PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ لپ تاپ ASUS N550

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12

ramingsm
07-02-2014, 01:20
سلام دوستان ممنون از لطفتون بایوس رو آپدیدت کردم و از اول ویندوز زدم اما بازم مشکل پا برجاست .
موقع نصب گرافیک یه ارور هم داد که تو اون آدرس نتوستم چیزی بنویسم متاسفانه تا من هم بیام و شات بگیرم ویندوز بالا اومد .
الان شما به این نگاه کنید البنه اینو بگم بعد نصب گرافیک موجود در سایت ایسوس که دوستون داده مقدار زیادی از مشکلات کرور گر حل شده اما این مشکل هنوز پا برجاست .

ببه فلش ها دقت کنید می بینید که بی کیفیت هست و درست نشون نمیده .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز فکر میکنم مشکل شاید از ویندوز 8.1 باشه چون مال من هم همین مشکلو داره و جالب اینجاست که داداشم acer v3 571g داشت و دیروز آورد براش ویندوز 7 را پاک کردم و 8.1 ریختم اونم همین شکلی شده :n13:

msms313
07-02-2014, 01:31
نمی دونم والله بذارین یه بار اکتیو کنم ویندوز رو ببینم فعلا رو گیم تست نکردم بیینم درست نشون میده یا نه
البته رو اکتیو همین طوری بود

ramingsm
07-02-2014, 02:38
خب نکته جالب اینکه با اینکه رزولوشن روی فول اچ دی هست ولی در واقع فول اچ دی نیست و 1536 * 864 هست میتونید اینجا چک کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و نکته جالب اینکه همونطور که حدس میزدم گویا مشکل از ویندوز 8.1 هست

samibeig
07-02-2014, 09:43
سلام دوستان ممنون از لطفتون بایوس رو آپدیدت کردم و از اول ویندوز زدم اما بازم مشکل پا برجاست .
موقع نصب گرافیک یه ارور هم داد که تو اون آدرس نتوستم چیزی بنویسم متاسفانه تا من هم بیام و شات بگیرم ویندوز بالا اومد .
الان شما به این نگاه کنید البنه اینو بگم بعد نصب گرافیک موجود در سایت ایسوس که دوستون داده مقدار زیادی از مشکلات کرور گر حل شده اما این مشکل هنوز پا برجاست .

ببه فلش ها دقت کنید می بینید که بی کیفیت هست و درست نشون نمیده .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مال منم اینطوریه ... بدون شک مشکل از 8.1 هست که هنوز برای FullHD بهینه نشده

monaj
07-02-2014, 10:49
عجیبه که هنوز مایکروسافت این مشکل را برای 8.1 حل نکرده. البته قاعدتا وقتی رزولوشن واقعی بشه، با توجه به سایز صفحه نمایش این لپتاپ، کاراکترها و نوشته ها خیلی ریزتر از این دیده میشن دیگه. درسته؟

msms313
07-02-2014, 12:13
اندازه نوشته ها رو میشه از کنتزلنل دیسپلی تنظیم کرد بدونه اینکه دستکاری در روزولیشن انجام بدین .

آرش-19
07-02-2014, 14:32
ببخشید, نمیدونم سوالم جای درست میپرسم یا نه!
من میخوام یه N550 بخرم, تنها نگرانیم مبحث ریفر بودن لپ تاپه, حالا خواستم بپرسم که این
ریفر بودن یا نبودنش رو چطور تشخیص بدم؟ اصلا این مدل ریفر داره یا نه؟

با تشکر

monaj
07-02-2014, 16:10
دوستانی که با ویندوز 8.1 مشکل Full Hd نبودن رزولوشن و همچنین تار بودن نوشته ها را دارند، روش زیر را انجام دهند تا مشکل برطرف شود:

بر روی دسکتاپ کلیک راست کرده و گزینه Screen Resolution را انتخاب کنید. حال به قسمت Make text & other items larger or smaller رفته و کادر جلوی Let me choose one scaling level for all my displays را تیک دار کنید. حال ویندوز Sign Out شده و بعد از ورود مجدد، مشکل حل شده است.

chemist10
07-02-2014, 18:34
دوستان من چجوری میتونم حساسیت تاچ پدم رو زیاد کنم؟

msms313
07-02-2014, 19:21
با این روشی که دوستمون گفتن مشکل فلش های مروگر هم حل شد اما یه مشکل دیگه هم هست این که من تا الان دوتا گیم نصب کردم.
هیچکدوم رو نتونستم اجرا کنم .یکی که خود .یندوز استاپ میده و یکی هم این ارور هست .
البته وقتی ورش راست کلیک می کنم و با اینتل اجرا می کنم بالا میاد ولی کیفیت تصویر نداره .
دوستان این مشکل هم حل شد ولی چرا تو گیم ها کیفیت پایین هست و کل صفحه رو نمگیره دلیلش رو نمی دونم/
یعنی یه طوری میاره که حتی نمیشه نوشته ها رو هم خوند.
تشکر از همه دوستان.

Acceleration
07-02-2014, 20:26
دوستان من دارم درایور های 8.1 رو دانلود میکنم که نصب کنم
باید EMI & Safety رو هم نصب کنم ؟ اون 5 تا قایل
بعد درایور هایی که توی صفحه 8.1 نبود و توی 8 بود رو هم دانلود کردم فقط نمیدونم Chipset رو هم باید بریزم که توی صفحه 8 هست و 8.1 نیست ؟
و همینطور درایور هایی که توی بخش Others ویندوز 8 هستن رو هم بریزم ؟

monaj
07-02-2014, 20:56
دوستان من دارم درایور های 8.1 رو دانلود میکنم که نصب کنم
باید EMI & Safety رو هم نصب کنم ؟ اون 5 تا قایل
بعد درایور هایی که توی صفحه 8.1 نبود و توی 8 بود رو هم دانلود کردم فقط نمیدونم Chipset رو هم باید بریزم که توی صفحه 8 هست و 8.1 نیست ؟
و همینطور درایور هایی که توی بخش Others ویندوز 8 هستن رو هم بریزم ؟

شما هنوز درایورهاتو نصب نکردی؟ :n04:
نه عزیز من. EMI & Safety که درایور نیست. فایل PDF هست.
من خودم فقط درایورهای 8.1 را دانلود کردم. بعد Cd را گذاشتم و اسامی درایورهایی که دانلود کرده بودم، از لیست نصب Cd تیکشون را برداشتم و بقیه را نصب کردم. بعدهم درایورهایی که دانلود کرده بودم نصب کردم. شما هم همینکارو یکن. البته بهتره که درایور کارت گرافیک NVidia را از سایت خودش دانلود کنی. به روزتره.

mohsenjxj
07-02-2014, 21:36
دوستانی که با ویندوز 8.1 مشکل Full Hd نبودن رزولوشن و همچنین تار بودن نوشته ها را دارند، روش زیر را انجام دهند تا مشکل برطرف شود:

بر روی دسکتاپ کلیک راست کرده و گزینه Screen Resolution را انتخاب کنید. حال به قسمت Make text & other items larger or smaller رفته و کادر جلوی Let me choose one scaling level for all my displays را تیک دار کنید. حال ویندوز Sign Out شده و بعد از ورود مجدد، مشکل حل شده است.
سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییتون ولی اگه میشه توضیح بدید این تنظیمات دقیقا چیکار میکنه که کیفیت بالا میره؟
و اینکه این تنظیمات باعث میشه نوشته ها خیلی ریز بشه و به چشامون فشار میاد آیا راه حل مناسبی برای این مشکل دارید؟:n13:

mahdi@7
07-02-2014, 21:50
سلام
monaj جان خیلی ممنونم ازت هم بایوس رو اپدیت کردم هم با تغییر resolution مشکل تار بودن رفع شد. البته مرورگر کروم خیلی ریز شد که توی setting خودش زومش رو بردم روی 125 درصد و مشکل حل شد. بازم ممنون
میگم شما چه انتی ویروسی رو پیشنهاد میکنی؟ انتی ویروسی میخوام که سرعت سیستم رو کند نکنه و راحت اپدیت شه و مطمئن باشه (چه کم توقع!)

mahdi@7
07-02-2014, 21:53
...............

monaj
07-02-2014, 22:37
سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییتون ولی اگه میشه توضیح بدید این تنظیمات دقیقا چیکار میکنه که کیفیت بالا میره؟
و اینکه این تنظیمات باعث میشه نوشته ها خیلی ریز بشه و به چشامون فشار میاد آیا راه حل مناسبی برای این مشکل دارید؟:n13:

والا اینکه دقیقا چیکار میکنه که درست میشه را نمیدونم. ولی چیزی که هست تغییرات ومقیاسهایی که خود ویندوز 8.1 در سایز پنجره ها ایجاد کرده، غیرفعال میکنه و همگی یکنواخت میشوند.
ولی سایز طبیعی فول اچدی همینه. اتفاقا من وقتی اولین بار ویندوز را نصب کردم، از اندازه فونتها و آیکونها کمی تعجب کردم چون انتظار داشتم تو صفحه 15.6 خیلی ریزتر از این دیده بشه. به هر حال با سایز صفحه نمایش این لپتاپ و رزولوشن Full Hd طبیعیه که نوشته ها بسیار ریز دیده شوند.
توی همون قسمت وقتی اون گزینه را تیکدار میکنید، گزینه هایی فعال میشه که میتونید اندازه همه آیتمها را افزایش دهید. (به صورت درصدی 125% 150% ...)

سلام
monaj جان خیلی ممنونم ازت هم بایوس رو اپدیت کردم هم با تغییر resolution مشکل تار بودن رفع شد. البته مرورگر کروم خیلی ریز شد که توی setting خودش زومش رو بردم روی 125 درصد و مشکل حل شد. بازم ممنون
میگم شما چه انتی ویروسی رو پیشنهاد میکنی؟ انتی ویروسی میخوام که سرعت سیستم رو کند نکنه و راحت اپدیت شه و مطمئن باشه (چه کم توقع!)

حقیقتش من چندین ساله که از ESET SMART SECURITY استفاده میکنم. (آخرین ورژنش را نصب کردم) ولی در کنارش حتما نرم افزار Malwarebytes Antimalware را هم نصب میکنم. با داشتن این دو درکنار هم تا حالا خداروشکر مشکلی نداشتم. روی این لپتاپ هم همینها را نصب کردم.

Afi-fitness
07-02-2014, 22:45
برای من که یه کاربر خانگی و دانشجو هستم مناسبه؟ :n13:
قیمتش حدودا چنده؟

ممنون

samibeig
07-02-2014, 23:05
سلام
avast بهرتین آنتی ویروسه

از --------- .com بگیر (راهنمای نصب و همه چی هم اونجا هست ) یه تحریم شکن هم بخر بعد خیالت از بابت همه چی راحت میشه

Acceleration
07-02-2014, 23:29
شما هنوز درایورهاتو نصب نکردی؟ :n04:
نه عزیز من. EMI & Safety که درایور نیست. فایل PDF هست.
من خودم فقط درایورهای 8.1 را دانلود کردم. بعد Cd را گذاشتم و اسامی درایورهایی که دانلود کرده بودم، از لیست نصب Cd تیکشون را برداشتم و بقیه را نصب کردم. بعدهم درایورهایی که دانلود کرده بودم نصب کردم. شما هم همینکارو یکن. البته بهتره که درایور کارت گرافیک NVidia را از سایت خودش دانلود کنی. به روزتره.
نه عزیز اول 8 ریخته بودم الان 8.1 ریختم
ممنون از راهنمایی

korokodil_avareh
08-02-2014, 00:14
اگر کسی راهنمایی کنه ممنون میشم ... اول اینکه نمی دونم چی کار باید بکنم تا برای اجرای بازی دستگاه از کارت گرافیک آنبورد اینتل استفاده نکنه و از کارت گرافیک جی فورس استفاده بکنه؟؟؟
دوم اینکه همه جا خوندم که 4 تا بلند گو داره ... برای من دو تای پایین مشکلی نداره ولی از دو تای بالا صدایی نمیاد!!! چی کار باید بکنم؟؟؟
برای اجرای بازی با گرافیک اصلی، روی آیکن بازی کلیک راست کرده و از گزینه Run with graphic processor گزینه High performance Nvivda processor رو بزنید

mahdi@7
08-02-2014, 00:21
حقیقتش من چندین ساله که از ESET SMART SECURITY استفاده میکنم. (آخرین ورژنش را نصب کردم) ولی در کنارش حتما نرم افزار Malwarebytes Antimalware را هم نصب میکنم. با داشتن این دو درکنار هم تا حالا خداروشکر مشکلی نداشتم. روی این لپتاپ هم همینها را نصب کردم.

قبلا از eset استفاده میکردم و نسبتا راضی بودم فقط اپدیت هاش اذیت میکرد. شما برای اپدیت هاش چیکار میکنید؟

Malwarebytes Antimalware رو نصب میکنم حتمابرای من که یه کاربر خانگی و دانشجو هستم مناسبه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قیمتش حدودا چنده؟

ممنون

باید ببینین چه انتظاری از لپ تاپ دارین. اگه کار های گرافیکی و بازی نمیکنین نیازی به این لپ تاپ نیست مدل هاس سبک تری رو میتونین بگیرین
قیمتش هم حدوده 3.750 هست

msms313
08-02-2014, 01:14
دوستان تو هنگام اجرای بازی چرا با صفحه فیت نمیشه ؟!
و نوشته های رو درست نشون نمیده ؟!

sevenman
08-02-2014, 02:40
من بین n550 و n56jr موندم فقط مزیت n550 صفحه نمایش ips اون می تونه باشه ولی n56jr دارای کانفینگ بهتری مثل ویندوز8 اورجینال و گرافیک GTX760 2GbDDR5 و رم 12GB هست فقط صفحه نمایشش فول اچ دی هست و مثل اون ips نیست
ممنون می شم دوستان راهنمایی بکنن:n02:
دوستان کسی نمی تونه منو راهنمایی کنه تا بتونم اونی که بهتره بخرم:n03:

monaj
08-02-2014, 08:26
قبلا از eset استفاده میکردم و نسبتا راضی بودم فقط اپدیت هاش اذیت میکرد. شما برای اپدیت هاش چیکار میکنید؟

من برای آپدیتهاش از همین Username & Passwords که معمولا تا یکماه جواب میدن، استفاده میکنم.

دوستان کسی نمی تونه منو راهنمایی کنه تا بتونم اونی که بهتره بخرم:n03:

من تو ایران جایی ندیدم که N56JR برای فروش داشته باشه.

sevenman
08-02-2014, 11:47
من تو ایران جایی ندیدم که N56JR برای فروش داشته باشه.
من یه مغازه ای رو تو پاساژ ایران پیدا کردم که خودش میاره و با گارانتی آروند به همراه 1 سال بیمه بده پارسیان می ده

3aman021
08-02-2014, 12:04
من یه مغازه ای رو تو پاساژ ایران پیدا کردم که خودش میاره و با گارانتی آروند به همراه 1 سال بیمه بده پارسیان می دهفروشگاه شهر نوت بوک درسته؟کلا این فروشگاه مشکوکه جنس های خاصی میاره رو بیمه نامه و گارانتیش هم زیاد حساب نکن.

Iman Summaray
08-02-2014, 12:26
من یه مغازه ای رو تو پاساژ ایران پیدا کردم که خودش میاره و با گارانتی آروند به همراه 1 سال بیمه بده پارسیان می ده

گارانتی در پیت نگیر
n550jv بگیر خیالت راحت

manutd2555
08-02-2014, 14:06
سلام دوستان
من بین این لپ تاپ و n56vv موندم.اگر ممکن هست تفاوت هاشو بگید.قیمت هم برام مهمه!
در مورد سی پی یو هم تو cpuboss تفاوت نمره شون 0.1 هست که به نظر من زیاد نیست.
چیزی که در مورد n56vv نگرانم میکنه کیفیت صفحه نمایش و کلفتی و کیفیت اسپیکرش هست!
لطفا یه مقایسه ی کامل بکنید.
در ضمن،این همه کانفیگ های مختلف که تو بازار ریخته،خود ایسوس میزنه یا جای دیگه سرهم میکنن؟
ممنون
دوستان کسی نیست به ما جواب بده؟

sevenman
08-02-2014, 19:56
فروشگاه شهر نوت بوک درسته؟کلا این فروشگاه مشکوکه جنس های خاصی میاره رو بیمه نامه و گارانتیش هم زیاد حساب نکن.
بله همون جاست منم یه جورایی دو دل موندم از طرفی از نظر کانفینگی بالاست و قیمت پایین تر از طرفی هم همونی که شما می گی درسته

asmir1
09-02-2014, 11:08
سلام بچه ها..من از کجا متوجه بشم که باطریم چقد مستهلک شده و یا اینکه سالمه ؟؟؟؟

mika90
09-02-2014, 21:45
والا اینکه دقیقا چیکار میکنه که درست میشه را نمیدونم. ولی چیزی که هست تغییرات ومقیاسهایی که خود ویندوز 8.1 در سایز پنجره ها ایجاد کرده، غیرفعال میکنه و همگی یکنواخت میشوند.
ولی سایز طبیعی فول اچدی همینه. اتفاقا من وقتی اولین بار ویندوز را نصب کردم، از اندازه فونتها و آیکونها کمی تعجب کردم چون انتظار داشتم تو صفحه 15.6 خیلی ریزتر از این دیده بشه. به هر حال با سایز صفحه نمایش این لپتاپ و رزولوشن Full Hd طبیعیه که نوشته ها بسیار ریز دیده شوند.
توی همون قسمت وقتی اون گزینه را تیکدار میکنید، گزینه هایی فعال میشه که میتونید اندازه همه آیتمها را افزایش دهید. (به صورت درصدی 125% 150% ...)

دوست من وقتی 150 درصد رو میزنی نوشته ها غیر عادی میشن درسته؟من z500 دارم و مشکل ریزی نوشته ها رو دارم و وقتی 150 میذارم نوشته ها خیلی بزرگ میشه و غیر عادی مثلا صفحه my computer که باز میکنی کل صفحه رو میگیریه این هم همینطوره؟

یه سوال دیگه
دوستایی که صفحه نمایش مات دارن راضی هستن از کیفیتش؟روشنایی صفحه خوبه؟

ممنون میشم این دو تا سوال منو جواب بدید خیلی مهمه برام

monaj
10-02-2014, 08:15
دوست من وقتی 150 درصد رو میزنی نوشته ها غیر عادی میشن درسته؟من z500 دارم و مشکل ریزی نوشته ها رو دارم و وقتی 150 میذارم نوشته ها خیلی بزرگ میشه و غیر عادی مثلا صفحه my computer که باز میکنی کل صفحه رو میگیریه این هم همینطوره؟

بله. مسلمه که وقتی درصد را افزایش میدیم، متون سایزشون غیر طبیعی و بزرگ میشه. یجورایی مسخره میشه ! به هر حال میگن هرکی خربزه میخوره، پای لرزش هم میشینه. حکایت همین سایز 15/6 و رزولوشن Full Hd اینجور لپتاپهاست دیگه. من ترجیح دادم روی همون سایز طبیعی 100 درصد بگذارم باشه. هر چند خیلی ریزه.

asmir1
10-02-2014, 13:00

hojat.n
10-02-2014, 16:04
سلام .دوستان این لپ تاپ باتریش داخلیه یا جدا میشه؟

hojat.n
10-02-2014, 16:17
این لپ تاپ با کانفیگ core i5 هست؟

mika90
10-02-2014, 17:28
بله. مسلمه که وقتی درصد را افزایش میدیم، متون سایزشون غیر طبیعی و بزرگ میشه. یجورایی مسخره میشه ! به هر حال میگن هرکی خربزه میخوره، پای لرزش هم میشینه. حکایت همین سایز 15/6 و رزولوشن Full Hd اینجور لپتاپهاست دیگه. من ترجیح دادم روی همون سایز طبیعی 100 درصد بگذارم باشه. هر چند خیلی ریزه.

مرسی یه سوال دیگه . وقتی رزولوشن رو زیاد میکنید هم اینطوری میشه؟

mika90
10-02-2014, 17:29
سلام .دوستان این لپ تاپ باتریش داخلیه یا جدا میشه؟

داخلیه :n01: ولی از نوع یون نیست پلیمر هست.

hojat.n
10-02-2014, 19:28
مرسی بابت پاسخت:n16:وقتی لپ تاپ به برق وصله باتری از مدار خارج میشه؟چجوریه؟:n13:

Iman Summaray
10-02-2014, 22:10

این سوال منم هست اگه کسی میدونه بگه ممنون...

Iman Summaray
10-02-2014, 22:14
اقا کسی میدونه چرا من وقتی لپ تاپم خاموشه شارژش کم میشه؟
اگه اینجوری باشه که خیلی بده...چون میاد زیر 96 درصد شارژشو وقتی به برق وصل کنی دوباره شارژ میشه!!!
تازه وقتی لپ تاپ تو شارژه و تو حالت not charging هستش بهد یه مدت کار کردن(با اینکه تو برقه)شارژش کم میشه...

oOomid.M
10-02-2014, 23:42

اقا کسی میدونه چرا من وقتی لپ تاپم خاموشه شارژش کم میشه؟
اگه اینجوری باشه که خیلی بده...چون میاد زیر 96 درصد شارژشو وقتی به برق وصل کنی دوباره شارژ میشه!!!
تازه وقتی لپ تاپ تو شارژه و تو حالت not charging هستش بهد یه مدت کار کردن(با اینکه تو برقه)شارژش کم میشه...

سلام
برنامه CPUID HWMonitor میزان فرسودگی رو تحت عنوان Wear Level میزنه خواستین دانلودش کنید و استفاده کنید ازش

برای منم همینطور هست 100درصد که میشه بعد چند روز ( 6 یا 7 روز ) میاد پایین و خودش دوباره شروع میکنه به شارژ شدن

darkside92
11-02-2014, 15:11
n550 از نسل چهارم پردازنده های اینتل استفاده میکنه ولی n56از نسل سوم استفاده میکنه

monaj
11-02-2014, 19:29
این قضیه تو شارژ بودن و در عین حال کم شدن شارژ چیه؟ کمی مبهمه. لطفا یک نفر بیشتر توضیح بده.

mika90
11-02-2014, 21:49
مرسی بابت پاسخت:n16:وقتی لپ تاپ به برق وصله باتری از مدار خارج میشه؟چجوریه؟:n13:

فکر کنم وقتی به برق وصل باشه و به 100 درصد برسه از مدار خارج میشه.اگه اینطور نیست اساتید لطفا راهنمایی کنند
راستی منم یه سوال داشتم کسی جواب نداد:n03:
وقتی رزولوشن رو زیاد می کنید مثلا 1366 نوشته ها و حالت آیکون ها و پنجره ها غیر عادی میشه؟تو رو خدا جواب بدید خیلی مهمه برام این مسئله:n03:

hojat.n
11-02-2014, 22:08
دوستان مثلا لپ تاپ ها لنوو از نرم افزار energy manager استفاده میکنه واسه تنظیم شارژ لپ تاپ .این لپ تاپ هم اینظور نرم افزاری داره ؟اگه قرار باشه هر موقع شارژر وصل باشه باتری شارژ بشه که 1 ماهه باتری می پکه:n13:

Iman Summaray
11-02-2014, 22:34
دوستان مثلا لپ تاپ ها لنوو از نرم افزار energy manager استفاده میکنه واسه تنظیم شارژ لپ تاپ .این لپ تاپ هم اینظور نرم افزاری داره ؟اگه قرار باشه هر موقع شارژر وصل باشه باتری شارژ بشه که 1 ماهه باتری می پکه:n13:

اره واقعا همچین چیزی وجود نداشته باشه افتضاحه
من یک ماهه دارم استفاده میکنم کلیم سعی کردم باطریشو خوب نگه دارم اما با این سیستم مسخره شارژش باطریم 3 درصد استهلاک داشته.اینجوری پیش بره به 1 سال نمیرسه..
واقعا مسخرست

oOomid.M
11-02-2014, 22:49
من یک ماهه دارم استفاده میکنم کلیم سعی کردم باطریشو خوب نگه دارم اما با این سیستم مسخره شارژش باطریم 3 درصد استهلاک داشته.اینجوری پیش بره به 1 سال نمیرسه..
واقعا مسخرست

بعد از 1 ماه 3 درصد ؟!! خیللیه :n04:
من قبل از اینکه لپ تاپم رو روشنش کنم میزنمش به برق بعد روشنش میکنم ، بعد اینکه خاموشش کردم از برق میکشم. هفته ای هم بکبار باتری رو تا 10 درصد استفاده میکنم باز میزنمش به برق:n13:
حدود 40 روزه خریدمش خدارو شکر تا الان که درصد استهلاکش صفر هست:n14:

hojat.n
11-02-2014, 23:00
واقعا مسخرست

شما مطمئنین همچین نرم افزاری مثل energy manager لنوو نداره؟مگخ میشه ایسوس به این مورد فکر نکرده باشه:n04:باتری یه لپ تاپ هرچقدر هم قوی باشه و از هر جنسی باشه اگه همیشه با اتصال برق بهلپ تاپ شارژ بشه داغون میشه:n03:کسایی که این لپ تاپ رو دارن کسی هست راه حلی واسه این مورد پیدا کرده باشه؟

oOomid.M
11-02-2014, 23:07
شما مطمئنین همچین نرم افزاری مثل energy manager لنوو نداره؟مگخ میشه ایسوس به این مورد فکر نکرده باشه:n04:باتری یه لپ تاپ هرچقدر هم قوی باشه و از هر جنسی باشه اگه همیشه با اتصال برق بهلپ تاپ شارژ بشه داغون میشه:n03:کسایی که این لپ تاپ رو دارن کسی هست راه حلی واسه این مورد پیدا کرده باشه؟

فکر کنم باید داشته باشه
الان حضور ذهن ندارم یکی که اسوس داشت تو یکی از تاپیک ها گفته بود از پاور آپشن تنظیم میکنیم که دیگه باتری رو شارژ نکنه

oOomid.M
11-02-2014, 23:08
البته لپ تاپ دائم که باتری رو شارژ نمیکنه همش
لپ تاپ من وایمیسته تا 94 درصد برسه بعد شروع میکنه به شارژ کردن

hojat.n
11-02-2014, 23:14
البته لپ تاپ دائم که باتری رو شارژ نمیکنه همش
لپ تاپ من وایمیسته تا 94 درصد برسه بعد شروع میکنه به شارژ کردناین برنامه CPUID hardware monitor pro رو از کجا دانلود کنم؟لینکشو میدی؟:n03:

oOomid.M
11-02-2014, 23:28
این برنامه CPUID hardware monitor pro رو از کجا دانلود کنم؟لینکشو میدی؟:n03:

این لینک صفحه دانلود از سافت 98 ، ستاره رو از لینک پاکش کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*98.ir/software/1952-cpuid-hwmonitor.html

hojat.n
11-02-2014, 23:30
این لینک صفحه دانلود از سافت 98 ، ستاره رو از لینک پاکش کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*98.ir/software/1952-cpuid-hwmonitor.html

:n12::n12::n12::n12::n16:

rohamt
11-02-2014, 23:35
دوستان توجه کنن همیشه قبل اینکه لپ تاپو روشن کنید اونو به برق وصل کنید. اگه اول روشن کنید بعد به برق بزنین وقتی شارژ شد خودش باطریو از مدار خارج نمیکنه . من n55sf دارم همیشم تو برقه بعد 3 سال 13 درصد فرصوده شده.

monaj
11-02-2014, 23:37
وقتی رزولوشن رو زیاد می کنید مثلا 1366 نوشته ها و حالت آیکون ها و پنجره ها غیر عادی میشه؟تو رو خدا جواب بدید خیلی مهمه برام این مسئله:n03:

بله. مسلمه وقتی رزولوشن طبیعی را عوض کنی، سایز همه چیز بزرگتر و غیرعادی و نامیزون میشه. این یک اصل کلیه.

بعد از 1 ماه 3 درصد ؟!! خیللیه :n04:
من قبل از اینکه لپ تاپم رو روشنش کنم میزنمش به برق بعد روشنش میکنم ، بعد اینکه خاموشش کردم از برق میکشم. هفته ای هم بکبار باتری رو تا 10 درصد استفاده میکنم باز میزنمش به برق:n13:
حدود 40 روزه خریدمش خدارو شکر تا الان که درصد استهلاکش صفر هست:n14:

یعنی واقعا لپتاپ شما با این طرز استفاده درصد استهلاکش صفره؟ اینکه خیلی خوبه. پس یکی از دوستان تو پستهای قبلی میگفت که باتری لپتاپ را هیچ وقت نگذارید زیر 40 درصد برسه ولی شما که هر هفته میگذاری تا به 10 درصد برسه. واقعا آدم گیج میشه چیکار کنه! :n13:

hojat.n
11-02-2014, 23:38
دوستان توجه کنن همیشه قبل اینکه لپ تاپو روشن کنید اونو به برق وصل کنید. اگه اول روشن کنید بعد به برق بزنین وقتی شارژ شد خودش باطریو از مدار خارج نمیکنه . من n55sf دارم همیشم تو برقه بعد 3 سال 13 درصد فرصوده شده.

شما اگه بخاین به لپ تاپ n550 بفهمونین که مثلا اگه تا 60 درصد شارژ شد دیگه شارژ نکنه چیکار میکنین؟:n13:حتما باید تا 100 درصد شارژ کنه بعد از مدار خارج بشه؟:n04:

hojat.n
11-02-2014, 23:42
بله. مسلمه وقتی رزولوشن طبیعی را عوض کنی، سایز همه چیز بزرگتر و غیرعادی و نامیزون میشه. این یک اصل کلیه.

یعنی واقعا لپتاپ شما با این طرز استفاده درصد استهلاکش صفره؟ اینکه خیلی خوبه. پس یکی از دوستان تو پستهای قبلی میگفت که باتری لپتاپ را هیچ وقت نگذارید زیر 40 درصد برسه ولی شما که هر هفته میگذاری تا به 10 درصد برسه. واقعا آدم گیج میشه چیکار کنه! :n13:کلا باتری های لپ تاپ رو باید 10 روزی یه بار شارژشو خالی در حد 10 درصد کرد و پر کرد تا خراب نشه.این که میگن زیر 40 نیاد واسه وقتیه که بخاین باتری لپ تاپ رو واسه یه مدت چند هفته ای استفاده نکنین باید 30 یا 40 درصد باشه بعد بزارین کنار واسه چند هفته.واسه اینه که وقتی لپ تاپ نو میخرین اولین بار که باتری رو وصل میکنین خودش 30.40 درصد شارژ داره

oOomid.M
11-02-2014, 23:42

یعنی واقعا لپتاپ شما با این طرز استفاده درصد استهلاکش صفره؟ اینکه خیلی خوبه. پس یکی از دوستان تو پستهای قبلی میگفت که باتری لپتاپ را هیچ وقت نگذارید زیر 40 درصد برسه ولی شما که هر هفته میگذاری تا به 10 درصد برسه. واقعا آدم گیج میشه چیکار کنه! :n13:

خوب هنوز 40 روزه که خریدمش دارم اینطور ازش استفاده میکنم ها !! شاید اینم داغون بشه یه دفعه !! البته خدا نکنه
اگر دقت کنی قبل اینکه روشنش کنم میزنمش به برق و لپ تاپ هم شارژش نمیکنه تا به 94 درصد برسه ، یعنی کلا از مدار خارج هست
البته خیلی عوامل توی استهلاک باتری دخیل هستن ، یکی از مهمترین هاش گرما هست ، بالا رفتن دمای لپ تاپ و باتری
لپ تاپ من خدارو شکر زیاد داغ نمیشه و نهایتش در روز یکی دو ساعت PES بازی کنم که اونم بیشتر از 50 درجه گرم نمیشه:n09:

shifter
11-02-2014, 23:48
من خودم اصلا به کارهایی که باید برای بهتر نگه داشتن باتری لپتاپ باید انجام بشه توجه نکردم و همینجوری استفاده کردم :))
الان بعد از 2.5 سال باتریش حدود 40 درصد خراب شده و بیشتر از یک ساعت و نیم شارژ نمیده...اما کلا فک میکنم اگه خوب هم نگه داری میکردم فوقش شاید 6 ماه دیرتر اینطوری میشد...

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

oOomid.M
11-02-2014, 23:56
باتری لپ تاپ کلا یه قطعه مصرفی هست و نمیشه زیاد روی عمرش حساب کرد نهایتش دیگه تا 2 سال
هر جقدر هم خوب جواب بده بالاخره یه روز قالت میزاره ، یک دفعه میبنی قاطی میکنه و نیمساعت هم شارژ نگه نمیداره !!
دیدین بعضیا تو فروم میگن باتری لپ تام یه دفعه شارژ خالی میکنه و از این حرفا ؟؟
مثل باتری ماشین... میبینی ماشین تمیز کار میکنه.. شب راحت خاموشش میکنی صبح هرچی استارت میزنی دیگه روشن نمیشه و باید هولش بدی روشن شه.. میری باتری سازی میگه باتریت باید عوض کنی

monaj
11-02-2014, 23:56
خداروشکر که مال شما صفردردص بوده.
مال من که یک هفته است دارمش و کلا یکی دو روز هم بیشتر باهاش کار نکردم (هر وقت باهاش کار کردم تو برق بوده) و البته باهاش بازی هم نمیکنم الآن 4 درصده !
ولی فکر میکنم حق با دوستمون Shifter هست. فوقش چندماه بیشتر عمر میکنه. نمیگم نباید مراقب بود، ولی اینقدر حساسیت هم که ما به خرج میدیم خوب نیست. بجای اینکه از لپتاپ استفاده کنیم و لذت ببریم، هی میریم دنبال استهلاک و جور کردن اسباب ناراحتی ذهن برای خودمون می گردیم. من که دیگه پیگیرش نمیشم. فوقش باتری خراب شد اگه تونستم میخرم، اگر هم نشد که همیشه میگذارم تو برق دیگه. بیخیال بابا !

oOomid.M
12-02-2014, 00:01
اگر بخوای زیاد حساس باشی نمیتونی از کار کردن با لپ تاپت لذت کافی رو ببری

oOomid.M
12-02-2014, 00:03
خداروشکر که مال شما صفردردص بوده.
مال من که یک هفته است دارمش و کلا یکی دو روز هم بیشتر باهاش کار نکردم (هر وقت باهاش کار کردم تو برق بوده) و البته باهاش بازی هم نمیکنم الآن 4 درصده !
ولی فکر میکنم حق با دوستمون Shifter هست. فوقش چندماه بیشتر عمر میکنه. نمیگم نباید مراقب بود، ولی اینقدر حساسیت هم که ما به خرج میدیم خوب نیست. بجای اینکه از لپتاپ استفاده کنیم و لذت ببریم، هی میریم دنبال استهلاک و جور کردن اسباب ناراحتی ذهن برای خودمون می گردیم. من که دیگه پیگیرش نمیشم. فوقش باتری خراب شد اگه تونستم میخرم، اگر هم نشد که همیشه میگذارم تو برق دیگه. بیخیال بابا !

تو 2 روز کار کردن شده 4 درصد !!!
احتمالا قبل ازنکه بخری انقدر استهلاک از قبل داشته
یا برنامه داره اشتباه میزنه
البته برنامه کار خاصی انجام نمیده ، از مقایسه دو مقدار Designed Capacity و Full Charge Capacity این درصد رو ارایه میده

asmir1
12-02-2014, 14:46
1 ماه میشه که این لپ تاپ رو خریدم..بعد 1 ماه 3 درصد باطریش مستهلک شده..با توجه به اینکه اکثرا به برق وصل بوده..پس چرا 3 درصد مستهلک شده؟؟؟باید چیکار کنم که از این بیشتر نشه(منظورم چه جوری استفاده کنم)؟؟؟

Ahmad Reza zzz
12-02-2014, 15:13
مسلماً با این گرافیگ براحتی و بدون لگ بازی هارو اجرا می کنه،
ولی واسه گیم بخوای بخریش و دائم باهاش گیم بزنی خب بهش فشار میاد! زود فرسوده میشه!

والا ما که فقط امیدواریم با اومدن سری جدید لپ تاپ ها، قیمت قبلی ها کمی کاهش پیدا کنه تا بهترین انتخاب رو داشت باشیم :)

دوست عزیز.من میخواستم بخرم ولی دست نگه داشتم.نمیدونم.میترسم بخرم و بعد گرافیک بازی ها زود پیشرفت کنه(روند پیشرفتش خیلی تند بوده اخیرا)لطفا راهنماییم کن.gt750 تا کجا جوابگو هست.آیا خریدنش عاقلانه س یا لپ تاپی هست تو همین محدوده قیمت که گرافیک gtx به روز داشته باشه؟لطفا راهنماییم کنید.ممنون

afshin b
12-02-2014, 15:31
دوست عزیز.من میخواستم بخرم ولی دست نگه داشتم.نمیدونم.میترسم بخرم و بعد گرافیک بازی ها زود پیشرفت کنه(روند پیشرفتش خیلی تند بوده اخیرا)لطفا راهنماییم کن.gt750 تا کجا جوابگو هست.آیا خریدنش عاقلانه س یا لپ تاپی هست تو همین محدوده قیمت که گرافیک gtx به روز داشته باشه؟لطفا راهنماییم کنید.ممنون

تو این محدوده ی قیمت بالاتر از ۷۵۰ گیرتون نمیاد. ولی گرافیک این لپتاپ از حافظه ی GDDR3 استفاده میکنه که نسبت به رقباش که از حافظه ی GDDR5 استفاده میکنن ضعیغتره. مثل MSI GE60, LENOVO Y580p

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

hossein_0907
12-02-2014, 20:43
سلام دوستان

یکی از دوستام رفته دبی میخوام بش بگم n550 را برام بیاره ولی کانفیگ های مختلفی داره.
میخوام بدونم کانفیگ با صفحه نمایش مات و لمسی و 4 گیگ گرافیک و ci7 مدل نامبرش چیه؟

کلا مات بودن صفحش خیلی برام مهمه و بقیش هر چی قویتر باشه بهتر(بلوری+گرافیک 4 گیگ + صفحه لمسی و ...)

در ضمن آیا لپ تاپ دیگه ای با این مشخصات از برنده های دیگه هست که تو ایران نیمده باشه و بهتر باشه که اونا بگیرم؟

با تشکر

k1am
12-02-2014, 21:27
با سلام خدمت دوستان
من چهار روز هست این لپ تاپ رو خریدم ، می خواستم بدونم کسی خبر داره که برا صفحه تاچش روکش ال سی دی هستش که بچسبونیم تا کمتر آسیب ببینه ؟
کول پد مناسب با این لپ تاپ چی پیشنهاد می کنید ؟

oOomid.M
12-02-2014, 21:58
با سلام خدمت دوستان
من چهار روز هست این لپ تاپ رو خریدم ، می خواستم بدونم کسی خبر داره که برا صفحه تاچش روکش ال سی دی هستش که بچسبونیم تا کمتر آسیب ببینه ؟
کول پد مناسب با این لپ تاپ چی پیشنهاد می کنید ؟

آره تو بازار ضد خش از اینایی که روی شیشه موبایل یا تبلت میزنن هست من دیدم خیلی هم ارزونه

msms313
12-02-2014, 22:50
استفاده اش مشکل زا نشه برا صفحه؟

msms313
12-02-2014, 22:59
سلام
برنامه CPUID HWMonitor میزان فرسودگی رو تحت عنوان Wear Level میزنه خواستین دانلودش کنید و استفاده کنید ازش

برای منم همینطور هست 100درصد که میشه بعد چند روز ( 6 یا 7 روز ) میاد پایین و خودش دوباره شروع میکنه به شارژ شدن

واسه من فرسودگی رو 7% زده که چند روز گرفتم و میزان گرمای CPU هم 48و49 هست چیز خاصی هم اجرا نمیشه و فقط سمت چپ لب تاپ گر میشه سمت راستش گرم نمیشه

oOomid.M
12-02-2014, 23:08
واسه من فرسودگی رو 7% زده که چند روز گرفتم و میزان گرمای CPU هم 48و49 هست چیز خاصی هم اجرا نمیشه و فقط سمت چپ لب تاپ گر میشه سمت راستش گرم نمیشه

با کدوم برنامه نگاه کردی ؟ همین که چند صفحه پیش لینکش رو گذاشتم ؟ آخه این عکسی که من گذاشتم مربوط به ورژن 1.15 برنامه هست اما اون لینکی که گذاشتم ورژنش جدیدتری هست - 1.18 -
ورژن جدیدتر یه خورده اطلاعات بیشتری رو به نمایش در میاره
نمیدونم چرا کسایی که این مدل لپ تاپ رو دارن همه باتری هاشون استهلاک داره :n04:همه هم میگن چندروزه خریدیم !!
لپ تاپ من HP ProBook 450 که 40 روزه خریدمش روزی هم بالای 10 ساعت تو برقه و داره برام کار میکنه هنوز استهلاکش صفر هست
یه جای کار میلنگه
دما هم تو کارای عادی 48 یا 49 خیلی زیاده برای من وقتی Pes 2013 بازی میکنم میرسه به این دما

Ahmad Reza zzz
13-02-2014, 09:54
تو این محدوده ی قیمت بالاتر از ۷۵۰ گیرتون نمیاد. ولی گرافیک این لپتاپ از حافظه ی GDDR3 استفاده میکنه که نسبت به رقباش که از حافظه ی GDDR5 استفاده میکنن ضعیغتره. مثل MSI GE60, LENOVO Y580p

پس لطفا چند تا لپ تاپ با گرافیک gtx. معرفی میکنین؟قیمتشم اگه بیشتر باشه عیب نداره.ممنون از راهنماییتون:n02:

k1am
13-02-2014, 10:13
منم با اینکه چهار روزه که گرفتمش و از وقتی هم که گرفتمش همه ش به برق وصله 4 درصد باطری ش مستهلک شده
دماش هم وقتی هیچ کاری باهاش نداری روی 40 هستش اگر بازی کنی باهاش می ره تا هفتاد و حتی بالاتر

oOomid.M
13-02-2014, 10:58
منم با اینکه چهار روزه که گرفتمش و از وقتی هم که گرفتمش همه ش به برق وصله 4 درصد باطری ش مستهلک شده
دماش هم وقتی هیچ کاری باهاش نداری روی 40 هستش اگر بازی کنی باهاش می ره تا هفتاد و حتی بالاتر

دمای CPU که مناسب هست تو تصویری که گذاشتی با 4 هسته
، راستی وقتی گراف دومت هم تو کاربیادمثلا موقع بازی کردن برنامه دمای اون رو هم مینویسه

oOomid.M
13-02-2014, 16:01
آقا برای دیدن درصد استهلاک باتری این برنامه هم هست ، اسمشم BatteryCare هست در ضمن درجه حرارت پردازنده و هارد دیسک رو هم نمایش میده

البته تو لپ تاپ من که نتایجش با CPUID HW یکی بود

ramingsm
13-02-2014, 16:25
فکر میکنم بهتره زیاد به این wear level نشون داده شده توسط این برنامه ها توجه نکنید.چون مال من دیشب 6 درصد نشون میدادند و امروز شده 5 درصد !

Acceleration
13-02-2014, 18:07
دوستان برای بلوتوث هر 2 تا درایور Qualcomm و Intel باید نصب بشن ؟ من هر 2 تا رو دارم و مشکل دارم باهاش شاید یکی رو نصب کنم درست بشه ؟

Acceleration
13-02-2014, 18:13
خوب من الان فقط Qualcomm رو ریختم روی ویندوزی که به خاطر یه مشکل دیگه عوض کرده بودم و مشکلی نداره ! ویندوز 8.1 Pro هست
با یه لپ تاپ دیگه pair کردم و یه فایل هم از اون فرستادم و با این دریافت کردم

ahmad.021
13-02-2014, 20:57
سلام دوستان
من بین این لپ تاپ و lenovo y510p موندم!
من دقیقا سر برج میخوام یکی از این 2 مدل رو بخرم ولی گیر کردم کدوم رو بخرم؟!
این لپ تاپ ارزش 700 هزار تومن بیشتر هزینه کردن رو داره؟؟

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

hamedpur
13-02-2014, 22:31
فرسایش باتری لپ تاپ من بعدازدوماه 5درصداست. احتمالا باتری این لپ تاپ چون پلیمری است این فرسایش رانشان میدهد.

Acceleration
13-02-2014, 22:36
دوستان یه نفر که با گارانتی اواژنگ گرفته میتونه مدل هاردش رو به من بگه ؟ همونچیزی که همین برنامه hwmonitor نشون میده مثلا

msms313
13-02-2014, 22:48
کول پد مناسب برای این سری چی پیشنهاد میدین.
نظرتون در باره ضد خش زدن چیه دوستان.

ramingsm
14-02-2014, 12:43
دوستان یه نفر که با گارانتی اواژنگ گرفته میتونه مدل هاردش رو به من بگه ؟ همونچیزی که همین برنامه hwmonitor نشون میده مثلا
چطور؟
st1000lm024 hn-m101mbb

ali_hitler
14-02-2014, 12:51
کول پد مناسب برای این سری چی پیشنهاد میدین.
نظرتون در باره ضد خش زدن چیه دوستان.

من deep cool مد n9 گرفتم...
خیلی خوب خنک میکنه ولی بکم بزرگ و قابلیت تنظیم زاویه داره،یه هاب یو اس بو هم رو بدنش هست.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Amir-Rainman
14-02-2014, 13:14
سلام دوستان
من بین این لپ تاپ و lenovo y510p موندم!
من دقیقا سر برج میخوام یکی از این 2 مدل رو بخرم ولی گیر کردم کدوم رو بخرم؟!
این لپ تاپ ارزش 700 هزار تومن بیشتر هزینه کردن رو داره؟؟

بستگی داره برای انجام چه کاری میخوایین.
اگه 100 % برای بازی نمیخوایین، N550 گزینه مناسبیه !

N550 با گرافیک2 و صفحه امسی و ویندوز اورجینال (!) با گارانتی سریر با قیمت 3400 تو بازار موجوده !!!!

maj_razz
14-02-2014, 13:40
سلام دوستان، لوتوس تا چند روز پیش Asus-Nseries-N550JV-i7-ram8-1Tb-4G-Win8-Touch-لپ تاپ ایسوس

را داشت، ولی تمام کرده:n27:، کسی همین کانفیگ رو با گارانتی آواژنگ (کی برد فارسی) و ویندوز 8 اورجینال در تهران سراغ داره، لطفاً؟:n13:قیمت؟:42:

ahmad.021
14-02-2014, 13:43
بستگی داره برای انجام چه کاری میخوایین.
اگه 100 % برای بازی نمیخوایین، N550 گزینه مناسبیه !

N550 با گرافیک2 و صفحه امسی و ویندوز اورجینال (!) با گارانتی سریر با قیمت 3400 تو بازار موجوده !!!!

ممنون که جواب دادی داداش
راستش خودم یه سیستم گیمینگ حرفه ای به روز دارم و نمیخوام با لپ تاپ زیاد بازی کنم ولی شاید بعضی وقتا بین 2 سیستم بصورت LAN ارتباط بر قرار کنیم و گیم بزنیم!
این مدل صفحش Fhd هست؟

asmir1
14-02-2014, 16:16
بچه ها چرا وقتی من داخل windows store میشم ازم میخواد آپدیت کنم ولی آپدیت نمیشه و اخطار میده...ویندوز 8 دارم

ali_hitler
14-02-2014, 17:06
بچه ها چرا وقتی من داخل windows store میشم ازم میخواد آپدیت کنم ولی آپدیت نمیشه و اخطار میده...ویندوز 8 دارم

چون برای ایران بسته ست،شما برای این کار به ۲ تا برنامه و یه ...شکن احتیاج دارید.

Aref 69
14-02-2014, 22:49
سلام بچه ها
یه سوال
این لپ تاپ با گارانتی یکپارچه ایسوس کیبورد فارسی داره یا فقط با گارانتی اواژنگ کیبورد فارسی داره ؟!!!!:n27:

k1am
14-02-2014, 22:58
تا حالا کسی برا این لپ تاپ روکش ال سی دی گرفته ؟ اگر آره از کجا و به چه قیمتی
ممنون می شم جواب بدید

msms313
14-02-2014, 23:10
سلام بچه ها
یه سوال
این لپ تاپ با گارانتی یکپارچه ایسوس کیبورد فارسی داره یا فقط با گارانتی اواژنگ کیبورد فارسی داره ؟!!!!:n27:

گارانتیشون بیشتر بصورت یک پارچه هست .
آواژنگ کیبورد فارسی داره .
رو کیبور هم زیاد شلوغ نیست قشنگخ نسبتاً:دی

mahdi@7
15-02-2014, 00:12
دوستان توجه کنن که به هیچ عنوان لپ تاپ رو روی فرش نذارن چون پرز های فرش طی زمان به داخل کشیده میشن و در کارکرد سیستم خنک کننده اختلال ایجاد میکنن و دمای CPU و GPU بالاتر از حد استاندارد میرسه و لپ تاپ برای جلوگیری از اسیب رسیدن به قطعات خاموش یا ریست میشه. این مشکل خیلی برای کسانی که روی فرش میزارن شایع هست. علاوه بر این که دمای بالا در دراز مدت عمر قطعات رو پایین میاره.
برای جلوگیری از این اتفاق یا همیشه لپ تاپ رو روی میز بزارید و استفاده کنید یا از کولپد استفاده کنید. منتها کولپد رو مستقیم با پورت USB لپ تاپ روشن نکنید چون عمر باطری رو کاهش میده بهترین راه استفاده ار اداپتور های 5 ولتی هست که خروجی USB دارن و با یک کابل USB دو طرفه فن های کولپد رو روشن کنید. درضمن از کولپد هایی استفاده کنید که زاویه دار باشن و ترجیحا قابل تنظیم باشن. کولپد deepcool N8 جنس خوبی داره و مناسبه

مورد دیگه این که از این برچسب های صفحه نمایش استفاده نکید اولا اصلا ظاهر خوبی نداره و ممکنه زیرش حباب بیوفته دوما کنتراست صفحه نمایش رو میاره پایین و ممکنه زاویه دید رو تغییر بده
نیاز خاصی هم بهش نیست مثل موبایل نیست که در معرض خش و... باشه

amirkurosh
15-02-2014, 00:51
دوستان یه نرم افزار که دمای cpu و gpu رو نشون بده معرفی کنین تا تمام کسانی که خریدن تو حالات مختلف(بازی-فیلم و...) دمای لبتابشون رو تو همین فروم به اشتراک بزارن تا یه حد نرمال بدست بیاریم.
اینطوری اگه یه وخ سیستم خنک کننده مشکلی پیدا کنه خیلی زود میفهمیم و و میتونیم از ایجاد مشکلات سختافزاری جلوگیری کنیم.
مثلا اگه دیر متوجه بشید ممکنه کارت گرافیک دچار مشکل بشه و شما ممکنه حتی تا مدتها متوجه نشید تا اینکه یه بازی با گرافیک بالا نصب میکنید و میبینید لبتاب تو بتزی تیک میزنه یا میپره بیرون یا رست میشه.

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

msms313
15-02-2014, 00:54
دوستان یه نرم افزار که دمای cpu و gpu رو نشون بده معرفی کنین تا تمام کسانی که خریدن تو حالات مختلف(بازی-فیلم و...) دمای لبتابشون رو تو همین فروم به اشتراک بزارن تا یه حد نرمال بدست بیاریم.
اینطوری اگه یه وخ سیستم خنک کننده مشکلی پیدا کنه خیلی زود میفهمیم و و میتونیم از ایجاد مشکلات سختافزاری جلوگیری کنیم.
مثلا اگه دیر متوجه بشید ممکنه کارت گرافیک دچار مشکل بشه و شما ممکنه حتی تا مدتها متوجه نشید تا اینکه یه بازی با گرافیک بالا نصب میکنید و میبینید لبتاب تو بتزی تیک میزنه یا میپره بیرون یا رست میشه.

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

چند پست قبل دوست خوبمون قرار دادن.

Iman Summaray
15-02-2014, 21:01
سلام دوستان، لوتوس تا چند روز پیش Asus-Nseries-N550JV-i7-ram8-1Tb-4G-Win8-Touch-لپ تاپ ایسوس

را داشت، ولی تمام کرده:n27:، کسی همین کانفیگ رو با گارانتی آواژنگ (کی برد فارسی) و ویندوز 8 اورجینال در تهران سراغ داره، لطفاً؟:n13:قیمت؟:42:
تو پاساژ رضا و پارسیان و پایتخت ریخته بابا.
اونقدم سخت نیست گیر اوردنش مثل ماه های قبل.....

Acceleration
15-02-2014, 21:02
چطور؟
st1000lm024 hn-m101mbb
هیچی خواستم ببینم شاید متنوع هستن ، مال منم همینه ، مال اون دوستمون که بالا عکس از hwmonitor گذاشتن مثل هارد مدل های دیگه ای از همین لپ تاپه که نقدش رو دیدم ، یعنی بغیر از cm198

Iman Summaray
15-02-2014, 21:03
البته دوست عزیز این کانفیگی که گفتی با ویندوذ 8 اورجینال نیستش.مطمئنا لوتوس خودش ویندوز 8 میریزه.با گارانتی آواژنگ و تاچ ویندوز اورجینال نداره

oOomid.M
15-02-2014, 21:04
سلام
اگر میخواید میتونید از این لینک هارد های لپ تاپ هاتون رو با هم مقایسه کنید "

karkavandi
16-02-2014, 12:00
سلام
دوستان هفته پيش اين لپ تاپ رو با كد cm203h از دوبي خريدم.هنوز فرصت نكردم كار كنم باهاش ولي كيفيت ساختش واقعا راضي كننده بود و تاچ و وضوح مانيتورش هم خوب بود.تفاوتش با اين نمونه كه دوستان اكثرا دارن شامل رم 12 گيگ و ويندوز اورجينال و بلوري هست.دوستان لطفا راهنمائي كنن چطور ميشه از باطري دستگاه استفاده نكرد چون باطري لپ تاپ قبلي رو در اورده بودم و هميشه با برق استفاده ميكردم و اكثر مواقع نيازي به باطريش نيست.ممنون

samibeig
16-02-2014, 12:05
آقا N550 شماها هم مشکل قطع شدن یا limit شدن ناگهانی wifi رو داره ؟؟؟ مال من نمیدونم چی شده بعضی وقت ها خود به خود اتصالش یا یه لحظه قطع میشه یا محدود ... تو چند تا قروم خارجی هم فکر کنم این مشکل رو دیدم ... به نظرم میاد اوایل اینجوری نبود تازه اینجوری شده .... کسی این مشکلو داره ؟؟ :(

manutd2555
16-02-2014, 16:00
سلام دوستان،آل دیجیتال مدل n56jr رو آورده با قیمت کمتر از n550 و با گرافیک gtx 760m gddr5!
به نظرم این ارزش خریدنش از n550 بیشتره!
به نظرتون بقیه ی سایت ها و مغازه ها هم میارن؟با همین قیمت؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=1
ممنون

hacker13
16-02-2014, 16:03
دوستان من یکی از دوستانم رفته کانادا بگم برام بیاره بنظرتون بهتر از اینجا نیست اخه اینجا معلوم نیست چی می ندازن بهم :دی

بعد این لب تاپ به دلار چنده قیمتش ؟؟؟ چقدر گرونتر یا ارزون تر میشه ؟؟؟

samibeig
16-02-2014, 17:43
دوستان من یکی از دوستانم رفته کانادا بگم برام بیاره بنظرتون بهتر از اینجا نیست اخه اینجا معلوم نیست چی می ندازن بهم :دی

قبلا که خیلی گرون تر بود میارزید از اون ور بیارن ولی الان که قیمت ها شکسته به ریسکش نمی ارزه بدون گارانتی خرید ... طرف از قوطی آکبندش رو درمیاره می بینی ایراد داره چه برسه حالا از اون ور بیارن ( هر چقدر هم طرف آشنات باشه بازم به اندازه ی جنسی که واسه خودش می خره واسه جنس تو حوصلش نمی کشه وقت بذاره )

hojat.n
16-02-2014, 17:56
قبلا که خیلی گرون تر بود میارزید از اون ور بیارن ولی الان که قیمت ها شکسته به ریسکش نمی ارزه بدون گارانتی خرید ... طرف از قوطی آکبندش رو درمیاره می بینی ایراد داره چه برسه حالا از اون ور بیارن ( هر چقدر هم طرف آشنات باشه بازم به اندازه ی جنسی که واسه خودش می خره واسه جنس تو حوصلش نمی کشه وقت بذاره )
قیمتش هولو هوش 900 دلار که به پول ایران اگر دلار 3000 حیاب کنیم میفته 2700.اما تو ایران 3700 میدن:n13:

hojat.n
16-02-2014, 18:03

بگو از اونجا واست بیارن اولا ارزونتر آب میخوره برات.دوما اونا سری آمریکا هستن با این لپ تاپ هایی که سیری غرب آسیا هستن از لحاظ کیفیت بهتر هستن.چین جنسی رو که میخاد صادر کنه مسلما اون چیزی که به آمریکا یا اروپا صادر میکنه با اون جنس هایی که به کشور های غرب آسیا و کشورا عربی صادر میکنه فرق میکنن.من داداش خودم یه لپ تاپ توشیبا داشت از آمریکا واسش آورذه بودن دوستش همون لپ تاپ رو از ایران خرید وقتی باهاشون کار میکردم واقعا تفوت رو میشد به راحتی احساس کرد

samibeig
16-02-2014, 18:11
سلام دوستان،آل دیجیتال مدل n56jr رو آورده با قیمت کمتر از n550 و با گرافیک gtx 760m gddr5!
ممنون

صفحه نمایش IPS واقعا یک مزیت بسیار زیاد برای n550 هست که حداقل من در مقایسه با بدون IPS نمی تونم ازش چشم پوشی کنم

hacker13
16-02-2014, 18:15
اول که پست اقای samibeig ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رو خوندم گفتم از همین جا میخرم ولی وقتی پست شما اقای hojat.n ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو خوندم باز نظرم تغییر کرد :دی

ولی اگه خراب بشه و یا یه چیزیش باشه اونوقت چی ؟؟؟ اخه یارو نمیاد نرم افزار بریزه ببنیه باتریش مستحلک هست یا نه یا در دی وی دی رایترش افتادگی داره یا و ..... میاد ؟؟؟

راستی اونوقت نمی شه تو ایران درستش کنی اگه چیزیش شد ؟؟

بعد گارانتی های ایرانی اگه لب تاپ طوریش بشه پول میگیرن ؟؟چون اگه بگیرن بدرد نمی خوره که :n13:

hojat.n
16-02-2014, 18:24
اول که پست اقای samibeig ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رو خوندم گفتم از همین جا میخرم ولی وقتی پست شما اقای hojat.n ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو خوندم باز نظرم تغییر کرد :دی

ولی اگه خراب بشه و یا یه چیزیش باشه اونوقت چی ؟؟؟ اخه یارو نمیاد نرم افزار بریزه ببنیه باتریش مستحلک هست یا نه یا در دی وی دی رایترش افتادگی داره یا و ..... میاد ؟؟؟

بعد گارانتی های ایرانی اگه لب تاپ طوریش بشه پول میگیرن ؟؟چون اگه بگیرن بدرد نمی خوره که
:n13:
دوست عزیز به این فکر نکن که از اونجا بخرم خراب باشه .تو ایران خودمون این همه لپ تاپ به فروش میره چند درصدشون از اول خرابن؟به نظر من از اونجا بخرین حدود 1 میلیون ارزونتر میفته اگه خدایی نکرده خراب هم باشه شرکت های وارد کننده این لپ تاپ درستش میکنن اما اگه مشکل نداشته باشه اون وقت لذت استفاده از یه لپ تاپ سری آمریکا رو میبرین. اون لپ تاپ داداشم که سری آمریکا بود نسبت به مدل آسیاش خیلی بهتر بود خیلی.باز هم فکراتو بکن:n01:اگه قرار باشه هر لپ تاپی اونور آب خریداری بشه خراب باشه دیگه هیچکس اونجا لپ تاپ نمیخره همه میان ایران میخرن:n02:

hojat.n
16-02-2014, 18:26

بعد گارانتی های ایرانی اگه لب تاپ طوریش بشه پول میگیرن ؟؟چون اگه بگیرن بدرد نمی خوره که
:n13:
تو ایران این همه پول دلال و گارانتی میدی آخر هم اگه خراب بشه میگن گارانتی شامل حالش نمیشه:n02:

hojat.n
16-02-2014, 18:37
ممنون
گرافیکش عالیه.فقط صفحه نمایشش IPS نیست وگرنه همه چیزش همون n550 هست.بخر پشیمون نمیشی

hacker13
16-02-2014, 18:37
راست میگی داش از کانادا بگم بیاره پس حله دیگه ؟؟؟

از دوستان خواهش میکنم مواردی که لبتاپ رو از اون ور اب باید دقت کرد رو بگن مثلا انلاک یا چیزای دیگه چون من اطلاعی ندارم لطفا اطلاعات خودتون رو به اشتراک بزارین تا ما هم استفاده کنیم .

hojat.n
16-02-2014, 18:45

از دوستان خواهش میکنم مواردی که لبتاپ رو از اون ور اب باید دقت کرد رو بگن مثلا انلاک یا چیزای دیگه چون من اطلاعی ندارم لطفا اطلاعات خودتون رو به اشتراک بزارین تا ما هم استفاده کنیم .
فقط بگو از فروشگاه معتبر بخره.ترجیحا از فروشگاه خود asus.
شرکت ها بزرگ مثل اپل سامسونگ ایسوس...تو اکثر کشورا فروشگاه دارن که محصولات اون شرکت رو میفروشن.بگو از فروشگاه خود شرکت ایسوس بخره معترتره:n16:

samibeig
16-02-2014, 21:05

ایشالا که دوستت وقت خوبی برای لپ تاپ بذاره ... اگه پس واقعا قصد خریدش رو داری برو سایت asus مخصوص کانادا اونجا می تونی فروشگاه های شهری رو که می ره رو پیدا کنی و به دوستت بدی و از همون فروشگاه ها بخره

k1am
16-02-2014, 21:34
برا من قسمت بالا سمت چپ لپ تاپم بعضی وقتا داغ می شه ولی سمت راست خبری نیست . برا بقیه هم همین جوره ؟ مشکلی هست به نظرتون ؟

maj_razz
17-02-2014, 11:06
آقا خيلي ممنون از راهنمائيتون:n01:، پس يعني بايد بيخيال ويندوز اورجينال با صفحه كليد فارسي ( نه برچسبي!) و گارانتي معتبر بشم؟:n28:

samibeig
17-02-2014, 11:10
آقا خيلي ممنون از راهنمائيتون:n01:، پس يعني بايد بيخيال ويندوز اورجينال با صفحه كليد فارسي ( نه برچسبي!) و گارانتي معتبر بشم؟:n28:
کت
ویندوز اورجینال رو که اصلا غمت نباشه .... دیگه الان با وجود کدهای آنلاین که به بیرون درز می کنه و فعالسازی از طریق اسکایپ کاملا قانونی میشه ویندوز رو اکتیو کرد بدون نیاز به هیچ کرکی ! ( یعنی انگار ویندوز اورجینال خریدی )

در مورد کیبورد هم به نظر من خیلی مهم نیست چون بعد از یه مدت که عادت کردی دکمه ها یادت می مونه !

گارانتی رو هم که تو پست های دیگه گفتیم ! تصمیم با خودته

maj_razz
17-02-2014, 11:15
شما مطمئنين؟ من تو لپ تاپم xpاورجينال دارم، تا حالا باهاش مشكلي نداشتم( از نظر آپديت و...) ولي توي PC ويندوز7 كراك شده خريدم و ريختم، پوستم رو كنده، ويندوز 8 رو كه اصلاً نميدونم....:n13:]کت
ویندوز اورجینال رو که اصلا غمت نباشه .... دیگه الان با وجود کدهای آنلاین که به بیرون درز می کنه و فعالسازی از طریق اسکایپ کاملا قانونی میشه ویندوز رو اکتیو کرد بدون نیاز به هیچ کرکی ! ( یعنی انگار ویندوز اورجینال خریدی )

در مورد کیبورد هم به نظر من خیلی مهم نیست چون بعد از یه مدت که عادت کردی دکمه ها یادت می مونه !

گارانتی رو هم که تو پست های دیگه گفتیم ! تصمیم با خودته[/QUOTE]

darkside92
17-02-2014, 13:01
کمک فوری
با سلام دوستان من میخوام n550 را بخرم به نظرتون با گرافیک 2 بدون صفحه لمسی بخرم با گارانتی اصلی 2 ساله با قیمت 3400 یا همین مدل با گارانتی شرکتی 1 ساله 3300 . یا مدل 4 گیگ گرافیک بدون لمسی با گارانتی 1 ساله سریر به قیمت 3550 لطفا راهنمایی کنید امروز دیگه میخوام بخرم
مرسی

hojat.n
17-02-2014, 13:06
کمک فوری
با سلام دوستان من میخوام n550 را بخرم به نظرتون با گرافیک 2 بدون صفحه لمسی بخرم با گارانتی اصلی 2 ساله با قیمت 3400 یا همین مدل با گارانتی شرکتی 1 ساله 3300 . یا مدل 4 گیگ گرافیک بدون لمسی با گارانتی 1 ساله سریر به قیمت 3550 لطفا راهنمایی کنید امروز دیگه میخوام بخرم
مرسی
با گرافیک 4 بخر.زیاد رو گارانتی وسواس نداشته باش.تو ایران همه یکین.در همه حالانی که مشکل پیش بیاد میگن گارانتی شامل حال این مورد نمیشه:n02:

darkside92
17-02-2014, 13:15
با گرافیک 4 بخر.زیاد رو گارانتی وسواس نداشته باش.تو ایران همه یکین.در همه حالانی که مشکل پیش بیاد میگن گارانتی شامل حال این مورد نمیشه:n02:

به نظرتون حالا بخرم یا اخر اسفند یا بعد عید

hojat.n
17-02-2014, 13:25
به نظرتون حالا بخرم یا اخر اسفند یا بعد عید
اگه واجب نیست دست نگه دار.من خودم یک ماهه میخام لپ تاپ بخرم.اما صبر کردم فعلا به لپ تاپ ایسر پکیده داداشم کار میکنم تا 1.2 ماه دیگه.هم قیمت ها پایین تر میاد هم مدل ها جدید تری میاد.نسبت به 1 ماه پیش که میخاستم لپ تاپ بخرم 200 تومن ارزونتر شدن قیمتها.اگه واجب نیست 1 ماه صبر کن.بهتره وایسی بعد از عید

hojat.n
17-02-2014, 13:35
کمک فوری
مرسی
یه نگاهی هم به n56jr بنداز .گرافیکش GTX 760 هست که فوق العاده است.از گرافیک 750 این لپ تاپ خیلی بهتره و بازیا رو با کیفیت فول اچ دی اجرا میکنه.پردازنده و هارد و رم و طراحیش هم lمثل n550 ــه.

sevenman
17-02-2014, 13:57
به نظر منم n56jr از نظر کانفینگی بهتر از n550 هستش تازه ویندوز اورجینال هم روش نصبه

hojat.n
17-02-2014, 14:08
به نظر منم n56jr از نظر کانفینگی بهتر از n550 هستش تازه ویندوز اورجینال هم روش نصبه
منم با شما موافقم:n01:گرافیکشم GDDR5 هست .کلا خیلی خوبه:n01::n01:

darkside92
17-02-2014, 15:21
اگه واجب نیست دست نگه دار.من خودم یک ماهه میخام لپ تاپ بخرم.اما صبر کردم فعلا به لپ تاپ ایسر پکیده داداشم کار میکنم تا 1.2 ماه دیگه.هم قیمت ها پایین تر میاد هم مدل ها جدید تری میاد.نسبت به 1 ماه پیش که میخاستم لپ تاپ بخرم 200 تومن ارزونتر شدن قیمتها.اگه واجب نیست 1 ماه صبر کن.بهتره وایسی بعد از عید

اگه مذاکرات فردا به نتیجه نرسه و دلار بکشه بالا چی؟ قیمت طلا هم داره میره بالا .شما چی فکر میکنید؟:question:

hamidreza2010
17-02-2014, 15:28
اگه مذاکرات فردا به نتیجه نرسه و دلار بکشه بالا چی؟ قیمت طلا هم داره میره بالا .شما چی فکر میکنید؟:question:

سلام
خب اگه بخواین اینطوری به قضیه نگاه کنید ، همین الان بخرید بهتره
چون اینجا هیچی سر و ته نداره و نمیشه چیزی رو پیش بینی کرد
ولی چیزی که مشخصیه اینه که با اومدن لپ تاپ های جدید ، لپ تاپ های قبلی یکم ارزون میشن

ahmad.021
17-02-2014, 15:34
دوستان n56jr بغیر از آل دیجیتال فروشگاهه دیگه ای هم هست که بفروشه؟ اگه تهران باشه که چه بهتر

samibeig
17-02-2014, 16:13
شما مطمئنين؟ من تو لپ تاپم xpاورجينال دارم، تا حالا باهاش مشكلي نداشتم( از نظر آپديت و...) ولي توي PC ويندوز7 كراك شده خريدم و ريختم، پوستم رو كنده، ويندوز 8 رو كه اصلاً نميدونم....:n13:

کرک نمیگم ... جدیدا کدهای آنلاینی به طور نامعلوم به بیرون درز می کنه که می تونیم تا پر شدن تعداد مشخص اون کدها کاربرها با دریافت آیدی از طریق اپراتور مایکروسافت که با اسکایپ تماس می گیرن ویندوز خودشون رو به طور کاملا قانونی اکتیو کنن :)

بله کرک احتمال داره به فایل های سیستمی آسیب بزنه و کاربر رو با مشکل مواجه کنه

hojat.n
17-02-2014, 16:18
نترس قیمت دلار حالا حالاها بالا 3 تومن نمیره.الان چندین ماهه که دیگه تک نرخی شده 10 تومن بالا پایین داره هر روز اما بعید میدونم بالا 3 تومن بره.نگران نباش.1 ماه صبر کن پشیمون نمیشی

maj_razz
17-02-2014, 20:51
خیلی از راهنمائیتون ممنونم:n01:

ahmad.021
17-02-2014, 22:32
دوستان فردا صبح قراره از ال دیجیتال N56jr سفارش بدم و خوشبختانه توی انبارشون توی تهران موجود دارن و با پیک میرسه دستم
میخوام بدونم واقعا انتخاب درستی کردم؟

hojat.n
17-02-2014, 22:35
دوستان فردا صبح قراره از ال دیجیتال N56jr سفارش بدم و خوشبختانه توی انبارشون توی تهران موجود دارن و با پیک میرسه دستم

بهترین انتخابه.خوش به حالت:n14:گرافیکش جون میده واسه گیم:n02:

hojat.n
17-02-2014, 22:39

کول پد یادت نره.به کول پد N8 ultra هم بخر رنگش نقره ایه جنسش هم آلمینیومه به رنگ لپ تاپت هم میاد دیگه مشکل داغ کردن و اینا هم نداشته باشی.

k1am
17-02-2014, 22:58
دوستان بین این سه تا کول پد کدومش به نظرتون مناسب تره برا این ؟
DeepCool N8
DeepCool CoolPad N8 Ultra
DeepCool N9
اگر به جز اینا هم چیز خوبه دیگه ای هست ممنون می شم بگید

ahmad.021
17-02-2014, 23:08
کول پد یادت نره.به کول پد N8 ultra هم بخر رنگش نقره ایه جنسش هم آلمینیومه به رنگ لپ تاپت هم میاد دیگه مشکل داغ کردن و اینا هم نداشته باشی.
قیمت این کولپد چنده؟

بهترین انتخابه.خوش به حالت:n14:گرافیکش جون میده واسه گیم:n02:
راستش خودمم میدونم دارم پول اضافی میدم و نمیتونم از این لپ تاپ نهایت استفاده رو بکنم چون یه سیستم گردن کلفت دارم که این لپ تاپ رو پاره میکنه ولی مثل خوره افتاده به جونم!

hojat.n
17-02-2014, 23:26
دوستان بین این سه تا کول پد کدومش به نظرتون مناسب تره برا این ؟
DeepCool N8
DeepCool CoolPad N8 Ultra
DeepCool N9
اگر به جز اینا هم چیز خوبه دیگه ای هست ممنون می شم بگید
n8 ultra بخر حدود 80 تومنه

hojat.n
17-02-2014, 23:27
قیمت این کولپد چنده؟

راستش خودمم میدونم دارم پول اضافی میدم و نمیتونم از این لپ تاپ نهایت استفاده رو بکنم چون یه سیستم گردن کلفت دارم که این لپ تاپ رو پاره میکنه ولی مثل خوره افتاده به جونم!

حدودا 80 تومن.آره لا مصب بد جور میره تو مخ آدم .منم وسوسه خریدنش مثل بختک افتاده به جونم:n02:

ahmad.021
17-02-2014, 23:35
ایشالا فردا که رسید دستم چنتا عکس میگیرم میذارم تو تاپیک تا بچه ها راحت تر انتخاب کنن
فقط یه سوال: بین 2 سیستم که یکیشون وین7 هست اونیکی هم وین 8 هست میشه بصورت LAN ارتباط ایجاد کرد و بازی کرد؟

sevenman
18-02-2014, 03:39

دوست عزیز این مدل تا اونجا که من می دونم دو تا هست یکی با رم 8 که ال دیجیتال می ده یکی هم با رم 12 که یه جا تو بازار کامپیوتر موجود می باشد فقط دقت کن اگه از ال دیجیتال می گیری ببین اگه بخواد برات رم 12 بزاره چند در میاد

ali_hitler
18-02-2014, 08:21
دوستان یه مشکلی چند روز داره اذیتم میکنه...
من شبا لب تاب رو میزنم به شارژه و idm رو تنظیم میکنم که ساعت ۲ دانلود کنه و ساعت ۷ دانلود رو قطع کنه و دستگاه رو خاموش کنه...
ولی چند روز حدود ساعت ۶ لب تاب اسلیپ میشه!!!! و صبح که بیدار میشم میبینم چراغ شارژر روشن نیست!!!!...
تنظیمات پاور رو چک کردم هیچ جا تنظیم نکردم که بعد n ساعت اسلیپ شه...
مشکل از چیه؟.

darkside92
18-02-2014, 11:19
با سلام کسی میدونه n56jr کی وارد بازار میشه؟ میخواستم n550 بخرم بعد نظرم عوض شد میخوام n56jr بگیرم به نظرم قیمتش هم با دلار امروز مطابقت داره و مثل n550 الکی گرون نیست

hojat.n
18-02-2014, 11:54
با سلام کسی میدونه n56jr کی وارد بازار میشه؟ میخواستم n550 بخرم بعد نظرم عوض شد میخوام n56jr بگیرم به نظرم قیمتش هم با دلار امروز مطابقت داره و مثل n550 الکی گرون نیست
n56jr تو بازار هست اما کمه.آل دیجیتال داره.

ahmad.021
18-02-2014, 12:41
دوستان n56jr سفارش دادم و قراره تا 2-3 ساعت دیگه برسه دستم. در ضمن 12 گیگ رم داره و توی سایت اشتباه زدن 8 گیگ
یه سوال: شارژ اولیه این باطری های لیتیومی چطوریه؟ مثل باطری های قدیمی 12 ساعت باید بزنم به برق یا همین که شارژش کامل شد استفاده کنم؟؟؟؟ باطریه گوشیم که لیتیوم یونی هست بعد از اینکه شارژ اولیش کامل شد بلافاصله از شارژ جدا کردم و استفاده کردم و تا الان مشکلی نداشته ولی میترسم باطری لپ تاپ اینطوری نباشه و همین اول کار ضرر بدم!

darkside92
18-02-2014, 12:44
دوستان n56jr سفارش دادم و قراره تا 2-3 ساعت دیگه برسه دستم. در ضمن 12 گیگ رم داره و توی سایت اشتباه زدن 8 گیگ
یه سوال: شارژ اولیه این باطری های لیتیومی چطوریه؟ مثل باطری های قدیمی 12 ساعت باید بزنم به برق یا همین که شارژش کامل شد استفاده کنم؟؟؟؟ باطریه گوشیم که لیتیوم یونی هست بعد از اینکه شارژ اولیش کامل شد بلافاصله از شارژ جدا کردم و استفاده کردم و تا الان مشکلی نداشته ولی میترسم باطری لپ تاپ اینطوری نباشه و همین اول کار ضرر بدم!

از ال دیجیتال گرفتی؟

ahmad.021
18-02-2014, 12:44
اره دادا

oOomid.M
18-02-2014, 13:02

سلام مبارکت باشه برار
ضرر که نداره بزار چند ساعت اضافه تو شارژ بمونه !! لپ تاپ بنده که 40 روزه خریدمش همینطوری هرروز تو برقه:n02:

hojat.n
18-02-2014, 13:14

عکس ازش بگیر بزار:n02::n19:

kenzu
18-02-2014, 13:27
gtx 760 داره :n19:

ahmad.021
18-02-2014, 13:29
سلام مبارکت باشه برار
ضرر که نداره بزار چند ساعت اضافه تو شارژ بمونه !! لپ تاپ بنده که 40 روزه خریدمش همینطوری هرروز تو برقه:n02:
یعنی 12 ساعت بذارم؟؟

عکس ازش بگیر بزار:n02::n19:
حتما

M.R.P
18-02-2014, 14:05
نه فک نمیکنم نیازی باشه!! شما حدود 4-5 ساعت بذاری کافی براش! لپتاپ جدیده و مثل باتری های 2-3 سال پیش نیست!!!
وقتی رسید ب دستت چنتا نکته رو حتما برام بگو چون خودم میخواستم apple me865 بخرم ولی نیاز ب گوشی باعث شده بخوام اینو بردارم با htc one mini (2تاشونم به هم میان :n02: )
اول اینکه ببین کیبوردش فارسی داره یا نه؟
دوم اینکه ببین لوگو ایسوس پشتش روشن میشه یا نه؟
سوم ببین کیفیت بدنه در چه وضعیتیه؟
چهارم کیفیت تصویرو دقیق بررسی کن ببین رنگارو چطور نشون میده؟ و وقتی مثلا سرتو بالا و پایین و چپو راست میبری چقدر افت کیفیت پیدا میکنه؟
با تاچ پدش کار کن ببین راحته و نظرتو بگو؟
درباره رنگی ک خریدی و خوشگلیش هم نظر بده؟
درباره بلندی و کیفیت صداشم بنویش؟
چیزایی هم ک روشه بگو؟

و یه نکته ک من وزن برام مهمه ببین خیلی وزنش زیاده؟ آخه 2.7 کیلو بنظرم زیاده ولی بازم بلندش کن و یکم باش حرکت کن ببین اذیت میکنه؟
اینارو ک بگی یه ریویو کوچیک میدی همه استفاده میکنن ! مرسی :n01:

ahmad.021
18-02-2014, 14:30
نه فک نمیکنم نیازی باشه!! شما حدود 4-5 ساعت بذاری کافی براش! لپتاپ جدیده و مثل باتری های 2-3 سال پیش نیست!!!
وقتی رسید ب دستت چنتا نکته رو حتما برام بگو چون خودم میخواستم apple me865 بخرم ولی نیاز ب گوشی باعث شده بخوام اینو بردارم با htc one mini (2تاشونم به هم میان :n02: )
اول اینکه ببین کیبوردش فارسی داره یا نه؟
دوم اینکه ببین لوگو ایسوس پشتش روشن میشه یا نه؟
سوم ببین کیفیت بدنه در چه وضعیتیه؟
چهارم کیفیت تصویرو دقیق بررسی کن ببین رنگارو چطور نشون میده؟ و وقتی مثلا سرتو بالا و پایین و چپو راست میبری چقدر افت کیفیت پیدا میکنه؟
با تاچ پدش کار کن ببین راحته و نظرتو بگو؟
درباره رنگی ک خریدی و خوشگلیش هم نظر بده؟
درباره بلندی و کیفیت صداشم بنویش؟
چیزایی هم ک روشه بگو؟

و یه نکته ک من وزن برام مهمه ببین خیلی وزنش زیاده؟ آخه 2.7 کیلو بنظرم زیاده ولی بازم بلندش کن و یکم باش حرکت کن ببین اذیت میکنه؟
اینارو ک بگی یه ریویو کوچیک میدی همه استفاده میکنن ! مرسی :n01:

باشه داداش
جواب چنتا از سوالاتو با اینکه هنوز دستگاه به دستم نرسیده میدونم
1-کیبورد انگلیسیه
2-کیفیت بدنه با n550 هیچ فرقی نداره!
3-سیستم صوتی هم همون سیستمی هست که روی n550 گذاشتن!
4-رم 12 گیگ هست!
زاویه دید نسبت به n550 پایین تره و 150 درجه هست چون n550 پنل ips هست

M.R.P
18-02-2014, 14:35
باشه داداش
جواب چنتا از سوالاتو با اینکه هنوز دستگاه به دستم نرسیده میدونم
1-کیبورد انگلیسیه
2-کیفیت بدنه با n550 هیچ فرقی نداره!
3-سیستم صوتی هم همون سیستمی هست که روی n550 گذاشتن!
4-رم 12 گیگ هست!
زاویه دید نسبت به n550 پایین تره و 150 درجه هست چون n550 پنل ips هست

آی آی آی!! کیبورد انگلیسی مشکل ایجاد میکن!!! نمیدونم مگه گارانتی نداره؟ پس چطور فارسی نداره کیبورد؟!! آخه میدونی چون بکلایت هست خیلی بدرد میخوره اگر فارسی باشه خودش
با اینحال درباره بقیه مواردم دستت رسید حتما بگو داداش :n16:

ahmad.021
18-02-2014, 14:38
آی آی آی!! کیبورد انگلیسی مشکل ایجاد میکن!!! نمیدونم مگه گارانتی نداره؟ پس چطور فارسی نداره کیبورد؟!! آخه میدونی چون بکلایت هست خیلی بدرد میخوره اگر فارسی باشه خودش
با اینحال درباره بقیه مواردم دستت رسید حتما بگو داداش :n16:

گارانتی سریر هست برادر! سریر فقط گارانتی میکنه و واردکننده نیست!
من عادت کردم که فارسی تایپ کنم و برای من مشکلی ایجاد نمیکنه

sevenman
18-02-2014, 15:35

دوست عزیز مبارک باشه
اخه منم دیدم تو مشخصاتش زده 8 و کاربرا پرسیدن بازم خود ادمین گفته رمش 8 هستش پس با این تفاسیری که شما می گید با رم 12 و گارانتی سریر 3490000 در میاد
لطفا عکس هایی از لبتاپتون و توضیحی از نحوه عملکردش برای ما بزارید

ahmad.021
18-02-2014, 16:35
ممنون داداش
اره با رم 12 گیگ که خودش داشت برام 3490 تموم شد
فقط یه سوال: تاپیک جدید بزنیم بهتر نیست؟ اخه شاید استارتر این تاپیک ناراحت بشه و تاپیک بی نظم بشه چون به هرحال میخوایم درباره n56jr در تاپیک n550 صحبت کنیم که این زیاد جالب نیس

hojat.n
18-02-2014, 17:01
ممنون داداش
اره با رم 12 گیگ که خودش داشت برام 3490 تموم شد
فقط یه سوال: تاپیک جدید بزنیم بهتر نیست؟ اخه شاید استارتر این تاپیک ناراحت بشه و تاپیک بی نظم بشه چون به هرحال میخوایم درباره n56jr در تاپیک n550 صحبت کنیم که این زیاد جالب نیس

تاپیک جدید بزن لینکشو اینجا بزار

ahmad.021
18-02-2014, 17:21
تاپیک جدید بزن لینکشو اینجا بزار

حتما داداش
دارم دنبال بررسی تخصصی میگردم ولی لامصب کمه:D

afshin b
18-02-2014, 18:03
حتما داداش

عجب غولیه!!!
از ایسوس بعید بود همچین کانفیگی با این قیمت بده! گرافیکش خداست. مبارکتون باشه.
بنظر من ارزش خرید این مدل خیلی بیشتر از ۵۵۰ هست.

darkside92
18-02-2014, 18:04
سلام سایت لوتوس امروز چند تا n550 با کانفیگ های مختلف ارائه داده نظرتون در مورد مدل ها و قیمتاش چیه؟

fdanaeefard
18-02-2014, 18:31
دوستان شرمنده، آل دیجیتال برای شماهم باز نمیشه؟

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

darkside92
18-02-2014, 18:43

چرا باز میشه

hojat.n
18-02-2014, 19:34
حتما داداش

عکساشو بزار بدجور تو کفیم:n14::n02:

ahmad.021
18-02-2014, 19:35
دوستان دستگاهه ما رسید(n56jr)
اشتباهی بدون گارانتی فرستادن! فردا صبح قراره بیان و دستگاه رو ببرن و گارانتی کنن و بیارن!:D

hojat.n
18-02-2014, 19:36

تا ظهر بازر نمیشد الان میشه

darkside92
18-02-2014, 19:50
سلام سایت لوتوس امروز چند تا n550 با کانفیگ های مختلف ارائه داده نظرتون در مورد مدل ها و قیمتاش چیه؟

hojat.n
18-02-2014, 19:50
دوستان دستگاهه ما رسید(n56jr)
اشتباهی بدون گارانتی فرستادن! فردا صبح قراره بیان و دستگاه رو ببرن و گارانتی کنن و بیارن!:D

آقا ما این همه منتظر بودیم:n14:

ahmad.021
18-02-2014, 19:53
آقا ما این همه منتظر بودیم:n14:

شرمنده دادا

M.R.P
18-02-2014, 21:34
این آل هم خنگه :| میگم خبر داری میشه هارد 1 ترابایت با 7200 سرعت بذاریم و رم گرافیکشم تا 4 افزایش بدیم بعد گارانتی هم باشه؟! فک کنم با این کار نهایتا 100 تا 120 اینا بش اضافه بشه
کسی خبر داره لوگو ایسوس پشت این لپتاپ روشن میشه یا نه؟!!

راستی اون سوالای منو حتما جواب بدی دادا،اونارو جواب بدی یه ریویو کوچولو و مفید میشه.

hojat.n
18-02-2014, 22:23
خیلی خوبن بخصوص اونکه قیمتش 3280 بود.ولی به نظر من n56jr بگیر.گرافیک n56jr فوق العادست از لحاظ بقیه چیز ها هم مثل همن.n56jr بهتره

hojat.n
18-02-2014, 22:24
این آل هم خنگه :| میگم خبر داری میشه هارد 1 ترابایت با 7200 سرعت بذاریم و رم گرافیکشم تا 4 افزایش بدیم بعد گارانتی هم باشه؟! فک کنم با این کار نهایتا 100 تا 120 اینا بش اضافه بشه
کسی خبر داره لوگو ایسوس پشت این لپتاپ روشن میشه یا نه؟!!

راستی اون سوالای منو حتما جواب بدی دادا،اونارو جواب بدی یه ریویو کوچولو و مفید میشه.
تا جایی که من شنیدم لوگو ایسوس پشتش روشن مبشه

darkside92
19-02-2014, 01:19
خیلی خوبن بخصوص اونکه قیمتش 3280 بود.ولی به نظر من n56jr بگیر.گرافیک n56jr فوق العادست از لحاظ بقیه چیز ها هم مثل همن.n56jr بهتره

اتفاق میخوام همین کارو بکنم . منتظرم تو بازار اصفهان بیارن بخرم .زیاد میونم با خرید اینترنتی جور نیست.میشه مثل همین مشکل دوستمون که براش بی گارانتی فرستاده بودن

M.R.P
19-02-2014, 02:19
امیدوارم با صفحه کلید فارسیش بیاد!!اینجوری بنظرم بهتره!! خودمم تا 4-5 روز صب میکنم بد میخرم

monaj
19-02-2014, 11:04
واقعا مشخصات خیلی خوبی داره. من هم توصیه میکنم صبر کنید تا با صفحه کلید فارسی بیاد. گویا این یکی برعکس N550JV باتری قابل جدا شدن داره. درسته؟
پورت USB هم اضافه تر داره (4تا) . ورودی میکروفون و خروجی هدفون هم جدا هستند و مثل N550Jv یکی نیست. پورت VGA هم داره که بدرد وصل کردن به ویدئو پروژکتور میخوره.
البته طراحیش کاملا مثل N550JV نیست. مثلا صفحه کلیدش مشکیه و نقره ای نیست.

manutd2555
19-02-2014, 11:20
دوستان،تاپیک مخصوص n56 ها تو لینک زیره،بیاین اونجا بحث رو ادامه بدید.

asmir1
19-02-2014, 13:49
دوستان اینجا
تاپیک
N550 هستش لطف کنید فقط در این مورد بحث کنید.مرسی

fdanaeefard
19-02-2014, 15:18
با سلام.
دوستان کانفیگای این لپتاپ انقدر زیاد شده تو بازار که آدم گیج میشه!! به نظرتون این کانفیگ آل دیجیتال ارزش خرید داره؟
من روی صفحه نمایش خیلی حساسم وگرنه روی کاغذ n56jr قویتره ولی صفحه نمایشش ضعیفه متاسفانه و ماته. بخاطر همین نظرم باز روی n550jv مونده.
یه مورد دیگه اینکه رم این کانفیگی که لینک دادم DDR3L هستش که مصرفش کمتر از رم معمولیه.
سوال دیگه اینکه گرافیک ddr3 به نسبت gddr5 خیلی توی عملکرد عادی متفاوته؟ من اهل گیم نیستم فقط میخوام گهگاهی که بازی میکنم تو ذوق نزنه و روان اجرا کنه روی فول اچ دی.
و آخرین سوال اینکه آل دیجیتال چقدر مطمئن هست؟ خودشون لپ تاپ رو باز نمیکنن؟ آک بند میفرستن؟ چون دیدم که بنا به سفارش تغییر میدن بعضی قطعات رو. خواستم مطمئن بشم.
ممنون از راهنماییاتون.

i!i!i!
19-02-2014, 16:33
سلام

آقا یه مشکلی واسه دی وی دی رام لپ تاپ من پیش اومده ، جدیدا ایکونش تو مای کامپیوتر نیست و درایورش هم به این شکل در اومده ؛ هیچ چیزی رو هم نمیخونه

کسی این مشکل رو نداشته ؟ راه حلی به نظرتون میرسه ؟

hojat.n
19-02-2014, 17:41
سلام

آقا یه مشکلی واسه دی وی دی رام لپ تاپ من پیش اومده ، جدیدا ایکونش تو مای کامپیوتر نیست و درایورش هم به این شکل در اومده ؛ هیچ چیزی رو هم نمیخونه

کسی این مشکل رو نداشته ؟ راه حلی به نظرتون میرسه ؟
موقعی که لپ تاپ رو روشن میکنی دی وی دی ویندوز بزار ببین میخونه دی وی دی رو

i!i!i!
19-02-2014, 19:44
موقعی که لپ تاپ رو روشن میکنی دی وی دی ویندوز بزار ببین میخونه دی وی دی رو

آره داداش میخونه و تو بایوس هم مشکلی نداره

تو محیط ویندوز هم وقتی دی وی دی میذارم دی وی دی رام کار میکنه ولی اتفاق نمیافته

fdanaeefard
19-02-2014, 20:57
با سلام.
دوستان کانفیگای این لپتاپ انقدر زیاد شده تو بازار که آدم گیج میشه!! به نظرتون این کانفیگ آل دیجیتال ارزش خرید داره؟
من روی صفحه نمایش خیلی حساسم وگرنه روی کاغذ n56jr قویتره ولی صفحه نمایشش ضعیفه متاسفانه و ماته. بخاطر همین نظرم باز روی n550jv مونده.
یه مورد دیگه اینکه رم این کانفیگی که لینک دادم DDR3L هستش که مصرفش کمتر از رم معمولیه.
سوال دیگه اینکه گرافیک ddr3 به نسبت gddr5 خیلی توی عملکرد عادی متفاوته؟ من اهل گیم نیستم فقط میخوام گهگاهی که بازی میکنم تو ذوق نزنه و روان اجرا کنه روی فول اچ دی.
و آخرین سوال اینکه آل دیجیتال چقدر مطمئن هست؟ خودشون لپ تاپ رو باز نمیکنن؟ آک بند میفرستن؟ چون دیدم که بنا به سفارش تغییر میدن بعضی قطعات رو. خواستم مطمئن بشم.
ممنون از راهنماییاتون.

ممنون میشم دوستان جواب بدن یه مقدار فوریتیه

hojat.n
19-02-2014, 21:00
آره داداش میخونه و تو بایوس هم مشکلی نداره

تو محیط ویندوز هم وقتی دی وی دی میذارم دی وی دی رام کار میکنه ولی اتفاق نمیافته
تو device manager هم uninstall و reinstall کردی ؟انجام بده ببین میشه.اگه نشد این فایل رو دانلود کن

darkside92
19-02-2014, 22:36
سلام امروز گشتم تو بازار های اصفهان هنوز n56jr نیاورده بودن.ال دیجیتال حدود 100 تومن جنس هاشو گرون تر میده و گرنه میخریدم.اخیرا هم اعلام کرده موجودیمون محدوده!

hojat.n
19-02-2014, 22:56
سلام امروز گشتم تو بازار های اصفهان هنوز n56jr نیاورده بودن.ال دیجیتال حدود 100 تومن جنس هاشو گرون تر میده و گرنه میخریدم.اخیرا هم اعلام کرده موجودیمون محدوده!
صبر کن یه کم.کم کم تو بازار ایران جا باز میکنه زیاد میشه.یه مدت صبر کنی ضرر نداره

i!i!i!
19-02-2014, 23:39
تو device manager هم uninstall و reinstall کردی ؟انجام بده ببین میشه.اگه نشد این فایل رو دانلود کن

ممنون داداش درست شد ،بعد از اینکه اون دستور رو تو سی ام دی زدم دی وی دی رو اتوپلی اجرا میکرد ولی ایکونش نمیومد ؛ بعدش CDDIRepair رو نصب کردم اونم اوکی شد

لطف کردی

hojat.n
19-02-2014, 23:48
ممنون داداش درست شد ،بعد از اینکه اون دستور رو تو سی ام دی زدم دی وی دی رو اتوپلی اجرا میکرد ولی ایکونش نمیومد ؛ بعدش CDDIRepair رو نصب کردم اونم اوکی شد

لطف کردی
:n01::n16:

mahdi@7
20-02-2014, 12:11
دوستان متاسفانه در سایت های فارسی برای بررسی n550 اشتباه وجود داره یکیش همین که گفتن 2 تا بلندگو بالای کیبور وجود داره و یکیش هم که هیچ کسی بهش اشاره نکرده اینه که قاب مشکی پشت لپ تاپ پلاستیکی نیست!قاب پشت لپ تاپ هم الومینیوم انودایز شده هست دوستانی که لپ تاپ رو دارن قشنگ متوجه میشن که پلاستیک نیست!
در نتیجه کل بدنه لپ تاپ الومینیومی هست

Sorena_777
20-02-2014, 13:46
اره پشتش نه ولی زیرش پلاستیکیه که:n02:
یا که نه؟:n13:

mahdi@7
20-02-2014, 14:36
منظورم همون زیر لپ تاپ بود:n02:
پشت LCD که ضایس الومینیومه!

hacker13
20-02-2014, 20:16
دوستان یه مشاوره می خوام از حرفه ای ها

msi اون مدل هایی که تو این رنج هست مثل ge 60 & ge 40 بگیرم یا asus n550jv ?????

hamedpur
20-02-2014, 23:44
لپ تاپ ایسوس همیشه درقسمت باتری ضعیف عمل کرده فرسودگی زودتر از موعد وخرابی باتری درمدت چندماه تعجب آوراست. لپ تاپ من درعرض دوماه 7 درصدفرسوده شده که این به نظرغیرطبیعی است.!

hojat.n
21-02-2014, 00:12
لپ تاپ ایسوس همیشه درقسمت باتری ضعیف عمل کرده فرسودگی زودتر از موعد وخرابی باتری درمدت چندماه تعجب آوراست. لپ تاپ من درعرض دوماه 7 درصدفرسوده شده که این به نظرغیرطبیعی است.!
من در عجبم چرا این لپ تاپ نرم افزاری مثل energy managment لنوو نداره تا عمر باتری افزایش پیدا کنه:n04:اینجوری که همیشه از صبح تا شب تو برق باشه و شارژ کنه مسلمه باید زود هم خراب بشه باتریش

hamedpur
21-02-2014, 11:58
هرقدر هم که درست استفاده کنی بازهم اگه باتری کیفیت نداشته باشه زود خراب میشه فعلا که ایسوس دراین مورد ضعیف کارکرده حتی msi و ایسر دراین مورد خیلی بهترند پول خودتان راالکی هدر ندهید.!

samibeig
21-02-2014, 18:32
آقا این wifi اش دیگه کم کم داره حال منو به هم می زنه هااااااااااا :n28::n28: خود به خود هر یه دیقه یه بار چند لحظه یه بار قطع میشه و میره رو limited ... دیگه واقعا اعصابم خورد شده ... واسه کس دیگه ای این مشکل به وجود اومده ؟؟

hojat.n
21-02-2014, 20:12
آقا این wifi اش دیگه کم کم داره حال منو به هم می زنه هااااااااااا :n28::n28: خود به خود هر یه دیقه یه بار چند لحظه یه بار قطع میشه و میره رو limited ... دیگه واقعا اعصابم خورد شده ... واسه کس دیگه ای این مشکل به وجود اومده ؟؟

مودم مشکل نداره؟آخه ما یه مدم داشتیم اینجور بود عوضش کردیم درست شد

fdanaeefard
21-02-2014, 21:27

توی تنظیمات مودم قسمت وایرلس چک کنید region یا country روی ایران نباشه، بزارینش روی آمریکا، من قبلا همچین مشکلی با مک بوک داشتم کلی راه رفتم تا آخرش فهمیدم مشکل اینه

hamedpur
21-02-2014, 21:47
وقتی محیط اطراف ساکته از داخل لپ تاپ صدای تیک تیک مثل صدای عقربه ساعت میاد.آیا این صدای هارده .؟ به نظرشما این صدا عادیه یا غیر طبیعیه ؟!

monaj
21-02-2014, 22:43
وقتی محیط اطراف ساکته از داخل لپ تاپ صدای تیک تیک مثل صدای عقربه ساعت میاد.آیا این صدای هارده .؟ به نظرشما این صدا عادیه یا غیر طبیعیه ؟!

صدای هارده. طبیعیه.

oOomid.M
21-02-2014, 23:46

حاجی از مودمته!!
واسه من وقتی از مودمم با لن به پی سی وصله ، با وای فای هم لپ تاپ و گوشیم بهش وصلم شاید هر یه روز در میون 2 بار Limited بشه !! بعدش میرم میبیم که چراغ ADSL مودمم خاموش شده و دوباره جند دقیقه دیگه وصل میشه

samibeig
22-02-2014, 01:59
توی تنظیمات مودم قسمت وایرلس چک کنید region یا country روی ایران نباشه، بزارینش روی آمریکا، من قبلا همچین مشکلی با مک بوک داشتم کلی راه رفتم تا آخرش فهمیدم مشکل اینه

مودم مشکل نداره؟آخه ما یه مدم داشتیم اینجور بود عوضش کردیم درست شد

صدای هارده. طبیعیه.

حاجی از مودمته!!
واسه من وقتی از مودمم با لن به پی سی وصله ، با وای فای هم لپ تاپ و گوشیم بهش وصلم شاید هر یه روز در میون 2 بار Limited بشه !! بعدش میرم میبیم که چراغ ADSL مودمم خاموش شده و دوباره جند دقیقه دیگه وصل میشه

فعلا که درایورش رو unistal کردم دوباره نصب کردم درست شده اگه دوباره عدا نده !!

mja7007n82
22-02-2014, 15:58
سلام دوستان
کسی از n550 با رم 12و بلوری چیزی میدونه؟
منظورم قیمتشه
و اینکه آیا VGA داره؟
darkside92
22-02-2014, 18:08
با سلام دوستان ال دیجیتال دوباره n56jr را اورد بخرم یا باز صبر کنم؟

mohsenjxj
22-02-2014, 19:59
سلام من وقتی فلش را به لب تاب وصل میکنم، مثل وقتی که لب تاب میخواد از روی dvdرام چیزی را بخونه لنز و چراغ dvdرام حتی وقتی هم که dvd داخلش نیست روشن میشه و صداش میاد و مثل اینکه لنزش میخواد چیزی بخونه بنظر شما مشکل از چی میتونه باشه؟ اگه اینطوری بمونه و روزی چندین بار این کار تکرار بشه عمر dvdرام کم میشه و کم کم ضعیف میشه. لطفا راهنمایی کنید چطوری باید این مشکل را برطرف کنم طوری که کار کردن بیخودی و اضافه dvdرام روغیر فعال کنم؟

samibeig
22-02-2014, 22:30
دوستان عزیز میشه این تصویر رو رو صفحه نمایشتون به صورت fullscreen باز کنید و ببینید تصویر کمی روی این رنگ پرپر داره یا نه ؟؟ ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mja7007n82
22-02-2014, 22:39
دوستان من نفهمیدم چرا باید بجا n550بیام n56بگیرم؟!؟!؟!
اینکه صفحه لمسی هم نداره
و اگه بخاطر رم بالاترش هست،خوب n550هم این رم رو داره..
البته اگه این بیشتر تو بازار بیاد که خیلی خوب میشد:-(
در کل'،،برا من که اهل بازی نیستم و صرفا برام سرعت مهمه،کدوم بهتره؟n550یا n56jv?
ramingsm
22-02-2014, 23:00
اینکه صفحه لمسی هم نداره
من باشم حتی اگه n56 گرافیک و رمش بالاتر باشه صفحه لمسی n550 را ترجیح میدم شما را نمیدونم

ramingsm
22-02-2014, 23:01
دوستان عزیز میشه این تصویر رو رو صفحه نمایشتون به صورت fullscreen باز کنید و ببینید تصویر کمی روی این رنگ پرپر داره یا نه ؟؟ ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره یکمی داره اگه خیلی دقت کنی
به چه چیزایی توجه میکنید :n02:

mika90
23-02-2014, 15:26
اینکه صفحه لمسی هم نداره
n550. صفحه نمایش N550 خیلی بهتر از n56 هست

hamedpur
24-02-2014, 10:44
باتری n550 قابل تعویض نیست .اگه خواستی عوض کنی اولا باتریش توبازارنیست دوما بایدببری تعمیرگاه تاباپرداخت هزینه تعویضش کنند .سوما عمرباتریش کوتاهه .چهارما تاچش کارایی نداره .پول اضافی میدی بعدهم پشیمون میشی !!

mja7007n82
24-02-2014, 13:58
تو لینک زیر،با رم 12 و بلوری و صفحه لمسی 4750000هستش... به نظرتون با این قیمت می ارزه؟آخه گارانتی هم نداره،واسه اونم باید 150داد
ارزونتر میشه یا نه؟
من برام لمسی و بلوری مهم تر از رم 12هست
کسی سراغ داره؟
و 2تا سوال دیگه
1.وقتی می‌نویسند bluray,,یعنی قابلیت رایت بلوری رو هم داره؟یا فقط خوندن؟(ببخشید اگه سوالم احمقانه ست)
2.مشکی بهتره یا نقره ای؟(کلا،،از جهت گرد و خاک گرفتن و خش افتادن)
تشکر از همه
لینک:
shop.jamdigital.ir/n550jv

darkside92
24-02-2014, 16:09
تو لینک زیر،با رم 12 و بلوری و صفحه لمسی 4750000هستش... به نظرتون با این قیمت می ارزه؟آخه گارانتی هم نداره،واسه اونم باید 150داد
ارزونتر میشه یا نه؟
من برام لمسی و بلوری مهم تر از رم 12هست
کسی سراغ داره؟
و 2تا سوال دیگه
1.وقتی می‌نویسند bluray,,یعنی قابلیت رایت بلوری رو هم داره؟یا فقط خوندن؟(ببخشید اگه سوالم احمقانه ست)
2.مشکی بهتره یا نقره ای؟(کلا،،از جهت گرد و خاک گرفتن و خش افتادن)
تشکر از همه
لینک:
shop.jamdigital.ir/n550jv

فقط خواندن بلوری و رایت dvd
مشکی زیاد پیدا نمیشه

asmir1
25-02-2014, 12:23
چه جالب..چند وقت پیش 4 درصد از باطریم مستهلک شده بود..ولی امروز که زدم ببینم چقد شده زده بود 2 درصد..

msms313
25-02-2014, 12:33
برای منم همین طور شده قبلا 7 درصد بود الان شده 4 درصد البته یه هفته س از شارژ جدا نکردم :-j

oOomid.M
25-02-2014, 13:09
چه جالب..چند وقت پیش 4 درصد از باطریم مستهلک شده بود..ولی امروز که زدم ببینم چقد شده زده بود 2 درصد..

برای منم همین طور شده قبلا 7 درصد بود الان شده 4 درصد البته یه هفته س از شارژ جدا نکردم :-j

برنامه درصد استهلاک رو از مقایسه دو مقدار Designed Capacity و Full Charge Capacity بدست میاره وگرنه خودش که علم و غیب نداره
خود ویندوز هم مقدار Full Charge Capacity رو با Current Capacity مقایسه میکنه برای نشون دادن میزان شارژ باتری و وقتی خودش درصد استهلاکش زیاد بشه اخطار خواهد داد

Aref 69
25-02-2014, 18:59
بچه ها یه سواللللللللللللل

عمر باتری این لپ تاپ چجوریه؟!........... مثلا تا چتد سال؟.. بعد راحت میشه تعویض کرد؟ یا تعمیر!

عمر باتریش نرماله یا کمه !؟!!!!!!!!!!!!:n29:

hacker13
25-02-2014, 21:30
من واقعا بین این لب تاپ و لب تاپای هم رده msi موندم اخه اونا صفحه نمایششون ips نیست :n22:

lionf3
25-02-2014, 22:10
من واقعا بین این لب تاپ و لب تاپای هم رده msi موندم اخه اونا صفحه نمایششون ips نیست :n22:

دوستِ من شما کیفیت Asus رو ببین دیگه سمتِ Msi نمیرین
واقعا کیفیت لپتاپ های Msi پایین هستش
فقط سری گیمینگِ نسبتا خوبی داره
صفحه نمایشِ لپتاپ های اسوس هم واقعا کیفیتِ خوبی داره
( البته بهترین پانل ها برای وایو های سونی بود که الآن دیگه اصن سونی لپتاپ نمیزنه که بخواد پانل هم بزنه)

hojat.n
25-02-2014, 22:12
دوستِ من شما کیفیت Asus رو ببین دیگه سمتِ Msi نمیرین
واقعا کیفیت لپتاپ های Msi پایین هستش
فقط سری گیمینگِ نسبتا خوبی داره
صفحه نمایشِ لپتاپ های اسوس هم واقعا کیفیتِ خوبی داره
( البته بهترین پانل ها برای وایو های سونی بود که الآن دیگه اصن سونی لپتاپ نمیزنه که بخواد پانل هم بزنه)
لپ تاپ نمیزنه دیگه؟:n04:واقعا؟:n04:

saeed7711
25-02-2014, 22:23

بله منم چند وقت پیش تو یکی از سایتا خوندم سونی می خواد تولید وایو رو متوقف کنه فکر کنم آی تی رسان بود

lionf3
25-02-2014, 22:39

فروخت به یک کمپانیِ ژاپنی!

alirezaT1000
26-02-2014, 22:30
سلام به همه...دوستان من امروز اين مدل را گرفتم واقعا باحاله....
فقط يه چيزي من وقتي نوت بوكم خاموشه وقتي گوشيم را به يو اس بي اش وصل ميكنم گوشي شارژ ميشه!!!!!اينگار برق يو اس بي قطع نميشه......
ميخوام بدونم برا همه اينطوريه ؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

hamedpur
27-02-2014, 09:01
بله .مال همه دارای usb قابلیت شارژکردن است.اگه دقت کنی کنار usb علامت شارژهم زده فقط یکی از usb هادارای این خاصیت است. احتمالا به خاطر وجودباتری پلیمری این لپ تاپ یا دارا بودن usb3 دستگاه بایدباشه.!

alirezaT1000
27-02-2014, 09:49
راستي دوستان من ميخوام از ويندوز بك آپ بگيرم چون اصله يه وقت مشكل نخورم ..اما بلد نيستم ميشه راهنمايي كنين به زبون ساده...
و اينكه ميتونم بك آپ گرفتم بعد ويندوز را پاك كنم و ويندوز سون بريزم و بعدا دوباره ويندوز ٨ را ارجينال بريزم از رو بك آپ

hamedpur
27-02-2014, 11:00
از برنامه Acronis True Image 2014 استفاده کن.

msms313
27-02-2014, 13:53
این قابلیت برق داشتن یکی از یو اس پی ها تو همه لپ تاپ ها هست مختص این نیست .

salam45932
27-02-2014, 14:41
سلام دوستان من قصد خرید این لب تاب رو دارم

ابتدا میخواستم ازتون بخوام اونایی که این لب تابو با کیبورد فارسیش دارن اگه ممکنه یه عکس بذارن
دوما اگه عکس یا فیلمی برای مقایسه ی مدل مات و براقش هم دارن بذارن چون واقعا موندم کدومشو بگیرم آخه چون کارم با لب تاب در روز زیاده میترسم صفحه براقش زیاد اذیتم کنه
سوم هم اینکه یه جا خوندم صفحه لمسی باتری بیشتری از مدل بدون لمسی مصرف میکنه درسته؟

ymp89
27-02-2014, 16:08
با سلام
بچه ها رو صفحه کلید دستگاه من کلید 4 رنگ و جنسش با بقیه یه مقدار فرق میکنه، احساس میکنم رنگش مات تر و جنسش صاف تره، خواستم نظر شما رو بدونم...
اینم عکسش:

alirezaT1000
27-02-2014, 17:27
سلام دوستان من قصد خرید این لب تاب رو دارم

ابتدا میخواستم ازتون بخوام اونایی که این لب تابو با کیبورد فارسیش دارن اگه ممکنه یه عکس بذارن
دوما اگه عکس یا فیلمی برای مقایسه ی مدل مات و براقش هم دارن بذارن چون واقعا موندم کدومشو بگیرم آخه چون کارم با لب تاب در روز زیاده میترسم صفحه براقش زیاد اذیتم کنه
سوم هم اینکه یه جا خوندم صفحه لمسی باتری بیشتری از مدل بدون لمسی مصرف میکنه درسته؟

داش از من به شما نصيحت مدل براق نگير......
من خودم مات دارم عاليه......

oOomid.M
27-02-2014, 18:16
با سلام
بچه ها رو صفحه کلید دستگاه من کلید 4 رنگ و جنسش با بقیه یه مقدار فرق میکنه، احساس میکنم رنگش مات تر و جنسش صاف تره، خواستم نظر شما رو بدونم...
اینم عکسش:

آره داش از تو عکس هم معلومه که رنگش فرق داره
مال بقیه هم همینطوریه ؟

msms313
27-02-2014, 20:34
نه .
برو گارنتی دست دومی چیزی گرفتی هنگام خرید نگاه نکردین ؟!

alirezaT1000
27-02-2014, 23:13
با سلام
اینم عکسش:

برا منم اينطوري نيست.....

hojat.n
27-02-2014, 23:21
راستي دوستان من ميخوام از ويندوز بك آپ بگيرم چون اصله يه وقت مشكل نخورم ..اما بلد نيستم ميشه راهنمايي كنين به زبون ساده...
و اينكه ميتونم بك آپ گرفتم بعد ويندوز را پاك كنم و ويندوز سون بريزم و بعدا دوباره ويندوز ٨ را ارجينال بريزم از رو بك آپ

az norton ghost estefade kon.behtarin narm afzar va3 backup giri az windowse

hacker13
27-02-2014, 23:40
دوستان من واقعا برای یاتری این لب تاپ نگرانم چون این طور که شنیدم کم نگه میداره و کیفیت خوبی هم نداره و یه سوال صفحه لمسی مات هم داره ؟

alirezaT1000
28-02-2014, 00:09
من با خود ويندوز بك آپ گرفتم.مشكلي كه نداره؟؟فرقي با نورتون داره بك آپش يا نه؟؟؟؟

ACROBATIK
28-02-2014, 00:33
سلام دوستان
کسی از n550 با رم 12و بلوری چیزی میدونه؟
منظورم قیمتشه
و اینکه آیا VGA داره؟
تا اونجایی که من می دونم گارانتی معتبری نداره یعنی گارانتی یکپارچه ایسوس

mahdi@7
28-02-2014, 13:49
دوستان الکی و بی جهت نگران باطری این لپ تاپ هستید کی گفته کم شارژ نگه میداره؟ کی گفته کیفیتش بده؟
من با یه شارژ حدود 4.30 ساعت باهاش کار میکنم و بسیار راضی هستم. البته قسمت power plan رو تغییر دادم و برای استفاده عادی مثل وب گردی و فیلم و... از power saver یا balanced استفاده میکنم که ماکزیمم فرکانس CPU رو روی 15 درصد تنظیم کردم اینجوری وقتی با باتری کار کنه هم بیشتر شارژ نگه میداره هم لپ تاب کاملا خنکه و فقط باد بسیار کم گرمی از خروجی فن بیرون میاد.
بب جهت نگران باطریش نباشید

Hadi136813
28-02-2014, 16:05
این لپتاپ در همه جاهای ویندوز لمسیه؟ مثلا کلیک روی آیکونها، پنجره ها و ... . یا فقط تو استارت منو لمسیه؟

mahdi@7
28-02-2014, 17:06
همه جا لمسی هست

alwithfa
01-03-2014, 10:32
سلام
دوستان من ديروز يك لب تاپ n550 خريدم. به فروشنده گفتم كارت گرافيك 4 ميخوام. الان از كجا بفهمم 4 داده يا 2. فقط تا همين حد ميدونم كه 2تا كارت گرافيك داره . اما 2 يا 4 بودنشو نمي‌دونم.

i!i!i!
01-03-2014, 14:23
سلام
دوستان من ديروز يك لب تاپ n550 خريدم. به فروشنده گفتم كارت گرافيك 4 ميخوام. الان از كجا بفهمم 4 داده يا 2. فقط تا همين حد ميدونم كه 2تا كارت گرافيك داره . اما 2 يا 4 بودنشو نمي‌دونم.

nvidia control panel رو باز کنید و از قسمت system information مشخصات رو ببینین ، البته از کد کانفیگی که رو جعبه زده هم میشه فهمید

Iman Summaray
01-03-2014, 15:34
آقا این لپ تاپ رو نگیرید هر کی میخواد بگیره.
دقیقا مثل جنسای چینی میمونه.یکم که بگإره از کار کردن باهاش متوجه میشید وگرنه اولش همه چی به ظاهر خوبه.
در مورد وضع شارژ باطری که چیزی نگم بهتره...
حالا بعد یه مدت که استفاده کردم ِDVD rom مثل تراکتور صدا میده.چون درش لق شده.من نمیدونم این چه کیفیت ساختیه که هیچی نشده به این روز افتاده...
حالا باز واس من خوبه!!خیلی از دوستان از روز اولی که میگیرن DVD Rom لقه!!!
واقعا افتضاحه...
لپ تاپ نو رو باید ببری گارانتی تازه اگه قبول کنن!!!
من که خیلی ناراضیم از این لپ تاپ

Iman Summaray
01-03-2014, 15:35
تا حالا کسی برده گارانتی ببینه درست میکنن درب DVD رو یا نه؟؟؟

alirezaT1000
01-03-2014, 16:55
اين لقي چيه ميگين؟؟من دارم اما لق نميزنه و خيلي خوب سر جاش محكمه

Iman Summaray
01-03-2014, 17:21
اين لقي چيه ميگين؟؟من دارم اما لق نميزنه و خيلي خوب سر جاش محكمه

واسه منم نمیزد.
حالا یه مدت کار کنی و چند تا DVD بذاری خودت متوجه میشی

mahdi@7
01-03-2014, 22:17
این لپ تاپ هیچ مشکلی نداره شایعه درست نکنید. شما ازش خوشتون نیومده نظرتون رو به دیگران تحمیل نکنید که بخرن یا نخرن

hamedpur
01-03-2014, 23:13
شایعه نیست.این لپ تاپ باتری حساسی داره.الان باتری لپ تاپ من 8 درصد در طی دوماه فرسوده شده .
اگه اینطور پیش بره درعرض یک سال باتریش غیرقابل استفاده میشه. حالاشمازنگ بزن نمایندگیش ببین باتری دارن بهت بدن.هاردشم صدای تیک تیک ساعت میده.!!

mahdi@7
02-03-2014, 14:34
خیر اینطور نیست من نزدیک 1 ماهه این لپ تاپ رو دارم فرسودگیش رو 3 درصد زده بعدشم این اعداد و ارقام دقیق ئ معتبر نیستن میانگینی از حداکثر ظرفیت نامی و ظرفیت قابل تحویله و دقیق نیست. بعدشم خیلی روی این موضوع حساس شدین بی خود و بی جهت! اپل هم گفته باطری های لپ تاپ هاش حداکثر تا 1000 سیکل قابل شارژ و دشارژ هستن و میشه حدود 4 سال استفاده معمولی... از باطری ها انتظارات تخیلی نداشته باشید! چه بخواین چه نخواین عمر باطری های لیتیومی حدود 4 ساله حالا چند ماه کمتر یا بیشتر این لپ تاپ هم همینطوره. باطری وسیله ی مصرفیه عمر جاویدان که نداره!
شما از الان نگرانی که ایا باطری این لپ تاپ موجود هست یا نه؟:n04: نمیدونم چی بگم به شما! اخه چرا اینقدر نگرانی؟! اولین باره لپ تاپ خریدی؟ شما یه گوشی موبایل هم بخری اگه تا 4 سال نگهش داری پس باید از همون اول نگرانش باشی که ایا باطریش گیر میاد؟! نمیاد؟! کی خراب میشه؟!
تمام هارد های HDD این صدا رو میدن شما از HDD انتظارات SSD داری! خــــــــــــــــیلی حساسی! بیخود و بی جهت! این جوری به جای این که از استفاده کردنش لذت ببری بیشتر مایه عذاب درست کردی واسه خودت!

maj_razz
02-03-2014, 17:38
واسه منم نمیزد.
حالا یه مدت کار کنی و چند تا DVD بذاری خودت متوجه میشی

تخریب؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!: n21:

maj_razz
02-03-2014, 17:40
خیر اینطور نیست من نزدیک 1 ماهه این لپ تاپ رو دارم فرسودگیش رو 3 درصد زده بعدشم این اعداد و ارقام دقیق ئ معتبر نیستن میانگینی از حداکثر ظرفیت نامی و ظرفیت قابل تحویله و دقیق نیست. بعدشم خیلی روی این موضوع حساس شدین بی خود و بی جهت! اپل هم گفته باطری های لپ تاپ هاش حداکثر تا 1000 سیکل قابل شارژ و دشارژ هستن و میشه حدود 4 سال استفاده معمولی... از باطری ها انتظارات تخیلی نداشته باشید! چه بخواین چه نخواین عمر باطری های لیتیومی حدود 4 ساله حالا چند ماه کمتر یا بیشتر این لپ تاپ هم همینطوره. باطری وسیله ی مصرفیه عمر جاویدان که نداره!
شما از الان نگرانی که ایا باطری این لپ تاپ موجود هست یا نه؟:n04: نمیدونم چی بگم به شما! اخه چرا اینقدر نگرانی؟! اولین باره لپ تاپ خریدی؟ شما یه گوشی موبایل هم بخری اگه تا 4 سال نگهش داری پس باید از همون اول نگرانش باشی که ایا باطریش گیر میاد؟! نمیاد؟! کی خراب میشه؟!
تمام هارد های HDD این صدا رو میدن شما از HDD انتظارات SSD داری! خــــــــــــــــیلی حساسی! بیخود و بی جهت! این جوری به جای این که از استفاده کردنش لذت ببری بیشتر مایه عذاب درست کردی واسه خودت!

من کاملاً با نظر شما موافقم:n01: خواستم like بزنم بلد نبودم:n27: