PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ لپ تاپ ASUS N550

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12

wrath of god
20-05-2014, 21:15
تو دیگه خیلی پرویی :n08:

5 میلیون لبتاپ بگیرن برات کم کم نزدیک 2 میلیون هم گوشی میخوای ؟؟؟برو بچه بشین پای درست تا خودم نیومدم :n08::n10:

برو باب جیقیل من 7000 تا مثه تو رو درست کردم......اگه به زورم شده:n24:تو رو درست میکنم و به 7001مین تبدیل میکنم:n08::n08::n08::n08::n08:

hacker13
20-05-2014, 21:26
من که 6 ساله یه گوشی دارم یعنی منم برم رو مخشون ؟؟؟؟ چون یه خورده طول میکشه به همین دلیل باید روش کار کنم زود جواب بده :n08:

wrath of god
20-05-2014, 21:49
قرار نیست بریم رو مخشون..........داداش موبایل من داغونهههههههه یعنی به معنای کلمه د ا غ و ن
در ضمن شما روش ها رو بلد نیستی.....داداش بعدا به صورت خصوصی و تکمیل تر توضیح میدم:n02:

qazmlp
20-05-2014, 22:22
امروز با رفیقم رفتیم پایتخت، 90% مغازه ها n550JK رو داشتن و قیمتاشون هم از 4100 تومن گفتن تا 4250، حتی گفتن توو پکش علاوه بر کیف و موس و ساب ووفر، یه دستگاه سنسور حرکات دست هم هس که وصل میکنی به لپ تاپ و از فصله بدون لمس صفحه، دستورات رو اجرا میکنی، مثل ایکس باکس!!! خیلی عالیههههههههههههههههههههه ههههههه :-)

hacker13
20-05-2014, 23:12
قیمت غیر لمسی 4 گیگ چند بود ؟؟ گارانتی ها چطوری بود همه مابه یهجا بود یا فرق داشتن ؟؟

qazmlp
20-05-2014, 23:23
قیمت غیر لمسی 4 گیگ چند بود ؟؟ گارانتی ها چطوری بود همه مابه یهجا بود یا فرق داشتن ؟؟

غیر لمسی اصلا نبود، توو اون 10 15 مغازه ای که ما رفتیم همشون لمسی داشتن، گارانتی ها هم سریر بود و الماس و ویستا و... آواژنگ فعلا نبود :-(

hacker13
21-05-2014, 08:22
مگه میشه غیر لمسی نباشه تا اخر ماه نیارن خودم کلشون رو میکنم:n10::n09::n04::n03::n24::n24::n24::n24:

این سری رفتی بگو بیارن غیر لمسی هم و ادرسشون رو هم بگو خواستم برم بگیرم نچرخم دستت درست :n16:

Death Warrior
21-05-2014, 11:30
امروز با رفیقم رفتیم پایتخت، 90% مغازه ها n550JK رو داشتن و قیمتاشون هم از 4100 تومن گفتن تا 4250، حتی گفتن توو پکش علاوه بر کیف و موس و ساب ووفر، یه دستگاه سنسور حرکات دست هم هس که وصل میکنی به لپ تاپ و از فصله بدون لمس صفحه، دستورات رو اجرا میکنی، مثل ایکس باکس!!! خیلی عالیههههههههههههههههههههه ههههههه :-)

این فناوری که شما گفتید اسمش Leap Motion هست و فقط در لپتاپ های سفارشی ایسوس وجود دارد . اگه اینو داشته باشه خیلی چیز ردیفی میشه :n02:
به صورت جداگانه هم میشه تهیه اش کرد که من تو ایران ندیدم ولی اونور قیمتش 100 دلاره .

wrath of god
21-05-2014, 11:32

داداش حالا که پایتختی مارو از لطفت دریغ نکن.......لمسی دیگه چند بود با این کانفیگ 12 gb ram و gtx 850m 4 gb و ......اینا چند بود؟!؟
ولی با سنسوره چه شود......وای چقد پز بدیم:n02:
راستی پکش با خود لپ تاپه یا این که جدا و باید بخریم؟!؟ وای خدا من الان سکته میزنم........آدرنالین خونم به 99% رسیده...............هوووووف:n12::n12:
ولی 4100 خیلی عالیه.......دیم دام دی دام دی دام دام رام رام........:n19:چه شود......اخه این امتحانای لا مثب مرده ی آشغال کی تموم میشه ما بریم بگیریم:n08:

دوستان........دوستان توجه کنین.........ما وقتی لپ تاپ گرفتیم این شکلی میشیم:1::1::1:
بعد که خریدیم بر اثر فشاری که روی عصب های صورت میاد ماهیچه ی گونه فلج میشه این شکلی میشیم:weird::weird::weird:

wrath of god
21-05-2014, 11:33
این فناوری که شما گفتید اسمش Leap Motion هست و فقط در لپتاپ های سفارشی ایسوس وجود دارد . اگه اینو داشته باشه خیلی چیز ردیفی میشه :n02:
به صورت جداگانه هم میشه تهیه اش کرد که من تو ایران ندیدم ولی اونور قیمتش 100 دلاره .

100 رو ضربدر سه کن 300 تومان در اصل 356 تومان:n02:

wrath of god
21-05-2014, 13:30
داداش qazlmp جواب ما رو بده دیگه:n02:

qazmlp
21-05-2014, 14:48
داداش qazlmp جواب ما رو بده دیگه:n02:
شرمنده دوست من بابت تاخیر
والا همه اونایی که من پرسیدم کانفینگ رسمی بود (ینی همون گرافیک 4 و لمسی و رم 8)، کانفینگ های دیگه که رم رو 12 یا 16 بدن یا غیر لمسی باشه نبود! البته تمام مغازه ها نرفتیم دیگه، خسته شدیم، همون 10-15 تا کافی بود برا اینکه مطمین بشم این لپ تاپ اومده توو بازار و قیمتشم بیاد دستم :-)
پکش هم با خوده لپ تاپه، ینی اون سنسور حرکات دست داخل جعبه هس، ینی علاوه بر موس و کیف، این سنسور هم هس و پک کامل رو میدن از 4100 تا 4250! حالا چرا از 100 تا 250 تومن قیمت متغییه توو مغازه های مختلف، اینو دیگه نمیدونم!
ایشالله اگه بشه هفته بعد هم یه سر میرم پاساژ رضا و بازار کامپیوتر ایران توو ولی عصر، اونجا هم اطلاعاتی رو که گرفتم میام اینجا فید میدم :n02:
درمورد بازی هم، تمام مغازه دارها گفتن بهترین لپ تاپ با جدیدترین گرافیک انویدیا هس که از پس تمام بازی ها بر میاد و تا 4 سال با کیفیت خوب جوابگو هس، گفتن این ddr3 بودنش فقط 5% ماجراس و مهم gtx بودن گرافیکش هس!
فقط یکی از مغازه دارها که این مدل رو نداشت کلا حرف های بی ربطی بهم میزد که منو منصرف کنه، داشت N550JV رو با Y510P لنوو مقایسه میکرد، میگفت ما خودمون تست کردیم دیدم 5 دقیقه بازی most wanted توو هر دو لپ تاپ، y510p خیلی خوب بود ولی n550jv بعد 2 دقیقه شدید داغ کرد و بعدشم هنگ کرد و اصلا از بازی پرید بیرون و رفت جاهای دیگه توو ویندوز و از این حرفا!!! کلا داشت جنس خودشو که داشت شاهکار جلوه میکرد تا من از اون میخریدم، منم بهش گفتم مرد مومن (البته این قسمتشو توو دلم گفتم ها) شاید مقایسه با n550jv اینطور باشه که میگی تازه اونم بعیده، ولی دیگه این مقایسه رو با n550jk نکن خواهشا، این گرافیکش سری گیم و مکسول هس، ولی بازم همون حرفا رو میگفت! کلا میگفت این سری n550 فقط مالتی مدیاس حالا چه jv چه jk فرقی نمیکنه، ولی برا بازی اصلا خوب نیس! میگفت برا بازی فقط y510p لنوو خوبه، میگفت تازه ما با کیفیت فول اچ دیش هم داریم! گفتم نه، من نظرم همون ایسوس هس :n07:

ramingsm
21-05-2014, 15:10
والا همه اونایی که من پرسیدم کانفینگ رسمی بود (ینی همون گرافیک 4 و لمسی و رم 8)، کانفینگ های دیگه که رم رو 12 یا 16 بدن یا غیر لمسی باشه نبود! البته تمام مغازه ها نرفتیم دیگه، خسته شدیم، همون 10-15 تا کافی بود برا اینکه مطمین بشم این لپ تاپ اومده توو بازار و قیمتشم بیاد دستم :-)
پکش هم با خوده لپ تاپه، ینی اون سنسور حرکات دست داخل جعبه هس، ینی علاوه بر موس و کیف، این سنسور هم هس و پک کامل رو میدن از 4100 تا 4250! حالا چرا از 100 تا 250 تومن قیمت متغییه توو مغازه های مختلف، اینو دیگه نمیدونم!
ایشالله اگه بشه هفته بعد هم یه سر میرم پاساژ رضا و بازار کامپیوتر ایران توو ولی عصر، اونجا هم اطلاعاتی رو که گرفتم میام اینجا فید میدم :n02:
درمورد بازی هم، تمام مغازه دارها گفتن بهترین لپ تاپ با جدیدترین گرافیک انویدیا هس که از پس تمام بازی ها بر میاد و تا 4 سال با کیفیت خوب جوابگو هس، گفتن این ddr3 بودنش فقط 5% ماجراس و مهم gtx بودن گرافیکش هس!
فقط یکی از مغازه دارها که این مدل رو نداشت کلا حرف های بی ربطی بهم میزد که منو منصرف کنه، داشت N550JV رو با Y510P لنوو مقایسه میکرد، میگفت ما خودمون تست کردیم دیدم 5 دقیقه بازی most wanted توو هر دو لپ تاپ، y510p خیلی خوب بود ولی n550jv بعد 2 دقیقه شدید داغ کرد و بعدشم هنگ کرد و اصلا از بازی پرید بیرون و رفت جاهای دیگه توو ویندوز و از این حرفا!!! کلا داشت جنس خودشو که داشت شاهکار جلوه میکرد تا من از اون میخریدم، منم بهش گفتم مرد مومن (البته این قسمتشو توو دلم گفتم ها) شاید مقایسه با n550jv اینطور باشه که میگی تازه اونم بعیده، ولی دیگه این مقایسه رو با n550jk نکن خواهشا، این گرافیکش سری گیم و مکسول هس، ولی بازم همون حرفا رو میگفت! کلا میگفت این سری n550 فقط مالتی مدیاس حالا چه jv چه jk فرقی نمیکنه، ولی برا بازی اصلا خوب نیس! میگفت برا بازی فقط y510p لنوو خوبه، میگفت تازه ما با کیفیت فول اچ دیش هم داریم! گفتم نه، من نظرم همون ایسوس هس :n07:
البته بعید میدونم اگه y510p مدل sli باشه n550jk هم بتونه تو گیم باهاش رقابت کنه ولی مدل sli نه معمولی

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

hacker13
21-05-2014, 15:11
عجب نامردایی پیدا میشنااااا واقعا باید چشم و گوشمون رو باز کنیم هنگام خرید حالا یه سوال از شما

ایا میزارن لبتاپ رو از جعبه در بیاریم تست کنیم اگه نخواستیم بریم یا نه دیگه حتما باید بخریم ؟؟ اخه بعضی مدل هاش دی وی دی رایترش لقی داره باید اونو تست کنم .:n17:

wrath of god
21-05-2014, 15:16

سلام......خواهش میکنم این جه حرف ایه......خوب رم 12 و 16 رو باید ببینیم شاید یه جاهایی بدن...پس پکم با خود لپ تاپه دیگه......ساب ووفر هم میدن نه؟!؟(همرا با موس و کیف و سنسور)
در مورد اون یارو مغازه ایه......اینا کلا چرند میگن.....در مورد این asus n550jk هم نظرتو عوض نکن....مرتیکه جنس زیاد آورده نفروخته میخواد غالب کنه و گرنه y510 به گرد پای n550jk نمیرسه....صفحه نمایش......0به تمام معنا......در ضمن یارو اصلا هیچ چیزی در باره ی asus n550jk نمیدونست فقط داشت چرت و پرت میگفت:n08:.....خوب کاری کردی به یاروگفتی نظرم همون ایسوس هس...ایول:n08:
بد بخت فکر کرد تا شما و دوستت بودی.... مشتری بی عقل گیرش اومده(جسارتا منظورم شما نیست...شما بزرگه مایی)سرشو شیره بماله(بازم منظورم به شما نیس......) ضایه شد رفت پی کارش...انقد دلم میخواست قیافه ی یارو رو ببینم در چنین شرایطی........که حد نداشت:n02:
با تشکر....قربون شما.....اطلاعات رو خوب share کردی ماشالله ماشالله......بزنیم به تخته(هه به همین خیال باش تخته تونستی پیدا کنی)پیدا کردم صفحه مانیتور لپ تابم:n08::n08:

mhe3xe
21-05-2014, 17:23
منم تو شيراز يه سوال كردم با گارانتي سازگار و رم 8 و گرافيك 4 و لمسي گير آوردم.البته در مورد leap motion يادم رفت بپرسم ولي قيمتش 4.139.000 بود. حالا تا هفته ديگه بره بالا يا تغيير نكنه خدا ميدونه

wrath of god
21-05-2014, 17:39
منم تو شيراز يه سوال كردم با گارانتي سازگار و رم 8 و گرافيك 4 و لمسي گير آوردم.البته در مورد leap motion يادم رفت بپرسم ولي قيمتش 4.139.000 بود. حالا تا هفته ديگه بره بالا يا تغيير نكنه خدا ميدونه

داداش به صورت کل میگم leap motion یک وسیله ای هست که از یک سنسور ساخته شده که.....اون سنسور ها با رو به رو شدن با دست ما حرکات دست رو شناسایی میکن و باعث میشن..تا بتونیم صفحه رو در اختیار خودمون بگیریم یا به عبارتی دیگه کنترلش کنیم:n02:در مورد اون کانفیگی که شما گفتین یکم رمش بده من در واقع ما دنبال رم 12گیگ یا 16گیگ هستیم....البته اگه پیدا نشد باید رم 12 یا 16 بگیریم ولی اگه پیدا بشه خیلی خوبه:n28:

qazmlp
21-05-2014, 18:07
عجب نامردایی پیدا میشنااااا واقعا باید چشم و گوشمون رو باز کنیم هنگام خرید حالا یه سوال از شما

ایا میزارن لبتاپ رو از جعبه در بیاریم تست کنیم اگه نخواستیم بریم یا نه دیگه حتما باید بخریم ؟؟ اخه بعضی مدل هاش دی وی دی رایترش لقی داره باید اونو تست کنم .:n17:

فک نکنم، چون دو سه تا مغازه گفتن باز ندارن و توو جعبه هس و نمیشه باز کرد، گفتن اگه واقعا خریدارم و همین الان بخوام بخرم باز میکنن که منم گفتم نه! ولی چندتا مغازه هم بودن که باز داشتن و توو ویترینشون بود و گرفتم دستم، حتی یکیش باز هم بود و یکی دو دقیقه باهاش کار کردم، صفحه نمایشش واقعا فوق العادس، نور و رنگ پردازی ها واقعا زنده هستن، انگار طبیعی تصاویر جلوته :-) راستش به مورد لقی توجه نکردم، اصلا یادم نبود (چون منم خونده بودم توو نت که برخی کاربران گله میکردن از این موضوع!)

qazmlp
21-05-2014, 18:14
البته بعید میدونم اگه y510p مدل sli باشه n550jk هم بتونه تو گیم باهاش رقابت کنه ولی مدل sli نه معمولی

بله درسته، ولی اون یارو مغازه داره میگفت توو همون حالت عادی و یه گرافیکه تمام بازی ها رو میکشه و خیلی بهتر از n550 هس! درسته سری y لنوو سری گیم محسوب میشه و سری n ایسوس سری مالتی مدیا و نباید باهم مقایسه بشن، ولی زور داره که گفته بشه y510p توو اجرای بازی ها قوی تر از n550 عمل میکنه (حالا jv میگفت اشکال نداره آدم یکم عصبی میشد، طرف هم jv رو میگفت هم jk رو!!!)
باز y50 لنوو رو مقایسه میکرد میگفتم حرفش درسته...

qazmlp
21-05-2014, 18:19
سلام......خواهش میکنم این جه حرف ایه......خوب رم 12 و 16 رو باید ببینیم شاید یه جاهایی بدن...پس پکم با خود لپ تاپه دیگه......ساب ووفر هم میدن نه؟!؟(همرا با موس و کیف و سنسور)
در مورد اون یارو مغازه ایه......اینا کلا چرند میگن.....در مورد این asus n550jk هم نظرتو عوض نکن....مرتیکه جنس زیاد آورده نفروخته میخواد غالب کنه و گرنه y510 به گرد پای n550jk نمیرسه....صفحه نمایش......0به تمام معنا......در ضمن یارو اصلا هیچ چیزی در باره ی asus n550jk نمیدونست فقط داشت چرت و پرت میگفت:n08:.....خوب کاری کردی به یاروگفتی نظرم همون ایسوس هس...ایول:n08:
بد بخت فکر کرد تا شما و دوستت بودی.... مشتری بی عقل گیرش اومده(جسارتا منظورم شما نیست...شما بزرگه مایی)سرشو شیره بماله(بازم منظورم به شما نیس......) ضایه شد رفت پی کارش...انقد دلم میخواست قیافه ی یارو رو ببینم در چنین شرایطی........که حد نداشت:n02:
با تشکر....قربون شما.....اطلاعات رو خوب share کردی ماشالله ماشالله......بزنیم به تخته(هه به همین خیال باش تخته تونستی پیدا کنی)پیدا کردم صفحه مانیتور لپ تابم:n08::n08:

من بعد نوشتن کیف میخواستم یه "و" بذارم و یه چیزه دیگه بنویسم ولی یادم رفت که اون چی بود، واسه همین "و" رو پاک کردم و بعد کیف "،" گذاشتم و بعدش اون سنسور رو نوشتم، الان که شما گفتی یادم اومد، بعد "و" قرار بود بنویسم ساب ووفر که یادم رفت:n02:
آره دیگه، پک N550JK کاملش اینه: موس اصلی ایسوس، کیف، ساب ووفر، سنسور
leap motion، کارت گارانتی و خوده لپ تاپ :n10:

wrath of god
21-05-2014, 21:26
فک نکنم، چون دو سه تا مغازه گفتن باز ندارن و توو جعبه هس و نمیشه باز کرد، گفتن اگه واقعا خریدارم و همین الان بخوام بخرم باز میکنن که منم گفتم نه! ولی چندتا مغازه هم بودن که باز داشتن و توو ویترینشون بود و گرفتم دستم، حتی یکیش باز هم بود و یکی دو دقیقه باهاش کار کردم، صفحه نمایشش واقعا فوق العادس، نور و رنگ پردازی ها واقعا زنده هستن، انگار طبیعی تصاویر جلوته :-) راستش به مورد لقی توجه نکردم، اصلا یادم نبود (چون منم خونده بودم توو نت که برخی کاربران گله میکردن از این موضوع!)

پس داداش از کیفیتش راضی بودی.....لمسش چه طور بود....با لیپ موشن کار کردی؟!؟ببخشید یه ذره کنجکاوم:n02:
در مورد لقی هم باید بگم خیلی کم پیش میاد معمولا توی کالا هایی که روشون فشار اومده پیش میاد.....وگرنه اجازه میدن امتحان کنی....
راستی داداش جون یه چیز دیگه............من یه سوال برام پیش اومد.....تو بازی کم نمیاره؟!؟البته با اینکه 3 یا 4 تا بازی بخوام نصب کنم روزی1 ساعت.....راستی یه چیز دیگه به طور معمول بدون بازی کردن یا کار سنگین باتریش چه طوره؟!؟ چند ساعت دووم میاره؟!؟
راستی یه چیز دیگه.....راست میگفتن که اگه کلید fn + F3 یا F4 شدت نور دکمه های کیبرد در سه مرحله انجام میشه.....همونی که کلید های کیبرد روشن میشن...برایموقع تاریکی و کار در شب
ببخشید خیلی سوال پرسدیم:n11:

hacker13
21-05-2014, 21:57
عزیز اونایی رو که من میدونم بهت میگم
لمسش وقتی میخوای باهاش کار کنی عقب جلو میره و چون باید دستت رو دراز کنی برای استفاده از لمسی سختت میشه چون مثل تبلت رو پات نیست صفحه نمایش جلوت هست و حتی وفتی هم تو خونه داری باهاش کاری میکنی بازتاب نور داره پس باید نور صفحه نمایش رو برد بالا که همینجوری باتری تعریف چندانی نداره چه برسه اون موقع اگه غیر لمسی بگیری و با تنظیماتی که روی غیر فعال کردن گرافیک هنگام کار های سادههه و.....میتونی تایم باتری رو ببری بالا اونوقت 4 الی 4:30 ساعت نگه میداره شاید بالاتر چون به نور صفحه بستگی داره نور بک لایت هم درسته سه مرحله داره ایسوس هر کاری کرده که این لبتاپ باتری کمتر مصرف کنه و جای 6 سلولی یه 4 بزاره ولی با این تنظیمات همون کارایی 6 رو نشون بده اگه هم میخوای باهاش بازی کنی با صفحه براق اذیت میشی و باید حتما کول پد بخری (n8 deepcole )

mhe3xe
22-05-2014, 06:03
داداش به صورت کل میگم leap motion یک وسیله ای هست که از یک سنسور ساخته شده که.....اون سنسور ها با رو به رو شدن با دست ما حرکات دست رو شناسایی میکن و باعث میشن..تا بتونیم صفحه رو در اختیار خودمون بگیریم یا به عبارتی دیگه کنترلش کنیم:n02:در مورد اون کانفیگی که شما گفتین یکم رمش بده من در واقع ما دنبال رم 12گیگ یا 16گیگ هستیم....البته اگه پیدا نشد باید رم 12 یا 16 بگیریم ولی اگه پیدا بشه خیلی خوبه:n28:
عزیز، من خودم میدونم leap motion چیه و چه کاری ازش برمیاد. منظور من این بود که نپرسیدم این لیپ موشن روی پک خودش هست یا نه، که بعد دیدم آره تو سایتشون زدن leap motion هم داره. من فقط مشکلی که دارم اینه که لمسی نمیخوام باشه. باید بازم صبوری کنم وگرنه هفته دیگه حتما میخریدم.

mhe3xe
22-05-2014, 06:30
راستی اگر کسی نرم افزارهای خوبی برای تست قطعات داره اگر براش زحمتی نداره لینک بده یا حداقل اسمشونو بگه تا برم دانلود کنم واسه تست قطعات، آخه نمیخوام مشکلی داشته باشه. ممنون

wrath of god
22-05-2014, 07:56
عزیز، من خودم میدونم leap motion چیه و چه کاری ازش برمیاد. منظور من این بود که نپرسیدم این لیپ موشن روی پک خودش هست یا نه، که بعد دیدم آره تو سایتشون زدن leap motion هم داره. من فقط مشکلی که دارم اینه که لمسی نمیخوام باشه. باید بازم صبوری کنم وگرنه هفته دیگه حتما میخریدم.

من............من خیلی خیلی معذرت میخوام....ببخشید حواسم به گفته شما نبود.......ببخشید:n28:

wrath of god
22-05-2014, 08:01
راستی اگر کسی نرم افزارهای خوبی برای تست قطعات داره اگر براش زحمتی نداره لینک بده یا حداقل اسمشونو بگه تا برم دانلود کنم واسه تست قطعات، آخه نمیخوام مشکلی داشته باشه. ممنون

بعله هستش.....من یکی رو در باره ی فن میگم اسمش هست speed fan که کمی دور فن(تعداد چرخیدن)رو برای یه مدتی افزایش میده تا ببینه فنت در چه حاله
برای کارت گرافیکم gpu_z و سی پی یو تونم cpu_z فعلا اینا مد نظرم بود.....شما بیشتر درباره ی قطعات که میخواین یه نرم افزار تستش کنه توضیح بدین.....بنده تا جایی که میتونم کمک میکنم:n02:

ghm122
22-05-2014, 08:17
سلام
دوستان این leap motion توی همه پک ها هست؟
مثلا قیمتی که از پایتخت دادید اگر میشد فهمید علت اون 150 اختلاف چی هست خوب بود. الان دیجی کالا اورده 4200 ولی حرفی از لیپ موشن نزده. ضمن اینکه همیشه دیجی کالا قیمتاش از کف بازار خیلی بالاتره و در مقایسه با قیمت 4100 پایتخت به نظر همون پک باشه. آل دیجیتال هم 4180 گذاشته اون هم حرفی از لیپ موشن نزده.

mhe3xe
22-05-2014, 10:29
من............من خیلی خیلی معذرت میخوام....ببخشید حواسم به گفته شما نبود.......ببخشید:n28:
نه عزیز این چه حرفیه. من منظوری نداشتم. در هر حال شما گلین. ارادت داریم ما

Amir-Rainman
23-05-2014, 11:35
دوستان کف قیمت این مدل تو بازار چقدره؟

از یکی شنیدم گرافیک 2 - لمسی (مدل jv ) میشه حدود 3300 پیدا کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

qazmlp
23-05-2014, 13:04
پس داداش از کیفیتش راضی بودی.....لمسش چه طور بود....با لیپ موشن کار کردی؟!؟ببخشید یه ذره کنجکاوم:n02:
در مورد لقی هم باید بگم خیلی کم پیش میاد معمولا توی کالا هایی که روشون فشار اومده پیش میاد.....وگرنه اجازه میدن امتحان کنی....
راستی داداش جون یه چیز دیگه............من یه سوال برام پیش اومد.....تو بازی کم نمیاره؟!؟البته با اینکه 3 یا 4 تا بازی بخوام نصب کنم روزی1 ساعت.....راستی یه چیز دیگه به طور معمول بدون بازی کردن یا کار سنگین باتریش چه طوره؟!؟ چند ساعت دووم میاره؟!؟
راستی یه چیز دیگه.....راست میگفتن که اگه کلید fn + F3 یا F4 شدت نور دکمه های کیبرد در سه مرحله انجام میشه.....همونی که کلید های کیبرد روشن میشن...برایموقع تاریکی و کار در شب
ببخشید خیلی سوال پرسدیم:n11:

کیفیت صفحه اش عالی بود، ینی خیره شده بودم، رنگای تصویر انگار واقعی جلوتن نه اینکه داری از شیشه مجازی نگاشون میکنی، در این حد عالی! لمسش هم خوب بود، ولی زیاد کار نکردم که، فقط یکی دو ضربه کوجولو زدم، چون قصد خرید اون موقع نداشتم، دیدم خیلی ور برم با لپ تاپ بعد نخرم ضایع هس (هرچند ربطی به کسی نداره ولی من خودم مراعات میکنم این چیزا رو!!!) در مورد اون سنسور هم نه، نبود، گفت توو پکش توو جعبه هس! درمورد بازی هم تا اونجایی که من این مدت (ینی از اولین روز عید امسال که با این مدل JK آشنا شدم تا همین یکی دو روز پیش) بررسی کردم هم توو سایتای ایرانی و هم خارجی و هم خوده همون فروشنده ها، این لپ تاپ یکی از بهترین گزینه های بازی هم به شمار میره! حتی توو فروم های خارجی دیدم که نوشتن DDR3 توو سری مکسول خیلی بهینه عمل میکنه و قدرتش بیشتر از DDR3 سری های قبل هس و حتی 20 درصد از DDR5 سری قبل هم در بعضی موارد بهتر عمل میکنه! این ینی عالی! من اول با خودم میگفتم حتما سیاست شرکت ایسوس هس که گرافیک این لپ تاپ رو DDR3 زده، چون این لپ تاپ مولتی مدیاس نه گیمینگ، اگه DDR5 میزد خب معلومه 90% مشتری ها (چه گیمرها چه حرفه ای ها چه معمولی ها چه ایرانی ها چه خارجی ها) میرفتن این مدل رو میگرفتن و اونوقت اوضاع لپ تاپ های گیمینگ خود ایسوس خراب میشد، ولی یهو به ذهنم رسید که N56JR با اینکه لپ تاپ مالتی مدیاس ولی گرافیکش DDR5 هس، پس این طرز تفکر من حتما اشتباه بوده، اینا طرز تفکر من و استدلالم برا DDR3 بودن JK بود! ولی از وقتی خوندم و فهمیدم که DDR3 بودن نسل جدید گرافیک های انویدیا ینی همون مکسول بد نیس که خوب هم هس تازه فهمیدم شرکتی مثل ایسوس الکی کاری رو نمیکنه! چون DDR3 نسبت به DDR5 خیلی انرژی کمتر مصرف میکنه و ایسوس وقتی دیده توو سری مکسول DDR3 بهینه تر عمل میکنه برا کاهش انرژی مصرفی هم که شده همینو زده! هرچند اگه DDR5 میزد که دیگه غول میشد، ولی اینکه DDR3 زده هیچ جای نگرانی نداره! تا اونجایی که من فهمیدم، بازی های قبلی و امسال و سال بعد رو میشه اولترا اجرا کرد (البته شاید همه بازی ها نشه، چرا که هر سال 90% بازی ها که گرافیک یکنواختی دارن ولی یهو پیدا میشن که 10% بازی ها گرافیک شاخی داشته باشن!!!) بعد تا دو سه سال میشه اچ دی بازی کرد و بعد تا چند سال مدیوم و بعد از اون توو حالت low! ینی 5-6 سال رو راحت جواب میده این لپ تاپ! باطری هم میگن در حالت معمولی بین 4 تا 4.5 ساعت و توو کارای سنگین و بازی بین 2 تا 2.5 ساعت متغیره! درمورد اون کلیدهای بک لایت هم شرمنده، چیزی نمیدونم!
ولی انتخاب خوبی کردیم، من بازم میگم، لپ تاپ های قوی تر از این برا بازی همچنان توو بازار ایران هس هم از خود ایسوس و هم برندای دیگه از جمله msi، ولی کامل ترین لپ تاپ به نظر من اینه، لپ تاپی که برا همه کار خاصه، نه فقط گیم بلکه برا همه کارایی که میشه از یه لپ تاپ انتظار داشت! من که انتخابم همینه و دیگه هم دودل نخواهم شد، حتی اگه توو این یکی دو ماه مدل های دیگه بیاد توو بازار داخل :n06:

qazmlp
23-05-2014, 13:11
حالا توو آل دیجیتال یه نفر سفارش داده این لپ تاپ رو، به گفته خودش فردا شنبه میره دستش، منم بهش گفتم یه فید کامل بده، مخصوصا درمورد بازی، که اونم گفت باشه! هروقت فیدش رو داد میام اینجا نقل قول میکنم تا بهتر تصمیم بگیریم :n02:

qazmlp
23-05-2014, 13:36
این لینک رو ببینین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هم یه بررسی تخصصی در مورد باتری و سخت افزار و گیم گذاشته و از همه مهمتر اینکه با گارانتی آواژنگ داره میده!!! من هرچی توو پاساژ پایتخت پرسیدم آواژنگ نبود، خدا کنه آواژنگ هم زود بیاره! هرچند تمام گارانتی ها توو ایران یکین و به هیچ دردی نمیخورن

hossein 0076
23-05-2014, 17:05
سلام من این لپ تاپو حدود یک ماه است که گرفتم اما خیلی کنده واسه باز کردن برنامه ها حدود 15 ثانیه طول میکشه حتی مای کامپیوتر چندین بارم هنگ کرده که مجبور شدم خاموشش کنم، خیلی داغ میکنه حتی واسه نگاه کردن فیلم اما از چند نفر که پرسیدم گفتن خیلی کم پیش میاد که داغ کنه،تو باری Need for Speed Most Wanted بعد چند دقیقه بالای کیبوردش اینقد داغ میشه که میشه روش غذا بپزی ،چند بارم وقتی روشنش کردم کیبوردش یا بلندگوش کار نکرد اما بعد از ریستارت کردن درست شد، وقتیکه روشنش میکنم حدود 30ثانیه طول میکشه که بالا بیاره ویندوزیم ک الان روش ریختم ۸ هستش مدلشم مدل تاچ با رم ۸ هست، ببخشید دوستان سرتونو درد اوردم میشه یه راهنمایی کنین که مشکلش سخت افزاریه یا نرم افزاری؟؟؟

hossein 0076
23-05-2014, 17:16
سلام میتونم هاردشو به یک ترا با سرعت 7200 ارتقا بدم و هارد لپ تاپ با هارد هایی که روی کیس نصب میشه فرق داره؟؟

hacker13
23-05-2014, 17:35
شما JV دارین دیگه نه؟؟؟

اگه میبینید که سرعت پایینهست من هم هم چین فکری رو میکردم شما میتونی جای دی وی دی رایترش که خیلی کم بکار میاد یه ssd کورس ایر 128گیگ بگیری روش ویندوز و برنامه ها رو بریزی اونوقت مثل جت میاد بالا زیر 8 ثانیه بوت میشه سیستم برنامه ها هم سریع باز میشن

اگه هم میبینی تو کار معمولی داغ میکنه ببرش گارانتی نشون بده چون نباید اینطوری باشه .

گارانتیتون چیه؟؟؟معمولا بعضب از لبتاپ های اواژنگ هست که این مشکل رو دارن یا یه سری گارانتی های عجیب و غریب که تا حالا ادم نشنیده .:n22:

wrath of god
23-05-2014, 19:23
سلام من این لپ تاپو حدود یک ماه است که گرفتم اما خیلی کنده واسه باز کردن برنامه ها حدود 15 ثانیه طول میکشه حتی مای کامپیوتر چندین بارم هنگ کرده که مجبور شدم خاموشش کنم، خیلی داغ میکنه حتی واسه نگاه کردن فیلم اما از چند نفر که پرسیدم گفتن خیلی کم پیش میاد که داغ کنه،تو باری Need for Speed Most Wanted بعد چند دقیقه بالای کیبوردش اینقد داغ میشه که میشه روش غذا بپزی ،چند بارم وقتی روشنش کردم کیبوردش یا بلندگوش کار نکرد اما بعد از ریستارت کردن درست شد، وقتیکه روشنش میکنم حدود 30ثانیه طول میکشه که بالا بیاره ویندوزیم ک الان روش ریختم ۸ هستش مدلشم مدل تاچ با رم ۸ هست، ببخشید دوستان سرتونو درد اوردم میشه یه راهنمایی کنین که مشکلش سخت افزاریه یا نرم افزاری؟؟؟

داداش شما n550jv دارين......
جاي dvd رايترش يك دونه ssd بگيرين حالا به كورس اير كاري ندارم مدل 128 گيگ جز اينكه همه چي سريع مياد.... كمتر داغ ميكنه
چي داغ ميكنه..نبايد سر موست وانتد كه يك بازي خيييييييييلي معمولي و ضعيف هستش كم بياره....
برين گارانتي عوض كنين... به احتمال زياد مشكل از فنتونه.....كه ميشه سخت افزار......يا بدين درست كنن برا لپ تاپ من همچين مشكلي پيش اومده بود......ايشاالله كه درست ميشه:n02:

hossein 0076
23-05-2014, 19:45
ممنون از راهنماییت اره گارانتیم اواژنگ هستش با گارانتی طلایی، به نظرت اگه ببرم گارانتی راحت مشکلشو حل میکنن ؟؟؟؟:n29:

hossein 0076
23-05-2014, 19:53
داداش شما n550jv دارين......
جاي dvd رايترش يك دونه ssd بگيرين حالا به كورس اير كاري ندارم مدل 128 گيگ جز اينكه همه چي سريع مياد.... كمتر داغ ميكنه
چي داغ ميكنه..نبايد سر موست وانتد كه يك بازي خيييييييييلي معمولي و ضعيف هستش كم بياره....
برين گارانتي عوض كنين... به احتمال زياد مشكل از فنتونه.....كه ميشه سخت افزار......يا بدين درست كنن برا لپ تاپ من همچين مشكلي پيش اومده بود......ايشاالله كه درست ميشه:n02:
ممنون بابت راهنمایی فقط میشه توضیح دربارهی فنتون بدی دقیقا کدوم فسمت؟؟؟

alirezaT1000
23-05-2014, 20:13
سلام.....من یه n550jv دارم که میخواستم بفروشمش و یه ge 60 بگیرم.....اما وقتی ge 60 را رفتم از نزدیک دیدم واقعا بدم اومد و منصرف شدم از خریدش........من بیشتر کارم با 3d max و after effect هست و بازی اینا نمیکنم زیاد......(تنها دلیل خرید ge 60 اونcpu 4800 بود که من و قلقلک میداد).....اما حالا میخوام نگرش دارم...به نظر شما همین n550 خوبه دیگه برا کار های من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟به جای هارد اصلی یه 250gb ssd بزارم بهتر است؟؟یا جای دی وی رایتر یه 120gb بزارم؟؟(اصلا برام ظرفیت مهم نیست که 1 ترا باشه یا 250 گیگ)جای dvd righter سخت نیست گذاشتنش؟؟یعنی ببرم گارانتی در جا برام اوکی میکنن؟؟؟؟به خاطر اینکه فک میکنم سخته میگم یه 250 گیگ بزارم جای هارد اصلی......فقط هار 1tb خودش را بعد از عوض کردن بخوام بفروشم چند قیمت باید بزارم؟؟؟؟؟ممنونم

hacker13
23-05-2014, 22:36
شما یه ssd 128 گیگ کورس ایر بگیر بنداز جای دیوی دی رایتر ولی بده نمایندگی بندازه چون گاررانتی لبتاپ از بین میره سریع هم برات انجام میدن چون کار 5 دقیقه هست هاردت هم بزار برای فیلم و... ولی رو ssd ویندوز و نرم افزار بریز هارد رو هم در نیار بدردت میخوره هر چقدر هم بخرن بازم میگن دسته دوم پس هار 1 ترا رو خراب نکن ازش استفاده کن راحت فکر این چیزا هم دیگه نباش :n16:

qazmlp
23-05-2014, 23:36
دوستان، کسی لینک سایتی برا فروش هاردهای هیبریدی داره؟ چون آل دیجیتال و دیجی کالا فقط یا هارد میفروشن یا ssd، هارد هیبریدی ندارن! میخوام ببینم حدود قیمت هاردهای هیبریدی چجوریه

mhe3xe
24-05-2014, 08:18
دوستان، کسی لینک سایتی برا فروش هاردهای هیبریدی داره؟ چون آل دیجیتال و دیجی کالا فقط یا هارد میفروشن یا ssd، هارد هیبریدی ندارن! میخوام ببینم حدود قیمت هاردهای هیبریدی چجوریه
این واسه شیرازه عزیز فقط جهت آشنایی با حدود قیمت گذاشتم واستون

1TB+8GBSSD SATA III 64MB ST1000DX001 SEAGATE SSHD HARD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 00DX001%20SEAGATE%20SSHD%20HARD)
2,610,000
solid state hybrid drive(SSHD) # SATA III 6Gb/s # 64MB buffer # Seek Average, Read (ms): <8.5 # Seek Average, Write (ms): <8.5 # Average Data Rate, Read, Avg All Zones (MB/s): 156 # Average Data Rate From NAND Media (MB/s): 190 #Max Sustained Data Rate, OD Read (MB/s): 210 # گارانتي آسمان

wrath of god
24-05-2014, 11:08
ممنون بابت راهنمایی فقط میشه توضیح دربارهی فنتون بدی دقیقا کدوم فسمت؟؟؟

داداش:n08:شما اشتباه خوندی........من منظورم فن هست فن لپ تاپ........من داشتم صفت مالکیت به شما میدادم فنه شما فنتون......فنه تون......:n02:...........

hossein 0076
24-05-2014, 11:43
داداش:n08:شما اشتباه خوندی........من منظورم فن هست فن لپ تاپ........من داشتم صفت مالکیت به شما میدادم فنه شما فنتون......فنه تون......:n02:........... خخخخ میگم برنامه ای هس مشکلای سخت افزاری بشناسه مثلا همین مشکل فنش البته یه برنامه که کارش درست باشه !!؟

qazmlp
24-05-2014, 12:57
این واسه شیرازه عزیز فقط جهت آشنایی با حدود قیمت گذاشتم واستون

1TB+8GBSSD SATA III 64MB ST1000DX001 SEAGATE SSHD HARD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 00DX001%20SEAGATE%20SSHD%20HARD)
2,610,000
solid state hybrid drive(SSHD) # SATA III 6Gb/s # 64MB buffer # Seek Average, Read (ms): <8.5 # Seek Average, Write (ms): <8.5 # Average Data Rate, Read, Avg All Zones (MB/s): 156 # Average Data Rate From NAND Media (MB/s): 190 #Max Sustained Data Rate, OD Read (MB/s): 210 # گارانتي آسمان

ممنون دوست عزیز

wrath of god
24-05-2014, 14:02
ممنون دوست عزیز

داداش اون دوست شما که گفته بودی شنبه براش میارن.......اومد براش؟؟اگه اومد میشه فید کنی:n02::n16::n26::n11:

qazmlp
24-05-2014, 20:51
داداش اون دوست شما که گفته بودی شنبه براش میارن.......اومد براش؟؟اگه اومد میشه فید کنی:n02::n16::n26::n11:

والا از اون شخص هنوز خبری نیس، ولی یکی دیگه گرفته و ازش پرسیدم یه فید اساسی بده (مخصوصا بازی!) هروقت ج داد منم اینجا منعکس میکنم!!!

hacker13
26-05-2014, 13:24
چه سوت و کور شده این تاپیک :n13:

خبری از فید نشد ؟؟؟؟ کسی نخریده فعلا؟؟؟ کسی قیمتی از غیر لمسی 4 گیگ نداره ؟؟؟ اطلاعاتی که در مورد 4گیگ غیر لمسی میگن درسته ؟؟؟؟اخه میگن این مدل از این دستگاه گارانتی نداره فقط لمسیش هست که داره اره؟؟؟ خب اونایی که غیر لمسی میخوان باید چیکار کنن؟:n13::n14:

alirezaT1000
26-05-2014, 13:32
بالاخره یک ssd evo 840 120gb گرفتم با یه caddy.........تازه نوت بوکم از n550jv تبدیل شده به یک سفینه........................................ ....................عالی شده..........ویندوز کمتر از 5 ثانیه آمادس........maya تو 10 ثانیه آمادس........................................ .:n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12:

ایهان
26-05-2014, 13:53
جالب بود زیبا وسبک لایک داشت
:n16:

hacker13
26-05-2014, 14:38
بالاخره یک ssd evo 840 120gb گرفتم با یه caddy.........تازه نوت بوکم از n550jv تبدیل شده به یک سفینه........................................ ....................عالی شده..........ویندوز کمتر از 5 ثانیه آمادس........maya تو 10 ثانیه آمادس........................................ .:n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12:

samsung گرفتی ؟؟؟؟

caddy چیه ؟؟؟ چند خریدی؟؟

جای چی نصبش کردی ؟؟خودت نصبش کردی یا دادی گارانتی ؟؟

مصرف باتری رو بالا نبرده ؟؟:n16:

alirezaT1000
26-05-2014, 14:59
سامسونگ گرفتم..........................hdd caddy وسیله ای است که جای dvd righter قرار میگیره و اجازه میده هارد دوم را به نوت بوک اضافه کنم......من ssd را جای هارد اصلی گذاشتم و هارد 1ترا خودش را توی کدی و جای dvd گذاشتم.................گور پدر گارانتی..... ..خودم نصبش کردم از روی فیلم آموزشی های یوتوب........
باتری رو تست نکردم چون از دیشب دارم برنامه اینا میریزم به همین خاطر به برقه.....برنامه هارو ریختم از باتری تست میگیرم..............................

DJMOKHTAR
26-05-2014, 17:45
سامسونگ گرفتم..........................hdd caddy وسیله ای است که جای dvd righter قرار میگیره و اجازه میده هارد دوم را به نوت بوک اضافه کنم......من ssd را جای هارد اصلی گذاشتم و هارد 1ترا خودش را توی کدی و جای dvd گذاشتم.................گور پدر گارانتی..... ..خودم نصبش کردم از روی فیلم آموزشی های یوتوب........
باتری رو تست نکردم چون از دیشب دارم برنامه اینا میریزم به همین خاطر به برقه.....برنامه هارو ریختم از باتری تست میگیرم..............................

کار بجایی کردی . به شدت توصیه میشه ..

hacker13
26-05-2014, 19:54
1-شما اومدی جای هارد ssd نصب کردی و جای دی وی دی رایتر اومدی هرد رو نصب کردی؟؟؟

2-خب چرا اینکارو کردی میزاشتی هارد بمونه سر جاش جای دی وی دی رایتر ssd نصب میکردی ایا این کارت دلیلی داره؟؟

3-چند خریدی و از کجا ؟؟؟

لطفا به سوالات پاسخ بده

qazmlp
26-05-2014, 23:42
دوستان، این فیدبک هایی هس از زبون خود آقای کارنما که توو سایت آل دیجیتال راجع به N550JK گفتن! میتونین خودتون هم برین سایت آل دیجیتال و ببینین!
فیدبک:
سلام من این سیستمو گرفتم ولی بازی هنوز روش نریختم و الان فقط یه فید گذرا میدم :بدنه : در همون لحظه اول ميشه فهميد که کيفيت ساخت عالي هستش و از بغل نگاه ميکني بسيار نازک به نظر مياد و تا در دست نگيري متوجه ضخامتش نميشي ولي بازم بسيار نازک و بسيار شيک هستش .صفحه نمايش : از لحاظ زنده بودن رنگ ها عالي هستش ولي در شرايط نور زياد بازتاب نور آزار دهنده اي داره و تاچ صفحه نيز بسيار عالي عمل کرده و لولا هاي صفحه نيز مقاومت عالي دارند .صدا : فقط ميتونم بگم که عالي هستش و چهار تا بلندگو زير سيستم وجود داره و ساب ووفر هم عالي هستش .تاچ پد : بسيار اندازه خوبي داره .

صفحه موقع استفاده از تاچ هیچگونه تکونی نمی خوره و باتریش با wifi روشن و نور صفحه تا آخر حدود 3 ساعت شارژ میده و اینو بگم صداش انقد قوی هستش که امروز در حال گوش دادن به اهنگ بودم که دوستم (همسایه ) اینجانب به من زنگ زد و گفت اسپیکر های جدیدی که گرفتی مارکشون چی هستش !!!!!!!!!!

قول دادن که تا چند روز دیگه فیدهای بیشتر مخصوصا درمورد بازی هم ارایه بدن که من باز اینجا نقل قول میکنم فیدهاشون رو!

hacker13
27-05-2014, 01:43
ولی من حس میکنم یه مقدار داره الکی گندش میکنه نمیدونم ولی حسم میگم اینجوری هم که این میگه نیست یعنی داره بزرگنمایی میکنه یه خورده

mhe3xe
27-05-2014, 09:50
دوستان عزیز چه برندی واسه هارد ssd خوبه؟ kingstone و transcend چطوره؟

hacker13
27-05-2014, 10:25
اون دو تا بدرد نمیخوره اول

samsung evo اگه البته گیر بیاد چون تا چند وقت پیش که من شنیدم کسی وارد نمیکنه
corsair نمی دونم درست نوشتم یا نه ولی اینم از نظر سرعت در رتبه دوم هست

به چز این دوتا بقیه زیاد مال نیستن تا جایی که امکان داره سامسونگ رو بگیر چون سرعتش واقعا بالاست :n16:

alirezaT1000
27-05-2014, 11:20
1-شما اومدی جای هارد ssd نصب کردی و جای دی وی دی رایتر اومدی هرد رو نصب کردی؟؟؟

2-خب چرا اینکارو کردی میزاشتی هارد بمونه سر جاش جای دی وی دی رایتر ssd نصب میکردی ایا این کارت دلیلی داره؟؟

3-چند خریدی و از کجا ؟؟؟

لطفا به سوالات پاسخ بده

از این جا خریدم...قیمت کدی 80تومن بود ......ssd evo 840 سامسونگ هم دارن که از خوذشون خریدم 380 تومن..........
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AB%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-ssd-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-ssd-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-%DB%8C%DA%A9-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7.384477/page-36#post-9711723

..........................................
میشد ssd را جای دی وی دی بزارم و حتی آموزش اینکه چه طور همین ویندوزی که روی هارد بود را به ssd انتقال بدم را هم برام تو پیام خصوصی فرستادش...اما من حوصله این کار ها رو نداشتم و گفتم یه بار دیگه ویندوز میریزم و ssd را جای هارد اصلی دستگاه میزارم....اصلا کاری نداره گداشتن ssd جای هارد.....

===================================
راستی ببخشید دیر جواب دادم..نمیذونم چی شده که p30world با tapatailk باز نمیشه وگرنه زود جواب میدادم

qazmlp
27-05-2014, 13:46
اینم یه فید جدید درمورد بازی: (نقل قول شده از آقای کارنما)

سلام دوستان من Assassin"s Creed Liberation رو با رزولشن 1920 *1080 اجرا کردم و علاوه بر این تمام تنظیمات رو روی very high قرار دادم و سیستم بدون هیچ گونه لگی اجرا کرد
اگه watch dogs و Splinter Cell Blacklist رو بتونه روی ultra اجرا کنه 100 % میتونه تا 3-4 سال دیگه بازی ها رو روی high اجرا کنه من الان دارم Splinter Cell Blacklist رو دانلود میکنم بعد از نصب یه بار دیگه گزارش میدم

qazmlp
27-05-2014, 13:52
ولی من حس میکنم یه مقدار داره الکی گندش میکنه نمیدونم ولی حسم میگم اینجوری هم که این میگه نیست یعنی داره بزرگنمایی میکنه یه خورده

چرا همچین حسی داری؟ نکنه نسبت به N550JK زده شدی؟ شما خودت از اولین کسایی بودی که واسه وارد شدن این محصول خدا خدا میکردی، الان چی شده؟ نکنه مدل دیگه چشتو گرفته و دودل شدی؟ به نظر من فیدهاش درسته و اگه احتمال بزرگنمایی باشه که شایدم باشه 10% بیشتر نیس، به هرحال این دوست ما با علاقه این محصول رو خریده و نکات + این لپ تاپ رو خیلی بزرگ تر از نکات - میبینه و به همین دلیل احتمال بزرگنمایی توو فیدهاشون هس به قول شما، ولی همون به اندازه 10%، بیشتر نه!
ایشالله بازم فید گذاشت نقل قول میکنم :-)

hacker13
27-05-2014, 14:19
نه زده نشدم و دودل هم نشدم دیگه بهتر این نمیشه ولی ایشون حس میکنم بیشتر به جای اینکه بیان نقطه ضعف ها رو خیلی ضفاف بگن میان مزیت های این لبتاپ رو میگن مثلا درمورد صفحه براق تو خونه و بیرون بگن چطوری هست یا وقتی با لمس کار میکنیم جلو و عقب میره یا نه ؟؟؟ اصلا چقدر براشون کاربرد داشته صفحه لمسی ؟؟؟ استفاده میشه یا نه ؟؟ وو از اینجور موارد که بین لمسی و غیر لمسی ادم بتونه تصمیم بگیره بین این دو دودل شدم :n16:

hacker13
27-05-2014, 14:31
میشه همون موقع خرید رم هم دو تا 4 گیگ بخریم بدیم نمایندگی برامون بندازه ؟؟؟؟ یا خود فروشنده میتونه برامون بندازه ؟؟؟ چند هست رم 4 گیگ این لبتاپ ؟؟؟؟میخوام دوتا بخرم بندازم روش لطفا qazmlp رفتی بازار حتما سوال کن رم 4 چنده برای این لبتاپ و خودشون عوض میکنن یا باید ببریم نمایندگی ؟؟

qazmlp
27-05-2014, 14:52
والا رم 8 گیگ رو میدونم که 240 تومنه، پس رم 4 گیگ حدودا میشه 120 تومن! درمورد گارانتی رو نمیدونم که آیا از بین میره یا نه ولی اگه بدی خود گارانتی برات بندازه مطمین تره (هرچند گارانتی توو ایران مفهومی نداره!!!) درمورد اون سوالات هم من از ایشون میپرسم و اگه ج دادن میام اینجا باز نقل قول میکنم، ولی درمورد یکی از سوالاتتون ایشون ج داده بود که اصلا صفحه در حین کار لمسی عقب جلو نمیشه و لولاها کاملا سفت هستن! ولی باز سوالات شما رو مطرح میکنم! اگه کانفینگی از این لپ تاپ بیاد که رم 16 داشته باشه بدون بلوری خیلی عالی میشه، چون بلوری اصلا کاربرد نداره و فقط پول اضافه دادن به نظر من!

qazmlp
27-05-2014, 16:41
نه زده نشدم و دودل هم نشدم دیگه بهتر این نمیشه ولی ایشون حس میکنم بیشتر به جای اینکه بیان نقطه ضعف ها رو خیلی ضفاف بگن میان مزیت های این لبتاپ رو میگن مثلا درمورد صفحه براق تو خونه و بیرون بگن چطوری هست یا وقتی با لمس کار میکنیم جلو و عقب میره یا نه ؟؟؟ اصلا چقدر براشون کاربرد داشته صفحه لمسی ؟؟؟ استفاده میشه یا نه ؟؟ وو از اینجور موارد که بین لمسی و غیر لمسی ادم بتونه تصمیم بگیره بین این دو دودل شدم :n16:

دوست عزیز، اینم جواب و فید اون دوستمون آقای کارنما نسبت به سوالات شما (دقیقا فیدها نقل قول میشن):

با سلام در جواب دوست عزیزمون باید بگم صفحه موقع استفاده از تاچ اصلا جلو و عقب نمیره و نسبت به n550jv خیلی بهتر شده و من بخاطر این صفحه تاچ رو انتخاب کردم چون از نظر من تا 2-3 سال دیگه همه به این نوع صفحات رو میارن و این انتخاب نیز شخصی است و برای من کاربرد زیادی داشته

یکی از دوستان خواست از نقاط ضعف این لپ تاپ بگم اول باید به ایشون بگم که تا چیز بدی ازش نبینم نمیتونم الکی یه چیزی بگم ولی یه چند تا مشکل جزعی میگم 1 : پشتش شدید اثر انگگشت رو جذب میکنه 2 : کولینگ این سیستم کمی ضعیف عمل میکند 3 : برای راست کلیک کردن با تاچ پد باید یکم زیاد پایین تاچ پد رو فشار داد تا عمل کنه دیگه چیزی به چشمم نمیاد
یه نقطه قوت دیگه هم درونش کشف کردم من خودم 5s دارم و به جرئت میتونم بگم تاچش در حد اون هستش

qazmlp
27-05-2014, 17:48
اینم یه فید جدید دیگه از آقای کارنما (البته جواب سوال من بوده، درمورد سیستم کولینگ!):

صدای فن به هیچ وجه ولی موقع بازی یک کم داغ میکه بازم میگم یک کم ( با یه کول پد حل میشه ) ولی معیار عالی بودن فن اینکه در زمان کار کردن کارت گرافیک اصلی سیستم بدون نیاز به کول پد دمای عادی داشته باشه و یا شاید من دارم یکم وسواس نشون میدم در این زمینه

hacker13
27-05-2014, 18:11
از نظر کولینگ jv رو من میدونم خیلی خوبه هر لبتاپی حتی بهترین لبتاپ هم هنگام بازی یه مقدار گرم میشه ( نه داغ ) و صدای فن به گوش میرسه البته نه بصورت ازاردهنده که هنگام بازی حتما لبتاپ باید به برق وصل باشه و یه کول پد هم زیرش باشه تا دیگه همه چی حل بشه .

wrath of god
27-05-2014, 18:13
اینم یه فید جدید دیگه از آقای کارنما (البته جواب سوال من بوده، درمورد سیستم کولینگ!):

صدای فن به هیچ وجه ولی موقع بازی یک کم داغ میکه بازم میگم یک کم ( با یه کول پد حل میشه ) ولی معیار عالی بودن فن اینکه در زمان کار کردن کارت گرافیک اصلی سیستم بدون نیاز به کول پد دمای عادی داشته باشه و یا شاید من دارم یکم وسواس نشون میدم در این زمینه

من دارم از دودلی میترکم.....کنسول بگیرم یا اینو........ای خدا کمک..........در مورد watch dogs که صد در صد نمیتونه رو اولترا بازی کنه........
من فعلا میخوام کنسول بگیرم....یه مدت بعد اینم میگیرم:n02:

qazmlp
27-05-2014, 18:23
من دارم از دودلی میترکم.....کنسول بگیرم یا اینو........ای خدا کمک..........در مورد watch dogs که صد در صد نمیتونه رو اولترا بازی کنه........

نمیدونم چرا اون شوق و اشتیاقی که برا ورود این لپ تاپ به ایران و بعد خریدش داشتیم کم کم داره از بین میره! اگه موردی هس به منم بگین شاید منم منصرف بشم از خریدش :-(
من فعلا نظرم روی این لپ تاپ هس ولی اگه تا یک ماه دیگه که میخوام بخرم یهو Y50 لنوو هم وارد بشه اون موقع دودل خواهم شد بین این دو، وگرنه الان به هیچ وج دودل نیستم...

amirfakhrian
27-05-2014, 18:29
دوست عزیز کنسول خیلی بهتر است. اگر هفته ای 6،7 ساعت بازی می کنید لپ تاپ مناسب است. همین بازی watch dogs رو روی لپ تاپم نصب کردم و روی تنظیمات ultra افت فریم داره، حالا دو سال دیگه فکر کنم بازی ها رو روی medium به زور اجرا کنه.

hacker13
27-05-2014, 18:54
در این شکی نیست که برای بازی کنسول بهتره و شما یه ps4 بگیری تا 10 سال دیگه میتونی بازی کنی چون کنسول هر 6-7 سال یک بار میاد مثل گوشی و لبتاپ نیست که هر روز بیاد تو بازار ولی مسئله اینه که ایا واقعا در روز همش میخواید بازی کنید ؟؟؟ بنده و دوستان دیگه دنبال لبتاپ هستیم به این دلیل که میتونی بازی کنی با هاش و اگر هم خسته شدی فیلم ببینی و بگردی کنی و...... و رو بازی هم که تاکید می کنیم به خاطر در روز 2 ساعت هست چون دیگه اگه دبیرستانی باشید وقت کنکور هست و باید درس خوند دیگه نمیشه از لبتاپ استفاده کرد چه برسه کنسول که وقتی روشنش کنی دیگه خدا میدونه کی خاموش میشه اگه هم بزرگتر هستید در مقطع دانشگاه تحصیل می کنید که کلا همون روزی 2 ساعت هم به زور بازی می کنید پس الکی نرید پول به کنسولی بدید که فقط میشه بازی کرد باهاش و بعد از چند روز بازی دلتون رو میزنه و وقتتون رو بیهوده تلف میکنه :n16:

hacker13
27-05-2014, 18:58
دوست عزیز کنسول خیلی بهتر است. اگر هفته ای 6،7 ساعت بازی می کنید لپ تاپ مناسب است. همین بازی watch dogs رو روی لپ تاپم نصب کردم و روی تنظیمات ultra افت فریم داره، حالا دو سال دیگه فکر کنم بازی ها رو روی medium به زور اجرا کنه.
اجباری هم نیست که رو الترا اجرا کنیم مگه میخوایم چیکار کنیم ؟؟ 2 ساعت نهایتا 3 ساعت میخوایم بازی کنیم اونم رو medium بسه . بار ها گفتم لبتاپ برای بازی نیست چون زود خراب میشه اگه بخوای روزی 7 ساعت باهاش بازی کنی باید بری کنسول یا یه سیستم گیمینگ جمع کنی که به صرفه تر هم هست من و اقای qazmlp این لبتاپ رو تا اخر ماه می خریم هیچ دودلی هم نداریم y50 از نظر برند جالب کار نکرده بنابراین این لبتاپ با این بدنه و صفحه نمایش رو من با هیچ چیز دیگه عوض نمیکنم :n26:

wrath of god
27-05-2014, 19:28
حالا دیگه خیلی دو دل شدم...یک دل نه صد دل....دو دل نشدم 2 ملیارد دل با توان دو ملیارد دل شدم.......روزی دو ساعت خوبه.......ولی آدم دلش میخواد watch dogs رو رو اولترا بازی کنه........
اصلا امسال شاید کنسول بگیرم سال بعد لپ تاپ.....فعل برای سال بد یه 2 و 500 یا 600 جمع کردم با عیدیو تولد و ........پولش در میاد....در ضمن شاید مدل جدید ایسوس هم بیاد:n13:تا سال آینده.....
همه ی اینارو چه لپ تاپ چه کنسول و......هر چی دیگه ادم یه مدت کار کنه خسته میشه:n02:
حالا من بازم تحقیق میکنم...................آخه ادم 4 تومنو که از جوب در نیاورده زحمت کشیده:n02:بعدش آدم بگیره...حالش گرفته میشه:n14:
لپ تاپ ها یه مذیتی دارن کنسول ها یه مذیتی......حالا....در دو عالم خریت موندم کدوم رو بگیرم.....گرچه من زیاد بازی نمیکنم ولی بازم یه مشکلاتی هست.......من زیاد بازی نصب میکنم.....
حالا موندم کدومو بگیرم......از یه طرف کنسول از یه طرف لپ تاپ.......باید ببینم اگه asus n550jk تونست واچ داگز رو رو های نه رو نرمال بره (خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی نرم) شاید لپ تاپ خریدم:n16:

amirfakhrian
27-05-2014, 19:48
اجباری هم نیست که رو الترا اجرا کنیم مگه میخوایم چیکار کنیم ؟؟ 2 ساعت نهایتا 3 ساعت میخوایم بازی کنیم اونم رو medium بسه . بار ها گفتم لبتاپ برای بازی نیست چون زود خراب میشه اگه بخوای روزی 7 ساعت باهاش بازی کنی باید بری کنسول یا یه سیستم گیمینگ جمع کنی که به صرفه تر هم هست من و اقای qazmlp این لبتاپ رو تا اخر ماه می خریم هیچ دودلی هم نداریم y50 از نظر برند جالب کار نکرده بنابراین این لبتاپ با این بدنه و صفحه نمایش رو من با هیچ چیز دیگه عوض نمیکنم :n26:
دوست عزیز طرف صحبت من با آقای wrath of god بود که تاکید روی ultra داشت، وگرنه لپ تاپ اصلا برای بازی ساخته نشده است. من همین بازی رو برای تست نصب کردم، نه حال و حوصله دارم و نه وقت. تازه سن و سالی از من گذشته است. اگر قصد کسی از خرید لپ تاپ بازی کردن است حتی 2 ساعت در روز سخت در اشتباه است. به خاطر اینکه فشاری که بازی به لپ تاپ وارد می کند هیچ نرم افزاری وارد نمی کند و صرف مدت کوتاهی باعث خرابی لپ تاپ می شود. برای بازی فقط کنسول و pc خوب است.
دوستان اینقدر سریع جبهه نگیرید. سلایق متفاوت است و به سلایق هم احترام بزارید

hacker13
27-05-2014, 20:30
دوست عزیز طرف صحبت من با آقای wrath of god بود که تاکید روی ultra داشت، وگرنه لپ تاپ اصلا برای بازی ساخته نشده است. من همین بازی رو برای تست نصب کردم، نه حال و حوصله دارم و نه وقت. تازه سن و سالی از من گذشته است. اگر قصد کسی از خرید لپ تاپ بازی کردن است حتی 2 ساعت در روز سخت در اشتباه است. به خاطر اینکه فشاری که بازی به لپ تاپ وارد می کند هیچ نرم افزاری وارد نمی کند و صرف مدت کوتاهی باعث خرابی لپ تاپ می شود. برای بازی فقط کنسول و pc خوب است.
دوستان اینقدر سریع جبهه نگیرید. سلایق متفاوت است و به سلایق هم احترام بزارید

ببخشید اگه تند صحبت کردم منظوری نداشتم . بله شما درست میگید ولی من میخوام دوستمون اشتباه نکنه به همین دلیل براش توضیح دادم و توضیح میدم شما مگه چه قدر می خوای بازی کنی به خدا قسم درس ها اینقدر زیاده که من روزی 2 ساعت پای سیستم نیستم تو طول مدرسه الان که خرداده فرق میکنه تابستونا هم که 50 هزار تا کلاس من میرم شما رو نمی دونم ولی در کل اگه شما کنسول بگیری صبح تا شب می شینی بازی میکنی ولی اگه لب تاپ بگیری به خاطر اینکه بهش فشار هم نیاد میزاریش کنار و میری کار دیگه ای میکنی مثلا تو تابستون میری شنا یا کلاس زبان و.... در کل مزیت کنسول فقط بازی هست که بدبخت میکنه ادمو ولی لب تاپ نه حالا میل خودت دیگه من کاری ندارم من نظرم رو گفتم خوددانی :n16:

alirezaT1000
27-05-2014, 20:49
اصلا نوت بوک برا بازی های خفن نیست........من اوج بازی که با این jv میکنم dota2 هست روی الترا......................................ن وت بوک اصلا برا گیم شاخ بدرد نمیخوره حتی سری gaming چون با نصف هزینه سری گیم میشه pc بست 3برابر قویتر از اون.سری گیم هم چون سنگینه جابه جا کردنش سخته پس pc خیلی خِیِـــــــــــــلی بهتره........................................ .............ولی هرکاری کنین من میگم فقط کنسول برا بازی بهترینه.....من خودم سگا داشتم ps2 داشتم الانم xbox 360 ذارم.....لذتی که بازی با کنسول داره pc نداره...................به نظر من نوت بوک یا pc برا بازی استراتجیک مثل وارکرافت آنلاین حال میده و بس

AF021
27-05-2014, 21:18
تکراری
کامنت اصلی در پایین

AF021
27-05-2014, 21:25
منم با نظر دوستان موافقم نوت بوک مخصوصا سری مولتی مدیا و نه گیمینگ (چون سری گیمینگ ظاهر خوبی ندارند و قطر زیادی دارند ولی به جاش کولینگ پر سر و صدا ولی بسیار قوی دارند) اصلا مناسب بازی های روز نیست...من خودم به شخصه فقط بازی های ژانر RPG انلاین و افلاین نصب میکنم به اقتضای سن و سال و علاقه شخصیم ...
سری JK که در مقابل JV از گرافیک قوی تری برخوردار هستند طبق سایت خارجی دمای گرافیکشون در کارهای گرافیکی 10 الی 12 درجه بالاتر از سری 750 است حال یک مثال ساده از تجربه شخصیم میزنم تا بیشتر به عمق فاجعه پی ببرید (اگر فکر میکنید سیستم کولینگ N550 معجزه میکنه) تنها بازی گرافیکی موجود در لپ تاپ من ASSASSIN CREED IV که بعد از 40 دقیقه بازی کردن با روشن بودن قوی ترین Coolpad موجود در بازار دمای لپ تاپ به 72 الی 75 درجه میرسه که من بیشتر از 1 ساعت وجدانم اجازه نمیده در بازی بمونم و سطح خارجی لپ تاپ بالای کیبورد در حد انفجار گرم میشه حال به این دما 10 درجه را بابته گرافیک قوی تر اضافه کنید....
در کل اگر بیشتر از 6 7 ساعت در هفته (نه در روز) بازی میکنید قید خرید یک لپ تاپ مولتی مدیا را بزنید یا بیشتر هزینه کنید و سری گیم بگیرید با کولینگ قوی تر و البته ظاهر زشت و زمخت تر یا کنسول تهیه کنید یا یک PC بخرید با اون 4 میلیون بی زبون :n02:

hacker13
28-05-2014, 08:57
پس اینجوری من میرم یه jk میگیرم ولی سیستمم هم ارتقا میدم یا یه x box 360 میخرم حالا کدوم؟؟

یه ایکس باکس چنده الان ؟؟ ایا مدل مختلفی دارند ؟؟؟ من از کنسول زیاد سر در نمیارم چطوریاست ؟؟اگه برم یه ایکس باکس بگیرم بهتره یا برم pc رو ارتقا بدم ؟؟ کدوم بیشتر بازی جواب میده ؟؟؟

یه انسان
28-05-2014, 09:29
پس اینجوری من میرم یه jk میگیرم ولی سیستمم هم ارتقا میدم یا یه x box 360 میخرم حالا کدوم؟؟

یه ایکس باکس چنده الان ؟؟ ایا مدل مختلفی دارند ؟؟؟ من از کنسول زیاد سر در نمیارم چطوریاست ؟؟اگه برم یه ایکس باکس بگیرم بهتره یا برم pc رو ارتقا بدم ؟؟ کدوم بیشتر بازی جواب میده ؟؟؟

سلام
به نظره من اول باید ببینی میخوای با لب تابت چیکار کنی(هدف خریدت از لب تاب چیه او نارو تو یه کاغذ بنویس )بعدش اینکه بری سراغ کنسول ها که الان 2 مدل جدید از دو شرکت معروف مثل ،پلی استیشن 4(سونی)و ایکس باکس 1(ماکروسافت)،مثلا اگه بازی می خوای زیاد انجام بدی بو رو سراغ کنسول یا لب تاب گیم ،من نمیدونم چقدر میخوای هزینه کنی ولی اگه لب تاب بیشتر برای بازی میخوای برو همون لب تاب گیم بخر که قیمتش حدود6 به بالا (در رابطه با کنسول ها (برو سایت های مثل زومیت و دیجی کالا که نقدو بررسی (تو خو همین انجمن هم یه بخش کنسول هست که میتونی اونجا هم با دیگر کابران مشورت کنی شاید کسی رو پیدا کنی که مشکل خوتو داشته باشه بیشتر کمک میکنه)این کالا ها رو کامل گذاشتن ،مثلا اگه دوست داری مولتی مدیا در کنار بازی داشته باشی ایکس باکس 1 برات خوبه قیمتش 3 ماه پیش 1میلیون وخرده بود (که کینکت داره و بازی بدون دسته رو تجربه میکنی که خیلی هیجان داره،البته باید مراقب باشی اونو تو ی اتاق خلوت بزاری و به اینترنت وصل نکنی (ومسائل امنیتی رو رعایت کنی چون یه دوربین داره که ازتو درآخر بازی ،فیلم برداری میکنه که این چیزارو از کسی که میخوای بخری یا کسانی که خریدند باید بپرسی،اگه پولداری، میخوای هم یه لب تاب ارزون بخر وهم یه کنسول خوب(مثلا یه لب تاب الترا با اون کارای لازم بخر بعد برو یه ایکس باکس 1 بگیرو از بازی لذت ببر)در کل هر وسیله رو برای کاری ساختند شما نمیتونید از یه(مثلا موتور معمولی توقع کارایی مثل موتور کراس رو داشته باشید)
موفق باشید:n01:

یه انسان
28-05-2014, 09:31
سلام :n01:
یه سوال توسایت اصلی نوَشته (به علاوه همه اونا یی که گفتید)هاردیسک 1ترا (7200)
ایا این کانفیگ هم الان موجود هست یا نه؟

qazmlp
28-05-2014, 09:32
منم کم کم قید JK رو زدم، میخوام این 4 تومنی که قرار بود به این بدم بذارم توو بورس، سود کنم بعد باهاش کم کم هرچی دوس دارم بگیرم!
برا سیستم هم منم میخوام دیگه یه pc بخرم و ببندم، چون هم قدرتش برا بازی بیشتره (حتی از لپ تاپ های گیمینگ!) هم بالاخره بعد 3-4 سال میشه فقط بعضی از قطعات رو که قدیمی شدن و قدرتشون کم شده رو ارتقا داد!
هرچند خدایی این لپ تاپ واقعا شاخ بود، ولی منم نظرم اینجوری شد :-(

hacker13
28-05-2014, 09:51
من حس میکنم اگه یه ps4 بگیرم با یه لب تاپ سبک و نازک مثل مثلا اپل یا نه اونجوری پول هدر دادنه یه کامپیوتر کلا با 4 تومن جمع کنم با یه گوشی کدوم؟؟؟

wrath of god
28-05-2014, 10:28
تنها راه:دوستان عزیز qazlmp و hacker13 ما یه روزی میخواستیم با هم asus n550jk بگیریم....میدونم این تصمیم رو تون خیلی فشار میاره ولی لپ تاپ برا گیم نسیت یه لپ تاپ معمولی بگیرین که کارتونو مثله وب و ...
راه بندازه....با بقیش یه ps4 بگیرین ولی بزارین _ک بشه بعد بخرین بازی ها هم که ماشاالله گرونه 200 300 تومنه.......بزارین _ک بشن اونوقت بگیرین....تازه خیلی بیشتر از بازی کردن تو لپ تاپ حال میده:n02:
15 16 اینچ رو با 30 35 40 اینج که 2 برابر بیشتره خیلی بیشتر حال میده

wrath of god
28-05-2014, 11:00
من حس میکنم اگه یه ps4 بگیرم با یه لب تاپ سبک و نازک مثل مثلا اپل یا نه اونجوری پول هدر دادنه یه کامپیوتر کلا با 4 تومن جمع کنم با یه گوشی کدوم؟؟؟

من فکر میکنم اولیه بهتره......کامپیوتر برای گیم نیست و همه جا نمیتونی ببریش ولی لپ تاپ رو همه جا میشه برد.......در مورد play station 4 هم که جون میده برا گیم......موبایلم که یه ذره بهتر یه ذره بدتر فرقی نداره
نمیخوای که پز بدی....موبایلتو داری واسه زنگ زدن دیگه:n02:....به نظر من حرف اولت قابل قبول تر بود:n16:

hacker13
28-05-2014, 12:14
من احتمالا یه ps4 بگیرم با یه لبتاپ اگه بشه که همین jk رو میگیرم . حالا اینا چند در میاد ؟؟؟

اخه بازی های ps4 کپی خور هم نیستند بدبختی داریم باهاش

AF021
28-05-2014, 16:11
هر کدام از کنسول های نسل جدید که زودتر -- شد ارزش خرید داره ولی یک کاره دیگه هم میشه کرد چون بازی های این 2 کنسول قیمتی معادل 200 الی 300 تومان دارند ولی اکثر دوستان یک بازی اول میخرند و وقتی توموش کردن یا دلشونو زد به سایت ها و مغازه های کسنولی سر میزنند و بازی قبلی را میدن+30 الی 40 تومان پول و بازی جدید میگیرند که به صرفه تره ....
ولی اگه من بخوام خودم را جای شما بزارم که اولویت اولم بازی باشه به ترتیب این کارها را مناسب تر میدونم :
1-با اون 4 تومان یک PC میبندم که اندازه ی فیزیکی گرافیک کارتش فقط هم اندازه ی باتری N550 باشه + سایر اقلام و یک مونیتور 20 الی 27 اینچ فول hd که 3D هم هست :n09:
2-اولویت بعدیم خرید کنسول (البته اگه کنسول -- بشه میاد اولویت اول) که پیشنهادم PS4 در کسنول -- نشده
3-لپ تاپ گیمینگ بالای 6 تومان از سری ایسوس یا Alienware دل یا MSI ...
------------------------------------------------

من احتمالا یه ps4 بگیرم با یه لبتاپ اگه بشه که همین jk رو میگیرم . حالا اینا چند در میاد ؟؟؟
اخه بازی های ps4 کپی خور هم نیستند بدبختی داریم باهاش

حول و حوش 5700

یه انسان
28-05-2014, 17:25
سلام این لینکه جند سایت برای n550jk
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%BE%20%D8%A7%D9%84%D8%B3%DB%8C-_-.html#SearchFrame

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه انسان
28-05-2014, 17:27
سلام این لینکه جند سایت برای n550jk
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%BE%20%D8%A7%D9%84%D8%B3%DB%8C-_-.html#SearchFrame
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

wrath of god
28-05-2014, 22:24
بچه ها راسته که توسط گروه redox -- شده این لامصب مردا ی گور به گور شده(ps4)....XD) بابا خودمون نمیتونیم هکش کنیم؟

hacker13
28-05-2014, 23:16
مگه خیارههه :n02:

اگه -- بشه تا چند روز اینده خبرش میاد امید وارم که زودتر -- شه که ادم بتونه راحت انتخاب کنه

wrath of god
29-05-2014, 10:08
آره منم امیدوارم -- شه.....اون دستش منو کشته dualshock 4 خعلی توپه.....کاش --بشه من امیدوارم

hacker13
29-05-2014, 11:00
اینم -- میشه مثل همون Jk که گفتیم وارد بشه اخر دوبار نظرمون عوض میشه :n08:

یه انسان
29-05-2014, 11:26
سلام
آیا هارد 1ترا ssd موجود است ؟ قیمتش چنده؟
می تونیم موقع خرید لب تاب، هارد 1ترا خود لب تابو عوض کنیم همون موقع یک ترا ssd برامون بزاره، بعد مابه تفاوتش رو به فروشنده بدیم؟:n13:
یه سوال دیگه اینکه می دونید کدوم پاساژ ها تو تهران ارزون تر و مطمئن تره؟:n13:
ممنون میشم جواب بدین

qazmlp
29-05-2014, 12:16
آقا شرایط خییییییییییییییییییلی سخته!
اصلا نمیتونم درس بخونم، همش وسواس گرفتم و فکرم مشغوله که اینو بخرم یا سیستم!!!
همونطور که قبلا هم گفته بودم توو لپ تاپ یکی از فامیلامون که سونی وایو بود و 8 سال پیش گرفته بود، هر سال تابستون ها و عید ها که همدیگرو میدیدیم، همش بازی میکردیم! توو این 8 سال هر چی بازی بود با تنظیمات دیفالت خود بازی (ینی بدون دستکاری تنظیمات گرافیکی بازی!) کردیم، فقط پارسال مجبور به کاهش یه درجه ای رزولوشن توو بازی مترو لست لایت شدیم! اینجوری که حساب میکنم میبینم خب پس این لپ تاپ هم خوووب بازی ها رو میکشه و جای نگرانی آنچنانی نیس! حتی الان یکی از رفیقام اس داد بهم که امروز واچ داگز رو خریده و با لپ تاپش (z510 a lenovo) داره با کیفیت high بازی میکنه!!! گرافیک gt 740m اگه بتونه high واچ داگز رو بکشه پس gtx 850m که میکشه هیچ، امیدی بیشتری برای ساپورت بازی ها تا چند سال هم داره! کلا گیج شدم! این لپ تاپ واقعا خواستنی هس، ولی سیستم هم امکان تعویض فقط قطعات قدیمی و قدرت بیشتر از مزایاشه!
چقد تصمیم گیری سخته

hacker13
29-05-2014, 13:07
منم واقعا قاطی کردم میخوام یه سیستم جمع کنم چون این داغونه با یه ps4 ولی از بازی کردن با دسته خوشم نمیاد تازه -- هم نشده بعد دلم لبتاپ میخواد میخوام اینو بگیرم بعد میگن خب اگه ps4 بگیری دیگه لازم نیست اینو بگیری بعد میخوام برم یه الترا بوک بگیرم میبینم قیمتش هم اندازه اینه یه کانفیگه خوبش و برند خوب مثل اپل اصلا بد قاطی کردم بدجور اگه یکی بیاد بگه که میشه با این لبتاپ تا 4 ساعت در روز بازی کرد و حالا حالا ها خراب نمیشه من میخریدمش وگرنه نمیصرفه پول کانفیگی رو بدی که نشه ازش استفاده کرد

hacker13
29-05-2014, 13:10
سلام
آیا هارد 1ترا ssd موجود است ؟ قیمتش چنده؟
می تونیم موقع خرید لب تاب، هارد 1ترا خود لب تابو عوض کنیم همون موقع یک ترا ssd برامون بزاره، بعد مابه تفاوتش رو به فروشنده بدیم؟:n13:
یه سوال دیگه اینکه می دونید کدوم پاساژ ها تو تهران ارزون تر و مطمئن تره؟:n13:
ممنون میشم جواب بدین

هارد ssd یک ترا الان 2600 هست اندازه پول یه لبتاپ باید هارد بخری بهترین کار اینه که جای دی وی دی رایترش یه ssd کم بندازی 128 که فقط بازی یا ویندوز رو بریزی روش این بهترین تصمیم برای این لبتاپ هست مگر اینکه شما پولش رو داشته باشی

wrath of god
29-05-2014, 13:54
ای بابا کلم نمیکشه....دیگه نمیتونم درس بخونم همش فکرم پیشه ایناست.....داداش مطمعنی دوستت رو high بازی میکرد؟ خوب از یه طرفی بازی با دسته باحال نیست ولی خوب یک نوع گیم پد هست براش عین همین موسو کیبردهخوب داداش اگه لپتاپ بگیری بازم میگن حالا که لپتاپ داری کنسول به چه دردت میخوره؟¿

wrath of god
29-05-2014, 13:58
بابا هرجوری حساب کنیم.....از هم نظر عاقلانه تر اینه که 4 ملیونو از جوب در نیاوردیم....باید درست استفاده کنیم من میمگم یه کنسول بگیریم وقتی -- شد پی اس 4 بعد سال بعد یه چیز جدید بگیریم تولد و عیدی و ....بقیه به علاوه ی این پول اضافه اومده از کنسول از این چهار تومن'1/5 میره برا کنسول....2/5 میمونه .....یعنی سال بعد با عیدی و تولد 1/5 در نمیاری بزاری رو این 2/5 ؟¿ مسلما میاری......بعدش با اون پول یه لپ تاپ خوب میگیری........یا هر چی که دوست داری...تو دعا کن -- بشه.....بقیش با خودت......

hacker13
29-05-2014, 14:55
این لب تاپ اون بازی که شما میگی رو رو الترا هم اجرا میکنه من قول میدم ولی مشکل اینه که کلا بازی با لبتاپ خرابش میکنه من از این می ترسم وگرنه مطمئنم اجرا میکنه اگه روزی 4 ساعت باهاش بازی کنی چی میشه ؟؟؟ من فکر کنم بعد 1 سال نشده خراببشه پس مجبوریم برای بازی یه ps4 بگیریم بعد اون وقت لبتاپ یا PC خواستیم بگیریم بدیگه برای بازی نمیگیریم اینجوری ارزونتر در میاد و انتخاب هم اسون تر میشه من امتحان ریاضی دارم هیچی هم نخوندم .:n08::n27::n22::n03::n28::n29::n29::n29::n29::n29 :

wrath of god
29-05-2014, 16:27
دقیقا درسته بهتره منو شما و qazlmp جان وایسیم -- شه بعد ps4 بگیریم بعد سال بعدش با اون دو و نیمی که داریم یه 2/5 یا حالا میگیریم 1/5 میزاریم میشه 4 لپ تاپ میخریم.......درست نه لپ تاپ نه کامپیوتر برای گیمینگ نیست.....اگه بخوای روزی با لپ تاپ 4 ساعت گیم بازی کنی حالا میگیریم 3 ساعت 365 روز رو در سه ضرب کن یه 160 یا 170 ازش کم کن....داغون میشه لپ تاپآهه....چه جالب ما هم برا شنبه ریاضی داریم منم زیاد نخوندم...کی حوصله داره......کلی چیز اثپات کنه....من برای زیست اینا میخونم ولی ریاض نه.......در کل یه 50 صفحه ای مونده که همین امشب تموم میکنم فردا یه 6 -7 ساعت دوره و تمام و بعد از اون آزاد freedom

ramingsm
29-05-2014, 22:29
دوستان اینجا نوشته کلوپ N550 من چیزی درباره مشاوره امتحانات مدرسه یا تصمیم گیری در خرید کنسول یا ه.ک شدن کنسول ها یا....یا....ندیدم گفته شده باشه خواهشا این بحث ها را شخصی دنبال کنید.
من هی میبینم این تاپیک آپ شده و میام بلکه مطلب فنی یا آموزشی درباره لپ تاپ باشه هی میبینم بحث امتحان و .... این چیزاست کلوپ های لپ تاپ های دیگه را نگاه کنید از این بحث ها هست؟

hacker13
29-05-2014, 23:25
بله دوست عزیز شما درست میگید ولی نکته اینجاست که ما برای خرید این لبتاپ یا کنسول دودل هستیم و به همین دلیل یه سری بحث های کنسول هم به اینجا کشیده میشه ولی شما درکل شما درست میگید و حق با شماست
:n16:

wrath of god
30-05-2014, 06:57
دوستان اینجا نوشته کلوپ N550 من چیزی درباره مشاوره امتحانات مدرسه یا تصمیم گیری در خرید کنسول یا ه.ک شدن کنسول ها یا....یا....ندیدم گفته شده باشه خواهشا این بحث ها را شخصی دنبال کنید.من هی میبینم این تاپیک آپ شده و میام بلکه مطلب فنی یا آموزشی درباره لپ تاپ باشه هی میبینم بحث امتحان و .... این چیزاست کلوپ های لپ تاپ های دیگه را نگاه کنید از این بحث ها هست؟بله،بله.......حرف شما کاملا منطقی هستش.....من)ما(عذر میخوایم.....ولی تمام این مشاورات و اخبار در قسمتی.از موضوع یا پست های دوستان و من هستش و بیشتر این ها درباره ی اسم اصلی تاپیک میباشد......در هر صورت بازم جدا عذر میخواهیم....با تشکر برای خبررسانی به موقع و مطلع کردن ما......

wrath of god
30-05-2014, 07:35
دوستان خبر جدید:غول جدید ایسوس لپ تاپ گیمینگ asus g550jk به تولید شده......که تقریبا مثله asus n550jk هستش با این فرق که از رم 16 گیگ بهره میبره......و اسم لپ تاپ گیمینگ روشه......اگه بیاد قمتش هول و هوش 4/300 یا 4/400 500 هستش

hacker13
30-05-2014, 10:39
چه فایده وقتی سخا افزار قوی باشه ولی باتری ضعیف ؟؟؟ 1 ساعت هم نمیشه باهاشون کار کرد زود خالی میکنه و باهاش هم هر چقدر بگی گیمینگ نمیشه مثل کنسول یا pcبازی کرد

wrath of god
30-05-2014, 13:00
درسته کاری نمیشه کرد......جز انتظار

qazmlp
30-05-2014, 13:30
دوستان خبر جدید:غول جدید ایسوس لپ تاپ گیمینگ asus g550jk به تولید شده......که تقریبا مثله asus n550jk هستش با این فرق که از رم 16 گیگ بهره میبره......و اسم لپ تاپ گیمینگ روشه......اگه بیاد قمتش هول و هوش 4/300 یا 4/400 500 هستش

G550JK رو قبلا توو سایت ایسوس دیده بودم، اینکه این لپ تاپ از سری G و گیمینگ ایسوس به شمار میاد نشون میده که لپ تاپی مثل N550JK که تمام مشخصاتشون عین هم هستن چقد قوی هس و میتونه بازی ها رو راحت بکشه! پس توو قدرت و کشش بازی ها توسط لپ تاپ N500JK دیگه نباید هیچ شک و تردیدی باشه!!! فقط میمونه بحث عمر دستگاه و باطری که اونو دیگه من نمیتونم نظر بدم، باید اونایی که دارن و استفاده میکنن بگن!

qazmlp
30-05-2014, 13:31
اینم فید جدید از همون دوستمون آقای کارنما: (عین فید نقل شده)

همين حالا دارم splintercell blacklist رو روي ultra بازي ميكنم البته خيبي داغ ميكنه
توی خوده گیم لگ نمیزنه ولی توی فیلم های بازی یکم لگ میزنه

wrath of god
30-05-2014, 14:46
بابا ولش کن دیگه لپ تاپ برا گیم نیست یا کنسول یا pc....ولی توی قدرتش میشه شک کرد...اون سریه گیمینگه هر چی باشه یه سرو گردن از سری غیر گیمینگ بهتره....من میگم از این چهار تومن 1/5 ps4 بدین و 1/5 موبایل یک میمونه با ساله بعدش میشه 4 اونموقع حتمالپ تاپ ها جدید تر هم اومدن...

wrath of god
30-05-2014, 15:08
اوووه....من فکر کنم لپ تاپ بگیرم.......رفتم توی یکی از سایت های خارجی یکی که خرید بود خیلی ازش تعریف میکرد....بعد ازش پرسیدم سر باتری مشکلی هست گفت با وای فای on تا 3/5 تا 4 ساعت جواب میده.....در مورد لمسم گفت حرف نداره....بعدش یه چیز دییگه که ازش پرسیدم گفتم در مورد گیم چه طوره گفت skirym رو روی high و کرایسیس 3 رو نرمال و واچ داگژ هم رو high البته گرافیکش 2 گیگ بود با چهار گیگ حتما رو الترا میریم و اینکه گفتم چه تنظیماتی رو off کردی برام عکس گذاشت ثابت کرد که فقط دو تارو نزاشته یادم رفت اسمارو......و خیلی ازش راضی بود...حالا من نمیدونم کنسول بگیریم یا این خوشگلرو؟

Akom@n
30-05-2014, 16:42
اوووه....من فکر کنم لپ تاپ بگیرم.......رفتم توی یکی از سایت های خارجی یکی که خرید بود خیلی ازش تعریف میکرد....بعد ازش پرسیدم سر باتری مشکلی هست گفت با وای فای on تا 3/5 تا 4 ساعت جواب میده.....در مورد لمسم گفت حرف نداره....بعدش یه چیز دییگه که ازش پرسیدم گفتم در مورد گیم چه طوره گفت skirym رو روی high و کرایسیس 3 رو نرمال و واچ داگژ هم رو high البته گرافیکش 2 گیگ بود با چهار گیگ حتما رو الترا میریم و اینکه گفتم چه تنظیماتی رو off کردی برام عکس گذاشت ثابت کرد که فقط دو تارو نزاشته یادم رفت اسمارو......و خیلی ازش راضی بود...حالا من نمیدونم کنسول بگیریم یا این خوشگلرو؟
گرافیک 4 چندان فرقی با 2 گیگ در گیمینگ نداره و فقط در بعضی بازی ها کمتر از 2-3 فریم بهتر میشه (که عملا تاثیری نداره :n02:)
برای مشاوره در مورد خرید و ... بهتره در بخش مربوط تاپیک بزنین

بعیده وارد بشه چون g56 هم بود که وارد نشد البته اگر بشه هم فرق چندانی با همین n550 نداره و فقط رنگش مشکیه!! :n02:

wrath of god
30-05-2014, 18:35
عزیزم طرف صحبتم با جنابعالی نبود

hacker13
30-05-2014, 21:48

در این شکی نیست که بازی ها رو High یا حتی ultra اجرا میکنه من اصلا با این موضوع مشکلی ندارم ولی مشکل اینه که به مدت طولانی نمیشه باهاش بازی کرد وقتی رو high اجرا کنه ولی نتونه ادم درست لذت ببر و 5 ساعت بشینه پاش بدرد نمیخورخ حالا اصلا بگو رو very ultra :n02: اجرا میکنه:n08::n14:

*M!L4D*
31-05-2014, 11:07
در این شکی نیست که بازی ها رو High یا حتی ultra اجرا میکنه من اصلا با این موضوع مشکلی ندارم ولی مشکل اینه که به مدت طولانی نمیشه باهاش بازی کرد وقتی رو high اجرا کنه ولی نتونه ادم درست لذت ببر و 5 ساعت بشینه پاش بدرد نمیخورخ حالا اصلا بگو رو very ultra :n02: اجرا میکنه:n08::n14:
شما انتظار داری لپتاپت بازیارو با باتری رو high یا حتی medium اجرا کنه !؟! نه عزیز واسه بازی باید به شارژ باشه چون اولا باتری نمیتونه جریان مورد نیاز پراسسور رو برای پردازش های قویتر تامین کنه و اینکه خود باتری بعد یه هفته نابود میشه .
همین واچ داگز رو Low هم فک نکنم بتونید با باتری بازی کنید .

wrath of god
31-05-2014, 11:41
بله بدون باتری نمیشه باید همیشه به باتری باشه تا بتونه به پروسسور کمک کنه...در هر صورت میشه با یه سری دستکاری روی باتری مثلا به جای استفاده از high performance از balance یا power saver استفاده کرد که موجب میشه مدت بیشتری کار کنه....................ولی روی low میشه چون با خود کسی که حرف زدم گفتش میتونه یک ساعت و نیم با normal بدون شارژر استفد کنه اما v_sync رو off و texture quality رو رو نرمال گذاشت:n02:

hacker13
31-05-2014, 12:10
من نمیگم بدونه اینکه بزنی به برق

من میگم با اینکه بزنی به برق نمیشه باهاش 5 ساعت در روز بازی کرد چون ضعیفه پس تصمیم میگیریم لبتاپ رو بیخیال شیم یه ps4 or pc بخریم حالا اگه واقعا واجبه یه الترابوک مثل اپل که خیلی نازک هست و سریع بخریم من همینکار رو میکنم

wrath of god
31-05-2014, 12:24
من نمیگم بدونه اینکه بزنی به برق

من میگم با اینکه بزنی به برق نمیشه باهاش 5 ساعت در روز بازی کرد چون ضعیفه پس تصمیم میگیریم لبتاپ رو بیخیال شیم یه ps4 or pc بخریم حالا اگه واقعا واجبه یه الترابوک مثل اپل که خیلی نازک هست و سریع بخریم من همینکار رو میکنم

بابا یه ps4 بگیر نه pc نه laptop برا گیم نیستند برای چی اسمشون رو زدن کنسول؟چون باهاشون بازی میکنن............
اپلو بی خیال شو(با گفتن این حرف استیو جابز(خدا بیامرزدش:n14:) تنش تو گور میلرزه:n08:.....اپل برای برنامه نویسی نه بازی...........در ضمن اپل خیلی گرونه.....با این پول برو کنسول با یه موبایل بخر سال بعد پول جمع کردی برو لپ تاپ بخر.............ساده ترین تعریفش همینه :n02:

ramingsm
31-05-2014, 21:59
دوستانی که n550jk غیر لمسی میخواستم میتونند مدل زیر را تهیه کنند بجاش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=1

qazmlp
31-05-2014, 22:29
آقا یه مدل جدید هم اومده بازار ما خبردار نشدیم!!!
N550JR ولی من تا جایی که فهمیدم تا الان گرافیکش GT 760M هس انگار و به درد ما و بازی نمیخوره!!! ولی عجب سرعت وارداتی داریم ها، البته این به خاطر اینه که کشور مصرف کننده ای هستیم و مصرفمون بالاس :-)

qazmlp
31-05-2014, 22:45
لپ تاپ N56JN هم اوووووووووومد بازار :-)
اینم گرافیکش GT 840 هس و بازم به درد نمیخوره برا بازی!!!
ولی عجب سرعتی...
یادمه اون یکی دو ماه گذشته که هر روز دنبال و پیگیر ورود N550JK بودیم زمان برامون خیلی کند میگذشت ولی الان که نسبتا بی خیال اخبار لپ تاپ ها شدیم در عرض یکی دو هفته دو لپ تاپ جدید از ایسوس اومد توو بازار :-)

alirezaT1000
31-05-2014, 22:51
هر کاری کنه ایسوس فقط n550jv خودم و عشقه که کلی جایزه برده(تو سایت ایسوس نوشته)بهترین نوت بوک مالتی مدیا 2013 عشقه...........من چشم آب نمیخوره که این jk بخواد چیزی ببره............
.............
راستی یه تست ssd و hdd هم گرفتم امروز اینم عکسش:
یکی ssd 840 evo هست و اون یکی هم هارد 1ترا خودش هست...

qazmlp
01-06-2014, 00:15
هر کاری کنه ایسوس فقط n550jv خودم و عشقه که کلی جایزه برده(تو سایت ایسوس نوشته)بهترین نوت بوک مالتی مدیا 2013 عشقه...........من چشم آب نمیخوره که این jk بخواد چیزی ببره......

دوست عزیز، همچین جو میدی انگار N550JK کلا یه مدل دیگه یا از یه برند دیگه هس!!! خب N550JK همون مدل از سری N550 هس از همون برند ایسوس، فقط نسبت به N550JV گرافیکش بهتر شده و بعضی موارد جزیی!
حالا چون شما JV رو داری پس ینی هلو هس و چون JK رو نداری پس ینی به درد نمیخوره که نمیشه حرف!!!
من خودم قبل عید میخواستم همین JV رو بخرم، بعدش با JK آشنا شدم و صبر کردم تا وارد بشه بعدشم که وارد شد طی یه سری مشکلات کلا نظرم عوض شد و فعلا قصد خرید هیچی ندارم!

alirezaT1000
01-06-2014, 03:56
دوست عزیز، همچین جو میدی انگار N550JK کلا یه مدل دیگه یا از یه برند دیگه هس!!! خب N550JK همون مدل از سری N550 هس از همون برند ایسوس، فقط نسبت به N550JV گرافیکش بهتر شده و بعضی موارد جزیی!
حالا چون شما JV رو داری پس ینی هلو هس و چون JK رو نداری پس ینی به درد نمیخوره که نمیشه حرف!!!
من خودم قبل عید میخواستم همین JV رو بخرم، بعدش با JK آشنا شدم و صبر کردم تا وارد بشه بعدشم که وارد شد طی یه سری مشکلات کلا نظرم عوض شد و فعلا قصد خرید هیچی ندارم!

گرافیک قوی تر تو همون ابعاد یعنی گرمای بیشتر........
بعدشم چون شبیه jv میگم جایزه نمیبره دیگه....نمیشه که دوسال پشت هم جایزه ببره فقط با تغیرر گرافیک!!!!!!!!!!......
راستی من اصلا نگفتم jv از jk بهتره!!!!!من فقط گفتم که jv جایزه درو کرده وjk فک نمیکنم چیزی ببره...همین.........
حیف دیگه حوصله بحث و اینا ندارم وگرنه کاری میکردم که آخرش قانع شی که پردازنده گوشی 1100 نوکیا از سری core مخصوصا از نوع i7 قوی تره.......looooooool .......:D

از ما گفتن بود .......:)

afshin b
01-06-2014, 09:08
گرافیک قوی تر تو همون ابعاد یعنی گرمای بیشتر........

دوست عزیز این حرف بصورت کلی اصلا درست نیست. مخصوصا اگه گرافیک بهتر از نسل جدیدتر باشه (اگه اشتباه نکنم از ۷۵۰ به ۸۵۰ ارتقا دادن)، اینطوری احتمالا کاهش دما خواهد داشت.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

hacker13
01-06-2014, 10:11
وقتی شما کار عادی با لبتاپ بکنی که از اون گرافیک قدرتمند استفاده نمیکنه پس گرم هم نمیشه ولی هر وقتی خواستی بازی کنی چه داغ بشه چه نه مهم نیست چون همه میدونن که برای بازی لبتاپ باید به برق وصل باشه و زیرش یه کول پد باشه پس دیگه گرمایی وجود نداره

لطفا از چیزی که اطلاع ندارین حرفی نزنید و مردم رو گمراه نکنید .:n16:

alirezaT1000
01-06-2014, 12:45
دوست عزیز این حرف بصورت کلی اصلا درست نیست. مخصوصا اگه گرافیک بهتر از نسل جدیدتر باشه (اگه اشتباه نکنم از ۷۵۰ به ۸۵۰ ارتقا دادن)، اینطوری احتمالا کاهش دما خواهد داشت.

از gt به gtx ؛)

alirezaT1000
01-06-2014, 12:50
وقتی شما کار عادی با لبتاپ بکنی که از اون گرافیک قدرتمند استفاده نمیکنه پس گرم هم نمیشه ولی هر وقتی خواستی بازی کنی چه داغ بشه چه نه مهم نیست چون همه میدونن که برای بازی لبتاپ باید به برق وصل باشه و زیرش یه کول پد باشه پس دیگه گرمایی وجود نداره

لطفا از چیزی که اطلاع ندارین حرفی نزنید و مردم رو گمراه نکنید .:n16:

خوبه که آدم اطلاع نداره اصلا حرف نزنه دوست عزیز.............واقعا کول پد بزاریم وقتی به برقه گرمایی نداری؟؟؟؟؟؟؟من موندم این بچه مچه ها کین میان اینجا نظر میدین............
عاشقه این جملتم..((( چون همه میدونن که برای بازی لبتاپ باید به برق وصل باشه و زیرش یه کول پد باشه پس دیگه گرمایی وجود نداره )))))))))..............
:)

afshin b
01-06-2014, 12:59
از gt به gtx ؛)

عزیز اگه بخواین خودتون رو قانع کنین که مدل قبلی که شما دارین بهتره، اون بحثش جداست. ولی در عمل و واقعیت مدل جدیدتر بهتر هست.
مثلا توی این ریویو بهتر عمل کردن پردازنده و گرافیک و خنک بودن گرافیک رو میتونید ببینید
 Max temp of 84c for cpu and 77c for gpu after 25 minutes. Remember the N550JV cpu throttles as soon as it hits 80-82c and goes all the way back down to 800mhz?, this one stayed all four cores at 3.1-3.2ghz and never dipped
اینم نکته ی خوبیه

Now the reason why I say that the gtx 850m Maxwell (even it's only ddr3) is so much faster than the ddr3 750m and still faster than the gtx 760m and almost close to a gtx 765m is because I tested it with other laptops with the same condition/location.
منبع

alirezaT1000
01-06-2014, 13:06
عزیز اگه بخواین خودتون رو قانع کنین که مدل قبلی که شما دارین بهتره، اون بحثش جداست. ولی در عمل و واقعیت مدل جدیدتر بهتر هست.
مثلا توی این ریویو بهتر عمل کردن پردازنده و گرافیک و خنک بودن گرافیک رو میتونید ببینید
 Max temp of 84c for cpu and 77c for gpu after 25 minutes. Remember the N550JV cpu throttles as soon as it hits 80-82c and goes all the way back down to 800mhz?, this one stayed all four cores at 3.1-3.2ghz and never dipped
اینم نکته ی خوبیه

Now the reason why I say that the gtx 850m Maxwell (even it's only ddr3) is so much faster than the ddr3 750m and still faster than the gtx 760m and almost close to a gtx 765m is because I tested it with other laptops with the same condition/location.
منبع

خب اینجا هم گفته که دماش بیشتره .....من موندن چه اصراری دارین بگین خنک تره.......نکته جالب یعنی چی دیگه!!!!!من که نگفتم ضهیف تره که 850..گفتم گرم تره...............خودم میدونم 10 الی15 درصد قوی تر از 750 است.............
بازم حرف من رو دوستمون تایید کرد که گرافیک jk از jv داغ تره موقع کار کردن.....:)

Sent from my SM-N9005

afshin b
01-06-2014, 13:10
خب اینجا هم گفته که دماش بیشتره .....من موندن چه اصراری دارین بگین خنک تره.......نکته جالب یعنی چی دیگه!!!!!من که نگفتم ضهیف تره که 850..گفتم گرم تره...............خودم میدونم 10 الی15 درصد قوی تر از 750 است.............
بازم حرف من رو دوستمون تایید کرد که گرافیک jk از jv داغ تره موقع کار کردن.....:)

Sent from my SM-N9005

میشه بفرمایید کجا گفته که این گرافیک داغ تره؟!! من که پیداش نمیکنم!
اون نکته جالب رو برای اطلاعات بقیه دوستان گفتم چون برای خودم جالب بود.
در مورد برتری ۸۵۰ هم تو همون ریویو گفته شده ۵۰ تا ۸۰ درصد هست نه ۱۰ تا ۱۵ درصد

alirezaT1000
01-06-2014, 13:31
میشه بفرمایید کجا گفته که این گرافیک داغ تره؟!! من که پیداش نمیکنم!
اون نکته جالب رو برای اطلاعات بقیه دوستان گفتم چون برای خودم جالب بود.
در مورد برتری ۸۵۰ هم تو همون ریویو گفته شده ۵۰ تا ۸۰ درصد هست نه ۱۰ تا ۱۵ درصد

دوست عزیز وقتی زبانتون خوب نیست خب چرا مینوسی!!!!!!!!!!:)
برید قشنگ بخونین میبین که هم دمای 850 را نوشته و هم 750..........

واقعا موندم تو این تاپیک مجموع سن دوستان به 17 میرسه!!!!!میآن اینجا نظر میدن...........:)

Sent from my SM-N9005

alirezaT1000
01-06-2014, 13:33
................

afshin b
01-06-2014, 13:51
دوست عزیز وقتی زبانتون خوب نیست خب چرا مینوسی!!!!!!!!!!:)
برید قشنگ بخونین میبین که هم دمای 850 را نوشته و هم 750..........

واقعا موندم تو این تاپیک مجموع سن دوستان به 17 میرسه!!!!!میآن اینجا نظر میدن...........:)

Sent from my SM-N9005

خخخ!!
شما زبانتون خوبه بگین کجا نوشته؟ من که نمیبینم.
نظر دادن برای زیر ۱۷ سال هم فکر نمیکنم منعی داشته باشه.
درضمن من ۲۴ سالمه.
بهتره کمی تحملمون رو بیشتر کنیم و اگه دیدیم اشتباه کردیم، ترس از بیانش نداشته باشیم. من که خودم منتظرم تا شما بهم نشون بدین کجا گفته ۷۵۰ خنک تره و بیام بگم من اشتباه کردم

hacker13
01-06-2014, 18:55
این که گرافیک850 گرمای بیشتری تولید میکنه ( نه خیلی 10 درجه بیشتر ) شکی درش نیست ولی کولینگ هم به نسبت بهتر شده ولی با این حال به خاطر اینکه فضای لبتاپ همونه و بزرگتر یا ضخیم تر نشده هر چه قدر هم کولینگ دستگاه خوب باشه بازم داغ میکنه ولی من نمی دونم ایم بحثا سر چیه ؟؟
وقتی که شما داری اهنگ . فیلم . وب گردی . بازی انلاین . یاهو و...... انجام میدی که داغ نمیشه دما رو حدودا 30 تا 35 متغیر هست( شاید اضافه هم گفتم )وقتی هم که میخوای بازی کنی که زیرش کول پد هست و دیگه 10 درجه یا 100 در جه گرم تر معنایی نداره البته اینطور نیست که هنگام بازی دیگه کلا سرد باشه ولی داغ نمیشه گرم میمونه

از نظر من از اونجایی که لبتاپ برای بازی نیست بعد از چند وقت دیگه داغون میشه پس گرافیک قوی تر یا ضعیفتر دمای بیشتر یا کمتر مهم نیست چون شما اگه میخوای بازی کنی باید بری کنسول بگیری یا pc( که از نظر من کنسول پیشنهاد میشه) اگه هم که نه باید بری لبتاپ بگیری من و اقای qazml ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])p &wrath of god چون به این نظریه پی بردیم الان دیگه هیچ کدوممون نمیخوایم لبتاپ بگیریم و دودل هستیم و احتمالا کنسول بگیریم .:n16:

با تشکر از تشکر شما :n08:

alirezaT1000
01-06-2014, 19:05
این که گرافیک850 گرمای بیشتری تولید میکنه ( نه خیلی 10 درجه بیشتر ) شکی درش نیست ولی کولینگ هم به نسبت بهتر شده ولی با این حال به خاطر اینکه فضای لبتاپ همونه و بزرگتر یا ضخیم تر نشده هر چه قدر هم کولینگ دستگاه خوب باشه بازم داغ میکنه ولی من نمی دونم ایم بحثا سر چیه ؟؟
وقتی که شما داری اهنگ . فیلم . وب گردی . بازی انلاین . یاهو و...... انجام میدی که داغ نمیشه دما رو حدودا 30 تا 35 متغیر هست( شاید اضافه هم گفتم )وقتی هم که میخوای بازی کنی که زیرش کول پد هست و دیگه 10 درجه یا 100 در جه گرم تر معنایی نداره البته اینطور نیست که هنگام بازی دیگه کلا سرد باشه ولی داغ نمیشه گرم میمونه

از نظر من از اونجایی که لبتاپ برای بازی نیست بعد از چند وقت دیگه داغون میشه پس گرافیک قوی تر یا ضعیفتر دمای بیشتر یا کمتر مهم نیست چون شما اگه میخوای بازی کنی باید بری کنسول بگیری یا pc( که از نظر من کنسول پیشنهاد میشه) اگه هم که نه باید بری لبتاپ بگیری من و اقای qazml ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])p &wrath of god چون به این نظریه پی بردیم الان دیگه هیچ کدوممون نمیخوایم لبتاپ بگیریم و دودل هستیم و احتمالا کنسول بگیریم .:n16:

با تشکر از تشکر شما :n08:
تایید میشه
منم همین و میگم دیگه.......
راستی کول پد خیلی هم شاخ باشه فوقش 10 درجه کم میکنه نه زیاد.............:)

Sent from my SM-N9005

hacker13
01-06-2014, 19:16
اگه دقت کرده بودی الان دوباری اینو نمیگفتی

جواب شما:
راستی کول پد خیلی هم شاخ باشه فوقش 10 درجه کم میکنه نه زیاد.............

از نظر من از اونجایی که لبتاپ برای بازی نیست بعد از چند وقت دیگه داغون میشه پس گرافیک قوی تر یا ضعیفتر دمای بیشتر یا کمتر مهم نیست

alirezaT1000
01-06-2014, 19:46
اگه دقت کرده بودی الان دوباری اینو نمیگفتی

جواب شما:
راستی کول پد خیلی هم شاخ باشه فوقش 10 درجه کم میکنه نه زیاد.............

از نظر من از اونجایی که لبتاپ برای بازی نیست بعد از چند وقت دیگه داغون میشه پس گرافیک قوی تر یا ضعیفتر دمای بیشتر یا کمتر مهم نیست

نمیدونم این یعنی چی!!!!!!!!!!!
گفتم اطلاع بدم کول پد بیشتر از 10 درجه کمتر نمیکنه.........
حرفتون درسته نوت بوک برا بازی نیست......

Sent from my SM-N9005

ramingsm
01-06-2014, 20:03
نمیدونم این یعنی چی!!!!!!!!!!!
گفتم اطلاع بدم کول پد بیشتر از 10 درجه کمتر نمیکنه.........
حرفتون درسته نوت بوک برا بازی نیست......

Sent from my SM-N9005

ده درجه هم نمیکنه من بهترین کولپد بازار را گرفتم وقت بازی با کولپد و بدون اون نهایت 5-7 درجه تفاوته

alirezaT1000
01-06-2014, 20:11
ده درجه هم نمیکنه من بهترین کولپد بازار را گرفتم وقت بازی با کولپد و بدون اون نهایت 5-7 درجه تفاوته

من دیگه ماکسیمم اش را گفتم........:)

Sent from my SM-N9005

hacker13
01-06-2014, 21:25
اخه وقتی برای بازی نیست پس نباید باهاش بازی کرد پس دیگه مهم نیست 10 درجه کم میکنه یا 100 درجه میخوای بازی کنی باید یه فکر دیگه بکنی با لبتاپ نمیشه هر کاری هم کنی حتی لبتاپ گیم هم باشه بازم نمیشه :n26:

wrath of god
02-06-2014, 11:00
دقیقا....pc یا laptop برای بازی نیستن....خوب آدم میخواد بازی کنه میره کنسول میگیره(توهین به pc بازا نشه :n02:)
در هر صورت هر وقت ه_ شد ما هم میریم دنبالش......آدم بخواد حتی روزی 2 ساعت با لپ تاپ بازی گنه 2 طول نمیکشه باید لپ تاپرو بندازن تو سطل اشغال...مثلا همین من....داشتم موست وانتد 2 رو روی بالا ترین گرافیک بازی میکردم یهو لپ تاپم خاموش شد و مادبوردش سوخت:n02:حتی اگه بهترین لپ تاپ هم باشه خراب میشه.....پس 1/5 کنسول میگیریم بعد با 1/5 موبایل میگیرم و در اخر یک تومنو میزاریم تو بانک با بهره سال بعد با بقیه پول ها لپ تاپ میگیریم....البته این نظر منه شاید نظر بقیه دوستان فرق کنه:n06:

wrath of god
02-06-2014, 12:16
بابا من رفتم دوباره تو سایت دیجی خیلی ازش تعریف میکنن.......گفتن راحت واچ داگز رو میاره.....نید فور اسپید ریوالز رو روی ultra بدون کوچک ترین لگ + همچینن splinter cell black list هم رو الترا بدون ذره ای لگ
واچ اگز هم از یوتیوب یه ویدیو دیدم روی الترا بازی میکرد:n04:در مورد داغی هم زیاد حرفی ازش نمیزدنن...اینم خوبه هااا:n02:

qazmlp
02-06-2014, 13:42
واااااااااااای
NX500 ایسوس امروز توو نمایشگاه کامپیوتکس معرفی شد: صفحه نمایش 4k و گرافیک GTX 850M و core i7 و ظریف و نازک و زیبا!!! خدا میدونه قیمتش چقد میشه :n04:

wrath of god
02-06-2014, 13:48
واااااااااااای
NX500 ایسوس امروز توو نمایشگاه کامپیوتکس معرفی شد: صفحه نمایش 4k و گرافیک GTX 850M و core i7 و ظریف و نازک و زیبا!!! خدا میدونه قیمتش چقد میشه :n04:

شاید بشه 4/600 یا 4/700 ......ولی چه فایده... وقتی نمیشه گیمید:n27:

hacker13
02-06-2014, 14:23
با صفحه نمایش 4k فک کنم 1 ساعت بشه باهاش کار کرد :n08:

ramingsm
02-06-2014, 14:39
اخه وقتی برای بازی نیست پس نباید باهاش بازی کرد پس دیگه مهم نیست 10 درجه کم میکنه یا 100 درجه میخوای بازی کنی باید یه فکر دیگه بکنی با لبتاپ نمیشه هر کاری هم کنی حتی لبتاپ گیم هم باشه بازم نمیشه :n26:
دوست عزیز کی میگه با لپ تاپ گیمینگ نمیشه بازی کرد؟من یکی از آشناهامون MSI GT70 داره و روزی 6-7 ساعت باهاش بازی میکنه و هیچ مشکلی هم براش پیش نیومده

دقیقا....pc یا laptop برای بازی نیستن....خوب آدم میخواد بازی کنه میره کنسول میگیره(توهین به pc بازا نشه :n02:)
در هر صورت هر وقت ه_ شد ما هم میریم دنبالش......آدم بخواد حتی روزی 2 ساعت با لپ تاپ بازی گنه 2 طول نمیکشه باید لپ تاپرو بندازن تو سطل اشغال...مثلا همین من....داشتم موست وانتد 2 رو روی بالا ترین گرافیک بازی میکردم یهو لپ تاپم خاموش شد و مادبوردش سوخت:n02:حتی اگه بهترین لپ تاپ هم باشه خراب میشه.....پس 1/5 کنسول میگیریم بعد با 1/5 موبایل میگیرم و در اخر یک تومنو میزاریم تو بانک با بهره سال بعد با بقیه پول ها لپ تاپ میگیریم....البته این نظر منه شاید نظر بقیه دوستان فرق کنه:n06:
رفیق pc برای بازی نیستش؟...شما اصلا کلا فلسفه گیمینگ با pc را بردی زیر سوال...خیلی از کسانی که با pc بازی میکنند اصلا حاضر نیستند با کنسول بازی کنند اگر نه بعد از این همه سال بازی ها پا به پای کنسول ها برای pc منتشر نمیشد و حتی بازیی مثل gta v هم با این همه تلاش کنسول ها برای انحصاری کردن باز هم برای pc منتشر خواهد شد

با صفحه نمایش 4k فک کنم 1 ساعت بشه باهاش کار کرد :n08:
آره اصلا میگند وقتی روشنش میکنی تایمر میندازه و فقط 5 دقیقه روشنه و بعد خاموش میشه :n04:
برادر این حرفا را از کجا میاری شرکتی مثل ایسوس میاد لپ تاپ میزنه بعد نشه یک ساعت باهاش کار کرد؟ :n04:
لطفا رو حرفاتون فکر کنید و شتابزده هر حرفی را نزنید...تا چند روز پیش N550JK لب تاپی بود که قرار بود کل تابستون مثل تراکتور ازش کار بگیرید و باهاش بازی کنید حالا کار رسیده به جایی که pc و لپ تاپ گیمینگ هم برای گیم نیست؟....

qazmlp
02-06-2014, 14:56
شاید بشه 4/600 یا 4/700 ......ولی چه فایده... وقتی نمیشه گیمید:n27:

دوستان، شما یه خرده بیش از اندازه وسواسی شدین! یادتون نیس قبلا بهتون همینجا گفته بودم که با لپ تاپ یکی از فامیلامون صبح تا شب بازی میکردیم، هیچ اتفاقی هم تا الان براش نیوفتاده! هفت سال پیش بود که با پیشنهاد و انتخاب من یه لپ تاپ سونی وایو core i5 و رم 4 و گرافیک radeon hd 4700 گرفتیم، با این سیستم هر تابستون و عیدها که همدیگرو میدیدیم توو این هفت سال بازی کردیم، مدام، از صبح مثلا 11 تا شب ساعت 1-2 مدام بازی میزدیم، شاید وسطش یکی دو ساعت خاموش میکردیم یا کار دیگه میکردیم (مثلا وبگردی و موسیقی و...) خب این لپ تاپ هم سری گیم نبود ولی با اون سیستم و گرافیکش خوووب توو این 7 سال با تنظیمات و گرافیک دیفالت بازی حال کردیم و بازی کردیم! فقط تابستون پارسال بود که برا بازی مترو لست لایت مجبور شدیم به خاطر لگ جزیی، یه درجه رزولوشن بازی رو کم کنیم که با این کار هم بازی روون شد و دیگه لگ نمیزد هم با اون کاهش یه درجه اصلا گرافیک بازی بد نشد، ینی اصلا به چشم نخورد که ما بگیم اه، چقد گرافیک بازی کم شد و دیگه حال نمیده!
درسته که کنسول و سیستم برا بازی بهترن و مناسب ترن، ولی اینکه با لپ تاپ نمیشه بازی کرد یا نباید اصلا بازی کرد یکم اغراقه!
به هرحال من که دیگه نمیخوام فعلا هیچی بخرم، دارم آماده میشم برا کنکور ارشد، ایشالله بعدش با سرمایه گذاری که توو بورس میکنم و کمک هایی که از پدر عزیزم میگیرم، اگه امکانش بشه هم یه سیستم فول میخرم هم یه لپ تاپ توو این رنج سیستم با این امکانات!
کنسول دیگه به درد من و سن من نمیخوره :-) ولی بازی با سیستم و لپ تاپ باز یه جورایی میخوره، هرچی باشه عاشق بازی های گرافیکی هستم :n02:

hacker13
02-06-2014, 15:38
به خدا همش تقصیر توئه qazmlp

من میخواستم لبتاپ بگیرم باهاش بازی کنم و... تا 4-5 سال اینده هم می دونستم میکشه و کنارش هم یه سیستم بگیرم با 4-5 میلیون ک اگه هم این نخواستم بهش فشار بیاد با اون بازی کنم ولی تو نظرم رو عوض کردی همینطور wrath of god گفتین داغ میکنه و لبتاپ برای بازی نیست و خراب میشه خواستم برم Ps4 بخرم رفتم خونه یکی از دوستان بازی کردم خوشم نیومد از بازی با دسته اصلا الان قاطی کردم این دوست عزیزمون ramingsm همیشه میاد دوباره منو بر میگردونه به حالت اولم :n08:

alirezaT1000
02-06-2014, 15:41

من میخواستم لبتاپ بگیرم باهاش بازی کنم و... تا 4-5 سال اینده هم می دونستم میکشه و کنارش هم یه سیستم بگیرم با 4-5 میلیون ک اگه هم این نخواستم بهش فشار بیاد با اون بازی کنم ولی تو نظرم رو عوض کردی همینطور wrath of god گفتین داغ میکنه و لبتاپ برای بازی نیست و خراب میشه خواستم برم Ps4 بخرم رفتم خونه یکی از دوستان بازی کردم خوشم نیومد از بازی با دسته اصلا الان قاطی کردم این دوست عزیزمون ramingsm همیشه میاد دوباره منو بر میگردونه به حالت اولم :n08:
داش pc ببند با 4 میلیون
گرافیک gtx770 با core i7 4770k روی هم این دوقطعه میشه 2.5 میلیون بقیش هم چیزای دیگه pc...
این pc تا 4 سال خر جواب میده

Sent from my SM-N9005

qazmlp
02-06-2014, 16:04

بسم الله :-)
من کی درمورد داغی لپ تاپ توو این تاپیک حرفی زدم؟؟؟ اصلا من هیچ وقت درمورد داغی و گرمی لپ تاپ نظری ندادم، چون زیاد واسم مهم نیس! اگرم یکی دوبار توو نظرات من درمورد داغی لپ تاپ میبینین اونا حرف من نبود و نقل قول فیدبک های اون دوستمون بود! من زیاد به داغی اهمیت نمیدم، چون بالاخره هر سیستمی داغ میشه دیگه!!! من فقط مشکلم با سیستم لپ تاپ بود که آیا میکشه یا نه؟ که اونم کم کم داره رفع میشه! این لپ تاپ ها کامل ساپورت میکنن تا 4-5 سال مدام!!! و شایدم بیشتر!
ولی خب نمیشه انکار کرد که سیستم قدرتش خیلی بیشتره :-)

wrath of god
02-06-2014, 17:05
شاید pc ببندم.....دوستان مانیتور خوب و کارت گرافیک خوب سی پی یو خوب و پاور خوب چی بخرم با این چهار تومن؟!؟:n02:
فقط گرافیک و سی پی یو خیلی مهمه :n02:ک م ک

wrath of god
02-06-2014, 17:20
بسم الله :-)
من کی درمورد داغی لپ تاپ توو این تاپیک حرفی زدم؟؟؟ اصلا من هیچ وقت درمورد داغی و گرمی لپ تاپ نظری ندادم، چون زیاد واسم مهم نیس! اگرم یکی دوبار توو نظرات من درمورد داغی لپ تاپ میبینین اونا حرف من نبود و نقل قول فیدبک های اون دوستمون بود! من زیاد به داغی اهمیت نمیدم، چون بالاخره هر سیستمی داغ میشه دیگه!!! من فقط مشکلم با سیستم لپ تاپ بود که آیا میکشه یا نه؟ که اونم کم کم داره رفع میشه! این لپ تاپ ها کامل ساپورت میکنن تا 4-5 سال مدام!!! و شایدم بیشتر!
ولی خب نمیشه انکار کرد که سیستم قدرتش خیلی بیشتره :-)

وای.....منم قید لپ تاپو زدم....میرم پی سی میگیرم....دوستان عزیز با توجه به چیز هایی که بالا گفتم با 4 تومن مانیتور خوب و کارت گرافیک خوب سی پی یو خوب چی بخرم....سی پی یو و کارت گرافیک خیلی مهمه
برای بازی کردن واچ داگز روی اولترا تمام سیستم مورد نیاز رو بگین رمو سی پی یو گرافیک همه چی....خیلی مهمه لطفا کمک کنین:n28:

qazmlp
02-06-2014, 17:24
وای.....منم قید لپ تاپو زدم....میرم پی سی میگیرم....دوستان عزیز با توجه به چیز هایی که بالا گفتم با 4 تومن مانیتور خوب و کارت گرافیک خوب سی پی یو خوب چی بخرم....سی پی یو و کارت گرافیک خیلی مهمه
برای بازی کردن واچ داگز روی اولترا تمام سیستم مورد نیاز رو بگین رمو سی پی یو گرافیک همه چی....خیلی مهمه لطفا کمک کنین:n28:

دوست عزیز، برو به این انجمن و ثبت نام کن و یه تاپیک برات خودت بزن و شرایطت رو بگو که چیا میخوای با چه بودجه ای! اونا هم بهت میگن! فقط اگه میشه با همین اسم برو اونجا تا منم پیدات کنم ببینم چه سیستمی بهت میگن! من یه هفته قبل درمورد لپ تاپ N550JK اونجا تاپیک زدم :-)

hacker13
02-06-2014, 18:55

برو اینجا از 3-4 میلیون سیستم قیمت گذاشته تا 15 میلیون ایشون خودشون تو سخت افزار عضو هستن و اونجا فروشندگی میکنند ولی تو وبلاگشو ن یه سری سیستم که پسند همه هست رو گذاشته میتونید نگاه کنید قبل از اینکه تو انجمن پست بدید

wrath of god
02-06-2014, 19:05
مادربرد
GIGABYTE GA-Z87X-D3H ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ASUS Z87-A ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آواژنگ
سازگار ارقام

680,000
580,000

آریا کامپیوتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پردازنده

Intel Core i5 - 4670K 3.40GHz Haswell ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بدون گارانتی
760,000
آریا کامپیوتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رم
GSkill RipjawsX Blue 2×4GB=8GB DDR3 CL11 2400MHz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شرکتی

390,000

کارت گرافیک
GIGABYTE GTX 760 OC WF 3X 2GB GDDR5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ASUS GTX 760 OC DCII 2GB GDDR5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آواژنگ
سازگار ارقام

1,060,000
1,080,000

هارد
Western Digital Caviar Black SATA 6.0Gb/s 64MB 1TB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Seagate Barracuda SATA 6.0Gb/s 64MB 1TB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سازگار ارقام
300,000
190,000

اس اس دی
A-Data XPG SATA 6.0Gb/s SX910 128GB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Corsair Force SATA 6.0Gb/s GS 128GB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آونگ
تخت جمشید

510,000
390,000

درایو نوری
ASUS 24X DRW-24D3ST/BLK/G/AS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سازگار ارقام
60,000

پاور
*Corsair HX750 | *80Plus Gold ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
*Green GP750B-OC | *80Plus Gold ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تخت جمشید
سیاره سبز

560,000 450,000

کیس
Green X1 Basic Gaming ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سیاره سبز

150,000

قیمت کل
4,470,000 تا 4,050,000
----------
-------

:n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02: :n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02: :n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02: :n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02: :n02::n02::n02::n02:

kenzu
02-06-2014, 19:06
مادربرد
GIGABYTE GA-Z87X-D3H ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ASUS Z87-A ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آواژنگ
سازگار ارقام
680,000
580,000

پردازنده
Intel Core i5 - 4670K 3.40GHz Haswell ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بدون گارانتی
760,000

رم
GSkill RipjawsX Blue 2×4GB=8GB DDR3 CL11 2400MHz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شرکتی
390,000

کارت گرافیک
GIGABYTE GTX 760 OC WF 3X 2GB GDDR5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ASUS GTX 760 OC DCII 2GB GDDR5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آواژنگ
سازگار ارقام
1,060,000
1,080,000

هارد
Western Digital Caviar Black SATA 6.0Gb/s 64MB 1TB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Seagate Barracuda SATA 6.0Gb/s 64MB 1TB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سازگار ارقام
300,000
190,000

اس اس دی
A-Data XPG SATA 6.0Gb/s SX910 128GB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Corsair Force SATA 6.0Gb/s GS 128GB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آونگ
تخت جمشید
510,000
390,000

درایو نوری
ASUS 24X DRW-24D3ST/BLK/G/AS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سازگار ارقام
60,000

پاور
*Corsair HX750 | *80Plus Gold ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
*Green GP750B-OC | *80Plus Gold ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تخت جمشید
سیاره سبز
560,000 450,000

کیس
Green X1 Basic Gaming ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سیاره سبز
150,000

قیمت کل
4,470,000 تا 4,050,000
----------
-------

:n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02: :n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02: :n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02: :n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02: :n02::n02::n02::n02:

کجاش خنده داره؟

wrath of god
02-06-2014, 19:09
در مورد سی پی یو پیشنهاد میکنم i7 بگیرین بهتره و برای گرافیک هم ایسوسی که اونجا نوشته ASUS GTX 760 OC DCII 2GB GDDR5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گزینه ی بهتریه:n06:

wrath of god
02-06-2014, 19:10
کجاش خنده داره؟

خنده نداره برای دیزاینه:n08::n09:

kenzu
02-06-2014, 19:13
اینقدر مسخره بازی در نیار

wrath of god
02-06-2014, 19:25
اینقدر مسخره بازی در نیار

اوه جدا؟!؟خوب حرفای مسخره نزن :n08::n08::n09::27::39::39: کسی که 132 تا پست زده معلومه چقد اهل علمه...البته اشتباه کردم...
مدیران عزیز ا-س-پ-م :n08:

qazmlp
02-06-2014, 22:32
آقا اصلا هوش از سرم پرییییییییییییییییییییییی ییییییییییییید :n04:
خودتون ببینین دیگه، من حرفی ندارم!!!

ینی از این بهتر برا گیم نمیشه :-) البته گیم توو لپ تاپ :-)

hacker13
02-06-2014, 23:11
خب این چقدر هست ؟؟؟ اگه تا 4500 باشه من میخرم

البته باید ببینیم با این صفحه نمایش چقدر شارژ نگه میداره

qazmlp
02-06-2014, 23:50
خب این چقدر هست ؟؟؟ اگه تا 4500 باشه من میخرم

البته باید ببینیم با این صفحه نمایش چقدر شارژ نگه میداره

قیمت که هنوز نزده، ولی فک کنم بالای 4.5 باشه قیمتش با این سخت افزار و ظواهر :-(
راستی یه جایی خوندم که گرافیکش آنبرد نیس و از مادربرد جداس، این ینی امکان ارتقا گرافیک بعد از چند سال وجود داره به دست خودمون، فقط امیدوارم درست باشه و شایعه نباشه!
اگه اینطور باشه واقعا غولیه واسه خودش...

wrath of god
03-06-2014, 07:04
دقیقا اگه 4/500:n09: 600 :n02: 700 :n01: 800:n29:900:n04: 5 تومن:n28: باشه مبخرمش
ولی واج داگز رو رو high میره.......کاش کارت گرافیکش 4 گیگ بود ولی مهم gddr5 خیلی توپه پس فکر کنم پولامو جمع کنم اینو بخرم
بیایین باهم اینو بخریم تا چندین سال ساپورتیم:n02:فعلا باید خودمان را بزنیم به خودشیرینی و در این صورت زیباست که میشه خرید....باید درسو از 6 ساعت بکنم 8 ساعت:n30:دوستان خر بخونید........خر خونی کنید:n02:

Akom@n
03-06-2014, 07:53
دقیقا اگه 4/500:n09: 600 :n02: 700 :n01: 800:n29:900:n04: 5 تومن:n28: باشه مبخرمش
ولی واج داگز رو رو high میره.......کاش کارت گرافیکش 4 گیگ بود ولی مهم gddr5 خیلی توپه پس فکر کنم پولامو جمع کنم اینو بخرم
بیایین باهم اینو بخریم تا چندین سال ساپورتیم:n02:فعلا باید خودمان را بزنیم به خودشیرینی و در این صورت زیباست که میشه خرید....باید درسو از 6 ساعت بکنم 8 ساعت:n30:دوستان خر بخونید........خر خونی کنید:n02:

دوستان این لپتاپ حداقل1800دلاره (و با توجه به قیمت رقیبش که مکبوک رتینا 15 باشه راحت تا 2000 و بالاتر هم ممکنه قیمت بخوره)
که خیلی ارزون در بیاد 7 -8 میلیون بشه:n02:

(به قیمت های قبلی سری زنبوک یه نگاهی بندازین مثل ux302 که تازه اون فقط گرافیک انبورد داشت!)
اما نکته بد تر اینه که از ux31 به بعد 3 سری زنبوک معرفی شده که هیچ کدوم وارد نشدن

قیمت که هنوز نزده، ولی فک کنم بالای 4.5 باشه قیمتش با این سخت افزار و ظواهر :-(
راستی یه جایی خوندم که گرافیکش آنبرد نیس و از مادربرد جداس، این ینی امکان ارتقا گرافیک بعد از چند سال وجود داره به دست خودمون، فقط امیدوارم درست باشه و شایعه نباشه!
اگه اینطور باشه واقعا غولیه واسه خودش
بعیده روی مادربرد نباشه چون این موضوع معمولا فقط تو سری گیمینگ و لپتاپ های ورک استیشن هست و ضخامت این لپتاپ خیلی کمه واسه این موضوع

mhe3xe
03-06-2014, 08:05
آقا یه سوال تفاوت بین mq و hq در پسوند cpu چیست؟ کدوم قویتره؟ تفاوتشون چیه؟ فقط میدونم منظوراز q چهار هسته ای بودنشه اون حرف دیگه یعنی چی؟

Akom@n
03-06-2014, 08:27
آقا یه سوال تفاوت بین mq و hq در پسوند cpu چیست؟ کدوم قویتره؟ تفاوتشون چیه؟ فقط میدونم منظوراز q چهار هسته ای بودنشه اون حرف دیگه یعنی چی؟
تفاوت عمده ای ندارن و کمی در معماری تفاوت دارن
مثلا کلاک سری hq کمی بالاتر تنظیم میشه تا از نظر عملکرد با mq یکسان باشه
ضمنا گرافیک آنبود hq میتونه بهتر باشه و اگر اشتباه نکنم تا iris 5200 رو هم برخلاف mq ساپورت میکنه

hq ، bga هست
و mq هم pga

qazmlp
03-06-2014, 12:24
من که دیگه قید N550JK رو فعلا زدم و عاشق شاه اولترابوک جدید ایسوس ینی NX500 شدم!!! ولی گفتم طبق گذشته باز یه فیدی که از N550JK دیدم رو نقل قول کنم تا شاید دوستانی که میخوان بخرن راحت تر انتخاب کنن...
این فید از آقای اسدی هس و نقل قول میشه:

سلام من اين لپ تاپ رو چند روزي ميشه كه خريدم، ميخواستم يه فيد به دوستان بدم شايد كمك كننده باشه تو تصميم گيري (از 100 نمره دادم به قسمت هاي مختلف و بيشتر نكات منفي رو ذكر ميكنم. تعريف و تمجيد ها رو به اندازه كافي شنيدين!) كيفيت ساخت: 80 ( كف لپ تاپ فلزي هست بر خلاف معمول كه همه پلاستيكين كه خوب نيست هم داغ ميشه هم بدجور اثر انگشت رو جذب ميكنه و اينكه فوق العاده خش پذير هست پس كاملا بايد حواستون باشه لپ تاپ رو كجا ميزارين! --- لولاي يك تيكه متصل كننده صفحه نمايش به بدنه، پلاستيكيه و كيفيت سطح خوبي نسبت به بقيه بدنه دستگاه نداره) كيبورد: 75 (ارتفاع دكمه ها يكم زياده و سفتيي كه زير انگشت حين فشار دادن دكمه ها حس ميشه با هم فرق داره و دكمه هاي دو طرف سفت ترن،جنس پلاستيك دكمه ها نرمال هست و چيز شاهكاري نيست اما راضي كنندست. كلا كيبرد اول اپل بعد سوني خدا بيامرز) تاچ پد: 65 (تاچ پد لق نميخوره و مستحكمه ولي فاصله اضلاع تاچ پد از چارچوبي كه براش تو بدنه در نظر گرفتن يكسان نيست و Gap هاي موجود يه جاهايي كم هستن و يه جاهايي زياد. متاسفانه قسمت بالاي تاچ پد دستگاه من به اندازه يه عدس برآمده هست كه اگه از زاويه تو نور نگاه كني كاملا مشخصه كه نميدونم چيه! ولي اميدوارم مال بقيه اينجوري نباشه... و اينكه راست كليك خيلي نرم و خوب نيست. كلا ايراده! فقط بزرگه همين!) دي وي دي درايو: 70 ( يكم كج سر جاش نصب شده! يعني انتهاي درب درايو وقتي بسته است يكم بيرون ميمونه به اندازه 1 ميليمتر ولي چون نقره ايه به چشم مياد. از لحاظ قدرت و سوسول نبودن بايد بگم خوبه ولي عالي نيست. اين مشكل هميشگي ايسوس بوده و تو اين زمينه هيچ برندي به پاي HP نميرسه، يعني دي وي دي درايو در حد تراكتور!) صفحه نمايش: 95 (زاويه ديد باورنكردنيه و عاليه. كنتراست و اشباع رنگ ها فوقالعادست فقط رنگ مشكي خيلي در حد بقه نيست كه چون صفحه تاچ هست و بازتاب نور بالايي داره تو تصاوير تيره اين موضوع بيشتر به چشم مياد. تاچ صفحه كالا دقيق و حساسه) انتقال دما: 70 (با توجه به تعريف هايي كه در اين زمينه شده بود انتظار بيشتري داشتم. بالاي كيبورد متمايل به سمت چپ حين كار سنگين بيش از حد داغ ميشه! جوري كه ديگه كم كم نگران ميشي!! ولي خوب با اين سخت افزار توقع بيش از اين هم جايز نيست...) نويز فن هاي خنك كننده: 100 (بينهايت ساكت و آرومه اين لپ تاپ حتي موقع اجراي بازيهاي سنگين، يعني حال كردم!) سخت افزار به جز گرافيك: 95 (همه چيز عالي و با ثبات و پر قدرت) گرافيك: 90 (من ‍COD ghosts و NFS rivals و MAX PAYNE 3 رو نصب كردم و همشون رو با رزولوشن فول اچ دي و حالت اولترا بدون لگ اجرا كردم، ولي شيدر ميتونست بهتر باشه) اميدوارم مفيد بوده باشه. يا حق

wrath of god
03-06-2014, 13:57
من که دیگه قید N550JK رو فعلا زدم و عاشق شاه اولترابوک جدید ایسوس ینی NX500 شدم!!! ولی گفتم طبق گذشته باز یه فیدی که از N550JK دیدم رو نقل قول کنم تا شاید دوستانی که میخوان بخرن راحت تر انتخاب کنن...
این فید از آقای اسدی هس و نقل قول میشه:

سلام من اين لپ تاپ رو چند روزي ميشه كه خريدم، ميخواستم يه فيد به دوستان بدم شايد كمك كننده باشه تو تصميم گيري (از 100 نمره دادم به قسمت هاي مختلف و بيشتر نكات منفي رو ذكر ميكنم. تعريف و تمجيد ها رو به اندازه كافي شنيدين!) كيفيت ساخت: 80 ( كف لپ تاپ فلزي هست بر خلاف معمول كه همه پلاستيكين كه خوب نيست هم داغ ميشه هم بدجور اثر انگشت رو جذب ميكنه و اينكه فوق العاده خش پذير هست پس كاملا بايد حواستون باشه لپ تاپ رو كجا ميزارين! --- لولاي يك تيكه متصل كننده صفحه نمايش به بدنه، پلاستيكيه و كيفيت سطح خوبي نسبت به بقيه بدنه دستگاه نداره) كيبورد: 75 (ارتفاع دكمه ها يكم زياده و سفتيي كه زير انگشت حين فشار دادن دكمه ها حس ميشه با هم فرق داره و دكمه هاي دو طرف سفت ترن،جنس پلاستيك دكمه ها نرمال هست و چيز شاهكاري نيست اما راضي كنندست. كلا كيبرد اول اپل بعد سوني خدا بيامرز) تاچ پد: 65 (تاچ پد لق نميخوره و مستحكمه ولي فاصله اضلاع تاچ پد از چارچوبي كه براش تو بدنه در نظر گرفتن يكسان نيست و Gap هاي موجود يه جاهايي كم هستن و يه جاهايي زياد. متاسفانه قسمت بالاي تاچ پد دستگاه من به اندازه يه عدس برآمده هست كه اگه از زاويه تو نور نگاه كني كاملا مشخصه كه نميدونم چيه! ولي اميدوارم مال بقيه اينجوري نباشه... و اينكه راست كليك خيلي نرم و خوب نيست. كلا ايراده! فقط بزرگه همين!) دي وي دي درايو: 70 ( يكم كج سر جاش نصب شده! يعني انتهاي درب درايو وقتي بسته است يكم بيرون ميمونه به اندازه 1 ميليمتر ولي چون نقره ايه به چشم مياد. از لحاظ قدرت و سوسول نبودن بايد بگم خوبه ولي عالي نيست. اين مشكل هميشگي ايسوس بوده و تو اين زمينه هيچ برندي به پاي HP نميرسه، يعني دي وي دي درايو در حد تراكتور!) صفحه نمايش: 95 (زاويه ديد باورنكردنيه و عاليه. كنتراست و اشباع رنگ ها فوقالعادست فقط رنگ مشكي خيلي در حد بقه نيست كه چون صفحه تاچ هست و بازتاب نور بالايي داره تو تصاوير تيره اين موضوع بيشتر به چشم مياد. تاچ صفحه كالا دقيق و حساسه) انتقال دما: 70 (با توجه به تعريف هايي كه در اين زمينه شده بود انتظار بيشتري داشتم. بالاي كيبورد متمايل به سمت چپ حين كار سنگين بيش از حد داغ ميشه! جوري كه ديگه كم كم نگران ميشي!! ولي خوب با اين سخت افزار توقع بيش از اين هم جايز نيست...) نويز فن هاي خنك كننده: 100 (بينهايت ساكت و آرومه اين لپ تاپ حتي موقع اجراي بازيهاي سنگين، يعني حال كردم!) سخت افزار به جز گرافيك: 95 (همه چيز عالي و با ثبات و پر قدرت) گرافيك: 90 (من ‍COD ghosts و NFS rivals و MAX PAYNE 3 رو نصب كردم و همشون رو با رزولوشن فول اچ دي و حالت اولترا بدون لگ اجرا كردم، ولي شيدر ميتونست بهتر باشه) اميدوارم مفيد بوده باشه. يا حق

داداش شما اگه ایسوس nx500 بگیری منم میگیرم.....شما بزرگ مایی و بنده ی حقیر تاجایی که میتونم از شما تقلید میکنم:n02:(جسارت نشه).......در کل با توجه به اون چیزی که دوست عزیزمون akoman گفته بودن 1800 دلار ضرب در سه میشه 5 ملیون 400 یا فوقش 500...پس حالا که ما داریم پول میدیم یه 1/5 رو این بزاریم.......
راستی خیلی ممنون که انقد سریع share کردی و به قول خودت بازتاب کردی:n02:حالا انتخاب خیلی سخت شد کامپیوتر یا لپ تاپ......باید منتظر بمونیم ولی این هرگز مثله گیم تو کامپیوتر نمیشه
ولی با این مشخصات فکر کنم بتونه watch dogs رو رو اولترا بره......من فقط میخوام watch dogs رو نصب کنم و برای runش رو اوترا هر کاری میکنم:4:البته فقط ac unity و WD و SC black list ولی از همه مهم تر watch dogs........تازه داشت تو دیجی کالا یه ویدیو در باره leap motion میگفت خیلی توپ بود.....راستی به نظرتون با این مشخصات میتونه watch dogs رو ultra بدون افت فریم بازی کنه؟!؟:n02:

hacker13
03-06-2014, 14:31
قول بهت میدم رو الترا راحت اجرا کنه ولی من موندم چرا اینقدر برات مهمه رو الترا اجرا کنه ؟؟ من حس میکنم تفاوت چشمگیری نخواهد داشت High با ultra

این لبتاپ nx500 هم مطمئنا از نظر کولینگ مشکل شدید پیدا خواهد کرد مثل msi gs70 فکرکنم مدلش این بود تازه این 17 اینچ بود واین مشکل رو بطور شدید داشت این که 15 هست یعنی کوچیک تر هست پس دیگه وا ویلا

ولی به هر حال من تصمیم گرفتم همین jk رو بخرم

qazmlp
03-06-2014, 15:56
لپ تاپ گیمینگ GX500 هم توسط ایسوس معرفی شد!
گرافیکش GTX 860M هس و پردازنده core i7 اینتل و صفحه نمایش 15.6 اینچی با رزولوشن هم 3.840 در 2.160 هست که تراکم 280 پیکسل بر اینچ رو نمایان میکنه و ضخامت این لپ تاپ تنها 19 میلیمتر هست و وزنش 2.2 کیلو! فعلا جزییات دقیق تر و قیمت گفته نشده!!!

درسته این لپ تاپ سری گیمینگ ایسوس به شمار میاد ولی به جز گرافیک و ظاهر لپ تاپ، بقیه موارد مثل NX500 هست! چون فعلا از ظاهر این لپ تاپ گیمینگ خوشم نیومده (نه اینکه خوب نباشه در مقابل NX500 خوب نیس) پس انتخاب من فعلا همون NX500 هست :n01:

hacker13
03-06-2014, 16:30
اگه تا 4500 باشه واقعا میارزه وگرنه اصلا ارزش نداره چون شما با اون پول بهترین سیستم رو میتونی جمع کنی و صبح تا شب باهاش بازی کنی :n16:

Akom@n
03-06-2014, 17:13
داداش شما اگه ایسوس nx500 بگیری منم میگیرم.....شما بزرگ مایی و بنده ی حقیر تاجایی که میتونم از شما تقلید میکنم:n02:(جسارت نشه).......در کل با توجه به اون چیزی که دوست عزیزمون akoman گفته بودن 1800 دلار ضرب در سه میشه 5 ملیون 400 یا فوقش 500...پس حالا که ما داریم پول میدیم یه 1/5 رو این بزاریم.......
راستی خیلی ممنون که انقد سریع share کردی و به قول خودت بازتاب کردی:n02:حالا انتخاب خیلی سخت شد کامپیوتر یا لپ تاپ......باید منتظر بمونیم ولی این هرگز مثله گیم تو کامپیوتر نمیشه
ولی با این مشخصات فکر کنم بتونه watch dogs رو رو اولترا بره......من فقط میخوام watch dogs رو نصب کنم و برای runش رو اوترا هر کاری میکنم:4:البته فقط ac unity و WD و SC black list ولی از همه مهم تر watch dogs........تازه داشت تو دیجی کالا یه ویدیو در باره leap motion میگفت خیلی توپ بود.....راستی به نظرتون با این مشخصات میتونه watch dogs رو ultra بدون افت فریم بازی کنه؟!؟:n02:
البته الان که بیشتر نگاه کردم مثل اینکه قراره قیمت پایه 2000 و برای بالاترین کانفیگ 2600 دلار باشه
(مثلا لینک زیر رو اگر ببینید مدل 13 اینچ سری قبل زنبوک بدون تخفیف سایت، 2000 دلاره حالا چه برسه به این nx500 که یه gtx850 هم روش هست!!)
اما شما اگه واقعا دنبالش هستین به احتمال بالای 90 درصد خودتون باید از آمازون بخرین
واسه گیمینگ اصلا به درد نمی خوره مثل این میمونه مکبوک پرو بگیرین واسه بازی کردن!!
(ضمنا gtx850 ddr5 این بازی رو حدود 19-20 فریم رو اولترا اجرا میکنه)

با این پول میشه gs60 گرفت که تازه gtx870 هم داره!
البته بازم به دوستان توصیه می کنم یه تاپیک جدا برای مشاوره بزنن، اینطوری اینجا بیشتر گیج میشین! :n02:

qazmlp
03-06-2014, 17:34
البته الان که بیشتر نگاه کردم مثل اینکه قراره قیمت پایه 2000 و برای بالاترین کانفیگ 2600 دلار باشه
(مثلا لینک زیر رو اگر ببینید مدل 13 اینچ سری قبل زنبوک بدون تخفیف سایت، 2000 دلاره حالا چه برسه به این nx500 که یه gtx850 هم روش هست!!)
اما شما اگه واقعا دنبالش هستین به احتمال بالای 90 درصد خودتون باید از آمازون بخرین
واسه گیمینگ اصلا به درد نمی خوره مثل این میمونه مکبوک پرو بگیرین واسه بازی کردن!!
(ضمنا gtx850 ddr5 این بازی رو حدود 19-20 فریم رو اولترا اجرا میکنه)

با این پول میشه gs60 گرفت که تازه gtx870 هم داره!
البته بازم به دوستان توصیه می کنم یه تاپیک جدا برای مشاوره بزنن، اینطوری اینجا بیشتر گیج میشین! :n02:

ببخشید شما این قیمت ها رو از کجا میارین میگین؟؟؟ هنوز خود ایسوس که سازنده هس هیچی درمورد قیمت نگفته، بعدش شما msi رو با ایسوس یکی میکنی؟ حالا میگن بحث تعصب برند بازی راه افتاد، باشه، اصلا اینو ولش، شما صفحه نمایش 4k با 3k رو یکی میدونی؟ شما صفحه لمسی و اون کیفیت صفحه ایسوس رو با کیفیت صفحه msi یکی میدونی؟ همه چیز که گرافیک نیست عزیز من!!!

Akom@n
03-06-2014, 18:04
ببخشید شما این قیمت ها رو از کجا میارین میگین؟؟؟ هنوز خود ایسوس که سازنده هس هیچی درمورد قیمت نگفته، بعدش شما msi رو با ایسوس یکی میکنی؟ حالا میگن بحث تعصب برند بازی راه افتاد، باشه، اصلا اینو ولش، شما صفحه نمایش 4k با 3k رو یکی میدونی؟ شما صفحه لمسی و اون کیفیت صفحه ایسوس رو با کیفیت صفحه msi یکی میدونی؟ همه چیز که گرافیک نیست عزیز من!!!
برای سری قبل یادم رفت لینک بزارم
(اما در مورد اولی شایعه هست و تو یه فروم خارجی دیدم اما چیز غیر منتظره ای نیست چون با توجه به قیمت های سری قبل میشه تخمین زد)
اما در مورد برند چیزی نمیگم چون واقعا این جور بحث ها مضحکه و خودم اون قدر لپتاپ از برند های مختلف داشتم که بدون نگاه کردن به برند تصمیم بگیرم!
خوب من فکر کردم شما حساسیت زیادی روی اجرای بازی ها نشون میدین، گرافیک 870 هم اون قدر قوی تر از 850 هست که یه گیمر رو به خودش جذب کنه
من خودم برتری های زنبوک رو میدونم اما واسه کاربرد گیم نیست این لپتاپ (همون طور که خود asus هم چنین ادعایی نداره!!)

hacker13
03-06-2014, 18:57
اگه همه چیز گیم نبود شما الان خودت jv رو گرفته بودی چه برسه دیگه به jk or nx500 ولی به هر حال نظر شخصی خودتون هست که میخواین چی بخرین ولی من دیروز پای یه سیستم قدرتمند نشستم که کیسش 5 میلیون بود خیلی حال کردم خیلی حال کردم

یعنی یه چیزی میگم یه چیزی میشنوی حالا میتونم یه نظر بدم که خودم بهش رسیدم

لبتاپ برای اینکه وقتی جایی میری داشته باشی و اون موقع باهاش گیم و ... انجام بدی و همش محتاج اینو اون نباشی یا وقتی میری بیرون داشته باشیش

ولی برای کسانی که میخوان بازی کنند اونم رو الترا اگه می خواین زیاد خرج نکنید ps4 اگه هم براتون مهم نیست یه pc بگیرید 5 میلیون حالش رو ببرید چون هیچی مثل موس و کیبرد نمیشه ( با اینکه خودم میخوام ps4 بخرم :n09:)

من یه JK و یه pc میگیریم و به جای 2 میلیون گوشی هم وقتی -- شد یه ps4 میگیرم این بهترین حالته

qazmlp
03-06-2014, 19:55
اگه همه چیز گیم نبود شما الان خودت jv رو گرفته بودی چه برسه دیگه به jk or nx500 ولی به هر حال نظر شخصی خودتون هست که میخواین چی بخرین ولی من دیروز پای یه سیستم قدرتمند نشستم که کیسش 5 میلیون بود خیلی حال کردم خیلی حال کردم

یعنی یه چیزی میگم یه چیزی میشنوی حالا میتونم یه نظر بدم که خودم بهش رسیدم

لبتاپ برای اینکه وقتی جایی میری داشته باشی و اون موقع باهاش گیم و ... انجام بدی و همش محتاج اینو اون نباشی یا وقتی میری بیرون داشته باشیش

ولی برای کسانی که میخوان بازی کنند اونم رو الترا اگه می خواین زیاد خرج نکنید ps4 اگه هم براتون مهم نیست یه pc بگیرید 5 میلیون حالش رو ببرید چون هیچی مثل موس و کیبرد نمیشه ( با اینکه خودم میخوام ps4 بخرم :n09:)

من یه JK و یه pc میگیریم و به جای 2 میلیون گوشی هم وقتی -- شد یه ps4 میگیرم این بهترین حالته

درسته عزیز، ولی من به همه چیز به یک سطح نگاه میکنم! مثلا میگم کیفیت صفحه خیلی عالی باشه، کیفیت بلندگوها عالی باشه، صفحه تاچ باشه چون با ویندوز 8 حال میده، گرافیکش قوی باشه برا بازی، کیفیت و زیبایی دستگاه بالا باشه و... همه این گزینه ها رو میخوام درحد ممکن باهم باشن توو انتخابم، پس اون ام اس آی شاید گرافیکش خیلی قوی باشه، ولی بقیه مواردش نسبت به این ایسوس ها کم داره!
من کلی نگرم :-)

wrath of god
03-06-2014, 20:42
درسته عزیز، ولی من به همه چیز به یک سطح نگاه میکنم! مثلا میگم کیفیت صفحه خیلی عالی باشه، کیفیت بلندگوها عالی باشه، صفحه تاچ باشه چون با ویندوز 8 حال میده، گرافیکش قوی باشه برا بازی، کیفیت و زیبایی دستگاه بالا باشه و... همه این گزینه ها رو میخوام درحد ممکن باهم باشن توو انتخابم، پس اون ام اس آی شاید گرافیکش خیلی قوی باشه، ولی بقیه مواردش نسبت به این ایسوس ها کم داره!
من کلی نگرم :-)

ای بابا شدم ترانسفورمر :n09:مردم از بس از این حال به اون حالت رفتم.......من هی میخوام laptop بگیرم بعد فکر میکنم میگم pc بگیرم........خانواده میگن الآن ایام چیز گنده ای مثه pc نیست(البته جسارت نشه)برو لپ تاپ بخر.....بعدش با خودم فکر میکنم pc بگیرم........موندم چی بگیرم کاش ایسوس یه لپ تاپی میزد قدرتش عین کامپیوتر باشه:n03:یا لپ تاپ msi gs60 بگیرم یا یه pc اصلا دارم شاخ در میارم.................کاش ام اس آی و ایسوس با هم کار میکردن چه میشد:n02:

AF021
04-06-2014, 01:35

دوست عزیز قیمت سری های قبلی Zenbook در طی این سال ها حداقل از رنج 1500 دلار شروع و تا رنج 2200 دلار هم بسته به کانفیگ لپ تاپ میرسند قیمت لپ تاپ JK پایین ترین کانفیگ با صفحه لمسی 1000 تا 1090 دلاره که 4 و خورده ای به فروش میرسه پس با یک حساب سر انگشتی میشه فهمید که تفاوت قیمتشون در صورت وارد شدن میلیونی خواهد بود ... سری قبلی که صفحه نمایش 2k و گرافیک انبورد سری Iris داشت و هنوز در به در دنبالشم برای برادرم هنوز وارد ایران نشده و این که هم بماند ... سومین مورد بعد از قیمت و وارد شدنش به ایران اینه که این لپ تاپ با وجود گرافیک خیلی خوب هنوز همانند سری های قبلی یک لپ تاپ الترابوک با عمر باتری خوب و ضخامت کم حساب بشه نه یک لپ تاپ مولتی مدیا و نه یک لپ تاپ گیمینگ !!! در واقع اصلا نباید روی سیستم خنک کنندگیش و اجرای بازی بیشتر از 40 دقیقه حساب باز کرد , N550 با ضخامت بیشتر و سیستم خنک کنندگی بهتر و از خانواده مولتی مدیا بودنش بعد از یک ساعت عملا میتونی روش نیمرو بپزی ....
یک بار دیگه میگم توی خانواده لپ تاپ ها نمیشه همه مزیت ها را باهم داشت !!
حتی لپ تاپ گیمینگ 12 میلیون تومانی هم پارامتر های زیبایی و ظرافت و عمر باتری خوب را نمیتونه حتی ذره ای فراهم کنه !!!

mhe3xe
04-06-2014, 07:26
من یه سوال داشتم کسانی که N550JK دارند لطفا بگن که دمای لپ تاپ واقعا اینقدر بالا میره که قابل تحمل نیست؟ من این سیستم و شکل ظاهریش برام کفایت میکنه فقط یکی از معایبی که عنوان میشه گرم شدن بیش از حدشه. لپ تاپ های گیمینگی مثل ge60 2oe که یه فن دارند در مقابل این لپ تاپ که دوفن داره پس چجور عمل میکنن؟ عملکرد خوبی دارن یعنی؟ به نظر میاد اگر این لپ تاپ با این دو فن نتونه حرارات رو بکشه پس اونا چیکار میکنن حتما میشن ماشین بخار!
اگر واقعا گرم شدن این n550jk خیلی زیاده و واقعا از نمونه های دیگه لپ تاپ گرمتر میشه تا اصلا من برم یه ge60 2oe بگیرم. من که حسابی گیج شدم.برام مهم نیست که مثلا فلان بازی اجرا کنه یا نکنه یا هرچیز دیگه من فقط از سرعت و زیباییش میخوام استفاده کنم.ممنون میشم اگر کسی واقعا داره این گرم شدنش رو برام توضیح بده بصورت کامل. چون من که کلا دنبال مدل مات هستم. تاحالا هم که تا 3850 با ویندوز اورجینال و البته گرافیک 2 پیدا کردم ولی این گرم شدنش مانع از خریدش شده. لطفا منو از دو دلی بیرون بیارید وگرنه به خاطر داغ شدن بیش از حدش مجبورم همون MSI بگیرم و راحتم یه ssd میندازم روش ولی دیگه زیبایی تو این مدل وجود نداره که من دوست ندارم اینجوری باشه.

wrath of god
04-06-2014, 11:06
دوستان سایت digikala لپ تاپ ایسوس nx500 رو آورده..ولی قیمت نزده که تا چند روز اینده معلوم میشه

Amir-Rainman
04-06-2014, 11:26
سی پی یو NX550 ازسری U هست که سی پی یو ضعیف تری نسبت به N550 jk - jv هست

wrath of god
04-06-2014, 12:10
سی پی یو NX550 ازسری U هست که سی پی یو ضعیف تری نسبت به N550 jk - jv هست

درسته ولی در عوض گرافیک قوی تری داره:n02:

wrath of god
04-06-2014, 12:15
دوستان یکی که لپ تاپ asus n550jv داره watch dogs رو امتحان کنه ببینه چه جوره

MRG66
04-06-2014, 12:27
دوستان صفحه نمایش ASUS N550JK هم لمسی هست و هم NON-GLARE ؟ چنین کانفیگی داره؟

qazmlp
04-06-2014, 12:43
دوستان سایت digikala لپ تاپ ایسوس nx500 رو آورده..ولی قیمت نزده که تا چند روز اینده معلوم میشه

عجب سرعتی :n04:
من همش به اون یکی دو ماه بعد عید فک میکنم که در به در دنبال وارد شدن N550JK بودیم ولی اصلا خبری نمیشد و اون یکی دو ماه برام یکی دو سال گذشت! ولی الان که فعلا قصد خرید نداریم فرت فرت داره لپ تاپ ها میاد!!! عجب سرنوشتی!
اولا دوست عزیز، NX550 نه، درستش NX500 هست :n01:
درمورد CPU دیجی کالا اشتباه نوشته، همونطور که من اون عکس رو اینجا آپلود کردم اون عکس از خود نمایشگاه گرفته شده بود و مشخصات دقیقش رو نوشته بود، core i7 4712 HQ بود، نه سری u کم مصرف! ولی گرافیکش رو درست زده، تاچ بودنش رو هم درست گفته! اولترا اچ دی بودنش رو هم درست گفته و ips بودنش! بقیه مواردش رو هم انگار درست زده، پس فقط cpu رو اشتباه زده!!!

qazmlp
04-06-2014, 12:47
دوستان صفحه نمایش ASUS N550JK هم لمسی هست و هم NON-GLARE ؟ چنین کانفیگی داره؟

منم دیروز این سایت رو بعد چند هفته دوباره دیدم و چک کردم، یادتونه چند هفته پیش چقد گرون تر بود؟ الان قیمتا نسبتا اومده پایین! 12 گیگ رم رو میداد 4950 تومن که الان داره میده 4300 تومن و 16 گیگ رم رو میداد 5200 تومن که الان میده 4600 تومن!!! دلار هم نیومده پایین که، پس یا این خواب دیده یا اوایل خیلی گرون میداد تازه اومده سر عقل که قیمت واقعیش رو اعلام کنه!!!

qazmlp
04-06-2014, 13:06
فقط یه سوال از این دوستان به ظاهر سیستم باز و کار بلد دارم (البته جسارت نشه که گفتم به ظاهر!)

چرا لپ تاپ هایی از این قبیل (مثل همین NX500 و یا N550JK) با وجود داشتن گرافیک های سری گیم GTX و سری جدید مکسول (سری 8) رو شماها برای بازی مناسب نمیدونین؟؟؟ چون این لپ تاپ ها اسم گیمینگ رووشون نیس فقط به همین دلیل؟؟ مثلا لپ تاپ G550JK سری G و جزو سری گیم محسوب میشه ولی تمام مشخصاتش تقریبا شبیه N550JK هس (اعم از cpu و گرافیک و رم و... که توو بازی بیشتر از بقیه موارد به درد میخورن!) پس چرا با این وجود میگین لپ تاپ N550JK جزو لپ تاپ های مالتی مدیاس و برا بازی مناسب نیس ولی G550JK چون سری G و گیمینگ هس پس برا بازی مناسب هس؟ خب این دوتا که تقریبا سیستمشون یکیه! این چه فلسفه ایه؟ بگین تا منم بدونم تا شاید بهتر انتخاب کنم!
من معمولا برا خرید لپ تاپ به سیستم توجه میکنم نه به اسم لپ تاپ، مثلا میگم cpu بهتره core i7 و هسول و با معماری hq باشه مناسب تره، گرافیک GTX و از سری مکسول با حافظه DDR5 باشه مناسب تره، رم حداقل 8 گیگ ماسب تره (بعدش هم خودمون ارتقا میدیم تا 16 اینا) و بقیه موارد!!! حالا این موارد مناسب میخواد توو لپ تاپ گیمینگ باشه یا توو لپ تاپ مالتی مدیا یا زنبوک یا هر مدل و اسم دیگه!!!
پس خواهشا فلسفه این رو بگین تا ما هم کاربلد بشیم :n02:

wrath of god
04-06-2014, 13:19
عجب سرعتی :n04:
من همش به اون یکی دو ماه بعد عید فک میکنم که در به در دنبال وارد شدن N550JK بودیم ولی اصلا خبری نمیشد و اون یکی دو ماه برام یکی دو سال گذشت! ولی الان که فعلا قصد خرید نداریم فرت فرت داره لپ تاپ ها میاد!!! عجب سرنوشتی!
اولا دوست عزیز، NX550 نه، درستش NX500 هست :n01:
درمورد CPU دیجی کالا اشتباه نوشته، همونطور که من اون عکس رو اینجا آپلود کردم اون عکس از خود نمایشگاه گرفته شده بود و مشخصات دقیقش رو نوشته بود، core i7 4712 HQ بود، نه سری u کم مصرف! ولی گرافیکش رو درست زده، تاچ بودنش رو هم درست گفته! اولترا اچ دی بودنش رو هم درست گفته و ips بودنش! بقیه مواردش رو هم انگار درست زده، پس فقط cpu رو اشتباه زده!!!

داداش درسته......
داداش ولی یه جوری برای من جواب به صورت نقل قول گذاشتی که انگار من گفتم nx550 ?!?:n03:که دوستمون amir_rainman گفتن و همچنین هم من حرفی از سی پی یو نزدم
بلکه دوباره دوستمون amir_rainman گفتن.............در ضمن برای منم عجیب بود چه طور ایسوس یه محصولی میزنه که از محصول قبلیش ضعیف تر باشه؟!؟:n04:
ولی خوب بازم به pc نمیرسه ولی فکر کنم watch dgos رو روی high یه 45_50 فریمی بره..............:n10:

wrath of god
04-06-2014, 13:22
فقط یه سوال از این دوستان به ظاهر سیستم باز و کار بلد دارم (البته جسارت نشه که گفتم به ظاهر!)

چرا لپ تاپ هایی از این قبیل (مثل همین NX500 و یا N550JK) با وجود داشتن گرافیک های سری گیم GTX و سری جدید مکسول (سری 8) رو شماها برای بازی مناسب نمیدونین؟؟؟ چون این لپ تاپ ها اسم گیمینگ رووشون نیس فقط به همین دلیل؟؟ مثلا لپ تاپ G550JK سری G و جزو سری گیم محسوب میشه ولی تمام مشخصاتش تقریبا شبیه N550JK هس (اعم از cpu و گرافیک و رم و... که توو بازی بیشتر از بقیه موارد به درد میخورن!) پس چرا با این وجود میگین لپ تاپ N550JK جزو لپ تاپ های مالتی مدیاس و برا بازی مناسب نیس ولی G550JK چون سری G و گیمینگ هس پس برا بازی مناسب هس؟ خب این دوتا که تقریبا سیستمشون یکیه! این چه فلسفه ایه؟ بگین تا منم بدونم تا شاید بهتر انتخاب کنم!
من معمولا برا خرید لپ تاپ به سیستم توجه میکنم نه به اسم لپ تاپ، مثلا میگم cpu بهتره core i7 و هسول و با معماری hq باشه مناسب تره، گرافیک GTX و از سری مکسول با حافظه DDR5 باشه مناسب تره، رم حداقل 8 گیگ ماسب تره (بعدش هم خودمون ارتقا میدیم تا 16 اینا) و بقیه موارد!!! حالا این موارد مناسب میخواد توو لپ تاپ گیمینگ باشه یا توو لپ تاپ مالتی مدیا یا زنبوک یا هر مدل و اسم دیگه!!!

دقیقا......این هیچ چیز از یه لپ تاپ گیمینگ کم نداره.......هیچی تنها فرقش اسمشونه که این گیمینگ نیست و اون اسمش گیمینگه:n08:

qazmlp
04-06-2014, 14:14
داداش درسته......
داداش ولی یه جوری برای من جواب به صورت نقل قول گذاشتی که انگار من گفتم nx550 ?!?:n03:که دوستمون amir_rainman گفتن و همچنین هم من حرفی از سی پی یو نزدم
بلکه دوباره دوستمون amir_rainman گفتن.............در ضمن برای منم عجیب بود چه طور ایسوس یه محصولی میزنه که از محصول قبلیش ضعیف تر باشه؟!؟:n04:
ولی خوب بازم به pc نمیرسه ولی فکر کنم watch dgos رو روی high یه 45_50 فریمی بره..............:n10:

دوست من، واقعا شرمنده ام، من منظوری نداشتم و قصد بی احترامی نداشتم به خدا
درمورد cpu بله، شما چیزی نگفتی و من اشتباهی توو نقل قول شما جواب دادم، خواستم بگم الکی به خاطر cpu دوستداران این لپ تاپ دل زده نشن از این مدل، حتی توو دیجی کالا هم رفتم نظر دادم و گفتم که اشتباه نوشتین، خدا کنه تایید کنن نظرمو :-)
به هرحال بازم ببخشید، قصد هیچ بی احترامی نداشتم! شما دوست و برادر منی (برادر مجازی :n12:)

wrath of god
04-06-2014, 14:33
دوست من، واقعا شرمنده ام، من منظوری نداشتم و قصد بی احترامی نداشتم به خدا
درمورد cpu بله، شما چیزی نگفتی و من اشتباهی توو نقل قول شما جواب دادم، خواستم بگم الکی به خاطر cpu دوستداران این لپ تاپ دل زده نشن از این مدل، حتی توو دیجی کالا هم رفتم نظر دادم و گفتم که اشتباه نوشتین، خدا کنه تایید کنن نظرمو :-)
به هرحال بازم ببخشید، قصد هیچ بی احترامی نداشتم! شما دوست و برادر منی (برادر مجازی :n12:)

نه نه نه داداش....اصلا قصد بنده این نبود که بگم شما اشتباهی نقل قول زدی:n02:دشمنت شرمنده...:n12:

wrath of god
04-06-2014, 15:48
داداش qazmlp نظرت نبود:n03:

Akom@n
04-06-2014, 15:56

دوست عزیز فقط به اسم نیست و صرفا به سخت افزار هم نیست!
در مورد گیمینگ حتی به فرکانس پردازنده و گرافیک و از همه مهم تر کولینگ لپتاپ هم بستگی داره که آیا میتونه همون فرکانس ادعا شده رو پایدار نگه داره یا مثل بعضی لپتاپ ها مثلا فرکانس رو از 900 ببره رو 200!!
حتی g550 و gx550 هم فقط اسم گیمینگ رو دارن (به جز اینکه سیستم کولینگ متفاوتی داشته باشند که من متاسفانه ریویو و تستی هنوز ازشون ندیدم)
باز باید یه ریویو از این مدل دید که میتونه تو فشار هم کولینگ خوبی داشته باشه یا نه وگرنه نتیجه طبیعیش میشه کاهش فرکانس شدید و موندن دست تو پوست گردو :n02:

نم دیروز این سایت رو بعد چند هفته دوباره دیدم و چک کردم، یادتونه چند هفته پیش چقد گرون تر بود؟ الان قیمتا نسبتا اومده پایین! 12 گیگ رم رو میداد 4950 تومن که الان داره میده 4300 تومن و 16 گیگ رم رو میداد 5200 تومن که الان میده 4600 تومن!!! دلار هم نیومده پایین که، پس یا این خواب دیده یا اوایل خیلی گرون میداد تازه اومده سر عقل که قیمت واقعیش رو اعلام کنه!!!
اینکه عادت همیشگی فروشنده های ایرانه :n02:

mhe3xe
04-06-2014, 17:48
من یه سوال داشتم کسانی که N550JK دارند لطفا بگن که دمای لپ تاپ واقعا اینقدر بالا میره که قابل تحمل نیست؟ من این سیستم و شکل ظاهریش برام کفایت میکنه فقط یکی از معایبی که عنوان میشه گرم شدن بیش از حدشه. لپ تاپ های گیمینگی مثل ge60 2oe که یه فن دارند در مقابل این لپ تاپ که دوفن داره پس چجور عمل میکنن؟ عملکرد خوبی دارن یعنی؟ به نظر میاد اگر این لپ تاپ با این دو فن نتونه حرارات رو بکشه پس اونا چیکار میکنن حتما میشن ماشین بخار!
اگر واقعا گرم شدن این n550jk خیلی زیاده و واقعا از نمونه های دیگه لپ تاپ گرمتر میشه تا اصلا من برم یه ge60 2oe بگیرم. من که حسابی گیج شدم.برام مهم نیست که مثلا فلان بازی اجرا کنه یا نکنه یا هرچیز دیگه من فقط از سرعت و زیباییش میخوام استفاده کنم.ممنون میشم اگر کسی واقعا داره این گرم شدنش رو برام توضیح بده بصورت کامل. چون من که کلا دنبال مدل مات هستم. تاحالا هم که تا 3850 با ویندوز اورجینال و البته گرافیک 2 پیدا کردم ولی این گرم شدنش مانع از خریدش شده. لطفا منو از دو دلی بیرون بیارید وگرنه به خاطر داغ شدن بیش از حدش مجبورم همون MSI بگیرم و راحتم یه ssd میندازم روش ولی دیگه زیبایی تو این مدل وجود نداره که من دوست ندارم اینجوری باشه.

نبووووووووووووووووووووووو وووود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

qazmlp
04-06-2014, 18:44
داداش qazmlp نظرت نبود:n03:

چی نظرم نبود داداش؟؟؟

wrath of god
04-06-2014, 18:49
چی نظرم نبود داداش؟؟؟

نه داداش نظرت توی سایت digikala نبود و هنوزم درستش نکردن.منم گفتم ولی نمیدونم چرا نظرمو ثبت نکردن...لابد میترسیدن سایتشون خراب نشه:n08:

qazmlp
04-06-2014, 19:20
نه داداش نظرت توی سایت digikala نبود و هنوزم درستش نکردن.منم گفتم ولی نمیدونم چرا نظرمو ثبت نکردن...لابد میترسیدن سایتشون خراب نشه:n08:

آره، نظر منو فعلا تایید نکردن و درحال بررسی هست!

qazmlp
04-06-2014, 22:51
نظرتون درباره این چیه؟
البته من زیاد با لپ تاپ های گیگابایت آشنایی ندارم و تا حالا نه نکته + نه نکته - ازش نشنیدم! ولی اگه خوب باشه فک کنم این مدلش میترکونه! هم گرافیکش غوله واسه بازی (GTX 880M 8G) هم صفحه نمایشش ips هس و چهار بلندگو و یه ساب ووفر داره! شبیه N550 هست امکاناتش، ولی خب قدرت سیستمیش برا بازی تکه :-)
قیمتشم حتما تک خواهد بود :n13:

qazmlp
04-06-2014, 22:54
X7 هم چیزه خوبیه واسه بازی :n07:

wrath of god
04-06-2014, 23:22
اوووو چقد نتبوک بابا...ولی شکلشون داغونه....بابا ایسوس یه چیز خوب بزن دیگه خاک بر سر:n14:

qazmlp
04-06-2014, 23:30
اوووو چقد نتبوک بابا...ولی شکلشون داغونه....بابا ایسوس یه چیز خوب بزن دیگه خاک بر سر:n14:

x7 که نسبتا خوبه، سبک ترین لپ تاپ گیم جهان شناخته شده تا الان! توو همون نمایشگاه هم رونمایی شده، دوتا گرافیک GTX 860M همزمان فعالیت میکنن! ولی اون یکی لپ تاپ که گرافیکش GTX 880M بود آره، ظاهرش خیلی ضمخت بود!!!

wrath of god
05-06-2014, 00:21
x7 که نسبتا خوبه، سبک ترین لپ تاپ گیم جهان شناخته شده تا الان! توو همون نمایشگاه هم رونمایی شده، دوتا گرافیک GTX 860M همزمان فعالیت میکنن! ولی اون یکی لپ تاپ که گرافیکش GTX 880M بود آره، ظاهرش خیلی ضمخت بود!!!

اره x7 بهتره ولی بازم خیلی بیریختن...ای ایسوس بمیری من راحت شم....انشالله شرکتت بترکه.:n08:یعنی تو انقد خاک بر سر شدی که از گیگابایت بد تر شدی:n04:
ایسوس یه چیز خوبی بزن دیگه لا مصب:n03:نمیدونم چرا فقط روی gtx 850 m کار میکنه نمیشه بره روی gt 870m gddr5 قیمت لپ تاپ فوقش میشه 5 تومن دیگه..:n29:

qazmlp
05-06-2014, 10:30
اره x7 بهتره ولی بازم خیلی بیریختن...ای ایسوس بمیری من راحت شم....انشالله شرکتت بترکه.:n08:یعنی تو انقد خاک بر سر شدی که از گیگابایت بد تر شدی:n04:
ایسوس یه چیز خوبی بزن دیگه لا مصب:n03:نمیدونم چرا فقط روی gtx 850 m کار میکنه نمیشه بره روی gt 870m gddr5 قیمت لپ تاپ فوقش میشه 5 تومن دیگه..:n29:

دوست من، به نظرم تنها انتخاب از ایسوس که هم جدیده هم سری گیم هس همین GX500 هس که خیلی نازک و شیکه (البته ای کاش ایسوس بدنه لپ تاپ رو روکش سیاه با رگه های قرمز نمیکرد، فقط از این لحاظ یکم بی ریخت شده، البته نظر شخصیمه!!!)، گرافیک GTX 860M 2G UPTO 4G DDR5 هس و بقیه مواردش (اعم از cpu، رم، صفحه نمایش 4K و...) دقیقا مثل NX500 هس! حالا یکم انتخاب سخت میشه باز :n24: (مشکل همیشگی)
اگه قدرت بیشتر دوس داری برا بازی GX500 بهتره، چون هم گرافیکش قوی تره (GTX 860M DDR5) هم به قول دوستان سری گیم هس این لپ تاپ!
ولی اگه زیبایی لپ تاپ و لمسی بودن هم برات مهمه و در کنارش یه سیستم نسبتا قوی میخوای، NX500 بهتره!
من خودمم موندم چیکار کنم...

wrath of god
05-06-2014, 11:54
دوست من، به نظرم تنها انتخاب از ایسوس که هم جدیده هم سری گیم هس همین GX500 هس که خیلی نازک و شیکه (البته ای کاش ایسوس بدنه لپ تاپ رو روکش سیاه با رگه های قرمز نمیکرد، فقط از این لحاظ یکم بی ریخت شده، البته نظر شخصیمه!!!)، گرافیک GTX 860M 2G UPTO 4G DDR5 هس و بقیه مواردش (اعم از cpu، رم، صفحه نمایش 4K و...) دقیقا مثل NX500 هس! حالا یکم انتخاب سخت میشه باز :n24: (مشکل همیشگی)اگه قدرت بیشتر دوس داری برا بازی GX500 بهتره، چون هم گرافیکش قوی تره (GTX 860M DDR5) هم به قول دوستان سری گیم هس این لپ تاپ!ولی اگه زیبایی لپ تاپ و لمسی بودن هم برات مهمه و در کنارش یه سیستم نسبتا قوی میخوای، NX500 بهتره!من خودمم موندم چیکار کنم...اره....من الآن میرم gx500 رو میبینم....راستی میدونی قیمتش چنده؟

qazmlp
05-06-2014, 12:37
اره....من الآن میرم gx500 رو میبینم....راستی میدونی قیمتش چنده؟

نه هنوز، چون خود ایسوس هنوز قیمت جهانی رو اعلام نکرده!
ولی فک کنم بالای 2000 دلار باشه (که بیاد ایران راحت 8 تومن قیمت میخوره :n21:)

wrath of god
05-06-2014, 13:56
نه هنوز، چون خود ایسوس هنوز قیمت جهانی رو اعلام نکرده!ولی فک کنم بالای 2000 دلار باشه (که بیاد ایران راحت 8 تومن قیمت میخوره :n21:)ولی 200*3 میشه 6 تومن یه 1/500 گمرک و دلار دقیقا 3 نیست سو خورده ایه پس همون 8 تومن :Dببینیم asus nx500 چنده......به چکی کن ببین تو دیجی نیومد؟

namgo
05-06-2014, 16:17
سلام دوستان نرم افزاری مال سایت ایسوس تو سیستمم نصب هست که هر وقت ویندوز بالا میاد پیغام ریجستر میده و مگه در سایت ثبت نام کنید ایا لازمه اینکار اگر نکنم برای یکسری درایورها مشکلی پیش نمیاد

اگر هم ریجستر کنم چه امکاناتی اضافه میشه در سایتش برام

Akom@n
05-06-2014, 19:00
سلام دوستان نرم افزاری مال سایت ایسوس تو سیستمم نصب هست که هر وقت ویندوز بالا میاد پیغام ریجستر میده و مگه در سایت ثبت نام کنید ایا لازمه اینکار اگر نکنم برای یکسری درایورها مشکلی پیش نمیاد

اگر هم ریجستر کنم چه امکاناتی اضافه میشه در سایتش برام
چه نرم افزاری؟
اگر ویندزتون اصله که حتما ثبت نام کنید، ضرری که نداره :n02:
واسه درایور ها بعیده مشکلی پیش بیاد

------------------------------------

برای دوستان هم نوتبوک چک این لپتاپ رو ریویو کرده، ممکنه به کارتون بیاد

MRG66
05-06-2014, 20:35
دوستان منظور از این چیه؟ آخه بعضی سایت های داخلی و خارجی برا یکسری از مدل n550jk اینو نوشته اند؟ یعنی هم تاچ هست و هم مات؟!!!

15.6" Full HD (1920x1080) LED non-glare with Touch

namgo
05-06-2014, 21:44
چه نرم افزاری؟
اگر ویندزتون اصله که حتما ثبت نام کنید، ضرری که نداره :n02:
واسه درایور ها بعیده مشکلی پیش بیاد

------------------------------------

برای دوستان هم نوتبوک چک این لپتاپ رو ریویو کرده، ممکنه به کارتون بیاد

ویندوز اصله 8هست اما مالی نیست کند هستش یک انتی ویروس مکافی هم روشه که من حذفش کردم سیستمو کند کرده بود

*M!L4D*
05-06-2014, 22:29
از دوستانی N550 دارن ( چه JV چه JK ) کسی میتونه با 3DMark 11 یه بنچمارک بگیره و اینجا بزاره ؟!؟
اگه نرم افزارشو ندارید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود کنید .

alirezaT1000
05-06-2014, 22:53
از دوستانی N550 دارن ( چه JV چه JK ) کسی میتونه با 3DMark 11 یه بنچمارک بگیره و اینجا بزاره ؟!؟
اگه نرم افزارشو ندارید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود کنید .

من jv دارم با این نرم افزار بنچمارک گرفتم اما هر کاری میکنم فقط گرافیک4600intel را میشناسه و 750 را نمیشناسه و بر پایه اینل بنچ میگیره

Sent from my SM-N9005

hacker13
06-06-2014, 00:27
نبووووووووووووووووووووووو وووود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما اگه برات اینکه بتونی بازی رو روی الترا اجرا کنی مثل بقیه دوستان مهم نیست JK بهترین حالت هست و نسبت به قیمتش هم واقعا میارزه شک تو خریدش نکن چون اون داغی هنگام فشار هست که اونم با کول پد خیلی کم میشه و فک نکنم شما اهل بازی زیاد باشی پس بنابراین الکی نگرانی

*M!L4D*
06-06-2014, 00:42
من jv دارم با این نرم افزار بنچمارک گرفتم اما هر کاری میکنم فقط گرافیک4600intel را میشناسه و 750 را نمیشناسه و بر پایه اینل بنچ میگیره

Sent from my SM-N9005

سلام
روی آیکونش راست کلیک کنید و از Run with graphics processor گزینه High-Performance Nvidia Processor رو انتخاب کنید . بعد بنچمارک بگیرید ( اگه میشه رو حالت Performance و Entry )
با گرافیک اینتل چند بهش داده ؟!
مرسی

alirezaT1000
06-06-2014, 08:45

سلام
روی آیکونش راست کلیک کنید و از Run with graphics processor گزینه High-Performance Nvidia Processor رو انتخاب کنید . بعد بنچمارک بگیرید ( اگه میشه رو حالت Performance و Entry )
با گرافیک اینتل چند بهش داده ؟!
مرسی

خودم اینا رو بلدم ..هزار بار امتحان کردم اما بازم با گرافیک اینتل میشناسه......

Sent from my SM-N9005

*M!L4D*
06-06-2014, 10:50
خودم اینا رو بلدم ..هزار بار امتحان کردم اما بازم با گرافیک اینتل میشناسه......

Sent from my SM-N9005
خب میشه بگین با همون گرافیک اینتل چه نمره ای داده ؟! تو بخش Performance کلا و به هر بخش چه نمره داده ؟! ( اگه زحمتی نیست عکسشو اینجا بزارید )
مرسی <3

kamran2000
07-06-2014, 00:21
دوستان من مدل 550jv رو آبان گرفتم. دو سه روزه یه پیکسل سوخته دیدم. فقط هنگامیکه صفحه سفید باشه مشخص میشه
در حالتیکه رنگ صفحه مشکی یا قرمز یا آبی باشه اصلا مشخص نیست
راهی برای بر طرف کردنش هست؟

wrath of god
07-06-2014, 08:51
دوستان من مدل 550jv رو آبان گرفتم. دو سه روزه یه پیکسل سوخته دیدم. فقط هنگامیکه صفحه سفید باشه مشخص میشه
در حالتیکه رنگ صفحه مشکی یا قرمز یا آبی باشه اصلا مشخص نیست
راهی برای بر طرف کردنش هست؟

دوست عزیز میتونین بدین نمایندگی یا بدین تعمیرات.....توی تهران خیلی تعمیراتی زیاد وجود داره ولی کرمانو نمیدونم
البته شایدم باشه یه بررسی بکن

alirezaT1000
07-06-2014, 15:58
آقا اینم عکس از کدی...اونجا که
وصل که میکنی بعدش روی دی وی دی رایتر را میکنی میزاری روش که شبیه دی وی دی رایتر میشه...اما من یه مشکل دارم با این انکه کاملا پین های در دی وی دی رایتر داخل زبونه های کدی رفته(و کاملا سفت شده و با دست کنده نمیشه) اما این بیرونش چفت نمیشه اینگار یکم کوچیکه اما زیاد هم مهم نیست.....

...
درمورد بنچمارک هم بگین که فول بنچ بگیرم؟؟؟(من برا 3 شنبه میزارم بنچمارک)

Sent from my SM-N9005

AF021
07-06-2014, 18:02
وصل که میکنی بعدش روی دی وی دی رایتر را میکنی میزاری روش که شبیه دی وی دی رایتر میشه...اما من یه مشکل دارم با این انکه کاملا پین های در دی وی دی رایتر داخل زبونه های کدی رفته(و کاملا سفت شده و با دست کنده نمیشه) اما این بیرونش چفت نمیشه اینگار یکم کوچیکه اما زیاد هم مهم نیست.....

...

ممنون علیرضا جان مطلب مفیدی بود :n16:

من نیازی به Caddy ندارم چون همیشه در حال نقل و انتقال به هارد اکسترنال هستم و همچنین اصلا نمیتونم از Bluray رام دستگاهم چشم پوشی کنم ولی میخوام در اینده نزدیک هارد اصلی را با یک SDD 256 Samsung EVO جایگزین کنم , ولی موردی که مرددم کرده نحوه ی انتقال کامل ویندوز 8 اورجینال از هارد اصلی دستگاه به SSD هستش :n27: اموزش مفیدی برای این منظور سراغ داری ؟ تا ببینم کاره خودم هست یا نیست :n01: و همچنین اخرین قیمتی که از EVO 256 بدون Caddy داشتی چند بوده ؟

AF021
07-06-2014, 18:22
خوب امروز وقت کردم و یک نگاهی به Review سایت Notebookcheck برای مدل JK انداختم,
نکات جالب توجه :
1-مقایسه باتری N550JV و N550JK تفاوت نسبتا فاحشه :n13: :

2-در مورد گرافیک هم گفته 35 تا 50 درصد فریم بیشتری به نسبت مدل JV میده که میشه حدود 1.3 تا 1.5 برابر قوی تر از گرافیک 750
3-انرژی مورد نیاز برای گرافیک 850 حدود 40 تا 45 وات است که در واقع 10 وات بیشتر از گرافیک 750 انرژی مصرف میکنه
4-دمای قسمت ماهیتابه لپ تاپ تحت فشار :n02: (همون قسمتی که بیشتر گرما تولید میکنه و میشه تخم مرغ روش پخت) نسبت به مدل JV حدود 4 الی 5 درجه بیشتره

ramingsm
07-06-2014, 19:55

...
]

Sent from my SM-N9005

جدا کردن در دی وی دی رام و گذاشتن رو caddy سخته؟یا راحته چون من بقیه کاراشا بلدم غیر از این قسمتش

پ.ن:میخوام همین چند وقت یه ssd بخرم بندازم روش کسی میدونه اگه ببرم گارانتی خودشون برام نصب میکنند که گاررانتی مشکل دار نشه یا نه؟

alirezaT1000
07-06-2014, 20:08
جدا کردن در دی وی دی رام و گذاشتن رو caddy سخته؟یا راحته چون من بقیه کاراشا بلدم غیر از این قسمتش

پ.ن:میخوام همین چند وقت یه ssd بخرم بندازم روش کسی میدونه اگه ببرم گارانتی خودشون برام نصب میکنند که گاررانتی مشکل دار نشه یا نه؟

نه آسونه ....تو سایت hddcaddy .com برو مدل n550jv انتخاب کن 2 تا فیلم هست یکی نصب سر دیوی دی یکی هم نصب خود کدی......
آسونه و قتی دی ویدی را در بیاری گوشه پشتش یه پین هست اونو با پیچ گوشتی چیزی به پایین فشار میدی و در میآد..به همین راحتی.....

Sent from my SM-N9005

alirezaT1000
07-06-2014, 20:11
ممنون علیرضا جان مطلب مفیدی بود :n16:

من نیازی به Caddy ندارم چون همیشه در حال نقل و انتقال به هارد اکسترنال هستم و همچنین اصلا نمیتونم از Bluray رام دستگاهم چشم پوشی کنم ولی میخوام در اینده نزدیک هارد اصلی را با یک SDD 256 Samsung EVO جایگزین کنم , ولی موردی که مرددم کرده نحوه ی انتقال کامل ویندوز 8 اورجینال از هارد اصلی دستگاه به SSD هستش :n27: اموزش مفیدی برای این منظور سراغ داری ؟ تا ببینم کاره خودم هست یا نیست :n01: و همچنین اخرین قیمتی که از EVO 256 بدون Caddy داشتی چند بوده ؟

قیمت 650 تومن برا 250 گیگش بود......
انتقالش آسونه..از درایو c یه ایمیج میگیری بعد به اس اس دی منتقل میکنی بعد ریستتارت میکنی و پرایمری دیسک بوت را روی اس اس دی میزاری (اگه اس اس دی را جای دی وی دی رایتر بزاری) .....
اگه جای هارد اصلی بزاری نمیخواد بوت را تغیر بدی و خودش میشناسه

Sent from my SM-N9005

hacker13
07-06-2014, 21:14
خوب امروز وقت کردم و یک نگاهی به Review سایت Notebookcheck برای مدل JK انداختم,
نکات جالب توجه :
1-مقایسه باتری N550JV و N550JK تفاوت نسبتا فاحشه :n13: :

2-در مورد گرافیک هم گفته 35 تا 50 درصد فریم بیشتری به نسبت مدل JV میده که میشه حدود 1.3 تا 1.5 برابر قوی تر از گرافیک 750
3-انرژی مورد نیاز برای گرافیک 850 حدود 40 تا 45 وات است که در واقع 10 وات بیشتر از گرافیک 750 انرژی مصرف میکنه
4-دمای قسمت ماهیتابه لپ تاپ تحت فشار :n02: (همون قسمتی که بیشتر گرما تولید میکنه و میشه تخم مرغ روش پخت) نسبت به مدل JV حدود 4 الی 5 درجه بیشتره

دوست عزیز مگه وقتی کار سنگین نکنی یا همون idle از گرافیک ضعیفتر استفاده نمکینه پس نباید بینشون فرقی باشه پس نتیجه میگیریم یا این حرف درست نیست یا دلیل دیگری هست که Jk داره از jv کمتر نگه میداره لطفا توضیح بدید چون من میخوام ps4 بگیرم و برام باتری مهم تر هست

AF021
07-06-2014, 21:48
دوست عزیز مگه وقتی کار سنگین نکنی یا همون idle از گرافیک ضعیفتر استفاده نمکینه پس نباید بینشون فرقی باشه پس نتیجه میگیریم یا این حرف درست نیست یا دلیل دیگری هست که Jk داره از jv کمتر نگه میداره لطفا توضیح بدید چون من میخوام ps4 بگیرم و برام باتری مهم تر هست

دقیقا توی این Review هم گفته :

The review sample broke a record in power consumption - in a negative sense. It consumed 17.6 watts even when idling with the GTX 850M disabled (repeated measurement). Users who prefer to run their system in performance mode with enabled GTX can count with 24 watts when the wireless modules are on and maximum brightness is set. The contenders do a better job here: Samsung's 870Z5G consumes 5 to 10 watts although it sports a 47 watt processor. The battery was not being recharged during the measurements. Models with a 15 watt ULV chip are particularly good in this exercise. Dell's Inspiron 15-7537 consumes 50 to 70% less power in idle. The N550JV-CN201H (GT 750M) needs 50% less energy (9-12 watts), but 11% more in simple load (3DMark 2006).

گفته در تست IDLE و زمانی که GTX 850M کاملا غیر فعال بوده مصرف انرژی 17 وات بوده !! به طوری که در حالتی که گرافیک اصلی فعاله و دستگاه روی بالاترین کارایی (Performance) با بالاترین نور و وایرلس کار میکنه روی 24 وات قرار میگیره ... در واقع این میزان انرژی برای حالت IDLE در برادر قدیمی ترش JV , روی 9 تا 12 وات است که 50 درصد انرژی کمتری نسبت به JK در این حالت مصرف میکنه...و اینقدر مصرف بالاتر از حد انتظار بوده که تست و مراحل ازمایش را دوباره انجام دادن و نتایج یکسان بوده !!
خوب حالا میریم سراغ نتایج در حالت های متفاوت IDLE یعنی کمترین حالت IDLE تا بیشترین حالت و ...
نکته در این جدول هرچه قدر عدد کمتر باشه نتایج بهتره و درصد سبز هم , میزان درصد بهتر بودن مصرف انرژی لپ تاپ مورد نظر در تست انجام گرفته نسبت به مدل JK است :

Akom@n
07-06-2014, 22:16
دقیقا توی این Review هم گفته :

گفته در تست IDLE و زمانی که GTX 850M کاملا غیر فعال بوده مصرف انرژی 17 وات بوده !! به طوری که در حالتی که گرافیک اصلی فعاله و دستگاه روی بالاترین کارایی (Performance) با بالاترین نور و وایرلس کار میکنه روی 24 وات قرار میگیره ... در واقع این میزان انرژی برای حالت IDLE در برادر قدیمی ترش JV , روی 9 تا 12 وات است که 50 درصد انرژی کمتری نسبت به JK در این حالت مصرف میکنه...و اینقدر مصرف بالاتر از حد انتظار بوده که تست و مراحل ازمایش را دوباره انجام دادن و نتایج یکسان بوده !!
خوب حالا میریم سراغ نتایج در حالت های متفاوت IDLE یعنی کمترین حالت IDLE تا بیشترین حالت و ...
نکته در این جدول هرچه قدر عدد کمتر باشه نتایج بهتره و درصد سبز هم , میزان درصد بهتر بودن مصرف انرژی لپ تاپ مورد نظر در تست انجام گرفته نسبت به مدل JK است :
جالبه، شاید مشکل خاصی تو این مدل هست یا مشکل نرم افزاری باشه
مورد دیگه هم که بود ضعف مدل ddr3 نسبت به ddr5 در بازی ها بود که راستش بیشتر از اون چیزی بود که فکر می کردم، اول گفتم شاید به خاطر corei5 بودن باشه اما اگه به لینک زیر نگاه کنین که corei7 داره، اون هم نسبت به ddr5 روی ge70 کم اورده
به عنوان مثال تو بازی thief
n550 روی اولترا 18 فریم و روی high حدود 33 فریم داده در حالی که مدل ddr5 به ترتیب 22 و 40 فریم داده
البته دوستانی که این لپتاپ رو دارن میتونن مقایسه کنند که این فریم ریت ها با مدل corei7 خودشون تفاوتی داره یا نه

hacker13
07-06-2014, 23:48
من حس میکنم اگه براتون کولینگ و باتری و خوب طبیعتا سرو صدا مهم هست JV خیلی بهتره گرافیک هم اگه کسی با لبتاپ بازی میکنه باید براش مهم باشه که باید به اون طرف بگم این لبتاپ ماله بازی نیست و بعد از 1 ساعت میشه روش نیمرو درست کرد پس حتما یه فکری به جال گیم بکنید پس نتیجه این میشه که JV بهتر عمل کرده ایسوس تو این مدل اومده چشش رو درست کنه زد کورش کرده :n16:

ramingsm
08-06-2014, 00:21
من حس میکنم اگه براتون کولینگ و باتری و خوب طبیعتا سرو صدا مهم هست JV خیلی بهتره گرافیک هم اگه کسی با لبتاپ بازی میکنه باید براش مهم باشه که باید به اون طرف بگم این لبتاپ ماله بازی نیست و بعد از 1 ساعت میشه روش نیمرو درست کرد پس حتما یه فکری به جال گیم بکنید پس نتیجه این میشه که JV بهتر عمل کرده ایسوس تو این مدل اومده چشش رو درست کنه زد کورش کرده :n16:
البته جسارت نباشه ولی میگن اومد ابروشو درست کنه زد چششو کور کرد :n06::n02:

hacker13
08-06-2014, 11:45
البته جسارت نباشه ولی میگن اومد ابروشو درست کنه زد چششو کور کرد :n06::n02:

میدونم ولی این بیشتر بهش میخوره چون واقعا ایراد داره اونم خیلی ولی jv با اون که مدل قدیمی تر هست فقط میشه گفت نسبت به لبتاپ های گیمینگ گرافیکش ضعیفتر که این طبیعی هست چون مالتی مدیا هستش اون Nx500 هم مطمئنم از Jk مشکلش حاد تر هست چون ضخامتش کمتره مگر اینکه از یه چیز جدید برای کولینگ استفاده کرده باشه و یه باتری قوی

qazmlp
08-06-2014, 12:44
بالاخره دیجی کالا با نوشتن 2 بار نظر براش، کله شقی اش رو کنار گذاشت و cpu لپ تاپ nx500 رو اصلاح کرد! اول نوشته بود core i7 4500u درحالی که اشتباه بود و درستش این هس core i7 4712hq

hacker13
08-06-2014, 13:00
این لبتاپ nx500 چقدر شارژ نگ میداره ؟؟؟ تو مواردی که تو نوت بوک چک داره مثلا idle wifi surfing ...... ???:n16:

wrath of god
08-06-2014, 15:03
داداش hacker 13 پلی4 گرفتن پول دور ریختن من تجربه دارم دیگه بعد از یه مدت انقد پشیمون میشی که چرا خریدی با بقیه ی پولت موبایل بخر......هنوز خبری از این که چقدر شارژ نگه میداره نشده....شما ناراحت نباش باتریش شش سلولی هستش......در ضمن این بجای هارد دیسک ssd 512 گیگ گذاشت یعنی برنامه ها مثه(چی بگم ؟اها جت اجرا میشن( سرعت شروع ویندوز خیلی سریع مبشه......چه شود تازه با gddr5 کارت گرافیک میشه بیسته بیست

qazmlp
08-06-2014, 16:27
داداش hacker 13 پلی4 گرفتن پول دور ریختن من تجربه دارم دیگه بعد از یه مدت انقد پشیمون میشی که چرا خریدی با بقیه ی پولت موبایل بخر......هنوز خبری از این که چقدر شارژ نگه میداره نشده....شما ناراحت نباش باتریش شش سلولی هستش......در ضمن این بجای هارد دیسک ssd 512 گیگ گذاشت یعنی برنامه ها مثه(چی بگم ؟اها جت اجرا میشن( سرعت شروع ویندوز خیلی سریع مبشه......چه شود تازه با gddr5 کارت گرافیک میشه بیسته بیست

اینو داداش راس میگه، من خودم زمان پلی 2 وقتی گرفتم 1 سال نشد که ازش زده شدم، اصلا برام تکراری شد!

hacker13
08-06-2014, 17:50
اخه 2 میلیون بدی گوشی که باهاش چیکار کنی هر کاری که بشه باهاش کرد با لبتاپ و PC هم میشه انجام داد ولی ps4 پول بابتش تا چندین سال باهاش بزی های روز رو انجام بدی و دیگه به لبتاپ و PC فشار نیاری :n16:

atlas-m
08-06-2014, 18:29
من ویندوز عوض کردم. گرافیک نصبه ولی احساس می کنم یکم تصویر ماته!

ramingsm
08-06-2014, 18:37
من ویندوز عوض کردم. گرافیک نصبه ولی احساس می کنم یکم تصویر ماته!
احیانا از 8 نیومدید 8.1؟
گرافیک اینتل را از ایسوس بگیرید و نصب کنید چون اونی که روی cd هست مال 8.1 نیست

wrath of god
08-06-2014, 21:17
اخه 2 میلیون بدی گوشی که باهاش چیکار کنی هر کاری که بشه باهاش کرد با لبتاپ و PC هم میشه انجام داد ولی ps4 پول بابتش تا چندین سال باهاش بزی های روز رو انجام بدی و دیگه به لبتاپ و PC فشار نیاری :n16:

به خدا قسم من حاظرم قسم بخورم که فقط 2 تا 3 هفته باهاش کار کنی.....چند هفته نه ولی یه سال نشده ازش دوری میکنی
ببین......من تو کار شما دخالت نمیکنم از من میشنوی نگیری بهتره هیچی موس و کیبرد نمیشه... Playsation 4 برای بچه هاست نه شما و من و داداش qazmlp که بزرگیم دیگه از سنمون گذشته میخواییم کنکور بدیم....بعد بریم پلی 4 بگیریم ایا؟

hacker13
09-06-2014, 00:47
من 10 میلیون اقایون پول دارم میخوام باهاش یه pC بگیریم و یه لبتاپ اگه هم موند که میرم یه Z2 میگیرم حالا مونددم که PC رو چه قیمتی ور دارم حالا که نمیخوام ps4 بخرم ؟؟ اخه میخوام بازی هارو تا چند سال اینده جواب بده حداقل تا 3-4 سال و لبتاپ هم فکر کنم JV بهتره چون NX خیلی گرون در میاد حداقل 5500 میاد تو ایران حالا اگه میشه راهنمایی کنید راستی Z2 چنده ؟؟ اخه هنوز فکر کنم نیومده 2 میبلیون بیشتر میشه ؟؟؟

بودجه مناسب ولی من نمیتونم براش تصمیم بگریم که بازی رو ساپروت کنه pC و لبتاپ و گوشی خوب هم داشته باشم و میمونم دیگه قاطی میکنم لطفا کمک کنند دوستان

AF021
09-06-2014, 05:57
من 10 میلیون اقایون پول دارم میخوام باهاش یه pC بگیریم و یه لبتاپ اگه هم موند که میرم یه Z2 میگیرم حالا مونددم که PC رو چه قیمتی ور دارم حالا که نمیخوام ps4 بخرم ؟؟ اخه میخوام بازی هارو تا چند سال اینده جواب بده حداقل تا 3-4 سال و لبتاپ هم فکر کنم JV بهتره چون NX خیلی گرون در میاد حداقل 5500 میاد تو ایران حالا اگه میشه راهنمایی کنید راستی Z2 چنده ؟؟ اخه هنوز فکر کنم نیومده 2 میبلیون بیشتر میشه ؟؟؟

بودجه مناسب ولی من نمیتونم براش تصمیم بگریم که بازی رو ساپروت کنه pC و لبتاپ و گوشی خوب هم داشته باشم و میمونم دیگه قاطی میکنم لطفا کمک کنند دوستان

برو یه پراید بخر با 10 میلیون :n08: چه کاریه اخه :n02:

hacker13
09-06-2014, 08:37
پراید بدرد نمیخوره و الان اصلا بدرد من نمیخوره اون بمونه خودشون یه 405 میخرن :n08:

حالا شمابگید من چیکار کنم

mhe3xe
09-06-2014, 09:14
دوستان ميتونن بگن تفاوت n56jr و n550jk در چيه؟ n56 كه از لحاظ سخت افزاري قدرتمندتر نشون ميده. فقط صفحش ips و تاچ نيست. كه اشكالي نداره. n56 حدود 500 هزار تومن ارزونتره. ميشه بگين چه تفاوت ديگه اي دارن؟ آيا n56 مشكل خاصي توي خودش داره كه اينجوره؟ من كه اگر اين مدل يعني n56 مشكلي نداشته باشه؛ يا اينو انتخاب ميكنم يا ge60 2oe. بين اين 3مدل يعني n550 - ge60 2oe - n56 jr مونده بودم كه با توجه به نقدهاي موجود نسبت به n550 كلا از اين مدل منصرف شدم. دوستان لطفا نقدهاتونو نسبت به دو مدل باقيمانده بيان كنيد. با تشكر از همگي

hacker13
09-06-2014, 11:21
صفحه نمایش خیلی مهمه به این راحتی ازش نگذر تو اگه بخوای بازی کنی یا فیلم ببینی وب گردی کنی هر کاری کنی داری به صفحه نگاه میکنی پس چیز مهمی صفحه نمایش jr از لحاظ رنگ بندی و کیفیت کم تر از JV , JK هست و از لحاظ زاویه دید هم خیلی کمتر هستش و واقعا به چشم میاد پس فکر 500 تومنی که خودت میگی نباش یه چیزی که میخری درست و حسابی بخر بعد تازه شما میتونی JV رو بخری اگه برات گرافیکش مهم نیست و باتری مهم تره :n16:

mhe3xe
09-06-2014, 11:27
صفحه نمایش خیلی مهمه به این راحتی ازش نگذر تو اگه بخوای بازی کنی یا فیلم ببینی وب گردی کنی هر کاری کنی داری به صفحه نگاه میکنی پس چیز مهمی صفحه نمایش jr از لحاظ رنگ بندی و کیفیت کم تر از JV , JK هست و از لحاظ زاویه دید هم خیلی کمتر هستش و واقعا به چشم میاد پس فکر 500 تومنی که خودت میگی نباش یه چیزی که میخری درست و حسابی بخر بعد تازه شما میتونی JV رو بخری اگه برات گرافیکش مهم نیست و باتری مهم تره :n16:
Jv مات بدون لمس گیر میاد؟ با گارانتی اصلی چنه الان؟

wrath of god
09-06-2014, 13:38
پایین 3/5 یا خودش یا پایینش که کمتره احتمالا

hacker13
09-06-2014, 13:53
الان اگه قیمت رو در نظر نگیریم nx500 که هنوز نیومده بیاد هم خیلی بالاست قیمتش و بعدش jv اگه هم قیمت رو در نظر بگیریم jv در کل jv الان دیگه همه جا هست و دیگه افتش رو هم کرده

atlas-m
09-06-2014, 14:56
احیانا از 8 نیومدید 8.1؟
گرافیک اینتل را از ایسوس بگیرید و نصب کنید چون اونی که روی cd هست مال 8.1 نیست

از سایتش گرفتم نصب کردم و مات مونده!!!

ramingsm
09-06-2014, 15:19
از سایتش گرفتم نصب کردم و مات مونده!!!
نمیدونم والا مال من اینجور بود نصب کردم درست شد.
یه با دیگه چک کنید اشتباها از سایت نسخه وین 8 را دان نکرده باشید
در غیر این صورت چیزی به ذهنم نمیرسه