PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره و کمک حیاتی برای خرید کادوی تولد

arya65
25-08-2013, 10:34
سلام خدمت دوستان گلم
نیاز واجب به راهنمایی و کمک شما دوستان عزیز دارم ( قبلا هم از راهنمایی هاتون استفاده کردم بدون اینکه تاپیک مجزا بزنم ولی این بار چون یکم خاصه تصمیم گرفتم از راهنمایی هاتون به طور اختصاصی استفاده کنم .امیدوارم جایی درستی تاپیک زده باشم )
تا یک ماه دیگه باید یک کادو تولد برای یه دختر خانم بخرم ۱ ماهم بیشتر نمیشناسمش رابطمون فعلا دوستیه :n01:
بودجه حدود ۲۰۰ هزار نهایت
سنشون ۲۷
متولد مهر :n13:
علایق موسیقی تار میزنه نقاشی رنگ روغن و سیاه قلم و آبرنگ همچنن عکاسی و سینما :n06:
دیگه از زیور الات و طلا اینا خوشش نمیاد همچنین بدل و ساعتم خیلی وقتا گفت نمیبندم اذیت میکنه
آلرژی داره پس عطر و اینا هم هیچی
سنشم به عروسک اینا نمیخوره ولی کارتون اینا خیلی دوس داره شاید یه عروسک کوچولو به عنوان هدیه جانبی
چرمم پیشنهاد ندین چون خودم دوست ندارم بخرم ( حقوق حیوانات و اینا ...)
لباس و اینا هم نمیتونم نه سایز و نه سلیقه شو دارم و ....
کارت هدیه هم که نه میخوام خاص باشه
کتابم یکم رسمیه بیشتر میخوام کاربردی باشه و همیشگی
:n28: کمک کنید دوستان چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه .
به نظرتون هارد اکسترنال برا یه خانم خوبه آخه فیلم و اینا زیاد می بینه اگر خوبه ؟؟؟؟ کنارش چه چیزه ارزون دیگه ای بذارم که تاثیر بهتری داشته باشه لطفا با جزییات بگین
میشه هارد رو برد جاهایی که روی خودکار اینا حک میکنن داد روش چیزی نوشت اصلا اینکار خوبه؟
خودش یبار گفت برا تولد من یک پرترمو میکشه :n12:
ببخشید طولانی شد پیشاپیش از دوستان با تجربه و خانم هایی که لطف میکنن کمک میکنن ممنونم

ملا نصرالدین
25-08-2013, 11:16
دوست عزیز یه نصیحت خواهرانه بهت میکنم
چون اول رابطتتون هست خیلی برای کادو هزینه نکن.شما از کجا میدونی که رابطتون تا 3 ماه دیگه ادامه داشته باشه؟
قضاوت نمیکنم ولی فرض که ایشان دختر خیلی خیلی خوبی باشند.شاید تا چند ماه دیگه از اخلاق شما به هر دلیلی خوشش نیاد
بعدا شما پشیمان میشید از هزینه ای که برای تولد دادید
در ثانی وقتی شما یه چیز گران برای اون بخرید اون معذب میشه.شاید اون توان مالی نداشته باشه که 200 تومان بخواد برای شما هدیه بخره

به نظر من سقف هزینه رو تا 100 تومان بذارید
هدیه هم یه چیز دکوری بامزه یا از این کتاب هایی که الگوهای طراحی توش هست(یعنی یه سری طراحی با رنگ روغن توش داره) یا مثلا یه فلشی که توش کلی فیلم داشته باشه فکر کنم خوب باشه

arya65
25-08-2013, 11:49
دوست عزیز یه نصیحت خواهرانه بهت میکنم
چون اول رابطتتون هست خیلی برای کادو هزینه نکن.شما از کجا میدونی که رابطتون تا 3 ماه دیگه ادامه داشته باشه؟
قضاوت نمیکنم ولی فرض که ایشان دختر خیلی خیلی خوبی باشند.شاید تا چند ماه دیگه از اخلاق شما به هر دلیلی خوشش نیاد
بعدا شما پشیمان میشید از هزینه ای که برای تولد دادید
در ثانی وقتی شما یه چیز گران برای اون بخرید اون معذب میشه.شاید اون توان مالی نداشته باشه که 200 تومان بخواد برای شما هدیه بخره

به نظر من سقف هزینه رو تا 100 تومان بذارید
هدیه هم یه چیز دکوری بامزه یا از این کتاب هایی که الگوهای طراحی توش هست(یعنی یه سری طراحی با رنگ روغن توش داره) یا مثلا یه فلشی که توش کلی فیلم داشته باشه فکر کنم خوب باشه
واقعا ممنونم از راهنمایی و کمکتون من قبلا تو یک تاپیک دیگه اینا رو که گفتم از خودتون یاد گرفته بودم ....
راستش منم نظرم همین بود ولی وقتی گفتن که یه پرتره بزرگ ازت میکشم منم تصمیم گرفتم یکم مبلغ را بالاتر ببرم آخه اونا رو حدود ۱۵۰ به بالا میکشه
یک فلش و یا یک کتاب یکم کمه فکر کنم دکوری هم نه تجربه دارم نه سلیقه نه با ذائقم سازگاره
بازم ممنونم ایشالا جبران کنم

شـیـفــو
25-08-2013, 13:12
سلام
خودم باشم اگه 10 سالم بشناسم بیشتر از 30-40 خرجش نمیکنم .
حالا اگه جانبی خواستی بگیری این عروسک های انگری برد یا گوسفند ناقلا هم خوبه ، البته تو اون سن رو نمیدونم ولی دیدم باهاشون زیاد حال می کنند .

Atghia
25-08-2013, 17:13
سلام
میتونید براشون یک mp3 پلیر بگیرید و در کنارش هم یک عروسک فانتزی از شخصیت کارتونی مورد علاقش(اسمورف،تینکربل،یا...)
یا میتونید یک ست لوازم آرایش خوب بخرید(دوتا تیکه باشه از برند جالبی باشه می ارزه بنظرم)+دوتا بلیط تئاتر یا کنسرت یکی از خوانندهایی که میدونید نظر خوبی داره در موردش برای خودتون و ایشون بگیرید در اولین زمان نزدیک به تولدش و غافلگیرش کنید
موفق باشید

garaa
25-08-2013, 18:31
به نظرم تو هم یه تصویر پرتره ازش بکش بهش بده ( جنبه فان :دی ) ...
خیلی باحال میشه نقاشی بلد نیستی یکیو میکشی :دی
یه نظرم اینو بیشتر دوست خواهد داشت تا 200 تومن بومن بدی یه چی واسش ...

pocke
25-08-2013, 19:09
برای یه دو قلو می خوام خرید کنم به نظرتون عین هم باشه چیزاشون
رنگ و...
یا نه؟

arya65
25-08-2013, 20:59
سلام
خودم باشم اگه 10 سالم بشناسم بیشتر از 30-40 خرجش نمیکنم .
حالا اگه جانبی خواستی بگیری این عروسک های انگری برد یا گوسفند ناقلا هم خوبه ، البته تو اون سن رو نمیدونم ولی دیدم باهاشون زیاد حال می کنند .
مرسی عروسک برا جانبی خوبه ممنون از راهنمایی ولی الان همونا کمتر از ۵۰ نیستن آخه خودشون یه پا کادو اصلی هستن :n02:

سلام
میتونید براشون یک mp3 پلیر بگیرید و در کنارش هم یک عروسک فانتزی از شخصیت کارتونی مورد علاقش(اسمورف،تینکربل،یا...)
یا میتونید یک ست لوازم آرایش خوب بخرید(دوتا تیکه باشه از برند جالبی باشه می ارزه بنظرم)+دوتا بلیط تئاتر یا کنسرت یکی از خوانندهایی که میدونید نظر خوبی داره در موردش برای خودتون و ایشون بگیرید در اولین زمان نزدیک به تولدش و غافلگیرش کنید
موفق باشید
ممنون از شما دوست عزیز mp3 هم خوبه فقط یکم کارم سخت میشه باید نیاز سنجی کنم ببینم داره یا نه و استفاده میکنه یا نه چون کلاس زبانم میره فکر کنم نیازش باشه :n16: شخصیت کارتونی هم خوب گفتین ممنون اونم باید بپرسم لوازم آرایشی بلد نیستم بخرم میزارم تو اولویت های بعدی :n01:

به نظرم تو هم یه تصویر پرتره ازش بکش بهش بده ( جنبه فان :دی ) ...
خیلی باحال میشه نقاشی بلد نیستی یکیو میکشی :دی
یه نظرم اینو بیشتر دوست خواهد داشت تا 200 تومن بومن بدی یه چی واسش ...
آقا ۲۰۰ دیگه تو این دوره زمونه پولی نیست هرچند برا من زیاده ولی خوب .... پیشنهادتون عالیه اره منم یه پرتره ازش میکشم با مداد نقاشیم بد نیست ولی فکر کنم چیز خاصی بشه و دوستش بداره ممنون از راهنمایی هاتون:n11:

arya65
25-08-2013, 21:06
برای یه دو قلو می خوام خرید کنم به نظرتون عین هم باشه چیزاشون
رنگ و...
یا نه؟
به نظرم اگه سن هاشون کمه حتما مثل هم بگیرید چون ممکنه دلخوری پیش بیاد حتی رنگ
ولی حالا اگر بزرگ سال هستند میشه تو رنگ فرقم گذاشت که با هم قاطی نکن به روحیاتشونم بستگی داره شکایت دارن از اینکه وسایلشون مثل همه یا دوست دارن اینجوری