PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : adsl يا وايرلس ؟

Arfo
15-08-2006, 10:20
--------------------------------------------------------------------------------

adsl يا وايرلس ؟
موندم برم سراغ كدوم يكي ؟
از بچه هايي كه از اين سرويس ها استفاده كردن خواهش ميكنم يه كم توضيح بدن ..در ضمن شهرستان هستم نه تهران ..
البته يه مشكلي كه تجهيزات وايرلس رو گرفتم ولي چند وقتي هست adsl رو هم اومده ولي حالا موندم كدوم يكي ..
وايرلس رو ادامه بدم يا بي خيال بشم برم سراغ adsl ?
نمي دونم adsl ارزش اينو داره بي خيال وايرلس تا اين سطحي كه خرج كردم بشم !!!

شرمنده با وجود تاپيك هاي مشابه اينو باز كردم يه كم ضروري بود ..

توضيحات تكميلي :
هر جوري حساب كردم هزينه ماهيانه اين دو تا تو يه سطحي هست ولي مشكل من اينه كه يه مقدار از تجهيزات وايرلس رو گرفتم و حالا كه adsl اومده يه جور دودل شدم .. ضرر پس دادن تجهيزات وايرلس رو بپذيرم و برم سراغ adsl يا اينكه همين وايرلس رو راه بندازم ..
مشكل من اينه كه adsl اينقدر ارزشش نسبت به وايرلس بيشتر هست كه برم سراغش حالا كه تا اينجاي كار اومدم ..

amin.2r
15-08-2006, 11:16
صد البت ADSL بهتره داداش. من الان خودم با اخوي ! يه كافي نت علم كرديم اول وايرلس داشتيم كه فرتو فرت دي سي ميشد يا ديتا نميومد سرعت ميخوابيد اصلا وضعيتي . ولي الان ADSL گرفتیم خیلی ردیفه . من باند 384 kb گرفتم ماهیانه 90 تومن البته روزی 1 gig محدودیت داره! سرعت دانلودم تا 40 یا 50 میرسه . تو روز اصلا قحطی نداره .
اگه سوالی بود در خدمتیم :happy: راستی من از پارس آنلاین گرفتم.

Arfo
15-08-2006, 11:42
صد البت ADSL بهتره داداش. من الان خودم با اخوي ! يه كافي نت علم كرديم اول وايرلس داشتيم كه فرتو فرت دي سي ميشد يا ديتا نميومد سرعت ميخوابيد اصلا وضعيتي . ولي الان ADSL گرفتیم خیلی ردیفه . من باند 384 kb گرفتم ماهیانه 90 تومن البته روزی 1 gig محدودیت داره! سرعت دانلودم تا 40 یا 50 میرسه . تو روز اصلا قحطی نداره .
اگه سوالی بود در خدمتیم :happy: راستی من از پارس آنلاین گرفتم.
عزيز حالا كه شما هم با وايرلس و هم با adsl كار كردين يه كم بيشتر توضيح بدين ..
مخصوصا در مورد معايب وايرلس اخر همون جور كه گفتم من تجهيزات وايرلس رو گرفتم ..خودت كه مي دوني كلي هم مشكل زدن انتن اين حرفها رو داشتم و حالا كه adsl اومده يه جوري افتادم سر دو راهي ..
منتظرم

amin.2r
15-08-2006, 12:40
وایرلس نوسان زیاد داره . یهو دیتا میخوابه . قیمتشم تقریبا بالاتره . چون با آنتن کار میکنه دردسر داره. هوا که بارونی باشه خیلی آدمو عصبی میکنه . ولی ای دی اس ال ! خیلی راحته چون با خط تلفن کار میکنه . تو طول روز خیلی کم نوسان داره یا اصلا نداره .
اینجا (بندر) تا پارسال اکثر کافی نتا وایرلس بودن ولی یه چند وقتیه ای دی اس ال اومده همه عوض کردن.
به نظر من ای دی اس ال خیلی به صرفه تره حالا میله خودته!

reza_badii
15-08-2006, 14:18
داداش من خودم Adsl دارم! اگه مركز تلفنتون پشتيباني ميكنه فكر وايرلس رو هم نكن! اون براي كساييه كه دسترسي به خط تلفن ندارن يا مركز مخابراتشون پشتيباني نمي كنه!
اگه مركز تلفنتون پشتيباني مي كنه! صد در صد Adsl!

masoud908
15-08-2006, 14:29
اگر لپتاپ داري وايرلس خويه

Elfin-D
15-08-2006, 16:37
سلام من هم adsl پيشنهاد ميكنم
البته بسته به نوع استفاد شما داره!
اين رو هم مد نظر داشته باشيد كه خطوط وايرلس ممكنه در پاره اي از زمانها دچار مشكلات و نواساناتي بشن كه اينها براي اعصاب شما مضر هست
مرسي