PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ لپ تاپ ASUS N550

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]

محمد7966
01-02-2016, 16:46
با سلام دوستان یه مشکل خیلی بزرگ برام پیش اومده لپتاپم ASUS N550JK هست و از یه هفته پیش وقتی لپتاپ روی حالت sleep یا hibenate میرفت برای بالا اومدن انگار ویندوزو ریستارت کردم و ویندوز از نو شروع به بالا اومدن میکرد قبلا هیچ مشکلی نبود و الآن هم ویندوزو عوض کردم اما مشکل پابرجاست علتش چی میتونه باشه تمام درایورها هم خود ویندوز از قسمت windows updates دانلود و نصب کرده نرم افزار windows repair هم امتحان کردم درست نشد. خواهشا کمکم کنید اگه با عوض کردن ویندوز مشکل حل میشد من اینقد نگران نمیشدم همش حس میکنم مشکل سخت افزاریه.

برید تو تنظیمات ماردبرد لبتاب

و تنظیمات رو روی دیفالت قرار بدید یا به اصطلاح ریست فکتوری کنید

android500
01-02-2016, 18:51
برید تو تنظیمات ماردبرد لبتاب

و تنظیمات رو روی دیفالت قرار بدید یا به اصطلاح ریست فکتوری کنید

منظورتون همون بایوسه؟؟ اینکارو کردم ولی متاسفانه درست نشد.

محمد7966
01-02-2016, 18:58
منظورتون همون بایوسه؟؟ اینکارو کردم ولی متاسفانه درست نشد.

انگار یه نفر تو همین سایت مشکلی مشابه شما رو داشته

تونستید یه سرچی کنید

میتونید برید تو کنترل پنل و تنظیمات پاور رو چک کنید شاید تنظیمات اونجا رو اگر دستکاری کنید مشکل حل بشه

android500
01-02-2016, 20:34
انگار یه نفر تو همین سایت مشکلی مشابه شما رو داشته

تونستید یه سرچی کنید

میتونید برید تو کنترل پنل و تنظیمات پاور رو چک کنید شاید تنظیمات اونجا رو اگر دستکاری کنید مشکل حل بشه
من از ص 200 به بعد رو خوندم پیدا نکردم میشه بگین حدودا کجاهاست

محمد7966
01-02-2016, 20:42
من از ص 200 به بعد رو خوندم پیدا نکردم میشه بگین حدودا کجاهاست

فکر کنم یه تایپیک جدا زده بودن

شما تو سایت سرچ کنید اسلیپ حالا به فارسی یا به صورت انگلیسی

شاید پیدا بشه

من از ماه 10 سال 2015 عضو شدم پس از این تاریخ به بعدو نگاه کنید

Amir-Rainman
11-02-2016, 09:06
درود

کسی از ضد خش صفحه نمایش برای این لپ تاپ استفاده کرده؟ تویه نور و کنتراست و تاچ صفحه مشکلی بجود نمیاره؟!

همچنین این مشکل سیاه شدن صفحه موقع باز و بسته کردن درب و تغییر زاویه درب برای شما هم پیش اومده یا خیر؟

android500
26-02-2016, 22:27
آقا کسی روی این لپتاپ ssd نصب کرده؟؟ من ویدیوهای مقایسه رو نگاه میکنم این هارد ها یه جوری مسخرن به خدا سرعت ssd خیلی بیشتره و کلا سرعت لپتاپ عالی میشه یعنی این هاردا ترمز چهارچرخ دیسکی با abs و ebd , هزارجور سیستم دیگه محسوب میشه برای لپتاپ یدونه کروم 10 ثانیه میکشه بالا بیاد ولی تو ssd همون لحظه میاره

اگه کسی اطلاعات کافی داره از نظر قیمت و اینکه تو شهرستانا متخصص هست برای اینکار یا نه؟؟ لطفا راهنمایی کنین یدونه 128 هم باشه به جای این درایو نوری بزاریم عالی میشه فایلای دیگه هم رو هارد خودش میمونه.

MOSTAFA_ABBASI
27-02-2016, 12:33
درود
بله مدل 512 گیگ 850 اوو سامسونگ رو کلا جایگزین هارد کردم سرعت لپ تاپ از این رو به این رو شده و واقعا هیچ هنگ و لگی هم دیده نمیشه.
پیشنهادم اینه که هارد رو بفروشید (من 130 فروختم) و دی وی دی رو داشته باشید و یه 500 گیگ یا 1 ترابایت اس اس دی رو (قیمت به ترتیب 600 و 1.100) رو لپ تاپ بندازید واقعا عالی میشه.

android500
27-02-2016, 22:59
درود
بله مدل 512 گیگ 850 اوو سامسونگ رو کلا جایگزین هارد کردم سرعت لپ تاپ از این رو به این رو شده و واقعا هیچ هنگ و لگی هم دیده نمیشه.
پیشنهادم اینه که هارد رو بفروشید (من 130 فروختم) و دی وی دی رو داشته باشید و یه 500 گیگ یا 1 ترابایت اس اس دی رو (قیمت به ترتیب 600 و 1.100) رو لپ تاپ بندازید واقعا عالی میشه.
اینجوری پول hddcaddy هم صرفه جویی میشه ولی 500 هم برای من جوابگو نیست اونموقع مجبورم یدونه 256 بندازم جای هارد و هارد رو بدم بره و یدونه هم هارد 500 یا 1 ترا اکسترنال بگیرم که هرجور فکر میکنم یدونه 128 اضافه کنم جای دی وی دی رایتر بهتره چون ویندوزم هم اورجینال بود نمیخام هارد اصلی رو از دست بدم

android500
27-02-2016, 23:10
اگه جای دی وی دی رایتر ssd بزارم بعد دوباره میتونم برشگردونم حالت قبلی؟؟؟ ثانیا از نظر ظاهر بیرونی لپتاپ هیچ فرقی نمیکنه؟؟؟ ثالثا خودم میتونم انجامش بدم یا بایستببرم بیرون؟؟؟

MOSTAFA_ABBASI
18-03-2016, 06:02
اینم فکر خوبیه میتونید انجامش بدید در سرعت ssd هم تغییر محسوسی اصلا مشاهده نمیشه تنها مورد اینه که باید یه دی وی دی رام اکسترنال هم بخرید که دور و بر 100 تومنه
برای بهرهمندی از سرعت ssd حتما و حتما باید ویندوز روش نصب بشه وگرنه برای آرشیو اطلاعات اگر بخواید استفاده کنید همون هارد رو داشته باشید!
پیشنهادم اینه که از ویندوز اورجینالتون بکاپ بگیرید و روی ssd بریزید.

MOSTAFA_ABBASI
18-03-2016, 06:09
اگه جای دی وی دی رایتر ssd بزارم بعد دوباره میتونم برشگردونم حالت قبلی؟؟؟ ثانیا از نظر ظاهر بیرونی لپتاپ هیچ فرقی نمیکنه؟؟؟ ثالثا خودم میتونم انجامش بدم یا بایستببرم بیرون؟؟؟
1- بله میتونید
2- اطلاعی ندارم اما فکر میکنم تغییر ایجاد بشه باز هم میگم مطمئن نیستم باید این رو از دوستانی که انجام دادن بپرسید.
3- بله کار خیلی راحتیه و میتونید انجام بدید اما گارانتی لپ تاپ به دلیل باز شدن درب پشتی باطل میشه؛ برای باطل نشدنش میتونید به نمایندگی گارانتی مراجعه کنید تا براتون انجام بدن.
اگر به گارانتی نیازی ندارید من پیشنهادم اینه که خودتون انجام بدید خیلی راحته آموزشش هم سرچ کنید تو ی.و.تیوب زیاده

misagh8900
13-05-2016, 09:55
سلام.
من مدل n550jx که دو ترابایت هارد و صفحه نمایش 4K داره رو خریدم و چندتا سوال دارم.
لپتاپ دوتا اسپیکر پایین داره و دوتا بالا ولی موقع پخش آهنگ یا فیلم، صدا فقط از دوتای پایینی میاد و دوتای بالایی اصلا صدا نمیاد

ساب ووفر رو وصل کردم ولی از اونجا هم صدا نمیاد. مشکل از چیه؟؟

آیکون ها و نوشته ها هم یه نظر م کوچیک هستن. چجوری میشه برطرفش کرد؟؟

ویندوز 8.1 دارم و درایورها رو از سی دی که همراهش بود نصب کردم.

Amir-Rainman
13-05-2016, 15:46
سلام.
من مدل n550jx که دو ترابایت هارد و صفحه نمایش 4K داره رو خریدم و چندتا سوال دارم.
لپتاپ دوتا اسپیکر پایین داره و دوتا بالا ولی موقع پخش آهنگ یا فیلم، صدا فقط از دوتای پایینی میاد و دوتای بالایی اصلا صدا نمیاد

ساب ووفر رو وصل کردم ولی از اونجا هم صدا نمیاد. مشکل از چیه؟؟

آیکون ها و نوشته ها هم یه نظر م کوچیک هستن. چجوری میشه برطرفش کرد؟؟

ویندوز 8.1 دارم و درایورها رو از سی دی که همراهش بود نصب کردم.

مدل N550 فقط پایینش بلندگو داره و اگه منظورتون اون طرح دور دکمه پاوره، اونا بلندگو نیستن

چون صفحه 4K هست مسلماً ایکون و نوشته ها کوچیک بنظر میاد تو قسمت اسکرین رزولویشن میتونین رزولویشن کمتر کنین

m.esfahan
12-03-2017, 10:05
سلام بر همگی.

بنده پریروز این لپ تاپ رو به صورت دست دوم از سایت دیوار تهیه کردم و از فوشنده مهلت تست 48 ساعته هم گرفتم.

لپ تاپ مشکل خاصی نداره ولی وقتی با AIDA64 ازش تست پایداری می گیرم، دمای cpu تا 92 درجه هم میرسه. و سرعت فن هم تا 4400rpm. (در این حالت cpu روی فرکانس 2900 مگاهرتز کار میکنه)
همچنین وقتی با نرم افزار furmark هم ازش تست پایداری گرافیک میگیرم، روی رزولوشن 1080*1920، (که همون رزولوشن صفحه نمایشه) دمای cpu و gpu به 94 درجه هم میرسه.

میخواستم بپرسم آیا این دما عادیه برای این لپ تاپ؟

(ناگفته نمونه بنده سیستم خنک سازی اش را هم چک کردم و مشکل خاصی ندیدم. خاک گیری هم انجم شده و خمیر سیلیکون را هم عوض کردم اما بیش از چند درجه تاثیری نداشت!)

android500
20-03-2017, 02:25
دوستان این چند روزه گاها لپتاپو روشن میکنم بعد چند ثانیه از بالا اومدن ویندوز صفحه نمایش قاطی میکنه و آخرش کلا سیاه میشه مجبورم یا ریستارت کنم یا دکمه های fn+f7 رو بگیرم و با تغییر دادن زاویه نمایشگر مشکلو حل کنم نمیدونم مشکل از کجاست اگه سخت افزاری باشه یا باید کارت گرافیک مشکل داشته باشه که بعیده چون بازی انجام میدم مشکلی نداره و یا اگه کابل فلت مشکلی داشته باشه چرا وقتی ویندوز بالا میاد همه چی تو همون زاویه صفحه نمایش اکیه یه چند ثانیه بعد این مشکل ایجاد میشه. ویندوزم عوض کردم مشکل حل نشد. هر چی هست این مشکل چه نرم افزاری چه سخت افزاری کاملا به زاویه نمایشگر عکس العمل نشون میده. :n03:

eman619rv
20-03-2017, 05:09
دوستان من لپتاپم سوخته، کسی اطلاع داره از کجا میتونم مادربرد این لپتاپ رو برای خرید پیدا کنم؟
خیلی ممنونتون میشم کمکم کنین:n35:

ALIRK
20-03-2017, 18:03
دوستان من لپتاپم سوخته، کسی اطلاع داره از کجا میتونم مادربرد این لپتاپ رو برای خرید پیدا کنم؟
خیلی ممنونتون میشم کمکم کنین:n35:

در اثر چی سوخته

ALIRK
20-03-2017, 18:06
دوستان این چند روزه گاها لپتاپو روشن میکنم بعد چند ثانیه از بالا اومدن ویندوز صفحه نمایش قاطی میکنه و آخرش کلا سیاه میشه مجبورم یا ریستارت کنم یا دکمه های fn+f7 رو بگیرم و با تغییر دادن زاویه نمایشگر مشکلو حل کنم نمیدونم مشکل از کجاست اگه سخت افزاری باشه یا باید کارت گرافیک مشکل داشته باشه که بعیده چون بازی انجام میدم مشکلی نداره و یا اگه کابل فلت مشکلی داشته باشه چرا وقتی ویندوز بالا میاد همه چی تو همون زاویه صفحه نمایش اکیه یه چند ثانیه بعد این مشکل ایجاد میشه. ویندوزم عوض کردم مشکل حل نشد. هر چی هست این مشکل چه نرم افزاری چه سخت افزاری کاملا به زاویه نمایشگر عکس العمل نشون میده. :n03:

برید تو ستاپ بایوس و تنظیمات رو ریست کنید اگر درست نشد مشکل باید گرافیک باشد البته ممکنه با اپدیت نرم افزار گرافیک حل بشه
اگر فلت ..مانیتور خراب بود همین رو هم نشون نمیداد

یک راه دیگه هم هست با کابل hdوصلش کن به یک tv led

android500
22-03-2017, 14:00
برید تو ستاپ بایوس و تنظیمات رو ریست کنید اگر درست نشد مشکل باید گرافیک باشد البته ممکنه با اپدیت نرم افزار گرافیک حل بشه
اگر فلت ..مانیتور خراب بود همین رو هم نشون نمیداد

یک راه دیگه هم هست با کابل hdوصلش کن به یک tv led
تنظیمات بایوس رو به حالت دیفالت قرار دادم و لپتاپو با hdmi به تلویزیون وصل کردم اونجا مشکل ندیدم درایور گرافیکام هم آخرین نسخه هستن نمیدونم امروز بازم این مشکل پیش اومد خیلی میترسم :n03: متاسفانه تو شهر ما هم تعمیرکار درست درمون با انصاف کم پیدا میشه وگرنه میبردم یه نگاه مینداختن

--------------------------------

امروز که لپتاپو روشن کردم تو همون لوگوی ایسوس کلا نمایشگر قاط زد و سیاه شد
تو یه جایی دیدم میگفتن لپتاپو باز کنید کابل نمایشگر رو قطع و وصل کنید درست میشه! انجام بدم اینکارو؟

air_damned
06-04-2017, 10:29
سلام دوستلان لپ تاپ من ایسوس مدل n550 هستش
چند روز پیش کاور لولای لپ تاپ از خاراش در اومد و ضاهرا 2 تا خارش شکسته
یه جا زنگ زدم و گفت اگه بشه با کامپوزین میچسبونمیش و اگه نشد باید یه دونه برات پیدا کنیم که حدود 100 میشه شما جایی رو میشناسید که انجام بدن با قیمت مناسب تر ؟ ممنون میشم
البته چون وقت نکردم عکس بیرم ازش با خط قرمز رو عکسهای این مدل از ایسوس خط کشیدم که بگم منظورم کجاست ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

eman619rv
06-04-2017, 19:20
در اثر چی سوخته

چایی. مشکل مادربورد هست

android500
16-11-2017, 22:12
دوستان کسی نمیدونه این مشکل صفحه نمایشو چجوری حل کنیم؟؟؟

android500
16-11-2017, 22:19
دوستان کسی نمیدونه این مشکل صفحه نمایشو چجوری حل کنیم؟؟؟

air_damned
05-08-2018, 17:03
دوستان کیبورد n550 من چند تا از حروفش نمیزنه .... الان تو باز کیبورد همرنگ خود دستگاهم که نقره ای هست پیدا نمیشه ... کسی میتونه منو راهنمایی کنه / ؟؟ الا فقط تو بازار سیاهش هست