PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL2 بهتره يا ADSL معمولي.

mshiraz.2006
15-08-2006, 06:07
به نام خدا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين بهتره يا ADSL معمولي.
من از قيمتش چيزي نفهميدم. دويتان يه قيمت رک به ما ميدم؟

mostafaeshghi
15-08-2006, 17:09
ببين عزيز من شما اينو مطمئن باش كه شركت شاتل اي دي اس ال 2 واقعي در اختيارت نميگذارد. چون كه هنوز به اون تكنولوژي نرسيده و براي اطمينانتون بايد بگم كه اگر دقت كنيد كنار لوگوي شركت در مورده اي دي اس ال 2 يه كلمه كوچك Plus خواهيد ديد كه اين به اين معناست كه هنوز اين تكنولوژي كامل نشده و به قول معروف نمونه يا دموي تكنولوژي اصلي است. در سته كه از اي دي اس ال معمولي بهتره ولي من تحقيق كردم و مطمئن شدم كه تفتوت قيمتش اصلا نميصرفه و معمولي بيشتر ميارزه.

اينه ايي كه گفتم فقط محض اطلاه شما بود حالا خود دانيد و من اصلا سعي در خراب كردن شركت ندارم ولي اين حقيقتي بيش نيست.

AK1
15-08-2006, 17:25
ببين عزيز من شما اينو مطمئن باش كه شركت شاتل اي دي اس ال 2 واقعي در اختيارت نميگذارد. چون كه هنوز به اون تكنولوژي نرسيده و براي اطمينانتون بايد بگم كه اگر دقت كنيد كنار لوگوي شركت در مورده اي دي اس ال 2 يه كلمه كوچك Plus خواهيد ديد كه اين به اين معناست كه هنوز اين تكنولوژي كامل نشده و به قول معروف نمونه يا دموي تكنولوژي اصلي است. در سته كه از اي دي اس ال معمولي بهتره ولي من تحقيق كردم و مطمئن شدم كه تفتوت قيمتش اصلا نميصرفه و معمولي بيشتر ميارزه.

اينه ايي كه گفتم فقط محض اطلاه شما بود حالا خود دانيد و من اصلا سعي در خراب كردن شركت ندارم ولي اين حقيقتي بيش نيست.

با سلام
دوست عزيز مطمئيني كه بتا = پلاس هست :blink: :blink:
چون به بتا مي گن نسخه آزمايشي
و تكنولوژي اي دي اس ال پلاس تو سرعتش از اي دي اس ال معمولي بيشتر است :puke:
و از نظر قيمت هم كه معلومه :sad:

Devil Lord
15-08-2006, 18:06
خطوط ADSL از نظر سرعت و کیفیت ارتباط ترتیبشون اینجوریه:
+ADSL<ADSL2<ADSL2 و همونطور که akmfad1 عزیز گفتن اون + به معنی بتا بودن نیست بلکه نشون دهنده تکنولوژی جدیدتر در ADSL2 هست

MaFia
15-08-2006, 18:38
Adsl2 رو من تا حالا نديدم شركتي بده چون اسم Adsl2 هست اما ظركت مودم Adsl معمولي مي ده و فقط بازار گرمي هست
شايد تازگي داره عرضه ميشه !
اما در كل Adsl2 شنيدم براي مصرف كننده اي خوب هست كه مسافت زيادي داره تا مركز مخابراتي و افت سرعت شديدي داره

mshiraz.2006
15-08-2006, 21:23
به نام خدا

ممنون از دوستان - فكر اگر موفق به گرفتن همين Adsl معمولي بشم بهتره.

masoud908
15-08-2006, 22:11
به نام خدا

ممنون از دوستان - فكر اگر موفق به گرفتن همين Adsl معمولي بشم بهتره.
كار درست ميكني

mostafaeshghi
16-08-2006, 01:18
با سلام
دوست عزيز مطمئيني كه بتا = پلاس هست :blink: :blink:
چون به بتا مي گن نسخه آزمايشي
و تكنولوژي اي دي اس ال پلاس تو سرعتش از اي دي اس ال معمولي بيشتر است :puke:
و از نظر قيمت هم كه معلومه :sad:

ميدونم که سرعتش بيشتره ولي اون تکنولوزي واقعي اي دي اس ال 2 نيست و نمونه اي از اون تکنولوژي هست که هنوز کامل نشده و من با توجه به اين موضوع ميگم اصلا قيمتش به سرويسهايش نميارزه.

حالا خود دانيد

masoud908
16-08-2006, 14:04
Adsl2 رو من تا حالا نديدم شركتي بده چون اسم Adsl2 هست اما ظركت مودم Adsl معمولي مي ده و فقط بازار گرمي هست
شايد تازگي داره عرضه ميشه !
اما در كل Adsl2 شنيدم براي مصرف كننده اي خوب هست كه مسافت زيادي داره تا مركز مخابراتي و افت سرعت شديدي داره
در ضمن بچه ها اگر گفتيد ايشون كيه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]