PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : علت وصل نشدن لپ تاپ به مودم wire lessچی میتونه باشه؟

hoda-h73
28-08-2013, 20:08
سلام
یه مشکل اساسی پیدا کردم
لپ تاپم (ویندوز7 )تا چند روز پیش به مودم بی سیم وصل میشد اما از دیروز وصل شدنش طوریه که یه مثلث زرد میاد کنار علامت انتن دهی وایرلس و هیچ صفحه ای رو با هیچ مرورگری باز نمیکنه
اما وقتی با کابل به مودم وصل میشم هیچ مشکلی نیس و راحت صفحه ها باز میشن
میخواستم ببینم مشکل از چی میتونه باشه؟
از مودم؟لپ تاپم؟ویندوز؟...؟
چند راه رو هم امتحان کردم اما جواب نداد مثل کلیک راست روی آیکن انتن دهی و زدن گزینه ی troubleshoot problems اما نتیجه ای نداشت !
ممنون میشم کمک کنین...اعصابمو کلا بهم ریخته ... :n28:

مدل لپ تاپ: asus k45v
مودم: D-Link 802.11n

amlakbar
28-08-2013, 21:26
سلام

اول باید ببینیم شما به وایرلس وصل هستید یا نه ... موقعی که علامت زرد روی آنتن میاد یه کاری بکنید

تو داس دستور زیر رو بنویسید و جوابی که میده رو همینجا بزارید

ping 192.168.1.1

mohammad ahmadi
28-08-2013, 23:56
گاهی اوقات که رمز مودم رو عوض میکنیم این طوری میشه.
روی آیکون وایرلس کنار ساعت کلیک کنید / روی اسم مودم کلیک راست کنید و properties رو بزنید/ رمز جدید رو وارد کنید

arminba
29-08-2013, 10:55
نه نه یکی از دلیلاش ومیتونه این باشه که ما دنبال چک پرابلم هستیم ولی باید دنبال فعال کردن گیت وایر لس از توی توش براس باشیم

V E S T A
29-08-2013, 14:20
علتش همونطور که گفتن تغییر رمز هست باید رمزتون رو عوض کنید .. می تونید با این آدرس تو مرورگر 192.168.1.1 هم وارد تنظیمات

روتر شین و پسورد وایرلس رو عوض کنید..

hoda-h73
30-08-2013, 19:05
گاهی اوقات که رمز مودم رو عوض میکنیم این طوری میشه.
روی آیکون وایرلس کنار ساعت کلیک کنید / روی اسم مودم کلیک راست کنید و properties رو بزنید/ رمز جدید رو وارد کنید

سلام

اول باید ببینیم شما به وایرلس وصل هستید یا نه ... موقعی که علامت زرد روی آنتن میاد یه کاری بکنید

تو داس دستور زیر رو بنویسید و جوابی که میده رو همینجا بزارید

ping 192.168.1.1

-----------------------------------------------

Pinging 192.168.1.1 with 32 bytes of data:
Reply from 192.168.1.2: Destination host unreachable.

Ping statistics for 192.168.1.1:
Packets: Sent = 4, Received = 4, lost = 0 (0% loss),

Armin.Computer
31-08-2013, 00:34
-----------------------------------------------

Pinging 192.168.1.1 with 32 bytes of data:

Ping statistics for 192.168.1.1:
Packets: Sent = 4, Received = 4, lost = 0 (0% loss),

شما به وسیله ی چند روتر وصل می شید؟
اکسس پوینت هم دارید؟
adsl دارید؟
منظورم اینه با اکسس پوینت به مودم adsl وصل می شید؟

hoda-h73
04-09-2013, 16:08
سلام

مرسی از راهنماییتون

اینایی که گفتین نمیدونم ینی چی ولی مشکلم حل شد... مرسی :)

keivan_mohseni
09-09-2013, 17:36
سلام دوستان عزیز. من یه مشکلی دارم نمیدونم جای درستی مطرح کردم یانه.
من اینترنت از شاتل دارم داخل شرکت. با یه مودم zyxel همه به اینترنت وصل میشن. بعد یه مودم linksys وایرلس هم بعدن اضافه کردیم یعنی وصل کردیم به rotor خلاصه سرتون رو درد نیارم. الان اون مودم وایرلس ریست شده و پسورود ش حذف شده چه جوری برم وارد مودم وایرلس بشم بازم پسورد بذارم. هرچی 192.168.1.1 رو میزنم وارد اون مودم معمولی میشه لطفا کمک کنید

negarrii
16-09-2013, 16:46
سلام دوستان من یه مدل لپ تاپ مدل hp650 دارم
مشکلم اینه که وقتی وایرلس لپ تابو روشن میکنم مودم ریست میشه تا وقتی که وایرلس روشنه مودم درحال ریست شدنه !!! چیکار کنم ؟ :n13:

البته با یه لپ تاپ دیگه این مشکل و ندارم

Armin.Computer
16-09-2013, 16:57
سلام دوستان من یه مدل لپ تاپ مدل hp650 دارم
مشکلم اینه که وقتی وایرلس لپ تابو روشن میکنم مودم ریست میشه تا وقتی که وایرلس روشنه مودم درحال ریست شدنه !!! چیکار کنم ؟ :n13:

البته با یه لپ تاپ دیگه این مشکل و ندارم

منظور از ریست شدن چیه؟
دائم مثل اینه که خاموش و روشن بشه؟

negarrii
16-09-2013, 17:01
آره ..تنظیماتشم میپره .. یعنی مجبور میشم بعدا دوباره مودمو تنظیم کنم :n03:

تقریبا تازه هم خریدم لپ تابمو ..

Armin.Computer
16-09-2013, 17:04
آره ..تنظیماتشم میپره .. یعنی مجبور میشم بعدا دوباره مودمو تنظیم کنم :n03:

تقریبا تازه هم خریدم لپ تابمو ..

راستش تا حالا با همچین موردی برخورد نکردم
ولی فکر کنم کاربرایی این مورد رو گزارش کردن

شما به تنظیمات مودم دست نزدید؟

negarrii
16-09-2013, 17:10
نه

مودمم با هیچ لبتاپی مشکل نداره

فقط با همین لپ تاپ اینطوری میشه :n28:

negarrii
16-09-2013, 17:20
اینم بگم که لپ تابم همه مودمای همسایه رو میشناسه و خوب عمل میکنه

فقط رو مودم خودم ریست میشه

Armin.Computer
16-09-2013, 20:15
راستش من دقیق نمی دونم
یکم عجیبه!
از دوستان اگر کسی می دونه پاسخ بده
با تشکر

supco24
19-09-2013, 07:54
دوستانی که نیاز به راهنمایی در مورد تنظیمات مودم دارند یا به ارور خاصی برخورد کرده اند سایت زیر مرجع کاملی در این زمینه است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :n01:

rayanita
25-01-2014, 14:31
سلام
دوستان به ی مشکل خوردم که بد رفته رو اعصابم
تقریبا شبیه مشکل hoda در شروع تاپیکه
فیلتر شکن سایفون رو نصب کردم.سیستم کند شد.وقتی سایفون رو بستم دیگه به نت وصل نمیشد.------ P R OX Yرو غیر فعال کردم.خطای DNSمیداد.
رفتم به ریشه زدم.درایور شبکه رو از لب تاپ پاک کردم و مودم رو ریست کردم.
الان با کابل LAN وصل میشه اما با وایرلس(وایرلس لب تاپ خوب کار میکنه)لب تاپ وصل نمیشه.شناسایی میکنه منم رمز رو میزنم اما وصل نمیشه
خیلی مشکلم کوچیکه اما کاملا گیجم کرده

rayanita
04-02-2014, 14:45
سلام
دوستان به ی مشکل خوردم که بد رفته رو اعصابم
تقریبا شبیه مشکل hoda در شروع تاپیکه
فیلتر شکن سایفون رو نصب کردم.سیستم کند شد.وقتی سایفون رو بستم دیگه به نت وصل نمیشد.------ P R OX Yرو غیر فعال کردم.خطای DNSمیداد.
رفتم به ریشه زدم.درایور شبکه رو از لب تاپ پاک کردم و مودم رو ریست کردم.
الان با کابل LAN وصل میشه اما با وایرلس(وایرلس لب تاپ خوب کار میکنه)لب تاپ وصل نمیشه.شناسایی میکنه منم رمز رو میزنم اما وصل نمیشه
خیلی مشکلم کوچیکه اما کاملا گیجم کرده
بالاخره با کلی تلاش و ممارست مشکلم حل شد.
چن تا ویروس ناقابل وارد سیستمم شده بود که با کشتنشون و دوباره نصب مودم .وایرلس راه افتاد
به همین سادگی به همین خوشمزگی

m@hshid167
08-06-2014, 10:40
سلام من هم یه مشکل دارم تا پند روز پیش مشکلی نداشتم ولی الان یه * میاد روی آنتن چیکرم فعلا دارم با کابل لن وصل میشم

Armin.Computer
08-06-2014, 14:19
سلام من هم یه مشکل دارم تا پند روز پیش مشکلی نداشتم ولی الان یه * میاد روی آنتن چیکرم فعلا دارم با کابل لن وصل میشم

آنتن چی؟؟؟؟؟

star254
11-06-2014, 05:56
اینم بگم که لپ تابم همه مودمای همسایه رو میشناسه و خوب عمل میکنه

فقط رو مودم خودم ریست میشه

سلام ببین دوست عزیز من یه موقعی چنین مشکلی داشتم .یه مودم دی لینک وایرلس بود که اگه با کابل به اون وصل میشدم مشکلی نداشت اما اگه به صورت وایرلس ارتباط برقرار میکردم بعد از یکی دو دقیقه مودم ریست میشد . کلی بررسی کردم در نهایت متوجه شدم آداپتور مودم ایراد داره و چون هنگام اتصال وایرلس جریان بیشتری مصرف میشه و آداپتور نمیتون این جریان رو تامین کنه مودم ریست میشد . شما کنترل کن ببین اگه یک لپتاپ دیگه به مودم وصل بشه باز هم اینجوری میشه اگه شد خرابی آداپتور علت مشکل هست .

بهار80
22-11-2014, 14:36
سلام
یه مشکل اساسی پیدا کردم
لپ تاپم (ویندوز7 )تا چند روز پیش به مودم بی سیم وصل میشد اما از دیروز وصل شدنش طوریه که یه مثلث زرد میاد کنار علامت انتن دهی وایرلس و هیچ صفحه ای رو با هیچ مرورگری باز نمیکنه
چند راه رو هم امتحان کردم اما جواب نداد مثل کلیک راست روی آیکن انتن دهی و زدن گزینه ی troubleshoot problems اما نتیجه ای نداشت !

مدل لپ تاپ: fujitsu:n13:

afshin b
22-11-2014, 14:50
سلام
یه مشکل اساسی پیدا کردم

مدل لپ تاپ: fujitsu:n13:

سلام
از network and sharing center برین تو قسمت manage wireless networks و وایرلس مودمتون رو یک بار حذف کنین، ببینین درست میشه یا نه.

armin100
25-12-2014, 11:42
سلام

لپ تاپ من Dell Vostro 1510 هست و به تازگی مودم Asus N-10 C1 خریدم...

به صورت وایرلس به مودم وصل میشم... اما هر بار که ارتباط اینترنت مخابرات قطع میشه، از اون به بعد وایرلس مودم رو دیگه پیدا نمی کنم!
لپ تاپم تمام وایرلس های دیگه رو شناسایی می کنه ولی دیگه مودم رو شناسایی نمی کنه... حالتی که انگار مودم کامپیوتر من رو بلاک کرده باشه...

بقیه ی دستگاه های توی خونه مشکلی با وایرلس مودم ندارن... فقط لپ تاپ من مشکل داره...

با Reset کردن مودم و تنظیمات دوباره ی اون، مشکل به صورت موقت قطع میشه...
اما پس از چندی بازم همون آش و همون کاسه...
فقط چند روز سالمه و یهو با قطع لحظه ای ارتباط اینترنت، مودم از دسترس خارج میشه...

چی کار باید بکنم؟

Blue.Love
26-12-2014, 07:46
سلام

لپ تاپ من Dell Vostro 1510 هست و به تازگی مودم Asus N-10 C1 خریدم...

به صورت وایرلس به مودم وصل میشم... اما هر بار که ارتباط اینترنت مخابرات قطع میشه، از اون به بعد وایرلس مودم رو دیگه پیدا نمی کنم!
لپ تاپم تمام وایرلس های دیگه رو شناسایی می کنه ولی دیگه مودم رو شناسایی نمی کنه... حالتی که انگار مودم کامپیوتر من رو بلاک کرده باشه...

بقیه ی دستگاه های توی خونه مشکلی با وایرلس مودم ندارن... فقط لپ تاپ من مشکل داره...

با Reset کردن مودم و تنظیمات دوباره ی اون، مشکل به صورت موقت قطع میشه...
اما پس از چندی بازم همون آش و همون کاسه...
فقط چند روز سالمه و یهو با قطع لحظه ای ارتباط اینترنت، مودم از دسترس خارج میشه...

چی کار باید بکنم؟

منم همین مشکل رو دارم

armin100
06-01-2015, 20:13
منم همین مشکل رو دارم
من ویندوز 8 نصب کردم مشکلم حل شد...

Mahna94
28-02-2015, 22:27
سلام دوستان. من توی کانکت شدن به مودم وای فای خودم به مشکل برخوردم یعنی قبلا می تونستم کانکت بشم ولی از دیروز این مشکل رو داره که وای فای رو پیدا می کنه ولی وقتی پسورد رو وارد می کنم نمی تونم کانکت شم. فقط با مودم خودم این مشکل رو پیدا کرده. مدل لپ تاپم SVE141E11W سونی (ویندوز 8) هست.
در ضمن بقیه ی لپ تاپ ها به مودم وصل میشن.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

arios
21-03-2015, 14:56
سلام.بچه ها کسی میتونه راهنمایی کنه؟
لپتاپ دل و مودم دی لینک دارم.گوشی های تو خونمون مودم رو میشناسن و کانکت میشن بدون مشکل اما لپتاپم اصلا نمیشناسه وایفای مودم رو درحالیکه الان با کابل براحتی وصل شده.
یعنی وای فای مودم با گوشی شناخته و وصل میشه و با کابل هم به لپتاپ وصل میشه اما لپتاپ وای فای رو اصلا نمیشناسه.نکته عجیب اینه لپتاپم بقیه وای فای های مجل رو شناسایی میکنه بجز مودم خودم!!
کسی میدونه چکار کنم؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

afshin b
21-03-2015, 15:00
سلام.بچه ها کسی میتونه راهنمایی کنه؟
لپتاپ دل و مودم دی لینک دارم.گوشی های تو خونمون مودم رو میشناسن و کانکت میشن بدون مشکل اما لپتاپم اصلا نمیشناسه وایفای مودم رو درحالیکه الان با کابل براحتی وصل شده.
یعنی وای فای مودم با گوشی شناخته و وصل میشه و با کابل هم به لپتاپ وصل میشه اما لپتاپ وای فای رو اصلا نمیشناسه.نکته عجیب اینه لپتاپم بقیه وای فای های مجل رو شناسایی میکنه بجز مودم خودم!!
کسی میدونه چکار کنم؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
فرکانس وایرلس مودم رو باید تغییر بدید. از قسمت تنظیمات مودم.

arios
21-03-2015, 15:22
افشین جان ممنون که جواب دادی.آخه بجز لپتاپم بقیه گوشیهای خانواده میتونن مودم رو بشناسن و کانکت بشن.
باز هم بنظرت فرکانس رو باید تغییر بدم؟اگه تغییر بدم گوشیها باز وصل میشن؟
فرکانس رو چجوری تغییر بدم؟
ممنون بازهم

afshin b
21-03-2015, 15:25
افشین جان ممنون که جواب دادی.آخه بجز لپتاپم بقیه گوشیهای خانواده میتونن مودم رو بشناسن و کانکت بشن.
باز هم بنظرت فرکانس رو باید تغییر بدم؟اگه تغییر بدم گوشیها باز وصل میشن؟
فرکانس رو چجوری تغییر بدم؟
ممنون بازهم
آره این رو تو پست قبلی هم فرمودید.
بله تنها راهی که بنظر من میاد همینه. برای وسیله های دیگه هم مشکلی ایجاد نمیکنه
برای مودم شما نمیدونم دقیقا کجاست. باید وارد تنظیمات مودم بشید (۱۹۲.۱۶۸.۱.۱) بعد در قسمت تنظیمات wireless دنبال فرکانس یا channel باشید. معمولا حدود ۱۲ تا کانال یا فرکانس مختلف هست که مبشه انتخاب کرد. شما با تغیر دادنش باید چک کنین ببنین لپتاپ پیداش میکنه یا نه

arios
21-03-2015, 15:37
ممنونم افشین جان.به دوازده تغییرش دادم و درست شد.
لطف کردی که راهنمایی کردی

REZA3494
12-06-2015, 19:06
ممنون افشین جان عالی بود:n06:

REZA3494
12-06-2015, 19:08
برای مودم شما نمیدونم دقیقا کجاست. باید وارد تنظیمات مودم بشید (۱۹۲.۱۶۸.۱.۱) بعد در قسمت تنظیمات wireless دنبال فرکانس یا channel باشید. معمولا حدود ۱۲ تا کانال یا فرکانس مختلف هست که مبشه انتخاب کرد. شما با تغیر دادنش باید چک کنین ببنین لپتاپ پیداش میکنه یا نه
بسیار بسیار بسیار بسیار ممنون افشین جان
مدتها بود این مشکلو داشتم و هر بار که مودم قطع میشد لبتاب وایفای مودم رو نمیتونست پیدا کنه و مجبور بودم بارها مودم رو خاموش روشن کنم تا شاید مودم رو پیدا کنه
از هر کی میپرسیدم بلد نبود
حتی اپراتورهای خنگ مخابرات هم بلد نبودن
طبق راهنمایی که گفتی رفتم توی تنظیمات مودم و کانال 11 رو انتخاب کردم و لب تاب بالاخره تونست مودم رو پیدا کنه
بسیار سپاسگزارم

amirmash1
08-07-2015, 23:06
با سلام و خسته نباشید.من با لپ تاپ تا چند روز پیش به اینترنت وصل می شد هم از طریق وایرلس و هم کابل لن ولی از امروز نه از طریق کابل لن و نه وایرلس به اینترنت وصل نمیشه. یک مثلث زرد روی ایکون اینترنت میزنه. کسی میدونه علتش چیه؟

kami7
12-02-2016, 20:46

افشین جان خیلی عالی بود.
ممنون.
این موضوع معمولا به درد جاهایی میخوره که تعداد زیادی مودم باشه،
از دوستان اگه کسی هم این مشکل رو داره و جایی هستید که تعداد زیادی مودم هست حتما کانال را تغییر دهید و امتحان کنید.

armin100
31-03-2016, 13:48

افشین جان عالی بود... خدا خیرت بده..
من یکی دو سال بود این مشکل رو داشتم و ساعت های بسیاری هم صرف این موضوع تلف شد... اما هیچ وقت نتونستم بفهمم مشکل چیه و چطور حلش کنم...
تا اینکه از این روش که گفتی حل شد...

مودم من ایسوس مدل DSL-N10_C1 بود...
وارد بخش Wireless شدم.... و Control Channel رو از حالت auto به عدد 1 تغییر دادم...

(Mahan(BZ
31-12-2016, 11:49
سلام
من لپ تاپم ویندوز ۱۰ هستش و خودم اتفاقی درایور اینترنتش رو پاک کردم و دیگه کلا کار نمیکنه میخواستم ببین از کجا باید درایورش رو نصب کنم

green-mind
31-12-2016, 19:33
سلام
من لپ تاپم ویندوز ۱۰ هستش و خودم اتفاقی درایور اینترنتش رو پاک کردم و دیگه کلا کار نمیکنه میخواستم ببین از کجا باید درایورش رو نصب کنم

باید cd ش رو بزارید autorun نصب میکنه

alireza021_18
06-02-2017, 22:19
سلام دوستان . من چند وقتی هست که مشکل عجیب و اعصاب خورد کنی دارم . مودمم zyxel 660 هست . داستان از اونجایی شروع میشه که پسورد مودم رو از wep به wpa تغییر دادم برای افزایش امنیت . حالا از اون موقع وقتی برای مدت زیادی از وای فای استفاده نمیشه گوشی وقتی متصل هست هیچ سایتی رو باز نمیکنه و ارتباط برقرار نمیشه . همیشه شب تا صبح که استفاده ای نداریم 3 تا گوشی این اتفاق میافته براشون وصل هستن به وای فای ولی دسترسی به نت ندارن (کنار علامت آمتن وای فای ! ظاهر میشه ) تنها راه حل هم ریست کردن و خاموش روشن کردن مودم هست . دوستان نظری دارن ؟

shahlaz
16-06-2017, 23:29
سلام دوستان راستش من یه مشکل تقریبا مشابه دارم ...میخوام از اینترنت گوشیم استفاده کنم ولی لپ تاپم به اینترنت وصل نمیشه....یعنی گوشی رو پیدا می کنه ولی نمی تونه به اینترنت وصل بشه ...به نظرتون ایرادش آی پی آدرس هستش؟ البته من زیاد وارد نیستم ولی هر کاری تونستم انجام دادم ولی درست نشد....میشه لطفا راهنمایی کنید

ardeshir n
16-06-2017, 23:55
سلام دوستان راستش من یه مشکل تقریبا مشابه دارم ...میخوام از اینترنت گوشیم استفاده کنم ولی لپ تاپم به اینترنت وصل نمیشه....یعنی گوشی رو پیدا می کنه ولی نمی تونه به اینترنت وصل بشه ...به نظرتون ایرادش آی پی آدرس هستش؟ البته من زیاد وارد نیستم ولی هر کاری تونستم انجام دادم ولی درست نشد....میشه لطفا راهنمایی کنید
درود بر شما.
اسم گوشیتون که با مودم یکی نیست؟

Sent from my K00E using Tapatalk

محمد7966
17-06-2017, 00:56

سلام

شما میخاین از اینترنت گوشی در لبتاب استفاده کنید؟؟

اگر اینو میخاین کافیه در تنظیمات موبایل دنبال wifi hotspot بگردید و فعالش کنید تا لبتاب اونو بشناسه

shahlaz
17-06-2017, 23:01
خیر یکی نیست

shahlaz
17-06-2017, 23:03
درود بر شما.
اسم گوشیتون که با مودم یکی نیست؟

Sent from my K00E using Tapatalk

خسته نباشید ....نه یکی نیست

shahlaz
17-06-2017, 23:05
سلام

شما میخاین از اینترنت گوشی در لبتاب استفاده کنید؟؟

اگر اینو میخاین کافیه در تنظیمات موبایل دنبال wifi hotspot بگردید و فعالش کنید تا لبتاب اونو بشناسه

بله میخوام از اینترنت گوشی استفاده کنم ولی لپ تاپم بعد از اینکه آیدی و پسورد گوشی رو شناسایی کرد نمی تونه به اینترنت وصل بشه و روی آیگون اینترنت علامت هشدار میاد

محمد7966
17-06-2017, 23:11
بله میخوام از اینترنت گوشی استفاده کنم ولی لپ تاپم بعد از اینکه آیدی و پسورد گوشی رو شناسایی کرد نمی تونه به اینترنت وصل بشه و روی آیگون اینترنت علامت هشدار میاد

میشه پیام هشدار رو بنویسید

اینطوری بهتر میشه راهنمایی کرد

shahlaz
17-06-2017, 23:33
میشه پیام هشدار رو بنویسید

اینطوری بهتر میشه راهنمایی کرد

هیچ پیام هشداری نمیاد به جز اینکه بعد از پیدا کردن گوشی سرچ میکنه ولی به اینترنت وصل نمیشه و روی آیکون اینترنت اونجایی که کنار ساعته علامت زرد میاد توی لیست هم میزنه limited access

محمد7966
17-06-2017, 23:50
هیچ پیام هشداری نمیاد به جز اینکه بعد از پیدا کردن گوشی سرچ میکنه ولی به اینترنت وصل نمیشه و روی آیکون اینترنت اونجایی که کنار ساعته علامت زرد میاد توی لیست هم میزنه limited access

وای فای گوشی خاموشه؟یعنی فقط دیتا گوشی روشنه؟

تو این تایپیک چند راه حل به غیر از wifi hotspot پیشنهاد شده.اگر خواستید این راه ها رو تست کنید

راهنمایــی در مورد استفاده اینترنــت گوشی روی کامپیوتــر ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shaahani
18-06-2017, 01:17
ابتدا طبق تایپک معرفی شده و راهنمایی های جناب محمد دقت کنید که مراحل اتصال رو درست انجام داده باشید.
همچنین دقت بفرمایید که اختصاص ip را بطور اتوماتیک برای کانکشن اتصال به اینترنت تنظیم کرده باشید تا خود گوشی اقدام به آدرس دهی به کامپیوتر کند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sajad6838
29-07-2017, 06:39
نمی دونم چرا خیلی از دوستان راه حل های چرت و پرت میگن!!!
راه حل هایی که بیشتر دوستان می گفتن اصلا ربطی به مشکل مطرح شده نداشت... البته تشکر که بازم وقت گذاشتن و جواب دادن ولی وقت خودشون و بقیه رو تلف کردن.
و اما راه حل ساده این مشکل :
موقع عوض کردن رمز وایرلس لپ تاپ همچنان نمی دونه رمز عوض شده و با همون SSID و همون رمز قبلیش می خواد کانکت بشه! خب حالا پس از انتخاب وایرلس و درحالی که لپ تاپ سعی در کانکت شده داره :

1. به قسمت Network Adapters در ویندوز یروید
2. روی شبکه وایفای راست کلیک کرده و status بزنید
3. حالا برید به قسمت Wireless Properties
4. در این قسمت از میان Tabهای بالای صفحه، Security را انتخاب کنید و سپس تیکِ جلوی Show characters را بزنید. حالا می توانید رمز جدیدی که قبلا روی مودم تنظیم شده رو وارد کنید...

ardeshir n
29-07-2017, 10:58
نمی دونم چرا خیلی از دوستان راه حل های چرت و پرت میگن!!!
راه حل هایی که بیشتر دوستان می گفتن اصلا ربطی به مشکل مطرح شده نداشت... البته تشکر که بازم وقت گذاشتن و جواب دادن ولی وقت خودشون و بقیه رو تلف کردن.
و اما راه حل ساده این مشکل :
موقع عوض کردن رمز وایرلس لپ تاپ همچنان نمی دونه رمز عوض شده و با همون SSID و همون رمز قبلیش می خواد کانکت بشه! خب حالا پس از انتخاب وایرلس و درحالی که لپ تاپ سعی در کانکت شده داره :

1. به قسمت Network Adapters در ویندوز یروید
2. روی شبکه وایفای راست کلیک کرده و status بزنید
3. حالا برید به قسمت Wireless Properties
4. در این قسمت از میان Tabهای بالای صفحه، Security را انتخاب کنید و سپس تیکِ جلوی Show characters را بزنید. حالا می توانید رمز جدیدی که قبلا روی مودم تنظیم شده رو وارد کنید...لطف کنید درست پست ارسال کنید!
لااقل بجای چرت و پرت بنویسید نادرست ¦(

Sent from my ASUS using Tapatalk