PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای ارتقا سیستم

JAVAD MJ2
28-08-2013, 16:44
درود، دوستان من یه سیستم دارم مال حدود 7 سال پیش میخاستم ارتقا بدم و برای بازی و نرم افزار ازش استفاده کنم و حدود 800 یا 900 تومن هم خرجش کنم فک نمیکنم از قطعات قبلیش چیزی قابل استفاده باشه.میخام بدونم از چه قطعات جدیدی با چه قیمتی میتونم استفاده کنم.خیلی سپاس گذارم.:n16:

eshraghi2010
28-08-2013, 20:21
درود، دوستان من یه سیستم دارم مال حدود 7 سال پیش میخاستم ارتقا بدم و برای بازی و نرم افزار ازش استفاده کنم و حدود 800 یا 900 تومن هم خرجش کنم فک نمیکنم از قطعات قبلیش چیزی قابل استفاده باشه.میخام بدونم از چه قطعات جدیدی با چه قیمتی میتونم استفاده کنم.خیلی سپاس گذارم.:n16:

اوه !!!! 7 سال پیش ؟!!! دیگه از هیچ کدوم از قطعاتش تقریباً قابل استفاده نیست و اگه باشه اصلاً ارزش نداره !! کلاً یه سیستم جدید بگیرید ! بودجتون هم خیلی کمه !! مانیتور و ماوس و کیبرد و اسپیکر هم میخواهید بخرید ؟!

JAVAD MJ2
29-08-2013, 15:13
نه فقط میخام قطعات کیس رو ارتقا بدم و میخام بدونم از چه قطعاتی با چه قیمتی که تا حدود همون 1 تومن در بیاد میتونم استفاده کنم نمیخام یه سیستم روز ببندم یه سیسیتم معمولی میخام فقط .خیلی ممنونم

Ali*Reza
01-09-2013, 18:13
سوالتون رو در قسمت مربوط به خودش مطرح کنین :

مشاوره و راهنمایی برای خرید سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahdi gadi
04-09-2013, 22:14
دوست عزیز اگه بخوای یه سیستم تاپ واسه گیم گیرت بیاد.باید کلا اون سیستمو بندازی دور
چون آلان بیشتر قطعات جدیدو نمیشه به سیستمای قدیمی انداخت.
بعضی از قطعاتشو اگه سالم باشه شاید ازت بخرن

یه سر به سایت رایان صبا بزنی سیستم آماده واسه فروش هس