PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار ریکاوری مموری موبایل

geysar
27-08-2013, 21:49
با سلام
من نرم افزاری برای ریکاوری مموری گوشی میخوام ولی کاری که میخوام انجام بده اینه که اس ام اس هایی را که روی حافظه گوشی نصب بوده برام ریکاوری کته .ایا این کار امکانش هست ویا نه ؟اگه امکانش هست و میشه ریکاوری کرد نرم افزار مورد نظر را معرفی کنید

ALI . R
28-08-2013, 14:27
سلام. این نرم افزار مخصوص بازگردانی اطلاعات به خصوص sms ها از حافظه گوشی های اندروید هست ! :n01:

Wondershare Dr.Fone ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از نرم افزارهای پایین هم میتونید امتحان کنید :

Wondershare Data Recovery ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
or
Recover My Files ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این هم کرک برای آخرین نسخه Recover My Files crack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) !

موفق باشید:n12:

geysar
28-08-2013, 16:53
ممنون
یک نکته را بگم که گوشی من نوکیا وازاون قدیمیا ست که البته سیمبین هست

دوم درمورد نرم افزار wondershare Data Recovery ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
or
Recover My Files ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هست که من فرمتی را که اس ام اس ها روی مموری ذخیره میشوند را نمی دانم .مثلا فرمت فایلهای ور د را میدانم وبا انتخاب اون به راحتی تمامی وردها ویا مثلا mp3ها بازیابی میشوند .ولی مشکلم اینه که اس ام اس ها چطور ذخیره میشوند و فرمتشون چیه ؟
ممنون اگه راهنمایی کنید :n16::n16::n16:

ALI . R
28-08-2013, 17:21
شما آدرس های پایین رو بازدید کنید . فکر کنم به کارتون بیاد : :n01:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
or
or

موفق باشید:n12:

rezaa2000
28-08-2013, 18:22