PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای سفر به بندر عباس

garaa
27-08-2013, 18:56
دوستان خواستم بدونم برای یه گردش 1 هفته ای برای بندرعباس , من بخوام عید تنها برم هزینه رفت و برگشت و خوردم و خوراک و جا و مکان واسه خواب و ... :دی چقدر درمیاد حدودا ؟
از کرمانشاه بخوام تا بندرعباس برم با اتوبوس چند روز در راه هستم حدودا ؟ هتل یا یه مکان خوب برای گذروندن شب که هزینش نجومی نباشه هم اگه معرفی کنید خیلی خوب میشه :n16:
بعد خوشحال میشم اگه کسی ساکن اینجا بوده و یا مسافرت کرده به این شهر کلا نظرش رو بگه ...
پ.ن : من 20 سالمه و این اولین باره میخوام تنهایی برم یه جای دور میترسم برم و آواره بشم :دی
ممنون :n12:

payam
03-09-2013, 01:49
دوستان خواستم بدونم برای یه گردش 1 هفته ای برای بندرعباس , من بخوام عید تنها برم هزینه رفت و برگشت و خوردم و خوراک و جا و مکان واسه خواب و ... :دی چقدر درمیاد حدودا ؟
از کرمانشاه بخوام تا بندرعباس برم با اتوبوس چند روز در راه هستم حدودا ؟ هتل یا یه مکان خوب برای گذروندن شب که هزینش نجومی نباشه هم اگه معرفی کنید خیلی خوب میشه :n16:
بعد خوشحال میشم اگه کسی ساکن اینجا بوده و یا مسافرت کرده به این شهر کلا نظرش رو بگه ...
پ.ن : من 20 سالمه و این اولین باره میخوام تنهایی برم یه جای دور میترسم برم و آواره بشم :دی
ممنون :n12:

سلام .
من هم کرمانشاهی هستم اصالتا ، هم بندر عباس زندگی کردم :n01:

خوب جای خوبی رو انتخاب کردی . از اونجا میتونی با قایق موتوری تا قشم هم بری و اونجا رو هم ببینی .

هزینه ی بلیط و خورد و خوراک توی راه ، رفت و برگشت رو 120 تومن در نظر بگیر . 7 روز مسافر خونه ، شبی 25 تومن میتونی اتاق بگیری . میتونی شاعر بشی و تا صبح لب دریا باشی یک شب رو..
غذای کم خرج هم واسه یک هفته حدود 200 تومن لازم میشه . تا اینجا حدود 500 تومن ، 500 تومن هم حداقل واسه خرج های اضافی .

صبح زود سوار اتوبوس بشی ، فردا ظهر میرسی .

مسافر خونه ، هتل و اینجور چیز ها هم ، ساحلی و شهریش موجوده و بی جا نمیمونه کسی اونجا .

و نظرم اینه که شهر خوبیه واسه مسافرت .