PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : lılılıılılı چهارمین و آخرین نظر سنجی مسابقه ی جامع عکاسی با موضوع [__ پانوراما__]

ELSIN
31-08-2013, 22:45
سلام خدمت همه عزیزان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lılılıılıllıı در خدمتتون هستیم با اخرین نظرسنجی از مجموع چهار نظرسنجی مسابقه ی جامع انجمن عکاسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با موضوع [__ پانوراما__]

10 نفر (در مجموع 40 عکس) در مسابقه ی جامع شرکت کردند که ازشون تشکر میکنم :n16:

باید متذکر بشم که نحوه انتخاب نفرات برتر نظرسنجی ها عوض شد تا همه عکس های شرکت کننده ها به نمایش در بیاد به این صورت که

نفرات برتر بر اساس تعداد رای کسب شده در مجموع چهار نظرسنجی مشخص خواهند شد ، خیلی ساده شبیه انتخابات ریاست جمهوری ، فقط این جا دور دوم ، سوم و چهارم هم داریم :n02:

✘ برای رای دادن روی عکس مورد نظر کلیک کنید تا انتخاب بشه.
✘ هر کاربر امکان رای دادن به یک یا چند عکس را دارا می باشد ، نظرسنجی عمومی نیست و رای ها قابل مشاهده نیستند
✘ در طول مدت زمان راي گيري مسابقه از تبليغ عكس خود خودداري كنيد. (نباید گفته شود کدام عکس متعلق به شماست)
✘ نقد ها برای بهبود و ارتقا سطح علاقه مندان به هنر عکاسی هست ، بنابراين نقد های تخریبی و توهین آمیز حذف خواهند شد.

براي راحتي كاربران عزیز علاوه بر سايز كوچك عكس ها در نظرسنجي ، عكس ها با سايز اصلي در پست دوم قرار خواهند گرفتند.

تاریخ شروع و پايان نظرسنجي چهارم با موضوع [__ پانوراما__] : شنبه 9 شهریور ماه تا جمعه 15 شهریور ماه

با تشکر - تیم مدیریت انجمن عکاسی

ELSIN
31-08-2013, 22:57
عکس شماره 1

عکس شماره 2

عکس شماره 3

عکس شماره 4

عکس شماره 5

عکس شماره 6

عکس شماره 7

عکس شماره 8

عکس شماره 9

عکس شماره 10

Spak
01-09-2013, 12:40
به امید مسابقه های بهتر ...

عکس 5 و 10 از یه جا گرفته شده :n02:

Йeda
01-09-2013, 12:54
سلام

اول از همه یه خسته نباشید به همه دوستان هنرمند و عکاس که آثار زیبایی از خودشون به جا گذاشتند... .
البته من در عکاسی سر رشته ندارم ولی زیبایی یه چیز ذاتی هست ... .
من به عکس 3 و 5 و 10 رای دادم ( همه عکس ها قشنگ بودن به نظرم )......:n02:

و یه رای ویژه به عکس شماره 1 به خاطره انتخاب سوژه...
( خشک شدن زاینده رود...که خودم وقتی از نزدیک دیدم واقعا متاسف شدم )

و ممــــنون از مدیران بابت راه اندازی این مسابقات و... .

شاید به شخصه درین مسابقات شرکت نداشتم ولی
می تونم به جد، بگم خیلی چیزها ازشون یاد گرفتم.

همگی موفق باشید.

:n16:

Iloveu-ALL
01-09-2013, 13:31
من از 6-7 تا عکس خوشم اومد دیگه گفته به همه رای بدم :n09::n02:

aluminum
01-09-2013, 14:12
در بعضی از عکسها لزوم استفاده از تکنیک پانوراما دیده نمیشه و عکسهای پانوراما با یک عکس معمولی تفاوت چندانی نداره:n13:

Atghia
01-09-2013, 15:39
رای من 1 و 10
1 بخاطر سوژه دوست داشتنیش
و 10 بخاطر محیط جذاب و رنگبندی قشنگش
دست همه عکسهای گل انجمن درد نکنه:n16:

Milad4171
01-09-2013, 18:53
به نظر من اگه عکس شماره 8 مثله عکس شماره 10 از ارتفاع کمتری گرفته میشد بهتر میشد
یه قانونی هم اضافه کنید کو سوژه عکس ها نام گذاری بشه. مثلا سی و سه پل یا جاده فلان

مثل همیشه عکس ها عالی ان:n06:

sara_program
01-09-2013, 21:34
خیلی دلم گرفت که مسابقه تموم شد. حال و هوای عکاسی خیلی خوبه . مخصوصاً وقتی عکست رای میاره کلی ذوق می کنی. وقتی هم عکست نهایتا 3 تا رای داره ، تازه کلی عیبای عکست میاد دستت و کلی چیز یاد می گیری. یه حس شیرینیه. اصلا توی این مسابقه حس رقابت نبود. از همه ممنونم که در کنار هم تونستیم مسابقه شاد و منظمی را داشته باشیم.

وقتی یه کاربر میاد و می گه من به فلان عکس رای دادم. همه ازش تشکر می کنن. حتی رقبا

این خیلی با ارزشه

یا علی

ALI . R
01-09-2013, 21:47
سلام. عکس شماره 3 فکر میکنم منطقه عباس آباد (بهشهر) باشه ! :n01:

a.g g.a
01-09-2013, 23:05
سلام

عکس ها خوبن،فقط جالبه انگار همه با هم هماهنگ کردن سه تا عکس افقی بگیرن :n16: میشد خلاقانه تر هم عمل کرد به نظرم، میشه با این تکنیک زوایای دید جالبه به دست آورد
مثل این عکس

یا این یکی

البته اینا گرفتنش سخت تره و کار زیادی می بره

. . . . . .

من عکس 3 رو خیلی دوست دارم،کاش کیفیتش بیشتر بود

sara_program
01-09-2013, 23:09
سلام. عکس شماره 3 فکر میکنم منطقه عباس آباد (بهشهر) باشه ! :n01:

من فتوبلاگ شما را با حوصله و سر صبر نشستم دیدم. چون خیلی عکسای زیبایی گرفته بودید. نصف عکساتون از عباس آباد (بهشهر) هستش. دیگه شما نگین فکر میکنم بگین مطمئنم:n01:

راستی فتوبلاگ مال شما بود؟ الان شک کردم:n02: منم واسه خودم سوژه شدما

AliSub
01-09-2013, 23:21
سلام

عکس ها خوبن،فقط جالبه انگار همه با هم هماهنگ کردن سه تا عکس افقی بگیرن :n16: میشد خلاقانه تر هم عمل کرد به نظرم، میشه با این تکنیک زوایای دید جالبه به دست آورد
مثل این عکس

یا این یکی

. . . . . .

سلام خوبی
من منتظر بودم یکی از این عکسها تو، تو مسابقه ببینم . چون هیچکی به اندازه تو پانورمای 360 به این خوبی نمیگیره
ولی به نظر میرسه تو مسابقه شرکت نکردی!:n29:

---------------

ALI . R
01-09-2013, 23:55
من فتوبلاگ شما را با حوصله و سر صبر نشستم دیدم. چون خیلی عکسای زیبایی گرفته بودید. نصف عکساتون از عباس آباد (بهشهر) هستش. دیگه شما نگین فکر میکنم بگین مطمئنم:n01:

راستی فتوبلاگ مال شما بود؟ الان شک کردم:n02: منم واسه خودم سوژه شدما
سلام. من تا حالا فتوبلاگی نداشتم عزیز. همچنین عکسی از عباس آباد نداشتم و نگرفتم ! :n01:
موفق باشی:n12:

Hamed DC
02-09-2013, 14:48
درود....
عکس1و10.
هم زیبا. و هم موراد فنی بهتر لحاظ شدن.

a.g g.a
02-09-2013, 15:50
سلام خوبی
من منتظر بودم یکی از این عکسها تو، تو مسابقه ببینم . چون هیچکی به اندازه تو پانورمای 360 به این خوبی نمیگیره
ولی به نظر میرسه تو مسابقه شرکت نکردی!:n29:

---------------

ممنون شما خوبین علی آقا ؟

من خیلی دوست داشتم تو این مسابقه شرکت کنم مخصوصا به خاطر بخش ماکرو و پانوراما چون پیشتر عکسامو در این زمینه ها می گیرم

فقط عکس با موضوع شادی نداشتم می خواستم بگیرم که یهو خورد به انتخاب رشته و بعدشم مسافرت رفتیم دیگه نشد شرکت کنم
خیلی حیفم اومد چون دفعه قبلم که مسابقه پانوراما داشتیم به خاطر کم بودن عکسا برگزار نشد

متشکرم نظر لطفتونه :n16:

البته این عکسایی که گذاشتم مال من نیست هیج کدومش..

Atghia
02-09-2013, 16:08
سلام

مثل این عکس

یا این یکی

. . . . . .

من این عکس دومی رو که دیدم چندلحظه فکرکردم پیش خودم چقدر سخته!!!! من اگه بخوام همچی عکسی بگیرم احتمالا به علت سرگیجه میخورم زمین :دی
ولی انصافا چقدر زیباست:n12:
اخه من فکرمیکردم پانوراما فقط 3شات افقی کنار هم میشه:n13:الان میشه لطف کنید توصیح بدید چجوری این عکسه(دومی منظورمه)پانوراماست؟ چندتا عکس و در چه جهاتی ؟
مرسی:n16:

a.g g.a
02-09-2013, 17:00
من این عکس دومی رو که دیدم چندلحظه فکرکردم پیش خودم چقدر سخته!!!! من اگه بخوام همچی عکسی بگیرم احتمالا به علت سرگیجه میخورم زمین :دی
ولی انصافا چقدر زیباست:n12:
اخه من فکرمیکردم پانوراما فقط 3شات افقی کنار هم میشه:n13:الان میشه لطف کنید توصیح بدید چجوری این عکسه(دومی منظورمه)پانوراماست؟ چندتا عکس و در چه جهاتی ؟
مرسی:n16:

این عکس از سقف یه مسجد گرفته شده،مثلا شاید یه دوربینو گذاشتن روی سه پایه زیر این قسمت از سقف بعد با تغییر دادن زاویه دید دوربین روی سه پایه تعداد زیادی عکس از قسمت های مختلف سقف گرفتن،یعد عکس ها رو با نرم افزارهایی که مخصوص این کاره به هم متصل کردن :20:

sara_program
02-09-2013, 21:27
سختی این عکسا توی اینه که تنظیم دوربین خیلی سخته چون باید از زیر به دوربین نگاه بشه. واقعا به اینچنین عکاسها باید تبریک گفت. البته دوربین شرط اوله به نظر من. اگه با دوربین من بخوایم عکس بگیریم که یه سختی دیگه هم اضافه می شه!! چون سه پایه اش خیلی کوتاهه باید حتماً خوابید کف زمین. کی روش میشه؟:n02:

یه سوال هم برام پیش اومده:

اگر من یک نقطه بایستم و دایره اطرافم را عکس بگیرم (در راستای افق نه عمود) ، یعنی عکس اول و آخرم مثل هم باشند. به اون عکس چی می گن؟ اون هم 360 محسوب می شه؟

a.g g.a
02-09-2013, 22:51
سختی این عکسا توی اینه که تنظیم دوربین خیلی سخته چون باید از زیر به دوربین نگاه بشه. واقعا به اینچنین عکاسها باید تبریک گفت. البته دوربین شرط اوله به نظر من. اگه با دوربین من بخوایم عکس بگیریم که یه سختی دیگه هم اضافه می شه!! چون سه پایه اش خیلی کوتاهه باید حتماً خوابید کف زمین. کی روش میشه؟:n02:

یه سوال هم برام پیش اومده:

اگر من یک نقطه بایستم و دایره اطرافم را عکس بگیرم (در راستای افق نه عمود) ، یعنی عکس اول و آخرم مثل هم باشند. به اون عکس چی می گن؟ اون هم 360 محسوب می شه؟

البته اگه از سه پایه بلندتر استفاده کنید این مشکلی که گفتین کمرنگ تر میشه

تجهیزات هم تو این مدل عکسا خیلی تاثیر گذاره(حالا بگو توی چه مدلی تاثیر نداره :n02:)مثلا همون سه پایه که گفتم،یا میزان واید بودن لنز که هر چی لنز وایدتر باشه(زاویه دید بیشتر)تعداد عکس ها کمتر می شه و کنترل کردن راحت تر و هر چی لنز کمتر واید باشه(زاویه دید کمتر)تعداد عکس ها بیشتر میشه و کنترل کردن سخت تر مثلا من با لنز 38mm دوربینم توی یه پارک می خواستم یکی از این عکس ها بگیرم تعداد عکس هام 111 تا شد !اون روز هم روز اردو بود بچه ریخته بودن دورم(:n02:)منم نیم ساعت هی داشتم عکس می گرفتم،آخرش هرچی طرح تو ذهنم داشتم یادم رفت :n15:

یا جایی که به سوزه نزدیک باشین نیاز به سر سه پایه پانوراما دارین

البته علاوه بر تجهیزات سخت افزاری تجهیزات نرم افزاری هم نیازه،تا یه نرم افزار ساخت عکس پانوراما درست حسابی نداشته باشین نمی تونین از این عکسا بگیرین !(البته خرجش خیلی کمتر از سخت افزاری هاست،خیــــــلـــــی کمتر !)

یه چیز دیگه هم که مهمه اینه که قبل از این که شروع به عکاسی کنید باید یه طرح از اون عکسی که می خواین بسازین تو ذهنتون داشته باشین و بر اساس اون جلو برین

بعضی از اینا رو قبلا جاهای دیگه گفته بودم اگه حرف تکراری زدم ببخشید :n01:
. . . . . . . . . . . . . . . . .
فک کنم بشه بهش گفت عکس 360 ولی شاید نتیجش زیاد جالب نباشه چون نسبت عرض به طول عکس خیلی زیاد میشه،مگه این که توی به هم چسبوندنش خلاقیت خاصی به خرج بدین یا این که سوژه خاصی باشه

mahpesar
03-09-2013, 10:22
عکس شماره یک کار قشنگی بود تبریک میگم...:n16:

Malware
03-09-2013, 12:59
به عکس شماره 1 و 2 رای دادم ولی از شماره 2 بیشتر خوشم اومد.

ursamajor
03-09-2013, 23:28
ببخشید یک سوال.
مگه عکس پانوراما نمیشه همون عکس 360 درجه؟ یعنی عکسی که شما از دور تا دور خودتون میگیرید و با کنار هم قرار دادن اونها یک حلقه درست میشه که با نرم افزار مناسب میتونید اونا رو ببینید؟!!
این عکس هایی اینجا هستند رو میشه با استفاده از لنز واید گرفت و یا لنز سوپر واید که میشه مثل عکس شماره 1.

البته بازم عذر میخوام. یک وقت جسارت نشه به کسی.

dourtarin
03-09-2013, 23:34
شماره یک، یه حس خاصی داره:)

sara_program
03-09-2013, 23:53
ببخشید یک سوال.
مگه عکس پانوراما نمیشه همون عکس 360 درجه؟ یعنی عکسی که شما از دور تا دور خودتون میگیرید و با کنار هم قرار دادن اونها یک حلقه درست میشه که با نرم افزار مناسب میتونید اونا رو ببینید؟!!
این عکس هایی اینجا هستند رو میشه با استفاده از لنز واید گرفت و یا لنز سوپر واید که میشه مثل عکس شماره 1.

سلام.
پانوراما به معنی گسترده هستش. 360 یک نوع پانوراماست
میشه با 3 تا شات، یه عکس پانوراما ساخت

sara_program
03-09-2013, 23:56
یه سوال دارم. مثلا اگر از مسیر ابتدا تا انتهای یه رودخانه عکس بگیریم (مثلا 100 شات) به این سبک چی میگن؟

ursamajor
04-09-2013, 00:12
سلام.
پانوراما به معنی گسترده هستش. 360 یک نوع پانوراماست
میشه با 3 تا شات، یه عکس پانوراما ساخت

مثلا تو عکس های 2-5-7-8-9 چه گستردگی وجود داره؟

ELSIN
04-09-2013, 01:16
یه سوال دارم. مثلا اگر از مسیر ابتدا تا انتهای یه رودخانه عکس بگیریم (مثلا 100 شات) به این سبک چی میگن؟

از ابتدا تا انتهای یه رودخانه که خیلی بیشتر از 100 عکس نیازه ، خیلی بیشتر
به این عکس ها هم گفته میشه عکس گیگاپیکسلی !
نمونه:
رکورد بزرگ‌ترین عکس‌ پانورامای دنیا به وسیله عکس ۳۲۰ گیگاپیکسلی لندن شکسته شد! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مثلا تو عکس های 2-5-7-8-9 چه گستردگی وجود داره؟

وجود داره اما ممکنه کم تر از عکس مثلا 1 یا 10 باشه

a.g g.a
04-09-2013, 11:26
ببخشید یک سوال.

نه تا جایی که من می دونم هر وقت که با استفاده از چسبوندن چند تا عکس به هم به زاویه دید بزرگتری دست پیدا کنیم عکس پانوراما ساختیم،نمی خواد حتما 360 باشه

ممکنه تو یه شرایطی یه لنز واید تمام زاویه مورد نیاز عکسو داشته باشه اونوقت دیگه نیازی به پانوراما گرفتن نیست

حتی یه لنزایی هستن که تقریبا 360 رو پوشش می دن(دقیق یادم نیست چه قدر) یه بار هم تلویزیون نشون داد یه نفر تو یزد یه نمایگاه زده بود از عکسایی که با یکی از این لنزا گرفته بود،ولی شنیدم کیفیتشون خیلی بالا نیست .

همونطور که گفتم هر چی لنز کمتر واید باشه(تله تر باشه)تعداد عکس ها بیشتر میشه و سر هم کردن عکس ها سختتر میشه ولی لنز تله تر یه مزیتی هم داره و اون اینه که اندازه عمس نهایی بزرگتر میشه و جزئیات بیشتری توش ثبت میشه،مثلا همین عکسی که احسان گفت نوشته با لنز 400mm ثبت شده که اصلا لنز وایدی نیست و خیلی هم تلست ! و اگر این عکس با یه لنز خیلی واید مثلا 8mm فیش آی گرفته میشد اصلا گیگاپیکسلی نمی شد ! شاید اصلا تعداد عکس ها از عدد 6 یا 7 بیشتر نمیشد !
---------------------------------------------------------------------

دوستان به این سایت هم یه سر بزیند عکسای پانورامای باحالی داره !

اینم یکی از عکسای جالبش توی صفحه اول زده(رو فول اسکرین بزنید بزنید خیلی جالبه !)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ELSIN
04-09-2013, 19:41
اینم جالبه و بی ربط به موضوع نیست

پاناسونیک و ساخت یک دوربین اولتراواید ۶۴:۹ برای ثبت تصاویر ورزشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kavehj4488
04-09-2013, 23:48
سلام.
من به عکس های 1 و 3 و 10 رای دادم. البته به نظر من عکس های 1 و 10 به مفهوم پانوراما نزدیک ترند.
موفق باشید.

sara_program
06-09-2013, 21:06
سلام

سوالی از عکاسی دارم. اول اینکه پانوراما فقط افقیه؟ به این عکسهای عمودی چی می گن؟ مثلا عکس از یه برج

دوم اینکه داشتم فکر می کردم اگر عکسی بگیریم که دوربین زیر آب باشه و شاخه های درخت را از زیر آب عکس بگیریم. عکس های بعدی دوربین از زیر آب بیاد بیرون و همون شاخه درخت را خارج از آب

عکس بگیریم و به سبک پانوراما عکسها را به هم بچسبانیم ، این هم پانوراماست؟

سوال سوم، ذهنم درگیر سوژه های عکاسی شده ولی امکانات ندارم. منم و گوشیم و یه دوربین دیجیتال (که مال خودم هم نیست). چه روشهایی هست که بشه بی دوربینی را دور زد؟

ELSIN
06-09-2013, 21:47
سلام

سوالی از عکاسی دارم. اول اینکه پانوراما فقط افقیه؟ به این عکسهای عمودی چی می گن؟ مثلا عکس از یه برج

دوم اینکه داشتم فکر می کردم اگر عکسی بگیریم که دوربین زیر آب باشه و شاخه های درخت را از زیر آب عکس بگیریم. عکس های بعدی دوربین از زیر آب بیاد بیرون و همون شاخه درخت را خارج از آب

عکس بگیریم و به سبک پانوراما عکسها را به هم بچسبانیم ، این هم پانوراماست؟

سوال سوم، ذهنم درگیر سوژه های عکاسی شده ولی امکانات ندارم. منم و گوشیم و یه دوربین دیجیتال (که مال خودم هم نیست). چه روشهایی هست که بشه بی دوربینی را دور زد؟

سلام

پانوراما بصورت عمودی خیلی رایج نیست ، مهم زاویه دید وسیع تو عکس هست حالا عمودی افقی یا چند ردیف ، مثل این عکس که متشکل از 3 عکس در سمت چپ و 3 عکس در سمت راست ه
میتونه بیشتر از این تعداد عکس هم باشه

چه فکر خوفی :n02: اگه زاویه دید وسیع باشه هست ، فقط نتیجه چی در میاد ایا ؟ ینی میشه خوب عکس ها رو ادغاکم کرد ؟

سومی رو متوجه نشدم :n13:

sara_program
06-09-2013, 21:58
سومی رو متوجه نشدم :n13:

ببینید مثلا توی اینترنت دیدم میشه با گوشی ، عکس ماکرو گرفت. من اینو می دونم که دوربینهای موجود توی بازار خیلی حرفه ای هستند و اما گران! من میخوام بی پولیم را دور بزنم:n02: واضحه دیگه:n01:. روشهایی هست آیا که بشه عکسهای حرفه ای را با ترفند های خاصی گرفت؟

Atghia
06-09-2013, 22:05
ببینید مثلا توی اینترنت دیدم میشه با گوشی ، عکس ماکرو گرفت. من اینو می دونم که دوربینهای موجود توی بازار خیلی حرفه ای هستند و اما گران! من میخوام بی پولیم را دور بزنم:n02: واضحه دیگه:n01:. روشهایی هست آیا که بشه عکسهای حرفه ای را با ترفند های خاصی گرفت؟

بستگی به گوشی داره! نوکیا یک مدل داره دوربیش 42 مگاپیکسله!
در واقع بهتر بگم بودجه دوربین گوشی رو تعیین میکنه:n09: خب اره دوربین گوشی ها(حداقل چندتایی که من داشتم) حالت ماکرو هم دارند حتی پانوراما هم دارند منتهی خیلی تخصصی تنظیمات نور و اینا(این ایزو چیه میگین :دی) ندارن خب
پ.ن:الان دقیقا حس مادربزرگهایی رو که در مورد تکنولوژی صحبت میکنن دارم:n08::n14:

sara_program
06-09-2013, 22:17
بستگی به گوشی داره! نوکیا یک مدل داره دوربیش 42 مگاپیکسله!
در واقع بهتر بگم بودجه دوربین گوشی رو تعیین میکنه:n09: خب اره دوربین گوشی ها(حداقل چندتایی که من داشتم) حالت ماکرو هم دارند حتی پانوراما هم دارند منتهی خیلی تخصصی تنظیمات نور و اینا(این ایزو چیه میگین :دی) ندارن خب
پ.ن:الان دقیقا حس مادربزرگهایی رو که در مورد تکنولوژی صحبت میکنن دارم:n08::n14:

عزیز دلم سلام:n12:
یاد پیرزن همسایمون افتادم که تا ماهواره اومد رفت سریع ماهواره خرید. میومد پز می داد می گفت : ماهوارمون دیلیجاتیه:n02:

می دونم گوشیهای گرون قیمت، دوربینهای خوبی هم دارند. ولی ترفندهایی هم باید باشه دیگه.

Atghia
06-09-2013, 22:26
عزیز دلم سلام:n12:
یاد پیرزن همسایمون افتادم که تا ماهواره اومد رفت سریع ماهواره خرید. میومد پز می داد می گفت : ماهوارمون دیلیجاتیه:n02:

می دونم گوشیهای گرون قیمت، دوربینهای خوبی هم دارند. ولی ترفندهایی هم باید باشه دیگه.

نه الزاما گوشی گرون قیمت! شما بودجه رو پ.خ کن بهت گوشی معرفی میکنم خوش قیمت(اینجا تبدیل شد به مشاوره گوشی :دی) با قابلیت عکس خوب:n17:
ترفند مثلا چی میخواد باشه؟:n13: تکنیک هایی که در عدم دسترسی دوربین خوب وجود داره الزاما ویرایش عکس گرفته شده هست(البته بنظر من)
کاش مثل خارج وسیله اجاره میدادن اینجا :دی (البته دوربین رو نشنیدم ولی دوچرخه اجاره ای هست اونطرفا:n09:)

sara_program
06-09-2013, 22:35
نه الزاما گوشی گرون قیمت! شما بودجه رو پ.خ کن بهت گوشی معرفی میکنم خوش قیمت(اینجا تبدیل شد به مشاوره گوشی :دی) با قابلیت عکس خوب:n17:
ترفند مثلا چی میخواد باشه؟:n13: تکنیک هایی که در عدم دسترسی دوربین خوب وجود داره الزاما ویرایش عکس گرفته شده هست(البته بنظر من)
کاش مثل خارج وسیله اجاره میدادن اینجا :دی (البته دوربین رو نشنیدم ولی دوچرخه اجاره ای هست اونطرفا:n09:)

ستاره جون کتک میخوای؟ می گم ترفند عکاسی می خوام گیر دادی به گوشی:n22:. منم بی پول، همش دلم می سوزه:n03:. من الان 4 ساله با گوشی نوکیا 5130 دارم سر می کنم. اینقدر خوشگل شده ! یه جای سالم نداره. خعلی با کلاسه:n02:

حالا فکر نکنی مجتاجما ! نه ولی فعلا شرایط هزینه کردن برای گوشی ندارم

Переклад не
07-09-2013, 06:57
چیکار کنیم به نظرتون با چند بحث حاشیه ایه آخر؟:n24:

Spak
07-09-2013, 07:08

سیبیل آتشین :4:

ursamajor
07-09-2013, 12:46

به صلابه بکشیدشون (بکشیدمون:n07: ) ! :n02:

sara_program
07-09-2013, 13:13

بحث حاشیه ای نبوده :n28: به خدا سوال پرسیدم. کمی فقط نمکش زیاد شد:n03:

عفو کنید :42: من از سبیل آتشین می ترسم :n02:

شما هم جواب سوالمو ندادید . اصلا این در به اون در:n02:

Hidden-Hunter
07-09-2013, 15:37
از نظر من عکس شماره 1 و 3 و 8 قشنگ هستند .

البته اگر برای نظرم ارزش قائل بشید..شوخی کردم:n02:

a.g g.a
08-09-2013, 18:36
سلام

یه پیشنهاد دارم برای تمرین عکاسی پانوراما بدون دوربین !

میشه از محیط بازی ها توی یک نقطه از جهت های مختلف عکس گرفت بعد سر همشون کرد،توصیه میشه از بازیهایی استفاده کنید که خودشون امکان عکس گرفتنو بدن مثل سیمز !

من خودم چند تا عکس از بازی سیمز گرفتم برا نمونه میذارم !

من اون موقع خیلی به پانوراماهای سیاره کوچیک علاقه داشتم برای همین همه اینایی که گرفتم از همین مدلن !