PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری مناسب

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31

Rey_619
28-03-2012, 12:17
الان من میخواستم hd518 رو بخرم....یعنی بیشتر فکر کنم یا همین خوبه؟
در مورد عالی بودنش شکی نیست ولی اگه بیشتر تحقیق کنید ضرر نمیکنید شاید هدفونی با همین قابلیت با قیمت مناسب تر گیرتون بیاد البته نظر دوستان هم در نظر بگیرید.
موفق و پیروز باشید.

alishadabmehr
28-03-2012, 13:39
hd518 یکی از بهترین هدفونهای هست که تا حالا تست کردم یعنی بجرات میتونم بگم جنس صداش مثل hd800 هست ولی از لحاظ بیس ضعیفه که ممکنه برای اولین بار ازش استفاده کنین دلسردتون بکنه .بیشتر برای سبک کلاسیک طراحی شده ولی خوب برای پاپ هم کم نمیاره .در هر صورت هدفون فوق العاده هست ولی گرمی و موزیکالیته m50 رو نداره.اگه بنوعی هدفون همه کاره بخواین بنظرم m50 گزینه خیلی خوبی هست ولی صرفا برای پاپ بخواین hd518 میتونه انتظاراتتون رو براورد کنه.

آره 518 خیلی هدفون خوبی نسبت به قیمتش هست ولی ام 50 کلا یه سرو گردن بالاتره مخصوصا واسه سبک پاپ فقط ام 50 یه نمه هدفون زیاد راحتی نیست و کلا صدای نرمالی واسه تمام سبک ها داره البته صدای گرم و بیس نسبتا زیاد واسه کسی که میخواد تازه شروع کنه مطمئننا راضی کننده هست بعلاوه سانداستیج که تو هر هدفونی نیست + نیاز به آمپ نداره + قیمت خوب تو ایران.
بچه ها akg k500/k501 هنوز تولید میشه؟ الان تو بازارهای جهانی پیدا میشه؟

milad_takjoo
28-03-2012, 13:43
من کلا صدای طبیعی میخوام نه صدا با بیس یالا...چون گوشهام یکم حساس هستن...
دوستان سایتهای خارجی معروف واسه نقد و بررسی هدفون معرفی میکنین....

mahdigholami
28-03-2012, 13:58
سایت حرفه ای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

salar_221
28-03-2012, 14:01

اين يكي از بهترين سايتهاي خارجي در باره هدفون و امپ هست كه بصورت علمي بحث ها رو برسي و دنبال ميكنن.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته بهترين فارسي زبانشم همين فوروم هست:31:

mahdigholami
28-03-2012, 14:02
آره 518 خیلی هدفون خوبی نسبت به قیمتش هست ولی ام 50 کلا یه سرو گردن بالاتره مخصوصا واسه سبک پاپ فقط ام 50 یه نمه هدفون زیاد راحتی نیست و کلا صدای نرمالی واسه تمام سبک ها داره البته صدای گرم و بیس نسبتا زیاد واسه کسی که میخواد تازه شروع کنه مطمئننا راضی کننده هست بعلاوه سانداستیج که تو هر هدفونی نیست + نیاز به آمپ نداره + قیمت خوب تو ایران.
بچه ها akg k500/k501 هنوز تولید میشه؟ الان تو بازارهای جهانی پیدا میشه؟
یه چیزی که این هدفون M50 داره که واقعا تعجبی هستش با اینکه بیس بسیار قوی داره ولی اصلا در های و مید هیچ تاثیری نداره بر خلاف هدفون های دیگری که من داشتم وقتی بیس زیاد بود دیگه چیزی نمیشنیدی جز گووووم گووووم
واقعا دم Audio technica گرم با این هدفونش :8:

rgrgred
28-03-2012, 16:32
سلام واسه ایپاد شافل ایرفون می خواستم کریتیو 650 داشتم راضیم نمی کرد - بیشتر پاپ گوش میدم

تا 100 تومن

ایرفون کریتیو مدل EP-660 Black - CX 310 Originals‎ چطوره ؟

Rey_619
28-03-2012, 18:23
دوست عزیز این سایت علاوه بر برسی نسبت به رنج قیمت، امتیاز کاربران، امتیاز سایت هم به شما هدفون معرفی میکنه:
reviews.cnet.com/headphones/

dooste.man83
28-03-2012, 18:54
m50 قیمت جدیدش رو کسی داره ؟

aligsm
28-03-2012, 20:46
هدفون بيسيم حدود 50؟ اگه بردش رو هم بگيد ممنون ميشم (نرجيحن تاز5 متر جواب بده)
ممنون

milad_takjoo
28-03-2012, 21:19

320 حدودا...

hmq.s
28-03-2012, 22:18
سلام خدمت همه ی اساتید این بخش
سال نوی شما مبارک
من می خواستم یه هدفون بخرم کمتر از 50000 تومن.
و به خاطر اینکه معمولا تو کیف لپ تاپم می برم اینور اونور ومی خوام محیط رو ایزوله کنه (منظورم اینه که صدای بیرون رو نشنوم و صدای هدفون هم نره بیرون) هدفون های این ایر رو ترجیح می دم. و اگه از مارک سونی هم باشه که خیلی خوب می شه.
تو این تاپیک چند تا مدل رو دیدم ، همچنین نظرات دوستان رو هم دیدم
این چند تا مدل رو به خاطر ظاهرشون از سایت سونی انتخاب کردم، می خواستم راهنماییم کنید که به نظز شما کدوم یکی از نظر مشخصات بهتره و کلا کدوم رو پیشنهاد می دین؟:
MDR-AS40EX

DR-AS22IP

XBA-S65

MDR-XB40EX

تو نظرات یکی از دوستان خوندم که مدل ای ایکس رو به مدل ایکس بی ترجیح داده بودن و گفتن که ایکس بی نخریم
حالا اگه ممکنه لطفا یا بهترینه این مدلها رو مشخص کنید یا یکی دوتا از این مدل ها معرفی کنید که هم کیفیتش بهترین باشه تسبت به قیمتش وهم در صورت امکان شکلش زیاد ساده نباشه (مثل ep630iکریتیو).

alishadabmehr
28-03-2012, 23:46

حول و حوش 300 تومن .اگه خواستی من واسه فروش دارم .

dooste.man83
28-03-2012, 23:57
دوستانی که سنهایزر hd-25 رو تست کردن و همینطور m50 رو ...
وضوح و صدای کدوم بهتره ؟ ( بیس و مید و های مناسب )
سوند استیج و گرمی صدای کدوم بیشتره و بهتره ؟
راحتی کدوم؟
و کیفیت ساخت کدوم؟

در نهایت کدوم رو ترجیح میدید برای خرید ؟
ممنون از همگی

ursamajor
29-03-2012, 00:44
با تشکر از دو دوست عزیز salar جان و Ray_619 عزیز...

من شیراز هستم عزیزان... و اینکه دیشب رفتم واسه خرید creative ep-630 یا ep830

یه مغازه که نمایندگیش بود رو پیدا کردم وقتی رفتم داخل تا تمام مدلای ایرفون از همه برندها رو داشت، و همه رو واسه تست گذاشته بود...
قیمت هم زده بود تماما...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

دوست عزیز میشه آدرسش رو بگی؟

Rey_619
29-03-2012, 01:18
سلام خدمت همه ی اساتید این بخش
سال نوی شما مبارک
من می خواستم یه هدفون بخرم کمتر از 50000 تومن.
و به خاطر اینکه معمولا تو کیف لپ تاپم می برم اینور اونور ومی خوام محیط رو ایزوله کنه (منظورم اینه که صدای بیرون رو نشنوم و صدای هدفون هم نره بیرون) هدفون های این ایر رو ترجیح می دم. و اگه از مارک سونی هم باشه که خیلی خوب می شه.
تو این تاپیک چند تا مدل رو دیدم ، همچنین نظرات دوستان رو هم دیدم
این چند تا مدل رو به خاطر ظاهرشون از سایت سونی انتخاب کردم، می خواستم راهنماییم کنید که به نظز شما کدوم یکی از نظر مشخصات بهتره و کلا کدوم رو پیشنهاد می دین؟:
MDR-AS40EX

DR-AS22IP

XBA-S65

MDR-XB40EX

تو نظرات یکی از دوستان خوندم که مدل ای ایکس رو به مدل ایکس بی ترجیح داده بودن و گفتن که ایکس بی نخریم
حالا اگه ممکنه لطفا یا بهترینه این مدلها رو مشخص کنید یا یکی دوتا از این مدل ها معرفی کنید که هم کیفیتش بهترین باشه تسبت به قیمتش وهم در صورت امکان شکلش زیاد ساده نباشه (مثل ep630iکریتیو).
دوست عزیز همین مدل XB40EX sony تو اکثر سایت ها امتیاز 4.4 از 5 گرفته ولی قیمت زیر 50 نیست چون خود سایت sony اینو 59دلار زده که کم کمش ایران 80 تومن باشه تو رنج قیمت زیر 50 انتخاب زیادی نیست هدفون iriver هم خوبه با قیمت 23 تومن.موفق باشید.

salar_221
29-03-2012, 10:28
راحتی کدوم؟
و کیفیت ساخت کدوم؟

ممنون از همگی

با سلام
البته سنهايزر hd 25 ايرپد هست و m50 فول سايز .و تا جايي كه يادم هست hd25 سه مدل داره ( hd25 adidas orginal-hd25 amperior- hd25 1-ii)كه من فقط مدل hd25 1-ii رو تست كردم ولي چون امكان تست همزمان با m50 رو نداشتم نميتونم دقيق مقايسشون كنم. ولي بنظرم صداي نزديك به هم دارن .هر دو هدفون براي دي جي طراحي شدن هردو داراي باس قوي و تفكيك بالايي هستن ميد hd25 بسيار خوب ولي هاي كمي ضعيف كه فكر كنم نياز به امپ داشته باشه.ميد و هاي m50 خوب و بهتر از hd25 هست و صداي گرم تر و موزيكاليته تري نسبت به hd25 داره.
Soundstage m50 البته بيشتر و بازتر هست ولي hd 25 هم soundstage بازي داره كه چون با امپ تست نكرده بودم نميدونم تا چه حدي هست. ولي كلا سنهايزر ها soundstage خيلي خوبي دارن.
از لحاظ راحتي استفاده ١٠٠% برتري با hd25 هست چون earpad هست و بسيار سبك و راحت و چرم pad هاش فوق العاده نرم و خاصيت ضد تعريق داره. و در استفاده دراز مدت بسيار راحت هست و احساس نخواهين كرد كه هدفوني روي سرتون هست ولي m50 در استفاده طولاني مدت ازار دهنده دردناك ميشه.
در كل اگر تفاوت قيمت رو در نظر نگيريم بنا به كيفيت صدا بنظر من و پيشنهاد اساتيد انتخاب m50 انتخاب بهتري خواهد بود.
موفق باشين 

mahdigholami
29-03-2012, 12:25
علی جان سلام
تشکر که دوستان رو راهنمایی میکنید
فقط یک نکته رو بگم که M50 برای من بیشتر از نیم ساعت باشه عرق میکنه حالا نمیدونم برای همه اینطوره یا فقط برای من

alishadabmehr
29-03-2012, 12:32
راحتی کدوم؟
و کیفیت ساخت کدوم؟

ممنون از همگی

شما براحتی میتونین یه سر برین نمایندگی اودیو تکنیکا هدفونای مختلفو واسه تست گذاشته ولی ام 50 صدای گرم و با بیس کمی اغراق شده داره و غیر از سبک کلاسیک بنظر من واسه تمام سبک ها مناسبه اونم با این موجودی هدفونی که ما تو ایران دارین و این قیمتای گزاف البته شما میتونین تو مایه های سیصد و خورده ای یه نگاهی به dt990 و dt770 هم بندازین البته حتما باید آمپ داشته باشین .سالار جان هم توضیحات درست و کاملی دادن.

alishadabmehr
29-03-2012, 12:39
علی جان سلام
فقط یک نکته رو بگم که M50 برای من بیشتر از نیم ساعت باشه عرق میکنه حالا نمیدونم برای همه اینطوره یا فقط برای من

بله واسه من هم همینطوره ولی خوب میتونین از دستمال کاغذی استفاده کنین که نه فشاری به گوشتون بیاد و هم مشکل عرق کردن پیش بیاد و گوشتونم کمتر داغ میشه و هم از گزند باکتری روی هدفون در امانید. البته نمایندگیش قول داده پد های ام 50 رو وارد کنن که واسه استفاده تا چند سال بعد هم خیالتون راحت باشه :)

salar_221
29-03-2012, 13:05
علی جان سلام

سلام
بله چون پد هاش خاصيت ضد تعريق نداره اين مشكل پيش مياد البته با نوع پوست افراد فرق ميكنه و البته محيطي كه در اون قرار داريم.ولي در كل m50 كيفيت ساخت و دزاين بالاي نداره و فقط هدف توليد صداي با كيفيت بوده بهمين خاطر هم قيمت مناسبي نسبت همرده هاي صدايي خودش داره.

dooste.man83
29-03-2012, 13:32
با سلام
البته سنهايزر hd 25 ايرپد هست و m50 فول سايز .و تا جايي كه يادم هست hd25 سه مدل داره ( hd25 adidas orginal-hd25 amperior- hd25 1-ii)كه من فقط مدل hd25 1-ii رو تست كردم ولي چون امكان تست همزمان با m50 رو نداشتم نميتونم دقيق مقايسشون كنم. ولي بنظرم صداي نزديك به هم دارن .هر دو هدفون براي دي جي طراحي شدن هردو داراي باس قوي و تفكيك بالايي هستن ميد hd25 بسيار خوب ولي هاي كمي ضعيف كه فكر كنم نياز به امپ داشته باشه.ميد و هاي m50 خوب و بهتر از hd25 هست و صداي گرم تر و موزيكاليته تري نسبت به hd25 داره.
Soundstage m50 البته بيشتر و بازتر هست ولي hd 25 هم soundstage بازي داره كه چون با امپ تست نكرده بودم نميدونم تا چه حدي هست. ولي كلا سنهايزر ها soundstage خيلي خوبي دارن.
از لحاظ راحتي استفاده ١٠٠% برتري با hd25 هست چون earpad هست و بسيار سبك و راحت و چرم pad هاش فوق العاده نرم و خاصيت ضد تعريق داره. و در استفاده دراز مدت بسيار راحت هست و احساس نخواهين كرد كه هدفوني روي سرتون هست ولي m50 در استفاده طولاني مدت ازار دهنده دردناك ميشه.
در كل اگر تفاوت قيمت رو در نظر نگيريم بنا به كيفيت صدا بنظر من و پيشنهاد اساتيد انتخاب m50 انتخاب بهتري خواهد بود.
موفق باشين 

شما براحتی میتونین یه سر برین نمایندگی اودیو تکنیکا هدفونای مختلفو واسه تست گذاشته ولی ام 50 صدای گرم و با بیس کمی اغراق شده داره و غیر از سبک کلاسیک بنظر من واسه تمام سبک ها مناسبه اونم با این موجودی هدفونی که ما تو ایران دارین و این قیمتای گزاف البته شما میتونین تو مایه های سیصد و خورده ای یه نگاهی به dt990 و dt770 هم بندازین البته حتما باید آمپ داشته باشین .سالار جان هم توضیحات درست و کاملی دادن.

ممنون پس m50 رو ترجیح میدید به hd 25 ii
این نمایندگی برای تست m50 آدرس دقیقش کجاست ؟ آیا واقعا اصل هست چوت تا دلتون بخواد تقلبی این m50 زیاده
من کارت صدای کریتیو تیتانوم hd دارم که نوشته تا 330 اهم درایو میکنه
بین DT 770 و DT 990 و DT 880 و M50 و HD 25ii پس باز هم از نظر کیفیت صدا در نهایت m50 برنده هست و انتخاب نهایی درسته ؟

peaceful1
29-03-2012, 13:48
صدای طبیعی دارند و شفاف
1) DT 990
2) DT 880
به دید من پایین تر از دو تا بالایی ولی باز صدایی طبیعی و باز
3)DT 770
--------------------------
4) HD 25ii 600 ohm
5) hd 25 ii 70 ohm
6) Audio-Technica ATH-M50
7) Sennheiser HD 25-SP II

------------------
------------------
چهار مورد اول احتیاج به آمپ مناسب دارند مخصوصا مورد 1/2/4
صدای M50 فان تر از صدای HD25 هست.
اگه بین مورد اول و دوم و سوم که هدفون های با سوند ستیج خیلی عالی و هدفون باز هستند و صدای حرفه ایی دارند و هدفون هایی مثل موارد دیگه موندی یعنی اصلا نمیدونی دنبال چی هستی و از شما که انقدر اگاهی نسبت به این مسائل دنبال میکنی و تفاوت ها رو میدونی همچین پرسشی بعید بود.

salar_221
29-03-2012, 14:04
ممنون پس m50 رو ترجیح میدید به hd 25 ii
این نمایندگی برای تست m50 آدرس دقیقش کجاست ؟ آیا واقعا اصل هست چوت تا دلتون بخواد تقلبی این m50 زیاده
من کارت صدای کریتیو تیتانوم hd دارم که نوشته تا 330 اهم درایو میکنه
بین DT 770 و DT 990 و DT 880 و M50 و HD 25ii پس باز هم از نظر کیفیت صدا در نهایت m50 برنده هست و انتخاب نهایی درسته ؟

ادرس نمايندگي audio technica خيابان حافظ نرسيده به جمهوري فروشگاه پيشگامان كيش هست.محصولات موجود در نمايندگي هم حتما اصل هستند كه گارانتي و خدمات پس از فروش ميدن.ولي قبل از خريد تو اينترنت ميتونين تفاوتهاي اصل و تقلبي رو مطالعه كنين تا با خيال راحت تر خريد كنين.
كارت صداتون خيلي خوبه يعني جزو بهترين هاي بازار ايران ولي اون ٣٣٠ اهمي كه واسه امپدانس عنوان كرده نهايتا هدفونهاي نصف اين امپدانس يعني حدود 150 اهم روكامل ساپورت ميكنه و بعد از اون نياز به امپ هست.
و بين اين هدفونهاي كه عنوان كردين رو براي چه سبكي ميخواين چون beyerdynamic ها اكثرا براي سبك كلاسيك مناسب هستن. 

rgrgred
29-03-2012, 14:19
AudioTechnica ATH CKS55 این مدل چطوره ؟

روی ایپاد شافل یا گالکسی جواب میده ؟ باس واسم خیلی مهمه

dooste.man83
29-03-2012, 14:52
ادرس نمايندگي audio technica خيابان حافظ نرسيده به جمهوري فروشگاه پيشگامان كيش هست.محصولات موجود در نمايندگي هم حتما اصل هستند كه گارانتي و خدمات پس از فروش ميدن.ولي قبل از خريد تو اينترنت ميتونين تفاوتهاي اصل و تقلبي رو مطالعه كنين تا با خيال راحت تر خريد كنين.
كارت صداتون خيلي خوبه يعني جزو بهترين هاي بازار ايران ولي اون ٣٣٠ اهمي كه واسه امپدانس عنوان كرده نهايتا هدفونهاي نصف اين امپدانس يعني حدود 150 اهم روكامل ساپورت ميكنه و بعد از اون نياز به امپ هست.
و بين اين هدفونهاي كه عنوان كردين رو براي چه سبكي ميخواين چون beyerdynamic ها اكثرا براي سبك كلاسيك مناسب هستن. 

ممنون از پاسختون
هر سبکی بجز رپ و کلاسیک گوش میدم ( پاپ ، متال ، ترنش و ... )
نظرتون ؟

musketeer
29-03-2012, 15:03
AudioTechnica ATH CKS55 این مدل چطوره ؟

روی ایپاد شافل یا گالکسی جواب میده ؟ باس واسم خیلی مهمه

عزیز اگه CKS55i باشه کنترلر داره و قطعا روی آیپاد جواب میده. روی اندرویدی ها فقط دگمه answering کار میکنه.

ولی اگه CKS55 بدون i باشه اصلا کنترلر نداره.

تو ایرفونهایی که تست کردم قوی ترین باس مال همین بوده!

موفق باشید

alishadabmehr
29-03-2012, 15:27
ممنون از پاسختون
نظرتون ؟

والا ام 50 واسه راک و زیرشاخه هاش و سبک های الکترونیک خیلی مناسبه ولی چون بشخصه هدفونای بیرداینامیک رو تست نکردم مقایسش نمیتونم بکنم.

rgrgred
29-03-2012, 15:30
عزیز اگه CKS55i باشه کنترلر داره و قطعا روی آیپاد جواب میده. روی اندرویدی ها فقط دگمه answering کار میکنه.

ولی اگه CKS55 بدون i باشه اصلا کنترلر نداره.

تو ایرفونهایی که تست کردم قوی ترین باس مال همین بوده!

موفق باشید

مرسی . ولی اگه کنترل ' میکرفن داشته باشه مشکل درس نمی کنه واسه ایپاد شافل ؟ شافل کاری جز پخش موزیک نمی کنه

اینم عکسش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

musketeer
29-03-2012, 15:34
مرسی . ولی اگه کنترلر داشته باشه مشکل درس نمی کنه واسه ایپاد شافل ؟ شافل کاری جز پخش موزیک نمی کنه
نه عزیز مشکلی درست نمیکنه. قابلیت عقب جلو کردن آهنگ و کم و زیاد کردن و پلی/پاوز و اینا میده بهتون، غیر از اون مشکلی ایجاد نمیکنه.

یه ایرادی که به کنترلر وارد هست اینه که سیم رو کمی سنگین میکنه (که تو این مدل این مشکل وجود نداره چون کنترلرش خیلی کوچیکه) و ایراد دیگه اینه که به خاطر اینکه اتصالات بیشتر میشه، امکان خرابی هم بیشتر میشه.

salar_221
29-03-2012, 16:21
ممنون از پاسختون
نظرتون ؟

M50 بهترين انتخابتون خواد بود چون واقعا مختص سبك مورد علاقتون هست .هر چند براي اكثر سبكها مناسبه و قابليت پخش اونها رو داره.
موفق باشين

ursamajor
29-03-2012, 17:19
دوستان من اگه بخوام حدود 150 تومن هزینه کنم و صدای بهتری از K99 بشنوم و بهتره کارت صدا بگیرم یا آمپ؟

salar_221
29-03-2012, 17:49
دوستان من اگه بخوام حدود 150 تومن هزینه کنم و صدای بهتری از K99 بشنوم و بهتره کارت صدا بگیرم یا آمپ؟

البته كه امپ.من خودم بشخشه وقتي k99 رو با امپ امتحان كردم باورم نميشد همون k99 هست.حد اقل 30% كيفيت صدا بيشتر شد.ولي با توجه به اين كه با بودجه اي كه عنوان كردين نميشه امپ مناسبي تهيه كرد ميمونه كارت صوتي خوب كه پيشنهاد ميكنم با افزايش بودجه crative titanium hd رو تهيه كنين كه كارت صوتي خيلي خوبي هست و بخوبي از عهده درايو k99 بر خواهد اومد.بغير از اين كارت صوتي ديگه اي نميشناسم ولي دوستان ممكن بهتر راهنمايتون كنن.
موفق باشين

ursamajor
29-03-2012, 18:23
البته كه امپ.من خودم بشخشه وقتي k99 رو با امپ امتحان كردم باورم نميشد همون k99 هست.حد اقل 30% كيفيت صدا بيشتر شد.ولي با توجه به اين كه با بودجه اي كه عنوان كردين نميشه امپ مناسبي تهيه كرد ميمونه كارت صوتي خوب كه پيشنهاد ميكنم با افزايش بودجه crative titanium hd رو تهيه كنين كه كارت صوتي خيلي خوبي هست و بخوبي از عهده درايو k99 بر خواهد اومد.بغير از اين كارت صوتي ديگه اي نميشناسم ولي دوستان ممكن بهتر راهنمايتون كنن.
موفق باشين

ممنون از جوابتون.
ولی اون جور که من یادم میاد جناب rezaomido میگفتن که آمپ یک وسیله تجملی است و برای هدفونای خیلی حرفه ای ضروری است. با این حال قیمت آمپ مناسب و قیمت titanium HD چقدره؟
و نظرتون درباره این دوتا کارت صدا چیه:

CREATIVE Sound Blaster X-Fi Titanium
CREATIVE Sound Blaster X-Fi Titanium Fatility Pro Series‎

salar_221
29-03-2012, 18:52
ممنون از جوابتون.
ولی اون جور که من یادم میاد جناب rezaomido میگفتن که آمپ یک وسیله تجملی است و برای هدفونای خیلی حرفه ای ضروری است. با این حال قیمت آمپ مناسب و قیمت titanium HD چقدره؟

بله اگه اقا رضا اينطور گفتن حتما اينطور هست
واقعيتش داخل ايران امپ مخصوص هدفون با قيمت نرمال نديدم جديدا امپ پرتابل fiio موجود شده كه متاسفانه سه يا چهار برابر قيمت دلاريش قيمت گذاشتن البته من هم امپ shiit lyr رو دو برابر قيمت دلاريش خريدم ( حداقل قيمت دلار اينطور بوده)
در مورد كارت صوتي creative titanium كارت خوبي هست ولي hd همين كارت صوتي كيفيت بهتري داره و ارزش افزايش بودجه براي بدست اوردن اين برتري رو داره وكارت صوتي fatality pro توصيه نميشه چون كيفيت صداي چندان قابل توجهي براي استفاده هدفون نداره و قادر به درايو حرفه اي هدفون ها نيست.
موفق باشين 

milad_takjoo
29-03-2012, 19:17
الان پلیری هست که بتونه مثلا یه هدفون بالای 40 اهم رو درایو کنه؟
چون که آمپ که نمیشه خرید...کارت صوتی هم که همه جا نمیشه برد...
من x-fi 2 دارم تا 16 اهم رو میتونه...:41:

Rey_619
29-03-2012, 20:31
دوست عزیز معمولا بیشتر Mp3 پلیرها زیر 100 اهم رو ساپورت میکنند البته من خودم تست نکردم.
هدفون های با امپدانس پایین:امپدانس این نوع هدفونهای از 16 اهم تا 100 اهم می باشد. کاربری آن ها در دستگاه های همراه و کوچک مانند MP3 Player ها ، موبایل ها و لپ تاب هاست که نیازی به ولتاژ و جریان زیاد برای راه اندازی هدفون نباشد.
منبع:

salar_221
29-03-2012, 20:36
معمولا بهترين حالت براي درايو يك هدفون طوري هست كه پلير يا امپ تقريبا دو برابر امپدانس هدفون رو داشته باشه.
و اكثر پلير هاي موجود تقريبا ميتونن تمام هدفون هاي inear رو درايو كنن(بجز تعداد معدودي مثل jhaudio سري هاي مولتي درايو-sony ex1000-و بعضي از هدفونهاي customو ...)
ولي امپ هاي پرتابل مثل fiio هم ميتونن راحت تا 100 اهم رو براحتي درايو كنن ولي فعلا قيمت معقولي ندارن اگه كمي صبر كنين و فروشگاه هاي بيشتري موجود كنن اميدوارم قيمت مناسبتري پيدا كنن.

Rey_619
29-03-2012, 20:39
با سلام خدمت دوستان خودم این سایتی که معرفی میکنم سایت (مهندسی صدا) هست و اطلاعات کامل و کاربردی داره و حتی در مورد اکوستیک اتومبیل هم مقاله هست.
موفق و پیروز باشید.

rave-87
29-03-2012, 22:56
ممنون از جوابتون.

آمپ تأثیرش از dac بیشتره
همون موقع ها هم با آقا رضا در چندین نوبت صحبت کرده بودیم در این مورد و آخرین نظر ایشون هم این بود که آمپ ارزشش از دک بیشتره (تا اونجا که من یادمه)

forum.p30world.com/showpost.php?p=6720874&postcount=147

ولی اینکه برای یک هدفون 90 تومنی بخوایین 150 تومن پول آمپ بدین، اصلاً کار جالبی نیست
هدفون رو ارتقا بدین، یا صبر کنین و هدفون و آمپ رو با هم بخرین

قبلاً ها صحبت کردیم اینجا که امپدانس به صورت تکی، نشانۀ خوبی برای راحتی درایو شدن، نیست
الأن هدفون hifiman he-6 که از سر سخت ترین هدفون های دنیا توی درایو شدنه، امپدانسش 70 اهمه فکر کنم (البته اینا موارد خاصه، ولی گفتم که دید درستی به قضیه داشته باشی)

در مورد امپدانس و حساسیت و رابطۀ این دوتا

head-fi.org/t/495516/akg-k601-question/15

forum.p30world.com/showpost.php?p=6822369&postcount=5893

forum.p30world.com/showpost.php?p=6832740&postcount=5970توی پروفایلم لینک های مفیدی هست که به مرور تصفیه شدن، اگر دوستان حوصله کنن و به مرور بخوننشون مفید هستن.

reza a2
30-03-2012, 09:23
من به شما اینارو پیشنهاد میکنم:
Creative ep630 با قیمت 21 و ep830 با قیمت 40
Jvc fxc50 با قیمت 70
موفق و پیروز باشید.

ممنون از راهنماییتون .تو خونه کرتیو EP630 رو داریم تست کردم بیسش خوبه ولی صدا که میره آخر نا مفهوم میشه وبیسش یه کم تیزه .راستی تو رنج زیر 100کدوم هندزفری صداش HDهست و بیس بالایی داره و کلا کیفیت وتفکیک صداش خوبه؟

dooste.man83
30-03-2012, 10:41
دوستان من الان dr-dre pro اصل دارم که برام از کانادا آوردن الان میخوام بدونم خرید m50 یا hd25 توجیح داره یا صدای این مدل هام شبیه hd-25 هست چون همشون سری dj هستن
ممنون

salar_221
30-03-2012, 10:54
آمپ تأثیرش از dac بیشتره
همون موقع ها هم با آقا رضا در چندین نوبت صحبت کرده بودیم در این مورد و آخرین نظر ایشون هم این بود که آمپ ارزشش از دک بیشتره (تا اونجا که من یادمه)

forum.p30world.com/showpost.php?p=6720874&postcount=147

ولی اینکه برای یک هدفون 90 تومنی بخوایین 150 تومن پول آمپ بدین، اصلاً کار جالبی نیست
هدفون رو ارتقا بدین، یا صبر کنین و هدفون و آمپ رو با هم بخرین

قبلاً ها صحبت کردیم اینجا که امپدانس به صورت تکی، نشانۀ خوبی برای راحتی درایو شدن، نیست
الأن هدفون hifiman he-6 که از سر سخت ترین هدفون های دنیا توی درایو شدنه، امپدانسش 70 اهمه فکر کنم (البته اینا موارد خاصه، ولی گفتم که دید درستی به قضیه داشته باشی)

توی پروفایلم لینک های مفیدی هست که به مرور تصفیه شدن، اگر دوستان حوصله کنن و به مرور بخوننشون مفید هستن.

سلام برادر
اقا عيدتون مبارك
انشالله سال خوبي داشته باشين و همچنان حضور پر رنگتون رو تو فروم شاهد باشيم.چند وقته اقا رضا و شما اينجا نبودين جاتون بدجوري خالي بود و يه جورايي اينجا سوالهامون بي جواب مونده.لطفا اگه مقدوره مثل سابق كمي بيشتر واسه فروم وقت بزارين ممنون ميشيم.با تشكر
يه سوال :
وقتي يه setup ( كارت صوتي -امپ-هدفون) كارت صوتي رو نداشته باشيم و سورس پليرمون يه پلير پرتابل مثل ايپاد باشه در اين صورت با افت كيفيت صدا مواجه ميشيم در اين صورت صلاحه به setup امون يه امپ ديگه اضافه كنيم تا جبرات كمبود قدرت كارت صوتي بشه؟يا اينكه تركيب دو يا چند امپ باعث مشكل و ايجاد نويز ميشه؟ 

salar_221
30-03-2012, 11:12
دوستان من الان dr-dre pro اصل دارم که برام از کانادا آوردن الان میخوام بدونم خرید m50 یا hd25 توجیح داره یا صدای این مدل هام شبیه hd-25 هست چون همشون سری dj هستن
ممنون

بسيار مباركتون باشه
صداي pro تقريبا شبيه دو مدل عنوان شده هست فقط با كمي افزايش بيس و گرمي صداي بيشتر.با وجود pro ديگه نيازي به m50 يا hd25 نيست اگه بفكر هدفون ديگه اي هستين بهتر بدنبال هدفون مانيتور و حرفه اي باشين مثل sennheiser، audio technica beyerdynamic,akg و... كه داخل ايران هم قابل تهيه هستن
موفق باشين 

rave-87
30-03-2012, 11:51
ممنون
من تا اونجا که یادمه، jude (رئیس هدفای) یکجایی به طور اجمالی در مورد m50 و hd25 گفته بود که، hd25 مانیتوره نسبت به m50 که صدای فان داره
فکر کنم برادر پیسفول هم قدیما در مورد این hd25 تحقیقات زیادی کرده بودن (چونکه توی فکر خریدش بودن مثل اینکه)

سلام برادر
اقا عيدتون مبارك
انشالله سال خوبي داشته باشين و همچنان حضور پر رنگتون رو تو فروم شاهد باشيم.چند وقته اقا رضا و شما اينجا نبودين جاتون بدجوري خالي بود و يه جورايي اينجا سوالهامون بي جواب مونده.لطفا اگه مقدوره مثل سابق كمي بيشتر واسه فروم وقت بزارين ممنون ميشيم.با تشكر

ممنون برادر، همینطور برای شما
من میام توی فروم معمولاً
و اگر اطلاعاتی راجع به موضوعی داشته باشم می گم (مگر اینکه اون موضوع خیلی زیاد توی فروم مطح شده باشه و بقیۀ دوستان هم مطلع باشند که جواب بدن)
آقا رضا نمیدونم چرا رفتن، امیدوارم بعد از تعطیلات بیان
راستش قرار بود یدونه تاپیک دیگه برای هدفون بزنن و پست ها رو به ترتیب مفید بودن اونجا وارد کنن
انشالله که اینطور خواهد شد.

يه سوال :
وقتي يه setup ( كارت صوتي -امپ-هدفون) كارت صوتي رو نداشته باشيم و سورس پليرمون يه پلير پرتابل مثل ايپاد باشه در اين صورت با افت كيفيت صدا مواجه ميشيم در اين صورت صلاحه به setup امون يه امپ ديگه اضافه كنيم تا جبرات كمبود قدرت كارت صوتي بشه؟يا اينكه تركيب دو يا چند امپ باعث مشكل و ايجاد نويز ميشه؟ستاپ(از لحاظ فیزیکی) = دک + آمپ + هدفون

کارت صدا در اصل هم دک داره و هم آمپ

من سوال رو متوجه نشدم :23:
می خواین با آیپاد آهنگ گوش بدین؟ پس کارت صدا چی میگه این وسط

در مورد علت استفاده از آمپ نظر من اینه (که قدیما گفته بودم)

من بعضی نکته ها رو لازم می دونم، هر چند وقت یکبار تکرار کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

استفاده از آمپ برای هدفون، به دو دلیل کلی صورت می گیره

1- وقتی که پلیر یا کلاً سورس ما توان راه اندازی به صورت کامله هدفون رو نداشته باشه ( که خود این بازم باید سرش صحبت بشه)

2-وقتی که به دلیل کیفیت پایین آمپ پلیر یا همون آمپ سورسمون، بخواییم وظیفۀ آمپلیفای کردن سیگنال صوتی رو به یک آمپلی فایر باکیفیت بدیم؛ یعنی آمپلی فایر قبلی رو از مدار خارج کنیم و آمپلی فایر جدید رو جایگزین کنیم. ( بازم اینجا باید صحبت بشه که مثلاً چطور قراره آمپلی داخلی از کار بیفته و کیفیت سیگنال لاین اوت چجوریه و ... )

در حالت کلی هرچی قطعات بین مسیر کمترباشه، نویز کمتر و کیفیت بهتر خواهد بود.
برای استفاده به منظور شماره 1 ، بعضی مواقع از خروجی هدفون آیپاد به آمپ وصل می کنن (دو تا آمپ توی مسیره)
برای استفاده به منظور 2 ، باید خروجی لاین اوت از آیپاد گرفت (یعنی یدونه آمپ توی مسیر هستش)

Rey_619
30-03-2012, 12:00
ممنون از راهنماییتون .تو خونه کرتیو EP630 رو داریم تست کردم بیسش خوبه ولی صدا که میره آخر نا مفهوم میشه وبیسش یه کم تیزه .راستی تو رنج زیر 100کدوم هندزفری صداش HDهست و بیس بالایی داره و کلا کیفیت وتفکیک صداش خوبه؟
هدفون Jvc Fxc50 درایو Micro HD داره بیس و جزئیاتش خوبه مدل های بهتری هم هستند ولی متعسفانه ایران نمیان مثل Jvc fxc80 یا مدل Jvc FX1X و Atomic Bass و هدفون های Shure.
موفق باشید.

salar_221
30-03-2012, 12:11
با تشكر فراوان
الان ميخوام امتحان كنم تا نتيجه رو ببينم .چون از همون اول هم برام جالب بود تجربه كنم.چون از وقتي titanium hd رواز setup خارج كردم و از ايپاد استفاده كردم قدرت و كيفيت افت داشته .حالا ايپاد را به ورودي امپ سيستم سوني وصل ميكنم و امپ lyr روبه خروجي سوني وصل ميكنم تا ببينم نتيجه چطور خواهد بود.

rave-87
30-03-2012, 13:25
با تشكر فراوان
الان ميخوام امتحان كنم تا نتيجه رو ببينم .چون از همون اول هم برام جالب بود تجربه كنم.چون از وقتي titanium hd رواز setup خارج كردم و از ايپاد استفاده كردم قدرت و كيفيت افت داشته .
خب آیپاد قابل مقایسه با اون کارت صدا نیست (هم توان خروجی آمپش کمتره و هم کیفیت آمپش پایین تره)
کارت صدا کاملاً برتره خب

حالا ايپاد را به ورودي امپ سيستم سوني وصل ميكنم و امپ lyr روبه خروجي سوني وصل ميكنم تا ببينم نتيجه چطور خواهد بود.از خروجی هدفون آیپاد به ورودی آمپ وصل میکنین؟
میشه 3 تا آمپ توی مسیر ( آمپ داخل آیپاد و آمپ سونی و آمپ lyr )
اگر هدفونتون خیلی گرسنه باشه، شاید صدای بهتری بشنوید ولی اگر نیاز به آمپ نداشته باشه، افت کیفیت .

ArashMiniStar
30-03-2012, 13:40
دوستان هدفون Creative 630 چطوره خوبه؟؟ من میخوام برای موبایل استفاده کنم.برام اون موضوعی که صدا بیرون نره زیاد مهم هست.یعنی کسی که پهلوم هست صدا رو نشنوه یا خیلی کم! بهترش هم هست؟ گرون تر؟
بعد این هدفون ها برای پی سی هم میتونه استفاده بشه یا یکی دیگه بگیرم ؟ چی خوبه؟
علت اینکه میپرسم اینه که الان این هدفون تو گوش نوکیایی که دارم کلا با پی سی و لپ تاپ زیاد مچ نیست.یعنی باید این ور اون ورش کنم تا صدا درست بیاد!!:31: ولی به موبایل میزنم هیچ مشکلی نداره!
ممنون :11:

salar_221
30-03-2012, 14:41
خب آیپاد قابل مقایسه با اون کارت صدا نیست (هم توان خروجی آمپش کمتره و هم کیفیت آمپش پایین تره)
کارت صدا کاملاً برتره خب

از خروجی هدفون آیپاد به ورودی آمپ وصل میکنین؟
میشه 3 تا آمپ توی مسیر ( آمپ داخل آیپاد و آمپ سونی و آمپ lyr )
اگر هدفونتون خیلی گرسنه باشه، شاید صدای بهتری بشنوید ولی اگر نیاز به آمپ نداشته باشه، افت کیفیت .

براي hd800 ميخوام امتحان كنم با اجازتون.فقط يه سوال ديگه.قبلا اقا رضا گفتن امپ هاي محصولات صوتي ديگه چون مدار خروجي هدفونش جداست كيفيت خروجي چندان مناسبي براي هدفون ندارن.الان كه من از خروجي امپ سيستم سوني براي هدفون استفاده نميكنم و براي امپ ديگه اي بكار ميبرم همچنان همون مورد كيفيت صادق هست يا نه؟البته خودم فكر ميكنم امپ سوني براي اسپيكر هاي خودش طراحي شده و احتمالا يا تواني بيش از امپ lyr بهش وارد ميكنه يا كمتر.نظر شما چيه؟ 

Kaveh619
30-03-2012, 15:01
دوستان من bh-503گرفتم......خوبه،تنها ایرادی که میشه بهش گرفت اینه که به هر سری نمیخوره....یعنی خوب رو گوش سوار نمیشه......کاش پیچ تنظیم داشت......

بلندی صدا هم که اگر بلندتر میبود بهتر بود.....اما صدای زیر و بیس عالی..........با x6 هم به خوبی جواب داد.........دوستان باتریش عالیه.........13ساعت برای پخش موزیک به طور مستمر جواب میده......تا 10 روز هم استندبای میتونه باشه........

موفق باشید...

rave-87
30-03-2012, 20:32
براي hd800 ميخوام امتحان كنم با اجازتون.
خب اگر میخواین با آیپاد یا آیفون استفاده کنین، یکی از بهترین راه ها اینه که خروجی لاین اوت از آیپادتون بگیرین و اون رو به آمپلی تون وصل کنین
برای لاین اوت گرفتن، راحت ترین راه، تهیۀ کابل های مربوطه هستش
مثل اینا:

فقط يه سوال ديگه.قبلا اقا رضا گفتن امپ هاي محصولات صوتي ديگه چون مدار خروجي هدفونش جداست كيفيت خروجي چندان مناسبي براي هدفون ندارن.

معمولاً یک مدار خیلی ساده به عنوان آمپلی فایر در خروجی های هدفون اون وسایل استفاده میشه و با آمپی که در مسیر خروجی اسپیکر هست، متفاوته

اون آمپی که دم خروجی هدفون اون وسایله معمولاً کاملاً بی کیفیته
برای همین ملت خدا تومن پول آمپ مخصوص هدفون میدن و خدا تومن دیگه هم پول آمپ برای اسپیکراشون

الان كه من از خروجي امپ سيستم سوني براي هدفون استفاده نميكنم و براي امپ ديگه اي بكار ميبرم همچنان همون مورد كيفيت صادق هست يا نه؟

سیستم صوتی به صورت سری عمل میکنه در اصل مثل یک زنجیر میمونه
یک زنجیر چقدر تحمل کشش داره؟ به اندازۀ تحمل ضعیفترین حلقۀ اون زنجیر
پس کیفیتی که شما از سیستم صوتیتون دریافت می کنین به اندازۀ کیفیته بی کیفیت ترین قطعۀ توی ستاپتون هستش

البته خودم فكر ميكنم امپ سوني براي اسپيكر هاي خودش طراحي شده و احتمالا يا تواني بيش از امپ lyr بهش وارد ميكنه يا كمتر.نظر شما چيه؟
کدوم آمپ سونی؟ اونی که سر راه خروجی هدفونشه یا اونی که سر راه خروجی اسپیکر؟ یدونش قوی تر و اونیکی ضعیفتره

salar_221
30-03-2012, 21:21
باتشكر از توضيحات
بله قسمتي كه براي اسپيكر هست رو ميخوام استفاده كنم.بنظر تون با توجه به توان قدرتي كه براي درايو اسپيكر هاي قوي سوني داره اين توان وقتي به امپ lyr وصل بشه چه اتفاقي ميفته؟

rave-87
31-03-2012, 01:57
باتشكر از توضيحات
بله قسمتي كه براي اسپيكر هست رو ميخوام استفاده كنم.بنظر تون با توجه به توان قدرتي كه براي درايو اسپيكر هاي قوي سوني داره اين توان وقتي به امپ lyr وصل بشه چه اتفاقي ميفته؟

برای چی آخه؟ سرگرمی ؟:31:
راستش نمیدونم شما امتحان کن ببین چه اتفاقی میفته :46:
این آمپلی ها معمولاً یک میزان حداکثر ورودی دارن (امیدوارم به آمپتون آسیب نرسونین)

جایی دیدم که وقتی خروجی بیش از حد زیاد باشه، ایجاد نویز اضافی در هدفون می کنه

salar_221
31-03-2012, 10:58
برای چی آخه؟ سرگرمی ؟:31:
راستش نمیدونم شما امتحان کن ببین چه اتفاقی میفته :46:
این آمپلی ها معمولاً یک میزان حداکثر ورودی دارن (امیدوارم به آمپتون آسیب نرسونین)

جایی دیدم که وقتی خروجی بیش از حد زیاد باشه، ایجاد نویز اضافی در هدفون می کنه

اره برادر همش بخاطر سرگرمي.
بعضي وقتها به امضاي شما نگاه ميكنم بفكر ميرم ،چرا ؟مگه قبلا كه با نوار هاي كاست با ضبط هاي بيكيفيت موزيك گوش ميكرديم لذت نميبرديم؟يا قبل از ما با گرامافون اهنگ گوش ميدادن با اون همه خش خش و هيس فراوان ؟ولي الان من با هدفوني كه سالها ازش استفاده ميكردم اهنگ گوش ميدم ٢ دقيقه بعد سر درد ميشم ،اهنگهايي كه خيلي دوسشون داشتم بدرد نميخورن چون با كيفيت نيستن.نميدونم اخرش بكجا ميرسه ولي الانشم خيلي وسواسي شدم كوچكترين افت صدا يا كوچكترين نقص تو اهنگ يا هدفون دلسردم ميكنه و بجاي سرگرمي سر دردي ميشه.حالا چجوري ميشه از اين شرايط خلاص شد و هدف فقط خود موسيقي بشه؟(شايد يه گرامافون بخرم:31:)نظر شما چيه؟

claud
31-03-2012, 12:18
سالار عزیز درست میگه بعضی وقتها ما دچار وسواس شدید میشیم چون به نظرم کیفیت صدا انتها نداره من خودم به شخصه میشه چندین ساعت تنظیمات صدا
رو دستکاری میکنم اما کوچکترین نویز یا بی کیفیتی تو جزییتات صدا قلب منو درد میاره:31:و میبینم که هیچ لذتی از موسیقی نبردم
فکرکنم باید یه مقاله یا راه کاری هم برای این مشکل درست کنیم!:20:

rave-87
31-03-2012, 14:17
اره برادر همش بخاطر سرگرمي.
بعضي وقتها به امضاي شما نگاه ميكنم بفكر ميرم ،چرا ؟مگه قبلا كه با نوار هاي كاست با ضبط هاي بيكيفيت موزيك گوش ميكرديم لذت نميبرديم؟يا قبل از ما با گرامافون اهنگ گوش ميدادن با اون همه خش خش و هيس فراوان ؟ولي الان من با هدفوني كه سالها ازش استفاده ميكردم اهنگ گوش ميدم ٢ دقيقه بعد سر درد ميشم ،اهنگهايي كه خيلي دوسشون داشتم بدرد نميخورن چون با كيفيت نيستن.نميدونم اخرش بكجا ميرسه ولي الانشم خيلي وسواسي شدم كوچكترين افت صدا يا كوچكترين نقص تو اهنگ يا هدفون دلسردم ميكنه و بجاي سرگرمي سر دردي ميشه.حالا چجوري ميشه از اين شرايط خلاص شد و هدف فقط خود موسيقي بشه؟(شايد يه گرامافون بخرم:31:)نظر شما چيه؟
مطمئناً خرید گرامافون چارۀ کار نیست

بعضی ها عشقشون صداست و زیاد کاری به موزیک ندارن؛ اونایی که بخاطر موزیک وارد این بازی شدن، باید همیشه اصل براشون موزیک باشه، من تا حالا خیلی تکرار کردم اینرو

دوتا از پست قدیمیها رو نگاه کنین، تا با بعضی نظرات من و آقا رضا آشنا بشین

در نهایت، اگر مقداری از پست های تاپیک "صحبت پیرامون مسائل حاشیه ایی مربوط به صدا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" رو نگاه بندازین، احتمالاً با نگاه بنده به این قضایا آشنا میشین.

Rey_619
31-03-2012, 14:20
حق با سالارجان و claud عزیز هست واقعا هرچی ما از هدفونای حرفه ای بیشتر استفاده میکنیم توقع ما بالا ميره و دیگه از موسیقی اون لذت قبلی رو نمیبریم امروز دنبال هدفون HD میگردیم فردا دنبال Full HD ولی هیچی لذت گوش کردن کاست با واکمن قدیمی رو بهمون نمیده.:41:

amin khan
31-03-2012, 16:40
سلام دوستان
آقا تا سقف 20 تومن هدفون خوب هست چیزی؟

salar_221
31-03-2012, 16:44
سلام دوستان
با سلام
برای چه سبکی میخواین؟
البته باید کمی بودتون رو افزایش بدین تا حدود 30
اگه سبک خاصی ندارین میتونین panasonic hje300 رو تهیه کنین و برای سبکهای الکترونیک و زیر شاخه هاش creative ep630.
موفق باشین

Rey_619
31-03-2012, 17:55
سلام دوستان
هدفون های A4tech نسبت به قیمتشون کیفیت خوبی دارند ولی همونطور که سالار عزیز گفت creative ep630 بهتره و با اختصاص بودجه بیشتر میتونید ep830 رو تهیه کنید.
موفق و پیروز باشید.

mahdigholami
31-03-2012, 19:54
دوستان شاید جاش اینجا نباشه ولی جای دیگه کسی جواب درستی نداد به من
میخواستم یک لپ تاپ بخرم کاربردم هم فقط موسیقی و اینترنت هستش
کدام برند و محصولش بهترین و بالاترین کیفیت خروجی صدا رو داره
برای این که روند تاپیک به هم نخوره پیام خصوصی کنید
ممنون میشم:10:

salar_221
31-03-2012, 21:48
دوستان شاید جاش اینجا نباشه ولی جای دیگه کسی جواب درستی نداد به من
میخواستم یک لپ تاپ بخرم کاربردم هم فقط موسیقی و اینترنت هستش
کدام برند و محصولش بهترین و بالاترین کیفیت خروجی صدا رو داره
برای این که روند تاپیک به هم نخوره پیام خصوصی کنید
ممنون میشم:10:

با سلام
ببخشين كه پيغام خصوصي نتونستم بدم چون با گوشي وصل شدم نشد.
لپ تاپ هايي كه خروجي صداي خوبي داشته باشه بسيار كم هستن چند مدل hp و asus رو با اين مشخصات ديدم كه قيمتهاي خيلي زيادي هم داشتن ولي شما ميتونين بجاي صرف هزينه اضافي براي لپ تاپ يك مدل معمولي رو انتخاب كنين و بعد از اون با صرفه جويي كه در هزينه كردين يك كارت صوتي اكسترنال خوب ويا يك امپ پرتابل خوب كيفيت صدايي بمراتب بهتر از لپ تاپ مخصوص اين كار بدست بيارين.در مورد اينترنت هم تقريبا فرقي نميكنه چه مدل لپتاپي انتخاب كنين همشون قابليت استفاده اينترنت ضعيف ايران رو دارن.
توضيحات تكميلي در باره امپ و صدا رو ميتونين اينجا دنبال كنين.

mahdigholami
31-03-2012, 22:04
با سلام
ببخشين كه پيغام خصوصي نتونستم بدم چون با گوشي وصل شدم نشد.
لپ تاپ هايي كه خروجي صداي خوبي داشته باشه بسيار كم هستن چند مدل hp و asus رو با اين مشخصات ديدم كه قيمتهاي خيلي زيادي هم داشتن ولي شما ميتونين بجاي صرف هزينه اضافي براي لپ تاپ يك مدل معمولي رو انتخاب كنين و بعد از اون با صرفه جويي كه در هزينه كردين يك كارت صوتي اكسترنال خوب ويا يك امپ پرتابل خوب كيفيت صدايي بمراتب بهتر از لپ تاپ مخصوص اين كار بدست بيارين.در مورد اينترنت هم تقريبا فرقي نميكنه چه مدل لپتاپي انتخاب كنين همشون قابليت استفاده اينترنت ضعيف ايران رو دارن.
توضيحات تكميلي در باره امپ و صدا رو ميتونين اينجا دنبال كنين.
خواهش میکنم علی جان
پس اینطور که شما میفرمایید یک کارت صوتی بهم معرفی کنید که کیفیت صداش دیگه جای برای حرف باقی نگذاره
ممنون

salar_221
31-03-2012, 22:50
خواهش میکنم علی جان
پس اینطور که شما میفرمایید یک کارت صوتی بهم معرفی کنید که کیفیت صداش دیگه جای برای حرف باقی نگذاره
ممنون

بله البته بعدشم باز جايي براي حرف باقي خواهد بود و شايد نياز به امپ و كابل مناسب و .... من خودمم تو اين باتلاق صدا موندم و هر چقدر هم تلاش ميكنم باز هم بيشتر قرق ميشم .خدا اخر عاقبتمون رو بخير كنه.
من دو مدل كارت صوتي اكسترنال خوب از creative و asus ديده بودم كه نميدونم هنوز هم تو اين وضعيت بازار ايران موجود هست يا نه يه تحقيقي انجام بدين من هم بعد از تعطيلات يه پرس و جوي ميكنم اگه بود كه خوبه اگه نشه يه امپ پرتابل خوب براتون پيدا ميكنيم انشا الله.فوروم مسائل حاشيه اي صدا رو هم مطالعه كنين خيلي مفيد هست و اساتيد نكات بينهايت با ارزشي رو در اختيارمون قرار دادن.
موفق باشين 

Ardalan_360
01-04-2012, 11:42
سلام!
من یه هدفون برای گوش دادن آهنگ میخوام!میخواستم ببینم نظرتون راجع به این دو تا چیه؟!

amirdave
01-04-2012, 13:22
من نظرات salar و آقا رضا رو خوندم و به این نتیجه رسیدم که یه هدفون AKG 99 بخرم فقط اگه لطف کنین یک کارت صدا ترجیحا اینترنال (چون برای پی سی میخوام) و یک آمپ بهم معرفی کنین

salar_221
01-04-2012, 15:22
سلام!
من یه هدفون برای گوش دادن آهنگ میخوام!میخواستم ببینم نظرتون راجع به این دو تا چیه؟!

با سلام
متاسفانه هدفون energy system رو تابحال نديده بودم و هيچ مطلبي هم در بارش نخوندم.فكر نكنم مناسب موزيك باشه و با توجه به ميكروفون و مشخصاتي كه در بارش داده بيشتر براي تماس اينترنتي و چت مناسب هست.
هدفون enzatec رو يه بار يه مدل ديگش رو تست كرده بودم كه اصلا توصيه نميكنم بخاطر صداي كاملا بسته و تو دماغي و تو ولوم بالا بسيار فركانسها بهم ميريزه و صداي بسيار تيز و ازار دهنده اي داره( البته ممكن مدلهاي ديگش متفاوت باشه)
شما ميتونين با اين رنج قيمت هدفون akg k44 وبا كمي افزايش بودجه مدل k77 رو تهيه كنين كه صداي حرفه اي تر نسبت به اين هدفونهاي انتخابيتون دارن .موفق باشين

salar_221
01-04-2012, 15:30
من نظرات salar و آقا رضا رو خوندم و به این نتیجه رسیدم که یه هدفون AKG 99 بخرم فقط اگه لطف کنین یک کارت صدا ترجیحا اینترنال (چون برای پی سی میخوام) و یک آمپ بهم معرفی کنین

با سلام
كارت صدا creative titanium hd توصيه ميشه ولي براي امپ هزينه مورد نظرتون رو اعلام كنين و اينكه امكان خريد از خارج ايران رو دارين؟ متاسفانه تنوع امپ داخل ايران بسيار كم هست و تعدادي هم كه موجودن با قيمتهاي خيلي بالايي عرضه ميشن.ولي كارت صوتي titanium hd قابليت درايو كامل k99 رو داره و فكر نكنم نياز به امپ باشه.

amirdave
01-04-2012, 16:51
با سلام
كارت صدا creative titanium hd توصيه ميشه ولي براي امپ هزينه مورد نظرتون رو اعلام كنين و اينكه امكان خريد از خارج ايران رو دارين؟ متاسفانه تنوع امپ داخل ايران بسيار كم هست و تعدادي هم كه موجودن با قيمتهاي خيلي بالايي عرضه ميشن.ولي كارت صوتي titanium hd قابليت درايو كامل k99 رو داره و فكر نكنم نياز به امپ باشه.

آره درست میگه وقتی تو پستهای قبلیتون مطالعه کردم دیدم که این نوع هدفونها (معمولا زیر 200 هزار تومان )نیاز به آمپ ندارند
سوال دیگه که برام پیش اومده اینکه من به یک هدفون in ear هم نیاز دارم هدفونی که با پلیر cowon j3 به طور کامل درایو بشه و همین طور قیمتش بین 100 تا 150 باشه
اگه کمک کنین ممنون میشم

salar_221
01-04-2012, 18:30
آره درست میگه وقتی تو پستهای قبلیتون مطالعه کردم دیدم که این نوع هدفونها (معمولا زیر 200 هزار تومان )نیاز به آمپ ندارند
سوال دیگه که برام پیش اومده اینکه من به یک هدفون in ear هم نیاز دارم هدفونی که با پلیر cowon j3 به طور کامل درایو بشه و همین طور قیمتش بین 100 تا 150 باشه
اگه کمک کنین ممنون میشم

لطفا يه نگاهي به klipsch image s4 و s5 بندازين جزو ده هدفون برتر از نگاه cnet و headphone وچند سايت معتبر ديگه شده.و مورد تاييد اساتيد اين سايت هم هست و بهتر از اون همين ايران قابل تهيه هست.و البته با پليرتون بطور كامل درايو ميشه.
موفق باشين

siamak_mu
01-04-2012, 18:47
میشه بفرمایید هدفون های beats استریو هستن یا دالبی یا اصلاْ استاندارد خاص خودشون رو دارن؟! تو سایتش چیزی ‍پیدا نکردم. مثلاْ من فیلم دالبی نگاه کنم افکت دالبی رو حس نمیکنم باهاش؟
بعد مگه به جز مدل wireless بقیه با سیم نیستن؟! ‍پس چرا تو ویدیوی علیشـمس و مسعود صادقـلو مدل Pro رو گذاشته رو گوشش بدون سیم داره با آهنگ حال میکنه؟! من اشتباه میکنم یا اونا سوتی دادن؟

متشکرم.

Rey_619
01-04-2012, 20:45
میشه بفرمایید هدفون های beats استریو هستن یا دالبی یا اصلاْ استاندارد خاص خودشون رو دارن؟! تو سایتش چیزی ‍پیدا نکردم. مثلاْ من فیلم دالبی نگاه کنم افکت دالبی رو حس نمیکنم باهاش؟
بعد مگه به جز مدل wireless بقیه با سیم نیستن؟! ‍پس چرا تو ویدیوی علیشـمس و مسعود صادقـلو مدل Pro رو گذاشته رو گوشش بدون سیم داره با آهنگ حال میکنه؟! من اشتباه میکنم یا اونا سوتی دادن؟

متشکرم.
دوست عزیز هدفون های beats استریو هستند و بیشتر از همه چیز رو بیس قویشون کار شده و تو ویدیو واسه کلاس گذاشتن ازش استفاده شده و صدایی ازش در نمیاد. مدل Pro با سیم هست و از همه مهم تر beats اصل تو ایران نیست و همه fake هست یا High Copy که High Copy جعبش با اصل مو نمیزنه ولی از نظر کیفیت......
موفق باشید.

salar_221
01-04-2012, 20:58

متشکرم.

با سلام
تا جايي كه من ميدونم هدفون فقط دو حالت مونو و استريو داره و براي اينكه افكت هاي صوتي فيلم رو بخواين بهره مند بشين بايد اولا فيلم شما از لحاظ صوتي تنظيمات لازم براي هدفون در خود فيلم بكار رفته باشه و سيستم پلير شما هم تنظيمات مخصوص هدفون رو داشته باشه كه البته من تا بحال چنين فيلمي نديدم و فقط سيستم استريو بوده.
در مورد كليپ ها هم معمولا اصلا جديشون نگيرين صرفا فقط تبليغ هست و شما درست تشخيص دادين pro وايرلس نيست و كابل داره البته چند تا از كليپ هاي خارجي با studio هم اين اشتباه رو داشتن.
ولي در كل هدفون هاي بيتس بخاطر مدلهاي تقلبي و قيمت خيلي زيادشون پيشنهاد نميشه .
ببخشين چون سرعت اينترنت گوشي من كمه متوجه نشدم كه قبلا rey عزيز جواب دادن عذر ميخوام.

siamak_mu
01-04-2012, 23:17
دوست عزیز هدفون های beats استریو هستند و بیشتر از همه چیز رو بیس قویشون کار شده و تو ویدیو واسه کلاس گذاشتن ازش استفاده شده و صدایی ازش در نمیاد. مدل Pro با سیم هست و از همه مهم تر beats اصل تو ایران نیست و همه fake هست یا High Copy که High Copy جعبش با اصل مو نمیزنه ولی از نظر کیفیت......
موفق باشید.

با سلام
تا جايي كه من ميدونم هدفون فقط دو حالت مونو و استريو داره و براي اينكه افكت هاي صوتي فيلم رو بخواين بهره مند بشين بايد اولا فيلم شما از لحاظ صوتي تنظيمات لازم براي هدفون در خود فيلم بكار رفته باشه و سيستم پلير شما هم تنظيمات مخصوص هدفون رو داشته باشه كه البته من تا بحال چنين فيلمي نديدم و فقط سيستم استريو بوده.
در مورد كليپ ها هم معمولا اصلا جديشون نگيرين صرفا فقط تبليغ هست و شما درست تشخيص دادين pro وايرلس نيست و كابل داره البته چند تا از كليپ هاي خارجي با studio هم اين اشتباه رو داشتن.
ولي در كل هدفون هاي بيتس بخاطر مدلهاي تقلبي و قيمت خيلي زيادشون پيشنهاد نميشه .
ببخشين چون سرعت اينترنت گوشي من كمه متوجه نشدم كه قبلا rey عزيز جواب دادن عذر ميخوام.

مرسی از جوابتون.

آخه یادمه یه زمانی تو ویدیوها همه دی جی می جی ها هدفون سونی داشتن ولی الآن جر beats چیزی نمیشه دید! من از خارج میتونم تهیه کنم. اگه از خارج بگیرم مدل دالبی فیلیپس میارزه یا استریو beats ؟

Rey_619
01-04-2012, 23:51
sennheiser سری HD رو بگیر چون شرکت Beats کلی پول تبلیغ داده و هدفوناش نسبت به کیفیتشون خیلی گرون هستند و فقط بیس عالی داره که اونم مانع شنیدن جزئیات میشه و پول تبلیغشو از شما میگیره. میدونید همین dr.dre چقدر به Lady gaga میده سالانه 1 میلیون دلار برای تبلیغ تو موزیک ویدیوهاش. و شرکت Phillips هم تو لوازم خانگی موفق هست نه تو هدفونهای حرفه ای.
موفق باشی.

amirdave
02-04-2012, 00:54
دوستان galaxy s2 به خوبی از پس درایو کردن klipsch s4 بر میاد؟

salar_221
02-04-2012, 09:11
دوستان galaxy s2 به خوبی از پس درایو کردن klipsch s4 بر میاد؟

بله تمامي پلير هاي پرتابل و اكثر گوشي هاي مبايل مثل galaxy s2 براحتي ميتونن اين هدفون رو درايو كنن فقط دقت كنين كه مدل s4i روتهيه نكنين و در صورت امكان قبل از خريد با گوشيتون امتحانش كنين.
موفق باشين

ashkankhoshtip
02-04-2012, 14:18
بنام خدا.دوستان علیرغم راهنماییهای خوب شما من هنوز نتونستم ایرفون خوب واسه گوشی گالاکسی 2 بخرم.من الان creative ep630 دارم.ایرفونی هست که بیس و کیفیت صداش از ep630 بهتر باشه.قیمتش هم نهایت 70 تومن باشه.نظرتون در مورد creative ep830 چیه؟بیس و کیفیت صداش نسبت به ep630 خیلی فرق داره؟اگه ایرفون دیگه ای هم در نظر دارید با این مشخصاتی که گفتم ممنون میشم بگید.فقط ممنون میشم یه چیزی باشه که تو ایران راحت پیدا بشه.ممنون از همتون

alishadabmehr
02-04-2012, 15:02
لطفا يه نگاهي به klipsch image s4 و s5 بندازين جزو ده هدفون برتر از نگاه cnet و headphone وچند سايت معتبر ديگه شده.و مورد تاييد اساتيد اين سايت هم هست و بهتر از اون همين ايران قابل تهيه هست.و البته با پليرتون بطور كامل درايو ميشه.
موفق باشين

salar جان شما خودت استادی ولی جسارتا یه نکته من بگم اونم اینکه صرف اینکه فلان سایت از فلان هدفون تعریف کرده و یا کلا تو ریویوها از فلان هدفون تعریف و تمجید شده اصلا معیار درستی برای خرید هدفون نیست و همونطور که خودتون میدونین باید به سبک موسیقی و نقاط ضعف و قوت هدفون و ...توجه کرد .البته تو این بازار ما که واقعا تنوع بسیار بسیار کمه...

rgrgred
02-04-2012, 15:27
AudioTechnica ATH CKS55

این مدلو تو سایت یا جایی واسه فروش سراغ دارید ؟ بوشهر هستم

salar_221
02-04-2012, 15:33
salar جان شما خودت استادی ولی جسارتا یه نکته من بگم اونم اینکه صرف اینکه فلان سایت از فلان هدفون تعریف کرده و یا کلا تو ریویوها از فلان هدفون تعریف و تمجید شده اصلا معیار درستی برای خرید هدفون نیست و همونطور که خودتون میدونین باید به سبک موسیقی و نقاط ضعف و قوت هدفون و ...توجه کرد .البته تو این بازار ما که واقعا تنوع بسیار بسیار کمه...
بله کاملا حق با شماست و تعاریف سایتها حتی ممکن بنا به تبلیغ باشه ویا خود سایت هم از فروش اون محصول زینفع باشه ولی گاها دوستانی که تازه برای اولین بار با فروم اشنا میشن صرفا فقط با تعاریف دوستان قانع نمیشن و دوست دارن اطلاعات بیشتری در باره هدفونی که میخوان تهیه کنن بدست بیارن که سایتهای بین المللی و خارجی رو بهشون معرفی میکنیم ولی در هر صورت عنوان هم میشه که قبل از خرید حتما هدفون مورد نظرشون رو تست کنن که مشکلی بوجود نیاد ولی در حالت کلی من به هیچ عنوان هدفونی که خودم نداشته باشم یا حتی تستش نکرده باشم نظری در بارش نمیدم و به کسی هم پیشنهاد نمیدم حتی اگه بهترین هدفون دنیا باشه.
البته در مورد وضعیت بازار هم خوشبختانه نسبت به سال پیش خیلی تنوع بهتر شده و هدفونهای خیلی خوبی از مارک های معتبر جهانی وارد شده ولی متاسفانه متاسفانه بقیمتهای خیلی بالا و حتی بقیمتهای بیش از قیمتهای جهانی خودشون که امیدوارم بزودی این مشکل هم حل بشه ولی با این وضعیت پیش رو کمی بعید میدونم.
در هر صورت خیلی ممنون از تذکر مفید و کاملا بجاتون:11:

Rey_619
02-04-2012, 15:33
بنام خدا.دوستان علیرغم راهنماییهای خوب شما من هنوز نتونستم ایرفون خوب واسه گوشی گالاکسی 2 بخرم.من الان creative ep630 دارم.ایرفونی هست که بیس و کیفیت صداش از ep630 بهتر باشه.قیمتش هم نهایت 70 تومن باشه.نظرتون در مورد creative ep830 چیه؟بیس و کیفیت صداش نسبت به ep630 خیلی فرق داره؟اگه ایرفون دیگه ای هم در نظر دارید با این مشخصاتی که گفتم ممنون میشم بگید.فقط ممنون میشم یه چیزی باشه که تو ایران راحت پیدا بشه.ممنون از همتون
دوست عزیز هدفون Jvc FXC50 با درایو Micro HD و بیس عالی با قیمت 70 فکر کنم براتون مناسب باشه البته من صداشو نشنیدم ولی از سایت Ammazon امتیاز 4.5 گرفته و اگه نوشته های کربرایی که استفاده کردن رو بخونی از بیس خوبش زیاد تعریف کردند.
موفق باشی.

salar_221
02-04-2012, 15:43
AudioTechnica ATH CKS55

این مدلو تو سایت یا جایی واسه فروش سراغ دارید ؟ بوشهر هستم
طبق اخرین تماسی که با نمایندگیش (پیشگامان کیش )داشتم (چند دقیقه پیش)موجود نداشتن و شاید به این زودی ها موجود نشه و تنها inear از audio technica مدل ck303m به قیمت 75 هزار تومان موجود دارن.
موفق باشین

mahdigholami
02-04-2012, 15:57
علی جان خودت هدفونی که از M50 کیفیت بالاتری داری یا تست کردی؟
سوال بعدیم اینه که شرکت آیدیو تکنیکا فول سایزش فقط همین M50 خوبه یا کیفیت بالاتر هم داره؟
ممنون

rgrgred
02-04-2012, 17:15
طبق اخرین تماسی که با نمایندگیش (پیشگامان کیش )داشتم (چند دقیقه پیش)موجود نداشتن و شاید به این زودی ها موجود نشه و تنها inear از audio technica مدل ck303m به قیمت 75 هزار تومان موجود دارن.
موفق باشین
مرسی

شاب هم این مدل رو داشته ' شمارشو نداری ببینم داره یا نه ؟

salar_221
02-04-2012, 17:16
سوال بعدیم اینه که شرکت آیدیو تکنیکا فول سایزش فقط همین M50 خوبه یا کیفیت بالاتر هم داره؟
ممنون
مهدی جان اسم کوچیکم سالار هست .
بله هدفون بهتر از m50 یه sennheiser hd800 و pioneer hdj2000 دارم که پاییونیر و beats pro و beats studio که نمیشه گفت کیفیت بهتری دارن ولی گرونتر هستن (از لحاظ صدا m50 بهتر هست)
ولی هدفونهایی که امتحان کردم و بهتر از m50 بودن :beyerdynamic dt990 ,akg k701,sony mdr z1000و audio technica w5000 و sennhesier hd600.
البته koss esp950 یا stax 407 که هدفونهای الکترواستاتیک هستند رو میخوام تهیه کنم که منتظر اقا رضا هستم که راهنماییم کنن از بین این 2 تا یکی رو انتخاب کنم والبته sennheiser he90 یا he60 اگر بقیمت مناسبی بتونم پیدا کنم و اگه اینها نشد hifiman he6 که تقریبا میشه گفت تلفیقی از هدفونهای دینامیک و الکترواستاتیک هست (اگه اشتباه نکنم)
و البته هدفونهای بهتر از m50 زیاد هست و بالاتر از اونها هم هدفونهای بسیار حرفه ای ولی بقیمتهای خیلی بالا و اینکه اکثرا داخل ایران موجود نیستن و اینها هدفونهای هستن با صدای سرد و مانیتور و شاید اختلاف کیفیت صداشون از هم بسیار کم باشه ولی با تغییر بسیار کوچک کیفیت صداشون شاید اختلاف قیمتشون به چندین هزار دلار برسه ولی این اختلاف کیفیت صدا برای من و اشخاص اماتور به هیچ عنوان قابل حس نخواهد بود و شاید حتی از گوش کردن با این نوع حرفه ای از هدفونها لذتی هم نبریم چرا که معمولا سبکهای مورد علاقه ما اکثرا سبکهایی غیر از کلاسیک هست که نیاز به هدفون موزیکالیته خاص خودش رو داره مثل m50 با بیس گرم و عمیقش که این بیس در هدفونهای خیلی حرفه ای تقریبا جایی نداره.

salar_221
02-04-2012, 17:25
مرسی

شاب هم این مدل رو داشته ' شمارشو نداری ببینم داره یا نه ؟
بله البته ولی تا جایی که اطلاع دارم شاب و چاره شرکتهای هستند در تماس با فروشگاههای مختلف تحت قرار دادشون که محصولات اونها رو بصورت تبلیغ معرفی به عموم میکنن (به صورت اینترنتی )و اگر مشتری از طریق این شرکتها جنس مورد نظر رو خریداری کنه درصدی هم به همین شرکتها میرسه.
شاب هم همین محصولات شرکت پیشگامان کیش رو در لیست محصولات خودش قرار داده که طبق استعلامی که شد دیگه موجود ندارن.
موفق باشین
بابت اسپم عذرخواهی میکنم.

leon85
02-04-2012, 18:35
سلام دوستان .. من قصد خرید یک ear phone تا سقف 40 تومن دارم.. لطفا راهنماییم کنید تا انتخاب خوبی داشته باشم
از بین مارکهای سونی و کرتیو و سنهایزر چه مارک و چه مدلی رو بخرم مناسب تره؟
همه نوع موسیقی هم گوش میدم و میخوام جزییات موزیک و به خوبی بشنوم..

ممنون از راهنماییتون

rgrgred
02-04-2012, 18:39
بله البته ولی تا جایی که اطلاع دارم شاب و چاره شرکتهای هستند در تماس با فروشگاههای مختلف تحت قرار دادشون که محصولات اونها رو بصورت تبلیغ معرفی به عموم میکنن (به صورت اینترنتی )و اگر مشتری از طریق این شرکتها جنس مورد نظر رو خریداری کنه درصدی هم به همین شرکتها میرسه.
شاب هم همین محصولات شرکت پیشگامان کیش رو در لیست محصولات خودش قرار داده که طبق استعلامی که شد دیگه موجود ندارن.
موفق باشین
بابت اسپم عذرخواهی میکنم.

پس با این حساب که از این مدل خبری نیست

برم سمت cx 300 یا cx 310 ' نظر شما چیه ؟

salar_221
02-04-2012, 19:14
پس با این حساب که از این مدل خبری نیست

برم سمت cx 300 یا cx 310 ' نظر شما چیه ؟
بنظر من اگه cx 300 رو انتخاب کنین بهتر هست چون کیفیت و شفافیت صدای بهتری بنسبت 310 داره.310 هدفونی هست که برای ورزش طراحی شده و خاصیت ضد ابی داره و برای این هدفونها کیفیت صدا در مرحله دوم قرار داره .البته کیفیت هدفونهای سنهایزر کلا بالا هست.
موفق باشین

salar_221
02-04-2012, 19:33
سلام دوستان .. من قصد خرید یک ear phone تا سقف 40 تومن دارم.. لطفا راهنماییم کنید تا انتخاب خوبی داشته باشم
از بین مارکهای سونی و کرتیو و سنهایزر چه مارک و چه مدلی رو بخرم مناسب تره؟
همه نوع موسیقی هم گوش میدم و میخوام جزییات موزیک و به خوبی بشنوم..

ممنون از راهنماییتون
با سلام
creative دو مدل خوب ep630 برای سبک الکترونیک و ep830 تقریبا برای تمامی سبکها داره
مارک سونی تو رنج قیمت مورد نظرتوم زیاد داره که بشخصه امتحانشون نکردم میتونین از مراکز سونی رهجو امتحان و خرید کنین.
سنهایزر چند مدل خوب داره مثل mx270,mx271,mx365,mx370 که فقط مدل 365 رو تست کردم که بنسبت قیمتش هدفون بسیار خوبیست.
یک مدل هم panasonic hje300 که تعریفهای زیادی ازش شده و با توجه به قیمتش جزو هدفونهای خوب هست که برای سبکهای مختلف مناسبه.
شاید انتخاب برتریبین این هدفونها کار سختی باشه چون صدای نزدیک بهم دارن و همشون هدفونهای خوبی هستن ولی بنظر من برتری با هدفونهای سنهایزر باشه با توجه به شناختی که از صدای این مارک دارم بهترین در کیفیت و پخش جزییات صدا باشه.
موفق باشین

alishadabmehr
02-04-2012, 19:39
ممنون
داداش مدل pro700 رو هم اودیو تکنیکا موجود داشت که فوق العاده بیس قوی ای داره یعنی من تا حالا هدفونی که چنین بیس قوی ای داشته باشه تست نکردم و اصلا هم خوشم نیومد بخاطر بیس زیادیش قیمتشم سیصد و خورده ای بود.

salar_221
02-04-2012, 20:04
داداش مدل pro700 رو هم اودیو تکنیکا موجود داشت که فوق العاده بیس قوی ای داره یعنی من تا حالا هدفونی که چنین بیس قوی ای داشته باشه تست نکردم و اصلا هم خوشم نیومد بخاطر بیس زیادیش قیمتشم سیصد و خورده ای بود.
با تشکر
بله اتفاقا یادمه همون موقع لطف کردین و توضیحات کاملی در بارش بهمون دادین .معمولا بعضی از شرکتهای سازنده هدفون حتی اگه هدفون های حرفه ای تولید میکنن بعضا بناچار مجبور میشن هدفونهایی با بیس خیلی قوی بسازن برای کسانی که عاشق بیس هستن تا بتونن از تمامی قشر ها و سلیقه ها مصرف کننده پیدا کنن مثل همین مدل pro700 که بهمون معرفی کردین و یا sony xb 1000 با درایو بسیار بزرگ 70mm بیس خیلی قوی تولید میکنه که تقریبا کل سر رو میلرزونه و کلی هم طرفدار داره.و یا اکثر مدل های beats که بخاطر بیسشون معروف شدن.الان خیلی زیادن کسانی که موزیک خوب رو صرفا با بیسش میشناسن.بوم بوم بوم و فقط بوم

rgrgred
02-04-2012, 23:16
بنظر من اگه cx 300 رو انتخاب کنین بهتر هست چون کیفیت و شفافیت صدای بهتری بنسبت 310 داره.310 هدفونی هست که برای ورزش طراحی شده و خاصیت ضد ابی داره و برای این هدفونها کیفیت صدا در مرحله دوم قرار داره .البته کیفیت هدفونهای سنهایزر کلا بالا هست.
موفق باشین

cx 300 از نظر بیس در چه حدی هس ؟ صداش گرمه ؟

pkr_legend
02-04-2012, 23:24
درود به دوستای خوبم :دی
یه هدفون می خواستم با بودجه ی حداکثر 200 تومن. چی پیشنهاد می کنین؟

پ.ن: واسه خودم نیست :دی اون HD25-1 II رو با هیچی عوض نمی کنم عالیه :دی

ashkankhoshtip
03-04-2012, 09:51
دوست عزیز هدفون Jvc FXC50 با درایو Micro HD و بیس عالی با قیمت 70 فکر کنم براتون مناسب باشه البته من صداشو نشنیدم ولی از سایت Ammazon امتیاز 4.5 گرفته و اگه نوشته های کربرایی که استفاده کردن رو بخونی از بیس خوبش زیاد تعریف کردند.
موفق باشی.

بنام خدا.دوست عزیز ممنون از راهنماییت.این مدلی که گفتی 3 مدل R-S-B داره.میدونی اینها چه فرقی باهم دارن و کدومش بهتره.و یکی هم اینکه این مدل رو تو ایران میشه راحت پیدا کرد؟اگه میدونی ممنون میشم آدرسش رو بدی.دوستان دیگه هم اگه نظری در مورد این ایرفون یا ایرفون دیگه ای مد نظرشون هست ممنون میشم کمک کنند.موفق باشین

salar_221
03-04-2012, 10:07
cx 300 از نظر بیس در چه حدی هس ؟ صداش گرمه ؟
سلام
نه صدای گرمی نداره و بیسش خیلی قوی نیست بلکه بیس متعادلی داره ولی تفکیک صدای فوق العاده ای بنسبت قیمتش داره البته من مدل mx300 ii رو تست کردم.
موفق باشین

---------- Post added at 11:07 AM ---------- Previous post was at 11:05 AM ----------

با سلام
مدل فول سایز میخواین؟
و برای چه سبکی و پلیرتون ؟
با تشکر

Xenon360
03-04-2012, 10:21
خوب دوستان اگه ممکنه یخورده اطلاعات از نحوه ی بسته بندی این دو ایرفون رو بدن تا موقع خرید بتونم فیک رو از اصل تشخیص بدم ... ممنونم

Creative ep-830

Creative ep-630

salar_221
03-04-2012, 11:05
خوب دوستان اگه ممکنه یخورده اطلاعات از نحوه ی بسته بندی این دو ایرفون رو بدن تا موقع خرید بتونم فیک رو از اصل تشخیص بدم ... ممنونم

Creative ep-830

Creative ep-630

تویه این سایت مشخصات تقلبی بهمراه تصویر با جزییات مشخص شده
موفق باشین

emadpumad
03-04-2012, 11:08

درود
Wh-600 nokia رو یه نظر بهش بندازید

Sent From Mr Emad iPad Using Tapatalk

ashkankhoshtip
03-04-2012, 12:26
بنام خدا.دوست عزیز ممنون از راهنماییت.این مدلی که گفتی 3 مدل R-S-B داره.میدونی اینها چه فرقی باهم دارن و کدومش بهتره.و یکی هم اینکه این مدل رو تو ایران میشه راحت پیدا کرد؟اگه میدونی ممنون میشم آدرسش رو بدی.دوستان دیگه هم اگه نظری در مورد این ایرفون یا ایرفون دیگه ای مد نظرشون هست ممنون میشم کمک کنند.موفق باشین

بنام خدا.دوستان من این مدل jvc fxc50 رو پیدا نکردم.ولی مدل jvc fxc51 موجود داشتن.میخواستم ببینم این دوتا مدل خیلی باهم فرق دارن؟باز هم اگه ایرفون دیگه ای مد نظرتون بود که بیس و کیفیت صداش از creative ep630 بهتر باشه و راحت هم بشه همه جای ایران پیداش کرد و قیمتش هم نهایت 70 تومن باشه ممنون میشم بگید.من این ایرفون رو برای گوشی گالاکسی 2 میخوام.ممنون از همه و موفق باشین

mahdigholami
03-04-2012, 12:37

با تشکر
بله اتفاقا یادمه همون موقع لطف کردین و توضیحات کاملی در بارش بهمون دادین .معمولا بعضی از شرکتهای سازنده هدفون حتی اگه هدفون های حرفه ای تولید میکنن بعضا بناچار مجبور میشن هدفونهایی با بیس خیلی قوی بسازن برای کسانی که عاشق بیس هستن تا بتونن از تمامی قشر ها و سلیقه ها مصرف کننده پیدا کنن مثل همین مدل pro700 که بهمون معرفی کردین و یا sony xb 1000 با درایو بسیار بزرگ 70mm بیس خیلی قوی تولید میکنه که تقریبا کل سر رو میلرزونه و کلی هم طرفدار داره.و یا اکثر مدل های beats که بخاطر بیسشون معروف شدن.الان خیلی زیادن کسانی که موزیک خوب رو صرفا با بیسش میشناسن.بوم بوم بوم و فقط بوم

با تشکر
ولی من منظورم بیس نبود کیفیت و تفکیک بهتر بود
چون همین M50 بیس خوبی داره و از این بیشتر دیگه زیادیه
راستی اگه از دوستان کسی لپ تاپ های Hp مدل بیتس رو داره یه پ.خ بده به ما ممنون میشم

salar_221
03-04-2012, 13:49
با تشکر
ولی من منظورم بیس نبود کیفیت و تفکیک بهتر بود
چون همین M50 بیس خوبی داره و از این بیشتر دیگه زیادیه
راستی اگه از دوستان کسی لپ تاپ های Hp مدل بیتس رو داره یه پ.خ بده به ما ممنون میشم

بله خوب audio technica w5000 بهترين هدفون اين شركت هست كه بهتون معرفي كردم.
من از اين لپ تاپ استفاده كردم ولي انتظارات من رو براورد نكرد فكر كنم فقط براي هدفون هاي خود بيتس طراحي شده باشه چون براي هدفون هاي ديگه ضعيف عمل كرد و قدرت درايوشون رو اونطور كه بايد نداشت.بنظر من كارت صوتي titanium hd خيلي قوي تر از كارت صوتي hp beats هست.

mahdigholami
03-04-2012, 14:20
بله خوب audio technica w5000 بهترين هدفون اين شركت هست كه بهتون معرفي كردم.
من از اين لپ تاپ استفاده كردم ولي انتظارات من رو براورد نكرد فكر كنم فقط براي هدفون هاي خود بيتس طراحي شده باشه چون براي هدفون هاي ديگه ضعيف عمل كرد و قدرت درايوشون رو اونطور كه بايد نداشت.بنظر من كارت صوتي titanium hd خيلي قوي تر از كارت صوتي hp beats هست.
سالار جان شما خودت پلیر کوون داری؟اگه داری کیفیت صدای خروجی Hp در مقابل کوون چه جوریه؟
در مورد کریتیو قیمتش چنده؟فکر نکنم کامپیوتر من ساپورت کنه
این چی؟
Sound Blaster Digital Music Premium HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fproducts%2Fproduct.asp%3Fcategory%3D1%26subcateg ory%3D875%26product%3D19829%26listby%3D)

salar_221
03-04-2012, 14:58
سالار جان شما خودت پلیر کوون داری؟اگه داری کیفیت صدای خروجی Hp در مقابل کوون چه جوریه؟
در مورد کریتیو قیمتش چنده؟فکر نکنم کامپیوتر من ساپورت کنه
این چی؟
Sound Blaster Digital Music Premium HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fproducts%2Fproduct.asp%3Fcategory%3D1%26subcateg ory%3D875%26product%3D19829%26listby%3D)
نه متاسفانه پلیر cowon ندارم ولی احتمالا تو چند روز اینده تهیه کنم .متوجه سوالتون نشدم کارت صدای لپ تاپ hp رو با پلیر cowon میخواین مقایسه کنین؟
و در مورد کارت صوتی creative فکر نکنم هیچ مشکلی برای ساپورتش با هیچ کامپیوتر دسکتاپی داشته باشین.
کارت صوتی titanium hd قدرت خروجی صدای خیلی خوبی داره و اکثر هدفونهای فول سایز رو درایو میکنه که از کارتهای شرکت creative فعلا قویتر هست برای درایو هدفون.
و کارت صوتی Sound Blaster Digital Music Premium HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fproducts%2Fproduct.asp%3Fcategory%3D1%26subcateg ory%3D875%26product%3D19829%26listby%3D) اگه صرفا برای استفاده همراه لپ تاپ بخواین گزینه خوبیست ولی برای دسکتاپ همون titanium hd بهتره

peaceful1
03-04-2012, 17:11
نظر من كارت صوتي titanium hd خيلي قوي تر از كارت صوتي hp beats هست.

titanium hd یک کارت صدای بسیار خوب و به صرفه هست ولی چیزی به اسم کارت صدای hp beats نداریم! نه اسپیکر این لپ تاپ خاص هست نه مدار صوت این لپ تاپ هر چند طراحی نسبتا خوبی داره و خوش ساخت هست.(که ربطی به اصل موضوع شما نداره.)

اگه دنبال لپ تاپ با صدای خوب هستید سری Y لنوو و Toshiba qosmio از اون بهتر N55sf ایسوس میشه خرید.

david071
03-04-2012, 17:17
من دنبال یک هدفون باکیفیت که خوب بیس بزنه هستم قیمت تا 40 تومن
برای گوش دادن موزیک با کامپیوتر و بازی میخوام اگر ممکنه راهنمایی کنید:11:

salar_221
03-04-2012, 17:39
من دنبال یک هدفون باکیفیت که خوب بیس بزنه هستم قیمت تا 40 تومن
برای گوش دادن موزیک با کامپیوتر و بازی میخوام اگر ممکنه راهنمایی کنید:11:
akg k44 و اگه بتونین sony xb 300 پیدا کنین بیس قوی داره.

mahdigholami
03-04-2012, 17:54
نظر من كارت صوتي titanium hd خيلي قوي تر از كارت صوتي hp beats هست.

titanium hd یک کارت صدای بسیار خوب و به صرفه هست ولی چیزی به اسم کارت صدای hp beats نداریم! نه اسپیکر این لپ تاپ خاص هست نه مدار صوت این لپ تاپ هر چند طراحی نسبتا خوبی داره و خوش ساخت هست.(که ربطی به اصل موضوع شما نداره.)

اگه دنبال لپ تاپ با صدای خوب هستید سری Y لنوو و Toshiba qosmio از اون بهتر N55sf ایسوس میشه خرید.
ممنون از راهنمایی
فقط منظورم اسپیکر هاش نیست بلکه خروجی هدفونش هست
یعنی N55sf از همه بهتره ؟آیا شما تست هم کردید؟

milad_takjoo
03-04-2012, 18:22
فک نکنم لپ تاپ ها رو خروجی هدفون کار کنن....این مدل های جدید لپ تاپ که هرکدوم صداشون رو از یه شرکت معروف صوتی میگن روی اسپیکر کار مبکنن نه خروجی هدفون...

salar_221
03-04-2012, 18:40
فک نکنم لپ تاپ ها رو خروجی هدفون کار کنن....این مدل های جدید لپ تاپ که هرکدوم صداشون رو از یه شرکت معروف صوتی میگن روی اسپیکر کار مبکنن نه خروجی هدفون...
چرا اتفاقا چند مدل لپتاپ مثل hp beats مختص هدفون asus N55sf که peaceful عزیز گفتن تنظیم خروجی برای هدفون و چند مدل دیگه که کارتهای صوتی حرفه ای درشون بکار رفته تنظیمات مخصوص خروجی هدفون رو دارن.

milad_takjoo
03-04-2012, 18:46
چرا اتفاقا چند مدل لپتاپ مثل hp beats مختص هدفون asus N55sf که peaceful عزیز گفتن تنظیم خروجی برای هدفون و چند مدل دیگه که کارتهای صوتی حرفه ای درشون بکار رفته تنظیمات مخصوص خروجی هدفون رو دارن.

میدونم دوست عزیز...من نسبی گفتم...همین ایسوس و یه مدل msi رو من تست کردم صداشون تو اسپیکر خیلی با کیفیته تو هدفونم خوبه ولی وقتی کارت صوتی خودم رو وصل کردم نتیجه خیلی بهتری گرفتم تو هدفون..

Temple Of Doom
03-04-2012, 19:42
دوستان ممنون می‌شم یه earphone که تفکیک صدای خوبی داشته باشه در حد 30 الی 50 معرفی کنین
اینکه صدای Bass در چه حدی باشه اصلاً برام مهم نیست؛ کیفیت و میزان شنیدن جزئیات مهمه
ممنون

alishadabmehr
03-04-2012, 20:19
اقا اودیو تکنیکا بار جدیدش تو راست تا هفته ی دیگه میرسه دستشون راستی تو جمهوری یه مغازه denon hp500 و 700 رو داشت اولی 180 دومی 330 تومن که فکر کنم یه نمه گرونه نسبت به قیمت دلاریش.

salar_221
03-04-2012, 20:22
دوستان ممنون می‌شم یه earphone که تفکیک صدای خوبی داشته باشه در حد 30 الی 50 معرفی کنین
اینکه صدای Bass در چه حدی باشه اصلاً برام مهم نیست؛ کیفیت و میزان شنیدن جزئیات مهمه
ممنون
panasonic hje 300
sennheiser mx 365
sennheiser mx 370

rave-87
03-04-2012, 20:56
ممنون از راهنمایی
فقط منظورم اسپیکر هاش نیست بلکه خروجی هدفونش هست
یعنی N55sf از همه بهتره ؟آیا شما تست هم کردید؟

راستش من n55 دارم، خروجی هدفونش واقعاً رو مخمه
نمیدونم شاید برای من مشکل داره
ولی خر خر میکنه و نویز هم موجوده

خروجی هدفون لپ تاپ ها رو باید کلاً بیخیال شد به نظرم

rgrgred
03-04-2012, 21:56
هدفونی مثل akg 518 رو میشه وصل کرد روی پلیر کوچیکی مثل ایپاد شافل ؟

qwerty2322
03-04-2012, 22:17
کسی جایی تو تهران سراغ نداره آمپلی فایر خوب گیر بیاد؟ نمایندگی Audio Technica کجاست؟

salar_221
03-04-2012, 23:53
کسی جایی تو تهران سراغ نداره آمپلی فایر خوب گیر بیاد؟ نمایندگی Audio Technica کجاست؟

امپلي فاير خوب پيدا ميشه ولي امپلي فاير مخصوص هدفون كمي كمياب هست داخل ايران. كه ميتونين سفارش بدين شركتها براتون وارد كنن.نمايندگي audio technica پيشگامان كيش هست و ادرسش خيابان حافظ نرسيده به جمهوري
موفق باشين

salar_221
04-04-2012, 01:25
هدفونی مثل akg 518 رو میشه وصل کرد روی پلیر کوچیکی مثل ایپاد شافل ؟

سلام
من بشخصه امتحان نكردم ولي تو مشخصاتش نوشته شده كه براحتي با تمامي پلير هاي پرتابل قابل درايو شدن هست. حتي با ايپاد شافل.
در واقع براي پليرهاي پرتابل طراحي شده

alishadabmehr
04-04-2012, 09:15
امپلي فاير خوب پيدا ميشه ولي امپلي فاير مخصوص هدفون كمي كمياب هست داخل ايران. كه ميتونين سفارش بدين شركتها براتون وارد كنن.نمايندگي audio technica پيشگامان كيش هست و ادرسش خيابان حافظ نرسيده به جمهوري
موفق باشين

راستی یادم رفت بگم فر.شگاه پیشگامان کیش یه صد متری جابجا شده الان تو خیابان جمهوری بعد از میرزا کوچک خان پلاک 459 . آمپلی فایر من چند تا بهرینگر دیدم تو جمهوری حول و حوش 200 تومن میگفت.

ashkankhoshtip
04-04-2012, 11:41
بنام خدا.دوستان من دیگه واقعا گیج شدم.akg k44 و sony xb 300 و jvc fxc50 و creative ep830. اخه کدومشو بخرم؟الان هم creative ep630 دارم.یه چیزی میخوام که از ep630 بهتر باشه.هم بیسش و هم کیفیت صداش.

zzr_r
04-04-2012, 12:50
هدفون های A4tech نسبت به قیمتشون کیفیت خوبی دارند ولی همونطور که سالار عزیز گفت creative ep630 بهتره و با اختصاص بودجه بیشتر میتونید ep830 رو تهیه کنید.
موفق و پیروز باشید.

من هر دوتاشو دارم تفاوت زیادی با هم ندارند همون 630 بگیر هزینه اضافیم نکن.

Rey_619
04-04-2012, 13:04
بنام خدا.دوستان من دیگه واقعا گیج شدم.akg k44 و sony xb 300 و jvc fxc50 و creative ep830. اخه کدومشو بخرم؟الان هم creative ep630 دارم.یه چیزی میخوام که از ep630 بهتر باشه.هم بیسش و هم کیفیت صداش.
دوست عزیز اگه هدفون باکیفیت میخوای sony xb 300 رو بگیرید و اگه بیسش برات مهمه Creative از نظر بیس عالیه و Jvc fxc50 از نظر جزئیات و بیس، ولی اصطلاحا Deep Bass نیست که گوشو بترکونه.
من موندم چرا الان اکثر مردم دنبال بیس میگردن نه جزئیات و هدفون های ارزون یا بیس عالی دارند یا جزئیات من فقط صدای یه ایرفون رو شنیدم که همه چيزش عالی بود sennheiser Ie80 که قیمتش 650 تومنه.
البته نظر آقا سالار و بقیه اساتید رو هم مد نظر بگیرید چون از من خیلی حرفه ای تر هستند.
موفق باشيد.

rgrgred
04-04-2012, 13:24
بین اودیو تکنیکا ws55
و akg 518 موندم کدومو بگیرم

Xenon360
04-04-2012, 13:26
نه والا کی دنبال بیسه آخه؟ مثلا کسی که ترنس گوش میده هیچوقت دنبال بیس تنها نیست! بیس تا یه حدی واسش اهمیت داره... بیشتر از حد نرمال که بشه موسیقی تاثیر خودش رو اعمال نمی کنه!

به نظر من بیس قوی فقط واسه یه سبک خوبه و بدرد بخوره... اونم سبک رپ هستش...!

رپ هست که بیس قوی و بوم بوم وحشتناک میخواد...

من که وقتی با klipch s4 رو روی آیپاد موزیک گوش دادم... اینقدر بیس زیاد و بی مورد داشت که اصلا به نظر من دو زار هم نمیرزید... چه برسه ۱۳۴۰۰۰ تومن... یعنی اینقدر بیس زیاد بود که خود موزیک قربانی بیس می شد و گم میشد...

امیدوارم creative 830 یا 630 صداشون مثل klipch s4 نباشه...!

Faraz_sm
04-04-2012, 13:32
بین اودیو تکنیکا ws55

اگه مصرف بیرون از خانه و جابجاییی ندارید فکر می کنم akg k99 گزینه مناسبتری نسبت به هزینه باشه...

Sent from my Xoom using Tapatalk

salar_221
04-04-2012, 15:36
بین اودیو تکنیکا ws55
با سلام
برای چه سبکی از موسیقی میخواین؟
پلیرتون رو لطف کنین بگین و بودجه ای رو که میخواین هزینه کنین.

rgrgred
04-04-2012, 15:45
اگه مصرف بیرون از خانه و جابجاییی ندارید فکر می کنم akg k99 گزینه مناسبتری نسبت به هزینه باشه...

مرسی ' نه واسه بیرون خونه می خوام استفاده کنم 518 سیم بلندی داره ' ولی adh ws55 به نظر راحت تر میاد واسه بیرون

قیمتش رو نمی دونم و نمایندگی این مدلو موجود داره ؟

بیس واسم مهمه البته بیس نه گوم گومی که 630 کریتیو میده

---------- Post added at 04:45 PM ---------- Previous post was at 04:41 PM ----------

با سلام
برای چه سبکی از موسیقی میخواین؟
پلیرتون رو لطف کنین بگین و بودجه ای رو که میخواین هزینه کنین.

پلیرم واسه ورزشه استفادمم بیشتر واسه ورزشه

ایپاد شافل دارم ' بیشتر پاپ گوش میدم بیس گرمی صدا ...

تا 200 می تونم هزینه کنم بیشتر واسه این پلیر ارزش نداره

salar_221
04-04-2012, 15:51
نه والا کی دنبال بیسه آخه؟ مثلا کسی که ترنس گوش میده هیچوقت دنبال بیس تنها نیست! بیس تا یه حدی واسش اهمیت داره... بیشتر از حد نرمال که بشه موسیقی تاثیر خودش رو اعمال نمی کنه!

به نظر من بیس قوی فقط واسه یه سبک خوبه و بدرد بخوره... اونم سبک رپ هستش...!

رپ هست که بیس قوی و بوم بوم وحشتناک میخواد...

من که وقتی با klipch s4 رو روی آیپاد موزیک گوش دادم... اینقدر بیس زیاد و بی مورد داشت که اصلا به نظر من دو زار هم نمیرزید... چه برسه ۱۳۴۰۰۰ تومن... یعنی اینقدر بیس زیاد بود که خود موزیک قربانی بیس می شد و گم میشد...

امیدوارم creative 830 یا 630 صداشون مثل klipch s4 نباشه...!

با سلام
کلا بیس قوی برای سبک الکترونیک و زیر شاخه های اون خوب هست و بیشتر بکار میره ولی سبک رپ که بیشتر صدای خوانندست و موزیک در مرحله دوم قرار میگیره به نظرم مید هست که مهمه ولی در کل هدفون مناسب سبک رپ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و اینکه بین klipsch s4 و creative ep 630 و ep830 مقایسه بشه کمی بی انصافی هست s4 صدای گرم و موزیکالیتی دلنشینی داره و بخاطر همین هم کمی بیسش قوی هست ولی بیس بسیار متعادل تری نسبت به ep630 داره و در کل از لحاظ تفکیک و جزییات از دو مدل هدفون creative بسیار بالا تر هست.
با تشکر

---------- Post added at 04:51 PM ---------- Previous post was at 04:46 PM ----------

سلام
دوست عزیز هدفونهای akg k44 و sony xb 300 هردو هدفونهای فولسایز هستن و jvc و creative هر دو in ear.که اصلا قابل مقایسه با هم نیستن.شما لطف کنین سبک موسیقی و سورس پلیرتون رو معرفی کنین تا دوستان بهتر راهنماییتون کنن.
با تشکر

Xenon360
04-04-2012, 16:05
با سلام
کلا بیس قوی برای سبک الکترونیک و زیر شاخه های اون خوب هست و بیشتر بکار میره ولی سبک رپ که بیشتر صدای خوانندست و موزیک در مرحله دوم قرار میگیره به نظرم مید هست که مهمه ولی در کل هدفون مناسب سبک رپ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و اینکه بین klipsch s4 و creative ep 630 و ep830 مقایسه بشه کمی بی انصافی هست s4 صدای گرم و موزیکالیتی دلنشینی داره و بخاطر همین هم کمی بیسش قوی هست ولی بیس بسیار متعادل تری نسبت به ep630 داره و در کل از لحاظ تفکیک و جزییات از دو مدل هدفون creative بسیار بالا تر هست.
با تشکر

سالار جون یعنی تجربه ای که از این ۳ ایرفون داری اینه که klipch از همه بهتره؟

یعنی این دو مدل creative بیسشون از klipch s4 بیشتره حتی؟

salar_221
04-04-2012, 16:12
---------- Post added at 04:45 PM ---------- Previous post was at 04:41 PM ----------

بسیار خوب
اگه برای ورزش میخواین باید از نوعی باشه که ضد اب باشه که موقع عرق کردن باعث تخریب هدفون نشه و چون همراه حرکات شدید بدنی ممکنه همراه باشه باید استایل قرارگیریش طوری باشه که براحتی از رو سرتون جابجا نشه .برای این منظور شرکتهای تولید هدفون بعضا هدفونهای رو برای این کاربرد تولید کردن که یکی از بهترین شرکتها sennheiser هست که بنا به سفارش با همکاری شرکت adidas طراحی کرده که مناسب کاربرد شما هست البته in ear هستن مثل sennheiser cx680- mx680-omx680-pmx680
ولی اگه بصورت earpad میخواین یعنی مثل دو مدل قبلی که انتخاب کرده بودین میتونین sennheiser px200 ii که هدفون بسیار سبک و راحت با بیس خوب و عمیق بهمراه مید و های فوق العاده بنسبت قیمتش تهیه کنین ولی صرفا برای استفاده هنگام ورزش نیست.البته یک مدل earpad مخصوص ورزش بنام sennheiser hd 25 adidas هم داره کهبا توجه کیفیت بالاش (که برای ورزش چون تمرکز زیادی موقع ورزش به جزییات موسیقی نیست نیازی هم به چنین هدفونی نیست) قیمتشم خیلی بالا هست .
موفق باشین

Faraz_sm
04-04-2012, 16:17
مرسی ' نه واسه بیرون خونه می خوام استفاده کنم 518 سیم بلندی داره ' ولی adh ws55 به نظر راحت تر میاد واسه بیرون

قیمتش رو نمی دونم و نمایندگی این مدلو موجود داره ؟

بیس واسم مهمه البته بیس نه گوم گومی که 630 کریتیو میده

شما که داری هزینه می کنی یه زنهایزر px200 می تونه بهترین انتخاب باشه. سبک، جمع و جور و صدای خوب و حرفهچای ( البته سرد)
به سایز پلیرتون هم میاد و پیدا کردنش از مدل ATH تو ایران راحتتره.
بهچخاطر همزمانیم با پست سالار عزیز معذرت می خوام...

salar_221
04-04-2012, 16:19
سالار جون یعنی تجربه ای که از این ۳ ایرفون داری اینه که klipch از همه بهتره؟

یعنی این دو مدل creative بیسشون از klipch s4 بیشتره حتی؟

بله بیس ep630 خیلی قوی تر از s4 هست البته ep830 بیس متعادلی داره ولی قابلیت رقابت با s4 رو از هیچ لحاظ تقریبا نخواهد داشت.
klipsch s4 یکی از هدفونهای بسیار یا کیفیت بلحاظ صدایی هست بطوری که در بین هدفونهای هم رده قیمتی خودش یکی از بهترینهاست و حتی ارزش قیمتی تا 200 هزار تومان رو داره ولی یکی از ایرادات این هدفون کیفیت پایین ساختش هست و همینطور کابلش که نیاز به مراقبت داره بهمین دلیل هم قیمت بسیار مناسبی داره نسبت به کیفیت ,تفکیک و جزییات صداش.

Xenon360
04-04-2012, 16:29
بله بیس ep630 خیلی قوی تر از s4 هست البته ep830 بیس متعادلی داره ولی قابلیت رقابت با s4 رو از هیچ لحاظ تقریبا نخواهد داشت.
klipsch s4 یکی از هدفونهای بسیار یا کیفیت بلحاظ صدایی هست بطوری که در بین هدفونهای هم رده قیمتی خودش یکی از بهترینهاست و حتی ارزش قیمتی تا 200 هزار تومان رو داره ولی یکی از ایرادات این هدفون کیفیت پایین ساختش هست و همینطور کابلش که نیاز به مراقبت داره بهمین دلیل هم قیمت بسیار مناسبی داره نسبت به کیفیت ,تفکیک و جزییات صداش.

وای اگه بیشتره دیگه هیچی پس!
والا چی بگم... باید یه بار دیگه برم گوش بدم...!
بذار من اول i10 رو بگیرم... بعد تک تک هدفونها رو روش امتحان میکنم ببینم کدوم یکی منو ارضا میکنه...! دیگه پاک دارم دیوونه میشم...

pkr_legend
04-04-2012, 16:52
سلام
نه صدای گرمی نداره و بیسش خیلی قوی نیست بلکه بیس متعادلی داره ولی تفکیک صدای فوق العاده ای بنسبت قیمتش داره البته من مدل mx300 ii رو تست کردم.
موفق باشین

---------- Post added at 11:07 AM ---------- Previous post was at 11:05 AM ----------

با سلام
مدل فول سایز میخواین؟
و برای چه سبکی و پلیرتون ؟
با تشکر

فول سایز نباشه . on-ear. پلیزش رو نمی دونم چیه . بیشتر راک. AKG مدل خوب چیزی نداره؟ حالا تا 250 هم اگه بود بگین

سپاس

salar_221
04-04-2012, 17:14
فول سایز نباشه . on-ear. پلیزش رو نمی دونم چیه . بیشتر راک. AKG مدل خوب چیزی نداره؟ حالا تا 250 هم اگه بود بگین

سپاس
ببخشین متوجه نشدم .منظورتون earpad هست؟البته akg هدفون خوب زیاد داره ولی من متاسفانه مدل earpad چیزی ازش امتحان نکردم ولی شما میتونین یه تحقیقی در باره earpad سنهایزر مدل px200 ii بکنین بنظر من هدفون خوبیست و با توجه به تفکیک بالا و بیس خوبش مناسب سبک راک هست.
موفق باشین

rgrgred
04-04-2012, 17:38
px 200 ii سفیدشو خوشم اومد قیمتشم یه جا دویصت تومن میده ولی متاسفانه سفیدشو نداره

شماره نمایندگی معتبرشو می خواستم که خیالم راحت باشه اصله

joibari2
04-04-2012, 18:49
سلام این هدفونای بیتس کوچیکاش چنده؟

salar_221
04-04-2012, 19:04
خیلیییی:31:اگه بتونین اصلش رو پیدا کنین از 300 تومان فکر کنم شروع میشه قیمتهاش ولی کیفیت چندان خوبی باتوجه به قیمت بالاشون ندارن.

Rey_619
04-04-2012, 19:24
دوست عزیز شما دقیقا کدوم مدلشو میخواین iBeats با قیمت 290 ، Beats tour قیمت 220 و James و Turbine که این دو مدل اصلیشون تو ایران نیست (قیمت ها قبل عید هست)و همونطور که سالار جان گفت نسبت به قیمتشون نمی ارزه هدفونای Beats فقط خیلی Fashion هست که گرونش کرده.

joibari2
04-04-2012, 19:41
خیلیییی:31:اگه بتونین اصلش رو پیدا کنین از 300 تومان فکر کنم شروع میشه قیمتهاش ولی کیفیت چندان خوبی باتوجه به قیمت بالاشون ندارن.
غیر اصلشم همین قیمته؟

Rey_619
04-04-2012, 19:52
غیر اصلشم همین قیمته؟
دوست عزیز غیر اصلی دو مدل هست Fake که از 15 تومن تا 150 هست و High Copy که تقریبا صداش یکیه ولی کیفیت ساختش جالب نیست که اونم از 190 تا 220 و حتی بیشتر میفروشند که تشخیص اون با اصلش خیلی سخته اگه اصلیشو میخواین آدرسشو پ.خ کنم.

joibari2
04-04-2012, 20:08
دوست عزیز غیر اصلی دو مدل هست Fake که از 15 تومن تا 150 هست و High Copy که تقریبا صداش یکیه ولی کیفیت ساختش جالب نیست که اونم از 190 تا 220 و حتی بیشتر میفروشند که تشخیص اون با اصلش خیلی سخته اگه اصلیشو میخواین آدرسشو پ.خ کنم.
ممنون اگه ممکنه.

pkr_legend
04-04-2012, 21:09
ببخشین متوجه نشدم .منظورتون earpad هست؟البته akg هدفون خوب زیاد داره ولی من متاسفانه مدل earpad چیزی ازش امتحان نکردم ولی شما میتونین یه تحقیقی در باره earpad سنهایزر مدل px200 ii بکنین بنظر من هدفون خوبیست و با توجه به تفکیک بالا و بیس خوبش مناسب سبک راک هست.
موفق باشین

بله حدودای سایز HD25-1 که بشه همه جا استفاده کرد. این هدفون به نظر خوب میاد. سفیدش پیدا می شه تو ایران؟ همون 200 تومن هست؟ و اینکه پیشنهاد دیگه ای ندارین؟

salar_221
04-04-2012, 22:38
بله حدودای سایز HD25-1 که بشه همه جا استفاده کرد. این هدفون به نظر خوب میاد. سفیدش پیدا می شه تو ایران؟ همون 200 تومن هست؟ و اینکه پیشنهاد دیگه ای ندارین؟

با سلام
نه قيمت hd25 خيلي بيشتره ولي مدل px200 ii حدود ٢٠٠ هزار تومان هست .كه ميتونه بهترين انتخاب هم باشه .
بغير از اين چهار مدل ديگه داخل ايران ديدم ولي هيچ كدوم رو تست نكردم .akg q460-sony mdr 7502-beyerdynamic dt235-beats solo .
موفق باشين

rave-87
05-04-2012, 12:20
نیازمند مقایسه ایی بین سبک صدای shure se315 و westone4 هستم (مقایسه بین sound signature نه ریز جزئیات)
راستش دنبال هدفونیم که مقداری از se315 روشن تر (bright) باشه؛ در اصل هدفونی که فرکانس های بالاش تأکید بیشتری نسبت به se315 داشته باشه. ex1000 رو نمیتونم انتخاب کنم چونکه ایزولیشن خیلی ضعیفی داره؛ grado gr10 هم میترسم بیش از حد روشن باشه.

کسی از دوستان چیزی نخونده در مورد اینکه وستون4 در مقایسه با 315 روشن تر (bright) یا تاریکتره (dark) ؟ کلاً کمکی چیزی :11:

salar_221
05-04-2012, 13:34
نیازمند مقایسه ایی بین سبک صدای shure se315 و westone4 هستم (مقایسه بین sound signature نه ریز جزئیات)
راستش دنبال هدفونیم که مقداری از se315 روشن تر (bright) باشه؛ در اصل هدفونی که فرکانس های بالاش تأکید بیشتری نسبت به se315 داشته باشه. ex1000 رو نمیتونم انتخاب کنم چونکه ایزولیشن خیلی ضعیفی داره؛ grado gr10 هم میترسم بیش از حد روشن باشه.

کسی از دوستان چیزی نخونده در مورد اینکه وستون4 در مقایسه با 315 روشن تر (bright) یا تاریکتره (dark) ؟ کلاً کمکی چیزی :11:

سلام برادر خوبي؟
عمرا اگه بتونيم جواب بديم:31:
راستش خودت كه استادي ولي من كه مقايسه اي بين اين دو هيچ جاي نديدم چون كلا همرده هم نيستن اما با توجه به بعضي معيارها westone 4 رو با shure se535 يا se530 مقايسه ميكنن .اما من صداي se425 روكه تجربه كردم صداي انچنان تيره اي نداره ولي چون se315 (كه از خودتون يادگرفتم كه درايو armature ) هست ممكنه صداي متفاوتي داشته باشه كه احتمال قوي اينطور خواهد بود اما فكر نكنم صدايي كه شما ازش انتظار دارين رو داشته باشه چون خانواده shure بخاطر مولتي درايو بودن ويا امضاي صداي شور ( بنظر من )صداي بسته اي دارن ( بدون imaging وsoundstage ) و البته westone 4 هم جزو مولتي درايو هاست و در مقايسه با shure se535 تعريف چنداني نداره. بين ايندو نظر من رو se315 هست. بنابدلايلي كه احتمالا خودتون ميدونين ولي در كل چون صداي هيچ كدوم رو نشنيدم نيتونم قاطعانه بگم ولي اگه با تحقيقات و برسي هاي اينترنتي قبل خريد ميخواستم تصميم بگيرم احتمالا انتخاب اول رو se315 ميبود.اگه شما با تحقيقاتتون به نتيجه اي رسيدين لطفا ما رو هم در جريان قرار بدين تا در باره نوع صداي تيره و روشن هدفونها اطلاعاتي بدست بياريم و ياد بگيريم.
اينجاست كه شديدا جاي خالي rezaomido احساس ميشه.

rave-87
05-04-2012, 14:23
سلام برادر خوبي؟
عمرا اگه بتونيم جواب بديم:31:
راستش خودت كه استادي ولي من كه مقايسه اي بين اين دو هيچ جاي نديدم چون كلا همرده هم نيستن اما با توجه به بعضي معيارها westone 4 رو با shure se535 يا se530 مقايسه ميكنن .اما من صداي se425 روكه تجربه كردم صداي انچنان تيره اي نداره ولي چون se315 (كه از خودتون يادگرفتم كه درايو armature ) هست ممكنه صداي متفاوتي داشته باشه كه احتمال قوي اينطور خواهد بود اما فكر نكنم صدايي كه شما ازش انتظار دارين رو داشته باشه چون خانواده shure بخاطر مولتي درايو بودن ويا امضاي صداي شور ( بنظر من )صداي بسته اي دارن ( بدون imaging وsoundstage ) و البته westone 4 هم جزو مولتي درايو هاست و در مقايسه با shure se535 تعريف چنداني نداره. بين ايندو نظر من رو se315 هست. بنابدلايلي كه احتمالا خودتون ميدونين ولي در كل چون صداي هيچ كدوم رو نشنيدم نيتونم قاطعانه بگم ولي اگه با تحقيقات و برسي هاي اينترنتي قبل خريد ميخواستم تصميم بگيرم احتمالا انتخاب اول رو se315 ميبود.اگه شما با تحقيقاتتون به نتيجه اي رسيدين لطفا ما رو هم در جريان قرار بدين تا در باره نوع صداي تيره و روشن هدفونها اطلاعاتي بدست بياريم و ياد بگيريم.
اينجاست كه شديدا جاي خالي rezaomido احساس ميشه.

ممنون

گفتم بعد از تعطیلات میادا

یعنی بین اونها 315 رو انتخاب می کنی؟ یا غلط املایی داشتی

راستش دو روزه دارم تحقیقات می کنم و کلاً میدونم چه هدفونایی تیره و روشنن؛ ولی قضیه اینه که خودم رو دقیق نمیشناسم :31:
نمی دونم که مثلاً گرادو برام خوبه یا زیادی روشنه
در مورد وستون هم که می گن اصلاً روشن نیست و شاید مقداری گرم و تیره باشه (بیشتر طبیعی هستش) ولی شفافیتش از گرادو کمتره

راستش این 315 برای من یک کوچولو تیرست؛ پس اگر وضعیت وستون (توی فرکانس های بالا) نسبت به 315 رو بدونم، تا حدودی قضیه حله

Rey_619
05-04-2012, 14:38
سلام دوستان من یه هفته پیش با هدفون Sennheiser ie80 که مال یکی از فامیل که تازه از خارج اومده بود کار کردم صدای فوقولاده ای داشت میخواستم بدونم کدوم یکی از این سه مدل به پای کیفیت صدا و تفکیک اون میرسه البته تا 250$ دلار نه 450$ دلار Sennheiser Ie60
Shure Se315
Westone Um1
دوستان حرفه ای راهنمایی بفرمایید.
با تشکر از سالار و rave عزیز بابت راهنمایی های قبلی.

salar_221
05-04-2012, 14:58
ممنون

گفتم بعد از تعطیلات میادا

یعنی بین اونها 315 رو انتخاب می کنی؟ یا غلط املایی داشتی

راستش دو روزه دارم تحقیقات می کنم و کلاً میدونم چه هدفونایی تیره و روشنن؛ ولی قضیه اینه که خودم رو دقیق نمیشناسم :31:
نمی دونم که مثلاً گرادو برام خوبه یا زیادی روشنه
در مورد وستون هم که می گن اصلاً روشن نیست و شاید مقداری گرم و تیره باشه (بیشتر طبیعی هستش) ولی شفافیتش از گرادو کمتره

راستش این 315 برای من یک کوچولو تیرست؛ پس اگر وضعیت وستون (توی فرکانس های بالا) نسبت به 315 رو بدونم، تا حدودی قضیه حله

والا تعطيلات كه تموم شده يعني تعطيلات ما تموم شده شايد تعطيلات بعضي ها هنوز ادامه داره:31: اميدوارم هرچه زودتر بياد .
در مورد se315 اره بين westone 4 و315 انتخابم رو ٣١٥ هست.چون اول از همه صداي بازتري نسبت به westone داره بيسش كمتره و در كل صداي سرد تري داره .راستش من كم كم از inear ها نا اميد ميشم تنها اميدم unique melody هستش ولي چشمم اب نميخوره.تو inear ها هر چقدر كه دنبال صداي بهتر بگردين بيشتر نا اميد ميشين مگر اينكه كلا هدفون هاي فولسايز رو فراموش كنين.تا وقتي فقط inear هست تقريبا مشكلي نيست ولي بلافاصله بعد از استفاده فول سايز كلا علاقه به نوع صداي سرد و گرم عوض ميشه كمبودها ايرادات شديدا خودنمايي ميكنن و مشكلات بوجود ميان صدا ها تو دماغي ميشه و كاملا بسته سرد ترين هدفون خودش رو گرم نشون ميده صدا كاملا تويه مغزه و ....
بهمين خاطر بنظر من هدفون inear هر چقدر ساده تر و صداي بازتري داشته باشه بهتره و در طولاني مدت تاثير بدي نميزاره .ولي هر چقدر مولتي درايو تر و پيچيده تر هزينه بالاتر و مطمعنا هيچ وقت انتظاري كه از اون هدفونمون با اون هزينه هاي كزايي براش پرداخت كرديم راضي نخواهيم شد ( البته اين موارد فقط در باره صداي اين هدفونهاست و مضاياي پرتابل و ايزولاسيون و ... رو در نظر نگيريم) چون بنظرم من اگه بخوايم از صداي هدفون لذت ببريم حتما بايد جاي ثابت با چشم بسته و تمركز كامل به موسيقي گوش بديم تا همراه با جزييات و درك روح موسيقي باشه كه تو اين شرايط ميشه با نصف پول يه inear خوب يه فولساز تهيه كرد كه بمراتب صدايي بهتر و با جزييات تر و باز تر از هدفون inear مورد نظر باشه .(البته ممكنه اين عقيده مقطعي باشه و بعد از مدتي عوض بشه)نظر شما چيه؟

salar_221
05-04-2012, 15:34
سلام دوستان من یه هفته پیش با هدفون Sennheiser ie80 که مال یکی از فامیل که تازه از خارج اومده بود کار کردم صدای فوقولاده ای داشت میخواستم بدونم کدوم یکی از این سه مدل به پای کیفیت صدا و تفکیک اون میرسه البته تا 250$ دلار نه 450$ دلار Sennheiser Ie60
Shure Se315
Westone Um1

از دو لحاظ ميشه به سوالتون جواب داد از لحاظ يه كاربر حرفه اي و يه كار بر اماتور
از لحاظ حرفه اي هيچ كدوم شايد كمي و فقط كمي ie60
ولي از لحاظ اماتور كه خودمم اماتور هستم(چون بيشتر دوست دارم از موزيك لذت ببرم وبا inear بدنبال جزييات و نكات قوت و ضعف اهنگ و هدفون نميگردم)هيچ فرقي نميكنن فقط شايد كمي قدرت بيس ie80 بيشتر باشه بغير اون تقريبا هيچي.
و ضمنا هدفونهاي inear اكثرا صداي گرمي دارن و بيس قوي كه صدا رو از حالت فلت خارج ميكنه كه براي سبكهاي غير كلاسيك بدرد ميخوره كه تو اين سبكها اونقدر اشفتگي صدا هست كه جزييات از نظر يه كاربرد معمولي پنهان ميمونه.پس بيشتر موزيكاليه هدفون هست كه بكار مياد و براي ما ها كه اكثر اماتور هستيم ( چون از انواع inear هاي حرفه اي و اماتور دارم يا تستشون كردم ) بجرات ميتونم بگم كه اختلاف هدفونهاي حرفه اي و اماتور زير ١٠٪ هست كه اين اختلاف ارزش هزينه اضافي رو نداره.
پس سعي كنيم نسبت به سبك موسيقي مورد علاقمون هدفوني كه بيشترين كارايي بنسبت قيمت مناسبش كه با راهنمايي دوستان و اساتيد معرفي ميكنن  تهيه كنيم تا اگه احيانا سليقه موسيقيمون عوض شد براحتي هدفون جديد تهيه كنيم و راحت تر با انواع هدفونها اشنا بشيم تا اينكه فقط يك هدفون حرفه اي ولي بيكاربرد براي ما
با تشكر 

rave-87
05-04-2012, 17:33
Shure Se315
Westone Um1

راستش دیروز یک تاپیکی پیدا کردم که دقیقاً طرف بین 315 و ie8 مونده بود؛ چند تا کاربر حرفه ایی، کلاً گفته بودم ie8 کلاً چند سطح بالاتره از 315
البته خب ie8 یجورایی رقیب 535 هستش دیگه، ولی چند ماهی یادمه توی آمازون قیمتش 250$ شده بود .

راستش من دیگه با تحقیقات این چند روزم، به نظرم اومد که کمتر کسی 315 رو توصیه می کنه
راستش مدل های خیلی خوبی توی اون قیمت هست مثل vsonic gr07 که قبلاً هم یکسری به یدونه از دوستان معرفی کردم؛ vsonic ذائقۀ خاصی رو مورد هدف قرار نداده و برای اکثر افراد توصیه میشه ولی اگر دنبال چیز خاصی هستین مثل شفافیت و تفکیک زیاد (بیس کم) معمولاً fischer audio dba-02 mkII رو توصیه می کنن
اینجا رو ببین، مفیده
اینجا هم یک دید کلی خوب بهت میده:
در کل ببین میتونی بفهمی که از چه سبک صدایی خوشت میاد؟ (من که خودم دقیق نتونستم بفهمم)

والا تعطيلات كه تموم شده يعني تعطيلات ما تموم شده شايد تعطيلات بعضي ها هنوز ادامه داره:31: اميدوارم هرچه زودتر بياد .
در مورد se315 اره بين westone 4 و315 انتخابم رو ٣١٥ هست.چون اول از همه صداي بازتري نسبت به westone داره بيسش كمتره و در كل صداي سرد تري داره .راستش من كم كم از inear ها نا اميد ميشم تنها اميدم unique melody هستش ولي چشمم اب نميخوره.تو inear ها هر چقدر كه دنبال صداي بهتر بگردين بيشتر نا اميد ميشين مگر اينكه كلا هدفون هاي فولسايز رو فراموش كنين.تا وقتي فقط inear هست تقريبا مشكلي نيست ولي بلافاصله بعد از استفاده فول سايز كلا علاقه به نوع صداي سرد و گرم عوض ميشه كمبودها ايرادات شديدا خودنمايي ميكنن و مشكلات بوجود ميان صدا ها تو دماغي ميشه و كاملا بسته سرد ترين هدفون خودش رو گرم نشون ميده صدا كاملا تويه مغزه و ....
بهمين خاطر بنظر من هدفون inear هر چقدر ساده تر و صداي بازتري داشته باشه بهتره و در طولاني مدت تاثير بدي نميزاره .ولي هر چقدر مولتي درايو تر و پيچيده تر هزينه بالاتر و مطمعنا هيچ وقت انتظاري كه از اون هدفونمون با اون هزينه هاي كزايي براش پرداخت كرديم راضي نخواهيم شد ( البته اين موارد فقط در باره صداي اين هدفونهاست و مضاياي پرتابل و ايزولاسيون و ... رو در نظر نگيريم) چون بنظرم من اگه بخوايم از صداي هدفون لذت ببريم حتما بايد جاي ثابت با چشم بسته و تمركز كامل به موسيقي گوش بديم تا همراه با جزييات و درك روح موسيقي باشه كه تو اين شرايط ميشه با نصف پول يه inear خوب يه فولساز تهيه كرد كه بمراتب صدايي بهتر و با جزييات تر و باز تر از هدفون inear مورد نظر باشه .(البته ممكنه اين عقيده مقطعي باشه و بعد از مدتي عوض بشه)نظر شما چيه؟

فکر کنم منظورت از صدای باز رو متوجه نشدم
ولی حرف کلیت رو فکر کنم کامل گرفتم
تفاوت کیفیتشون معمولاً تفاوت قیمتشون رو توجیه نمی کنه
ولی جدیداً وستون4 قیمتش توی آمازون 357$ شده
unique melody قضیش چیه؟ ایشالله کاستوم می خواین بخرین؟ میگم اگر پول موجوده (:31:) می خوایی فعلاً یدونه akg k3003 بگیری حالا تا بعد :27:
راستش اگر دنبال دقیق بودن صدا باشید، خب باید توی خونه نشست و کامل توجه کرد، ولی خب چکار کنم که کاربد من بیشتر توی مسیره و در ضمن من خیلی توی مسیر به دقیق بودن خود صدا توجه نمی کنم، بلکه بنابر گروهی که دارم گوش میدم، به تکنیکی بودن هرچه بیشتر آهنگ توجه می کنم (که البته توی خودش، همون دقیق بودن صدا رو داره، ولی دید کلی به قضیۀ صدا رو تا حدودی عوض میکنه به نظرم.) و دلیلم برای اینقدر هزینه، بیشتر همینه:20:

از دو لحاظ ميشه به سوالتون جواب داد از لحاظ يه كاربر حرفه اي و يه كار بر اماتور
از لحاظ حرفه اي هيچ كدوم شايد كمي و فقط كمي ie60
ولي از لحاظ اماتور كه خودمم اماتور هستم(چون بيشتر دوست دارم از موزيك لذت ببرم وبا inear بدنبال جزييات و نكات قوت و ضعف اهنگ و هدفون نميگردم)هيچ فرقي نميكنن فقط شايد كمي قدرت بيس ie80 بيشتر باشه بغير اون تقريبا هيچي.
و ضمنا هدفونهاي inear اكثرا صداي گرمي دارن و بيس قوي كه صدا رو از حالت فلت خارج ميكنه كه براي سبكهاي غير كلاسيك بدرد ميخوره كه تو اين سبكها اونقدر اشفتگي صدا هست كه جزييات از نظر يه كاربرد معمولي پنهان ميمونه.پس بيشتر موزيكاليه هدفون هست كه بكار مياد و براي ما ها كه اكثر اماتور هستيم ( چون از انواع inear هاي حرفه اي و اماتور دارم يا تستشون كردم ) بجرات ميتونم بگم كه اختلاف هدفونهاي حرفه اي و اماتور زير ١٠٪ هست كه اين اختلاف ارزش هزينه اضافي رو نداره.
پس سعي كنيم نسبت به سبك موسيقي مورد علاقمون هدفوني كه بيشترين كارايي بنسبت قيمت مناسبش كه با راهنمايي دوستان و اساتيد معرفي ميكنن تهيه كنيم تا اگه احيانا سليقه موسيقيمون عوض شد براحتي هدفون جديد تهيه كنيم و راحت تر با انواع هدفونها اشنا بشيم تا اينكه فقط يك هدفون حرفه اي ولي بيكاربرد براي ما
با تشكر
خیلی خوب بود این پاراگراف آخری؛ همیشه قبلاً گفته بودم که یهو نپرین 1 هدفون گرون قیمت بخرین، یکسری jude هم همینرو می گفت که در ابتدای کار سلیقۀ صدا کاملاً در حال تغییره

البته برای ما که ایرانیم، چنین کاری واقعاً سخته، چونکه اونوریا هی می خرن و هی پس میفرستن یا بعد مدتی میفروشن؛ ولی ما چی؟ ما چند تا می تونیم بخریم؟

salar_221
05-04-2012, 19:27
فکر کنم منظورت از صدای باز رو متوجه نشدم

راستش چون زیاد با اصطلاحات اشنا نیستم نمیدونم چطور توضیح بدم ولی اختلاف پخش حجم صدای هدفون فول سایز و inear منظورم هست inear صدایی کم حجم تر ,خفه تر تو دماغی تر و بسته تر و بر عکس این حالت ها برای هدفونهای فولسایز هست که به اصطلاح من بهش صدای باز میگم.

unique melody قضیش چیه؟ ایشالله کاستوم می خواین بخرین؟ میگم اگر پول موجوده (:31:) می خوایی فعلاً یدونه akg k3003 بگیری حالا تا بعد :27:

واقعیتش فعلا نه یعنی از هدفون in ear زده شدم فعلا هیچ کدوم صدایی که ازش انتظار دارم رو نداره .برای unique melody یکی از دوستانم که از چین خرید میکنن ادرس دادم تا برام تهیه کنه (البته مال زمانی هست که دلار 1200 بود)بعد که برگشته بود ازش پرسیدم که یه نگاهی بهم کرد(مثل اینکه واقعا یه کار وحشتناک و و غیر قابل بخشش انجام داده باشم) و گفت واقعا هنوز عقلت کار میکنه؟ادم به یه هدفون داخل گوشی 1000$ پول میده؟در مورد صداش هم حالا نمیدونم رو چه حسابی ولی میگفت صدای همچین خاصی هم نداشت.یعنی واقعا نداشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟منم چند روز عذاب وجدان گرفتم که میخواستم همچین کاری کنم که بعد یه ماه با اقا رضا اشنا شدم و hd800 گرفتم.ولی هنوز برام جالبه صداش رو بشنوم و همینطور jh audio jh16 ولی فعلا که میخوام یه الکترو استاتیک تهیه کنم تا با صدای اونها اشنا بشم.

راستش اگر دنبال دقیق بودن صدا باشید، خب باید توی خونه نشست و کامل توجه کرد، ولی خب چکار کنم که کاربد من بیشتر توی مسیره و در ضمن من خیلی توی مسیر به دقیق بودن خود صدا توجه نمی کنم، بلکه بنابر گروهی که دارم گوش میدم، به تکنیکی بودن هرچه بیشتر آهنگ توجه می کنم (که البته توی خودش، همون دقیق بودن صدا رو داره، ولی دید کلی به قضیۀ صدا رو تا حدودی عوض میکنه به نظرم.) و دلیلم برای اینقدر هزینه، بیشتر همینه:20:

کاملا درسته قضیه صدا رو تا حدودی و شاید کلی عوض میکنه که به نوعی میشه تخصصی صدا و یه جورایی اونقدر پیچیده میشه که برای من یکی اصلا قابل درک نیست و اصلا نمیتونم جوابی براش پیدا کنم.بعد یه کسایی میان برای همین قضیه صدا یه کارای میکنن بعد افرادی مثل من هنوزم که هنوزه از خودشون میپرسن چرا؟
به عنوان مثال یه بار یه عکسی رو برامون تو فروم بحث پیرامون مسائل حاشیه ای صدا گذاشته بودین .این عکس
[[/URL]
این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟
من ie8 دارم و با گوشی iphone بطور کام درایو میشه امپدانسش 16 اهم هست و حساسیت 125db طوری که رو ولوم 80 به بالا نمیشه باهاش اهنگ گوش کرد بعد این چه کاریه با این انجام دادن؟دک؟امپ و امپ ؟و تعویض کابل و حتما میخواسته چند تا امپ هم اضافه کنه دیده تو عکس جا نمیشه لطف کرده نذاشته.
من یه بار ie8 رو به امپ وصل کردم همینطور بدون اهنگ همش نویز پخش میکرد با چه soundtage ی!!!!!!!!!!!

rave-87
05-04-2012, 21:15
ولی هنوز برام جالبه صداش رو بشنوم و همینطور jh audio jh16 ولی فعلا که میخوام یه الکترو استاتیک تهیه کنم تا با صدای اونها اشنا بشم.[QUOTE]

خدا رحم کنه :31: ولی خداییش شاید یکموقع آدم بخواد بره مسافرت و یا توی محل دیگه ایی آهنگ گوش بده؛ داشتن یدونه inear مناسب واقعاً واجبه
[QUOTE]این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟
من ie8 دارم و با گوشی iphone بطور کام درایو میشه امپدانسش 16 اهم هست و حساسیت 125db طوری که رو ولوم 80 به بالا نمیشه باهاش اهنگ گوش کرد بعد این چه کاریه با این انجام دادن؟دک؟امپ و امپ ؟و تعویض کابل و حتما میخواسته چند تا امپ هم اضافه کنه دیده تو عکس جا نمیشه لطف کرده نذاشته.
من یه بار ie8 رو به امپ وصل کردم همینطور بدون اهنگ همش نویز پخش میکرد با چه soundtage ی!!!!!!!!!!!اونارو ولشون کن بعضی هاش جنبۀ مسخره بازی داره :31:
اون خب یدونه از آمپ هاش واقعاً زیادیه

راستش بعضی ها به آمپ و کابل زیادی اعتقاد دارن، ولی خب دارن دیگه

ie8 رو به lyr وصل کردین؟ خب هدفونتون اوردوز کرده دیگه :20: من یادمه حتی وقتی اولا hm801 اومده بود، با IEM های حساس مشکل داشت، که بعداً گفتن که مشکلش رو حل کردن؛ یا همین الأن hisoundaudio studio v با IEM ها مشکل داره و برای همین دو تا سری مقداری مختلف ازش دادن بیرون
یک جمله از dfkt بگم که قبلاً دیده بودم و توی پروفایلم سیوش کرده بودم :31:

Most multi-armature IEMs out there are almost unusable with the majority of MP3 players. Ultimate Ears, Shure, etc – they all hiss like a snake with anything that has a 3.5mm headphone output, and they are very much in need of a quality headphone amp (like the headstage arrow) to tame themالبته این حرفش مقداری اغراق داره ها و تجربیات افراد مختلف بعضاً به نتایج مختلف منجر میشه
ولی خب کلیات رو میرسونه دیگه

در نهایت بگم، من توی قضیۀ آمپ توصیه های uncle eric از مدیرای هدفای رو واقعاً قبول دارم
توی همین آدرسی که توی امضامه، نکات خوبی هست

farhad-fa
05-04-2012, 21:20
با عرض سلام به دوستان میخواستم یه هدفون panasonic hje 300 از وب سایت چاره بگیرم می خواستم ببینم این سایت قابل اعتماد هست

salar_221
05-04-2012, 21:51
با عرض سلام به دوستان میخواستم یه هدفون panasonic hje 300 از وب سایت چاره بگیرم می خواستم ببینم این سایت قابل اعتماد هست

بله 100% .شاب و چاره از شركتهاي اينترنتي معتبر و خوشنام هستن .

salar_221
05-04-2012, 22:57
Rave عزيز واقعا مطالعه پستهاتون لذت بخشه.
با تشكر

Temple Of Doom
06-04-2012, 12:25
سلام دوستان
بین Panasonic hje300
Senheiser mx365
Creative ep830
کدوم تفکیک صدای بهتری بداره و در کل گزینه مناسب‌تری هستش؟

ممنون :)

kavehj4488
06-04-2012, 13:25
سلام دوستان
بین Panasonic hje300
Senheiser mx365
Creative ep830
کدوم تفکیک صدای بهتری بداره و در کل گزینه مناسب‌تری هستش؟

ممنون :)
در مورد تفکیک صدا هدفون Senheiser mx365 بهتر از بقیه عمل می کنه ولی ممکنه صدای بیس متوسط و فلتش همچنین حجم صدای کمتر نسبت به دو مدل دیگه کمی کاربر آماتور رو اذیت خواهد کرد.
مدل Creative ep830 صدای متعادل و قابل قبولی داره. بیسش ضعیف نیست و برای الکترونیک کاملا" مناسب است ولی از نظر تفکیک صدا از مدل قبلی ضعیف تر عمل میکنه. در ولوم بالا صدای مید کمی تیز میشه که کاملا" طبیعی است و نمی توان انتظار بیشتری از این مدل داشت.
مدل Panasonic hje300 یکی از بهترین تجربه های من بوده. صدای بیس عالی ولی کنترل شده مناسب برای تمام سبک ها و صدای مید واضح ولی دلنشین از ویژگی های این مدل به حساب می آید. صدای مید آن در ولوم بالا در آهنگ های خشن متال چندان تیز نمی شود که بسیار عالی است.
از نظر کیفیت ساخت تقریبا" هرسه مدل خوب هستند ولی بهترین سنهایزر و بدترین کریتیو خواهد بود.
در کل مقایسه بین این سه مدل کار مشکلی است و تا حدودی می تواند سلیقه ای باشد.بنابراین برای انتخاب شما باید حتما" صدای هر سه مدل را شنیده باشید تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید.
موفق باشید.

yes47
06-04-2012, 14:44
رفقا یه هدفون بادوام بم معرفی کنید که کیفیت و تفکیک صدای خوبی داشته باشه،مورد استفادش هم برا دیدن فیلم هس،ترجیحا behind the head design باشه اگه هم هدفون خوبی تو اون زمینه نبود فول سایز هم باشه موردی نداره،تا 100 تومان

یه مورد دیگه هم برا آیپاد می خواسم،از نوع in ear یا ear bud ،من که هر چی گرفم بعد یه مدت صدای یه طرفش قطع شده،یه چیز با کیفیت میخوام برا گوش دادن موزیک بیشتر هم راک که صداش هم زیاد به بیرون درز نکنه در حد 50 اینا
مرسسیی..

Temple Of Doom
06-04-2012, 15:40
در مورد تفکیک صدا هدفون Senheiser mx365 بهتر از بقیه عمل می کنه ولی ممکنه صدای بیس متوسط و فلتش همچنین حجم صدای کمتر نسبت به دو مدل دیگه کمی کاربر آماتور رو اذیت خواهد کرد.
مدل Creative ep830 صدای متعادل و قابل قبولی داره. بیسش ضعیف نیست و برای الکترونیک کاملا" مناسب است ولی از نظر تفکیک صدا از مدل قبلی ضعیف تر عمل میکنه. در ولوم بالا صدای مید کمی تیز میشه که کاملا" طبیعی است و نمی توان انتظار بیشتری از این مدل داشت.
مدل Panasonic hje300 یکی از بهترین تجربه های من بوده. صدای بیس عالی ولی کنترل شده مناسب برای تمام سبک ها و صدای مید واضح ولی دلنشین از ویژگی های این مدل به حساب می آید. صدای مید آن در ولوم بالا در آهنگ های خشن متال چندان تیز نمی شود که بسیار عالی است.
از نظر کیفیت ساخت تقریبا" هرسه مدل خوب هستند ولی بهترین سنهایزر و بدترین کریتیو خواهد بود.
در کل مقایسه بین این سه مدل کار مشکلی است و تا حدودی می تواند سلیقه ای باشد.بنابراین برای انتخاب شما باید حتما" صدای هر سه مدل را شنیده باشید تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید.
موفق باشید.

ممنون از بابت توضیحات بسیار خوبی که دادی :)
فکر کنم همون پاناسونیکه جوابگوی نیازمه

salar_221
06-04-2012, 17:17
رفقا یه هدفون بادوام بم معرفی کنید که کیفیت و تفکیک صدای خوبی داشته باشه،مورد استفادش هم برا دیدن فیلم هس،ترجیحا behind the head design باشه اگه هم هدفون خوبی تو اون زمینه نبود فول سایز هم باشه موردی نداره،تا 100 تومان

یه مورد دیگه هم برا آیپاد می خواسم،از نوع in ear یا ear bud ،من که هر چی گرفم بعد یه مدت صدای یه طرفش قطع شده،یه چیز با کیفیت میخوام برا گوش دادن موزیک بیشتر هم راک که صداش هم زیاد به بیرون درز نکنه در حد 50 اینا
مرسسیی..
برای مورد اول akg k99
برای مورد دوم sennheiser mx 365 یا panasonic hje 300 یا creative ep830 یا sennheiser mx370

yes47
06-04-2012, 18:28
برای مورد اول akg k99
برای مورد دوم sennheiser mx 365 یا panasonic hje 300 یا creative ep830 یا sennheiser mx370
دوست عزیز با تشکر از راهنماییتون،آیا هیچ کدوم از این برند هایی که عنوان کردین گارانتی دارن ؟و اگه نمایندگی برا فروش اونا میشناسین لطفا معرفی کنید

salar_221
06-04-2012, 19:05
دوست عزیز با تشکر از راهنماییتون،آیا هیچ کدوم از این برند هایی که عنوان کردین گارانتی دارن ؟و اگه نمایندگی برا فروش اونا میشناسین لطفا معرفی کنید
بله البته ولی نمایندگی انحصاری فکر کنم فقط سنهایزر داره که میتونین از این سایت خرید کنین
ولی بقیه محصولات گارانتی دارن ولی نمایندگی انحصاری ازشون ندیدم و اکثر فروشگاههای لوازم صوتی در جمهوری موجود دارن

Xenon360
07-04-2012, 11:04
سلام عزیزان... امیدوارم حالتون خوب باشه!

میگم من دیروز کل شیراز رو زیر و رو کردم... ولی متاسفانه آثاری از Creativ ep-830 ندیدم...
ولی تا بگی ep-630 فراوون...

میگم خوب چرا نمیارید و سفارش نمیدید؟ میگن اصلا تو بازار نیست... تهران هم هیچی گیر نمیاد...

همچین چیزی صحت داره؟ تهران هم موجود نیست؟

SevenCity
07-04-2012, 11:44
akg k512
95 نومن ارزش خرید داره؟

خیلی جالبه قیمت های این تایپیک و سایت های خارجی در مقایسه با بازار ایران بکل فرق داره

akg k99 رو با قیمت خوب کجا میتونم تهیه کنم؟ واقعا دلم نمیاد واسه هدفونی که چند ماه پیش 70 تومن بود 130 تومن بدم

ardalan_zapata
07-04-2012, 13:34
با سلام
توي زنج 30-40 تومن هدفون In-ear چي پيشنهاد ميديد ؟
از صداي EX-35 سوني راضي بودم ولي گيرنمياد ديگه
توي اين مايه چي خوب هست؟

Pooya3030
07-04-2012, 13:46
سلام .
حدود 50 تا 70-80 تومن in-ear میخواستم . صداش تیز نباشه . یه جورایی گرم و دلنشین باشه نه جیغ و داد کنه .
از همه مهمتر سیمش از جای فیشش راحت خراب نشه . هدفون قبلیم یه cx 200 بود که سیمش خراب شد .
پلیر خاصی ندارم . تو گوشیم با پاور ام پی تری ، ipad ، و موزاییک زن گوش میدم ... کلا همه جا خوب باشه ،

================================================== =====

راستی مشهد کسی سراغ داره جایی برای خرید . تک رو که گشتم، فقط فیلیپس بود و کریتیو .

خیلی ممــنون . :40:

salar_221
07-04-2012, 15:10
akg k512
95 نومن ارزش خرید داره؟

خیلی جالبه قیمت های این تایپیک و سایت های خارجی در مقایسه با بازار ایران بکل فرق داره

akg k99 رو با قیمت خوب کجا میتونم تهیه کنم؟ واقعا دلم نمیاد واسه هدفونی که چند ماه پیش 70 تومن بود 130 تومن بدم
با سلام
البته با توجه به افزایش قیمتها و کیفیت هدفون k 512 شاید بشه گفت کمی گرون هست چون k512 صدایی نزدیک به صدای k77 داره و همونطور که اطلاع دارین چند ماه پیش قیمت k99 نه 70 تومان که حدود 80 تا 90 هزار تومان بود که الان حدود 130 شده و k77 حدود 60 هزار تومان.با این وجود احتمال بالا رفتن قیمتها هست و بهر حال k99 با این وضعیت قیمتها 130 ارزش داره نسبت به k512 با قیمت 95 تومانی.

zzr_r
07-04-2012, 15:19
سلام خدمت دوستای عزیز.

از لحاظ کیفیت تفکیک صدا و بیس نرم و..... کدوم مدل پیشنهاد می کنید برای موبایل کاربردم هستش یا اگر مدلی تو رنج قیمتی 250_300 بهتر از این دو مدل هست لطفا بهم معرفی کنید. ممنون
1.Audio-Technica+ATH-M50
2. SENNHEISER HD449

salar_221
07-04-2012, 15:19
با سلام
توي اين مايه چي خوب هست؟
سلام
متاسفانه من اشنایی با صدای ex35 ندارم ولی طبق رویو ها بیس قوی داره و مید ضعیف و های متوسط . اگه از صداش راضی بودین شاید بتونین با ex40 یا ex60 جایگزین کنین.ولی هدفونهای که نزدیک به صدای ex35 باشه میتونین creative ep630 با بیس قوی و مید متوسط و های متوسط و یا creative ep830 با بیس متعادل و مید متوسط رو به خوب و های متوسط تهیه کنین.ویا panasonic hje 300 که بنسبت قیمتش هدفون خوبی هست و از دو مدل دیگه کیفیت بهتری داره.
موفق باشین

kavehj4488
07-04-2012, 15:35
akg k512
95 نومن ارزش خرید داره؟

AKG K512 هدفون بدی نسبت به قیمتش نیست ولی چون مدلهای با کیفیت بهتری مثل AKG K77 در رده قیمتی یکسانی قرار دارند این مدل زیاد توصیه نمی شود. البته حتما" توجه داشته باشید AKG K99 شفافیت و کیفیت بهتری نسبت به این مدل دارد چون یک مدل Semi-Open به شمار می رود ولی AKG K512 یک مدل Close.

با سلام
توي اين مايه چي خوب هست؟
با توجه به اینکه از جنس صدای نسبتا" گرم خوشتون میاد بهتر است از Panasonic HJE300 استفاده کنید. اگر صدای بیس قوی تر و گرم تر دوست دارید Creative EP-830. البته هر دو مدل ذکر شده کمیاب بوده و مدلهای تقلبی زیاد وجود دارند.
موفق باشید.

SevenCity
07-04-2012, 15:36
با سلام
البته با توجه به افزایش قیمتها و کیفیت هدفون k 512 شاید بشه گفت کمی گرون هست چون k512 صدایی نزدیک به صدای k77 داره و همونطور که اطلاع دارین چند ماه پیش قیمت k99 نه 70 تومان که حدود 80 تا 90 هزار تومان بود که الان حدود 130 شده و k77 حدود 60 هزار تومان.با این وجود احتمال بالا رفتن قیمتها هست و بهر حال k99 با این وضعیت قیمتها 130 ارزش داره نسبت به k512 با قیمت 95 تومانی.

K77
60 تومن؟ خیلی خوبه که
کجا میفروشه به این قیمت
همین الان میرم میخرم

ویرایش: نکیسا کامپیوتر! میگه 80 تومن ...دیگه دارم میخرم
اگه 60 تومنی سراغ داری 20 تومن بی زبون رو نجات میدی :31:

kavehj4488
07-04-2012, 15:45
سلام خدمت دوستای عزیز.

از لحاظ کیفیت تفکیک صدا و بیس نرم و..... کدوم مدل پیشنهاد می کنید برای موبایل کاربردم هستش یا اگر مدلی تو رنج قیمتی 250_300 بهتر از این دو مدل هست لطفا بهم معرفی کنید. ممنون
1.Audio-Technica+ATH-M50
2. SENNHEISER HD449
مقایسه بین این دو مدل:
برنده از لحاظ کیفیت و شفافیت صدا: HD449
از نظر کیفیت ساخت: HD449. مدل M50 کیفیت ساخت بالایی ندارد.
از نظر کیفیت صدای فرکانسهای مختلف: HD449 بیس نرم و کنترل شده دارد که طبق فرمایش خود شما مطابق کاربردتان است. M50 بیس قوی و مناسب سبک الکترونیک دارد. جنس صدای مدل سنهایزر سرد و مدل M50 گرم است. از نظر کیفیت فرکانس های میانی(مید) و بالا(های) بدون شک سنهایزر برنده است.
از نظر Soundstage: مدل M50 بهتر از مدل سنهایزر عمل می کند.
از نظر راحتی استفاده: مدل سنهایزر راحت تر روی سر قرار می گیرد. در همین انجمن مواردی مبنی بر مشکل در استفاده از M50 (عرق کردن گوش و گرم شدن) گزارش شده است.
موفق باشید.

salar_221
07-04-2012, 15:51
سلام خدمت دوستای عزیز.

1.Audio-Technica+ATH-M50
2. SENNHEISER HD449
با سلام
هدفونهای بسیار خوبی انتخاب کردین که در مقایسه با هم معایب و مزایایی دارن.
m50 با بیس قوی ولی کنترل شده (که اصلا بیس خسته کننده و ازار دهنده ای نیست) با مید خوب و های خوبش و البته soundstage فوق العادش یکی از بهتربن هدفونها تو رنج قیمت خودش هست و کلا ویژه گیهای صدای این هدفون خیلی خاص هست ولی از معایب اون میشه طراحی نچندان جالب و کیفیت هدفون بهمراه مشکل ساز شدنش در استفاده طولانی مدت (که پد هاش باعث تعریق میشه) هست رو نام برد ولی در کل هدفون بسیار خوبی هست و مناسب برای اکثر سبکها جز کلاسیک.
sennheiser hd449 هدفونی با بیس ملایم و نرم و مید فوق العاده و های نسبتا خوبش و soundstage باز جزو هدفونهای بسیار خوب ولی نه مناسب برای اکثر سبکها هست صدای این هدفون میشه گفت از امضا های سنهایزر هست که مسلما نقطه ضعف اکثرشون (البته از نظر بعضی ها چون من خودم مخالفم) بیس هست ولی در کل صدای بسیار قابل قبولی بنسبت قیمتش داره و از لحاظ طراحی بسیار خوب و سبکی هدفون از مزیتهای بالای اون که در طولانی مدل استفاده بسیار لذت بخشی داره و کلا هدفونی با کیفیت ساخت بالا و راحتی هست ولی از نظر من ارزش داره با کمی افزایش بودجه مدل hd518 که یکی از بهترین هدفونهای مورد علاقه من هست رو تهیه کنین که بمراتب از hd449 صدایی بهتر و soundstage ی باز تری داره رو تهیه کنین .
البته با تست و استفاده ای که از هدفون m50 داشتم از لحاظ صدا میشه گفت بیشتر با hd518 مقایسه بشه عادلانه تر هست تا با hd 449 ولی اینکه چرا قیمت m50 مناسبتره نسبت به دو مدل قبلی برمیگرده به کیفیت ساخت و طراحی هدفونهای سنهایزر که در نوع خودش بینظیر هست.
و البته هر دو هدفون نیاز به امپ دارن ولی میشه با پلیر های پرتابل هم تا حدودی درایو بشن که درایو شدن این مدل سنهایزر با پلیر پرتابل بهتر از m50 خواهد بود.
موفق باشین

salar_221
07-04-2012, 15:57
K77
60 تومن؟ خیلی خوبه که
کجا میفروشه به این قیمت
همین الان میرم میخرم

ویرایش: نکیسا کامپیوتر! میگه 80 تومن ...دیگه دارم میخرم
اگه 60 تومنی سراغ داری 20 تومن بی زبون رو نجات میدی :31:
ببخشین اشتباه تایپی شده بود .منظورم این بود که k99 قیمتش 90 بود که شده 130 و k77 قیمتش 60 بود که شده 80 .

salar_221
07-04-2012, 16:09
سلام .
حدود 50 تا 70-80 تومن in-ear میخواستم . صداش تیز نباشه . یه جورایی گرم و دلنشین باشه نه جیغ و داد کنه .
از همه مهمتر سیمش از جای فیشش راحت خراب نشه . هدفون قبلیم یه cx 200 بود که سیمش خراب شد .
پلیر خاصی ندارم . تو گوشیم با پاور ام پی تری ، ipad ، و موزاییک زن گوش میدم ... کلا همه جا خوب باشه ،

================================================== =====

راستی مشهد کسی سراغ داره جایی برای خرید . تک رو که گشتم، فقط فیلیپس بود و کریتیو .

خیلی ممــنون . :40:
با سلام
میتونین از مدل sennheiser cx280 تهیه کنین که تفکیک بسیار خوب و بیس ملایم و مید خوب و های خوب داره رو انتخاب کنین.البته صدای گرم مستلزم بیس قوی هست که فکر کنم این (جیغ و داد ) که گفتین جزئی از همون بیس باشه.
ولی با اینکه هدفونهای سنهایزر کیفیت ساخت خوبی دارن ولی کلا هدفون inear نیاز به مراقبت زیادی داره
موفق باشین

SevenCity
07-04-2012, 16:22
ببخشین اشتباه تایپی شده بود .منظورم این بود که k99 قیمتش 90 بود که شده 130 و k77 قیمتش 60 بود که شده 80 .

پس بنظرت بخرم؟برای سبک اتمسفر و در نهایت امبینت
تیز که نیست صدای K77؟
فروشگاه معتبری میشناسی که برای فروش انلاین گذاشته باشه (البته قیمت 80) یا برم جمهوری؟
اگر بخوای یکی بدتر از k77 بگی کدومه؟

salar_221
07-04-2012, 16:43
پس بنظرت بخرم؟برای سبک اتمسفر و در نهایت امبینت
تیز که نیست صدای K77؟
فروشگاه معتبری میشناسی که برای فروش انلاین گذاشته باشه (البته قیمت 80) یا برم جمهوری؟
اگر بخوای یکی بدتر از k77 بگی کدومه؟
بله با توجه به قیمتش .
البته کمی تو های تیز هست ولی فکر نکم تو هدفونهای هم رده خودش بهتر از این باشن.
خرید حضوری انجام بدین بهتره چون هم از سالم بودن هدفونتون مطمعا میشین و هم میتونین راحت تخفیف بگیرین.
و منظورتون بهتر از k77 بود یا بدتر؟

Pooya3030
07-04-2012, 17:05
با سلام
میتونین از مدل sennheiser cx280 تهیه کنین که تفکیک بسیار خوب و بیس ملایم و مید خوب و های خوب داره رو انتخاب کنین.البته صدای گرم مستلزم بیس قوی هست که فکر کنم این (جیغ و داد ) که گفتین جزئی از همون بیس باشه.
ولی با اینکه هدفونهای سنهایزر کیفیت ساخت خوبی دارن ولی کلا هدفون inear نیاز به مراقبت زیادی داره
موفق باشین

فقط اگه میشه چند انتخاب دیگه هم معرفی کنین ، چون اینجا سخت هدفون گیر میاد . اگه میشه یه حدود قیمت هم بدین که دستم باشه میرم خرید .
ممـنون .
///
راستی ، دکمـه تشـکرش چـرا نیسـت ؟ بخاطـر سطـح کاربریـه ؟

salar_221
07-04-2012, 17:32
فقط اگه میشه چند انتخاب دیگه هم معرفی کنین ، چون اینجا سخت هدفون گیر میاد .
ممـنون .
///
دکمـه تشـکرش چـرا نیسـت ؟ بخاطـر سطـح کاربریـه ؟
sennheiser omx181
sennheiser mx 367 و mx 370 و mx580
creative ep630 و ep830
panasonic hje300
-ex77- ex40 -ex 60 و sony ex80 البته سونی ها رو امتحان نکردم فعلا و یه سری jvc که دوستان بهتر میتونن راهنمایتون کنن.

SevenCity
07-04-2012, 19:09
بله با توجه به قیمتش .
البته کمی تو های تیز هست ولی فکر نکم تو هدفونهای هم رده خودش بهتر از این باشن.
خرید حضوری انجام بدین بهتره چون هم از سالم بودن هدفونتون مطمعا میشین و هم میتونین راحت تخفیف بگیرین.
و منظورتون بهتر از k77 بود یا بدتر؟

منظورم ارزونتر بود چون به شدت موزیک دوست دارم و میخوام بعدها یه هدفون خیلی خوب بخرم و اینی که میخوام الان بخرم موقتیه پس هرچی ارزونتر باشه بهتر

rgrgred
07-04-2012, 19:11
نمی دونم فردا px200II رو بگیرم یا cx680

بیس 680 خوبه ؟

200 خوشم اومده به نظر میاد باس ضعیفی داره

Xenon360
07-04-2012, 20:47
موفق باشید.

با این توصیفات از کاوه جان ... حقیقتا من نظرم راجع به Creative ep-630 یخورده عوض شد...!

والا دیگه کم کم دارم جنون میگیرم... از یه طرف میگم بذار اول اردیبهشت cowon i10 رو بگیرم...
بعد تک تک earphone ها وصل کنم بهش ببینم کدوم بهتر نتیجه میده!
نظر اساتید چیه؟

پاک روانی شدم...!

salar_221
07-04-2012, 21:57
منظورم ارزونتر بود چون به شدت موزیک دوست دارم و میخوام بعدها یه هدفون خیلی خوب بخرم و اینی که میخوام الان بخرم موقتیه پس هرچی ارزونتر باشه بهتر
كاملا موافقم. من خودم با k44 شروع كردم يعني اولين هدفون حرفه ايم بود البته اون موقع بيشتر از اين هم ايران موجود نبود ولي بهتر از هيچي بود.هر چقدر پله پله و مرحله به مرحله هدفونهاي بهتر از هدفون قبلي تون تهيه كنين بيشتر با صدا و جزييات اون اشنا خواهيد شد.چون فرض كنين براي عنواع سبكهاي مختلف هدفون مناسبي هست و با اين روش ميتونين با هدفونهاي مختلف براي سبكهاي مختلف اشنا بشين و با نقاط ضعف و قوت اونها اشنا شده و در نهايت خيلي راحت و مطمعن ميتونين هدفون ايده ال تون رو پيدا كنين.
براي شروع k44 رو بهتون پيشنهاد ميكنم
موفق باشين

salar_221
07-04-2012, 22:28
با این توصیفات از کاوه جان ... حقیقتا من نظرم راجع به Creative ep-630 یخورده عوض شد...!

والا دیگه کم کم دارم جنون میگیرم... از یه طرف میگم بذار اول اردیبهشت cowon i10 رو بگیرم...
بعد تک تک earphone ها وصل کنم بهش ببینم کدوم بهتر نتیجه میده!
نظر اساتید چیه؟

پاک روانی شدم...!

خوب البته.صبر كنين پليرتون رو تهيه كنين شايد هدفون فابريك خودش كافي بود و انتظاراتتون رو براورد كرد.چرا قبل از خريد ماشين بفكر رينگ اسپورت هستين؟
معمولا تو هدفون هاي حرفه اي هست كه بعد از تهيه هدفون بنسبت نياز هدفون امپ يا پلير مناسب تهيه ميكنن.
پيشنهاد ميكنم يه مدت از هدفون خود پليرتون استفاده كنين در اين بين با توجه به نياز و سبك مورد علاقتون وقت كافي براي انتخاب هدفون منتخبتون خواهيد داشت و با يه تير دو نشون خواهيد زد هم هدفون پليرتون بي مصرف نخواهد بود و اينكه هدفون بعديتون بهتر از هدفون پليرتون خواهد بود
پليرتون پيشاپيش مباركتون باشه. 

Xenon360
07-04-2012, 23:11
خوب البته.صبر كنين پليرتون رو تهيه كنين شايد هدفون فابريك خودش كافي بود و انتظاراتتون رو براورد كرد.چرا قبل از خريد ماشين بفكر رينگ اسپورت هستين؟
معمولا تو هدفون هاي حرفه اي هست كه بعد از تهيه هدفون بنسبت نياز هدفون امپ يا پلير مناسب تهيه ميكنن.
پيشنهاد ميكنم يه مدت از هدفون خود پليرتون استفاده كنين در اين بين با توجه به نياز و سبك مورد علاقتون وقت كافي براي انتخاب هدفون منتخبتون خواهيد داشت و با يه تير دو نشون خواهيد زد هم هدفون پليرتون بي مصرف نخواهد بود و اينكه هدفون بعديتون بهتر از هدفون پليرتون خواهد بود
پليرتون پيشاپيش مباركتون باشه. 

ممنون سالار جون... شما خیلی لطف داری!
والا هدفون خودش از اون کپسولیها نیست که توی گوش کیپ نیشه!
واسه همین فکر نکنم بیس مورد انتظار منو داشته باشه... حالا ببینم خدا چی میخواد!
ممنون داداش گلم...

من هرروز نظر اساتید رو می خونم ببینم چیزی دستگیرم میشه نسبت به نیازم...!
ممنون از همه...

mahdigholami
07-04-2012, 23:16
ممنون سالار جون... شما خیلی لطف داری!
والا هدفون خودش از اون کپسولیها نیست که توی گوش کیپ نیشه!
واسه همین فکر نکنم بیس مورد انتظار منو داشته باشه... حالا ببینم خدا چی میخواد!
ممنون داداش گلم...

من هرروز نظر اساتید رو می خونم ببینم چیزی دستگیرم میشه نسبت به نیازم...!
ممنون از همه...

هدفون خود کوون واقعا عالیه از نظر کیفیت صدا بیسش هم خوبه
بعد از یکی دوهفته قشنگ Burn in میشه ولی دیری نمیپاید که سریع ویز ویز میافته چون جنسش خوب نیست

Xenon360
07-04-2012, 23:20
هدفون خود کوون واقعا عالیه از نظر کیفیت صدا بیسش هم خوبه
بعد از یکی دوهفته قشنگ Burn in میشه ولی دیری نمیپاید که سریع ویز ویز میافته چون جنسش خوب نیست

والا چی بگم ... دارم به پیشنهاد بچه ها cowon i10 رو میخرم واسه کیفیت صداش!

می دونم اینجا جاش نیست ولی به نظرتون پلیرم خوبه واسه هدفونهای حرفه ای؟

mahdigholami
07-04-2012, 23:27
من تا حالا پلیر دیگه ای نداشتم جز کوون
در جایگاهی نیستم که بخوام اظهار نظر کنم
ولی بهترین گزینه به نظر من در ایران کوون هستش و از محصولاتش هم J3 یا S6
ولی من هر جا تو فروم های خارجی (anythingbutipod)دیدم که کسی سوال کرده پلیر چی بگیرم سانسا کلیپ یا سانسا کلیپ زیپ یا فیوز رو پیشنهاد دادند که در ایران موجود نیست
ولی بنظرم I10 هم با بقیه محصولات کوون فرقی نداره
-------------------------------------
هر چند دوست دارم صدای سونی رو هم امتحان کنم مخصوصا سری A یا Z :31:

Xenon360
07-04-2012, 23:35
من تا حالا پلیر دیگه ای نداشتم جز کوون
در جایگاهی نیستم که بخوام اظهار نظر کنم
ولی بهترین گزینه به نظر من در ایران کوون هستش و از محصولاتش هم J3 یا S6
ولی من هر جا تو فروم های خارجی (anythingbutipod)دیدم که کسی سوال کرده پلیر چی بگیرم سانسا کلیپ یا سانسا کلیپ زیپ یا فیوز رو پیشنهاد دادند که در ایران موجود نیست
ولی بنظرم I10 هم با بقیه محصولات کوون فرقی نداره
-------------------------------------
هر چند دوست دارم صدای سونی رو هم امتحان کنم مخصوصا سری A یا Z :31:

ممنون مهدی جون... کاش بچه هایی دیگه هم میومدن... بگن واسه هدفونای حرفه ای i10 خوبه یا نه....!

mahdigholami
07-04-2012, 23:48
ممنون مهدی جون... کاش بچه هایی دیگه هم میومدن... بگن واسه هدفونای حرفه ای i10 خوبه یا نه....!

خواهش میکنم عزیز مگه هدفون حرفه ای داری؟
اگه واقعا میخوای حرفه ای گوش کنی که باید بری آمپ مخصوص هدفون بگیری که کار راحتی نیست پیدا کردنش
ولی به نظر من همین I10 خوبه فقط یادت نره موقعی که خریدی بعد از روشن کردن دستگاه Non-eroup رو انتخاب کنی وگرنه صداش اصلا در نمیاد
ولی من کلا پرتابل بودن رو قبول ندارم برق مستقیم کجا شارژی کجا!:13:

mahdigholami
07-04-2012, 23:54
سلام خدمت دوستای عزیز.

1.Audio-Technica+ATH-M50
2. SENNHEISER HD449
سلام عزیز
بزرگان جواب دادند
فقط در مورد M50 بگم صدای بیس عالی داره که لاله ها گوشت رو میلرزونه بدون این که های و مید رو تحت تاثیر قرار بده
البته بازم بستگی به خودتون داره که کدوم رو انتخاب کنید
موفق باشید

ursamajor
08-04-2012, 12:38
سلام
نظرتون درباره کارت صدای مایا44 چیه؟ کارت خوبیه در مقایسه با تیتانیوم اچ دی؟ (البته برای هدفون) اینو من قیمت گرفتم 250 و تیتانیوم اچ دی رو می گفت 340 تومن.
ممنون میشم راهنمایی کنید

zzr_r
08-04-2012, 14:03
سلام عزیز
بزرگان جواب دادند
فقط در مورد M50 بگم صدای بیس عالی داره که لاله ها گوشت رو میلرزونه بدون این که های و مید رو تحت تاثیر قرار بده
البته بازم بستگی به خودتون داره که کدوم رو انتخاب کنید
موفق باشید

مرسی از دوستان به نظر شما m50 روی گوشی گلکسی اس جواب میده بگیرم من بیشتر با گوشی موزیک گوش میکنم!!!!:11:

salar_221
08-04-2012, 14:15
مرسی از دوستان به نظر شما m50 روی گوشی گلکسی اس جواب میده بگیرم من بیشتر با گوشی موزیک گوش میکنم!!!!:11:
بله البته نه با تمام توان هدفونتون .با اکثر گوشی ها که امتحان کردم جواب داده فقط قبل از خرید حتما امتحان کنین تا مشکلی پیش نیاد.

salar_221
08-04-2012, 14:49
سلام
نظرتون درباره کارت صدای مایا44 چیه؟ کارت خوبیه در مقایسه با تیتانیوم اچ دی؟ (البته برای هدفون) اینو من قیمت گرفتم 250 و تیتانیوم اچ دی رو می گفت 340 تومن.
ممنون میشم راهنمایی کنید
متاسفانه کارت صوتی maya44 رو تا بحال نشنیده بودم البته اکسترنال هست درسته؟
با توجه به توان مورد نیاز هدفونتون میتونین استفاده کنین ولی فعلا کارت صوتی خوب و مناسب که داخل ایران موجود باشه titanium hd هست و یه مدل asus که قدیمی تر و گرونتر از titanium hd هست .
در هر صورت سعی کنین کارت صوتی شناخته شده که حد اقل چند نفر ازش استفاده کردن و راضی بودن تهیه کنین و مهمتر از اون حتما سعی کنین کارتی رو انتخاب کنین حداقل توانی حدود 2 برابر توان مورد نیاز برای درایو هدفون شما باشه.
موفق باشین

SevenCity
08-04-2012, 16:44
خیلی گشتم از جمهوری تا پایتخت همه جارو...
سرگردنه است انگار k77 کمتر از 120 نبود و فقط دوجا داشتند اما k 512 و k514 خیلی جاها بود ارزونترینش همون 95 بود خلاصه k512 گرفتم
k512 با k77 چه فرقایی داره و چرا این k77 k99 اینقدر کم بود؟

k44 هم 95 بود

salar_221
08-04-2012, 17:37
خیلی گشتم از جمهوری تا پایتخت همه جارو...
سرگردنه است انگار k77 کمتر از 120 نبود و فقط دوجا داشتند اما k 512 و k514 خیلی جاها بود ارزونترینش همون 95 بود خلاصه k512 گرفتم
k512 با k77 چه فرقایی داره و چرا این k77 k99 اینقدر کم بود؟

k44 هم 95 بود
بسیار بسیار مبارکتون باشه
متاسفانه خیلی گرون شده پس
هدفونهای k44 ,k77, k66و k99 هدفونهای مانیتور با صدای فلت هستن و با توجه به صدای خوبشون نسبت به هدفونهای هم رده و هم قیمت خودشون هدفونهای معروف و پر فروشی هستن بصورتی که از هر 10 نفر اهنگ ساز یا نوازده 9 نفر این مدلها رو میشناسن و استفاده میکنن و بهم پیشنهاد میدن.متاسفانه صدای k512 رو نشنیدم اگه ممکنه یه رویو ازش برامون بزارین تا ما هم با این هدفون اشنا بشیم. متاسفانه رویو ی کاملی هم ازش نتونستم پیدا کنم ولی تا جای که خوندم بیس قوی و پانچی داره و های ضعیف و مید خوب.نحوه قرار گرفتنش روی گوشها رو خوب توصیف کردن ولی قابلیت تنظیم روی سر رو ایراد گرفتن.
در هر صورت مبارکتون باشه و منتظر رویو شما هستیم.

Prínce of Persìa
08-04-2012, 19:20
من یه Cowon J3 خریدم، حالا میخوام یه earphone بگیرم حدود 80 تومن، چه مدلهایی رو پیشنهاد میکنیـــد؟

SevenCity
08-04-2012, 19:53
تست نکرده بودم گفت مهلت تست داره منم که گزینه ی دیگه ای برای خرید نداشتم و حالم نداشتم اومدم تو ماشین تست کردم اولش ترسیدم بعضی قسمت ها یه نویزهای ریز داشت بعضی آهنگ ها نه که با خودم گفتم فیلیپس و کریتیو 20 - 30 تومنیم از این خیلی بهتره
فکر میکردم کم میاره الان سنگینترین آهنگهارو هم دارم تو خونه تست میکنم متوجه شدم که اونقدر این هدفون واقعی پخش میکنه که حتی او مشکلات و نویز های خیلی ریز آهنگ هارو هم نشون میده و اهنگهای flac و با کیفیت هیچ مشکلی ندارن و فقط میتونم بگم فوقالعاده است بعضی قطعه هام غمناک هستند که با این هدفون گریه ام میگیره واقعا هدفون های فیلیپس و کریتیوی که داشتم در مقابل این بسیار سطحی هستند
گوشم کاملا داخلشه و اگر موزیک با صدای بلند باشه هم بسیار نشت میکنه و هم به هیچ عنوان صدای بیرون رو ندارید حتی بدون اهنگ هم صدای بیرون رو تا درصد کمی کاهش میده
ولوم کنترلر هم که نداره
توی اهنگهای تکنو و ترنس هم اون وضعیتی که دوستان از هدفونهاشون تعریف میکردند هم نداره و خیلی عادیه و تو این نوع سبک ها احساس معمولی بودن این هدفون رو میکنم یعنی اون حس هد زدن رو ندارم!
خلاصه کلام از نظر بنده اینکه با این هدفون با صدای واقعی و تمام جزئیات طرف هستید
رو سرم و گوشم خیلی راحت سوار شده و مچ شده ولی احساس عرق رو فکر میکنم خواهم داشت در ناحیه گوشم
این نقد از طرف کسی هست که تاحالا هدفون حرفه ای نداشته و هیچ نقدی در مورد هدفونهارو هم نخونده
اگه سوالی داشتید در خدمتم

Rhodes
08-04-2012, 20:00
::: این هدفون ها که نویز گیر داره .یه چی میزنه صدا کیپ میشه برای گوش ضرر نداره ؟
::: الان چه برند هایی و چه مدل هاییش بهتره ؟ + حدود قیمت
::: ممنون ...

ursamajor
08-04-2012, 21:14
متاسفانه کارت صوتی maya44 رو تا بحال نشنیده بودم البته اکسترنال هست درسته؟
با توجه به توان مورد نیاز هدفونتون میتونین استفاده کنین ولی فعلا کارت صوتی خوب و مناسب که داخل ایران موجود باشه titanium hd هست و یه مدل asus که قدیمی تر و گرونتر از titanium hd هست .
در هر صورت سعی کنین کارت صوتی شناخته شده که حد اقل چند نفر ازش استفاده کردن و راضی بودن تهیه کنین و مهمتر از اون حتما سعی کنین کارتی رو انتخاب کنین حداقل توانی حدود 2 برابر توان مورد نیاز برای درایو هدفون شما باشه.
موفق باشین

ممنون از پاسخ. این مایا اینترنال هست. خود فروشنده که میگفت از کریتیو بهتره، خود فروشنده قبلا کریتیو پلاتینیوم داشته ولی جوابگو کارش نبوده بعد از این مدل گرفته و حالا هم یه چیز دیگه 1میلیونی گرفته.
اینم عکسش:

و لینک سایت سازندش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ولی بازم نظرات شما برای من مهمتره. اگه امکان داره این رو یک بررسی دقیق کنید و بهم بگید آیا ارزش خرید رو داره یا نه. آخه خودم نمیدونم باید چه چبزایی رو بررسی کنم. باز هم متشکرم از وقت و توجهتون.

salar_221
08-04-2012, 21:38
ممنون از پاسخ. این مایا اینترنال هست. خود فروشنده که میگفت از کریتیو بهتره، خود فروشنده قبلا کریتیو پلاتینیوم داشته ولی جوابگو کارش نبوده بعد از این مدل گرفته و حالا هم یه چیز دیگه 1میلیونی گرفته.
اینم عکسش:

و لینک سایت سازندش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ولی بازم نظرات شما برای من مهمتره. اگه امکان داره این رو یک بررسی دقیق کنید و بهم بگید آیا ارزش خرید رو داره یا نه. آخه خودم نمیدونم باید چه چبزایی رو بررسی کنم. باز هم متشکرم از وقت و توجهتون.

اگه ممكنه لطف كنين مدا هدفونتون رو بگين.من مشخصات هدفون و اين كارت صوتي رو برسي كنم (البته بطور قطعي از رو مشخصات علام شده از طرف شركتهاي كارت صوتي نميشه نظر داد چون معمولا بيش از اون بازده نهايي رو اعلام ميكنن ويا با سيستمهاي ما ١٠٠٪ بازده اعلام شده رو نداره.) تا حدودا بهتون بگم جوابگو خواهد بود يا نه.
البته بعد از يه حدي كه بطور كامل كارت صدا هدفون رو درايو نكنه منطقي نيست كارت صوتي رو تعويض كرد بلكه بايد بدنبال امپلي فاير مناسب بود.اين اقاي كه كارت صوتي ١ميليوني گرفته بهتر بود امپ ٥٠٠ بگيره تا حتي بيش از ١٠ برابر همون كارت صوتي ١ميليونيشون بهتر هدفونشون رو درايو كنه.

ursamajor
08-04-2012, 21:41
اگه ممكنه لطف كنين مدل هدفونتون رو بگين.من مشخصات هدفون و اين كارت صوتي رو برسي كنم (البته بطور قطعي از رو مشخصات علام شده از طرف شركتهاي كارت صوتي نميشه نظر داد چون معمولا بيش از اون بازده نهايي رو اعلام ميكنن ويا با سيستمهاي ما ١٠٠٪ بازده اعلام شده رو نداره.) تا حدودا بهتون بگم جوابگو خواهد بود يا نه.
البته بعد از يه حدي كه بطور كامل كارت صدا هدفون رو درايو نكنه منطقي نيست كارت صوتي رو تعويض كرد بلكه بايد بدنبال امپلي فاير مناسب بود.اين اقاي كه كارت صوتي ١ميليوني گرفته بهتر بود امپ ٥٠٠ بگيره تا حتي بيش از ١٠ برابر همون كارت صوتي ١ميليونيشون بهتر هدفونشون رو درايو كنه.

ممنون از وقتی که دارین میزارین.
هدفون K99 دارم.
البته اون برای کارای ضبط صدا این کارتا رو گرفته بود.

salar_221
08-04-2012, 21:56
ممنون از وقتی که دارین میزارین.
هدفون K99 دارم.
البته اون برای کارای ضبط صدا این کارتا رو گرفته بود.

دوست عزيز k99 توان زيادي براي درايو شدن نياز نداره.تقريبا با تمامي كارتهاي صوتي بغير از onboard براحتي درايو خواهد شد.اگه فقط براي اين هدفون ميخواين نيازي نيست اينقدر هزينه كنين براي كارت صوتي مگر اينكه بعدها هدفونهاي ديگه اي با امپدانسهاي مختلف تهيه كنين.
متاسفانه امپدانس خروجي براي هدفون رو maya44 تو مشخصاتش ننوشته.

david071
08-04-2012, 22:21
این هدفون با این قیمت به نظر شما ارزش خرید داره
کارایی گیم و موزیک بیس دار
هدفون SE-M390‎ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم دسته دو یکی از بچه ها داره میده 60 تومن ارزش خرید داره
hs-1000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به نظر شما کدومش بهتره ؟
تا 90 اگر هدفون پدر مادر دار سراغ دارید معرفی کنید.

[navid]
08-04-2012, 22:23
دوستان نظرتون در مورد beats اصل چيه ؟ميارزه ؟؟
اگه نه يه هدفون خوب تا 350 براى رپ گوش کردن معرفى کنيد در ضمن ميخوام با گوشى htc,گوش کنم

ursamajor
08-04-2012, 22:44
دوست عزيز k99 توان زيادي براي درايو شدن نياز نداره.تقريبا با تمامي كارتهاي صوتي بغير از onboard براحتي درايو خواهد شد.اگه فقط براي اين هدفون ميخواين نيازي نيست اينقدر هزينه كنين براي كارت صوتي مگر اينكه بعدها هدفونهاي ديگه اي با امپدانسهاي مختلف تهيه كنين.
متاسفانه امپدانس خروجي براي هدفون رو maya44 تو مشخصاتش ننوشته.
کارت صدای من که فعلا آنبورده و این K99 هم اصلا راضیم نمیکنه! با این مقدار بودجه (حداکثر 250 تومن) گفتم بهترین چیزی که میتونم بگیرم یه کارت صدای خوبه که هم دوباره کاری نشود و هم آینده بدردم بخوره.

salar_221
08-04-2012, 23:02
این هدفون با این قیمت به نظر شما ارزش خرید داره
کارایی گیم و موزیک بیس دار
هدفون SE-M390‎ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم دسته دو یکی از بچه ها داره میده 60 تومن ارزش خرید داره
hs-1000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به نظر شما کدومش بهتره ؟
تا 90 اگر هدفون پدر مادر دار سراغ دارید معرفی کنید.

هدفونهاي عجيبي هستن با مشخصات عجيب
هدفون اول با بيس قوي از پايونيير اونم با اين قيمت بنظر مناسب مياد البته چون صرفا براي موسيقي نميخواين.چون مشخصاتي كه براي اين هدفون داده غير منطقي هست.
هدفون دوم هم صرفا براي گيم هست و بيشتر با كارت صوتي خود creative fatality مچ هست.
در كل اگه pioneer اصل باشه با توجه به تجربه اي كه از صداي اين هدفون دارم و اينكه بيس قوي و پانچي داره ميتونه انتخاب خوبي تو اين رنج قيمت باشه.براي من هم علامت سوال شد كه اين هدفون رو حتما تست كنم.اگه زودتر تهيه كردين لطف كنين و يه رويو ازش برامون بزاريد.

ursamajor
08-04-2012, 23:04
من این مشخصات رو برای Maya44 پیدا کردم. اگه لطف کنید مطالعه کنید ممنون میشم:-

منبع: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fvisa_produkt.asp%3Ft%3DESI%2BMAYA44%26id%3D366% 26lang%3Den)

salar_221
08-04-2012, 23:21
کارت صدای من که فعلا آنبورده و این K99 هم اصلا راضیم نمیکنه! با این مقدار بودجه (حداکثر 250 تومن) گفتم بهترین چیزی که میتونم بگیرم یه کارت صدای خوبه که هم دوباره کاری نشود و هم آینده بدردم بخوره.

خوب با توجه به مشخصات فوق از امپدانس ٣٢ اهم (كه امپدانس k99 هم هست)تا ٣٠٠ اهم رو درايو ميكنه.يعني تقريبا مثل titanium hd ولي توان خروجي كه با mw ميلي وات مشخص ميشه براي titanium hd رو خاطرم نيست .البته titanium hd رو خود كارتش امپ مخصوص هدفون داره كه بايد برسي بشه كه maya44 هم اينطور هست يا نه.
لطفا مشخصات كارت صوتي رو كه زحمت كشيدين برامون فرستادين رو از طريق گزينه edit كامل پاك كنين تا پست از حالت اسپم خارج بشه

ursamajor
09-04-2012, 00:38
خوب با توجه به مشخصات فوق از امپدانس ٣٢ اهم (كه امپدانس k99 هم هست)تا ٣٠٠ اهم رو درايو ميكنه.يعني تقريبا مثل titanium hd ولي توان خروجي كه با mw ميلي وات مشخص ميشه براي titanium hd رو خاطرم نيست .البته titanium hd رو خود كارتش امپ مخصوص هدفون داره كه بايد برسي بشه كه maya44 هم اينطور هست يا نه.

منتظر بررسی نهایی شما هستم که این کارت بدردبخور هست یا نه. یازم ممنون از جوابتون.

salar_221
09-04-2012, 09:30
منتظر بررسی نهایی شما هستم که این کارت بدردبخور هست یا نه. یازم ممنون از جوابتون.
با سلام
راستش خیلی برسی کردم و مقایسه هایی هم که شده بود رو خوندم البته مایا رو با titanium مقایسه کردن نه titanium hd .تا جایی که فهمیدم مایا44 کارت صوتی در نقش یه مینی کارت میکس که بیشتر کاربردش برای دی جی ها عنوان شده .تعریفهایی ازش شده ولی از معایبش delay عنوان شده بود .متاسفانه چون خیلی تخصصی هست و من اطلاعات کافی در این زمینه ندارم نمیشه دقیق مقایسه رو از مشخصات عنوان شده انجام داد چون مثل هدفونها تو این کارتها هم مشخصات عنوان شده دلیل بر کیفیت کارت نیست.شما اگه ممکنه یه سوالی از فروشنده بکنین و نظرش رو در باره creative x-fi titanium و مقایسه اون با maya44 بکنین.چون بنظر من creative بیشتر با کاربرد شما هم خونی داره.
ولی در کل پیشنهاد من به شما اینه که فعلا یه کارت صوتی معمولی و ارزونقیمت فقط برای درایو این هدفونتون تهیه کنین تا بعد ها اگه هدفون حرفه ای تر تهیه کردین که نیاز به توان زیاد باشه یه امپ مناسب یا یه کارت صوتی مناسب هدفونتون تهیه کنین.چون هر چقدر هم کارت صوتیتون قوی باشه در هر صورت قدرتش بی استفاده هست فعلا و فقط هزینه اضافی هست که شما پرداخت میکنین.
نیجه کلی اینکه اگه بخواین الان کارت تهیه کنین با توجه به مقایسه و قیمتها بهتر titanium رو انتخاب کنین که فکر کنم هم قیمت maya44 باشه و اینکه نزدیک تر هست به titanium hd و کاربرد تخصصی شما.
موفق باشین

brave_ie
10-04-2012, 00:48
با سلام خدمت دوستان عزیز:10:
بچه ها من امروز علاءالدین هدفون beats قیمت کردم یه مدلی رو گفت 45 و 85 فک کنم 45 مدل tour بود من خیلی شک کردم اینا تقلبیه؟ اگه آره چجوری باید فهمید؟
اگر دوستان یه جایی رو میشناسن که تو کار فروش هدفون تخصصیه و همه چی داره اگه ممکنه معرفی کنن (البته میدونم زحمت میشه ولی لطف میکنین پخ کنین)
ممنون:11:

salar_221
10-04-2012, 01:16
با سلام خدمت دوستان عزیز:10:
بچه ها من امروز علاءالدین هدفون beats قیمت کردم یه مدلی رو گفت 45 و 85 فک کنم 45 مدل tour بود من خیلی شک کردم اینا تقلبیه؟ اگه آره چجوری باید فهمید؟
اگر دوستان یه جایی رو میشناسن که تو کار فروش هدفون تخصصیه و همه چی داره اگه ممکنه معرفی کنن (البته میدونم زحمت میشه ولی لطف میکنین پخ کنین)
ممنون:11:

بله صد در صد تقلبي هستن .اصل اين هدفونها از ٣٠٠ هزارتومان شروع ميشه و براي تشخيص اصل و بدل تو google عبارت (هدفون مورد نظر + real vs fake) رو تايپ كنين و از مقايسه فيلمها و عكسها ميتونين تشخيص بدين.و جايي يا نمايندگي براي كدوم مارك هدفون رو مي خواين؟

ursamajor
10-04-2012, 02:12
با سلام
راستش خیلی برسی کردم و مقایسه هایی هم که شده بود رو خوندم البته مایا رو با titanium مقایسه کردن نه titanium hd .تا جایی که فهمیدم مایا44 کارت صوتی در نقش یه مینی کارت میکس که بیشتر کاربردش برای دی جی ها عنوان شده .تعریفهایی ازش شده ولی از معایبش delay عنوان شده بود .متاسفانه چون خیلی تخصصی هست و من اطلاعات کافی در این زمینه ندارم نمیشه دقیق مقایسه رو از مشخصات عنوان شده انجام داد چون مثل هدفونها تو این کارتها هم مشخصات عنوان شده دلیل بر کیفیت کارت نیست.شما اگه ممکنه یه سوالی از فروشنده بکنین و نظرش رو در باره creative x-fi titanium و مقایسه اون با maya44 بکنین.چون بنظر من creative بیشتر با کاربرد شما هم خونی داره.
ولی در کل پیشنهاد من به شما اینه که فعلا یه کارت صوتی معمولی و ارزونقیمت فقط برای درایو این هدفونتون تهیه کنین تا بعد ها اگه هدفون حرفه ای تر تهیه کردین که نیاز به توان زیاد باشه یه امپ مناسب یا یه کارت صوتی مناسب هدفونتون تهیه کنین.چون هر چقدر هم کارت صوتیتون قوی باشه در هر صورت قدرتش بی استفاده هست فعلا و فقط هزینه اضافی هست که شما پرداخت میکنین.
نیجه کلی اینکه اگه بخواین الان کارت تهیه کنین با توجه به مقایسه و قیمتها بهتر titanium رو انتخاب کنین که فکر کنم هم قیمت maya44 باشه و اینکه نزدیک تر هست به titanium hd و کاربرد تخصصی شما.
موفق باشین

ممنون از بررسی که کردین و وقتی که گذاشتین.:20:
خب حالا تکلیفم معلومه که چیکار کنم. اگه اطلاعات دیگه ای از maya44 گیر آوردم براتون می ذارم.

Prínce of Persìa
14-04-2012, 16:01
من یه Cowon J3 خریدم، حالا میخوام یه earphone بگیرم حدود 80 تومن، چه مدلهایی رو پیشنهاد میکنیـــد؟

چطور میشه مطمئن شد که earphoneهای سنهایزر fake نیستن؟
تو فرومای خارجی خیلی حرف از مدلای تقلبی بود اما هیچ راهی نگفته بودن واسه تشخیصش.
دوستان تا 80 تومن هدفونی که کنترلر صدا داشته باشه مدلی سراغ دارید؟؟

salar_221
14-04-2012, 16:27
چطور میشه مطمئن شد که earphoneهای سنهایزر fake نیستن؟
تو فرومای خارجی خیلی حرف از مدلای تقلبی بود اما هیچ راهی نگفته بودن واسه تشخیصش.
دوستان تا 80 تومن هدفونی که کنترلر صدا داشته باشه مدلی سراغ دارید؟؟
با سلام
یکی از روشهاش اینکه تو google اسم هدفون مورد نظر + fake vs real رو سرچ کنین.
و اینکه از نمایندگی انحصاریش خرید کنین.
و برای کنترل تالک یا کنترل صدا باید مدل سورس پلیر یا گوشیتون رو عنوان کنین.سنهایزر اکثر هدفونهاش با ایفون ساپورت میشن ولی برای گوشهای دیگر باید برسی کنین قبل از خرید هدفون مورد نظر.
موفق باشین

Prínce of Persìa
14-04-2012, 16:50
اول ممنون بابت راهنماییتون،

تو google اسم هدفون مورد نظر + fake vs real رو سرچ کنین...
همینکارو کردم بعلاوه FAKE HOW SPOT ولی همه جا میگفتن تشخیصش خیلی سخته و عکسایی ام که گذاشته بودن شدیدا! شبیه هم بود.

باید مدل سورس پلیر یا گوشیتون رو عنوان کنین...
Cowon J3...زنگ زدم نمایندگی Senheiser گفت مدلای CX هیچی موجودی نداریم!
گفت تو بار بعدیمون هست که تا یکماه دیگه میرسه.

بجز مدلای Senheiser تا زیر 100 تومن چه مدلایی رو پیشنهاد میکنید؟
نظر دوستان درباره هدفونای Aurvanaی کریتیو چیه؟

salar_221
14-04-2012, 17:22
اول ممنون بابت راهنماییتون،

همینکارو کردم بعلاوه FAKE HOW SPOT ولی همه جا میگفتن تشخیصش خیلی سخته و عکسایی ام که گذاشته بودن شدیدا! شبیه هم بود.

Cowon J3...زنگ زدم نمایندگی Senheiser گفت مدلای CX هیچی موجودی نداریم!
گفت تو بار بعدیمون هست که تا یکماه دیگه میرسه.

بجز مدلای Senheiser تا زیر 100 تومن چه مدلایی رو پیشنهاد میکنید؟
نظر دوستان درباره هدفونای Aurvanaی کریتیو چیه؟
متاسفانه این مدل کریتیو رو امتحان نکردم و نمیتونم نظری بدم
ولی با توجه به وضعیت بازار و گرونی محصولات تنوع انتخاب خیلی کم شده ولی با توجه به اینکه سورس پلیرتون cowon هست با افزایش بودجه میتونین هدفون خوبی مثل klipsch image s4 تهیه کنین که بنظر من ارزشی برابر هدفونهای 200 هزار تومانی رو داره.
بجز این میتونین از هدفونهای creative ep630 وep830 و panasonic hje300 و چند مدل jvc که متاسفانه تست نکردم انتخاب کنین.

Prínce of Persìa
14-04-2012, 17:28
بیشتر از 100 تومن دیگه نمیخوام هزینه کنم،
در مورد این مدلای Aurvana نقدای متفاوتی خوندم، یه سری تعریف کردن و پیشنهاد، یه سری ام بدجوری کوبیدن،
واسه همین از بین دوستان اگه کسی هست که تست کرده باشه ممنون میشم راهنمایی کنه.
و همینطور این دوتا مدل از JVC:

artin4u
14-04-2012, 17:51
سلام یه هدفون وایرلس. برای استفاده با گوشی. و کامپیوتر که امکان اتصال سیم رو هم داشته باشه میخواستم.
قیمت هم30 تومن

Prínce of Persìa
14-04-2012, 19:35
درمورد Aurvana in ear و JVC FX300 نقدایی که خوندم نظرمو جلب نکردن، ولی یکی تو همین تاپیک (البته سه سال پیش!) گفته بود جی وی سی رو خریده و خیلی ام ازش راضی بود.
برای پلیر J3 کووان دوستان اهل فن (:دی) کدوم یکی از این دوتا مدل رو پیشنهاد میکنن؟

«JVC HA-FX300»

«Sony MDR-EX60LP»

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویژگی که برام مهمه بیشتر ایزوله کردن صداست و از هر سبکی هم گوش میدم و نمیخوام فقط باس خوبی داشته باشه.

رنج قیمت: کمتر از 100 تومن.

Rey_619
14-04-2012, 20:22
درمورد Aurvana in ear و JVC FX300 نقدایی که خوندم نظرمو جلب نکردن، ولی یکی تو همین تاپیک (البته سه سال پیش!) گفته بود جی وی سی رو خریده و خیلی ام ازش راضی بود.
برای پلیر J3 کووان دوستان اهل فن (:دی) کدوم یکی از این دوتا مدل رو پیشنهاد میکنن؟

«JVC HA-FX300»

«Sony MDR-EX60LP»

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویژگی که برام مهمه بیشتر ایزوله کردن صداست و از هر سبکی هم گوش میدم و نمیخوام فقط باس خوبی داشته باشه.

رنج قیمت: کمتر از 100 تومن.
با سلام
دوست عزیز من Jvc Fx300 رو دارم اگه جزئیات براتون مهمه این هدفون عالی هست ولی رو بیسش اصلا نمیشه حساب کرد چون صدای بازی داره و بیس سبکی ارائه میده قیمتشم 110 هست و در مورد sony رو بیسش کار شده که اگه بیس براتون مهمه Sony MDR-EX60LP و Jvc Fxc50 که قیمتش 70 هست و درایو micro HD داره بنظرم براتون خوب باشه.
موفق باشید.

Prínce of Persìa
14-04-2012, 20:41
دوست عزیز من Jvc Fx300 رو دارم...
اگه رو جزئیاتش خوب کار شده باشه بیسش خیلی برام مهم نیست فقط چنتا سوال؛

فیش JVC کج نیست، خود به خود بیرون نمیاد موقع آهنگ گوش کردن با پلیر؟
سیمش y شکله؟
نحوه قرار گرفتنش تو گوش و سبک بودنشم برام خیلی مهمه (یه جا خونده بودم که از گوش درمیاد!)

پیشاپیش ممنون :x

پ.ن: بین دو مدل ep830 کریتیو و ex60 سونی کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

Rey_619
14-04-2012, 20:52
اگه رو جزئیاتش خوب کار شده باشه بیسش خیلی برام مهم نیست فقط چنتا سوال؛

فیش JVC کج نیست، خود به خود بیرون نمیاد موقع آهنگ گوش کردن با پلیر؟
سیمش y شکله؟
نحوه قرار گرفتنش تو گوش و سبک بودنشم برام خیلی مهمه (یه جا خونده بودم که از گوش درمیاد!)

پیشاپیش ممنون :x

پ.ن: بین دو مدل ep830 کریتیو و ex60 سونی کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
نه عزیز خود به خود بیرون نمیاد، جنس بدنش فلز هست و راحت تو گوش جا میگیره و کیپ میشه و سبک هست. منظورتون از سیم y شکل رو متوجه نشدم.

claud
14-04-2012, 21:00
با سلام خدمت دوستان عزیز یه سنهایزرcx550با قیمت 65تومن چطوره؟کلا نظرتون راجع به این هدفون چیه؟ممنون

Prínce of Persìa
14-04-2012, 21:51
منظورتون از سیم y شکل رو متوجه نشدم....
یعنی گوشی Right از Left بلندتره طوریکه از پشت گردن باید ردش کرد :31:

تو همین تاپیک در مورد ep830 کریتیو خیلی صحبت شده اما کسی حرفی از ex60 سونی نزده:13:
کسی هست که تست کرده باشه این مدل رو؟اصن تهران گیر میاد این مدل:question:

سنهایزرcx550با قیمت 65تومن چطوره؟
:18:
cx300 ii بالای 100 تومنه (فروشگاه چاره گذاشته 120)
بعد این مدل 65؟؟

Rey_619
14-04-2012, 23:25
یعنی گوشی Right از Left بلندتره طوریکه از پشت گردن باید ردش کرد :31:

تو همین تاپیک در مورد ep830 کریتیو خیلی صحبت شده اما کسی حرفی از ex60 سونی نزده:13:
کسی هست که تست کرده باشه این مدل رو؟اصن تهران گیر میاد این مدل:question:

:18:
cx300 ii بالای 100 تومنه (فروشگاه چاره گذاشته 120)
بعد این مدل 65؟؟
دوست عزیز سیم هدفونای Jvc همشون V هست اگه آدرس خواستید پیغام خصوص کنم.

Nocturne
15-04-2012, 04:26
فرق هدفن بلوتوث با وایرلس چیه
کردوم بهتره و تفاوت قیمتشون چقدره
برای لپ تاپ میخوام

Reza1390
15-04-2012, 10:16
سلام خدمت دوستان گرامي،دوستان من بين هدفون هاي سوني(ex 77 - 60)و فيليپس(she 9000 - 9800) گير افتادم،لطف کنيد راهنمايي کنيد تا بهترين انتخاب رو داشته باشم،ممنونم

salar_221
15-04-2012, 10:29
سلام خدمت دوستان گرامي،دوستان من بين هدفون هاي سوني(ex 77 - 60)و فيليپس(she 9000 - 9800) گير افتادم،لطف کنيد راهنمايي کنيد تا بهترين انتخاب رو داشته باشم،ممنونم
فعلا هدفونهای فیلیپس توسیه نمیشه مگر اینکه تست کنین و از صداش راضی باشین.
سونی مدل ex77 رو تا حالا ندیدم ولی ex60 هدفون نسبتا خوبی هست با بیس قوی و و صدای واضح ولی های تیز هست .
کلا اگه صدای هدفونهای سونی رو بپسندین میتونین از هدفونهای سنهایزر هم انتخاب کنین.
موفق باشین

claud
15-04-2012, 10:38
با سلام خدمت دوستان عزیز یه سنهایزرcx550با قیمت 65تومن چطوره؟کلا نظرتون راجع به این هدفون چیه؟ممنون
دوستان عزیزم نظری راجع به این هدفون ندارید؟

[navid]
15-04-2012, 11:53
نظرتون در مورد beats studio یا pro های کپی 360 تومن و390 تومن چیه یا بجاش solo hd اصل بگیرم 490؟؟
یا اصلا beats نگیرم؟؟

david071
15-04-2012, 12:03
منم یک بررسی قرار دادم توی سایت یک سر بزنید:40:
معرفی pioneer se-m390 از دیدگاه من ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

salar_221
15-04-2012, 12:09
دوستان عزیزم نظری راجع به این هدفون ندارید؟
بنظر تقلبی هست چون نمایندگی 126 هزار تومان هست.
ولی اگه اورجینال باشه مید خوب های کمی تیز و بیس متعادلی داره.کلا تفکیک خوبی داره و هدفون خوبی هست ولی برای سبکهای الکترونیک و زیر شاخه های اون مناسب نیست.

salar_221
15-04-2012, 12:22
;6953822']نظرتون در مورد beats studio یا pro های کپی 360 تومن و390 تومن چیه یا بجاش solo hd اصل بگیرم 490؟؟
یا اصلا beats نگیرم؟؟
با سلام
من اصل این هدفونها رو دارم.بغیر از قیمت زیادشون بیس خیلی قوی تفکیک صدای خوب ولی پشت بیس محو میشه مید متوسط و های متوسط رو به ضعیف هست.کلا بنسبت قیمتش صدای قابل قبولی نداره.با این اوصاف کپی و های کپیش بماند.شما میتونین با قیمت 320 تومان audio technica m50 که تفکیک بالا بیس قوی و soundstage باز و عالی .کلا هدفون بینقصی هست تو رنج قیمت خودش و جزو 10 هدفون برتر از نظر چند سایت معتبر انتخاب شده و مورد تایید اساتید این فوروم هم هست.

Prínce of Persìa
15-04-2012, 14:14
کسی قیمت ex60 سونی رو میدونه؟

پ.ن: بین ex60 سونی و cx280 سنهایزر کدوم مدل رو پیشنهاد میکنیــد؟ (برای Cown J3 - بیس و جزئیات صدا به یه اندازه برام مهمه و سبکای متنوعی گوش میدم)

rgrgred
15-04-2012, 14:25
آخر px200II رو گرفتم ' یکی دو روز دیگه به دستم می رسه ' خدا کنه ارزش 200 تومنو داشته باشه

به دستم رسید سوالی بود در خدمتم

Reza1390
15-04-2012, 15:09
سلام،بنده 2 تا سوال دارم 1:maximum power input چي هست واگه (هدفون)يکيmw 50 باشه وديگريmw 100 باشه ايا در کيفيت نقشي دارد2:در پاسخ فرکانسي هدفون،بالا باشه بهتره يا پايين؟مثلا يکي(5-23k Hz)و ان ديگري(12-22k Hz) ممنون ميشم جواب بديد.

alishadabmehr
15-04-2012, 15:29
بچه ها کسی صدای shure srh940 رو شنیده؟ ایشالا اگه ردیف شه میخوام تا چند ماه دیگه بگیرم.

salar_221
15-04-2012, 15:50
کسی قیمت ex60 سونی رو میدونه؟

پ.ن: بین ex60 سونی و cx280 سنهایزر کدوم مدل رو پیشنهاد میکنیــد؟ (برای Cown J3 - بیس و جزئیات صدا به یه اندازه برام مهمه و سبکای متنوعی گوش میدم)
ex60 کیفیت متوسط رو به خوب و بیس نسبتا قوی داره و cx280 بنسبت قیمت کیفیت خیلی خوب و بیس متعادل داره.ولی از لحاظ کیفیت cx280 خیلی بهتر هست ولی از لحاظ بیس ex60 برنده خواهد بود.
قیمت رو میتونین از نمایندگی ایران رهجو سوال کنین.

[navid]
15-04-2012, 15:56
با سلام
من اصل این هدفونها رو دارم.بغیر از قیمت زیادشون بیس خیلی قوی تفکیک صدای خوب ولی پشت بیس محو میشه مید متوسط و های متوسط رو به ضعیف هست.کلا بنسبت قیمتش صدای قابل قبولی نداره.با این اوصاف کپی و های کپیش بماند.شما میتونین با قیمت 320 تومان audio technica m50 که تفکیک بالا بیس قوی و soundstage باز و عالی .کلا هدفون بینقصی هست تو رنج قیمت خودش و جزو 10 هدفون برتر از نظر چند سایت معتبر انتخاب شده و مورد تایید اساتید این فوروم هم هست.

این m50رو از قیافش خوشم نیومد.از این خوشگل تر نیست؟بیشترم رپ گوش میدم

salar_221
15-04-2012, 16:09
سلام،بنده 2 تا سوال دارم 1:maximum power input چي هست واگه (هدفون)يکيmw 50 باشه وديگريmw 100 باشه ايا در کيفيت نقشي دارد2:در پاسخ فرکانسي هدفون،بالا باشه بهتره يا پايين؟مثلا يکي(5-23k Hz)و ان ديگري(12-22k Hz) ممنون ميشم جواب بديد.
MPI توان مورد نیاز ورودی برای درایو شدن هدفون هست که تو کیفیت صدا تاثیر نداره (فقط سورس پلیر باید توان خروجیش با هدفون یکی یا بیشتر باشه که در غیر این صورت هدفون بطور کامل درایو نخواهد شد.)و محدوده فرکانسی تعیین شده برای هدفون هم دلیل بر کیفیت صدای هدفون نیست و فقط تو هدفونهای حرفه ای برای افراد حرفه ای میتونه مفید باشه که هر چه فرکانس پایین کمتر و فرکانس بالا بیشتر باشه سرعت پاسخ دهی به فرکانس بیشتر و کیفیت بهتری خواهد داشت که این تفاوت برای ما محسوس نخواهد بود.
کلا تو هدفونهای معمولی مشخصات داده شده اصلا دلیلی بر بالا بودن کیفیت صدای یک هدفون نیست و فقط از طریق شنیدن صدای اون هدفون میشه در باره کیفیت اون قضاوت کرد.
نکات تاثیر گذار میتونه impedance و sensitivity باشه که پایین بودن امپدانس در هدفونها دلیل بر بهتر درایو شدن هدفون توسط پلیر و بالا بودن حساسیت هدفون دلیل بر قدرت صدا و پاسخ دهی سریع فرکانسی خواهد بود(البته در هدفونهای اماتور)

---------- Post added at 05:09 PM ---------- Previous post was at 05:06 PM ----------

بچه ها کسی صدای shure srh940 رو شنیده؟ ایشالا اگه ردیف شه میخوام تا چند ماه دیگه بگیرم.
علی جان هدفونهای shure تخصص اقا رضا هست که متاسفانه بیش از یک ماه هست که به فروم نیومدن.امیدوارم زودتر بیان چون واقعا منم به کمک اساسی احتیاج دارم.اگه کسی خبری ازشون داره بهمون اطلاع بده یا اینکه email یا شماره تماس.
با تشکر

salar_221
15-04-2012, 16:15
;6954308']این m50رو از قیافش خوشم نیومد.از این خوشگل تر نیست؟بیشترم رپ گوش میدم
اگه بدنبال زیبایی و فشن بودن هدفون هستین فکر نکنم هدفونی به زیبایی ظاهری beats یا monster برسه ولی هدف اصلی معمولا موسیقی هست .
متاسفانه هدفون مخصوص سبک رپ نمیشناسم ولی هدفونهای beats تو مید زیاد خوب نیستن یعنی مید متوسطی دارن که همونطور که گفته شد بیش قویش مانع بزرگی برای مید این هدفونها هست.
موفق باشین

[navid]
15-04-2012, 16:20
اگه بدنبال زیبایی و فشن بودن هدفون هستین فکر نکنم هدفونی به زیبایی ظاهری beats یا monster برسه ولی هدف اصلی معمولا موسیقی هست .
متاسفانه هدفون مخصوص سبک رپ نمیشناسم ولی هدفونهای beats تو مید زیاد خوب نیستن یعنی مید متوسطی دارن که همونطور که گفته شد بیش قویش مانع بزرگی برای مید این هدفونها هست.
موفق باشین

مید اصلا یعنی چی؟/

salar_221
15-04-2012, 16:53
;6954336']مید اصلا یعنی چی؟/
محدوده فرکانسهای بین 250 الی 4 کیلوهرتز
بطور کاملا خلاصه مید یعنی فرکانسهای وسط(میانی)که شامل صدای خواننده هم میشه و چون سبک رپ کلا صدای رپره (خواننده) که شعر میخونه هدفونی باید تهیه کنین که مید خوبی داشته باشه.