PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سئو و رنک روی چی ثبت میشه؟؟؟

amirw7
26-08-2013, 16:49
سلام لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه....

سئو و رنک گوگل یک سایت روی چی ثبت میشه؟ روی دامین یا هاست یا به قالب ربط داره؟کدومش؟

مثلا اگه هاست سایت یا قالب سایت رو عوض کنیم سئو و رنک از بین میره؟؟؟

با تشکر

شاهزاده خانوم
15-09-2013, 23:20
سئو به قالب و برنامه نويسي سايت و تا حدودي به دامين و هاست هم وابستست اما براي مشخص نمودن وضعيت سئو گوگل يك سري معيارهاي خاص خودشو داره كه اين معيارها هر كدوم در جايگاه خودشون ثبت هستن و هنگام معرفي سايتتون به گوگل تقريبا طي يك پروسه ي 6 تا 30 روزه سايت شما نوسط گوگل براي تعين سئوي سايت و... ارزيابي ميشه وسايت شما مناسب به نوع سئو و خود سئوش اسمش در گوگل در جايگاه خاص خودش ثبت ميشه و ارزيابي بعديش سه ماه طول ميكشه كه اگر در طول اين سه ماه تغييراتي مثل تغيير هاست و... صورت گرفت مشكلي ايجاد نشه و سايتتون حذف نشه و اصل كار سئوي سايتتون باشه

شاهزاده خانوم
17-09-2013, 17:30
سلام اولا من ی عذر خواهی بدهکارم ب شما راستش اولش نظر خودم مث اینکه درست بوده ولی یکم روش تردید داشتم از کسی پرسیدم و اون من و ب شک انداخت دوباره رفتم بررسی کردم نظر خودم درست بوده

دوست عزیز سیو ی سیاست ه ک باعث میشه با ی سری المان ها و ترفندهایی ک روی سایتمون انجام میدیم کاری کنیم زودتر توسط روبات های گوگل شناسایی بشیم هر چی بیشتر سعی کنیم سایتمون رو با سیاست های گوگل هماهنگ کنیم روبوت ها ما رو زودتر شناسایی میکنند و ایندکس میشیم و در نتیجه وقتی کلمه ای رو سرچ کردند سایت ما رو زودتر نمایش میده در حقیقت سیو ربطی ب معرفی و.. نداره
رنک ولی روی دومین ثبت میشه