PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در مورد این شهرها هر چیزی میدونید بگید ؟

ahmad0120
21-08-2013, 22:31
سلام دوستان

در مورد این شهرها هرچی میدونید بگید ! مثلا آب و هواش چجوریه... امکانات در چه حدیه ؟ اینترنت پرسرعت داره ؟ به ترتیب کدوم ها شهرهای بزرگ و مهمی محسوب میشن ؟ و ...

1 نوشهر
2بهشهر
3 آزادشهر
4 ماکو
5مراغه
6 مهاباد
7 بیله سوار
8بستان آباد
9طالقان
10هشترود
11کلیبر
12کمیجان
13فراهان
14 نراق

شاهزاده خانوم
21-08-2013, 22:41
از بستان اباد ب بعد نمیشناسم

اما بستان اباد و بیله سوار رو کاملا فراموش کنید
مراغه با اینکه نزدیک بنابه(شهر شدیدا مذهبی/سنتی) اما ازش تعریف شنیدم و ماکو اونایی که رفتن راضی بودند
اب و هوای این 4 تا شهر کوهستانیه اما بهشر و نوشهر شرجی

نوشهر شهر خوبی باید باشه
و کلا همشون شهرهای کوچیکی هستند

ahmad0120
21-08-2013, 22:46
تشکر دوست عزیز... شاهزاده خانوم...

نکته ی خوبی رو یادآوری کردید

در مورد مذهبی بودن یادم شده بود بپرسم... حتما دوستانی که میخوان پاسخ بدند در مورد این مسئله توضیح بدند ...

پی نوشت : یه شهر دیگه اضافه میکنم : نراق

ahmad0120
21-08-2013, 22:48
دوست عزیز چرا گفتید بیله سوار و بستان آباد رو فراموش کنم ؟ به چه دلیل ؟ (مذهبی اند؟)
بهشهر و نوشهر در زمستونها چگونه هوایی دارند ؟ برف چقدر میاد ؟ (کلا خودم نظرم روی همین دو شهره بیشتره ... در مورد این دوتا بیشتر توضیخ بدید ... کدوم شهر مهمتر و زیباتریه؟)
آزاد شهر (استان گلستان) هم باید شهر خوبی باشه !!

ahmad0120
21-08-2013, 23:02
مهاباد میگن خیلی شهر سیاسی ای هست...!! یعنی چیکارا میکنند مردم اونجا ؟

شاهزاده خانوم
31-08-2013, 23:01
دوست عزیز من نرفتم تعریف شندیم شهر بیله سوار یککی از شهرستان های استان اردبیل بسیار بسبار شهر سنتی و ادم هایی با عقایدی سنتی /مذهبی و امکانات بسیار بسار پایین اقتصاد بیشتر روکشاورزی استواره
بستان اباد هم تو همون شرایط

شاهزاده خانوم
31-08-2013, 23:04
در مورد این شهر هم ب قاچاق چی زیاد داره

البته این هایی ک من میگم باز مستند نیست من هم شنیدم یا دوستانی از این شهرها داشتم

payam
03-09-2013, 01:36
خوب سلام.

1 نوشهر
2بهشهر
3 آزادشهر
4 ماکو
5مراغه
6 مهاباد
7 بیله سوار
8بستان آباد
9طالقان
10هشترود
11کلیبر
12کمیجان
13فراهان
14 نراق

شهر هایی که اسم بردی دوست من ، مهم ترینش مهاباد و نوشهر هستن .

مهاباد به دلیل سیاسی بودن و داشتن بازار های زیاد ، نوشهر هم به دلیل بندری بودن و توریستی بودن .
مهاباد شهر سُنی نشینی هستش و کُرد های اصیلی اونجا زندگی میکنند که زبونشون از زبان کردی کرمانشاهی و هر جای دیگه ، سخت تر هست .
آدمای اصیل و با غیرتی هم داره . و تاناکورای معروفی هم اونجا هست .

اگر مازندران رو به 2 هسمت شرقی و غربی تقسیم کنیم ، بهشهر در شرقی ترین نقطه قرار میگیره و نوشهر در نقاط غربی . که همیشه گفتن مازندران غربش خوبه..
نوشهر نزدیک چالوس هستش. کلا جای خوبیه .
بهشهر هم مثل همه ی شهر های شمالی ، کوچیک و جمع و جوره و با بافت قدیمی ، کلا شمال همش بافت قدیم زیاد داره .

طالقان در نزدیکی کرج هست ، جایی که مردم واسه تفریح میرن و اقشار مرفح اونجا ویلا دارن و منظقه ی گرونی محسوب میشه در حال حاضر . رود و رودخونه و جنگل و کوه داره و توریستی هستش .
لازم به ذکره که یک روستای گسترش یافته هستش .

riza.akbari
23-09-2013, 14:27
من کلیبر زیاد رفتم از نظر آب و هوایی واقعا یه دونس
مراغه شهر نسبتا بزرگیه و امکاناتش از بقیه بهتره
بستان آباد و هشترود هم در یه حدی هستن زیاد جذاب نیستن

fanoostalaei
23-09-2013, 23:24
مراغه شهر قدیمی و بزرگه و امکانات خوبی هم داره !! هواش هم توپ توپه:n02:

iman_s
24-09-2013, 01:15
طالقان یک منطقه کوهستانی هست که از حدود 80 روستا تشکیل شده و مرکزش هم اسمش شهرکه.در کل شهر نیست و مجموعه ای از روستاهاست.آب و هوای کوهستانی که زمستونها پر از برف و تابستونا معتدل و عالی.یک سد بزرگ و رودخانه دائمی هم داره که چون به کرج و تهران نزدیکه روزهای تعطیل همیشه شلوغه
تو مرکزش که اسمش شهرک هست اینترنت پرسرعت داره و رایتل هم آنتن میده.مهمترین مزیتش نزدیکی با کرج و تهرانه