PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرو و Encode هاي طولاني:

*Batman*
15-08-2006, 01:21
سلام دوستان.
من از نسخه 7 نرو براي رايت VCD استفاده ميكنم.
متاسفانه قبل از رايت يكبار به طور كامل تصوير(فيلم)رو Encode ميكنه.(دو يا سه برابر سرعت عادي در هنگام پخش)
خود اين روند وقت گيره و خيلي ما رو منتظر ميذاره.
آيا راهي هست كه Encode انجام نشه يا حداقل با سرعت زيادي انجام بشه؟

با تشكر.

AK1
15-08-2006, 01:25
البته هر تبديلي وقت گير هستش ولي مي تونين اول از نرمافزار جانبي مانند Total Video Converte استفاده كنين به ويديو سي دي تبديل بعد رايت كين
راستي فرمتي كه مي دين به نرو چي هست ؟

nayebaghaee
15-08-2006, 01:34
من هم اين مشكل را دارم حتي براي فايلهاي با فرمت dat اين مشكل وجود داره

AK1
15-08-2006, 01:41
من هم اين مشكل را دارم حتي براي فايلهاي با فرمت dat اين مشكل وجود داره

براي دت كهنبايد مشكلي باشه
اگه موقع اضافه كردن فايلها سه گزينه مياد براي تبديل كنسل كن تا خود فايل رو رايت كنه و ديگه تبديل نكنه :ohno:

nayebaghaee
15-08-2006, 02:27
ميدونم كه نبايد اين مشكل هنگام تبديل dat وجود داشته باشه ولي باور كن بعضي وقتها پيش مياد و گزينه اي واسه انتخاب نميده فقط ميگه موقع رايت بايد encode بشه

Razel
15-08-2006, 02:44
سلام
اونی که دوستمون گفتن که تبدیل طول می کشه مربوط به برنامه Nero vision هست که تخصص اصلیش رایت دی وی دی هست ولی vcd هم رایت میکنه.
اگر شما می خواهید سریعتر تبدیل انجام بشه بهتره با nero express که یه پوسته برای nero burning room هست سی دی هاتون رو رایت کنید که تبدیل خیلی سریعتر هست و برای فایلهایی که این برنامه نمی تونه تبدیل کنه از nero vision استفاده کنید.
در ضمن برای فایلهای dat رو nero تبدیل نمیکنه و عین همون رو رایت میکنه . فقط در مواردی که اون فایل خش داشته باشه یا موردی داشته باشه (به اصطلاح Error داشته باشه) اون رو تبدیل یا بهتر بگم تعمیر میکنه.

برای استفاده از nero express هم باید خدمت اونایی که بلد نیستن عرض کنم که وقتی موس رو روی make video cd می ذاریدکنارش که ردیف میاد که nero vision پیشفرض انتخاب هست . اون رو روی nero expres تنظیم کنید و تیک پائینیش هم بزنید تا دفعه بعد با کلیک روی make video cd با nero express رایت بشه.
اگه سوالی بود در خدمتم.
موفق باشید :happy:

*Batman*
15-08-2006, 04:49
سلام.
razel جان كاملا حق باشماست.
نسخه 6 به طور پيش فرض با nero express رايت ميكرد و سريع هم بود.
ولي تو ورژن جديد nero vision در اولويت هستش .با نكته اي كه شما گفتيد مشكل من حل شد.خيلي ممنون.

ضمنا به akmfad1 عزيز بگم كه من MPEG1 رو با خود Nero به MPEG4 تبديل ميكنم بعد رايت ميكنم.

AK1
15-08-2006, 14:01
سلام.
ولي تو ورژن جديد nero vision در اولويت هستش .با نكته اي كه شما گفتيد مشكل من حل شد.خيلي ممنون.

ضمنا به akmfad1 عزيز بگم كه من MPEG1 رو با خود Nero به MPEG4 تبديل ميكنم بعد رايت ميكنم.

خوشحالم مشكلتون حل شد
منم از نرو براي تبديل استفاده كردم ;)

masoud908
15-08-2006, 14:27
نرو زياد تبديلش خوب نيست.به جاش jet-audio فوق العاده

Razel
15-08-2006, 17:21
سلام.

batman عزیز خوشحالم که مشکلت حل شد. بازم کاری داشتی تا جایی که از دستم بر میاد کمکت می کنم.

نرو زياد تبديلش خوب نيست.به جاش jet-audio فوق العاده
بله jet audio با یه کم دستکاری کیفیت تبدیلش خوبه ولی برای رایتش بازم مجبوری از nero استفاده کنی و تبدیلش کنه.
اگه برنامه ای می خواهید که کیفیت تبدیل و رایتش عالی باشه من بهتون ulead video studio ورژن 9 یا 10 رو پیشنهاد می کنم که کیفیت تبدیل و رایتش عالیه و از لحاظ کیفیت اصلا قابل مقایسه با nero نیست. ولی یک ایرادی داره و اون این که خیلی طول می کشه تا تبدیل کنه (تبدیلی که برای رایت می کنه) . گاهی اوقات ساعتها طول می کشه. ولی برای اونایی که دنبال کیفیت هستند نه سرعت، این برنامه عالیه.

موفق باشید

masoud908
15-08-2006, 21:51
محسن جان ممنون از توضيحات كاملت