PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمايي در مورد ترنسفر پول از آمريكا به ايران!

Gazmali
26-08-2013, 19:26
سلام

دوستان عزيز در شرايط موجود ... بهترين راه براي انتقال پول از يكي از شهراي آمريكا به ايران چيه ؟ اغلب ميگن صرافي ها اين كار رو انجام ميدن .. من ميخوام بدونم چجوري اين كار رو ميكنن ؟ پروسه ي انتقال پول چقدر طول ميكشه ؟ چقدر كارمزد كم ميشه ؟ و اينكه راه هاي ديگه انتقال چيه ؟

مرسي .. خيلي واجبه ...

rozbeh85
27-08-2013, 03:18
من معمولا به صرافی ها نمیگم، الان آمریکا شده پر از دانشجوی ایرانی که هزینه ی زندگی شان از ایران میاد.
معمولا دوستی، یا آشنایی که نیاز داره، من اینجا بهش دلار میدهم، خانواده آن هم مقدار دلار را میدهند به خانواده من در ایران
اینطوری هزینه کارمزد و انتقال پول صفر میشه و شما همون پولی را که میخواستید انتقال بدهید بدون کم شدن تحویل میگیرید.

bahman_0121
27-08-2013, 06:48
سلام داداش میتونین با حساب پرفکت مانی این کارو انجام بدین بانک جمهوری اسلامی رو هم ساپورت میکنه و توش تبدیل ارز هم داره مثلا دلار به یوورو و یا تبدیل به طلا و خرید و فروش کلا همه کار باهاش میشه کرد تو ایران هم سریع پول میشه

Gazmali
29-08-2013, 19:35
من معمولا به صرافی ها نمیگم، الان آمریکا شده پر از دانشجوی ایرانی که هزینه ی زندگی شان از ایران میاد.
معمولا دوستی، یا آشنایی که نیاز داره، من اینجا بهش دلار میدهم، خانواده آن هم مقدار دلار را میدهند به خانواده من در ایران
اینطوری هزینه کارمزد و انتقال پول صفر میشه و شما همون پولی را که میخواستید انتقال بدهید بدون کم شدن تحویل میگیرید.

سلام

مرسي از پاسخت داداش .. اما من كه آشنايي ندارم چيكار كنم ؟ در ضمن اگرم داشتيم معلوم نبود حتما اونجا به پول نياز داشتن يا نه كه ما بديم بهشون و اينجا از خانوادشون اون مبلغ زو بگيريم .. راه حل عادي و معمول اين كار چيه ؟ اگه صرافيه شيوه ي كارشون چجوريه ؟

Gazmali
29-08-2013, 19:40
سلام داداش میتونین با حساب پرفکت مانی این کارو انجام بدین بانک جمهوری اسلامی رو هم ساپورت میکنه و توش تبدیل ارز هم داره مثلا دلار به یوورو و یا تبدیل به طلا و خرید و فروش کلا همه کار باهاش میشه کرد تو ایران هم سریع پول میشه

سلام داداش ...

خوب كسي كه ميخواد پول رو نقدا به حساب واريز كنه بايد چيكار كنه دقيقا ؟ براي خودش حساب باز ميكنه ؟ بعدش چيكار كنه؟ من اينجا چجوري نقد كنم پول رو ؟ با كدوم بانك تو ايران كار ميكنن؟

Gazmali
30-08-2013, 11:11
راهنمايي لطفا ....

Gazmali
04-09-2013, 12:04
كسي نيس راهنمايي كنه ؟