PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ لپ تاپ ASUS N550

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12

alirezaT1000
07-04-2014, 05:25
مدل لپ تاپتون چیه؟؟ کدوم گارانتی رو خرید کردین؟؟

مدلش n550jv
گارانتى ندارد
اين مشكل چيه؟؟؟؟؟؟نرم افزاريه؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

mhd1990
07-04-2014, 11:53
پس از روزها تلاش تونستم بوت لب تاب رو درست کنم
دوستانی که این مشکل رو دارند که 80 درصد دوستان موقع نصب ویندوز به این مشکل برمیخورن
1- f2 بزنیم وارد ستاپ بشید
2- به سربرگ securety برید و گزینه boot scure رو فعال کنید
3- حالا به سربرگ boot برید و گزینه *پایینی* fast boot بوت رو که خاطرم نیست فعال کنید
4- boot option #1 رو روی MATISHIDA قرار بدید
5- تنظیمات رو سیو کنید و دیگه به راحتی دیسک ویندوز بوت میشه

Hadi136813
07-04-2014, 15:12
سلام. خسته نباشید. این لپتاپ هارد ssd ساپورت نمیکنه؟ اینکه باتریش درنمیاد بده؟

Iman Summaray
07-04-2014, 21:21
سلام
وقتي مثلا فلش وصل ميكنيم dvd رايتر يهو كار ميكنه بيخودي ..يعني صدا ميده مثل وقتي dvd ميزاريم توش اون اولش

يا مثلا وقتي موزيك با media player پخش كنيم يهو دي وي دي رايتر شروع به كار ميكنه...

يعني اون هدش اينگار يه لحظه كار ميكنه....

موندم اين از ويندوز يا نه؟؟؟؟

ويندوزم 8.1 هست..

دوستان راهنمايي ميكنين ممنون

آخه قبلا نوت بوك داشتم اين جوري نبود

ممنون

همه n550 ها این مدلی هستن واس منم هست.
کلا عجیبه!!!
اگه بشه کاریش کرد خیلی خوب میشه

Abolfazl-Star
07-04-2014, 23:46
سلام
وقتي مثلا فلش وصل ميكنيم dvd رايتر يهو كار ميكنه بيخودي ..يعني صدا ميده مثل وقتي dvd ميزاريم توش اون اولش

يا مثلا وقتي موزيك با media player پخش كنيم يهو دي وي دي رايتر شروع به كار ميكنه...

يعني اون هدش اينگار يه لحظه كار ميكنه....

موندم اين از ويندوز يا نه؟؟؟؟

ويندوزم 8.1 هست..

دوستان راهنمايي ميكنين ممنون

آخه قبلا نوت بوك داشتم اين جوري نبود

ممنون

لپ تاپ داداشم dell inspiron 5521 هس

همین چیزا رو داره یعتی وقتی موزیک پلیر رو باز میکنم درایو یه لحظه کار میکنه بعد قطع میشه:n13:

shahab95
08-04-2014, 02:49
دوستان درایور دو تا کارت گرافیک رو نصب کردم ولی توی Screen Resolution روی mobile pc display مونده و هر کاری می کنم روی هیچ کدوم از کارت گرافیک ها تنظیم نمیشه لطفا راهنمایی کنید ویندوز هم 8.1 هست

atlas-m
08-04-2014, 07:13
کسی ویندوز 8 اورجینال رو با DVD به ویندوز 8.1 آپدیت کرده؟
چطوریه؟
مشکلی پیش نمیاد؟ (اورجینال میمونه؟)

atlas-m
08-04-2014, 07:13
چطوریه؟

m0riteza
08-04-2014, 14:06
مدلش n550jv
گارانتى ندارد
اين مشكل چيه؟؟؟؟؟؟نرم افزاريه؟؟

والا نمیدونم باید از تعمیرکارا یا نمایندگی هایی که لپ تاپا رو گارانتی میکنن سوال کنید . مثل آواژنگ و ویستا و ... اونا بهتر میدونن.

سلام. خسته نباشید. این لپتاپ هارد ssd ساپورت نمیکنه؟ اینکه باتریش درنمیاد بده؟

SSD رو نمیدونم ولی این که باتریش داخلیه هیچ مشکلی نداره چون که نوع باتریش لیتیوم پلیمره که عمر و شارژدهی خیلی خیلی بیشتری نسبت به لیتیوم یون داره

همه n550 ها این مدلی هستن واس منم هست.
کلا عجیبه!!!
اگه بشه کاریش کرد خیلی خوب میشه

نه خیر، همشون اینجوری نیستن. منم N550 دارم ولی هیچ مشکلی نداره.

دوستان درایور دو تا کارت گرافیک رو نصب کردم ولی توی Screen Resolution روی mobile pc display مونده و هر کاری می کنم روی هیچ کدوم از کارت گرافیک ها تنظیم نمیشه لطفا راهنمایی کنید ویندوز هم 8.1 هست

تو اون قسمت نوع صفحه نمایش رو نوشته. ربطی به کارت گرافیک نداره که. تو همون قسمت اگر که Advenced setting رو بزنید کارت گرافیک رو نشون میده.
از اونجایی که محیط ویندوز رو گرافیک داخلی اینتل پردازش میکنه تو اون قسمت Intel HD 4600 رو نمایش میده

------------------------------------------

دوستان من یه تست ترکیبی از کارکرد باتری گرفتم نتایج این شد:

باتری طی سه ساعت و ده دقیقه ( 3:10 ) از 95 درصد به 10 درصد رسید طی این فرایند هم سه مرتبه لپ تاپو مجبور شدم خاموش و دوباره روشن کنم! که این خودش باعث افزایش مصرف انرژی میشه
نوع مصرف رو هم روی Battry saving گذاشته بودم و نور صفحه هم حدود 50 درصد بود کار هایی هم که کردم اینا بود:

وبگردی با کابل لن و با تاچ صفحه نمایش به مدت 1 ساعت که البته اشکالاتی تو کانفینگ مودمم وجود داره که هنوز نتونستم حلش کنم! ( به این پی بردم که استفاده از تاچ مصرفو کمی بالا میبره)
اجرای فول اچ دی بازی درایور سانفرانسیسکو به مدت 30 دقیقه
ور رفتن با سیستم عامل و شخصی سازیش حدود 1 ساعت

بقیش هم که دیگه کار و شخصی سازی نرم افزارای خود ایسوس و این حرفا بود...

بازم در کل فکر میکنم ویندوز 8.1 کمی مصرفو بالا برده!

qazmlp
08-04-2014, 15:36
بازم در کل فکر میکنم ویندوز 8.1 کمی مصرفو بالا برده!

دوست عزیز
امشب یا فردا که آپدیت جدید ویندوز 8.1 اومد رو نصب کن ببین مصرف باطری بهتر میشه یا نه؟ چون همون طور که توو سایت سخت افزار برای آقای پناهی هم نوشته بودی، ماکروسافت گفته توو این آپدیت مشکل بهینه سازی باطری رو حل خواهد کرد برای دستگاه های لمسی قابل حمل
خواهشا بعد امتحان بازم فیدبک بده، مرسی...

shahab95
08-04-2014, 16:29
تو اون قسمت نوع صفحه نمایش رو نوشته. ربطی به کارت گرافیک نداره که. تو همون قسمت اگر که Advenced setting رو بزنید کارت گرافیک رو نشون میده.
از اونجایی که محیط ویندوز رو گرافیک داخلی اینتل پردازش میکنه تو اون قسمت Intel HD 4600 رو نمایش میده

پس چجوری میشه از گرافیک GEFORCE استفاده کرد؟

m0riteza
08-04-2014, 20:49
دوست عزیز
امشب یا فردا که آپدیت جدید ویندوز 8.1 اومد رو نصب کن ببین مصرف باطری بهتر میشه یا نه؟ چون همون طور که توو سایت سخت افزار برای آقای پناهی هم نوشته بودی، ماکروسافت گفته توو این آپدیت مشکل بهینه سازی باطری رو حل خواهد کرد برای دستگاه های لمسی قابل حمل
خواهشا بعد امتحان بازم فیدبک بده، مرسی...

بله به احتمال قوی نصبش کنم. شما مطمینی مه ماکروسافت این رو گفته؟؟ شما از کجا فهمیدین؟ چون همونطور که به آقای پناهی گفتم من اینو شنیدم و مطمین نیستم که صحت داشته باشه.

بعد از نصب آپدیت هم حتما نتایج رو اینجا اعلام میکنم.

شما هنوز دستگاهو خریداری نکردین؟؟

پس چجوری میشه از گرافیک GEFORCE استفاده کرد؟

شما روی هر بازی یا نرم افزاری که کلیک میکنید خود دستگاه به صورت اتوماتیک هرجا که نیاز به پردازش گرافیکی زیادی داشته باشه از گرافیک GT 750m استفاده میکنه و هرجا که نیاز نداشته باشه از Intel HD 4600 استفاده میکنه

اگر که میخواهید فقط کار گرافیکی رو GT 750m بر عهده بگیره روی آیکون بازی یا هر نرم افزار دیگه ای کلیک راست بکنید و موس رو روی گزینه دوم Run with graphic ( یه همچین چیزی نوشته ) نگه دارید و تو آپشن هایی که سمت راست باز میشه انویدیا رو انتخاب کنید (High performance)

qazmlp
09-04-2014, 14:22
بله به احتمال قوی نصبش کنم. شما مطمینی مه ماکروسافت این رو گفته؟؟ شما از کجا فهمیدین؟ چون همونطور که به آقای پناهی گفتم من اینو شنیدم و مطمین نیستم که صحت داشته باشه.

بعد از نصب آپدیت هم حتما نتایج رو اینجا اعلام میکنم.

شما هنوز دستگاهو خریداری نکردین؟؟

منم والا از سایتای مختلف این خبر رو خونده بودم یادمم نیس کدوم سایت و سایتایی بود!!! بالاخره دیگه، ما قدرت شناساییمون بالاس، مکاتبه اتون رو با آقای پناهی رو رصد کردم، حتی به یکی از پست هاتون هم جواب دادم! باشه، پس بی زحمت وقتی آپدیت رو نصب کردین که اومده یه فیدبک بدین که آیا مشکل شارژ حل میشه یا نه؟
منم ایشالله تا اردیبهشت میخرم!
راستی بی زحمت تا بخرم یه فیدبک درمورد اجرای بازی ها هم بدین، چون راستشو بخوایین هنوزم اون دو دلی مونده و هی وسوسه میشم که نکنه این گرافیک نتونه پاسخ گوی بازی ها نباشه و من صبر کنم تا اون یکی مدل بیاد! مررررررسی :-)

akbari_66
10-04-2014, 11:37
چطوریه؟

سلام
من 2 ماهه آپدیت کردم و بصورت روزانه هم اگه پچ یا آپدیتی برای ویندوز - آفیس و SQL و ویژوال استودیو باشه بدون اشکال انجام میشه

akbari_66
10-04-2014, 11:42
منم والا از سایتای مختلف این خبر رو خونده بودم یادمم نیس کدوم سایت و سایتایی بود!!! بالاخره دیگه، ما قدرت شناساییمون بالاس، مکاتبه اتون رو با آقای پناهی رو رصد کردم، حتی به یکی از پست هاتون هم جواب دادم! باشه، پس بی زحمت وقتی آپدیت رو نصب کردین که اومده یه فیدبک بدین که آیا مشکل شارژ حل میشه یا نه؟
راستی بی زحمت تا بخرم یه فیدبک درمورد اجرای بازی ها هم بدین، چون راستشو بخوایین هنوزم اون دو دلی مونده و هی وسوسه میشم که نکنه این گرافیک نتونه پاسخ گوی بازی ها نباشه و من صبر کنم تا اون یکی مدل بیاد! مررررررسی :-)

سلام
در خصوص بهینه شدن مصرف آخرین آپدیت ها رو نصب کردم و هیچ آپدیتی باقی نمونده ولی تا این ساعت تغییر محسوسی رو من ندیدم اگر کار خاصی باید انجام بشه به سایر دوستان هم اطلاع رسانی فرمائید .

m0riteza
10-04-2014, 20:23

کارت درسته آقا شهاب، منم همونجا پاسختونو دادم. صد در صد هم از N550JV راضی ام.

آپدیت هم که تا این لحظه چیزی پیدا نکردم ، انگار هنوز خبری نشده و نیومده. اگر اومده لینک بدین دانلود کنم.

در مورد گرافیک هم باید بگم که هیچ مشکلی تو اجرای بازیها نداره. دیگه بازی گرافیکی سنگینتر از Crysis 3 که نداریم. بنچ مارکارو نگاه کنید متوجه میشید بدون مشکل اجرا شده.

انگار آقای اکبری که آپدیتارو ریخته تغییری حس نکرده. البته بگم که شما گفتین مشکل باتری، باتری هیچ مشکلی نداره فقط من حس کردم که باید بهتر از اینا عمل کنه.

تست ترکیبی که گرفتم حدود 3 ساعت و 20 دقیقه اگه اشتباه نکنم جواب داده . که فیدبکش رو هم همین جا گذاشتم

Abolfazl-Star
10-04-2014, 21:03
امروز رفتم قیمت گرفتم گفت 4450:n04:

اون کانفیگی که ssd داشت رو هم گفت گارانتی شاملش نمیشه :n13:

Aref 69
11-04-2014, 01:47
سلام بچ ها
شنبه می خوالپ تاپم می خوام بفرستم گرانتی
اون مشکلم برطرف نشد

یه باردیگه فرستادم اونجایی کلپتاپو گرفتنم ازش وینوز8 ریخت ولی باز هم بعد از خروج ا بازی ها ارور صفحه ابی میده81
امروز خودم باز ویندوزوضکردم و8.1 ریختم بازم فرقی کرد
من درایورها رو از سایت ایسوس گرفتم نصب کردم

NVIDIA 9.18.13.3523
INTEL 10.18.10.3308

سی دی خودایسوس روهم بعدش گذاشتو چنتا درایور و نرم افزار نصب کرد و نچتا هم نصب نکرد و همش ریستار میکرد و مینوشت این نرمافزار فقط برای کامپیوترهایایسوسه
اما بایوس رو نص نکردم.. بلد نیستم!!!!..... کلا کسی هست مراحل کلی نصب ویندوز رو بگه
درضمن الان که دارمتایپ میکنم از هر 10تا کلمه ای که میزنم6 تاش نوشته میشه !!.... مثلا 3 بار باید دکمه اسپیس رو بزنم تا اسپیس زده بشه.... یعنی پدرم در اومد این کامنتو گذاشتم

qazmlp
11-04-2014, 14:19
کارت درسته آقا شهاب، منم همونجا پاسختونو دادم. صد در صد هم از N550JV راضی ام.

آپدیت هم که تا این لحظه چیزی پیدا نکردم ، انگار هنوز خبری نشده و نیومده. اگر اومده لینک بدین دانلود کنم.

در مورد گرافیک هم باید بگم که هیچ مشکلی تو اجرای بازیها نداره. دیگه بازی گرافیکی سنگینتر از Crysis 3 که نداریم. بنچ مارکارو نگاه کنید متوجه میشید بدون مشکل اجرا شده.

انگار آقای اکبری که آپدیتارو ریخته تغییری حس نکرده. البته بگم که شما گفتین مشکل باتری، باتری هیچ مشکلی نداره فقط من حس کردم که باید بهتر از اینا عمل کنه.

تست ترکیبی که گرفتم حدود 3 ساعت و 20 دقیقه اگه اشتباه نکنم جواب داده . که فیدبکش رو هم همین جا گذاشتم

مرسی داداش، کار شمام درسته، البته 120% راضی هستی :-)
آپدیت هم اومده ولی برا همه توو یه روز نیومده، طی چند روز برا همه میاد، شما هر روز چک کن که اومد آپدیتش کن :-)
درمورد گرافیک و بازی ها هم ممنون که فید دادی، بازم باعث شدین که من دو دلیم بره و بیشتر روی این مدل تمرکز کنم!!!
درمورد باطری هم والا چون من خودم هنوز نگرفتم و کار نکردم نمیتونم بی مورد نظر بدم که خوبه یا بده، اگرم چیزی گفتم با توجه به نظرات کاربران بوده که من خونده بودم، که اونم معلوم نیس چقدرش صحت داره چقدرش نه! مثلا نظر یکی از کاربران که توو سایت دیجی کالا زیر این مدل لپ تاپ گذاشته شده رو عینا نقل میکنم:
منwin 8.1 pro روش نصب کردم سرعت لب تاب به شدت پایین اومد و بلوتوث هم کلا از کار اوفتاد با این حال که درایور های مخصوص این لب تاب رو هم از خود سایتش برای win 8.1 pro گرفتم ولی اصلا کار نکرد و بدجوری دلمو زد
ولی با ویندوز 8 کلا لب تاب عالی هست کیفیت تاچش حرف نداره سرعت بالا اومدن ویندوز 12 ثانیه هست ولی اگه restart کنی 30ثانیه طول میکشه بالا بیاد ولی بلوتوثش خیلی اذیت میکنه که نسبت به n56 vv که بدون نصب درایور بلوتوثش رو win8.1 به راحتیشناخته میشه خیلی ضد حاله
یکی از دوستان دیگه هم این نظر رو ثبت کرده:
دوستان عزیز مشکل باطری از دستگاه نیست از ویندوز 8.1 هست که یه نوع مشکل رندر صفحه نمایش هست که مورد تایید مایکروسایت هم هست و گفته تو آپدیت بعدی اونو برای دستگاهای پورتابل درست میکنه ولی در واقع با 5.5 ساعت شارژدهی (تست شده هم در ویندوز 7 و هم 8) بهترین بازدهی را در بین لپتاپ های ساخته شده تا به این تاریخ داره. شک نکنید بهترین باطری با تکنولوژی جدید در اختیار شماست.

5

برا همین من از شما پرسیدم که چک کنین و فید بدین، این دو مثال از چندین مورد مثالی هس که من توو سایتای مختلف ایرانی از کارکرد باطری این مدل لپ تاپ دیدم!
شایدم واقعا این مدل با ویندوز 8.1 سازگاری کامل نداره که این خیلی بد میشه، چون ویندوز 8 واقعا بده، ولی 8.1 خیلی خوووبه...
بازم ممنون از زحماتتون

atlas-m
12-04-2014, 07:32
آپدیت هم اومده ولی برا همه توو یه روز نیومده، طی چند روز برا همه میاد، شما هر روز چک کن که اومد آپدیتش کن :-)
درمورد گرافیک و بازی ها هم ممنون که فید دادی، بازم باعث شدین که من دو دلیم بره و بیشتر روی این مدل تمرکز کنم!!!
درمورد باطری هم والا چون من خودم هنوز نگرفتم و کار نکردم نمیتونم بی مورد نظر بدم که خوبه یا بده، اگرم چیزی گفتم با توجه به نظرات کاربران بوده که من خونده بودم، که اونم معلوم نیس چقدرش صحت داره چقدرش نه! مثلا نظر یکی از کاربران که توو سایت دیجی کالا زیر این مدل لپ تاپ گذاشته شده رو عینا نقل میکنم:
منwin 8.1 pro روش نصب کردم سرعت لب تاب به شدت پایین اومد و بلوتوث هم کلا از کار اوفتاد با این حال که درایور های مخصوص این لب تاب رو هم از خود سایتش برای win 8.1 pro گرفتم ولی اصلا کار نکرد و بدجوری دلمو زد
ولی با ویندوز 8 کلا لب تاب عالی هست کیفیت تاچش حرف نداره سرعت بالا اومدن ویندوز 12 ثانیه هست ولی اگه restart کنی 30ثانیه طول میکشه بالا بیاد ولی بلوتوثش خیلی اذیت میکنه که نسبت به n56 vv که بدون نصب درایور بلوتوثش رو win8.1 به راحتیشناخته میشه خیلی ضد حاله
دوستان عزیز مشکل باطری از دستگاه نیست از ویندوز 8.1 هست که یه نوع مشکل رندر صفحه نمایش هست که مورد تایید مایکروسایت هم هست و گفته تو آپدیت بعدی اونو برای دستگاهای پورتابل درست میکنه ولی در واقع با 5.5 ساعت شارژدهی (تست شده هم در ویندوز 7 و هم 8) بهترین بازدهی را در بین لپتاپ های ساخته شده تا به این تاریخ داره. شک نکنید بهترین باطری با تکنولوژی جدید در اختیار شماست.

5

برا همین من از شما پرسیدم که چک کنین و فید بدین، این دو مثال از چندین مورد مثالی هس که من توو سایتای مختلف ایرانی از کارکرد باطری این مدل لپ تاپ دیدم!
شایدم واقعا این مدل با ویندوز 8.1 سازگاری کامل نداره که این خیلی بد میشه، چون ویندوز 8 واقعا بده، ولی 8.1 خیلی خوووبه...
بازم ممنون از زحماتتون

یه مسئله من عنوان یمکنم که امیدوارم مفید باشه.

ویندوز 8 معمولی اورجینال (pro یا enterprise نه) با توجه به اینکه ویژگی های حرفه کمی داره بسیار سبکتر و با ثبات تر است. به همین دلیل هیچ نقصی تقریبا در اون دیده نمیشه و کلا سریع تر بالا میاد و مصرف انرژی کمتری داره. دوستانی که از ویندوزهای غیر اورجینال استفاده میکنند احتمالا در ئویندوز بی ثباتی مشاهده کنند که البته برای کاربران ایرانی خیلی مهم نیست و قابل چشم پوشی هست!
در حال حاظر همه درایورهای ویندوز 8.1تو سایت ASUS هنوز نیومده و شما باید برای بقیه Deviceها که درایورشون توی سایت ASUS نسیت از درایورهای 8 استفاده کنید.

atlas-m
12-04-2014, 07:33

5

بازم ممنون از زحماتتون

یه چندتا مسئله من عنوان میکنم که امیدوارم مفید باشه.

ویندوز 8 معمولی اورجینال (pro یا enterprise نه) با توجه به اینکه ویژگی های حرفه کمی داره بسیار سبکتر و با ثبات تر است. به همین دلیل هیچ نقصی تقریبا در اون دیده نمیشه و کلا سریع تر بالا میاد و مصرف انرژی کمتری داره. دوستانی که از ویندوزهای غیر اورجینال استفاده میکنند احتمالا در ویندوز بی ثباتی مشاهده کنند که البته برای کاربران ایرانی خیلی مهم نیست و قابل چشم پوشی هست!
در حال حاظر همه درایورهای ویندوز 8.1تو سایت ASUS هنوز نیومده و شما باید برای بقیه Deviceها که درایورشون توی سایت ASUS نسیت از درایورهای 8 استفاده کنید.

maj_razz
12-04-2014, 08:53
امروز رفتم قیمت گرفتم گفت 4450:n04:

اون کانفیگی که ssd داشت رو هم گفت گارانتی شاملش نمیشه :n13:

ببخشین، این که گفتین یعنی چی؟:n13: مطمئنین N550jv بود؟ تهران یا قم؟ تا حالا با کانفیگ ssd نشنیده بودم!:n04: مشخصات کانفیگ و نام و آدرس فروشنده را لطف می فرمائید؟

m0riteza
13-04-2014, 13:24

5

بازم ممنون از زحماتتون

بله حواسم نبود همون 120 درصد :n02:

من ویندوزم اورجینال نیست و باید به صورت آفلاین آپدیت کنم!
فکر کنم شما تا از دو دلی در بیای ریشه N550JV رو تو بازار کرم بخوره :n02:. الان که قیمتش 4 تومن 4 و خورده ای شده مثل اینکه. اگر قصد خرید دارین باید دست بجنبونید.

بله اون نظر هارو هم من خوندم . برای من هیچ مشکلی از نظر سرعت با ویندوز 8.1 نداره. البته من اینترپرایس نصب کردم نه پرو. تست هم که گرفتم بین 16 تا 23 ثانیه ویندوز کاملا لود شده و بالا میاد.

فقط بلوتوثش قابل شناسایی نبود که درایورشو خود ایسوز مخصوص 8.1 تو سایتش قرار داده. دانلود کردم و نصب کردم ردیف شد. حالا از نظر اون آقا اینکه ویندوز 8.1 بلوتوثشو نمیشناسه ضد حاله !!! برا من نیست.

البته این ویندوز 8.1 هست که با بعضی لپ تاپا به صورت 100 درصد مچ نیست نه لپ تاپ ها! N550JV هیچ مشکلی نداره و همه این آتیشا از گور ماکروسافت بلند میشه :n02:

sara818
13-04-2014, 14:55
سلام
من تازه لپ تاپ n550jv رو خریدم.دو تا مشکل داشتم.اول اینکه ریستارت کردم.بعد ریستارت تاچ صفحه دیگه کار نمیکنه :n04:
و اینکه شارژر رو به لپ تاپ وصل میکنم.می نویسه پلاگین ولی شارژ نمیکنه.انگار که فقط لپ تاپ داره با برق کار میکنه.اون پایین تو تولبار می نویسه not charging ! مشکل چیه؟ :n03:

sara818
13-04-2014, 14:56
سلام
من تازه لپ تاپ n550jv رو خریدم.دو تا مشکل داشتم.اول اینکه ریستارت کردم.بعد ریستارت تاچ صفحه دیگه کار نمیکنه :n04:
و اینکه شارژر رو به لپ تاپ وصل میکنم.می نویسه پلاگین ولی شارژ نمیکنه.انگار که فقط لپ تاپ داره با برق کار میکنه.اون پایین تو تولبار می نویسه not charging ! مشکل چیه؟ :n03:

hacker13
13-04-2014, 17:13
سلام به همه بچه های گل پی سی ورلد

سوال: کانفیگه 4 گیگ - بدون صفحه لمسی - با کابل لن مرورگری اینترنت و روشنایی صفحه روی 70 درصد چند ساعت نگه میداره اگه دقیقا این چیزی که گفتم رو برام بزارید من تا اخر هفته خریدمش .

سوال : من میخوام جای هارد خودش ssd بزارم میشه ؟؟؟ اگه میشه ایا انرژی بیشتری ssd نسبت به هارد خودش مصرف میکنه ؟؟

این دو سوال برام خیلی مهم هست که امید وارم دقیق جواب بدین نه روی هوا

قیمت این لب تاپ بدون لمس و 4 گیگ چنده ؟؟؟ از چه گارانتی بگیرم که گارانتی باشه ؟؟:n02:

هارد ssd چی بگیرم تا 700 -800 پول ssd میدم :n06:
با تشکر :n16:

oOomid.M
13-04-2014, 21:39
سلام

سلام
در مورد اینکه شارژ نمیشه دقت کن :
الان چند درصد شارژ داره ؟ چون خودش وقتی پر بشه دیگه شارژ نمیشه تا اینکه کم کم پایین بیاد و برسه به 94 درصد دوباره شارژ میشه

Abolfazl-Star
13-04-2014, 22:26
ببخشین، این که گفتین یعنی چی؟:n13: مطمئنین N550jv بود؟ تهران یا قم؟ تا حالا با کانفیگ ssd نشنیده بودم!:n04: مشخصات کانفیگ و نام و آدرس فروشنده را لطف می فرمائید؟

قیمت N550jv بود دیگه از نمایندگی ایسوس قم :n15:

گفت ssd ش 8 گیگه برات فعال میکنه ولی گارانتی شاملش نمیشه نمیدونم واسه چی اینو گفت؟:n13:

اگه قم هستی برو میدان جانبازان سمت راست نمایندگی ایسوس

samibeig
14-04-2014, 11:01
سلام به همه بچه های گل پی سی ورلد

سوال: کانفیگه 4 گیگ - بدون صفحه لمسی - با کابل لن مرورگری اینترنت و روشنایی صفحه روی 70 درصد چند ساعت نگه میداره اگه دقیقا این چیزی که گفتم رو برام بزارید من تا اخر هفته خریدمش .

سوال : من میخوام جای هارد خودش ssd بزارم میشه ؟؟؟ اگه میشه ایا انرژی بیشتری ssd نسبت به هارد خودش مصرف میکنه ؟؟

این دو سوال برام خیلی مهم هست که امید وارم دقیق جواب بدین نه روی هوا

قیمت این لب تاپ بدون لمس و 4 گیگ چنده ؟؟؟ از چه گارانتی بگیرم که گارانتی باشه ؟؟:n02:

هارد ssd چی بگیرم تا 700 -800 پول ssd میدم :n06:
با تشکر :n16:

شما هنوز نخریدی ؟؟ :)

1 - بابا به خدا بیشتر از همه ی دیوایس هایی که تا حالا دیدی برات شارژ نگه میده به نسبت لپ تاپ بودنش ... حداقل 3/5 تا 4 ساعت رو مطمئن باش .... مطمئن باش بعد از خریدن همیشه شارژرت رو با خودت حمل خواهی کرد محض احتیاط

2 - بله میشه ولی وقتی تهش باز بشه از گارانتی خارج میشه ... SSD چون هد و اجزای مکانیکی نداره انرژی کمتری رو مصرف می کنه

3 - قیمتش رو نمیدونم ... ( یه توصیه : من با لمسی بودنش کاری ندارم هاااا ولی طبق تجربه دوستان و عکس هایی که دیم صفحه مات کمی از کیفیت صفحه نمایش می کاهه و نمی تونه قدرت کامل این صفحه نمایش رو نشون بده در عوضش تو محیط های خارج بهتر عمل می کنه فقط یه توصیه بود و نه تحمیل )

4 - سامسونگ

زود بخر ... وسواس زیاد = با عقب افتادن :n16:

mhd1990
17-04-2014, 21:08
سلام
من چند وقت پیش ویندوز8 اورجینال رو پاک کردم و ویندوز 8 غیر اورجینال نصب کردم ولی متاسفانه بلوتوث و fn و ساب لب تاب کار نمیکنه
دوستان مشکل از چیه همه درایور ها رو از سایت اسوز گرفتم

hamid_801
19-04-2014, 02:17
سلام
دوستانی که این لپ تاپ رو دارن cd یا dvd درایور هم همراهش هست یا نه؟
اگر هست گارانتی دستگاه با کدوم شرکته؟
مال من گارانتی سریره کیف و موس و cd درایور تو کارتنش نبود
ممنون

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

m0riteza
19-04-2014, 13:15
سلام
ممنون

دوست عزیز ای کاش که دستگاهو با گارانتی اصلی میگرفتین! یعنی گارانتی یکپارچه ایسوز
با این حال انشاا.. مبارکتون باشه و دیگه بهش فکر نکنید .

برای من گارانتی آواژنگ هست. کیف و موس اورجینال ایسوز و دی وی دی درایورها و ساب ووفر هم داخل پکیج هست.

Iman Summaray
19-04-2014, 16:59
سلام
ممنون

دوست عزیز نمیخوام ته دلتو خالی کنما ولی سریر اصلا گارانتی نیست!
با 40000 تومن میشه هر لپ تاپیو گارانتی سریر کرد.
البته نگران نباش واس منم که آواژنگ بود بردم گارانتی هیچ کاری نکردن.
ضرر نکردی نگران نباش

hamid_801
19-04-2014, 21:29
سلام منم از اول میدونستم که گارانتی سریر فقط یه اسمه و عملا کاری انجام نمیده
متاسفانه زمانی که من خریدم همین رو هم به زور پیدا کردم اصلا نایاب شده بود
البته کلا گارانتی تو ایران یعنی کشک
اول و آخرش باید هزینه تعمیرات احتمالی رو خودمون بدیم مگر موارد خاص که بشه از گارانتی چیزی گرفت
حالا دیسک درایورش قابل رایت شدن هست که بگردم یه آشنا پیدا کنم رایت کنم؟

m0riteza
20-04-2014, 18:12
سلام منم از اول میدونستم که گارانتی سریر فقط یه اسمه و عملا کاری انجام نمیده
متاسفانه زمانی که من خریدم همین رو هم به زور پیدا کردم اصلا نایاب شده بود
البته کلا گارانتی تو ایران یعنی کشک
اول و آخرش باید هزینه تعمیرات احتمالی رو خودمون بدیم مگر موارد خاص که بشه از گارانتی چیزی گرفت
حالا دیسک درایورش قابل رایت شدن هست که بگردم یه آشنا پیدا کنم رایت کنم؟

ببینید گارانتی فقط خدمات گرفتن برای تعمیرات و این چیزا نیست. خرید جنس با اصالت و کامله.

الان میبینید که برا شما کیف و موس و دی وی دی درایو رو نداره. یعنی پکیج سریر ناقصه. سریر اصلا دستگاهو بدون این که ببینه گارانتی میکنه!! خب معلومه نمیخواد خدماتی هم بده دیگه. گارانتی یه لپ تاپ 4 میلیونی با 40 هزارتومن معنیش چیه؟؟

درسته شرایط سازگار و الماس و .... اینا هم تو خدمات افتضاحه ولی حداقلش اینه که از سریر خیلی خیلی بهتره و جنسی هم که میخری تو یه پکیج کامله و به نسبت از جنست مطمین تر از گارانتی های سریری.

در مورد دراورها هم که تو سایت ایسوس هست میتونید همه رو دانلود کنید. به احتمال قوی امکان کپی دی وی دی هم هست

بفرمایید اینم لینک دانلود درایور ها:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamid_801
21-04-2014, 01:39
صحبت هاتون کاملا درسته و قبول دارم
ولی من بیشتر از یک ماه کل مشهد رو گشتم و پیدا نکردم به خاطر همین مجبور شدم دلو بزنم به دریا و با گارانتی سریر بخرم
خدا رو شکر تو این چند ماهه مشکلی نداشته انشاا... بعد این هم مثل آدم کار کنه
درایور ها رو قبلا هم تو سایت asus دیدم ولی توی dvd علاوه بر درایورها یه سری نرم افزار کاربردی مدیریت سخت افزار و باتری و از این جور چیز ها هم هست
اینا رو نمیدونم تو سایت برا دانلود گذاشته یا نه
اگه یکی از دوستان محبت کنه اسم نرم افزارها رو بذاره که ببینم تو سایتش هست یا نه ممنون میشم

atlas-m
21-04-2014, 07:15
صحبت هاتون کاملا درسته و قبول دارم
ولی من بیشتر از یک ماه کل مشهد رو گشتم و پیدا نکردم به خاطر همین مجبور شدم دلو بزنم به دریا و با گارانتی سریر بخرم
خدا رو شکر تو این چند ماهه مشکلی نداشته انشاا... بعد این هم مثل آدم کار کنه
درایور ها رو قبلا هم تو سایت asus دیدم ولی توی dvd علاوه بر درایورها یه سری نرم افزار کاربردی مدیریت سخت افزار و باتری و از این جور چیز ها هم هست
اینا رو نمیدونم تو سایت برا دانلود گذاشته یا نه
اگه یکی از دوستان محبت کنه اسم نرم افزارها رو بذاره که ببینم تو سایتش هست یا نه ممنون میشم

تو بخش Utilities همه اونا هست. (ویندوز 8) فقط حواستون باشه برای بعضی نرم افزارها چندتا ورژن هست که شما باید آخرین ورژن را دانلود کنی... . مشکلی توی نصب 8.1 ندارند... .

ramingsm
22-04-2014, 01:46
دوستان کسی اینجا هست که مثل من وقتی usb به سیستم وصل میکنه خیلی از اوقات دی وی دی رام یه صدای تق بده؟

alirezaT1000
22-04-2014, 05:30
دوستان کسی اینجا هست که مثل من وقتی usb به سیستم وصل میکنه خیلی از اوقات دی وی دی رام یه صدای تق بده؟

آره برا خیلی ها این طوریه

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

AF021
22-04-2014, 11:31
دوستان من الان قسمت درایور های سایت ایسوس چک کردم و هنگام انتخاب OS فقط Windows 8 و Windows 8.1 داره و Other که در قسمت Other عملا هیچ درایوری نیست !!!
من میخوام هنگام تهیه امدل غیر لمسی این لب تاب ویندوز 7 بریزم چون اصلا با 8 کنار نمیام...حالا تکلیف درایور ها چی میشه ؟ :n24:

hacker13
22-04-2014, 13:57
دوستان من الان قسمت درایور های سایت ایسوس چک کردم و هنگام انتخاب OS فقط Windows 8 و Windows 8.1 داره و Other که در قسمت Other عملا هیچ درایوری نیست !!!
من میخوام هنگام تهیه امدل غیر لمسی این لب تاب ویندوز 7 بریزم چون اصلا با 8 کنار نمیام...حالا تکلیف درایور ها چی میشه ؟ :n24:

دوست عزیز اصلا این کار رو نکن که خودت رو الاف میکنی تو یه ویدئو خارجی دیدم طرف ریخته بود و میگفت تاچ پد کار نمیکنه دکمه های fn کار نمیکنه البته اونی که مربوط به صدا هست نه اونی که مربوط به نور صفحه و خیلی چیزای دیگه پس قیدش رو بزن :n16:

ramingsm
22-04-2014, 16:06
گمون نکنم مشکلی باشه باید درایورها را از سایتهای سازنده دانلود کنید و کلا جدا جدا درایورها را پیدا کنید از این پک های درایور مثل driver pack sloution هم گمونم بتونید استفاده کنید توی نوت بوک چک گفته

Asus only provides drivers for Windows 8 on its website. Nevertheless, you can use Windows 7. We tried it. Many drivers can be downloaded from the web site of the manufacturers (Intel, Nvidia). Several Windows 8 drivers from Asus website can also be used, e.g., the Wi-Fi driver. However, the Gigabit Ethernet driver from the Asus website could not be installed. A suitable driver is available at Realtek's website.

ولی پیشنهاد میدم عادت کنید به ویندوز 8 منم مثل شما بودم ولی الان خیلی راحتم

shy_majid_ir
25-04-2014, 17:29
سلام به همه دوستان کسی میدونه اسپیکرهای بالای کیبورد N550jv چطور فعال میشن؟ازشون نباید صدا بیاد؟یا واس قشنگین؟

alirezaT1000
25-04-2014, 17:32
سلام به همه دوستان کسی میدونه اسپیکرهای بالای کیبورد N550jv چطور فعال میشن؟ازشون نباید صدا بیاد؟یا واس قشنگین؟

داش اونا برا قشنگی هست-----اونجا اصلا سوراخ نیست و فقط رنگه سیاه نقطه نقطه است

shy_majid_ir
25-04-2014, 17:51
داش اونا برا قشنگی هست-----اونجا اصلا سوراخ نیست و فقط رنگه سیاه نقطه نقطه است

واقعا؟ پس این 4تا بلندگویی که میگن کجاست؟:n02:

alirezaT1000
25-04-2014, 18:05
واقعا؟ پس این 4تا بلندگویی که میگن کجاست؟:n02:

همون جلو و زیر تاچ پد
عکس باز شدش را نگاه کن متوجه میشی

hacker13
28-04-2014, 17:54
گارانتی چی بگیرم ؟؟؟اخه سریر که گارانتی نیست اوژژنگ هم که میگن خوب نیست سازگار دراه ؟؟ اگه پشتیبانی میکنه خوب هست؟؟؟

lionf3
28-04-2014, 21:21
گارانتی چی بگیرم ؟؟؟اخه سریر که گارانتی نیست اوژژنگ هم که میگن خوب نیست سازگار دراه ؟؟ اگه پشتیبانی میکنه خوب هست؟؟؟

دوستِ من برا گارانتی تو ایران پول نده!
طبقِ اولویت اول سازگار بعد آواژانگ

hacker13
02-05-2014, 11:22
1- ویندوز 8 بریزم یا 8.1 چون اخه میگن 8.1 مشکل داره اخه میخوام بدم خود طرف برام بریزه.

****2- در هنگام خرید چه چیز هایی رو چک کنم ؟؟؟ ( *=مهم :دی)

3- از کجا بفهمم باتریش خراب نیست و مستحلک نشده ؟؟

4- کول پد چی بگیرم خوب خنک کنه ؟؟(پولش مهم نیست )

5- ssd سامسونگ هست تو بازار ؟؟؟

6- یه قیمت هم بدین اخه توی این بازار خوب میندازن به ادم اماتور

4گیگ غیر لمسی چنده؟؟

7- لرد بگیرم یا گینگ یا گردو ؟؟( پولش مهم نیست )

پیشاپیش از پاسختون متشکرم.:n16:

namgo
03-05-2014, 17:01
سلام دوستان کسی میدونه چطور ارم پشت ایسوز که روشن میشه رو خاموش کنم

Iman Summaray
03-05-2014, 21:27
سلام دوستان کسی میدونه چطور ارم پشت ایسوز که روشن میشه رو خاموش کنم
نور اون با نور صفحه کم و زیاد میشه.
در نتیجه وقتی صفحه رو خاموش کنی اونم خاموش میشه!!!!
واقعا یه فکری واسه اونم باید میکردن...

hacker13
04-05-2014, 14:44
مگه اون اخه چه ازاری میرسونه ؟؟؟؟:n01:

namgo
04-05-2014, 16:32
مگه اون اخه چه ازاری میرسونه ؟؟؟؟:n01:
اگر منظورت نور پشتش هست که گفتم
خوب روشن بودن چه کار خاصی انجام میده جز زیبایی در تاریکی خوب خاموش بشه بهتره و انرژی کمتری مصرف میکنه :n06:

namgo
04-05-2014, 16:36
دوستان نزدیک 2 تا3 ماه من این مدلو خریدم از همون روز اول این پیغام رو میداد و منهم میبستم برای دوستان دیگه هم این پیغام میاد چکارش کنم جریانش چی کمی توضیح بدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hacker13
04-05-2014, 19:30
من 20 خرداد با لوازم جانبی میخرم 4 گیگ غیر لمسی فقط جواب های سوالهام رو بدید که تو صفحه قبل نوشتم خیلی ممنون میشم .:n12:

atlas-m
04-05-2014, 20:33
دوستان نزدیک 2 تا3 ماه من این مدلو خریدم از همون روز اول این پیغام رو میداد و منهم میبستم برای دوستان دیگه هم این پیغام میاد چکارش کنم جریانش چی کمی توضیح بدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محصولی که خریدی را میتونی توی سایتش Register کنی... .
من همون روز اول انجام دادم.

alirezaT1000
04-05-2014, 20:36
من 20 خرداد با لوازم جانبی میخرم 4 گیگ غیر لمسی فقط جواب های سوالهام رو بدید که تو صفحه قبل نوشتم خیلی ممنون میشم .:n12:

من این مدل را دارم....8.1 بریز خیلی بهتره....به نظر من کینگ بگیر....من این دو سوال رابلد بودم...الانم قیمت را نمیدونم ..اما فک کنم 4 به بالاست....

wrath of god
04-05-2014, 20:42
خوب چهار تومن ممکنه برای همه کم نباشه.........ولی بازم با این سیستمو کانفیگه توپش ارزشش رو داره:n02:

namgo
04-05-2014, 21:16
محصولی که خریدی را میتونی توی سایتش Register کنی... .
من همون روز اول انجام دادم.
اگر نکنم چی میشه

namgo
04-05-2014, 21:25
1- ویندوز 8 بریزم یا 8.1 چون اخه میگن 8.1 مشکل داره اخه میخوام بدم خود طرف برام بریزه.

****2- در هنگام خرید چه چیز هایی رو چک کنم ؟؟؟ ( *=مهم :دی)

3- از کجا بفهمم باتریش خراب نیست و مستحلک نشده ؟؟

4- کول پد چی بگیرم خوب خنک کنه ؟؟(پولش مهم نیست )

5- ssd سامسونگ هست تو بازار ؟؟؟

6- یه قیمت هم بدین اخه توی این بازار خوب میندازن به ادم اماتور

4گیگ غیر لمسی چنده؟؟

7- لرد بگیرم یا گینگ یا گردو ؟؟( پولش مهم نیست )

پیشاپیش از پاسختون متشکرم.:n16:

1 ویندوز 8.1 بریز حالشو ببر من گرچه نوز ویندوز 8خودشو استفاده میکنم تا کند بشه همچی روش نصبیدم تستش کنم بعد هم وین عوض
2 پر هنگام خرید همجاشو نگاه کن شکستگی ...خش .خط...تورفتگی نداشته باشه تاچ پد تمام کلیدهای صفحه کلیدرو امتحان کن .....تاچ صفحه نمایش رو چک کن که خیلی مهمه سخت افزار هم چک کن با نرم افزار های مربوط که هم از گرافیک هم رم ووو
3باطری رو منهم سوال کردم گفت اصلا تو بازار نیست که حتی بخواهن عوضش کنن
4کول من 5فن گرفتم 60هزار مارک lengzhi عالی هست بزرگ بگیر انداش بشه
5 اینو خبر ندارم امامارکهای دیگه بود و حتی میتونی جای دی وی دی رام بزاریش
6قیمت هم بروزه تو ایران و هرجای یک قیمت.....
7 نمیدونم دوستان دیگه شاید بتونن کمک کنن

atlas-m
04-05-2014, 21:27
اگر نکنم چی میشه

هی چی. مثل چرخ گوشت میشه!!!

AF021
04-05-2014, 21:40
ما هم فردا میریم برای خرید :n20:
خیلی انتخاب سختی داشتم بین این مدل و مدل N56JR ولی ظاهر+صفحه نمایش لمسی IPS که مسلما بعد ها استفادش در ویندوز 9 و ویندوزهای بعدی هم خودشو نشون میده+اسپیکر های 4,1 کاناله و این که زیادم اهل بازی نیستم و فقط هر سال عناوین ژانر RPG را بازی میکنم که نیاز به گرافیک بالاتر احساس نمیشه...
یک فلش پر از نرم افزارهای تست و ... ریختم که 2 ساعت بشینم اونجا همه جای لپ تاپو تست کنم :n09: نگاه سوزناکه فروشنده هم برام مهم نیست :n02:
----------------------
ویندوز 8 اورجینال که بیاد بالا باید تمام درایورهای ایسوس روش نصب باشه , درسته ؟ پس برای تست ساب هم نباید مشکلی بابته عدم نصب درایور صدا ایجاد باشه...

hacker13
04-05-2014, 22:32
دوست عزیز AF021 اگه میشه اون نرم افزار هارو یه فایل زیپ کن اپ کن یه جا ما هم دانلود کنید منم تا اخر این ماه میگیرم

به نظر من همین رو بگیر دیگه اخه کی بازی میکنه ( دیگه از ما گذشته )
:n06:
حتما نرم افزار ها رو بزار خیلی ممنون بعد از خرید قیمت و گارانتی رو بگو لطفا

mebido
04-05-2014, 23:18
سلام
کسی میدونه چه طوری میشه میزان شارژ باتری رو تنظیم کرد؟
میخوام بعد از 70 درصد شارژ دیگه از باتری استفاده نکنه و از برق مستقیم استفاده کنه؟
ممنون

AF021
04-05-2014, 23:25
دوست عزیز AF021 اگه میشه اون نرم افزار هارو یه فایل زیپ کن اپ کن یه جا ما هم دانلود کنید منم تا اخر این ماه میگیرم

به نظر من همین رو بگیر دیگه اخه کی بازی میکنه ( دیگه از ما گذشته )
:n06:
حتما نرم افزار ها رو بزار خیلی ممنون بعد از خرید قیمت و گارانتی رو بگو لطفا

اره واقعا از ما گذشته و فقط بازی های RPG OFFLINE گاهی اوقات میزنم...
من 5شنبه هفته پیش پایتخت بودم قیمت مدل غیر لمسی+4 گیگابایت گرافیک با گارانتی سریر شده بود 4 تا 4100 و لمسی با گارانتی اواژنگ 4 گیگابایت گرافیک بین 4500 تا 4550 هم میشد پیدا کرد و یک مدل هم بود با بلوری+رم 12 با گارانتی (نمیدونم کجا ولی سریر و اواژنگ نبود) 4800 ... قبل عید نخریدیم حقمونه :n21:
البته من یک مغازه ای را تو اطراف تهران پیدا کردم قیمتشو هنوز اپدیت نکرده بود اول فردا میرم پیشه اون صفحه ی لمسی+گرافیک 4+گارانتی اواژنگ+کیف+موس پنج شنبه قیمت کردم میداد 4170 :n19: خدا کنه که بوی قیمت های جدید به مشامش نخورده باشه :n10:
باشه داداش قبل از این که بخری (فردا یا پس فردا) برات اپلود میکنم : نرم افزار تست پیکسل سوخته صفحه ی نمایش و نرما افزارهای اطلاعات کامل تمام قطعات و چند تا خرت و پرت دیگه و همچنین تو فلشت یک اهنگ بیس دار با کیفیت 320 برای تست اسپیکرها و باس داشته باش :n16:

hacker13
05-05-2014, 12:51
سلام
کسی میدونه چه طوری میشه میزان شارژ باتری رو تنظیم کرد؟
میخوام بعد از 70 درصد شارژ دیگه از باتری استفاده نکنه و از برق مستقیم استفاده کنه؟
ممنون
یه هم چین چیزی رو این لب تاپ نمیشه انجام داد این لب تاپ بعد از اینکه به صد برسه میاد رو 99 بعد دیگه باتری رو از مدار خارج میکنه و دیگه شارژنمیشه و از برق استفاده میکنه :n06:

AF021
05-05-2014, 16:15
امروز بلاخره این لپ تاپو تهیه کردم با کانفیگ زیر :
لمسی+4 گیگ گرافیک+12 گیگ رم+بلوری درایو+گارانتی سریر+ویندوز 8 اورجینال = 4680 :n01:

مدل لمسی+4 گیگ گرافیک+رم 8+DVd ROM+گارانتی اواژنگ+بدون ویندوز هم بود = 4550 :n27:

wrath of god
05-05-2014, 16:42
بهترین انتخابو داشتین مطمعن باشین عالیه......پس با مدل 12gb هم پیدا میشه؟!؟

130 تومان که چهار گیگ رم اضافه بشه؟!؟! عالیه......به نظر شما لمسی بهتره یا غیره لمسی؟!؟ چون من احتمالا چند روز دیگه خواهم خرید....برای این می پرسم و قیمت هم برام مهم نیست:n02:

alirezaT1000
05-05-2014, 16:55

130 تومان که چهار گیگ رم اضافه بشه؟!؟! عالیه......به نظر شما لمسی بهتره یا غیره لمسی؟!؟ چون من احتمالا چند روز دیگه خواهم خرید....برای این می پرسم و قیمت هم برام مهم نیست:n02:

به نظر غیر لمسی....صدبار نوت بوک با صفحه مات بگیرین اگه زیاد میشین پای نوت بوک ...چون صفحه براق بعد از 2 ساعت چشم رو درد می آره.....براق 50درصد نور را انعکاس میده..............
لمسیش براقه و غیر لمسیش ماته........

years
05-05-2014, 19:27
من دنبال N750 هستم کجا گیرم میاد؟
آدرس سایت؟

hacker13
05-05-2014, 21:29
مبارکتون باشه دوست عزیز اقایAF021 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینشاالله فنش برات بچرخه :n02:

مدل غیر لمسی قیمت نگرفتی؟؟؟؟

اون تست ها رو اونجا انجام دادی طرف چیزی نگفت ؟؟؟

برنامه ها رو هم اگه میشه اپ کن :n16:

AF021
05-05-2014, 21:33

ممنون دوست عزیز , امیدوارم که شما هم بهترین انتخاب ممکنه را انجام بدی
این کانفیگو چند ماه قبل من شک داشتم که نکنه خودشون 4 گیگابایت رم اضافه کردند ولی از یکی از دوستان تو دبی امار گرفتم و گفتن مدل 12 گیگابایت رم اونجا موجوده و همه مدل هایی که رم 12 دارن دارای بلوری هستند و روی کارتن اصلی لب تاب هم از طرف ایسوس دقیقا درج شده ... که چک کردم با کارتن لپ تاپ خودم دیدم دقیقا در مقدار میزان رم نوشته : 4GB 1600 DDR3+8GB 1600 DDR3 ...
نکته ی دیگه ای که توجه کردم یک تعداد از دوستان از لقی DVD-ROM ناراضی بودند ولی کانفیگ هایی که روشون بلوری رام هست به قدری زیبا روی لپ تاپ نشسته و چفت شده که اصلا لقی نداره....
و این که میگید 130 تومان برای 4 گیگابایت رم خیلی خوبه باید بگم 130 تومان برای بلوری رام+4 گیگابایت رم اضافه تر+ویندوز 8 اورجینال با تمام درایور های از پیش نصب شده ی ایسوس عالیه و واقعا می ارزید چون مدل هایی که اواژنگ وارد کرده هیچ کدام روشون ویندوز 8 اورجینال موجود نیست....
در مورده صفحه ی لمسی و غیر لمسی بیشتر به کاربرده خودتون برمیگرده ولی نظره شخصی من اینه که برای لپ تاپی با این مشخصات و لذت بردن از تمام امکاناته ویندوز 8 و همچنین اینده نگری برای ساپورت کامل تمام قابلیت های ویندوز های بعدی مایکروسافت...صفحه ی لمسی واقعا مناسب تره (حداقل از نظر بنده)
و همچنین کانفیگ بلوری+12 گیگابایات رم فقط صفحه ی لمسیش موجوده :n06:

AF021
05-05-2014, 21:38
مبارکتون باشه دوست عزیز اقایAF021 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینشاالله فنش برات بچرخه :n02:

مدل غیر لمسی قیمت نگرفتی؟؟؟؟

اون تست ها رو اونجا انجام دادی طرف چیزی نگفت ؟؟؟

برنامه ها رو هم اگه میشه اپ کن :n16:

مخلصیم داداش :n16: انشاالله به زودی برای شما :n06:
چرا اتفاقا قیمت کردم مدل غیر لمسی قیمت 4150 تا 4170
من سره ظهر رفتم مغازه هم خلوت بود و با حوصله همه جای لپ تاپو تست کردم و تقریبا 1 ساعت تمام اونجا بودم , وقتی بالای 4 تومان داری پول میدی اصلا نباید تو تست کردن حتی اندکی خجالت خودت راه بدی :n02:
چشم به زودی

AF021
05-05-2014, 21:45
تنها ایراد ها از نظره من برای این لپ تاپ :
1-جای اثر انگشت روی بدنه پشت (نه جلو) به راحتی میشینه و بدم پاک میشه ...ولی بدنه ی داخلی کوچکترین اثری باقی نمیمونه
2-قدرت سیگنال دهی وایفایش به نسبت لپ تاپ قبلیم کمی کمتره البته اصلا ازار دهنده و دست و پا گیر نیست
3-موقع استفاده از تاچ وقتی لپ تاپ ثابت روی میزه کمی صفحه نمایش لق میزنه ...البته اینم بگم دامادمون که SONY VAIO FIT با قیمت 4800 هم داره دقیقا میزان لق خوردن صفحه نمایش وقتی با تاچ همچین مردونه کار میکنی به همین اندازه است ... و موردی نیست که فقط مختص به این لپ تاپ باشه
----------------------------------------------
نیازی به گفتن محاسنش نیست ولی فقط موردی در مورد صفحه نمایش این دستگاه که از پنل IPS استفاده میکنه بگم که فوق العاده و کاملا چشم گیر زاویه دید صفحه نمایش نسبت به لپ تاپ های موجود در بازار بهتره ...

hacker13
06-05-2014, 21:10
در مورد باتریش برام بگو چون برام مهمه فکر کنم نور صفحه نمایشش 10level داشته باشه بزارش رو 5 یعنی نصف نور صفحه نمایش بعد با کابل برو اینترنت و کاراهای روزمره انجام بده ببین چقدر نگه میداره و اگه میشه از لمس هم استفاده نکن خیلی ممنون

راستی ssd نخریدی؟؟؟

wrath of god
07-05-2014, 12:18
سلام دوست عزیز....ببخشید این از نظر سخت افزار و بازی(خیلی کم مثله ac ; cod ) اینا.......کم نمیاره؟¿

AF021
07-05-2014, 13:54
در مورد باتریش برام بگو چون برام مهمه فکر کنم نور صفحه نمایشش 10level داشته باشه بزارش رو 5 یعنی نصف نور صفحه نمایش بعد با کابل برو اینترنت و کاراهای روزمره انجام بده ببین چقدر نگه میداره و اگه میشه از لمس هم استفاده نکن خیلی ممنون

راستی ssd نخریدی؟؟؟

در مورد باتری امکانه تست کردن به وسیله ی کابل برام مهیا نیست ولی اگه بخای با وایرلس روشن و نور نصف برات تست میکنم
خیر ssd تهیه نکردم در کل پیشنهادم اینه روی لپ تاپ نو نه رم اضافه کنید و نه ssd اولش و خریدید برید با توجه به نیازتون تست کنید و اگه واقعا نیازی بود بهش اضافه کنید در غیر اینصورت تفاوت قبل و بعد اپدیت سخت افزاری را اصلا احساس نمیکنید...

سلام دوست عزیز....ببخشید این از نظر سخت افزار و بازی(خیلی کم مثله ac ; cod ) اینا.......کم نمیاره؟¿

سلام
برای بازی کردن با گرافیک ترین عنواین روز که فکر میکنم سنگین ترین الان Thief باشه با این لپ تاپ به راحتی با تنظیمات Medium و Low بدون لگ میشه بازی کرد و همچنین Assassin Creed بر روی Medium با 38 fps یعنی به راحتی بالا میاد و Call of Duty بر روی High به خوبی اجرا میشه...و مسلما عناوین سال های گذشته را هم به راحتی بر روی High و Ultra بالا میاره...ولی اگه نیازه بازی کردنتون بیشتر از این حرف هاست مدل N56jr را تهیه کنید...
البته توجه کنید وقتی ac و thief که بازی های نسل جدید کنسول ها به حساب میان به خوبی اجرا میشن پس تا چند سال مطمئنید بازی های روزو حتی بر روی Medium و low هم این لپ تاپ بدو لگ اجرا خواهد کرد :n06:

این سایت و چک کنید بعد از نقدی که روی گرافیک 750 GT انجام داده بازی های روز و قدیمی را روی تنظیمات مختلف تست گرفته :

hacker13
07-05-2014, 14:39
اگه میشه با وایرلس و نور 50 درصد و استفاده نکردن از تاچ ببینید چند ساعت نگه میداره؟

qazmlp
09-05-2014, 14:14
برای بازی کردن با گرافیک ترین عنواین روز که فکر میکنم سنگین ترین الان Thief باشه با این لپ تاپ به راحتی با تنظیمات Medium و Low بدون لگ میشه بازی کرد و همچنین Assassin Creed بر روی Medium با 38 fps یعنی به راحتی بالا میاد و Call of Duty بر روی High به خوبی اجرا میشه...و مسلما عناوین سال های گذشته را هم به راحتی بر روی High و Ultra بالا میاره...ولی اگه نیازه بازی کردنتون بیشتر از این حرف هاست مدل N56jr را تهیه کنید...
البته توجه کنید وقتی ac و thief که بازی های نسل جدید کنسول ها به حساب میان به خوبی اجرا میشن پس تا چند سال مطمئنید بازی های روزو حتی بر روی Medium و low هم این لپ تاپ بدو لگ اجرا خواهد کرد :n06:

این سایت و چک کنید بعد از نقدی که روی گرافیک 750 GT انجام داده بازی های روز و قدیمی را روی تنظیمات مختلف تست گرفته :

دوست عزیز، وقتی میاری رو حالت Medium یا low خیلی گرافیک بازی ها بد نشون داده میشه؟ چون منم تا یکی دو ماه دیگه قصد خریدشو دارم ولی دوس دارم گرافیکش برای بازی های گرافیکی روز و حداقل 3-4 سال بکشه، برام مهمه که بازی رو روون و بدون لگ انجام بدم و از بازی و موضوع بازی حین بازی کردن لذت ببرم، مثل گیمرهای حرفه ای نیستم که به گرافیک های جزیی بازی هم توجه کنم، ولی خب در کنارش دوس دارم نسبتا با کیفیت نشون بده گرافیک بازی رو، زیاد داغون نباشه! حالا نظر شما چیه؟ راستی مبارکت باشه دوست من :-)

alirezaml
09-05-2014, 14:47
سلام دوستان عزیز.
من این لپ تاپ و چندماهیی میشه خریدم و به مشکل خوردم.میخواستم از دوستانی که این مدل و دارن n550jv سوال کنم ببینم واس اونا هم این مدلی هست ؟
من روزی اولی که این سیستمو خریدم و بعد که اومدم خونه و نرم افزارهای مورد نیازمو خواستم نضب کنم سیستم وحشتناک هنگ میکرد و دی وی دی رام به سروصدا میافتاد تا اینکه بردم گارانتیش و ویندوز اوریجینالشو ریکاوری کردن و کج دار مریض واسم خودشون نضب کردن برنامه هارو ولی بازم بعد از چند روز سیستمم منو اذیت کرد باز.
وقتی سیستممو روشن میکنم نزدیک به 1 دقیقه و گاهی 2 دقیقه طول میکشه بوت بشه.
وقتی دی وی دی بازی یا برنامه ای میخوام نصب کنم دستگاه قادر به نضب کامل برنامه نیس چه برسه به اجرا.
گه گاه از ذاخل سیستم صدای تق و توقی میاد ک اوایل فکر میکردک از هارد یا فنه ولی یکی از دوستان گفت چند نمونه دیده که وقتی درایور گرافیکو اپدیت میکرده اینجور سروصدا میاد.
در کل این سیستم خیلی ازارم داده و وقتی با گارانتی صحبت میکنم میگن از ویندوز 8 اوریجیناله.
حالا سوالی که داشتم اینه ایا ویندوز 8 اوریجینال انقدر داغونه ؟ در ضمن من 1.6 گیگ ویندوزمو اپدیت کردم.
به نظر شما ایا اینقدر اذیت کردن در بوت شدن و هنگ کردن ونصب نشدن برنامه یا گیم طبیعیه ؟ در ضمن انتی ویروسم بیت دیفندر هست.
ایا این اشکالاتو طبیعی هست یا دستگاه مشل داره ؟
در ضمن شاید گارانتیش اینو برداره و ی سیستم دگه بهم بده اما میترسم اونم اینجور باشه.ایا بازم متل همین سیستم بگیرم یا ی مدل دگه. خواهشا راهنماییم کنید دوستان.
در ضمن شرکت گارانتی ویندوز اوریجینالم پرونده و ویندوز کپی واسم ریخته.نمیدونم چکار کنم.
ایا این سیستم با این کانفیگ باید انقدر داغون باشه ؟ یا ویندوز 8 انقدر بده ؟ یا مشکل از این سیستمه منه.:n03:
ممنونمم

samibeig
09-05-2014, 15:28
سلام دوستان عزیز.
من این لپ تاپ و چندماهیی میشه خریدم و به مشکل خوردم.میخواستم از دوستانی که این مدل و دارن n550jv سوال کنم ببینم واس اونا هم این مدلی هست ؟
من روزی اولی که این سیستمو خریدم و بعد که اومدم خونه و نرم افزارهای مورد نیازمو خواستم نضب کنم سیستم وحشتناک هنگ میکرد و دی وی دی رام به سروصدا میافتاد تا اینکه بردم گارانتیش و ویندوز اوریجینالشو ریکاوری کردن و کج دار مریض واسم خودشون نضب کردن برنامه هارو ولی بازم بعد از چند روز سیستمم منو اذیت کرد باز.
وقتی دی وی دی بازی یا برنامه ای میخوام نصب کنم دستگاه قادر به نضب کامل برنامه نیس چه برسه به اجرا.
گه گاه از ذاخل سیستم صدای تق و توقی میاد ک اوایل فکر میکردک از هارد یا فنه ولی یکی از دوستان گفت چند نمونه دیده که وقتی درایور گرافیکو اپدیت میکرده اینجور سروصدا میاد.
در کل این سیستم خیلی ازارم داده و وقتی با گارانتی صحبت میکنم میگن از ویندوز 8 اوریجیناله.
حالا سوالی که داشتم اینه ایا ویندوز 8 اوریجینال انقدر داغونه ؟ در ضمن من 1.6 گیگ ویندوزمو اپدیت کردم.
به نظر شما ایا اینقدر اذیت کردن در بوت شدن و هنگ کردن ونصب نشدن برنامه یا گیم طبیعیه ؟ در ضمن انتی ویروسم بیت دیفندر هست.
در ضمن شاید گارانتیش اینو برداره و ی سیستم دگه بهم بده اما میترسم اونم اینجور باشه.ایا بازم متل همین سیستم بگیرم یا ی مدل دگه. خواهشا راهنماییم کنید دوستان.
در ضمن شرکت گارانتی ویندوز اوریجینالم پرونده و ویندوز کپی واسم ریخته.نمیدونم چکار کنم.
ایا این سیستم با این کانفیگ باید انقدر داغون باشه ؟ یا ویندوز 8 انقدر بده ؟ یا مشکل از این سیستمه منه.:n03:
ممنونمم

از سافت 98 آخرین آپدیت 8.1 رو دانلود کن و ویندوز قبلی رو کامل پاک کن اینو دوباره بنصب ( بی خیال اورجینال شو همین 8.1 رو با اسکایپ کاملا قانونی اکتیو کن )

درایورها رو هم از تک تک سایت ها بگیر آخرین آپدیت هاشو نصب کن ( اگه نتونستی پیدا کنی بگو آدرس ها شونو برات بدم ) ... اگه راضی شدی که هیچ راضی نشدی بر گارانتی

hacker13
09-05-2014, 16:09
دوست عزیز شما گارانتیتون چیه ؟؟؟

یکی از دلایلش میتونه ویندوز 8 اورجینال باشه و بیت دیفتدر شما همون کار هایی که اقای
samibeig ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
گفتن انجام بدین ولی نرم افزار دیگه ای نریزین ببینید درست شده اگه درست بود که نرم افزار های مورد نیازتون رو بریزید و انتی ویرووس هم نود بریزید یا یه چیز دیگه بیت دیفندر فوق العاده سنگینه و اصلا به کارت هم نمیاد این لب تاپ محشره شما یه مقدار اطلاعاتت کمه

ویندوز 8 اورجینال به خاطر ابدیت های مخفی که میکنه سنگین و سرعت سیستم و اینترنت رو هم میاره پایین

اگه میشه بگید از کجا و چه گارانتی خریدید .

hacker13
09-05-2014, 16:12
از سافت 98 آخرین آپدیت 8.1 رو دانلود کن و ویندوز قبلی رو کامل پاک کن اینو دوباره بنصب ( بی خیال اورجینال شو همین 8.1 رو با اسکایپ کاملا قانونی اکتیو کن )

درایورها رو هم از تک تک سایت ها بگیر آخرین آپدیت هاشو نصب کن ( اگه نتونستی پیدا کنی بگو آدرس ها شونو برات بدم ) ... اگه راضی شدی که هیچ راضی نشدی بر گارانتی

دوست عزیز شما با بلوتوث ویندوز 8.1 مشکلی دارین ؟؟؟

مشکل ریز شدن نوشته ها و تار شدنشون توی 8.1 هست یا تو 8 ؟؟؟

یکی از دوستان میگفت 8.1 مصرف باتری لب تاپم رو برده بالا و کندش کرده برای شما همچین مشکلی وجود نداره ؟؟

wrath of god
09-05-2014, 16:49
فکر کنم من بهتره asus n56jr رو بگیرم چون assassin's creed 4 رو 38 فریم رو مدیوم یه ذره کمه........ولی از یه طرف دیزاینش گنده
من موندم کدوم رو بگیرم.....من بیشتر گیم بازی می کنم برام خیلی خیلی گرافیک مهم نیست ولی میخوام بازی بدون لگ بازی کنم
پس n56jr آپشن بهتریه.....به هرحال با تشکر از همه ی دوستان

hacker13
09-05-2014, 16:59
اگه گرافیک برات مهمه msi ge 60 2oe بگیر که گرافیکش و سی پی یوش از همه اینا بهتر تازه کولینگش هم بهتره فقط بدش زیاد خوب نیست که اونم از لحاظ کیفیت خوب نیست نه ظاهری و این مدل msi و jr فقط 30-35 درصد قویتر از jv هستن .

alirezaml
09-05-2014, 17:00
من این و از پاساژایرانیان خریدم و گارانتی طلایی همون شرکته به دلیل اینکه شرکتش ادم هایی محترم داره اسمشو نمیتونم بیارم. اما این سیستم دلمو زده.بهرحال یکی از دوستانم میگفت این سیستم مشکل داره و درحال طبیعی نباید اینجور باشه.
احتمالا بگم فردا شرکت یه سیستم اکبند و نو مثل همینو بده بهم میشه بگین چطور با نرم افزار ها تستش کنم.در ضمن من رشته ام عمران هست و بازی هم عاشق کریسیس 3 و کال اف دییوتی هستم اما نصب نشد رو سیستم.
اگه نرم افزار تست دارین بدین که رو لپ تاپ جدید تست کنم تا مشکلی نباشه.خیلی میترسم.
مشکل پردازش یا گرافیک و صفحه نمایش و صدا.
بهرحال سوالی که تو پیام قبل ذاشتم دوستان ایا این همه هنگ کردن و نصب نشدن و سروصدا دارن تئ این سیستم ؟ ویندوز اوریجینال خوبنی ؟ ویندوز 8.1 اخرین ورژن و پیشنهاد میدین ؟اگه لینک درایور بدین ممنون میشم

samibeig
09-05-2014, 17:17
دوست عزیز شما با بلوتوث ویندوز 8.1 مشکلی دارین ؟؟؟

مشکل ریز شدن نوشته ها و تار شدنشون توی 8.1 هست یا تو 8 ؟؟؟

یکی از دوستان میگفت 8.1 مصرف باتری لب تاپم رو برده بالا و کندش کرده برای شما همچین مشکلی وجود نداره ؟؟

قبلا داشتم ولی وقتی دوباره ویندوز 8.1 رو زدم و درایور بلوتوث رو نصب نکردم خودش بدون هیچ مشکلی تا الان کار می کنه

ربطی به 8 یا 8.1 بودن نداره ... این مشکل هم بود ولی با تنظیماتی که دوستان اینجا گفتن حل شده الان ( با زدن یکی دو تا تیک ساده )

من که زیاد با باطری سر و کار ندارم و اکثرا با برق استفاده می کنم ... از اول هم 8.1 نصب کردم هر موقع هم از باطری استفاده کردم تا آخر کارم 3 4 ساعت دووم آورده

hacker13
09-05-2014, 22:31
میشه صبح تا شب چه روشن چه خاموش تو برق باشه دیگه در نیاری ؟؟؟اخه میدونم که وقتی کار میکنی 100 بشه از مدار خار میشه ولی مثلا وقتی خاموشه اونوقت چی ؟؟؟ اونوقت برق اتصالش رو قطع میکنه ؟؟؟

hamid_801
10-05-2014, 00:50
سلام دوستان
من با وب کم سیستمم به مشکل خوردم
توی برنامه های مبتنی بر وب مثل اسکایپ و یاهو و ... وب کم کار میکنه و مشکلی نداره
ولی وقتی دوربین رو از تو استارت باز میکنم وب کم کار نمیکنه و پیغام میده که دوربین غیر فعاله و برای فعال کردنش به app setting برید
هرچی گشتم app setting رو پیدا نکردم
از جاهای دیگه هم هرچی دستکاری کردم نتونستم فعالش کنم
کسی میدونه چطوری درست میشه؟
ویندوزش همون 8 اورجیناله
ممنون

AF021
10-05-2014, 14:04
شرمنده دوستان وقت نشده به تاپیک سر بزنم :

دوست عزیز، وقتی میاری رو حالت Medium یا low خیلی گرافیک بازی ها بد نشون داده میشه؟ چون منم تا یکی دو ماه دیگه قصد خریدشو دارم ولی دوس دارم گرافیکش برای بازی های گرافیکی روز و حداقل 3-4 سال بکشه، برام مهمه که بازی رو روون و بدون لگ انجام بدم و از بازی و موضوع بازی حین بازی کردن لذت ببرم، مثل گیمرهای حرفه ای نیستم که به گرافیک های جزیی بازی هم توجه کنم، ولی خب در کنارش دوس دارم نسبتا با کیفیت نشون بده گرافیک بازی رو، زیاد داغون نباشه! حالا نظر شما چیه؟ راستی مبارکت باشه دوست من :-)

من به شخصه چندین بازی ریختم و برای 2 تا رزرولیشن را روی 1366x768 و گرافیک را روی High قرار دادم به قدری خوب و با جزییات و روون اجرا شدن که اصلا مشکلاتی که شما نگرانشید را ندیدم برای با گرافیک ترین بازی های اینده هم هم نهایتا با همین رزولیشن و روی Medium به راحتی قابل اجرا هستند...البته بازم میگم اگه خیلی به بازی اهمیت میدید یا MSI G602OE یا N56JR را تهیه کنید

سلام دوستان عزیز.
ممنونمم

سیستم من ویندوز 8 اورجنیال روش بود و این مشکلاتی که گفتید و اصلا نداشتم , 1 دقیقه و چند ثانیه از وقتی دتسگاه را روشن کنید و تا به محیط دستکتاپ برسید و تمام نرم افزارهای تسک بار اجرا بشن زمان خیلی خوبیه !! و این که برای لپ تاپ اگه زیاد جا به جاش نمیکنید بهترین حالت برای این که اصطحلاک کمتر باشه اینه که استفاده کردید درشو ببندید و شات دان نکنید و هر چند روز یک بار یک Restart انجام بدید...
در مورد DVD-ROM من مدل Bluray دار را تهیه کردم و همون روز اول چندین DVD گیم برای تست گذاشتم و به نظرم از لپ تاپ قبلیم و مدل های مشابه صداش خیلی کمتر بود و اصلا جیغ و داد نمیکرد...
نصب نکردن برنامه ها منظرتون چیه ؟ چون همیشه باید نرم افزار و بازی هایی که برای ویندوز 8 بهینه شدن را نصب کنید و از اخرین نسخه ی اون نرما افزار بهره بگیرید.
نکته ی بعدی اینه که من اولین کاری که کردم اپدیت ویندوز 8 را دستی کردم و از روی اتومات برداشتمش و با خوندن جزییات فقط اونایی که لازم بود را نصب کردم , پس نیازی نیست شما 2 گیگ همون اول اپدیت به خورده ویندوزتون بدین...

AF021
10-05-2014, 14:29
سرعت چسبوندن فایل ها در Internet Download Manager بعد از کامل شدن فوق العاده بالاست , 1 گیگابایت و در 3 ثانیه تحویل داد :n01:
-----------------------
دوستانی که میخوان موقع خرید از وجود ویندوز 8 اورجینال دستگاهشون مطمئن بشن 3 تا از راحت ترین کاراش اینه :
1-روی جعبه دوم دستگاه که کانفیگ دستگاه نوشته شده روی به روی OS نوشته شده باشه WINDOWS 8 64
2-یک برچسب هولوگرام دار با نماد WINDOWS 8 بر زیر دستگاه چسبیده باشه
3-در قسمت DISK MANAGMENT ویندوز علاوه بر 2 تا درایو C و D که ایسوس به صورت پیش فرض با حجم 372 و 537 ساخته , 3 تا درایو بدون اسم هم باید مشاهده کنید که رو به روشون نوشته شده باشه RECOVERY PARTION :
4-یک مک کافی اورجینال 3 ماه باید به صورت پیش فرض و بعد از setup اولیه ویندوز علاوه بر دیایور های از پیش نصب شده بالا بیاد

AF021
10-05-2014, 14:39
در ضمن یکی از دوستان گفت BitDefender خیلی سنگینه که باید بگم جز سبک ترین ها حساب میشه :
در اخرین تست سایت معتبر av-comparatives را نگاه کنید یک تست برای تعیین سنگین و سبک بودن انتی ویروس ها داره که این توضیحات مبنی بر این تست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
که Bitdefnder به امتیاز های خوبی دست یافته و MCAFEE که از اول ایسوس روش نصب کرده خیلی سنگین تر از Bitdefender ....من که بعد از اتمام 3 ماه Mcafee قصد خرید Bitdefender اورجینالو دارم
لینک تست :

hacker13
10-05-2014, 15:17
بنده رو حساب تجربه گفتم چون مادر سیستم رو ......

حالا دیگه با خودتون هست من که یه نود میریزم با یه فایروال کومودو که جز بهترین ها هست این فایروال

دوست عزیز قرار بود با وایرلس نور 50 درصد تست بگیری از باتری گرفتی ؟؟؟ ( از لمس استفاده نکن ) :n06:

چون من به خاطر باتری روی این و مدل Msi و jr موندم اگه کسی بتونه بین این سه گزینه مشاوره بده خیلی ممنون میشم :n12:

wrath of god
10-05-2014, 15:41
Msi لپ تاپه خوبیه.....خواهرم داره ولی 1-به جز مدل g dragon که برای بازیه بقیه سخت افزار انچنان قدرتمندی ندارن2-خوبه ولی اگه یک دفعه روش اب بریزه فاتحش خوندس3-من که قبلا مادربورد داشتم ازش خیلی زود می سوختدرباره این مدل n550jv و n56jr به نظر بنده n56jr بهتره چون سخت افزاره قوی تری داره و از گرافیک gtx 760m 2gb بهره میبره ولی n550jv gt 750m 4gb هستش که به پایه gtx 760m 2gb نمیرسه ولی بازم خوبه که این دو مدل در حد دو یا سه مدل فرق دارن و اینکه n56jr دیزاینه خیلی جالی ندار صفحه ماته و لمسی نیست و لی در زواای مختلف دیده نسبتا خوبی داره تا 176 درجه و کیفیت خیل خوبی داره....این با شماست.. اگه کارای سنگین دارین دور ام اس ای رو یه خط قرمز بکشین و بین قدرت و دیزاین باید یکی رو انتخاب کنین.......که n550jv دیزاینو قیافه داره و لی قدرتش کمتره ولی n56jr قدرت بهتری داره ولی دیزاین......حالا از نظر باتری:ام اس ای خوبه ولی همون جور که گفتم سخت افزار.ان 550 جی وی باتریش. از ان 56 جی ار ضعیف تره به خاطره تاچش ولی در حده نیم ساعت که چیزی نیست.....

namgo
10-05-2014, 17:19
سلام دوستان لطفا کمک کنید
من امدم ویندوز 8.1 رو ریختم که همین ویندوز رو 3 سیستم دیگه داره کار میکنه
بایوس 208 رو هم گرفتم اپدیت کردم
نرم افزارها رو هم با توجه به اپدیتشون از سایت ایسوس گرفتم همه رو حتی اونهای که در بخش 8.1 نبود درقسمت8 گرفتم و نصب کردم

اما مشکل اینجاست بعد از نصب نرم افزار درایور Chipset_Intel_Win7_8_VER9401016 قشنگ نصب میشه و درایورها کاملا نصب اما بعد از پیغام ریستارت ویندوز دیگه بالا نمیاد و باید یا ریستور کنم یا ویندوز رو عوض

که با وجود ریستور کردن ویندوز بالا میاد و دوباره در دیواس منیجر 2 گزینه زیر نصب نیست چکار باید بکنم

نرم افزار فوق مربوط به همین درایورها هست که پیغام یو اس بی 2 هست

namgo
10-05-2014, 17:24
پیغام ویندوز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

namgo
10-05-2014, 17:28
وقتی از طریق see advanced repair options میرم سوال میکنه میخواهید ریستور کنید وقتی ریستور میکنم
پیغام USBCharge میده که با حذف کردنش سیستم درست میشه و میاد بالا

starn
11-05-2014, 01:22
سلام دوستان عزیز
بچه ها من n55 دارم که الان موثعیت فروشش پیش اومده برام و از لبتاپ فوق العاده راضی ام حالا میخواستم ببینم من اینو n55 خودمه بفروشم به n550 محاجرت کنم همه چی اومی به نظر شما
n55 کیفیت ساخت فوق العاده بالایی داره و واقعا ازاش راضی هستم ولی 550 رو دوستانی که دارن لطف کنن بگن چطوره ؟
دمای لب تاپ در استفاده ی معمولی چنده؟ لطفا با نرم افزار CPUID HWMonitor چک کنید عکسشو بزارید اینجا مصلا بعد از 4 ساعت روشن بودن لب تاپ
و مورد بعدی که میخواستم سوال کنم اینه که من n55 رو روزی 16 تا 20 ساعت روشن میزارم تا حالا آخ نگفته الان 2 سالی میشه میخوساتم ببینم 550 چطور عمل میکنه ؟
2 تا سوالی که برام باقی مونده هنگام خرید لبتاپ حتی اگه ویندوز ارجینال روش باشه سی دی ارجینال درایور های دستگاه رو داخل جعبه گداشته ایسوز یا خیر؟
و این که من زیر دستگاه رو نگاه کردم اصلا جای باز کردن نداره (مثل مدل های دیگه که مثلا من بخوام رم سیستم رو بالا ببرم باید کل قاب زیرین دستگاه رو باز کنم!!! تا حالا تو مدل های دیگه ندیده بودم ؟ چرا این کارو کرده!؟
و این که در آخر صفحه ی نمایش لبتاپ فعلیم n55 مات هستش حالا اگه ردیف شد این 550 رو بگیریم به نظر شما لمسی رو بگیرم براقه باعث ادیت نمیشه؟
کلا آمار خرابی لمسی بیشتر نیست؟؟ ( کلی درام میکم از پیکسل سوخته تا هزینه تعویض و....)

hacker13
11-05-2014, 11:41
سلام دوستان عزیز
بچه ها من n55 دارم که الان موثعیت فروشش پیش اومده برام و از لبتاپ فوق العاده راضی ام حالا میخواستم ببینم من اینو n55 خودمه بفروشم به n550 محاجرت کنم همه چی اومی به نظر شما
n55 کیفیت ساخت فوق العاده بالایی داره و واقعا ازاش راضی هستم ولی 550 رو دوستانی که دارن لطف کنن بگن چطوره ؟
دمای لب تاپ در استفاده ی معمولی چنده؟ لطفا با نرم افزار CPUID HWMonitor چک کنید عکسشو بزارید اینجا مصلا بعد از 4 ساعت روشن بودن لب تاپ
و مورد بعدی که میخواستم سوال کنم اینه که من n55 رو روزی 16 تا 20 ساعت روشن میزارم تا حالا آخ نگفته الان 2 سالی میشه میخوساتم ببینم 550 چطور عمل میکنه ؟
2 تا سوالی که برام باقی مونده هنگام خرید لبتاپ حتی اگه ویندوز ارجینال روش باشه سی دی ارجینال درایور های دستگاه رو داخل جعبه گداشته ایسوز یا خیر؟
و این که من زیر دستگاه رو نگاه کردم اصلا جای باز کردن نداره (مثل مدل های دیگه که مثلا من بخوام رم سیستم رو بالا ببرم باید کل قاب زیرین دستگاه رو باز کنم!!! تا حالا تو مدل های دیگه ندیده بودم ؟ چرا این کارو کرده!؟
و این که در آخر صفحه ی نمایش لبتاپ فعلیم n55 مات هستش حالا اگه ردیف شد این 550 رو بگیریم به نظر شما لمسی رو بگیرم براقه باعث ادیت نمیشه؟
کلا آمار خرابی لمسی بیشتر نیست؟؟ ( کلی درام میکم از پیکسل سوخته تا هزینه تعویض و....)

دوست عزی زکیفیت ساختش عالیه و اصلا درش شک نکن از نظر کیفیت ساخت ظاهر خیلی خوب کار کرده ایسوز

ولی من نمیدونم تو 16 ساعتی که میخوای روشنش بزاری جه بلایی سرش میاد و فکر نکنم بشه یه همچین کاری کرد چون خیلی زمان زیادی هست و لب تاپ خراب میشه .

صفحه لمسی اشغاله . وقتی کار میکنی باهاش جلو عقب میره نور رو بازتاب میکنه چشم اذیت میشه برای دید بهتر باید روشنایی رو روی 100 بزاری بعد اونوقت باتریش 2 ساعت هم دووم نمیاره به نظر من ماتش رو بگیر .

wrath of god
11-05-2014, 14:00
Starn عزیز میتونین لپ تاپ n56jr رو بگیرین که اونم خیلی خوبه ولی 16 ساعت خیلی زیاده

hacker13
11-05-2014, 14:02
کسی میتونه از کیفیت و زاویه دید لبتاپ n56jr و ge 602oe برام یه عکس یا فیلم بفرسته ؟؟؟

گرافیک این دو لبتاپ با n550jv چقدر فرق میکنه ؟

qazmlp
11-05-2014, 14:40
دوستان، من کم کم دارم قید N550JV رو میزنم، فقط هم به خاطر گرافیکش که یکم ضعیفه نسبت به گرافیک های گیم! برا همین منتظر ورود دو محصول جدید هستم! N550JK و Y50!!! به نظرتون تا اواسط تابستون این محصولات وارد میشن؟ Y50 لنوو واقعا ترکونده

starn
11-05-2014, 15:19
ولی من نمیدونم تو 16 ساعتی که میخوای روشنش بزاری جه بلایی سرش میاد و فکر نکنم بشه یه همچین کاری کرد چون خیلی زمان زیادی هست و لب تاپ خراب میشه .

صفحه لمسی اشغاله . وقتی کار میکنی باهاش جلو عقب میره نور رو بازتاب میکنه چشم اذیت میشه برای دید بهتر باید روشنایی رو روی 100 بزاری بعد اونوقت باتریش 2 ساعت هم دووم نمیاره به نظر من ماتش رو بگیر .
16 چیزی نیست که ... 16 ساعت که نمیخوام بازی کنم سیستم روشنه مثل داره خودش دانلود میکنه یه موزیک یا ویدئو هم پلی اگه با این کارا دوم نداره که به درد نمیخوره ... من ان 55 رو با همین روال جتی گفتم نزدیک 20 ساعت هم شده در روز روشن باشه
در رابطه با صفجه ی لمسی نمیدونم تجربه کار با صفجه ی لمسی با دیگر برند ها رو داشتم اونم مثلا 2-3 ساعت ولی لبتاپی که دست خودم باشه تا ببینم چطور تست نکرد ولی الان تکنولوژی جهان داره میره سمت تاپ پس نمیشه گفت آشعال
----------
دوست عزیزمون AF021 شما که این لبتاپ رو تهیه کردی یکم داداش مارو آگاه کن ببینیم چند چنده داستان این دستگاه

AF021
11-05-2014, 15:31
دوستان، من کم کم دارم قید N550JV رو میزنم، فقط هم به خاطر گرافیکش که یکم ضعیفه نسبت به گرافیک های گیم! برا همین منتظر ورود دو محصول جدید هستم! N550JK و Y50!!! به نظرتون تا اواسط تابستون این محصولات وارد میشن؟ Y50 لنوو واقعا ترکونده

با این بازار ارز و قدرت خرید کم اکثر قشر مردم بعید میدونم به این زودی وارد بشه مدل جدید ایسوس و وقتی N550JV را با قیمت 4800 هم به فروش میرسونند , قیمت گذاریه N550JK به چه صورت خواهد بود ؟ و اگه صبر کنید تا قیمتش به چیزی در حدود قیمت N550JV فعلی برسه مدل جدیدتر معرفی میشه و این روند تا سال ها ادامه خواهد یافت ...

AF021
11-05-2014, 15:39
بنده رو حساب تجربه گفتم چون مادر سیستم رو ......

حالا دیگه با خودتون هست من که یه نود میریزم با یه فایروال کومودو که جز بهترین ها هست این فایروال

دوست عزیز قرار بود با وایرلس نور 50 درصد تست بگیری از باتری گرفتی ؟؟؟ ( از لمس استفاده نکن ) :n06:

چون من به خاطر باتری روی این و مدل Msi و jr موندم اگه کسی بتونه بین این سه گزینه مشاوره بده خیلی ممنون میشم :n12:

الان استارت تست باتریو با وایرلس روشن و نور صفحه ی 50 درصد و اتصال یک موس وایرلس گذاشتم شروع بشه , تا 50 درصد تست میگیرم زمانه نهاییش با یک جمع ساده به دست میاد :n02:
شما اول بسته به نیازتون باید بین دو پکیج یکی را انتخاب کنید : پکیج مولتی مدیا یا پکیج گیم اونوقت خیلی از گزینه ها خود به خود حذف میشه...
تو پکیج لپ تاپ های گیم نمیتونی قدرت گرافیک را در کنار زیبایی و جمع و جور بودن داشته باشی و تو پکیج مولتی مدیا هم برعکس...
من باتوجه به نیازم که بازی های کمی روی سیستمم نصب میکنم ولی به شدت اهل وب گردی و تماشای فیلم هستم لپ تاپ مولتی مدیا گرفتم...همه چیز بستگی به خودتون داره.
برای من ظاهر لپ تاپ+سیستم خنگ کنندگی خوب و بی سر و صدا+کیفیت صدای عالی+صفحه نمایش خوب با زاویه دید بالاتر ارجحیت داشت به گرافیک قوی تر ..

AF021
11-05-2014, 16:00

خوب به ترتیب سوالا رو میریم جلو :
1-n550 هم مثل سایر لپ تاپ های خانواده ی N ایسوس از کیفیت ساخت فوق العاده بالایی برخورداره
2-بعد از تست باتری که برای دوستمون انجام دادم تست CPUID HWMonitor هم براتون قرار میدم , سیستم خنک کننده ی فوق العاده قوی و با نویز کمی را داراست و تحت فشار و روشن موند زیاد فقط قسمت بالا نزدیک به مونیتور گرم میشه و طوری طراحی شده که گرما به روی کیبورد نمیرسه ...
3-تو این یک هفته ای که از خریدم میگذره روزی 14-15 ساعت دستگاه روشنه : 5 الی 6 ساعت دانلود مداوم , وایرلس همیشه روشن , فیلم و ... و فعلا که هیچ مشکلی ازش ندیدم...لپ تاپ قبلیم هم همین رفتارو باهاش داشتم و بعد از چند سال فقط باتریش به ایزد منان پیوست و هنوز مثله مرد شبا داره دانلود میکنه...
4-روی اکثر برند ها ویندوز 8 اورجینال به صورت پارتیشن 30 گیگابایت تقریبا روی لپ تاپ به صورت کارخونه ای همرا با درایور ها نصب میشه که میتونید روی DVD برای خودتون بک اپ بگیرید که من اینکارو نکردم چون هر موقع مشکلی ایجاد بشه با زدن کلید F9 موقع استارت اپ از به تنظیمان کارخونه برمیگردم و این درایو خراب نمیشه مگر اینکه خودتون به صورت دستی پاکش کنید...
5-به دلیله طراحی و به همون دلیلی که باتری هم داخله دستگاست ولی سایت notebookcheck تعویض هارد و رم دستگاه را Easy install درج کرده بود و مشکلی ایجاد نمیکنه...
6-بستگی به نیازه خودتون داره لمسی یا مات ...من به شخصه چون با لپ تاپم رو پشت بوم زیر افتاب کار نمیکنم و کیفیت زنده تره رنگ ها برام مهمتر بود و همچنین استفاده از تمام ویژگی های ویندوز 8 و اینده نگری برای ویندوز های بعدی مایکروسافت که مانور بیشتری روی ویژگی لمسی دستگاه میدهند و ... این مدلو تهیه کردم
7-پیسکل سوخته را شما هر لپ تاپی را میگیرد باید به دقت همون اول تستش و بعد ها پیش نمیاد...خیر امار خرابی لمسی بالاتر نیست , لمسی اسباب بازی نیست و یک تکنولوژیه جدیده که خیلی وقته روی تبلت و لب تاپ های سال پیش و ...جواب خودشو داده :n06:

AF021
11-05-2014, 16:30
الان استارت تست باتریو با وایرلس روشن و نور صفحه ی 50 درصد و اتصال یک موس وایرلس گذاشتم شروع بشه , تا 50 درصد تست میگیرم زمانه نهاییش با یک جمع ساده به دست میاد :n02:
شما اول بسته به نیازتون باید بین دو پکیج یکی را انتخاب کنید : پکیج مولتی مدیا یا پکیج گیم اونوقت خیلی از گزینه ها خود به خود حذف میشه...
تو پکیج لپ تاپ های گیم نمیتونی قدرت گرافیک را در کنار زیبایی و جمع و جور بودن داشته باشی و تو پکیج مولتی مدیا هم برعکس...
من باتوجه به نیازم که بازی های کمی روی سیستمم نصب میکنم ولی به شدت اهل وب گردی و تماشای فیلم هستم لپ تاپ مولتی مدیا گرفتم...همه چیز بستگی به خودتون داره.
برای من ظاهر لپ تاپ+سیستم خنگ کنندگی خوب و بی سر و صدا+کیفیت صدای عالی+صفحه نمایش خوب با زاویه دید بالاتر ارجحیت داشت به گرافیک قوی تر ..

نتایج تست باتری (نور صفحه 50 درصد , وایرلس روشن و تایپ با کیبورد نسبتا مداوم+اتصال یک موس وایرلس) تا به این لحظه :

بعد از گذشت 1 ساعت باتری از 99 درصد به 76 درصد رسید

بعد از گذشت 1 ساعت دیگه باتری از 76 درصد به 50 درصد رسید

فکر میکنم با یک جمع ساده دیگه بتونید مقدار کلیشو به دست بیارید که 4 ساعته و همینجا تست و متوقف میکنم
-----------------------------------------------

اینم نتایج تست نرم افزار CPUID HWMonitor بعد از 5 ساعت روشن بودن دستگاه و بدون استفاده از هیچ گونه کول پدی :

hacker13
11-05-2014, 19:36
با تشکر از دوست خوبمون ak021 که تست ها رو انجام دادن من باید بگم که حرفاتون منطقی بود و من رو قانع کرد و من این لب تاپ رو دقیقا 25 این ماه میخرم امید وارم با گارانتی سازگار گیر بیارم .:n16:

AF021
11-05-2014, 19:50
با تشکر از دوست خوبمون ak021 که تست ها رو انجام دادن من باید بگم که حرفاتون منطقی بود و من رو قانع کرد و من این لب تاپ رو دقیقا 25 این ماه میخرم امید وارم با گارانتی سازگار گیر بیارم .:n16:

خواهش میکنم دوست عزیز , امیدوارم 25 ام فنش براتون بچرخه :n16:
سازگار فقط اولین سری این لپ تاپ را وارد کرد و با تمام شدن موجودی دیگه وارد نکرد و مطمئنا پیدا نمیکنید اگه خیلی به گارانتی حساسید بهترین گارانتی موجود در بازار برای این لپ تاپ اواژنگه که با ویندوز 8 اورجینالش کم گیر میاد و بیشتر بدون ویندوز وارد کرده , من چون هیچ کدام از وسایلمو با گارانتی نمیگیرم و هیچ وقتم برام مشکلی پیش نیومده نهایتا 40 تومان بیشتر هزینه کردم و با گارانتی سریر خریدم که اونم مردد بودم بدم یا نه :n02:

hacker13
11-05-2014, 20:23
سوال : n550jk کی میاد ؟؟؟:n02:

عجب گرافیکی داره :n04: البته فقط محض اطلاع میپرسم اخه باتریشم 4 سلول هست دیگه با اون سخت افزار 2 ساعت هم دووم نمیاره

namgo
11-05-2014, 22:10
خواهش میکنم دوست عزیز , امیدوارم 25 ام فنش براتون بچرخه :n16:
سازگار فقط اولین سری این لپ تاپ را وارد کرد و با تمام شدن موجودی دیگه وارد نکرد و مطمئنا پیدا نمیکنید اگه خیلی به گارانتی حساسید بهترین گارانتی موجود در بازار برای این لپ تاپ اواژنگه که با ویندوز 8 اورجینالش کم گیر میاد و بیشتر بدون ویندوز وارد کرده , من چون هیچ کدام از وسایلمو با گارانتی نمیگیرم و هیچ وقتم برام مشکلی پیش نیومده نهایتا 40 تومان بیشتر هزینه کردم و با گارانتی سریر خریدم که اونم مردد بودم بدم یا نه :n02:

سلام دوست عزیز شما وقتی خریدید dvd درایورها همراهش بود یا خیر
اگر بود لطف میکنید نرم افزار Chipset_Intel_Win7_8 رو قرار بدید
این نرم افزار که در داخل سایت ایسوس هسا فکر میکنم تو ویندوز 8.1 مشکل داره Chipset_Intel_Win7_8_VER9401016

namgo
11-05-2014, 22:11
دوستانی که این مدل رو دارن یک نرم افزار نصبی داخل سیستمشون هست بنام asus installation wizard که درایورها رو میاره
از کجا میتونم دانلودش کنم

hacker13
11-05-2014, 22:16
شما مگه سی دی هاش باهاش نبود ؟؟ از چه گارانتی خریدید؟؟؟ویندوز اورجینال گررفتین ؟؟

چرا سی دی ها رو بر میدارن ؟؟؟؟؟

namgo
11-05-2014, 23:56
شما مگه سی دی هاش باهاش نبود ؟؟ از چه گارانتی خریدید؟؟؟ویندوز اورجینال گررفتین ؟؟

چرا سی دی ها رو بر میدارن ؟؟؟؟؟

من زیاد با گارانتی موافق نیستم چون هیچ کار مفیدی تو ایران انجام نمیدن بیشتر وسایل برقی من بدون گارانتی هستن و چند سال هم هست خدارو شکر بدون مشکل بودن

برای من گارانتی سریر روش بود البته زورکی بعد هم سی دی روش نبود اما ویندوز8 اورجینال داره به قول خودشان من برج 12 پارسال خریدم و از اون موق تا الان 3 ماه میگذره و از 24 ساعت 18 ساعت روشنه

hacker13
12-05-2014, 12:48
مطمئنی چیزی ازش مونده؟؟؟:n29::n29:

چه خبره اخه برادر من

حالا چیکار میکنی باهاش کار سنگین یا معمولی؟؟؟

namgo
12-05-2014, 13:07
مطمئنی چیزی ازش مونده؟؟؟:n29::n29:

چه خبره اخه برادر من

یک ایسر هم دارم 2سال باورت میشه 24 ساعته زیر دانلود هست این ایسوس هم بی زبون هم بازی هم زیر دانلود وب گردی
هر کی میرسه باهش ور میره اخ نگفته

خریدم استفاده کنم نه اینکه نگاهش کنم

atlas-m
12-05-2014, 13:08
فکر نمیکنم خیلی مشکل ایجاد کنه. من از ساعت 8 صبح تا 9 شب به صورت یه سره کار کردم، حتی صدای فن هم نیومد. ولی موقع بازی COD میشد صدای فن رو شنید.

hamid_801
12-05-2014, 14:36
سلام دوستان
توی برنامه های مبتنی بر وب مثل اسکایپ و یاهو و ... وب کم کار میکنه و مشکلی نداره
ولی وقتی دوربین رو از تو استارت باز میکنم وب کم کار نمیکنه و پیغام میده که دوربین غیر فعاله و برای فعال کردنش به app setting برید
ویندوزش همون 8 اورجیناله
ممنون

Up

AF021
12-05-2014, 17:01
در مورد دستگاه هایی که ویندوز 8 اورجینال روشونه خیلی وقته که به این صورته که ویندوز و تمام درایور های دستگاه از طرف کارخونه توی 1 الی 2 پارتیشن مخصوص که اسمم نداره روی اون پارتیشن نصب میشه و هر موقع هم ویندوز مشکلی داشت راحت به تنظیمات اولیه کارخونه بر میگردونی و ویندوز با تمام درایورها دوباره میاد بالا و این روزا هیچ شرکتی DVD جداگونه ویندوز را در دستگاه قرار نمیده فقط چندتا مدله ایسر دیدم که اینکارو کرده بودن هنوز ....
-------------------------------------------

سوال : n550jk کی میاد ؟؟؟
عجب گرافیکی داره البته فقط محض اطلاع میپرسم اخه باتریشم 4 سلول هست دیگه با اون سخت افزار 2 ساعت هم دووم نمیاره
با این قیمت افزایشی ارز و مدل های 550JV موجود در بازار که هنوز فروخته نشدند اصلا مشخص نیست این مدل کی وارد بازار میشه و یا اصلا میشه ؟ چون مدت خیلی کمیه که تازه توی سایت امازون امریکا برای فروش گذاشته شده .... و اگه وارد بشه چه قیمتی روش خواهند گذاشت با توجه به این که 550jv تا قیمت 4800 هم به فروش میرسه :n29:
برادرم یک ساله میخواد الترابوک ASUS Zenbook UX301 (Infinity) را بخره هنوز وارد نشده خودت حسابشو کن

دوستانی که این مدل رو دارن یک نرم افزار نصبی داخل سیستمشون هست بنام asus installation wizard که درایورها رو میاره
از کجا میتونم دانلودش کنم
نمیدونم به صورت جداگونه تو سایت ایسوس برای دانلود هست یا نه , روی دستگاه من از اول نصب بود
------------------------------------------

چه خبره اخه برادر من

باید همین رفتارو داشت با لپ تاپ دیگه واسه دکور که نگرفتیم :n02: برای منم 12 الی 15 ساعت تو روز روشنه

دنباله یک کولپد خوب هم هستم که فعلا DEEPCOOL N8 ULTRA چشممو گرفته , مدله بهتری دوستان سراغ دارن ؟

AF021
12-05-2014, 17:11
Up
سلام دوستان
ویندوزش همون 8 اورجیناله
ممنون

دوست عزیز دقیقا از پیغامی که میده به انگلیسی یک اسکرین شات بگیر یا دقیقا اون متنو بنویس تا من تو فرومای خارجی مطرح کنم ببینم باید چه کار کرد

خوب یک جستجو کردم ببین با این روش مشکلت حل میشه :
1-برنامه Camera را باز کن
2-کلید Windows+C را بزن تا صفحه ای در سمت راست باز بشه بعد روی Setting کلیک کن و بعد روی Permission کلیک کن
3-این گزینه Allow this app to access your: Webcam and Microphon را فعال یا ON کن
4-ALT+F4 بزن تا برنامه Camera بسته بشه و دوباره بازش کن

احتمالا مشکل حل بشه اگه نشد پیغامی که میده را دقیقا اسکرین بگیر تا بهتر بشه راهنماییت کرد

hacker13
12-05-2014, 20:15
من جواب سوالاتم رو گرفتم و دیدم هم نسبت به لبتاپ باز شد با تشکر از af021 , namgo

در مورد کول پد هم باید بگم اون مدل رو من از نزدیک دیدم خنک کنندگی خیلی خوبی داره به نظر من بگیریش مدل های دیگه ای هم هست ولی بیشتر روی ظاهر و وزن کار کردن ولی این بیشتر
روی کولینگش کار کرده .
:n09:

alirezaml
12-05-2014, 22:17
سلام دوستان من ایسوس ان 550 هم که مشکل داشت و پس دادم به گارانتی و قرار شد مابه التفوتشو بدم و msi gs70 بگیرم خواستم نظر فنی مهندسی دوستان و بدونم. با تشکر.
راجع به msi gs70 اگه در زمینه سخت افزار یا نرم افزارش و ویندوز 8 و... نظری دارین کمکم کنید ممنون:n12:

wrath of god
13-05-2014, 10:32
با با شما دیگه کی هستین چقدر خرف گوش نکنین....دوست عزیزqazmlp لطفا وایستین asus n550jk بخرین یعنی گرافیک gtx 780m با اون قدرت با. Gt 750m برابره؟

wrath of god
13-05-2014, 10:36
Hacker 13 جان بهتره ما منتظر بمونیم n550jk بیاد....قیمتش یک ذره از بقیه بیشتره من تو یه سایت دیدم قیمتش 4,535,هزار تومنه....پس بهتره وایسیم

hacker13
13-05-2014, 11:09
اخه میدونی چیه دوست عزیز
wrath of god ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه می دونستم دقیقا کی میاد وایمیستادم ولی الان نمیدونیم معلوم نیست فردا بیاد یا یک ساله دیگه و یه نکته دیگه گرافیکش gtx850m هست:n10: تو سایت ایسوز میتونی ببینی:n09:

hacker13
13-05-2014, 11:12
سلام دوستان من ایسوس ان 550 هم که مشکل داشت و پس دادم به گارانتی و قرار شد مابه التفوتشو بدم و msi gs70 بگیرم خواستم نظر فنی مهندسی دوستان و بدونم. با تشکر.
راجع به msi gs70 اگه در زمینه سخت افزار یا نرم افزارش و ویندوز 8 و... نظری دارین کمکم کنید ممنون:n12:

شما اول بگو چیکار میخوای با لبتاپت بکنی اونوقت من بهت میگم از اون جایی که سرعت اینترنتم خوبه تو یوتوب و ... ویدئو هاییی درمورد این لبتاپ من دیدم یه سری مشکلات داره که با توجه به

قیمتش بدرد من نمیخورد حالا شما بگو برای گیم میخوای یا چیز دیگه اونوقت بهت میگم معایبش رو .:n16:

wrath of god
13-05-2014, 13:34
اخه میدونی چیه دوست عزیز
wrath of god ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اگه می دونستم دقیقا کی میاد وایمیستادم ولی الان نمیدونیم معلوم نیست فردا بیاد یا یک ساله دیگه و یه نکته دیگه گرافیکش gtx850m هست:n10: تو سایت ایسوز میتونی ببینی:n09:خوب من شنیدم در واقع نه دیدم که چند ماهه آینده قرار بیاد من میگم ارزش وایستادن داره راستی مگه. Gtx 850m بده؟¿

hacker13
13-05-2014, 15:32
نه دوست عزیز منظورم اینه که قویتر از اونی هست که شما میگی 850m من تو این رده لب تاپ ندیدم تاحالا البته یه لنوو هم هست که مثل اینه مشخصاتش ولی اون ssd هم داره چون تو ایران نیومده زیاد تحقیق نکردم اگه تا اخر این ماه نیاد همینو میگیرم .:n06:

wrath of god
13-05-2014, 16:06
نه دوست عزیز منظورم اینه که قویتر از اونی هست که شما میگی 850m من تو این رده لب تاپ ندیدم تاحالا البته یه لنوو هم هست که مثل اینه مشخصاتش ولی اون ssd هم داره چون تو ایران نیومده زیاد تحقیق نکردم اگه تا اخر این ماه نیاد همینو میگیرم .:n06:داداش. من کاره ای نیستم ولی چند روز وایسا میادش یه همچین چیزی ارزش وایستادن داره....خوب به فرضم نیومد شما باید وایسی یه مدل قدیمی تر بگیری.....شما. خود دانی ولی به نظر من وایسا چون اگه این مدل قدیمی رو بگیری حسرت این سیستم و این سخت افزار. رو. دلت میمونه...این مدل قدیمی فقط قیافه داره ولی اون بر عکس n56jr و n550jv هم قیافه داره چیزی که n56jr توش ضعیف بوده و هم قدرت داره چیزی که توش n550jv تقریبا ضعف داشته...همرو با هم داره پس بیا عاقلانه فکر کنیم و منتظرش بمونیم وقتی این مدل قدیمیر بگیری یه ماه بعدش این مدل جدیدیه میاد با کانفیگه بهتر اونموقع دلت میسوزه از ما گفتن بود

wrath of god
13-05-2014, 16:09
در ضمن لنوو توی صفحه نمایش خیلی ضعیفه و سخت افزارشن تعریفی نداره و بلوری و ips نداره توی رزولوشن های Fullhd خیلی ضعیف عمل میکنه پس asus n550jk بهترین لپ تاپه با این بودجه هستش

qazmlp
13-05-2014, 17:08
Hacker 13 جان بهتره ما منتظر بمونیم n550jk بیاد....قیمتش یک ذره از بقیه بیشتره من تو یه سایت دیدم قیمتش 4,535,هزار تومنه....پس بهتره وایسیم

واااااای، ینی کم کم داره پیداش میشه توو ایران؟ این سایتی که شما میگین زده 4535 تومن ایرانیه یا خارجی؟ بی زحمت آدرسشو بدین! وای اگه تا تیر یا حتی مرداد بیاد میخرم، چون خیلی خوبه! ولی لنوو y50 هم خیلی خوبه، صفحه نمایش لمسی اولترا اچ دی ینی دوبرابر بهتر از n500 و گرافیک gtx 860m ddr5 2g و هارد هیبریدی و...
اگه این دوتا بیان خیلی خوبه، ولی ایسوس یه چیزه دیگست، کیفیت ساختش عالیه

qazmlp
13-05-2014, 17:52
دوست عزیزqazmlp لطفا وایستین asus n550jk بخرین یعنی گرافیک gtx 780m با اون قدرت با. Gt 750m برابره؟

بعله من خودم عاشق سری N550 هستم از همه لحاظ، از اولین روزای عید امسال هم که مدل JK رو پیدا کردم واقعا خواهانش شدم و تا الان صبر کردم تا بیاد! ولی توو این مدت که با خیلیا توو نت مشاوره گرفتم فهمیدم و بهم گفتن که آن چنان هم این مدل JK قوی تر از JV نیس، فقط 15 یا 20% قوی تر هس، اونم به خاطر اینکه متاسفانه ایسوس کارت گرافیک JK رو با این که جزو گرافیک های سری 8 و مکسول و سری گیم هس رو با حافظه DDR3 گذاشته توو این لپ تاپ! اگه با حافظه DDR5 بود اونوقت میشد گفت یه لپ تاپ کامل واسه گیم و مالتی مدیای کامل هس! ولی بازم 15 یا 20% قدرت بیشتر هم واسه گیم خوبه! دعا کنیم با قیمت مناسب و کمتر از 5 تومن تا اواسط تابستون بیاد بخریم راحت شیم از این دو دلی ها!!! من نمیدونستم یه لپ تاپ خریدن انقد دو دلی داره!

hacker13
13-05-2014, 17:53
راست میگی شما واقعا اگه این بیاد من اونو خرید باشم واقعا اشکم در میاد :n02:

من صبر میکنم و یه زنگی هم فردا به نمایندگی ایسوز میزنم ببینم وارد میکنن یا سفارش بدم یه چندتا بیارن اگه سفارش بدم چند نفر می خواین ؟؟؟:n13:

qazmlp
13-05-2014, 18:04

خودم یه سایت پیدا کردم، واقعا عالیه :-) حتما توو این یکی دو روزه اومده چون من هر روز سر میزنم به این سایت های لپ تاپ، ولی تا الان اثری نبوده! فک کنم تا تیر کامل بیاد بصورت انبوه :-)

hacker13
13-05-2014, 18:23
یه چیزی بگم شاخ در میاری qazmlp

همین الان که این پست رو میزارم اومدم دقیقا همین ادرس رو منم بزارم دیدم تو گذاشتی :n06::n04:

دوستان یکی زنگ بزنه ببینید راسته اخه یه چیزیش اشتباه هست نوشته گرافیک 4 گیگ ولی تو خود ایسوز نوشته 2 گیگ

hacker13
13-05-2014, 18:27
راستی یه سوال jk صفحه نمایشش مات هست یا براق ؟؟؟

qazmlp
13-05-2014, 19:09
راستی یه سوال jk صفحه نمایشش مات هست یا براق ؟؟؟

دوست من، اینم مثل JV کانفینگ های مختلفی داره، توو خوده سایت ایسوس هم زده گرافیک 2/4 ینی یه کانفینگش گرافیکش 2 هس و کانفینگ دیگه گرافیکش 4! مسلما گرافیک 4 خیلی بهتر هس! صفحه نمایش هم همین طور، هم کانفینگ لمسی و براق داره هم کانفینگ غیر لمسی و مات! من که فعلا قصد خرید ندارم، ایشالله تا یکی دو ماه بعد میخوام بخرم، ایشالله تا اون موقع همه کانفینگاش بیاد با قیمت معقول و الکی نبرنش بالا :-)

hacker13
13-05-2014, 19:20
مگه الان این گرون هست؟؟؟به نظر من خوبه قیمتش نسبت به این اوضاع بازار دوست عزیز شما حتما فردا زنگ برن بگو با کانفیگ های مختلف بیارن حالا اونی که خودت میخوای منم زنگ میزنم میگم که دیگه تا اخر این ماه یا ماه بعد بیارن :n05:

qazmlp
13-05-2014, 19:28
قیمتی که این سایت زده واقعا عالیه، فقط 100 تومن نسبت به همین کانفینگ JV گرون تره! من منظورم از قیمت معقول اینه که همین قیمت بمونه و نره بالا الکی الکی! من خواهان این کانفینگ هستم: صفحه لمسی و براق، گرافیک 4، هارد 1 ترا با سرعت چرخش 7200 (حالا اگه خیلی گرون شد و نتونم بگیرم همون سرعت 5400 هم خوبه)!!! باشه، اگه تونستم زنگ میزنم، شما هم اگه نتیجه جدیدی در مورد JK بدست آوردی به ما هم بگو! ممنون

ghm122
13-05-2014, 21:18
سلام
دوستان مبنای اینکه میفرماییدگرافیک 4 بهتره چه منبعی هست؟؟
یه سرچ بکنید تو سایت های معتبر سخت افزار ببینید کجا چنین حرفی زده شده؟

گرافیک 4 فقط برای رندر خوبه .هیچ ادم عاقلی هم با لپ تاپ نمیاد رندر بگیره اونم تو ایران با این قیمت ها..برای بازی هیچ تاثیری نداره چون هیچ بازی به این حجم حافظه نیازی نداره!!!!
قبلا هم عرض کردم این فقط یه ترفند بازاریابی برای خالی کردن جیب مشتری هست...
خواهشا قبل خرید درست تحقیق کنید تا این جماعت کاسب بی انصاف با سواستفاده از این مسائل ، میدون گرمی نکنند.

hacker13
13-05-2014, 21:33
شما درست میگید دوست عزیزghm122 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ولی منظور دوستمون این بود که حالا که 4 هست و ما میخوایم یه بار بگیریم چرا بهترین رو نگیریم ؟؟ ما که داریم پول رو میدیم و میخوایم چند سال این دستگاه کار بکشیم بزار بهترین رو بخریم

و در جواب شما اقایqazmlp من حتما فردا زنگ میزنم

کانفیگ مد نظر من 4گیگ مات غیر لمسی به جای دی وی رایتر هم ssd میندازم اگه اینو بیاره با اون گرافیک تا اخر خرداد میخرمش .:n06:

wrath of god
13-05-2014, 22:09
خوب hacke13 جان خدا رو شکر شما و بقیه رو تونستم کمی راضی کنم.....15 یا 20 درصد هم زیاده....وقتی شما انقد پول میدی بهترینشو بگیر....... این ملاک برتری منه:)

qazmlp
13-05-2014, 22:18
خوب hacke13 جان خدا رو شکر شما و بقیه رو تونستم کمی راضی کنم.....15 یا 20 درصد هم زیاده....وقتی شما انقد پول میدی بهترینشو بگیر....... این ملاک برتری منه:)

کاش حافظه گرافیکش از نوع ddr5 بود ولی بازم نسبتا خوبه! من همین N550JK رو میخرم! ایشالله خبرای خوبی درمورد واردات این مدل در راه باشه :-)

hacker13
13-05-2014, 22:44
دوست عزیز با کمی تحقیق میفهمی که ddr3 با ddr5 فرق چندانی نداره همینطور که 4 گیگ با 2 گیگ نداره اینا سر جمع 10 درصد ماجرا هست بقیش بر میگرده به gtx و gt بودن گرافیک و اون مقدارش که این لبتاپ ترکونده البته سی پی یو هم تاثیر داره که بازم مشکلی نداره ولی اینو از من بشنو 4گیگ با 2گیگ و ddr3 با ddr5 یه خورده فرق دارن مثل این میمونه بگی یه لبتاپ 2.5 هستش یه لبتاپ 2.6 هست خوب اینا که فرقی نداره 100 گرم فرقشونه که اصلا به چشم نمیاد :n16:

qazmlp
13-05-2014, 23:29
دوست عزیز با کمی تحقیق میفهمی که ddr3 با ddr5 فرق چندانی نداره همینطور که 4 گیگ با 2 گیگ نداره اینا سر جمع 10 درصد ماجرا هست بقیش بر میگرده به gtx و gt بودن گرافیک و اون مقدارش که این لبتاپ ترکونده البته سی پی یو هم تاثیر داره که بازم مشکلی نداره ولی اینو از من بشنو 4گیگ با 2گیگ و ddr3 با ddr5 یه خورده فرق دارن مثل این میمونه بگی یه لبتاپ 2.5 هستش یه لبتاپ 2.6 هست خوب اینا که فرقی نداره 100 گرم فرقشونه که اصلا به چشم نمیاد :n16:

ممنون، پس ایشالله با خرید کانفینگ مناسب از این مدل بتونیم از هر لحاظ ازش استفاده کنیم، چون من علاوه بر خوش ساخت بودن و کیفیت صفحه نمایش و بلندگوها و ظاهر خوب و... میخوام بازی های گرافیکی روز و حداقل 2-3 سال آینده رو روون و بدون لگ اجرا کنم! ایشالله شما هم بتونی کانفینگ مناسب رو تهیه کنی و همچنین همه دوستانی که این مدت منتظر ورود این مدل بودن! بالاخره صبرمون نتیجه داد :-)

qazmlp
13-05-2014, 23:50
این کانفینگ عالیه :-)
من اینو میخرم، خدا کنه تا یکی دو ماه دیگه یه خورده قیمتشم بیاد پایین تر :-)

wrath of god
14-05-2014, 06:34
مخلصه همه ی داداشای گلم پس به سلامتی جمعی میریم asus n550jk میخریم:) فقط دنبال مدل core i7 باشید با رم 12 gb و هاره یه ترابایت باشید.......سی پی یو هم که دیگه.hq 4700

ghm122
14-05-2014, 07:52
ممنون، پس ایشالله با خرید کانفینگ مناسب از این مدل بتونیم از هر لحاظ ازش استفاده کنیم، چون من علاوه بر خوش ساخت بودن و کیفیت صفحه نمایش و بلندگوها و ظاهر خوب و... میخوام بازی های گرافیکی روز و حداقل 2-3 سال آینده رو روون و بدون لگ اجرا کنم! ایشالله شما هم بتونی کانفینگ مناسب رو تهیه کنی و همچنین همه دوستانی که این مدت منتظر ورود این مدل بودن! بالاخره صبرمون نتیجه داد :-)

سلام مجدد
دوست عزیز کلا کامپیوتر برای بازی اصلا گزینه مناسبی به لحاظ قیمتی نیست در مقابل کنسول بحث لذت بازی کردن رو کار ندارم.اما با سابقه ای که در حدود 16 سال گذشته دیدم برای بازی با کامپیوتر باید حتما اگر می خواهید بازیهای روز بدون لگ اجرا بشه باید حدودا هر 3 سال یه ارتقای اساسی به سیستم تون بدید که خرج بسیار بالایی رو داره اما برعکس کنسول با یه بار خرید تا 7-8 سال نیازی به هیچ تغییری ندارید ضمنا تفاوت عملکرد پی سی کجا لپ تاپ کجا(امتیازهای گرافیک برای مثال GTX760=5000 و GTX780m=4300 )
سری jv تو تست های اجرای بازی شدیدا ضعیف عمل کرد که یه علتش هم پس زدن یا به اصطلاح ثروتل دستگاه در بار سنگین بود و حتی بازیهای امروز رو در گرافیک بالا متوسط اجرا میکرد وای به حال آینده ! حالا کمی صبر کنید تا تست بشه که این jk چه طور هست ...

اما برای مالتی مدیا واقعا لپ تاپ خوبی هست ویه جورایی عالیه اما خوب قیمتش خیلی بالاست.

این فروشگاه دست کمی از آل دیجیتال نداره به محض اینکه تو بازار کم بشه قیمتهای تخیلی میده و اصلا به انصاف و وجدان اعتقادی ندارن الان هم قیمتش رو با لینک قبلی مقایسه بفرمایید تایید میکنید عرض بنده رو وسزای گرونفروش هم نخریدنه.

راستی سو برداشت نشه من نیروی نفوذی نیستم :n02: اتفاقا خودم مدتهاست می خوام n550 بخرم ولی حقیقتش یه مقداری این بحثهای فنی و مخصوصا نوسان قیمتش باعث شد صبر کنم و پولی که واسش زحمت کشیده شده رو به یه سری بی وجدان حروم خور ندم. این لپ تاپ حدود مرداد گذشته با دلار 3200 به قیمت 3800 وارد شدتازه سری اول بود و تو پارتهای بعدی باید قیمتش کاهش چشمگیری پیدا میکرد اما الان فقط چون کم شده قیمتش حدود 4300 شده که البته هم واردات قبل عید و با دلار زیر 3000 تومان هست.

موفق باشید.

hacker13
14-05-2014, 10:37
با تشکر از دوست عزیز
ghm122 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ار اونجایی که معلومه شما اطلاعات خوبی درمورد گرافیک ها دارید حالا من یه سوال دارم

1- n550jv گرافیکش قویتر هست یا n550jk ؟؟؟

خوب اگه jk قویتر باشه که مطمئنم قویتر هست خوب چرا اینو نگیریم و با توجه به صحبتتون که گفتین توی تست ها کم اورده و برای گیم زیاد مناسب نیست باید بگم با این بودجه کسی نمیتونه یه همچین لبتاپی رو بگیر (با توجه به اینکه مالتی مدیا هست گرافیک خوبی داره )درسته که یه کنسول مثل p4 بگیریم دیگه تا 10 سال
خیالمون راحته ولی در درجه اول ما یه لبتاپ میخوایم که بعضی وقت ها که خواستیم بازی کنیم کله خودمون رو تو دیوار نکوبیم
من خودم به شخصه این لبتاپ رو میخوام بگیرم تا در هفته 3-4 ساعت باهاش بازی کنم فکر کنم تا 2-3 سال اینده رو Low بتونه بیار نه؟؟؟

hacker13
14-05-2014, 10:39
اینجا یه چیزیش اشتباه هست نوشته باتری 6 سولی ولی تو ایسوز نوشته 4 خوب یعنی چی ؟؟؟

راستی این لبتاپ مثل n550jv شارژ نگه میداره ؟؟؟(4گیگ غیر لمسی)

اخه نه گرافیثکش رفته بالاتر گفتم شاید تاثیر بزاره ؟؟؟

وقتی بازی میکنیم از این گرافیک استفاده میشه وقتی کار روزمره انجام میدیم هم استفاده میشه ؟؟؟

خوب اگه اینطوری باشه که خیلی شارژکم نگه میداره:n13:

wrath of god
14-05-2014, 14:01
اینجا یه چیزیش اشتباه هست نوشته باتری 6 سولی ولی تو ایسوز نوشته 4 خوب یعنی چی ؟؟؟راستی این لبتاپ مثل n550jv شارژ نگه میداره ؟؟؟(4گیگ غیر لمسی) اخه نه گرافیثکش رفته بالاتر گفتم شاید تاثیر بزاره ؟؟؟وقتی بازی میکنیم از این گرافیک استفاده میشه وقتی کار روزمره انجام میدیم هم استفاده میشه ؟؟؟خوب اگه اینطوری باشه که خیلی شارژکم نگه میداره:n13: نه نه hacker13 جان باتریش عین مدل قبلی 4 سلولیدرباره ی شارژ ناراحت نباش چون توی قسمت nvidia control panel می تونی اون برنامه هایی رو که میخوای با گرافیک لپ تاپ اجرا بشه رو مشخص کنی (فتو شاپ ، گیم و....(

hacker13
14-05-2014, 14:08
خوب اینجوری خیالم راحت شد خوب خیلی خوب میشه اینطوری هنوز هم نرم افزار مدیریت باتری مثل لنوو نداره؟؟؟باید بزاری تا 100 برسه بعد قطع کنه یا نه میشه خودت مشخص کنی که مثلا به 80 رسید قطع کنه؟؟؟؟

Akom@n
14-05-2014, 15:17
با تشکر از دوست عزیز
ghm122 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ار اونجایی که معلومه شما اطلاعات خوبی درمورد گرافیک ها دارید حالا من یه سوال دارم

خوب اگه jk قویتر باشه که مطمئنم قویتر هست خوب چرا اینو نگیریم و با توجه به صحبتتون که گفتین توی تست ها کم اورده و برای گیم زیاد مناسب نیست باید بگم با این بودجه کسی نمیتونه یه همچین لبتاپی رو بگیر (با توجه به اینکه مالتی مدیا هست گرافیک خوبی داره )درسته که یه کنسول مثل p4 بگیریم دیگه تا 10 سال
خیالمون راحته ولی در درجه اول ما یه لبتاپ میخوایم که بعضی وقت ها که خواستیم بازی کنیم کله خودمون رو تو دیوار نکوبیم
من خودم به شخصه این لبتاپ رو میخوام بگیرم تا در هفته 3-4 ساعت باهاش بازی کنم فکر کنم تا 2-3 سال اینده رو Low بتونه بیار نه؟؟؟

شرمنده می پرم وسط بحث!
چند وقت پیش همین جا یه بحثی با یکی از دوستان داشتم در مورد gtx850m و معلوم شد که حتی ddr3 هم قدرتی کمی بیشتر از gtx760m داره که به وضوح از gt750m روی jv بهتره اما اینکه ارزش صبر داره یا نه به خود فرد مربوط میشه
واسه کاربرد شما هر دو کافیه اما اگه عجله ندارید و میتونید 2-3 ماه صبر کنید خوب بد نیست نیم نگاهی به مدل های جدید داشته باشین
البته همزمان مدل های مثل lenovo y50 و msi ge60 هم در راه هستن که البته لنوو عرضه جهانیش هم کمی مشکل داشته انگار

hacker13
14-05-2014, 15:37
این لب تاپ الان تک و توک موجود هست و بگی به نماینگی میاره و احتیاجی به 2-3 ماه صبر کردن نیست من 4گیگ غیر لمسی jk رو میخرم تا اخر خرداد بعد نقدش رو میزارم

ghm122
14-05-2014, 16:18
با تشکر از دوست عزیز

در تایید فرمایش شما قطعا gtx 850m قوی تر هست هم یک نسل جدیدتر و هم gtx هست که کاملا قوی تر از مدل gt هست.متاسفانه این لپ تاپ حباب قیمتی خیلی زیادی داره و قیمت جهانی 1000 دلار الان داره 4300 فروخته میشه.اما قیمت jk با اینکه 1100 دلاره نسبت به jv بهتره وحباب کمتری داره.قبلا هم عرض کردم اگر بتونید مدل 2 گیگ و غیرلمسی رو تهیه کنید خیلی بهتره.
این مدل jk که الان زده 4 و غیر لمسی . اما خیلی به مشخصاتش اعتمادی نیست چون زده بک لایت کیبرد نداره!

برای بازی هم بله اگر سرعت پیشرفت بازیها تغییر چندانی نکنه به نظر بنده حتما روی low تا 3 سال حتی شاید کمی بیشتر جوابگو هست.
برای مشاهده نتایج عملکرد گرافیک ها هم میتوانید از این سایتها استفاده کنید:
gpuboss.com
videocardbenchmark.net

اینم یه لینک مقایسه دوکارت 765 , 850
برای باتری هم که فرمودید به احتمال زیاد مصرف انرژی این کارت از سری قبل بیشتر هست اما چقدر رو بنده اطلاع ندارم.
موفق باشید

wrath of god
14-05-2014, 18:42
خوب اینجوری خیالم راحت شد خوب خیلی خوب میشه اینطوری هنوز هم نرم افزار مدیریت باتری مثل لنوو نداره؟؟؟باید بزاری تا 100 برسه بعد قطع کنه یا نه میشه خودت مشخص کنی که مثلا به 80 رسید قطع کنه؟؟؟؟خوب....درباره ی نرما افزار مدیریت فکر نکنم داشته باشه یا شایدم داشته باشه ولی درباره ی اینکه حتما به صد برسه اجباری نیست میتونی روی 15درصدم قطع کنی.....برای باتری مشکلی پیش نمیاد یا در واقع بهش فشار نمیاد

hacker13
14-05-2014, 19:10
دوست عزیز ghm122 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه سوال خیلی خیلی عجیب دارم ازتون چرا 765 قویتر از 850 به نظر میرسه تو این تست ها ؟؟؟ شاید من اشتباه میکنم نه؟؟؟؟

و سوال دوم باید بگم اگه گرافیکش بخواد هر دقیقه کار کنه مصرف زیادی خواهد داشت و دیگه هنوز از خونه نرفتی بیرون شارژش تموم میشه من تا اخر خرداد یه لبتاپ بین JV و JK میخرم و تنها دلیل تردیدم به خاطر باتری این لبتاپ هست چون حس میکنم اصلا ایده ال نخوهاد بود .

wrath of god
14-05-2014, 19:43
دوست عزیز ghm122 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه سوال خیلی خیلی عجیب دارم ازتون چرا 765 قویتر از 850 به نظر میرسه تو این تست ها ؟؟؟ شاید من اشتباه میکنم نه؟؟؟؟

و سوال دوم باید بگم اگه گرافیکش بخواد هر دقیقه کار کنه مصرف زیادی خواهد داشت و دیگه هنوز از خونه نرفتی بیرون شارژش تموم میشه من تا اخر خرداد یه لبتاپ بین JV و JK میخرم و تنها دلیل تردیدم به خاطر باتری این لبتاپ هست چون حس میکنم اصلا ایده ال نخوهاد بود .

نگران نباش gtx 850m قویتره.............در ضمن گرافیک این لپ تاپ از asus n550jv فویتره..............در رابطه با تست قدرت..اجتمالا gtx 765m از ddr5 یا gddr5 بهره میبره وگرنه در هر صورتی حساب کنیم gtx 850m قوی تره..........در راطه با کار کردن گرافیک که بالا گفتم از طریق nvidia control panel میتونی تنظیمش کنی....در خرید asus n550jk لحظه ای تردید نکن که خیلی قویه....ما قبلا می گفتیم خاک بر سر ایسوس n56jr رو زد کیفیت و گرافیک بیست ولی قیافه بد ولی برعکس گرفیک و سخت افزار ضعیف ولی قیافه 20..............جالا که این این ایسوس حرف دله مارو شنیده قبل از اینکه فرصت از دست بره بهتره بگیریمش..........راستی یه چیز دیگه یک تعداد بازی های معدودی(انگشت شماره) رو اون بازی ها سریع میرن چون باری اون کارت گرافیک توصیه شدن........در کل از همه نظر و همه نظر asus n550jk عالیههههههههههههه:n11:
باتری هم زیاد فرقی با ایسوس ان 550 جی وی فرقی نباید داشته باشه..... :)
پس دیگه نگرانی رو بنداز تو سطل آشغال و کار درست رو انجام بده........:n02:
موفق باشی:n16:

wrath of god
14-05-2014, 19:49
[QUOTE=wrath of god;8222069]نگران نباش gtx 850m قویتره.............در ضمن گرافیک این لپ تاپ از asus n550jv فویتره..............در رابطه با تست قدرت..اجتمالا gtx 765m از ddr5 یا gddr5 بهره میبره وگرنه در هر صورتی حساب کنیم gtx 850m قوی تره..........در راطه با کار کردن گرافیک که بالا گفتم از طریق nvidia control panel میتونی تنظیمش کنی....در خرید asus n550jk لحظه ای تردید نکن که خیلی قویه....ما قبلا می گفتیم خاک بر سر ایسوس n56jr رو زد کیفیت و گرافیک بیست ولی قیافه بد ولی برعکس گرفیک و سخت افزار ضعیف ولی قیافه 20 در asus n550jv..............جالا که این این ایسوس حرف دله مارو شنیده قبل از اینکه فرصت از دست بره بهتره بگیریمش..........راستی یه چیز دیگه یک تعداد بازی های معدودی(انگشت شماره) رو اون گرافیک ها سریع میرن چون بازی برای اون کارت گرافیک توصیه شدن........در کل از همه نظر و همه نظر asus n550jk عالیههههههههههههه:n11:
باتری هم زیاد فرقی با ایسوس ان 550 جی وی فرقی نباید داشته باشه..... :)
پس دیگه نگرانی رو بزار کنار و کار درست رو انجام بده........:n02:
موفق باشی:n16:
[/QUOTE

ghm122
14-05-2014, 20:41
ببینید این یه مسئله طبیعی هست .نحوه کدبندی تو سری جی فرس به این صورت هست که رقم اول نسل و سری تولید و دو رقم بعدی به نوعی قدرت کارت رو نمایش میده .تغییر نسل و پیشرفت اون هم تا حدی در افزایش قدرت موثره اما نه چندان زیاد و اصلا در حد دو رقم انتهایی نیست.
اما خوب خیلی هم فاصله بینشون نیست شاید حدود 8-10 درصد .
این کارت سری 8 چون جدیده هنوز خیلی ازش تست رو نت نیست مثلا نوت بوک چک سری ddr5 رو تست کرده که اون از 765 قوی تر هم هست حتی شاید حدود 10 درصد. نمیدونم ایسوس اگه اینو ddr5 میذاشت چش میشد؟!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][]=214&gameselect[]=204&gameselect[]=202&gameselect[]=142&gameselect[]=131&gpu_fullname=1&codename=0&architecture=0&pixelshaders=0&vertexshaders=0&corespeed=0&shaderspeed=0&memoryspeed=0&memorybus=0&directx=0&technology=0&daysold=0

اما به هر حال برای نیاز شما این کارت پاسخگو هست انشالله.
این یه مقایسه بین 850 ddr3 و 750 ddr5 که توی بازیها حدود 30 تا 40 درصد اختلاف هست بینشون و منطقا اگر 750 ddr3 بود این اختلاف اندکی بیشتر هم میشد

همون طور که حدس زده بودیم مصرف سری جدید بیشتر هست حدود 10 درصد ولی از اونجا که اکثر کارهای عادی بجز بازیها با گرافیک انبرد انجام میشه نگرانی خاصی در این باره نباید داشت برای بازی هم اگر می خواهید از حداکثر قدرت دستگاه استفاده کنید حتما باید دستگاه به برق متصل باشه.
مصرف 750 ddr3 حدود 35-40 وات و مصرف 850 ddr3 به میزان 45 وات هست.
اینم یه سری لینک دیگه که میتونه مفید باشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ati nvidia&shaderspeed=1&showBars=0&showClassDescription=0&showCount=0&sort=&technology=1&type=&vantage3dmark=0&vantage3dmarkgpu=1&vertexshaders=0

ببینید در رابطه با باتری شما هم مثل من و خیلی دیگه از افراد ، دوست دارید همه موارد با هم یکجا جمع بشه اما متاسفانه نمیشه .اگه بنا باشه دستگاهی کانفیگ قوی داشته باشه یعنی مصرف بالا و اگه بنا باشه ضخامتش زیاد نباشه یعنی باتری کوچک پس در نتیجه این دو مانع از عمر باتری طولانی میشه ولی با توصیفاتی که من توی فرومهای خارجی و داخلی خوندم به نظرم میاد عملکرد باتری این دستگاه خوبه وقابل قبول.
امروز هم یه مقدار کاهش قیمت داشته تو لینک اول.دیگه وقتی قیمت رو به باد هوا میسپرن همین میشه یه روز گرون میکنن یه روز ارزون میکنن و البته در کل نیتی ندارن بجز خالی کردن جیب خلق ا... .:n29:
موفق باشید

ghm122
14-05-2014, 20:42
ببینید این یه مسئله طبیعی هست .نحوه کدبندی تو سری جی فرس به این صورت هست که رقم اول نسل و سری تولید و دو رقم بعدی به نوعی قدرت کارت رو نمایش میده .تغییر نسل و پیشرفت اون هم تا حدی در افزایش قدرت موثره اما نه چندان زیاد و اصلا در حد دو رقم انتهایی نیست.
اما خوب خیلی هم فاصله بینشون نیست شاید حدود 8-10 درصد .
این کارت سری 8 چون جدیده هنوز خیلی ازش تست رو نت نیست مثلا نوت بوک چک سری ddr5 رو تست کرده که اون از 765 قوی تر هم هست حتی شاید حدود 10 درصد. نمیدونم ایسوس اگه اینو ddr5 میذاشت چش میشد؟!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][]=214&gameselect[]=204&gameselect[]=202&gameselect[]=142&gameselect[]=131&gpu_fullname=1&codename=0&architecture=0&pixelshaders=0&vertexshaders=0&corespeed=0&shaderspeed=0&memoryspeed=0&memorybus=0&directx=0&technology=0&daysold=0

اما به هر حال برای نیاز شما این کارت پاسخگو هست انشالله.
این یه مقایسه بین 850 ddr3 و 750 ddr5 که توی بازیها حدود 30 تا 40 درصد اختلاف هست بینشون و منطقا اگر 750 ddr3 بود این اختلاف اندکی بیشتر هم میشد

همون طور که حدس زده بودیم مصرف سری جدید بیشتر هست حدود 10 درصد ولی از اونجا که اکثر کارهای عادی بجز بازیها با گرافیک انبرد انجام میشه نگرانی خاصی در این باره نباید داشت برای بازی هم اگر می خواهید از حداکثر قدرت دستگاه استفاده کنید حتما باید دستگاه به برق متصل باشه.
مصرف 750 ddr3 حدود 35-40 وات و مصرف 850 ddr3 به میزان 45 وات هست.
اینم یه سری لینک دیگه که میتونه مفید باشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ati nvidia&shaderspeed=1&showBars=0&showClassDescription=0&showCount=0&sort=&technology=1&type=&vantage3dmark=0&vantage3dmarkgpu=1&vertexshaders=0

ببینید در رابطه با باتری شما هم مثل من و خیلی دیگه از افراد ، دوست دارید همه موارد با هم یکجا جمع بشه اما متاسفانه نمیشه .اگه بنا باشه دستگاهی کانفیگ قوی داشته باشه یعنی مصرف بالا و اگه بنا باشه ضخامتش زیاد نباشه یعنی باتری کوچک پس در نتیجه این دو مانع از عمر باتری طولانی میشه ولی با توصیفاتی که من توی فرومهای خارجی و داخلی خوندم به نظرم میاد عملکرد باتری این دستگاه خوبه وقابل قبول.
امروز هم یه مقدار کاهش قیمت داشته تو لینک اول.دیگه وقتی قیمت رو به باد هوا میسپرن همین میشه یه روز گرون میکنن یه روز ارزون میکنن و البته در کل نیتی ندارن بجز خالی کردن جیب خلق ا... .:n29:
موفق باشید

hacker13
14-05-2014, 21:06
شما مطمئنی که وقتی کار عادی انجام میدیم مانند فیلم دیدن اهنگ گوش دادن وب گردی یا چند تا از این جور کار های رو با هم انجام دادن از گرافیک اصلی استفاده نمیکنه؟؟؟

یعنی فقط تو بازی از گرافیک استفاده میکنه ؟؟

ghm122
14-05-2014, 21:10
بله من الان پی سی خودم اصلا کارت گرافیک نداره اما علاوه بر اونها حتی بعضی بازی ها رو هم خیلی خوب اجرا میکنه.برای اون کارها هیچ نیازی به گرافیک جداگانه نیست.
تا اونجایی که اطلاعات بنده قد میده بله.

qazmlp
14-05-2014, 22:18
من نمیدونم چرا دوستان انقد باز دودل شدن، پدر دودلی ها توو خرید لپ تاپ من بودم که فعلا دیگه ترکش کردم!
من از تابستون سال پیش که توو سایت های ایرانی بررسی تخصصی JV رو دیدم عاشقش شدم و از آبان یا آذر که بصورت انبوه و رسمی وارد بازار شد قصد خرید داشتم ولی همیشه دودلی ها باعث عذابم بودن، به خاطر گرافیکش برای اجرای بازی ها!!! ولی الان که JK کم کم داره پاش به بازار باز میشه دیگه دودلی معنا نداره، گرافیکش GTX که هس (سری گیم) و از سری جدید 8 و مکسول هس (850M)، فقط یه خورده حافظه اش بده که DDR3 هس (که اگه DDR5 بود میترکوند!!!) ولی مطمین باشین که این لپ تاپ تا 4 یا شاید 5 سال بازی ها رو خواهد کشید، بازی های قبلی و امسال و حتی شاید سال بعد رو میتونیم توو اولترا یا high اجرا کنیم، بعد یکی دو سال بعدش توو حالت med و بعد از اون میتونیم توو حالت low اجرا کنیم! دیگه چی بهتر از این؟؟؟
فعلا من تمام حواسم روی این گزینه هس، ولی اگه تا یکی دو ماه دیگه که خواستم بخرم یهو Lenovo Y50 هم وارد شد، اونوقت باز دودلی هام شروع خواهد شد :-(
چون Y50 لنوو هم ترکونده (صفحه نمایش اولترا اچ دی، لمسی، گرافیک GTX 860M DDR5 2G و core i7 4700hq و هارد هیبریدی و...)

wrath of god
14-05-2014, 22:26
داداش qazmlp انوو همیشه یه پله از نظر صفحه نمایش از لپ تاپ های دیگه پایین تر هستش

hacker13
14-05-2014, 22:48
اصلا نمیشه لنوو رو با ایسوز مقایسه کرد و ضخیم تر هم هست مطمئنم حتی با اینکه جای ssd داره بازم دوستش ندارم .

این ایسوز JK اگه زودتر بیاد تو بازار مدل های مختلفش خیلی خوب میشه .:n12:

hacker13
15-05-2014, 11:54
قیمتش رو این سایت چرا برده بالا چه خبره

4800 این حدودا بود :n29:

wrath of god
15-05-2014, 12:34
چی؟!؟ نه بابا 4800 از خودشون در اوردن...........باید کمتر باشه......من 4500 دیده بودم:n03:

wrath of god
15-05-2014, 12:37
اخههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه هههههههههههههههههه یعنی چی:grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grr r::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr: :grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::g rrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grr r::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr: :grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::g rrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grr r::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr: :grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr:
شد 4960........................خدااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااا

hacker13
15-05-2014, 12:59
منم هیمن رو گفتم دیگه 4800 بود شد 4960 همینجوری می برن بالا

wrath of god
15-05-2014, 13:23
اصن هیچ قانونی وجود نداره...........460 تومان بردن بالا............پسر دایی من تو کانادا میگه قیمت یه چیزی که بالا بعد از 3 ماه 700 تومان پایین میاد...ولی اینجا نمیدونم چرا همه چیز برعکسه:n13:

qazmlp
15-05-2014, 13:50
این قیمت ها واقعی نیستن چون فقط چندتا سایت دارن و به صورت خصوصی انگار وارد کردن، ایشالله بعد یه مدت کوتاه که بصورت انبوه و توسط گارانتی وارد بشه اونوقت هم قیمتش نسبت به الان کمتر میشه هم قیمت ها واقعی میشه، ایشالله تا اون زمان هم دلار همینجور بیاد پایین :-)

wrath of god
15-05-2014, 19:12
ایشالله........که میاد پایین.....چه تابستونی بشه....
ac unity و watch dogs و کلی گیمه دیگه........هوووووووووووف...حت فکر کردن بهشم ادم رو مجذوب خودش میکنه...اوه call of duty جدید رو یادم رفت:n02:

Aref 69
15-05-2014, 20:18
سلام بچه ها
من n550jv رو 27 اسفند از یکی از فروشگاه های شهرمون گرفتم
بعد هفته ی اول عید دیدم وقتی بازی یا نرمافزار های گرافیکی رو که اجرا میکنم ارور صفحه آبی میده... بعد بردممش و واسم ویندوز عوض کرد( 2 بار ویندوز عوض کردم) که شمکل رفع نشد..
فکر کنم 18 فروردین بهش لپ تاپمو دادم که بفرسته گارانتی( آواژنگ).. بعد هنوز که هنوزه خبری ازش نیست.. و وقتی بهش زنگ میزنم میگه طبق آخرین خبری که ازش دارم هنوز کاراش انجام نشده و آماده نیست... یک ماهو خورده ای گذشته ولی هنوز خبری ازش نشده؟
چیکار کنم به نظرتون.. خیلی هم لپ تاپ لازم دارم
راهی نیست که بشه پیگیری بیشتری کرد و کاری کرد زودتر کاراشو انجام بدن؟
معمولا چقدر طول میکشه؟

alirezaT1000
15-05-2014, 20:23
دوستان من یه n550jv دارم که گذاشتم برا فروش...هرکی خواست به من پیام بده....با خریدار واقعی راه می آم ......تو همین انجمن هم گذاشتم برا فروش در قسمت بازارچه

qazmlp
15-05-2014, 22:51
ایشالله........که میاد پایین.....چه تابستونی بشه....
ac unity و watch dogs و کلی گیمه دیگه........هوووووووووووف...حت فکر کردن بهشم ادم رو مجذوب خودش میکنه...اوه call of duty جدید رو یادم رفت:n02:

farcry4 هم امروز پیداش شد توو اخبار گیم ها :-) اینم اضافه کن داداش به لیستت...

wrath of god
15-05-2014, 23:14
چشم......اضافه می کنم....من از fc4 خوشم نمیاد...کی دلش میخواد در نقش آدم چینی یا ژاپنی باشه؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟:n13:

qazmlp
15-05-2014, 23:24
چشم......اضافه می کنم....من از fc4 خوشم نمیاد...کی دلش میخواد در نقش آدم چینی یا ژاپنی باشه؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟:n13:

اوه به چیزایی دقت میکنی شما :-)
من که دیگه دارم از خوشحالی میمیرم، خدا کنه این دو ماه زود بگذره و بتونیم این لپ تاپ رو بخریم و بازی کنیم :-)

oOomid.M
16-05-2014, 00:45
سلام بچه ها
بعد هفته ی اول عید دیدم وقتی بازی یا نرمافزار های گرافیکی رو که اجرا میکنم ارور صفحه آبی میده... بعد بردممش و واسم ویندوز عوض کرد( 2 بار ویندوز عوض کردم) که شمکل رفع نشد..
فکر کنم 18 فروردین بهش لپ تاپمو دادم که بفرسته گارانتی( آواژنگ).. بعد هنوز که هنوزه خبری ازش نیست.. و وقتی بهش زنگ میزنم میگه طبق آخرین خبری که ازش دارم هنوز کاراش انجام نشده و آماده نیست... یک ماهو خورده ای گذشته ولی هنوز خبری ازش نشده؟
معمولا چقدر طول میکشه؟

سلام
داداش چه صبری داری شما
برو اونجا داد و بیداد کن صداتو ببر بالا

wrath of god
16-05-2014, 08:17
اوه به چیزایی دقت میکنی شما :-)
من که دیگه دارم از خوشحالی میمیرم، خدا کنه این دو ماه زود بگذره و بتونیم این لپ تاپ رو بخریم و بازی کنیم :-)

آره والله از شر این لپ تاپمون هم خلاص بشیم...بریم n550jk بخریم n56jr و n550jv رو توی n550jk خلاصه کردن:n02:

wrath of god
16-05-2014, 08:36
هوووووووووف....خدا شکرت.....قیمت asus n550jk پایین اومد 4/450 با رم 12 گیگ و hard 1T و گرافیک 4 , gtx 850m و لمسی غیز لمسی باید رو 4,200 اینا باشه:n02:
من تو نمایندگی ایسوس چک کردم...چند ماه دیگه میاد....ولی این چند ماه مثله چند سال میگذره

hacker13
16-05-2014, 10:38
دوست عزیز میشه لینکش رو بدی میخوام ببینم کجا میخواد بیاره

شرمنده 2 روز نیستم به تاپیک سر بزنم اینترنتم تموم شده بوذ.

منم مشتاقم بیاد این لبتاپ زودتر تا بخریمش البته اول شما بخرین بگید ایراداش رو مخصوصا باتری که من خیلی روش حساسم :n19:

Iman Summaray
16-05-2014, 11:01
سلام بچه ها
معمولا چقدر طول میکشه؟

سلام دوست عزیز.شما فقط کافی بود درایور کارت گرافیکتو آپدیت کنی همین.
واسه منم آبی میشد با ارتقا ورژن درایور گرافیک حل شد.
من قبلا در مورد گارانتی آواژنگ یه پست کامل از تجربه شخصیم رو گذاشته بودم.
اونجا تا خودت نری سر بزنی هیچ کاری نمیکنن لپ تاپ رو میذارن یه گوشه تا وقتی خیلی بی کار شدن شاید یه سرب بزنن بهش.
واقعا گارانتی مزخرفیه...
به خاطر یه درایور خودتو به دردسر انداختیا...:n27:

qazmlp
16-05-2014, 11:12
هوووووووووف....خدا شکرت.....قیمت asus n550jk پایین اومد 4/450 با رم 12 گیگ و hard 1T و گرافیک 4 , gtx 850m و لمسی غیز لمسی باید رو 4,200 اینا باشه:n02:
من تو نمایندگی ایسوس چک کردم...چند ماه دیگه میاد....ولی این چند ماه مثله چند سال میگذره

دوست عزیز، از کدوم سایت دیدی؟ میشه لینک بدی مام ببینیم حال کنیم؟ :-)
راستی اینا الان گارانتی دارن؟ چه گارانتیه؟؟؟

qazmlp
16-05-2014, 11:28
این لینک هم هس، ولی معلوم نیس این لمسی هس یا نه، چون روی مات بودنش ضربدر زده و روی لمسی بودن چیزی ننوشته!!! ولی با توجه به قیمتش فک کنم غیرلمسی باشه:

hacker13
16-05-2014, 12:06
گارانتیش چیه ؟؟

wrath of god
16-05-2014, 12:21
دوست عزیز، از کدوم سایت دیدی؟ میشه لینک بدی مام ببینیم حال کنیم؟ :-)
راستی اینا الان گارانتی دارن؟ چه گارانتیه؟؟؟

والله....یادم نیست....ولی فک کنم.........آها یادم اود asus center (ایسوس سنتر):n02:
بله گارنتی دارن ولی اسمش یادم نیست...یه گارانتی نوشته بود کنارش........حواس تعطیل:n02:

wrath of god
16-05-2014, 12:24
این لینک هم هس، ولی معلوم نیس این لمسی هس یا نه، چون روی مات بودنش ضربدر زده و روی لمسی بودن چیزی ننوشته!!! ولی با توجه به قیمتش فک کنم غیرلمسی باشه:

اون غیر لمسی ولی فکر کنم اونی که گفتم...8 gb رم داشت....همه همه با رم 12 و گرافیک 4 و لمسی یه 4.600ی اب میخوره...دیگه بقیه ی جاها غیر از این قیمت دادن فیکه یا از خودشون در آوردن:n13:

hacker13
16-05-2014, 15:31
پس مدل غیر لمسی jk با 4گیگ گرافیک 4300 هست ؟؟؟ حالا صفحه اش مات هست یا براق؟

qazmlp
16-05-2014, 17:43
پس مدل غیر لمسی jk با 4گیگ گرافیک 4300 هست ؟؟؟ حالا صفحه اش مات هست یا براق؟

داداش، این دیگه سوال نداره که :-)
همه غیر لمسی ها ماتن...

hacker13
16-05-2014, 19:49
به نظرتون زنگ بزنیم همه با هم به گارانتی سازگار یا اواژنگ بگیم این لبتاپ رو بیاره تاثیری داره در تسریع این کار ؟؟؟؟

من میخوام زنگ بزنم فردا سازگار بگم وارد کنه شما ها هم زنگ بزنید اونوقت مطمئنا زودتر میاره البته اواژنگ به نظرم با اونکه گارانتی مزخرفیه از نظر پشتیبانی ولی اگه بگیم بهش میاره :n16:

wrath of god
16-05-2014, 21:12
یه امتحانی بکنیم....می ارزه........ولی در کل.....صد در صد باید بخریمش.......اگه نخریمش نا مردیم:) (شوخی)......شانس اوردی asus n550jv یا n56jr نخواستیم بگیریم.....و گرنه یک حالی ازمون گرفته میشد بیا و تماشا کن

hacker13
16-05-2014, 21:41
من که شخصا همه جام میسوخت اونم با این شخصیتی که من دارم باور کن افسرده میشدم :n02::n28::n27::n29::n04:

hamid_801
16-05-2014, 22:28
دوست عزیز دقیقا از پیغامی که میده به انگلیسی یک اسکرین شات بگیر یا دقیقا اون متنو بنویس تا من تو فرومای خارجی مطرح کنم ببینم باید چه کار کرد

خوب یک جستجو کردم ببین با این روش مشکلت حل میشه :
1-برنامه Camera را باز کن
2-کلید Windows+C را بزن تا صفحه ای در سمت راست باز بشه بعد روی Setting کلیک کن و بعد روی Permission کلیک کن
3-این گزینه Allow this app to access your: Webcam and Microphon را فعال یا ON کن
4-ALT+F4 بزن تا برنامه Camera بسته بشه و دوباره بازش کن

احتمالا مشکل حل بشه اگه نشد پیغامی که میده را دقیقا اسکرین بگیر تا بهتر بشه راهنماییت کرد

ممنون دوست عزیز
به همین روش عمل کردم مشکل حل شد
الان سه تا مشکل دارم ممنون میشم هر کدوم از دوستان که میتونید راهنماییم کنید
1- امکان غیر فعال کردن تاچ صفحه هست؟
یه کلاس نرم افزار می رم استاده میخواد توضیح بده با دست روی صفحه اشاره میکنه فلش موس می‍‍پره جای دیگه یا کلیک می کنه کل زحمتام به باد میره
2 - از دوتا usb سمت چپ دستگاه یکیش دائم برق داره حتی وقتی دستگاه خاموشه (برای شارژ گوشی یا تبلت یا ...)
می خوام ببینم میشه وقتی دستگاه خاموشه برقش قطع بشه؟
بعضی وقتا هارد یا کول پد بهش وصل میکنم سیستم رو که خاموش میکنم usb رو از پورت جدا نمیکنم کول پد یا هارد همینجوری روشنه
3 - وقتی از control panel توی windows update روی check for update کلیک میکنم بعد چند دقیقه جست و جو این پیغام میاد و تا الان نتونستم هیچ آپدیتی برا سیستم بگیرم
چطوری مشکلش رو حل کنم؟
ممنون:»:»:»

hacker13
16-05-2014, 22:34
دوست عزیز شما تاچ رو نمی تونی خاموش کنی اگه لازم نداشتی باید از همون اول فکر مکیردی حالا به معلمت بگو دست نزنه :n06:

usb از مادبورد جوری طراحی شده که برق داشته باشه و شما بطور دستی نمی تونی خاموشش کنی

ویندوزت هم ابدیت نمیشه به دلیل اینکه اصل نیست با سرعت اینترنت پایین هست connect نمیشه به سرور ( من که ابدیت نمی کنم کلا و ندیدم کسی تو ایران ابدیت کنه که چی بشه :n13: )

خودت رو دگیر این جور مسائل کوچیکی نکن از لبتاپت لذت ببر بشین بازی کن حال کن فکر خاموش کردن تاچ و... هم نباش :n16::n26:

qazmlp
16-05-2014, 23:16
دوست عزیز شما تاچ رو نمی تونی خاموش کنی اگه لازم نداشتی باید از همون اول فکر مکیردی حالا به معلمت بگو دست نزنه :n06:

usb از مادبورد جوری طراحی شده که برق داشته باشه و شما بطور دستی نمی تونی خاموشش کنی

ویندوزت هم ابدیت نمیشه به دلیل اینکه اصل نیست با سرعت اینترنت پایین هست connect نمیشه به سرور ( من که ابدیت نمی کنم کلا و ندیدم کسی تو ایران ابدیت کنه که چی بشه :n13: )

خودت رو دگیر این جور مسائل کوچیکی نکن از لبتاپت لذت ببر بشین بازی کن حال کن فکر خاموش کردن تاچ و... هم نباش :n16::n26:

درمورد غیر فعال کردن تاچ صفحه فک نکنم که نشه، یادمه یه جا خوندم که میشه ولی یادم نیس کجا بود و راهش چطور بود ولی انگار میشه!
درمورد آپدیت هم من الان خودم ویندوز 8.1 غیر اورجینال از سافت 98 دانلود و نصب کردم توو لپ تاپم و همه آپدیت ها رو درصورت وجود میگیرم و نصب میکنم! هم موقع بدون وی پی ان و هم زمانی که با وی پی ان وصلم به اینترنت!!! آپدیت ها هم نصب میشن و تغییراتشم میبینم (البته اونایی که تغییرات بزرگین و به چشم میخورن، نه هر تغییرات ریز، چون حرفه ای آنچنان نیستم که برم هر سوراخ سومبه ویندوز رو بگردم :-) )

ramingsm
16-05-2014, 23:24
ممنون دوست عزیز
به همین روش عمل کردم مشکل حل شد
الان سه تا مشکل دارم ممنون میشم هر کدوم از دوستان که میتونید راهنماییم کنید
1- امکان غیر فعال کردن تاچ صفحه هست؟
یه کلاس نرم افزار می رم استاده میخواد توضیح بده با دست روی صفحه اشاره میکنه فلش موس می‍‍پره جای دیگه یا کلیک می کنه کل زحمتام به باد میره
2 - از دوتا usb سمت چپ دستگاه یکیش دائم برق داره حتی وقتی دستگاه خاموشه (برای شارژ گوشی یا تبلت یا ...)
می خوام ببینم میشه وقتی دستگاه خاموشه برقش قطع بشه؟
بعضی وقتا هارد یا کول پد بهش وصل میکنم سیستم رو که خاموش میکنم usb رو از پورت جدا نمیکنم کول پد یا هارد همینجوری روشنه
3 - وقتی از control panel توی windows update روی check for update کلیک میکنم بعد چند دقیقه جست و جو این پیغام میاد و تا الان نتونستم هیچ آپدیتی برا سیستم بگیرم
چطوری مشکلش رو حل کنم؟
ممنون:»:»:»
برای غیر فعال کردن تاچ اون گزینه ای که توی عکس زیر هست را از توی device manager برو و disable کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamid_801
17-05-2014, 01:17
ممنون از همه
آپدیت رو خودمم زیاد موافقش نیستم میترسم سیستم سنگین بشه یا به هم بریزه کلی نرم افزار طراحی دارم عوض کردن ویندوز و نصب کردنشون مکافاته فقط چون امتحان کردم دیدم نمیشه ذهنمو درگیر کرده بود
آخه رو ویندوز 7 کرک شده لپ تاپ قبلیم میشد
در ضمن ویندوز هم اورجیناله و اینترنت هم 1مگ مشکل احتمالا جای دیگست
غیر فعال کردن تاچ هم من فکر میکردم مثل تاچ پد (موس) با کلید ترکیبی از رو کیبورد بشه قطع و وصلش کرد
اینجوری که حال نمیده
استاده اومد دس بزنه میزنم پشت دستش حواسشو جمع کنه کار مردمو خراب نکنه
بازم ممنون

Aref 69
17-05-2014, 18:42
سلام بچه ها
من الان زنگ زدم به نمایندگی آواژنگ شهرمون... گفت که لپ تاپم اومده. و گفت همیشه توی برج یک و دو چون تعداد لپ تاپا زیاده و عید هم تعطیل بوده واسه همین دیر شده.... بعد از پرسیدم مشکلش چی بوده.. گفت ما نمیدونیم ولی رو لپ تاپت نوشته تعمیر شد... حالا امشب یا فردا تحویل اون مغازه ای که ازش خریدم میدنش و منم باید فردا احتمالا برم بگیرمش.. خدا کنه مشکلشو برطرف کرده باشن

فقط یه سوال.... اگه بخواد دوباره واسم ویندوز بریزه چه ویندوزی واسش بریزم؟

بعدش از کجا بفهمم لپ تاپمو خراب تر نکردن؟:دی... یعنی مثلا خدایی نکرده یه قطعه ی نو از لپ تاپو برداشته باشن و دست دوم بزارن !! و کلا از این جور چیزا؟:دی

hacker13
17-05-2014, 20:46
دیگه اون رو شما نمیتونی بهفمی اینقدر حرفه ای هست که کلا لب تاپ رو با یه توشیبا عوض میکنه بیلگیتس هم نمیفهم :n02: ولی دیگه چیزی که بالا سرش نباشی ادم نمیدونه چیکار کردن ویندوز هم اگه اوژنگ تهران درستش کرده احتمال اصل ریختنش زیاده و گرنه کرک شده میریزن:n26:

mhe3xe
18-05-2014, 10:19
آقايون نظرتون در مورد اين مدل چيه؟
GE60 2OE-102XAE GAMING MSI NOTEBOOK

با اين مشخصات و قيمت

CPU:Intel® Core™ i7-4800MQ Processor 2.70GHz With turbo boost UP TO 3.70GHz, cache 6 MB, QuadCore,8 Threads# Ram:8GB DDR3 1600 (2*4Gb) # HDD:1TB SATA # Screen:15.6` Full HD LED (1920x1080), Anti-glare# VGA:nVIDIA Geforce GTX765M 2.0 GB DDR5 UpTo 4000Mb shared # Communication:WiFi,Killer Gaming LAN, Bluetooth 4.0 # Drive:DVD/RW Super-Multi #Weight:2.40kg #OS:Dos # Descriptions:BLACK,card reader, HD webcam, HDMI, 6 Cells Battery, Audio Boost, Gameing Mouse,Keyboard by SteelSeries, NUMBRIC KEY PAD # Bag:بلی # Mouse:بلی # Guarantee:گارانتی ماتریكس شیراز # Color:مشكي

قیمت: 38,400,000 ريال

qazmlp
18-05-2014, 11:11
آقايون نظرتون در مورد اين مدل چيه؟
GE60 2OE-102XAE GAMING MSI NOTEBOOK

با اين مشخصات و قيمت

CPU:Intel® Core™ i7-4800MQ Processor 2.70GHz With turbo boost UP TO 3.70GHz, cache 6 MB, QuadCore,8 Threads# Ram:8GB DDR3 1600 (2*4Gb) # HDD:1TB SATA # Screen:15.6` Full HD LED (1920x1080), Anti-glare# VGA:nVIDIA Geforce GTX765M 2.0 GB DDR5 UpTo 4000Mb shared # Communication:WiFi,Killer Gaming LAN, Bluetooth 4.0 # Drive:DVD/RW Super-Multi #Weight:2.40kg #OS:Dos # Descriptions:BLACK,card reader, HD webcam, HDMI, 6 Cells Battery, Audio Boost, Gameing Mouse,Keyboard by SteelSeries, NUMBRIC KEY PAD # Bag:بلی # Mouse:بلی # Guarantee:گارانتی ماتریكس شیراز # Color:مشكي

قیمت: 38,400,000 ريال

دوست عزیز، این مشخصات عالیه و اگه فقط به قدرت سیستم توجه داری بدون که این قدرتمندترین لپ تاپ بازار ایرانه فعلا، درمجموع! ولی خب فقط سیستمش قدرتی هس و در بقیه موارد کم کاری شده! مثلا کیفیت صفحه نمایش و زوایای دید خیلی معمولی هس، کیفیت بلندگوها هم همین طور، درضمن 2.4 کیلو فقط برا پلاستیکی بودن خیلی سنگینه!!! الان لپ تاپ استیل و آلمینیومی با 2.6 کیلو هم هس!!! ظاهرشم زیاد جالب نیس و ضمخته!!! از طرفیم msi هس و نمیشه بهش اعتماد کرد (80% اهل لپ تاپ بازا msi رو توو زمینه لپ تاپ بد میدونن، حالا به دلایل و نظرات مختلف!)، منم اوایل که اومد بدجور خواهانش بودم ولی دیدم برا من همه چی قدرت سیستم و بازی نیس، واسه همین بیخیالش شدم! من الان منتظر ورود N550JK ایسوس به بازار هستم :-) ولی درکل میشه گفت لپ تاپ نسبتا خوبیه، قیمتشم به نظرم متعادل و خوبه، باز به سلقیه و کاربرد خودت بر میگرده!

qazmlp
18-05-2014, 12:26
دوست داران N550JK، اینم دو کانفینگ جدید از این شاه لپ تاپ ایسوس:
کانفینگ قبلی هم که لینکش رو گذاشته بودم هم هنوزم هس:
فوق العادس :-)
کاش زود وارد بازار هم بشه...

mhe3xe
18-05-2014, 12:53
دوست عزیز، این مشخصات عالیه و اگه فقط به قدرت سیستم توجه داری بدون که این قدرتمندترین لپ تاپ بازار ایرانه فعلا، درمجموع! ولی خب فقط سیستمش قدرتی هس و در بقیه موارد کم کاری شده! مثلا کیفیت صفحه نمایش و زوایای دید خیلی معمولی هس، کیفیت بلندگوها هم همین طور، درضمن 2.4 کیلو فقط برا پلاستیکی بودن خیلی سنگینه!!! الان لپ تاپ استیل و آلمینیومی با 2.6 کیلو هم هس!!! ظاهرشم زیاد جالب نیس و ضمخته!!! از طرفیم msi هس و نمیشه بهش اعتماد کرد (80% اهل لپ تاپ بازا msi رو توو زمینه لپ تاپ بد میدونن، حالا به دلایل و نظرات مختلف!)، منم اوایل که اومد بدجور خواهانش بودم ولی دیدم برا من همه چی قدرت سیستم و بازی نیس، واسه همین بیخیالش شدم! من الان منتظر ورود N550JK ایسوس به بازار هستم :-) ولی درکل میشه گفت لپ تاپ نسبتا خوبیه، قیمتشم به نظرم متعادل و خوبه، باز به سلقیه و کاربرد خودت بر میگرده!
ممنونم از نظرتون، درست میفرمایین شما. من توجه به ظاهرش نکرده بودم واقعا حال آدمو میگیره. این n550jk خیلی خوبه از همه لحاظ ولی متاسفانه اصلا به بازار ایران اعتمادی نیست و خدا میدونه با چه قیمتی عرضه بشه. امیدواریم که با قیمت خوب به زودی زود عرضه بشه

wrath of god
18-05-2014, 13:12
ایول داداش qazlmp کانفیگ شانزده گیگکش حرف نداره اگه بیاد بین 12 . 8 و 16 گیگش مطمعنن بهترین یعنی 16گیگش رو میگیرم.....به احتمال زیاد با همه ی اینا کانفیگه جدید 4700 بیشتر در نمیاد:)

qazmlp
18-05-2014, 13:21
والا قیمتاش فک کنم مناسبن، چون شما برین به سایت آل دیجیتال، اونجا N550JV رو با گرافیک 4 و لمسی داره 4700 میده، پس این که جدیدتر هم هس و رمش هم 16 پس خوب میده که 5120 قیمت گذاشته رووش! ولی خب کلا گرونه، یادمه قبل گرون تر شدن دلار و اجرای هدفمندی دوم، قیمت N550JV بود 3900، یهو رفت روو 4700 تومن!!! واقعا بازار خیلی بی درو پیگر شده!

qazmlp
18-05-2014, 13:55
ممنونم از نظرتون، درست میفرمایین شما. من توجه به ظاهرش نکرده بودم واقعا حال آدمو میگیره. این n550jk خیلی خوبه از همه لحاظ ولی متاسفانه اصلا به بازار ایران اعتمادی نیست و خدا میدونه با چه قیمتی عرضه بشه. امیدواریم که با قیمت خوب به زودی زود عرضه بشه

ببین دوست من، من با نوشتن نظر قبلی اصلا قصد تحمیل نظر خودم رو نداشتم و دیدی که تا اونجایی که تونستم نظرم رو با جنبه های + و - گفتم! همونطور که گفتم نقاط + اون لپ تاپ سیستم قویش هس که هیچ لپ تاپ داخل بازار تا الان بهش نرسیده، حتی N550JK هم ضعیف تره، چرا که سی پی یوش جدیدتره و کمی قوی تره 4800qh، گرافیکشم که خیلی قوی هس هم سری گیم هس GTX هم حافظه گرافیکیش DDR5 هس! قابلیت اضافه کردن SSD اونم به تعداد 2 عدد کنار خوده HDD هم که دیگه قدرت این لپ تاپ رو بی نظیر میکنه! پس بدون که این لپ تاپ با این قیمت فعلا توو بازار ایران رقیبی نداره از لحاظ سیستمی و قدرت! ولی خب بقیه موارد که به نظرم توو لپ تاپ باید بهش توجه بشه توو این لپ تاپ کم کار شده و زیاد رووش کار نکردن و قیمت مناسب این لپ تاپ هم به خاطر همین موضوع هس! صفحه نمایش مات با کیفیت نه چندان جالب، کیفیت نه چندان جالب بلندگوها، کیفیت نه چندان جالب خوده لپ تاپ، پلاستیکی بودن با اون وزن، ظاهر نه چندان جالب لپ تاپ و... اینا هم نکات - این لپ تاپه! حالا این دیگه به شما و نیازتون بر میگرده که نکات + رو بزرگ ببینین یا نکات - رو که بتونین یه انتخاب خوب داشته باشین و از خریدتون لذت ببرین! به هر حال هر محصولی یا کلا هرچیزی توو این دنیا نکات + و - خاص خودشونو داره و + مطلق و - مطلق نیس!
حتی این N550JK که من ازش به عنوان شاه لپ تاپ ایسوس ازش یاد میکنم هم نکات + و - داره و مطلق + نیس! خب ظاهرش فوق العادس، انگار مک بوک اپل گرفتی دستت، ظریف و نازک، با وجود آلومینیومی بودن 2.6 کیلو وزن داره و زیادم سنگین به حساب نمیرسه! صفحه نمایش فوق العاده زیبا با رنگ بندی های شفاف و زوایای دید فوق العاده و اینکه میتونی لمسی بگیری و از لمسی بودن هم لذت ببری! کیفیت بلندگوها هم که دیگه گفتن نداره، اولین لپ تاپ بازار و حتی جهان هس تا به امروز که 4 کانال صوتی داره داخلش و یه ساب ووفر هم داره، ینی با این سیستم میتونی یه سالن بزرگ رو اداره کنی از نظر موسیقی :-) کیفیت ساختش هم که خیلی خوبه و هرچیم باشه برند ایسوس هس، سومین برند جهان! اینا نکات + این لپ تاپ هستن ولی خب نکات - که داره یکی میتونه باطری داخلیش باشه که نمیشه به وسیله خودمون جدا کرد تا مثلا وزن لپ تاپ کم بشه و یا تعویضش بکنیم، البته اگه باطری موردی پیدا کرد گارانتی تعویضش میکنه ولی خب زمان میبره! نکته - دیگه سیستمش هس، البته نه اینکه ضعیف باشه نه، از خیلی لپ تاپ های بازار قوی هس ولی نسبت به اون msi که شما میخواستی خب کمی ضیف تر عمل میکنه! سی پی یوش 4700qh هس و گرافیکش با اینکه سری گیم و سری جدید 8 مکسول هس GTX 850 ولی حافظه گرافیکیش DDR3 هس! ولی خب به من یا اون دوستانی که همه جوانب لپ تاپ براشون مهمه این N550JK بهترین گزینه هس، ما نکات + این لپ تاپ رو خیلی بزرگ میبینیم و نکات - رو خیلی کوچیک و ناچیز، برا همین میتونیم راحت تصمیم بگیریم که بین این همه لپ تاپ توو بازار این رو انتخاب کنیم!
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم دوست عزیز :-)

wrath of god
18-05-2014, 15:14
ای وای بد بخت شدیم رفت رو پنج:n28::n28::n28::n28:
ای خداوند متعال...این چ بلایی بود نازل کردی..ای خدا.....من بد بخت بعد از دوسال اومدم لپ تاپ ابو غراضم رو بفروشم یه لپ تاپ خوب بگیرم....ببین چی شد؟!؟ مامان بابا منو میشکن...چون هر روز دارم به قیمتش 100 تومن اضافه میکنم موقه ی خرید.....راضی بشن:n02:

qazmlp
18-05-2014, 16:24
ای وای بد بخت شدیم رفت رو پنج:n28::n28::n28::n28:
ای خداوند متعال...این چ بلایی بود نازل کردی..ای خدا.....من بد بخت بعد از دوسال اومدم لپ تاپ ابو غراضم رو بفروشم یه لپ تاپ خوب بگیرم....ببین چی شد؟!؟ مامان بابا منو میشکن...چون هر روز دارم به قیمتش 100 تومن اضافه میکنم موقه ی خرید.....راضی بشن:n02:

داداش تو الان دیدی که قیمتش رفته روو 5 تومن؟؟؟ آخه توو پست قبلی که من لینک اون کانفینگ ها رو گذاشتم شما توو جواب نوشتی که خیلی خوبه و رم 16 گیگ رو میخری حتما، منم گفتم حتما رفتی دیدی! ولی الان دوباره پست گذاشتی که وای قیمتش رفته روو 5 تومن!!!
خدا کنه زودتر بیاد بازار دیگه صبرم داره ته میکشه، امیدوارم با اومدن به بازار قیمتشم کم بشه...

hacker13
18-05-2014, 22:45
زده باتری 6 سلولی ولی 4 هست و اینکه خوشون میان رم اضافه میکنن 1 میلیون میکشن روش یعنی چی ؟؟

تاره اونایی که قیمتش کمتر هست زده بکلایت نداره :n08: انگار دست ایناست و اون 16 گیگی رو زده بک لایت داره نرخرین دارن 1 میلیون بالاتر گرون میدن نامردا

qazmlp
19-05-2014, 00:09
زده باتری 6 سلولی ولی 4 هست و اینکه خوشون میان رم اضافه میکنن 1 میلیون میکشن روش یعنی چی ؟؟

تاره اونایی که قیمتش کمتر هست زده بکلایت نداره :n08: انگار دست ایناست و اون 16 گیگی رو زده بک لایت داره نرخرین دارن 1 میلیون بالاتر گرون میدن نامردا

دوست عزیز، اونجا زده باتری 6 سلولی، منم دقت کردم ولی اگه بری توو مشخصات فنی میبینی زده 4 سلولی! رم رو هم خودشون اضافه نمیکنن، چون من شنیدم توو خارج هم اینجوری هس که کانفینگ های مختلف رم های متفاوتی دارن، پس اینا زیاد نمیکنن! درمورد قیمت هم آره، گرون میگن، فعلا که ما قصد خرید نداریم، باید بیاد بازار بعد!

mhe3xe
19-05-2014, 08:20
ببین دوست من، من با نوشتن نظر قبلی اصلا قصد تحمیل نظر خودم رو نداشتم و دیدی که تا اونجایی که تونستم نظرم رو با جنبه های + و - گفتم! همونطور که گفتم نقاط + اون لپ تاپ سیستم قویش هس که هیچ لپ تاپ داخل بازار تا الان بهش نرسیده، حتی N550JK هم ضعیف تره، چرا که سی پی یوش جدیدتره و کمی قوی تره 4800qh، گرافیکشم که خیلی قوی هس هم سری گیم هس GTX هم حافظه گرافیکیش DDR5 هس! قابلیت اضافه کردن SSD اونم به تعداد 2 عدد کنار خوده HDD هم که دیگه قدرت این لپ تاپ رو بی نظیر میکنه! پس بدون که این لپ تاپ با این قیمت فعلا توو بازار ایران رقیبی نداره از لحاظ سیستمی و قدرت! ولی خب بقیه موارد که به نظرم توو لپ تاپ باید بهش توجه بشه توو این لپ تاپ کم کار شده و زیاد رووش کار نکردن و قیمت مناسب این لپ تاپ هم به خاطر همین موضوع هس! صفحه نمایش مات با کیفیت نه چندان جالب، کیفیت نه چندان جالب بلندگوها، کیفیت نه چندان جالب خوده لپ تاپ، پلاستیکی بودن با اون وزن، ظاهر نه چندان جالب لپ تاپ و... اینا هم نکات - این لپ تاپه! حالا این دیگه به شما و نیازتون بر میگرده که نکات + رو بزرگ ببینین یا نکات - رو که بتونین یه انتخاب خوب داشته باشین و از خریدتون لذت ببرین! به هر حال هر محصولی یا کلا هرچیزی توو این دنیا نکات + و - خاص خودشونو داره و + مطلق و - مطلق نیس!
حتی این N550JK که من ازش به عنوان شاه لپ تاپ ایسوس ازش یاد میکنم هم نکات + و - داره و مطلق + نیس! خب ظاهرش فوق العادس، انگار مک بوک اپل گرفتی دستت، ظریف و نازک، با وجود آلومینیومی بودن 2.6 کیلو وزن داره و زیادم سنگین به حساب نمیرسه! صفحه نمایش فوق العاده زیبا با رنگ بندی های شفاف و زوایای دید فوق العاده و اینکه میتونی لمسی بگیری و از لمسی بودن هم لذت ببری! کیفیت بلندگوها هم که دیگه گفتن نداره، اولین لپ تاپ بازار و حتی جهان هس تا به امروز که 4 کانال صوتی داره داخلش و یه ساب ووفر هم داره، ینی با این سیستم میتونی یه سالن بزرگ رو اداره کنی از نظر موسیقی :-) کیفیت ساختش هم که خیلی خوبه و هرچیم باشه برند ایسوس هس، سومین برند جهان! اینا نکات + این لپ تاپ هستن ولی خب نکات - که داره یکی میتونه باطری داخلیش باشه که نمیشه به وسیله خودمون جدا کرد تا مثلا وزن لپ تاپ کم بشه و یا تعویضش بکنیم، البته اگه باطری موردی پیدا کرد گارانتی تعویضش میکنه ولی خب زمان میبره! نکته - دیگه سیستمش هس، البته نه اینکه ضعیف باشه نه، از خیلی لپ تاپ های بازار قوی هس ولی نسبت به اون msi که شما میخواستی خب کمی ضیف تر عمل میکنه! سی پی یوش 4700qh هس و گرافیکش با اینکه سری گیم و سری جدید 8 مکسول هس GTX 850 ولی حافظه گرافیکیش DDR3 هس! ولی خب به من یا اون دوستانی که همه جوانب لپ تاپ براشون مهمه این N550JK بهترین گزینه هس، ما نکات + این لپ تاپ رو خیلی بزرگ میبینیم و نکات - رو خیلی کوچیک و ناچیز، برا همین میتونیم راحت تصمیم بگیریم که بین این همه لپ تاپ توو بازار این رو انتخاب کنیم!
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم دوست عزیز :-)
درست میگین دوست عزیز من همچین برداشتی نکردم که شما دارین نظرتون رو تحمیل میکنین. واقعا ظاهرشو ندیده بودم. من این لپ تاپ رو برای مکانهای اداری هم میخوام یه جورایی وقتی رفتم دیدمش تو عکسا زد تو ذوقم. من برام زیباییش خیلی مهمه همچنین قدرت تصویری اون. من زیاد کار سنگینی باهاش ندارم. شاید یه بازی باشه ولی اکثر کارای من کار با نرم افزارهای solidworks & catia & autocad و امثال ایناست. فک نکنم با این سیستم n550jk مشکلی داشته باشم و چون فیلم زیاد میبینم کیفیت ساخت صفحش که این ips هست و اون نیست خیلی برام مهمه. در ضمن من یه سوال فنی دارم. هرچی هم خوندم تو نقدا باز متوجه نشدم که صفحه مات بهتره یا صفحه براق. چون من خودم تبلت نوت 8 دارم و دقیق نمیدونم بخاطر محافظ صفحش هست یا خودشه که خیلی نور رو بازتاب میکنه. حتی داخل خونه هم که نور مستقیم روش نیست یکم چشم رو اذیت میکنه. میخواستم ببینم آیا این صفحه براق هم همینطوره؟ و اگر یه وقت براق بگیریم و اذیت کنه میشه چیزی مثل محافظ صفحه تبلت و گوشی روش انداخت تا مات بشه؟ و این مشکلی پیش نمیاره واسه مانتور لپ تاپ؟

hacker13
19-05-2014, 09:38
اون به خاطر صفحه براق هست و صفحه براق اشغال ترین چیزیه که من تاحالا رو لبتاپ و تبلت دینم 10 دقیقه نگاه میکنی باید چشم پزشکی بری برای شما که میخوای مثل فیلم هم ببینی مات خوبه شارژ رو هم بیشتر نگه میدار چون براق برای کم شدن بازتاب نور باید نور صفحه رو زیاد کنیم ولی مات نه لمس هم برای لبتاپ خیلی بد وقتی میخوای کار کنی باهاش هی جلو عقب میره و دوم اینکه همش باید دستت رو هوا باشه خیلی خسته کننده هست و مثل تبلت نیست کسانی که داشتند ناراضی هستند و من خودم با لمس از نزدیک کار کردم من که حال نکردم باهاش فقط پول اضافه هست اگه براق بگیری اول کسی که فحشت میده منم :n02::n08:

qazmlp
19-05-2014, 10:58
اون به خاطر صفحه براق هست و صفحه براق اشغال ترین چیزیه که من تاحالا رو لبتاپ و تبلت دینم 10 دقیقه نگاه میکنی باید چشم پزشکی بری برای شما که میخوای مثل فیلم هم ببینی مات خوبه شارژ رو هم بیشتر نگه میدار چون براق برای کم شدن بازتاب نور باید نور صفحه رو زیاد کنیم ولی مات نه لمس هم برای لبتاپ خیلی بد وقتی میخوای کار کنی باهاش هی جلو عقب میره و دوم اینکه همش باید دستت رو هوا باشه خیلی خسته کننده هست و مثل تبلت نیست کسانی که داشتند ناراضی هستند و من خودم با لمس از نزدیک کار کردم من که حال نکردم باهاش فقط پول اضافه هست اگه براق بگیری اول کسی که فحشت میده منم :n02::n08:

دستت درد نکنه دیگه داداش، حالا به ما فحش میدی :-(
من لمسی دوس دارم و براق بودنش خیلی کیفیت نمایش و رنگ بندی ها رو عالی نشون میده، اولش شاید به چشم فشار بیاد ولی عادت میشه!
راستی یکی از دوستان محترم رفته توو دیجی کالا نظر نوشته که بروبچ p30world خواهان n550jk با کانفینگ های مختلف هستن :-) شما بودی دوست عزیز؟ به هرحال دمتون گرم، ما همه خواهان ورود زودتر با قیمت خوب JK به بازار هستیم...

hacker13
19-05-2014, 11:31
اره عزیزم

گفتم دیجیکالا توان خریدش رو راحت داره و مثل بقیه نامرد نیست وارزون میده اونقدر گرون نمیده حتی زنگ هم زدم گفتن بزودی:n26:

qazmlp
19-05-2014, 11:41
دوستان این لینک رو الان پیدا کردم :-)
از این جهت این لینک رو گذاشتم اینجا چون اگه دقت کنین میبینین حافظه گرافیکش رو زده DDR5 :n04:
ینی اگه این کانفینگ واقعا باشه (که چون سایت خارجی هس و 100% هس) و بیاد ایران 100% همینو میخرم!!!
ینی میشه؟؟؟
دست شمام درد نکنه دوست عزیز hacker13، زحمت کشیدی...
ایشالله زود بیاد بگیریم، من دیگه داره حوصلم سر میره

qazmlp
19-05-2014, 12:25
اصلا وقتی توو گوگل سرچ میکنین لپ تاپ N550JK، تمام نظرات من به نمایش در میاد، گوگل رو تصاحب کردم با این کار :n02:

Aref 69
19-05-2014, 13:17
سلام دوستان

من لپ تاپم که برده بودمش آواژنگ رو گرفتم... خودشون یه ویندوز 8 ریخته بودن و من که نگاه کرد هبودم گرافیکاشو هم آپدیت کرده بودن( اینتل 3075 و جیفورس 335.23.). .بعد که دو سه تا بازی ریختم دیدیم دیگه مثل قبل ارور صفحه آبی نیمده و فک کنم مشکلش از رم بود

بعدش خودم دوباره ویندوز عوض کردم!.! ینی دوستم عوض کرد ( خودش مغازه داره). .بعش گفته بودم 8.1 بریزه و حواسش نبود 8 ریخت دوباره... منم دیگه بیخیالش شدم و همین 8 رئو استفاده میکنم.. بهش گفتم گرافیکارو آپدیت کن.. گفت نه اگه آپدیت کنی بهم میریزه و خراب میشه و شاید دوباره اررو صفحه ابی بده و مگه دیوونه ای که سرت درد میکنه و همین رو استفاده کن.. منم الان دو سه تا بازی ریختم و دیدم با همین گرافیک تو دی وی دی خودش ( اینتل 9.18.10.3071 و جیفورس 9.18.13.1193) هم بازی رو اجرا میکنه و بعد بازی هم ارور نمیده....

خب به نظرتون من خودم برم گرافیکارو آپدیت کنم؟( اگه آپدیت کنم چجوری باید انجامش بدم؟ باید گرافیک قبلی رو آن اینستال و بعد ریاستارت کنم؟ یا رو همین نصب کنم و از کجا دانلود کنم؟)

بعدش 8.1 نریزم؟!! یکی دیگه دوستم گفت نمیدونم فلان سایت آپدیت جدید 8.1 رو گذاشته رو سایتش و من واست دانلود کردم و اگه خواستی اونو تو فلش میریزم واست میارم !

مرسی:n16:

wrath of god
19-05-2014, 13:22
ای بابا اگه ddr5 بیاد...با کانفیگ 16 gb و gtx 760m 4 b و یه ترا هارد.........من میخرمش فعلا مخه پدر رو زدم یه دو تومن کمک کنه...:n02:
دوستان من در اینجا انواع روشات مخیدن رو یاد میدم
در ضمن من اگه بگیرم حتما لمسیشو میخرم عین داش qazlmp.....ولی لامثب خوب گرونه ها....من توی همون سایتی که داش qazlmp گفتن رفتم canada computers دیدم نوشته قیمتو 1,349,000 در سه ضرب کردم شد
چهار ملیون و 47 هزار تومان بدون تاچ اسکرین با تاچ و اینا همون 4500 میشه به انضمام قیمتش که میاد اینجا یه 100 200 تومن زیاد میشه....حالا با اون 16 gb 4600 میشه
با این تنظیمات بازی ها رو می بلعی قورت میدی = و در نهایت بازی رو کیفیت اولترا اجرا میشه:n19:
داداش ما هم حوصلمون سر رفت.....ما هم دنبال موبایلیم هم لپ تاپ.....ولی اولویت با لپ تاپ....می خواستم sony z1 بگیرم.........اولویت با لپ تاپ....تبلت....اولویت با لپ تاپ
حالا اگه میخواین اینو بگیرین باید از روش به اصطلاح(((((((خود شیرینی)))))))) استفاده کنین من یادتون میدم
1_مامان: پسرم برو درس بخون....بچه:اصلا در این قسمت نگو نه.....4 ساعت بخون بعد همین روال پیش برین به آرزوتون میرسن:n26:
2_بابا:پسرم بیا برو خرید کن.......بچه:اصلا در این قسمت نگو نه.....برو کارو بکن بیا...بخداا قسم اگه از این روش برین به خیلی چیزا میرسین...:n26:
3_یه ذره خود شیرینی و الفاظ کلامی قشنگ هم لازمه....مامان جون دوست دارم و بابا جون بی نظیری و.....:n02:
حالا از اینا بگذریم.....از این روشات استفاده کنین خفن ج میده:n02:
:n26:

qazmlp
19-05-2014, 13:33
داداش، گرافیک رو اشتباه نوشتی! GTX 760M نیس گرافیک این مدل کلا!
این گرافیک عالیه: GTX 850M 4G GDDR5
منم هم اینو میخوام اول بگیرم بعدشم گوشی یا one plus one یا s5 prime یا g3 میگیرم!
خود شیرینی هم که بعله، همه باید همین کارو بکنیم، چون فعلا مصرف کننده ایم و جیبمون وصله به جیب پدرامون :-)

hacker13
19-05-2014, 13:52
اگه گوشی خواستی بگیری Z1 compact با تشکر از اموزش های دوست عزیزمون
wrath of god ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باید بگم از اونجایی که من تیزهوشان قبول شدم و قبلش هم نمونه قبول شدم بدون هیچ کلاسی ( فوق العاده و... ) بابام گفت یه لبتاپ تا 6-7 میلیون میخرم برات
:n09:

ولی شما مطمئنی DDR5 ?? اینو باید در نظر گرفت که باتری روی این لبتاپ بی معنی میشه مگه اینکه فقط تو بازی از گرافیکش استفاده کرد مگه اینا دو تا گرافیک دارن راستی ؟؟؟؟

من ببینید چی میگم زنگ بزینید دی جی کالا سفارش بدین بگید این مدل اگه بیارین چند میدین ؟؟ اگه خواستین بخرین بیاین امار از بچه ها بگیرین سفارش بدین اگه اینکار رو کنید همگی تا سر ماه خریدیم .:n06:

و در جواب دوستمون Aref68 بادی بگم هیچ فرق خاصی نمیکنه شما بخوای ویندوز رو ابدیت کنی به یه ورژن دیگه از این لحاظ که به دردسرش واقعا نمیارزه بشین حال کن دادش گلم بیخیال .:n26:

دوستان اون لینک صحت نداره چون تو هیچ جای دیگه ddr5 نزده زده ddr3 جون من زنگ بزنید دی جیکالا بگید بیاره من یه نفره نمیتونم حریف بشم :n08:

فقط بگید که غیر لمسی هم بیار منم هر جا رفتم گفتم لمسی هم بیاره
:n16:

wrath of god
19-05-2014, 13:55
بله اشتب شد:n02:
در مورد گوشی هم بین زد1 و g2 شک داشتم...اخر تصمیم گرفتم زد1 بگیرم...یه چیز دیگه بین اونها از همه بهتر lg g3 هستش..من نمی گم پردازندشون بده ولی g3 یه چی دیگس

qazmlp
19-05-2014, 14:40
نه دوست عزیز، درسته، من از آقای پناهی توو سایت سخت افزار پرسیدم گفت درسته و امکان داره که به لحاظ منطقه ddr3 یا ddr5 رو لحاظ کنن، چون گرافیکش هر دو حافظه رو ساپورت میکنه!
ولی چه شود این گرافیک قدرتمند با حافظه ddr5، ینی میترکونه!
درمورد دیجی کالا هم چشم، منم میزنگم و ایمیل هم میدم، به سایت آل دیجیتال هم سر بزنین و به اون هم بگین (هرچند من یکی دو هفته قبل براشون پست گذاشتم گفتن فعلا زمانش مشخص نیس!) ولی باید به آل دیجیتال هم زنگ بزنم و ایمیل هم بدم، شما هم این کارو بکنید!!!
تا اونجایی که میتونید توو سفارشتون بگین ddr5 بیشتر بیارن و هم لمسی و هم غیر لمسی! قیمت هم مناسب باشه که دیگه عالی میشه!!!

mhe3xe
19-05-2014, 16:47
آقايون يه بررسي روي G550JK هم داشته باشين و نظر فنيتون رو بگين بد نيست. ممنون

qazmlp
19-05-2014, 16:51
ایووووووووووووووووووووووو وووووول
دیجی کالا لینک فروش N550JK رو گذاشت توو سایتش با مضمون به زودی!!!
کانفینگشم همونیه که من میخوام، 4 گیگ گرافیک و لمسی :-)
حالا درمورد اون DDR5 هم باز بحث میکنیم ببینیم قضیه از چه قراره، من که یکم توو نت گشتم نتونستم به جز همون لینک سایت دیگه ای رو پیدا کنم که حافظه گرافیکی JK رو DDR5 زده باشه، یا احتمالا اون سایت هم اشتباه زده و نوشته یا هنوز فقط همون سایت داره فعلا!!!
اول دیجی کالا...

qazmlp
19-05-2014, 17:12
آقايون يه بررسي روي G550JK هم داشته باشين و نظر فنيتون رو بگين بد نيست. ممنون

نظر فنی g550jk به نظر فنی n550jk خیلی نزدیکه :n02:
زیاد بررسی دقیق نکردم ولی توو نگاه معمولی فهمیدم که خیلی شبیه بهمن و تفاوتاشون جزییه، ولی خب ظاهر JK خیلی شیک تره :n12:

alirezaT1000
19-05-2014, 17:16
آقا یه خبر بگم..من امروز ولیعصر رفته بودم پاساژ رضا.....
قیمت مدل 8 گیگ رم و 4گیگ گرافیک gtx850 m و صفحه تاچ......با گارانتی 2 ساله الماس بود طرف گفت 4300 ......
این سایتا بیخودی زدن 5 تومن....
:)

qazmlp
19-05-2014, 17:23
آقا یه خبر بگم..من امروز ولیعصر رفته بودم پاساژ رضا.....
قیمت مدل 8 گیگ رم و 4گیگ گرافیک gtx850 m و صفحه تاچ......با گارانتی 2 ساله الماس بود طرف گفت 4300 ......
این سایتا بیخودی زدن 5 تومن....
:)

داداش مطمینی؟؟؟ قلب من ضعیف ها :n02:
گارانتی آواژنگ نداشت؟؟؟

alirezaT1000
19-05-2014, 17:28
داداش مطمینی؟؟؟ قلب من ضعیف ها :n02:
گارانتی آواژنگ نداشت؟؟؟

داش اینو نمیدونم..اما گفتم صفحه مات هم دارین گفت اونا بدون گارانتی وارد شدن اما این صفحه براق ها گارانتی شرکتی دارن.......
تازه من از یک مغازه پرسیدم........
من رفته بودم که این msi ge 60 را ببینم چون میخواستم n550jv خودم رو بفروشم اونو بگیرم......
اما تا دیدم این msi را صفحه اش را و تاچ پدش را واقعا حالم بهم خورد(نظر شخصی خودم هست خواهشا جبهه گیری نکنین)
واقعا صفحه ips ماله خودم خیلی فوق العادس......
تو همین بینم گفتم برم بپرسم این مدل نوت بوک خودم الان چنده که رفتم گفتم n550jv چنده طرف گفت الان ما jk را داریم که قوی تره و گفت قیمتش هم4300 هست jk...............

alirezaT1000
19-05-2014, 18:10
راستی الان دیدم آل دیجیتال هم 4300 گذاشته......
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=1

qazmlp
19-05-2014, 18:34
راستی الان دیدم آل دیجیتال هم 4300 گذاشته......
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=1

آره منم الان دیدم :-)
هوراااااااااااااااا
بالاخره صبر کشیدن هامون تموم شد
خدایا این یک ماه هم زود تموم شه منم امتحانای ترمم رو بدم زود برم بخرم :-)

hacker13
19-05-2014, 19:48
ایییول هم دیجیکالا داره میزاره هم ال گذاشته البته من مطمئنم دیجکالا اورده یکی از سیاست های کاریش هست که اینطوری میکنه که اول کف کنی بعد یهوو میاره با مجموعه نرم افزار و دیجی بن و...

تازه گرافیکش هم اشتباه نوشتن گفتم درست کنن نوشتن GT گفتم تنها دلیل برتری این لبتاپ اینه که GTX اونوقت نوشتین GT :n08:

چرا همش همه جا لمسی میاره هم دیجیکالا و هم ال دیجیتال ؟؟؟؟؟:angry::evil::devil::grrr::thumbsdow

qazmlp
19-05-2014, 20:52
گرافیکش درسته، منم اول فک کردم اشتباه نوشته ولی خلاصه وار اونجوری هم مینویسن! چون شما اگه بری توو گوگل سرچ کنی GT 850 واست همون GTX 850M رو سرچ میکنه و اطلاعاتش رو میاره

wrath of god
19-05-2014, 21:38
اوهههههه خدا شکرت امتاحانامون 13 خرداد تموم میشه......ااااااخیش......
بعد صفا سیتی سنته:n20::n20::n20::n20::n20:
ولی یه سوال....شما مطمعنین digikala ایسوس n550jk رو زده؟!؟!
ولی ایول...ماشاالله ماشاالله خوب نونه ما سه نفر تو روغنه...چه تابستونی شود:n20::n19:
من که طاقت ندارم....هووووهووو

wrath of god
19-05-2014, 21:44
منم به ایسوس رای دادم از دم 10.......ایوللللللللللللله
من دارم میمیرم...میمیرم......دارم کشته میشم
طاقت ندارم یکی منو ببره بیمارستان
من قلبم ضعیفه:n19::n19:

hacker13
19-05-2014, 22:17
منم همینطور ولی یادتون نره که کول پد بگیرین و لوازم جانبی دیگه چون من یه بار بیشتر نمیگیرن برام کلا :n20:

مگه پسر تو ابدتدایی که 13 خرداد تموم میشه ؟؟؟:n13:

من 19 خرداد تموم میشه امتحانامون فوقالعده سخته منم خیر سرم دارم میخونم :n08::n08::n08::n08:

کاشکی میشد سه نفری از یه مغازه نو تهران خرید میکردیم تا ارزون تر در بیا د :n18:

qazmlp
19-05-2014, 22:24
منم همینطور ولی یادتون نره که کول پد بگیرین و لوازم جانبی دیگه چون من یه بار بیشتر نمیگیرن برام کلا :n20:

مگه پسر تو ابدتدایی که 13 خرداد تموم میشه ؟؟؟:n13:

من 19 خرداد تموم میشه امتحانامون فوقالعده سخته منم خیر سرم دارم میخونم :n08::n08::n08::n08:

کاشکی میشد سه نفری از یه مغازه نو تهران خرید میکردیم تا ارزون تر در بیا د :n18:

خوش به حال جفتتون، من آخرین امتحانم 28 خرداده :-(
ولی همین که اومد و فراگیر شد جای شکرش باقیه، این 1 ماه هم میگذره، هرچند سخت و طولانی...
امیدوارم همه دوستان به سلامتی بگیرین و استفاده کنن

hacker13
19-05-2014, 22:56
ولی چه زود یهو اومداااا نه؟؟

اخه تو سایت های خارجی بزور گیر میومد تو یوتوب 4 تا دوه فیلم بیشتر ازش نبود یه تو سایت های ایرانی همه اوردن

زنگ زدن خیلی تاثیر داره چون میخوان اینا هم بالاخره سود کنن دیگه من زنگ زدم گفتن به زودی میاریم در سایتمون میزاریم ولی در کل که من از سایت نمیخرم ولی همین که بیاد تو بازار هم یعنی پر شده دیگه :n06::n11::n16::n26:

wrath of god
20-05-2014, 08:13
بله.........دیگه امتحانا شروع شد.......چقدم که ما درس میخونیم....خیر سرمون:n08::n08:.......منم هیچ وقت از سایت خرید نمیکنم....ولی نمیدونم کجا لپ تاپو بخرم....تو تهران که قبلا از پاساژ ایرانیان گرفته بودم لپ تاپ قدیمی مو ولی امسال نمیدونم کجا بخرم.....در کل اگه بیاد ما بخریم.......چه تابستونی شود:n20:
assassins creed unity و far cry4 و cod the new و watch dogs و world of speed و fifa world cop brazil 2014 و.....حالا میانگین اینارو به توان 8000 بعد مجزورشون رو به توان 3 به دست بیارین
کلی میشه:n20:

wrath of god
20-05-2014, 08:28
ایییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییول
قیمت asus n550jk شد 4/199.......با رم 16gb بزارن 200 تا 250 تومن میاد روش.................ولی نمیدونم چرا دیجی تصحیحش نمیکنه.....نوشته gt 850m
که باید بنویسه gtx 850m ............شاید خیلی ها ندونن که gt=gtx هستش ولی در هر صورت بازم تصحیح نمیکنن بدش خریدارا کم میشن:n02:

mhe3xe
20-05-2014, 08:33
آقايون تبريك ميگم پس بالاخره رسيد. امتحان دادن و درس خوندن ديگه از ما گذشته پير شديم رفت. فقط يه سوال: اين لپ تاپ امكان نصب ssd رو در كنار ساير قطعات داره؟ يعني واسه گذاشتن ssd لازم نيست هارد معموليشو بيرون بياريم يا به جاي dvd drive نصب بشه؟ چون در صورت باطل نشدن گارانتي حتما اينكارو ميكنم. منتظرم تا شيرازم پيدا بشه برم بخرم

qazmlp
20-05-2014, 08:34
ایییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییول
قیمت asus n550jk شد 4/199.......با رم 16gb بزارن 200 تا 250 تومن میاد روش.................ولی نمیدونم چرا دیجی تصحیحش نمیکنه.....نوشته gt 850m
که باید بنویسه gtx 850m ............شاید خیلی ها ندونن که gt=gtx هستش ولی در هر صورت بازم تصحیح نمیکنن بدش خریدارا کم میشن:n02:

آره داداش، منم الان دیدم دیجی بالاخره قیمت گذاشتم، خواستم بنویسم که دیدم شما زحمتشو کشیدی! نسبت به آل 100 تومن هم ارزون تر میده :-)
خدا کنه کانفینگ های مختلفش زود بیاد تا همه اون کانفینگی که مدنظرشونه رو بخرن

linkinpark20
20-05-2014, 09:44
با سلام خدمت دسوتان عزیز من هم میخوام همین سری که دوستان گفتند رو بخرم حالا موندم صبر کنم تا سری جدید پردازنده های اینتل بیان که گویا خیلی غول هستن یا همین رو بخرم؟

Akom@n
20-05-2014, 10:09
آقايون تبريك ميگم پس بالاخره رسيد. امتحان دادن و درس خوندن ديگه از ما گذشته پير شديم رفت. فقط يه سوال: اين لپ تاپ امكان نصب ssd رو در كنار ساير قطعات داره؟ يعني واسه گذاشتن ssd لازم نيست هارد معموليشو بيرون بياريم يا به جاي dvd drive نصب بشه؟ چون در صورت باطل نشدن گارانتي حتما اينكارو ميكنم. منتظرم تا شيرازم پيدا بشه برم بخرم
خیر چنین قابلیتی نداره و باید جای هارد اصلی یا درایو نصب بشه

با سلام خدمت دسوتان عزیز من هم میخوام همین سری که دوستان گفتند رو بخرم حالا موندم صبر کنم تا سری جدید پردازنده های اینتل بیان که گویا خیلی غول هستن یا همین رو بخرم؟
پردازنده سری جدید هنوز رو هیچ لپتاپی نیست و حتی هنوز معرفی رسمی هم نشده و طبق شایعات سه ماهه سوم 2014 تازه قراره معرفی بشه
که عملا لپتاپ های این سری زود تر از زمستان به ایران نخواند آمد

hacker13
20-05-2014, 12:29
دوستان عزیز یه چیز باحال دیجیکالا دی جی بن میده روی این لبتاپ اونم 24 تا یعنی میتونی همون موقع ازش استفاده کنی دیجی بن همون تخفیف یعنی 24 تومن تخفیف میده یعنی میشه 4175 دیگ ه از این بهتر نمیشه ولی حیف که عیر لمسیش رو هنوز نیاورده امروز زنگ میزنم میگم :n19:

Death Warrior
20-05-2014, 13:13

دیجی کالا فک کنم اومد فروم p30 World دید اشتباه نوشته الان درستش کرد :n02: شد GTX

wrath of god
20-05-2014, 13:56
خوب دیگه بارو بندیلمون رو جمع کنیم.........آماده ی خرید............این لپ تاپ با چنین مشخصاتی ادم رو تا4 سال ساپورت میکنه:n02:پ
حالا مساله این حل شد........موبایل رو موندم:n13:

hacker13
20-05-2014, 18:53
نه عزیزم اونا نیومدن پیسی ورد من بهشون گفتم درستش کنند که خوشبختانه درستش کردند :n09:

hacker13
20-05-2014, 18:55
خوب دیگه بارو بندیلمون رو جمع کنیم.........آماده ی خرید............این لپ تاپ با چنین مشخصاتی ادم رو تا4 سال ساپورت میکنه:n02:پ
حالا مساله این حل شد........موبایل رو موندم:n13:
تو دیگه خیلی پرویی :n08:

5 میلیون لبتاپ بگیرن برات کم کم نزدیک 2 میلیون هم گوشی میخوای ؟؟؟برو بچه بشین پای درست تا خودم نیومدم :n08::n10:

wrath of god
20-05-2014, 19:48
تو دیگه خیلی پرویی :n08:

5 میلیون لبتاپ بگیرن برات کم کم نزدیک 2 میلیون هم گوشی میخوای ؟؟؟برو بچه بشین پای درست تا خودم نیومدم :n08::n10:

یک لحظه.......جان درست خوندم.........بچه نه......نوجوان..5نه .4300 تومن....سوما درسه بنده مربوط به خود بنده هستش.....چهارمن....خیر کفایت نمیکنه....بنده بعد از 4 سال موبایل داشتن عوضش میکنم
پنجمم اگر شما روحم باشی خونه ی بنده رو نمیتونی پیدا کنی باید روی یه نقشه با مختصات 3 و 7 و 5 پیدا کنی که به شکل مثلث میشه و باید 3/7 از ضلع میانه رو زوایای a2+b2 پیدا کنی طبق فیثاغورث....:n07:
8 5 1