PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری مناسب

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31

FluS7teR
07-03-2012, 23:17
Sony MDR-XB500 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ony-MDR-XB500-Diaphragm-Driver-Headphones%2Fdp%2FB001RB24S2%2Fref%3Dsr_1_1%3Fie%3 DUTF8%26qid%3D1331035409%26sr%3D8-1)

فکر کنم 100 تومن بتونی گیر بیاریش ...

کیفیتش خوبه ، از نظر شکل ظاهری هم که خداست ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی ک وقت گذاشتی و جواب دادی دوست من ..
خوشم امد خیلی باحاله ..
ولی چیز جم جور تری تو مایه ها akg k520 نیست ؟
قیمت از k520 نداری ؟

salar_221
07-03-2012, 23:20
دوستای عزیز بی پول مثل خودم با توجه به اینکه من مدتی هست این تاپیک رو دنبال میکنم باید به عرضتون برسونم اگه اینجا دنبال هدفون درست حسابی زیر 100ت میگردید باید بگم اون ممه رو لولو برد :45:و این موضوع از توجه بسیار زیاد این دوستان به ماها معلومه :23:
:40:

سلام
بله دوست عزيز همونطور كه faraz_sm عزيز فرمودن تنوع هدفون زير ١٠٠ تو فوروم براي انواع سبكها معرفي شده و ميشه هيچ فرقي هم نميكنه كه با چه بودجه اي و چه كسي براي چه مصرفي هدفون ميخواد اينجا دوستان و اساتيد تمام سعيشون رو ميكنن و تمام تجربياتشون رو بدون منت و چشم داشتي در اختيارمون قرار ميدن.حالا بغير از بعضي مشكلات اقتصادي كه باعث افزايش قيمت محصولات شده دليل ديگه اي وجود نداره كه تنوع انتخاب رو كم كنه.لطفا شما نوع هدفون و مورد استفاده و سبك مورد علاقه و بودجه مورد نظر و سورستون رو اعلام كنيد تا دوستان كاملا راهنمايتون كنن.با تشكر و ارزوي موفقيت 

mahdigholami
07-03-2012, 23:42
Burn In یادت نره
سلام
ولی میشه یکم راهنمایی کنید؟
farzad.n
08-03-2012, 00:11
سلام دوستان
هدفن در حدود ۱۰۰ تومن می خواهم بیس سردر نیارد کیفیت صدا خوب باشد و مهمتر از همه تا اخر گوشم نرد و از گوشم نیفتد. مچکر

salar_221
08-03-2012, 00:49
سلام دوستان
هدفن در حدود ۱۰۰ تومن می خواهم بیس سردر نیارد کیفیت صدا خوب باشد و مهمتر از همه تا اخر گوشم نرد و از گوشم نیفتد. مچکر

سلام
يه تحقيق در باره klipsch image s4 انجام بدين لطفا.

Faraz_sm
08-03-2012, 01:15
سلام
ولی میشه یکم راهنمایی کنید؟
این تاپیک رو مطالعه کنید... نتیجه رو هم همونجا بنویسید:

masoud93
08-03-2012, 10:16
مرسی ک وقت گذاشتی و جواب دادی دوست من ..
خوشم امد خیلی باحاله ..
ولی چیز جم جور تری تو مایه ها akg k520 نیست ؟
قیمت از k520 نداری ؟

سلام.

این مدل رو چون خودم یه یک سالی هست که دارم و ازش راضی هستم معرفیش کردم ...

از بقیه هدفن ها زیاد اطلاعات ندارم (قیمت و ...)

mahdigholami
08-03-2012, 10:26
این تاپیک رو مطالعه کنید... نتیجه رو هم همونجا بنویسید:
ممنون ولی از کدوم روشش استفاده کنم؟

salar_221
08-03-2012, 10:34
ممنون ولی از کدوم روشش استفاده کنم؟
با سلام
ببخشین ولی این قضیه burn in برای همه هدفونها صادق نیست .قبلا اساتید در این باره کامل توضیح دادن ولی بصورت خلاصه یه سری هدفون های خاص و حرفه ای نیاز به burn in دارن که بعد از این مرحله صدای واقعی هدفون قابل بهره برداری هست.فعلا هدفون شما نیاز به گذروندن این مرحله نداره با خیال راحت ازش استفاده کنین و لذت ببرین.

Amir Hossein
08-03-2012, 11:58
سلام
من برای pcـم یه هدفون باحال میخواستم
بودجم هم حد اکثر 100
mer30

mahdigholami
08-03-2012, 12:38
با سلام
ببخشین ولی این قضیه burn in برای همه هدفونها صادق نیست .قبلا اساتید در این باره کامل توضیح دادن ولی بصورت خلاصه یه سری هدفون های خاص و حرفه ای نیاز به burn in دارن که بعد از این مرحله صدای واقعی هدفون قابل بهره برداری هست.فعلا هدفون شما نیاز به گذروندن این مرحله نداره با خیال راحت ازش استفاده کنین و لذت ببرین.
سلام بر همه
دوستان بنده حرف خودم رو پس می گیرم بعد از چندین ساعت استفاده الان کیفیتش در مقابل هدفون کووان سه برابر بهتر شده واقعا عالی شده هر چی میگذره بهتر میشه
در مورد burn in هم من اعتقاد دارم بهش چون هم برای این هدفونم هم برای هدفون خود کووان بعد از چند مدت استفاده شدن از این رو به اون رو شد
در هر صورت S4هدفون بسیار خوبیه ولی اون صدایی که من انتظار داشتم رو نتونست بهم بده
شاید با رفتن سراغ برند های دیگه بتونم به خواستم برسم
با تشکر :11:

masoud93
08-03-2012, 14:44
سلام
من برای pcـم یه هدفون باحال میخواستم
بودجم هم حد اکثر 100
mer30

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Faraz_sm
09-03-2012, 10:27
سلام بر همه
دوستان بنده حرف خودم رو پس می گیرم بعد از چندین ساعت استفاده الان کیفیتش در مقابل هدفون کووان سه برابر بهتر شده واقعا عالی شده هر چی میگذره بهتر میشه
در مورد burn in هم من اعتقاد دارم بهش چون هم برای این هدفونم هم برای هدفون خود کووان بعد از چند مدت استفاده شدن از این رو به اون رو شد
در هر صورت S4هدفون بسیار خوبیه ولی اون صدایی که من انتظار داشتم رو نتونست بهم بده
شاید با رفتن سراغ برند های دیگه بتونم به خواستم برسم
با تشکر :11:

دوست من لطفا تو تاپیک burn in توضیح بده از چه روشی استفاده کردی و به نظر خودت تاثیر تو چه رنج هایی و چقدر بوده؟!

Sent from my Xoom using Tapatalk

arshia66
09-03-2012, 12:45
سلام به تمامی اساتید محترم

دوستان من رفتم یه هدست با برند enzatec مدل hs904bk به قیمت 50 هزار تومان از میرداماد (پاساز پاییتخت) گرفتم انصافا از حق نگذریم صداش خیلی خوبه من رو که کاملا راضی کرده داشتم همین طوری در مورد هدست اطلاعات جمع میکردم که به این فروم رسیدم و با واژه burn in آشنا شدم و تاپیک های دیگر رو مطالعه کردم حال من یه سوال دارم هدست خودم رو باید burn in کنم و یا نه اگر جواب بلی می باشد به کدام روش چون در تاپیک سه روش گفته شده بود خلاصه کلییه فابلهای مربوطه رو هم دانلود کردم

حال منتظر پاسخ اساتید هستم

در ضمن با این قیمت به نظر من جنس خوبی هست باز دوستان اگر با پول کم جنس خوب می خواهند این مدل بسیار خوب است

اینم توضیحات بیشتر + عکس از سایت مربوطه

ali shah
09-03-2012, 13:13
دوستان من چندتا پست نوشتم ولی کسی جواب نداد .بازم خلاصه یه پست دیگه مزارم.
یه هدفون داخل گوشی میخوام که اول از همه تو بازار بتونم پیداش کنم .اگه میکروفون داشته باشه و کیفت خود گوشی خوب باشه عالیه برای استفاده در کامپوتر و گوشی N85میخوام قیمتش هم زیر 100باشه خوبه .اگه چند نمونه معرفی کنید ممنون میشم.درضمن اگه بعد از عید خرید کنم قیمت کمتر نمیشه؟

خوشبین
09-03-2012, 13:24
سلام دوستان بنده میخواستم یه هدفون با این ویژگی ها بخرم :
1.سبک باشه یعنی موقع راه رفتن و رفت و آمد هم ازش استفاده کنم
2.میخوام روی گوش قرار بگیره ( On Ear )
3.شکل و قیافه ی خوبی هم داشته باشه
4.قیمت هم زیر 300 باشه
5.امکان صحبت کردن هم داشته باشه یعنی بتونم موقع چت کردن ازش استفاده کنم
6.کیفیت و بیس صدا هم برام مهمه
در رابطه با سبک موسیقی هم که گوش میدم میشه گفت همه جور موسیقی گوش میدم در واقع میخوام همه تن حریف باشه!

نظر خودم رو M50 بود که بعد فهمیدم زیادی سنگینه!
حالا شما چی پیشنهاد میدید ؟

ممنون

mahdigholami
09-03-2012, 13:48
دوست من لطفا تو تاپیک burn in توضیح بده از چه روشی استفاده کردی و به نظر خودت تاثیر تو چه رنج هایی و چقدر بوده؟!

Sent from my Xoom using Tapatalk
روش خاصی استفاده نکردم همون آهنگ های پاپ رو گوش کردم بعد از چند ساعت استفاده بیسش بهتر شده همچنین های اون مدت بیشتری طول کشید تا به کیفیت اصلی برسه
ضمنا تفکیک صدا توی S4 واقعا عالیه :8:

arshia66
09-03-2012, 15:02
سلام به همه دوستان این آموزش و راهنمایی انتخاب درست هدست و هدفن هست این برنامه کلیک بی بی سی هست که من قبلا ظبط کرده بودم دیدم بدرد بخور هست براتون آپلود کردم امید وارم که خوشتون بیاد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _NBo)

fg_war2000
09-03-2012, 20:52
دوستان خسته نباشید اینقدر تنوع زیاده که من گیج شدم! الان بین سونی MDR-X500 و پایونیر SE-M390 موندم! نمیدونم به پایونیر اعتماد کنم یا به تجربه سونی! یه راهنمایی بکنید ممنون میشم.

mahdigholami
10-03-2012, 01:40
سلام دوستان
کسی تا حالا ایر فون Bose رو تجربه کرده؟جنس صداش چجوریه؟
آیا هدفون bose IE2 ارزش خرید داره ؟(با توجه به اینکه خودم S4 دارم کیفیت صداش فوق العاده است ولی اونی که من میخوام نیست)
با تشکر

mrm88
10-03-2012, 23:12
سلام دوستان
کسی تا حالا ایر فون Bose رو تجربه کرده؟جنس صداش چجوریه؟
آیا هدفون bose IE2 ارزش خرید داره ؟(با توجه به اینکه خودم S4 دارم کیفیت صداش فوق العاده است ولی اونی که من میخوام نیست)
با تشکر

دوست عزیز مدل مورد نظرت یعنی IE2 رو چند وقت پیش واسه یکی از دوستام خریدم 190 تومن! این توضیح رو بت بدم که من چون خودم مدل S4i کلیپش رو دارم با IE2 بوس مقایسش کردم! بوس از نوع Open و کلیپش از نوع Close پس همینطور که از اسمشون واضحه قدرت بیس صدا در کلیپش بالاتره! این روی کاغذه! عملا تو تستی که کردیم هم دوستم تصدیق کرد که بیس کلیپش بهتره! این یه مورد!

IE2 به خاطر نحوه ی قرار گرفتن تو گوش خودش مسئله ایه که اگه بش عادت کنی شاید مشکلی برات حساب نشه اما اگه از این نوع فیکس شدن خوشت نیاد شاید خودش یه جور حالگیری باشه! هرچند که گفتم سلیقه ایه! مثلا من خوشم نیومد ولی دوستم راضیه! اما راجب های و مید به نظرم قدری میدرنج بوس بهتره! اما قدری شاید 10 درصد! شاید کمتر! شایدم من اصلا اشتباه کرده باشم! به نظرم تو های و تیزی صدا انقدر اختلاف نبود!

ولی در کل و بشخصه من کلیپش S4i خودم رو ترجیح میدم(آقا سلیقست دیگه من با این بیشتر حال کردم) ضدحالی که دوستم خورد این بود که بعد دیدیم مدل MIE2 بوس رو طبقه ی بالای همون فروشگاه موجود و 210 قیمت گذاشته شده بود! (MIE2 مثل S4i ریموت،میکروفون برای کنترل دیوایس اپلی شما داره در صورتی که S4 و IE2 هر دو بدون ریموت ارائه میشن!)

و اخر آخر مسئله قیمته! آقا اصلا قضیه ی این قیمت ارز و نابسامانی که متاسفانه کشورمونو داغون کرده به کنار! فرض کن همون 2 ماهه پیشه و هنوز قیمت دلار قیمت قبلی! کلیپش و بوس اورجینال جفتشون توسط آواسان تو ایران گارانتی میشن(البته کلیپش رو آرتافرورد گارانتی کرده که اونطور که من پرسیدم همون آواسانه یا همکار نزدیک آواسان یه چیزی تو مایه های 2 برادر اصلا بحث من کیفیت خدمات این 2تا نیست! چون نه من گذرم به اینا خورده نه چیزی راجبشون شنیدم! منظورم اینه که شما فرض کن جفتشون رو یک شرکت وارد کرده)

این رو بدون که قیمت جهانی کلیپش S4 حدود 80 دلار!
قیمت جهانی کلیپش S4i حدود 100 دلار!
قیمت جهانی بوس IE2 حدود 100 دلار!
و قیمت جهانی بوس MIE2 حدود 130 دلاره!

یعنی کاملا مشخصه مدل ریموت دار کلیپش یعنی S4i با مدل بدون ریموت بوس یعنی IE2 هم قیمته! 100 دلار!
اما آواسان بوس رو 190 و کلیپش رو حدود 130 میداد! (قیمت قدیم) حالا با توجه به قیمتای جهانی خوب مشخصه
بوس داره گرون فروخته میشه! تازه مدل غیر ریموت دار! تازه مدلی که از لحاظ کیفیت اونقدر تفاوت نداره!

به نظرمن اگه میخوای هدفونی بخری که تو کیفیت یه لول بالاتر از کلیپش خودت یا همین بوس باشه بهتره به دنبال
SE215 از برند Shure یا مدل C5 از برند B&W باشی! (جفتشون تو ایران گیر نمیاد :31: ) تو رویوو هایی که خوندم یوزرا
کیفیت صدای اینارو بالاتر دونستن! (فروشگاه اپل یا سایت آمازون) چرا اینارو میگم واسه این که تفاوت برات محسوس باشه!

مگرنه فقط دلتو به دیزاین متفاوت بوس خوش کردی و تازه هزینه ی بالاتری هم دادی ولی کیفیتی که فرقش برات ملموس باشه رو نگرفتی! البته اینو بگم وقتی شما صدای یه هدفونی مثل کریتیو یا فیلیپس رو شنیده باشی و بعد بیای صدای بوس رو بشنوی بسیار تفاوت معنا داره و صدایی که میشنوی بسیار عالی خواهد بود!

اما وقتی بعد از کلیپش S4،S4i یا S5i(همشون مثه همه صداشون) صدای بوس IE2 یا MIE2i رو بشنوی تفاوت برات چشمگیر نخواهد بود! البته کلیپش یه مدل پایین تر هم داره(S3) اون ملاک بحث من نیست! چون صداشو شنیدم اون از اینا که گفتم ضعیف تره و بین اون و IE2 مقایسه ای که من قبل از خرید S4i واسه خودم انجام دادم IE2 خیلی بهتر بود!

باز هم برو تست کن صداهاشون رو بشنو سلیقه ی خودت مهم ترین ملاکه چون در نهایت این دوستات نیستن که میخوان از این هدفون استفاده کنن این خودتی که باید بعد از هزینه ای که کردی از صدای هدفونت لذت ببری!

mahdigholami
11-03-2012, 00:06
دوست عزیز مدل مورد نظرت یعنی IE2 رو چند وقت پیش واسه یکی از دوستام خریدم 190 تومن! این توضیح رو بت بدم که من چون خودم مدل S4i کلیپش رو دارم با IE2 بوس مقایسش کردم! بوس از نوع Open و کلیپش از نوع Close پس همینطور که از اسمشون واضحه قدرت بیس صدا در کلیپش بالاتره! این روی کاغذه! عملا تو تستی که کردیم هم دوستم تصدیق کرد که بیس کلیپش بهتره! این یه مورد!

IE2 به خاطر نحوه ی قرار گرفتن تو گوش خودش مسئله ایه که اگه بش عادت کنی شاید مشکلی برات حساب نشه اما اگه از این نوع فیکس شدن خوشت نیاد شاید خودش یه جور حالگیری باشه! هرچند که گفتم سلیقه ایه! مثلا من خوشم نیومد ولی دوستم راضیه! اما راجب های و مید به نظرم قدری میدرنج بوس بهتره! اما قدری شاید 10 درصد! شاید کمتر! شایدم من اصلا اشتباه کرده باشم! به نظرم تو های و تیزی صدا انقدر اختلاف نبود!

ولی در کل و بشخصه من کلیپش S4i خودم رو ترجیح میدم(آقا سلیقست دیگه من با این بیشتر حال کردم) ضدحالی که دوستم خورد این بود که بعد دیدیم مدل MIE2 بوس رو طبقه ی بالای همون فروشگاه موجود و 210 قیمت گذاشته شده بود! (MIE2 مثل S4i ریموت،میکروفون برای کنترل دیوایس اپلی شما داره در صورتی که S4 و IE2 هر دو بدون ریموت ارائه میشن!)

و اخر آخر مسئله قیمته! آقا اصلا قضیه ی این قیمت ارز و نابسامانی که متاسفانه کشورمونو داغون کرده به کنار! فرض کن همون 2 ماهه پیشه و هنوز قیمت دلار قیمت قبلی! کلیپش و بوس اورجینال جفتشون توسط آواسان تو ایران گارانتی میشن(البته کلیپش رو آرتافرورد گارانتی کرده که اونطور که من پرسیدم همون آواسانه یا همکار نزدیک آواسان یه چیزی تو مایه های 2 برادر اصلا بحث من کیفیت خدمات این 2تا نیست! چون نه من گذرم به اینا خورده نه چیزی راجبشون شنیدم! منظورم اینه که شما فرض کن جفتشون رو یک شرکت وارد کرده)

این رو بدون که قیمت جهانی کلیپش S4 حدود 80 دلار!
قیمت جهانی کلیپش S4i حدود 100 دلار!
قیمت جهانی بوس IE2 حدود 100 دلار!
و قیمت جهانی بوس MIE2 حدود 130 دلاره!

یعنی کاملا مشخصه مدل ریموت دار کلیپش یعنی S4i با مدل بدون ریموت بوس یعنی IE2 هم قیمته! 100 دلار!
اما آواسان بوس رو 190 و کلیپش رو حدود 130 میداد! (قیمت قدیم) حالا با توجه به قیمتای جهانی خوب مشخصه
بوس داره گرون فروخته میشه! تازه مدل غیر ریموت دار! تازه مدلی که از لحاظ کیفیت اونقدر تفاوت نداره!

به نظرمن اگه میخوای هدفونی بخری که تو کیفیت یه لول بالاتر از کلیپش خودت یا همین بوس باشه بهتره به دنبال
SE215 از برند Shure یا مدل C5 از برند B&W باشی! (جفتشون تو ایران گیر نمیاد :31: ) تو رویوو هایی که خوندم یوزرا
کیفیت صدای اینارو بالاتر دونستن! (فروشگاه اپل یا سایت آمازون) چرا اینارو میگم واسه این که تفاوت برات محسوس باشه!

مگرنه فقط دلتو به دیزاین متفاوت بوس خوش کردی و تازه هزینه ی بالاتری هم دادی ولی کیفیتی که فرقش برات ملموس باشه رو نگرفتی! البته اینو بگم وقتی شما صدای یه هدفونی مثل کریتیو یا فیلیپس رو شنیده باشی و بعد بیای صدای بوس رو بشنوی بسیار تفاوت معنا داره و صدایی که میشنوی بسیار عالی خواهد بود!

اما وقتی بعد از کلیپش S4،S4i یا S5i(همشون مثه همه صداشون) صدای بوس IE2 یا MIE2i رو بشنوی تفاوت برات چشمگیر نخواهد بود! البته کلیپش یه مدل پایین تر هم داره(S3) اون ملاک بحث من نیست! چون صداشو شنیدم اون از اینا که گفتم ضعیف تره و بین اون و IE2 مقایسه ای که من قبل از خرید S4i واسه خودم انجام دادم IE2 خیلی بهتر بود!

باز هم برو تست کن صداهاشون رو بشنو سلیقه ی خودت مهم ترین ملاکه چون در نهایت این دوستات نیستن که میخوان از این هدفون استفاده کنن این خودتی که باید بعد از هزینه ای که کردی از صدای هدفونت لذت ببری!
سلام
با تشکر فراوان بابت توضیحات کامل شما سپاسگذارم
تو امضا شما دیدم که هدفون فول سایز کلیپش رو داری کیفیت صدا اون چطوره؟
با محصولات کووان مشکلی نداره یا توان خیلی بالاتری نیاز داره؟
من دنبال دیزاین بوس نیستم دیدم دومین فروش رو داره تو آمازون گفتم شاید کیفیت بالایی داره برای من هم کیفیت صدا مهمه و دیزاین ارزشی نداره
راستش من خودم S4گرفتم کیفیت صداش عالیه ولی اونی که من میخوام نیست
در مورد اون دوتا برندی که شما گفتید تو ایران پیدا نمیشند که تعریف زیاد شده ولی بازم همو حرف شما تو ایران پیدا نمیشند
متاسفانه امکان تست برام نیست
شما خودت چه ایرفونی رو پیشنهاد میدید که یک سطح از کلیپش بالاتر باشه؟

amin_g_p
11-03-2012, 11:00
بین ep630 و ep830 و RP-HJE300 کدام را برای راک (هوی نه) پیشنهاد می کنید؟ باس کدامیک قوی تر هست؟ تو این رنج بهتر هم هست؟

salar_221
11-03-2012, 11:48
بین ep630 و ep830 و RP-HJE300 کدام را برای راک (هوی نه) پیشنهاد می کنید؟ باس کدامیک قوی تر هست؟ تو این رنج بهتر هم هست؟
از لحاظ بیس ep630 از همه قوی تر هست.hje300 هم از لحاظ کیفیت صدا به نسبت دو مدل دیگه بهتره.

ashkankhoshtip
11-03-2012, 12:16
بنام خدا.دوستان يه اير فون براي گوشي گالاكسي 2 ميخوام بخرم كه in ear باشه.انتظاراتي هم كه دارم داشتن بيس بسيار خوب-داشتن كيفيت صداي بسيار عالي-داشتن كنترل موسيقي و جواب دادن به تماس.مبلغي هم كه در نظر دارم حدود 100 تومن هستش.ممنون ميشم زودتر جواب بديد چون امروز ميخوام برم بخرم.موفق باشيد

salar_221
11-03-2012, 12:33
بنام خدا.دوستان يه اير فون براي گوشي گالاكسي 2 ميخوام بخرم كه in ear باشه.انتظاراتي هم كه دارم داشتن بيس بسيار خوب-داشتن كيفيت صداي بسيار عالي-داشتن كنترل موسيقي و جواب دادن به تماس.مبلغي هم كه در نظر دارم حدود 100 تومن هستش.ممنون ميشم زودتر جواب بديد چون امروز ميخوام برم بخرم.موفق باشيد
سلام
با اندکی افزایش بودجه klipsch image s4 پیشنهاد خوبی هست .البته تاکیید کنید که کنترل تالک دارش رو میخواین.
موفق باشین

ashkankhoshtip
11-03-2012, 13:35
بنام خدا.ممنون سالار جان.اين ايرفون مال كدوم كمپاني هستش و اينكه تو ايران ايندگي داره؟از كجا ميشه خريد؟

salar_221
11-03-2012, 14:26
بنام خدا.ممنون سالار جان.اين ايرفون مال كدوم كمپاني هستش و اينكه تو ايران ايندگي داره؟از كجا ميشه خريد؟

با سلام
خواهش ميكنم
البته نمايندگي رسمي نداره ولي شركتها و مغازه هاي هستن كه گارانتي كردن محصولات klipsch رو و خودشون رو نمايندگي معرفي ميكنن.فعلا فيك كپي و يا تغلبي اين محصول وارد بازار نشده فقط سعي كنين بقيمت مناسبي تهيه كنين چون دوستان بمبلغ ١١٠ هزار تومان تهيه كردن اخيرا در صورتي كه من ١٣٩ هزار از مجتمع پايتخت خريدم.بهر حال با قيمتهاي متفاوتي عرضه ميشه ولي ١٠ هزار تومان بالا يا پايين ارزشش رو داره .تو اين رنج قيمت با اين كيفيت هدفون موجود نداريم.
اميدوارم موفق باشين.

musketeer
11-03-2012, 14:36
سلام.

من همین الآن Klipsch S5i رو با Nexus S امتحان کردم. فقط دگمه play/pause کار میکنه روش. کلا این ریموتش با محصولات اپل قراره کار کنه!

مخلصیم

salar_221
11-03-2012, 16:36
سلام.

من همین الآن Klipsch S5i رو با Nexus S امتحان کردم. فقط دگمه play/pause کار میکنه روش. کلا این ریموتش با محصولات اپل قراره کار کنه!

مخلصیم
سلام
بله درسته کلا مدلهای i که اخر این محصولات هست مختص محصولات اپل هست ولی klipsch image s4 A و s5 A برای ساپورت محصولات با سیستم اندروئد هستش.

peidayepenhan
11-03-2012, 16:44
سلام
دوستان نظرتون درباره هدفون SENNHEISER PX100-IIi که قیمتش حدود 160 تومنه چیه؟ با این هزینه انتخاب بهتر چی میتونه باشه؟
ممنون از جوابتون

salar_221
11-03-2012, 20:12
سلام
دوستان نظرتون درباره هدفون SENNHEISER PX100-IIi که قیمتش حدود 160 تومنه چیه؟ با این هزینه انتخاب بهتر چی میتونه باشه؟
ممنون از جوابتون
با سلام
هدفون earpad بسیار خوبی هست .تفکیک صدای خوبی داره بیسش متعادل و کمی پانچی هست .کلا بنسبت قیمتش هدفون خوبی هست تو این رنج قیمت earpad مناسبتری فکر نکنم داخل ایران بتونین تهیه کنین.

L.A.M.P.A.R.D
11-03-2012, 21:25
سلام دوستان
به نظرتون SENNHEISER HD555 بهتره یا یه beats با همون قیمت ؟

salar_221
11-03-2012, 22:41
سلام دوستان
به نظرتون SENNHEISER HD555 بهتره یا یه beats با همون قیمت ؟

با سلام
البته كه سنهايزر،چون صداي حرفه اي داره كيفيت ساختش بالاست،و قيمت هدفون هاش اگر بالاست بخاطر كيفيت صدا و جنس هدفون هست نه بخاطر هزينه هاي تبليغاتي نجومي.بيتس كيفيت صداي متوسطي داره و كلا صداي اهنگ پشت بيس قوي اون محو ميشه.و بطور كلي يه هدفون فشن هست تا هدفون تخصصي براي صدا.ولي در هر صورت نميدونم چقدر ميخواين هزينه كنين ولي بنظر من اگه مي خواين تخصصي صدا رو دنبال كنين شما لطف كنين هزينه مورد نظر بهمراه سبك موسيقي مورد علاقه بعلاوه نوع هدفون مورد نظر (كه فكر كنم فول سايز ميخواين)بهمراه سورس پليرتون رو اعلام كنين تا اساتيد بخصوص اقا رضا بتونن كامل راهنمايتون كنن.
براتون ارزوي موفقيت ميكنم.

privatedlove
11-03-2012, 22:48
سلام دوستان عزیز
لطفا از بین این هدفون ها پیشنهادتون رو بفرمایید
Audio-Technica ATH-WM55:

audi technica ATH-FC700 :

Audio-Technica ATH-XS7 X-Street Style :

senheiser hd238:
senheiser hd201:

BeyerDynamic DT 231 Pro

ursamajor
11-03-2012, 23:03
ببخشید که اینجا پست میدم
من می خواستم کارت صدا بگیرم ولی گفتم قبلش یه مشورت بگیرم.
الان من کارت صدای انبورد دارم و مادربوردم هم GA-880GA-UD3H است. و از هدفون K99 استفاده می کنم. حالا اگر یه کارت صدای خوب مثل بگیرم چقدر تو کیفیت صدایی که با هدفون میشنوم تاثیر میزاره؟

reza-ps3
12-03-2012, 01:07
سلام دوستان عزیز
منم قصد خرید هدفون دارم و بین این 4 مدل گیر کردم و از شما دوستان و استاتید محترم تقاضای کمک دارم و محدودیت بودجه هم ندارم :11:
فقط و فقط تفکیک و حجم صدا برام مهمه :8:
Beat Dr Dre : Tour
Bose : MIE2i
Klipsch : X10i In-Ear
Klipsch : S5i
درضمن برای ایفون 4 اس میخوام بگیرم

salar_221
12-03-2012, 08:47
سلام دوستان عزیز
Audio-Technica ATH-WM55:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fproduct_info.php%3Fproducts_id%3D2718)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oduct%2Faudio-technica-ath-wm55-45155513.htm)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ne.net%2Fpop-tech%2Faudio-technica-ath-fc707-reviewed)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fproduct_info.php%3Fproducts_id%3D2840)

senheiser hd238:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2Findia%2Fhome_en.nsf%2Froot%2Fprivate_headp hones_wired-headphones_502763)
senheiser hd201:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fhi-fi-headphones_dj-headphones_500155)

BeyerDynamic DT 231 Pro
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] c.com%2Fshop%2Fhah%2Fheadphones-and-headsets%2Fstudio-and-stage%2Fstudio-headphones%2Fdt-231-pro.html)
با سلام
برای چه سبکی از موسیقی میخواین ؟و سورس پلیرتون رو لطف کنین بگین
با تشکر

salar_221
12-03-2012, 08:55
ببخشید که اینجا پست میدم
من می خواستم کارت صدا بگیرم ولی گفتم قبلش یه مشورت بگیرم.
الان من کارت صدای انبورد دارم و مادربوردم هم GA-880GA-UD3H است. و از هدفون K99 استفاده می کنم. حالا اگر یه کارت صدای خوب مثل بگیرم چقدر تو کیفیت صدایی که با هدفون میشنوم تاثیر میزاره؟
با سلام
بهترین کارت صوتی موجود در ایران که اساتید اینجا کامل تاییدش میکنن که قیمت مناسبی هم نسبت به هم رده های خودش با برند های دیگه داره creative titanium hd هست .ولی تو افزایش بازده صدای هدفونتون با کارت صوتی حرفه ای شاید فقط 10% افزایش کیفیت داشته باشین که البته اون هم بستگی به تراک های داره که ازش استفاده میکنین.چون هدفون k99 با امپدانس 32 و حساسیت 112 db با همین کارت صوتی خودتون هم بخوبی درایو میشه ولی اگه حرفه ای میخواین دنبال کنین بجز کارت صوتی به امپ هم نیاز پیدا خواهین کرد.
موفق باشین

salar_221
12-03-2012, 09:04
سلام دوستان عزیز
منم قصد خرید هدفون دارم و بین این 4 مدل گیر کردم و از شما دوستان و استاتید محترم تقاضای کمک دارم و محدودیت بودجه هم ندارم :11:
فقط و فقط تفکیک و حجم صدا برام مهمه :8:
Beat Dr Dre : Tour
Bose : MIE2i
Klipsch : X10i In-Ear
Klipsch : S5i
درضمن برای ایفون 4 اس میخوام بگیرم
سلام
البته به بودجه ای هم که میخواین هزینه کنین بستگی داره
tour ,mie2i ,x10 قیمتهاشون بالای 200 هزار هستش که برای سبکهای مختلف هم فرق میکنن.tour که برای الکترونیک خوبه که بخاطر تقلبی و های کپی بودنشون تو بازار توصیه نمیشه و x10 همچنین برای الکترونیک که توصیه شده قبل از خرید حتما صداش رو گوش کنین که بنظر اساتید اون هم توصیه نمیشه.mie2i هم یکی از دوستان چند پست قبل تر یه رویو خوب در بارش داشتن که با توجه به قیمتش فکر نکنم مناسب باشه.میمونه klipsch image s4 یا s5 که با توجه به قیمتش بهترین صدا رو تو هدفونهای هم رده خودش داره که کاملا با گوشی ایفون شما مچ هست و میتونین براحتی از صدای این هدفون و اهنگهاتون لذت ببرین.

reza-ps3
12-03-2012, 09:23
سلام
البته به بودجه ای هم که میخواین هزینه کنین بستگی داره
tour ,mie2i ,x10 قیمتهاشون بالای 200 هزار هستش که برای سبکهای مختلف هم فرق میکنن.tour که برای الکترونیک خوبه که بخاطر تقلبی و های کپی بودنشون تو بازار توصیه نمیشه و x10 همچنین برای الکترونیک که توصیه شده قبل از خرید حتما صداش رو گوش کنین که بنظر اساتید اون هم توصیه نمیشه.mie2i هم یکی از دوستان چند پست قبل تر یه رویو خوب در بارش داشتن که با توجه به قیمتش فکر نکنم مناسب باشه.میمونه klipsch image s4 یا s5 که با توجه به قیمتش بهترین صدا رو تو هدفونهای هم رده خودش داره که کاملا با گوشی ایفون شما مچ هست و میتونین براحتی از صدای این هدفون و اهنگهاتون لذت ببرین.

خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون دوست عزیز :10:

privatedlove
12-03-2012, 12:13
با سلام
برای چه سبکی از موسیقی میخواین ؟و سورس پلیرتون رو لطف کنین بگین
با تشکر

سبک خاصی رو مد نظرم نیست.اما پلیرم سانسا فیوز و سانسا کلیپ با راک باکس

reza-ps3
12-03-2012, 12:41
دوستان بنظرتون Klipsch : X10i In-Ear بردارم خوبه یا نه :10: قیمتش هم 280 تومنه

Rey_619
12-03-2012, 13:13
سلام دوستان
من بیشتر آهنگ pop/rock و گیتار الکتریک گوش میدم بنظرتون Klipsch برای من مناسبه؟

salar_221
12-03-2012, 13:16
سلام دوستان عزیز
Audio-Technica ATH-WM55:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fproduct_info.php%3Fproducts_id%3D2718)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oduct%2Faudio-technica-ath-wm55-45155513.htm)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ne.net%2Fpop-tech%2Faudio-technica-ath-fc707-reviewed)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fproduct_info.php%3Fproducts_id%3D2840)

senheiser hd238:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a.com%2Findia%2Fhome_en.nsf%2Froot%2Fprivate_headp hones_wired-headphones_502763)
senheiser hd201:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fhi-fi-headphones_dj-headphones_500155)

BeyerDynamic DT 231 Pro
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] c.com%2Fshop%2Fhah%2Fheadphones-and-headsets%2Fstudio-and-stage%2Fstudio-headphones%2Fdt-231-pro.html)
با سلام
واقعیتش در مورد audio technica ها من فقط دو مدل m30 و m50 رو امتحان کردم که بنسبت قیمتشون واقعا هدفون های خوبی هستن که m50 تو هر لیست انتخابی جزو 10 هدفون برتر قرار میگیره.ولی مدل های دیگرو متاسفانه امتحان نکردم ولی میتونین از نمایندگی پیشگامان کیش استعلام کنین.
در مورد سنهایزر ها مدل hd 238 هدفون خوبی هست ولی بخاطر اینکه بیسش کمی ضعیف هست شاید برای تمام سبکها بخصوص الکترونیک پاسخگو نباشه ولی تفکیک صدا مید و های خوبی داره و با پلیرتون براحتی درایو میشه ,ولی با کمی افزایش بودجه میتونین hd228 رو با بیس خوب و صدای عالی تهیه کنین.مدل hd201 رو امتحان نکردم ولی با توجه به قیمتش و کلا تجربه ای که از صدای سنهایزر دارم هدفون وسوسه کننده ای هست.
هدفون beyerdynamic رو باید از اقا رضا بپرسین که تست کردن و اطلاعات دقیقی در این باره دارن.ببخشین که نمیتونم کامل راهنمایتون کنم چون هدفون های که بهشون اشاره کردین بشخصه ندیده بودم که بتونم امتحان کنم و نظری بدم ولی اگه کمی صبر کنین حتما اساتید بعد از رویت تاپیکتون پاشخ مناسب رو بهتون خواهند داد.
موفق باشین

salar_221
12-03-2012, 13:27
سلام دوستان
من بیشتر آهنگ pop/rock و گیتار الکتریک گوش میدم بنظرتون Klipsch برای من مناسبه؟
با سلام
کدوم مدل klipsch?اگه منظورتون s4 و یا s5 هست بله با توجه به بیس خوب و قویش برای سبک الکترونیک خیلی خوب هست برای پاپ و راک هم عالی هست.در کل بهترین هدفون در رنج قیمت خودش هست.

---------- Post added at 01:27 PM ---------- Previous post was at 01:23 PM ----------

دوستان بنظرتون Klipsch : X10i In-Ear بردارم خوبه یا نه :10: قیمتش هم 280 تومنه
ببخشین جسارته ولی اکبند به قیمت 280؟چون قیمت اینترنتیش 350 دلار هست که چند ماه پیش یکی از دوستان حدود 450 یا 490 هزار که دقیق یادم نیست تهیه کرده بودن.اگه اکبند هست که این کار رو نکنین چون به احتمال 90% تقلبی هست .

mahdigholami
12-03-2012, 13:27
با سلام
واقعیتش در مورد audio technica ها من فقط دو مدل m30 و m50 رو امتحان کردم که بنسبت قیمتشون واقعا هدفون های خوبی هستن که m50 تو هر لیست انتخابی جزو 10 هدفون برتر قرار میگیره.ولی مدل های دیگرو متاسفانه امتحان نکردم ولی میتونین از نمایندگی پیشگامان کیش استعلام کنین.
در مورد سنهایزر ها مدل hd 238 هدفون خوبی هست ولی بخاطر اینکه بیسش کمی ضعیف هست شاید برای تمام سبکها بخصوص الکترونیک پاسخگو نباشه ولی تفکیک صدا مید و های خوبی داره و با پلیرتون براحتی درایو میشه ,ولی با کمی افزایش بودجه میتونین hd228 رو با بیس خوب و صدای عالی تهیه کنین.مدل hd201 رو امتحان نکردم ولی با توجه به قیمتش و کلا تجربه ای که از صدای سنهایزر دارم هدفون وسوسه کننده ای هست.
هدفون beyerdynamic رو باید از اقا رضا بپرسین که تست کردن و اطلاعات دقیقی در این باره دارن.ببخشین که نمیتونم کامل راهنمایتون کنم چون هدفون های که بهشون اشاره کردین بشخصه ندیده بودم که بتونم امتحان کنم و نظری بدم ولی اگه کمی صبر کنین حتما اساتید بعد از رویت تاپیکتون پاشخ مناسب رو بهتون خواهند داد.
موفق باشین
سالار جان اگه ممکنه یکم در مورد M30 توضیح میدی کیفیت صداش رو؟
یا تو رنج 200 تومن از m30 چی میتونم بهتر پیدا کنم؟

amin_g_p
12-03-2012, 13:29
من نظرم عوض شد می خوام یه هدست بلوتوث برای گوشیم بگیرم MW600 چطوره؟ قیمت گرفتم 90 تومان گرون نگفتن؟ تو این رنج قیمت بهتر از این که نیست؟

arshia66
12-03-2012, 13:47
کسی نمیخواد جواب مارو بده؟

reza-ps3
12-03-2012, 13:47
با سلام
کدوم مدل klipsch?اگه منظورتون s4 و یا s5 هست بله با توجه به بیس خوب و قویش برای سبک الکترونیک خیلی خوب هست برای پاپ و راک هم عالی هست.در کل بهترین هدفون در رنج قیمت خودش هست.

---------- Post added at 01:27 PM ---------- Previous post was at 01:23 PM ----------

ببخشین جسارته ولی اکبند به قیمت 280؟چون قیمت اینترنتیش 350 دلار هست که چند ماه پیش یکی از دوستان حدود 450 یا 490 هزار که دقیق یادم نیست تهیه کرده بودن.اگه اکبند هست که این کار رو نکنین چون به احتمال 90% تقلبی هست .

درست میگید یکم جای شک داره
اما اگر در جریان باشید قیمت های تجاری به هیچ عنوان با قیمتهایی که تو سایت تولید کننده میبینیم یکی نیست و همیشه قیمت های تجاری بین 20 تا 30 درصد پائین تره :10:

salar_221
12-03-2012, 13:48
سالار جان اگه ممکنه یکم در مورد M30 توضیح میدی کیفیت صداش رو؟
یا تو رنج 200 تومن از m30 چی میتونم بهتر پیدا کنم؟
راستش قیمتها چدیدا بالا رفته که متاسفانه معضلی شده برای خرید هدفون های خوب چون حدود 1 ماه پیش شما میتونستین m50 رو بمبلغ 200 تومان تهیه کنین.البته m30 هم هدفون خوبی هست ولی وقتی بشخصه تست میکردم در مقابل m50 خیلی کم میاورد ولی در هر صورت m30 هم هدفون خوبی هست و ارزش خرید رو داره فقط اگه با m50 همزمان تست کنین شاید دلتون بمونه پیش m50.بغیر این از خرید این هدفون هیچ وقت پشیمون نمیشین.
بغیر از audio technica میتونین یه تحقیقی در باره هدفونهای سنهایزر مدل hd 215 ii ,hd438 ,hd448 بکنین
موفق باشین

mahdigholami
12-03-2012, 13:55
راستش قیمتها چدیدا بالا رفته که متاسفانه معضلی شده برای خرید هدفون های خوب چون حدود 1 ماه پیش شما میتونستین m50 رو بمبلغ 200 تومان تهیه کنین.البته m30 هم هدفون خوبی هست ولی وقتی بشخصه تست میکردم در مقابل m50 خیلی کم میاورد ولی در هر صورت m30 هم هدفون خوبی هست و ارزش خرید رو داره فقط اگه با m50 همزمان تست کنین شاید دلتون بمونه پیش m50.بغیر این از خرید این هدفون هیچ وقت پشیمون نمیشین.
بغیر از audio technica میتونین یه تحقیقی در باره هدفونهای سنهایزر مدل hd 215 ii ,hd438 ,hd448 بکنین
موفق باشین
اتفاقا خودم هم در مورد سنهایزر ها تحقیق کردم ولی انگار همه چیزشون عالیه جزبیسشون
خودتون از بین این سه تا سنهایزر کدوم رو پیشنهاد میدید؟

salar_221
12-03-2012, 13:56
کسی نمیخواد جواب مارو بده؟
متاسفانه پست قبیتون رو پیدا نکردم.میشه مجددا سوالتون رو تکرار کنین لطفا.
با تشکر

اتفاقا خودم هم در مورد سنهایزر ها تحقیق کردم ولی انگار همه چیزشون عالیه جزبیسشون
خودتون از بین این سه تا سنهایزر کدوم رو پیشنهاد میدید؟
بله حق با شماست بیس نسبتا ضعیفی دارن ولی باور کنین بعد از چند روز استفاده (البته اگه سبک مورد نظرتون الکترونیک و زیر شاخه هاش نباشه ) خواهید دید چقدر صدای فوق العاده ای داره و چقدر بیسشون دلنشین و کنترل شده هست.من هر 3 مدل رو توصیه میکنم چون من اماتور هستم تقریبا هر 3 برای من یک نوع صدا داشتن با اختلاف حدود 5 % صدا .در مورد audio technica براتون پیغام خصوصی زدم لطفا برسی کنین

درست میگید یکم جای شک داره
اما اگر در جریان باشید قیمت های تجاری به هیچ عنوان با قیمتهایی که تو سایت تولید کننده میبینیم یکی نیست و همیشه قیمت های تجاری بین 20 تا 30 درصد پائین تره :10:
بله درسته ولی من هم قیمت تجاریش رو عرض کردم خدمتتون .
من هم قبلا یک بار بخاطر 50 هزار تومان ارزونتر هدفونی که فکر میکردم اصله و فقط دارم ارزونتر میخرم که تقلبی بود رو تهیه کردم که همون 50 تومان برام 600 هزار تموم شد چون کلا کنار گذاشتمش .تو این مورد هدفون خیلی باید مراقب اصل و بدل وحتی های کپی اونها باشین .باور کنین ارزش نداره .حتی سعی نکنین امتحان کنین.
با تشکر

mrm88
12-03-2012, 14:21
سلام
با تشکر فراوان بابت توضیحات کامل شما سپاسگذارم
تو امضا شما دیدم که هدفون فول سایز کلیپش رو داری کیفیت صدا اون چطوره؟
با محصولات کووان مشکلی نداره یا توان خیلی بالاتری نیاز داره؟
من دنبال دیزاین بوس نیستم دیدم دومین فروش رو داره تو آمازون گفتم شاید کیفیت بالایی داره برای من هم کیفیت صدا مهمه و دیزاین ارزشی نداره
راستش من خودم S4گرفتم کیفیت صداش عالیه ولی اونی که من میخوام نیست
در مورد اون دوتا برندی که شما گفتید تو ایران پیدا نمیشند که تعریف زیاد شده ولی بازم همو حرف شما تو ایران پیدا نمیشند
متاسفانه امکان تست برام نیست
شما خودت چه ایرفونی رو پیشنهاد میدید که یک سطح از کلیپش بالاتر باشه؟

والا گفتم برند هایی که الان بهتر از کلیپش و بوس باشند(مدل های In-Ear) حداقل من چیزی تو ایران ندیدم!
البته سنهایزر اگه با گارانتی نامداران(اینطور که میگن اصله من متاسفانه هنوز مدل هایی که این شرکت آورده
رو تست نکردم ولی تا دلت بخواد صدای مدلای فیکش رو شنیدم! تو پایتخت فراوونه در حد بوندسلیگا و رقابت شونه به شونه ای رو فیک جماعت سنهایزر با بیتس داره :31: ) خلاصه مدل هایی مثل IE7 و IE8 از سنهایزر(فقط اصل) اگه باشه میشه نام برد ولی خوب قیمتشون اختلاف زیادی با کلیپش و بوس داره!
بوس هم به یکی از دوستان گفتم متاسفانه فیکش هم هست و با قیمت پایین تر! ظاهرا اصلش با گارانتی آواسان و نقش عرضه میشه!

اما راجب مدل On-Ear کلیپش یعنی Image one این مدل رو تقریبا 3ماه دارم(با S4i باهم خریدم)
بسیار بسیار ازش راضیم کیفیت صدا،بلندی،بیس،راحتی در زمانی که روی گوشه و درایو شدنش حتی با آیپاد نانو من(با وجود 32 اهم بودنش) ازش یه هدفون عالی ساخته(به نسبت قیمتش) فقط تنها نکتش ریموتشه(مثل S4i)
که با دیوایس های اپلی کار میکنه! در کل خیلی ازش راضیم(بیشتر از S4i) و به نسبت قیمتی که داره من بهترین هدفون روی گوشی زیر 200 تومن توی بازار خودمون میدونمش(البته باز هم میگم برای محصولات اپل)

Rey_619
12-03-2012, 14:24
دوستان مدل fake هدفون klipsch s4 هست یا نه اگه جایی سراغ دارید که اصلشو داره لطف کنید آدرسشو ایمیل کنید pmnparham@yahoo.com

salar_221
12-03-2012, 14:33
دوستان مدل fake هدفون klipsch s4 هست یا نه اگه جایی سراغ دارید که اصلشو داره لطف کنید آدرسشو ایمیل کنید pmnparham@yahoo.com
با گارانتی اواسان از هر جای تهیه کنین اصل هستن.(فعلا فیکش وارد بازار نشده).مجتمع پایتخت موجود هست فقط کمی قیمتهاشون بالا تره .دوستان با مبلغ 110 جدیدا تهیه کردن
موفق باشین.

Rey_619
12-03-2012, 15:40
یه سوال قیمت klipsch s4 تو سایت خودش 99 دلار زده چجوری تو ایران 110 تومنه من که گیج شدم یکی که خریده و استفاده کرده بگه واقعا اصله و کیفیتش عالیه.

salar_221
12-03-2012, 16:10
یه سوال قیمت klipsch s4 تو سایت خودش 99 دلار زده چجوری تو ایران 110 تومنه من که گیج شدم یکی که خریده و استفاده کرده بگه واقعا اصله و کیفیتش عالیه.
بله دوست عزیز اصل هستن.
اینها رو قبلا که دلار ارزونتر بود تهیه کرده بودن و وارد کردن.تا جایی که یادم اواسط تابستون بود اگه اشتباه نکرده باشم.الان هم کم کم با افزایش قیمت دلار قیمتها رو بالاتر میبرن.پس پیشنهاد میشه اگه قصد خرید دارین هرچه زودتر اقدام کنین.

arshia66
12-03-2012, 17:47
اینم سوالم آقا سالار

دوستان من رفتم یه هدست با برند enzatec مدل hs904bk به قیمت 50 هزار تومان از میرداماد (پاساز پاییتخت) گرفتم انصافا از حق نگذریم صداش خیلی خوبه من رو که کاملا راضی کرده داشتم همین طوری در مورد هدست اطلاعات جمع میکردم که به این فروم رسیدم و با واژه burn in آشنا شدم و تاپیک های دیگر رو مطالعه کردم حال من یه سوال دارم هدست خودم رو باید burn in کنم و یا نه اگر جواب بلی می باشد به کدام روش چون در تاپیک سه روش گفته شده بود خلاصه کلییه فابلهای مربوطه رو هم دانلود کردم

در کل enzatec خوب هست ویا نه؟

در ضمن با این قیمت به نظر من جنس خوبی هست باز دوستان اگر با پول کم جنس خوب می خواهند این مدل بسیار خوب است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2011%2Findividual%2520product%2FHS904.html)

salar_221
12-03-2012, 19:09
اینم سوالم آقا سالار

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2011%2Findividual%2520product%2FHS904.html)
بسیار مبارکتون باشه
من متاسفانه اولین با هست این هدفون رو دیدم ولی 3 تا رویو ازش خوندم که نظرات مثبتی در بارش نوشته بودن و قیمت مناسبش رو هم تاکیید کرده بودن ولی برای اطلاعات تکمیلی شما باید بهمون رویو بدین و نظرتون رو با ما به اشتراک بزارین.این هدفون شما نیاز به burn in نداره و براحتی بدون هیچ مشکلی میتونین ازش استفاده کنین.
با تشکر از معرفی این هدفون خوب.

FluS7teR
12-03-2012, 20:14
h\سلام ..
آقا akg k520 میشه گیر اورد تو ایران ؟ قیمتش حدودا چنده ؟
با تشکر از همه

ali shah
12-03-2012, 22:24
اینم سوالم آقا سالار

عزیز بی زحمت ادرس دقیق مغازه رو بدین فکر کنم همین مورد برام مناسب باشه.راستی in ear هست؟
:11:

خوشبین
12-03-2012, 23:14
سلام دوستان در رابطه با انتخاب هدفون یه سوال داشتم :
بین AKG K 240 MK II و ATH-M50 کدوم بهتر هست ؟
و آیا مدلی هست که در حد M50 باشه در AKG و یا برند های دیگه ؟ راستش زیاد از قیافه ی M50 خوشم نیومده چیز دیگه ای در حد همین هدفون هست ؟ هم از نظر قیمت و هم از نظر صدا؟

ممنون

salar_221
13-03-2012, 09:09
سلام دوستان در رابطه با انتخاب هدفون یه سوال داشتم :
بین AKG K 240 MK II و ATH-M50 کدوم بهتر هست ؟
و آیا مدلی هست که در حد M50 باشه در AKG و یا برند های دیگه ؟ راستش زیاد از قیافه ی M50 خوشم نیومده چیز دیگه ای در حد همین هدفون هست ؟ هم از نظر قیمت و هم از نظر صدا؟

ممنون
با سلام
نه دوست عزیز متاسفانه تو رنج قیمت m50 هیچ هدفونی فعلا نمی تونه با هاش رقابت کنه. البته من چون اماتور هستم به نظر من sennhiser hd518 از بعضی لحاظ صدای حرفه ای تر و دلنشین تر نسبت به m50 داره .ولی از نظر اساتید m50 بهترین هست .حالا اگه سبک مورد علاقتون الکترونیک و زیر شاخه هاش نیست یه تحقیقی در باره hd518 داشته باشین.
موفق باشین

wwwatiw
13-03-2012, 13:56
دوتان عزيز من شنبه ميخوام برم هدست بخرم . تو رنج قيمت panasonic HJE300 اگه بازم پيشنهادي هست لطف ميكنيد بگيد . البته ميدونم 30 هزار تومان براي يه هدست خوب مناسب نيست ولي بازم ميخوام با اين قيمت بهترين رو بخرم . خيلي ممنون

ArashMiniStar
13-03-2012, 14:33
دوتان عزيز من شنبه ميخوام برم هدست بخرم . تو رنج قيمت panasonic HJE300 اگه بازم پيشنهادي هست لطف ميكنيد بگيد . البته ميدونم 30 هزار تومان براي يه هدست خوب مناسب نيست ولي بازم ميخوام با اين قيمت بهترين رو بخرم . خيلي ممنون
سلام.دوستان من اصلا وارد نیستم.اگه میشه منم در مورد خرید هدفون حدود 30 تومان راهنمایی کنید.برای موبایل میخوام.مدلش هم شبیه این باشه مثلا :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2011%2Findividual%2520product%2FHS101.html)
منظورم بلوتوث یا مارکش نیست.سیمی میخوام.منظورم مدل اونایی که تو گوش میذاری هست(گوشی میگن چی میگن؟؟).میخوام این شکلی باشه.ضمنا این هدفون های سونی واک من چطوریه؟؟البته فکر نکنم خیلی خوب باشه.چون 1 جا قیمت کردم 10 تومان گفت یک جا دیگه هم 6 تومان!!(دقیقا هم مثل هم بودن:31:)
ضمنا microphone نمیخواد داشته باشه.
ازتون ممنونم :11:
ضمنا این استریو و مونو که میگن چیه؟؟:27: نمیدونم بخدا هیچی.:13:

salar_221
13-03-2012, 14:59
با سلام
دوست عزیز بهترین انتخاب رو کردین مورد تایید اساتید هم هست.مبارک باشه

salar_221
13-03-2012, 15:05
سلام.دوستان من اصلا وارد نیستم.اگه میشه منم در مورد خرید هدفون حدود 30 تومان راهنمایی کنید.برای موبایل میخوام.مدلش هم شبیه این باشه مثلا :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2011%2Findividual%2520product%2FHS101.html)
منظورم بلوتوث یا مارکش نیست.سیمی میخوام.منظورم مدل اونایی که تو گوش میذاری هست(گوشی میگن چی میگن؟؟).میخوام این شکلی باشه.ضمنا این هدفون های سونی واک من چطوریه؟؟البته فکر نکنم خیلی خوب باشه.چون 1 جا قیمت کردم 10 تومان گفت یک جا دیگه هم 6 تومان!!(دقیقا هم مثل هم بودن:31:)
ضمنا microphone نمیخواد داشته باشه.
ازتون ممنونم :11:
ضمنا این استریو و مونو که میگن چیه؟؟:27: نمیدونم بخدا هیچی.:13:
سلام
داخل گوشی میخواین(inear) یا روی گوشی (full size یا earpad) ؟اگه داخل گوشی میخواین panasonic hje 300 بنسبت قیمتش هدفون خیلی خوبی هست و اگه با بیس زیاد بخواین میتونین creative ep630 تهیه کنین .
در مورد هدفونها استاد rezaomido قبلا توضیحات کامل رو دادن که صفحه مورد نظر رو براتون لینک میکنم.

wwwatiw
13-03-2012, 15:14
با سلام
دوست عزیز بهترین انتخاب رو کردین مورد تایید اساتید هم هست.مبارک باشه

فقط فكر ميكنين توي بازار گير بياد ؟؟؟البته من اصفهان هستم
اگه نه ميشه لطف كنين يه فروشگاه اينترنتي رو معرفي كنين ؟؟؟

arshia66
13-03-2012, 15:15
عزیز بی زحمت ادرس دقیق مغازه رو بدین فکر کنم همین مورد برام مناسب باشه.راستی in ear هست؟
:11:

یکی از دوستام میگه دیروز رفتم بگیرم دوباره گور باباشون قیمتا رو بردن بالا ep630 رو رو ویترین زدن 15 تومن میری داخل یگه 38 هزار تومان

hs 904 رو هم کردن 70 تومن اصلا قانون تو این جا پیدا نمیشه

دوست عزیز شما برو بازار ایران طبقه دوم کلا نماینده enzatec هستش اسمه مغازشو نمیدونم اما اسم فروشندش متین بود آدم باحالی بود با خودت گوشی تبلت هر چی داری ببر اونجا میزاره هر چی بخوایی تست کنی دیروز دوستم از اونجا گرفت 50 تومن فروشندش با انصافه قیمتاشم خیلی بهتر از پایتخته اینم عکسش که خودم گرفتم این شکلی هست

راستی قرمزش خیلی شیکتره من اشتباه کردم مشکی گرفتم

salar_221
13-03-2012, 15:22
فقط فكر ميكنين توي بازار گير بياد ؟؟؟البته من اصفهان هستم
اگه نه ميشه لطف كنين يه فروشگاه اينترنتي رو معرفي كنين ؟؟؟
بله خواهش میکنم سایتش رو براتون لینک میکنم.

Rey_619
13-03-2012, 15:24
سلام دوستان هدفون klipsch s4 گیرم نيومد. تا سقف 200 تومن Earphone حرفه ای چی پیشنهاد میدید بغیر از هدفون Bose Ie2 چون تستش کردم صداش زیاد فرقی با هدفونهای A4tech نداره مزیتش جاگیری عالی تو گوشه و هدفون IBeats هم فقط رو بیسش کار کردن لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر

ArashMiniStar
13-03-2012, 15:34
سلام
داخل گوشی میخواین(inear) یا روی گوشی (full size یا earpad) ؟اگه داخل گوشی میخواین panasonic hje 300 بنسبت قیمتش هدفون خیلی خوبی هست و اگه با بیس زیاد بخواین میتونین creative ep630 تهیه کنین .
در مورد هدفونها استاد rezaomido قبلا توضیحات کامل رو دادن که صفحه مورد نظر رو براتون لینک میکنم.
مرسی عزیز.روی گوش.دقیقا چیزی شبیه لینکی که داده بودم...

salar_221
13-03-2012, 16:42
سلام دوستان هدفون klipsch s4 گیرم نيومد. تا سقف 200 تومن Earphone حرفه ای چی پیشنهاد میدید بغیر از هدفون Bose Ie2 چون تستش کردم صداش زیاد فرقی با هدفونهای A4tech نداره مزیتش جاگیری عالی تو گوشه و هدفون IBeats هم فقط رو بیسش کار کردن لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر

متاسفانه بخاطر افزایش قیمت محصولات تنوع انتخاب خیلی کم شده.متاسفانه فکر نکنم بتونین ایرفون حرفه ای تا 200 بتوننین پیدا کنین که تفاوت محسوسی با ie2 داشته باشه ولی اگه خواستین میتونین به محصولات سنهایزر هم نگاهی بندازین لیست قیمت رو براتون لینک میکنم

salar_221
13-03-2012, 17:06
مرسی عزیز.روی گوش.دقیقا چیزی شبیه لینکی که داده بودم...
گویا همون شرکتی که لینکش رو زده بودین هدفون رویه گوشی خوبی هم داره که یکی از دوستان لینکش رو برامون زده بودن تو صفحه قبل به قیمت 50 تومان که با توجه به رویو های موجود ازش تعریفهای خوبی شده بود.یه تحقیقی در بارش بکنین لطفا امیدوارم مورد پسند قرار بگیره.

ArashMiniStar
13-03-2012, 18:49
گویا همون شرکتی که لینکش رو زده بودین هدفون رویه گوشی خوبی هم داره که یکی از دوستان لینکش رو برامون زده بودن تو صفحه قبل به قیمت 50 تومان که با توجه به رویو های موجود ازش تعریفهای خوبی شده بود.یه تحقیقی در بارش بکنین لطفا امیدوارم مورد پسند قرار بگیره.
خوب الان قیمت هاش چطوری هست؟؟ عمر مدل های بلوتوث بالا هست یا نه؟؟(آخه یک نوکیا داشتیم آخراش قاط زده بود کامل)
تو رنج همون 20 30 سیمی چیزی شبیهش نیست؟؟

خوشبین
13-03-2012, 21:33
با سلام
نه دوست عزیز متاسفانه تو رنج قیمت m50 هیچ هدفونی فعلا نمی تونه با هاش رقابت کنه. البته من چون اماتور هستم به نظر من sennhiser hd518 از بعضی لحاظ صدای حرفه ای تر و دلنشین تر نسبت به m50 داره .ولی از نظر اساتید m50 بهترین هست .حالا اگه سبک مورد علاقتون الکترونیک و زیر شاخه هاش نیست یه تحقیقی در باره hd518 داشته باشین.
موفق باشین

ممنون سالار جان به خاطر راهنماییت
hd518 قیمت یه خورده بالاست ( 365 ) نظرت درمورده hd 449 چیه ؟ سیمش جدا شونده است ؟
آقا یه سوال این هایی که سیم جداشونده دارن یعنی خودشون یه باتری داخلشون دارن ؟ یعنی بدون سیم هم میشه استفاده کرد؟

ali shah
13-03-2012, 22:57
بله خواهش میکنم سایتش رو براتون لینک میکنم.

قیمت زده 19 :18:

arshia66
14-03-2012, 01:56
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2011%2Findividual%2520product%2FBT501.html)
خوب الان قیمت هاش چطوری هست؟؟ عمر مدل های بلوتوث بالا هست یا نه؟؟(آخه یک نوکیا داشتیم آخراش قاط زده بود کامل)
تو رنج همون 20 30 سیمی چیزی شبیهش نیست؟؟

داداش این مدل بلوتوثش صدای خیلی خوبی داره من به شخصه تست کردم قیمتش هم 86 هزار تومان بود

fg_war2000
14-03-2012, 02:05
چند صفحه قبل پرسیدم دوستان ندیدن فکر کنم ...

دوستان خسته نباشید اینقدر تنوع زیاده که من گیج شدم! الان بین سونی MDR-X500 و پایونیر SE-M390 موندم! نمیدونم به پایونیر اعتماد کنم یا به تجربه سونی! یه راهنمایی بکنید ممنون میشم.

Rey_619
14-03-2012, 03:45
دوستان یک هدفون ibeats که از رو جعبه گوشی sensation xe برداشته شده با قیمت 90 بهم پیشنهاد شده بنظرتون بگیرمش یا بگردم دنبال هدفون klipsch s4 امروز دیگه میخوام یکیشو بخرم .اساتید راهنمایی بفرمایید.

musketeer
14-03-2012, 10:38
دوستان یک هدفون ibeats که از رو جعبه گوشی sensation xe برداشته شده با قیمت 90 بهم پیشنهاد شده بنظرتون بگیرمش یا بگردم دنبال هدفون klipsch s4 امروز دیگه میخوام یکیشو بخرم .اساتید راهنمایی بفرمایید.
اگه کیفیت صداش برات مهم باشه حتما دنبال کلیپش برو. اگه قیافه اش برات مهمه همین بیتس رو بگیر!

salar_221
14-03-2012, 11:04
ممنون سالار جان به خاطر راهنماییت
hd518 قیمت یه خورده بالاست ( 365 ) نظرت درمورده hd 449 چیه ؟ سیمش جدا شونده است ؟
آقا یه سوال این هایی که سیم جداشونده دارن یعنی خودشون یه باتری داخلشون دارن ؟ یعنی بدون سیم هم میشه استفاده کرد؟
سلام
بله کمی قیمتش بالاست ولی ارزشش رو داره تفاوتش با 449 برای من اماتور شاید بیش از 5% نباشه ولی شفافیت صدای 518 برای من خیلی جالب بود .در هر صورت اگه بصورت حرفه ای صدا رو دنبال نمیکنین همون 449 هم گزینه بسیار خوبی هست فقط توجه داشته باشین که مدل های سنهایزر اکثرا از لحاظ بیس کمی ضعیف هستند(البته ضعیف به معنای ساپورت سبک الکترونیک و زیر شاخه هاش)بغیر از این هیچ مشکل دیگه ای نداره و کلا صدای حرفه ای و خوبی دارن ولی اگه تو این رنج هدفون خوب که بیس خوبی هم داشته باشه میتونین audio technica m 50 رو تهیه کنین.
در مورد کابل های جدا شونده هم برای این منظور در نظر گرفتن که احیانا اگه پارگی یا اسیب دیدگی برای کابل بوجود اومد به راحتی بشه با کابل جدید جایگزین کرد و یا در مواردی با تعویض کابل بهتر و حرفه ای تر به صدایه بهتر دست یافت ولی هدفون با کابل جدا شونده به هیچ عنوان دلیل بر هدفون بیسیم با قابلیت بلوتوس یا وایفای نداره و به هیچ عنوان از باتری استفاده نمیکنن مگر هدفون های خاصی که از قابلیت نویز کنسلیگ بهره میبرن.

---------- Post added at 11:04 AM ---------- Previous post was at 11:01 AM ----------

قیمت زده 19 :18:
بله اینها قیمتهای قدیمشون هست که بنا به دلایلی صلاح نمیدونن بروز رسانی کنن.در هر صورت مهم نیست چون شما قیمت رو میدونین و تنها با استعلام اینکه موجود دارن میتونین به قیمت مورد نظر تهیه کنین.موفق باشین.

sensation_ex
14-03-2012, 11:24
سلام دوستان..من تقریبا یه تازه کارم ولی من بیشتر وقتم رو دوست دارم موزیک با کیفت بالا گوش کنم و همیشه هم در مکان های عمومی قرار دارم...من پلیرم گوشیمه(HTC Desire With Beats Audio)...تا چهارماه پیش از هدفون گوشی های HTC استفاده میکردم که کیفیت بالایی خدایی داره...بعدش از هدفون گوشی های iPhone استفاده میکردم.حالا یه مشکل دارم.هدفون خودHTC از کیفیت صدای بالای برخوردار ولی اصلا بیس و کوبندگی خوبی نداره ولی هدفون های ایفون از بیس فوق العاده یی برخوردار ولی صداش یه خورده خف هست...میخواستم کمکم کنید تا سقف30 تا35 برای گوش دادن موزیک چی خوبه بگیرم...ممنون

alishadabmehr
14-03-2012, 13:09
کلیپش خیلی بهتره ولی دیگه ایرفونای بیتس انقدر تقلبیش با قیمت پایین 15 تومن و این حدودا زیاد شده که حتی بخاطر قیافشم من توصیه نمیکنم ...راستی سلام چند وقت نبودم ماشالا همیشه فعالینا...

ashkankhoshtip
14-03-2012, 13:16
سلام
با اندکی افزایش بودجه klipsch image s4 پیشنهاد خوبی هست .البته تاکیید کنید که کنترل تالک دارش رو میخواین.
موفق باشین

بنام خدا.بازم ممنون.ولی تو یه پست یکی از دوستان گفته بود که حرف i تو اسم ایرفون یعنی اینکه واسه محصولات اپل هستش.گوشی من گالاکسی 2 و اندروید هست و حالا دقیقا باید چه مدلی از klipsch رو بگیرم که هم بیس خیلی خوب هم کیفیت صدای عالی و هم دکمه های کنترل موسیقی و جواب دادن به تماسها رو داشته باشه و قیمتش هم در حدود 100 تومن باشه.حالا یکی بالا پایین مهم نیشت.ممنون از راهنماییهای خوبتون.موفق باشید

Rey_619
14-03-2012, 13:48
من همین یک ساعت پیش پاساژ پایتخت بودم هدفون klipsch s4 اصلا نایاب شده فقط یک جا s4i داشت قیمتش پرسیدم گفت امروز دلار 2 تومنه میشه 200 تومن انگار همین الان میخواد بره امریکا برام بخره بیاد دوستان اگه کسی جایی رو سراغ داره بگه من همین امروز برم دنبالش، کسی آکشو داشته باشه خریدارم.

dwalker
14-03-2012, 14:16
با سلام من یه هدفون بیسیم برای استفاده عمومی تلویزیون ، لپ تاپ میخوام لطفا راهنمایی کنید
خیلی گرون نباشه یه چیز خوب با قیمت مناسب
با تشکر فراوان

salar_221
14-03-2012, 14:43
چند صفحه قبل پرسیدم دوستان ندیدن فکر کنم ...

متاسفانه من اين مدل pioneer رو امتحان نكردم مدل hdj2000 رو دارم كه صداي خيلي خوب با تفكيك بالا و بيس خوب و كنترل شده ولي sony xb500 با توجه به بيس قوي و زيادش و درايو بسيار بزرگي كه براي اين منظور توش بكار برده شده بيشتر براي سبك الكترونيك طراحي شده.ولي براي سبكهاي ديگه هم ميتونين استفاده كنين بشرطي كه با بيسش مشكلي نداشته باشين.درباره پاييونير نظر اساتيد رو بپرسين بيشتر ميتونن راهنمايتون كنن.
موفق باشين

claud
14-03-2012, 15:03
سلام دوستان عزیزم
کسی اطلاع داره بین مدل EP 830و HJE300پاناسونیک کد وم صداش بهتره و ارزش خرید بیشتری داره خیلی ممنون

salar_221
14-03-2012, 18:03
سلام دوستان عزیزم
کسی اطلاع داره بین مدل EP 830و HJE300پاناسونیک کد وم صداش بهتره و ارزش خرید بیشتری داره خیلی ممنون
سلام
با توجه به نظرات اساتید hje 300 ارزش صدای بهتری نسبت به همنوع های هم تراز قیمت خودش داره.
موفق باشین

ashkankhoshtip
14-03-2012, 18:51
بنام خدا.دوستان به نظر شما jabra street 2 ميتونه انتظارات منو براورده كنه؟بيس عالي-كيفيت صداي عالي-دكمه هاي كنترل موسيقي و جواب دادن به تماس.البته اگه دوستان پيشنهاد ديگه اي هم داشتن كه انتظارات منو براورده كنه و قيمتش در حدود 100 تومن باشه و البته in ear خوشحال ميشم بشنوم.من الان creative ep630 دارم و گوشيم هم گالاكسي 2 هستش.ممنون از دوستان

sensation_ex
14-03-2012, 20:18
سلام کسی نیست جواب سوال مارو بده در صفحه قبل...

musketeer
14-03-2012, 20:23
بنام خدا.بازم ممنون.ولی تو یه پست یکی از دوستان گفته بود که حرف i تو اسم ایرفون یعنی اینکه واسه محصولات اپل هستش.گوشی من گالاکسی 2 و اندروید هست و حالا دقیقا باید چه مدلی از klipsch رو بگیرم که هم بیس خیلی خوب هم کیفیت صدای عالی و هم دکمه های کنترل موسیقی و جواب دادن به تماسها رو داشته باشه و قیمتش هم در حدود 100 تومن باشه.حالا یکی بالا پایین مهم نیشت.ممنون از راهنماییهای خوبتون.موفق باشید

عزیز شما باید S4A رو بگیرید که مال اندرویده. بعید میدونم تو ایران باشه! یعنی من ندیدم جایی.

سلام دوستان..من تقریبا یه تازه کارم ولی من بیشتر وقتم رو دوست دارم موزیک با کیفت بالا گوش کنم و همیشه هم در مکان های عمومی قرار دارم...من پلیرم گوشیمه(HTC Desire With Beats Audio)...تا چهارماه پیش از هدفون گوشی های HTC استفاده میکردم که کیفیت بالایی خدایی داره...بعدش از هدفون گوشی های iPhone استفاده میکردم.حالا یه مشکل دارم.هدفون خودHTC از کیفیت صدای بالای برخوردار ولی اصلا بیس و کوبندگی خوبی نداره ولی هدفون های ایفون از بیس فوق العاده یی برخوردار ولی صداش یه خورده خف هست...میخواستم کمکم کنید تا سقف30 تا35 برای گوش دادن موزیک چی خوبه بگیرم...ممنون

Panasonic HJE300 فکر میکنم براتون مناسب باشه.

claud
14-03-2012, 20:42
سلام
با توجه به نظرات اساتید hje 300 ارزش صدای بهتری نسبت به همنوع های هم تراز قیمت خودش داره.
موفق باشین
ممنون از پاسخ راستی یاد مدل های EXسونی افتادم که از 10lpداره به بالا واز قیمت 20 تومن!! راجع به اونا اطلاعاتی دارید عزیز؟ممنون

sensation_ex
14-03-2012, 20:46
ممنوم ولی پیشنهاد بهتری نداشتید حالا یکم بیشتر شد قیمتش مورد نداره.ترجیح میدادم مارکش فیلیپس یا سونی باشه..راستی فکر کنم البته گفته باشم من هم بیس عالی میخوام هم شفافیت بالایه صدا و تفکیکش...

alishadabmehr
14-03-2012, 21:59
ممنوم ولی پیشنهاد بهتری نداشتید حالا یکم بیشتر شد قیمتش مورد نداره.ترجیح میدادم مارکش فیلیپس یا سونی باشه..راستی فکر کنم البته گفته باشم من هم بیس عالی میخوام هم شفافیت بالایه صدا و تفکیکش...

والا با 30 تومن خیلی انتظاراتتون بالاس ولی خوب کریتیو 650 یا 635 یا 630 بیس قوی دارن و سونی هم ed12 هست که اونم بیس خوبی داره .

Rey_619
14-03-2012, 22:16
والا با 30 تومن خیلی انتظاراتتون بالاس ولی خوب کریتیو 650 یا 635 یا 630 بیس قوی دارن و سونی هم ed12 هست که اونم بیس خوبی داره .
دوست عزیز اگه بتونی 55 تومن بدی میتونی Philips SHE 9800 که بیس خوبی داره و noise canceling داره رو تهیه کنی.

sensation_ex
14-03-2012, 22:24
Philips SHE 9800الان حدود 48تومن من خودم همین مد نظرم بود...توانایی مالیش رو دارم ولی چون سلیقه ندارم نمیخوام اگر خراب شد افسوسش رو بخورم...

biostar
14-03-2012, 22:31
سلام
کسی قیمت هدفون های سری ex سونی رو داره؟

برای گوش دادن به موسیقی با موبایل مناسب هستند؟

Rey_619
14-03-2012, 22:49
اگه هدفونی میخوای که کیفیت داشته باشه و خراب شد دلت نسوزه میتونید هدفون iriver که الان مدلشو نمیدونم و تو ناصر خسرو 23 میفروشند یا هدفونای A4tech که واقعا نسبت به قیمتشون کیفیت خوبی دارن رو تهیه کنی.

Rey_619
14-03-2012, 23:13
Sensation xe عزیز اگه میترسی هدفونت زود خراب بشه هدفون iriver که مدلشو نمیدونم که قیمتش تو ناصرخسرو 23 تومنه یا هدفونهای A4tech که نسبت به قیمتش کیفیت بالایی داره رو تهیه کنی.

amin_g_p
14-03-2012, 23:53
من نظرم عوض شد می خوام یه هدست بلوتوث برای گوشیم بگیرم MW600 چطوره؟ قیمت گرفتم 90 تومان گرون نگفتن؟ تو این رنج قیمت بهتر از این که نیست؟

کسی راهنمایی نکرد MW600 بهتره یا Jabra STREET2 ؟ (هردو یک قیمت 90 تومان)

viul
15-03-2012, 01:24
کسی راهنمایی نکرد MW600 بهتره یا Jabra STREET2 ؟ (هردو یک قیمت 90 تومان)
با سلام
مدل MW600 برتری محسوسی نسبت به مدل های Jabra داره. بهتره به فکر تهیه سونی باشید

wwwatiw
15-03-2012, 13:57
سلام من خيلي دنبال hje 300 گشتم ولي پيدا نكردم . به خاطر همين ep-630 خريدم ولي الان كه بسته بنديش رو با اينترنت مقايسه ميكنم فرق داره . چه جوري بفهمم تقلبيه يا نه ؟؟

claud
15-03-2012, 14:10
سلام من خيلي دنبال hje 300 گشتم ولي پيدا نكردم . به خاطر همين ep-630 خريدم ولي الان كه بسته بنديش رو با اينترنت مقايسه ميكنم فرق داره . چه جوري بفهمم تقلبيه يا نه ؟؟
چه قیمت؟ کیفیت صداش چطوره؟نمایندگیشو گیر میاوردی خیالت راحت تر بود
چون این مارک فیک زیاد داره عزیز

ArashMiniStar
15-03-2012, 14:17
کسی نیست راهنمایی کنه؟؟؟ 80 نمیخوام بدم.:13:

wwwatiw
15-03-2012, 14:49
چه قیمت؟ کیفیت صداش چطوره؟نمایندگیشو گیر میاوردی خیالت راحت تر بود
چون این مارک فیک زیاد داره عزیز

26 تومن . ساخت چين . كيفيتش بد نيست . راستش زياد نميتونم تشخيص بدم ولي اوني كه من خريدم جعبه اش اين شكليه

claud
15-03-2012, 16:07
26 تومن . ساخت چين . كيفيتش بد نيست . راستش زياد نميتونم تشخيص بدم ولي اوني كه من خريدم جعبه اش اين شكليه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e%2Fcreative%2Fep630-c%2Fep630-c_04.jpg)
راستش فیک خوبش در حد 20 تومن من قیمت دارم!!! شکل و جعبشم که خودشه
به نظر من به احتمال زیاد اصله و بدبینانش فیک درجه 1

ashkankhoshtip
15-03-2012, 17:46
بنام خدا.دوستان من این مدل klipsch s4a رو که مخصوص اندروید هست رو نتونستم پیدا کنم.چون گوشی من گالاکسی 2 و اندروید هستش.اگه ممکنه یه پیشنهادی بدید که بشه پیداش کرد.انتظاراتم رو هم یکبار دیگه میگم.بیس زیاد و کیفیت صدای عالی-داشتن کنتزلهای جواب دادن به تماس و کنترل موسیقی.سیمدار باشه(بلوتوثی نباشه مثل jabra street 2)-قیمتش هم حدود 100 تومن.ممنون و موفق باشید

wwwatiw
15-03-2012, 19:11
راستش فیک خوبش در حد 20 تومن من قیمت دارم!!! شکل و جعبشم که خودشه
به نظر من به احتمال زیاد اصله و بدبینانش فیک درجه 1

ممنون . از استرس نجاتم داديد . يعني يه شهرو كامل گشتم ولي دريغ از يه hje 300 . اگه تقلبي باشه دلم به حال خودم ميسوزه كه 5 ساعت راه رفتم

ali shah
15-03-2012, 19:58
تازه نیت کرده بودم یه هدفون بخرم:18:یعنی panasonic HJE-300 الان تو بازار نیست؟

راستی بین اون و این ( nokia HS-28 +extension )کدوم بهتره؟

wwwatiw
15-03-2012, 20:03
تازه نیت کرده بودم یه هدفون بخرم:18:یعنی panasonic HJE-300 الان تو بازار نیست؟

راستی بین اون و این ( nokia HS-28 +extension )کدوم بهتره؟

من اصفهان رو تقريبا كامل گشتم نبود . جاهاي ديگه رو نميدونم . من تعريف اين hje رو خيلي شنيده بودم . واقعا حيف شد :41:

alishadabmehr
15-03-2012, 21:12
من اصفهان رو تقريبا كامل گشتم نبود . جاهاي ديگه رو نميدونم . من تعريف اين hje رو خيلي شنيده بودم . واقعا حيف شد :41:

خوب اگه میخوای بگو بهت پیغام خصوصی بدم یه سایت معتبر اینترنتی موجود داره این مدلو واسه فروش.

Game Over999
16-03-2012, 15:43
سلام به دوستان عزیز

میشه یه هدفون بی سیم که برای TV بیشتر استفاده میشن معرفی کنید...کیفیت صدا و این جور چیزا مهم نیست و فقط تا حد امکان خوب کار بده و قیمت هم زیر 50هزار تومان ...
ممنون
البته میدونم که اینجا جای حرفه ای هاست ولی گفتم شاید کسی مدلی بشناسه

kavehj4488
16-03-2012, 20:25
دوست عزیز اگه بتونی 55 تومن بدی میتونی Philips SHE 9800 که بیس خوبی داره و noise canceling داره رو تهیه کنی.
برند فیلیپس هیچوقت ارزش خرید نداشته و نداره. اولین تجربه من She 9700 بود که کاملا" نا امید کننده بود. بیس ضعیف، مید و های خیلی تیز از ویژگی های بارز صداش بودن. صدای She 9800 رو گوش ندادم ولی در محدوده قیمت 50 هزار تومان Creative EP-830 بی رقیبه.

سلام
کسی قیمت هدفون های سری ex سونی رو داره؟

برای گوش دادن به موسیقی با موبایل مناسب هستند؟
سلام. به جز بعضی مدلها که به تقویت کننده (Amplifier) نیاز دارند، مثل EX 1000 بقیه مدلها برای گوش دادن موزیک با موبایل خوبند. قیمتش از 30 هزار تومان تا 600 هزار تومان متفاوته!

Rey_619
16-03-2012, 20:28
با سلام دوست عزیز برند Hi-Fi S.XBS مدل MH2001 wireless Earphone هست من خودم حدود 3 سال پیش 11 تومن خریدم الانم نیمدونم ولی باید زیر 50 تومن باشه اين هدفون رادیو و چت هم داره اگه غرب تهران هستی بگو آدرسشو برات بفرستم.

ali shah
16-03-2012, 21:54
خوب اگه میخوای بگو بهت پیغام خصوصی بدم یه سایت معتبر اینترنتی موجود داره این مدلو واسه فروش.
من هم ماله اصفهانم.تهران رو هم یه برسی میکنم.

فکر کنم باید برم جمهوری درسته؟

ashkankhoshtip
17-03-2012, 10:22
بنام خدا.دوستان من این مدل klipsch s4a رو که مخصوص اندروید هست رو نتونستم پیدا کنم.چون گوشی من گالاکسی 2 و اندروید هستش.اگه ممکنه یه پیشنهادی بدید که بشه پیداش کرد.انتظاراتم رو هم یکبار دیگه میگم.بیس زیاد و کیفیت صدای عالی-داشتن کنتزلهای جواب دادن به تماس و کنترل موسیقی.سیمدار باشه(بلوتوثی نباشه مثل jabra street 2)-قیمتش هم حدود 100 تومن.ممنون و موفق باشید

بنام خدا.دوستان به داد منم برسید اخه.البته با انتظاراتی که گفتم.ممنون از همه

musketeer
17-03-2012, 10:59
بنام خدا.دوستان به داد منم برسید اخه.البته با انتظاراتی که گفتم.ممنون از همه
عزیز شما خودتون جواب سوالتون رو دادید توی همون پست. S4A متاسفانه تو ایران موجود نیست، یا حداقل از بچه های این تاپیک کسی مشاهده نکرده.
ایرفون دیگه ای که کنترلر مخصوص اندروید داشته باشه هم همینطور!

ashkankhoshtip
17-03-2012, 12:26
عزیز شما خودتون جواب سوالتون رو دادید توی همون پست. S4A متاسفانه تو ایران موجود نیست، یا حداقل از بچه های این تاپیک کسی مشاهده نکرده.
ایرفون دیگه ای که کنترلر مخصوص اندروید داشته باشه هم همینطور!

بنام خدا.ممنون دوست عزیز.پس حالا که اینطوره من این قسمت کنترلر رو بیخیال میشم.پس حالا اگه میشه یه ایر فون معرفی کنید که این مشخصات رو داشته باشه.بیس زیاد-کیفیت صدای عالی-قیمتش تا 100 تومن-سیمدار باشه(بلوتوثی نباشه)-in ear باشه.ممنون از همتون

Xenon360
17-03-2012, 13:06
سلام به همه ی دوستان ...
من تازگی تصمیم گرفتم که یک عدد MP3 player Cowon i10 بگیرم ... به گفته ی بعضی دوستان ...اینطور که معلومه earphone خوبی نداره و از eraphone ضعیفی بهره می بره ... گفتن که بیام از بچه های این تاپیک راهنمایی بخوام که چه earphone ای انتخواب کنم...

یه چیزی هم که هست می خوام earphone از این کپسولی ها باشه که توی گوش کیپ میشه ... بعد اینکه من سبک موزیکی که گوش میدم سبک Trance هستش و بیس قوی و صدای شفاف لازم داره ...

مدلی که مد نظرم هستش فعلا این مدله :

Creative Earphones EP-830

راستی بودجم هم واسه خرید earphone نهایتا ... دیگه خیلی زور بزنم 40000 هستش ... ممنون میشم اگه مدلای بهتر از این مد نظرتون هست رو تو این رینج قیمت بهم معرفی کنید ...

خدا حفظتون کنه ...!

musketeer
17-03-2012, 16:50
بنام خدا.ممنون دوست عزیز.پس حالا که اینطوره من این قسمت کنترلر رو بیخیال میشم.پس حالا اگه میشه یه ایر فون معرفی کنید که این مشخصات رو داشته باشه.بیس زیاد-کیفیت صدای عالی-قیمتش تا 100 تومن-سیمدار باشه(بلوتوثی نباشه)-in ear باشه.ممنون از همتون
خواهش میکنم عزیز. شما میتونید به Klipsch S4 فکر کنید. تو این رنج قیمت تقریبا بهترین انتخابه. من حدودا یک ماه پیش خریدمش 105 تومن (یادم نیست دقیقش! 1-2 هزار تومن بالا پایین!)
Audio Technica CKS55 هم هست تو این رنج قیمت که بیسش قوی تره. صداشم گرم تره. ولی من همچنان خودم S4 رو بهتر میدونم.
موفق باشید.

سلام به همه ی دوستان ...
من تازگی تصمیم گرفتم که یک عدد MP3 player Cowon i10 بگیرم ... به گفته ی بعضی دوستان ...اینطور که معلومه earphone خوبی نداره و از eraphone ضعیفی بهره می بره ... گفتن که بیام از بچه های این تاپیک راهنمایی بخوام که چه earphone ای انتخواب کنم...

یه چیزی هم که هست می خوام earphone از این کپسولی ها باشه که توی گوش کیپ میشه ... بعد اینکه من سبک موزیکی که گوش میدم سبک Trance هستش و بیس قوی و صدای شفاف لازم داره ...

مدلی که مد نظرم هستش فعلا این مدله :

Creative Earphones EP-830

راستی بودجم هم واسه خرید earphone نهایتا ... دیگه خیلی زور بزنم 40000 هستش ... ممنون میشم اگه مدلای بهتر از این مد نظرتون هست رو تو این رینج قیمت بهم معرفی کنید ...

خدا حفظتون کنه ...!
سلام عزیز
شما ببینید میتونید Panasonic HJE300 رو پیدا کنید یا نه. تقریبا 30 تومنه و دوستانی که امتحان کردن خیلی ازش تعریف کردن.

موفق باشید

Xenon360
17-03-2012, 17:22
سلام عزیز
شما ببینید میتونید Panasonic HJE300 رو پیدا کنید یا نه. تقریبا 30 تومنه و دوستانی که امتحان کردن خیلی ازش تعریف کردن.

موفق باشید

ممنون دوست عزیز ... گزینه ی دیگه ای مد نظر اساتید نیست؟

kavehj4488
18-03-2012, 08:33
ممنون دوست عزیز ... گزینه ی دیگه ای مد نظر اساتید نیست؟
این موارد بهترینها هستند.
اگه سبک الکترونیک(ترنس) مورد نظر شماست یا صدای بیس قوی دوست دارید Creative EP-830 مناسب شماست.
اگه هدفون برای تمام سبک ها میخواهید و صدای بیس کنترل شده مد نظرتونه Panasonic hje300 برای شما مناسبه.
البته از Creative در همه سبکها می تونید استفاده کنید ولی صدای بیس قوی داره...
موفق باشید.

ashkankhoshtip
18-03-2012, 10:31
بنام خدا.دوستان از همتون ممنونم كه اينقدر خوب راهنمايي ميكنيد.من به اين نتيجه رسيدم كه از بين 3 مدل creative ep830-Audio Technica CKS55-sony mw600 يكيش رو انتخاب كنم.حالا من يكبار ديگه انتظاراتم رو ميگم تا با كمك شما يكي از اين 3 تا رو بخرم.داشتن بيس بالا و كيفيت صداي عالي و قيمت حدود 100 تومن تنها خواسته هاي من هستند.باز هم از همتون ممنونم

musketeer
18-03-2012, 10:46
بنام خدا.دوستان از همتون ممنونم كه اينقدر خوب راهنمايي ميكنيد.من به اين نتيجه رسيدم كه از بين 3 مدل creative ep830-Audio Technica CKS55-sony mw600 يكيش رو انتخاب كنم.حالا من يكبار ديگه انتظاراتم رو ميگم تا با كمك شما يكي از اين 3 تا رو بخرم.داشتن بيس بالا و كيفيت صداي عالي و قيمت حدود 100 تومن تنها خواسته هاي من هستند.باز هم از همتون ممنونم
عزیز CKS55 حدود قیمتش همون 100 هست ( یاد دست کم تا چند وقت پیش بود!) خود Audio Technica بهش میگه solid bass و باسش خیلی قویه. اینطور بگم که برای سلیقه من زیادیه! هرچند بعضی وقتا تو بعضی آهنگا خیلی خوب میشه. یه نکته در مورد CKS55 اینکه من فقط CKS55i که کنترلر آیفون/آیپاد روش داره رو دیدم توی ایران! البته کنترلرش خیلی کوچیکه و اذیت نمیکنه. ولی بهرحال...
اون sony mw600 که خب زیاد ارتباطی به این 2تای دیگه نمیتونه داشته باشه. چون بلوتوثه بهرحال.
کریتیوه هم تا چند وقت پیش 45 بود قیمتش، الآن رو نمیدونم. درسته که باسش خوبه ولی قابل مقایسه با CKS55 نیست. نه فقط باسش، کلن تفکیک صداش و کیفیتش.

و در آخر، یک بار دیگه به Klipsch S4 اشاره میکنم :31: باور کنید من پورسانتی از فروشش نمیگیرم :31: ولی هر طوری حساب میکنم پیش خودم بهترین ایرفون نسبت به قیمتش تو ایران همینه.

موفق باشید. :11:

Xenon360
18-03-2012, 11:20
این موارد بهترینها هستند.
اگه سبک الکترونیک(ترنس) مورد نظر شماست یا صدای بیس قوی دوست دارید Creative EP-830 مناسب شماست.
اگه هدفون برای تمام سبک ها میخواهید و صدای بیس کنترل شده مد نظرتونه Panasonic hje300 برای شما مناسبه.
البته از Creative در همه سبکها می تونید استفاده کنید ولی صدای بیس قوی داره...
موفق باشید.

ممنون دوست عزیزم... پس دیگه همین Creative EP-830 رو خریداری می کنم ... امیدوارم از خریدم پشیمون نشم ...

نمیدونم بیس زیادی که می گید اگه بخواد کیفیت بقیه ی فرکانسهای موزیک رو پایین بیاره پس بدرد نمی خوره ...
ولی دیگه خسته شدم ... همین رو می خرم قالشو می کنم ...

بازم ممنون از همه ی عزیزان گل سایت ...!

ever after
18-03-2012, 22:36
سلام
ممنون میشم راهنماییم کنید
من یه هدفون میخوام برای لپتاپ و تلویزیون و آهنگ گوش دادن.کیفیت صداش میخوام خوب باشه.چون موقع ورزشم میخوام استفاده کنم میخوام جمع و جور باشه.قیمتشم بین 50 تا 100 تومن در نظرمه.لطف میکنید چند مدل بهم معرفی کنید با توضیحات؟من خیلی وارد نیستم.:41:مرسی:11:

Rey_619
19-03-2012, 00:32
دوست عزیز هدفون اسپرت اگه میخوای Mdr-As50g sony گزینه خوبیه البته هدفون phillips she9800 هم هست ولی باید صداشو گوش کنی چون مردم ازش زیاد رازی نيستند قیمتشم 50 تومن.اگه برند خاصی مورد نظر داشتی بهتر بود.

Rey_619
19-03-2012, 00:48
Ever after عزیز اگه مشخص کنی هدفون (رو گوشی و با سیم بلند) یا ایرفون (تو گوشی با سیم حدودا 1.5 متر) کدوم رو میخوای بهتر میتونم راهنماییت کنم.
پیشاپیش عیدتون مبارک.

kavehj4488
19-03-2012, 09:12
سلام
ممنون میشم راهنماییم کنید
من یه هدفون میخوام برای لپتاپ و تلویزیون و آهنگ گوش دادن.کیفیت صداش میخوام خوب باشه.چون موقع ورزشم میخوام استفاده کنم میخوام جمع و جور باشه.قیمتشم بین 50 تا 100 تومن در نظرمه.لطف میکنید چند مدل بهم معرفی کنید با توضیحات؟من خیلی وارد نیستم.:41:مرسی:11:
اجازه بدید اول یه توضیح کوچک در رابطه با هدفون ورزشی بدهم. این هدفونها معمولا" ضدآب، دارای سیم مقاوم و جان سخت هستند تا بتواند در شرایط سخت ورزشی پا به پای شما حرکت کنند. اما مشکل این هدفونها:
1.کیفیت پایین تر نسبت به قیمت 2.گرانتر بودن از مدلهایی با کیفیت مشابه
3.در بعضی مدلها عدم توانایی پخش جزئیات دقیق. البته در این مورد شما مستحضرید که با یک هدفون ورزشی شما قصد ورزش دارید و خیلی شنیدن جزئیات برای شما اهمیتی نخواهد داشت ( آن هم در حال دویدن ). پس هیچوقت از این هدفون انتظار جزئیات دقیق مانند زمانی که در Dead Room نشسته اید و با یک هدفون مونیتور به جزئیات گوش میکنید، نداشته باشید.
اما معرفی چند مدل:
MX680 SPORTS - Adidas
OMX680 SPORTS - Adidas
این ها مدلهای ورزشی هستند که شرایط فوق را دارند.
اگر زیاد از هدفونتان برای ورزش استفاده نمی کنید و بیشتر کاربردهای ( لپتاپ و تلویزیون و آهنگ گوش دادن) مد نظر شما هستند مدلهای زیر مناسب خواهند بود:
Klipsch S4
AKG K99
Sennheiser HD 202 II
AKG K77
البته پیشنهاد می کنم خودتون از نزدیک مدلهای بالا رو ببینید و مطمئن بشید که کاملا" از نظر سایز و قرار گیری روی سر مورد نظر شما هستند.
در مورد Phillips she9800 حتما" باید صداشو گوش بدید و مطمئن بشید که صداش کاملا" مطابق میل شماست چون این برند همیشه در نسبت کیفیت به قیمت مشکل داشته. مثلا" همین مدل فیلیپس رو می تونید با Panasonic HJE300 که قیمتش 20 هزار تومان پایین تره مقایسه کنید!
موفق باشید.
سال نو مبارک

salar_221
19-03-2012, 13:20
با سلام خدمت دوستان
امپلیفایر های fiio با قیمت های نجومی 5 برابر قیمت دلاریش تو مجتمع پایتخت طبقه سوم موجود هست.امیدوارم بزودی فروشگاه های دیگه ای هم موجود کنن تا شاید قیمت معقولانه تری پیدا کنه.
عید همگی مبارک

mahdigholami
19-03-2012, 14:22
سلام دوستان
عید همه مبارک
من هم بالاخره تونستم با قیمت خیلی خوب البته با کمک salar_221 علی عزیز که خیلی لطف داشتند یک ath-m50 بگیرم
تا الان که دست منه کیفیت صداش عالیه بیس عمیق ویکم زیاد
های و مید خوب واقعا عالیه
فقط ایراد هایی میشه ازش گرفت وزن زیادش و کابلش که جدا شونده نیست
پد های خیلی نرم ولی یکم عرق میکنه
در کل بنده راضی هستم از خریدم و جا داره از( salar_221) علی عزیز کمال تشکر کنم :11:

alishadabmehr
19-03-2012, 19:31
دوستان تا چند وقت دیگه میخوام یه ایرفون توپ بگیرم اول گفتم همین s4 رو بگیرم ولی الان دودل شدم آخه بابائه چندوقت دیگه میخواد بره مالزی میتونه از اونور واسم بیاره البته نمیدونم اونجا چه برندهایی راحتتر گیر میاد ولی خوب تو ایرفونای زیر 100 دلار hifiman re-0 هست به قیمت 100 دلار و reo هم 80 دلار که مثل اینکه تفاوت چندانی با هم ندارن .
سبک هم بیشتر راک با تمام زیرشاخه هاش و پست متال و نیوایج و کمتر هیپ هاپ و ترنس و کلاسیک .
حالا چیکار کنم کلیپش رو بگیرم یا منتظر بمونم + هزینه ی بیشتر hifiman re-0 رو بگیرم??? راستی کسی میدونه تو مالزی این هدفون گیر میاد یا نه؟

viul
19-03-2012, 20:22
سلام
این هدفونو میتونید اینترنتی هم بخرید. تو نت عبارت " ایرفون چاره " رو جستجو کنید. ببخشید که نمیتونم دقیق تر بنویسم. چون آدرس دادن خلاف قوانین فروم هستش.

rave-87
19-03-2012, 21:21
دوستان تا چند وقت دیگه میخوام یه ایرفون توپ بگیرم اول گفتم همین s4 رو بگیرم ولی الان دودل شدم آخه بابائه چندوقت دیگه میخواد بره مالزی میتونه از اونور واسم بیاره البته نمیدونم اونجا چه برندهایی راحتتر گیر میاد ولی خوب تو ایرفونای زیر 100 دلار hifiman re-0 هست به قیمت 100 دلار و reo هم 80 دلار که مثل اینکه تفاوت چندانی با هم ندارن .
سبک هم بیشتر راک با تمام زیرشاخه هاش و پست متال و نیوایج و کمتر هیپ هاپ و ترنس و کلاسیک .
حالا چیکار کنم کلیپش رو بگیرم یا منتظر بمونم + هزینه ی بیشتر hifiman re-0 رو بگیرم??? راستی کسی میدونه تو مالزی این هدفون گیر میاد یا نه؟

re0 تا اونجا که یادمه، بیس کمی داره و کلاً صداش سرده
از اونور کلیپش بیس بیش از تعادل داره و گرمه
توضیحات بیشتر رو با یکم سرچ بیشتر پیدا می کنی

Rey_619
19-03-2012, 22:24
دوست عزیز تردید نکن تقریبا هیچ هدفونی تو اين رنج قیمت با اين کیفیت بهتر از klipsch s4 تو ایران نیست من خودم در به در دنبالش گشتم ولی هنوز گیرم نیومده اما اگه میخوای از مالزی خرید کنی برند Sennheiser و Shure هم عالی هستند ولی یکم گرونه که نسبت به کیفیت ساختشون و صدای عالیشون ارزشش رو داره موفق باشی.

musketeer
19-03-2012, 23:18

عزیز اگر پدرتون تشریف بردند خارج از ایران و جایی تونستند Shure se215 رو گیر بیارن، لحظه ای درنگ نکنید :دی

ever after
20-03-2012, 00:04
اجازه بدید اول یه توضیح کوچک در رابطه با هدفون ورزشی بدهم. این هدفونها معمولا" ضدآب، دارای سیم مقاوم و جان سخت هستند تا بتواند در شرایط سخت ورزشی پا به پای شما حرکت کنند. اما مشکل این هدفونها:
1.کیفیت پایین تر نسبت به قیمت 2.گرانتر بودن از مدلهایی با کیفیت مشابه
3.در بعضی مدلها عدم توانایی پخش جزئیات دقیق. البته در این مورد شما مستحضرید که با یک هدفون ورزشی شما قصد ورزش دارید و خیلی شنیدن جزئیات برای شما اهمیتی نخواهد داشت ( آن هم در حال دویدن ). پس هیچوقت از این هدفون انتظار جزئیات دقیق مانند زمانی که در Dead Room نشسته اید و با یک هدفون مونیتور به جزئیات گوش میکنید، نداشته باشید.
اما معرفی چند مدل:
MX680 SPORTS - Adidas
OMX680 SPORTS - Adidas
این ها مدلهای ورزشی هستند که شرایط فوق را دارند.
اگر زیاد از هدفونتان برای ورزش استفاده نمی کنید و بیشتر کاربردهای ( لپتاپ و تلویزیون و آهنگ گوش دادن) مد نظر شما هستند مدلهای زیر مناسب خواهند بود:
Klipsch S4
AKG K99
Sennheiser HD 202 II
AKG K77
البته پیشنهاد می کنم خودتون از نزدیک مدلهای بالا رو ببینید و مطمئن بشید که کاملا" از نظر سایز و قرار گیری روی سر مورد نظر شما هستند.
در مورد Phillips she9800 حتما" باید صداشو گوش بدید و مطمئن بشید که صداش کاملا" مطابق میل شماست چون این برند همیشه در نسبت کیفیت به قیمت مشکل داشته. مثلا" همین مدل فیلیپس رو می تونید با Panasonic HJE300 که قیمتش 20 هزار تومان پایین تره مقایسه کنید!
موفق باشید.
سال نو مبارک
سلام
عیدتون مبارک
مرسی از راهنمایی کاملتون:11:.من تصمیم گرفتم به دلیل اینکه هدفون های ورزشی برای گوش دادن با کیفیت مناسب نیست یک پلیر ضدآب برای شنا و ورزش بگیرم و یک هدفون برای کارهای دیگه.با توجه به این بهترین و با کیفیت ترین هدفون با قیمت بین 50 تا 100 تومن چی پیشنهاد میکنید برای استفاده ی لپتاپ و تلویزیون و آهنگ؟بی سیم بهتره یا سیم دار و این که من تو کرج از کجا بهتره خرید کنم؟ببخشید انقدر سوال شد
دوست عزیز Rey_619 مرسی از راهنماییتون اگر مدلی به نظرتون میاد ممنون میشم بگید.

Rey_619
20-03-2012, 02:48
هدفون با سیم اکثرا بهتر و با کیفیت تر هستند و بی سیم ها گرون البته من از هردوتا مدلهايي براتون معرفی میکنم Creative HQ-1600 قیمت 65 Creative Wireless Headphone CB8100 قیمت 100
A4Tech HD-800 که قیمتش حدودا 25 تا 35 باید باشه البته باید نظر اساتید هم مد نظر بگیرید. هر روزتان نوروز نوروزتان پیروز.

Rey_619
20-03-2012, 09:02
سال نو بر همه اعضا و مهمانان P30world مبارک :8:

panther99
20-03-2012, 12:34
آقا يه ايرفون خوب با بيش عالي و شفافيت خوب صدا معرفي كنيد . فقط براي ترنس ميخوام . قيمت بين 70 تا نهايتا 80 تومن . ممنون ميشم .

claud
20-03-2012, 14:43
دوستان نظرتون راجع به هدفون zen aurvanaکریتیو چیه ؟با توجه به قیمتش ارزش خریدش خوبه؟کسی الان قیمتش رو داره؟
و به نظر شما از image s4بهتره؟

Rey_619
20-03-2012, 15:15
دوست عزیز شک نکن که ایرفون klipsch s4 یه چیز دیگست حتی از هدفون های بیتس که اين همه تبلیغ میکنند هم بهتره چون صداشو شنیدم میگم، ولی سیم ظریفی داره که باید مراقب باشی پاره نشه.هدفون zen aurvana Crative مناسب جهت استفاده دراستودیوهای ساخت موزیک هست که کیفیت خوبی داره و قیمتش 90 هست و اين هدفون ولی klipsch ایرفون.
موفق باشی.

claud
20-03-2012, 16:58
ممنون عزیز ولی بنده هم منظورم ایرفون بود و این مدل کریتیو هم اگه نگاه کنید in ear هست

Rey_619
20-03-2012, 17:43
تو اين سایتی که شما فرمودید klipsch رو از crative بالاتر زده و همونطور که ملاحظه میکنید بالای klipsch زده The Best Alternatives بهترین پیشنهاد سایت و 4.5 امتیاز گرفته تو رنج ایرفون های 100$ دلاری و من به شخصه اين مدل crative تو ایران ندیدم.
موفق باشی.

musketeer
20-03-2012, 18:01
دوستان نظرتون راجع به هدفون zen aurvanaکریتیو چیه ؟با توجه به قیمتش ارزش خریدش خوبه؟کسی الان قیمتش رو داره؟
و به نظر شما از image s4بهتره؟

عزیز من aurvana 2 in ear رو داشتم که مدل ارتقا یافته همینیه که شما فرمودید. قابل قیاس با S4 نیست. حتی از نظر کیفیت ساخت که اینقدر S4 رو میگن پایین هست، دست کم از این کریتیوه بهتره. برای من با یک کشیدگی نه چندان شدید به فنا رفت :دی

بین این 2تا 100% S4 پیشنهاد میشه.

The Auditor
20-03-2012, 18:24
سلام
من 4 ماه پیش یه وایرلس گرفتم به این نام MAQ PC-31 3-2.4 G Wireless headset با قیمت 45 تومن. کیفیت صداش خیلی توپه. :8: راستی اینی که من خریدم به تلویزیون و سینما خانگی وصل نمیشه، اما عین همین مدل رو هم داشت که به تلویزیون و سینما خانگی وصل میشد منتها اون یه ریسیور کوچولو داشت (یه کم از یه رم ریدر بزرگتر) که بوسیله اون میشد به تلویزیون و سینما خانگی وصلش کرد به این صورت که ریسیوره با سیم به تلویزیون وصل میشد و هدست بطور وایرلس به ریسیوره وصل میشد اما اون قیمتش 80 تومن بود که من گفتم بیخیال بابا وصلش نمیکنم به تلویزیون خب :31:
این هم صفحه ای که درباره pc-31 نوشته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 18-maq-pc-31-24-ghz-usb-wireless-headphones.html)

---------- Post added at 07:24 PM ---------- Previous post was at 07:20 PM ----------

این ها رو هم اضافه کنم:
توی جعبه اش یه هدست بود، یه یو اس بی واسه اتصال وایرلس به کامپیوتر و یه سیم واسه اینکه اگه باتری داخلی هدست دشارژ شد، با یو اس بی شارژش کنیم.

The Auditor
20-03-2012, 19:07
این هم مشخصات کاملترش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

panther99
21-03-2012, 17:25
آقا يه ايرفون خوب با بيش عالي و شفافيت خوب صدا معرفي كنيد . فقط براي ترنس ميخوام . قيمت بين 70 تا نهايتا 80 تومن . ممنون ميشم .

يكي هم جواب منو بده . دمتون گرم !!!!!

Rey_619
21-03-2012, 21:47
يكي هم جواب منو بده . دمتون گرم !!!!!
دوست گرامی تو اين رنج قیمت من فقط اين 3 مدل رو پیدا کردم.
Klipsch Image s3 با قیمت 80
Sony MDR-EX38iPنزدیک 70
Sennheiser CX281 نزدیک 80

lakers320
21-03-2012, 22:22
با سلام بر دوستان

من میخوام یک هندزفری بلوتوث برای گوشی نوکیا مدل 6210 navigator بگیرم !! ولی نمیدونم چه بگیرم؟؟ لطفا راهنمایی کنید!؟؟؟ ایا برند jabra خوب هست؟؟؟ به نوکیا میخوره؟؟ از نظر کیفیت چطوری هست؟؟؟ لطفا پیشنهاد بدبد؟؟زیر 50 تومن چه مارکی خوبه؟؟؟

سپاس فراوان

Rey_619
21-03-2012, 22:48
دوست عزیز هدفون Nokia Bh-503 هم کیفیت صداش خوبه هم قیمتش که 43 تومنه- یکی از دوستان من داره و خیلی ازش رازیه البته گوشی اون N8 نمیدونم گوشی شما هم ساپورتش بکنه یا نه.
موفق باشی.

Xenon360
22-03-2012, 04:18
سلام به همه ی عزیزان هم وطن ... منم به نوبه ی خودم سال نو رو به همتون تبریک میگم و آرزوی سالی بهتر سالهای قبل رو براتون دارم ...

می خواستم بدونم الآن قیمت این 2 مدل earphone چنده تو بازار و اینکه واسه ی سبک Trance کدوم یک بیشتر توصیه میشه؟

Creative E-830
Klipsch S4

ممنون میشم راهنمایی کنید ...

lakers320
22-03-2012, 07:49
متشکر: راستی ایا هندزفری بلوتوث موبایل با کامپیوتر فرق داره!!!؟؟؟
و ایا این Nokia Bh-503 به همه ی گوشی ها میخوره یا فقط به نوکیا میخوره؟؟؟؟
سپاس

salar_221
22-03-2012, 11:02
سلام به همه ی عزیزان هم وطن ... منم به نوبه ی خودم سال نو رو به همتون تبریک میگم و آرزوی سالی بهتر سالهای قبل رو براتون دارم ...

می خواستم بدونم الآن قیمت این 2 مدل earphone چنده تو بازار و اینکه واسه ی سبک Trance کدوم یک بیشتر توصیه میشه؟

Creative E-830
Klipsch S4

ممنون میشم راهنمایی کنید ...
سلام
هر دو مناسب سبک ترنس هستند البته creative ep630 بخاطر بیس قویش مناسبتره .با توجه به بودجه مورد نظرتون میتونین انتخاب کنین.klipsch s4 از 110 تا 140 و ep830 از 25 تا 40 هزار تومان.
موفق باشین

Rey_619
22-03-2012, 15:17
متشکر: راستی ایا هندزفری بلوتوث موبایل با کامپیوتر فرق داره!!!؟؟؟
و ایا این Nokia Bh-503 به همه ی گوشی ها میخوره یا فقط به نوکیا میخوره؟؟؟؟
سپاس
بله دوست عزیز هدفون بلوتوث کامپیوتر با موبایل فرق داره فرقشم اینه که هدفون بلوتوث کامپیوتر یک ----- داره و معمولا خود هدفون دوتا باتری AA میخوره ولی هدفون بلوتوث موبایل شارژ میشه و ----- خود گوشی میشه.و در مورد اين هدفون که خدمتتون معرفی کردم هدفونای نوکیا به بقیه گوشی ها میخوره ولی مشکلی که پیش میاد اینه که نمیتونید با غیر نوکیا آهنگ گوش بدید و این هدفون مخصوص آهنگ گوش دادن هست.
موفق باشی.

lakers320
22-03-2012, 17:49
متشکر از شما دوست عزیز: یعنی اینکه nokia bh-503 فقط مخصوص گوشی های نوکیا هست و به درد گوشی سونی اریکسون برای اهنگ گوش دادن نمی خورد!!؟؟؟

پس اگه اینجوری باشه هندزفری های جبرا که میگن به همه ی گوشی ها میخوره پس قضیه اش چطوری هست؟؟؟ اون شرایطش ایا مثل هندزفری توکیا هست!!! ایا فقط به درد مکالمه تلفنی میخوره!!!؟؟؟
راستی ایا این مدل به درد گوش دادن اهنگ(تک گوشه) میخوره؟؟؟؟
[/URL][URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]Jabra BT2045 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
توی سایت دیجی کالا هست
لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

سپاس

haghiyaghi
22-03-2012, 18:10
سلام دوستان سال نو مبارک

یه هدفون AKG K 420 می خوام بگیرم اول اینکه به نظرتون چجور هدفونیه!؟

دوم هم اینکه کجا میشه پیداش کرد؟

Rey_619
22-03-2012, 19:25
متشکر از شما دوست عزیز: یعنی اینکه nokia bh-503 فقط مخصوص گوشی های نوکیا هست و به درد گوشی سونی اریکسون برای اهنگ گوش دادن نمی خورد!!؟؟؟

پس اگه اینجوری باشه هندزفری های جبرا که میگن به همه ی گوشی ها میخوره پس قضیه اش چطوری هست؟؟؟ اون شرایطش ایا مثل هندزفری توکیا هست!!! ایا فقط به درد مکالمه تلفنی میخوره!!!؟؟؟
[/URL][URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]Jabra BT2045 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
توی سایت دیجی کالا هست
لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

سپاس
دقیقا هدفونای نوکیا فقط بدرد خود گوش های نوکیا میخوره و روی سونی اریکسون فقط از مکالمه میتونید استفاده کنید و در مورد هندزفری جبرا باید تستش کنید یا از فروشنده بپرسید ببينيد آهنگ پخش میکنه یا نه-کلا آهنگ گوش دادن با یک گوش اصلا حال نمیده(تجربه شخصی)
موفق باشید.

Rey_619
22-03-2012, 19:44
هدفون خوبی هست البته مدل Akg 430 و Akg 518 هم کیفیت خوبی دارن- از پاساژ پایتخت و محصولات Akg رو حتما با گارانتی آواسان تهیه کن نمایندگی آواسان طبقه دوم همین پاساژه.
موفق باشید.

amin_g_p
22-03-2012, 20:09

Jabra BT2045 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
توی سایت دیجی کالا هست
لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

سپاس

تا اونجایی که من اطلاع دارم بین تک گوشی های جبرا فقط جبرا استون این قابلیت را داره من هدست بلوتوث MW600 سونی اریکسون را پیشنهاد میکنم

lakers320
22-03-2012, 20:54
متشکر: ولی تا اونجایی که من دیدم mw600 با سیم!! نه بلوتوثی: در ضمن اگر هنذفری بلوتوث اینجوری باشه پس به درد چی میخوره!!؟؟؟:41:

---------- Post added at 09:54 PM ---------- Previous post was at 09:49 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هندزفری بولوتوث Jabra BT2045

مشخصات فنی : سازگار با تمامی موبایل های بلوتوث
استفاده آسان و راحت
شفافیت صدا
مقرون به صرفه
مدت مکالمه 8 ساعت
مدت استندبای 10 روز
39000 تومان

به نظر شما این هندزفری بلوتوث به درد به خور هست؟؟؟ مخصوصا برای اهنگ

Rey_619
22-03-2012, 20:58
کلا هندزفری بلوتوث برای رانندگی ساخته شده تا رانندگی راحت تر بشه و جریمه نشن. و mw600 با سیم و بلوتوث یعنی دوتا گوشی هندزفری به یک ----- وصله و به ----- خود گوشی وصل میشود.
موفق باشید.

Behradj
22-03-2012, 21:24
سلام دوستان
من می خوام یه ایرفون از همین مدل هایی که داخل گوش می رن به طور کامل تهیه کنم.
تا 50 تومن هم میخوام. به شکل بسیار حرفه ای موزیک گوش می کنم. کانتری، ترنس، جز و پاپ ایرانی.
اگرم مدل خیلی خوبی در نظرتون بود که قیمتش بالاتر بود لطفا بگید.
amin_g_p
22-03-2012, 23:33
متشکر: ولی تا اونجایی که من دیدم mw600 با سیم!! نه بلوتوثی: در ضمن اگر هنذفری بلوتوث اینجوری باشه پس به درد چی میخوره!!؟؟؟:41:

---------- Post added at 09:54 PM ---------- Previous post was at 09:49 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هندزفری بولوتوث Jabra BT2045

مشخصات فنی : سازگار با تمامی موبایل های بلوتوث
استفاده آسان و راحت
شفافیت صدا
مقرون به صرفه
مدت مکالمه 8 ساعت
مدت استندبای 10 روز
39000 تومان

به نظر شما این هندزفری بلوتوث به درد به خور هست؟؟؟ مخصوصا برای اهنگ

بلوتوث تکی معمولا فقط برای مکالمه هست و قابلیت گوش دادن به موسیقی ندارند (حداقل اینهایی که من کار کردم به جز Jabra Stone که اون هم شنیدم کار نکردم). برای موزیک یا مثل همین مدل نوکیا هستند یا مثل Jabra STREET2 و MW600 که هر هدفون بهشون وصل می شه. (البته من از یک مغازه دار شنیدم با این جبراها اگر گوشیت نوکیا باشه آهنگ هم می شه گوش داد که من نوکیا نداشتم که تست کنم!)

Rey_619
23-03-2012, 13:43
سلام دوستان
من می خوام یه ایرفون از همین مدل هایی که داخل گوش می رن به طور کامل تهیه کنم.
تا 50 تومن هم میخوام. به شکل بسیار حرفه ای موزیک گوش می کنم. کانتری، ترنس، جز و پاپ ایرانی.
اگرم مدل خیلی خوبی در نظرتون بود که قیمتش بالاتر بود لطفا بگید.
تا 50 تومن شما میتونید crative ep830 تهیه کنید و حداکثر هزینه ای که میتونید پرداخت کنید رو بگید بهتره مثلا با 100 تا 150 میتونید klipsch یا Akg تهیه کنید که حرفه ای هستند.

haghiyaghi
23-03-2012, 17:10
سلام دوستان سال نو مبارک

یه هدفون AKG K 420 می خوام بگیرم اول اینکه به نظرتون چجور هدفونیه!؟

دوم هم اینکه کجا میشه پیداش کرد؟

هدفون خوبی هست البته مدل Akg 430 و Akg 518 هم کیفیت خوبی دارن- از پاساژ پایتخت و محصولات Akg رو حتما با گارانتی آواسان تهیه کن نمایندگی آواسان طبقه دوم همین پاساژه.
موفق باشید.

آقا خیلی ممنون که جواب دادی ولی نظرم عوض شد می خوام یه هدفون توی گوشی بخرم بین قیمت 100-130 تومن نزدیک به 300 صفحه این تاپیکو خوندم بین مدل های زیر شک دارم به ترتیب الویت

Klipsch S4

Audio Technica CKS55

CX 300-II‎

K 318

می خوام حتما فیشش کج باشه!

milad_takjoo
23-03-2012, 17:58
سلام دوستان.
میخواستم نظرتون رو درباره هدفون های beats بدونم...کلا خوب هستن؟
یه مدل هست beats ibeats monster ...میخواستم بدونم چجوری هستش...

Rey_619
23-03-2012, 18:10
آقا خیلی ممنون که جواب دادی ولی نظرم عوض شد می خوام یه هدفون توی گوشی بخرم بین قیمت 100-130 تومن نزدیک به 300 صفحه این تاپیکو خوندم بین مدل های زیر شک دارم به ترتیب الویت

Klipsch S4

Audio Technica CKS55

CX 300-II‎

K 318

می خوام حتما فیشش کج باشه!
بدون شک برو دنبال klipsch s4 چون بهترین ایرفون تو رده 100$ دلاری هست و نصبت به قیمتش عالی و ایرفون Audio Technica CKS55 تو سایت Amazon 5 ستاره گرفته ولی تو لیست حرفه ای ها نیست.
موفق باشید.

Rey_619
23-03-2012, 18:22
سلام دوستان.
میخواستم نظرتون رو درباره هدفون های beats بدونم...کلا خوب هستن؟
یه مدل هست beats ibeats monster ...میخواستم بدونم چجوری هستش...
هدفونای Beats بیشتر از همه چیز رو بیس و شیک بودن Fashion کار شده و بیس عالی داره ولی بیس زیاد اون مانع از شنیدن جزئیات آهنگ میشه و نکته مهم اينکه Beats اصل تو ایران وجود نداره و اکثرا یا fake هستند یا high copy مگر اينکه مسافر آورده باشه که من فقط یک جا دیدم شهرک غرب و قیمتشم 290 بود که اصلا نمی ارزه.
موفق باشید.

Behradj
23-03-2012, 18:28
تا 50 تومن شما میتونید crative ep830 تهیه کنید و حداکثر هزینه ای که میتونید پرداخت کنید رو بگید بهتره مثلا با 100 تا 150 میتونید klipsch یا Akg تهیه کنید که حرفه ای هستند.

این به نظر شما خوبه؟

Rey_619
23-03-2012, 18:59
این به نظر شما خوبه؟
هدفون خوبیه ولی این سایت حدودا 50 تومن کشیده روش قیمت دو هفته پیش اون 110 تومن بود و اگه شهرستان هستید و دسترسی ندارید بهتره از سایت های خرید پستی دیگری دیدن کنید.
موفق باشید.

milad_takjoo
23-03-2012, 19:15
دوستان من میخوام یه هدفون بخرم با مشخصات زیر
Full Size
Open
موارد استفاده هم آهنگ های پاپ
تا 350 تومن حداکثر
خودم یه beyerdynamic dt 990 pro دیدم خوب به نظر می اومد...
لطفا مدل هایی که با مشخصات فوق میشه خرید رو بگین ...ممنون

Rey_619
23-03-2012, 20:00
دوستان من میخوام یه هدفون بخرم با مشخصات زیر
Full Size
Open
موارد استفاده هم آهنگ های پاپ
تا 350 تومن حداکثر
خودم یه beyerdynamic dt 990 pro دیدم خوب به نظر می اومد...
لطفا مدل هایی که با مشخصات فوق میشه خرید رو بگین ...ممنون
هدفون Sennheiser HD 518 با قیمت 350
Audio Technica ATH M50 با قیمت 350
و Audio Technica ATH-M40 با قیمت 320

milad_takjoo
23-03-2012, 20:26
هدفون Sennheiser HD 518 با قیمت 350
Audio Technica ATH M50 با قیمت 350
و Audio Technica ATH-M40 با قیمت 320

این دوتای پایینی که close هستن برادر...!
از قیافه اون sennhiser هم خوشم نیومد...البته کارکدش مثل اینکه خیلی خوبه!!!
مدل دیگه نیست؟
اون beyerdynamic کسی نمیدونه چجوری هست؟

haghiyaghi
23-03-2012, 20:54
سلام

هدفونی که می خوام استفاده کنم حتما باید فیشش کج باشه (چون با موبایل گوش میدم و جای فیشش بقلشه! ) پس متاسفانه از Klipsch S4 نمی تونم استفاده کنم تا جایی که فهمیدم 2مدل زیر فیششون کجه! کدومش بهتره!؟

Audio Technica CKS55

CX 300-II‎

Rey_619
23-03-2012, 21:26
سلام

هدفونی که می خوام استفاده کنم حتما باید فیشش کج باشه (چون با موبایل گوش میدم و جای فیشش بقلشه! ) پس متاسفانه از Klipsch S4 نمی تونم استفاده کنم تا جایی که فهمیدم 2مدل زیر فیششون کجه! کدومش بهتره!؟

Audio Technica CKS55

CX 300-II‎
دوست عزیز هدفون klipsch s4 سه مدل هست که فقط مدل klipsch image s4 فیش کج داره و s4i و s4a فیش راست دارند و بعد از اون Audio Technica CKS55 خوبه.
موفق باشید.

Rey_619
23-03-2012, 21:37
این دوتای پایینی که close هستن برادر...!
از قیافه اون sennhiser هم خوشم نیومد...البته کارکدش مثل اینکه خیلی خوبه!!!
مدل دیگه نیست؟
اون beyerdynamic کسی نمیدونه چجوری هست؟
beyerdynamic dt 990 pro تفکیک و بالانس بسیار خوبی داره و همه رده های فرکانسی رو به خوبی ساپورت می کنه و راحتی مناسبی داره اکثر هدفون های رفرنس به دلیل اینکه گوش درونه پد قرار می گیره مقداری خستگی به همراه میاره.
موفق باشید.

milad_takjoo
23-03-2012, 22:09
beyerdynamic dt 990 pro تفکیک و بالانس بسیار خوبی داره و همه رده های فرکانسی رو به خوبی ساپورت می کنه و راحتی مناسبی داره اکثر هدفون های رفرنس به دلیل اینکه گوش درونه پد قرار می گیره مقداری خستگی به همراه میاره.
موفق باشید.

یه سوال دیگه اینکه اهمش 250 هست....مشکلی ایجاد نمیکنه؟به چه دردی میخوره؟آخه مثلا واسه بقیه هدفون ها 32 اینوراست

Rey_619
23-03-2012, 22:40
یه سوال دیگه اینکه اهمش 250 هست....مشکلی ایجاد نمیکنه؟به چه دردی میخوره؟آخه مثلا واسه بقیه هدفون ها 32 اینوراست
در هدفون ها این محدوده از 16 اهم تا 600 اهم می باشد.
هدفون های با امپدانس پایین:امپدانس این نوع هدفونهای از 16 اهم تا 100 اهم می باشد. کاربری آن ها در دستگاه های همراه و کوچک مانند MP3 Player ها ، موبایل ها و لپ تاب هاست که نیازی به ولتاژ و جریان زیاد برای راه اندازی هدفون نباشد.

هدفون های با امپدانس متوسط:امپدانس این نوع هدفونهای از 100 اهم تا 300 اهم می باشد. از این نوع هدفون در استودیوها استفاده می شود. که نیاز مند یک آمپلیفایر برای راه اندازی هستند.

هدفون های با امپدانس بالا:امپدانس این نوع هدفونهای از 300 اهم تا 600 اهم می باشد. برای استفاده از این نوع هدفون نیاز به آمپلیفایرهای کلاس A با کیفیت بالا می باشد.
امیدوارم این اطلاعات براتون مفید باشه.
موفق باشید.

milad_takjoo
23-03-2012, 23:22
ممنون...یعنی من اینو بگیرم نمیتونم واسه mp3 player استفاده کنم؟حتما باید آمپلی فایر بگیرم تا راه اندازی بشه؟

Rey_619
23-03-2012, 23:40
ممنون...یعنی من اینو بگیرم نمیتونم واسه mp3 player استفاده کنم؟حتما باید آمپلی فایر بگیرم تا راه اندازی بشه؟
دقیقا، شما باید هدفون با حداکثر امپدانس 100 اهم بگیرد که اونم close میشه که اگه خواستید چند مدل براتون معرفی کنم.

milad_takjoo
24-03-2012, 00:01
دقیقا، شما باید هدفون با حداکثر امپدانس 100 اهم بگیرد که اونم close میشه که اگه خواستید چند مدل براتون معرفی کنم.

آخه الان یه close دارم...بعدش اونطوری که شنیدم open ها کیفیت بهتر و بیس متعادلتر و صدای شفاف تری دارن....
این hd518 بهتره فک کنم....فقط انگار کیفیت ساختش خیلی پایینه...؟!

haghiyaghi
24-03-2012, 00:03
دوست عزیز هدفون klipsch s4 سه مدل هست که فقط مدل klipsch image s4 فیش کج داره و s4i و s4a فیش راست دارند و بعد از اون Audio Technica CKS55 خوبه.
موفق باشید.

ممنون

خب klipsch image s4 با klipsch s4 چه فرقی داره!؟ و اینکه مدل klipsch image s4 در بازار پیدا میشه!؟

Rey_619
24-03-2012, 00:17
آخه الان یه close دارم...بعدش اونطوری که شنیدم open ها کیفیت بهتر و بیس متعادلتر و صدای شفاف تری دارن....
این hd518 بهتره فک کنم....فقط انگار کیفیت ساختش خیلی پایینه...؟!
شرکت Sennheiser یکی از بزرگترین شرکت های ساخت هدفون با سابقه 60 ساله است و از نظر کیفیت صدا و ساخت عالی هست فقط باید مراقب هدفونای تقلبی این برند باشید شما اگر قصد خرید این هدفون رو دارید با سرچ نمایندگی sennheiser میتونید آدرس نمایندگی اصلی این محصول پیدا کنید.
موفق باشید.

Rey_619
24-03-2012, 00:23
ممنون

خب klipsch image s4 با klipsch s4 چه فرقی داره!؟ و اینکه مدل klipsch image s4 در بازار پیدا میشه!؟
هدفون klipsch s4a برای اندروید
S4i برای آیفون که این دو control talk دارند و s4 برای تمامی پخش کننده های موسیقی.و شما میتونید از طبقه دوم پاساژ پایتخت این محصول رو تهیه کنید.
موفق باشید.

Xenon360
24-03-2012, 00:57
سلام
هر دو مناسب سبک ترنس هستند البته creative ep630 بخاطر بیس قویش مناسبتره .با توجه به بودجه مورد نظرتون میتونین انتخاب کنین.klipsch s4 از 110 تا 140 و ep830 از 25 تا 40 هزار تومان.
موفق باشین

دوست عزیز یعنی مدل Creative-630 بیسش از Creative-830 بشتره واسه Trance ؟؟

Kaveh619
24-03-2012, 01:57
سلام خدمت شما دوستان عزیز........یه راهنمایی ازتون میخواستم،ببینید بنده گوشی نوکیاx6 دارم الان میخوام یه هدست-هدفون بلوتوثی براش بگیرم........سوال اول اینه که اگه من مارک سامسونگ یا فیلیپس خریداری کنم به مشکل نمی خورم؟؟!!چون نوکیا خودش یا مدلاش کمه یا قشنگ نیستن یا دیدم مثلا گوشی من تو مدلای ساپرت کنندش نیس...

سوال بعدی اینه که آیا امکانش هست که هروقت خواستیم از ارتباط بلوتوثی و هر وقت خواستیم از ارتباط سیمی با دستگاه تلفن استفاده کنیم؟؟یعنی این هدفون های بلوتوثی این قابلیت رو دارن؟؟

دوستان راستش یه چیزی بگم شاید خنده دار،اما من فرق هدست با هدفون نمیدونم چیه دقیقا......اما منظورم به طور کلی یه چیزی تو مایه های مدل قدیمی SBH-500 سامسونگ هستش.......

دوستان عزیز لطف کنید 3-4 مدل تا سقف 55-60 هزارتومن معرفی کنید .....از مارک های معروف باشه بهتره......

ضمنا اگر اشتباه نکنم بهترین برند تو این زمینه و کیفیت مطلوب تر صدا فیلیپیس باشه،درسته؟؟

اگر هر چه سریعتر پاسخ بدید خیلی ممنون میشم........

موفق باشید

Kaveh619
24-03-2012, 02:02
ضمنا برای اینکه منظورم بد نرسیده باشه من این هدفون رو بیشتر به خاطر گوش دادن به موسیقی میخوام و فکر می کنم اصلا کلمه ی هدست که به کار بردم تو پست قبل اصلا اشتباه بود،بنده منظورم هدفون های استریوی دو گوشی بلوتوثی هستش...

mildana
24-03-2012, 09:36
سلام دوستان
خسته نباشید
کسی از این هدفون :
Philips In-Ear Headphone SHE9800
اطلاعی داره؟
قیمتش چند هست؟
گارانتیش چی هست؟
از کجا میشه تهیه کرد؟(به صورت اینترنتی)
تو این رنج قیمت دیگه چی هست؟(ایرفون نباشه بهتر)

salar_221
24-03-2012, 11:00
دوست عزیز یعنی مدل Creative-630 بیسش از Creative-830 بشتره واسه Trance ؟؟
بله بیس 630 از 830 بیشتر و قوی تر هست

milad_takjoo
24-03-2012, 11:12
دوستان این مدل akg k141 mk2 چجور هدفونیه؟با hd518 یه مقایسه میکنین؟....

salar_221
24-03-2012, 11:25
دوستان این مدل akg k141 mk2 چجور هدفونیه؟با hd518 یه مقایسه میکنین؟....

با سلام
من k141 mk2 رو امتحان نکردم ولی k99 رو که صدایه خیلی خوبی داره رو با hd 518 بخوام مقایسه کنم میگم که صد در صد hd518 چون صدایه خیلی شفاف و بازی داره و جزییات رو بدون کم و کاست ارائه میده و بنظر من در حدود قیمت خودش و حتی تا 500 هزار تومان بهترین هدفون هست .

milad_takjoo
24-03-2012, 11:31
ممنون...نمایندگی سنهایزر چه شرکتی هستش؟
سایتی ازش دارین؟

mildana
24-03-2012, 11:34
سلام دوستان
خسته نباشید
کسی از این هدفون :
Philips In-Ear Headphone SHE9800
اطلاعی داره؟
قیمتش چند هست؟
گارانتیش چی هست؟
از کجا میشه تهیه کرد؟(به صورت اینترنتی)
تو این رنج قیمت دیگه چی هست؟(ایرفون نباشه بهتر)

سالار جان ، من.

salar_221
24-03-2012, 11:44
ممنون...نمایندگی سنهایزر چه شرکتی هستش؟
سایتی ازش دارین؟
نماینگی سنهایزر نامداران هست که سایتش رو براتون پ.خ میفرستم

salar_221
24-03-2012, 11:53
سالار جان ، من.
با سلام
دوست عزیز متاسفانه من این هدفون رو امتحان نکردم (واقعیتش کلا هدفون های philips رو تست نکردم)ولی الان چند تا رویو ازش خوندم با توجه به معایب و مضایای این هدفون میشه گفت هدفون متوسطی هست .ولی از رویو ها نمیشه 100% استنباط کرد باید حتما امتحانش کنین.
سایتش رو براتون میفرستم ولی توصیه میکنم حضوری تشریف ببرین و حتما قبل از خرید امتحان کنین
موفق باشین

Kaveh619
24-03-2012, 11:58
دوستان خواهشا لطف کنید سوال بنده رو هم جواب بدید پس..............

salar_221
24-03-2012, 12:06
سلام خدمت شما دوستان عزیز........یه راهنمایی ازتون میخواستم،ببینید بنده گوشی نوکیاx6 دارم الان میخوام یه هدست-هدفون بلوتوثی براش بگیرم........سوال اول اینه که اگه من مارک سامسونگ یا فیلیپس خریداری کنم به مشکل نمی خورم؟؟!!چون نوکیا خودش یا مدلاش کمه یا قشنگ نیستن یا دیدم مثلا گوشی من تو مدلای ساپرت کنندش نیس...

سوال بعدی اینه که آیا امکانش هست که هروقت خواستیم از ارتباط بلوتوثی و هر وقت خواستیم از ارتباط سیمی با دستگاه تلفن استفاده کنیم؟؟یعنی این هدفون های بلوتوثی این قابلیت رو دارن؟؟

دوستان راستش یه چیزی بگم شاید خنده دار،اما من فرق هدست با هدفون نمیدونم چیه دقیقا......اما منظورم به طور کلی یه چیزی تو مایه های مدل قدیمی SBH-500 سامسونگ هستش.......

دوستان عزیز لطف کنید 3-4 مدل تا سقف 55-60 هزارتومن معرفی کنید .....از مارک های معروف باشه بهتره......

ضمنا اگر اشتباه نکنم بهترین برند تو این زمینه و کیفیت مطلوب تر صدا فیلیپیس باشه،درسته؟؟

اگر هر چه سریعتر پاسخ بدید خیلی ممنون میشم........

موفق باشید
با سلام
دوست عزیز متاسفانه من در باره هدفون های بلوتوثی و وایرلس اطلاعاتی ندارم.ولی با توجه به مطالبی که قبلا تو فروم در بارش صحبت شده بوده برند gebra رو تعریف هایی ازش کرده بودن .ولی کلا اگه کیفیت صدا براتون مهم هست و میخواین صدا رو بصورت حرفه ای دنبال کنین توصیه میکنم دنبال هدفونهای بلوتوثی و وایرلس نباشین.
ببخشین که نمیتونم کمک تون کنم .اگه کمی صبر کنین حتما دوستان جوابتون رو خواهند داد.
موفق باشین

mildana
24-03-2012, 12:17
دوستان تاحالا کسی از aftabbazar خرید داشته؟
می خوام هدفون ازش بخرم.

mInI_ClockEr
24-03-2012, 12:25
من هم سنهایزر دارم یه مدل معمولی 27 خریده بودم الان شده 37 تومن
کاملاً راضی هستم از انتخاب این برند
برای من مدلMX370 هست

haghiyaghi
24-03-2012, 13:48
سلام دوستان

بعد از این همه تحقیق امروز رفتم پایتخت، طبقه اول S4 داشت قیمتشم 139 تومن ولی متاسفانه گوشیه من (xperia arc )نشناختش و بقیه مدل ها هم مخصوص آیفون بود تنها مدلی که به گوشیم خورد Bose IE2 بود که 210 می گفت ولی چون بییشتر از 190 همرام نبود به همون قیمت داد.

حالا هدفون خوبیه!؟ قیمتش چطور!؟

Kaveh619
24-03-2012, 14:06
با سلام
دوست عزیز متاسفانه من در باره هدفون های بلوتوثی و وایرلس اطلاعاتی ندارم.ولی با توجه به مطالبی که قبلا تو فروم در بارش صحبت شده بوده برند gebra رو تعریف هایی ازش کرده بودن .ولی کلا اگه کیفیت صدا براتون مهم هست و میخواین صدا رو بصورت حرفه ای دنبال کنین توصیه میکنم دنبال هدفونهای بلوتوثی و وایرلس نباشین.
ببخشین که نمیتونم کمک تون کنم .اگه کمی صبر کنین حتما دوستان جوابتون رو خواهند داد.
موفق باشین

ممنون که حداقل شما جواب دادید......منتها من تا جایی که دنبال کردم فیلیپس جزو بهترین مارک ها بوده و هست و کیفیت ساخت و صدای بهتری دارند........

این نتیجه ی تحقیق پرس و جوی بنده بود.......

Rey_619
24-03-2012, 14:27
سلام دوستان

بعد از این همه تحقیق امروز رفتم پایتخت، طبقه اول S4 داشت قیمتشم 139 تومن ولی متاسفانه گوشیه من (xperia arc )نشناختش و بقیه مدل ها هم مخصوص آیفون بود تنها مدلی که به گوشیم خورد Bose IE2 بود که 210 می گفت ولی چون بییشتر از 190 همرام نبود به همون قیمت داد.

حالا هدفون خوبیه!؟ قیمتش چطور!؟
دوست عزیز مبارکتون باشه هدفون Bose Ie2 جاگیری بسیار عالی در گوش داره و جزئیات رو به خوبی پخش میکنه من خودم میخواستم این هدفون رو بگیرم فقط بخاطر دو رنگ بودن سیمش منصرف شدم.
موفق باشید.

Rey_619
24-03-2012, 16:37
ممنون که حداقل شما جواب دادید......منتها من تا جایی که دنبال کردم فیلیپس جزو بهترین مارک ها بوده و هست و کیفیت ساخت و صدای بهتری دارند........

این نتیجه ی تحقیق پرس و جوی بنده بود.......
دوست عزیز هدفونای phillips نصبت به قیمتشون کارایی ندارند ولی از کیفیت بیس و ساخت خوبی برخوردارند ولی تو صداهای زیر نویز داره و صدا زیاد جالب نمیشه من مدل SHE 9600 این برند که الان قیمت 75 داره رو دارم ولی اصلا ازش رازی نیستم بهتره دنبال یک برند دیگری بری.(تجربه شخصی)
موفق باشید.

Kaveh619
24-03-2012, 16:43
دوست عزیز هدفونای phillips نصبت به قیمتشون کارایی ندارند ولی از کیفیت بیس و ساخت خوبی برخوردارند ولی تو صداهای زیر نویز داره و صدا زیاد جالب نمیشه من مدل SHE 9600 این برند که الان قیمت 75 داره رو دارم ولی اصلا ازش رازی نیستم بهتره دنبال یک برند دیگری بری.(تجربه شخصی)
موفق باشید.

خب چه برندی بگیرم؟کریتیو خوبه؟؟خودتون یه مارک خوب بم بگید درضمن اون سوالم در مورد استفاده به هر دو صورت بی سیم و با سیم از هدفون رو جواب بدید...........

aminalex
24-03-2012, 16:56
دوستانی که برندها و ایرفون‌های مختلفی رو امتحان کردن٬ به نظرشون آیا به اندازه همین تفاوت قیمت‌ها کیفیت صدا هم انقد متفاوت هستش٬ یا طراحی و مارک و اینا تو این تفاوت قیمت دخیله؟ چون ایرفون از ۷-۸ ومن داریم تا ۵۰۰ - ۶۰۰ تومن...... از یه رنج کیفیت به بعد قیمت به خاطر طراحی یا برند نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Rey_619
24-03-2012, 16:57
خب چه برندی بگیرم؟کریتیو خوبه؟؟خودتون یه مارک خوب بم بگید درضمن اون سوالم در مورد استفاده به هر دو صورت بی سیم و با سیم از هدفون رو جواب بدید...........
هدفون crative ep630 و ep830 تو این رنج قیمت خوبه .و در مورد سوالتون باید بگم این امکان وجود داره ولی باید هدفون بلوتوث این قابلیت رو داشته باشه.
موفق باشید.

imanpod
24-03-2012, 19:47
در مورد این 3 تا مورد : 1- sensivity واحد db و 2- امپدانس - واحد : اهم 3-Response Bandwidth واحد kh ،
میشه توضیح بدین که مقادیر db و ohm و kh بالاتر بهتره یا پایین تر ؟

salar_221
24-03-2012, 19:59
دوستانی که برندها و ایرفون‌های مختلفی رو امتحان کردن٬ به نظرشون آیا به اندازه همین تفاوت قیمت‌ها کیفیت صدا هم انقد متفاوت هستش٬ یا طراحی و مارک و اینا تو این تفاوت قیمت دخیله؟ چون ایرفون از ۷-۸ ومن داریم تا ۵۰۰ - ۶۰۰ تومن...... از یه رنج کیفیت به بعد قیمت به خاطر طراحی یا برند نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام
بله بنسبت تغيير قيمت تغيير كيفيت هم داريم كه بعضا براي اماتورها محسوس نيست و براي حد حرفه اي تغيير كيفيت صدا به ١٪ يا ٢٪ ميرسه ولي اختلاف قيمت نجومي ميشه.
براي هدفون هاي حرفه اي ظاهر و فشن مهم نيست فقط كيفيت ساخت مهم هست و شركت هايي كه به ظاهر ساخت هدفون اهميت ميدن مطمعنا بدنبال پوشوندن ضعفهاي هدفونشون هستن و شركتهاي هم كه بيش از حد بدنبال تبليغ هدفونشون هستن اين هزينه هاي گزاف رو از مشتريها مجددا بدست ميارن.پس قبل از انتخاب هدفون بهتره تحقيقات كافي در مورد برند و صداي هدفون داشته باشيم و نظرات ديگران رو جويا بشيم .
موفق باشين  

salar_221
24-03-2012, 21:20
در مورد این 3 تا مورد : 1- sensivity واحد db و 2- امپدانس - واحد : اهم 3-Response Bandwidth واحد kh ،
میشه توضیح بدین که مقادیر db و ohm و kh بالاتر بهتره یا پایین تر ؟

كاش rezaomido اينجا بودن يه كلاس اموزشي با توضيحات كامل در اين باره بهمون مي دادن.چند وقته اينجانيستن واقعا جاشون خاليه.مدام به فوروم سر ميزنم شايد اومده باشن يه پستي داده باشن كه يه چيزه جديد ياد بگيريم كه حيف.البته ما كلا اينطوري هستيم تا چيزي رو داريم قدرشو نميدونيم وقتي هم كه نيست حسرت.جايه rave هم خيلي خاليه كه خيلي چيزا ازش ياد گرفتيم و خيلي راهنماييمون كرد.اميد وارم خيلي زود دوباره شاهد فعاليت اين دو عزيز باشيم تا بازم ياد بگيريم و فوروم هم دوباره علمي و محل برسي حرفه اي بشه.
در مورد حساسيت و امپدانس هميشه اونطور كه عنوان ميشه در عمل منطبق نيست(البته در مواردي) ولي بطور كلي بالا و پايين بودن اين واحدها بستگي به سورس پلير داره كه قدرت درايو هدفون رو داشته باشه يا نه.ويا پلير پرتابل باشه يا دسكتاپ.
بعضا اگر براي پلير دسكتاب بهمراه امپ باشه مسلما بالا بودن امپدانس برابر با بالا بودن كيفيت صدا خواهد بود و در پلير پرتابل بدون امپ پايين بودن امپدانس دليل بر بهتر درايو شدن و كيفيت بهتر خواهد بود.
در مورد حساسيت هم همچنان به پلير و نوع هدفون بستگي داره(فول سايز يا inear)كه بالا بودن حساسيت دليل بر قدرت صدا و بلندي صداي هدفون خواهد بود.
متاسفانه چون من اماتور هستم نميتونم دقيقا با ذكر جزييات و اعداد توضيح بدم ولي نظرتون رو جلب ميكنم به تاپيك استاد rezaomido در ( چند نكته در رابطه با انتخاب هدفون) اميدوارم توضيحات ايشون مفيد واقع بشه كه حتما هم اينطور خواهد بود.
موفق باشين

Xenon360
24-03-2012, 21:25
بله بیس 630 از 830 بیشتر و قوی تر هست

خوب دستان واسه ی سبک Trance کدوم یکی رو تهیه کن بهتره؟

Creative E-830
یا
Creative E-630

بعد ایکه اختلاف قیمتشون چقدره؟ کلا چنده مدل 630 ؟
بعد اینکه 630 تو ایران گیر میاد یا نه؟

با تشکر از سالار جون ...

Rey_619
24-03-2012, 21:49

Creative E-830
یا
Creative E-630

با تشکر از سالار جون ...
Creative ep630 قیمت 21 تومن و ep 830 حدودا 40 تا 50 تومن و پاساژ ايرانيان (ولیعصر) این مدل داره.
موفق باشید.

Kaveh619
24-03-2012, 22:23
دوستان عزیز در مورد دو مدل کریتیو 630 و 830 من رفتم یه تحقیقی کردم و خواستم عکسشونو ببینم دیدم که اینا ایرفون هستن و سیم دار!!!!!!من که گفته بودم دنبال هندزفری نیستم و هدفون بلوتوثی دو گوشی بزرگ و بلوتوثی می گردم.......این مدل هایی که گفتید هندفری با سیم هستند که من اصلا این مدلی نمی خوام.....لطفا راهنمایی بفرمایید...

Kaveh619
24-03-2012, 22:48
دوستان الان یه کم سرچ کردم تو مدلای کریتیو مدلایی که داشت اینا بودن:
Wp-300
Wp-350
Wp-400
Wp-450

دوستان بهترین مدل از اینا و با کیفیت ترین کدومه؟؟ یا اصلا بهتره برم سراغ سری HQ؟؟؟

کسی با این مدل ها کار کرده یا اطلاعی داره؟؟؟

با تشکر...

Rey_619
24-03-2012, 22:50
دوستان عزیز در مورد دو مدل کریتیو 630 و 830 من رفتم یه تحقیقی کردم و خواستم عکسشونو ببینم دیدم که اینا ایرفون هستن و سیم دار!!!!!!من که گفته بودم دنبال هندزفری نیستم و هدفون بلوتوثی دو گوشی بزرگ و بلوتوثی می گردم.......این مدل هایی که گفتید هندفری با سیم هستند که من اصلا این مدلی نمی خوام.....لطفا راهنمایی بفرمایید...
دوست عزیز هدفون بلوتوث Nokia BH-503 بنظرم براتون خوب باشه با قیمت 45 تومن.
موفق باشی.

Kaveh619
24-03-2012, 23:06
دوست عزیز هدفون بلوتوث Nokia BH-503 بنظرم براتون خوب باشه با قیمت 45 تومن.
موفق باشی.

انتخاب اول خودم نوکیا بود،منتها چون دیدم یه مدل بیشتر نداره و اینکه به نظرم اومد مدلای کریتیو و فیلیپس میتونن بهتر باشن گفتم حالا که دارم خرج می کنم پس یه مدل بهتر بگیرم.......

حالا یعنی این مدل نوکیا که گفتید بهتر از کریتیو و فیلیپس هستن؟؟

salar_221
24-03-2012, 23:13

Creative E-830
یا
Creative E-630

با تشکر از سالار جون ...

با سلام
عزيزم اگه صرفا براي سبك ترنس مي خواين ep630 رو تهيه كنين ولي اگه بخواين براي سبكهاي ديگه اي هم استفاده كنين ep830 يا panasonic hje 300 رو تهيه كنين .
موفق باشين

Rey_619
24-03-2012, 23:25
انتخاب اول خودم نوکیا بود،منتها چون دیدم یه مدل بیشتر نداره و اینکه به نظرم اومد مدلای کریتیو و فیلیپس میتونن بهتر باشن گفتم حالا که دارم خرج می کنم پس یه مدل بهتر بگیرم.......

حالا یعنی این مدل نوکیا که گفتید بهتر از کریتیو و فیلیپس هستن؟؟
هدفونای creative سری wp از کیفیت HD برخوردار هست و wp450 حدودا 300 تومنه که اصلا قابل مقایسه با نوکیا نیست.نوکیا نصبت به قیمتش خوبه.

Kaveh619
25-03-2012, 00:24
هدفونای creative سری wp از کیفیت HD برخوردار هست و wp450 حدودا 300 تومنه که اصلا قابل مقایسه با نوکیا نیست.نوکیا نصبت به قیمتش خوبه.

اوه اوه،قیمت خیلی بالاست...

پس کریتیو میره کنار،فیلیپس چی؟؟!!بازم نوکیا ارجح تره؟؟

تا 70 تومن هم باشه مشکلی نیست ها.....فیلیپس تا 70 مدل با کیفیت نداره؟

Rey_619
25-03-2012, 00:25
این هم قیمت چند مدل از هدفون های Sennheiser
Cx300 110 تومان
HD438 220 تومان
HD448 225 تومان
HD518 365 تومان
Px360Bt 475 تومان
MM30I 135 تومان
MM70I 185 تومان
دوتا هدفونی که آخرشون I داره مخصوص آیفون هست.
موفق باشید.

Behradj
25-03-2012, 00:27
دوستان این هدفون های انرژی سیستم چطورن؟

Rey_619
25-03-2012, 00:46
اوه اوه،قیمت خیلی بالاست...

پس کریتیو میره کنار،فیلیپس چی؟؟!!بازم نوکیا ارجح تره؟؟

تا 70 تومن هم باشه مشکلی نیست ها.....فیلیپس تا 70 مدل با کیفیت نداره؟
متعسفانه phillips هدفون بلوتوث برای موبایل نداره و تنها یک مدل SHC8525 Wireless hi-fi headphones هست که اونم قیمتش 1200000 تومن هست که همون نوکیا براتون مناسبتره.
موفق باشید.

Kaveh619
25-03-2012, 01:36
متعسفانه phillips هدفون بلوتوث برای موبایل نداره و تنها یک مدل SHC8525 Wireless hi-fi headphones هست که اونم قیمتش 1200000 تومن هست که همون نوکیا براتون مناسبتره.
موفق باشید.

ضمن تشکر فراوان از شما به عنوان سوال پایانی میخوام بدونم به سونی هم فکر کنم؟؟آیا میتونه انتخاب بهتری نسبت به مدل نوکیا باشه؟؟

ضمنا عکساش رو مشاهده کردم بسیار شیک و قشنگ هست مدلی که گفتید......سوال بعدیم اینه که ممکنه این هدفون به بعضی گوشی ها سازگار نباشه؟الان این مدل نوکیا یعنی bh-503 میشه هم با سیم هم بی سیم هر وقت خواستیم استفاده کنیم؟یعنی این قابلیت رو داره؟؟

و مهمترین سوال،بلندی صدا،کیفیت ساخت،گارانتی در صورت وجود،کشور سازنده،بیس و نویزگیر این مدل چطوره؟؟؟؟!!!!در حد مطلوب هست یا خیر.........

در مورد سونی هم یه توضیح و چند مدل بگید....

بسیار تشکر می کنم از راهنمایی هاییتون........

موفق باشید

Rey_619
25-03-2012, 02:08
ضمن تشکر فراوان از شما به عنوان سوال پایانی میخوام بدونم به سونی هم فکر کنم؟؟آیا میتونه انتخاب بهتری نسبت به مدل نوکیا باشه؟؟

ضمنا عکساش رو مشاهده کردم بسیار شیک و قشنگ هست مدلی که گفتید......سوال بعدیم اینه که ممکنه این هدفون به بعضی گوشی ها سازگار نباشه؟الان این مدل نوکیا یعنی bh-503 میشه هم با سیم هم بی سیم هر وقت خواستیم استفاده کنیم؟یعنی این قابلیت رو داره؟؟

و مهمترین سوال،بلندی صدا،کیفیت ساخت،گارانتی در صورت وجود،کشور سازنده،بیس و نویزگیر این مدل چطوره؟؟؟؟!!!!در حد مطلوب هست یا خیر.........

در مورد سونی هم یه توضیح و چند مدل بگید....

بسیار تشکر می کنم از راهنمایی هاییتون........

موفق باشید
Sony هم متعسفانه هدفونی نداره که بلوتوث باشه یا اگر داشته باشه تو ایران نیست.و من خودم این هدفون رو با گوش های N8 و N73 امتحان کردم کانکت شد و آهنگ هم پخش کرد.ولی قابلیت با سیم نداره.و بلندی صداش واقعا گوش رو کر میکنه یعنی عالیه.کیفیت ساختشم خوبه و گارانتیشو نمیدونم ولی باید داشته باشه و ساخت چین هست ، بیس خوبی داره و نویز گیرشم بد نیست و در حد مطلوب هست. در مورد سونی تو تاپیک بعدی توضیح میدم چون خیلی طولانی شد.
موفق باشید.

Rey_619
25-03-2012, 02:45
هدفون بیسیم Sony DR-BT101
عملکرد کنترل از راه دور :پخش ،توقف،جستجوی آهنگ
مکالمه هندز فری :HFP/HSP
مکانیزم حذف نویز و حذف اکو برای ارایه صدای عالی
نوع طرح Open-Air، دینامیک
واحد محرکه 30 میلیمتر، مدل گنبدی
پاسخ فرکانسی 14 - 24,000Hz
منبع تغذیه / نوع باتری باطری داخلی قابل شارژ لیتیوم
عمر باطری تقریبا 13 ساعت زمان ارتباط / زمان پخش موسیقی ،200 ساعت زمان انتظار
زمان شارژ باتری حدود 4 ساعت
وزن (بدون سیم) تقریبا 125 گرم (با باتری قابل شارژ)
لوازم جانبی عرضه شده کابل USBیک عدد

بلوتوثسیستم ارتباط مشخصات بلوتوث :نسخه 2.1 + EDR
خروجی Bluetooth™ Power Class 2
حداکثر برد پوشش دهی تقریبا 10 متر در خط دید
باند فرکانس باند 2.4 گیگاهرتز
پروفایل سازگار A2DP, AVRCP, HFP, HSP
کدک های قابل پشتیبانی SBC, MP3
بازه ارسال 20 - 20,000Hz

میکروفونواحد/ نوع میکروفن خازنی
جهت گیرایی فراگیر
محدوده فرکانس 100 - 4,000Hz

Kaveh619
25-03-2012, 12:32
من الان اومدم بازار،محتویات کامل bh503 چی هست؟

Rey_619
25-03-2012, 12:44
من الان اومدم بازار،محتویات کامل bh503 چی هست؟
محتویات بسته:
- هدست بلوتوث استریوی BH-503 نوکیا
- شارژر مسافرتی نوکیا
- دفترچه ی راهنما
موفق باشی.

Kaveh619
25-03-2012, 13:50
محتویات بسته:
- هدست بلوتوث استریوی BH-503 نوکیا
- شارژر مسافرتی نوکیا
- دفترچه ی راهنما
موفق باشی.

آقا جدا خیلی ممنون،این یکی دو روز خیلی مزاحم شدم،میگم نحوه ی تشخیص اصل ازتقلبیش چیه؟؟اصلا مدل تقلبی داره؟؟امکان گول زدن مخصوصا تو همچین مواردی هست،یه موبایل فروشی رفتم دیدم تو پکش فقط یه هدست هست،برا همین اومدم تو سایت پرسیدم محتویات جعبه چیه.....یارو میگفت چیزی نداره فقط یه هدسته دیگه....بهش گفتم یعنی فکر کردی پشت گوشای ما مخملیه؟؟؟؟؟؟؟؟

میگم جعبه هاشون کامل روشون پلاستیک و پلمپ نیستن؟؟!!چون به فروشنده های این جا اعتباری نیست،آخه شهر خودمون اهواز نیستم الان وگرنه حتما ازاونجا میگرفتم.......

از همه ی بچه هایی که راهنمایی کردن تشکر می کنم.....

میگم یه مسئله ای:تو دو تا از پست ها یه کلمه ای به کار بردید سوال برانگیز بود........

مثلا گفتین سونی مدلی برای موبایل نداره،خواستم بپرسم مگه فرقی هم داره برای موبایل یا مثلا برای تی وی؟؟مگه نمیشه یه هدست به هر وسیله ای وصل بشه؟؟!!چون تیوی و dvd ما بلوتوث دارن،یعنی نمیشه با این نوکیا به اونا هم وصل بشم؟؟یا برعکسش،یه سونی که میگید برای موبایل مدلی نداره،یعنی چی'؟؟؟؟یعنی یه مدل سونی که به تیوی وصل بشه رو نمیتونم برای گوش دادن موزیک به موبایل وصل کنم؟؟؟؟؟!!!!

شاید منظورتون اون دکمه ی call یا پاسخ به مکالمات هست،اگر اونو نداشته باشه هم مشکلی نیست ها..........

ممنون میشم مثل همیشه یه راهنمایی کامل بفرمایید....

Rey_619
25-03-2012, 14:22
آقا جدا خیلی ممنون،این یکی دو روز خیلی مزاحم شدم،میگم نحوه ی تشخیص اصل ازتقلبیش چیه؟؟اصلا مدل تقلبی داره؟؟امکان گول زدن مخصوصا تو همچین مواردی هست،یه موبایل فروشی رفتم دیدم تو پکش فقط یه هدست هست،برا همین اومدم تو سایت پرسیدم محتویات جعبه چیه.....یارو میگفت چیزی نداره فقط یه هدسته دیگه....بهش گفتم یعنی فکر کردی پشت گوشای ما مخملیه؟؟؟؟؟؟؟؟

میگم جعبه هاشون کامل روشون پلاستیک و پلمپ نیستن؟؟!!چون به فروشنده های این جا اعتباری نیست،آخه شهر خودمون اهواز نیستم الان وگرنه حتما ازاونجا میگرفتم.......

از همه ی بچه هایی که راهنمایی کردن تشکر می کنم.....

میگم یه مسئله ای:تو دو تا از پست ها یه کلمه ای به کار بردید سوال برانگیز بود........

مثلا گفتین سونی مدلی برای موبایل نداره،خواستم بپرسم مگه فرقی هم داره برای موبایل یا مثلا برای تی وی؟؟مگه نمیشه یه هدست به هر وسیله ای وصل بشه؟؟!!چون تیوی و dvd ما بلوتوث دارن،یعنی نمیشه با این نوکیا به اونا هم وصل بشم؟؟یا برعکسش،یه سونی که میگید برای موبایل مدلی نداره،یعنی چی'؟؟؟؟یعنی یه مدل سونی که به تیوی وصل بشه رو نمیتونم برای گوش دادن موزیک به موبایل وصل کنم؟؟؟؟؟!!!!

شاید منظورتون اون دکمه ی call یا پاسخ به مکالمات هست،اگر اونو نداشته باشه هم مشکلی نیست ها..........

ممنون میشم مثل همیشه یه راهنمایی کامل بفرمایید....
تا اونجایی که من میدونم تقلبی نداشت و تو جعبه مقوایی که بالای اون نوکیا به رنگ آبی هست و در پلم بودنش اطلاعی ندارم ولی امان از دست ایرانی ها حتی محصول نیومده تقلبیشو آوردن.
در مورد سونی باید بگم این مدل هم با سیم و بیسیم هست و معمولا هدفونای بیسیم یک ----- دارند که به دستگاه Tv وصل میشه و بلوتوث Tv , DVD معمولا برای دریافت آهنگ و اطلاعات هست و این مدل سونی فکر کنم به موبایل وصل بشه چون میکروفن برای مکالمه داره قیمتشم قبلا 100 بود قیمت الان رو باید از نمایندگی سونی بگیرد.

Rey_619
25-03-2012, 14:48
این مدل تقلبی نداره ولی حتما همه چیزشو چک کن.
در مورد سونی این مدل میکروفن هم داره و فکر کنم قابلیت وصل شدن به گوشی رو داشته باشه و بلوتوث Tv , dvd معمولا برای دریافت هست.

Kaveh619
25-03-2012, 15:32
این مدل تقلبی نداره ولی حتما همه چیزشو چک کن.
در مورد سونی این مدل میکروفن هم داره و فکر کنم قابلیت وصل شدن به گوشی رو داشته باشه و بلوتوث Tv , dvd معمولا برای دریافت هست.

ممنون ، نه تی وی و دی وی دی مدل ال جی داریم که یه آپشن داره حتی خود عکس هدست رو هم زده برای اینه که صدای ورودی از باند تی وی یا باند های سینمای خانگی پخش نشه و به صورت بلوتوثی بره رو هدست...........مثل حالتی که هدفون سیمی به پشت کیس بزنی.....امیدوارم منظورم رسیده باشه...........

در مورد سونی منظورت همون مدلی هست که تو پیج قبلی گفتی؟؟قیمتش چنده؟؟

ضمنا این دو مدل نمیدونی کجایین؟؟چین باید باشن دیگه؟؟!!!

Rey_619
25-03-2012, 15:47
ممنون ، نه تی وی و دی وی دی مدل ال جی داریم که یه آپشن داره حتی خود عکس هدست رو هم زده برای اینه که صدای ورودی از باند تی وی یا باند های سینمای خانگی پخش نشه و به صورت بلوتوثی بره رو هدست...........مثل حالتی که هدفون سیمی به پشت کیس بزنی.....امیدوارم منظورم رسیده باشه...........

در مورد سونی منظورت همون مدلی هست که تو پیج قبلی گفتی؟؟قیمتش چنده؟؟

ضمنا این دو مدل نمیدونی کجایین؟؟چین باید باشن دیگه؟؟!!!
بله منظورم Sony DR BT 101 هست هدفون دارای بلوتوث
دینامیک
مکالمه با موبایل بلوتوث دار
11 ساعت پخش موسیقی
100 ساعت مکالمه و قیمت 75 تومن و اکثرا چینی هستند.
موفق باشی.

Rey_619
26-03-2012, 21:31
دوستان سلام من هدفون های klipsch s4 و Jvc fx300 رو تهیه کردم هردوتاشون جاگیری خوبی تو گوش دارند و واقعا کیفیت جفتشون عالی هستند ولی بنظرم jvc حدودا 5 درصد جزئیاتش بهتره و klipsch بیس بهتری داره و قیمتشون klipsch s4 130 تومن و jvc fx300 قیمت 110 که هردوتاشون تو این قیمت خوب هستند ولی کمتر کسی رو دیدم که دنبال هدفونای jvc بره در حالی که برند معتبری هست و ساخت ژاپن هست و سغارش آمریکا،البته من jvc رو برای آشنایی بیشتر خودم و دوستان تهیه کردم.
موفق و پیروز باشید.

Rey_619
27-03-2012, 12:47
اینم مشخصات فنی klipsch و jvc
Klipsch s4:
Frequency Response : 10 - 19000 Hz
Sensitivity: 110 dB/mW
Impedance: 18 Ohm
و jvc fx300:
Frequency Response:8-25,000Hz
Sensitivity: 100 dB/1mW
Nominal Impedance:16 ohms

musketeer
27-03-2012, 12:57
دوستان سلام من هدفون های klipsch s4 و Jvc fx300 رو تهیه کردم هردوتاشون جاگیری خوبی تو گوش دارند و واقعا کیفیت جفتشون عالی هستند ولی بنظرم jvc حدودا 5 درصد جزئیاتش بهتره و klipsch بیس بهتری داره و قیمتشون klipsch s4 130 تومن و jvc fx300 قیمت 110 که هردوتاشون تو این قیمت خوب هستند ولی کمتر کسی رو دیدم که دنبال هدفونای jvc بره در حالی که برند معتبری هست و ساخت ژاپن هست و سغارش آمریکا،البته من jvc رو برای آشنایی بیشتر خودم و دوستان تهیه کردم.
موفق و پیروز باشید.
مرسی از راهنماییتون عزیز

من خودم JVC NCX77 رو دارم، خیلی ازش راضی هستم. البته از نویزکنسلینگش استفاده ای نمیکنم :دی بهرحال واقعا خوب هستن، کمتر از اون چیزی که خوب هستن بهشون توجه شده تو این تاپیک. مخصوصا تو این بازار ما که تقریبا هیچی موجود نیست :دی

مرسی بازم بهرحال :10:

panther99
27-03-2012, 17:03
آقا تو قیمت 70 تا 80 تومن یه هدفون خوب برای من با مشخصات معرفی میکنید . کاربری هم فقط ترنس هست . ممنون .

moslem-visual
27-03-2012, 18:01
اتفاقا bh-503 تقلبی داره اونم به شکلی بسیار زیبا :5:
توی فروم پرشین تولز یکی به چند نفر انداخته بود که خداییش بسختی میشد تفاوتشو فهمید.

Rey_619
27-03-2012, 18:56
آقا تو قیمت 70 تا 80 تومن یه هدفون خوب برای من با مشخصات معرفی میکنید . کاربری هم فقط ترنس هست . ممنون .
دوست عزیز هدفون Jvc Fxc50 مشخصات:
Frequency Response 10-24,000Hz
Nominal Impedance 16ohms
Sensitivity 103dB/1mW
البته این هدفون درایو Micro HD داره قیمت 70 که بیس خوبی هم داره.
موفق و پیروز باشید.

reza a2
27-03-2012, 19:42
من یه هندز فری خوب برای گوش دادن موزیک برای نوکیا n8میخوام که کیفیت و بیسش از هندزفری خود n8بهتر باشه .قیمتش هم زیر 100باشه.
ممنون

Karmenwet
27-03-2012, 19:47
سلام.سال نو مبارک.

از دوستان کسی اطلاعاتی در مورد هندزفری تغییر صدا برای استفاده در موبایل داره؟

این هندزفری ها واقعا صدا رو خوب تغییر می دهند یا صدا تابلو می شه؟

کدوم مدل و مارکش خوب هستش؟

قیمت چند هستش؟

از کجا می شه تهیه کرد؟ (تهران)

ممنونم.

Rey_619
27-03-2012, 22:10
من یه هندز فری خوب برای گوش دادن موزیک برای نوکیا n8میخوام که کیفیت و بیسش از هندزفری خود n8بهتر باشه .قیمتش هم زیر 100باشه.
ممنون
من به شما اینارو پیشنهاد میکنم:
Creative ep630 با قیمت 21 و ep830 با قیمت 40
Jvc fxc50 با قیمت 70
موفق و پیروز باشید.

milad_takjoo
27-03-2012, 22:32
دوستان یه سوال کلی داشتم....تو رنج قیمت تا 400 تومن برای سبک پاپ کلا هدفون های open بهترن یا close?
بعد اینکه تیز شدن صدا تو ولوم های بالا تو کدوم نوع بیشتر اتفاق می افته؟
ممنون

Rey_619
28-03-2012, 00:04
دوستان یه سوال کلی داشتم....تو رنج قیمت تا 400 تومن برای سبک پاپ کلا هدفون های open بهترن یا close?
ممنون
دوست عزیز کلا هدفون Open یه سر و گردن از Close بالاتره و کیفیت خیلی بهتری داره و اکثرا امپدانس بالایی دارند(100 تا 500 اهم) و نیاز به آمپلی فایر دارند ولی مدلهایی هم هستند که به اون نیاز ندارند مثلا Sennheiser HD518
و صدای تیز تو هدفونای close هست که صدا رو فیلتر نمیکنه برای مثال همین هدفون خودم phillips she9600 که صداش خیلی تیزه.
موفق و پیروز باشید.

salar_221
28-03-2012, 10:04
ممنون

با سلام
نميشه بطور كل اين ايراد رو براي هدفون هاي open يا close عنوان كرد.چون تو هر دو مدل اين ايراد براي هدفونهاي مختلف ممكن موجود باشه كه بستگي بخصوصيات اون هدفون داره.
براي سبك پاپ تقريبا تمام هدفون ها از عهده اين سبك بر ميان(بنقل از استاد rezaomido) ولي پيشنهاد ما به شما هدفون فوق العاده audio technica m50 هست كه ميد و هاي خيلي خوب بهمراه بيس گرم و قوي براي سبك هاي الكترونيك .
موفق باشين

Xenon360
28-03-2012, 10:17
با تشکر از دو دوست عزیز salar جان و Ray_619 عزیز...

من شیراز هستم عزیزان... و اینکه دیشب رفتم واسه خرید creative ep-630 یا ep830

یه مغازه که نمایندگیش بود رو پیدا کردم وقتی رفتم داخل تا تمام مدلای ایرفون از همه برندها رو داشت، و همه رو واسه تست گذاشته بود...
قیمت هم زده بود تماما...

از شانس گند من هیچ کدوم از مدلایی که از کریتیو می خواستم رو نداشت
ep-830 که گفت نداشتم تا حالا
ولی ep639 رو ۳۰تا آوردم و روی هوا زدنش...گفت که واسه بعد از تعطیلات...

اما klipch s4 رو یا قیمت ۱۳۴۰۰۰ واسه تست گذاشته بود
من با گوشیم galaxy s تست کردم آشغال بود، یعنی همون ایرفون سامسونگ ارجینال گوشیم ۱۰۰ رحمت داشت!
یارو گفت چطور بود؟ گفتم راضی کننده نبود! آیپاد خودش رو آورد وصل کرد یه کار ترنس گذاشت!
صداش خیلی بلند تر شد ولی کیفیت اصلا راضی کننده نبود با این قیمت...
سامسونگ خودم بهتر به نظر میرسید... اصلا klipch s4 واسه Trance بدرد نمی خورد!

تا 630 و 830 هم تست کنم ببینم اونا چطورن...
راستی ep630 رو ۳۰۰۰۰ قیمتش رو گفت بهم...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

milad_takjoo
28-03-2012, 10:56
با سلام
نميشه بطور كل اين ايراد رو براي هدفون هاي open يا close عنوان كرد.چون تو هر دو مدل اين ايراد براي هدفونهاي مختلف ممكن موجود باشه كه بستگي بخصوصيات اون هدفون داره.
براي سبك پاپ تقريبا تمام هدفون ها از عهده اين سبك بر ميان(بنقل از استاد rezaomido) ولي پيشنهاد ما به شما هدفون فوق العاده audio technica m50 هست كه ميد و هاي خيلي خوب بهمراه بيس گرم و قوي براي سبك هاي الكترونيك .
موفق باشين
الان من میخواستم hd518 رو بخرم....یعنی بیشتر فکر کنم یا همین خوبه؟

salar_221
28-03-2012, 12:14
الان من میخواستم hd518 رو بخرم....یعنی بیشتر فکر کنم یا همین خوبه؟
hd518 یکی از بهترین هدفونهای هست که تا حالا تست کردم یعنی بجرات میتونم بگم جنس صداش مثل hd800 هست ولی از لحاظ بیس ضعیفه که ممکنه برای اولین بار ازش استفاده کنین دلسردتون بکنه .بیشتر برای سبک کلاسیک طراحی شده ولی خوب برای پاپ هم کم نمیاره .در هر صورت هدفون فوق العاده هست ولی گرمی و موزیکالیته m50 رو نداره.اگه بنوعی هدفون همه کاره بخواین بنظرم m50 گزینه خیلی خوبی هست ولی صرفا برای پاپ بخواین hd518 میتونه انتظاراتتون رو براورد کنه.