PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری مناسب

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

kasraaziz
08-02-2011, 12:05
آقادرحد30 تومان یک هدفن خوب معرفی کنید بابا به خدا گیچ شدیم

behzad900
08-02-2011, 12:12
خوب من رفتم یه هدفون خریدم از نمایندگی سن هایز تو جمهوری

اول رفته بودم که CX300 رو بخرم تست هم کردم صدای خوبی داشت بیس قوی شفاف ، اما دیگه نتونستم جلوی IE 8 مقاومت کنم و خریدمش ،

صدای فوق العاده زیبای داره قشنگ اهنگ رو احساس می کنی با تمام وجودت ، بیس عالی و قابل تنظیم رو خود هدفون

واقعا محشره !

hellmayor
08-02-2011, 14:25
سلام دوستان

یک نوع هدفون (یا هدست) هستش که به اصطلاح Behind The Neck میگن

که برخلاف هدفون های معمولی که بدنه هدفون بر روی سر و روی مو ها قرار میگیره ، در این هدفون ها بدنه در پشت گردن قرار میگیره

خب من میخوام از این نوع هدفونها بخرم فقط نمیدونم کدوم مدل خوبه (زیاد هم نمیخوام بابت این نوع هدست ها خرج کنم)

شرط اول برام راحتی و شرط دوم کیفت صدای خوب هستش

دوستان کسی میدونه از این نوع هدفون ها در ایران چه مدل هایی خوبند یا حداقل کیفیت معقولی با توجه به رنج قیمتش دارند؟

من یکی از این هدفون ها دارم . از PHILIPS ! قیمتش هم نزدیک 14 15 تومن ! و نسبت به قیمتش کیفیتش عالیه !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehrdad_joon
08-02-2011, 21:55
اقای dooste.man این فروشگاه که خیلی گرون فروشه man sony xb500 از تهران خریدم 90 تومن اینجا میده 105 تومن هر درهمم که 299 هست با مالایت میشه 300 از این جا نگیر دبی یه بازار داره خیلی خوبه اسمشم نمیدونم چی بود اونجا عالیه

---------- Post added at 12:03 AM ---------- Previous post was at 12:01 AM ----------

کسی در مورد این اطلاعی داره
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ایران هست چنده ؟ بلوتوثه ؟ چیه

عزیز بگزد برام پیداش کن،میخوام بگیرم.....ازش راضی هستی؟!

سلام
آقا من قصد داستم NC 500D بگیرم،ولی اینطور که میگین نظرم برگشت...
من 24 ساعت آهنگ گوش میکنم بدون توقف.
یعنی گوشم عرق میکنن؟!

saxp
08-02-2011, 22:24
من خیابون شریعتی رفته بودم... چندین نمایندگی سونی اونجا بود!! تابلوهاشونم یه فرم بود. سیاه با نوشته برجسته سفید. یعنی همشون بی اعتبارن؟

چرا هست. برای مثال در عکس زیر اون شیارها رو می بینید که با دایره نشون دادم؟ اونها در هدفون من کمتر هستن (7 تا) و گشادتر. اما در این عکس بیشتر هستن (12 تا) و باریکتر.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

منظور منم اینه که از فروشگاه نماینده خرید کنید والا یک تابلو سونی که عامل اعتبار نمیشه امیدوارم برای شما تقلبی نباشه قبل خرید محصولات سونی داخل سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میتونید اسم فروشگاه های نماینده رو پیدا کنید
راستی سرفیش هدفون دو تا نوار به رنگ سبز داره برای شما چه رنگی هست

آقادرحد30 تومان یک هدفن خوب معرفی کنید بابا به خدا گیچ شدیم

هدفون یا ایرفون ؟ برای چه سبکی میخوای

اول رفته بودم که CX300 رو بخرم تست هم کردم صدای خوبی داشت بیس قوی شفاف ، اما دیگه نتونستم جلوی IE 8 مقاومت کنم و خریدمش ،

صدای فوق العاده زیبای داره قشنگ اهنگ رو احساس می کنی با تمام وجودت ، بیس عالی و قابل تنظیم رو خود هدفون

واقعا محشره !

مبارک باشه ie8 بهترین و آخرین ایرفون خوبی که میشه تو اینجا پیدا کرد

mehrdad_joon
08-02-2011, 23:24

واقعا محشره !

مبارک باشه!
عزیز چند خریدی؟ از کجا؟

rshafiiy
08-02-2011, 23:58
لطفا یه مدل بی سیم به من معرفی کنین میخوام وصل کنم تی وی و فیلم ببینم قیمتش هرچی کمتر بهتر فقط صدا توش در بیاد :d مرسی

Nocturne
09-02-2011, 05:56
منظور منم اینه که از فروشگاه نماینده خرید کنید والا یک تابلو سونی که عامل اعتبار نمیشه امیدوارم برای شما تقلبی نباشه قبل خرید محصولات سونی داخل سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میتونید اسم فروشگاه های نماینده رو پیدا کنید

من که به صرف تابلو نگفتم نمایندگیه. فقط گفتم تابلوهاشون همشکلن.
تو اون سایته هم هستش. بنام: نمایندگی شماره 5

راستی سرفیش هدفون دو تا نوار به رنگ سبز داره برای شما چه رنگی هست

مال منم سبزه.

mehrdad_joon
09-02-2011, 20:30
سلام
آقا من قصد داستم NC 500D بگیرم،ولی اینطور که میگین نظرم برگشت...
من 24 ساعت آهنگ گوش میکنم بدون توقف.
یعنی گوشم عرق میکنن؟!

کسی نی ؟

saxp
09-02-2011, 22:06
من که به صرف تابلو نگفتم نمایندگیه. فقط گفتم تابلوهاشون همشکلن.
تو اون سایته هم هستش. بنام: نمایندگی شماره 5

مال منم سبزه.

هدفون شما هم اصل هست

لطفا یه مدل بی سیم به من معرفی کنین میخوام وصل کنم تی وی و فیلم ببینم قیمتش هرچی کمتر بهتر فقط صدا توش در بیاد :d مرسی

اینجا

Nocturne
10-02-2011, 00:56
سلام دوستان

یک نوع هدفون (یا هدست) هستش که به اصطلاح Behind The Neck میگن

که برخلاف هدفون های معمولی که بدنه هدفون بر روی سر و روی مو ها قرار میگیره ، در این هدفون ها بدنه در پشت گردن قرار میگیره...

اون دوستمون فیلیپس رو معرفی کرد... فقط میخواستم بگم من خودم طی یکی دو سال گذشته دو بار از فیلیپس خرید کردم (البته هیچکدوم به این فرمی که تو میخوای نبود). جفتشم بد بود! و همین چند روز پیش روانه سطل آشغال کردمشون!! حالا من نمیدونم اون مدلی که اون دوستمون معرفی کرد چه طور هستش فقط میخواستم به عنوان کسی که دوبار از فیلیپس خرید کرده بگم. که بنظرم بهتره از مارکهای معتبرتری چون سونی ، کریئیتیو ... خرید کرد. میتونی به سایتهاشون یه سری بزنی ببینی مدلهاشون رو...

rshafiiy
10-02-2011, 22:22
هدفون شما هم اصل هست

اینجا

ارزون تر از این نیست ؟ یه مدل میخوام که با موج fm کار کنه که با فرستنده fm خود تی وی راش بندازم

perfect123
11-02-2011, 23:51
سلام دوستان خسته نباشید
یه هدفون in ear تا 30 تومن میخواستم باس زیاد دوست ندارم طبیعی باشه نه اینکه گوش و بکوبونه :D
چند ماه پیش برا داداشم ep 630 گرفتم کیفیتش بد نیست حالا از کریتیو 630i اومده که فکر کنم کنترل صدا هم روش داره فقط برا آیفون ساخته شده نمیدونم با گوشی من کارایی داره یا نه فیمتش هم 24 تومنه فکر کنم
ep 830 و ep 650 هم هست ولی یه حا خوندم ep830 خیل کیفیت بهتری نسبت به 630 تولید نمیکنه حالا 650 رو نمیدونم
از سنهایزر هم فکر کنم یه مدل تو این قیمت باشه cx 300 فکر کنم از سونی هم نمیدونم چی هست خسته شدم این قدر review خوندم :D
فقط میخام بدونم اون مقدار پول بیشتر که میدم افزایش کارایی داره نسبت به همون 630
موبایلم هم خوشبختانه خروجی خیلی خوبی داره از پاسخدهی به فرکانس گرفته تا noise o distoration o streo crossو ... اینو گفتم که نگین چون موبایله همون 630 هم براش زیاده :31:
ببخشید طولانی شد ولی من عادت ندارم تا کامل تحقیق نکردم چیزی بخرم دوست داشتم از اساتید اینجا کمک بگیرم
موفق باشید یا حق :40:

qwerty2322
12-02-2011, 19:40
سلام,
من یه هدفون میخوام واسه آیفون. پولش مهم نیست ولی پول الکی هم نمیدم. یه چیزی که پرایس/پرفورمنس خوبی داشته باشه. تو تهران گیر بیاد. تو گوش راحت بمونه.
تا حالا IE 8 مد نظرمه. اگه توصیه ی دیگه ای هم دارین بگین.

perfect123
12-02-2011, 23:09
سلام دوستان خسته نباشید
یه هدفون in ear تا 30 تومن میخواستم باس زیاد دوست ندارم طبیعی باشه نه اینکه گوش و بکوبونه :D
چند ماه پیش برا داداشم ep 630 گرفتم کیفیتش بد نیست حالا از کریتیو 630i اومده که فکر کنم کنترل صدا هم روش داره فقط برا آیفون ساخته شده نمیدونم با گوشی من کارایی داره یا نه فیمتش هم 24 تومنه فکر کنم
ep 830 و ep 650 هم هست ولی یه حا خوندم ep830 خیل کیفیت بهتری نسبت به 630 تولید نمیکنه حالا 650 رو نمیدونم
از سنهایزر هم فکر کنم یه مدل تو این قیمت باشه cx 300 فکر کنم از سونی هم نمیدونم چی هست خسته شدم این قدر review خوندم :D
فقط میخام بدونم اون مقدار پول بیشتر که میدم افزایش کارایی داره نسبت به همون 630
موبایلم هم خوشبختانه خروجی خیلی خوبی داره از پاسخدهی به فرکانس گرفته تا noise o distoration o streo crossو ... اینو گفتم که نگین چون موبایله همون 630 هم براش زیاده :31:
ببخشید طولانی شد ولی من عادت ندارم تا کامل تحقیق نکردم چیزی بخرم دوست داشتم از اساتید اینجا کمک بگیرم
موفق باشید یا حق :40:

گر چه قبلی رو جواب ندادین ولی یه سوال دیگه هم داشتم :31:
این سری های هدفون in ear رو جدا میفروشن؟ من یه هدفون دارم کیفیتش خوبه فقط سریش یه مقدار کوچیکه سری بزرگه ep630 براش خوبه حالا جایی هست که بتونم این سری ها رو گیر بیارم چون تو نت دیدم که هست تو ایران و نیدونم
:11: یا حق

mamad gonzo
12-02-2011, 23:39
سلام,
من یه هدفون میخوام واسه آیفون. پولش مهم نیست ولی پول الکی هم نمیدم. یه چیزی که پرایس/پرفورمنس خوبی داشته باشه. تو تهران گیر بیاد. تو گوش راحت بمونه.
من میگم sony cx300 گویا چند وقت پیش یه مدل رویت شده تو یه مغازه .... بگرد اگه بتونی پیداش کنی فوق العادس .... قیمتشم دقیق نمیدونم ولی فکر کنم حدود 70 باشه

fabio montari
13-02-2011, 01:09
محمد جان فکر کنم منظورتون ex300 هست c300 زینهیسر یود

qwerty2322
13-02-2011, 11:49
من میگم sony cx300 گویا چند وقت پیش یه مدل رویت شده تو یه مغازه .... بگرد اگه بتونی پیداش کنی فوق العادس .... قیمتشم دقیق نمیدونم ولی فکر کنم حدود 70 باشه

فکر کنم منظورتون سن هایزر بود؟ من تا 200 - 300 هم میتونم هزینه کنم. اگه مدل بهتری هست از گفتنش دریغ نکنین. ولی همونطوری که گفتم مهمترین عامل واسه من پرایس/پرفورمنس ه. بعد میخواستم بدونم shure تو ایران مثل سن هایزر اصلیش گیر میاد که با خیال راحت خرید؟

a.z.p.z
13-02-2011, 15:57
میگم کسی خبر داره چرا BEATS BY DRE قیمت هاشو برده بالا ؟ ... ولی جالبیش اینه که همه سایت های فروش اینترنتی مثل
امازون و ... از قبل هم ارزون تر کردن مثلا SOLO HD 279$ که تو سایت رسمی هدفون هست AMAZON و ... همون 155 دلار
گذاشتن !

pedram_sad
13-02-2011, 16:03
دوستان من يك headphone ميخوام براي وصل كردن به tv
منتهي ميخوام اندازه كابلش بلند باشه نه از اين 1.2 يا 2.5 متري ها
از اين ها دارم

ميخوام زياد باشه با فاصله بشينم
حدودا 4.5 متر يا 5 متر

قيمتش هم كم باشه
برام كيفيت و اينچيز ها مهم نيست فقط ميخوام صدا داشته باشم

اصلا هست با اين cord length يا بايد دنبال بيسيم باشم ؟

a.z.p.z
13-02-2011, 16:30
دوستان من يك headphone ميخوام براي وصل كردن به tv
منتهي ميخوام اندازه كابلش بلند باشه نه از اين 1.2 يا 2.5 متري ها
از اين ها دارم

ميخوام زياد باشه با فاصله بشينم
حدودا 4.5 متر يا 5 متر

قيمتش هم كم باشه
برام كيفيت و اينچيز ها مهم نيست فقط ميخوام صدا داشته باشم

اصلا هست با اين cord length يا بايد دنبال بيسيم باشم ؟
در مورد کابل معمولا کابل های 3 متری دارن با خودشون هدفون ها و اینکه میتونید تبدیل هم براشون بگیرید که بلندتر
بشه یا میتونید از وایرلس هم استفاده بکنیم که خوب قیمتش بالاتر میره ! ...

اگه لطف کنی حدود بودجه رو بگی و همینطور کاربردت چیه ؟ بیشتر فیلم یا بازی ؟ یا در کل همش!

qwerty2322
13-02-2011, 17:18
الان رفتم چند تا ایرفون از اینا که روش نوشته b رو تست کردم. یه هدفون بود که monster روش نوشته بود courbine کیفیت صداش عالی بود ولی باسش خیلی آشغال بود. دو مدل tour هم تست کردم یکیشو میگفت آسیایی یکیشو میگفت اروپایی. اسیایی بد نبود 130 میداد ولی اروپایی که باسش عالی بود صداش یکم خفه بود. حال ندارم پاشم برم جمهوری سن هایزر تست کنم. الان موندم چی بگیرم. یکی نیست همشو باهم داشته باشه؟

a.z.p.z
13-02-2011, 19:42
الان رفتم چند تا ایرفون از اینا که روش نوشته b رو تست کردم. یه هدفون بود که monster روش نوشته بود courbine کیفیت صداش عالی بود ولی باسش خیلی آشغال بود. دو مدل tour هم تست کردم یکیشو میگفت آسیایی یکیشو میگفت اروپایی. اسیایی بد نبود 130 میداد ولی اروپایی که باسش عالی بود صداش یکم خفه بود. حال ندارم پاشم برم جمهوری سن هایزر تست کنم. الان موندم چی بگیرم. یکی نیست همشو باهم داشته باشه؟

چند نکته
1: کلا هیچ ایرفونی با این قیمت ارزش نداره ! کاری به برندش ندارم اگه واقعا میخوای 130 واسه ایرفون پول میدی برو
on the ear یا circumaural بگیر خودتو راحت کن ! ... اگرم ایرفون میخوای سونی مدل های خوبی داره با قیمت های
مناسب تر !

* در مورد برند دکتر هم بگم که قیمت هاش کلا خیلی گرون هست و مشخصه برای چی هست و اگه سایتش هم سر بزنی مدل های solo HD و beats studio رو گرون تر کرده !!! ...
اگرم از مدل های beats studio میخوای خرید کنی سعی کن که از خارج بیاری بهتر هست و مطمئن تری ! ...
من که خودم شخصه کارای دکتر رو از ایران نمیگیرم ! ...

fabio montari
13-02-2011, 19:47
این که شما تست کردی مانستر dr.dre بوده اون مدل هم فکر کنم توربین هست باسشم هم دقیقا اشغاله تور هم دو مدل نداره قلابی داره که اون اقا دزده بهتون گفته اسیایی که 30 40 دلار هست اصلشم که گفته اروپایی 150 تومن کلا هیچ کودومش مفت نمیارزه

---------- Post added at 07:47 PM ---------- Previous post was at 07:46 PM ----------

این که شما تست کردی مانستر dr.dre بوده اون مدل هم فکر کنم توربین هست باسشم هم دقیقا اشغاله تور هم دو مدل نداره قلابی داره که اون اقا دزده بهتون گفته اسیایی که 30 40 دلار هست اصلشم که گفته اروپایی 150 تومن کلا هیچ کودومش مفت نمیارزه

qwerty2322
13-02-2011, 22:58
این که شما تست کردی مانستر dr.dre بوده اون مدل هم فکر کنم توربین هست باسشم هم دقیقا اشغاله تور هم دو مدل نداره قلابی داره که اون اقا دزده بهتون گفته اسیایی که 30 40 دلار هست اصلشم که گفته اروپایی 150 تومن کلا هیچ کودومش مفت نمیارزه[COLOR="Silver"]

طوری که تو مغازش فقط کارای مانستر رو داشت بهش نمیخورد قلابی باشه. ولی فکر کنم tour رو هم اصلیشو داشت هم قلابیشو. من که گفتم میخوام تست کنم از باس قبلی خوشم نیومده بهم اصلیشو داد گفت اون اسیاییشه. کیفیت اسیاییه هم تابلو بود 40 نمیرزه. ولی توربین گوشمو گرفته. بجز باسش ته کیفیت بود. هنوز صداش تو گوشمه.

ata.royalfalcon
14-02-2011, 08:15
دوستان سلام
من هدفون MDR-XD200 خريدم
كيفيت ساختش كه خيلي عاليه!!!
ممنون از راهنمايي هاي دوستان مخصوصا peaceful1

pedram_sad
14-02-2011, 11:34
در مورد کابل معمولا کابل های 3 متری دارن با خودشون هدفون ها و اینکه میتونید تبدیل هم براشون بگیرید که بلندتر
بشه یا میتونید از وایرلس هم استفاده بکنیم که خوب قیمتش بالاتر میره ! ...

اگه لطف کنی حدود بودجه رو بگی و همینطور کاربردت چیه ؟ بیشتر فیلم یا بازی ؟ یا در کل همش!
مرسي
پس اخرش همين 3 متري ها هستن درسته ؟
اين تبديل ها چند قيمته ؟
مدل و مارك خاصي داره ؟

كاربرد خاصي نداره
اصلا كيفيت و مارك و bass و treble و ... مهم نيست برام
يك چيز معمولي و ارزون از همين 10 12 توماني ها

تو خونه headphone هاي خوبي دارم ازشون راضيم
ولي سيمشون 2.5 هست
من براي فاصله 4.5 يا 5 ميخوام

fabio montari
14-02-2011, 14:09
طوری که تو مغازش فقط کارای مانستر رو داشت بهش نمیخورد قلابی باشه. ولی فکر کنم tour رو هم اصلیشو داشت هم قلابیشو. من که گفتم میخوام تست کنم از باس قبلی خوشم نیومده بهم اصلیشو داد گفت اون اسیاییشه. کیفیت اسیاییه هم تابلو بود 40 نمیرزه. ولی توربین گوشمو گرفته. بجز باسش ته کیفیت بود. هنوز صداش تو گوشمه.
فکر کنم پایتخت اون مغازه ای که فقط مانستر داره تست کردید
ولی بازم میگم اسیایی و اروپایی نداره قلابی و اصل داره

perfect123
14-02-2011, 14:58
سلام و خسته نباشید
دوستان جواب سوال منم بدین ممنون میشم
:11:

qwerty2322
15-02-2011, 18:29
کسی قیمت سن هایزر IE7 رو داره؟

a.z.p.z
16-02-2011, 16:48
مرسي
اين تبديل ها چند قيمته ؟
مدل و مارك خاصي داره ؟

كاربرد خاصي نداره

ولي سيمشون 2.5 هست

راستیتش من دقیقا نمیدونم کجا میفروشن شما که بیشتر واردی کجا میفروشن !...
بله باید یه کابل بگیری که یه سرش مادگی یه سرش نری باشه و بعد جک هدفون رو بهش متصل میکنی ...
هر اندازه ایش هم هست 3 متری 2 متری 5 متری.

---------- Post added at 04:48 PM ---------- Previous post was at 04:48 PM ----------

مرسي
اين تبديل ها چند قيمته ؟
مدل و مارك خاصي داره ؟

كاربرد خاصي نداره

ولي سيمشون 2.5 هست

راستیتش من دقیقا نمیدونم کجا میفروشن شما که بیشتر واردی کجا میفروشن !...
بله باید یه کابل بگیری که یه سرش مادگی یه سرش نری باشه و بعد جک هدفون رو بهش متصل میکنی ...
هر اندازه ایش هم هست 3 متری 2 متری 5 متری. نه ارزون هستن مارک خاصی ندارن

fade2amin
16-02-2011, 20:08
آقا ممنون میشم قیمت بازار ( نه سایتهای فروش )، این مدلا رو بهم بگین :

EP-630i
EP-630
EP-830

پ.ن: در ضمن برای iPhone میخوام و 630i، بیشتر بهم را میده. میخوام نظر اساتید رو هم بدونم ( کلا چقدر افت کیفیت بین 630i و 830 داریم ؟)

a.z.p.z
17-02-2011, 18:38

EP-630i
EP-630
EP-830

پ.ن: در ضمن برای iPhone میخوام و 630i، بیشتر بهم را میده. میخوام نظر اساتید رو هم بدونم ( کلا چقدر افت کیفیت بین 630i و 830 داریم ؟)

630 معمولی حدود 16-17 تومن هست مدلی که MIC داره زیاد فرقی نداره با این از نظر قیمت ! ...
830 هم راستیتش قیمت جدید ندارم اخرین قیمتی که برای چندماه پیش هست حدود 33 بود ...
630 واقعا باس قوی و قابل قبولی داره و کلا صدای گرمی داره واقعا راضی کننده هست با توجه به قیمتی که داری
میدی چون خودم دارم گفتم !...

mpeg
19-02-2011, 02:50

EP-630i
EP-630
EP-830

من خودم تازه 630i گرفتم با گارانتی شاب هندفری هم هست ازش زاضی هستم صدای خوبی تو این فسمت داره
در ضمن قیمت شرکتی 259,000 ريال هست فروشگاه شرکت میده
ولی تو بازار من 30 تا 35 دیدم میفروشم با گارانتی شاب حتی تا 39 هم دیدم با اینکه گفتم شماره نمایندگی رو تو پاساژ ایران از شرکت گرفتم
راستی با کمک دکمه هندفری که برای پاسخ هست میتونی با استفاده از برنامه مثل Activator براش تعریف کنی که مثلا ترک عوض کنی و....
اگه خواستی پیغام خصوصی بده ادرس 1 فروشگاه که ارزون میده و خودم ازش خریدم رو بهت بدم فکر کنم 22 یا 23 خریدم با این قیمت حتی فروشگاه خود شرکتم نمیداد جاهای دیگم قیمت حداقل 30 به بالا بود

hamidhetfild
19-02-2011, 17:48
سلام به همه برو بچه های گل:11:
دوستان من یه گوشی xpress music 5530 دارم میخوام براش یه ایرفون یا این مدلایی که میافتن پشت گردن بگیرم.
قیمت هم تا حدود 40-50 مشکلی نیست.
فقط چیزی که برام خیلی مهمه اینه که صدا شفاف باشه و همه چیز توش به خوبی شنیده بشه:20:، بیس بیش از حد و صدای خیلی بم اصلا حال نمیکنم دوست دارم بیس همون در حد آهنگ باشه فقط !:20:
یشتر هم یه چیزایی تو مایه های Pink Floyd, Chris Rea, Dire Straits, Mark knopfler, Katie Melua خلاصه راک و بلوز و جاز و تریپ هاپ و اینا گوش میدم:8:
حالا با این اوصاف به نظرتون چی بگیرم خوبه ؟
راستی اگه جایی رو سراغ دارید که بذاره خودم صدای ایرفوناشو تست کنم ممنون میشم که معرفی کنید.:11:

masoud93
21-02-2011, 12:50
سلام.

یه هدفن گیمینگ خیلی خوب می خواستم.

هر مدلی که معرفی میکنید قیمتشم لطف کنید بگین.

باسیم و بیسیم بودنشم بگین.

ممنون.

hossein61
22-02-2011, 09:28
اساتید عزیز ، هدست (یا هدفون) استریو و وایرلس برای استفاده با آیفون که تا جای ممکن ظریف باشه چی پیشنهاد می کنید ؟
من خودم Philips SHB6110 دارم ، ولی میخوام از این ظریف تر باشه ، به نظر خودم Jabra Halo شاید بد نباشه. میخواستم ببینم نظر دوستان چیه؟در ضمن سقف قیمت هم حدود 200 تومن در نظر بگیرن.
با تشکر

mehrdad_joon
22-02-2011, 18:19
چند نکته
1: کلا هیچ ایرفونی با این قیمت ارزش نداره ! کاری به برندش ندارم اگه واقعا میخوای 130 واسه ایرفون پول میدی برو
on the ear یا circumaural بگیر خودتو راحت کن ! ... اگرم ایرفون میخوای سونی مدل های خوبی داره با قیمت های
مناسب تر !

قبول ندارم
ادم هرچی پول میده جنس میگیره
خودم تو این هفته میخوام برم ie8 رو بخرم

mehrdad_joon
22-02-2011, 18:46
سلام,

منم میخوام بگیرم ولی قبل از خرید ie8 به نکات زیر توجه کن:

*noise cancelling عالیی نداره
*خوب توی گوش قرار نمیگیره برای اونایی که گوش بزرگ دارن،طوری که توی راه رفتن میوفتن و مجبور به استفاده ی بزرگترین واشر هستی
*تقلبیه این مدل بسیار زیاده طوری که از ebey خرید شده و تقلبی در اومده....
اگرم خریدی (که من زودتر میگیرم :27:) بگو که برات فرق اصل با تقلبیش رو بگم... :3:

در کنارش....
*کیفیت بسیار بالا و باس مطلوبی داره،طوری که احساس میکنی توی کنسرت زنده هستی...
*برند بسیار معروف sennheiser که باعث جذب بیشتر مشتری میشه
*accessories مطلوب و پیشرفته :12:
*مخصوص آهنگ گوش دادن نه گیمینگ
*مقدار صدای بالا(به دلیل اهم مطلوب )
*Hi-fi بودن این هدفون

در کناره این sony ex700 قرار داره که تو ایران اصلا پیدا نمیشه،و مشکلات ie8 رو نداره ولی کیفتشون با هم قابل مقایسه نیست.صد البته که کیفیت ie8 بالاتره.

(همه ی اطلاعات بر اساس تجربه ی استفاده کنندگان و سایتهای معتبر میباشد>:5:.)

hellmayor
22-02-2011, 20:34
کسی از قیمت ie8 خبر داره ؟

peaceful1
24-02-2011, 22:16
این جور چیز ها رو از ایران نخر

*noise cancelling عالیی نداره

منظور شما noise isolation هست؟!درسته؟!

a.z.p.z
25-02-2011, 10:33
بچه ها من میخوام یه هدفون از u.s بگیرم حالا موندم به نظرتون چی بگیرم البته بیشتر از 250 دلار نمیتونم پول بدم ! ...
در ضمن فول سایز میخوام باشه ترجیحا کابلش هم قابلیت فنری داشته باشه در مورد سبک و کیفیت مورد نظر خودمم بچه های اینجا
اشنایی دارن ! ..
من فعلا یه چند مدل از akg رو دیدم که خوشم اومد ... البته میخوام open باشه . امپدانس کمتر از 50 اوهم نباشه.
base خوب و عمیق + تفکیک پذیری خوب و قابل قبول ... یعنی یه چیزی میخوام که همه نظره از مدل HD485 SENNHEISER بهتر باشه .....
ممنون

alishadabmehr
25-02-2011, 12:24
سلام دوستان من میخواستم هدفون کریتیو hn605 رو به قیمت 25 تومن بگیرم فقط میخواستم بدونم کیفیت هدفون و سیمها چطوره و واسه بیرون خانه مناسب هست یا نه؟

marsha_mahdi
25-02-2011, 14:18
سيلام دوستان

من يه ear phone خوب مي خواستم با كيفيت بيسه بالا
فقط rock th70 گوشي مي دم , همينطور jazz ,blues va metal
تا سقف قيمت 50 تومان
تا سقف قيمت 70 تومان
تا سقف قيمت 100تومان
دو تا مطلب يكي bass و ديگري بلندي صدا خيلي برام مهمه و 100 البته دوام بالا داشته باشن چو من خيلي شلخته هستم!!
لطفا مدلهايي رو معرفي كنيد كه نسبت به قيمتشون مي ارزن

و در ضمن حتما صداي يلندي داشته باسه چون گوشم يخورده ضعيفه (از سمعك استفاده مي كنم )!!!!
يه سوال هم داشتم يه دستگاهي با مارك blueflo تو يه مغازه تو علائدين بود كه با bluetooth وصل مي شد به موبايل و يه هدفون بهش مي خورد به نظرتون اين دستگاه اصلا توصيه مي شه يا همون ear phone مستقيم بزنم به گوشي!!

و همينطور كيپ سوراخ گوشم باشه بطوري كه صدا بيرون نره و گوش دردم نگيرم

مدل گوشيمم N95 8gig

با تشكر

alishadabmehr
25-02-2011, 15:43
دوست عزیز من ایرفون سونی xb20ex رو خیلی تعریف ازش شنیدم هم تو سایتای ایرانی هم تو ریویوهای سایتای دیگه ولی تست نکردم قیمتش حول و حوش 50 تومن و کلا سری xb باس فوق العاده و صدای بلندی دارن و به قیمتشون میارزن.

dooste.man83
25-02-2011, 16:38
دوستان هدفون Grado RS80 رو میخوام بدم از اونور برام بیارن ...چطوره؟ می ارزه؟ آخه تعریف صدای گرادو رو خیلی شنیدم...البته الان یک akg 142HD دارم در مقایسه با اون کدوم بهتره به نظرتون؟
ممنون از جوابتون

mehrdad_joon
25-02-2011, 20:09
360 تومن تو نمایندگیش تو ایران!

---------- Post added at 08:07 PM ---------- Previous post was at 08:03 PM ----------

این جور چیز ها رو از ایران نخر

منظور شما noise isolation هست؟!درسته؟!

شرمندا اشتباه شد،Noise cancellinG چیزه الکترونیکیه که همچین چیزی تو ie8 نیست بلکه noise isolatinG که مکانیکیه!ممنون برا تذکر! :10:

حق با شماست ،تقلب خیلی زیاده ولی دیگه نمایندگیشه داداش! :5:

---------- Post added at 08:09 PM ---------- Previous post was at 08:07 PM ----------

بچه ها اصلا هدفونای shure تو ایران گیر میان؟!

peaceful1
25-02-2011, 21:08
دوستان هدفون Grado RS80 رو میخوام بدم از اونور برام بیارن ...چطوره؟ می ارزه؟ آخه تعریف صدای گرادو رو خیلی شنیدم...البته الان یک akg 142HD دارم در مقایسه با اون کدوم بهتره به نظرتون؟
ممنون از جوابتون

ببین دنبال بهترین نگرد دنبال متفاوت بگرد مثلا پلیرت J3 هست یه پلیر مکمل کنارش بخر پشیمون نمیشی هدفونت از لحاظ ساخت فلان دسته هست از لحاظ صدا فلان جور هست یه سبک دیگه بخر تو صدا گرون ترین سبکترین بزرگترین داریم ولی بهترین نداریم(مگر تو زمینه ی خاصی با ملاک های مشخصی برسی کنیم).
بعد گرادو میشه جزو اصیلترین ها که کلی سال مطرح هست شناخت نه بهترین مثلا
cowon D2/D2 +
,cowon X5
iriver H100
iriver clix 2
یا بعضی مدل های Rio
iriver H300 و....
این ها رو خیلی ها به عنوان بهترین و خوش صدا ترین پلیرها میشناسند ولی این ها زمان خودشون بهترین بودندو بعد به تناسب ملاک های افراد audiophile نسل های بعدی خیلی چنگی به دل نمیزدند و پیشرفت آنچنانی نداشتند ولی در حقیفت موضوع این نیست که لزوما حتما کیفیت صدا اون ها از پلیر های جدید تر بهتره تو هدفون ها هم grado همچین جایگاهی داره این برند برای استفاده روز مره اصلا مناسب نیست میشه با همچین بودجه ایی هدفون راحت تر و مناسب تر تهیه کرد(اصلا شاید همین برای شما خوب باشه ولی منظورم این که انتظار خاصی ازش نداشته باش که چیز خیلی متفاوتی باشه. سعی کن تو فرووم هایی که خودت میشناسی ارتباط بر قرار کنی کمی بگر امضائ اعضا رو نگاه کن سوال هایی که داری از اون هایی که دارند بپرس مطمئن باش راهی جز این نداری با عجله کردن چیزی جز پشیمونی نسیبت نمیشه.

mehrdad_joon
25-02-2011, 23:25
دوست عزیز من ایرفون سونی xb20ex رو خیلی تعریف ازش شنیدم هم تو سایتای ایرانی هم تو ریویوهای سایتای دیگه ولی تست نکردم قیمتش حول و حوش 50 تومن و کلا سری xb باس فوق العاده و صدای بلندی دارن و به قیمتشون میارزن.

اگه نظر منو بخوای مبگم نگیر چون خوده سونی هدفئناش باس بالایی دارن سریه Xb(Xtra bass) هم دیگه ببین چی میشه.....بیشتر هدفت کیفیت باشه نه باس!!:10:

fabio montari
26-02-2011, 00:58
عزیزه من کی گفته سونی باس داره هدفون هاش من یه ریویو نوشتم از xb20ex
و میفروشمش هر کی بخوا نو نو هست

dooste.man83
26-02-2011, 01:59
ببین دنبال بهترین نگرد دنبال متفاوت بگرد مثلا پلیرت J3 هست یه پلیر مکمل کنارش بخر پشیمون نمیشی هدفونت از لحاظ ساخت فلان دسته هست از لحاظ صدا فلان جور هست یه سبک دیگه بخر تو صدا گرون ترین سبکترین بزرگترین داریم ولی بهترین نداریم(مگر تو زمینه ی خاصی با ملاک های مشخصی برسی کنیم).
بعد گرادو میشه جزو اصیلترین ها که کلی سال مطرح هست شناخت نه بهترین مثلا
cowon D2/D2 +
,cowon X5
iriver H100
iriver clix 2
یا بعضی مدل های Rio
iriver H300 و....
این ها رو خیلی ها به عنوان بهترین و خوش صدا ترین پلیرها میشناسند ولی این ها زمان خودشون بهترین بودندو بعد به تناسب ملاک های افراد audiophile نسل های بعدی خیلی چنگی به دل نمیزدند و پیشرفت آنچنانی نداشتند ولی در حقیفت موضوع این نیست که لزوما حتما کیفیت صدا اون ها از پلیر های جدید تر بهتره تو هدفون ها هم grado همچین جایگاهی داره این برند برای استفاده روز مره اصلا مناسب نیست میشه با همچین بودجه ایی هدفون راحت تر و مناسب تر تهیه کرد(اصلا شاید همین برای شما خوب باشه ولی منظورم این که انتظار خاصی ازش نداشته باش که چیز خیلی متفاوتی باشه. سعی کن تو فرووم هایی که خودت میشناسی ارتباط بر قرار کنی کمی بگر امضائ اعضا رو نگاه کن سوال هایی که داری از اون هایی که دارند بپرس مطمئن باش راهی جز این نداری با عجله کردن چیزی جز پشیمونی نسیبت نمیشه.
دوست عزیز من مقایسه های مختلف رو تو سایت های جور وا جور خوندم حتی یک تاپیک بود مربوط به مقایسه ی سنهایزر HD 595 و گرادو RS 80 بعضی ها میگفتن سنهایزر بهتره بعضی هام میگفتن گرادو البته کسانی پاسخ داده بودن که هر دو رو داشتن .... من خودم عاشق صدای سنهایزرم و واقعا قبولش دارم اما گرادو رو هم زیاد تعریف ازش شنیدم دوست دارم ببینم جنس صداش چطوریه ... برندهای متفاوت معمولا جنس صدای متفاوتی دارن ...شما گفتی گرادو به درد استفاده روزمره نمیخوره میتونید بگید دلیل تون چیه؟ شما از برند گرادو تا حالا گوشی رو استفاده کردین ؟ منم با کامپیوتر می خوام ازش استفاده کنم و پلیر J3 رو براش یک هدفون akg k319 دارم که بی نظیره صداش و واقعا هدفونی که صداش نزدیکش هم باشه ندیدم حتی بیتس معروف...اگه میتونی بحثش رو واسم باز تر کن ....چون دقیقا نفهمیدم شما موافقید با گرادو یا نه .....ممنون از پاسخ کاملتون

دوستان دیگه نظری راجب به grado rs80 ندارن؟

dusti55
26-02-2011, 05:49
درود.
این همه دوست خوب فعال و صاحب‌نظر درباره "هدفن/هدفون یا دوگوشی" اینجا جمعند ولی دوستی دیگه بخاطر عدم همراهی دوستان دلخور:

F_1984
26-02-2011, 14:05
من چند وقته چند تا سوال برام پیش اومده

1- وقتی سوال می شه مثلا یه هدفون برای فیلم یا بازی یا موزیک می خوام ودوستان جواب می دن مثلا فلان مدل سنگ محکشون چیه منظورم اینکه این هدفون ها از لحاظ طراحی یا سخت افزاری فرق دارند ؟ اگه 2-3 تا مثال بزنید عالی می شه

2- خوب حالا مثلا برای کسی که ایرانه وقطعا دسترسی به فیلم های بلو ری و اورجینال (منو اصلی ) سخت وهزینه بره ونهایت کاری که بشه کرد دانلود فیلم با کیفیت 720p و فرمت mkv هست (به فرض3 گیگ) که اگه اشتباه نکنم نهایت کیفیتش 128 یا 320 هست اون هم mp3 و دیگه از صدای دالبی واچ دی خبری نیست آیا هزینه کردن(70-80) برای همچین هدفونی اشتباه نیست ؟ اگه اشتباه می کنم روشنم کنید . :11:

mehrdad_joon
26-02-2011, 15:22
سلام
كسي از بچه ها shure داشته يا استفاده كرده؟!

از كسي كه ميخواست برام ie8 بياره نظرشو پرسيدم... اينو بهم گفت:

نظرتون چيه؟!
Ie8 رو بگيرم يا shure 425?!

peaceful1
26-02-2011, 21:37
دوست عزیز من مقایسه های مختلف رو تو سایت های جور وا جور خوندم حتی یک تاپیک بود مربوط به مقایسه ی سنهایزر HD 595 و گرادو RS 80 بعضی ها میگفتن سنهایزر بهتره بعضی هام میگفتن گرادو البته کسانی پاسخ داده بودن که هر دو رو داشتن .... من خودم عاشق صدای سنهایزرم و واقعا قبولش دارم اما گرادو رو هم زیاد تعریف ازش شنیدم دوست دارم ببینم جنس صداش چطوریه ... برندهای متفاوت معمولا جنس صدای متفاوتی دارن ...شما گفتی گرادو به درد استفاده روزمره نمیخوره میتونید بگید دلیل تون چیه؟ شما از برند گرادو تا حالا گوشی رو استفاده کردین ؟ منم با کامپیوتر می خوام ازش استفاده کنم و پلیر J3 رو براش یک هدفون akg k319 دارم که بی نظیره صداش و واقعا هدفونی که صداش نزدیکش هم باشه ندیدم حتی بیتس معروف...اگه میتونی بحثش رو واسم باز تر کن ....چون دقیقا نفهمیدم شما موافقید با گرادو یا نه .....ممنون از پاسخ کاملتون

من درباره صداش نگفتم چون نداشتم وگوش نکردم درباره نوع قرار گیری هدفون روی گوش گفتم کلا این نکته رو در نظر داشته که مطلبی که کاربر ها تو رویو میگن با PM متفاوته کلنجار رفتن با طرف و سوال و جواب کلی چیز دست آدم میده کاری که من زیاد کردم
یه موضوع دیگه عموم ریویو ها مال هفته اولی هست که طرف وسیله مورد نظر رو خریده پس خیلی اوقات پرش دوباره جواب های بهتری رو میرسونه.

1- وقتی سوال می شه مثلا یه هدفون برای فیلم یا بازی یا موزیک می خوام ودوستان جواب می دن مثلا فلان مدل سنگ محکشون چیه منظورم اینکه این هدفون ها از لحاظ طراحی یا سخت افزاری فرق دارند ؟ اگه 2-3 تا مثال بزنید عالی می شه

2- خوب حالا مثلا برای کسی که ایرانه وقطعا دسترسی به فیلم های بلو ری و اورجینال (منو اصلی ) سخت وهزینه بره ونهایت کاری که بشه کرد دانلود فیلم با کیفیت 720p و فرمت mkv هست (به فرض3 گیگ) که اگه اشتباه نکنم نهایت کیفیتش 128 یا 320 هست اون هم mp3 و دیگه از صدای دالبی واچ دی خبری نیست آیا هزینه کردن(70-80) برای همچین هدفونی اشتباه نیست ؟ اگه اشتباه می کنم روشنم کنید . :11:
مثل این میمونه که شما بگی چون جاده های ایران استاندارد نیست چه منطقی داره کسی توانش رو داره بره ماشین خوب بخره
حتی با فایل 128-320 هم اختلاف هدفون خوب و معولی روی خود دستگاه محصوص زیاده
بعد اگه کسی بخواد آهنگ با کیفیت گوش بده به راحتی آلبم های به فرمت های با کیفیت تر رو از نت دانلود میکنه.

F_1984
26-02-2011, 22:29
مثل این میمونه که شما بگی چون جاده های ایران استاندارد نیست چه منطقی داره کسی توانش رو داره بره ماشین خوب بخره
حتی با فایل 128-320 هم اختلاف هدفون خوب و معولی روی خود دستگاه محصوص زیاده
بعد اگه کسی بخواد آهنگ با کیفیت گوش بده به راحتی آلبم های به فرمت های با کیفیت تر رو از نت دانلود میکنه.

ممنون از جواب اگه لطف کنی سوال اولمم جواب بدی ممنون می شم

ودر مورد سوال دوم فکر کنم بد توضیخ دادم منظورم یه فایل آهنگ نبود بلکه مشخصات صدای یه فیلم به طور مثال این

Audio Informations English
Audio Codec Type: AC3
Sample Rate: 48 KHz
Bitrate: 384 Kbps
Channels: 6 channels

dooste.man83
26-02-2011, 22:40
من درباره صداش نگفتم چون نداشتم وگوش نکردم درباره نوع قرار گیری هدفون روی گوش گفتم کلا این نکته رو در نظر داشته که مطلبی که کاربر ها تو رویو میگن با PM متفاوته کلنجار رفتن با طرف و سوال و جواب کلی چیز دست آدم میده کاری که من زیاد کردم
یه موضوع دیگه عموم ریویو ها مال هفته اولی هست که طرف وسیله مورد نظر رو خریده پس خیلی اوقات پرش دوباره جواب های بهتری رو میرسونه.

ممنون از جوابت اما همون بحثی که گفتم مشکل سازه یعنی بحث سلیقه ای بودن صدا ... یک نفر هدفونی رو که شما خوب میدونی خوب نمیدونه چون جنس صداش رو نمیپسنده و بالعکس... تو فروم های خارجی کاملا این موضوع رو میتونید ببینید...

mehrdad_joon
26-02-2011, 23:13

اره عزيز...ساختارشون و جنس چيزي كه توشون به كار فرق ميكنه..
مثلا هدفون هاي سوني (٢٠-٣٠ تومن به بالا) باس قويي دارند در صورتيكه هدفونهاي سنهايزر بيشتر روي كيفيت صدا متمركز شدن.!(البته استثنا هم هست!)

در مورد سوال دوميت، بايد بگم حق با شماست(فقط در مورد فيلم!!!) اما توي بازي و اهنگ تاثير خودش رو ميذاره....
پس مورد استفاده قرار ميگيره و بلا استفاده نيست!

موفق باشي.

mehrdad_ati
27-02-2011, 17:06
سلام دوستان .

یه مشورتی میخواستم ازتون بگیرم .

من الان headphone ای که استفاده میکنم sony mdr -xb500 هست که یه مدل 40 اهمیه و من 80 تومن از پایتخت تهیه کردمش . هرجی گشتم سنهایزر یا shure نبود .

من player ام sansa clip plus هست و این هدست غول آسا (از لحاظ سایز) بهش نمیاد و تو خیابون حس خوبی ندارم وقتی این تو گوشمه ! مخصوصا اینکه خودم هم خیلی ریزه میزه ام :دی

حالا میخوام یه ست کوچولو بخرم که به clip بیاد ! و توجه کسی هم جلب نشه . ماکزیمم هزینم 250 هست و قصد دارم ا این سایتهایی که از آمازون میارن ایران سفارش بدم . خودم نظرم رو ie 7 هست که برام حدود 200 در میاد تا از آلمان برسه دستم . شما تا 160 دلار گزینه های خوب رو بگید تا من رو اونها هم فکر کنم (160 دلار برسه دستم میشه همون 200-250)

البته فکر کردم حالا که دارم از آمازون میگریم یه دفعه یه آمپم بگیرم چون من ندیدن تا حالا ایران آمپ کسی داشته باشه . پس لطفا یه آمپ جمع و جور که به clip بیاد هم معرفی کنید زیاد هم گرون نباشه چون بلاخره ممکنه گمرک هم بخوره .

راستی کسی میدونه این سایت ها چند روزه تحویل میدند کالا رو ؟ خودشون میگن 10-20 اما خوب اعتمادی نیست . کسی خرید کرده از این روش ؟

راستی مدلی مثل ie 7 از xb500 خودم صداش بهتره دیگه ؟ اگر بهتر نیست که کلا بیخیال :دی

ممنون پیشاپیش از راهنماییتون . راستی این نمایندگی سنهایزر هم زنگ زدم گفت سری ie نداریم :(( . البته خوب الان نیازی نیست دیگه حتما سنهایزر باشه . هرچی که بهتر باشه میگیرم

ویرایش :

اااااااااااا یادم رفته بود که الان نزدیک عیده !!!!!!!! پس بودجم میره بالا ! :دی :دی :دی

اقا شما پست قبلی رو که میخونید هم برای 160-170 دلار یه چند تا پیشنهاد بدید هم برای رنج قیمتی ie 8 یعنی حدود 300 دلار .

بازم ممنون .

F_1984
27-02-2011, 19:26
سلام دوستان .

من الان headphone ای که استفاده میکنم sony mdr -xb500 هست که یه مدل 40 اهمیه و من 80 تومن از پایتخت تهیه کردمش . هرجی گشتم سنهایزر یا shure نبود .

من player ام sansa clip plus هست و این هدست غول آسا (از لحاظ سایز) بهش نمیاد و تو خیابون حس خوبی ندارم وقتی این تو گوشمه ! مخصوصا اینکه خودم هم خیلی ریزه میزه ام :دی

حالا میخوام یه ست کوچولو بخرم که به clip بیاد ! و توجه کسی هم جلب نشه . ماکزیمم هزینم 250 هست و قصد دارم ا این سایتهایی که از آمازون میارن ایران سفارش بدم . خودم نظرم رو ie 7 هست که برام حدود 200 در میاد تا از آلمان برسه دستم . شما تا 160 دلار گزینه های خوب رو بگید تا من رو اونها هم فکر کنم (160 دلار برسه دستم میشه همون 200-250)

البته فکر کردم حالا که دارم از آمازون میگریم یه دفعه یه آمپم بگیرم چون من ندیدن تا حالا ایران آمپ کسی داشته باشه . پس لطفا یه آمپ جمع و جور که به clip بیاد هم معرفی کنید زیاد هم گرون نباشه چون بلاخره ممکنه گمرک هم بخوره .

راستی کسی میدونه این سایت ها چند روزه تحویل میدند کالا رو ؟ خودشون میگن 10-20 اما خوب اعتمادی نیست . کسی خرید کرده از این روش ؟

راستی مدلی مثل ie 7 از xb500 خودم صداش بهتره دیگه ؟ اگر بهتر نیست که کلا بیخیال :دی

ممنون پیشاپیش از راهنماییتون . راستی این نمایندگی سنهایزر هم زنگ زدم گفت سری ie نداریم :(( . البته خوب الان نیازی نیست دیگه حتما سنهایزر باشه . هرچی که بهتر باشه میگیرم

ویرایش :

اااااااااااا یادم رفته بود که الان نزدیک عیده !!!!!!!! پس بودجم میره بالا ! :دی :دی :دی

اقا شما پست قبلی رو که میخونید هم برای 160-170 دلار یه چند تا پیشنهاد بدید هم برای رنج قیمتی ie 8 یعنی حدود 300 دلار .

بازم ممنون .

رفیق من فقط یه تجربه کوچیک در مورد خرید از آمازون وآوردن...... بگم واون اینکه این کار نکن حالا چرا ؟ چون من همین برنامه رو سر خرید یه سانسا کلیپ پلاس داشتم که بعد از دو ماه وکلی اعصاب خوردی و حدودا 15 تومن گرونتر به دستم رسید درصورتیکه بعدا پایتخت آورد ودیگه اینکه به شخصه فکر نکنم یه کلیپ همچین ارزشی داشته باشه (نظر شخصی )
تا 140-130 از کارهای akg خیلی بهتره تازه با قیمت های جهانی هم خیلی فاصله نداره وگارانتی هم داره اگه اشتباه نکنم جناب peaceful1 تجربه یه k330 داشتن که می تونن کمک کنند

mehrdad_ati
27-02-2011, 21:43
عزیز من خودم clip plus دارم . من بندرعباس هستم و حالا حالا ها قصد ندارم بیان تهران . قصدم فقط خرید headphone و amp هست که دنبال بهترین گزینه ها هستم تا قیمت 250 دلار . چه تو ایران باشه چه نباشه ! فقط میخوام تا این رنج بهترین باشه . اگر بود و دسترسی بهش داشتم که می گیرم اگرم نداشتم خوب میگم از اونور بیارن دیگه . چاره ی دیگه ای که نیست .

من iem میخوام . مگه akg مدل iem مطرح هم داره ؟

mehrdad_joon
28-02-2011, 01:58
سلام دوستان .

ویرایش :

بازم ممنون .

عزیز من خودم clip plus دارم . من بندرعباس هستم و حالا حالا ها قصد ندارم بیان تهران . قصدم فقط خرید headphone و amp هست که دنبال بهترین گزینه ها هستم تا قیمت 250 دلار . چه تو ایران باشه چه نباشه ! فقط میخوام تا این رنج بهترین باشه . اگر بود و دسترسی بهش داشتم که می گیرم اگرم نداشتم خوب میگم از اونور بیارن دیگه . چاره ی دیگه ای که نیست .

من iem میخوام . مگه akg مدل iem مطرح هم داره ؟

عزیز چند صفحه ی قبل رو بخون....در مورد رنج قیمتیه ie8 نوشتم.

هدفونه UE Fi Eb و UE Fi 10 گزینه های مناسبی هستن تو رنج قیمتیه بین 100-200 ...

سونی Ex500 هم مورد مناسبی هست.

اینایی که بهت گفتمو جوابه خودشونو پس دادن..

بستگی هم داره چه نوع موسیقیی گوش میدی و مد نظرت چیه...

نظر بقیه ی اساتیدم بپرس

موفق باش.

mehrdad_ati
28-02-2011, 06:33
بیشتر موسقی های سبک گوش میدم مثل :

trance - pop - rap به ندرت پیش میاد برم سراغ سبکهای مثل hard metal و کلا موسیقی الکترونیک سنگین خیلی کم گوش میدم .

خوب این گزینه هایی که شما فرمودید و خودتون به ie8 ترجیح میدید ؟

m64m64
28-02-2011, 08:46
دوستان ارزون ترین مدل over ear از برند beats by dre که توی تهران موجوده چنده وچیه؟. ممنون

mehrdad_joon
28-02-2011, 13:39
دوستان ارزون ترین مدل over ear از برند beats by dre که توی تهران موجوده چنده وچیه؟. ممنون

به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه چون بیشتره پولشو برا اسمش میدی و اصلا پوله کیفیتشو نمیدی....
همیشه یه پلی بین احساساتت با مغزت بزن....

مگه نمیخوای مئوزیک leave that Boy Alohne رو با کیفیت گوش بدی؟
اینطور eminem هم راضی نمیشه پولتو بندازی دوور :27::21:

trance - pop - rap به ندرت پیش میاد برم سراغ سبکهای مثل hard metal و کلا موسیقی الکترونیک سنگین خیلی کم گوش میدم .

عزیز سبکهت با هم نمیخونن!!

برا rap یه باس مطلوب مد نظره ولی pop بیشتر کیفیت و احساسی رو که بهت میده!

ie8 باس خوبی داره ولی عالی نیست!

امیدوارم توضیحاتمو تو صفحه های قبل خونده باشی.... :46:

در کل بهت sony Ex700 رو پیشنهاد میکنم..

fnatic
28-02-2011, 15:25
دوستان سلام من يه هدست خوب واسه بازی ميخوام فقط هم کانتر بازی ميکنم اگه لطف کنين کمک کنين ممنون ميشم
تا 20 يا 25 تومان ميخوام
اگه sony باشه که بهتر تو بازی صدا خوب بده :D
ممنون :Xx

a.z.p.z
28-02-2011, 15:43

مدل solo هست دوست من قیمت دقیق ندارم ولی کمتر از 150 تومن نیست ...
solo HD هم هست که هر دوشون تو پایتخت هست .. .
در مورد اینکه هم چرا قیمت هدفون های این برند تو ماه گذشته بالا رفته به این دلیل هست که جنس و کیفیت ساخت بدنه بهتر شده و مقاوم تر شده برای مثال همین solo HD ...

این مدل به نظرم واقعا خوبه :

EX300 از سونی یک earphone که in ear هست .. .
در ضمن تو ترنس و رپ 2 عامل base واقعا مهم هستند که خوب این ایرفون base واقعا عالی دار + تفکیک پذیری خوب
ترنس که یکی از زیر شاخه های EDM هست - در مورد سبک پاپ هم نمیدونم شما معمولا چه زیر شاخه ای از اون
رو گوش میدید وگرنه مدل دیگه ای رو بهتون پیشنهاد میکردم ! ...

به طور کلی این ایرفون برای سبک EDM و اکثر زیر شاخه هاش واقعا خوب هست ...

S L R
28-02-2011, 18:55
سلام دوستان
تا سقف این 2 قیمتی که میدم بهترین earphoneکه in ear باشه چیه(از همه لحاظ)
اول تا قیمت 50 هزار تومن
دوم هم تا 100 هزار تومن
(اگر مهمه باید بگم که سبک راک و متال بیشتر گوش داده میشه)
ممنون:11:

JayR
28-02-2011, 22:14
مدل solo هست دوست من قیمت دقیق ندارم ولی کمتر از 150 تومن نیست ...
solo HD هم هست که هر دوشون تو پایتخت هست .. .
در مورد اینکه هم چرا قیمت هدفون های این برند تو ماه گذشته بالا رفته به این دلیل هست که جنس و کیفیت ساخت بدنه بهتر شده و مقاوم تر شده برای مثال همین solo HD ...

سلام دوست گرامی
مدل solo قیمتش نباید کمتر از 200 هزار تومن باشه اگه بود به اصل بودنش شک کنید چون به احتمال زیاد fake هست. من از مدل solo hd استفاده میکردم اما ازم دزدیدنش!
اون دوستمون بهتره بیشتر هزینه کنه و مدل solo hd رو بخره چون تو این مدل صدا نسبت به مدل سولو اصلاح شده مخصوصا تا حدود زیادی بیس دیگه muddy صدا نمیده.

دوست خوبم a.z.p.z لطف میکنید یه منبع از این صحبتتون بفرمایید چون من نه متوجه افزایش قیمت و نه تغییر در جنس و کیفیت این محصولات در جایی شدم!

راستی گفتید پایتخت... یه فروشگاه هست که مدل های fake این برند یعنی Monster Beats By Dr Dre رو میفروشه... در مورد این ادعام هم باید بگم که تحقیق کردم تو اینترنت در مورد تفاوت مدل اصل با fake چند تا از مدل هاش و بعد رفتم تو اون یکی از فروشگاه های پایتخت که هدفون های beats رو میفروخت و متوجه شدم که fake میفروشن مثلا یکی از تفاوت ها این هست که عکس Dr Dre در بقل جعبه هدفون solo یا solo hd یا حتی studio در مدل اصل کاملا واضح و روشن هست ولی در مورد مدل fake اون عکس تیره تر هستش و با کنتراست پایین!
دوستان بهتره مواظب باشین چون جلوی چشم من مدل solo hd رو 300 تومن تو پاچه یه بنده خدایی کرد فروشنده!

mehrdad_ati
28-02-2011, 23:16
با تشکر از نظر دوستان خوب این ex 700 رو به ie8 ترجیح میدید ؟ قیمتش چقدره ؟ ایران گیر میاد یا باید بگم بیارن ؟ اگه گیر میاد کجا گیر میاد ؟ در مورد اون ex300 چی ؟

mehrdad_joon
01-03-2011, 00:06
با تشکر از نظر دوستان خوب این ex 700 رو به ie8 ترجیح میدید ؟ قیمتش چقدره ؟ ایران گیر میاد یا باید بگم بیارن ؟ اگه گیر میاد کجا گیر میاد ؟ در مورد اون ex300 چی ؟

بستگی داره چقدر میخوای خرج کنی..
ex300 با ex700 تفاوت قیمتش طرفای 200 تومنه!

من دارم ie8 رو میخرم...
میخوای کمی صبر من بخرم،اگه راضی بودم توهم بخر!!! :10:

a.z.p.z
01-03-2011, 10:44
راستی گفتید پایتخت... یه فروشگاه هست که مدل های fake این برند یعنی Monster Beats By Dr Dre رو میفروشه... در مورد این ادعام هم باید بگم که تحقیق کردم تو اینترنت در مورد تفاوت مدل اصل با fake چند تا از مدل هاش و بعد رفتم تو اون یکی از فروشگاه های پایتخت که هدفون های beats رو میفروخت و متوجه شدم که fake میفروشن مثلا یکی از تفاوت ها این هست که عکس Dr Dre در بقل جعبه هدفون solo یا solo hd یا حتی studio در مدل اصل کاملا واضح و روشن هست ولی در مورد مدل fake اون عکس تیره تر هستش و با کنتراست پایین!
دوستان بهتره مواظب باشین چون جلوی چشم من مدل solo hd رو 300 تومن تو پاچه یه بنده خدایی کرد فروشنده!

بله خوب شد به مدل fake اشاره کردید همینطور هست ...
البته من خودم دقیقا اسم فروشگاه رو نمیدونم ولی تو پایتخت هست و مدل هارو برای تست گذاشته و میشه باهاش
تست کرد و همون مغازه به گفته ی یکی یکسری از مدل های Fake که قیمت ارزون تری هم نسبت به مدل اصلی داشته رو میگفته این ها مخصوص اسیا هستن(ورژن اسیایی) و به همین دلیل ارزون تره که خوب
همچین چیزی وجود نداره !

*** در کل پیشنهاد میکنم اگه از این برند میخواید خرید کنید از ایران این کارو نکنید !
* در مورد قیمت اگه شما پیگیر قیمت هدفون های این برند بوده باشید خواهید دید که حدود چند ماه پیش قیمت ها
دوباره رفت بالا و بعد معلوم شد برای solo HD جنس بدنه مقاوم تر شده چون قبلا همچین چیزی تو اطلاعات نبود
و یک فیلم هم تو قسمت اطلاعات این هدفون تو خود سایت beat by dre اضافه شده که طرف میاد هدفون رو کلی میپیچونه و در مورد جنس و مقاومتش حرف میزنه ...
قیمتش قبلا تو سایت به 189 دلارم رسیده بود ولی باز شده 229$ برای solo HD ..
البته اگه به سایت هایی مثل امازون یه نگاه کنی میبینی همون قیمت قبلی با کمی تخفیف هست که اون ها
در اصل ورژن قدیمی solo HD هست ...

به این قسمت از اطلاعات هم توجه کن :

New Super-durable Headband
Now constructed of super-durable and flexible material to virtually eliminate cracking and breaking

این هم فیلم مربوط به این داستان :

* در اخر اگه کسی میخواد این مبلغ رو برای این هدفون ها استفاده بکنه با همین پول میتونه مدل های خیلی بهتر
و خیلی حرفه ای تری رو از برند های حرفه ای تر و بهتر تهیه بکنه !

afshin b
01-03-2011, 11:40
سلام دوستان
من میخوام ی هدفن برای فیلم دیدن و بازی کردن و البته آهنگ گوش دادن برای لپتاپم بگیرم.
نمیدونم از این بزرگا بگیرم یا کوچیک!؟ چقدر باید خرج کنم!؟
درکل من نمیخوام مثل بعضی از دوستان که 150 یا 200:18: بابتش پول میدن، خرج کنم:31:

a.z.p.z
01-03-2011, 13:55
سلام دوستان
من میخوام ی هدفن برای فیلم دیدن و بازی کردن و البته آهنگ گوش دادن برای لپتاپم بگیرم.
نمیدونم از این بزرگا بگیرم یا کوچیک!؟ چقدر باید خرج کنم!؟
درکل من نمیخوام مثل بعضی از دوستان که 150 یا 200:18: بابتش پول میدن، خرج کنم:31:

یه مقدار بیشتر اطلاعات بدید ممنون میشم نیازتون همین ها هست دیگه چه انتظاراتی دارید تا چقدر میتونید پول بدید؟
اگه حداکثر تا این بودجه میخواید خرج کنید باید بگم تمرکزتون رو باید روی برند های سونی و کریتیو بذارید ...
و توصیه میکنم با توجه به نیازی که داری circumaural یا supra-aural بگیر !

JayR
01-03-2011, 17:51
بله خوب شد به مدل fake اشاره کردید همینطور هست ...
....

*** در کل پیشنهاد میکنم اگه از این برند میخواید خرید کنید از ایران این کارو نکنید !
* در مورد قیمت اگه شما پیگیر قیمت هدفون های این برند بوده باشید خواهید دید که حدود چند ماه پیش قیمت ها
دوباره رفت بالا و بعد معلوم شد برای solo HD جنس بدنه مقاوم تر شده چون قبلا همچین چیزی تو اطلاعات نبود
و یک فیلم هم تو قسمت اطلاعات این هدفون تو خود سایت beat by dre اضافه شده که طرف میاد هدفون رو کلی میپیچونه و در مورد جنس و مقاومتش حرف میزنه ...
....
...

ممنونم از لطفت... من از موقعی که خریدم هدفونمو دیگه پیگیر قیمت ها نبودم ولی متوجه اون ویدیو تو سایت اصلی نشده بودم.
من هم پیشنهادم همین هست که هدفون های beats by dr dre فقط از نمایندگی ها و فروشگاه های معرفی شده خود monster خریداری بشه و ریسک خرید از ایران رو نکنید.

* در اخر اگه کسی میخواد این مبلغ رو برای این هدفون ها استفاده بکنه با همین پول میتونه مدل های خیلی بهتر
و خیلی حرفه ای تری رو از برند های حرفه ای تر و بهتر تهیه بکنه ! آین نظر شماست و اگر هم بعنوان توصیه هست بهتره با دلیل علمی باشه... البته من مایل به بحث در این مورد نیستم چون بحث هایی که شده تو این فروم رو خوندم و متوجه شدم که کاملا بیهوده بوده بحث ها و همگی نظر های شخصی کاربران بوده.
کمپانی Monster هم کمپانی نیست که با این حرف ها بخواد اعتبار محصولاتش رو ببره زیر سوال...
من تو استودیو تجاری که کار میکنم و همینطور استودیو خونگی خودم از کابل ها و پاور کاندیشنر Monster استفاده میکنم که از اعتبار خاصی میون محصولات استودیویی برخوردارن و عالی هستند فقط کافیه یه مقدار در مورد محصولات Monster تحقیق کنید.

a.z.p.z
01-03-2011, 18:27
من هرگز نگفتم Monster برند خوبی نیست ! ...
به قول خودتون این برند که فقط این هدفون رو که با همکاری دکتر هست درست نکرده ...
در مورد کابل های این برند بنده هم از us سال پیش سفارش داده بودم واقعا راضی هستم.
* در مورد هدفون های دکتر نسبت به برند های akg و سن هایزر و ... چون اون برند ها از نظر هدفون تنوع بیشتری دارند و هدفون های سطح بالاتری نسبت به beats studio دارن با توجه به قیمتشون برای همین گفتم و این نظر شخصی من نیست ...

* در اخر باز هم بگم من در مورد این کمپانی حرف نزدم منظور من هدفون های beats studio و مدل pro و سری solo بود همین!

JayR
01-03-2011, 18:48
من هرگز نگفتم Monster برند خوبی نیست ! ... من گفتم شما اینو گفتید؟ من گفتم هدفونی که شما در موردش صحبت میکنید و این نظرتونه تکرار میکنم نظرتونه، ساخت Monster هست.

در مورد هدفون های دکتر نسبت به برند های akg و سن هایزر و ... چون اون برند ها از نظر هدفون تنوع بیشتری دارند و هدفون های سطح بالاتری نسبت به beats studio دارن با توجه به قیمتشون برای همین گفتم و این نظر شخصی من نیست ... واقعا متوجه نمیشم! الان تنوع بیشتر در محصولات از نظر علمی و عقلی دلیل قانع کننده ای تو برتری محصولات سازنده حساب میشه؟! از این جملتون نه من دلیل قانع کننده ای میبینم و نه دلیل علمی تو برتری اون برند ها... شما که دوست ندارید نظر کلی بدین در مورد Monster و فقط در مورد هدفون های Beats نظر میدین چطور الان برند رو با مدل مقایسه میکنید؟
این مقایسه اصلا درست نیست که برند رو با مدل مقایسه کنید...مثل برند akg با مدلی از برند Beats. بهتره مدل رو با مدل مقایسه کنید.
عرض کردم خدمتتون واقعا نیازی به ایجاد این بحث نیست چون از نظر علمی دنبال نمیشه و فقط نظر کابرها داده میشه.

fabio montari
01-03-2011, 19:56
[JayRL] اصلا در این شک نکن که هدفون های dr.dre در مقابل sony .akg .senn .shur .uear ..... هیچ حرفی برای گفتن نداره فقط جنبه تزیینی داره همین من خودم به شخصه مدل استدیو اصلشو که 350 تومن بود رو با با sony xb500 مقایسه کردم کلا در برابر سونی اشغال بود واقا میگم اشغال بود و مدل تور هم که با ep650 باید مقایسه شه نه برند های گنده این درباره هدفون هاش ولی اطلاعاتی در مورد بقیه محصولات مانستر ندارم
good luck

JayR
01-03-2011, 20:25
این چه نوع بحث کردنه دوست عزیز؟ بخاطر همین نظرات هست که ترجیح میدم اصلا وارد بحث تو این انجمن نشم! اتفاقا شما از کسانی بودی که تو همون بحث هایی که در مورد هدفون های Monster شده نظر شخصی تون رو ابراز میکردین و از بحث علمی و منطقی خارج میشدی!
شما هم موفق باشی :13:

peaceful1
01-03-2011, 21:16
[JayRL] اصلا در این شک نکن که هدفون های dr.dre در مقابل sony .akg .senn .shur .uear ..... هیچ حرفی برای گفتن نداره فقط جنبه تزیینی داره همین من خودم به شخصه مدل استدیو اصلشو که 350 تومن بود رو با با sony xb500 مقایسه کردم کلا در برابر سونی اشغال بود واقا میگم اشغال بود و مدل تور هم که با ep650 باید مقایسه شه نه برند های گنده این درباره هدفون هاش ولی اطلاعاتی در مورد بقیه محصولات مانستر ندارم
good luck

Skullcandy رو هم به این لیست اضافه کن.

fabio montari
01-03-2011, 23:03
این چه نوع بحث کردنه دوست عزیز؟ بخاطر همین نظرات هست که ترجیح میدم اصلا وارد بحث تو این انجمن نشم! اتفاقا شما از کسانی بودی که تو همون بحث هایی که در مورد هدفون های Monster شده نظر شخصی تون رو ابراز میکردین و از بحث علمی و منطقی خارج میشدی!
شما هم موفق باشی :13:
lol علمی باشه بیا علمی بحث کنیم چندتا لینک بهت بدم از سایت های حرفه ای که واضح گفتن مانستر هدفون ها به درد نمیخوره بله درسته چون قدرته بحث مردن نداری نمیتونی بحث کنی چون شما اصلا نمیدونی کیفیت صدا یعنی چی یه dr.dre شنیدی و بسم الله کلا اصلا تا حالا چند ملد ایفون هدفون تست کردی تعریف از کیفیت صدا چیه که میگی این هدفون های بیتس خوبن
good luck

---------- Post added at 11:03 PM ---------- Previous post was at 11:01 PM ----------

Skullcandy رو هم به این لیست اضافه کن.
دقیقا خودم یه مدله fmj گرفتم اشغال بود نسبت به قیمتش و فروختمش زود

JayR
01-03-2011, 23:46
انجمن p30world باید به کاربرهایی مثل شما افتخار کنه... واقعا برات متاسفم... باشه من قدرت بحث کردن ندارم... اگر هم دارم دلیلی نمیبینم بحث بچه گانه ای با شما داشته باشم.. دوست من همیشه اول طرفت رو بشناس بعد بخودت اجازه بده که این چرت و پرت ها رو بنویسی.
شما هم موفق باشی

afshin b
02-03-2011, 11:21
یه مقدار بیشتر اطلاعات بدید ممنون میشم نیازتون همین ها هست دیگه چه انتظاراتی دارید تا چقدر میتونید پول بدید؟
اگه حداکثر تا این بودجه میخواید خرج کنید باید بگم تمرکزتون رو باید روی برند های سونی و کریتیو بذارید ...
و توصیه میکنم با توجه به نیازی که داری circumaural یا supra-aural بگیر !
من هیچگونه اطلاعاتی از هدفن ندارم.
فکر کنم تا حدود 30 تومن باشه خوبه.
کاربرد رو هم گفتم دیگه، درباره آهنگ هم بگم که اصلا متال و هوی متال و.. گوش نمیدم.

fabio montari
02-03-2011, 17:07
انجمن p30world باید به کاربرهایی مثل شما افتخار کنه... واقعا برات متاسفم... باشه من قدرت بحث کردن ندارم... اگر هم دارم دلیلی نمیبینم بحث بچه گانه ای با شما داشته باشم.. دوست من همیشه اول طرفت رو بشناس بعد بخودت اجازه بده که این چرت و پرت ها رو بنویسی.
شما هم موفق باشی
چرا ناراحت میشی بیا علمی بحث کن مدرک بیار و ...
و درباره چیزی که ازش اطلاع نداری بحث نکن و طرفداریه الکیم نکن تا بعدش .....

blah blah blah

عبودی
02-03-2011, 18:50
بچه ها من از westone4 و shure se535 خوشم اومده،میخواستم ببینم کسی بهتر از اینا رو میشناسه؟و از کجا میتونم اونا رو تهیه کنم؟
ممنونم راهنمایی کنید.:8:

mehrdad_joon
03-03-2011, 03:45
بابا چه خبره....
آقا تووو....با توام...نزن!!!!

بچه ها من از westone4 و shure se535 خوشم اومده،میخواستم ببینم کسی بهتر از اینا رو میشناسه؟و از کجا میتونم اونا رو تهیه کنم؟
ممنونم راهنمایی کنید.:8:

سلام دوست عزیز،

shure se535 یکی از بهترین هدفون Noise isolatinG هستش (به نقل از Cnet ) که کیفیته بسیار مطلوبی هم ارائه میده...
فقط چندتا ایراد داره،
به سختی توی گوش میرن( باید خوبه خوب کیپ شن)|
باید حتما از دوره گوش ردش کنی...
نمایندگی توی ایران نداره

peaceful1
03-03-2011, 18:22
سلام دوست عزیز،

shure se535 یکی از بهترین هدفون Noise isolatinG هستش (به نقل از Cnet ) که کیفیته بسیار مطلوبی هم ارائه میده...
فقط چندتا ایراد داره،
به سختی توی گوش میرن( باید خوبه خوب کیپ شن)|
باید حتما از دوره گوش ردش کنی...
نمایندگی توی ایران نداره

من که نداشتم ولی اونطور که قبلا خونده بودم به نظر میرسید shure se530 سخت تو گوش میرفت مدل جدیدترش فکر نکنم همچین مشکلی داشته باشه
از پشت گوش رد شدن یه چیز اختیاریه اگه اون طوری رد کنی چفت گوش میشه (خیلی بهتره) ولی اگه معمولی هم استفاده بشه فکر نکنم مشکلی باشه.

S L R
04-03-2011, 14:35
سلام دوستان
تا سقف این 2 قیمتی که میدم بهترین earphoneکه in ear باشه چیه(از همه لحاظ)
اول تا قیمت 50 هزار تومن
دوم هم تا 100 هزار تومن
(اگر مهمه باید بگم که سبک راک و متال بیشتر گوش داده میشه)
ممنون
کسی جواب مارو نمیده!؟!

mehrdad_ati
04-03-2011, 23:11
این فیلیپس ها تو این رنج خیلی خوبن اما باس زیادی تولید نمیکنند .

راستی مهرداد جان شما ie8 گرفتی آخر ؟ من منتظرما .

عبودی
05-03-2011, 11:41
mehrdad_joon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان،خوب westone 4 چهطوره؟
میگند بیسش از shure se535 بیشتره؟

mehrdad_joon
05-03-2011, 15:28
این فیلیپس ها تو این رنج خیلی خوبن اما باس زیادی تولید نمیکنند .

راستی مهرداد جان شما ie8 گرفتی آخر ؟ من منتظرما .

سلام عزیز
پریشب توی فروم hi-fi میچرخیدم برای مقایسه ی ie8 و shure535 ...
داشتم به مرز جنون میرسیدم..
هرکی یه چیز میگفت...
بعد از 11 ساعت خوندنو چشم کوری و فکر کردن ....
بازم نمیتونم با اطمینان بگم، هر کدوم به نحوی به اون یکی برتری داشت.
ولی در کل به نظرم ie8 بهتر اومد..
اومد و ماهم اومدیم و امروز سفارشش دادیم،
اگر خدا خواست دستمون رسید حتما بعد از 24 h یه review میزارم .. :3:
موفق باشید.

mehrdad_ati
05-03-2011, 16:01
میگم میشه برام پیام بفرستی از کجا سفارش دادی ؟ ضروریه . داخل یا خارج ؟ چند در اومد ؟ برام پیام بفرست . ممنون .

mehrdad_joon
05-03-2011, 16:03
mehrdad_joon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان،خوب westone 4 چهطوره؟
میگند بیسش از shure se535 بیشتره؟

سلام
کیفیت صداهاشون تقریبا شبیه همن
westone 4 فکر کنم تازه release شده
westone 4 رنج فرکانسی بیشتری نسیت به shure داره...
اگرم باس میخوای شک نکن و برو سراغ IE8 ..(حالا واقعا چرا؟! اگه خواستی بگیری بهت میگم...حوصله ندارم الکی بنویسم)
من بین این دو...
بازم نمیشه گفت...هر کدوم یه مزیتهایی داره..
wesTone 4 هم تازه اومده و هنوز جوابه خودشو پس نداده..
باید یه ماهی صبر کنی که customer هاش بیشتر بشه و بتونیم از نظرشون استفاده کنیم،که این حداقل یه ماه وقت میبره...
به هیچ وجه نمیشه از روی سخت افزاری مورد بررسی قرار داد هدفون هارو...

موفق باشی

kahat
06-03-2011, 00:46
سلام؛ اساتید میشه درباره خرید یه هدست منو راهنمایی بکنن؟
مشخصات مورد نیاز: گوش رو خسته نکنه، عمر قابل قبول(اگه تجربه اش رو دارید بگید چقدر واستون کار کرده ممنون میشم)، نویز گیر، خوب روی گوش رو بپوشونه، باعث عرق کردن گوش و سر و اینا نشه، در صورت امکان خروجیش 5.1 یا 7.1 باشه؛ قیمت هم ماکزیمم 30 تومن:20:
البته a4tech hu-510 به نظرم خوب اومد اما دو نفر از اعضا تو همین سایت تجربه اش رو داشتن و میگفتن زود خراب میشه و سر رو داغ می کنه و اینکه موقع کار صداش رو بقیه هم می شنون!!
ممنون میشم؛ منتظرم

mehrdad_joon
06-03-2011, 01:47
میگم میشه برام پیام بفرستی از کجا سفارش دادی ؟ ضروریه . داخل یا خارج ؟ چند در اومد ؟ برام پیام بفرست . ممنون .

احساس میکنم بررسی iE8 ضروریه...

خوب،از اونجایی که میدونید sennheiser شرکت آلمانی بوده که در سال 1945 تاسیس شده و محصولاتش مختص هدفون نیست و میکروفون ،آمپلی . اسپیکر هم تولید میکنه..
قیمت هدفون های این شرکت ارزون نیستن و معمولا جزء هدفون های حرفه ای محسوب میشن.
موضوع بحث در مورد آخرین هدفون (بهتر بگم،ear-phone ) سنهایزر زیرشاخه ی IEM هست..
و اون چیزی نیست جز IE8

این هدفون بسیار راحت بوده و بر خلاف هدفون هایی همچون Ultimate Ears Triple.fi 10 PRO از گذاشتن مدام آن احساس خستگی نمیکنید.
مخصوص mp3 پلیرها و ipod و موبایل تعبیه شده و نیازی به آمپلی نداره(برخلاف shure 535) ..
صدای wide و warm ای داره که احساس لذت میکنید از موسیقی...
امکاناتی که همراهش به شما داده میشه حیرت آوره....خود جعبه ی خرید، کیسه..:18:
برای اینکه متوجه بشید به عکسهای زیر توجه کنید...

فکر کنم متوجه شده باشید..
اینم یه سری اطلاعات فنی هستش از IE8

Frequency response 1.2 m, symmetrical
impedance 16 Ω
Weight 5 g
Ear coupLing intraaural
connector 3.5 mm, angled
sound pressure level 125 dB
THD (total harmonic distortion) < 0.1%
trancducer principle dynamic

از مشکلات این هدفون میشه به خوب کیپ نشدن در بعضی موارد(که میشه با انتخاب یه foam مناسب مشکل رو برطرف کرد) و به عقیده ی بعضی ها ظاهرش(به نظر خودم خیلی هم شیکه!!! :5:)
متاسفانه تقلبی این هدفون تو بازار زیاد شده تا جایی که سایت ebay تقلبیش رو تحویل مردم میده..
تفاوت اصل با تقلبیش بسیار زیاده از لحاظ کیفیت..

نیاز دیدم فرق اصل با تقلبیش رو بزارم،مراقب باشید..

همونطور که میبینید اصلی در سمته راست قرار داره ..
تقلبیش نسبت به اصلش روشنتره و رنگ خاکستریی داره نه متالیک.

همونطور که میبینید این جعبه ی تقلبیش هست و علامت S تقریبا خطوط رو لمس میکنه و از اون کاملا جدا نیست..

اینم یه اختلافه مشهوده...سمت راست تقلبی/چپ اصل

میبینیم که درون سیم قبل از اتصال به هدفون،قسمتی قرمز رنگ وحود داره که در نوع تقلبی وجود نداره!
علامت " R " در تقلبیش به صورت راست اومده در حالی که تقلبیش کجی رو بهمراه داره..

موارد بالا در این عکس هم صدق میکنه.. سمت راست تقلبی/چپ اصلی

علامته S هم که تفاوتش معلومه،تقلبیش علامت S تقریبا بهم برخورد کرده...

لازم به ذکر هست برای دوستان عزیز و باس دوست...
این پیچی که روی هدفون مشاهده میکنید پیچ نیست!!
این تنظیم مقدار باس خروجیه که بسیار کاربرد داره و این هدفونو با بقیه ی موارد مشابه متمایز میکنه
البته این پیچ در نوع تقلبی کمی فرو رفتگی بیشتری داره...

و اینم از آخرین عکس...راست تقلبی/چپ اصل
تفاوت واضحه ولی بازم...
در نوع اصل علامت s با خطوط دورش فاصله داره و مثل تقلبیش به خطوط تقریبا چسبیده نیست..
کمرنگ بودن مدل تقلبی یکی دیگه از تفاوتهاشونه...

این هدفون در سال 2008 یکی از بهترین هدفون های Cnet.com شناخته شده و در sPottv Hot buy هم جز top لیست بوده...

دوستا بزارن این هدفون چند روز دیگه دستم بیاد،اگه از اصل بودنش مطمئن شدم با یک review خوشگل شخصی میام خدمتتون و هرکی خواست pm شخصی بده برای آدرسه فروشنده...

کپی اما با ذکر منبع!!!:27:

موفق باشید.

ما از نسل کوروش کبیر و ایرانی هستیم،برتر بودن حق ماست.. :40: (رگ ایرانی بودنم گرفت!) :10:

عبودی
06-03-2011, 11:14
مهرداد جون،
اخر IE8 رو پسند کردی؟!خیلی خوبه.
می تونی بگی چه جوره؟
اگه از SHUR SE535 بهتره ،خوب ما هم بخریم.
(تازه من حتما میخرم،اگه بتونی بیشتر منو راهنمایی کنی ممنونت میشم)

Lmfao
06-03-2011, 11:43
سلام به همه
خيلي خوشحالم كه تو اين انجمن عضو شدم

اول از همه ميخواستم با كمك دوستان ببينيم چه برندهايي از هدفون تو بازار اينجا موجود هست...
ممنون از همكاريتون
من شروع ميكنم...
Sennheiser
AKG
Beyerdynamic
Beats By Dr Dre
Sony
Philips
Audio Technica
Creative
.
.
.

برند ديگه اي بنظرم نميرسه... اگه ميدونيد لطفا بگيد.

zelda64
06-03-2011, 12:21
قصد خرید هدفون حداکثر تا 80 هزار تومان دارم.

پس از تحقیقات در اینترنت مدل‌های زیر را یافتم.

دوستان حرفه‌ای کدام را پیشنهاد می‌کنند.

وضوح صدا و ماندگاری و عمر اجزاء هدفون برایم خیلی مهم هستند.

AKG K99

AKG K77
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] EZ5Cs2Q6oyqkwNCxxAS-RxorkEsBuE355P3dboi5d1_1CImw1/AKG-K77.jpg

AKG K44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ZtQDdiAiJ9qB/AKG-K44.jpg

Philips SHP8900

Philips SHP8500
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A4r4Hv0oLYqI6T5Lvvck-/ph-8500.jpg

mehrdad_ati
06-03-2011, 12:23
این کیسش منو کشته :دی

راستی یه سوال ؟ من یه هدفون سونی مدل xb500 دارم که توی مشخصاتش نوشته حد اکثر 1500 میلی وات ورودی میگیره ! اما من d2 تا آخر میکنم صداشو بدنش شروع به لرزیدن میکنه ! :دی تازه d2 خروجیش 70 میل بیشتر نیست ! خوب حالا 70 میل کجا 1.5 وات کجا !!!!!!!! سر کاریه به نظرتون ؟

saxp
06-03-2011, 13:50
چون ممکنه خیلیها بخوان بدونن فرق بین ie8 و se535 چیه به زبان ریاضی در زیر توضیح دادم که دیگه مجبور نشید برای مقایسشون هزارتا ریویو انگلیسی بخونید

برتریهای shure se535 نسبت به ie8

mid = ie8 < SE535
isolation = ie8 < SE535
clarity = ie8 < SE535

برتریهای ie8 نسبت به shure se535

treble = ie8 > SE535
bass = ie8 > SE535
price = ie8 > SE535
بعنوان نتیجه گیری هم میتونم بگم ie8 برای موسیقی در سبک ترنس و جاز مناسبه
البته ie8 یک رقیب از برند پانوسونیک داره که در بسیاری از موارد سرتر از ie8 هست
se535 هم برای موسیقی های که vocal نقش داره خیلی مناسبه

در مورد W4 هم نظر کاربرانی که w4 داشتن رو نگاه کردم تنها مشکلش قیمتش هست w4 دو درایو برای بیس داره در نتیجه بیس رو هم بخوبی تفکیک میکنه میشه گفت برای کسی که بخواد ترکیبی از بین دو ایرفون IE8 و SE535 داشته باشه گزینه مناسبیه البته بنظر خود من 100% خرید westone 4 بهتره

kiuna
06-03-2011, 23:50
من می خوام یه هدفون خوب بگیرم اگه از این مدلهایی که پشت گردن یا روی سر قرار بگیره باشه بهتره
اما برام مهمه که سنگین نباشه چون مدلهای معمولی بعد از یه مدت احساس سنگینی میکنم
کیفیت صدای خوبی داشته باشه حتی اگه بلند خوای گوش بدی ! اگه بیسیم باشه هم خوبه
چی پیشنهاد میشه ؟

mehrdad_joon
07-03-2011, 00:57
مهرداد جون،
اخر IE8 رو پسند کردی؟!خیلی خوبه.
می تونی بگی چه جوره؟
اگه از SHUR SE535 بهتره ،خوب ما هم بخریم.
(تازه من حتما میخرم،اگه بتونی بیشتر منو راهنمایی کنی ممنونت میشم)

خواهشن پستهای قبلی رو بخونید :42:
اگر پستهای قبلی رو خوندی بازم سوالی داشتی حتما مطرح کن جوابتو بدم... :10: (ولی واااای به حالت نخونده باشی..... :7:)

سلام به همه
خيلي خوشحالم كه تو اين انجمن عضو شدم

اول از همه ميخواستم با كمك دوستان ببينيم چه برندهايي از هدفون تو بازار اينجا موجود هست...
ممنون از همكاريتون
من شروع ميكنم...
Sennheiser
AKG
Beyerdynamic
Beats By Dr Dre
Sony
Philips
Audio Technica
Creative
.
.
.

برند ديگه اي بنظرم نميرسه... اگه ميدونيد لطفا بگيد.

عزیز خوش اومدی..

من شخصا beyerdynamic و audio technica رو جایی ندیدم..
ولی بقیه ی مدل ها توی ایران موجود هستن...
سونی و creaTive و aKg به نسبت بیشتر هستن..
موفق باشید.

چون ممکنه خیلیها بخوان بدونن فرق بین ie8 و se535 چیه به زبان ریاضی در زیر توضیح دادم که دیگه مجبور نشید برای مقایسشون هزارتا ریویو انگلیسی بخونید

برتریهای shure se535 نسبت به ie8

mid = ie8 < SE535
isolation = ie8 < SE535
clarity = ie8 < SE535

برتریهای ie8 نسبت به shure se535

treble = ie8 > SE535
bass = ie8 > SE535
price = ie8 > SE535
بعنوان نتیجه گیری هم میتونم بگم ie8 برای موسیقی در سبک ترنس و جاز مناسبه
البته ie8 یک رقیب از برند پانوسونیک داره که در بسیاری از موارد سرتر از ie8 هست
se535 هم برای موسیقی های که vocal نقش داره خیلی مناسبه

در مورد W4 هم نظر کاربرانی که w4 داشتن رو نگاه کردم تنها مشکلش قیمتش هست w4 دو درایو برای بیس داره در نتیجه بیس رو هم بخوبی تفکیک میکنه میشه گفت برای کسی که بخواد ترکیبی از بین دو ایرفون IE8 و SE535 داشته باشه گزینه مناسبیه البته بنظر خود من 100% خرید westone 4 بهتره

خواهشن پستهای قبلی رو بخونید :42::42::42:

ولی از مقایسه ی متاریاضیت خوشم اومد..

قبلانم گفتم،w4 اگر گیر بیاد چیره خوبیه و میشه با IE8 عوضش کرد حتی! اینو بهتره با ex1000 مقایسه بشه نه این!

ولی خوب 150 تومن گرونتره تقریبا و گیر اوردنش کاره حضرته سوسکه!

من می خوام یه هدفون خوب بگیرم اگه از این مدلهایی که پشت گردن یا روی سر قرار بگیره باشه بهتره
اما برام مهمه که سنگین نباشه چون مدلهای معمولی بعد از یه مدت احساس سنگینی میکنم
کیفیت صدای خوبی داشته باشه حتی اگه بلند خوای گوش بدی ! اگه بیسیم باشه هم خوبه
چی پیشنهاد میشه ؟

HD 800 !!!!

خوب عزیز رنج قیمتی رو بگو.....چقدر میزاری وسط؟!:33:

mehrdad_joon
07-03-2011, 01:09
این کیسش منو کشته :دی

شرمنده،
عکسا Up نشدن.....

حالا باید بگیری منظورمو...:7:

قصد خرید هدفون حداکثر تا 80 هزار تومان دارم.

پس از تحقیقات در اینترنت مدل‌های زیر را یافتم.

دوستان حرفه‌ای کدام را پیشنهاد می‌کنند.

وضوح صدا و ماندگاری و عمر اجزاء هدفون برایم خیلی مهم هستند.

AKG K99

AKG K77
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] EZ5Cs2Q6oyqkwNCxxAS-RxorkEsBuE355P3dboi5d1_1CImw1/AKG-K77.jpg

AKG K44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ZtQDdiAiJ9qB/AKG-K44.jpg

Philips SHP8900

Philips SHP8500
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A4r4Hv0oLYqI6T5Lvvck-/ph-8500.jpg

به نظر من sony Xb500 رو بگیر....
دله خوبی از Akg ندارم.
این هدفون هم به نظرم از اون بالایی ها برتری داره،مخصوصا در باس..
موفق باشی

kahat
07-03-2011, 01:51
سلام؛ اساتید میشه درباره خرید یه هدست منو راهنمایی بکنن؟
مشخصات مورد نیاز: گوش رو خسته نکنه، عمر قابل قبول(اگه تجربه اش رو دارید بگید چقدر واستون کار کرده ممنون میشم)، نویز گیر، خوب روی گوش رو بپوشونه، باعث عرق کردن گوش و سر و اینا نشه، در صورت امکان خروجیش 5.1 یا 7.1 باشه؛ قیمت هم ماکزیمم 30 تومن:20:
البته a4tech hu-510 به نظرم خوب اومد اما دو نفر از اعضا تو همین سایت تجربه اش رو داشتن و میگفتن زود خراب میشه و سر رو داغ می کنه و اینکه موقع کار صداش رو بقیه هم می شنون!!
ممنون میشم؛ منتظرم

نبود کسی؟:headphone

neopersia
07-03-2011, 06:34
سلام

به نظرتون با 20 - 25 تومن هدست چی میتونم بگیرم که پشیمون نشم؟ کار خاصی با سیستم نمیکنم فقط چون اسپیکر نمیتونم استفااده کنم هدست استفاده میکنم. البته ترجیحاً میخوام میکروفون هم داشته باشه

kiuna
07-03-2011, 09:21
خواهشن پستهای قبلی رو بخونید :42:
اگر پستهای قبلی رو خوندی بازم سوالی داشتی حتما مطرح کن جوابتو بدم... :10: (ولی واااای به حالت نخونده باشی..... :7:)

خواهشن پستهای قبلی رو بخونید :42::42::42:

ولی از مقایسه ی متاریاضیت خوشم اومد..

قبلانم گفتم،w4 اگر گیر بیاد چیره خوبیه و میشه با IE8 عوضش کرد حتی! اینو بهتره با ex1000 مقایسه بشه نه این!

ولی خوب 150 تومن گرونتره تقریبا و گیر اوردنش کاره حضرته سوسکه!

HD 800 !!!!

خوب عزیز رنج قیمتی رو بگو.....چقدر میزاری وسط؟!:33:
ممنون 60- 80 نهایت می تونم بزارم

peaceful1
07-03-2011, 11:24
عموما کسی که هدست میخره مهمترین مقوله ایی که نگاه میکنه نحوه قرار گیری و میزان راحتی اون هست لزومی به هزینه زیاد نیست تنوع هم که خیلی زیاده
Philips , Logitech, creative , genius, a4tech و فراسو و....

----------------------------------

نبود کسی؟:headphone
بعضی از این قابلیت هایی که شما گفتید توصیف یه هدفون 200-300 تومنی ولی بودجه شما در حد محصولات فراسو genius و...
Philips SHM7410
من این رو نداشتم ولی معمولا تو این محدوده قیمت فرق زیادی نمیکنند.

سلام

به نظرتون با 20 - 25 تومن هدست چی میتونم بگیرم که پشیمون نشم؟ کار خاصی با سیستم نمیکنم فقط چون اسپیکر نمیتونم استفااده کنم هدست استفاده میکنم. البته ترجیحاً میخوام میکروفون هم داشته باشه

PHILIPS SHM1900

a.z.p.z
07-03-2011, 18:37
ای بابا یکی هم جواب منو بده دیگه ! ...
تا 250 دلار به نظرتون چی بگیرم از U.S ? فول سایز میخوام و میخوام OPEN باشه و همه جور سبکی گوش میدونم
EDM-RAP-ROCK METAL-NEW AGE- یعنی HOUSE TRANCE ELECTRO و ...
من خودم یه چندتا مدل تو AKG و سن هایزر گشتم و البته از جایی که بازار اونجا با بازار ایران 180 درجه فرق میکنه خیلی انتخاب های
بیشتری دارم !

ممنون ...

Lmfao
07-03-2011, 23:29
دوستان اینجا هدفون های grado گیر میاد؟

mehrdad_joon
07-03-2011, 23:35
ای بابا یکی هم جواب منو بده دیگه ! ...
تا 250 دلار به نظرتون چی بگیرم از U.S ? فول سایز میخوام و میخوام OPEN باشه و همه جور سبکی گوش میدونم
EDM-RAP-ROCK METAL-NEW AGE- یعنی HOUSE TRANCE ELECTRO و ...
من خودم یه چندتا مدل تو AKG و سن هایزر گشتم و البته از جایی که بازار اونجا با بازار ایران 180 درجه فرق میکنه خیلی انتخاب های
بیشتری دارم !

ممنون ...

عزیز شک نکن و برو sennheiser Hd 595 رو بگیر...کم برات نمیزاره! :10:
موفق باشی...

خواهشن کسایی که این پست رو میخونن اول به جیبشون نگاه کنن...

:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:
AweSome!!!!!

به جز کلمه ی بالا چیزی دیگه نمیتونم بگم.........

هیچوقت فکر نمیکردم در این حد باشه،آخه هدفونه قبلیمم 125 تومن گرفتم....:18::18:

سبک مثل پره کاه....
به هیچ وجه،به هیچ وجه مشکل از لحاظ گذاشتنش ندارم،کاملا راحت ....ساعتها بذاریش اصلا احساس ناراحتی نمیکنه،
خیلی سبکه،باورتون نمیشه!!

یه سری افکت هستن که تا حالا با هدفون قبلیم نتونستم درکشون کنم....
صداش خیلی بازه...
Noise IsolaTinG هم عالیه...
بسیار شیک و خوشکله،اصلا با عکسهاش فرق میکنه،خیلی قشنگتره!!

صداش خیلی،خیلی بلنده... با Ipod بیشتر از نصف نمیتونم ببرمش... :16:
بین اصل بودن یا نبودنش ،بیشترش!! اینطور نشون میده که اصله..

جعبش خیلی پیشرفته بود پسر...باید ببینیش.

اینم از review که قولش رو داده بودم..

موفق باشید.:40:

masoud93
08-03-2011, 00:02
سلام.

می خواستم ببینم این هدفن خوبی هست یا نه :

Zalman ZM-RS6F 5.1

فکر کنم حدود 55 تومن قیمتش باشه.

کلاً نسبت به قیمت چیز خوبی هست یا نه.

راستی تبدیلی وجود داره که 3.5 میلیمتری رو به اپتیکال اودیو تبدیل کنه ؟؟؟ (پشت تلویزیونمون ورودی 3.5 نداره و فقط اپتیکال داره)

ممنون.

mehrdad_joon
08-03-2011, 01:05
ممنون 60- 80 نهایت می تونم بزارم

on-ear میخوای یا in-ear ؟

عموما کسی که هدست میخره مهمترین مقوله ایی که نگاه میکنه نحوه قرار گیری و میزان راحتی اون هست لزومی به هزینه زیاد نیست تنوع هم که خیلی زیاده
Philips , Logitech, creative , genius, a4tech و فراسو و....

----------------------------------

بعضی از این قابلیت هایی که شما گفتید توصیف یه هدفون 200-300 تومنی ولی بودجه شما در حد محصولات فراسو genius و...
Philips SHM7410
من این رو نداشتم ولی معمولا تو این محدوده قیمت فرق زیادی نمیکنند.

PHILIPS SHM1900

این هدفون مخصوص Gaming و chatting هستش..
بسیار راحته..
به قیمتش هم کاراییه خوبی داره..
ولی در بعضی موارد از سر میوفته و بعد از 30 min استفاده گوشهاتون خسته میشه...
در بعضی از موارد هم از طراحیش ناراضی بودن..
موفق باشید.

Nocturne
08-03-2011, 08:59
کجاها در تهران میتونم هدفنهای کریئیتیو بخرم؟؟

kiuna
08-03-2011, 10:05
on-ear میخوای یا in-ear ؟
on-air
اگر لطف کنی کنارش یه هدست خوبم معرفی کنی نهایت تا 50 تومن ممنون میشم

mehrdad_joon
08-03-2011, 12:22
سلام.

می خواستم ببینم این هدفن خوبی هست یا نه :

Zalman ZM-RS6F 5.1

فکر کنم حدود 55 تومن قیمتش باشه.

کلاً نسبت به قیمت چیز خوبی هست یا نه.

راستی تبدیلی وجود داره که 3.5 میلیمتری رو به اپتیکال اودیو تبدیل کنه ؟؟؟ (پشت تلویزیونمون ورودی 3.5 نداره و فقط اپتیکال داره)

ممنون.

35 تومنه...توی ایران و اگه گیرت بیاد نمیدونم چه قیمته..
باس ضعیفی داره ولی راحته و مخصوصه،مخصوصه بازیه!!

بسیار بسیار خر کاره(شرمنده کلمه ی دیگه ای به ذهنم نخورد!).
در مورد تبدیلم اطلاعی ندارم ولی با توجه به ساختاره 3.5 mm کابل احتماله زیادی میدم که باشه
موفق باشی.

on-air
اگر لطف کنی کنارش یه هدست خوبم معرفی کنی نهایت تا 50 تومن ممنون میشم

توی این رنج قیمتی 3 تا هدفونه Grado SR60i و sony xb 500 و sennheiser HD515s مطرح میشه..
باید ببینی برای چی میخوای...
اگر باس میخوای شک نکن و برو sony xb 500 رو بگیر که باس عالی و کیفیت عالی داره...
درغیر اینصورت من بهت grado SR60i رو پیشنهاد میکنم...بسیار راحته و احساس خستگی نمیکنی،کیفیتشم فوق العادست..
البته اگه گیرت بیاد،قیمته جهانیشم 79 دلاره که توی ایران باید بیشتر باشه...
ولی xb500 توی ایران بگردی گیر میاری با قیمته 80...

موفق باشید.

masoud93
08-03-2011, 12:39

در مورد تبدیلم اطلاعی ندارم ولی با توجه به ساختاره 3.5 mm کابل احتماله زیادی میدم که باشه
موفق باشی.

ممنون دوست عزیز :40:

منم یه چیزی می خوام که بیشتر به درد بازی بخوره و اصلا هم آهنگ نمی خوام باهاش گوش کنم.

مدل خیلی خوب که به درد گیم بخوره و قیمتش هم حدود 50 هزار تومن باشه ، چی خوبه ؟؟؟ (یه چیزی که از این بهتر باشه)

یه هدفن خیلی خوب قیمت زیر 100 تومن هم معرفی کنید.

kiuna
08-03-2011, 14:28
توی این رنج قیمتی 3 تا هدفونه Grado SR60i و sony xb 500 و sennheiser HD515s مطرح میشه..
باید ببینی برای چی میخوای...
اگر باس میخوای شک نکن و برو sony xb 500 رو بگیر که باس عالی و کیفیت عالی داره...
درغیر اینصورت من بهت grado SR60i رو پیشنهاد میکنم...بسیار راحته و احساس خستگی نمیکنی،کیفیتشم فوق العادست..
البته اگه گیرت بیاد،قیمته جهانیشم 79 دلاره که توی ایران باید بیشتر باشه...
ولی xb500 توی ایران بگردی گیر میاری با قیمته 80...

موفق باشید.
ممنون ! برام مهمه که خستگی کمتری داشته باشه فکر کنم همون grado بهتر باشه
برای خرید کجا رو پیشنهاد می کنید ؟

mehrdad_ati
08-03-2011, 18:00
من xb500 دارم . پیشنهاد نمیکنمش / چیز خوبیه ها اما به نظرم تو این رنج بهتر هم هست .

peaceful1
08-03-2011, 18:10
من xb500 دارم . پیشنهاد نمیکنمش / چیز خوبیه ها اما به نظرم تو این رنج بهتر هم هست .

من هم این هدفون رو گوش کردم اصلا خوشم نیمد صدای خیلی غیر طبیعی بم هست.
------------------------------------------
راستی اون دوستانی که دنبال headset هستند اگه دستری به سوکت mic و هدفون براشون راحت نیست یه سری مدل هایی هست که سوکتشون USB هست.(گفتم شاید ندونین)

Nocturne
08-03-2011, 18:46
کجاها در تهران میتونم هدفنهای کریئیتیو بخرم؟؟

پاسخ من را بدهید

masoud93
08-03-2011, 19:41

ممنون دوستان ، ممکن بود برم بخرمش ، آخه خیلی ازش خوشم اومده بود.

بهترین هدفن تو قیمت حدود 100 هزار تومن که مدلش تو ایران گیر بیاد معرفی کنید.

این مدل خوبی هست یا نه :

CREATIVE AURVANA LIVE

راستی چرا یه سری از هدفن ها (مثل همین) کابلشون 1.2 متر هست.
1.2 متر خیلی خیلی کوتاه هست.

mehrdad_ati
08-03-2011, 20:04
نه عزیز اون هم بهترین انتخاب نیتونه باشه . مواردی از دوستام راضی نبودند .

1.2 متر خیلی خیلی کوتاه هست.

برا mp3 که بلند ه هست . اما برای pc پورت عقبش شاید کوتاه باشه /

masoud93
08-03-2011, 20:44

موفق باشی.

داداش سایت لیون کامپیوتر داره میدش 54 تومن.

به نظرت می ارزه این قیمت ؟؟؟

واقعاً سگ کار و گیمینگ هستش ؟؟؟

از نظر کیفیت صدا و راحتی روی سر میدونی چجوریه ؟؟؟

alishadabmehr
08-03-2011, 21:43
پاسخ من را بدهید

داداش مجتمع بايتخت ميتوني هدفونهاشو بگيري تو جمهوري هم هست.

peaceful1
08-03-2011, 21:47
@SOLTAN MASOUD 007
شما یه سری پایتخت نمایشگاه دائمی سونی برو XB500 برای تست گذاشته
شاید خوشت اومد و گرفتی

masoud93
08-03-2011, 21:50
دوستان اگه یه هدفن کابلش usb باشه ، زمانی که داری از یکی از پورت های hdmi تلویزیون استفاده میکتی (مثلا کنسول وصل کردی و داری بازی میکنی) میشه همزمان به یکی از پورت های usb تلویزیون هدفن رو وصل کرد و استفاده کرد ؟؟؟

اصلاً کلاً تلویزیون هدفن usb رو صاپورت میکنه ؟؟؟

اگه بشه فکر کنم Logitech G35 هدفن خیلی خوبی باشه.

ممنون.

mehrdad_joon
08-03-2011, 22:34
ممنون ! برام مهمه که خستگی کمتری داشته باشه فکر کنم همون grado بهتر باشه
برای خرید کجا رو پیشنهاد می کنید ؟

عزیز من در مورد راحتیه xb 500 صحبت نکردم....اونم خیلی راحته...

ببین چی میخوای بعد تصمیم بگیر..
مطرح کردن سوالاتی مثل سواله آخره شما در فروم ممنوع هستش،پس رعایت بشه.

موفق باشی.:10:

حق با تو ا ....
ولی بزار بگم که این هدفون در خارج دلار قیمته 49 دلار فروش میره نه 80-90 تومن مثل ایران!!!! :23:
پس انتظار کیفیته 50 تومنی رو داشته باش....توی رنج قیمتی هم هدفونای بهتری هست ولی توی ایران اگه گیر بیاد میره طرفا 120 تومن!!

اینجا ایرانه دیگه.....نه اینکه خیلی پیشرفتس...باید برای امکاناته فوق بشریش(مثلا همین اینترنته 100 مگابایتی که باهاش کار میکنی با ماهی 9.500 تومن) باید چیزی هم پرداخت کنی....:3:

موفق باشید.

---------- Post added at 10:43 PM ---------- Previous post was at 10:39 PM ----------

------------------------------------------
راستی اون دوستانی که دنبال headset هستند اگه دستری به سوکت mic و هدفون براشون راحت نیست یه سری مدل هایی هست که سوکتشون USB هست.(گفتم شاید ندونین)

حق با شماست،ولی...

عزیز هدفونای سونی اکثرن همینطورن ..... Mdr nc22 خودمم صدای بمی داشت ولی باس فوق العاده ای دارن...

ولی کیفیت پایینی ندارن،بم بودن صدا با کیقیت صدا فرق میکنه،اینا قاطی نشن!(منظورم با شما نبود peaceful1 عزیز،شما استاده مایی) :10:

alil1369
09-03-2011, 02:02
هدفن تو گوشی ( In Ear ) خوب تا 100 تومن چی بگیرم ؟
Bass زیاد داشته باشه !!
نظرتون در مورد Aurvana in Ear‎ 2 Creative و EP-3NC چیه ؟
این هدفون ها چی ؟

خودم چند ساله دارم از EP-630 استفاده میکنم و تا خراب میشه دوباره همونو میگیرم !!
ممون

kahat
09-03-2011, 02:13
سلام
دوستان راهنمایی بدن، بین a4tech HU-510 و Philips SHM7410 کدومش بهتره؟ (از لحاظ کیفیت صدا، کم بودن معایب و طول عمر بیشتر)
ممنون

alishadabmehr
09-03-2011, 09:44
هدفن تو گوشی ( In Ear ) خوب تا 100 تومن چی بگیرم ؟
Bass زیاد داشته باشه !!
نظرتون در مورد Aurvana in Ear‎ 2 Creative و EP-3NC چیه ؟
این هدفون ها چی ؟

خودم چند ساله دارم از EP-630 استفاده میکنم و تا خراب میشه دوباره همونو میگیرم !!
ممون
بنظرم تو اين رنج قيمت اي كي جي بگيري خيلي خوبه ولي هر كدومو بگيري راضي ميشي چون همش با ep-630 كار كردي .البته به سبكي كه گوش ميدي هم بستگي داره و چون گفتي باس زياد من ميگم برو xb40ex قيمتش 75 تومن هست حالا ميخواي نظر دوستان رو هم جويا شو.

mehrdad_ati
09-03-2011, 11:12
می گم برای کسایی که 630 گوش کردن چون ea2 زیاد باس نمیده پیشنهاد نمیشه .

masoud93
09-03-2011, 13:18
دوستان این هدفن خوبی هست یا نه :

Creative Aurvana Live

از نظر کیفیت صدا و کارکرد.

در ضمن کابلش 1.5 متر هست یا 2.7 متر ؟؟؟

تو سایت ها زده 1.5 و 1.2 ولی تو کاتالوگ یه مغازه زده بود 2.7 متر.

peaceful1
09-03-2011, 13:47
دوستان این هدفن خوبی هست یا نه :

Creative Aurvana Live

از نظر کیفیت صدا و کارکرد.

در ضمن کابلش 1.5 متر هست یا 2.7 متر ؟؟؟

تو سایت ها زده 1.5 و 1.2 ولی تو کاتالوگ یه مغازه زده بود 2.7 متر.

پایتخت بری همینی که از پله برقی بری بالا فروشگاه روبروت یه دونه برای تست داره
این مدل rebrand شده DENON D1000 & D1001 هست . در واقع هر سه تای این ها رو FASTER طراحی کرده و یکی هستند.

masoud93
09-03-2011, 14:34
من تهران نیست ، پس تنها جایی که میتونم از محصولات مطمعاً بشم همین تاپیک هست.

alil1369
09-03-2011, 14:36
بنظرم تو اين رنج قيمت اي كي جي بگيري خيلي خوبه ولي هر كدومو بگيري راضي ميشي چون همش با ep-630 كار كردي .البته به سبكي كه گوش ميدي هم بستگي داره و چون گفتي باس زياد من ميگم برو xb40ex قيمتش 75 تومن هست حالا ميخواي نظر دوستان رو هم جويا شو.

می گم برای کسایی که 630 گوش کردن چون ea2 زیاد باس نمیده پیشنهاد نمیشه .

من همه سبکی گوش میدم و بیشتر رو ترنس و house و کلا Bass از همه چی برام مهمتر هست
حالا در مورد EP-3NC نظرتون چیه ؟ بیس و بلندیش چطوری هست
بیشتر هم تو محیط خیابون و تاکسی و جاهای شلوغ ولی 630 هم جواب میداده :46:
گیج شدم :41: !! :19: :19: :19: :19: :19:

نظرتون در موردMDR-EX300 چیه ؟ چه فرقی با xb40ex داره ؟

ممنون

fabio montari
09-03-2011, 15:55
باس 40ex بیشتره ex300 اصلا باس ندار
اگرم کسی xb40ex [واست بگه به قیمت عالی میدم بهش

alil1369
09-03-2011, 17:23
پس همون xb40ex میگیرم !!
قیمتش چنده الان !!

T I G E R
09-03-2011, 20:26
یه هدفون فول سایز میخواستم بگیرم که Close باشه یعنی هنگام پخش آهنگ ، صدا از گوشی درز نکنه ... و البته زیاد گرون نباشه

(چون توی خوابگاه ، دیگران اذیت میشن ناچارا چنین هدفونی میخواستم)

fabio montari
09-03-2011, 22:00
پس همون xb40ex میگیرم !!
قیمتش چنده الان !!
اگه بیسه بیشتر میخوای اره
فکر کنم گیرت نیاد من اخریشو از کمان رایانه گرفتم چند روز پیشم اونجا بودم نداشت

alishadabmehr
09-03-2011, 22:54
یه هدفون فول سایز میخواستم بگیرم که Close باشه یعنی هنگام پخش آهنگ ، صدا از گوشی درز نکنه ... و البته زیاد گرون نباشه

(چون توی خوابگاه ، دیگران اذیت میشن ناچارا چنین هدفونی میخواستم)

akg k512 هست كه كاملا كلوزه و كيغيت صداشم خيلي خوبه قيمتشم رايانه دات كام ميده 58 تومن .
البته خودم تستش نكردم و ميخواي مطمئن شي از دوستاني كه تست كردن سوال كن.

alil1369
09-03-2011, 23:33
اگه بیسه بیشتر میخوای اره
فکر کنم گیرت نیاد من اخریشو از کمان رایانه گرفتم چند روز پیشم اونجا بودم نداشت

راضی هستی ؟
کیفیتش چطوره ؟
راستی مدل های نویز کنسلینگ دار چطوریاس ؟

---------- Post added at 11:33 PM ---------- Previous post was at 11:32 PM ----------

من همه سبکی گوش میدم و بیشتر رو ترنس و house و کلا Bass از همه چی برام مهمتر هست
حالا در مورد EP-3NC نظرتون چیه ؟ بیس و بلندیش چطوری هست
بیشتر هم تو محیط خیابون و تاکسی و جاهای شلوغ ولی 630 هم جواب میداده :46:
گیج شدم :41: !! :19: :19: :19: :19: :19:

نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehrdad_joon
10-03-2011, 00:49
داداش سایت لیون کامپیوتر داره میدش 54 تومن.

به نظرت می ارزه این قیمت ؟؟؟

واقعاً سگ کار و گیمینگ هستش ؟؟؟

از نظر کیفیت صدا و راحتی روی سر میدونی چجوریه ؟؟؟

قبلا توضیح دادم،

در ضمن دنباله قیمتی که توی جهان هست توی ایران نباشید!!

موفق باشید.

راضی هستی ؟
کیفیتش چطوره ؟
راستی مدل های نویز کنسلینگ دار چطوریاس ؟

---------- Post added at 11:33 PM ---------- Previous post was at 11:32 PM ----------

نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باس میخوای، نویزم نمیخوای....
خوب شک نکن،
2 مدل نویز کنسلینگ هست از شرکت سونی..

*Sony Mdr-Nc300D
*sonY Mdr Nc33

باس فوق العاده ای دارن و به خوبی نویز رو حذف میکنن،ولی فقط نویز رو نه صدا رو!!(البته روی صدا هم بی تاثیر نیست!)

اولیش طرفای 300 تومنه، دومیش طرفای 120 تومنه و هر دو توی ایران گیر میان!
موفق باشید.:10:

neopersia
10-03-2011, 09:46
مدلهای usb نیاز به کارت صدا ندارند درسته؟
اگر بخوام از این مدلها بگیرم با 30- 35 تومن چی میشه خرید؟
یه مقدار گرونتر هم بشه اشکال نداره ولی طول عمرش برام مهمه نمیخوام زود خراب بشه

تا اینجا دوستان A4tech HD800 رو معرفی کردند و همینطور Genius HS-04U که از روی مشخصاتشون به نظر بد نبودند ولی فعلاً که نتونستم جایی این مدلها رو برای خرید پیدا کنم

dusti55
11-03-2011, 06:58
یک مارک/مدلِ هدفون/دوگوشی بی‌سیم خوبِ امتحان‌پس‌داده معرفی کنید.

:40::8:

Terova
11-03-2011, 11:08
سلام

یک مدلی بین قیمت 20 تا 25 تومن معرفی کنید که صداش بالا باشه

برای گوشی x10 میخوام که مال خودش اصلا صداش در نمیاد..

Mr.Mimi
11-03-2011, 15:25
سلام.
من میخوام یک هدفون تا رنج تقریبا 120 بگیرم.البته قصد دارم برای عید که ترکیه میرم از اونجا بگیرم.آهنگ هایی که گوش میدم همین آهنگ های معمولی هست و دنبال سبک خاصی نیستم.کیفیت و دوام خوبی داشته باشه وهمینطور بیس قوی و صدای تفکیک شده.میدونم شاید انتظاراتم زیاد باشه ولی میخوام چیزی بگیرم که واسم بمونه.
یک مورد دیگه ای هم که هست اینه که چون من در زمان پیاده روی ازش می خوام استفاده کنم باید بتونه خوب روی سر قرار بگیره و حین حرکت خود هدفون و گیره هایی که روی سر هست صدا نده.(آخه این مشکلیه که الان با هدفونم دارم)
و در آخر چون شاید 2ساعت مدام ازش میخوام استفاده کنم طوری نباشه که گوش رو اذیت کنه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

mehrdad_joon
11-03-2011, 23:50
سلام.
من میخوام یک هدفون تا رنج تقریبا 120 بگیرم.البته قصد دارم برای عید که ترکیه میرم از اونجا بگیرم.آهنگ هایی که گوش میدم همین آهنگ های معمولی هست و دنبال سبک خاصی نیستم.کیفیت و دوام خوبی داشته باشه وهمینطور بیس قوی و صدای تفکیک شده.میدونم شاید انتظاراتم زیاد باشه ولی میخوام چیزی بگیرم که واسم بمونه.
یک مورد دیگه ای هم که هست اینه که چون من در زمان پیاده روی ازش می خوام استفاده کنم باید بتونه خوب روی سر قرار بگیره و حین حرکت خود هدفون و گیره هایی که روی سر هست صدا نده.(آخه این مشکلیه که الان با هدفونم دارم)
و در آخر چون شاید 2ساعت مدام ازش میخوام استفاده کنم طوری نباشه که گوش رو اذیت کنه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام،به شما Grado Prestige SR 80 رو پیشنهاد میکنم.

Audio Technica ATH-A700 هم در همین سطحه ...البته یه کوچولو راحت تر!

موفق باشید.:6:

Terova
12-03-2011, 16:51
در یابید......

سلام

یک مدلی بین قیمت 20 تا 25 تومن معرفی کنید که صداش بالا باشه

برای گوشی x10 میخوام که مال خودش اصلا صداش در نمیاد..

alishadabmehr
12-03-2011, 21:15
در یابید......

خوب اگه ايرفون ميخواي ep630 اگر هم هدفون ميخواي يه كوچولو بزار روش hn605 كريتيو خيلي خوبه

Terova
13-03-2011, 00:57
ep630 مدلی که مخصوص موبایل هست رو بگیرم فرقی از لحاظ کیفیت و بلندی صدا داره..؟

alishadabmehr
13-03-2011, 11:56
ep630 مدلی که مخصوص موبایل هست رو بگیرم فرقی از لحاظ کیفیت و بلندی صدا داره..؟

اصلا اين ep630 قابل مقايسه با هندسفريهاي موبايل نيست و خيلي كيفيت بالاتره.

kahat
14-03-2011, 07:43
سلام
دوستان راهنمایی بدن، بین a4tech HU-510 و Philips SHM7410 کدومش بهتره؟ (از لحاظ کیفیت صدا، کم بودن معایب و طول عمر بیشتر)
ممنون

دوستان در یابید @};-

rezaomido
14-03-2011, 15:11
کمتر از دو ماه پیش پیگیر خرید هدفون Shure SE535-V شدم که با نهایت تاسف امروز خریداری شد
قیمت تمام شده هدفون 672 تومن + یک جفت سری فوم اضافه 17 تومن + هزینه DHL که میشه 48 تومن + ؟؟؟ گمرک
که خیلی بالاتر از 500 تومنی بود که برای خرید هدفون در نظر داشتم

توی این فاصله یک آمپ حرفه ای طراحی کردم که باید قطعاتش رو سفارش خارج بدم (عمرآ دیگه از مالزی خرید کنم)
قیمت قطعات مورد استفاده 250 تومن شده که میشه گفت آمپ آماده و هم ردیفش حدودآ 1 تومن میشه
چون دستگاههای سنجش حرفه ای آکوستیک ندارم پس فقط می تونم چارت های الکترونیکی رو آپ کنم چون تجهیزات سنجش میکرو الکترونیک موجوده
امیدوارم که نیازی به ساختش نباشه چون فکر نمی کنم با سورس Cowon J3 با مشکل داشته باشته

برسه دستم حتمآ ریویو کاملی آپ میکنم

peaceful1
14-03-2011, 19:45
کمتر از دو ماه پیش پیگیر خرید هدفون Shure SE535-V شدم که با نهایت تاسف امروز خریداری شد
قیمت تمام شده هدفون 672 تومن + یک جفت سری فوم اضافه 17 تومن + هزینه DHL که میشه 48 تومن + ؟؟؟ گمرک

توی این فاصله یک آمپ حرفه ای طراحی کردم که باید قطعاتش رو سفارش خارج بدم (عمرآ دیگه از مالزی خرید کنم)
قیمت قطعات مورد استفاده 250 تومن شده که میشه گفت آمپ آماده و هم ردیفش حدودآ 1 تومن میشه
چون دستگاههای سنجش حرفه ای آکوستیک ندارم پس فقط می تونم چارت های الکترونیکی رو آپ کنم چون تجهیزات سنجش میکرو الکترونیک موجوده
امیدوارم که نیازی به ساختش نباشه چون فکر نمی کنم با سورس Cowon J3 با مشکل داشته باشته

مدارش رو طراحی کردی یا از مدار های آنلاین استفاده کردی؟!

rave-87
14-03-2011, 19:56

ایول بسی خوشحال شدیم
:12::12::12:

من که :37:

JG-Deev
14-03-2011, 21:15
دادایون شرمنده پا پتی میپرم وسط .
من فقط به یه ارزیابی هنوز نرسیدم . الان 150 مایه دارم .
k370 akg بگیرم یا aurvana 2
?
تفکیک صدا واسم خیلی مهمه در ضمن .
اگه ودل بهتری هم میدونید بگید نهایت تا 150 اینا مایه بزارم . مممنون
ipod classic دارم در ضمن

Amir M.ohAma.D
14-03-2011, 22:22
سلام
من یه هدفون خوب بره گوشیم میخواستم...
چی خوبه بگیرم؟بی سیم بگیرم یا با سیم ؟کیفیته صدایه با سیمو بی سیم باهم فرق دارن؟
40-30 تومنم میخوام هزینه کنم...
اگه با این قیمت چیزه خوبی گیرم نمیاد تا چقدر ببرم بالا بودجمو؟
نظره خودم رو بی سیمه
ممنون میشم راهنمایی کنید

rezaomido
14-03-2011, 22:39
مدارش رو طراحی کردی یا از مدار های آنلاین استفاده کردی؟!

دوست من اگه درست تایپ کرده باشم "طراحی کردم"
که با توجه به اینکه طراحی PCB چهار لایه ای که انجام دادم امیدوارم نیازی به اجرا کردنش نباشه ، فقط امیدوارم.
و اینکه با خوندن مجدد پست قبلی متوجه شدم که قیمت DHL رو اشتباه تایپ کردم که میشه 84 تومن نه 48 تومن

ایول بسی خوشحال شدیم
:12::12::12:

من که :37:

دوست من از خوشحالی شما من بیشتر خوشحال شدم تا خرید هدفون
شاید به دلیل طول مدت سفارشم بوده که یک کمی دلسرد شدم به هر حال تا یکی دو هفته دیگه باید دستم برسه و فعلآ فقط چند تا عکس موبایلی ازش دارم که دوستم زحمتش رو کشیده
دستم برسه عکس با کیفیت آپ میکنم

دوستان اگه کسی تا به حال از Shure خرید کرده لطفآ بگه که
گارانتی یک ساله تعویض هدفون سری 500 فقط با رجیستر کردن نماینده پذیرفته میشه
چون خود فروشنده(نماینده) بلا فاصله هدفون رو رجیستر کرده که از تاریخ فروش بمدت یکسال گارانتی تعویض فعال بشه

امروز دوستم که به عنوان تست هدفون رو امتحان می کرده اینطوری توصیف کرد:
"صدایی بسیار بسیار واضح و شفاف داره مثل این میمونه که انگار تمام موزیسین ها دور تا دورت نشته باشن و صدای ساز هر کدوم رو جدای ، جدا میشنوی"
البته دوستم شنونده حرفه ای نیست ولی حسابی شوکه شده بود و برام جالب بود چون اون چیزی از Soudstage نمی دونست و تمام نگرانی من از ضعف این هدفون توی این مسله بود که تا اندازه ای برطرف شد

peaceful1
14-03-2011, 23:23
اگه حوصله داشتید خوشحال میشیم یه عکس از amp با کمی توضیح بزارید فیض ببریم.:46:
راستی فراموش کردم بگم مبارک باشه ایشالا براتون خوب کار کنه.

kahat
15-03-2011, 05:34
سلام
ممنون
نبود کسی؟!!! :(

rahimism
15-03-2011, 12:14
سلام

یه هدفون بیسیم میخوام بخرم. به نظرتون این خوبه؟ Sony - DR-BT 101 B

به نظرتون تا حدود 100 تومن (یه مقدار بالا پایین اشکالی نداره) انتخاب خوبی هست؟ یا گزینه بهتری رو پیشنهاد میکنید؟

ممنون :20:

rezaomido
15-03-2011, 14:06
اگه حوصله داشتید خوشحال میشیم یه عکس از amp با کمی توضیح بزارید فیض ببریم.:46:
راستی فراموش کردم بگم مبارک باشه ایشالا براتون خوب کار کنه.

حوصله؟!
دوست عزیز چیزی که ساخته نشده ، که من عکسش رو آپ کنم.

مرسی از تبریک شما.

این مشخصات فنی آمپ هست:
1. Bandwith DC to 1MHz
2. THD 0.0004
3. THD + N 0.001
4. Input Impedance 10K
5. Gain 1 to 50
6. باطری لیتیوم یون داخلی
7. شارژر دوال پورت داخلی
8. ولوم Conductive Plastic استریو لگاریتمی

اگه کافی نیست بگید کدوم پارامتر برای شما مهم هست تا عنوان کنم

البته برای هدفون آینده که انتخاب کردم( ULTRASONE EDITION 10) دارم یک آمپ حرفه ای طراحی میکنم که این آمپ مشخصات و امکاناتش بسیار بهتر از این آمپ خواهد بود و اینکه برای یک هدفون 800 تومنی هیچ وقت آمپ چند میلیونی استفاده نمی شه
به هر حال برای این هدفون (Shure Se535) مایل به ساخت آمپ نیستم ولی در صورت تهیه Full Size بسیار مشتاق هستم که آمپ رو بسازم

peaceful1
15-03-2011, 15:07
شاید توی اجرا این سه کتاب کمک کنه کمی دو تا اولی رو خوندم

kahat
15-03-2011, 21:30
سلام
ممنون
نبود کسی؟!!! :(

یکی جواب منو بدههههههههه ، می خوام برم بخرم!:41:

rezaomido
15-03-2011, 22:48
شاید توی اجرا این سه کتاب کمک کنه کمی دو تا اولی رو خوندم

از بابت کتابها بسیار ممنونم
فکر کنم با این کتابها + کتابهای خودم (که حدودآ بیش از دو هزار هستن) + یه عدد دو رقمی سالهای تجربی بشه یه دونه آمپ بهتر از COMY درست کرد OK

Amir M.ohAma.D
15-03-2011, 23:04
سلام
چی خوبه بگیرم؟بی سیم بگیرم یا با سیم ؟کیفیته صدایه با سیمو بی سیم باهم فرق دارن؟
نظره خودم رو بی سیمه
ممنون میشم راهنمایی کنید
جوابه ما هم بدین لطفا
امروز میخواستم بگیرم که کمک نکردین نشد...
لطفا یه کمکه کوچیکی بکنید تا دیگه فردا بخرم...
من چیزی از هدفون حالیم نیست...

mehrdad_joon
16-03-2011, 03:59
سلام
نظره خودم رو بی سیمه
ممنون میشم راهنمایی کنید

عزیز بشتره پولی که پای بی سیم میدی ماله بی سیم بودنشه نه کیفیتش!

headphone Or earphone?!

Amir M.ohAma.D
16-03-2011, 11:34
عزیز بشتره پولی که پای بی سیم میدی ماله بی سیم بودنشه نه کیفیتش!

headphone Or earphone?!

earphone
یعنی میگین بی سیم نگیرم؟با 40-50 تومن بی سیم چیزه خوبی گیر میاد؟

g900
16-03-2011, 18:20
با سلام. من یک ایرفون Creative Aurvana In-Ear 2 خریدم به قیمت 80 هزار تومان.از کیفیت صداش راضیم.مدل Creative Aurvana In-Ear 1 قیمتش تو فروشگاه کریتیو 60 دلار بود ولی بعضی سابت های اینترنتی خیلی گرونتر میفروشند.

mehrdad_joon
17-03-2011, 02:52
earphone
یعنی میگین بی سیم نگیرم؟با 40-50 تومن بی سیم چیزه خوبی گیر میاد؟

يعني ميگم با همين پول باسيم كيفيته بيشتري ميگيرين تا با بيسيم به خاطر دليل فوق.
تصميمتو بگير بعد بگو كدومشونو ميخواي براي چه سبكي تا تا اونجايي كه معلوماته منه حقير اجازه ميده راهنماييت كنم،'

اساتيد گرامي كمي بيشتر فعال باشيد،اينقدر نشستم نميدونم چرا پدرم بد منو نگاه ميكنه!!!

bleu2u4u
17-03-2011, 03:06
کسی تجربه ی کار با این مدل از جبرا رو داره (jabra bt8030)

دو کاره بودن (هم اسپیکر مسافرتی هم هدست بلوتوث) و کیفیت خوب صداش حسابی چشم ام رو گرفته
فقط قیمت اش یه مقدار بالا بود (نمایندگی جبرا تو بازار موبایل 120 میگفت)

Amir M.ohAma.D
17-03-2011, 12:24
يعني ميگم با همين پول باسيم كيفيته بيشتري ميگيرين تا با بيسيم به خاطر دليل فوق.
تصميمتو بگير بعد بگو كدومشونو ميخواي براي چه سبكي تا تا اونجايي كه معلوماته منه حقير اجازه ميده راهنماييت كنم،'

اساتيد گرامي كمي بيشتر فعال باشيد،اينقدر نشستم نميدونم چرا پدرم بد منو نگاه ميكنه!!!
اختیار داری داداش شما خودتون استادین
چون برایه تلوزیونم میخوام استفاده کنم بولوث باشه بهتره.همه سبکیم گوش میدم
بولوثی با کیفیته عالی نیست؟
اگه زحمتی نیست تو رنجه 40-50 تومن یه مدل بولوثی معرفی کنید یه دونه سیم دارکه دیگه تو این رنج بهترین باشن
از پاسخگوییتون یه دنیا ممنون

roohroba
17-03-2011, 16:30
سلام
در حدود 15 تومن یه هدست معمولی برا کامپیوتر میخوام،با کیفیت صدای خوب و گوش کردن موزیک معمول! چیز خوب سراغ دارین؟

mehrdad_joon
17-03-2011, 20:37
اختیار داری داداش شما خودتون استادین
چون برایه تلوزیونم میخوام استفاده کنم بولوث باشه بهتره.همه سبکیم گوش میدم
بولوثی با کیفیته عالی نیست؟
اگه زحمتی نیست تو رنجه 40-50 تومن یه مدل بولوثی معرفی کنید یه دونه سیم دارکه دیگه تو این رنج بهترین باشن
از پاسخگوییتون یه دنیا ممنون

عزیز با همچین بودجه ای هدفون بلوتوثی خوبی (البته از نظر من خوب!‍) گیرت نمی آد.
ولی یه مدل هست که in-ear هستش به اسمه Motorola S9 Bluetooth headphones .

که واقعا ارزشش رو داره فقط اگه بتونی گیرش بیاری.
موفق باشی.:6:

Yellow13
18-03-2011, 03:16
Salam Dustan. Man bar hasbe etefagh in Topic ro didam. Man khodam kheily vaghte ke dar Studio e zabt e Seda kar mikonam va omidvaram ke Rhanamaii ii ke mikonam be dardetun bokhore !
Be nazare man Headphone e Bose yeki az behtarin Mark haye bazare ! hatman ba khodetun migin in mark ro az koja ovordam ! vagheiiatesh ine ke in mark e Amrikaii az Sony o inha ham ghadimitare va hamintor herfeii tar . inam address e
sitesh : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Ama man be shakhse ino bara karbar haye mobtadi ke mikhan faghat be musighi gush bedan pishnahad nemikonam chon gheimatesh ziade va tu Iran ham giretun nemiad ! ama agar gir biad faghat Amrikaii dare va aslan chini nadare !
( bara etminan mitunin az kasi ke mashin e Nissan e Morano ya Mercedes Benz e SLR dare beporsin bebinin systeme pakhsheshun chie ! )
ama agar ye headphone e aadi ta marz e 30 toman mikhain man Philips ro pishnahad mikonam! vaghanm keifiatesh aaalie va sedaye khubi dar bein e baghieye Headphone ha dare ! baed az Philips , Bazi az Mark haye Sony khub hastan. Albate ino ham Ezafe konam ke Mark haye Herfeii e Sony baed az Bose harfe dovvome bazar ro mizanan va in ke man goftam ke headphone e Sony baed az philips khube manzuram headphonr haye amatoresh hast ! Baz ham age soali darin va komak mikhain behem peigham bedin takomaketun konam chon kolly Headphone haye mokhtalef mishnasam o tu in kar herfeii am ye juraii !

a.z.p.z
18-03-2011, 18:07
[QUOTE=Yellow13;5945825]Salam Dustan. Man bar hasbe etefagh in Topic ro didam. Man khodam kheily vaghte ke dar Studio e zabt e Seda kar mikonam va omidvaram ke Rhanamaii ii ke mikonam be dardetun bokhore !
Be nazare man Headphone e Bose yeki az behtarin Mark haye bazare ! hatman ba khodetun migin in mark ro az koja ovordam ! vagheiiatesh ine ke in mark e Amrikaii az Sony o inha ham ghadimitare va hamintor herfeii tar . inam address e
sitesh : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Ama man be shakhse ino bara karbar haye mobtadi ke mikhan faghat be musighi gush bedan pishnahad nemikonam chon gheimatesh ziade va tu Iran ham giretun nemiad ! ama agar gir biad faghat Amrikaii dare va aslan chini nadare !
( bara etminan mitunin az kasi ke mashin e Nissan e Morano ya Mercedes Benz e SLR dare beporsin bebinin systeme pakhsheshun chie ! )
ama agar ye headphone e aadi ta marz e 30 toman mikhain man Philips ro pishnahad mikonam! vaghanm keifiatesh aaalie va sedaye khubi dar bein e baghieye Headphone ha dare ! baed az Philips , Bazi az Mark haye Sony khub hastan. Albate ino ham Ezafe konam ke Mark haye Herfeii e Sony baed az Bose harfe dovvome bazar ro mizanan va in ke man goftam ke headphone e Sony baed az philips khube manzuram headphonr haye amatoresh hast ! Baz ham age soali darin va komak mikhain behem peigham bedin takomaketun konam chon kolly Headphone haye mokhtalef mishnasam o tu in kar herfeii am ye juraii ![/QUOTE

ای کاش این رو به فارسی مینوشتید که دوستان راحت بتونن استفاده بکنن !...

peaceful1
18-03-2011, 18:18
Salam Dustan. Man bar hasbe etefagh in Topic ro didam. Man khodam kheily vaghte ke dar Studio e zabt e Seda kar mikonam va omidvaram ke Rhanamaii ii ke mikonam be dardetun bokhore !
ama agar ye headphone e aadi ta marz e 30 toman mikhain man Philips ro pishnahad mikonam! vaghanm keifiatesh aaalie va sedaye khubi dar bein e baghieye Headphone ha dare ! baed az Philips , Bazi az Mark haye Sony khub hastan. Albate ino ham Ezafe konam ke Mark haye Herfeii e Sony baed az Bose harfe dovvome bazar ro mizanan va in ke man goftam ke headphone e Sony baed az philips khube manzuram headphonr haye amatoresh hast ! Baz ham age soali darin va komak mikhain behem peigham bedin takomaketun konam chon kolly Headphone haye mokhtalef mishnasam o tu in kar herfeii am ye juraii !
سیستم عموم مدل های Porsche هم Bose هست .
خواهشا پستتون رو ویرایش کنید و فارسی تایپ کنید.
ویرایش:
بازار تجهیزات مانیترینگ با هدفون و پلیر و... همخونی ندارند خیلی از برند های مطرح مثل Denon و bose هر چند محصولالت خوبی دارند و حتی گاهی محصولالت متفاوت و با خصوصیات منحصر به فردی دارند ولی تو این ضمینه بهترین برند ها نیستند.

mehrdad_joon
18-03-2011, 21:06

سلام،به فروم خودتون خوش اومدين ولي....
سند حرفهاتون رو از كجا ميارين؟
شركت سوني و سنهايزر به ترتيب در سال ١٩٤٦ و ١٩٤٥ پايه گذاري شدن در صورتي كه شركت bose در سال ١٩٦٤ پايه گذاري شده.
در ضمن شما به هيچ وجه نميتونين برند رو با برند مقايسه كنيد.
بعلاوه ي اينكه اين پست جوابه كدوم پست بود؟!
خواهشن اول اسم فروم رو بخونيد بعد بياين داخل!
هر جايي قوانيني داره،از بديهي ترين قوانين فروم به زبان شيرين فارسي تايپ كردنه، خواهشن فارسي تايپ كنيد.
موفق باشيد.

saxp
18-03-2011, 21:51
sitesh : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (&quot;[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من که با بسیاری از حرفهای شما موافق نیستم شما که تو استودیو ایرانی کار میکنی عجیب نیست که این حرف رو میزنی
چون این شرکت به عقیده شما سیستمهای صوتی ماشین خوبی طراحی کرده دلیل نمیشه که بگیم هدفونهای خوبی هم طراحی میکنن شما از یکی از این سایتهای معتبر که بعنوان رفرنس هدفونها رو بررسی میکنن یک لینک بزار که BOSE یا فیلیپس جزو 100 تا هدفون برتر باشن
حالا همون صدمیشم باشه من قبول میکنم
محض اطلاع شما بگم یکی از بهترین هدفون دنیا ساخت سونی بوده و اون مدل هم تولیدش تعداد بسیار محدودی بوده و قیمتی حدود 4000دلار داشت و هنوزهم به عقیده برخی نامبر وان هدفونهاست و یک مدل هم از برند Sennheiser که قیمتش حدود 7000 دلار بود که اون هم دیگه تولید نمیشه
من از حرفهای شما چنین برداشت میکنم که چون این دو برند در ایران مثل نقل و نبات وجود دارند دارید براشون تبلیغ میکنید یا اینکه اطلاعات نادرستی دارید
من خودم بشخصه تعداد زیادی ایرفون و هدفون از برندهای مختلف تست کردم از جمله فیلیپس که باید بگم خیلی مونده تا در رده حرفه ای هدفون بسازه حتی همون مدلهای معمولیش در مقایسه با سونی و کرایتیو در یک رنج قیمت صداش آشغال بود بخصوص اینکه بعد یکساعت حالت از موزیک بهم میخوره

peaceful1
18-03-2011, 22:04
خدا رو شکر من اون پست رو نداده بودم:31: [بنده خدا]
دیگه خیلی off topic میشه اشکال نداره من که بی کارم کسی هم که این subforum رو چک نمیکنه تا ما را بن کنه
جهت رفع کنجکاوی افراد درباره گران ترین هدفون های دنیا بخوان بدونن (در ادامه پست قبلی جناب saxp):

ویرایش:
چند هدفون از برند های دیگه هست که تو این 7 سال که از زمان ایجاد این تاپیک گذشته اون وسط ها جا باز کردند برای همین این لیست کمی تغییر کرده.

musketeer
19-03-2011, 00:31
سلام خدمت دوستان

اگه ممکنه یک هدفون به من معرفی کنید. همین تازگی کریتیو آوروانا2 گرفته بودم که ترکید رفت :دی باید یکی دیگه بگیرم تو همون قیمتا... اصلا نمیدونم چه گزینه هایی الآن هست. نظر خودم روی سونی ex300 هست...

پیشاپیش ممنون :x

g900
19-03-2011, 10:48
سلام خدمت دوستان

اگه ممکنه یک هدفون به من معرفی کنید. همین تازگی کریتیو آوروانا2 گرفته بودم که ترکید رفت :دی باید یکی دیگه بگیرم تو همون قیمتا... اصلا نمیدونم چه گزینه هایی الآن هست. نظر خودم روی سونی ex300 هست...

پیشاپیش ممنون :x

با سلام. من هم اوروانا 2 دارم. دو هفته است که خریدم. میشه بگید ایرفون شما چطوری خراب شد؟:18:
با تشکر

musketeer
19-03-2011, 20:31
با سلام. من هم اوروانا 2 دارم. دو هفته است که خریدم. میشه بگید ایرفون شما چطوری خراب شد؟:18:
با تشکر

بله با دوست دخترم دعوام شد وحشی زورش به من نرسید هدفون رو کشیدش. از جایی که سیم به فیش متصل میشه خراب شد. الآن سمت چپی کلا صدا ازش در نمیاد :31:

راستی، کل جمهوری + کل پایتخت رو زیر پا نهادم. یک عدد ex300 یا ex85 پیدا نکردم :(

peaceful1
19-03-2011, 20:34
بله با دوست دخترم دعوام شد وحشی زورش به من نرسید هدفون رو کشیدش. از جایی که سیم به فیش متصل میشه خراب شد. الآن سمت چپی کلا صدا ازش در نمیاد :31:

راستی، کل جمهوری + کل پایتخت رو زیر پا نهادم. یک عدد ex300 یا ex85 پیدا نکردم :(

به علت تحریم های جدید محصولات سونی باید از سه کشور بگذره تا به ابران برسه و به صورت قاچاق وارد کشور بشه برای همین اجناس ارزون قیمت صرف نمیکنه که وارد کنند.
شما همینی که داخل علائدین میشدی اولین مغازه سمت چب کلی سونی این مدل هایی که گفتی با چند مدل دیگه تقلبی اش رو داره.

musketeer
19-03-2011, 22:41
به علت تحریم های جدید محصولات سونی باید از سه کشور بگذره تا به ابران برسه و به صورت قاچاق وارد کشور بشه برای همین اجناس ارزون قیمت صرف نمیکنه که وارد کنند.
شما همینی که داخل علائدین میشدی اولین مغازه سمت چب کلی سونی این مدل هایی که گفتی با چند مدل دیگه تقلبی اش رو داره.

آقا خیلی چاکریم ها :11:

علاءالدین رو نرفتم راستش فکر نمیکردم اونجا داشته باشه...

راستی همین ex300 خوبه؟ پیشنهاد بهتری به ذهنتون نمیرسه؟

:40::40::40:

fabio montari
19-03-2011, 23:51
اقا ex300 پیدا کردی ما هم خبر کن

musketeer
19-03-2011, 23:56
اقا ex300 پیدا کردی ما هم خبر کن

آقا شما همون نبودی 2هزار تا هدفون داشتی؟ :31: کوتاه نمیای تا کلکسیون جمع نکنی؟ :31: (شوخی)
چشم اگه دیدم حتما میگم :40::40:

میگم این هدفونهای beats چطوره؟ فکر کنم قیمتاش بهتر شده، تو پایتخت هم یک مغازه بود فقط اینا رو میفروخت :18:

dusti55
20-03-2011, 05:17
[QUOTE=Yellow13;5945825]Salam Dustan... ![/QUOTE

ای کاش این رو به فارسی مینوشتید که دوستان راحت بتونن استفاده بکنن !...

در تکمیل خواسته این دوست ارجمند بگویم:
کاربر گرامی جدید پی۳۰ورلد به زبان فارسی می‌نویسند ولی به خط لاتین (فینگلیش)!
خط رسمی و رایج فارسی در ایران و افغانستان و بیشتر خاورمیانه همین خطیست که من می‌نویسم. احتمالاً ایشان امکان فارسی‌نویسی با خط فارسی خاورمیانه‌ای را ندارند.
فینگلیش نوشتن باعث می‌شود بیشتر فارسی‌زبانان و فارسی‌دانانی که عادت به فینگلیش ندارند به دشواری بیفتند!
اگر کاربرانی در حال حاضر امکان درج حروف به خط اکثریت فارسی‌نویسان را ندارند می‌توانند از واژه‌پردازها و صفحه کلیدهای مجازی استفاده کنند، با جستجویی در اینترنت می‌توانند چنین امکانی را پیدا کنند. یک نمونه در دسترس همه، همین گوگل فارسی است.

یک منبع درینباره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته می‌توان با بکارگیری- با هم- امکان وژه‌پرداز گوگل و صفحه‌کلید مجازی گوگل سودجست.

شاید نظر فینگلیشی این دوست حذف بشه! نوشته شون رو با استفاده از یک مبدل آنلاین تبدیل کردم؛ البته خیلی دقیق و خوب از کار در نمیاره ولی کار راه اندازه! به همین دلیل یکم ویرایشش کردم! از این لحاظ از دوستان پوزش می‌خواهم. اصل تبدیل رو هم گذاشتم که یه وقت سوء تفاهم نشه!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید«سلام دوستان. من بر حسب اتفاق این تاپیک رو دیدم. من خودم خیلی وقت که در ستودیو ظبط صدا کار میکنمو امیدوارم که رهنمایی ای که میکنم به دردتون بخوره !

به نظر من هعادفنه بس یکی از بهترین مارک های بازار ! حتما با خودتون میگین این مارک رو از کجا اوردم ! وقییتشاینه که این مارک آمریکایی از سونی و اینها هم قدیمیتر و همینطور حرفه‌ای تر . اینم آدرس

سیتش : اورلهتپ[=\": و//. بس. کمو\"]. بس. کمورل[/]

اما من به شخصه اینو برا کاربر های مبتدی که میخوان فقط به موسیقی گوش بدان پیشنهاد نمیکنم چون قیمتشزیاده و تو ایران هم گیرتون نمیاد ! اما اگر گیر بیاد فقط آمریکایی داره و اصلا چینی نداره !

( برا اطمینان میتونین از کسی که ماشین نیسان مرنو یا مرکدس بنز سلر داره بپرسین ببینین سیستم پخششونچیه ! )

اما اگر یه هعادفنه عادی تا مرز 30 تومان میخاین من فیلیپس رو پیشنهاد میکنم! وقنم کیفیتش آلی و صدایخوبی در بین بقیه‌ی هعادفنه ها داره ! بعد از فیلیپس , بازی از مارک های سونی خوب هستن. البته اینو هماضافه کنم که مارک های حرفه‌ای سونی بعد از بس حرف دوم بازار رو میزنن و این که من گفتم که هعادفنه سونی بعد از فیلیپس خوبه منظورم هعادفنر های آماتورش هست ! باز هم اگه سوالی دارین و کمک میخاین بهمپیغام بدین تکمکتون کنم چون کلی هعادفنه های مختلف میشناسم و تو این کار حرفه‌ای ام یه جورایی »

سلام دوستان. من بر حسب اتفاق این تاپیک رو دیدم. من خودم خیلی وقت که در استودیو ضبط صدا کار میکنم وامیدوارم که راهنمایی که میکنم به دردتون بخوره!

به نظر من هدفون "بس" یکی از بهترین مارک‌های بازاره! حتماً با خودتون میگین این مارک رو از کجا آوردم! واقیعتش، این مارک آمریکایی از سونی و اینها، هم قدیمی‌تره و همین طور حرفه‌ای‌تر. اینم آدرس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما من به شخصه اینو برا کاربرهای مبتدی که میخوان فقط به موسیقی گوش بدن پیشنهاد نمیکنم چون قیمتش زیاده و تو ایران هم گیرتون نمیاد! اما اگر گیر بیاد فقط آمریکایی داره و اصلا چینی نداره!

(برا اطمینان میتونین از کسی که ماشین نیسان مورانو یا مردس بنز اس.ال.آر داره بپرسین، ببینین سیستم پخششون چیه!)

اما اگر یه هدفون عادی تا مرز 30 تومان میخواین من فیلیپس رو پیشنهاد میکنم! واقعاً کیفیتش عالیه و صدای خوبی در بین بقیه هدفون‌ها داره! بعد از فیلیپس، بازی از مارک‌های سونی خوب هستن. البته اینو هم اضافه کنم که مارک‌های حرفه‌ای سونی بعد از "بس" حرف دوم بازار رو میزنن و این که من گفتم که هدفون سونی بعد از فیلیپس خوبه منظورم هدفون‌های آماتوریشه! باز هم اگه سؤالی دارین و کمک میخواین بهم پیغام بدین تا کمکتون کنم چون کلی هدفون‌های مختلف میشناسم و تو این کار حرفه‌ایم یه جورایی.

fade2amin
20-03-2011, 08:26
با سلام. من هم اوروانا 2 دارم. دو هفته است که خریدم. میشه بگید ایرفون شما چطوری خراب شد؟

عزیز شما از کجا خریدی ؟

Lord007
20-03-2011, 13:51
برای گوشیم یه هدفون میخوام بخرم.به نظرتون creative ep510 خوبه؟کلا کیفیت بی سیم با باسیم چقدر فرق می کنه در یک رنج قیمت؟
ممنون.

saman_rm
20-03-2011, 15:24
هد فون داخل گوش مدل سن هایزر ie8 بگیر خیال خودتو راحت کن من از دبی گرفتم 400 دلاری اب خورد ولی حرف نداره

saxp
20-03-2011, 18:23
ماله من تازه اینم نیست سری x هستش :31:
اون ایرفونه مه خیلی گرونه پاناسونیک بود فکر ولی خیلی شاخه :8:
اون ایرفون تو ژاپن ساخته شده در سال 2009 تو بازار ژاپن پخش شد و سال بعدش تو چند کشور انگلیس و آلمان و آمریکا پخش شد ولی با اینکه کیفیت ساخت و صدای بسیار عالی داشت ولی ساختش برای شرکت پاناسونیک به صرفه نبود بعد یک مدت شرکتش تولیدش رو قطع کرد:41:اما حالا که دیگه تولید نمیشه تازه بازارش گرفته:27:
قبلا که میخواستم ایرفون از اون ور بگیرم دیدم مارتین تو فرومش خیلی ازش تعریف می کنه بچه های فرومش هم همه یکی hje-900 گرفتن و راضین هستن شانس منم یه فروشگاه چندتای آخرش رو با تخفیف میفروخت منم یکی گرفتم :31:
الان که تو سایت آمازون نگاه کردم قیمتش از IE8 هم بالاتر رفته:31::31::31:
در مورد بلندی صدا پلیر هم بگم همین نوع ایرفون خیلی میتونه تاثیر گذار باشه همین مدل پاناسونیک یا ie8 وقتی صدا رو تا نصف ولوم پلیر که میرسونی دیگه گوش آدم نمیتونه تحمل کنه:20:
برای کسی که میخواد حرفه ای موسیقی گوش بده نباید همه چیز رو از یه پلیر قابل حمل انتظار داشته باشه چون محدودیت فضا در ساخت مدار ها هستش بقیه کارها هم باید بسپاریم به یک هدفون خوب و حتی یک آمپ مناسب...

rave-87
20-03-2011, 19:27
اون ایرفون تو ژاپن ساخته شده در سال 2009 تو بازار ژاپن پخش شد و سال بعدش تو چند کشور انگلیس و آلمان و آمریکا پخش شد ولی با اینکه کیفیت ساخت و صدای بسیار عالی داشت ولی ساختش برای شرکت پاناسونیک به صرفه نبود بعد یک مدت شرکتش تولیدش رو قطع کرد:41:اما حالا که دیگه تولید نمیشه تازه بازارش گرفته:27:
قبلا که میخواستم ایرفون از اون ور بگیرم دیدم مارتین تو فرومش خیلی ازش تعریف می کنه بچه های فرومش هم همه یکی hje-900 گرفتن و راضین هستن شانس منم یه فروشگاه چندتای آخرش رو با تخفیف میفروخت منم یکی گرفتم :31:
در مورد بلندی صدا پلیر هم بگم همین نوع ایرفون خیلی میتونه تاثیر گذار باشه همین مدل پاناسونیک یا ie8 وقتی صدا رو تا نصف ولوم پلیر که میرسونی دیگه گوش آدم نمیتونه تحمل کنه:20:
برای کسی که میخواد حرفه ای موسیقی گوش بده نباید همه چیز رو از یه پلیر قابل حمل انتظار داشته باشه چون محدودیت فضا در ساخت مدار ها هستش بقیه کارها هم باید بسپاریم به یک هدفون خوب و حتی یک آمپ مناسب...

فکر نمی کنم الان به هیچ وجه خرید این هدفون عاقلانه باشه
علت این قیمت بالاش به نظرم کم بودنشه ( البته نمی دونم اونموقع که تولید میشده چند بوده:31: )
مثلا یه نگاه به قیمت آیبادای قدیمی توی آمازون مینداختم بعضیهاشون بیشتر از 100 دلار از مدل حال حاضرش گرونترن (حتی اونایی که rockbox روشون ریخته نمیشه)
ویرایش : به علت اینکه 50 درصد پست (دو خط) در مورد پلیر و 50 درصدش ( دو خط) در مورد هدفون بود , پست رو پاک نکردم. ( عجب دلیلی بیدا کردما :31:)

peaceful1
20-03-2011, 20:42
برای گوشیم یه هدفون میخوام بخرم.به نظرتون creative ep510 خوبه؟کلا کیفیت بی سیم با باسیم چقدر فرق می کنه در یک رنج قیمت؟
ممنون.
زیاد,... مخصوصا تو حجم صدای خروجی

آقا شما همون نبودی 2هزار تا هدفون داشتی؟ :31: کوتاه نمیای تا کلکسیون جمع نکنی؟ :31: (شوخی)

میگم این هدفونهای beats چطوره؟ فکر کنم قیمتاش بهتر شده، تو پایتخت هم یک مغازه بود فقط اینا رو میفروخت :18:

شرمنده هیچ نظر خاصی ندارم هدفون چیزی هست که هر چقدر هم تو بحث ها شرکت کنم عموما آخرش تفره میرم سعی میکنم چیزی به کسی پیشنهاد ندم.

saxp
20-03-2011, 22:45
فکر نمی کنم الان به هیچ وجه خرید این هدفون عاقلانه باشه علت این قیمت بالاش به نظرم کم بودنشه ( البته نمی دونم اونموقع که تولید میشده چند بوده ) مثلا یه نگاه به قیمت آیبادای قدیمی توی آمازون مینداختم بعضیهاشون بیشتر از 100 دلار از مدل حال حاضرش گرونترن (حتی اونایی که rockbox روشون ریخته نمیشه) بله درست میگید شما . البته اگر بخوایم مقایسه کنیم جا داره که هم قیمت ie8 فروش بره چون پاناسونیک تو بازار ایرفون شناخته شده نیست شرکت پاناسونیک این مدل رو به قیمت 229$ قیمت گذاری کرده بود که بنظر من اگه به همون قیمت هم الان جایی باشه ارزش خرید داره هر چند من کمتر خریدم یکی اینکه کیفیت ساختش طوری که تا 10 ساله دیگه هم هیچیش نمیشه مثل ایرفونهای دیگه با پلاستیک ساخته نشده سیمش هم براحتی جدا میشه و میشه تعویضش کرد از لحاظ کیفیت صدا هم چیزی کم نداره فقط تریبلش یکمی بالاست که میشه تو تنظیمات پلیر کمش کرد بیس رو خیلی قشنگ و شفاف بالانس میکنه برای کسایی که سبک ترنس و hiphop گوش میدن که خیلی مناسبه تازه ورژن ژاپنیش رو تو اروپا و آمریکا نفرستاد و گرنه همه شرکتها ایرفون سازی رو بدبخت میکرد

mehrdad_joon
21-03-2011, 03:03
هم شما دعوا كرديد؟؟

بابا عيده،چرا اين قصه ي دعوا رو براي فردا نذاريم؟

عيده همه ي هدفون دوستا مبارك. هميشه شاد و فعال باشيد!!!!

fabio montari
21-03-2011, 03:25
بسیار عالی دوست عزیز پس اینو داری :46:دارم وسوسه میشم برم ie8 بگیرم :31: ولی من ادم شلخته ای هستم یا خراب میگنم یا گم میکنم :27: ولی شاید گرفتم و علتش این که تا حالا سمتش نرفتم تقلبی بودنش هست یعنی قلابیشو بهت میدن دیگه برا یه همین ریسک نمیکنم و گرنه بیشتر از پولش ایرفون و هدفون خریدم :19:
عیدتون هم مبارک :11:

Alex Fera
21-03-2011, 11:14
سلام عید همه مبارک............
برای PSP یه هدفون خوب معرفی میکنید؟؟؟
هدفون Ipod رو استفاده میکنم اما زیاد راضی نیستم.......

mehrdad_joon
21-03-2011, 12:26
سلام عید همه مبارک............
برای PSP یه هدفون خوب معرفی میکنید؟؟؟
هدفون Ipod رو استفاده میکنم اما زیاد راضی نیستم.......

سلام
عيد شما هم مبارك!

بذار فكر كنم...اره،اره خودشه...HD 800!!!
خوب داداشه من بگو چقدر ميزاري وسط؟
برا چه نوع اهنگهايي ميخواي و in-ear. باشه يا on-ear باشه؟

a.z.p.z
22-03-2011, 10:25

سلام خوبی ؟ چه خبر از apo یادت میاد که !:31:
ایشون که کلکسیونر هستند خودتو باهاش مقایسه نکن ! ...

ببین در مورد هدفون های beats by dre صحبت های زیادی شده ! ... مورد 1: اگه واقعا میخوای بخری به نظرم
مدل beats studio و solo HD ارزش خرید داره ! 2: اینی که میگن این هدفون ارزش نداره(منظورم هدفون هست نه
ایرفون!) اینه که این هدفون بیشتر جنبه ی تبلیغی پیدا کرده و کلا کلاس بالایی داره و همه ARTIST ها از این
دارن و خوب اسم DR.DRE بزرگ هم روش هست برای همین گرون هست و با این پولی که مثلا 349$ میخوای
برای BEATS STUDIO بدی میتونی با 300$ پول به K-701 از برند AKG رو بدی که واقعا عالی هست !

* اگرم میخوای از ایران بگیری و حتمی هست بهم بگو یه لینک بهت بدم که تفاوت اصلی و فیک مدل BEATS STUDIO توش هست با عکس البته اگه بخوای مدل BEATS STUDIO بگیری !

* اون یکی دوست عزیزم هم که میگه نظری نمیدم و ... شما ناراحت نشو ایشون حق داره که این کارو میکنه!
من چیزی که بود رو گفتم حالا انتخاب با خودت هست تازه چرا دروغ بگم یه مدل BEATS STUDIO ماه دیگه داره
از US برام میاد ...
در هر صورت اخر خودت هستی که میخوای با هدفونت حال کنی نه من و کس دیگری!
موفق باشی و سال خوبی داشته باشید ...:40:

سلام
عيد شما هم مبارك!

بذار فكر كنم...اره،اره خودشه...HD 800!!!
خوب داداشه من بگو چقدر ميزاري وسط؟
برا چه نوع اهنگهايي ميخواي و in-ear. باشه يا on-ear باشه؟

ببخشید میتونم بپرسم این مدل اچ دی 800 از سن هایزر الان چه ربطی داشت ؟ ... :31:
احتمالا ایشون برای گیم هم میخوان استفاده بکنن این ایرفون رو ! ...
من فکر میکنم میتونه مدل هایی رو از سونی و کریتیو و سن هایزر ببینه ! ...

musketeer
22-03-2011, 14:38
سلام خوبی ؟ چه خبر از apo یادت میاد که !:31:
ایشون که کلکسیونر هستند خودتو باهاش مقایسه نکن ! ...

ببین در مورد هدفون های beats by dre صحبت های زیادی شده ! ... مورد 1: اگه واقعا میخوای بخری به نظرم
مدل beats studio و solo HD ارزش خرید داره ! 2: اینی که میگن این هدفون ارزش نداره(منظورم هدفون هست نه
ایرفون!) اینه که این هدفون بیشتر جنبه ی تبلیغی پیدا کرده و کلا کلاس بالایی داره و همه ARTIST ها از این
دارن و خوب اسم DR.DRE بزرگ هم روش هست برای همین گرون هست و با این پولی که مثلا 349$ میخوای
برای BEATS STUDIO بدی میتونی با 300$ پول به K-701 از برند AKG رو بدی که واقعا عالی هست !

* اگرم میخوای از ایران بگیری و حتمی هست بهم بگو یه لینک بهت بدم که تفاوت اصلی و فیک مدل BEATS STUDIO توش هست با عکس البته اگه بخوای مدل BEATS STUDIO بگیری !

* اون یکی دوست عزیزم هم که میگه نظری نمیدم و ... شما ناراحت نشو ایشون حق داره که این کارو میکنه!
من چیزی که بود رو گفتم حالا انتخاب با خودت هست تازه چرا دروغ بگم یه مدل BEATS STUDIO ماه دیگه داره
از US برام میاد ...
در هر صورت اخر خودت هستی که میخوای با هدفونت حال کنی نه من و کس دیگری!
موفق باشی و سال خوبی داشته باشید ...:40:
چاکریم آقا!:40::40::40:
بله من هنوز هم 98.2% موسیقی که گوش میدم آهنگای Apo i هست! چلوی خودم هم یک مقداری پیشرفت کرده! باعث شده یک کوچولو نتها رو از رو صدا تشخیص بدم :دی

راستش یکم دپسرده شدم! هیچ چیزی که به دردم بخوره پیدا نمیکنم تو بازار ایران :41: یک جوری حالم گرفته شده که حد نداره. خدا از سر تقصیر اونی که هدفونمو به f داد نگذره :19:
راستش من خودم بیشتر دوست دارم earphone بگیرم تا هدفون. بیشتر از نظر این میگم که تو خیابون میخوام استفاده کنم و هدفون یکم یجوریه واسه outdoor . الآن موندم چکار کنم. اگه یدونه ex300 یا یدونه cx300-II ارجینال غیرفیک گیر میومد راحت میشدما :41:
اگه beats بخوام بگیرم باید برم سراغ in-ear هاش مثلا tour یا iBeats و اینا... تو ایران 180-190 اینطوراس قیمتاشون مثل اینکه
الآن دقیقا میتونم بگم درحالت گه گیجه به سر میبرم یکی منو نجات بده :19::40:

fabio montari
22-03-2011, 15:22
کسی میدون ie8 اصل رو چه جوری میتونم تهیه کنم و چنده ؟ میگن تو تهران اصلش هست تو جمهوری درسته کسی اطلاعی داره

iphone3g
22-03-2011, 15:35
کسی میدون ie8 اصل رو چه جوری میتونم تهیه کنم و چنده ؟ میگن تو تهران اصلش هست تو جمهوری درسته کسی اطلاعی داره

آره من پارسال رفتم همونجا ie8 گرون بود گفت 320 تومن من cx6 خریدم 180 تومن البته یه Cx95 هم داشتم که فروختم ولی به نظرم زیاد فرقی نمی کرد با اون ولی نویز ایزولیتینگش بهتره یه کم.
این شمارش زنگ بزن ببین چی داره :
02166950405

saxp
22-03-2011, 20:43
این مدل رو یه زمانی نمایندگیش تو جمهوری داشت آقای رضوی الان نمیدونم داره یا نه ولی قبل از اینکه بخوای اینو بخری یه نگاهی به ریویو که مارتین توی سایتش گذاشته بنداز بخصوص در بخش بررسی صداش

بسیار عالی دوست عزیز پس اینو داری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دارم وسوسه میشم برم ie8 بگیرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی من ادم شلخته ای هستم یا خراب میگنم یا گم میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی شاید گرفتم و علتش این که تا حالا سمتش نرفتم تقلبی بودنش هست یعنی قلابیشو بهت میدن دیگه برا یه همین ریسک نمیکنم و گرنه بیشتر از پولش ایرفون و هدفون خریدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عیدتون هم مبارک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(ببخشید جواب این پست هم چون مربوط به این تاپیک بود اینجا دادم)
بله من هم اینو دارم و هم phonak بنظر من شما که بیس بیشتر می پسندی اینو بگیر:31:
یکی اینکه این مدل اصلا تقلبی نداره
بعدم مشکل خراب شدن نداره
قیمتش هم که خیلی مناسب هست (نصف ie8 ) اگرم برای تهیه کردنش مشکل داری میتونم کمکتون کنم :11:
اگه میخوای هزینه یک ie8 رو بکنی بجاش یک amp هم بهت معرفی میکنم بگیر که توان بیس این و در حد یک ساب ووفر 12 اینچی میکنه تازه صدا رو برای موزیک گوش دادن خیلی بهتر میکنه اون وقت ببینم کدوم هدفون میخواد با این کل بندازه
عید شما هم مبارک باشه

a.z.p.z
22-03-2011, 21:14
چاکریم آقا!:40::40::40:
بله من هنوز هم 98.2% موسیقی که گوش میدم آهنگای Apo i هست! چلوی خودم هم یک مقداری پیشرفت کرده! باعث شده یک کوچولو نتها رو از رو صدا تشخیص بدم :دی

راستش یکم دپسرده شدم! هیچ چیزی که به دردم بخوره پیدا نمیکنم تو بازار ایران :41: یک جوری حالم گرفته شده که حد نداره. خدا از سر تقصیر اونی که هدفونمو به f داد نگذره :19:
راستش من خودم بیشتر دوست دارم earphone بگیرم تا هدفون. بیشتر از نظر این میگم که تو خیابون میخوام استفاده کنم و هدفون یکم یجوریه واسه outdoor . الآن موندم چکار کنم. اگه یدونه ex300 یا یدونه cx300-II ارجینال غیرفیک گیر میومد راحت میشدما :41:
اگه beats بخوام بگیرم باید برم سراغ in-ear هاش مثلا tour یا iBeats و اینا... تو ایران 180-190 اینطوراس قیمتاشون مثل اینکه
الآن دقیقا میتونم بگم درحالت گه گیجه به سر میبرم یکی منو نجات بده :19::40:

lمن 2هفته پیش حدودا یه مدل cx300II سن هایزر از پایتخت مغازه ی اکسون گرفتم 55 تومن ...
ولی تا اونجایی که خودم اومدم و چک کردم به نظر نمیرسید فیک باشه از نظر تفکیک پذیری و شفافیت صدا
هم خیلی خوبه حداقل از اروانا ی کریتیو خیلی بهتر هست که 90 تومن حدودا باید پولشو داد ! ...
*** از من به تو توصیه beats by dre واقعا ایرفون ها مفت نمی ارزه حالا هدفون میخواستی بگیری یه چیزی
ولی اگه میخوای in ear بگیری سونی کریتیو و سن هایزر و ای کی جی 100% برند های بهتری هستن از این
نظر ! ...

نظر من نیست میتونی بری بررسی های تخصصی رو بخونی من که audiophile نیستم ولی کسایی که هستن
این رو گفتن ! ...
موفق باشی ..

musketeer
22-03-2011, 21:39
lمن 2هفته پیش حدودا یه مدل cx300II سن هایزر از پایتخت مغازه ی اکسون گرفتم 55 تومن ...
ولی تا اونجایی که خودم اومدم و چک کردم به نظر نمیرسید فیک باشه از نظر تفکیک پذیری و شفافیت صدا
هم خیلی خوبه حداقل از اروانا ی کریتیو خیلی بهتر هست که 90 تومن حدودا باید پولشو داد ! ...
*** از من به تو توصیه beats by dre واقعا ایرفون ها مفت نمی ارزه حالا هدفون میخواستی بگیری یه چیزی
ولی اگه میخوای in ear بگیری سونی کریتیو و سن هایزر و ای کی جی 100% برند های بهتری هستن از این
نظر ! ...

نظر من نیست میتونی بری بررسی های تخصصی رو بخونی من که audiophile نیستم ولی کسایی که هستن
این رو گفتن ! ...
موفق باشی ..
آره cx300-II دیدم تو پایتخت. ولی راستش به نظرم فیک می اومد. چون خودم تو کار چاپ هستم یکمی احساس میکردم چاپ و ایناش به فیک میخوره. البته شایدم چون خیلی زیادی دقت کردم اینجوری به نظرم اومده.
اگه به نظرتون فیک نیست برم همون رو بگیرم. والا تو خرید هیچی اینقدر دردسر ندارم :13:هم برا خودم هم برا دیگران شرمنده خلاصه

حالا از یک طرف داداشم 6ام میره تایلند. یک گزینه اینه که بگم اون برام بگیره از اونجا بیاره که فکر کنم بهتره. ولی این معنیش اینه که تا آخر عید بی هدفون میمونم که خیلی ضدحاله :13: حالا اگه بخوام بگم اون بیاره به نظرتون چی بگم بیاره؟

خیلی چاکریم :40::40::40:

a.z.p.z
22-03-2011, 21:45
آره cx300-II دیدم تو پایتخت. ولی راستش به نظرم فیک می اومد. چون خودم تو کار چاپ هستم یکمی احساس میکردم چاپ و ایناش به فیک میخوره. البته شایدم چون خیلی زیادی دقت کردم اینجوری به نظرم اومده.
اگه به نظرتون فیک نیست برم همون رو بگیرم. والا تو خرید هیچی اینقدر دردسر ندارم :13:هم برا خودم هم برا دیگران شرمنده خلاصه

حالا از یک طرف داداشم 6ام میره تایلند. یک گزینه اینه که بگم اون برام بگیره از اونجا بیاره که فکر کنم بهتره. ولی این معنیش اینه که تا آخر عید بی هدفون میمونم که خیلی ضدحاله :13: حالا اگه بخوام بگم اون بیاره به نظرتون چی بگم بیاره؟

خیلی چاکریم :40::40::40:

من جای تو بودم میگفتم از اونور بیاره اگه میخوای ایرفون بگیری بگو بودجه ات چقدر هست و با توجه به سبکی هم
که گوش میدی زیاد گیر باس قوی و عمیق نیستی مثل سبک الکترونیک و هیپ هاپ و ...
یه سرچی هم ایرفون های دیگه ی سن هایزر رو بکن مدل های خیلی خوبی داره و به نظر خودم با توجه به اطلاعاتی که خوندم و سرچ کردم ایرفون های سن هایزر بهتر از akg هستن ! ..
------------------------------------------------------------------------------------------------

* امروز خدایی چندتا البوم شاخ رپ ریلیز شد چه حالی کردم من .. 2 تا E40 یدونه اسنوپ داگ و یدونه wiz khalifa
:31:

peaceful1
22-03-2011, 21:45
یادم هست یه مغازه توی پایتخب بود که فقط سنهایزر میفروخت بعضی لز مدل هاش فقط تو توضیع کننده های چینی بود اصلا وجود خارجی نداشت بدبختی اینجا بود که از لحاظ کیفیت ساخت عین بقیه محصولاتش بود همه خوش دست و عالی بود اگه بخواطر اون چند مدلش نبود هیچ وقت به هدفون هاش شک نمیکردم.
چند بار یادمه با صاحب مغازه بحثم شده بود انقدر خوش زبون بود هیچ جوری کوتاه نمی اومد. خیلی هم خوب تو سر مال همکار هاش هم میزد ولی خوب به هر دلیلی دیگه جمع کرده
یکی از محصولات مشکوکش Sennheiser CX500 II بود که خیلی هم داشت
به اطمینان بهتون میگم همه IE8 های پایتخت تقلبی هستند جمهوری رو نمیدونم
---------------------------
cx300 با سه بسته بندی تو بازار هست مقوایی کارتونی تلقی هر سه مدل رو تو پایتخت تقلبیش رو رسد کردم.
--------------------------------------
بخواطر شرل=ایط خاص ایران دلیل نمیشه یه مغازه حتی اگه روی یه برند خاصی کار کنه چون چیز های پر فروش رو تو پایتخت از دست راحت میخرند مثل هدفون های beats یه بار یکی دیدم یه کیف کولی پر از این هدفون ها داشت دوره میگشت به فروشگاه ها میفروخت و راحت همه استقبال میکردند.
خیلی جا خوردم نه سوالی نه چیزی هر چی اون طرف میگفت محصل دبیرستان هم بود فروشنده به راحتی قبول میکرد و با شوق و ذوق هم ازش خرید کرد.

fabio montari
23-03-2011, 01:52
این مدل رو یه زمانی نمایندگیش تو جمهوری داشت آقای رضوی الان نمیدونم داره یا نه ولی قبل از اینکه بخوای اینو بخری یه نگاهی به ریویو که مارتین توی سایتش گذاشته بنداز بخصوص در بخش بررسی صداش

(ببخشید جواب این پست هم چون مربوط به این تاپیک بود اینجا دادم)
بله من هم اینو دارم و هم phonak بنظر من شما که بیس بیشتر می پسندی اینو بگیر:31:
یکی اینکه این مدل اصلا تقلبی نداره
بعدم مشکل خراب شدن نداره
قیمتش هم که خیلی مناسب هست (نصف ie8 ) اگرم برای تهیه کردنش مشکل داری میتونم کمکتون کنم :11:
اگه میخوای هزینه یک ie8 رو بکنی بجاش یک amp هم بهت معرفی میکنم بگیر که توان بیس این و در حد یک ساب ووفر 12 اینچی میکنه تازه صدا رو برای موزیک گوش دادن خیلی بهتر میکنه اون وقت ببینم کدوم هدفون میخواد با این کل بندازه
عید شما هم مبارک باشه
ممنون دوست عزیز از جوابت دیگه خسته شدم از هدفون خریدن الکی میخوام یه دفعه یه چیزه خوب بگیرم خلاص ie8 که از این پاناسونیکه خیلی ارزون تره اون پاناسونیکه گرونه خیلی لطف کن بگو چه جوری میتونم اون پاناسونیک رو بگیرم کلا بیشتر ازش خوشم میاد ولی نمیدونم چه جوری باید تهیه کنم
ممنون :11:

musketeer
23-03-2011, 02:30
من جای تو بودم میگفتم از اونور بیاره اگه میخوای ایرفون بگیری بگو بودجه ات چقدر هست و با توجه به سبکی هم
که گوش میدی زیاد گیر باس قوی و عمیق نیستی مثل سبک الکترونیک و هیپ هاپ و ...
یه سرچی هم ایرفون های دیگه ی سن هایزر رو بکن مدل های خیلی خوبی داره و به نظر خودم با توجه به اطلاعاتی که خوندم و سرچ کردم ایرفون های سن هایزر بهتر از akg هستن ! ..
------------------------------------------------------------------------------------------------

* امروز خدایی چندتا البوم شاخ رپ ریلیز شد چه حالی کردم من .. 2 تا E40 یدونه اسنوپ داگ و یدونه wiz khalifa
:31:
همون حول و حوش 100 اینا... نمیدونم... اگه ارزش داشته باشه بیشتر هم میشه هزینه کرد براش به هر حال

:40::40::40:

mehrdad_joon
23-03-2011, 03:57
ببخشید میتونم بپرسم این مدل اچ دی 800 از سن هایزر الان چه ربطی داشت ؟ ... :31:
احتمالا ایشون برای گیم هم میخوان استفاده بکنن این ایرفون رو ! ...
من فکر میکنم میتونه مدل هایی رو از سونی و کریتیو و سن هایزر ببینه ! ...

سلام
عزیز این HD800 هدفونه نه ایرفون!
در صمن،بابه شوخی بود....این هدفونه 1400 یورو قیمت داره!!
در کل خواستن بگم اول بودجه رو تایین کنه!!

راستی ازش خبری نیست،نکنه حرفمو جدی گرفته رفته .....:18::18::18:

:6:

یادم هست یه مغازه توی پایتخب بود که فقط سنهایزر میفروخت بعضی لز مدل هاش فقط تو توضیع کننده های چینی بود اصلا وجود خارجی نداشت بدبختی اینجا بود که از لحاظ کیفیت ساخت عین بقیه محصولاتش بود همه خوش دست و عالی بود اگه بخواطر اون چند مدلش نبود هیچ وقت به هدفون هاش شک نمیکردم.
چند بار یادمه با صاحب مغازه بحثم شده بود انقدر خوش زبون بود هیچ جوری کوتاه نمی اومد. خیلی هم خوب تو سر مال همکار هاش هم میزد ولی خوب به هر دلیلی دیگه جمع کرده
cx300 با سه بسته بندی تو بازار هست مقوایی کارتونی تلقی هر سه مدل رو تو پایتخت تقلبیش رو رسد کردم.
بخواطر شرل=ایط خاص ایران دلیل نمیشه یه مغازه حتی اگه روی یه برند خاصی کار کنه چون چیز های پر فروش رو تو پایتخت از دست راحت میخرند مثل هدفون های beats یه بار یکی دیدم یه کیف کولی پر از این هدفون ها داشت دوره میگشت به فروشگاه ها میفروخت و راحت همه استقبال میکردند.
خیلی جا خوردم نه سوالی نه چیزی هر چی اون طرف میگفت محصل دبیرستان هم بود فروشنده به راحتی قبول میکرد و با شوق و ذوق هم ازش خرید کرد.

باهات موافقم!:10:

عزیز اگه میخوای در مورد Ie8 بیشتر بدونی چندین پست قبل رو بخون،مطالبه زیادی نوشتم.
خودمم از جمهوری خریدم و اصل بود!
اگه خواستی pm بده برات آدرسه کاملشو بفرستم.
در ضمن IE8 نیازی به آمپلی نداره برخلاف shure535 !

موفق یاشبد!

a.z.p.z
23-03-2011, 11:51
سلام
عزیز این HD800 هدفونه نه ایرفون!
در صمن،بابه شوخی بود....این هدفونه 1400 یورو قیمت داره!!
در کل خواستن بگم اول بودجه رو تایین کنه!!

راستی ازش خبری نیست،نکنه حرفمو جدی گرفته رفته .....:18::18::18:

:6:

بله عزیز میدونم هدفون هست یکی از مدل های خیلی خوب سن هایزر --- البته برای امثال ما ساخته نشده کاربرد
خاص خودشو داره ...

---------- Post added at 12:51 PM ---------- Previous post was at 12:48 PM ----------

ببین الان شما خودتم تو سایت beats by dre که بری کلی سایت فروش beats زده که گفته همه این ها مدل های فیک رو پخش میکنن و ازشون نخرید فقط از apple store amazon best buy و ... بخرید ...
طرف اومده بود میگفت فلان مدل beats ورژن اسیایی هست برای همین ارزون تر هست ! ..
البته من اینقدر بررسی کردم مدل های فیک رو که دیگه کسی مدل studio فیک نمیتونه به من بده ! ..
در کل مدل های beats by dre تو ایران حداقل نصفش فیک هست بدون شک چون اینارو یه سری مسافر وارد
میکنن طرفم فقط به( b) توجه میکنه !

mr6768
23-03-2011, 21:16
من یه ایرفون یا هدفون خوب واسه پلیرم میخوام .
بودجه هم حدود 50 تا 60 تومنه .
به نظر شما ایرفون بگیرم یا هدفون ؟
از هر دو مدل های خوب رو بهم اگه میشه معرفی کنید .
ممنون میشم

a.z.p.z
24-03-2011, 00:45
ممنون میشم

ببین بستگی داره که میخوای با پلیرت چیکار بکنی دقیقا ..
یعنی میخوای ورزش بکنی یا پیاده روی بکنی و ... ؟...
تو میتونی supra-aural بگیری هم میتونی in ear بگیری ... به طور کلی in ear استفاده اش راحت تر هست و برای
ورزش و پیاده روی هم خوبه ... باز بستگی به خودت داره که ببینی نیازت چیه که هدفون بگیری یا ایرفون ! ...

در مورد ایرفون میتونم بهت دو مدل خیلی عالی رو معرفی بکنم یکی از سونی یعنی ex-300 که واقعا همه جوره عالی هست خودمم تستش کردم از نظر تفکیک پذیری صدا در سطح بالایی قرار داره + باس قوی و عمیق ...

مدل بعدی cx300II از سن هایزر هست که این هم حدود 55 تومن هست و مدل خیلی خوبی هست ولی فیک زیاد
داره من خودم دارم ولی از نظر باس به ex 300 سونی نمیرسه ولی از نظر شفافیت و تفکیک پذیری در سطح ex 300 از سونی هست ..

مدل بعدی هم سری aurvana in ear از کریتیو هست که از بودجه ی تو بالاتر هست و به نظرم با اینکه از دو مدل
بالا گرون تر هست اصلا بهتر نیست !
اگه این ایر میخوای تمرکزت رو بذار تو دو مدل بالا ... البته میتونی برند های دیگه رو هم ببینی مثل akg یا فیلیپس
ولی این دو مدلی که بهت معرفی کردم واقعا عالی هستن میتونی نظر بقیه دوستان رو هم بپرسی ...

** در مورد supra-aural هم میتونی مدل هایی رو از سونی و سن هایزر نگاه کنی .
موفق باشی...

king_james
24-03-2011, 11:03
ممنون میشم

من EX300 روگوش نکردم اما یکی دیگه از گزینه‌های خوب تو این رنج قیمت JVC HA-FXC50 Micro HD
هستش که شفافیت خوبی داره اما باس پرحجمی نداره
اگر هم هدفون میخوای به نظرم BEYERDYNAMIC DT-235 بهترین گزینه تو این رنج قیمتیه

mr6768
24-03-2011, 12:02
مدل ex 300 سونی حدودا چنده ؟
این که فیک زیاد نداره ؟!

a.z.p.z
24-03-2011, 12:53
این که فیک زیاد نداره ؟!

نه تنها مشکلی که هست اینه که گیر اوردنش خیلی سخته تو تهران حالا شما ظاهرا تهران نیستی فکر نکنم بتونی
اصلا گیرش بیاری --- مگه اینکه به صورت اینترنتی گیر بیاری که اونم درصدش پایین هست ...

از نظر قیمت هم الان قیمت دقیق ندارم بگم ولی بیشتر از بودجه شما نیست ! ...
این دو مدل سونی و سن هایزر واقعا عالی هستن و قابل مقایسه با مدل های سطح پایین تر نیستن ...

mehrdad_ati
24-03-2011, 13:04
آقا مهرداد شما الان این چند وقت که ie8 داشتی راضی بودی ؟ ارزش پولی که دادی رو داشت ؟ اگه نظرت مثبت بوده منم امروز فردا برم برای خریدش . بعد راستی چند خریدی .

بابت آدرس هم ممنون

king_james
24-03-2011, 15:05
این که فیک زیاد نداره ؟!

اگر سونی رو پیدا کردی بگیر اما بین سنهایزر cx300 و jvc micro hd جی وی‌سی شفافیت به مراتب بالاتری داره اما باس ضعیف‌تر(هر دو رو گوش کردم اینو میگم) در کل جی‌وی‎‌سی این مدلش خیلی خوبه اما به درد موسیقی‌های پر از بیس شاید نخوره و سنهایزر در این موارد لذت‌بخش تره اگر هم اهل موسیقی کلاسیک و پراگرسیو راک و ..... باشی جی‌وی‌سی عالیه

hasanst
24-03-2011, 16:28
سلام به دوستان ...

ممنون میشم راهنمایی کنید راجع به هدفون یا هدست های بدون سیم ... کلا انواعش چی هست ... و. .... ! برای PC میخوام + اگر در تی وی هم قابلیت پخش داشته باشه ... بهتر میشه ( tv=sony v530 ) ... برد بالا نیاز ندارم ... کیفیت صدا برام خیلی مهمه ... + گوش رو اذیت نکنه از نظر اندازه ... :D

بودجه هم زیر 50 یا 60 ...

خیلی ممنون !

mr6768
24-03-2011, 19:59
نه تنها مشکلی که هست اینه که گیر اوردنش خیلی سخته تو تهران حالا شما ظاهرا تهران نیستی فکر نکنم بتونی
اصلا گیرش بیاری --- مگه اینکه به صورت اینترنتی گیر بیاری که اونم درصدش پایین هست ...

از نظر قیمت هم الان قیمت دقیق ندارم بگم ولی بیشتر از بودجه شما نیست ! ...
این دو مدل سونی و سن هایزر واقعا عالی هستن و قابل مقایسه با مدل های سطح پایین تر نیستن ...

خوب اگه اینطوریه آنلاین از سایت های خارجی میخرم .
آشنا دارم تو استرالیا میتونه ردیف کنه واسم .
اما من یه کم تحقیق کردم دیدم سن هایزر تمام دنیا فیک داره !
تو Ebay نصفش فیکه . شک دارم چی کار کنم .
سونی هم همین ، میترسم فیک باشه .

یه چند تا لینک پیدا کردم ظاهرا میشه اعتماد کرد .
به نظر شما این عکس هایی که زیر هست فیکن ؟!
واسه سونی (EX300 SL) :

واسه سن هایزر :

peaceful1
24-03-2011, 20:13
نمی خواد از Ebay بخری سایت های محلی هستند تو قسمت های مختلف دنیا که این جور اجناس رو تو هر منطقه ایی از اون سایت های بخصوص میخرند مثلا

که بیشتر مشتریاش کشور های اروپای غربی هستند.
هم تنوع محصولاتشون زیاد هست هم به روز هستند هم مطمئن از یه همچین سایت هایی خرید کنی خیالت راحته.

fabio montari
24-03-2011, 21:46
ex300 هم فیک نداره

peaceful1
24-03-2011, 21:49
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
برو علائدین و پاساژ های پشت شهرداری نظرت عوض میشه.

mr6768
25-03-2011, 11:16
عجب داستانی شده ها ! :D
تهران فیک داره
تمام سایتا فیک دارن !
الان من یه هدفون خوب میخوام از کجا بگیرم ؟
کسی سایت مطمئن با قیمت خوب سراغ نداره ؟

peaceful1
25-03-2011, 12:56
عجب داستانی شده ها ! :D
تهران فیک داره
تمام سایتا فیک دارن !
الان من یه هدفون خوب میخوام از کجا بگیرم ؟
کسی سایت مطمئن با قیمت خوب سراغ نداره ؟
شما این پست من رو خوندی؟!

sajadkaboy
25-03-2011, 13:08
سلام تایپک ها رو که خوندم اینطوری که من دیدم دوستمون گفت در حد 14 15 تومان می خواد خرج کنه و نظر من اینه که یه
A4rtech مدل HS-50 روتهیه کنه که هم دارای کیفیت بالا و هم دارای ابرهایی بسیار نرمه که وقتی مدت طولانی استفاده کنی گوش درد نگیری

mr6768
26-03-2011, 00:08
شما این پست من رو خوندی؟!

چرا خوندم .
تو این سایت رفتم .
اما هزینه پست این سایت اندازه قیمت یه ایرفونه :دی
اگه سایت های دیگه میشناسید بم بگید ممنونتون میشم

peaceful1
26-03-2011, 01:03
چرا خوندم .
تو این سایت رفتم .
اما هزینه پست این سایت اندازه قیمت یه ایرفونه :دی
اگه سایت های دیگه میشناسید بم بگید ممنونتون میشم

این دو تا سایت دیگه مال خود استرالیا هستند:

morbidtale82
26-03-2011, 09:45
سلام. یه هدفون میخوام زیر 100 تومن. in-ear نباشه.
اولا گارانتی داشته باشه و ثانیا مدت زمانی زیاد رو گوش باشه باعث عرق کردن و فشار و سردرد نشه.
باس خوبی داشته باشه. الکترونیک و متال زیاد گوش میدم.
خیلی سایزش بزرگ نباشه خوبه. جا به جاییش میخوام راحت باشه.

ممنون از راهنمایی
:)

MohsenStar
26-03-2011, 22:09
سلام
من میخوام هدفون A4Tech HD-800 بگیرم ...
بنظرتون چطوره ؟ دالبی هست واقعا ؟
قیمتش چقدره و از کجا میتونم تهیه کنم ؟

mr6768
27-03-2011, 02:45
ایرفون Ultimate Ears super.fi 3 تو تهران پیدا میشه ؟
قیمتش حدودا چنده ؟
کسی میدونه ؟

peaceful1
27-03-2011, 12:36
ایرفون Ultimate Ears super.fi 3 تو تهران پیدا میشه ؟
قیمتش حدودا چنده ؟
کسی میدونه ؟

نه بابا ultimate ear چیه ,اصلا نمیدونند برند چی هست!

mehrdad_ati
27-03-2011, 16:22
آقا کسی آدرس تهران جایی داره آمپ داشته باشه ؟! از این آمپ های FIIO هم باشه راضی هستم :4:

a.z.p.z
28-03-2011, 01:57
خوب امروز رفته بودم پایتخت و 3تا beats studio تست کردم.

اولیش که فیک بود هیچ ...
اما دو مورد بعدی ! ...
باهاش دو ترک space bound و 25 to life از EM رو تست کردم + ترک I need a doctor و kush از خود dr.dre
از نظر وزن که قابل قبول بود سنگین نبود که رو سر اذیت بکنه و راحت روی سر قرار میگیره و ثابتم هست .
چون هدفون closed هست ایر هاش چرمی هستند برای همین وقتی یه مدت رو گوشتون میمونه ممکنه احساس گرما بکنید و گوش عرق بکنه برای منم اینجوری شد ! ...
- - -- - - --
در مورد کیفیت ... من خودم HD485 سن هایزر دارم ... از نظر تفکیک پذیری و شفافیت قابل قبول بود و لیاقت واژه خوب رو داره
اما نه برای پولی که براش میدید ... البته یکی از دلایل گرونیش هم همین قابلیت NC هست.
از نظر باس هم باس قوی و قابل قبولی داشت برای خودم که برای هیپ هاپ و موسیقی الکترونیک خوب هست .
NC خوبی داشت + ایزولیشن خوب بود و با اینکه بیرون شلوغ بود وقتی NC خوب عمل میکرد و هیچ صدایی داخل نمیومد.
و یه مشکل مسخره دیگه ای هم که داره وقتی باتری تموم میشه و NC دیگه کار نمیکنه کلا هدفون غیرفعال میشه یعنی شما
برای گوش کردن حتما باید از باتری استفاده بکنید که مدت زمانشم از نظر کسایی که دارن راضی کننده نیست .
از نظر امکانات جانبی هم خوبه و باکس کاملی داره .
*اینم یادم رفت بگم که صدا به طور قابل توجهی به بیرون نشت میکنه و همه میتونن بشنون چی گوش میدی
یعنی حتی از HD 485 من که یه هدفون باز هست بدتر هست با اینکه CLOSED هست!
در اخر به مدل استودیو نمیگم هدفون بد ! هدفون خوبی هست ولی بییشتر از 200$ ارزش نداره در صورتی که با پولی که برای
این هدفون میدید میتونید هدفون های بهتر و حرفه ای تری رو داشته باشید!

mehrdad_joon
28-03-2011, 05:31
سلام
من میخوام هدفون A4Tech HD-800 بگیرم ...
بنظرتون چطوره ؟ دالبی هست واقعا ؟
قیمتش چقدره و از کجا میتونم تهیه کنم ؟

سلام
اين هدفون طرفاي ٣٩ دلار قيمت داره و ٧.١ رو هم ساپرت ميكنه( يعني هستش)در جوابه سوالت كه دالبي واقعي است. بايد بگم كه نسبت به پولي كه ميدي جنس ميگيري، ولي از لحاظ دالبي بودن دالبي هست.!
بيشتر براي فيلم و بازي مناسب هست نه براي موزيك.
نسبت به قيمتش امكاناته خوبي داره بايد در عمل ديد چطوره،ايا با گذشته زمان صداش تغيير ميكنه يا نه و مسائل ديگه.
توي ايرانم جايي نميشناسم مطمئن كه بري بگيري.
شايد دوستان بشناسن.

موفق باشيد.

m1360z
29-03-2011, 00:11
با سلام و تبریک سال نو به همه
از دوستان میخوام لطف کنن و چند تا هدست بلوتوث خوب معرفی کنن. cowon j3 دارم.از نظر قیمت هم تا 70-60 موردی نداره
ممنون

m_sport
29-03-2011, 15:17
سلام
هدستهای AKG رو کسی امتحان کرده ....کیفیتشون هم مثل قیمتشون اینقدر بالاست؟!؟!؟
خودم الان کریتیو ep630 دارم و راضیم و نسبت به قیمتش کیفیتش خیلی خوبه ولی دنبال کیفیت خیلی بالا هستم!!!

alishadabmehr
30-03-2011, 10:53
بچه ها يه كمك كنيد .من يه كريتيو hn605 سفارش دادم واسم بيارن ولي نميدونم اين نويزكنسلينگش با باتري كار ميكنه؟
يعني روي هدفون يه دكمه اي چيزي هست كه ما اين قابليت رو فعال يا غير فعال كنيم؟ و باتريش رو هر چي نگاه كردم متوجه نشدم كجاش ميخوره اگه كمك كنين ممنون ميشم.

rezaomido
30-03-2011, 13:02
بچه ها يه كمك كنيد .من يه كريتيو hn605 سفارش دادم واسم بيارن ولي نميدونم اين نويزكنسلينگش با باتري كار ميكنه؟
يعني روي هدفون يه دكمه اي چيزي هست كه ما اين قابليت رو فعال يا غير فعال كنيم؟ و باتريش رو هر چي نگاه كردم متوجه نشدم كجاش ميخوره اگه كمك كنين ممنون ميشم.

هدفون جدیدتون مبارک باشه و محل نسب باطریش هم روی یکی از دسته های هدفون هست که یه زبونه کوچولو داره که با فشار کمی از سمت داخل هدفون باز میشه و میتونید اکتیو نویز کنسلینگ رو با یه دگمه که پشت کانال راست هست فعال کنید
در ضمن نویز کنسلینگ وقتی فعال باشه یک کمی توی کیفیت صدای هدفون تاثیر بد داره که توی محیطی که توش هستید تاثیرش متفاوته

هدفون ما هم که هنوز نرسیده (Shure Se535) فکر کنم مثل قدیما با شتر فرستادنش!

میخواستم بدونم کسی اینجا آرشیو حرفه ای صوتی برای معاوضه داره؟
حدودآ 17 ترا تراک صوتی دارم که بیشتر از 70% شون به فرمت MP3 320K هستن و حدودآ 10 در صد ، همMBR هستن و 20 درصد هم FLAC
سبکهایی که دارم 80 درصد Techno Dance , Techno Dance POP, Techno Dance Hard و 10 درصد هم Gothic و 5 درصدی هم Country هست.
اگه کسی از این دست سبکها داشته باشه PM بده

personal_68
30-03-2011, 15:56
سلام به همگی من گلگسی سامسونگ خریدم.

این هدفون فابریک سامسونگ اصلا ازش صدا در نمیاد مفت نمی ارزه فقط قیافه داره ، سر اون می خوام یه هدفون بخرم از همین ریزا که تو گوش میره و سایت ها رو پرس و جو کردم تا رسیدم به مدل های

سونی ex32
و
کریتیو مدل های
EP830 و EP630

ایا مدل های بهتر از این هم هست تا این قیمت 30 تومان ، راستی قیمت های این مدل های بالا رو که گفتم هنوز نمی دونم چنده :41:

30 تومانم بیشتر ندارم.

صدای گلگسی همینطوری ضعیفه ، هدفون فابریکیشم که مفت نمی ارزه کلا زدحال زده تو صدا ، البته تنظیمات آهنگ قابلیت 5.1 CH داره ، سر اون هدفونی می خوام توپ باشه - بیس و تریبل قشنگ بیرون بده و خیلی مهمه برام قضیه بیس و شفاف بودن آهنگ
--------------------------------------------------------------------------------------------
حالا شما دوستانی که خریدید چی پیشنهاد می کنید که من فردا از بازار ایران یا بازار رضا خریداری کنم

راستی یه سوال مهم
فرق این 2 سوکت چیه؟

چون فابریکی گوشیم 3 تا خط داره بین سوکت ها ولی این معمولی ها 2 تا خط
و کلا یه توضیحی بدید چیه فرقش؟

عجله هم دارم ممنون میشم کاربرا جواب بدن
با تشکر :11:

peaceful1
30-03-2011, 17:06
EP630 هجده تومن
EP830 چهل و پنج تومن
قیمت اون سونی بیست وخورده ایی هست.
اون بالایی ریکرد هم داره برای ارتباط تلفنی دومی سوکت استاندارد 3.5mm هست برای هدفون اولی برای هدست موبایل و ...هست.

personal_68
30-03-2011, 19:31
EP-630 خریدم 18 تومان ، صداش خوبه ولی نه عالی

alishadabmehr
30-03-2011, 21:42
هدفون جدیدتون مبارک باشه و محل نسب باطریش هم روی یکی از دسته های هدفون هست که یه زبونه کوچولو داره که با فشار کمی از سمت داخل هدفون باز میشه و میتونید اکتیو نویز کنسلینگ رو با یه دگمه که پشت کانال راست هست فعال کنید
در ضمن نویز کنسلینگ وقتی فعال باشه یک کمی توی کیفیت صدای هدفون تاثیر بد داره که توی محیطی که توش هستید تاثیرش متفاوته

هدفون ما هم که هنوز نرسیده (Shure Se535) فکر کنم مثل قدیما با شتر فرستادنش!

میخواستم بدونم کسی اینجا آرشیو حرفه ای صوتی برای معاوضه داره؟
حدودآ 17 ترا تراک صوتی دارم که بیشتر از 70% شون به فرمت MP3 320K هستن و حدودآ 10 در صد ، همMBR هستن و 20 درصد هم FLAC
سبکهایی که دارم 80 درصد Techno Dance , Techno Dance POP, Techno Dance Hard و 10 درصد هم Gothic و 5 درصدی هم Country هست.
اگه کسی از این دست سبکها داشته باشه PM بده

آقا خيلي ممنون از راهنماييت ولي چه هدفون گولاخي سفارش داديا.....معلومه كه موسيقي حرفه اي گوش ميدي .
ايشالا دستت رسيد يه ريويو ازش بزار بازم مبارك باشه ولي من كه 25 تومن ميدم شب خوابم نميبره .....
يه سوال ديگه واقعا 80 درصد نويز محيط رو ميگيره؟ و بيشتر واسه داخل خونه خوبه يا بيرون؟منظورم كريتيو hn605 هستشا.تشكر

rezaomido
30-03-2011, 22:00
آقا خيلي ممنون از راهنماييت ولي چه هدفون گولاخي سفارش داديا.....معلومه كه موسيقي حرفه اي گوش ميدي .
ايشالا دستت رسيد يه ريويو ازش بزار بازم مبارك باشه ولي من كه 25 تومن ميدم شب خوابم نميبره .....
يه سوال ديگه واقعا 80 درصد نويز محيط رو ميگيره؟ و بيشتر واسه داخل خونه خوبه يا بيرون؟منظورم كريتيو hn605 هستشا.تشكر

مرسی از نظر شما
ریویو رو که صد در صد انجام میدم و قول داده شده بود.

و زیاد در قید درصد حذف کردن صدای خارجی نباش مهمتر از اون اینه که زمانی اکتیو نویز کنسلینگ فعال هست طوری عمل کنه که باعث تغییر ناخواسته توی صدای در حال پخش نشه.

به هر حال هدفون خیلی خوبی انتخاب کردی و به نسبت قیمتش واقعآ عالیه و ترجیح میدم که بدون اکتیو نویز کنسلینگش باهاش گوش بدم البته این نظر شخصی من هست ممکنه زمانی که هدفون دست شما رسید نظری مخالف با من داشته باشید.

از استاید خواهش میکنم ، کمک کنن که حسابی کلافه شدم

قصد دارم به زودی هدفون فول سایز خوب بگیرم ، ولی بین انتخاب یکی از این مدلهای زیر گیر کردم:

1. Beyerdynamic Tesla T1
2. Sennheiser HD800
3. Denon's AH-D7000

به نظرتون کدوم انتخاب بهتره متاسفانه بودجه برای "Ultrasone Edition 10" کافی نیست.
به هر حال با توجه به هزینه های جانبی + هرینه ساخت آمپ + هزینه تهیه تراک HD باید زیر 2.5 بشه.
چون آمپ رو خودم می سازم فقط هزینه خرید قطعاتش میشه 600 تومن و هزینه هر تراک HD هم بین 4 تا 8 تومن متفاوته و انتخابهای تک تراک بسیار بسیار محدود تر هستن و هزینه ارسال هم خدارو شکر مشخصه که بالای 100 تومنه.

rave-87
01-04-2011, 00:38
آدرس نمایندگی توی ایران داده این :18:beyerdynamic

Pajouhesh Gostar Systemhaye Novin Co.
Apt.3, No.14, Esfandiar St., Valiasr St.
1968656433
Tehran

+98-21-88642270-2
+98-21-88677384
pg@apadana.com

الان تبلیغ شد:31:؟

Heart Banger-97
01-04-2011, 00:46
از استاید خواهش میکنم ، کمک کنن که حسابی کلافه شدم

قصد دارم به زودی هدفون فول سایز خوب بگیرم ، ولی بین انتخاب یکی از این مدلهای زیر گیر کردم:

1. Beyerdynamic Tesla T1
2. Sennheiser HD800
3. Denon's AH-D7000

به نظرتون کدوم انتخاب بهتره متاسفانه بودجه برای "Ultrasone Edition 10" کافی نیست.
به هر حال با توجه به هزینه های جانبی + هرینه ساخت آمپ + هزینه تهیه تراک HD باید زیر 2.5 بشه.
چون آمپ رو خودم می سازم فقط هزینه خرید قطعاتش میشه 600 تومن و هزینه هر تراک HD هم بین 4 تا 8 تومن متفاوته و انتخابهای تک تراک بسیار بسیار محدود تر هستن و هزینه ارسال هم خدارو شکر مشخصه که بالای 100 تومنه.

یه Grado PS1000 هم اضافه میکردی به لیستت دیگه:31:

rezaomido
01-04-2011, 11:31
یه Grado PS1000 هم اضافه میکردی به لیستت دیگه:31:

از توجه شما بسیار ممنون هستم

انتقاد شما رو کاملآ قبول دارم ، چون با توجه به تعداد انگشت شمار این رده هدفونها نباید بیش از دو انتخاب ارجح در نظر میگرفتم.

حالا نمی شد اولین پست جدیدتون رو با انتقاد شروع نکنین ( شوخی )
به هر حال باید توی زدن پست دقت بیشتری کنم.

و از این دو هدفون یکی رو باید انتخاب کنم اولویت اول با Bayerdynamic Tesla T1 و در نهایت Sennheiser HD800 هست.
و این که چه چیزیهایی مهمتر هست به ترتیب:
1. جزییات
2. شفافیت
3. Sound Stage (نمی دونم معنی فارسیش چی میشه)

Heart Banger-97
01-04-2011, 15:24
از توجه شما بسیار ممنون هستم

انتقاد شما رو کاملآ قبول دارم ، چون با توجه به تعداد انگشت شمار این رده هدفونها نباید بیش از دو انتخاب ارجح در نظر میگرفتم.

حالا نمی شد اولین پست جدیدتون رو با انتقاد شروع نکنین ( شوخی )
به هر حال باید توی زدن پست دقت بیشتری کنم.

و از این دو هدفون یکی رو باید انتخاب کنم اولویت اول با Bayerdynamic Tesla T1 و در نهایت Sennheiser HD800 هست.

انتقاد نبود جدا
فقط برام جالب بود که چرا از این اسم نبردی
گفتم شاید حواست نبوده یادت رفته بنویسی , همین

و این که چه چیزیهایی مهمتر هست به ترتیب:
1. جزییات
2. شفافیت
3. Sound Stage (نمی دونم معنی فارسیش چی میشه)
یعنی فقط برای موزیک گوش دادن میخوای؟ منظورم اینه که میخوایی نهایت لذت آهنگهات رو بکشی بیرون؟
سبک موزیکت هم بیشتر باب - هیباب - ترنس بود ؟

fabio montari
01-04-2011, 15:43
کسی میدون ei8 اصل رو چه جوری میشه تشخیص داد