PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شراکت در بازی آنلاین

mohammad.maleki
31-08-2013, 10:56
سلام

ما یک بازی آنلاین طراحی کردیم ، الان تو مرحله بازبینی و طراحی گرافیک هست . داستان بازی در 3 فصل صورت میگیره فصل اول در آینده ، فصل دوم در گذشته و فصل 3 هم در زمان فصل اول هست که داستان بسیار جالب و خاصی داره.با چند شرکت صحبت شده برای اسپانسری و ... مثل پارس دیتا
تا الان حدود 30 میلیون هزینه داشته ، داستان بازی تکمیل شده فقط کمی بازبینی نیاز داره.
الان حدود 3 تا 4.5 فکر میکنم هزینه داشته باشه که بازی بیاد بالا و تبلیغاتش شروع بشه،این هزینه هم که گفتم مربوط به خرید ssl و خرید بانک اطلاعاتی پشتیبان و سرور ، تبلیغات هست + یه چندتا ماژول هم باید خریداری بشه که کار انجام بشه

اگه کسی تمایل داره که همکاری کنه اعلام کنه ، من در خدمتش هستم

شرایط خاصی نداره، از 100 % بازی ،10% رو برای تبلیغات در نظر گرفتیم،22.5 درصد برای گرافیست هست

یه ادم صادق خوب و منصف نیاز هست که بتونه کمی سرمایه بذاره،اصل کارها انجام شده
یه قرار داد با هم میبندیم و تو بانک نیز یه حساب 3 نفره باز میکنیم که درگاه آنلاین بازی بشه

سوالی هست درخدمتتون هستم

darkeliden
31-08-2013, 11:53
چجور همکاری؟

Sent from my LT25i using Tapatalk 4

mohammad.maleki
31-08-2013, 11:56
چجور همکاری؟

Sent from my LT25i using Tapatalk 4

بالا توضیح دادم،
کسی که بتونه سرمایه بذار تاکار تموم بشه،در عوض سرمایه هم که گذاشته شریک بشه
همکاری به صورت سرمایه گذاری و شراکت

با تشکر

mohammad.maleki
31-08-2013, 16:54
اینم شماره تماس

09190092092

mohammad.maleki
01-09-2013, 09:51
up.........

mohammad.maleki
01-09-2013, 13:37
دوستان توی انجمن های دیگه یکسری سوالات پرسیدن که من جوابش رو تمامی جاهایی که این مطلب رو گذاشتم مینویسم

1-در صورت تامیین هزینه چند درصد شریک میشویم؟
پاسخ:بین 20 تا 30 در صد
2-چطور میشه به شما اطمینان کرد؟
پاسخ:به عقد قرارداد رسمی و حساب مشترک بانکی
3-برنامه برای اجرای بازی چطور هست چیکار میخوای بکنی؟
پاسخ:تامیین هزینه اجرای بازی در فاز اول - تبلیغات خوب مناسب - ثبت شرکت و ایجاد دفتر از طریق درامد ها
4-ایا اینکار نمونه موفق داره؟
پاسخ:بله ، عصر پادشاهان - اسمان دژ - گرز و...
5-به نظرت چقدر درامد داره؟
پاسخ:هیچ چیز قابل پیش بینی نیست،اما راهکار مناسب میتونه از بدترین چیز ها پول بسازه - راهکار مناسبی رو درنظر دارم که نمیتون اینجا بگم

mohammad.maleki
02-09-2013, 17:38
up............