باشه فيك و تقلبي رو بعنوان هاي كپي معرفي ميكنن ولي بجرات ميتونم بگم فعلا تو بازار ايران هاي كپي هدفون سنهايزر موجود نيست يا اصل هستن يا تقلبي .
البته قضيه هاي كپي يك مقداري پيچيدست و دليلش بخاطر سياستهاي خود شركتهاي اصلي توليد كننده و تقاضاي بازارهاي كشور هاي جهان سوم هست كه جاي بحث طولاني داره ولي مطمعنا فعلا تو بازار ايران جايي باز نكرده كه شايد دليلش وجود نمايندگي انحصاريش باشه.

اتفاقا همه همینو فکر میکنند که نامداران اصلی وارد میکنه اما اینطوری نیست ، با رفیقم که فروشنده بود در موردش بحث کردیم که میگفت وقتی ویزیتور سنهایزر اومد و من خاستم هدفونارو چک کنم همچیش عالی بود ولی بازم یه سوتی پیدا کردم که فهمیدم که اصلی نیستند برای همینه که نیووردم ! میگفت یکیشون نبود که سوتی نداشته باشه ، حالا پکش یا سریالش یا ...
میگفت اگه اصلشو پیدا کردی واسه منم بیار حتماً میخام :31: !

salar_221
20-04-2012, 11:03
خیلی ممنون داداش.

راستی بین
Creative ep830
و

Sennheiser cx
71000 =sennheiser cx270
sennheiser cx271=71000
sennheiser mx580=67000
sennheiser mx271=32000
sennheiser mx360=49000
sennheiser mx370= 44000
sennheiser omx180 =75000
موفق باشین

hosein ati
20-04-2012, 12:20
ضمن تشکر فراوان از دوستان که خیلی خوب راهنمایی کردن یه سوال داشتم:
بین مدل هایی که کلا پیشنهاد دادین منظورم creative و ... هست کدوماشون میکروفون دارن؟یعنی اینکه بتونم باهاش مکالمه هم بکنم اگر در حین گوش دادن به موسیقی گوشیم زنگ زد.
بازم ممنون.

salar_221
20-04-2012, 12:51
ضمن تشکر فراوان از دوستان که خیلی خوب راهنمایی کردن یه سوال داشتم:
بین مدل هایی که کلا پیشنهاد دادین منظورم creative و ... هست کدوماشون میکروفون دارن؟یعنی اینکه بتونم باهاش مکالمه هم بکنم اگر در حین گوش دادن به موسیقی گوشیم زنگ زد.
بازم ممنون.

لطفا مدل گوشيتون رو بگين.
بعضي از هدفونهاي شركتهاي توليد هدفون براي بعضي از گوشي هاي تلفن سيستم كنترل تالك قرار ميدن كه مختص براي اون تلفن هست و با گوشي هاي ديگه يا كار نميكنه ويا فقط چند دكمش كار ميكنه .اكثر شركتها براي گوشي هاي ايفون با پسوند i و براي گوشي هاي با سيستم عامل اندرويد با پسوند A هدفون طراحي كردن ولي براي بقيه گوشيها حتما براي استفاده از كنترل تالك بايد هدفون مربوط به گوشيشون رو تهيه كرد.
شركت سنهايزر براي گوشي هاي ايفون هدفون طراحي كرده ولي creative من نديدم كه ميكروفن يا كنترل تالك داشته باشه.
البته نا گفته نماند براي بعضي از گوشي ها شركت سازندشون يك رابط هدفون هم طراحي كردن كه بعداز وصل هدفون به اون رابط امكان گفتگو و كنترل سيستم موسيقي امكان پذير ميشه(كنترل تالك كامل)
موفق باشين

hosein ati
20-04-2012, 15:44
لطفا مدل گوشيتون رو بگين.
بعضي از هدفونهاي شركتهاي توليد هدفون براي بعضي از گوشي هاي تلفن سيستم كنترل تالك قرار ميدن كه مختص براي اون تلفن هست و با گوشي هاي ديگه يا كار نميكنه ويا فقط چند دكمش كار ميكنه .اكثر شركتها براي گوشي هاي ايفون با پسوند i و براي گوشي هاي با سيستم عامل اندرويد با پسوند A هدفون طراحي كردن ولي براي بقيه گوشيها حتما براي استفاده از كنترل تالك بايد هدفون مربوط به گوشيشون رو تهيه كرد.
شركت سنهايزر براي گوشي هاي ايفون هدفون طراحي كرده ولي creative من نديدم كه ميكروفن يا كنترل تالك داشته باشه.
البته نا گفته نماند براي بعضي از گوشي ها شركت سازندشون يك رابط هدفون هم طراحي كردن كه بعداز وصل هدفون به اون رابط امكان گفتگو و كنترل سيستم موسيقي امكان پذير ميشه(كنترل تالك كامل)
موفق باشين

راستش چون ایپادمو فردا دارم میفروشم میخوام هدفون بخرم تا از موسیقی با کیفیت بی بهره نمونم و گوشیم هم nokia n82 هست ولی بیشتر مد نظرم کار با کامپیوتر هست.راستی نظرتون در مورد هدفون های بزرگ چیه؟(منظورم اونایی هستن که روی سر قرار میگیرن و گوشی های بزرگ دارن)تو همین رنج قیمت.

salar_221
20-04-2012, 16:56
راستش چون ایپادمو فردا دارم میفروشم میخوام هدفون بخرم تا از موسیقی با کیفیت بی بهره نمونم و گوشیم هم nokia n82 هست ولی بیشتر مد نظرم کار با کامپیوتر هست.راستی نظرتون در مورد هدفون های بزرگ چیه؟(منظورم اونایی هستن که روی سر قرار میگیرن و گوشی های بزرگ دارن)تو همین رنج قیمت.

خوب البته كيفيت و قدرت پخش ايپاد بيشتر از n8 هست.
بله ١٠٠٪ كيفيت هدفونهاي فول سايز بهتر از inear ها هست اينطور هم ميشه گفت كه يه هدفون فول سايز بهتراز يه هدفون inearبا دو يا سه برابر قيمت خودش هست چون اولا درايو بزرگتري داره كه حجم صداي بيشتري خواهد داشت دوما soundstage بازتر و بيشتري داره و يه سري مزيتهاي ديگه كه بعدا باهاشون اشنا خواهيد شد.
براي فول سايزهاي حرفه اي تو اين رنج قيمت ميتونين از هدفونهايakg k44 يا ,k77 انتخاب كنين البته قيمت دقيقش رو نميدونم چون جديدا گرون شدن. 

jupiter07
20-04-2012, 17:05
سلام خدمت همه دوستان. بنده قصد خرید هدفون تو رنج قیمت 200 تومن رو دارم. از نوع on ear portable. تحقیقات خودم منجر به مدل AKG q460 شد و کلی هم review در موردش خوندم و به نظر انتخاب مناسبی هست. قیمتش هم 220 هست. گفتم قبل از خرید یه مشورتی با شما اهالی فن بکنم شاید پیشنهاد یا راهنمایی بهتری داشته باشید. ممنون.

kavehj4488
20-04-2012, 18:16
سلام خدمت همه دوستان. بنده قصد خرید هدفون تو رنج قیمت 200 تومن رو دارم. از نوع on ear portable. تحقیقات خودم منجر به مدل AKG q460 شد و کلی هم review در موردش خوندم و به نظر انتخاب مناسبی هست. قیمتش هم 220 هست. گفتم قبل از خرید یه مشورتی با شما اهالی فن بکنم شاید پیشنهاد یا راهنمایی بهتری داشته باشید. ممنون.
مدل مورد نظر شما مدل خوبی است ولی در نظر داشته باشید از برند Sennheiser می توانید مدل PX200II را انتخاب کنید که مناسب کاربرد شماست و در رده قیمتی موردنظرتان قرار دارد. این مدل بر خلاف اکثر مدلهای سنهایزر از نظر صدای بیس نسبتا" قوی است و تجربه خوبی را برای شما رقم خواهد زد.
مدل AKG از نظر من کمی به نسبت قیمتش بی کیفیت است. دلیلش هم Signature بودن این مدل است...

dragon2410
21-04-2012, 02:17
سلام من یه هدفون سونی mdr-nc33 دارم صداش خوبه اما میخوام یکی دیگه یگیرم که over ear باشه اینا زیادیش گوش آدمو اذیت میکنه :31:
میخوام بدونم چه مدلی بگیرم که کیفیتش خیلی بهتر از این باشه و روی گوش باشه و وایرلس هم باشه بد نیست :31:
قیمت هم از 250 تا 400 تومان :31:
و اینکه از کجا بگیرم بهتره؟ (اگه خلاف قوانینه آدرسو بهم پیام خصوصی بدید لطفا)
من خودم تهران نیستم اما پس فردا دارم میام تهران

راستی بیشتر با آیپد و آیفون و کامپیوتر موزیک گوش میدم

salar_221
21-04-2012, 09:31
سلام من یه هدفون سونی mdr-nc33 دارم صداش خوبه اما میخوام یکی دیگه یگیرم که over ear باشه اینا زیادیش گوش آدمو اذیت میکنه :31:
میخوام بدونم چه مدلی بگیرم که کیفیتش خیلی بهتر از این باشه و روی گوش باشه و وایرلس هم باشه بد نیست :31:
قیمت هم از 250 تا 400 تومان :31:
و اینکه از کجا بگیرم بهتره؟ (اگه خلاف قوانینه آدرسو بهم پیام خصوصی بدید لطفا)
من خودم تهران نیستم اما پس فردا دارم میام تهران

راستی بیشتر با آیپد و آیفون و کامپیوتر موزیک گوش میدم
لطفا سبک موسیقی مورد علاقتون رو بگین
و توصیه میشه حدالامکان از هدفونهای وایرلس و بلوتوس تهیه نکنین مگر اینکه شرایط ایجاب کنه.

Rey_619
21-04-2012, 11:00
سلام دوستان
اگه یادتون باشه من حدود سه هفته پیش هدفون های klipsch s4 و jvc fx300 رو تهیه کردم و امروز میخوام در مورد راحتی کار با این هدفون ها و بعد از Burn In کردن بهتون بگم.
klipsch s4 راحت تو گوش کیپ میشه و موقع راه رفتن از گوش در نمیاد و بیس اون همونطور که بعضی دوستان گفتن اوایل یکمی اونم خیلی کم زیاد بود که خوشبختانه بعد از Burn In کردن بیس شفافی پیدا کرد و استفاده از این هدفون موقع خواب راحت هست و اونطور نیست که بیدارشی ببینی سیمش پاره شده یا از گوشت در اومده.
و در مورد Jvc fx300 اونم خیلی راحت با یکم چرخش تو گوش کیپ میشه ولی به همون راحتی با یکم کشیدگی سیم در میاد و استفاده طولانی و موقع خواب گوش درد خفیفی در قیمت هاله گوش ایجاد میکنه که بخاطر جنس بدنه که فلز هست و شکل ظاهری اون هست و این هدفون بعد از Burn In شدن بیسش تا حد قابل قبولی ارتقا پیدا کرد و موقع راه رفتن اگه سیمش کشیده نشه راحت تو گوش کیپ هست.
و در مورد Burn IN کردن هدفون خیلی از دوستان بعد از خرید هدفون گفتند از هدفونی که خریدند رازی نیستند و این در حالیه که هدفونشون هنوز Burn IN یا همون اب بندی نشده. این هم لینک راهنمایی در مورد Burn In کردن هدفون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق و پیروز باشید.

claud
21-04-2012, 11:13
سلام دوستان
اگه یادتون باشه من حدود سه هفته پیش هدفون های klipsch s4 و jvc fx300 رو تهیه کردم و امروز میخوام در مورد راحتی کار با این هدفون ها و بعد از Burn In کردن بهتون بگم.
klipsch s4 راحت تو گوش کیپ میشه و موقع راه رفتن از گوش در نمیاد و بیس اون همونطور که بعضی دوستان گفتن اوایل یکمی اونم خیلی کم زیاد بود که خوشبختانه بعد از Burn In کردن بیس شفافی پیدا کرد و استفاده از این هدفون موقع خواب راحت هست و اونطور نیست که بیدارشی ببینی سیمش پاره شده یا از گوشت در اومده.
و در مورد Jvc fx300 اونم خیلی راحت با یکم چرخش تو گوش کیپ میشه ولی به همون راحتی با یکم کشیدگی سیم در میاد و استفاده طولانی و موقع خواب گوش درد خفیفی در قیمت هاله گوش ایجاد میکنه که بخاطر جنس بدنه که فلز هست و شکل ظاهری اون هست و این هدفون بعد از Burn In شدن بیسش تا حد قابل قبولی ارتقا پیدا کرد و موقع راه رفتن اگه سیمش کشیده نشه راحت تو گوش کیپ هست.
و در مورد Burn IN کردن هدفون خیلی از دوستان بعد از خرید هدفون گفتند از هدفونی که خریدند رازی نیستند و این در حالیه که هدفونشون هنوز Burn IN یا همون اب بندی نشده. این هم لینک راهنمایی در مورد Burn In کردن هدفون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق و پیروز باشید.
خیلی ممنون عزیز راستش بنده هم به قصد خرید اس4 رفتم که موجود نبود ولی فروشنده مدلKlipsch ProMedia In-Ear Premiumرو پیشنهاد داد که شباهت صدایی و ظاهری زیادی با اس4 داره در ضمن تست هم کردم ولی صدای خیلی بمی داشت که بنده رو کلا منصرف از خرید کرد

---------- Post added at 12:13 PM ---------- Previous post was at 12:11 PM ----------

راستی دوستان برای فهمیدن مدل اصل با تقلبی سنهایزر چه راهکارای مطمینی پیشنهاد میدید؟نمایندگی یا کسی رو تو تهران سراغ دارید که بتونم هدفونو بهشون نشون بدم؟خیلی مهمه ممنون

rave-87
21-04-2012, 12:09
بله ١٠٠٪ كيفيت هدفونهاي فول سايز بهتر از inear ها هست اينطور هم ميشه گفت كه يه هدفون فول سايز بهتراز يه هدفون inearبا دو يا سه برابر قيمت خودش هست چون اولا درايو بزرگتري داره كه حجم صداي بيشتري خواهد داشت دوما soundstage بازتر و بيشتري داره و يه سري مزيتهاي ديگه كه بعدا باهاشون اشنا خواهيد شد.
براي فول سايزهاي حرفه اي تو اين رنج قيمت ميتونين از هدفونهايakg k44 يا ,k77 انتخاب كنين البته قيمت دقيقش رو نميدونم چون جديدا گرون شدن.

راستش معمولاً قضیۀ مقایسۀ فول سایزها با داخل گوشی ها پیش نمیاد
کسی که قراره بیرون از منزل و توی مسیر استفاده کنه، فول سایز نمیتونه گزینۀ مناسبی باشه
کسی که قراره توی محیط نویز داری استفاده کنه، فول سایز نمیتونه گزینۀ مناسبی باشه
کسی که قراره توی اتاق خونه استفاده کنه، معمولاً فول سایزها راحت تر و برای استفاده طولانی، مناسب ترن.

*حالا اگر بیاییم فرض کنیم که کسی توی اتاقی نشسته که نویز نداره (یا مقدارش کمه) و در ضمن براش مهم نیست که صدای موسیقیش به بیرون درز کنه (کسی اطرافش نباشه)
و بخوایی یک ستاپ جمع کنیم که مثلاً X $ قیمتشه، حالا میشه مقایسه کرد که ستاپ رو براساس هدفون فول سایز جمع کنه یا داخل گوشی مانیتور (IEM)
اولین چیزی که به ذهن میرسه اینه که فول سایز های خوب، همگی به آمپ های خوب نیاز دارن تا صداشون در بیاد
این در صورتیه که بهترین iem ها (حتی مدل های کاستوم) هم بدونه آمپ بسیار خوب جواب میدن (راستی در مورد ex1000 که قبلاً صحبت کردیم، من جایی ندیدم که گفته باشن آمپ ضروریه؛ مگر برای رنگی کردن صدا)
خب حالا اگر هزینۀ آمپ رو هم Y$ در نظر بگیریم، در اصل مقایسۀ صحیح، مقایسۀ بین یک iem با قیمت X $ و یک فول سایز با قیمت (x-y) $ هستش؛ ( جالبه که این نکته رو حتی توی فروم هدفایی هم نادیده گرفته بودن و فقط بعضی کاربرها اشاره کرده بودن که فول سایزها آمپ نیاز دارن و ... )

*حالا اگر این مطلب رو هم نادیده بگیریم (که توی عمل کار کاملاً اشتباهی هست) و بخوایی یدونه فول سایز X $ رو با یدونه iem با قیمت X $ از لحاظ فقط کیفیت صدا مقایسه کنیم (در حالی که طرف توی اتاق ... ) بازم حرف برای گفتن زیاده
اکثراً فول سایز ها رو ترجیح میدن ( از جمله خودم) ولی این بدین معنی نیست که اختلاف فول سایز ها با iem ها زیاده، در ضمن یک چیز رو در نظر بگیرین که اینکه میگیم فول سایزها برترن همیشه اینطور نیست، و iem هایی رو پیدا می کنین که از فول سایزهای هم قیمت خودشون نه تنها چیزی کم نمیارن بلکه توی بعضی موارد برترن (البته نظر شخصی هم توی هر ریویو تأثیر داره دیگه)
به طور مثال لینک زیر رو نگاه کنین که مقایسۀ مفیدیه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_7146763 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قسمت مفیدشو جدا کردم:

[/QUOTE]

The ES5 can be best described as utterly transparent, and they just disappear leaving only the music behind. I would also pick these over the D7000 and LCD-2, although they are more ruthless about poor recordings. The soundstage is a little deeper than with my HE-6 (which I prefer over my HD800 now), while the treble is as smooth, crisp and extended as the HE-6, but the bass and mids are a little warmer than the HE-6. The ES5 would be my desert island headphones, although the Stax O2 Mk1 would be close or tied as I do like the extra space I get from an open headphone and the O2 Mk1 can keep up with the speed and detail and wamth of the ES5. The HE-6 when properly amped would compete well with a decently amped O2, but they are hard to drive. The O2 are just as demanding or more than the HE-6, while the ES5 sound great with a wide variety of portable sources and amps as well as desktop gear.
در نهایت تکرا می کنم که :

در اصل مقایسۀ صحیح، مقایسۀ بین یک iem با قیمت X $ و یک فول سایز با قیمت (x-y) $ هستش؛در ضمن فرض های اولیه رو توجه داشته باشین:

فرض کنیم که کسی توی اتاقی نشسته که نویز نداره (یا مقدارش کمه) و در ضمن براش مهم نیست که صدای موسیقیش به بیرون درز کنه (کسی اطرافش نباشه)و

بخوایی یدونه فول سایز X $ رو با یدونه iem با قیمت X $ از لحاظ فقط کیفیت صدا مقایسه کنیم

salar_221
21-04-2012, 12:47
راستش معمولاً قضیۀ مقایسۀ فول سایزها با داخل گوشی ها پیش نمیاد
کسی که قراره بیرون از منزل و توی مسیر استفاده کنه، فول سایز نمیتونه گزینۀ مناسبی باشه
کسی که قراره توی محیط نویز داری استفاده کنه، فول سایز نمیتونه گزینۀ مناسبی باشه
کسی که قراره توی اتاق خونه استفاده کنه، معمولاً فول سایزها راحت تر و برای استفاده طولانی، مناسب ترن.

بله فرمایشاتتون کاملا درسته ولی این دوستمون گفتم میخوان صدای حرفه ای رو تجربه کنن منم پیشنهاد دادم فول سایز تهیه کنن.
من تمامی مطالبی که عنوان کردین رو قبول دارم ولی در حالت کلی که بخوایم کیفیت صدا رو مقایسه کنیم برنده فول سایز هست.(در حالت کلی)
حالا اگه بخوایم مثال کاملا روشنی بزنیم (مقایسه فقط کیفیت صدا بدون در نظر گرفتن نیاز به امپ) ie80 بقیمت 830 و ex1000 به قیمت 600 با m50 بقیمت 320 .بنظرتون از لحاظ کیفیت صدا کدوم برتر هست؟(بدون در نظر گرفتن مزیتهای پرتابل iem ها).خوب مسلما جواب m50 هست با حداقل نصف قیمت inear های گفته شده.
حالا کسی که میخواد برای اولین بار موسیقی رو با کیفیت بالا تجربه کنه (با هدفون) بهتره با فول سایز شروع کنه با هزینه مناسب تااینکه با بهترین و گرونترین inear ها که برای یه شخص اماتور کیفیتشون محسوس هم نخواهد بود.

Faraz_sm
21-04-2012, 13:05

اگر سبز بودن سیم و امضای کیونسی جونز زیاد براتون مهم نیست میتونید به k450 فکر کنید که دقیقا همین هدفونچهست ولی تقریبا 20-30 هزار تومن ارزونتر. همراه این هدفون لوازم جانبی خیلی خوبی ارایه می شه از جمله یک کیف خیلی خوب و یک سیم بلند و تبدیل های مختلف. با اینکه این هدفون به عنوان بهترین هدفون سال 2011 توسط مجله معتبر وات-های فای شناخته شده ولی تو زیویو های حرفه ای نظر کارشناس ها رو جلب نکرده. اولا چون با ایم قیمت هدفون سنهایزر px200ii صدای بهتری داره و نیز حمل و نقل آسون تری داره.
حتی مدل k518 le یا dj ارزش بیشتری برای خرید دارند چون با اینکه در رده هدفون های فول سایز هستند ولی از نظر اندازه و حمل و نقل خیلی اد k450 دست و پا گیر تر نیستند.
در مورد کیفیت ساخت k450 چیزی از سنهایزر کم نداره ولی راحتی استفاده اش کمتره هست.

Sent from my Xoom using Tapatalk

dragon2410
21-04-2012, 14:53
لطفا سبک موسیقی مورد علاقتون رو بگین
و توصیه میشه حدالامکان از هدفونهای وایرلس و بلوتوس تهیه نکنین مگر اینکه شرایط ایجاب کنه.

بیشنر رپ و هیپ هاپ و راک (پاپ کلا گوش نمیدم زیاد) و سنتی که خوب سنتی زیاد مهم نیست با چه هدفونی گوش بدی

الیته چون با garage band و fl studio آِیپد آهنگ هم میسازم میخوام واسه اونم مفید واقع بشه :31:
وایرلس نبود هم مشکلی نیست

artara74
21-04-2012, 15:06
سلام، می خوام یه Sansa Clip+ بخرم. یه هدفون خوب هم براش می خوام
هدفون In-ear باشه.
قیمت هم حداکثر 100، اما بهتره اونقدر خرج نکنم.
چی پیشنهاد می کنین؟

فقط خیلی نازک نارنجی نباشه!!!

salar_221
21-04-2012, 15:17
بیشنر رپ و هیپ هاپ و راک (پاپ کلا گوش نمیدم زیاد) و سنتی که خوب سنتی زیاد مهم نیست با چه هدفونی گوش بدی

الیته چون با garage band و fl studio آِیپد آهنگ هم میسازم میخوام واسه اونم مفید واقع بشه :31:
وایرلس نبود هم مشکلی نیست
بهترین هدفونی که میشه بهتون معرفی کرد با توجه به سبک مورد علاقتون audio technica m50 هست.
البته سنهایزر هم مدل hd280 pro و hd449 و از همه بهتر hd518 که فوق العادست رو میتونین انتخاب کنین.
موفق باشین.

dragon2410
21-04-2012, 15:31
بهترین هدفونی که میشه بهتون معرفی کرد با توجه به سبک مورد علاقتون audio technica m50 هست.
البته سنهایزر هم مدل hd280 pro و hd449 و از همه بهتر hd518 که فوق العادست رو میتونین انتخاب کنین.
موفق باشین.

میشه قیمت هاشون رو هم بگید؟

235711
21-04-2012, 15:46
سلام دوستان
می خواستم یه ایرفون خوب حدود ۱۰۰ تومن بخرم به سبک خاصی هم علاقه ندارم همه چی گوش می دم بیشتر هم با گوشیم آهنگ گوش می دم (galaxy s2)لطفا اگه میشه یه ایرفون خوب بهم معرفی کنین که میکروفون نداشته باشه
خیلی ممنون.

salar_221
21-04-2012, 17:22
میشه قیمت هاشون رو هم بگید؟
متاسفانه قیمتهای جدید رو اطلاع ندارم.
ولی با توجه به اخرین قیمتی که دارم
audio technica m50=320
sennheiser hd280 pro=355
sennheiser hd499=299
sennheiser hd518=365

claud
21-04-2012, 19:17
راستی دوستان برای فهمیدن مدل اصل با تقلبی سنهایزر چه راهکارای مطمینی پیشنهاد میدید؟نمایندگی یا کسی رو تو تهران سراغ دارید که بتونم هدفونو بهشون نشون بدم؟خیلی مهمه ممنون
:41:
دوستان نظری نبود؟در ضمن اطلاع دارید چه شرکتایی سنهایزر رو گارانتی میکنن؟(ادرس)

salar_221
21-04-2012, 21:01
:41:
دوستان نظری نبود؟در ضمن اطلاع دارید چه شرکتایی سنهایزر رو گارانتی میکنن؟(ادرس)

نمايندگي انحصاري هدفونهاي سنهايزر در ايران نامداران هست كه هدفونهاش رو معادل گارانتي خود شركت سنهايزر گارانتي ميكنه .شماره و ادرس رو براتون پ.خ مي فرستم.

majj
21-04-2012, 21:05
EAR 008Over-ear, hook earphone

salar_221
21-04-2012, 21:14
سلام دوستان
می خواستم یه ایرفون خوب حدود ۱۰۰ تومن بخرم به سبک خاصی هم علاقه ندارم همه چی گوش می دم بیشتر هم با گوشیم آهنگ گوش می دم (galaxy s2)لطفا اگه میشه یه ایرفون خوب بهم معرفی کنین که میکروفون نداشته باشه
خیلی ممنون.

Creative ep630
Creative ep830
Panasonic hje300
موفق باشين

mahdigholami
21-04-2012, 21:26
سلام سالار جان
یه سوال برام پیش اومده اگه دوستان دیگه هم اطلاعی دارند با ما به اشتراک بزارند(مخصوصا rave-87 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز)
الان این همه هدفون مختلف هست در ضمینه ساخت کدوم مورد با هم تفاوت دارند که صدا رو تغییر میده ؟
نوع سیم پیچ به کار رفته ؟آهن ربا؟دیافگرام؟یا اجزای دیگه هدفون که بیشترین دخالت رو دارند یا شاید تعداد دور سیم پیچ؟
ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید کمک کنید :11:

M0RTEZA_R
21-04-2012, 21:57
سلا
مثل این مدلا میشناسید لطفا معرفی کنید.
nokia bh 111
میخوام بلوتوثی باشه ولی فرستنده بلوتوثش نزدیک سر نباشه.

majj
21-04-2012, 22:22
لطفا نظرتون رو درمورد این مدل بگید ممنون

Jabra Bluetooth Headset Wave

235711
21-04-2012, 22:34
Creative ep630
Creative ep830
Panasonic hje300
موفق باشين

مطمئنید که قیمت اینها ۱۰۰ تومنه؟
از نظر شما کدومشون بهتره؟
آیا مکانی رو میشناسید که بشه این ایرفون ها رو از اونجا تهیه کرد؟چه اینترنتی چه حضوری(من تهران هستم)
با تشکر

kntued
21-04-2012, 22:34
سلام
تا حدود 50 تومن هدفون برای سبک راک و متال چی پیشنهاد میکنید؟ ممنون

salar_221
21-04-2012, 22:38
سلام سالار جان
یه سوال برام پیش اومده اگه دوستان دیگه هم اطلاعی دارند با ما به اشتراک بزارند(مخصوصا rave-87 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز)
الان این همه هدفون مختلف هست در ضمینه ساخت کدوم مورد با هم تفاوت دارند که صدا رو تغییر میده ؟
نوع سیم پیچ به کار رفته ؟آهن ربا؟دیافگرام؟یا اجزای دیگه هدفون که بیشترین دخالت رو دارند یا شاید تعداد دور سیم پیچ؟

خيلي مسائل مثل اهن ربا ،نازكي سيم سيم پيچ و تعداد دورش،جنس ديافراگم ،جنس بدنه هدفون ، حتي خالص بودن سيم هدفون و در بعضي از هدفونهاي ارميچري اتصال ارميچر با ديافراگم و تعداد درايوها و در هدفونهاي الكترواستاتيك نوع و جنس توريها و جنس سيم پيچ و كلي مسائل ديگه همه و همه در نوع و جنس صداي هدفون تاثير دارن .
البته بغير از اينها اسراري هم هست كه بعضي از شركتهاي سازنده هدفون رو از ديگران متمايز ميكنه و هدفونهاي اونها رو برتر از ديگران ميكنه كه براي من خيلي جالب هست.مثلا سنهايزر هدفوني داره بنام sennheiser he90 ملقب به orpheus كه بهمراه امپ مخصوص hev90 چندين سال پيش توليد شده و هنوزم هنوزه بهترين دنيا هست ولي جالب تر اينكه الان سنهايزر با پيشرفت تكنولوژي بازهم نميتونه هدفوني بهتر از اين توليد كنه و جايي خوندم كه حتي ديگه توانايي توليد مجدد همين هدفون رو حتي بصورت سفارشي نداره.حالا چه سري هست كه چرا نميتونه براي من هم سوال هست.
در هر صورت فرمولها تكنيكهاي زيادي براي سرهم كردن اجزاي تشكيل دهنده هدفون هست ولي تنها چند شركت محدود و انگشت شمار هستند كه به مهندسي كامل اين علم اگاهي دارن و فعلا موفق و بنام اين صنعت هستن.ولي من بيصبرانه منتظر انقلابي تو اين صنعت هستم تا صداي افسانه اي orpheus بصورت معمول و ارزون در اختيار همه قرار بگيره و رايج بشه تا همه موسيقي رو زنده همونطور كه اجرا ميشه live تجربه كنن.به اميد اون روز

salar_221
21-04-2012, 22:43
سلام
تا حدود 50 تومن هدفون برای سبک راک و متال چی پیشنهاد میکنید؟ ممنون

Creative ep630 با بيس قوي مناسب سبك مورد علاقتون هست.

Milad4171
22-04-2012, 08:21
تا وقتي امتحان نكني به اين نتيجه نميرسي!
من يه هدفون ميخوام عالي باشه‌(‌البته نه عالي عالي. بودجه كمه )‌تا حدودا 150 تومن!
يه هدفوني بود نميدونم چي بود زدم به پلير يكي هدفون خودمم زدم بهش ديدم هدفون من داره زوزه ميكشه! صداش در نمياد . خش خش ميكنه!
و اين شد كه به من اثبات شد كه يك عدد هدفون درست حسابي تهيه كنم!
سنهايزر بهتره يا AKG ؟

salar_221
22-04-2012, 08:54
تا وقتي امتحان نكني به اين نتيجه نميرسي!
من يه هدفون ميخوام عالي باشه‌(‌البته نه عالي عالي. بودجه كمه )‌تا حدودا 150 تومن!
يه هدفوني بود نميدونم چي بود زدم به پلير يكي هدفون خودمم زدم بهش ديدم هدفون من داره زوزه ميكشه! صداش در نمياد . خش خش ميكنه!
و اين شد كه به من اثبات شد كه يك عدد هدفون درست حسابي تهيه كنم!
سنهايزر بهتره يا AKG ؟
هر دو خوب هستن ولی با این رنج قیمت بهتر از این دو klipsch image s4 هست که هدفون فوق العاده ای بنسبت قیمتش هست که از لحاظ کیفیت و تفکیک صدا با خیلی بزرگترها از خودش رقابت میکنه.یه تحقیقی در بارش بکنین از جمله هدفونهایی هست که از خریدش پشیمون نخواهید شد.
اگر که نپسندیدین (بعید میدونم) میتونین sennheiser cx300 ii رو تهیه کنین.
موفق باشین

artara74
22-04-2012, 14:25
هدفون های Klipsch جدوم مدلاش هست و قیمتش چطوریه؟

salar_221
22-04-2012, 15:36
هدفون های Klipsch جدوم مدلاش هست و قیمتش چطوریه؟
متاسفانه قیمتهای دقیقش رو نمیدونم چون اخیرا افزایش پیدا کرده ولی مدلهای
klipsch one فول سایز
klipsch s3 حدود 120 هزار تومان
klipsch s4 و s4i حدود 140 هزار تومان
klipsch s5 و s5i حدود 155 هزار تومان
klipsch pro media
klipsch x10i حدود 400 هزار تومان
این مدلها قبلا موجود بودن ولی متاسفانه موجودی الان رو اطلاعی ندارم.

hrmtv
22-04-2012, 16:12
سلام من تا 350 تومن می خوام هزینه کنم بیشتر الکترونیک گوش میدم . ولی موندم که مثلا audio technica m30 که 150 تومن هستش با audio technica m50 که320 تومن هستش یا akg k99 که 130 تومن هست با akg k171 که 360 تومن هست چه فرقی دارن . من کاملا گیج شدم . کمکم کنید

Milad4171
22-04-2012, 17:06
klipsch s4 و s4i حدود 140 هزار تومان

تو سايت آمازون قيمت رو 80 دلار ديدم زده.

فيمت هدفون هاي Beats چنده ؟

salar_221
22-04-2012, 17:18
سلام من تا 350 تومن می خوام هزینه کنم بیشتر الکترونیک گوش میدم . ولی موندم که مثلا audio technica m30 که 150 تومن هستش با audio technica m50 که320 تومن هستش یا akg k99 که 130 تومن هست با akg k171 که 360 تومن هست چه فرقی دارن . من کاملا گیج شدم . کمکم کنید
اینکه این هدفونها چه فرقی میکنن یه کم پیچیدست و توضیح تفاوتشون یه کم طولانی میشهولی سعی کنین از هر تک تکشون رویو پیدا کنین و مطالعه کنین تا هم با تفاوت هدفونها اشنا بشین و هم اینکه راحتتر بتونین هدفونی که بیشترین هم خونی رو با سبک مورد علاقتون داره رو انتخاب کنین.
ولی اگه فعلا وقت مطالعه و تحقیق ندارین(که خود تحقیقش کلی لذت بخشه) بهترین انتخاب از بین اینها با توجه به سبک مورد علاقتون audio technica m50 هست چون بیس خیلی خوب و قوی داره که مخصوص سبک الکترونیک و زیرشاخه هاش هست. مید بسیار خوبی داره که تقریبا برای تمامی سبکها لازم هست مخصوصا راک و متال.soundstage فوق العاده بازی داره که تو هدفونهای هم قیمت خودش یک استثنا هست و imagine بسیار عالی .های خوب و بسمت عالی داره و در کل یکی از بهترین هدفونها تو این رنج قیمت هست.
m30 هم میشه گفت از همین جنس صدای m50 هست و یه جورای برادر کوچک m50 هست.
akg k99 هدفون مونیتور هست و بطور خلاصه صدای تقریبا فلت با بیس متعادل و خوب و مید واضح و شفاف ولی های کمی تیز هست .
akg k171 که متاسفانه نتونستم تا حالا تستش کنم ولی جدیدا mkii اون تولید شده که جزو هدفونهای مانیتور و خوبی هست که نظرات مثبت زیادی در بارش تو چند تا رویو خوندم.
حالا یه تحقیقاتی هم بکنین ولی فکر کنم از الان نتیجه مشخص هست.
موفق باشین

Faraz_sm
22-04-2012, 22:37
امروز سمت جمهوری می گشتم، خوشبختانه هدفون های خوب مثل بیرداینامیکس و کلیپش و دنون تو بازار زیاد شده ولی متاسفانه به همون نسبت هدفون های تقلبی بیتس هم زیاد شده...
چیزی که نظرم رو خیلی جلب کرد فروشگاهی بود که هدفون فوقالعاده hd25 سنهایزر رو به قیمت 250تومن می فروخت که چند تا هم بیشتر نداشت و می گفت مسافری براش آوردن. اگر کسی می خواد این هدفون رو که به این قیمت واقعا می ارزه خریداری کنه به من پخ بده تا اسم و شماره فروشگاه رو بدم.

Sent from my Xoom using Tapatalk 2

qwerty2322
22-04-2012, 23:15
ایرفونه نازنین و خوب Klipsch S5i مو دزدیدن. دو تا قلدر (190 قد و 120 کیلو وزن) چاقو گذاشتن زیر گلوم گوشیمو بدزدن یکیشو زدم فرار کردم وقتی داشت میفتاد هدفونمو کشید و سوار موتور دنبالم ولی فرار کردم. واقعا اعصاب ندارم. بی هدفونی خیلی سخته. پایتختم رفتم نه t-jays بود نه klipsch (واسه آیفون). بیتسم عمرا بگیرم. کسی جایی سراغ نداره هدفون باکلاس و اصلی داشته باشه؟ اگه کسی این لطفو کنه یه جوونو شاد کرده :-)

salar_221
23-04-2012, 00:13
امروز سمت جمهوری می گشتم، خوشبختانه هدفون های خوب مثل بیرداینامیکس و کلیپش و دنون تو بازار زیاد شده ولی متاسفانه به همون نسبت هدفون های تقلبی بیتس هم زیاد شده...
چیزی که نظرم رو خیلی جلب کرد فروشگاهی بود که هدفون فوقالعاده hd25 سنهایزر رو به قیمت 250تومن می فروخت که چند تا هم بیشتر نداشت و می گفت مسافری براش آوردن. اگر کسی می خواد این هدفون رو که به این قیمت واقعا می ارزه خریداری کنه به من پخ بده تا اسم و شماره فروشگاه رو بدم.

با تشكر از خبر خوبتون.فقط دقت كردين كدوم مدل hd25 بود.چون سه تا مدل داره كه hd25 orginalوhd25 1-II و hd25 spII كه اولي250$ دومي 200$ و سومي 130$ قيمتشون هست. كه فكر كنم نوع سومي رو ديده باشين.
ممنون ميشيم مدلش رو اگه يادتون مونده باشه برامون عنوان كنين
با تشكر

Mehrdad092000
23-04-2012, 01:37
میگم دوستان میشه با 60 تومن یا 70 تومن یه هدفون خوب خرید؟:-s
هنوز پلیر نگرفتم البته

salar_221
23-04-2012, 09:09
میگم دوستان میشه با 60 تومن یا 70 تومن یه هدفون خوب خرید؟:-s
هنوز پلیر نگرفتم البته
البته ولی اول از همه سبک موسیقی مورد علاقتون رو عنوان کنین و اینکه قصد استفاده با چه پلیری رو خواهید داشت.

ramin92003
23-04-2012, 10:09
با سلام

من می خواهم برای آپاد تاچ یک هدفون بگیرم و قیمت حدود 50 تا 80 باشه برای زبان گوش کردن و موزیک به سبک پاپ می خواستم من را راهنمایی کنید.

متشکرم.

salar_221
23-04-2012, 11:04
با سلام

من می خواهم برای آپاد تاچ یک هدفون بگیرم و قیمت حدود 50 تا 80 باشه برای زبان گوش کردن و موزیک به سبک پاپ می خواستم من را راهنمایی کنید.

متشکرم.
سلام
تمام هدفونها از عهده سبک پاپ بر میان ولی با توجه به بودجه مورد نظر پیشنهاد میکنم یه نگاهی به creative ep830 و panasonic hje300 بندازین.
موفق باشین

Faraz_sm
23-04-2012, 11:15
با تشكر از خبر خوبتون.فقط دقت كردين كدوم مدل hd25 بود.چون سه تا مدل داره كه hd25 orginalوhd25 1-II و hd25 spII كه اولي250$ دومي 200$ و سومي 130$ قيمتشون هست. كه فكر كنم نوع سومي رو ديده باشين.
ممنون ميشيم مدلش رو اگه يادتون مونده باشه برامون عنوان كنين
با تشكر

راستش مطمئن نیستم. جلوی بسته بندی فقط hd25 نوشته شده و جعبه سفید و آبی داشت. از نزدیک نگاه نکردم. همون فروشگاه hd555 رو هم داشت به قیمت پونصد و خورده ای...

salar_221
23-04-2012, 12:18
راستش مطمئن نیستم. جلوی بسته بندی فقط hd25 نوشته شده و جعبه سفید و آبی داشت. از نزدیک نگاه نکردم. همون فروشگاه hd555 رو هم داشت به قیمت پونصد و خورده ای...

با تشکر
پس hd25 orginal نیست چون جعبه اون کلا ابی هست بهمراه ارم adidas .میمونه hd25 1-II که اگه این مدلش باشه حتما فیک هست و hd25 sp2 که احتمالا همین مدل هست و میشه گفت مسافری اورده باشن براشون چون قیمت دلاریش حدود 130 دلار هست.
لطفا شماره فروشگاه رو برام بفرستین تا اطلاعات کامل ازش بگیرم.

alifaraji200
23-04-2012, 12:31
سلام من امروز رفتم پایتخت هرچی گشتم هدفونcreative ep830پیدا نکردم اگر کسی می دونه از کجا می شه گرفت لطفا راه نمایی کنه مرسی

salar_221
23-04-2012, 12:31
با سلام
اینجا چند تا هدفون با طراحی های جالب دیدم که دیدنشون خالی از لطف نیست .حداقل هدفونهای بیتس باعث شدن شرکتهای دیگه هم بفکر ظاهر هدفونهاشون باشن(البته بنظر من به کیفیت صدا اهمیت بدن بهتر از ظاهر هست ولی هدفونهای بیتس خلاف این رو تو بازار فروش ثابت کرد)

Faraz_sm
23-04-2012, 12:46
با تشکر
پس hd25 orginal نیست چون جعبه اون کلا ابی هست بهمراه ارم adidas .میمونه hd25 1-II که اگه این مدلش باشه حتما فیک هست و hd25 sp2 که احتمالا همین مدل هست و میشه گفت مسافری اورده باشن براشون چون قیمت دلاریش حدود 130 دلار هست.
لطفا شماره فروشگاه رو برام بفرستین تا اطلاعات کامل ازش بگیرم.

از اونجا که تل دو تکه داشت نمی تونه sp2 باشه... اطلاعات رو پخ می کنم.

mahdigholami
23-04-2012, 12:49
با سلام
اینجا چند تا هدفون با طراحی های جالب دیدم که دیدنشون خالی از لطف نیست .حداقل هدفونهای بیتس باعث شدن شرکتهای دیگه هم بفکر ظاهر هدفونهاشون باشن(البته بنظر من به کیفیت صدا اهمیت بدن بهتر از ظاهر هست ولی هدفونهای بیتس خلاف این رو تو بازار فروش ثابت کرد)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 23-extremely-cool-headphone-designs)
سلام
بسیار زیبا بود سالار جان ولی زیبایی در کنار کیفیت خوب هست
راستی اگر اطلاعاتی در مورد digiZoid - ZO2 داری به ما بده توایران پیدا میشه؟

rave-87
23-04-2012, 13:49
سلام سالار جان

راستش من متوجه نشدم که دقیقاً دنبال چه نوع اطلاعاتی و در چه سطحی هستی؛ ولی اینجوری میگم دیگه حالا اگر بدردت نخورد، شرمنده

اول هدفون ها رو به دو دستۀ کلی هدفون های توی گوشی و فول سایز تقسیم کنیم
در قسمت هدفون های توی گوشی، تا اونجا که من به خاطر دارم دو نوع تکنولوژی کلی هست، یکی انواع دینامیک
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2FHeadphones%23Technology)
قسمت moving coil )

و اونیکی بالانس آرماتور هستش
خود بالانس آرماتور ها هم انواع مختلفی داره که بیشترین نوعشون همون TWFK SERIES هستن
( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] qwgbx%2FKnowles_designguide.pdf.htm)
لینکیه که توش انواع بالانس آرماتور ها رو گذاشته؛ حدوده یک ماه پیش یدونه از کاربرای هدفای لینک مقاله رو گذاشته بود که من دانلود کرده بودم، الأن هرچی گشتم نتونستم لینک اصلی رو پیدا کنم برای همین مال خودم رو آپلود کردم.)

حالا چه دینامیک باشه چه بالانس آرماتور، شیوه های ساخت و مواد و ... که در اصل میشه همون قسمت تولید صنعتی و برای هر کارخونه متفاوته

دینامیک ها اکثراً بیس بهتری دارن و از حس زنده تری برخوردارن ( warm, airy, more impact ) ، در مقابل بالانس آرماتور دقیق تر، طبیعی تر و سریع تر (more analytical )
البته همۀ این تفاوت ها میتونه نقض بشه و اینا یکسری چیزای کلیه ولی در عمل، 1 دینامیکی که به خوبی عمل اومده میتونه از خیلی بالانس آرماتورهای رقیبش دقیق تر و سریعتر باشه، یا یک بالانس آرماتوری که دقیق تنظیم شده، میتونه از خیلی دینامیک های رقیبش، بیس بهتری رو بده بیرون
این ها هم حال داشتی ببین:

اما حالا اگر وارد دنیای فول سایز ها بشیم؛ تا اونجا که من به خاطر دارم، سه نوع کلی تکنولوژی در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیره:
الکترو استاتیک ها، اورتودینامیک ها (پلانار مگنتیک ها) و دینامیک ها

الکترواستاتیک ها (مثل stax sr009 ): فوق العاده سریع ان و کاملاً دقیق و فرکانس های بالا رو فوق العاده عمل میکنن، ولی از لحاظ صدا توی فرکانس های پایین مشکل دارن و ضعیف ان
دینامیک ها (مثل Sennheiser HD800 ): بیس خیلی خوب و کاملاً تأثیر گذار و( warm, airy, more impact ) در مقابل همون سرعت پایینشون
اورتودینامیک ها (پلانار مگنتیک ها): چیزی بین الکترواستاتیک ها و دینامیک ها هستن، مزایای هر کدوم رو دارن
یعنی سرعت بالا و صدای شفاف (مثل hifiman he-6) (نه توی همۀ مدل ها) و دقیق بودن توی فرکانس های بالا و همچنین بیس خیلی خوب و عالی (مثل audeze lcd-2 )

در نهایت اگر دنبال مقالۀ درست حسابی می گردی و می خوایی خوب بفهمی، این ها رو بخون ( خودم هنوز نخوندمشون :31:)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] s.com%2FMUG%2FMUG%2Farticles%2Fstatic%2F)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fcontent%2Fhow-planar-magnetic-headphones-work)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fsage_series-why-planar-magnetics.php)

البته این مقاله بالایی ها برای اسپیکر ها هستن (دوتاشون) که در ماهیت با هدفون فرقی نداره

بله فرمایشاتتون کاملا درسته ولی این دوستمون گفتم میخوان صدای حرفه ای رو تجربه کنن منم پیشنهاد دادم فول سایز تهیه کنن.
من تمامی مطالبی که عنوان کردین رو قبول دارم ولی در حالت کلی که بخوایم کیفیت صدا رو مقایسه کنیم برنده فول سایز هست.(در حالت کلی)

حالا کسی که میخواد برای اولین بار موسیقی رو با کیفیت بالا تجربه کنه (با هدفون) بهتره با فول سایز شروع کنه با هزینه مناسب تااینکه با بهترین و گرونترین inear ها که برای یه شخص اماتور کیفیتشون محسوس هم نخواهد بود.
بله من متوجه شدم که اون دوست گلمون چی فرمودن و گزینۀ پیشنهادی شما مشکلی نداشت؛ ولی دلیلی که من اون پست رو زدم همون اطمینان بالایی بود که توی این جمله به چشم می خورد

بله ١٠٠٪ كيفيت هدفونهاي فول سايز بهتر از inear ها هست اينطور هم ميشه گفت كه يه هدفون فول سايز بهتراز يه هدفون inearبا دو يا سه برابر قيمت خودش هست چون اولا درايو بزرگتري داره كه حجم صداي بيشتري خواهد داشت دوما soundstage بازتر و بيشتري داره و يه سري مزيتهاي ديگه كه بعدا باهاشون اشنا خواهيد شد.که ممکن بود برای بعضی از دوستان، مقداری کج فهمی ایجاد بکنه

حالا اگه بخوایم مثال کاملا روشنی بزنیم (مقایسه فقط کیفیت صدا بدون در نظر گرفتن نیاز به امپ) ie80 بقیمت 830 و ex1000 به قیمت 600 با m50 بقیمت 320 .بنظرتون از لحاظ کیفیت صدا کدوم برتر هست؟(بدون در نظر گرفتن مزیتهای پرتابل iem ها).خوب مسلما جواب m50 هست با حداقل نصف قیمت inear های گفته شده.راستش من صدای هیچکدوم از این ها رو نشنیدم، پس نمیتونم نظری بدم؛ در ضمن مقایسه ایی هم بین ex1000 با m50 نخوندم، ولی براساس چیزایی که از لااقل ex1000 خوندم، و چیزایی که از m50 شنیدم؛ من چنین حسی ندارم که m50 از ex1000 ...

ramin92003
23-04-2012, 15:17
می خواستم بدونم بین این هدفونها کدام بهتر است برای آپاد تاچ؟

AKG K404 : 79 toman
Pioneer SE-M290: 75 toman
Enzatech HS-904: 55 toman ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون میشم راهنمایی کنید

Prínce of Persìa
23-04-2012, 15:28
سلام من امروز رفتم پایتخت هرچی گشتم هدفونcreative ep830پیدا نکردم اگر کسی می دونه از کجا می شه گرفت لطفا راه نمایی کنه مرسی

آدرسُ براتون پ.خ کردم...:20:

salar_221
23-04-2012, 15:41
سلام
بسیار زیبا بود سالار جان ولی زیبایی در کنار کیفیت خوب هست
راستی اگر اطلاعاتی در مورد digiZoid - ZO2 داری به ما بده توایران پیدا میشه؟
با سلام
راستش نه تو ایران جای ندیدم و فکر نکنم فروشگاهی باشه که بخواد موجود کنه .وضعیت بازار و قیمتها رو که میبینین .همین fiio رو هم که موجود کردن با 5 برابر قیمت دلاری عرضه میکنن.
ولی کلا رویو هایی که ازش خوندم نظرات مثبتی در بارش داشتن.اینکه صدا رو رنگی و موزیکالیته میکنه و کسانی که از صدای هدفونشون خسته شدن پیشنهاد دادن از این اهپ پرتابل برای هدفونهاشون استفاده کنن(البته inear).
مقایسه ای هم شده با fiio e11 که که لینکش اینجا
که همه بهتر از e11 توصیفش کردن.

salar_221
23-04-2012, 15:58
می خواستم بدونم بین این هدفونها کدام بهتر است برای آپاد تاچ؟

AKG K404 : 79 toman
Pioneer SE-M290: 75 toman
Enzatech HS-904: 55 toman

ممنون میشم راهنمایی کنید
با سلام
فعلا enzatech رو فراموش کنین چون اصلا تو کلاس کاری دو هدفون akg و pioneer نیست و کلا enzatech مارک تولید کننده کیبرد و ماوس هست تا هدفون.
بین akg k404 وse-m290 برای استفاده با ایپاد k404 بهتر هست چون امپدانس 32 اهمی و حساسیت 120db یکی از بهترین بازده ها رو با پلیرهای پرتابل مخصوصا ایپاد خواهد داشت و تجربه ای که از صدای akg دارم بنظرم انتخاب خوبیست.pioneer هم با امپدانس 32 اهمی و حساسیت 102db میتونه انتخابه خوبی باشه ولی با قدرت صدای کمتری نسبت به akg خواهد بود.هر دو از بیس خوبی برخوردارن و صدای هر دو تایید شده هست.ولی همون طور که گفته شد akg k404 انتخاب بهتری هست.

M0RTEZA_R
23-04-2012, 17:25
jabra street یا jabra street 2 قیمتش چنده؟؟

qwerty2322
23-04-2012, 21:54
ترو خدا یکی کمک کنه. هدفون in ear اصلی مارک خوب (klipsch - shure - ...) زیر 200 کجا گیر میاد. خیلی نیاز دارم.

salar_221
23-04-2012, 22:10
ترو خدا یکی کمک کنه. هدفون in ear اصلی مارک خوب (klipsch - shure - ...) زیر 200 کجا گیر میاد. خیلی نیاز دارم.

سلام
Shure كه متاسفانه موجود نيست ولي klipsch رو ميتونين از مجتمع پايتخت طبقه دوم دو تا فروشگاه موجود دارن تهيه كنين.
موفق باشين

qwerty2322
23-04-2012, 22:20
سلام
Shure كه متاسفانه موجود نيست ولي klipsch رو ميتونين از مجتمع پايتخت طبقه دوم دو تا فروشگاه موجود دارن تهيه كنين.
موفق باشين

یه روز کامل دنبالش گشتم هم tjays هم klipsch کل بازارای بالای چارراه ولیعصر و پایتخت. هیچی نبود فقط یه S3 مونده بود که اونم به درد گوشیم نمیخورد. یکی کمک کنه دارم روانی میشم.

salar_221
23-04-2012, 22:36
یه روز کامل دنبالش گشتم هم tjays هم klipsch کل بازارای بالای چارراه ولیعصر و پایتخت. هیچی نبود فقط یه S3 مونده بود که اونم به درد گوشیم نمیخورد. یکی کمک کنه دارم روانی میشم.

يعني به اين زودي قحطي شروع شد؟فكر ميكردم حداقل چند ماه طول ميكشه موجودي بازار ته بكشه .با اين وضعيت پيشنهاد ميكنم از هدفونهاي sennheiser كه حداقل نمايندگي داره انتخاب كنين..ليست موجودي و قيمتهاش رو ميتونين تو همين سايت بخش فروشگاه ها و نمايندگي هدفون پيدا كنين.
موفق باشين

qwerty2322
23-04-2012, 22:42
يعني به اين زودي قحطي شروع شد؟فكر ميكردم حداقل چند ماه طول ميكشه موجودي بازار ته بكشه .با اين وضعيت پيشنهاد ميكنم از هدفونهاي sennheiser كه حداقل نمايندگي داره انتخاب كنين..ليست موجودي و قيمتهاش رو ميتونين تو همين سايت بخش فروشگاه ها و نمايندگي هدفون پيدا كنين.
موفق باشين

اخه سن هایزرم نمایندگیشو رفتم چیز خوبی نداشت گفت بار بعدی یه ماه دیگه میاد که طبق تجربه بالای 3 ماه طول میکشه. همیشه هم زنگ بزنی میگه Hd650 نمیخوای. کلا آدم باحالیه.

Prínce of Persìa
23-04-2012, 22:50
اخه سن هایزرم نمایندگیشو رفتم چیز خوبی نداشت گفت بار بعدی یه ماه دیگه میاد که طبق تجربه بالای 3 ماه طول میکشه. همیشه هم زنگ بزنی میگه Hd650 نمیخوای. کلا آدم باحالیه.

سنهایزر؛
مجتمع موبایل ایران؛ انتهای طبقه همکف (شایدم ط اول :دی) فروشگاه نامداران، هدفونای سنهایزرو داره.

hrmtv
23-04-2012, 22:56
اینکه این هدفونها چه فرقی میکنن یه کم پیچیدست و توضیح تفاوتشون یه کم طولانی میشهولی سعی کنین از هر تک تکشون رویو پیدا کنین و مطالعه کنین تا هم با تفاوت هدفونها اشنا بشین و هم اینکه راحتتر بتونین هدفونی که بیشترین هم خونی رو با سبک مورد علاقتون داره رو انتخاب کنین.
ولی اگه فعلا وقت مطالعه و تحقیق ندارین(که خود تحقیقش کلی لذت بخشه) بهترین انتخاب از بین اینها با توجه به سبک مورد علاقتون audio technica m50 هست چون بیس خیلی خوب و قوی داره که مخصوص سبک الکترونیک و زیرشاخه هاش هست. مید بسیار خوبی داره که تقریبا برای تمامی سبکها لازم هست مخصوصا راک و متال.soundstage فوق العاده بازی داره که تو هدفونهای هم قیمت خودش یک استثنا هست و imagine بسیار عالی .های خوب و بسمت عالی داره و در کل یکی از بهترین هدفونها تو این رنج قیمت هست.
m30 هم میشه گفت از همین جنس صدای m50 هست و یه جورای برادر کوچک m50 هست.
akg k99 هدفون مونیتور هست و بطور خلاصه صدای تقریبا فلت با بیس متعادل و خوب و مید واضح و شفاف ولی های کمی تیز هست .
akg k171 که متاسفانه نتونستم تا حالا تستش کنم ولی جدیدا mkii اون تولید شده که جزو هدفونهای مانیتور و خوبی هست که نظرات مثبت زیادی در بارش تو چند تا رویو خوندم.
حالا یه تحقیقاتی هم بکنین ولی فکر کنم از الان نتیجه مشخص هست.
موفق باشین
ممنون . بنظر شما 150 بالاتر بدم برای m50 ارزشو داره یا همون m30 رو بخرم

salar_221
23-04-2012, 23:02

يعني cx300 نداشت؟عجب وضعيت جالبي شده.نظرتون درباره audio technica چيه؟البته هدفون inear ازش تست نكردم ولي اگه هنوز موجود داشته باشن ميشه گفت از هدفونهاي خوب و با كيفيت و بنامي هست.بنظر من يه سر به جمهوري هم بزنين.جديدا يكي از دوستان رفته بودن و گفتن كه هدفونهاي جديدي موجود كردن .امتحانش ضرري نداره هم فال هم تماشا.audio technica رو هم در نظر داشته باشين.

salar_221
23-04-2012, 23:08
ممنون . بنظر شما 150 بالاتر بدم برای m50 ارزشو داره یا همون m30 رو بخرم

با سلام
فكر ميكنم m50 قيمتش خيلي بيشتر از 150 شده (حدود 320) ولي جواب بله هست .ارزشش رو داره.

hrmtv
23-04-2012, 23:19
با سلام
فكر ميكنم m50 قيمتش خيلي بيشتر از 150 شده (حدود 320) ولي جواب بله هست .ارزشش رو داره.
اره من 350 قیمت دارم . گفتم 150 بالاتر . چون m30 صد وپنجاه تومنه و m50 سیصد و پنجاه .m 50 می خرم جایی شما سراغ داری . من خودم تو سایت تهران ملودی دیدمش ازش بخرم یا برم مغازه . من تهرانم

Prínce of Persìa
24-04-2012, 01:14
دوستانی که ایرفون معرفی میکنن؛ خواهشا میزان microphonic soundـِشم بگن.
آماتورهایی (مثه من) که تاپیکُ میخونن شاید ندونن که هدفونای ارزون اکثرا همچین عیبی دارن.
خود من 30 تومنی که بخاطر ep630 دادمُ عملا ریختم دور، بخاطر همین عیبش، راههایی مثه استفاده از کلیپ
و پیچوندنش دور گوش رو هم امتحان کردم!
نکته جالب واسه من اینه که هدفونایی که با خود J3 بود، بهیچ وجه microphonic sound نداره!

mehdihi
24-04-2012, 02:10
نظرتون درباره این هدفون چیه خوبه یا نه طراحیش که خیلی نازه ولی کیفیت صدا و مابقی چیزارو نمیدونم کسی اصلا از محصولات این برند استفاده کرده؟ SOMIC 2126

Faraz_sm
24-04-2012, 02:34
يعني cx300 نداشت؟عجب وضعيت جالبي شده.نظرتون درباره audio technica چيه؟البته هدفون inear ازش تست نكردم ولي اگه هنوز موجود داشته باشن ميشه گفت از هدفونهاي خوب و با كيفيت و بنامي هست.بنظر من يه سر به جمهوري هم بزنين.جديدا يكي از دوستان رفته بودن و گفتن كه هدفونهاي جديدي موجود كردن .امتحانش ضرري نداره هم فال هم تماشا.audio technica رو هم در نظر داشته باشين.

اتفاقا تو پاساژ شرکا کلیپش دیدم ولی چون طرفدار این ایر نیستم به مدلش دقت نکردم...

salar_221
24-04-2012, 08:43
اره من 350 قیمت دارم . گفتم 150 بالاتر . چون m30 صد وپنجاه تومنه و m50 سیصد و پنجاه .m 50 می خرم جایی شما سراغ داری . من خودم تو سایت تهران ملودی دیدمش ازش بخرم یا برم مغازه . من تهرانم
با سلام
نه اصلا خرید اینترنتی نکنین.حداقل در این مورد.audio technica ایران نمایندگی داره که پیشگامان کیش هست تو جمهوری.حتما حضوری تشریف ببرین و قبل از خرید هر دو مدل m30 و m50 رو امتحان کنین تا هم از سالم بودن هدفونتون مطمعن بشین و هم تفاوت کیفیت هر دو رو احساس کنین.شاید اصلا لازم ندیدن هزینه اضافی بکنین و همون m30 خواستتون رو براورد کرد.قبلش یه پیغام خصوصی به من بدین تا راهنماییتون بکنم.
موفق باشین.

salar_221
24-04-2012, 09:22
نظرتون درباره این هدفون چیه خوبه یا نه طراحیش که خیلی نازه ولی کیفیت صدا و مابقی چیزارو نمیدونم کسی اصلا از محصولات این برند استفاده کرده؟ SOMIC 2126
با سلام
من که اولین باره این مدل رو میبینم .ولی کلا شرکت somic هدفونهای حرفه ای برای موسیقی طراحی نمیکنه قبلا هم هر چی از این مارک دیدیم همش هدست مخصوص گیم و چت بوده و چون مبدا خود شرکت چین هست و هدفش تولید محصولات ارزون قیمت و به تعداد بالا هست فکر نمیکنم هدفونهای مخصوص موسیقیش هم در مقابل مارکهای معتبر دیگه حرفی برای گفتن داشته باشه.ولی امتحانش خالی از لطف نیست.بشخصه ترجیح میدم حتی اگه هدفون ارزون بخوام تهیه کنم از شرکتهای حرفه ای و تخصصی سازنده هدفون مثل sennheiser و audio technica و sony و akg ,pioneer و ... انتخاب کنم.

والـ Vallio ـیو
24-04-2012, 10:02

با سلام
من که اولین باره این مدل رو میبینم .ولی کلا شرکت somic هدفونهای حرفه ای برای موسیقی طراحی نمیکنه قبلا هم هر چی از این مارک دیدیم همش هدست مخصوص گیم و چت بوده و چون مبدا خود شرکت چین هست و هدفش تولید محصولات ارزون قیمت و به تعداد بالا هست فکر نمیکنم هدفونهای مخصوص موسیقیش هم در مقابل مارکهای معتبر دیگه حرفی برای گفتن داشته باشه.ولی امتحانش خالی از لطف نیست.بشخصه ترجیح میدم حتی اگه هدفون ارزون بخوام تهیه کنم از شرکتهای حرفه ای و تخصصی سازنده هدفون مثل sennheiser و audio technica و sony و akg ,pioneer و ... انتخاب کنم.
دقیقاً .
من دو مدلش رو خیلی وقت پیش داشتم ، فقط برای چت خوب بود ، موسیقی که اون موقع پلیر نبود با سی دی گوش میدادم خر خرش در میومد :دی !
سلام ، شما اگر میخاید سومیک بردارید بهتره فراسو بگیرید خیلی بهتره :31: ، اگر برای چت لازم دارید خوبه ، قیمت خیلی مناسبی هم دارند حدود 12الی 20 تومن بستگی به مدلش داره .

qwerty2322
24-04-2012, 14:20
اتفاقا تو پاساژ شرکا کلیپش دیدم ولی چون طرفدار این ایر نیستم به مدلش دقت نکردم...

تنها مدلی مه از klipsch مونده s3 ه که زیاد جالب نیست.

امروز جمهوری رو کامل زیر و رو کردم. نه t-jays نه klipsch بود. تا دلت بخواد جبرا بود. ولی یه سر رفتم مغازه shure گفت هفته دیگه ایرفون میاره. ولی قیمتاش یکم پرت بود. 535 رو میگفت 1,300,000 و 235 رو 650 تومن. قیمتاش خیلی پرته. هدفون 535 فوقش 750 دیگه 1و300و000 خیلی پرته. کلا دیگه کم اوردم.

salar_221
24-04-2012, 15:23
تنها مدلی مه از klipsch مونده s3 ه که زیاد جالب نیست.

امروز جمهوری رو کامل زیر و رو کردم. نه t-jays نه klipsch بود. تا دلت بخواد جبرا بود. ولی یه سر رفتم مغازه shure گفت هفته دیگه ایرفون میاره. ولی قیمتاش یکم پرت بود. 535 رو میگفت 1,300,000 و 235 رو 650 تومن. قیمتاش خیلی پرته. هدفون 535 فوقش 750 دیگه 1و300و000 خیلی پرته. کلا دیگه کم اوردم.
خیلی جالب شد .پس بالاخره shure هم میخوان موجود کنن.همین که میخوان بعد از چند سال این کار رو بکنن جالبه و اینکه با این قیمت کی میخواد ازشون بخره هم برام جالب خواهد بود.البته همین قیمت 750 هم که شما عنوان کردین وقتی همین قیمت بود کسی رغبت نمیکرد بخره چه برسه به الان با قیمت 1 میلیون و 300 اونم با این اوضاع که حتی ممکنه shure مدل جدید تری معرفی کنه که اون موقع قیمت se535 باز هم پایین میاد.
الان خبر خوب اینکه هر روز هدفونهای جدید و بنام رو وارد میکنن و خبر بد اینکه نوش دارو پس از مرگ سهراب با این قیمتها کی دیگه دنبال اینجور هدفونها میره .البته سال دیگه به همین وضعیت عادت میکنیم و حتی حاضر میشم 2 میلیون واسه se535 پول بدیم.یادش بخیر یک سال پیش رویوی اقا رضا رو با چه شور و شوقی در باره se535 میخوندیم.

qwerty2322
24-04-2012, 17:58
خیلی جالب شد .پس بالاخره shure هم میخوان موجود کنن.همین که میخوان بعد از چند سال این کار رو بکنن جالبه و اینکه با این قیمت کی میخواد ازشون بخره هم برام جالب خواهد بود.البته همین قیمت 750 هم که شما عنوان کردین وقتی همین قیمت بود کسی رغبت نمیکرد بخره چه برسه به الان با قیمت 1 میلیون و 300 اونم با این اوضاع که حتی ممکنه shure مدل جدید تری معرفی کنه که اون موقع قیمت se535 باز هم پایین میاد.
الان خبر خوب اینکه هر روز هدفونهای جدید و بنام رو وارد میکنن و خبر بد اینکه نوش دارو پس از مرگ سهراب با این قیمتها کی دیگه دنبال اینجور هدفونها میره .البته سال دیگه به همین وضعیت عادت میکنیم و حتی حاضر میشم 2 میلیون واسه se535 پول بدیم.یادش بخیر یک سال پیش رویوی اقا رضا رو با چه شور و شوقی در باره se535 میخوندیم.

واقعا یادش بخیر. اخراش چقدر تخصصی شده بود. بنظرتون تا klipsch x10i هنوز مونده بخرم؟ پنجاه باید قرض کنم و کل پس اندازمو بدم ولی عوضش ته کیفیته. ولی واقعا گرونه. واسه منم بیشتر از 5 ماه کار نمیکنه.

salar_221
24-04-2012, 18:10
واقعا یادش بخیر. اخراش چقدر تخصصی شده بود. بنظرتون تا klipsch x10i هنوز مونده بخرم؟ پنجاه باید قرض کنم و کل پس اندازمو بدم ولی عوضش ته کیفیته. ولی واقعا گرونه. واسه منم بیشتر از 5 ماه کار نمیکنه.
نه این کار رو نکنین.من خودم امتحان نکردم ولی بنقل از اقا رضا میگم که نه کیفیت زیاد خوبی نداره و بیس قویش مید رو پوشش میده.البته اقا رضا تاکیید هم کرده بودن که قبل از خرید حتما تستش کنین اگه خوشتون اومد خرید کنین.یعنی اینکه تاییدش نکردن.
الان قیمتش چند شده؟
و اینکه چقدر میخواین هزینه کنین و برای چه سبکی میخواین و سورس پلیرتون چی هست؟

qwerty2322
24-04-2012, 20:26
نه این کار رو نکنین.من خودم امتحان نکردم ولی بنقل از اقا رضا میگم که نه کیفیت زیاد خوبی نداره و بیس قویش مید رو پوشش میده.البته اقا رضا تاکیید هم کرده بودن که قبل از خرید حتما تستش کنین اگه خوشتون اومد خرید کنین.یعنی اینکه تاییدش نکردن.
الان قیمتش چند شده؟
و اینکه چقدر میخواین هزینه کنین و برای چه سبکی میخواین و سورس پلیرتون چی هست؟

واسه آیفون میخوام زیر 200 ولی مثل هدفون قبلیم s5i که دزدیدن بیرزه. میخوام x10i نگیرم ولی میگی چکار کنم نیست دیگه. از مارک Audio Technica هم خوشم نمیاد نمیرونم چرا؟

salar_221
24-04-2012, 21:22
واسه آیفون میخوام زیر 200 ولی مثل هدفون قبلیم s5i که دزدیدن بیرزه. میخوام x10i نگیرم ولی میگی چکار کنم نیست دیگه. از مارک Audio Technica هم خوشم نمیاد نمیرونم چرا؟

مگه x10 زير 200 تومن هست؟تا جايي كه يادمه حدود 400 تومن بود.البته حستون رو درك ميكنم كه فعلا هدفون ديگه اي نميتونين جايگزين هدفون قبليتون كنين اميدوارم يكي از دوستان جايي رو معرفي كنن كه بتونين دوباره تهيه كنين .منم بعد تعطيلي يه پرسو جويي ميكنم شايد بتونم براتون پيدا كنم.

qwerty2322
24-04-2012, 23:00
مگه x10 زير 200 تومن هست؟تا جايي كه يادمه حدود 400 تومن بود.البته حستون رو درك ميكنم كه فعلا هدفون ديگه اي نميتونين جايگزين هدفون قبليتون كنين اميدوارم يكي از دوستان جايي رو معرفي كنن كه بتونين دوباره تهيه كنين .منم بعد تعطيلي يه پرسو جويي ميكنم شايد بتونم براتون پيدا كنم.

مرسی از همدردی. هر روز با خودم میگم کاشکی نمی خریدمش ولی حیف. بد عادتم کرد. x10i همون سیصد و پنجاه با چونه گیر آوردم ولی بازم گرونه. واقعا جا داره از پیگیریتون تشکر کنم. مرسی

hrmtv
24-04-2012, 23:21
با سلام
نه اصلا خرید اینترنتی نکنین.حداقل در این مورد.audio technica ایران نمایندگی داره که پیشگامان کیش هست تو جمهوری.حتما حضوری تشریف ببرین و قبل از خرید هر دو مدل m30 و m50 رو امتحان کنین تا هم از سالم بودن هدفونتون مطمعن بشین و هم تفاوت کیفیت هر دو رو احساس کنین.شاید اصلا لازم ندیدن هزینه اضافی بکنین و همون m30 خواستتون رو براورد کرد.قبلش یه پیغام خصوصی به من بدین تا راهنماییتون بکنم.
موفق باشین.
سایت اجازه دادن پیام خصوصی رو نمیده . میگه باید 10 تا پست حداقل زده باشی. ادرس این پیشگامان کیش رو تو جمهوری محبت کنید شنبه برم بخرم .راستی همین گوشی خودم گلکسی نوت برای تست خوبه با خودم ببرم

salar_221
25-04-2012, 09:48
سایت اجازه دادن پیام خصوصی رو نمیده . میگه باید 10 تا پست حداقل زده باشی. ادرس این پیشگامان کیش رو تو جمهوری محبت کنید شنبه برم بخرم .راستی همین گوشی خودم گلکسی نوت برای تست خوبه با خودم ببرم
با سلام
ادرس قبلیش که جدیدا عوض شده رو میدونم که البته جدیدا گویا 100 متر بالا تر رفته.خیابان حافظ نرسیده به جمهوری بود از همون جا بپرسین بهتون میگن.
برای تست سعی کنین با پلیر پرتابل نباشه همونجا فکر کنم پلیر خوب که بتونه هدفون مورد نظرتون رو درایو کنه موجود باشه .در نهایت با گوشی خودتون هم میتونین تست کنین.و سعی کنین اهنگهای با کیفیت بهمراه داشته باشین.حداقل mp3 320 .
موفق باشین

mahdigholami
25-04-2012, 10:47
سالارجان جنس صدای beyerdynamic چجوریه نسبت audio-technica و سنهایزر ؟

Milad4171
25-04-2012, 12:43
يه جواب منطقي بدردبخور و خوب بدين واسه ما بنده خداها !
يه هدفون خوب و كارآمد در حد عالي (‌ حالا نه خيلي عالي )‌ تا 170 تومن!!

[navid]
25-04-2012, 13:18
audio-technica m50 چنده؟؟
تو تهران نمایندگی داره؟؟

alishadabmehr
25-04-2012, 13:32
;6969097']audio-technica m50 چنده؟؟
تو تهران نمایندگی داره؟؟

بله دوست من اودیو تکنیکا نمایندگی داره آدرس جدیدشم خیابان جمهوری -بعد ار میرزاکوچک خان -‍‍شماره ی ۴۵۹ .ام۵۰ هم ۳۲۰ تومنه تخفیف هم میده بهت ولی خوب فکر نکنم اجازه ی تست بده.

salar_221
25-04-2012, 15:52
سالارجان جنس صدای beyerdynamic چجوریه نسبت audio-technica و سنهایزر ؟

با سلام
Beyerdynamic هدفونهاي حرفه ايش با امپدانهاي مختلف وجود داره كه امپدانس بالاهاش رو امپ نبوده كه بتونم تست كنم ولي امپدانس پايينها 32 اهمي بودن مدل 880 و 990 كه خوشبختانه قيمتهاشون هم بالا نرفته فعلا .ولي با audio technica ها نميتونم مقايسه كنم چون فقط مدل m30 و m50 رو تست كردم ولي beyerdynamic ها صداي نزديكتري به سنهايزر ها دارن. Beyerdynamic ها صداي بسيار باز و مانيتور و فلت دارن بيس متعادل و soundstage باز و imagine خيلي خوب كه البته امپدانسهاي بالاش با كيفيت بالاتري خواهند بود كلا هدفونهاي حرفه اي هستن كه ممكنه صداش باب ميل اكثريت نباشه.در مقايسه با سنهايزر ها اگه هدفونهاي هم سبك و هم رده اي اين دو رو با هم بخوايم مقايسه كنيم بنظر شخصي من سنهايزر ها بهتر هستن .( كلا من امضاي صداي سنهايزر و سوني رو خيلي دوست دارم)
در نهايت beyerdynamic هم هدفونهاي حرفه اي و خيلي خوبي داره ولي ولي ولي بيشترين كاربردش تنظيم صدا و كاربردهاي استوديو هست و صداي موزيكاليته عامه پسند ندارن. 

salar_221
25-04-2012, 16:01
يه جواب منطقي بدردبخور و خوب بدين واسه ما بنده خداها !
يه هدفون خوب و كارآمد در حد عالي (‌ حالا نه خيلي عالي )‌ تا 170 تومن!!

فول سايز يا inear?
سبك موسيقي مورد علاقه؟
سورس پلير مورد استفاده؟

Milad4171
25-04-2012, 17:04
من بيشتر موسيقي هاي سبك پاپ و ترنس گوش ميدم. البته همه چي گوش ميدم! كلاسيك و كانتري هم گوش ميدم!
پليرم هم كوون هست مدل I10 كه هنوز البته خريداري نشده!
ولي خوب ميخوام يه هدفون قوي داشته باشم. خودم يه هدفون الكي از مدل كريتيو دارم كه فكر ميكردم خداست. وقتي يه بيتس رو روي پلير قبليم گذاشتم فهميدم هيچي گوش نميكردم!!!!!!

مدلش INEAR البته!

[navid]
25-04-2012, 17:13
بله دوست من اودیو تکنیکا نمایندگی داره آدرس جدیدشم خیابان جمهوری -بعد ار میرزاکوچک خان -‍‍شماره ی ۴۵۹ .ام۵۰ هم ۳۲۰ تومنه تخفیف هم میده بهت ولی خوب فکر نکنم اجازه ی تست بده.

خوب بدون تست که نميشه جايي که اصل بفروشه و بزاره تست کنى نميشناسيد ؟

salar_221
25-04-2012, 17:45
من بيشتر موسيقي هاي سبك پاپ و ترنس گوش ميدم. البته همه چي گوش ميدم! كلاسيك و كانتري هم گوش ميدم!
پليرم هم كوون هست مدل I10 كه هنوز البته خريداري نشده!
ولي خوب ميخوام يه هدفون قوي داشته باشم. خودم يه هدفون الكي از مدل كريتيو دارم كه فكر ميكردم خداست. وقتي يه بيتس رو روي پلير قبليم گذاشتم فهميدم هيچي گوش نميكردم!!!!!!

مدلش INEAR البته!

هدفون خيلي بهتر از بيتس (البته نه از لحاظ ظاهر) كه واقعا ارزش پولي كه بهش ميدين رو داشته باشه با توجه به سبك مورد نظرتون ( كه شامل اكثر سبكها شد) klipsch image s4 يا s5 هست كه صدايي بمراتبت بهتر و با كيفيت تر از بيتس داره.
البته گويا كمي كمياب شده ولي يكي از بهترينها تو رنج قيمت خودش هست.
موفق باشين.

;6969605']خوب بدون تست که نميشه جايي که اصل بفروشه و بزاره تست کنى نميشناسيد ؟

اينجايي كه دوست عزيزمون بهتون معرفي كردن نمايندگي audio technica هست و از اصل بودن هدفونهاشون مطمعن باشين.حالا اگه تصميم گرفتن برين به من خبر بدين باهاشون هماهنگ كنم كه راحت بتونين تست هم بكنين.هر چند داخل ايران فكر نكنم هدفوني پيدا كنين كه بتونه از لحاظ صدا باهاش رقابت كنه(تو اين رنج قيمت البته)

Milad4171
25-04-2012, 18:18
ميگن كه اصلش ديگه تو بازار نيست! با اين وضعيت نميشه به هيچ كس اعتماد كرد . حتي سر فروشنده هم كلاه ميگذارن بعضي ها

salar_221
25-04-2012, 18:28
ميگن كه اصلش ديگه تو بازار نيست! با اين وضعيت نميشه به هيچ كس اعتماد كرد . حتي سر فروشنده هم كلاه ميگذارن بعضي ها

تو اين يك مورد من بهتون اطمينان ميدم كه اصل هست در ضمن تست هم قرار انجام بدين. پس ديگه جايه شكي نميمونه.

mehdihi
26-04-2012, 03:35
دوستان هدست های Acron چطوره؟

salar_221
26-04-2012, 08:58
با سلام
هدست نا شناخته ای هست و نمیشه زیاد روش حساب کرد مگر چند مدل خواصش که اونهم با تست مورد پسند قرار بگیره.هدستها که معمولا تنها کاربردشون چت و مکالمات اینترنتی استفاده میشه و بعضا بازی(که اصلا مناسب برای بازی نیستن) که نیاز به بالا بودن کیفیت صدا ندارن و معمولا قیمتهای ارزونی هم دارن.
توصیه میکنم از مارکهای معروف و شناخته شده انتخاب کنین که قبلا استفاده شده و نظرات مثبت کاربر ها رو جلب کرده مثل a4tech و فراسو.
موفق باشین

والـ Vallio ـیو
26-04-2012, 10:38

با سلام
هدست نا شناخته ای هست و نمیشه زیاد روش حساب کرد مگر چند مدل خواصش که اونهم با تست مورد پسند قرار بگیره.هدستها که معمولا تنها کاربردشون چت و مکالمات اینترنتی استفاده میشه و بعضا بازی(که اصلا مناسب برای بازی نیستن) که نیاز به بالا بودن کیفیت صدا ندارن و معمولا قیمتهای ارزونی هم دارن.
توصیه میکنم از مارکهای معروف و شناخته شده انتخاب کنین که قبلا استفاده شده و نظرات مثبت کاربر ها رو جلب کرده مثل a4tech و فراسو.
موفق باشین

سلام ، به هیچ وجه فکر خرید هیچ کدوم از محصولاتشون رو به سرت نزنه که شدیداً پشیمون میشی ، این شرکت تا حدودی زیر مجموعه فراسو هست ، بسته بندی و طراحی شیک ، کیفیت محصولات و نوع محصولات به صفر هم نمیرسه !

hosein ati
26-04-2012, 14:32
با سلام
موفق باشین

سلام.
نمایندگی akg کجاست؟کدوم مدلش میکروفن هم داره ؟(برای گیم و اینترنت و...)توی همون رنج قیمت 60 تومن.مدل k44 چطوره؟قیافش که خیلی خوبه ولی چون من اردبیل زندگی میکنم خیلی دسترسی ندارم به هدفون های خوب و نمیتونم تست کنمشون.شما که خیلی با تجربه ای نظرت در مورد این مدل چیه؟

1400
26-04-2012, 14:36
مندنبال یک هدفون دالبی هستم در این دو سال اخیر جایی پیدا نکردم بیشتر برای تماشای فیلم و بعد گیم می خوام . فعلا تو بازار چند مدل هدستدالبی مخوص بازی پیدا کردم مثل جی 35 لاجیتک . کسی هست بتونه به تلاش دو ساله من پایان بده؟

salar_221
26-04-2012, 15:18
سلام.
نمایندگی akg کجاست؟کدوم مدلش میکروفن هم داره ؟(برای گیم و اینترنت و...)توی همون رنج قیمت 60 تومن.مدل k44 چطوره؟قیافش که خیلی خوبه ولی چون من اردبیل زندگی میکنم خیلی دسترسی ندارم به هدفون های خوب و نمیتونم تست کنمشون.شما که خیلی با تجربه ای نظرت در مورد این مدل چیه؟
با سلام
هدفونهای akg سری k هیچکدوم میکروفون ندارن یعنی به نوعی هدفون هستن نه هدست.و بعضی از مدلها که برای وسایل اپل طراحی شدن با پسوند i ارائه میشن میکروفونشون صرفا برای پاسخ گویی به مکالمات بکار میره و برای استفاده با کامپیوتر نیاز به مبدل و خیلی مسائل دیگست که توصیه نمیشه.
هدفون akg k44 اولین هدفون حرفه ای من بود و برای موزیک فیلم . بازی استفاده میکردم تقریبا همه کاره بود .هدفون خوبی هست و حتما راضی تون میکنه .
ولی نمایندگی انحصاری ازش جایی ندیدم .تقریبا تمام فروشگاهای لوازم صوتی موجود دارن.حتی به راحتی از شهر خودتون میتونین تهیه کنین.
البته هدستهای AKG که با مدلهای GHS معرفی میشن رو ایران جایی ندیدم.بنظرم اگه میکروفون مجزا بخواین تهیه کنین همین K44 برای استفادتون مناسب خواهد بود.
موفق باشین

salar_221
26-04-2012, 15:23
مندنبال یک هدفون دالبی هستم در این دو سال اخیر جایی پیدا نکردم بیشتر برای تماشای فیلم و بعد گیم می خوام . فعلا تو بازار چند مدل هدستدالبی مخوص بازی پیدا کردم مثل جی 35 لاجیتک . کسی هست بتونه به تلاش دو ساله من پایان بده؟
با سلام
هدفونها به دو دسته هدفونهای مونو و استریو تقسیم میشن و هدفون دالبی نداریم .
شما بودجه مورد نظرتون رو اعلام بفرماین تا دوستان بهتر بتونن راهنمایتون کنن.
با تشکر.

1400
26-04-2012, 15:54
با سلام
هدفونها به دو دسته هدفونهای مونو و استریو تقسیم میشن و هدفون دالبی نداریم .
شما بودجه مورد نظرتون رو اعلام بفرماین تا دوستان بهتر بتونن راهنمایتون کنن.
با تشکر.
تا 350000 چوب مشکلی نیست. یه چیزی می خوام وقتی فیلم بلوری می بینم از صدای ساراند اون لذت ببرم.:31: کارت صدای کریتیو مدل گیمر و اسپیکر تی 7900 هم دارم می خوام وقتی همه خوابند فیلم رو با صدای دالبی و dts ببینم .:27:

mehdihi
26-04-2012, 15:57
دوستان این مدل ها چطورن HEADSET A4TECH T-120 یا A4TECH hs-5p

salar_221
26-04-2012, 16:34
تا 350000 چوب مشکلی نیست. یه چیزی می خوام وقتی فیلم بلوری می بینم از صدای ساراند اون لذت ببرم.:31: کارت صدای کریتیو مدل گیمر و اسپیکر تی 7900 هم دارم می خوام وقتی همه خوابند فیلم رو با صدای دالبی و dts ببینم .:27:
ببخشین 350000 چوب؟چوب یعنی ریال یا تومان؟:31:
البته صدای دالبی برای هدفون نیست ولی منظورتون رو متوجه شدم اگه از همین کارت صوتی کریتیواستفاده بشه براحتی میتونین اون صدایی که انتظار دارین رو بدست بیارین.چون کارت صوتی کریتیو تنظیمات خروجی صدا برای هدفون رو داره که باید رو حالت هدفون قرار بدینش.
فقط میمونه هدفونی که soundstage و imagine خیلی خوبی داشته باشه که جهت مختلف صدا ها رو براتون پخش کنه.اگه چوب معادل تومان باشه با 350000 چوب میتونین هدفون فوق العاده audio technica m50 که از لحاظ soundstage براحتی با هدفونهای 600000 چوبی رقابت میکنه رو انتخاب کنین.
بیس فوق العاده قوی و دلنشین
مید عالی
و های محشر
از مشخصات این هدفون هست و مطمعنا برای فیلمهای با کیفیت شما همراه با صدای با کیفیت اونها لحظات خوبی رو براتون بوجود میاره .ولی اگه چوب معادل ریال باشه یه کم کارتون مشکله و بنظرم اسپیکرتون خیلی بهتر جواب بده برای فیلم.:31:

salar_221
26-04-2012, 16:50
دوستان این مدل ها چطورن HEADSET A4TECH T-120 یا A4TECH hs-5p
با سلام
متاسفانه هیچ کدوم از این هدستها رو تست نکردم ولی با توجه به رویو یی که از هر کدوم خوندم مدل t-120 با بیس قویتری هست البته با توجه به مشخصات معرفی شده و امپدانس پایینشون خیلی راحت میتونین با یه پلیر پرتابل یا گوشیتون تستشون کنین.برای تست هم یه اهنگ با کیفیت سبک الکترونیک انتخاب کنین اگه از صدای اهنگ خوشتون اومد و بیس و بقیه فرکانسها رو خوب تونست پخش کنه میتونین هدستتون رو تهیه کنین ولی اگه صدا هارشی و های اون تیز بود و البته بیسش محو و تو دماغی بود بهتره مدل دیگه ای رو انتخاب کنین.
موفق باشین

1400
26-04-2012, 19:42
ببخشین 350000 چوب؟چوب یعنی ریال یا تومان؟:31:
البته صدای دالبی برای هدفون نیست ولی منظورتون رو متوجه شدم اگه از همین کارت صوتی کریتیواستفاده بشه براحتی میتونین اون صدایی که انتظار دارین رو بدست بیارین.چون کارت صوتی کریتیو تنظیمات خروجی صدا برای هدفون رو داره که باید رو حالت هدفون قرار بدینش.
فقط میمونه هدفونی که soundstage و imagine خیلی خوبی داشته باشه که جهت مختلف صدا ها رو براتون پخش کنه.اگه چوب معادل تومان باشه با 350000 چوب میتونین هدفون فوق العاده audio technica m50 که از لحاظ soundstage براحتی با هدفونهای 600000 چوبی رقابت میکنه رو انتخاب کنین.
بیس فوق العاده قوی و دلنشین
مید عالی
و های محشر
از مشخصات این هدفون هست و مطمعنا برای فیلمهای با کیفیت شما همراه با صدای با کیفیت اونها لحظات خوبی رو براتون بوجود میاره .ولی اگه چوب معادل ریال باشه یه کم کارتون مشکله و بنظرم اسپیکرتون خیلی بهتر جواب بده برای فیلم.:31:
چوبش معادل تومان هست. اگه دالبی برای هدفون نیست پس هدفون 2300 hq کریتیو چی هست؟:18: یه سری به سایت دالبی بزن می بینی چند تا هدست دالبی هست ؟:20: ضمنا کلی هدفون دالبی دیگه هم هست؟ در نهایت این هدفونی که فرمودید کجا پیدا میشه؟:31:

salar_221
26-04-2012, 19:50
برای هدست قبلا یکی از دوستان پست جالبی گذاشته بودن گفتم دیدنش خالی از لطف نیست
خب مسلما من نظرم Creative Fatal1ty Gaming هست.کریتیو در تولید تکنولوژیهای صدا و استانداردهای مربوطه پیشتاز بوده.البته بهترین برند نیست.و اما میریم سراغ اینکه هدست های سری گیم چه ویژگی دارن
هدستهایی که واسه موسیقی استفاده میشن حتی در سطح حرفه ای وظیفشون اینه که صدا رو بدون کمو کاست و بدون افزایش یا کاهش فرکانس تحویل بدن (هدفون های مانیتورینگ و ... )

اما سری گیم هدست ها وظیفشون اینه که به صدا افکت های اغراق آمیزی بدهند و فضا سازی کنن یه سری فرکانسها رو حذف یه سری فرکانسهارو تقویت میکنه و بعضی وقتها افکت های جالبی به صدا میده .

این سری هدست ها چند مدل دارن ... مدلهایی که ساراند هستن و از تکنولوژی صدای چند کاناله استفاده میکنن و کاربرد حرفه ای واسه گیم و فیلم دالبی دارن

که این نوع هدست ها قیمت بالایی دارن

سری بعدی که قیمت مناسب تری دارن هدست های هستن که بصورت سخت افزاری 5.1 نیستن اما قابلیت شبیه سازی سه بعدی صدا رو داره.

کریتیو از تکنولوژی X-Fi مخفف( Xtreme Fidelity ) که یک تکنولوژی پخش صداست که توسط کریتیو به ثبت رسیده ، میشه گفت مجموعه ای از استاندارد ها و افکتیو های مختلف صوتی هستش که در مجموع برای بهتر شدن صدا کاربرد دارند.تو خود خود سایت کریتیو 4 تکنولوژی برای X-FI ذکر شده.

X-Fi Crystalizer
بازیابی فرکانس های تضعیف شده در موزیک های کامپرس شده از طریف معدل گیری بین فرکانسی (حداکثر کارایی با دیوایس های خود کریتیو پدید میاد)

X-Fi CMSS -3D Virtual
شبیه ساز خارقالعاده ی صدای سه بعدی حتی با اسپیکر های 2 کانال (در اسپیکر های 5.1 ، 7.1 و 8.2 این تکنولوژی به حداکثر کارایی میرسه)

X-Fi CMSS - 3D Headphone
شبیه ساز 3 بعدی برای پخش در هدفون (بسیار مناسب برای تجسم صدا و درک عمق و پرسپکتیو)

X-Fi Experience
به اجرای همه استاندارد های X-Fi با هم گفته میشه که حداکثر کارایی X-Fi رو میرسونه.

یعنی بصورت نرم افزاری به صدا افکت میده و نویز حذف شده و صدای شفافی دارین.داخل جعبه این هدست ها یک cd درایور هست .با استفاده از تکنولوژی X-Fi CMSS®-3D و نرم افزار کریتیو به شما کمک میکنه که از صدای فراگیر کامل لذت ببرید .

لازمه بگم واسه این سری هدست ها برای اینکه بهترین کیفیت رو بگیرین توصیه شده از کارتهای کریتیو استفاده بشه .حیفه کارت صدای عادی رو با این هدست استفاده کرد چون تو تنظیمات xfi cmss 3d و xfi کاتالیزر باید به صورت کامل روشن باشن. اونهم در حالت game mode که چیپ کامل جزییات رو تقویت کنه وافکت ها ی صوتی رو یعنی لحظه ای حالت گیم مود با حالت خانگی تعویض بشه .تفاوت به عینه قابل مشاهده هست .این نرم افزار وقتی به سیستمی که چیپ رو نداره نصب میشه .بصورت کاملا ضعیف عمل خواهد کرد.یعنی شبیه سازی نرم افزاری .که ارزش نداره .

که خب مسلما هزینه زیادی میطلبه.

اما من با توجه به بودجه ای که شما در نظر گرفته بودین من اون دو مدل رو پیشنهاد کردم.برند کریتیو در مجموع برند حرفه ای تری در تکنولوژی صدا هست.اما واسه شما که میگید از هدست 7 تومنی راضی بودین نظر من فراسو هست.قیمتش به مراتب پایین تر از کریتیو هست.شما بخواید Creative Fatal1ty Gaming رو 50 تومن بخرید با توجه به اینکه پایین ترین مدل سری گیم هست خب مسلما توصیه نمیشه.حداقل حداقل HS1000 یه سرو گردن بالاتره و بالاتر از اون Fatal1ty Professional Series Gaming Headset Mk II !!!

فعلا شما فراسو رو که قیمت مناسبی داره تست کن مطمئنا به نسبت اون ویرا که داشتی بهتره.واسه ویبره هم اصلاعات دقیقی ندارم اما بالاخره یه امکانیه که گذاشتن واسش دیگه!!! خوبه هر چی هست !:8::8: سخت نگیر!!( به قول یکی از از دوستان همچی هد میای با هدست:8::8::8:!!!)

FHD-960-V

salar_221
26-04-2012, 20:19
با اجازه مدیران و ناظران فوروم می خوام یه اسپم خیلی بزرگ بزنم
لطفا لطفا لطفا
یکی یه ایمیل ,ادرس یا شماره ای از rezaomido اگه داره بهمون بده یا کمک کنین هر طور شده پیداش کنیم.چرا هیچکس هیچ کاری نمیکنه؟یعنی جایه خالیش رو حس نمیکنین؟براتون مهم نیست چرا دیگه نمیان ؟برگردین عقب و فقط و فقط 10 تا از پست هایی که برای کمک به ما زده بود رو بخونین بعد ببینین چه حسی بهتون دست میده.وقتی تو فوروم شرکت میکردن چطور بود وضعیت الان چطور شده.باور کنین الان نمیگم مثل قدیم بیان همه وقتشون رو برامون بزارن فقط همین که به اینجا سر بزنن کافیه.لطفا کمک کنین پیداشون کنم.
قبلا از همتون تشکر میکنم.

---------- Post added at 09:19 PM ---------- Previous post was at 09:15 PM ----------

چوبش معادل تومان هست. اگه دالبی برای هدفون نیست پس هدفون 2300 hq کریتیو چی هست؟:18: یه سری به سایت دالبی بزن می بینی چند تا هدست دالبی هست ؟:20: ضمنا کلی هدفون دالبی دیگه هم هست؟ در نهایت این هدفونی که فرمودید کجا پیدا میشه؟:31:
بله ممنون از راهنمایتون
این هدفون audio technica m50 رو میتونین از نمایندگیش که پیشگامان کیش هست تهیه کنین.ادرسش رو هم یکی از دوستان عزیز چند پست قبل برامون نوشتن.
موفق باشین

mahdigholami
26-04-2012, 20:33
لطفا لطفا لطفا
یکی یه ایمیل ,ادرس یا شماره ای از rezaomido اگه داره بهمون بده یا کمک کنین هر طور شده پیداش کنیم.چرا هیچکس هیچ کاری نمیکنه؟یعنی جایه خالیش رو حس نمیکنین؟براتون مهم نیست چرا دیگه نمیان ؟برگردین عقب و فقط و فقط 10 تا از پست هایی که برای کمک به ما زده بود رو بخونین بعد ببینین چه حسی بهتون دست میده.وقتی تو فوروم شرکت میکردن چطور بود وضعیت الان چطور شده.باور کنین الان نمیگم مثل قدیم بیان همه وقتشون رو برامون بزارن فقط همین که به اینجا سر بزنن کافیه.لطفا کمک کنین پیداشون کنم.

درسته در ضمینه هدفون تو هیچ سایتی ندیدم کسی اینقدر تجربه داشته باشه و اینقدر تخصصی بهش پرداخته باشه
فکر کنم هنوز تو دوران تعطیلات عید باشه داره خوش میگذرونه:31:
شاید هم رفته پیش jude :31:
یا تو شرکت سنهایزر استخدام شده چون علاقه خاصی به برند سنهایزر داشت ولی میگفت همه برند ها براش یکی هستند ولی تو پست هاش معلوم بود :31:(از این حرف ها بزنیم شاید پیداش بشه)
امیدوارم هر جا هست موفق باشه یک سری هم به اینجا بزنه :31:

Faraz_sm
27-04-2012, 00:32
لطفا لطفا لطفا

---------- Post added at 09:19 PM ---------- Previous post was at 09:15 PM ----------

بله ممنون از راهنمایتون
این هدفون audio technica m50 رو میتونین از نمایندگیش که پیشگامان کیش هست تهیه کنین.ادرسش رو هم یکی از دوستان عزیز چند پست قبل برامون نوشتن.
موفق باشین

درسته در ضمینه هدفون تو هیچ سایتی ندیدم کسی اینقدر تجربه داشته باشه و اینقدر تخصصی بهش پرداخته باشه
یا تو شرکت سنهایزر استخدام شده چون علاقه خاصی به برند سنهایزر داشت ولی میگفت همه برند ها براش یکی هستند ولی تو پست هاش معلوم بود :31:(از این حرف ها بزنیم شاید پیداش بشه)

این فاروم لایک نداره یا لایکش با تپاتاک کار نمی کنه فلذا در حمایت از پست هاتون من هم مجبورم اسپم بدم...
با آرزوی سلامتی مایسترو رضا امیدو

dooste.man83
27-04-2012, 01:25
سلام به همگی
می خوام هدفون جدیدی رو تو این چند روز بخرم اما بین چند مدل موندم

1- Bowers & Wilkins P5

2- m50

3- سنهایزر (hd25)

سایزش مهم نیست ... به کارت صدای کریتیو تیتانیوم اچ دی وصل می کنم... وضوح صدای بسیار بالا در کنار بیس مناسب رو دنبالشم ... همه جور سبکی بجز رپ و کانتری و کلاسیک گوش میدم ( مخصوصا پاپ وطنی و همینطور ترنس زیاد گو.ش میدم )
قیمتش ملاک نیست ... از کانادا قرار خریداری بشه ...
هدفون هایی که دارم dr dre pro ( اصل) و grado sr 80 , سنهایزر RS140 هستن که نمی خوام دقیقا یک هدفونی بگیرم که عین هدفون هایی که دارم باشه
اگر پیشنهاد دیگه ای هم هست خوشحال میشم بفرمایید
خودم یکم به سمت p5 تمایل دارم

اینم یک لینک از جزئیاتش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون از کمک اساتید

mr6768
27-04-2012, 02:16
سلام ،
اگه بخوام یه akg k99 با یه آمپ FiiO E11 بخرم، انتخاب خوبی هست یا نه ؟
کیفیت خوب میشه ؟
و اینکه هزینش چقدر در میاد ؟
و آیا این آمپ گیر آوردنش تو ایران آسون هست ؟

مرسی ...

salar_221
27-04-2012, 09:46
سلام به همگی
می خوام هدفون جدیدی رو تو این چند روز بخرم اما بین چند مدل موندم

1- Bowers & Wilkins P5

2- m50

3- سنهایزر (hd25)

سایزش مهم نیست ... به کارت صدای کریتیو تیتانیوم اچ دی وصل می کنم... وضوح صدای بسیار بالا در کنار بیس مناسب رو دنبالشم ... همه جور سبکی بجز رپ و کانتری و کلاسیک گوش میدم ( مخصوصا پاپ وطنی و همینطور ترنس زیاد گو.ش میدم )
قیمتش ملاک نیست ... از کانادا قرار خریداری بشه ...
هدفون هایی که دارم dr dre pro ( اصل) و grado sr 80 , سنهایزر RS140 هستن که نمی خوام دقیقا یک هدفونی بگیرم که عین هدفون هایی که دارم باشه
اگر پیشنهاد دیگه ای هم هست خوشحال میشم بفرمایید
خودم یکم به سمت p5 تمایل دارم

اینم یک لینک از جزئیاتش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ct-Details.html%23productSpec)
ممنون از کمک اساتید
با سلام
خوب هستین؟بعد از مدتها یه سری هم اینجا زدین:20:
در مورد هدفونهای انتخابیتون انتخاب بینشون یک مقداری سخته و یه جورایی تخصص بالایی میخواد چون صدای نزدیک به همی دارن.
b&w p5 یا کلا b&w ها که یه زمونی بحثش بود که اقا رضا گفتن که این برند بسیار بنامی هست در زمینه اسپیکر و یکی از بهترینها رو تولید میکنه ولی بصورت تخصصی روی هدفون کار نکرده و نمیکنه و صرفا جهت خالی نبودن عریضه و جذب بازار و کاملا کردن تولیداتش دست به تولید هدفون زده و هدفونهاش بصورت حرفه ای نیستن و نبایدم انتظار انچنانی ازش داشت.که منم کاملا با نظرشون موافقم.
در مورد m50 و hd25 ((البته hd25 1-II و یا hd25 orginal(دو مدل دیگش hd25 خالی و hd25 sp2 کیفیت صدای خوبی نسبت به دو مدل دیگه ندارن .در واقع orginal و 1-II مدلهای بهینه شده هستن)هر دو صدای نزدیک بهم م مشابهی دارن با کمی تفاوت که m50 بیس قوی تری داره و مید hd25 خیلی بهتر هست و تو لاو و های تقریبا وضعیت مشابهی دارن از لحاظ soundstage برتری با m50 هست و کیفیت ساخت و راحتی استفاده البته که hd25 حرف اول رو میزنه.ولی خوب قیمت hd25 بمراتب حدود 2 برابر بیشتر از m50 هست و این از بعضی لحاظ ها کفه ترازو رو سنگینتر میکنه .حالا با توجه به زمان استفادتون از هدفون و هزینه ای که میخواین در نظر بگیرین یه تحقیقاتی بکنین (چون از لحاظ سبک موسیقی هر 3 هدفون مورد نظر کاملا پاسخگو هستن.)و اینکه با این رنج قیمت این هدفونها m50 و hd 25 برترینها هستن.
موفق باشین

---------- Post added at 10:46 AM ---------- Previous post was at 10:41 AM ----------

سلام ،
اگه بخوام یه akg k99 با یه آمپ FiiO E11 بخرم، انتخاب خوبی هست یا نه ؟
کیفیت خوب میشه ؟
و اینکه هزینش چقدر در میاد ؟
و آیا این آمپ گیر آوردنش تو ایران آسون هست ؟

مرسی ...
با سلام
akg k99 نیاز به امپ نداره ولی اگه بدنبال موزیکالیته کردن صداش هستین fiio کلا انتخاب خوبی نمیتونه باشه و مشکله دیگه ای که هست fiio ایران موجود هست ولی فقط یک فروشگاه فعلا موجود داره و اونهم به قیمت 4 برابر قیمت دلاریش تقدیمتون میکنه که با توجه به کیفیت و قدرت درایو fiio بنظرم همون قیمت دلاریش هم زیاده.
شما فعلا بدون نیاز به امپ با کامپوتر و لپتاپ براحتی میتونین از k99 استفاده کنین و با پلیر پرتابل هم تا حدودی که راضی بشین درایو میشه و نیاز به هزینه اضافی نیست.

salar_221
27-04-2012, 09:57
مهدی جان وقتی میخوام یه چیز جدید یاد بگیرم بر میگردم پستهای قبلی رضا رو میخونم و همیشه برام تازه گی داره انگار نه انگار که تا حالا 3 بار خوندمشون و بعضی مسائل رو که تجربه میکنم و دوباره پستهاش رو میخونم و میبینم چقدر دقیق توضیح داده الان که میبینم نیست و واقعا مطلب جدیدی نیست که ازش یاد بگیریم حتی هدفونهای که اون بهمون معرفی کرده بود رو بهم معرفی میکنم و هیچ کدوم جرات نداریم یه هدفون جدید یه مارک جدید رو تهیه کنیم و ازش رویو بدیم و به بقیه معرفی کنم.اکثرا منتظریم رضا بیاد بگه فلان هدفون خوبه همون هدفونی که شاید هر روز از کنارش بیتفاوت رد میشم و تا رضا بگه خوبه همه میریزیم خروار خروار میخریم که یه ماهه همش تموم میشه.
در مورد سنهایزر هم کیه که از این برند خوشش نیاد من که خیلی راحت همیشه میگم امضای صدای سنهایزر رو خیلی دوست دارم صد در صد اقا رضا هم موافقه.
امیدوارم هر جه زودتر بیاد و حتی اگه بخواد ازمون خداحافظی هم بکنه یه فرصت بهمون بده که ازش تشکر کنیم و بگیم اقا رضا خسته نباشین.

dooste.man83
27-04-2012, 10:07
ممنون salar جان منم مثل خیلی های دیگه اینجا با اینکه سنم زیاده اما عاشق صدا هستم و همیشه پست های اساتید رو دقیقا دنبال می کنم
خدمت عزیزت بگم من برادرم بدجور هدفون باز و صدا باز هست و تا دلت بخواد همه جور هدفونی داره یا تست کرده خودش hd25 ( مدل آدیداس ) و m50 و p5 رو داره به من میگه p5 کاملا یک سرو گردن که چه عرض کنم چند سر و گردن از hd25 و m50 بالاتره و اصرار داره من p5 رو بگیرم ( البته از همه هم گرون تر هست ) خودش هم اکثرا از همین p5 استفاده میکنه و مدل ایرفونش هم گرفته ( c5 ) که میگه اونم بینظیره
اما دوست داشتم اساتید هم نظر بدن
از نظر ساخت اسپیکر b&w فقط یک نمونه بگم بهتون اسپیکر هایی داره که دونه ای حدود 30 هزار دلار قیمت دارن یعنی مثلا یک سیستم 1-5 رو در حدود 180 هزار دلار قیمتش هست ....
در زمینه ای که چرا تعداد هدفون هاش کمه خوب بعضی از شرکت های معروف هم کلا با اینکه 10 ها مدل دارن اما درایوی که طراحی کردن کلا 3 یا 4 مدل نیست و در همه هدفون ها همون ها رو استفاده میکنن به عنوان مثال
سنهایزر تمام هدفون های سری 500 اش یک درایو داره ... تستی که انجام شده بود بعد از حدف پد روی گوش hd555 و hd 595 صدای خروجی و فرکانس خروجی و ریز به ریز مشخصاتشون مثل هم بوده و شرکتشون با طراحی پد ها و توری های خاصی که روی درایو قرار میگیره کاری کرده بود که hd 595 بهتر از hd 555 باشه
دلیل طراحی کم درایو هم هزینه ی بسیار بالای این طراحی ها هست و زمان بر بودنش و طراحی درایو جدید احتیاج به امکانات جدید هم داره
کلا انتخاب سختی هست و خودم بین این 3 مدل مردد موندم

سایت خارجی که تست تخصصی و مقایسه ای کرده باشه با نمونه های دیگه اگر می شناسید ممنون میشم معرفی کنید به گفته ی کاربران تو سایت های مثل آمازون نمیشه اعتماد کرد

salar_221
27-04-2012, 10:30
ممنون salar جان منم مثل خیلی های دیگه اینجا با اینکه سنم زیاده اما عاشق صدا هستم و همیشه پست های اساتید رو دقیقا دنبال می کنم
خدمت عزیزت بگم من برادرم بدجور هدفون باز و صدا باز هست و تا دلت بخواد همه جور هدفونی داره یا تست کرده خودش hd25 ( مدل آدیداس ) و m50 و p5 رو داره به من میگه p5 کاملا یک سرو گردن که چه عرض کنم چند سر و گردن از hd25 و m50 بالاتره و اصرار داره من p5 رو بگیرم ( البته از همه هم گرون تر هست ) خودش هم اکثرا از همین p5 استفاده میکنه و مدل ایرفونش هم گرفته ( c5 ) که میگه اونم بینظیره
اما دوست داشتم اساتید هم نظر بدن
از نظر ساخت اسپیکر b&w فقط یک نمونه بگم بهتون اسپیکر هایی داره که دونه ای حدود 30 هزار دلار قیمت دارن یعنی مثلا یک سیستم 1-5 رو در حدود 180 هزار دلار قیمتش هست ....
در زمینه ای که چرا تعداد هدفون هاش کمه خوب بعضی از شرکت های معروف هم کلا با اینکه 10 ها مدل دارن اما درایوی که طراحی کردن کلا 3 یا 4 مدل نیست و در همه هدفون ها همون ها رو استفاده میکنن به عنوان مثال
سنهایزر تمام هدفون های سری 500 اش یک درایو داره ... تستی که انجام شده بود بعد از حدف پد روی گوش hd555 و hd 595 صدای خروجی و فرکانس خروجی و ریز به ریز مشخصاتشون مثل هم بوده و شرکتشون با طراحی پد ها و توری های خاصی که روی درایو قرار میگیره کاری کرده بود که hd 595 بهتر از hd 555 باشه
دلیل طراحی کم درایو هم هزینه ی بسیار بالای این طراحی ها هست و زمان بر بودنش و طراحی درایو جدید احتیاج به امکانات جدید هم داره
کلا انتخاب سختی هست و خودم بین این 3 مدل مردد موندم

سایت خارجی که تست تخصصی و مقایسه ای کرده باشه با نمونه های دیگه اگر می شناسید ممنون میشم معرفی کنید به گفته ی کاربران تو سایت های مثل آمازون نمیشه اعتماد کرد
با تشکر از معرفی هدفون p5
پس انشالله بعد از تهیه یه رویوی خوب هم برامون بزارین تا بیشتر با هاش اشنا بشیم.
اتفاقا همین که پستتون رو دیدم چند تا مقایسه ازش پیدا کردم که متاسفانه وقت نشد همش رو بخونم که اینجا میزارم به زودی هم خودم بخونمشون

مقایسه های خوبی شده از لحاظ صدا و راحتی استفاده و البته قیمت.
امیدوارم مفید واقع بشه.
منتظر رویوی خوبتونم هستیم.
با تشکر

danijon_2006
27-04-2012, 14:10
یه ایرفون خوب میخواستم برای سانسا کلیپ تا حدود 100 تومن.چی پیشنهاد میشه؟

mehdihi
27-04-2012, 14:29
مهدی جان وقتی میخوام یه چیز جدید یاد بگیرم بر میگردم پستهای قبلی رضا رو میخونم و همیشه برام تازه گی داره انگار نه انگار که تا حالا 3 بار خوندمشون و بعضی مسائل رو که تجربه میکنم و دوباره پستهاش رو میخونم و میبینم چقدر دقیق توضیح داده الان که میبینم نیست و واقعا مطلب جدیدی نیست که ازش یاد بگیریم حتی هدفونهای که اون بهمون معرفی کرده بود رو بهم معرفی میکنم و هیچ کدوم جرات نداریم یه هدفون جدید یه مارک جدید رو تهیه کنیم و ازش رویو بدیم و به بقیه معرفی کنم.اکثرا منتظریم رضا بیاد بگه فلان هدفون خوبه همون هدفونی که شاید هر روز از کنارش بیتفاوت رد میشم و تا رضا بگه خوبه همه میریزیم خروار خروار میخریم که یه ماهه همش تموم میشه.
در مورد سنهایزر هم کیه که از این برند خوشش نیاد من که خیلی راحت همیشه میگم امضای صدای سنهایزر رو خیلی دوست دارم صد در صد اقا رضا هم موافقه.
امیدوارم هر جه زودتر بیاد و حتی اگه بخواد ازمون خداحافظی هم بکنه یه فرصت بهمون بده که ازش تشکر کنیم و بگیم اقا رضا خسته نباشین.

دوست عزیز این پست های اقا رضا رو نقل قول کن میدونی که 600 تا صفحه!!!

salar_221
27-04-2012, 14:54
دوست عزیز این پست های اقا رضا رو نقل قول کن میدونی که 600 تا صفحه!!!

سلام
نيازي به نقل قول همشون نيست ميتونين روي اي دي ايشون كليك كنين و گزينه more post from rezaomido رو بزنين تمام پستهاشون رو مياره و مطمعن باشين كه همه پستهاشون يك كلاس اموزشي اكادميك هست
موفق باشين

CYRUS-72
27-04-2012, 15:10
با سلام به خاطر سایت خوبتون تبریک میگم من همین الان عضو شدم یه سوال و مشاوره ای داشتم
من میخوام یه هدست بخرم به مدت 5 سال هندسفری استفاده میکنم و در همین حد بگم که من سنسیشن گرفتم گوشی و از هندسفری بیتس استفاده میکنم پیشنهادتون برای هدست چیه ؟؟
البته زیاد پول ندارم زیر 100 تومان باشه
لطفا بهترین رو در این قیمت معرفی کنید

CYRUS-72
27-04-2012, 15:19
با سلام ببخشید تا حدود قیمت 100 هزارتومان و یکم اینور اون ور بهترین هدستی که میتونم بخرم رو لطفا معرفی کنید
من با هندسفری حال میکردم تا الان {بیتس که روی گوشی سنسیشن هست } ولی حالا میخوام هدست بگیرم
لطفا بهترین رو تو این قیمت 100 نومان معرفی کنید و بگید که آیا از هندسفری بیتس که من دارم بهتر خواهد بود یا نه
چون واقعا بیتس گوشمو خیلی اذیت میکنه

dooste.man83
27-04-2012, 16:09
با تشکر از معرفی هدفون p5
پس انشالله بعد از تهیه یه رویوی خوب هم برامون بزارین تا بیشتر با هاش اشنا بشیم.
اتفاقا همین که پستتون رو دیدم چند تا مقایسه ازش پیدا کردم که متاسفانه وقت نشد همش رو بخونم که اینجا میزارم به زودی هم خودم بخونمشون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fhead-fi%2F120132-b-w-p5-vs-audio-techinca-m50.html)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fforum%2Fheadphones-etc%2Fsennheiser-hd25-1-vs-beyerdynamic-t50p-vs-bw-p5s)

مقایسه های خوبی شده از لحاظ صدا و راحتی استفاده و البته قیمت.
امیدوارم مفید واقع بشه.
منتظر رویوی خوبتونم هستیم.
با تشکر
salar جان ممنون میشم مقایسه ها رو اگر خوندی نظر خودت رو هم بگی
متاسفانه چون تو ایران هم کسی صدای این هدفون رو نشنیده نمیشه دقیق در موردش نظر داد
p5 جزو بهترین ها که هست اما اینکه نسبت به دو مدل دیگه ای که گفتم هم بهترینه یا نه این من رو به شک انداخته

salar_221
27-04-2012, 16:31
با سلام ببخشید تا حدود قیمت 100 هزارتومان و یکم اینور اون ور بهترین هدستی که میتونم بخرم رو لطفا معرفی کنید
من با هندسفری حال میکردم تا الان {بیتس که روی گوشی سنسیشن هست } ولی حالا میخوام هدست بگیرم
لطفا بهترین رو تو این قیمت 100 نومان معرفی کنید و بگید که آیا از هندسفری بیتس که من دارم بهتر خواهد بود یا نه
چون واقعا بیتس گوشمو خیلی اذیت میکنه

سلام
صداش اذيت ميكرد يا خود هدفون؟چون خيلي مهمه كه مشكل از صدا هست يا حالت قرار گيري هدفون داخل گوش.البته اگه اشتباه نكنم بيس بيش از حدش ناراحتتون كرده باشه.
اگه اينطور باشه يه نگاهي به creative ep630 وpanasonic hje300 بندازين .هدفونهاي خوبي هستن
البته اگر مشكل از خود هدفون باشه ميتونين از هدفونهاي سنهايزر هم انتخاب كنين.

salar_221
27-04-2012, 17:04
salar جان ممنون میشم مقایسه ها رو اگر خوندی نظر خودت رو هم بگی
متاسفانه چون تو ایران هم کسی صدای این هدفون رو نشنیده نمیشه دقیق در موردش نظر داد
p5 جزو بهترین ها که هست اما اینکه نسبت به دو مدل دیگه ای که گفتم هم بهترینه یا نه این من رو به شک انداخته

چشم حتما برسي ميكنم .
راستش قبلا كه با b&w اشنا نشده بودن از بين هدفونهاي موجود حتي با وجود hd25 اول m50 روبخاطر soundstage اش انتخاب كردم با اينكه علاقه شديدي به sennheiser دارم hd25 رو براي بعدها نگه داشتم فقط بخاطر استايلش كه زياد مورد پسند من نيست ولي حتما مدل 1-II روتهيه ميكنم .
در كل m50 نه تنها از نظر ما بلكه از نظر بسياري از اساتيد جزو بهترينها و بين ١٠ هدفون برتر دنيا قرار داره و همچنان اين جايگاه رو حفظ كرده و فكر كنم حفظ خواهد كرد.و از جمله هدفونهايي هست كه هيچ وقت خريدارهاش رو از خريدشون پشيمون نميكنه.
Hd25 هم نظرات خيلي مثبتي رو دربارش خوندم و تستي كه ازش داشتم (البته مدل orginal) صداي خيلي خوب و بازي داشت ولي همونطور كه گفتم استايل earpad و مدل دي جي بودنش راضيم نكرد.
در مورد b&w كه اول بايد رويو هاي خود هدفون و مزيتها و معايبش رو مطالعه كرد و بعد از اون بدنبال مقايسه با بقيه هدفونهاي هم رده اي اون بود .لطفا شما هم نظر برادرتون رو در بارش با ما در ميون بزارين بهمراه رويوهاي موجود مقايسه رو بعدا انجام بديم.
با تشكر

CYRUS-72
27-04-2012, 17:24
سلام
صداش اذيت ميكرد يا خود هدفون؟چون خيلي مهمه كه مشكل از صدا هست يا حالت قرار گيري هدفون داخل گوش.البته اگه اشتباه نكنم بيس بيش از حدش ناراحتتون كرده باشه.
اگه اينطور باشه يه نگاهي به creative ep630 وpanasonic hje300 بندازين .هدفونهاي خوبي هستن
البته اگر مشكل از خود هدفون باشه ميتونين از هدفونهاي سنهايزر هم انتخاب كنين.
ممنون دوست من این کریتیوی که شما گفتید که هندسفری هست قیمت هم زده 18 تومان
من دنبال یه هدفون {از اون بزرگا که بیس قوی دارن میگردم}
برعکس این بیتس {البته هندسفری } اصلا بیس نداره میخوام گوشم از بیس بترکه
تا 100 هزار تومان قویترین و بیس دار ترین هدفون بزرگ :31: چی میتونم بگیرم که البته صداش از هندسفری خودم خیلی بهتر باشه ؟؟؟

artara74
27-04-2012, 17:59
کسی می دونه Klipsch s4 از کجا می تونم بخرم؟ اصلا وقت گشتن پایتخت و ولیعصر و جمهوری ندارم.

CYRUS-72
27-04-2012, 18:13
تا 100 هزار تومان قویترین و بیس دار ترین هدفون بزرگ :31: چی میتونم بگیرم که البته صداش از هندسفری خودم خیلی بهتر باشه ؟؟؟
آقا لطفا جواب بدید

salar_221
27-04-2012, 19:22
هدفون بزرگ یعنی فول سایز؟
اگه فولسایز منظورتون باشه با بودجه مورد نظرتون که بیس قوی داشته باشه میتونین pioneer se-m290 رو تهیه کنین
موفق باشین

zitiyash
27-04-2012, 19:58
کسی می دونه Klipsch s4 از کجا می تونم بخرم؟ اصلا وقت گشتن پایتخت و ولیعصر و جمهوری ندارم.
من چند روز پیش یه s4i از فروشگاه الماس بازار پایتخت خریدم 190 هدفونشم اصله کیفیتشم خیلی عالیه اگه در موردش سوالی داری بپرس بهت میگم. در ضمن چون یه مانستر دارم میگیرم شاید بفروشمش.اگه نوشو پیدا نکردی....

CYRUS-72
27-04-2012, 20:13
آقا سالار خیلی ممنون از جوابتون
میشه لطف کنید بگید هدفون ها کلا چند سایز هستند ؟
یکی هم اینکه این مدلی که فرمودید رو اگه با هندسفری خودم [بیتس که روی گوشی سنسیشن بود }مقایسه کنیم چقدر تفاوت دارن ؟؟؟
ارزش پولی که میدم رو داره ؟؟؟

Milad4171
27-04-2012, 20:34
من چند تا مدل مد نظرم هست. يكي دوستان كه klipsch image S4 رو ميعرفي كرد كه در برابر هدفون خودم كه كريتيو 630 هست حتي دسييبل و فركانسش ضعيفتره! (‌حالا كيفيتش تو چيه شايد فقط دكمه هاي روي سيمش هست واسه بك و فوروارد‌)

دو مدل AKG هم ديروز ديدم .مدل 330 و 321. كه جفتش رو چك كردم فقط 1 ميلي وات تفاوت داشتن . حتي دسيبلشون از كريتيو خودم هم كمتر بود باز!
در مورد بيتس هم كه هييچ! طي تحقيقات من كلا برند فيكي شده تو بازار. فقط بخاطر اينكه مارك هست قيمت نوجومي داره!

برند آلماني الان چي تو بازار داريم؟؟؟

t-jays
27-04-2012, 20:53
سلام بچه ها
نظرتون در مورد ath-sj55 چیه؟
به نظرتون زیر 200 تومن چه انتخاب هایی دارم
میخوام تو خیابون هم بتونم استفاده کنم و پورتیبل باشه
سبک بیشتر pop و rock
پلیر هم i9 و آمپ هم fiio e11
مرسی:11:

citrix
27-04-2012, 20:54
سلام
نظرتون راجع به هدفونای بیتس چیه ؟ Beats

Milad4171
27-04-2012, 21:10
كليپش(klipsch) دو تا مدل داره كه تفاوت قيمتش 40 دلاره!
اين دو تا مدل يه فرقي با هم دارن؟
Klipsch Image S4 In-Ear Headphones ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و
Klipsch Image S4A Headphones ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته يكيش رو زده اندرويد!!!!‌( بعدش يه چيزي اين هدفون ها روي پليرهاي تعريف شده هستش؟؟‌يا كار نميكنه؟ )

---------- Post added at 10:10 PM ---------- Previous post was at 10:06 PM ----------

سلام

خوبه ولي هرچي تو بازاره قلابيه! نه يكي نه دوتا از چندين نفر فروشنده پرسيدم گفت قلابيه! فقط بخاطر اينكه مارك هست ملت ميخرن . واسشون مهم نيست كه اصله يا قلابي! بقيه برند ها رو نميدونم ولي AKG رو گفتن اصل هست اگه شركتي باشه!‌

CYRUS-72
27-04-2012, 21:12
آقا سالار خیلی ممنون از جوابتون
میشه لطف کنید بگید هدفون ها کلا چند سایز هستند ؟
یکی هم اینکه این مدلی که فرمودید رو اگه با هندسفری خودم [بیتس که روی گوشی سنسیشن بود }مقایسه کنیم چقدر تفاوت دارن ؟؟؟
ارزش پولی که میدم رو داره ؟؟؟
آقا خواهشا یه نفر جواب منم بده

t-jays
27-04-2012, 21:16
كليپش(klipsch) دو تا مدل داره كه تفاوت قيمتش 40 دلاره!
اين دو تا مدل يه فرقي با هم دارن؟
Klipsch Image S4 In-Ear Headphones ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fheadphones%2Fklipsch-image-s4-in%2F4505-7877_7-33577358.html)
و
Klipsch Image S4A Headphones ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fheadphones%2Fklipsch-image-s4a-headphones%2F4505-7877_7-35025068.html)

البته يكيش رو زده اندرويد!!!!‌( بعدش يه چيزي اين هدفون ها روي پليرهاي تعريف شده هستش؟؟‌يا كار نميكنه؟ )

---------- Post added at 10:10 PM ---------- Previous post was at 10:06 PM ----------

خوبه ولي هرچي تو بازاره قلابيه! نه يكي نه دوتا از چندين نفر فروشنده پرسيدم گفت قلابيه! فقط بخاطر اينكه مارك هست ملت ميخرن . واسشون مهم نيست كه اصله يا قلابي! بقيه برند ها رو نميدونم ولي AKG رو گفتن اصل هست اگه شركتي باشه!‌
مدل دوم برای استفاده با دستگاهای آندروید مناسبه
با دکمه هاش صدارو کم و زیاد و آهنگ رو pause قرار میده

mansell
28-04-2012, 12:24
سلام

هدفونای متوسط (حتی رو به پایینی هستن) با توجه به قیمت بالایی که دارن این شرکت از طریق تبلیغات بسیار گسترده ای که داشته تونسته محصولاتش رو توی همه جای دنیا از جمله اینجا خوب بفروشه .فروش بالاش سبب شده چینی ها به خاطر سود زیادی که داره بیان مدل های فیک و های کپی رو تو بازار بریزن و خریداری که توی انتخاب هدفون سر در گم شده رو با ظاهر جذابش وادار کنه که فک کنه داره بهترین هدفون دنیا رو(متاسفانه ادعایی که خود مانستر داره)می خره و وقتی یه مقدار دقیقتر میشه متوجه میشه حتی به نسبت یک دهم محصولی با همون قیمت صدای چشمگیری نداره چون صدای بوومی داره و جزییات توش محوه حتی توی اوریجنالهاش.توصیه اکید اینه که نخرید به هیچ عنوان ذائقه موسیقی خودتون رو خراب نکنید.

salar_221
28-04-2012, 13:59
آقا خواهشا یه نفر جواب منم بده

هدفونها كلا سه مدل هستن
١-inear يا داخل گوشي
٢-earpad يا رو گوشي
٣-فول سايز كه كل گوش رو پوشش ميده و از earpad بزرگتر هست
بله ممكن از بعضي لحاضها بهتر باشه ولي بستگي داره شما از چه نظر بخوايين مقايسشون كنين.چون در يك سبك و نوع نيستن .

salar_221
28-04-2012, 14:06
امروز اومدم وضعيت و موجودي بازار رو برسي كنم.با دفتر مركزي اواسان هم صحبتي داشتم.هدفونهاي زيادي جديدا وارد كردن كه متاسفانه فرصت تستشون رو ندارم.چند جايه ديگه هم بايد سر بزنم وچند تا نمايندگي ديگه.فعلا فقط ميتونم قيمتها رو برسي كنم .اگه بتونم امروز به همجا سر بزنم فردا بصورت جمعبندي نتيجه رو خدمتتون عرض ميكنم.فعلا تا فردا off ميشم. فكر كنم با خبراي خوبي برگردم

salar_221
28-04-2012, 15:32
بالاخره klipsch s4 پيدا كردم .بقيمت ١١٠ هزار تومان.
مجتمع پايتخت طبقه اول واحد ١٠٩ برندكام رايانه
مباركتون باشه

mehdihi
28-04-2012, 15:35
هدست philips SHM7110U رو تو سایت فلیپس £29.99 گذاشته به پول ما یعنی چقدر؟

artara74
28-04-2012, 15:40
دوستان نظرتون در مورد Moshi Vortex چیه؟
روی i9

ashkankhoshtip
28-04-2012, 16:46
بنام خدا.دوستان من یه گوشی گالاکسی 2 و یه ایرفون creative ep 630 دارم.یکی از دوستام ایرفون گوشیش رو که sensation xe هستش و ایرفونش هم i beats monster میخواد 120 تومن بفروشه.به نظر شما بخرمش؟البته میدونم که ایر فونش در مقایسه با ایرفون 30 تومنی من خیلی سرتره ولی بازم ممنون میشم راهنمایی کنید که همینو بگیرم یا ایرفون بهتر دیگه ای تو این رنج قیمت وجود داره؟انتظارات من بیس عالی و صدای با کیفیت خیلی خوب هستش.همه سبکها رو هم گوش میکنم.ممنون و موفق باشید

Milad4171
28-04-2012, 17:50
بالاخره klipsch s4 پيدا كردم .بقيمت ١١٠ هزار تومان.
مجتمع پايتخت طبقه اول واحد ١٠٩ برندكام رايانه
مباركتون باشه

آقا در مورد klipsch s4 من خيلي تحقيق كردم به مراتب قيمت بهتري داره. اگه واقعا خوب بود و قابل قبوله (‌نه كه بخواي احساساتي برخورد كنيااا . اگه اينكاره هستي خوب چكش كن ) من برم سمتش و ديگه كارو تموم كنم!؟

واسه من يه هدفون خوب فقط دسيبل بالاش نيست. آخه گوش چقدر ظرفيت صداي بلند رو داره. كيفيت خوب مهمه واسم. فكر كنم 109DB بود.
بعدش دكمه هاي بك و فرواردش واسه پلير تعريف شده هست؟ چون شنيدم اين هدفون ديفالت آي فون هست!

Milad4171
28-04-2012, 17:58
اين لينك هم جالبه يه چيزي مثل Data Sheet مدل klipsch s4 هست

Image S4 Cut Sheet (ttp://mediacdn.shopatron.com/media/mfg/3579/media_document/live_1/ImageS4CutSheet.pdf?1288063780)

و اينم يه لينك ديگه :‌

Image S4 Manual ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع:

artara74
28-04-2012, 19:47
خوب حالا که S4 پیدا شد دوستان نظر دیگه ای توی این قیمت ندارن؟
من قابلیت خرید از خارج کشور هم دارن ،یکی از دوستان Q350 AKGرو معرفی کردن. قیمتش چقدر در میاد؟

در مورد S4 شنیدم مید های عالی ای نداره.

Rey_619
28-04-2012, 19:53
آقا در مورد klipsch s4 من خيلي تحقيق كردم به مراتب قيمت بهتري داره. اگه واقعا خوب بود و قابل قبوله (‌نه كه بخواي احساساتي برخورد كنيااا . اگه اينكاره هستي خوب چكش كن ) من برم سمتش و ديگه كارو تموم كنم!؟

واسه من يه هدفون خوب فقط دسيبل بالاش نيست. آخه گوش چقدر ظرفيت صداي بلند رو داره. كيفيت خوب مهمه واسم. فكر كنم 109DB بود.
بعدش دكمه هاي بك و فرواردش واسه پلير تعريف شده هست؟ چون شنيدم اين هدفون ديفالت آي فون هست!
سلام دوست عزیز تا آقا سالار off هستند امیدوارم بتونم کمکتون کنم من خودم هدفون klipsch s4 رو دارم و رازی هستم بعد این هدفون سه مدل داره s4 Image که دکمه کنترل نداره و با همه پلیرها سازگاری داره و مدل s4a که مخصوص موبایل های اندروید هست و s4i که برای آیفون هست و هدفون klipsch صدای بمی داره.
موفق باشید.

والـ Vallio ـیو
28-04-2012, 20:01
من قابلیت خرید از خارج کشور هم دارن ،یکی از دوستان Q350 AKGرو معرفی کردن. قیمتش چقدر در میاد؟

بیا برو این کوئنسی جونزرو بگیییییییییییر دیگه :37::42::42: ....

Milad4171
28-04-2012, 20:04
كليپش صداي بمي داره - AKG صداي تيز و زيري داره. هدفون خودم كه نميتونم بهش بگم دره پيت چون سايت Cnet خيلي در موردش گفته كه با قيمت كمي كه داره كيفيت خوبي به مراتب داره ( Crative ep630)
هدفون خودمم بم هست صداش!‌البته بم زياد هم خيلي خوب نيست چون باعث ميشه فركانس هاي مختلف توي دسيبل بالا به صورت صدا بد كيفيت خودش رو نشون بده!

Rey_619
28-04-2012, 20:04

اگه قابلیت خرید از خارج از کشور رو دارید هدفون های Bose ie2 با قیمت 99 دلار و ، shure se215 با قیمت 119 دلار گزینه های خوبی بغیر از Klipsch هستند.
موفق باشید.

artara74
28-04-2012, 20:13
اگه قابلیت خرید از خارج از کشور رو دارید هدفون های Bose ie2 با قیمت 99 دلار و ، shure se215 با قیمت 119 دلار گزینه های خوبی بغیر از Klipsch هستند.
موفق باشید.

من دارم تو قیمت 110 تومن می گم!!!
شما با دلار 1800 حساب کنید. من نوجوونم، دانش آموزم، پول زیادی ندارم :31:

Rey_619
28-04-2012, 20:45
خب شما تا 110 تومن همین klipsch گزینه خوبی برای شما هست ، البته هدفون Jvc fx300 هم با همین قیمت هست که صدای بازی داره و مدل ارزون تر و با کیفیت بیس خوبی هم هست Jvc fxc80 که 59 دلار هست و بسیار شیک که این مدل تو ایران نیست.

CYRUS-72
28-04-2012, 22:42
با سلام
ببخشید من خیلی تایپکو گشتم آخرش فهمیدم باید بگم سلیقمو و صدایی که دوست دارم رو تا دوستان راهنماییم کنم
ببینید من از صدای زیر اصلا خوشم نمیاد و به همین دلیل اون قدر از این بیتس لعنتی {هندسفریش البته } استفاده کردم که بعضی موقعا گوشم سوت میکشه از بس که صداش بلند و بیس بسیار ضعیفه
ببینید دوستان تا حد 100 هزار تومان حالا یا فول سایز یا رو گوشی {اصلا هندسفری نگید } بهترینی که میتونم بخرم چی هست
صدای بیس برام از همه مهمتره
از صدای زیر هم اصلا خوشم نمیاد کیفیت برام از همه چی مهمتره بیشتر هم آهنگ های ایرانی گوش میدم
ممنون میشم کمکم کنید بدجور گیرم

danijon_2006
29-04-2012, 00:34
یه هدفون که کیفیت صدای خوبی داشته باشه میخوام فعلا اینا مد نظرم هست
sennheiser cx300II
akg k330 and 340
klipsch image s4
shure se102
sony mdr-ex500lp
sony mdr-nc13
اگه دوستان مدلای دیگه هم مد نظر دارن بگن که قیمتشون تو رنج همینا باشه از بین اینا هم بهترین رو بگن کدومه
در ضمن برای ست کردن روی یدونه cowon i9 میخوام

salar_221
29-04-2012, 08:35
هدست philips SHM7110U رو تو سایت فلیپس £29.99 گذاشته به پول ما یعنی چقدر؟
با سلام
یعنی اینکه حتی اگه یورو رو 1000 تومان هم حساب کنین بازم گرونه و ارزش این هزینه رو نداره.من تقریبا 80% هدفونهاش رو تست کردم همشون تقریبا مثل همن.

---------- Post added at 09:35 AM ---------- Previous post was at 09:33 AM ----------

دوستان نظرتون در مورد Moshi Vortex چیه؟
روی i9
سلام
هدفون متوسطی هست .میتونین با همین هزینه هدفونهایی با صدای خیلی بهتر تهیه کنین که اگه یه روزی خواستین فایل flac هم گوش کنین هدفونتون قدرت پخش حداقل نیمه کاره اهنگ رو داشته باشه .
موفق باشین

salar_221
29-04-2012, 08:55

سلام
اتفاقا موسیقی رو باید احساسی باهاش برخورد کنی که ازش لذت ببری.:20:
حالا بطور کل احساسی یا منطقی یا هر حالتی که حساب کنین بله هدفون خوبی هست و تا تموم نشده عجله کنین.
ضمنا این اعداد و ارقام تویه کاغذ که برای هدفونها میدن دلیل بر کیفیت یا بالا بودن صدا نیست.البته تو هدفونهای حرفه ای خیلی نزدیک هست ولی باز دلیل نمیشه.صدایه هدفونها با هم فرق میکنه و هر کدوم برای یه سبکی هست که اینها با اطلاعات وارد شده تو توضیحات به هیچ عنوان نوع صدا رو مشخص نمیکنه .در کل از این اطلاعات فقط امپدانس و حساسیت برای درایو شدن صحیح هدفونتون با پلیرتون استفاده کنین.
موفق باشین

---------- Post added at 09:45 AM ---------- Previous post was at 09:41 AM ----------

با سلام
مگه akg q350 مید و های عالی داره؟
با توجه به تجربه خودم و نظرات دوستان و اساتید فکر نمیکنم s4 تو مید و های مشکلی داشته باشه بنظر من حتی با یه هدفون حرفه ای که نمیتونم الان مدلش رو بگم و فقط قیمتی معادل 500 هزار تومان داره برای من اماتور شاید فقط 5% اختلاف کیفیت داره.من که نتونستم براش ایرادی بگیرم اونم با این قیمت خیلی پایینی که داره و این صدای فوق العاده.
موفق باشین

---------- Post added at 09:49 AM ---------- Previous post was at 09:45 AM ----------

كليپش صداي بمي داره - AKG صداي تيز و زيري داره. هدفون خودم كه نميتونم بهش بگم دره پيت چون سايت Cnet خيلي در موردش گفته كه با قيمت كمي كه داره كيفيت خوبي به مراتب داره ( Crative ep630)
هدفون خودمم بم هست صداش!‌البته بم زياد هم خيلي خوب نيست چون باعث ميشه فركانس هاي مختلف توي دسيبل بالا به صورت صدا بد كيفيت خودش رو نشون بده!
سلام
خوب دوست عزیز این تفاوت صدا ها بخاطر اینکه هر هدفونی برای یه سبک خاصی مناسب هست.
شما سبک مورد علاقتون رو و هم چنین سورس پلیرتون رو معرفی کنین بهمراه هزینه مورد نظرتون تا دوستان راحت راهنمایتون کنن و شما هم با هدفون مناسب سبکتون از اهنگهای مورد علاقتون لذت ببرین.

---------- Post added at 09:53 AM ---------- Previous post was at 09:49 AM ----------

موفق باشید.
با سلام و تشکر از rey_619 عزیز
البته bose ie2 تو مجتمع پایتخت بقیمت مناسب موجود هست و اونطور که یکی از دوستان قبلا اعلام کردن shure هم موجود شده فقط کمی قیمتش بالا بود.خودم وقت نکردم یه سر به نمایندگیش بزنم ولی فعلا با این وضعیت قیمت دلار که خدا رو شکر گویا داره پایین میاد خرید از خارج هم همین قیمت نمایندگی تموم خواهد شد.با تشکر

---------- Post added at 09:55 AM ---------- Previous post was at 09:53 AM ----------

:31::31::31:
فعلا که با همین دانش اموز بودنتون تجهیزاتتون از ما بیشتره.
:31::31::31:

Milad4171
29-04-2012, 08:57
من AKG رو تست كردم .خيلي صداي تيزي داره. بيس كمي هم داره.
من خودم كليپش مد نظرم هست. چون توي سايت Cnet هم هدفون خوبي رو معرفي كرده و توي بهترين هدفون هاي سال 2012 تا امروز جزو بهترين ها بوده.
ولي خوب من ميخوام هم صداي صافي داشته باشه هم بيس خوبي داشته باشه. امروز ميخوام برم پايتخت كه بخرم. اگه بگذارن قبلش تست كنم.
تا 150 ميخوام هزينه كنم! والبته پليرم هم Cowon i10 هست!

salar_221
29-04-2012, 09:11
با سلام
ببخشید من خیلی تایپکو گشتم آخرش فهمیدم باید بگم سلیقمو و صدایی که دوست دارم رو تا دوستان راهنماییم کنم
ببینید من از صدای زیر اصلا خوشم نمیاد و به همین دلیل اون قدر از این بیتس لعنتی {هندسفریش البته } استفاده کردم که بعضی موقعا گوشم سوت میکشه از بس که صداش بلند و بیس بسیار ضعیفه
ببینید دوستان تا حد 100 هزار تومان حالا یا فول سایز یا رو گوشی {اصلا هندسفری نگید } بهترینی که میتونم بخرم چی هست
صدای بیس برام از همه مهمتره
از صدای زیر هم اصلا خوشم نمیاد کیفیت برام از همه چی مهمتره بیشتر هم آهنگ های ایرانی گوش میدم
ممنون میشم کمکم کنید بدجور گیرم

با سلام
احتمالا بیتس شما اصل نبوده چون کلا امضای بیتس ها بیس بومی و خیلی قوی هست که کلا فرکانسهای میانی رو میپوشونه.
اهنگهای ایرانی چه سبکی رو گوش میدین؟پاپ یا رپ یا سنتی و ....
چون بیس قوی بیشتر برای سبکهای الکترونیک و زیرشاخه های اون کاربرد داره.
هدفون فول سایز با بودجه مورد نظر که بیس قوی داشته باشه میتونین pioneer se-m390 رو تهیه کنین.خرید اینترنتی هم میتونین انجام بدین.
موفق باشین

ashkankhoshtip
29-04-2012, 09:52
بنام خدا.دوستان من یه گوشی گالاکسی 2 و یه ایرفون creative ep630 دارم.از کیفیتش هم راضی هستم.ولی یکی از دوستان یه ایرفون ibeats monster داره که مال گوشیش هستش.(گوشیش هم sensation xe هستش)که 120 تومن میفروشه.نظر شما چیه؟همینو بخرم یا تو این رنج قیمت ایرفون بهتری هست؟انتظارات من بیس عالی و کیفیت صدای عالی هستش.ممنون و موفق باشین

salar_221
29-04-2012, 09:58
یه هدفون که کیفیت صدای خوبی داشته باشه میخوام فعلا اینا مد نظرم هست
sennheiser cx300II
akg k330 and 340
klipsch image s4
shure se102
sony mdr-ex500lp
sony mdr-nc13
اگه دوستان مدلای دیگه هم مد نظر دارن بگن که قیمتشون تو رنج همینا باشه از بین اینا هم بهترین رو بگن کدومه
در ضمن برای ست کردن روی یدونه cowon i9 میخوام
با سلام
همه این هدفونهایی که لیست تهیه کردین هدفونهای خوبی هستن و کیفیت صدای خوبی دارن فقط بعضی هاش برای یه سبکهای خاصی بیشتر کاربرد داره.و همه اینها با پلیرتون کاملا بصورت عالی درایو میشن.فقط میمونه سبک مورد نظرتون .
بعنوان مثال cx300II مید عالی های خوب و بیس متعادل رو به ضعیف
klipsch بیس قوی و خوب مید و های خوب بیشتر برای سبک الکترونیک ولی بقیه سبکها هم مشکلی نداره
shure se 102 مید خوب های کمی تیز و بیس خوب تقریبا برای همه سبکها
akg ها بیس خوب مید متوسط و های تیز
و sony ex 500 بیس خیلی خیلی قوی بقیه فرکانسها رو من زیاد نتونستم تشخیص بدم
و mdr nc13 هم هدفون خوبیست فقط رو قضیه نویز کنسلینگ تاککید شده و جایه باطریش مشکل ساز هست.مید خوب بیس قوی و های نسبتا خوبی داره.
بهر حال با بیان نوع سبکتون بهتر میشه راهنماییتون کرد.
موفق باشین

salar_221
29-04-2012, 10:28
با سلام و خسته نباشین
نتیجه یک روز گشت و گزار و تحقیق در باره موجودی بازار (البته جمهوری رو متاسفانه وقت نشد برسی کنم)
اول اینکه واقعا هدفونهای خوبی وارد کردن و واقعا هم وضعیت موجودی خیلی بهتر از قبل شده .بطوری که تقریبا میشه گفت اکثر هدفونهای اماتور معروف رو موجود دارن و یه سری دیگه که صحبتش با نمایندگی ها و بعضی شرکتهای وارد کننده داشتم قراره وارد کنن.مثل شرکت اواسان که محصولات اپل رو وارد میکنه .
با چند تا از شرکتها که واد کننده محصولات سنهایزر و audio technica و klipsch , bose .skullcandy , ... هم صحبت کردم که گفتن بزودی محصولات جدیدشون میرسه.(بعضی هاش گفتن تا یک ماه)
امپلی فایر پرتابل متاسفانه فقط fiio اونهم بتعداد فراوان (تقریبا همه فروشگاه های پایتخت) با همون قیمت چند برابر دلاریش موجود دارن .که با بعضیهاشون که بحث کردم اصلا اطلاعاتی در بارش نداشتن و فقط میگفتن همین رو برامون میارن و براشون هم جالب نبود با مدل های دیگه ای اشنا بشن.
قیمت دلار هم که خوشبختانه رو بکاهش هست و قیمت محصولات هم داره حالت منطقی تری بخودش میگیره.با شرکت امرتات صحبتی داشتم که محصولات جدید cowon رو بزودی موجود خواهند کرد با قیمتهای پایینتر.
در مورد هدفونها همونطور که گفتم تنوع زیاد شده حالا تو فرصت بعدی حتما به جمهوری خواهم رفت که فکر کنم وضعیت اونجا بهتر باشه و فعلا منتظر لیست موجودی بهمراه قیمت شرکتها هستم که قرار شده برام بفرستن که حتما تو فروم نمایندگیها و لیست محصولات قرار میدم .
ولی هدفونهای جدیدی هم از pioneer .skullcandy,jbm,bose.audio technica ,, ... یه سری دیگه که یاداشت کردم الان یادم نیست و کلی beats و sennheiser تقلبی که تو روی من با اعتماد بنفس خیلی زیاد میگفتن اصل هست و چند تا هدفون جدید از tdk و jvc هم دیدم و چند تا مارک نا اشنا .کلا از دفعه قبل که رفته بودم خیلی بهتر شده بود و اگه بهتر و با وقت و حوصله بیشتر بگردین حتما هدفونهای بهتری هم پیدا میکنین ولی klipsch که میگفتین پیدا نمیشه خیلی راحت و همون طبقه اول موجود بود همه مدلهاش رو هم داشت و با قیمت خیلی خیلی پایینتر ار قبل.کم کم پایتخت به بازار هدفون تبدیل میشه.
فردا یه سفر خارج از کشور دارم امیدوارم بتونم هدفونهای الکترو استاتیک رو تجربه کنم و شایدم بتونم تهیه کنم و با خبر های جدید تر و بهتری برگردم.
برای هممون ارزوی موفقیت میکنم.

CYRUS-72
29-04-2012, 11:20
با سلام
احتمالا بیتس شما اصل نبوده چون کلا امضای بیتس ها بیس بومی و خیلی قوی هست که کلا فرکانسهای میانی رو میپوشونه.
اهنگهای ایرانی چه سبکی رو گوش میدین؟پاپ یا رپ یا سنتی و ....
چون بیس قوی بیشتر برای سبکهای الکترونیک و زیرشاخه های اون کاربرد داره.
هدفون فول سایز با بودجه مورد نظر که بیس قوی داشته باشه میتونین pioneer se-m390 رو تهیه کنین.خرید اینترنتی هم میتونین انجام بدین.
موفق باشین
ممنون سالار جان من ایرانی پاپ گوش میدم و از راک هم متنفرم
آره شاید اصل نبوده چون خیلی گوشمو اذیت میکنه واسه این میخوام دیگه یه هدفونی باشه که بترکونم {قویترین بیس ممکن البته در حد 100 هزارتومان } پیشنهاد شما چیه ؟؟؟؟؟؟

mahdigholami
29-04-2012, 11:32
با سلام و خسته نباشین
نتیجه یک روز گشت و گزار و تحقیق در باره موجودی بازار (البته جمهوری رو متاسفانه وقت نشد برسی کنم)
اول اینکه واقعا هدفونهای خوبی وارد کردن و واقعا هم وضعیت موجودی خیلی بهتر از قبل شده .بطوری که تقریبا میشه گفت اکثر هدفونهای اماتور معروف رو موجود دارن و یه سری دیگه که صحبتش با نمایندگی ها و بعضی شرکتهای وارد کننده داشتم قراره وارد کنن.مثل شرکت اواسان که محصولات اپل رو وارد میکنه .
با چند تا از شرکتها که واد کننده محصولات سنهایزر و audio technica و klipsch , bose .skullcandy , ... هم صحبت کردم که گفتن بزودی محصولات جدیدشون میرسه.(بعضی هاش گفتن تا یک ماه)
امپلی فایر پرتابل متاسفانه فقط fiio اونهم بتعداد فراوان (تقریبا همه فروشگاه های پایتخت) با همون قیمت چند برابر دلاریش موجود دارن .که با بعضیهاشون که بحث کردم اصلا اطلاعاتی در بارش نداشتن و فقط میگفتن همین رو برامون میارن و براشون هم جالب نبود با مدل های دیگه ای اشنا بشن.
قیمت دلار هم که خوشبختانه رو بکاهش هست و قیمت محصولات هم داره حالت منطقی تری بخودش میگیره.با شرکت امرتات صحبتی داشتم که محصولات جدید cowon رو بزودی موجود خواهند کرد با قیمتهای پایینتر.
در مورد هدفونها همونطور که گفتم تنوع زیاد شده حالا تو فرصت بعدی حتما به جمهوری خواهم رفت که فکر کنم وضعیت اونجا بهتر باشه و فعلا منتظر لیست موجودی بهمراه قیمت شرکتها هستم که قرار شده برام بفرستن که حتما تو فروم نمایندگیها و لیست محصولات قرار میدم .
ولی هدفونهای جدیدی هم از pioneer .skullcandy,jbm,bose.audio technica ,, ... یه سری دیگه که یاداشت کردم الان یادم نیست و کلی beats و sennheiser تقلبی که تو روی من با اعتماد بنفس خیلی زیاد میگفتن اصل هست و چند تا هدفون جدید از tdk و jvc هم دیدم و چند تا مارک نا اشنا .کلا از دفعه قبل که رفته بودم خیلی بهتر شده بود و اگه بهتر و با وقت و حوصله بیشتر بگردین حتما هدفونهای بهتری هم پیدا میکنین ولی klipsch که میگفتین پیدا نمیشه خیلی راحت و همون طبقه اول موجود بود همه مدلهاش رو هم داشت و با قیمت خیلی خیلی پایینتر ار قبل.کم کم پایتخت به بازار هدفون تبدیل میشه.
فردا یه سفر خارج از کشور دارم امیدوارم بتونم هدفونهای الکترو استاتیک رو تجربه کنم و شایدم بتونم تهیه کنم و با خبر های جدید تر و بهتری برگردم.
برای هممون ارزوی موفقیت میکنم.

ممنون سالار جان که همیشه آپدیتی و اطلاعاتت رو در اختیار ما میذاری
فقط رفتنت مثل rezaomido نشه
سفر خوبی داشته باشی

salar_221
29-04-2012, 11:41
ممنون سالار جان من ایرانی پاپ گوش میدم و از راک هم متنفرم
آره شاید اصل نبوده چون خیلی گوشمو اذیت میکنه واسه این میخوام دیگه یه هدفونی باشه که بترکونم {قویترین بیس ممکن البته در حد 100 هزارتومان } پیشنهاد شما چیه ؟؟؟؟؟؟
برای سبک پاپ تمامی هدفونها از عهده این سبک بر میان و همونطور که گفتم pioneer se-m390 با بیس قوی مناسب هست و با افزایش بودجه میتونین sony xb500 با بیس خیلی قوی تر تهیه کنین.موفق باشین.

---------- Post added at 12:41 PM ---------- Previous post was at 12:39 PM ----------

ممنون سالار جان که همیشه آپدیتی و اطلاعاتت رو در اختیار ما میذاری
فقط رفتنت مثل rezaomido نشه
سفر خوبی داشته باشی
:18:مگه rezaomido چی شده؟مگه رفت سفر دیگه نیومد؟:18:گفته بود میره سفر؟

CYRUS-72
29-04-2012, 11:47
برای سبک پاپ تمامی هدفونها از عهده این سبک بر میان و همونطور که گفتم pioneer se-m390 با بیس قوی مناسب هست و با افزایش بودجه میتونین sony ex500 با بیس خیلی قوی تر تهیه کنین.موفق باشین.

---------- Post added at 12:41 PM ---------- Previous post was at 12:39 PM ----------

سالار خان اصلا هندسفری نمیخوام این سونی که شما فرمودید که هندسفری هست بعد از پایونر قیمت هم میتونم یکم برم بالا به شرطی که ارزشش رو داشته باشه چی میتونم بگیرم فول سایز باشه ها

salar_221
29-04-2012, 11:53
سالار خان اصلا هندسفری نمیخوام این سونی که شما فرمودید که هندسفری هست بعد از پایونر قیمت هم میتونم یکم برم بالا به شرطی که ارزشش رو داشته باشه چی میتونم بگیرم فول سایز باشه ها
ببخشین عذر میخوام منظورم sony xb500 که اشتباهی با مدلهای ex تلفیق شد.

ashkankhoshtip
29-04-2012, 12:15
بنام خدا.سالار جان klipsch s4a که مخصوص اندروید هستش هم بود؟اگه آره قیمتش چقدر بود؟

Milad4171
29-04-2012, 12:16
اين كليپش image S4 رو هيچ جايي نداشت كه؟ كجا ميفروشن؟‌ دو سه جا كليپش داشت ولي اين مدل نبود!

salar_221
29-04-2012, 12:25
بنام خدا.سالار جان klipsch s4a که مخصوص اندروید هستش هم بود؟اگه آره قیمتش چقدر بود؟
دقیقا نمیدونم فکر نکنم مدل A رو ایران وارد کرده باشن.ولی به احتمال قوی تو خرید جدیدشون باشه.

CYRUS-72
29-04-2012, 12:38
ببخشین عذر میخوام منظورم sony xb500 که اشتباهی با مدلهای ex تلفیق شد.
سالار خان ارزشش رو داره این پولی که باید بزارم تا سونی رو بخرم ؟؟؟
با اون پایونر چقدر تفاوت داره ؟؟؟؟؟

artara74
29-04-2012, 12:56
امروز می خوام برم هدفون بگیرم دیگه.
من سبک آلترناتیو گوش می دم مثل Coldplay
کمی راک و آهنگ های آروم مثل Enya.
هیپ هاپ و رپ هم گوش می دم.
قیمت هم حدود ۱۰۰ .
پیشنهاد فعلی klipsch s4.

خوبه؟

mahdigholami
29-04-2012, 13:01
برای سبک پاپ تمامی هدفونها از عهده این سبک بر میان و همونطور که گفتم pioneer se-m390 با بیس قوی مناسب هست و با افزایش بودجه میتونین sony xb500 با بیس خیلی قوی تر تهیه کنین.موفق باشین.

نه بابا منظورم اینه که حتما سر بزن
شاید هم rezaomido رفته سربازی یه کلا دیگه حوصله اومدن تو این سایت رو نداره وگرنه هر جور باشه آدم ماهی یک بار که میتونه یک سری به اینترنت بزنه مخصوصا جایی که بهش علاقه داره!

salar_221
29-04-2012, 13:48
سالار خان ارزشش رو داره این پولی که باید بزارم تا سونی رو بخرم ؟؟؟
با اون پایونر چقدر تفاوت داره ؟؟؟؟؟
خوب هر دو بيس قوي دارن و سوني بيسش قويتر هست .حالا با توجه به نيازتون انتخاب كنين .يا اينكه قبل از خريد هر دو رو تست كنين تا با صداشون اشنا بشين.

---------- Post added at 02:48 PM ---------- Previous post was at 02:44 PM ----------

امروز می خوام برم هدفون بگیرم دیگه.
من سبک آلترناتیو گوش می دم مثل Coldplay
کمی راک و آهنگ های آروم مثل Enya.
هیپ هاپ و رپ هم گوش می دم.
قیمت هم حدود ۱۰۰ .
پیشنهاد فعلی klipsch s4.

خوبه؟

تا 200 هزار تومان هم بخواين بخرين باز هم همين s4 بهتون پيشنهاد ميشه.

CYRUS-72
29-04-2012, 14:11
خوب هر دو بيس قوي دارن و سوني بيسش قويتر هست .حالا با توجه به نيازتون انتخاب كنين .يا اينكه قبل از خريد هر دو رو تست كنين تا با صداشون اشنا بشين.

---------- Post added at 02:48 PM ---------- Previous post was at 02:44 PM ----------

تا 200 هزار تومان هم بخواين بخرين باز هم همين s4 بهتون پيشنهاد ميشه.
سالارخان شرمنده من زیاد میپرسم
به نظر شما من که گفتم ایرانی و پاپ گوش میدم و زیاد دنبال بیس هستم و کیفیت صدا برام خیلی مهمه فول سایز همین سونی یا پایونر رو بگیرم بهتره یا پیشنهاد شما هندسفری هست ؟؟؟؟؟؟؟

Milad4171
29-04-2012, 14:32
آقا يه راهنمايي كنيد . هركي كليپش S4 خريد هم بگه از كجا هم قيمتش چند بوده!
من كه رفتم اون جاهايي كه ميشناختم رو گشتم پيدا نكردم!!! بيشتر مدرها بودن ولي خوب اين مدل انگار وجود خارجي نداشت!!!!

salar_221
29-04-2012, 14:41
سالارخان شرمنده من زیاد میپرسم
به نظر شما من که گفتم ایرانی و پاپ گوش میدم و زیاد دنبال بیس هستم و کیفیت صدا برام خیلی مهمه فول سایز همین سونی یا پایونر رو بگیرم بهتره یا پیشنهاد شما هندسفری هست ؟؟؟؟؟؟؟

خوب كلا هندسفري كه نه منظور مون هدفونهاي داخل گوشي .خوب ببينين بستگي به استفادتون داره كه با پلير پرتابل بخواين استفاده كنين يا دسكتاپ و اينكه ميخواين بيرون از منزل استفاده كنين يا فقط جايه ثابت ؟
اگه براي استفاده بيرون ميخواين با پلير پرتابل بايد هدفون داخل گوشي استفاده كنين تا پليرتونم راحت بتونه هدفونتون رو درايو كنه در غير اين صورت ميتونين فول سايز انتخاب كنين.در مورد قدرت بيس داخل گوشي و فولسايز معمولا داخل گوشيهاي inear قوي تر هستن (البته بغير از ايرباد ها) ولي خوب فولسايزهايي مثل سري xb سوني كه تاكييد شديدي روي بيس داشته و اينكه از حس لامسه هم براي درك بيسش استفاده ميشه بيسش خيلي قويتر احساس ميشه.حالا بايد با توجه به نحوه استفاده و كاربردتون انتخاب كنين
موفق باشين 

danijon_2006
29-04-2012, 16:12
با سلام
همه این هدفونهایی که لیست تهیه کردین هدفونهای خوبی هستن و کیفیت صدای خوبی دارن فقط بعضی هاش برای یه سبکهای خاصی بیشتر کاربرد داره.و همه اینها با پلیرتون کاملا بصورت عالی درایو میشن.فقط میمونه سبک مورد نظرتون .
بعنوان مثال cx300II مید عالی های خوب و بیس متعادل رو به ضعیف
klipsch بیس قوی و خوب مید و های خوب بیشتر برای سبک الکترونیک ولی بقیه سبکها هم مشکلی نداره
shure se 102 مید خوب های کمی تیز و بیس خوب تقریبا برای همه سبکها
akg ها بیس خوب مید متوسط و های تیز
و sony ex 500 بیس خیلی خیلی قوی بقیه فرکانسها رو من زیاد نتونستم تشخیص بدم
و mdr nc13 هم هدفون خوبیست فقط رو قضیه نویز کنسلینگ تاککید شده و جایه باطریش مشکل ساز هست.مید خوب بیس قوی و های نسبتا خوبی داره.
بهر حال با بیان نوع سبکتون بهتر میشه راهنماییتون کرد.
موفق باشین
من بیشتر پاپ و رپ گوش میدم
ibeats هم مد نظرم هست در این مورد نظرتون چیه؟
در واقع الان بیشتر بین ibeats و cx300II موندم

salar_221
29-04-2012, 17:04
من بیشتر پاپ و رپ گوش میدم
ibeats هم مد نظرم هست در این مورد نظرتون چیه؟
در واقع الان بیشتر بین ibeats و cx300II موندم
سلام
اگه فقط بین این دو موندین که خیلی خوبه.یعنی جواب خیلی سادست
cx300II مید خوب های خوب و بیس متعادلی داره
ibeats اگه اصل باشه مید متوسط رو به ضعیف های متوسط و بیس خیلی قوی داره.
برای سبک مورد نظرتون رپ که مید خوب لازم داره و پاپ هم تقریبا با هر هدفونی سازگاری داره ولی خوب مید(که صدای خواننده هم شاملش هست)خوبی هم داشته باشه بهتره.با این تفاسیر فکر کنم انتخابتون روشن باشه.
موفق باشین

t-jays
29-04-2012, 18:24
سلام بچه ها
نظرتون در مورد ath-sj55 چیه؟
به نظرتون زیر 200 تومن چه انتخاب های full size دارم
میخوام تو خیابون هم بتونم استفاده کنم و پورتیبل باشه
سبک بیشتر pop و rock
پلیر هم i9 و آمپ هم fiio e11
مرسی:11:
بچه ها ما آشناییما:31:

danijon_2006
29-04-2012, 18:40
سلام
اگه فقط بین این دو موندین که خیلی خوبه.یعنی جواب خیلی سادست
cx300II مید خوب های خوب و بیس متعادلی داره
ibeats اگه اصل باشه مید متوسط رو به ضعیف های متوسط و بیس خیلی قوی داره.
برای سبک مورد نظرتون رپ که مید خوب لازم داره و پاپ هم تقریبا با هر هدفونی سازگاری داره ولی خوب مید(که صدای خواننده هم شاملش هست)خوبی هم داشته باشه بهتره.با این تفاسیر فکر کنم انتخابتون روشن باشه.
موفق باشین
فقط یه نکته باقی میمونه من الان حدود دوساله ep630 دارم خداییش هم ازش راضیم میخوام ببینم تفاوت محسوسی داره با cx300؟چون من اینو 14 تومن خریدم و cx300 الان حدود 110 تومن هست.یعنی قیمتش حدود 8 برابره اونه برای همین میخوام اگه پول میدم واقعا تفاوتی داشته باشن باهم

salar_221
29-04-2012, 19:59
بچه ها ما آشناییما:31:
با سلام
ببخشین بخاطر تاخیر
ath-sj55 از لحاظ بیس قوی ولی متعادل و غیر پانچی و مید خوب و شفاف و های خوب ولی هدفون فول سایز نیست و ایرپد هست.هدفون خوبی هست و مقایسهای که با m50 شده گفتن که برادر کوچک m50 هست ولی بنظر من کمی اقراق شده و soundstage بازی نداره .
برای سبک مورد علاقه شما اگه ایرپد دوست داشته باشین که راحت بیرون هم ازش استفاده کنین قویا sennheiser px 200II رو بهتون پیشنهاد میکنم که بمراتب صدای بازتر و تفکیک بهتری نسبت به ath-sj55 داره.
موفق باشین

---------- Post added at 08:59 PM ---------- Previous post was at 08:56 PM ----------

فقط یه نکته باقی میمونه من الان حدود دوساله ep630 دارم خداییش هم ازش راضیم میخوام ببینم تفاوت محسوسی داره با cx300؟چون من اینو 14 تومن خریدم و cx300 الان حدود 110 تومن هست.یعنی قیمتش حدود 8 برابره اونه برای همین میخوام اگه پول میدم واقعا تفاوتی داشته باشن باهم
خوب الان ep630 هم گرون شده حدود 40 تومان شاید پس میشه حدود 3 برابر قیمت و اگه کاربر حرفه ای نباشین شاید همین 3 برابر کیفیت بهتری براتون داشته باشه.ولی خوب 3 برابر هم کم نیست و مطمعنا این تفاوت براتون محسوس خواهد بود.

artara74
29-04-2012, 20:47
دم همتون گرم بنده امروز کل پایتخت رو زیر و رو کردم S4 نبود. مغازه 109 هم که دوستان گفته بودن نداشت.
S3 بود. S5 هم بود. اما S4 هیچی!

artara74
29-04-2012, 20:53
من امروز تو پایتخت چند تا هدفون تست کردم.
AKG K330 که صدای بمی داشت و بیس قوی اما مید شفافی نداشت. برای من که طولانی مدت گوش می کنم فکر کنم بیس زیادش اعصابمو داغون کنه. (فکر کن 1 ساعت بیس تو گوشت بوم بوم!!!) قیمت هم 150
Sennheiser CX550 که مید عالی ای داشت اما از لحاظ بیس راضیم نکرد.

خوب، نظرات؟ کی این ها رو تست کرده؟

dragon2410
29-04-2012, 22:13
دوستان هدفون های سونی mdr-z1000 و xb500 و PQ1 چطور هستن نسبت به قیمت خودشون؟

salar_221
29-04-2012, 23:29
دوستان هدفون های سونی mdr-z1000 و xb500 و PQ1 چطور هستن نسبت به قیمت خودشون؟

با سلام
اينها هدفونهاي جديد سوني هستن كه با استفاده از اخرين دستاورد هاي تكنولوژي طراحي و ساخته شدن كه صفحه ديافراگم از جنس پليمر كريستال مايع كه از ورقه فولاد هم زخامت خودش مقاومتر هست و چرم بكار رفته شده در پد ها از جنس اورتان كه ايزوله صدا رو خيلي بيشتر ميكنه و بقيه مواد بكار رفته از بهترين مواد و تركيبات موجود در طبيعت استفاده شده.اين بار سوني با چهار هدفون جديدش z1000,xb1000,ex1000 وpq1 شاهكار محصولات هدفون خودش رو تكميل كرده كه هر كدوم براي سبك موسيقي خاص طراحي شدن بعنوان مثال ex1000 با صداي فلت براي سبك كلاسيك xb 1000 با بيس خيلي قوي براي سبك الكترونيك و زير شاخه هاش z1000 تقريبا براي مانيتورينگ و استوديو و pq1 براي دي جي ( البته سبكهاي گفته شده كلي هستن و براي سبكهاي مختلف هم استفاده ميشن) طراحي شدن.
البته اين هدفونها به دو صورت براي مصرف ژاپن و اروپا طراحي شدن كه ورژن ژاپنيشون گاها تفاوتها و برتري هايي نسبت به مدل اروپايشون دارن مثل كابل و نظارت دقيق در مراحل تست اكوستيك و نظارت مرحله به مرحله ساخت و اسمبلي قطعات كه باعث افزايش قيمت ورژن ژاپني شده .و خبر خوب كه نمايندگي ايران رهجو اين هدفونها رو با مبلغ فوق العاده پاييني (حتي پايين تر از قيمت دلاريشون )وارد كرده كه يه امتياز محسوب ميشه كه ميتونيم با قيمت پايين يكي از بهترينهاي موجودي بازار جهاني رو تهيه كنيم.

dragon2410
30-04-2012, 00:48
با سلام
اينها هدفونهاي جديد سوني هستن كه با استفاده از اخرين دستاورد هاي تكنولوژي طراحي و ساخته شدن كه صفحه ديافراگم از جنس پليمر كريستال مايع كه از ورقه فولاد هم زخامت خودش مقاومتر هست و چرم بكار رفته شده در پد ها از جنس اورتان كه ايزوله صدا رو خيلي بيشتر ميكنه و بقيه مواد بكار رفته از بهترين مواد و تركيبات موجود در طبيعت استفاده شده.اين بار سوني با چهار هدفون جديدش z1000,xb1000,ex1000 وpq1 شاهكار محصولات هدفون خودش رو تكميل كرده كه هر كدوم براي سبك موسيقي خاص طراحي شدن بعنوان مثال ex1000 با صداي فلت براي سبك كلاسيك xb 1000 با بيس خيلي قوي براي سبك الكترونيك و زير شاخه هاش z1000 تقريبا براي مانيتورينگ و استوديو و pq1 براي دي جي ( البته سبكهاي گفته شده كلي هستن و براي سبكهاي مختلف هم استفاده ميشن) طراحي شدن.
البته اين هدفونها به دو صورت براي مصرف ژاپن و اروپا طراحي شدن كه ورژن ژاپنيشون گاها تفاوتها و برتري هايي نسبت به مدل اروپايشون دارن مثل كابل و نظارت دقيق در مراحل تست اكوستيك و نظارت مرحله به مرحله ساخت و اسمبلي قطعات كه باعث افزايش قيمت ورژن ژاپني شده .و خبر خوب كه نمايندگي ايران رهجو اين هدفونها رو با مبلغ فوق العاده پاييني (حتي پايين تر از قيمت دلاريشون )وارد كرده كه يه امتياز محسوب ميشه كه ميتونيم با قيمت پايين يكي از بهترينهاي موجودي بازار جهاني رو تهيه كنيم.

با این حساب و قیمت هی موجود الان aoudio technica m50 بهتره یا این ها؟ (مثلا z1000(

gggmail
30-04-2012, 10:04
دوستان من یه ایرفون میخواستم که صدا از توش بیرو نیاد
وقتی تو مترو نشستم و به موسیقی گوش میدم افراد کناری صداش رو نشنوند

salar_221
30-04-2012, 10:32
با این حساب و قیمت هی موجود الان aoudio technica m50 بهتره یا این ها؟ (مثلا z1000(
خوب نمیشه راحت بینشون مقایسه انجام داد چون نه قیمتشون نزدیک بهم هست ونه سبک و کاربردشون.
z1000 برای مانیتورینگ بکار میره یعنی صدای کاملا طبیعی داره که ممکن از استفاده اون برای موسیقی لذتی که با m50 موزیکالیته میبرین رو نبرین.z1000 بقیمت 570 هزار تومان و m50 حدود 320 هزار تومان البته تخفیف هم شاملش میشه .ضمنا جنس و کیفیت ساختشون هم کاملا با هم متفاوت هست..در کل مقایسه منصفانه ای نیست و کلا مقایسه خوشایندی هم نیست.

---------- Post added at 11:32 AM ---------- Previous post was at 11:30 AM ----------

دوستان من یه ایرفون میخواستم که صدا از توش بیرو نیاد
وقتی تو مترو نشستم و به موسیقی گوش میدم افراد کناری صداش رو نشنوند
با سلام.
معمولا ایرفونها نشتی صدای انچنانی ندارن که تو او شلوغی مترو کسی راحت بتونه بشنوه و ناراحت هم بشه مگر ایرفونهای خاصی که اونها هم متاسفانه هیچ راه چاره ای فعلا ندارن.مگر بفکر تهیه inear (داخل گوشی )باشین

gggmail
30-04-2012, 11:10
با سلام.
معمولا ایرفونها نشتی صدای انچنانی ندارن که تو او شلوغی مترو کسی راحت بتونه بشنوه و ناراحت هم بشه مگر ایرفونهای خاصی که اونها هم متاسفانه هیچ راه چاره ای فعلا ندارن.مگر بفکر تهیه inear (داخل گوشی )باشین
تا 100 تومن چی پیشنهاد میکنید؟

Milad4171
30-04-2012, 11:30
همونطوري كه من گفتم شركت وارد كننده هرچي s4 داشت فروخت. ولي چيزي كه من رو حساب متعجب كرد هدفونSkullcandy بود.
اين هدفون البته در بحث بيشتر هدست جزو بهترينهاست.
يه مدل بيشتر تو بازار نبود ولي كلا انگار اين برند واسه متال بازهاست!!! ولي جزو هدفون هاي خوش ساخته!

يه مدل از Sennheiser بود مدل IE8 كه چون قيمتش حدودا 85 تومن بود شك كردم كه اصل باشه . به احتمال قوي تقلبي بود.
مدل كليپش هم كه همونطور كه دوستمون گفت مدل s4 نبود ولي مدل s5 خيلي جالب بود و البته گرون (150 تومن ) ولي تنها بديش اين بود كه كليد هاي كنترل صداش خيلي گنده بود!!!

با اين موجود بازار چه كنيم!؟
يه سري مدل هاي JVC هم بود كه همشون ارزون و خيلي ساده بودن. مدلهايي هم از سوني بود كه اصلا سمتش نرفتم!!!
حالا دوستان چه راهنمايي ميتونن بكنن با اين وضعيت بازار؟

salar_221
30-04-2012, 11:38
تا 100 تومن چی پیشنهاد میکنید؟
sennhesier mx580
sennheiser cx270 و cx271
sennhesier cx280و cx281
sennheiser cx300II
panasonic hje 300
creative ep830

yazdankhah
30-04-2012, 12:54
سلام

دوستان در مورد هدفن های بیتز یه راهنمایی میخواستم .
الان ایران اصلشون هست؟ قیمت چند هست؟ از کجا میشه خرید؟
من برای آیفون و موزیک ایرانی و خارجی بیشتر پاپ گوش میدم و بیشتر مد نظرم فول سایز هست ولی داخل گوشی خوب هم اگه باشه خوبه.
ممنونم از راهنماییتون

musketeer
30-04-2012, 13:01
همونطوري كه من گفتم شركت وارد كننده هرچي s4 داشت فروخت. ولي چيزي كه من رو حساب متعجب كرد هدفونSkullcandy بود.
اين هدفون البته در بحث بيشتر هدست جزو بهترينهاست.
يه مدل بيشتر تو بازار نبود ولي كلا انگار اين برند واسه متال بازهاست!!! ولي جزو هدفون هاي خوش ساخته!

يه مدل از Sennheiser بود مدل IE8 كه چون قيمتش حدودا 85 تومن بود شك كردم كه اصل باشه . به احتمال قوي تقلبي بود.
مدل كليپش هم كه همونطور كه دوستمون گفت مدل s4 نبود ولي مدل s5 خيلي جالب بود و البته گرون (150 تومن ) ولي تنها بديش اين بود كه كليد هاي كنترل صداش خيلي گنده بود!!!

با اين موجود بازار چه كنيم!؟
يه سري مدل هاي JVC هم بود كه همشون ارزون و خيلي ساده بودن. مدلهايي هم از سوني بود كه اصلا سمتش نرفتم!!!
حالا دوستان چه راهنمايي ميتونن بكنن با اين وضعيت بازار؟
عزیز من قبلا هدفونهای Skullcandy رو دیده بودم. فیک بودن! تازه حتی اصلش رو هم گیر بیاری همچین چیز خاصی نیستن، انتخابای بهتری داری. اون IE8 هم که دیدی مسلما فیک بوده. اصلش 600+ هست.
تو این انتخابات فکر کنم همون S5 منطقی تر باشه برات.

سلام

دوستان در مورد هدفن های بیتز یه راهنمایی میخواستم .
الان ایران اصلشون هست؟ قیمت چند هست؟ از کجا میشه خرید؟
من برای آیفون و موزیک ایرانی و خارجی بیشتر پاپ گوش میدم و بیشتر مد نظرم فول سایز هست ولی داخل گوشی خوب هم اگه باشه خوبه.
ممنونم از راهنماییتون
عزیز اصلش هم تو ایران هست. فروشگاه قیطریه اش مثلا من شنیده ام اصلش رو داره. تو پایتخت هم یک مغازه بود انگار اصلش رو داشت.
ولی خب شما ببین هدفت چیه؟ اگه بخاطر قیافه اش میخوایش، که یک فیک با کیفیتش (high copy) بگیر! از نظر ظاهری یکسان هستن! اگه کیفیتش برات مهمه که خب کلا بیخیال بیتس باید بشی :دی مخصوصا اگه بخوای اونهمه هزینه کنی خیلی گزینه های بهتری داری که بخری...

موفق باشید

handroid
30-04-2012, 18:46
اقایون من به هندزفری بین 50-80میخوام یه jabra rythm هم دارم ولی اصلا دوست ندارم هر جور اهنگیم گوش میدم با صدای کم (35%) روزی 3ساعت میخوام تو گوشمم زیاد بمونه ممنون من اهل تبریزم یه مغازه هم معرفی منین خوبه ارزوون تر بهتر تفکیک صداشم خوب باشه گوشیمم تکنولوژی beats داره

moh3n_o631
30-04-2012, 19:22
سلام،یه هدست خوب میخوام که میکروفون خلبانی (:31:) داشته باشه و کیفیت صدای خوبی داشته باشه و گوش رو اذیت نکنه :31::8:
زیر 100 تومان !

artara74
30-04-2012, 19:35
بعد از کلی فکر و تحقیق آخرش t-Jayz Three خریداری شد با قیمت 133 هزار تومن (که البته 140 ولی من دیگه 133 بیشتر نداشتم فروشنده اولش گفت نمیشه آخرش 100 تا جا زنگ زد گفت باشه!)

صداش با اینکه هنوز Burn-In نشده اما عالیه! از این بهتر نمی شد. بیس عالی و مید عالی.

Milad4171
30-04-2012, 19:50
بعد از کلی فکر و تحقیق آخرش t-Jayz Three خریداری شد با قیمت 133 هزار تومن (که البته 140 ولی من دیگه 133 بیشتر نداشتم فروشنده اولش گفت نمیشه آخرش 100 تا جا زنگ زد گفت باشه!)

صداش با اینکه هنوز Burn-In نشده اما عالیه! از این بهتر نمی شد. بیس عالی و مید عالی.

اينه؟
اگه اين مدليه خيلي طراحي جالبي داره!!
قيمتش هم خوبه! فقط از اينكه روي هدفون هاي خوب همش تبليغ آيفون و آيپاده احساس انزجار ميكنم!!!!
:angry:

artara74
30-04-2012, 19:59

اينه؟
قيمتش هم خوبه! فقط از اينكه روي هدفون هاي خوب همش تبليغ آيفون و آيپاده احساس انزجار ميكنم!!!!

بله، همین طوریه. بسیار عالی تو گوش جا میشه (مگر گوش های کوچیک که خیلی اذیت می کنه)

روی این هدفون هم اصلا هیچ اسمی از محصولات اپل برده نشده بود :46::8::8:

و جدا از این ها جعبه حمل و فوق العاده ای داره و لوازم جانبی و باکس بسیار زیبا.

alishadabmehr
30-04-2012, 20:40

من v-jays رو داشتم واقعا کیفیت صداش عالی بود حیف که دیگه موجود نیس وگرنه حتما دوباره تهیه میکردم .

ArashMiniStar
30-04-2012, 21:08
با سلام به دوستان.میشه سریعا منو یک راهنمایی کنید؟
یکی از بچه ها تو فروم پی تی هدستی با این مشخصات برای فروش گذاشته.
Nokia Bluetooth Streo Headset BH-908
حالا من چک کردم ظاهرا مال نوکیا نیست و ظاهرا فیک هست!35 کارکردش ارزش دارد یا نه؟
با تشکر:40:

salar_221
30-04-2012, 21:25
من v-jays رو داشتم واقعا کیفیت صداش عالی بود حیف که دیگه موجود نیس وگرنه حتما دوباره تهیه میکردم .

با سلام
خوبي علي جان؟
اتفاقا يادم رفته بود بگم v-jays هم مجتمع پايتخت ديدم.فكر كنم همون فروشگاهي كه دوستمون t-jays رو تهيه كردن داشته باشه چون هر دو رو باهم ديده بودم.

artara74
30-04-2012, 21:30
اون جابب که من خریدم فقط t-jays 3 و a-jayz 2 و a-jayz 3 داشت. که من t-jaz رو برداشتم فقط دو تا مونده.

danijon_2006
30-04-2012, 22:28
دوستان دیگه نظرشون در مورد این t-jays three چیه؟نسبت به ibeats چطوره؟
کلا تو رنج قیمت اینا هدفونی هست که هم مید خوبی داشته باشه هم بیس خوبی؟

والـ Vallio ـیو
30-04-2012, 23:03

مبارکت باشه سید ، خوشحالم که از صداش خیلی راضی هستی :10: !

t-jays
30-04-2012, 23:26

اينه؟
آره طراحیش خیلی خفنه
ولی شکل درست گذاشتنش اینجوریه
به نظر من چون کمپانیش تازه ناسیسه داره ارزون میده مشتری جمع کنه:31:
چون واقعا قیمتاش پایینه
و از خیلی از گوشی های موبایل که خروجی ضعیفی دارند هم بیس میکشه بیرون
و صداشم به نظر من واقعا بلنده :8:
با اینکه زده 97 db خیلی بیشتر به نظر میاد.
چیزی که خیلی مهمه اینه که حتما باید سری مناسبشو انتخاب کنین برای اینکه اگه کامل نره توی گوش به دیواره ی گوش فشار وارد میکنه
برای همین 5 دست سری گذاشته تو جعبش

salar_221
01-05-2012, 08:55
دوستان دیگه نظرشون در مورد این t-jays three چیه؟نسبت به ibeats چطوره؟
کلا تو رنج قیمت اینا هدفونی هست که هم مید خوبی داشته باشه هم بیس خوبی؟
با سلام
از چه نظر؟کیفیت صدا یا مدل ساخت و قیمت؟
و تو رنج قیمت کدوم؟بیتس یا jays ها؟

fafe5u
01-05-2012, 13:42
سلام دوستان،
میخواستم هدفون بخرم.
استفادم بیشتر برای موزیک (پاپ،راک،کانتری و ...) و بازی و فیلم هستش.
بودجه همه 120 هست و بیشتر از این نمیتونم هزینه کنم.
ممنون میشم چنتا مدل خوب پیشنهاد کنید.
ضمن اینکه من شهرستان هستم و برای خرید باید از فروشگاه های اینترنتی استفاده کنم.
تشکر فراوان

handroid
01-05-2012, 14:21
منم ادمما کاش کسی جواب مرا نیز بدهد

t-jays
01-05-2012, 15:43
سلام دوستان،
میخواستم هدفون بخرم.
استفادم بیشتر برای موزیک (پاپ،راک،کانتری و ...) و بازی و فیلم هستش.
بودجه همه 120 هست و بیشتر از این نمیتونم هزینه کنم.
ممنون میشم چنتا مدل خوب پیشنهاد کنید.
ضمن اینکه من شهرستان هستم و برای خرید باید از فروشگاه های اینترنتی استفاده کنم.
تشکر فراوان
فول سایز میخواین یا تو گوشی ؟
منبعتون چیه؟