PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ لپ تاپ ASUS N550

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12

masih_0
18-07-2014, 20:27
راستش خيلي گيج شدم،ميخام اين را جايگزين pc كنم،نميدونم مات يا براق

Sent from my iPhone using Tapatalk

masih_0
18-07-2014, 20:29
راستش حسابي گيج شدم،ميخام جايگزين pc كنم اينو،نميدونم مات بخرم يا لمسي

ugroup
18-07-2014, 20:29

براق بگیر . من کارم طراحیه اصلا اذیت نشدم و پیشنهادم براق هست.
منم 5ساله که پی سی ندارم همیشه لپ تاپ داشتم

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

masih_0
18-07-2014, 20:30
براق بگیر . من کارم طراحیه اصلا اذیت نشدم و پیشنهادم براق هست.
منم 5ساله که پی سی ندارم همیشه لپ تاپ داشتم

اقا يه دنيا تشكر

mhe3xe
18-07-2014, 21:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنونم دوست عزیز، البته من منظورم لپتاپ n56jn که در پست قبلش اطلاعات کاملشو گذاشته بودم، بود. در هرحال ممنون که از این n550jk هم عکس گذاشتین.از دوستان هر کس درباره n56jn هم اطلاعاتی داره اگر راهنمایی کنه ممنون میشم

ALI . R
18-07-2014, 21:53
مباحث مربوط به مدل های n56 بهتره در تاپیک پایین مطرح بشه :

ASUS N56 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

890239055
18-07-2014, 23:09
سلام یه سوال داشتم مغازه ای تو اهواز هست که سفارش لپتاپ بگیره وارد کنه از Asus GL550JK خوشم امده ولی تو ایران نیست

ugroup
18-07-2014, 23:16
دوستان کرایسیس 3 رو اجرا نکرد . مطمنم از ویندوز 8.1 هست راه حلی ندارید؟
بازی اجرا میشه همون اولش میندازه بیرون

Saidgta
19-07-2014, 09:13
سلام یه سوال داشتم مغازه ای تو اهواز هست که سفارش لپتاپ بگیره وارد کنه از Asus GL550JK خوشم امده ولی تو ایران نیست

شما که میخوای اونو بگیری چرا msi ge60 apache نمیگیری؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

890239055
19-07-2014, 14:32
شما که میخوای اونو بگیری چرا msi ge60 apache نمیگیری؟

چون کیقیت صفحه Asus GL550JK از n550jk هم بیشتره . این مدل msi ge60 apache کیفیت صفحش افتضاحه ماتریس هم قصد نداره msi ge60 apache pro که لااقل صفحش یکم کیفیت داشته باشه رو وارد کنه

mja7007n82
19-07-2014, 18:22
سلام دوستان
من این لبتاب رو خریدم.(البته n550jK)
روز اول که ویندوز8.1 نصب کردم سرعت بالا اومدن ویندوز بد نبود.ولی دقیقا همون روز بعد از نصب درایورها بشدت سرعت بوت ویندوز کم شد.یعنی حداقل20_25ثانیه طول میکشه تا ویندوز بالا بیاد.حالا دیگه بعد از نصب نرمافزار ها که دیگه بماند...
خلاصه دوستان،من پس از سالها بی سیستم بودن خواستم لبتابی داشته باشم که چیزی به نام سرعت کم و هنگ کردن نداشته باشه
لطف کنید کمکم کنید.چیکار کنم
لطفا جواب کامل بدید.:-(
مرسی از همه

mja7007n82
19-07-2014, 18:24
سلام دوستان
من این لبتاب رو خریدم.(البته n550jK)
روز اول که ویندوز8.1 نصب کردم سرعت بالا اومدن ویندوز بد نبود.ولی دقیقا همون روز بعد از نصب درایورها بشدت سرعت بوت ویندوز کم شد.یعنی حداقل20_25ثانیه طول میکشه تا ویندوز بالا بیاد.حالا دیگه بعد از نصب نرمافزار ها که دیگه بماند...
خلاصه دوستان،من پس از سالها بی سیستم بودن خواستم لبتابی داشته باشم که چیزی به نام سرعت کم و هنگ کردن نداشته باشه
لطف کنید کمکم کنید.چیکار کنم
لطفا جواب کامل بدید.:-(
مرسی از همه

soroush.bl4ckhat
19-07-2014, 18:30
دوستی که اطلاعات در مورد n56jn میخوایتبن باید بگم که صفحه نمایشش زاویه مجدودی داره و مطمئنم پشیمون میشین گرافیکش هم 50 درصد ضعیف تر از jk هست که به صرفه نیستش شما برو n550jk رو مدل غیر لمسیش که مات هست رو بگیر با گارانتی سریر هم دیگه رفلکس نداره و هم اینکه فوق العاده قوی هست

و در جواب
mja7007n82 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باید بگم شما مدل لمسی گرفتین یا غیر لمسی ؟؟؟ از کجا و با چه گارانتی

ولی در کل معمولا لبتاپ مشکلی نداره و یا مشکل از ویندوز هست یا اینکه سنگین هستش اگه تا 1-2 دقیقه هم طول بکشه عادی هست ولی اگه دنبال سرعت بوت 10-20 ثانیه هستی برو یه ssd بنداز جای دیوی دی راتر که دیگه میترکونه

soroush.bl4ckhat
19-07-2014, 18:34

ببین اینجور که معلومه مثل من حساس هستی و مطمئنم اگه براق بگیری میخوره تو ذوقت برو غیر لمسی بگیر که مات هستش اگه بقل هم باشن براق و مات کیفیت تصویر احساس میشه ولی اگه بقل هم نباشن هیچی نمیفهمی پس یه خورده کیفیت رو فدای راحتی نکن شما که طراح یا گرافیست حرفه ای نیستی که هستی ؟؟پس برو ماتش رو بگیر یا همون غیر لمسی از تهران با گارانتی سریر

موفق باشی

mja7007n82
19-07-2014, 19:26
دوست گرامی،مدل لمسی خریدم(گرچه فکر نکنم به لمسی بودن یا نبودن ارتباطی داشته باشه)
آخه من توی نظرات دیده بودم که 8ثانیه،یا5ثانیه ویندوز بالا میاد.ویندوز8هم که خودش سریعتر باید بالا بیاد.خدمتتون عرض کردم،من چیزی جز درایورها روش نصب نکردم که بخواد سنگین شه.اصن مگه لبتاب به این قدرت باید به این سادگیآ سنگین شه؟!؟
در مورد گارانتی هم باید بگم که از دیجی کالا خرید کردم و گارانتی یکپارچه سازگار و ... داره
*
*
یه راهنمایی برا دوستان که برا خریدبین لمسی و غیر لمسی موندن باید بگم که با اینکه لمسش چندان کاربردی نداره،ولی من صرفا بخاطر همون چند ثانیه استفاده از لمسش اینو انتخاب کردم.شما اگه فک کردی میتونی راحت از لمسش استفاده کنی،خیال باطله.ولی همون کمش هم باحاله
خوددرگیری هم خودت داری:n22:

soroush.bl4ckhat
19-07-2014, 20:04
پس قطعا به خاطر ویندوز هستش ولی در کل کی گفته 5 ثانیه ؟؟؟؟ تا بخواد برنامه ها از استارت اپ لود بشن طول میکشه ولی شما اگه وین اورجینال داری میتونه دلیلش اینم باشه چون وین اورجینال یه چیزای اضافه داره که وین سنگین میشه و ابدیت های پنهانی و...... دیگه تمام چیزایی که باعث میشد رو گفتم ولی به نظرم این مدت زمان طبیعی هستش شما دیگه خیلی حساس هستی چون وقتی میخواد بوت کنه یه هرکاره دیگه نمید از تمام سخت افزار استفاده کنه که میاد ؟؟؟؟؟ پس دیگه تو این شرایط ربطی به قدرت و اینو نداره مشکل از جای دیگه هست که گرچه از نظر من مشکلی نیست از دوستانی که این لبتاپ رو دارن سوال کن ببین چقدر طول میکشه بیاد بالا

موفق باشی

hamid_801
19-07-2014, 20:15
من از وقتی ویندوز رو آپدیت کردم سرعت سیستم مخصوصا سرعت لود ویندوز خیلی پایین اومده
اوایل 14-15 ثانیه فکر کنم بیشتر طول نمیکشید
ویندوزم هم اورجیناله
البته بک آپ دارم ازش ولی به خاطر نرم افزارهام نمیتونم فعلا برگردونم تحمل میکنم
ولی چک کردم 80% کندی سیستم تو کارایی که من میکنم و مخصوصا لود ویندوز مربوط به سرعت پایین هارده وگرنه رم و سی پی یو و گرافیک کم نمیاره ولی هارد با 90 -100% توان کار میکنه درحالی که رم و سی پی یو به زور به 40% هم نمیرسه

Sent from my ME302KL using Tapatalk

Saidgta
19-07-2014, 20:37
دوست گرامی،مدل لمسی خریدم(گرچه فکر نکنم به لمسی بودن یا نبودن ارتباطی داشته باشه)
آخه من توی نظرات دیده بودم که 8ثانیه،یا5ثانیه ویندوز بالا میاد.ویندوز8هم که خودش سریعتر باید بالا بیاد.خدمتتون عرض کردم،من چیزی جز درایورها روش نصب نکردم که بخواد سنگین شه.اصن مگه لبتاب به این قدرت باید به این سادگیآ سنگین شه؟!؟
در مورد گارانتی هم باید بگم که از دیجی کالا خرید کردم و گارانتی یکپارچه سازگار و ... داره
*
*
یه راهنمایی برا دوستان که برا خریدبین لمسی و غیر لمسی موندن باید بگم که با اینکه لمسش چندان کاربردی نداره،ولی من صرفا بخاطر همون چند ثانیه استفاده از لمسش اینو انتخاب کردم.شما اگه فک کردی میتونی راحت از لمسش استفاده کنی،خیال باطله.ولی همون کمش هم باحاله
خوددرگیری هم خودت داری:n22:
دوست عزیز توی ویندوز 8.1 سرعت بوت شدن سیستم در هنگام خاموش بودن لپ تاپ بالا هست. اما در هنگام ری استارت کردن فرقی با ویندوزای دیگه نداره.
شما احتمالا موقعی که ویندوز رو ری استارت میکنی 25 ثانیه طول میکشه.
اگه لپ تاپو خاموش کنی و مجددا روشن کنی توی کمتر از 15 ثانیه بوت میشه.

masih_0
19-07-2014, 21:07
دوستان ايا كارت گرافيكش بازي هارا ساپورت ميكنه،؟چون ميگن بيشتر بازي ها الان اينتل استفاده ميكنه نه انويديا

Saidgta
19-07-2014, 21:26
من از وقتی ویندوز رو آپدیت کردم سرعت سیستم مخصوصا سرعت لود ویندوز خیلی پایین اومده
ویندوزم هم اورجیناله
ولی چک کردم 80% کندی سیستم تو کارایی که من میکنم و مخصوصا لود ویندوز مربوط به سرعت پایین هارده وگرنه رم و سی پی یو و گرافیک کم نمیاره ولی هارد با 90 -100% توان کار میکنه درحالی که رم و سی پی یو به زور به 40% هم نمیرسه

موقع کپی کردن و استفاده از هارد طبیعیه که تا 100 درصد استفاده بشه. اس اس دی هم بخرید از تمام توانش استفاده میشه. چون همیشه هارد و فضاهای ذحیره دایم اطلاعات سرعت کندی دارن و محدود کننده سیستم هستن.
اگه در حالت آیدل و وقتی که هیچ کاری نمیکنید هاردتون مشغول هست و در حال استفاده هست احتمالا سیستمتون ویروسی هست...

soroush.bl4ckhat
19-07-2014, 21:45
دوستان ايا كارت گرافيكش بازي هارا ساپورت ميكنه،؟چون ميگن بيشتر بازي ها الان اينتل استفاده ميكنه نه انويديا

این اخه چه سوالی هستش برادر من ؟؟؟؟ گرافیک به این غولی اخه مگه میشه نتونه ؟؟؟ فعلا بازی نیست که نتونه روی کیفیت بالا ( high,ultra) اجرا نکنه ولی حالا بعدا دیگه بستگی به بازی ها داره که اون وقت هم با پایین اوردن کیفیت روی نرمال میتونید بازی کنید

soroush.bl4ckhat
19-07-2014, 21:47
دوست عزیز saidgta میشه بگید با فعالیت معمولی مثل وبگردی و نور صفحه روی 100 و بدون استفاده از صفحه لمسی چقدر شارژنگه میداره ؟

Saidgta
19-07-2014, 22:45
دوست عزیز saidgta میشه بگید با فعالیت معمولی مثل وبگردی و نور صفحه روی 100 و بدون استفاده از صفحه لمسی چقدر شارژنگه میداره ؟
من یکبار تستش کردم. با نور 100 درصد و حالت power saving حدود 2 ساعت تا 2 ساعت و نیم.

android500
19-07-2014, 22:46
حدود 3 ساعت. البته بازم نظر دوستان چی باشه

android500
19-07-2014, 22:51
من یکبار تستش کردم. با نور 100 درصد و حالت power saving حدود 2 ساعت تا 2 ساعت و نیم.

فکر میکنم بیشتر باشه نور صفحه 100 درصد باشه یا 50 درصد نهایت فرقش بشه 0.5 ساعت.
حد اقل 3 ساعت باید باشه. چون دیجیکالا مرورگری ممتد و استاندارد رو با این لپتاپ تا 4 ساعت تست کرده.

soroush.bl4ckhat
19-07-2014, 22:52
یعنی با این لبتاپ کار معمولی بخوام انجام بدم دون اینکه وای فای روشن باشه و بدون استفاده از صفحه لمسی 3 ساعت شارژ نگه نیداره ؟؟؟؟؟؟

این خیلی افتضاح هستش و اصلا شارژدهی خوبی نداره :n14:

Saidgta
19-07-2014, 22:57
اینو یادم رفت بگم توی تست من فتوشاپ باز بود و با فتوشاپ کار میکردم...
وقتی فتوشاپ باز باشه کارت گرافیک 850m فعال میشه و مصرف بالاتره...

Saidgta
19-07-2014, 23:11
یعنی با این لبتاپ کار معمولی بخوام انجام بدم دون اینکه وای فای روشن باشه و بدون استفاده از صفحه لمسی 3 ساعت شارژ نگه نیداره ؟؟؟؟؟؟

این خیلی افتضاح هستش و اصلا شارژدهی خوبی نداره :n14:
باتریش فوق العاده نیست.
اما بدم نیست. معمولیه... 3 ساعت به نظر من کم نیست. البته زیادم نیست...
بین لپ تاپهایی که داشتم تا حالا از همه بهتره...

mja7007n82
20-07-2014, 00:15
ویندوزم هم اورجیناله

مرسی از نظرتون
گرچه هنوز کسی راهکاری برا مشکل من ارائه نداده
فقط یه سوال از شما داشتم...ویندوز اورجینال رو چطور تهیه کردی؟فکرنکنم برا خرید موجود باشه و اگر هم باشه گرون هستش.بسیار!!!!
اصلا از کجا میشه فهمید اورجینال هست ویندوز؟!
بازم تشکر از دوستان
(راجع به مشکل اصلیم،یعنی کم شدن سرعت بوت هم لطفا حتما نظر بدید.بازم میگم ویندوز خالیه.فقط درایور ها نصب هستش)

amin_g8ozeil
20-07-2014, 00:54
سلام من چند ماهیه این لب تاب گرفتم از سمت راست تاچ پد یه صدایی مثل جززز جززز میده می خواستم بدونم واسه شما هم همچین صدایی رو می ده؟ و این صدا اشکال داره؟اگه داره از چیه؟
ممنون.

hamid_801
20-07-2014, 01:17
مرسی از نظرتون
گرچه هنوز کسی راهکاری برا مشکل من ارائه نداده
فقط یه سوال از شما داشتم...ویندوز اورجینال رو چطور تهیه کردی؟فکرنکنم برا خرید موجود باشه و اگر هم باشه گرون هستش.بسیار!!!!
اصلا از کجا میشه فهمید اورجینال هست ویندوز؟!
بازم تشکر از دوستان
(راجع به مشکل اصلیم،یعنی کم شدن سرعت بوت هم لطفا حتما نظر بدید.بازم میگم ویندوز خالیه.فقط درایور ها نصب هستش)
من لپ تاپ رو با ویندوز اورجینال خریدم
خودم نصب نکردم روش بود
ممنکنه ویندوزی که شما نصب کردی از همینهایی باشه که توسط شرکتهای درپیت کرک شدن و دستکاری شده باشه و برا همین سرعتش پایینه
ویندوز اورجینال هم تو بازار هست قیمتش رو نمیدونم ولی هست
یه سوال دیگه
شما ویندوز x86 نصب کردی یا x64؟

mja7007n82
20-07-2014, 04:46
من لپ تاپ رو با ویندوز اورجینال خریدم
خودم نصب نکردم روش بود
ممنکنه ویندوزی که شما نصب کردی از همینهایی باشه که توسط شرکتهای درپیت کرک شدن و دستکاری شده باشه و برا همین سرعتش پایینه
ویندوز اورجینال هم تو بازار هست قیمتش رو نمیدونم ولی هست
یه سوال دیگه
شما ویندوز x86 نصب کردی یا x64؟

ویندوز رو دانلود کردم.البته از همین سایتهای مشهور و (شاید معتبر) داخلی.
X64هستش.
چطور مگه؟!؟!؟:n13:

atlas-m
20-07-2014, 07:08
تو فکر یه SSD بودم به جای هاردم که خوردم به این:
Asus N550 N550JV HDD Caddy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با حاله!
به نظرتون چطور میشه خریدش!!!
کسی نظری، پیشنهادی نداره؟
چطور میشه یه همچین چیزی خرید؟

mhe3xe
20-07-2014, 08:50
دوستی که اطلاعات در مورد n56jn میخوایتبن باید بگم که صفحه نمایشش زاویه مجدودی داره و مطمئنم پشیمون میشین گرافیکش هم 50 درصد ضعیف تر از jk هست که به صرفه نیستش شما برو n550jk رو مدل غیر لمسیش که مات هست رو بگیر با گارانتی سریر هم دیگه رفلکس نداره و هم اینکه فوق العاده قوی هست

متاسفانه مات با گارانتی اصلی نیست و پول کمی هم نمیخوایم بدیم که بریم یه گارانتی متفرقه رو انتخاب کنیم.لمسی این مدلم که خیلیا دارن ازش انتقاد میکنن، از باتری و در دی وی دی رام و تاچ پد و.... آخه من میخواستم یه سیستم بی نقص باشه وقتی این همه پول میخوام بدم، ولی انگار حتی این سیستم های قدرتمندم مشکل دارن. با این وجود واسه همین من گفتم یه سیستم پایینتر باشه که ارزونترم در بیاد و حداقل دلم نسوزه این همه پول دادم و باز مشکل داشته باشم. در هر صورت از شما ممنونم بابت راهنمایی. الانم واقعا موندم چه سیستمی رو بگیرم اگر رفلکس مدل لمسی کم بود و این مشکلات رو نداشت حتما میگرفتم اینو

android500
20-07-2014, 08:57
سلام من چند ماهیه این لب تاب گرفتم از سمت راست تاچ پد یه صدایی مثل جززز جززز میده می خواستم بدونم واسه شما هم همچین صدایی رو می ده؟ و این صدا اشکال داره؟اگه داره از چیه؟
ممنون.
آره دوست من مال منم همین صدا رو گاهی اوقات (گاهی اوقات نه همیشه) داره
شک نکن از هارده.

Saidgta
20-07-2014, 09:37
متاسفانه مات با گارانتی اصلی نیست و پول کمی هم نمیخوایم بدیم که بریم یه گارانتی متفرقه رو انتخاب کنیم.لمسی این مدلم که خیلیا دارن ازش انتقاد میکنن، از باتری و در دی وی دی رام و تاچ پد و.... آخه من میخواستم یه سیستم بی نقص باشه وقتی این همه پول میخوام بدم، ولی انگار حتی این سیستم های قدرتمندم مشکل دارن. با این وجود واسه همین من گفتم یه سیستم پایینتر باشه که ارزونترم در بیاد و حداقل دلم نسوزه این همه پول دادم و باز مشکل داشته باشم. در هر صورت از شما ممنونم بابت راهنمایی. الانم واقعا موندم چه سیستمی رو بگیرم اگر رفلکس مدل لمسی کم بود و این مشکلات رو نداشت حتما میگرفتم اینو
دوست عزیز اگه با صفحات مات مشکلی نداری برو msi ge60 apache رو بگیر. شک نکن از این بهتره. صفحه اش هم اونقدرا که میگن بد نیست. گرافیکشم تو بعضی بازیا تا 60 درصد از این بهتر عمل میکنه.
ولی اگه مثل من با صفحات مات مشکل داری و خیلی اهل بازی نیستی و کارت هم بهت اجازه نمیده یه لپ تاپ گیم دستت بگیری بیا همین n550jk رو بگیر.

Saidgta
20-07-2014, 09:38
ممنون.
همه هاردها صدا دارن. انقدر حساس نباشید. طبیعیه.

Saidgta
20-07-2014, 09:48
خداییش از اینکه ایسوس خریدم ناراضیم. کاش انقدر به برند اعتماد نمیکردم...
چندتا نقصی که توش دیدمو مینویسم:
1- کلید شیفت کیبورد حساسیت کافی نداشت و موقع تایپ اذیت میکرد. البته خودم کلیدشو جدا کردم و با یکم دستکاری سنسور زیرش تا حدودی درستش کردم...
2-درب دی وی دی رام سخت بسته میشه و سخت هم باز میشه. اینم خودم یکم باهاش ور رفتم و الان تقریبا درست شده...
3- تاچ پد قشنگ وسط قابش قرار نگرفته و مقداری گپ سمت راست و پایین نسبت به سمت چپ و بالا بیشتره.
4- دوتا کلید بالای کیبورد داره.یکی پاور هست و یکی دیگه هم کلید میانبر برای یک برنامه دلخواه هست. هیچ کدوم از این دو تا کلید دایره ای در مرکز قابشون قرار نگرفتن و باز هم گپ های اطرافشون به شکل ناجوری ناهماهنگ هست.
5- جلوی لپ تاپ چندتا لامپ اعلام وضعیت وجود داره. متاسفانه بعضی از ال ای دی هاش دقیق سر جاشون نیستن و شدت نور بعضیاشون خیلی کمتر از بقیه هست...
6- **** بعضی وقتها صفحه مرگ آبی واسم میاد که عنوانش memory_management هست. یکی دیگه از دوستان هم این مشکلو گزارش کرده بود و میگفت سخت افزاریه. من رم رو چک کردم ولی مشکلی نداشت. اگه قرار باشه سخت افزاری باشه، ایراد از مادربورده احتمالا.چون رمها سالم هستن...
دیروز ویندوز رو تعویض کردم، شاید مشکل از ویندوز باشه. امیدوارم دیگه این مشکل واسم پیش نیاد.

خلاصه دوستان به هیچ وجه ایسوس نگیرید.این مشکلات رو حتی لپ تاپ های 1 میلیونی هم ندارن. ما کلی هزینه کردیم تا یه دستگاه بی عیب و نقص بگیریم. تا به حال تا این حد بی توجهی تو ساخت یک محصول ندیده بودم.
-دوستان لطفا نیاید بگید مال من این مشکلاتو نداره. همینکه تعداد محدودی از محصولات یک برند مشکل دار باشن باید دور اون برند رو خط کشید.
به نظر من برید همون ام اس آی رو بخرید دوستان.
یا حق

soroush.bl4ckhat
20-07-2014, 10:14
به نظر من خیلی اشغاله قوی بودن سخت افزار و... که تو کاغذ نوشته شده یک طرف ولی عملکرد و کیفیت ساخت هم یک طرف که 60 هزار تا ایراد دار این لبتاپ و امکان داره یکی از اون مشکل داراش به ما بیافته من که دیگه دلمو زده از صفحه 60 این تاپیک تو این انجمن هستم و پست ها رو میخونم jv از این بهتر بود شارژهم بیشتر نگه میداشت حیف که گرافیک ضعیفی داره

در کل باید بگم ادم این 4 میلیون رو بده پی سی بخره بهترین چیزارو میشه جمع کرد تازه خرکارتر هم هستش یا اگه گیمر هستین بدید کنسول بخرید

Saidgta
20-07-2014, 10:33
به نظر من خیلی اشغاله قوی بودن سخت افزار و... که تو کاغذ نوشته شده یک طرف ولی عملکرد و کیفیت ساخت هم یک طرف که 60 هزار تا ایراد دار این لبتاپ و امکان داره یکی از اون مشکل داراش به ما بیافته من که دیگه دلمو زده از صفحه 60 این تاپیک تو این انجمن هستم و پست ها رو میخونم jv از این بهتر بود شارژهم بیشتر نگه میداشت حیف که گرافیک ضعیفی داره

در کل باید بگم ادم این 4 میلیون رو بده پی سی بخره بهترین چیزارو میشه جمع کرد تازه خرکارتر هم هستش یا اگه گیمر هستین بدید کنسول بخرید
البته آشغالم نیست ها!!!
کلا لپ تاپ شیک و با کلاسیه.کیفیت صفحه خوبی داره.صدای خوبی داره.کیفیت بدنه اش واقعا خوبه و حس خوبی به آدم میده.
اما اون نقص های بزرگم داره.
من اگه قرار بود بازم به عقب برگردم همینو میخریدم.چون انتخاب دیگه ای نداشتم...

wrath of god
20-07-2014, 11:29
1- کلید شیفت کیبورد حساسیت کافی نداشت و موقع تایپ اذیت میکرد. البته خودم کلیدشو جدا کردم و با یکم دستکاری سنسور زیرش تا حدودی درستش کردم...
2-درب دی وی دی رام سخت بسته میشه و سخت هم باز میشه. اینم خودم یکم باهاش ور رفتم و الان تقریبا درست شده...
3- تاچ پد قشنگ وسط قابش قرار نگرفته و مقداری گپ سمت راست و پایین نسبت به سمت چپ و بالا بیشتره.
4- دوتا کلید بالای کیبورد داره.یکی پاور هست و یکی دیگه هم کلید میانبر برای یک برنامه دلخواه هست. هیچ کدوم از این دو تا کلید دایره ای در مرکز قابشون قرار نگرفتن و باز هم گپ های اطرافشون به شکل ناجوری ناهماهنگ هست.
5- جلوی لپ تاپ چندتا لامپ اعلام وضعیت وجود داره. متاسفانه بعضی از ال ای دی هاش دقیق سر جاشون نیستن و شدت نور بعضیاشون خیلی کمتر از بقیه هست...
6- **** بعضی وقتها صفحه مرگ آبی واسم میاد که عنوانش memory_management هست. یکی دیگه از دوستان هم این مشکلو گزارش کرده بود و میگفت سخت افزاریه. من رم رو چک کردم ولی مشکلی نداشت. اگه قرار باشه سخت افزاری باشه، ایراد از مادربورده احتمالا.چون رمها سالم هستن...
دیروز ویندوز رو تعویض کردم، شاید مشکل از ویندوز باشه. امیدوارم دیگه این مشکل واسم پیش نیاد.

خلاصه دوستان به هیچ وجه ایسوس نگیرید.این مشکلات رو حتی لپ تاپ های 1 میلیونی هم ندارن. ما کلی هزینه کردیم تا یه دستگاه بی عیب و نقص بگیریم. تا به حال تا این حد بی توجهی تو ساخت یک محصول ندیده بودم.
-دوستان لطفا نیاید بگید مال من این مشکلاتو نداره. همینکه تعداد محدودی از محصولات یک برند مشکل دار باشن باید دور اون برند رو خط کشید.
یا حق

اقا حرفت درست.......ولی شما وقتی میخری چک نمی کنی که مثلا کلید shift توی تایپ رو باید سفت فشار بدی تا بگیره یا اینکه درب دی وی دی سفت چفت میشه(یا بعضیا میگن اصن چفت نمیشه:n04:حالا ما که نداشتیم که بگیم)
در ضمن توهین به دوستداران ام اس ایی نشه......ولی تو ام اس ای میگیری و فقط باهاش بگیمی......داداش صفحه مات که همیشه کیفیت پایین تر بوده نسبت به شفاف.....
یه زیبایی دارع این محصول که امس اس ای تا 20 سال دیگه هم کار کنه نمیتونه 1/5 رو بدست بیاره.....
داداش یه ذره از چیزای خوبش تعریف کن....مثلا دمایی که سر کارای سنگین معقول هستش.....performance بالایی که داره...(واقعا هر چی روش نصبیدن با کیفیت اولترا بدون افت فریم رفته)
در یک کلام اقا خوش به حالت که داری و میتونی با هزار تا چیزش چز بدی......تموم شد و رفت
در جواب دوست عزیزمون soroush.bl4ckhat........داری شوخی میکنی؟!؟سخت افزار اشغال؟!؟ شما برو یه سری ویدیو رو توی یوتیوب ببین بعد پست بده.....اخه ممنونیم که انقد باعث خنده ی ما شدید...ممنونیم :n08::n08::n08:

linkinpark20
20-07-2014, 11:49

یا حق

دوست عزیز میشه بپرسم شما چه کانفیگی و با چه گارانتی رو خریدید که این مشکلات رو داشت؟ممنون میم جواب بدید که ماهایی که میخوایم بخریم ببینیم چه مدلی رو انتخاب کنیم

soroush.bl4ckhat
20-07-2014, 12:08
کسی نظری، پیشنهادی نداره؟
چطور میشه یه همچین چیزی خرید؟
من که جوابتون رو دادم یه ssd با کدی بخر بزار جای دی وی دی رایتر مدل هم دادم تو پس های قبلی

soroush.bl4ckhat
20-07-2014, 12:10
البته آشغالم نیست ها!!!
کلا لپ تاپ شیک و با کلاسیه.کیفیت صفحه خوبی داره.صدای خوبی داره.کیفیت بدنه اش واقعا خوبه و حس خوبی به آدم میده.
اما اون نقص های بزرگم داره.
من اگه قرار بود بازم به عقب برگردم همینو میخریدم.چون انتخاب دیگه ای نداشتم...

به خاطر اینکه انتخاب دیگهای نداشتی اینو میخریدی وگرنه عمرا میخریدی چون خیلی ایراد داره تازه کسانی که حساس هستن دیگه ......

یه پی سی بخریم بهتره یا یه لبتاپ دیگه ای که اینجوری نباشه چون ادم 4 میلیون میخواد هزینه کنه که اخرش بازم نه یکی نه دوتا مشکل داشته باشه با عقل جور در نمیاد:n13:

Saidgta
20-07-2014, 12:13
اقا حرفت درست.......ولی شما وقتی میخری چک نمی کنی که مثلا کلید shift توی تایپ رو باید سفت فشار بدی تا بگیره یا اینکه درب دی وی دی سفت چفت میشه(یا بعضیا میگن اصن چفت نمیشه:n04:حالا ما که نداشتیم که بگیم)
در ضمن توهین به دوستداران ام اس ایی نشه......ولی تو ام اس ای میگیری و فقط باهاش بگیمی......داداش صفحه مات که همیشه کیفیت پایین تر بوده نسبت به شفاف.....
یه زیبایی دارع این محصول که امس اس ای تا 20 سال دیگه هم کار کنه نمیتونه 1/5 رو بدست بیاره.....
داداش یه ذره از چیزای خوبش تعریف کن....مثلا دمایی که سر کارای سنگین معقول هستش.....performance بالایی که داره...(واقعا هر چی روش نصبیدن با کیفیت اولترا بدون افت فریم رفته)
در یک کلام اقا خوش به حالت که داری و میتونی با هزار تا چیزش چز بدی......تموم شد و رفت
در جواب دوست عزیزمون soroush.bl4ckhat........داری شوخی میکنی؟!؟سخت افزار اشغال؟!؟ شما برو یه سری ویدیو رو توی یوتیوب ببین بعد پست بده.....اخه ممنونیم که انقد باعث خنده ی ما شدید...ممنونیم :n08::n08::n08:
بحث من سر تست کردن موقع خرید نیست.
بحث من کیفیت برنده.
من تا حالا بالای ده تا لپ تاپ عوض کردم، ولی هیچ کدوم مثل این کیفیت مونتاژشون داغون نبوده.
من ایسر داشتم، دل داشتم، اچ پی داشتم، ام اس آی داشتم، لنوو داشتم، این آخرم ایسوس خریدم...
توی همه ی اینا ایسر از همه استاندارد تر بود.
از همه بدتر هم ایسوس بود( البته من تبلت ویندوزی Asus T100t هم دارم ولی ازش راضیم...ولی نمیدونم چرا این لپ تاپه انقد بد از آب در اومد...)
اصلا کاری به تست کردن و ... نداریم. یه لپ تاپ 4 میلیونی با یه برند با کلی دک و پز اصلا چه معنی داره این همه نقص تو تولیدش باشه...
اما بازم میگم، من اگه بخوام دوباره بخرم همینو میخرم.چون با صفحات مات مشکل دارم.
البته این لپ تاپ واسه بازی روی تنظیمات اولترا خیلی مناسب نیست. چون توی بعضی از بازیا مثل بتلفیلد و کال آف زیر 25 فریم میده.
بزرگترین مزیتش نسبت به msi ge60 apache فقط صفحه نمایش و تیپشه.

Saidgta
20-07-2014, 12:15
دوست عزیز میشه بپرسم شما چه کانفیگی و با چه گارانتی رو خریدید که این مشکلات رو داشت؟ممنون میم جواب بدید که ماهایی که میخوایم بخریم ببینیم چه مدلی رو انتخاب کنیم
من با گارانتی یکپارچه خریدم. البته کارت گارنتی ویستا همراش بود.
ربطی به گارانتی نداره دوست عزیز. کلا این مشکلاتو خیلیا دارن...
نا گفته نمونه که این لپ تاپ مزیت های زیادی هم داره که ارزش اینو داره واسه خریدش ریسک کنید...مشکلاتشم خیلی حاد نیست و قابل چشم پوشیه...

soroush.bl4ckhat
20-07-2014, 12:15
من باعث خندت شدم چون هنوز نمیدونی که وقتی ادم میاد 4میلیون پول میده نباید دی وی رایترش چفت نشه نباید ویندوز هنگ کنه بلو اسکرین بیاد یا دکمه ها سفتی یکسانی نداشته باشن دوست خوبمون saidgta مشکل شیفت داره یکی دیگه بود دکمه q مشکل داشت یکی دیگه رنگ یکی از اعداد کیبوردش کلا فرق داشت با بقیه رنگ ها نقرهای تیره بود یه همچین چیزی انگار تعویض شده بود خب وقتی یه همچین چیزایی رو ادم میشنوه دیگه باید چیزایی رو که رو کاغذ نوشته شده رو بریزی دور نمیگم لبتاپ بدیه ولی نباید این همه مشکل داشته باشه

Saidgta
20-07-2014, 12:20
به خاطر اینکه انتخاب دیگهای نداشتی اینو میخریدی وگرنه عمرا میخریدی چون خیلی ایراد داره تازه کسانی که حساس هستن دیگه ......

یه پی سی بخریم بهتره یا یه لبتاپ دیگه ای که اینجوری نباشه چون ادم 4 میلیون میخواد هزینه کنه که اخرش بازم نه یکی نه دوتا مشکل داشته باشه با عقل جور در نمیاد:n13:
ایراداش اونقدرها هم بزرگ نیست که از خریدش پشیمون بشید...
تو این قیمت لپ تاپ به زیبایی این پیدا نمیکنید.
تو این قیمت لپ تاپ با کیفیت صفحه این که لمسی هم باشه پیدا نمیکنید.
تو این قیمت لپ تاپی با کیفیت صدای این پیدا نمیکنید.
تو این قیمت لپ تاپی با شرایط این و اینکه تماما فلزی باشه پیدا نمکنید.
تو این قیمت لپ تاپی که گارانتیش یکپارچه(گارانتی یکپارچه ایسوس بین ویستا،سازگار و آواژنگ) باشه پیدا نمکنید.
تو این تو این قیمت این همه قابلیت رو در کنار پرفورمنس و سیستم تهویه دوگانه ای که این لپ تاپ داره پیدا نمیکنید.
توی این قیمت بسته ای به کامل بودن این لپ تاپ، شامل کیف،موس،ساب ووفر و لیپ موشن پیدا نمکنید.
بازم بگم؟!!

linkinpark20
20-07-2014, 13:06
من با گارانتی یکپارچه خریدم. البته کارت گارنتی ویستا همراش بود.
ربطی به گارانتی نداره دوست عزیز. کلا این مشکلاتو خیلیا دارن...
نا گفته نمونه که این لپ تاپ مزیت های زیادی هم داره که ارزش اینو داره واسه خریدش ریسک کنید...مشکلاتشم خیلی حاد نیست و قابل چشم پوشیه...

دوست عزیز ممنونم از پاسخت دوستان حقیقتش این هست که دوستانی که اینجا هستند هیچ کدوم نمیخوان برندی رو زیر سوال ببرند و اگر میگن یک سری مشکلاتی داشته واقعا بوده البته من خودم چون کانفیگ 16 رو میخوام بخرم فقط با گارانتی سریر هست و با تمام گارانتی های این لپ تاپ هم تلفنی صحبت کردم گارنتی های ویستا آواژنگ و اون یکی که با هم گارانتی هماهنگ میشن رو سوالات فنی که میپرسیدم توش میموندن و همش به همکارانشون پاس میدادن من رو و در آخر هم نتونستن جواب قانع کننده ای به من بدهند اما گارانتی سریر مسئول فنی شرکت با خوشرویی و اطلاعات بالا کامل در مورد همه قطعات به من پاسخ داد یک چیزی بهم میگه گارانتی سریر بهتره حالا تو مرداد قراراه همین کانفیگ 16 رو با گارانتی سریر بخرم حتما میام براتون میزارم نقدی در مورد جنسش و اشکالات احتمالیش موفق باشید

Saidgta
20-07-2014, 13:36
یه مرض جدید!
نور صفحه کلید خاموش و روشن نمیشه!
کسی میدونه چرا؟!!

ugroup
20-07-2014, 14:01
یه مرض جدید!
نور صفحه کلید خاموش و روشن نمیشه!
کسی میدونه چرا؟!!

اقا این امراض همش واسه ویندوز کرک شده هست والا من یکیشو تا حالا نداشتم تمام بازیا هم تو سی نصب میکنم یعنی الان درایو سی داره میپکه و مشکلی ندارم.
ویندوز اورجینال حتی پارتیشن بندی هم خودش میکنه خوب مرض که نداره حتما بهترین نوع پارتیشن بندی رو واسه این لپ تاپ میکنه
ما همسایمون یه مدل از سری ایکس خرید و اورد ویندوزشو من نصب کردم پدرم در اومد وین 8.1 رو نصب کردم یکی از درایوراش نصب نشد همشون ارور داد مجبور شدم همرو دانلود کنم دوستانی که دارن میخرن حتما ویندوز اورجینال بخرت واسه 300ت ویندوز اشغالی و کرکی نصب نکنید اصلا ارزش نداره و دردسرش زیاده

wrath of god
20-07-2014, 14:06
من باعث خندت شدم چون هنوز نمیدونی که وقتی ادم میاد 4میلیون پول میده نباید دی وی رایترش چفت نشه نباید ویندوز هنگ کنه بلو اسکرین بیاد یا دکمه ها سفتی یکسانی نداشته باشن دوست خوبمون saidgta مشکل شیفت داره یکی دیگه بود دکمه q مشکل داشت یکی دیگه رنگ یکی از اعداد کیبوردش کلا فرق داشت با بقیه رنگ ها نقرهای تیره بود یه همچین چیزی انگار تعویض شده بود خب وقتی یه همچین چیزایی رو ادم میشنوه دیگه باید چیزایی رو که رو کاغذ نوشته شده رو بریزی دور نمیگم لبتاپ بدیه ولی نباید این همه مشکل داشته باشه

باشه ولی اگه تا حالا سری زده باشی به قسمت asus n550jk در digikala متوجه تعریف و توصیفاتش میشی...دی وی دی رایترش چفت میشه کی گفته نمیشه.....ولی خوب یه ذره(در واقع یه ذره بیشتر از یه ذره) سفت چفت میشه.....ویندوز اگه اوریجینال بود و هنگ کرد بدون مشکل از خود لپ تاپ در غیر این صورت هم چین چیزی غیر ممکن هستش:n02: چون کرکی ها خیلی از این مشکلات blue screen of death یا همون صفحه ابی مرگ بیاد......بعدش یه چیز دیگه که جالب بود تو حرفت من نه تو دیجی کالا نه تو هیچ جای دیگه ندیدم که بگن رنگ یکی از اعداد کیبورد فرق داشتش.......وگرنه به جز این سه تا عیبی که میگم مشکل دیگه ای وجود نداره
1_درب دی وی دی به سختی چفت میشه....یا در بعضی اوقات مشاهده شده که اصلا چفت نمیشه!
2_تاچپدش کمی ناصافه
3_به خاطر پردازنده ی خیلی قوی....از نظر کولینگ یه کوچولو گرم میشه...(توجه کنین گرم میشه نه داغ)... و دوست من یه کولپد Deepcool multi core X6 داره و این کولپد اصلا گرماش رو متوجه نمیشین...به خاطر چهار فنه بودنش.....
در کل ارزش خرید داره ولی اگه هنوز نخریدین من میگم وایسین asus nx500 شاه لپ تاپ ها بیاد......این لپ تاپ از پدر و پدر بزرگش خیلی قوی تره:n02:

ugroup
20-07-2014, 14:08
دوست عزیز ممنونم از پاسخت دوستان حقیقتش این هست که دوستانی که اینجا هستند هیچ کدوم نمیخوان برندی رو زیر سوال ببرند و اگر میگن یک سری مشکلاتی داشته واقعا بوده البته من خودم چون کانفیگ 16 رو میخوام بخرم فقط با گارانتی سریر هست و با تمام گارانتی های این لپ تاپ هم تلفنی صحبت کردم گارنتی های ویستا آواژنگ و اون یکی که با هم گارانتی هماهنگ میشن رو سوالات فنی که میپرسیدم توش میموندن و همش به همکارانشون پاس میدادن من رو و در آخر هم نتونستن جواب قانع کننده ای به من بدهند اما گارانتی سریر مسئول فنی شرکت با خوشرویی و اطلاعات بالا کامل در مورد همه قطعات به من پاسخ داد یک چیزی بهم میگه گارانتی سریر بهتره حالا تو مرداد قراراه همین کانفیگ 16 رو با گارانتی سریر بخرم حتما میام براتون میزارم نقدی در مورد جنسش و اشکالات احتمالیش موفق باشید

رفیق متاسفانه خیلی از مشکلات مربوط به نا آگاهی و استاندارد نبودن وسندوز یا نوع نصبش هست
مثلا اون دوستمون که میگن در رایتر جفت نمیشه خوب باید چک میکردن من الان به فرض روز اول لپ تاپم مشکل داشت و همونجا عوضش میکردم لپ تاپ مشکل دار رو شرکت گارانتی میندازه دور؟ نه ور میداره سر همش میکنه میده به یکی دیگه طرف هم تست نمیکنه میاد تو فروم و ... بازخورد منفی میده

Saidgta
20-07-2014, 14:12
اقا این امراض همش واسه ویندوز کرک شده هست والا من یکیشو تا حالا نداشتم تمام بازیا هم تو سی نصب میکنم یعنی الان درایو سی داره میپکه و مشکلی ندارم.
ویندوز اورجینال حتی پارتیشن بندی هم خودش میکنه خوب مرض که نداره حتما بهترین نوع پارتیشن بندی رو واسه این لپ تاپ میکنه
ما همسایمون یه مدل از سری ایکس خرید و اورد ویندوزشو من نصب کردم پدرم در اومد وین 8.1 رو نصب کردم یکی از درایوراش نصب نشد همشون ارور داد مجبور شدم همرو دانلود کنم دوستانی که دارن میخرن حتما ویندوز اورجینال بخرت واسه 300ت ویندوز اشغالی و کرکی نصب نکنید اصلا ارزش نداره و دردسرش زیاده

آقا درست شد...مشکل از درایور ATK package بود...
جالبه لنوو z510 واسه روشن شدن لامپ صفحه کلیدش اصلا درایور نمیخواست...
درسته که ویندوز اورجینال خوبه، ولی نه 300 تومن...
من تا حالا این مشکلات عجیب و غریب رو با هیچ برند دیگه ای نداشتم...
حالا ویندوزو عوض کردم.امیدوارم دیگه صفحه مرگ آبی نبینم.چون اگه فقط یکبار دیگه ببینم این لپ تاپم با کلی ضرر ردش میکنم بره...

ugroup
20-07-2014, 14:13
باشه ولی اگه تا حالا سری زده باشی به قسمت asus n550jk در digikala متوجه تعریف و توصیفاتش میشی...دی وی دی رایترش چفت میشه کی گفته نمیشه.....ولی خوب یه ذره(در واقع یه ذره بیشتر از یه ذره) سفت چفت میشه.....ویندوز اگه اوریجینال بود و هنگ کرد بدون مشکل از خود لپ تاپ در غیر این صورت هم چین چیزی غیر ممکن هستش:n02: چون کرکی ها خیلی از این مشکلات blue screen of death یا همون صفحه ابی مرگ بیاد......بعدش یه چیز دیگه که جالب بود تو حرفت من نه تو دیجی کالا نه تو هیچ جای دیگه ندیدم که بگن رنگ یکی از اعداد کیبورد فرق داشتش.......وگرنه به جز این سه تا عیبی که میگم مشکل دیگه ای وجود نداره
1_درب دی وی دی به سختی چفت میشه....یا در بعضی اوقات مشاهده شده که اصلا چفت نمیشه!
2_تاچپدش کمی ناصافه
3_به خاطر پردازنده ی خیلی قوی....از نظر کولینگ یه کوچولو گرم میشه...(توجه کنین گرم میشه نه داغ)... و دوست من یه کولپد Deepcool multi core X6 داره و این کولپد اصلا گرماش رو متوجه نمیشین...به خاطر چهار فنه بودنش.....
در کل ارزش خرید داره ولی اگه هنوز نخریدین من میگم وایسین asus nx500 شاه لپ تاپ ها بیاد......این لپ تاپ از پدر و پدر بزرگش خیلی قوی تره:n02:

اقا این جفت نشدن واسه باز شدن لپ تاپ هست وگرنه منم دارم عکس هم گذاشتم جفت جفت میشه و فوق العاده نرم هست

ugroup
20-07-2014, 14:16
آقا درست شد...مشکل از درایور ATK package بود...
جالبه لنوو z510 واسه روشن شدن لامپ صفحه کلیدش اصلا درایور نمیخواست...
درسته که ویندوز اورجینال خوبه، ولی نه 300 تومن...
من تا حالا این مشکلات عجیب و غریب رو با هیچ برند دیگه ای نداشتم...
حالا ویندوزو عوض کردم.امیدوارم دیگه صفحه مرگ آبی نبینم.چون اگه فقط یکبار دیگه ببینم این لپ تاپم با کلی ضرر ردش میکنم بره...

شما بجای اینکار بیار ویندوزت رو من نصب کنم اگر دیگه مشکل داشت چک مالم کن .دی
مطمن باش مشکل از ویندوز هست ویندوز 8.1 گردو رو نصب کن ببین درست میشه کرکش خوبه

Saidgta
20-07-2014, 14:33
شما بجای اینکار بیار ویندوزت رو من نصب کنم اگر دیگه مشکل داشت چک مالم کن .دی
مطمن باش مشکل از ویندوز هست ویندوز 8.1 گردو رو نصب کن ببین درست میشه کرکش خوبه

اون مشکل بلو اسکرین خیلی مهم نیست.
از مشکلات دیگه مونتاژی این لپ تاپ ساده نمیشه گذشت...وگرنه اون چیز مهمی نیست.امیدوارم نرم افزاری باشه...فعلا که دیگه بلو اسکرین ندیدم...

wrath of god
20-07-2014, 15:59
اون مشکل بلو اسکرین خیلی مهم نیست.
از مشکلات دیگه مونتاژی این لپ تاپ ساده نمیشه گذشت...وگرنه اون چیز مهمی نیست.امیدوارم نرم افزاری باشه...فعلا که دیگه بلو اسکرین ندیدم...

ایشالله که دیگه بلو اسکرین نبینی......:n11:

Saidgta
20-07-2014, 19:13
ایشالله که دیگه بلو اسکرین نبینی......:n11:
ممنون
فعلا که خبری ازش نیست.
احتمالا مال ویندوز بود...

soroush.bl4ckhat
20-07-2014, 20:15
عزیز اگه بلو اسکرین دیدی حتما بگو راستی شما بایوس رو ابدیت کردی ؟؟؟

دوست عزیز ugroup میشه بفرمایید از کجا و با چه قیمتی این لبتاپ رو خریدید ؟؟؟؟

چون فکر کنم لبتاپ شما هیچ مشکلی نداره نه شیفت نه هنگ کردن نه داغ کردن و......

Saidgta
20-07-2014, 20:30

بایوسش خودش آپدیت بود

masih_0
20-07-2014, 23:16
دوستان شرمنده ها من مبتدي هستم ولي بايوس چيه،؟

ugroup
20-07-2014, 23:16

داغ کردن رو داره اصلا بخاطر همین عضو شدم ولی فقط اولش داغ میکنه دما تا 80 میاد ولی بعدش فورا دما میاد رو 65
بازی ولفلشتاین رو دارم میرم لامصب تموم بشو نیست این دما 65 در حین بازی ولفلشتاین هست حدود 1 ساعت تا 1.30
هنگ ؟؟؟!!!! مگه شما هنگ هم دارید؟؟؟!!!
نه من تاحالا نشده هنگ کنه لپ تاپم.
4700 رم 12 + بلوری + وین اورجینال
اصفهان هستم

Saidgta
21-07-2014, 09:28
دوستان شرمنده ها من مبتدي هستم ولي بايوس چيه،؟

بخوایم به زبون ساده بگیم، نرم افزاریه که بین سیستم عامل و سخت افزار ارتباط برقرار میکنه. میتونید از سایت سازنده لپ تاپ اون رو دریافت کنید و با نرم افزاری که همون شرکت مخصوص این کار ساخته، از طریق ویندوز، آپدیتش کنید.

soroush.bl4ckhat
21-07-2014, 10:57
داغ کردن رو داره اصلا بخاطر همین عضو شدم ولی فقط اولش داغ میکنه دما تا 80 میاد ولی بعدش فورا دما میاد رو 65
بازی ولفلشتاین رو دارم میرم لامصب تموم بشو نیست این دما 65 در حین بازی ولفلشتاین هست حدود 1 ساعت تا 1.30
هنگ ؟؟؟!!!! مگه شما هنگ هم دارید؟؟؟!!!
نه من تاحالا نشده هنگ کنه لپ تاپم.
4700 رم 12 + بلوری + وین اورجینال
اصفهان هستم

میشه بگید با چه گارانتی ؟؟؟؟ اخه با رم 12 فکر کنم یکپارچه ایسوس گارانتی کنه

ugroup
21-07-2014, 10:58
میشه بگید با چه گارانتی ؟؟؟؟ اخه با رم 12 فکر کنم یکپارچه ایسوس گارانتی کنه

گارانتیش شباهنگه

masih_0
21-07-2014, 11:04
دوستان شرمنده ها من م

masih_0
21-07-2014, 11:05
ببخشيد اسپم شد

soroush.bl4ckhat
21-07-2014, 11:10
گارانتیش شباهنگه

من میخوام برم با ارانتی سریر مدل غیر لمسیش رو بگیرم به نظرتون معتبر هست ؟؟؟

masih_0
21-07-2014, 11:11

بله خيلي معتبره

ugroup
21-07-2014, 11:11

سریر معتبره

soroush.bl4ckhat
21-07-2014, 11:20
اخه میدونی گارانتی نداره این لبتاپه من میخوام برم پلمپ ببرمش با فروشنده سریر گارانتیش کنم به نظرت مشکلی پیش نمیاد اینجوری ؟؟؟

mhe3xe
21-07-2014, 11:38
دوستانی که n55ojk دارن همگی میگن درایوری جز ویندوز 8 واسش نیست. خواستم خواهش کنم ببینم دوستانی که این لپ تاپو دارن میتونن نرم افزار vmware workstation رو نصب کنن و یه ویندوز مثلا7 بهش بدن و نصب کنن داخلش؟ این نرم افزار ویندوز مجازیه و تاجایی که من استفاده کردم ازش فقط ویندوز میزبان که الان رو سیستمتون 8 هست نیاز به نصب درایور داره و ویندوز مجازی نیازی به نصب درایور نداره. آخه من با یه سری نرم افزارها کار میکنم که حتما 7 و بعضی دیگه xp میخوان. اگر لطف کنید یه تست کنید ممنون میشم.

Saidgta
21-07-2014, 12:45
اخه میدونی گارانتی نداره این لبتاپه من میخوام برم پلمپ ببرمش با فروشنده سریر گارانتیش کنم به نظرت مشکلی پیش نمیاد اینجوری ؟؟؟
شما که میخوای مات بخری چرا msi ge60 apache نمیخری؟
گرافیکش تو بعضی از بازی ها از 1 تا 60 درصد بهتر عمل میکنه.
از طرفی هارد پر سرعت تری داره...
اگه صفحه اش مات نبود من اونو میگرفتم. لپ تاپای گیم کلا خر کار هم هستن.
ولی اگه کیفیت صفحه واست مهمه مدل لمسی همین ایسوس رو بخر. وگرنه ماتش زیاد به دل نمیشینه...
حالا از ما گفتن بود...

soroush.bl4ckhat
21-07-2014, 13:56
اخه رفتم ge60 معمولی رو از تزدیک دیدم کیفیت صفحه خیلی پایینی داشت مات بود ولی خیلی پایین با اون که فول اچ دی بود من فامیلمون یه مدل ایسوس از سری n ولی قدیمی نرش رو داشت کیفیتش خیلی از این بهتر بود فکر میکنم همش به مات بودن بستگی نداره به ips و خو صفحه هم بستگی داره که ایسوس از msi بهتره تو زمینه صفحه

اگه کسی اینجا مدل غیر لمسی این لبتاپ رو داشت یه فیلم یا عکسی از کیفیت صفحه می زاست اون وقت میتونستم تصمیم بگیرم تنها مشکلم همینه

Saidgta
21-07-2014, 14:21
اخه رفتم ge60 معمولی رو از تزدیک دیدم کیفیت صفحه خیلی پایینی داشت مات بود ولی خیلی پایین با اون که فول اچ دی بود من فامیلمون یه مدل ایسوس از سری n ولی قدیمی نرش رو داشت کیفیتش خیلی از این بهتر بود فکر میکنم همش به مات بودن بستگی نداره به ips و خو صفحه هم بستگی داره که ایسوس از msi بهتره تو زمینه صفحه

اگه کسی اینجا مدل غیر لمسی این لبتاپ رو داشت یه فیلم یا عکسی از کیفیت صفحه می زاست اون وقت میتونستم تصمیم بگیرم تنها مشکلم همینه
عزیز دل ببین، یه لپ تاپ که مال 4 سال پیشه رو اگه بذاری کنار n550jk با صفحه مات، کیفیت اون لپ تاپ قدیمیه بیشتر به دلت میشینه.
نمیگم ips تاثیری نداره، اتفاقا خیلی تاثیر داره، ولی کسی مات میخره که کیفیت صفحه خیلی براش مهم نباشه. کسی که معمولا تو فضای باز با لپ تاپش کار میکنه یا محل زندگیش یه جوریه که به خاطر پنجره و ... رفلکس زیاد داره و معمولا هم با لپ تاپش کارای گرافیکی زیاد نمیکنه و واسش تغییر رنگها و ... خیلی مهم نیست.
شکی نیست که n550jk حتی در نسخه مات کیفیت صفحه بهتری نسبت به msi ge60 داره. اما در عوض ام اس آی قدرت بیشتری داره.
انقدر این دس و اون دسم نکن دوست گلم، 2 ماهه هنوز نتونستی تصمیم بگیری؟!!!!
از من یاد بگیر! تو یک روز تصمیم گرفتم و خریدم و رفت پی کارش و الانم راضیم.
کلا:
1-اگه کیفیت صفحه میخوای بیا n550jk غیر مات بگیر.
2-در غیر این صورت برو msi ge60 apache بخر.
والسلام نامه تمام :)

masih_0
21-07-2014, 15:12
عزیز دل ببین، یه لپ تاپ که مال 4 سال پیشه رو اگه بذاری کنار n550jk با صفحه مات، کیفیت اون لپ تاپ قدیمیه بیشتر به دلت میشینه.
نمیگم ips تاثیری نداره، اتفاقا خیلی تاثیر داره، ولی کسی مات میخره که کیفیت صفحه خیلی براش مهم نباشه. کسی که معمولا تو فضای باز با لپ تاپش کار میکنه یا محل زندگیش یه جوریه که به خاطر پنجره و ... رفلکس زیاد داره و معمولا هم با لپ تاپش کارای گرافیکی زیاد نمیکنه و واسش تغییر رنگها و ... خیلی مهم نیست.
شکی نیست که n550jk حتی در نسخه مات کیفیت صفحه بهتری نسبت به msi ge60 داره. اما در عوض ام اس آی قدرت بیشتری داره.
انقدر این دس و اون دسم نکن دوست گلم، 2 ماهه هنوز نتونستی تصمیم بگیری؟!!!!
از من یاد بگیر! تو یک روز تصمیم گرفتم و خریدم و رفت پی کارش و الانم راضیم.
کلا:
1-اگه کیفیت صفحه میخوای بیا n550jk غیر مات بگیر.
2-در غیر این صورت برو msi ge60 apache بخر.
والسلام نامه تمام :)

دوست عزيز،صفحه لمسي تو محيط خونه رفاكس نداره درسته؟

Saidgta
21-07-2014, 15:53
دوست عزيز،صفحه لمسي تو محيط خونه رفاكس نداره درسته؟

اگه پنجره پشتتون نباشه خیر نداره.

android500
21-07-2014, 16:28
دوستان این صداشو چیکار باید بکنیم من هرکاری میکنم تو بازی pes 2014 وقتی صدای تماشاگرا زیاد میشه صدای گزارشگر خفه میشه.:n29:

Saidgta
21-07-2014, 16:42
دوستان این صداشو چیکار باید بکنیم من هرکاری میکنم تو بازی pes 2014 وقتی صدای تماشاگرا زیاد میشه صدای گزارشگر خفه میشه.:n29:
خب برید تو تنظیمات بازی و صدای گزارشکرو نسبت به بقیه بیشتر کنید.

soroush.bl4ckhat
21-07-2014, 18:48
با توجه به اینکه اگه بخوام ایسوس بگیرم باید لمسی و اگه بخوام غیر لمسی بگیرم بید برم سراغ msi که البته اینم بد نیست میرم یه خورده تحقیق ببینم اپاچی کیفیت صفحش چقدر ضایع هستش اگه دیدم بدرد نمیخوره میرم همین Jk رو میگیرم

روکش مات میشه روی صفحه لمسی کشید ؟؟؟ یه همچین چیزی وجود داره ؟؟؟ چقدر تاثیر داره ؟

ugroup
21-07-2014, 19:03
با توجه به اینکه اگه بخوام ایسوس بگیرم باید لمسی و اگه بخوام غیر لمسی بگیرم بید برم سراغ msi که البته اینم بد نیست میرم یه خورده تحقیق ببینم اپاچی کیفیت صفحش چقدر ضایع هستش اگه دیدم بدرد نمیخوره میرم همین Jk رو میگیرم

روکش مات میشه روی صفحه لمسی کشید ؟؟؟ یه همچین چیزی وجود داره ؟؟؟ چقدر تاثیر داره ؟

اره روکش مات میشه کشید و اتفاقا اگر با لمسیش زیاد کار میکنید بهتر روکش بکشید خط و خش نیفته.
تو چی تاثیر داره؟

soroush.bl4ckhat
21-07-2014, 19:07
تو رفلکس تاثیر داره ؟

Saidgta
21-07-2014, 22:36

با کمتر از صد تومن میشه تهیه کرد.
بله.رفلکس رو از بین میبرن.بعضی نمونه ها حتی uv هم دارن.

Saidgta
22-07-2014, 00:20
یه قابلیت جالبی داره این لپ تاپ که میشه در حالت خاموش هم از یکی از یو اس بی هاش به عنوان شارژر موبایل استفاده کرد.
البته فقط یکی از پورت ها که علامت یک رعد و برق روشه این قابلیتو داره...
جون میده واسه سفر.یه پاور بانک معرکه.

soroush.bl4ckhat
22-07-2014, 00:39
من رفتم اپاچی رو دیدم و درسته مات بود ولی صفحه مات های ایسوس کیفیت خیلی بهتری دارن تا msi به همین دلیل فکر کنم jk بدون تاچ با گارانتی سریر با قیمت 3810 خوب باشه بعد از ماه رمضان میرم برای خرید الان خیلی گرمه اگه تا اون موقع کسی میتونه یه عکس یا فیلم کوتاه از مدل بدون لمس این لبتاپ بزاره واقعا ممنون میشم

mehrabooni
22-07-2014, 01:12
من رفتم اپاچی رو دیدم و درسته مات بود ولی صفحه مات های ایسوس کیفیت خیلی بهتری دارن تا msi به همین دلیل فکر کنم jk بدون تاچ با گارانتی سریر با قیمت 3810 خوب باشه بعد از ماه رمضان میرم برای خرید الان خیلی گرمه اگه تا اون موقع کسی میتونه یه عکس یا فیلم کوتاه از مدل بدون لمس این لبتاپ بزاره واقعا ممنون میشم
منم دوتا لپتاپ رو از نزدیک دیدم
ایسوس کیفتش کمتر بود داش

soroush.bl4ckhat
22-07-2014, 01:17
ایسوس کیفتش کمتر بود داش
شما مدل غیر لمسی ایسوس رو دیدین ؟؟؟؟ از کجا ؟؟؟؟ اگه دارنش میشه فقط یه فیلم بگیرید با نور 100 و یه فیلم هم از اپاچی با نور 100 البته یه خورده اینور اونور کنید تا زاویه دید هم معلوم بشه اگه من مدل غیر لمسی رو ببینم کیفیتش از اپاچی کمتر هست میرم میگیرم اپاچی رو

Saidgta
22-07-2014, 08:37
ایسوس کیفتش کمتر بود داش
چه حرفایی میزنی برادر من! ایسوس پنلش ips هست.مگه میشه آپاچی کیفیتش بهتر باشه...؟!!!
کمتر نباشه بیشتر نیست!!
اصلا تو صفحات tft دوتا چشم آدم تصویرای متفاوتی میبینن و زاویه دید کم توشون بیداد میکنه!
اینم از اون حرفا بود...

mhe3xe
22-07-2014, 10:32
دوستانی که n55ojk دارن همگی میگن درایوری جز ویندوز 8 واسش نیست. خواستم خواهش کنم ببینم دوستانی که این لپ تاپو دارن میتونن نرم افزار vmware workstation رو نصب کنن و یه ویندوز مثلا7 بهش بدن و نصب کنن داخلش؟ این نرم افزار ویندوز مجازیه و تاجایی که من استفاده کردم ازش فقط ویندوز میزبان که الان رو سیستمتون 8 هست نیاز به نصب درایور داره و ویندوز مجازی نیازی به نصب درایور نداره. آخه من با یه سری نرم افزارها کار میکنم که حتما 7 و بعضی دیگه xp میخوان. اگر لطف کنید یه تست کنید ممنون میشم.

دوستان کسی فرصت نکرد اینو تست کنه؟

mhe3xe
23-07-2014, 20:31
دوباره سکوت حکم فرما شد انگار؟
آیا این لپ تاپ با گرافیک ddr5 و باتری 6سلولی هم عرضه شده؟ یا اطلاعات این فروشگاه اشتباهه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AliSub
23-07-2014, 20:45
سلام دوستان
کیفیت سری N56 با N550 در مانیتورش خیلی زیاد هست؟
هردو فول اچ دی ولی یکی IPS و اون یکی از سری پنلهای TFT هست.
کسی هردو رو کنار هم دیده؟

Saidgta
24-07-2014, 00:24
دوباره سکوت حکم فرما شد انگار؟
آیا این لپ تاپ با گرافیک ddr5 و باتری 6سلولی هم عرضه شده؟ یا اطلاعات این فروشگاه اشتباهه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اطلاعات این فروشگاه اشتباهه. اینجوری جا افتاده که سری GTX همه ddr5 هستن.واسه همین اینا هم همچین اشتباهی کردن.

Saidgta
24-07-2014, 00:27
سلام دوستان
کیفیت سری N56 با N550 در مانیتورش خیلی زیاد هست؟
هردو فول اچ دی ولی یکی IPS و اون یکی از سری پنلهای TFT هست.
کسی هردو رو کنار هم دیده؟
اینکه تفاوتش زیاده یا کم بستگی به پیمونه طرف داره!
تفاوتشون کاملا محسوسه. ولی ممکنه واسه من زیاد ولی به نظر شما کم باشه. اما مهم اینه که تفاوت هست و اگه کنار هم بذاریدشون در نگاه اول متوجه میشید.

soroush.bl4ckhat
24-07-2014, 00:32
الان هم به خاطر مصرف کمتر باتری و هم به خاطر زاویه دید و کیفیت بهتر هر چی میخرید باید Ips باشه این از من به شما نصیحت یه زمانی میگفتند مادربوردی بخرید که 4 سلات رم بخوره و..... یا لبتاپی که میخرید بلوری داشته باشه الان هم هرچی میاد ips هست پس حتما Ips بخرید

Iman Summaray
26-07-2014, 00:07
لپ تاپ بعضی وقتا(مثلا نور صفحه خاموش شه و دوباره بخواد روشن شه،یا موقعی که از sleep در میاد و...)یه صدایی از DVD ROM میاد.انگار که یه لحظه کار می کنه و صدای لنز میاد.
میخواستم بدونم واسه شمام همینطوره؟
چی باید کرد که اینجوری نشه.
حتی تو Device manager برداشتم DVD Rom رو Disable کردم ولی بازم همونجوریه.
یه جورایی انگار یهو DVD ROM رو بوت میکنه.

ugroup
26-07-2014, 00:16
لپ تاپ بعضی وقتا(مثلا نور صفحه خاموش شه و دوباره بخواد روشن شه،یا موقعی که از sleep در میاد و...)یه صدایی از DVD ROM میاد.انگار که یه لحظه کار می کنه و صدای لنز میاد.
میخواستم بدونم واسه شمام همینطوره؟
چی باید کرد که اینجوری نشه.
حتی تو Device manager برداشتم DVD Rom رو Disable کردم ولی بازم همونجوریه.
یه جورایی انگار یهو DVD ROM رو بوت میکنه.

طبیعیه واسه منم همینطوریه

soroush.bl4ckhat
26-07-2014, 01:44
شما مطمئنا اگه بری تو مدیا پلیر باید اون صدا بیاد چیز خاصی نیست حتی تو pc هم یه سری موقع ها اینجوری میشه :n26:

soroush.bl4ckhat
27-07-2014, 01:26
دوستان من دیگه این لبتاپ دلم رو زد و نخریدمش رفتم یه تبلت asus memo pad8 me181c از دیجیکالا سفارش دادم سه شنبه میرسه دستم به نظرم کارم رو راه مینداز در مورد قابل حمل بودن و کار های بیرون از خونه و تو خونه هم که پس سی دارم به نظر من کسانی که واقعا به کارشون نمیاد و فقط برای بازی میخوان برن یه پی سی جمع کنند بهتره و اگه مثل من مشکل بیرون رو دارین که تو بیرون از خونه یه وسیله شبیه به پی سی میخواین برید یه تبلت بگیرید

امید وارم تونسته باشم کمکتون کنم

با تشکر

kingm2
27-07-2014, 02:58
سلام . دوستان n550jk مدل غیر تاچ با گارانتی معتبر توی بازار هست ؟ واینکه لیپ موشن توی جعبه مدل های غیر لمسی هم هست یا فقط مخصوص مدل لمسیه ؟
ممنون

soroush.bl4ckhat
27-07-2014, 10:43
فقط مدل لمسی لیپ داره و غیر لمسی هم فقط سریر داره یکی از دلایل نخریدن من همین بود که گارانتی سریر گارانتیش میکنه اواژنگ ویستا و... هیچ کدوم گارانتی نمیکنند ولی مشکلی پیش نمیاد خرابی گارانتی معتبر بیشتر از سریر بوده

kingm2
27-07-2014, 18:57
صفحه براقی که با برچسب مات بشه دقیقا همون کیفیت مات خود کارخونه را داره ؟
و اینکه سایتی هست که این برچسب ها رو داشته باشه ؟

ugroup
27-07-2014, 19:43
صفحه براقی که با برچسب مات بشه دقیقا همون کیفیت مات خود کارخونه را داره ؟
و اینکه سایتی هست که این برچسب ها رو داشته باشه ؟

100 درصد بسته به نوع برچسبش داره خوبشو بخوای بگیری اول که گرونه دوم که بدگیر میاد .
شما لپ تاپ رو بخر پطمنم اصلا نیازی به برچسب حس نمیکنی منم همین برنامه رو داشتم ولی وقتی خریدم احتیاجی نداشتم و زیاد اذیت نشدم

kingm2
27-07-2014, 21:18
100 درصد بسته به نوع برچسبش داره خوبشو بخوای بگیری اول که گرونه دوم که بدگیر میاد .
شما لپ تاپ رو بخر پطمنم اصلا نیازی به برچسب حس نمیکنی منم همین برنامه رو داشتم ولی وقتی خریدم احتیاجی نداشتم و زیاد اذیت نشدم

پس با برچسب دقیقا همون مات کارخونه میشه ؟
مصرف باتری لمسی و غیر لمسی با هم متفاوته ؟
میشه لمس رو غیر فعال کرد ؟
و اینکه با رم 12 و 16 گارانتی یکپارچه وجود داره ؟

شما هم که اصفهان هستی جایی رو دیدی برچسب مات داشته باشه ؟
مرسی

hadiyou999
27-07-2014, 22:04
hichi:n03:

Saidgta
28-07-2014, 00:36

مرسی
شما که اصفهانی یه فروشگاه اینترنتی هست به اسم mydevice.ir که اصفهان هم هستن.
یه سر به سایتش بزنید شاید داشته باشه. اگرم نداشته باشه میتونه واستون جور کنه. کارشون لوازم جانبیه.

android500
29-07-2014, 01:21
دوستان برای add features to win 8.1 به اینترنت نیازه یا خیر؟ و مدیا سنتر هم اضافه میشه یا فقط تبدیل به pro میشه؟

ugroup
29-07-2014, 15:54

مرسی

اگه خوبش رو بخری خوب مطمنا افت کیفیت کمتری داره.
من نه نرفتم دنبالش شماهم میگم مطمنم بعد از خرید بیخیالش میشین.

Iman Summaray
29-07-2014, 21:49

مرسی
با برچسب عالی هم کیفیتش از مات یکم کمتره.رنگ ها رو مرده میکنه یکم و خیلی شبیه به TFT میشه.
مصرف باطری غیر لمسی به مقدار غیر محصوصی کمتره.
تو device manager به راحتی میشه صفحه لمسی رو غیر فعال کرد.
گارانتی یکپارچه فقط رم 8 هست.البته گارانتی یکپارچه هم چیز اونجور دندون گیری نیستش.

rrgghh
03-08-2014, 15:12
دوستان امروز یه Asus مدل N550JK خریدم
ویندوز 8 نصب کردم و بعد درایورها...
یه مشکلی توی راه اندازی Leap Motion دارم از توی سایتش رجستر شدم و Setup دا دانلود کردم و نصب کردم که چراغ مادون قرمز روی دستگاه روشن شده ولی هیچ عکس العملی نشون نمیده
ممنون میشم راهنمایی کنین

atlas-m
04-08-2014, 11:54

سلام. اینم شده مکافات. چیکارش کنم؟
یه بار با سولوشن پک دانلود کردم و نصب کردم، سیستم دیگه بالا نیومد. از ریستور پوینت اوردم. کسی داره اینو؟
ویندوزم 8.1 اینترپرایس 64 بیتی هستش.

اینگفلیش تایپ کردن از فینگلیش تایپ کردن سختره!!!

mhe3xe
04-08-2014, 13:11
دوستان کسی نمیدونه تفاوت شارژ مدل لمسی و غیر لمسی این مدل چن دقیقه یا چن ساعته؟ یعنی مدل مات که غیرلمسیه چقدر شارژ نگه میداره؟ در ضمن مدل مات با گارانتی ویستا 3700 میارزه؟ گارانتی ویستا در کل چطوره؟

pedram_01
05-08-2014, 21:08
من این لپتاپ رو خریدم با رم 12 گیگ و بدون لمسی با صفحه نمایش مات .ولی رنگ لپتاپ مشکیه چرا ؟ اخه تاحالا مشکی ندیده بودم

ugroup
07-08-2014, 17:13
من این لپتاپ رو خریدم با رم 12 گیگ و بدون لمسی با صفحه نمایش مات .ولی رنگ لپتاپ مشکیه چرا ؟ اخه تاحالا مشکی ندیده بودم

من دیدم. تو اپارات یه ویدیو از انباکسش دیدم رنگش مشکی بود و دکمه پاور و کنسولش هم مستطیل .
فکر کنم مدل 2014 بود حالا اگر شما دکمت مستطیل نیست دیگه نمیدونم .دی

linkinpark20
07-08-2014, 21:33
دوستان من مدل با لیپ موشن رو تهیه کردم بردم دادم گارانتی رمش رو از 8 به 16 آپ کردم حالا اومدم ویندوز بریزم وای فای رو نمیشناسه دوستان کسی همچین مشکلی داشته؟درایورش رو هم از سایت ایسوس گرفتم اما اون هم عمل نمیکنه:n27:

pedram_01
08-08-2014, 09:57
من دیدم. تو اپارات یه ویدیو از انباکسش دیدم رنگش مشکی بود و دکمه پاور و کنسولش هم مستطیل .
فکر کنم مدل 2014 بود حالا اگر شما دکمت مستطیل نیست دیگه نمیدونم .دی

اره دکمه پاورش و کنسولش مستطیله . و رنگ کیبردش طوسی هستش

Toxic Fighter
08-08-2014, 22:09
سلام.این سوالو تو یه تاپیک دیگه پرسیده بودم که یکی از دوستان لطف کردن جواب دادن ولی محض اطمینان لینک این بخشو دادن که اینجا هم بپرسم

بنده قصد خرید Asus N56JR داشتم ولی یه نفر گفت سری های N بعد یک ماه مشکل بایوس پیدا میکنن حالا از دوستانی که اینجا سری N رو دارن میخواستم بپرسم این حرف تا چه حد درسته.به زور پول جمع کردم و نمیخوام به مشکل بخورم

ممنون

rrgghh
08-08-2014, 23:35
دوستان امروز یه Asus مدل N550JK خریدم
ویندوز 8 نصب کردم و بعد درایورها...
یه مشکلی توی راه اندازی Leap Motion دارم از توی سایتش رجستر شدم و Setup دا دانلود کردم و نصب کردم که چراغ مادون قرمز روی دستگاه روشن شده ولی هیچ عکس العملی نشون نمیده
ممنون میشم راهنمایی کنین

دوستان اگه کسی میتونه کمک کنه ‘ ممنون میشم :n17:

Iman Summaray
11-08-2014, 00:32
دوست عزیز من نزدیک یک ساله که n550jv دارم و هیچ مشکل بایوس واسم پیش نیومده

*M!L4D*
11-08-2014, 09:34
سلام
دوستانی که JV دارن ... موقع اجرا ــی بازی های سنگین دمای CPU و GPU به چند میرسه !؟ اگه میشه با نرم افزار HWMonitorPro یه نگاه بندازن
ممنون

ugroup
15-08-2014, 00:08
دوستان من رفتم اس اس دی بگیرم فروشنده گفت ویندوزای اورجیناله ایسوس رو به این راحتیا نمیشه منتقل کرد :(

MoryNova
15-08-2014, 10:58
سلام
هفته پیش یک فروند n550jk تاچ خریدم 4080 با گارانتی ویستا
ولی با وای فای لپ تاپ مشکل دارم
مودمم هم TD-W8968 تی پی لینک و از مودمهای خوب و قوی بازاره
موقعی که بین مودم و دستگاه دیوار نباشه مشکلی نداره ولی وقتی میرم تو اتاق با دوتا دیوار فاصله سیگنال افت میکنه و کانکشن لیمیتد میشه و پایداری نداره
درحالی که تو همون اتاق با گوشی راحت به نت وصل میشم
دقت کردم جایی که گوشی مثلا 5-6 تا وای فای میتونه پیدا کنه لپ تاپم 2 تا بزور پیدا میکنه
درایورها هم دوباره نصب کردم مشکلی برطرف نشده
ویندوز عوض کنم درست میشه؟
ببرم گارانتی؟

HOJ-JAT
15-08-2014, 12:59
دوستان من رفتم اس اس دی بگیرم فروشنده گفت ویندوزای اورجیناله ایسوس رو به این راحتیا نمیشه منتقل کرد :(

دوست عزیز من لپ تاپ رو ندارم ولی ویندوز اورجینال یک شماره سریال هست که یا پشت لپ تاپ -نوشته- شده یا از یک سری راهها میشه بدستش اورد که ساده هست
وقتی که شماره سریال رو بدست اوردی میتونی با توجه ب مدل دقیق ویندوز میتونی ویندوز رو نصب کنی و در اخر همون شماره سریال رو بدی ویندوز اکتیو میشه

ugroup
15-08-2014, 13:05
دوست عزیز من لپ تاپ رو ندارم ولی ویندوز اورجینال یک شماره سریال هست که یا پشت لپ تاپ -نوشته- شده یا از یک سری راهها میشه بدستش اورد که ساده هست
وقتی که شماره سریال رو بدست اوردی میتونی با توجه ب مدل دقیق ویندوز میتونی ویندوز رو نصب کنی و در اخر همون شماره سریال رو بدی ویندوز اکتیو میشه

نه این سریالش پشت نبود یه قسمت از هارد ویندوز رو ریختن دوست دارم همین رو نصب کنم اورجینال د ستکاری نشده است

HOJ-JAT
15-08-2014, 13:58
نه این سریالش پشت نبود یه قسمت از هارد ویندوز رو ریختن دوست دارم همین رو نصب کنم اورجینال د ستکاری نشده است
میتونی از طریق ی سری نرم افزاز ها کی ویندوز رو بدست بیاری
حالا اگه بخوای همین باشه من ی راه بنظرم میاد
اول باید از منوی ویندوز ۸ اونو برگردونی ب روز اول (اگه نمی دونی کجاست بگو تا دقیق نکاه کنم بگم)اینطوری همه چی ویندوز پاک میشه با این مار فایل های اضافی پاک میشن
بعدش باید هارد خودت رو با هارد ssd که تازه خریدی وصل کنی ب یک سیستم (یا ی لپتاپ که بتونه دو تا هارد رو بکشه)
سپس با یک سری نرم افزار حرفه ای ببینی هارد اصلی چندتا پارتیشن چند گیگ داره
سپس عین همونو روی هارد ssd بسازی و در اخر کپی کنی
کار سختی نیس فقط دقت میخواد با حوصله

real_
16-08-2014, 10:09
دوستان کسی مغازه درست حسابی تو تهران سراغ نداره ؟؟
میخوام بیام تهران و این مدلو بگیرم
نمیدونم دقیقا از کجا بگیرم
پایتخت یا جای دیگ
نمایندگی سازگار و... میشه ازشون با اطمینان خرید؟؟

namgo
17-08-2014, 17:21
سلام کسی از دوستان برای 550jv هاردssd نصب کرده
چه مدلی به این لب تاپ میخوره
بین 250 تا 350 چه هاردی پیشنهاد میشه ضمنا 128 گیگ مناسبهیک ویندوز با نرم افزارهاش هست

MoryNova
17-08-2014, 21:57
کسی با وای فای این مدل مشکلی نداره؟
چندتا پست بالاتر مشکلشو گفتم
اگر تست کنید قدرتشو نسبت به لپ تاپهای دیگه ممنون میشم
با k56cb تست کردم اون جایی که واسه من آنتن نمیداد اون مثل بنز با آنتن کامل میرفت:n04:

linkinpark20
18-08-2014, 09:18
کسی با وای فای این مدل مشکلی نداره؟
چندتا پست بالاتر مشکلشو گفتم
اگر تست کنید قدرتشو نسبت به لپ تاپهای دیگه ممنون میشم
با k56cb تست کردم اون جایی که واسه من آنتن نمیداد اون مثل بنز با آنتن کامل میرفت:n04:

دوست عزیز دقیقا وای فای این مدل برد کمی داره که اینجور که من در فروم های خارجی خوندم باید به صورت سخت افزاری جای دو تا سیم رو عوض کنی تا مشکل حل بشه گویا یک مدل از لنوو هم همین وای فای رو داره و اینجوری مشکل حل شده

samibeig
18-08-2014, 18:51
سلام
هفته پیش یک فروند n550jk تاچ خریدم 4080 با گارانتی ویستا
ولی با وای فای لپ تاپ مشکل دارم
مودمم هم TD-W8968 تی پی لینک و از مودمهای خوب و قوی بازاره
موقعی که بین مودم و دستگاه دیوار نباشه مشکلی نداره ولی وقتی میرم تو اتاق با دوتا دیوار فاصله سیگنال افت میکنه و کانکشن لیمیتد میشه و پایداری نداره
درحالی که تو همون اتاق با گوشی راحت به نت وصل میشم
دقت کردم جایی که گوشی مثلا 5-6 تا وای فای میتونه پیدا کنه لپ تاپم 2 تا بزور پیدا میکنه
درایورها هم دوباره نصب کردم مشکلی برطرف نشده
ویندوز عوض کنم درست میشه؟
ببرم گارانتی؟

دوست عزیز دقیقا من هم همین مشکل رو از زمانی که حدودا شش ماه پیش n550jv خودم رو خریدم دارم ... مودمم هم vodafone هست که یکی از قوی ترین های بازاره ولی این مشکل limited شدن گاها دیگه شدیدا آدم رو کلافه می کنه ( حتی بعضی وقت ها نمیدونم چی میشه می زنه کلا امواج wifi رو خراب می کنه باید مودم رو ریستارت کرد ) البته اوایلش خیلی بد بود ولی بعدا با آپدیت کردن درایورش کمی بهتر شد ولی بعد از یه مدت هر از چندگاهی دوباره سر و کله اش پیدا میشه ... فروم های خارجی رو هم خیلی گشتم و روش های مختلف رو هم تست کردم ولی نتیجه به خصوصی نمیشه گرفت ، حتی من روش این دوستی که فرمودن سیم های کارت وایرلس رو عوض کن ( این هم لینک اصلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ) رو هم انجام دادم ولی واقعیتش تاثیر آنچنانی ندیدم ( شاید کمی بهتر شده عملکردش ولی بازهم خود به خود وسط کار با اینترنت limited میشه ) ... در کل من به این نتیجه رسیدم مشکل از کارت وایرلسش هست که نسبتا ضعیفه و من خودم احتمالا بعد از چند مدت دیگه عوضش کنم ولی شما اول این دوتا کار رو انجام بده ببین نتیجه می گیری :

1. آخرین آپدیت درایور کارت وایرلس رو (10.0.0.287) رو از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود و نصب کن ( به احتمال زیاد تو کاربردش تاثیر بزاره )

2. اگه اولی جواب نداد و می تونی ( تاکید می کنم اگه می تونی و مطمئنی که پیچ هاش رو به آهستگی می تونی باز کنی و ابزار باز کردن پیچ خیلی کوچیک رو داری ) به کمک فیلم های یوتیوب طبق این راهکار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قاب پشتی رو باز کن و سیم های سیاه و سفید کارت وایرلس رو که بالا گوشه هست جاشون رو عوض کن ، شاید به نتیجه برسی :)

3. یه راهشم اینه که یه کارت وایرلس اکسترنال بگیری از طریق usb و بدون دغدغه استفاده کنی :)

MoryNova
18-08-2014, 20:09
یعنی طبیعیه؟
این از گوشی هم ضعیفتره
میشه کارت وایرلس قویتر انداخت؟

MoryNova
18-08-2014, 20:10
یعنی طبیعیه؟
این از گوشی هم ضعیفتره
میشه کارت وایرلس قویتر انداخت؟

MoryNova
19-08-2014, 19:46
اگه بخام وایرلسو ارتقا بدم چه کارتی بخرم که گیرندش قوی باشه؟

kingm2
23-08-2014, 00:54
دوستان اصفهانی از کجا این لپتاب رو بخرم که مطمئن باشه ؟ اگه هم نیست تو تهران معرفی کنید .
ممنون

single_2008boy
24-08-2014, 19:45
سلام من این لپ تاپ رو تازه خریدم ولی به نظرم سرعت کپی اون پایینه ؟؟؟ چی کار کنم از کجا بفهمم مشکلش چیه؟؟؟؟:n06:

HOJ-JAT
24-08-2014, 20:33
سلام من این لپ تاپ رو تازه خریدم ولی به نظرم سرعت کپی اون پایینه ؟؟؟ چی کار کنم از کجا بفهمم مشکلش چیه؟؟؟؟:n06:
سرعتش چقدره؟؟ یک فایل ۱ گیگ را کپی کنید و سرعت متوسط رو بنویسید سرعت را روی نمودار نشون میده

single_2008boy
25-08-2014, 20:06
سرعتش چقدره؟؟ یک فایل ۱ گیگ را کپی کنید و سرعت متوسط رو بنویسید سرعت را روی نمودار نشون میده
اینه یکی از usb به کامپیوتر و اون یکی از یه درایو به یه درایو دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

HOJ-JAT
28-08-2014, 08:41
بله سرعت می باید در حد ۵۰-۶۰ باشه واز از شما خیلی پاییه
سرعت ویندوز پایین نیست. ؟
اگه با hd tune یک تست از سالم بودن هارد و سرعت بگیرید عالی میشه

amiva
02-09-2014, 18:31
سلام دوستان
کسی هست که تونسته باشه مشکل ad-hoc رو حل کنه؟ فقط کافیه پیدا کنم و وصل بشم! نیاز به ساختنش ندارم ...
درایورهای ویندوز سون رو تونستید بیابید؟

samibeig
06-09-2014, 22:18
سلام دوستان
کسی هست که تونسته باشه مشکل ad-hoc رو حل کنه؟ فقط کافیه پیدا کنم و وصل بشم! نیاز به ساختنش ندارم ...
درایورهای ویندوز سون رو تونستید بیابید؟

ساختنش رو که باید از command بسازید ... در مورد وصل شدن هم مشکل چیه وصل نمیشه ؟؟؟؟

a_bayan
06-09-2014, 23:40
سلام دوست عزیز.احساس میکنم مشکلم با amiva عزیز یکی باشه.
من نمیتونم به وای فای محلی یعنی وای فای لپتاپ های دیگه وص شم در صورتی که با وبندوز 8 و 7 میشه اما وین من 8.1 اینترپرایس هست.
ضمنا لپتاپم n56 jr هست که در یسری تنظیمات مثل تنظیمات شبکه فرقی با n550 نداره

ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه.ضمنا توی فروم وین8 تاپیک زدم کسی جوابمو نداد!!!!!!!!!!!!!!:n04:

masih_0
07-09-2014, 23:29
سلام دوستان لطفا كمكم كنيد
لپتاپم درايو دي وي ديش از توي my camputer ميره و مجبور ميشم restore كنم،چكار كنم درايو دي وي ديم نپره

masih_0
07-09-2014, 23:31
سلام دوستان لطفا كمكم كنيد.
درايو dvd لپتاپم از توي my computer
ميره و مجبورم ريستور كنم،لطفا كمكم كنيد چكار كنم

amiva
09-09-2014, 07:58
سلام
مشکل من این بود که نشون هم نمیداد!!!
البته با دستور کامند مشکل حل شد، اونو به صورت یه فایل bat ذخیره کردم و فقط کافیه رانش کنم!
اون مشکل حل شد فعلا! مونده درایورهای ویندوز سون!!!

ممنون دوست من

amiva
09-09-2014, 08:43
سلام دوست من با چند ساعتی فروم گردی از نوع انگلیسی به جوابی رسیدم:
این نوشته رو تو یه فایل تکست کپی کن و بعد از سیو فرمتش رو به bat تغییر بده و هر دفعه که خواستی به شبکه وصل شی بوسیله ادمین رانش کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اون AAAAAA اسم شبکه ایی که میخوای بهش وصل شی رو بذار
اگه هم این کارو برای گیم انجام میدی و آی پی میدی خط اول این کارو برات میکنه و اگر هم نه خط اول رو کلا پاک کن. توجه کن که 192.168.8.1 ای پی هست که میخوای داشته باشی و اون که آخرش 7 هست gateway هست که بهش وصل میشی.

البته قبل از اینکه که این bat فایل رو ران کنی باید اسم شبکه رو تعریف کنی به این صورت :

مرحله بعد

مرحله اخر وارد کردن تنظیمات شبکه ایی که میخواید بهش وصل بشید. اسم، نوع امنیت شبکه و اگه داره پسوورد.

این کارارو اگه درست انجام بدی با ساختن اون bat فایل به راحتی میتونی وصل بشی! اونقدر راحت که دوستان من که ویندوز سون دارن هم از روش من استفاده میکنند.

اگر هم بعد از تموم شدن کارت تو شبکه ad-hoc خواستی ای پی رو برداری و مثلا به یه وای فای وصل شی برا اینترنت کافیه این bat فایل رو هم بسازی، هر چند بصورت دستی و شبیه ویندوز سون هم میتونی از داخل network and sharing center این کارو انجام بدی، به هر حال کد اون اینه:

که BBBBBB باز همون اسم شبکه اییه که بصورت روتر هست و ویندوز پیداش میکنه ....
اگه جواب نداد به همون روش تصویری اسم شبکه رو باز تعریف کن

-------------------------------ویرایش-------------------------------------
البته یه نکته ایی رو فراموش کردم:

این خط رو وارد CMD کن تا اسم درایور وای فایت در مقابل Interface Name معلوم شه، مثلا اونجا برا من زده Wi-Fi ، اگه جز این بود جایگزین کن

Hope it works for you:n16:

BestDev
10-09-2014, 10:17
اصلا از اين لپ تاپ راضي نيستم مشكل وايرلسش شديدا رو اعصابه بعضي وقتا بدون هيچ دليلي هنگ ميكنه و تقريبا مطمئنم كه به وايرلس مربوطه

بعضي وقتا دلم مي خواد بكوبمش به ديوار شرشو كم كنم. غير از ظاهر زيبا هيچيش درست و حسابي نيست...

real_
10-09-2014, 19:03
دوستان سلام
میخام این لپ تاپو بخرم فردا پس فردا
به چیا موقع خرید توجه کنم؟

single_2008boy
10-09-2014, 22:02
بله سرعت می باید در حد ۵۰-۶۰ باشه واز از شما خیلی پاییه
سرعت ویندوز پایین نیست. ؟
اگه با hd tune یک تست از سالم بودن هارد و سرعت بگیرید عالی میشه

تست گرفتم سالم بود دما هم تا 40 درجه هم رفت حالا چی کار کنم؟؟؟؟؟

Amir-Rainman
14-09-2014, 09:59
سلام

دوستان این مشکل خرابی WiFi تو همه دستگاها هست یا فقط بعضی مدلا دارن؟

تو هر دو مدل JV و JK این مشکل دیده شده؟؟!

samibeig
15-09-2014, 21:53
اصلا از اين لپ تاپ راضي نيستم مشكل وايرلسش شديدا رو اعصابه بعضي وقتا بدون هيچ دليلي هنگ ميكنه و تقريبا مطمئنم كه به وايرلس مربوطه

بعضي وقتا دلم مي خواد بكوبمش به ديوار شرشو كم كنم. غير از ظاهر زيبا هيچيش درست و حسابي نيست...

واقعا این مشکل یه گاهی باعث میشه 4 میلیون از چشم بیفته ... این نشون میده اینترنت خیلی خیلی مهمه

Amir-Rainman
16-09-2014, 09:14
اینترنت خیلی خیلی مهم نیست، ولی مهمه

من فکر کنم این مشکلات وای فای از خوده دستگاه نباشه!

یادمه یکی از کسایی که همین لپ تاپ رو داشت میگفت، مودمش Tp-link 8968 هست، که یکی از بهتریناست!! 8968 درست امکانات خوبی داره ولی چیپستی که توش بکار رفته ( با استناد به حرف کارشناسا ) مودمی زیاد خوبی نیستو اصلا بدرد خطوط تلفن نویز دار نمیخوره ( ماشالا خطوط تیفن اینجا هم که اصن نویز نداره !!!!! فرا نویز داره!

به همین دلیل کسایی که مشکل وای فای دارن، خط تلفن و مودمی رو که استفاده میکنن، یکم بررسی کنن

real_
16-09-2014, 13:31
دوستان کسی میدونه چجوری ویندوز را با لیپ موشن کنترل کنم؟
گوگل کروم رو هم میتونم؟
من نرم افزارشو دانلود کردم و اون چن تا برنامه دمو که روش بود هم بدرستی کار کرد
اما در محیط کاربری ویندوز نمیتونم ازش استفاده کنم

Iman Summaray
16-09-2014, 13:42
دوستان بلوتوث من مشکل پیدا کردهوفایل ارسال میشه بهش ولس ذخیره نمیشهودرایورشم آپدیت کردم ولی درست نشد.
کسی میتونه کمک کنه؟
n550jv دارم

real_
16-09-2014, 19:00
دوستان بلوتوث من مشکل پیدا کردهوفایل ارسال میشه بهش ولس ذخیره نمیشهودرایورشم آپدیت کردم ولی درست نشد.
کسی میتونه کمک کنه؟
n550jv دارم

تو دایکیومنت ذخیره میشه

Iman Summaray
16-09-2014, 21:51
تو دایکیومنت ذخیره میشه
ممنون دوست عزیز ولی اونقد شوت نیستم که مسیر ذخیرشو ندونم...
اونایی که مثل من این مشکل رو پیدا کردن یه موقع درایور مربوط به ویندوز 8.1 رو از سایت ایسوس دانلود کنن رو ویندوز 8 نصب کنن مشکل حل میشه.خودم حل کردمش

pedram_01
19-09-2014, 22:29

یادمه یکی از کسایی که همین لپ تاپ رو داشت میگفت، مودمش Tp-link 8968 هست، که یکی از بهتریناست!! 8968 درست امکانات خوبی داره ولی چیپستی که توش بکار رفته ( با استناد به حرف کارشناسا ) مودمی زیاد خوبی نیستو اصلا بدرد خطوط تلفن نویز دار نمیخوره ( ماشالا خطوط تیفن اینجا هم که اصن نویز نداره !!!!! فرا نویز داره!

به همین دلیل کسایی که مشکل وای فای دارن، خط تلفن و مودمی رو که استفاده میکنن، یکم بررسی کنن

من دوماه هست ک این لپتاپ رو دارم و اصلا مشکل اینترنت ندارم

samibeig
22-09-2014, 08:48

شاید اونم تاثیر گذار باشه ولی تقریبا مطمئنم مشکل وای فای من از خود کارت وایرلس داخلیشه چون خودم یه کارت اکسترنال دارم وقتی با اون به وای فای روتر وصل میشم اصلا کوچکترین اختلالی رو نمی بینم و اصلا قطع یا limited نمیشه !

HOJ-JAT
22-09-2014, 19:43
با سلام خدمت دوستان عزیزی که این مدل را دارند اگر کسی از شما عزیزان مینواند نقدی در باره این مدل همانند این تاپیک بررسي هاي تخصصي انواع لپ تاپ ( از بيان خود كاربران / لیست در پست اول ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بنویسد به بنده پیام خصوصی بدهد و اعلام همکاری کند تا ب امید خدا چنین تاپیکی را دوباره راه اندازی کنیم

MOSTAFA_ABBASI
26-09-2014, 17:13
دوستان من asus n550jk رو حدودا 1 ماه میشه که خریدم.:n12:
خوشحال می شم دوستان رو راهنمایی بکنم.:n01:

soltani26
26-09-2014, 21:43
دوستان عزیز، کسی این لیپ موشن رو راه انداخته؟؟؟؟
از سایتش هم اینستال نشد:n03:...
لطفا راهنمایی کنید..

MOSTAFA_ABBASI
26-09-2014, 21:53
دوستان عزیز، کسی این لیپ موشن رو راه انداخته؟؟؟؟
از سایتش هم اینستال نشد:n03:...
لطفا راهنمایی کنید..
آره من راه انداختمش:n01:
برید به آدرس leapmotion.com/activate البته با فیلتر شکن باید برید.
بعد فایل رو دالنود کنید و نصب.
اگر مشکلی توی نصب داشت حتما یه اسکرین شات بگیرید و اینجا بزارید یا متن کامل ارور رو بنویسید.
با تشکر:n02:

lord Asghar
26-09-2014, 22:10
سلام به همه
ولی با همه ی عیب های این دستگاه صفحه نمایش و مخصوصا سیستم صوتی خیلی خوبی داره(تو کم لپتاپی دیده شده) که گذشتن از اونا کار آسونی نیست:n24:
من فکر میکردم مودم این دستگاه با مودم N56 JR یکی هست.ولی وای فای N56 JR رو خیلی تو تاپیکش تعریف میکنند.حالا این مشکل wifi که دوستان میگند تو همه ی n550 ها هست؟ یا بعضی سری هاشون مشکل دارند؟؟
و اینکه باتریش در نمیاد هین بازی اذیت نمیکنه؟این حرارت لپتاپ باتری رو داغون نمیکنه؟؟
ممنونم

MOSTAFA_ABBASI
26-09-2014, 22:17
سلام به همه
ولی با همه ی عیب های این دستگاه صفحه نمایش و مخصوصا سیستم صوتی خیلی خوبی داره(تو کم لپتاپی دیده شده) که گذشتن از اونا کار آسونی نیست:n24:
من فکر میکردم مودم این دستگاه با مودم N56 JR یکی هست.ولی وای فای N56 JR رو خیلی تو تاپیکش تعریف میکنند.حالا این مشکل wifi که دوستان میگند تو همه ی n550 ها هست؟ یا بعضی سری هاشون مشکل دارند؟؟
و اینکه باتریش در نمیاد هین بازی اذیت نمیکنه؟این حرارت لپتاپ باتری رو داغون نمیکنه؟؟
ممنونم
بله سیستمش عالیه تا 100 متر رو راحت پوشش می ده.:n01:
خیر برای من وای فایش عالیهههههه
تعجب کردم از وای فایش وقتی که 9 متر با مودم فاصله دارم 5 تا آنتن پره اون مشکل احتمالا برای یک سری هست.
خیر اذیت نمی کنه.
دور باطری عایق داره و دمای باطری به طرز شگفت انگیزی در هنگام بازی رو 39 درجه می مونه.:n04:

lord Asghar
27-09-2014, 18:55
بله سیستمش عالیه تا 100 متر رو راحت پوشش می ده.:n01:
خیر برای من وای فایش عالیهههههه
تعجب کردم از وای فایش وقتی که 9 متر با مودم فاصله دارم 5 تا آنتن پره اون مشکل احتمالا برای یک سری هست.
خیر اذیت نمی کنه.
دور باطری عایق داره و دمای باطری به طرز شگفت انگیزی در هنگام بازی رو 39 درجه می مونه.:n04:

سلام
داداش دمای باتری رو از کجا میشه فهمید؟با نرم افزار ؟

MOSTAFA_ABBASI
27-09-2014, 19:10
سلام
داداش دمای باتری رو از کجا میشه فهمید؟با نرم افزار ؟
دمای باطری رو دقیق نمی دونم تو گوگل سرچ کنید پیدا می کنید من دیدم تو یه سایت دمای باطری 39 درجه بود.
برای بقیه قطعات هم مثل سی پی یو و... از hwmonitore استفاده می کنم که ماشالا لپ تابم تا 93 درجه هم سابقه داشته:n02::n05:

amiva
01-10-2014, 08:32
سلام دوستان
کسی رو n500jk (غیر تاچ) ویندوز 7 نصب کرده؟
درایورهاش مشکل پیدا نمیکنن؟

MOSTAFA_ABBASI
01-10-2014, 13:42
من غیر تاچ ندارم ولی مشکلی پیدا نمی کنن البته باید مخصوص ۷ رو از سایتش تهیه کنید.

send by my HTC one m9 :)

amiva
02-10-2014, 09:54
:n13: دوست من اگه رو سایتش گذاشته بود خودم اینکارو میکردم :n16:

MOSTAFA_ABBASI
02-10-2014, 10:06
مگه نزاشته؟ برا ۸.۱ که هس برا ۷ هم باید باشه دیگه اگه نبود هم هیچی بیخیال‌ شو دیگع

send by my HTC one m9 :)

samibeig
07-10-2014, 09:44
دوستان اون برنامه که میزان استهلاک باتری رو نشون میداد چی بود اسمش ؟؟؟ احساس می کنم باتری خیلی ضعیف شده !!!

Iman Summaray
09-10-2014, 14:29
دوستان اون برنامه که میزان استهلاک باتری رو نشون میداد چی بود اسمش ؟؟؟ احساس می کنم باتری خیلی ضعیف شده !!!

CPUID HWMonitor

.................................................. ..........................................

2gholooha
10-10-2014, 18:35
سلام دوستان من این لپ تاپ رو چند روز پیش خریداری کردم ویندوز 8.1 رو روش نصب کردم و سی دی درایورشو هم نصب کردم فقط مشکل من اینه که همچی کوچیک نشون میده مثلا فتوشاپ رو نوشته هاش کوچیکه و ... میخواستم بدونم کلا همینجوری هست یا فقط برا من اینشکلیه؟ کیفیت فونت هاش کمی خوب نشون ننمیده یه حالت مات داره راحی داره برطرف شه و صفحه استاندارد نشون بده ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

pay_man_utd
11-10-2014, 10:51
سلام دوستان
الان یه چند وقتیه یه مشکلی با این لپ تاپ (n550 jv) پیدا کردم و اونم اینه که خیلی از dvd هایی که سالمن و جای دیگه تستشون کردم رو بالا نمیاره مثلا dvd خود asus که درایورهای لپ تاپ روشه رو بالا نمیاره یا مثلا اینکه من میخوام ویندوز عوض کنم ولی سی دی ویندوز رو نه تو محیط ویندوز بالا میاره و نه موقع بوت کردن
خواهش میکنم کمکم کنید دارم دیوونه میشم

Iman Summaray
14-10-2014, 15:36
سلام دوستان
الان یه چند وقتیه یه مشکلی با این لپ تاپ (n550 jv) پیدا کردم و اونم اینه که خیلی از dvd هایی که سالمن و جای دیگه تستشون کردم رو بالا نمیاره مثلا dvd خود asus که درایورهای لپ تاپ روشه رو بالا نمیاره یا مثلا اینکه من میخوام ویندوز عوض کنم ولی سی دی ویندوز رو نه تو محیط ویندوز بالا میاره و نه موقع بوت کردن
خواهش میکنم کمکم کنید دارم دیوونه میشم
کلا dvd rom این مدل کیفیت خوبی نداره.منم این مدل رو دارم راضی نیستم اصلا.ولی در این حدم نیست که اصلا بالا نیاره.احتمالا یا درایورت disable هست یا dvd rom تعطیل شده کلا.
اگه disable نیست ببر گارانتی

salam45932
17-10-2014, 21:18
سلام دوستان من به یه مشکلی خوردم
هاردمو مجبور شدم برای نصب ویندوز چون gpt بود دوباره فرمت کنم و اطلاعاتشو دوباره بریزم اما وقتی درایو آخرمو اطلاعاتش رو ریختم تقریبا داریوم پر شد و کلا 25 گیگ خالی موند. حلا لب تابم هاردش صدای زیر زیر بلندی میده 50 درصد وقتا و گاهی وقت ها هم میگه تلق! صداشم واقعا بالاست اما هیچ مشکلی تو خوندن و نوشتن اطلاعات نداره. defrag هم کردم درست نشد. به نظرتون مشکل از کجاست؟ هاردم خراب شده که برم گارانتی تا گارانتی داره؟ کسی تا حالا این مشکلو داشته؟ مدل لب تاب من N550JV
ممنون میشم کسی کمکم کنه.

asmir1
21-10-2014, 20:45
سلام....دوستان من این برنامه باطری رو نصب کردم..حالا اون قسمت وسط زده یه خط سبز اومده جلو و زیرش نوشته 5/30...این چیه؟؟؟؟

Iman Summaray
28-10-2014, 20:01
درایور های ویندوز 8 به ویندوز 10 هم میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

atlas-m
06-11-2014, 17:09
من درایور این دوتارو پیدا نمی کنم!

با آیدی مربوط به سخت افزارشونم سرچ کردم یه چی اومد، نصب کردم دیگه ویندوز بالا نیومد!
مدل لب تاپ n550jv و ویندوزم 8.1 ورژن 64 بیت اینترپرایس هست!

android500
23-11-2014, 13:04
کسی میدونه چطوری میشه لمس صفحه رو به طور موقت غیر فعال کرد. (بیشتر برای افزایش شارژدهی باتری میگم)
حتی وقتی صفحه نمایش هم خاموشه بازم لمسش فعاله:n13:

alone_boy
21-12-2014, 11:00
سلام
دست دوم این لپتاپ که حدود 4-5 ماه کار کرده باشه چند می ارزه؟

MOSTAFA_ABBASI
21-12-2014, 12:12
سلام
دست دوم این لپتاپ که حدود 4-5 ماه کار کرده باشه چند می ارزه؟
اگه jk باشه حدود سه و دویست
اگه jv باشه حدود ۲.۷۵

alone_boy
22-12-2014, 18:25
سلام
سی دی درایورهای لپتاپ گم شده.از کجا میتونم تهیه کنم(شهرستان هستم)
خودِ سایت ایسوس فقط درایور ها رو داره و مابقی نرم افزارهاش موجود نیستن.بیشتر جذابیت استفاده از لپتاپ بخاطر همین نرم افزارهاش هست

MOSTAFA_ABBASI
22-12-2014, 18:27
باید از یکی بخواین براتون کپی کنه و یا آپلود کنه و.... چون سی دیش بیرون موجود نیست.

alone_boy
22-12-2014, 19:48
تشکر بابت جوابت
الان که سایت رو نگاه کردم در قسمت Utility (ویندوز 8) همه نرم افزارها بودند
فقط یک سوال:
درِ دی وی دی رام اینقدر سخت بسته میشه یا مال همه اینطوریه؟

ویرایش: باطری لپتاپ بعد از شارژ شدن اتوماتیک از مدار خارج میشه یا تنظیم خاصی لازمه؟
الان مال من 100درصد شارژ شده و نوشته Fully Charged.

MOSTAFA_ABBASI
23-12-2014, 11:27
تشکر بابت جوابت
الان که سایت رو نگاه کردم در قسمت Utility (ویندوز 8) همه نرم افزارها بودند
فقط یک سوال:
درِ دی وی دی رام اینقدر سخت بسته میشه یا مال همه اینطوریه؟

ویرایش: باطری لپتاپ بعد از شارژ شدن اتوماتیک از مدار خارج میشه یا تنظیم خاصی لازمه؟
الان مال من 100درصد شارژ شده و نوشته Fully Charged.

خواهش.
بله همه هستند ولی فرآیند نصب با سی دی اصلی راحت تره.
برای من هم کمی سخت بسته میشه.
فکر نمی کنم چون برای من مستقیم میره روی برق اصلی و دیگه به باطری کاری نداره.

alone_boy
01-01-2015, 11:30
سلام
صفحه نمایشش رو با چی تمیز کنم؟

MOSTAFA_ABBASI
05-01-2015, 13:53
سلام
صفحه نمایشش رو با چی تمیز کنم؟
با هرچیزی میشه فقط پرز نداشته باشه.پ
من با دستمال عینک تمیزش می کنم.
یکم مرطوبش می کنم بعد با یه دستمال عینک دیگه هم خشکش می کنم برق میزنه.:n31:

wrath of god
05-01-2015, 17:20
بهترین لپ تاپ همین asus n550jk و asus n550jv هستش همشونم نسبت به قیمتاشون عالین D;

gomnam23
06-01-2015, 22:03
دوستان بهترین مدل کول پدی که واسه این لب تاپ هست چیه؟ تا حدود 100 هزار تومن

MOSTAFA_ABBASI
07-01-2015, 12:20
دوستان بهترین مدل کول پدی که واسه این لب تاپ هست چیه؟ تا حدود 100 هزار تومن
deep cool n9 و n8 ultra عالین.
من خودم اولی رو دارم ولی برای شما دومی رو پیشنهاد می کنم.

alone_boy
19-01-2015, 19:02
درایورهاشون(بجز درایور کارت گرافیک) با N550JK یکی نیست؟!
الان یه سی دی از درایورهای JK گیر آوردم ولی مینویسه not compatible with your hardware
عجب...

MOSTAFA_ABBASI
19-01-2015, 21:04
آرع یکی باید باشه شاید اون با یه کانفیگ دیگه مث رم ۱۶ و یا یه کارت شبکه دیگه و... عرضه شده باشه و به مدل شما نخوره البته رم رو مثال زدم چون فرقی نمی کنه.

یه انسان
30-01-2015, 12:59
سلام ،اینو قبلا گذاشته بودم ولی چون مطلبش خیلی مهم بود دوباره گذاشتم
برای خرید لپ تاپ به چه نکاتی توجه کنیم؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لب تاپ هم مثل هندونه است نمیدونی خوبه یا نه؟!
نکته فوق العاده مهم و حیاتی ، ببینید دوستان ، به هیچ فروشنده ای اطمینان نکنید. حتی اگر برادر شما باشد ... خوبی بازاری حکم میکنه که برای فروش جنس خودش به شما ، انواع و اقسام اراجیف را برای شما در مورد اون مدل بگه تا مدل مورد نظر خودش رابه شما پیشنهاد بده ... شما مشاوره کنید ، اطلاعات صحیح کسب کنید و بعد بدون توجه به حرف فروشنده ، خرید خود را انجام دهید ... پس ، هیچ ماست فروشی نمیگه که ماست من ترشه !

1- اول از همه مدل دستگاه دقیقا همان باشد که سفارش داده اید حتی رنگش و هیچ کوتاه نیایید ... روی دستگاه ، پشت دستگاه ، کناره های دستگاه را نگاه کنید ... هیچ گونه اثر ضربه و خراشیدگی و بد جا افتادن قطعات مونتاژ شده نباید باشند ... همچنین خاک گرفته هم نباشه چون معلومه یا دست دومه یا توی ویترین بوده ... با نگاه زیر دستگاه میتونید قسمت فن رو چک کنید از لحاظ خاک گرفتگی ... همچنین برچسب پشت مانیتور روی دستگاه کنده نباشه (محافظ طرح دستگاه) ... جنس ویترینی هم نخرید ... به هیچ وجه ... توی جعبه حتما باشه و براتون باز کنه بهتره تا اونی که توی ویترین در بیاره ... سعی کنید برای خرید اینترنتی نخرید و شخصا انتخاب و تست کنید

اثر خوردگی رو پیچ های زیر دستگاه نباشه وگرنه یعنی باز شده و یا آپگرید شده ... اگر هولوگروم گارانتی روی پیچ یا در زیری داره نباید پاره شده باشه

2- سریال روی جعبه رو با پشت دستگاه چک کنید تا مطمئن بشید جعبه خودشه ... همچنین اگر ویندوز اصل داره باید سریال نامبر به همراه ورژن اون زیر دستگاه روی یک برچسب باشه

3- اگر سی دی درایور و application داره نباید باز شده باشند و باید پلمپ باشند ... شارژر و باتری اشکال نداره اگر باز باشه چون توسط خود نمایندگی ها تست میشوند

4- دستگاه رو روشن کنید ، تمام قسمت ها بلوتوث ... WIFI ... دوربین و میکروفنش و ... رو چک کنید ... اگر مقدور بود تبادل اطلاعات داشته باشید و یا با وب کم یک عکس بگیرید ... به مقدار حافظه dedicate و share گرافیک سیستم در بخش system properties ... advanced ... adapter توجه کنید

5- وقتی برای اولین بار روشن میکنید و وارد ویندوز میشید ، باید یوزر و پسورد و تنظیمات زیان و ... رو ازتون بخواد ، در غیر اینصورت یعنی قبلا استفاده شده

6- مانیتور رو توی زاویه 45 افقی بگیرید که نوز توش بتابه و یک بک گراند ترجیحا سیاه یا تیره بزارید ... اثر خط و نقطه یا پیکسل سفید و فرورفتگی و... نباید روش باشه ... همچنین لرزش غیر عادی نباید داشته باشه ... یک پیکسل سوخته یعنی با همه رنگش متفاوت باشه نباید روش باشه

7- یک فیلم DVD واقعی و بدون خش ببرید و DVD rw و پخش DVD و دکمه های بالای کیبورد اون رو تست کنید و از فروشنده بخواهید کنترل از راه دور رو براتون راه بندازه ... صدا و تصویر نباید نویز داشته باشه ... دقت کنید که در تمامی حالات اگر DVD شما سالم است DVD Drive بهیچ وجه نباید لرزش و صدای غیر عادی داشته باشد

8- وارد کامپیوتر که شدید از توی system properties در کنترل پانل تمام قطعات و گرافیک رو تست کنید ... همونجا باید لوگوی HP و مدل دستگاه و همچنین لوگوی ویندوز genuine وجود داشته باشه ... برای دل و توشیبا و ... نیز لوگوی خاص خودشون رو داره

9- شارژر و حتما تست کنید ... یعنی به برق بزنید و شارژ شدنش رو ببینید ... و دکمه های فانکشن و ... رو نیز روی کیبورد تست کنید

10- همچنین محتوای جعبه رو با کاتالوگش چک کنید که چیزی کم و کسری نداشته باشه ... اگر روی جعبه توسط نمایندگی زده FREE Case یعنی باید کیف مجانی اوریجینال هم باش باشه

11- گارانتی رو حتما چک کنید ... اگر مال یک شرکت معتبر باشه حتما باید کارت گارانتی مهر شده توسط فروشگاه بهمراه ذکر در فاکتور از تاریخ خرید داشته باشه و همچنین مشخصات اصلی نوت بوک یعنی سی پی یو و هارد و رم و گرافیک و سایز مانیتور باید ذکر شده باشه... این که کارت نداره و گارانتی خودمه فقط بهونه هست ... در این موارد به فروشنده اعتماد نکنید !

12- حتی اگر از کمپانی هم خرید می کنید و با بهترین و معتبرترین گارانتی ، پس تست دقیق یادتان نرود. غیر از اینکه از اون شرکت گارانتی کننده معتبر خرید سفارشی و تحویل درب منزل کرده باشید.

13- خرید خوبی داشته باشید

موفق باشید
یا علی

یه انسان
30-01-2015, 14:26
سلام:n18:
یه خبر خوب اینکه لب تاب n551jk وارد شده البته با گارانتی متفرقه (سریر(2ساله))
4شنبه که رفته بودم پایتخت دیدم البته چون گارانتی اصلی نبود همه مغازه ها نداشتند بدون تاچ(صفحه مات)3790 تا3850 با تاچ(صفحه براق) 4100
تفاوت زیادی با n550jk که اخیرا وارد شده نداره جزء
شکل ظاهری،باتری 6سلولی قابل تعویض،قرار گرفتن خروجی فن در کناره سمت چپ دستگاه ،محلی برای دسترسی آسان برای تعویض ویا ارتقا رم و هاردا(در مدل n551jm )(غیر از موارد ی که گفتم ،دارای کارت گرافیگ از نوع ddr5 است) )در مدل n551jq(قابلیت لیپ موشن رو وارد دستگاه کردن واز طریق وبکم ویه سری سنسوردر اطراف وب کم هست )ونکته دیگه اینکه به جای 4 اسپیکر از 2 اسپیکر استفاده شده
تصاویر

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!107201929.jpg

مشخصات کامل لب تاب
n551jk
/ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

n551jq
/ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

n551jm

موفق باشید
یاعلی

wrath of god
30-01-2015, 15:21
سلام:n18:
یه خبر خوب اینکه لب تاب n551jk وارد شده البته با گارانتی متفرقه (سریر(2ساله))
4شنبه که رفته بودم پایتخت دیدم البته چون گارانتی اصلی نبود همه مغازه ها نداشتند بدون تاچ(صفحه مات)3790 تا3850 با تاچ(صفحه براق) 4100
تفاوت زیادی با n550jk که اخیرا وارد شده نداره جزء
شکل ظاهری،باتری 6سلولی قابل تعویض،قرار گرفتن خروجی فن در کناره سمت چپ دستگاه ،محلی برای دسترسی آسان برای تعویض ویا ارتقا رم و هاردا(در مدل n551jm )(غیر از موارد ی که گفتم ،دارای کارت گرافیگ از نوع ddr5 است) )در مدل n551jq(قابلیت لیپ موشن رو وارد دستگاه کردن واز طریق وبکم ویه سری سنسوردر اطراف وب کم هست )ونکته دیگه اینکه به جای 4 اسپیکر از 2 اسپیکر استفاده شده
تصاویر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!107201929.jpg

مشخصات کامل لب تاب
n551jk

n551jq

n551jm

موفق باشید
یاعلی

سلام دوست عزیز من بین خرید لپ تاپ گیر کردم...اینو بخرم یا asus n550jk????میدونید این لپ تاپ ضخیم تره...بیریختره...یکمی قویتره...مدل asus n551jm تاچ نداره و گوشه های صفحه نمایش منحنین که من تیز دوست دارم و صفحه نمایش کیفیتشون فرق میکنه؟؟
یه سوال من برای بازی میخواستم یعنی منظورم اینه که کمی بازی ولی بازی های سنگین...میدونم لپ تاپ برای بازی نیست ولی یکمی اشکال نداره در ضمن خودم pc دارم به راحتی بازی ها رو احرا میکنه فقط میخواستم ببینم کدوم بهترن؟؟؟asus n550jk یا asus n551jm

یه انسان
31-01-2015, 12:36
سلاممنم مثل شما بین این 2مدل شک کرده بودم:n13:
پیشنهاد میکنم برید از نزدیک لبتابو ببینید نظرتون عوض میشه اونقدر ها هم کلفت و یا بیریخت نیست(من که از طرحش خوشم اومد مثل قبلی شیک بود) اگه میریید پایتخت دقیق یادم نیست کدوم طبقه بود ولی یه مغازه بود انتهای پاساژ سمت چپ یه مغازه بود که جفتشو تو ویترین گذاشته برید جفتشو ببینید وتست کنید
درمورد صفحه نمایش منظورتون کیفیت مات و براقه ؟ اگه منظورتون اینه: اکثر گیمر هاو یا کسانی که با لب تاب زیاد کار میکنند به جز طراحان گرافیستان از لب تابی با صفحه نمایش مات استفاده میکنند چون زیر نو افتاب خوانا هست چشم رو اذیت نمیکنه ولی کیفیت تصویرو کاهش میده به همین خاطر طراحان و افرادی که کارشان مرتبط با این شغل هست از براق استفاده میکنند(خوده من میخوام لمسی بگیرم ،چون هم تصاویر رو زنده و قشنگ نشون میده و هم این امکان هست ویندوز در اینده یه سری قابلیت هایی رو اضافه کنه که از صفحه لمسی بیشتر استفاده بشه)
در ضمن میتونسد از یه محافظ صفحه نمایش براش بگیرید که صفحتون نیمه مات میشه (اینو باید بپرسید چون که یکی از کار بران بهم گفته نمیدونم هست یا نه)یه محافظ ضد خش هم برای صفحه نمایش بگیری که آسیب نبینه)و یه عینک آنتی رفلکس برای اینکه چشمتون رو اذیت نکنه (قیمت لنز از 2800 تا40000)
در مورد بازی این لبتاب میتونه تا 5 سال (به گفته فروشنده)براتون کارایی داره ولی خود من میخوام صبر کنم (n551jm(لمسي بياد بعد ببيينم چي ميشه چون گرافيکش از نوع ddr5 هست (این چیزی که من میدونم بسته به مشخصاتی که داره میتونه هم لمسی(صفحه براق) براش باشه و هم میتونه صفحه مات داشته باشه)حالا باید صبرکنیم ببینیم n551jm کی میاد و قیمت صفحه لمسی با غیر لمسی چقدر هست(که اگه نیومد n551jk) میگیرم (در مورد تفاوت ها تو پست قبلی نوشته بودم باتری شده 6سلولی و اینکه قابل تعویضه(که خیلی خوبه بیشتر شارژ نگه میداره)خروجی فن سمت چپ لب تاب قرار گرفته (میگفتند در مدل قبلی چون یه قسمتی از حرارت به صفحه نمایش برخورد میکنه(که در دراز مدت برای صفحه نمایش مشکل به وجود میاد) دسترسی آسان برای تعویض و یا ارتقاء رم و هارد (فن ها هم کمی بهتر شده)در ضمن گرافیک لب تاب به هیچ عنوان قابل تعویض نیست چون به مادر بورد لحیم شده و اگه بخواین لحیم رو جدا کنید ممکنه به مادر بورد آسیب بزنید (که ریسکش خیلی بالاست که کاره یه سری نمایندگی مجاز لبتابه که دستگاهش را داشته باشند)پس به فکر اینکه مثلا لبتابی بگبرم که نوع ddr3 باشه و بعدا به ddr5 ارتقاء بدم نباشید(البته اگه واقعا بخوان بازی های زیاد سنگین انجام بدین)البته اینو یادتون باشه که n551jk هنوز با گارانتی اصلی وارد بازار نشده و اینو هم بگم n551jk دارای ویندوز اورجینال 8.1 هست
موفق باشد
یا علی

wrath of god
31-01-2015, 15:16
سلاممنم مثل شما بین این 2مدل شک کرده بودم:n13:
پیشنهاد میکنم برید از نزدیک لبتابو ببینید نظرتون عوض میشه اونقدر ها هم کلفت و یا بیریخت نیست(من که از طرحش خوشم اومد مثل قبلی شیک بود) اگه میریید پایتخت دقیق یادم نیست کدوم طبقه بود ولی یه مغازه بود انتهای پاساژ سمت چپ یه مغازه بود که جفتشو تو ویترین گذاشته برید جفتشو ببینید وتست کنید
درمورد صفحه نمایش منظورتون کیفیت مات و براقه ؟ اگه منظورتون اینه: اکثر گیمر هاو یا کسانی که با لب تاب زیاد کار میکنند به جز طراحان گرافیستان از لب تابی با صفحه نمایش مات استفاده میکنند چون زیر نو افتاب خوانا هست چشم رو اذیت نمیکنه ولی کیفیت تصویرو کاهش میده به همین خاطر طراحان و افرادی که کارشان مرتبط با این شغل هست از براق استفاده میکنند(خوده من میخوام لمسی بگیرم ،چون هم تصاویر رو زنده و قشنگ نشون میده و هم این امکان هست ویندوز در اینده یه سری قابلیت هایی رو اضافه کنه که از صفحه لمسی بیشتر استفاده بشه)
در ضمن میتونسد از یه محافظ صفحه نمایش براش بگیرید که صفحتون نیمه مات میشه (اینو باید بپرسید چون که یکی از کار بران بهم گفته نمیدونم هست یا نه)یه محافظ ضد خش هم برای صفحه نمایش بگیری که آسیب نبینه)و یه عینک آنتی رفلکس برای اینکه چشمتون رو اذیت نکنه (قیمت لنز از 2800 تا40000)
در مورد بازی این لبتاب میتونه تا 5 سال (به گفته فروشنده)براتون کارایی داره ولی خود من میخوام صبر کنم (n551jm(لمسي بياد بعد ببيينم چي ميشه چون گرافيکش از نوع ddr5 هست (این چیزی که من میدونم بسته به مشخصاتی که داره میتونه هم لمسی(صفحه براق) براش باشه و هم میتونه صفحه مات داشته باشه)حالا باید صبرکنیم ببینیم n551jm کی میاد و قیمت صفحه لمسی با غیر لمسی چقدر هست(که اگه نیومد n551jk) میگیرم (در مورد تفاوت ها تو پست قبلی نوشته بودم باتری شده 6سلولی و اینکه قابل تعویضه(که خیلی خوبه بیشتر شارژ نگه میداره)خروجی فن سمت چپ لب تاب قرار گرفته (میگفتند در مدل قبلی چون یه قسمتی از حرارت به صفحه نمایش برخورد میکنه(که در دراز مدت برای صفحه نمایش مشکل به وجود میاد) دسترسی آسان برای تعویض و یا ارتقاء رم و هارد (فن ها هم کمی بهتر شده)در ضمن گرافیک لب تاب به هیچ عنوان قابل تعویض نیست چون به مادر بورد لحیم شده و اگه بخواین لحیم رو جدا کنید ممکنه به مادر بورد آسیب بزنید (که ریسکش خیلی بالاست که کاره یه سری نمایندگی مجاز لبتابه که دستگاهش را داشته باشند)پس به فکر اینکه مثلا لبتابی بگبرم که نوع ddr3 باشه و بعدا به ddr5 ارتقاء بدم نباشید(البته اگه واقعا بخوان بازی های زیاد سنگین انجام بدین)البته اینو یادتون باشه که n551jk هنوز با گارانتی اصلی وارد بازار نشده و اینو هم بگم n551jk دارای ویندوز اورجینال 8.1 هست
موفق باشد
یا علی

دوست عزیز خیلی لطف کردین که جواب دادین بسیار ممنون....من به احتمال 99% وایمیستم تا 2-3 ماه دیگه که asus n551jm لمسی بیاد و اونو بخرم
و کمی هم قیمت کمتر بشه....ولی به نظر شما چقده؟؟؟بودجه ی من 4000000-4200000 هستش و فکر کنم همین حدودا باشه
ولی گفته بودن که asus n551jm براق وجود نداره.....درسته؟؟؟
در هر صورت ممنون که انقدر حواب منو کامل دادین...با تشکر:n16:

یه انسان
31-01-2015, 16:56
دوست عزیز خیلی لطف کردین که جواب دادین بسیار ممنون....من به احتمال 99% وایمیستم تا 2-3 ماه دیگه که asus n551jm لمسی بیاد و اونو بخرم
و کمی هم قیمت کمتر بشه....ولی به نظر شما چقده؟؟؟بودجه ی من 4000000-4200000 هستش و فکر کنم همین حدودا باشه
ولی گفته بودن که asus n551jm براق وجود نداره.....درسته؟؟؟
در هر صورت ممنون که انقدر حواب منو کامل دادین...با تشکر:n16:

سلام
خواهش میکنم:20:
2نکته رو بگم
1.(قیمت لنز عینک از 28هزار تومان تا40هزار تومان هست)(قیمت لنز خوب بدون نمره)(که بسته به چشمتون که اگه نمره داشته باشه گرون تر در میاد)
2.در موردn551jm والا نمیدونم لمسی هست یا نه و اینکه ایران لمسی شو میاره یا نه (ولی امیدوارم لمسی داشته باشه و بیاره چون خودم بد جوری لنگ لبتابم و به خاطر همین لب تابه که تا الان نخریدم (انشاءالله که قیمتش زیر 4میلیون باشه)
چون بودجه من هم همین حدوده تازه باید یه سری لوازم جانبی هم تهیه کنم

موفق وسلامت باشید
یا علی

یه انسان
31-01-2015, 17:23
سلام
نقدو بررسی کامل n551jk (البته به زبان انگلیسی)

اگه مرور گر فایر فاکس استفاده میکنید از افزونه S3.Google Translator ویا Easy Translate
استفده کنید

موفق وسلامت باشد
یاعلی

Amir-Rainman
03-02-2015, 15:14
دوستانی که این مدل لپ تاپ رو دارن، مشکلی باهاش ندارن؟

نظرات کاربراتو دیجی کالا رو آدم میخونه،اکثرا با در DVDROM و LCD و هارد لپ تاپ مشکل دارن، آدم پشیمون میشه

نمیدونم چی شده که جدیدا همه با این مدل یه مشکلی دارن ، آدم مردد میشه بگیره یا نگیره، خلاصه 4 میلیون پوله

n551 که جدیدا اومده، فعلا صفحه لمسی نیومده، از طرفی هم کلفت تره ( از نزدیک ندیدمش نمیدونم 3 میل اختلاف چقدر به چشم میاد !!!)

بعد مدتها اومدیم لپ تاپ بگیریم، اینجوری شد

داشتن صفحه لمسی - کیفیت صفحه نمایش بالا - نبودن CPU سری u از الویت هامه

به جز n550 هم بقیه گزینه های موجود سری u هستن

alone_boy
03-02-2015, 18:23
LCD از چه نظر مشکل داشته باشه؟.مال من که کوچکترین مشکلی نداشته تا حالا
DVD Romـه من (مدل JV) موقع بستن باید تقریبا دستمو بگیرم زیرِ درِ DVD و بعد فشارش بدم و حالت عادی بسته نمیشه.مدل JK هم اگه اشتباه نکنم موقع باز شدن فقط یه تقه میکنه و باید با دست رو به بیرون فشارش بدی و مثل بقیه لپتاپها نصفِ DVD نمیاد بیرون
هارد هم بعضی وقتها صدای خش خشی میده که فکر کنم طبیعی باشه تو لپتاپ ها
در کل لپتاپ بی عیب و نقصیه به نظرم.الان هم که دارم باهاش این پست رو میدم کوچکترین صدایی نمیده و کاملا بی صداست

Amir-Rainman
03-02-2015, 21:01
LCD از چه نظر مشکل داشته باشه؟.مال من که کوچکترین مشکلی نداشته تا حالا
DVD Romـه من (مدل JV) موقع بستن باید تقریبا دستمو بگیرم زیرِ درِ DVD و بعد فشارش بدم و حالت عادی بسته نمیشه.مدل JK هم اگه اشتباه نکنم موقع باز شدن فقط یه تقه میکنه و باید با دست رو به بیرون فشارش بدی و مثل بقیه لپتاپها نصفِ DVD نمیاد بیرون
هارد هم بعضی وقتها صدای خش خشی میده که فکر کنم طبیعی باشه تو لپتاپ ها
در کل لپتاپ بی عیب و نقصیه به نظرم.الان هم که دارم باهاش این پست رو میدم کوچکترین صدایی نمیده و کاملا بی صداست

تواین مدلای جدید که هاردش 1.5 ترا شده، اکثرا از قطعی صفحه نمایش یا وجو خط تو تصویر گله دارن
باز درب DVD میشه گفت از همون اول هم بود، صدای هارد هم ماله خوده هارده که باز قابل چشم پوشیه، ولی دیگه صفحه نمایش مشکل داشته باشه نمیشه گذشت

شده تخم مرغ شانسی :n02:

alone_boy
04-02-2015, 10:37
اتفاقا هفته پیش مدل JK رو آوردیم واسه مشتری و هیچ مشکلی از لحاظ صفحه نمایش نداشت

alone_boy
06-02-2015, 17:22
اینا همه شون وایرلسشون اینقدر ضعیفه یا فقط مال من اینطوریه؟!
+
با بلوتوثش مشکل دارم،دستگاه که Pair میشه دیگه هنگ میکنه و نمیتونم کاری بکنم و باید صفحه Bluetooth رو تو PC Settings ببندم

MOSTAFA_ABBASI
17-02-2015, 21:50
بررسی کامل لپ تاپ ASUS N550JK:

MOSTAFA_ABBASI
17-02-2015, 21:55
بررسی کامل لپ تاپ ASUS N550JK:

Amir-Rainman
19-02-2015, 21:23
تایپیکی برای Asus N551 نبود، دیگه این عکسُ اینجا میزارم شاید بدرد کسی خورد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

wrath of god
20-02-2015, 10:47
با سلام...به نظر دوستان با تجربه من وایستم تا asus n551jm بیاد و یا asus n550jk بگیرم؟

Amir.hzs
20-02-2015, 14:12
سلام به همه دوستان گرامی
ممنون که وقت میزارید و متن منو میخونید من با توجه به حجم بالای مطالب و عجله در خرید لپ تاپ مجبور به سوال شاید تکراری شدم من برای کارای گرافیکی و مخصوصا فتوشاپ نیاز به یه سیستم لپ تاپ با بودجه زیر ۴میلیون دارم و اصلا استفاده گیمینگ ندارم چون پی اس ۴ برای بازی استفاده میکنم با توجه به تجربیات دوستان استفاداز ایسوس آیا برای استفاده و موندگاری سیستم تا ۵ سال این سیستم پیشنهاد و مشاوره شما عزیزان رو خوشحال میشم بدونم

alone_boy
14-03-2015, 13:36
سلام
یه فن گرفتم که موقع اجرای فیفا 15 دما اینجوری بود.به درد میخوره یا عوضش کنم؟
حدودا تا 59-61 درجه هم بالا میره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirkurosh
13-04-2015, 22:53
سلام دوستان تاچپد من به ناگهان از کار افتاد و حتی با استفاده از ترفند بسیار حرفه ای خاموش و روشن کردن لبتاب هم درست نشد
مال کلید فانکشن(fn) هم نیست
اگه میشه راهنماییم کنید
موندم حیرون

alone_boy
14-04-2015, 09:55
سلام
Device Manager رو چک کنید ببینید درایورش حذف نشده
یه رفرش هم بزنید شاید درایورش رو پیدا کرد

a_bayan
16-04-2015, 11:50
سلام دوستان.قیمت های جدد دیجی کالا رو دیدین؟قیمتاش خیلی عجیبه...n550 شده 3000 تومن و n551 شده 3600...احیانا اشتباهی نشده؟

Amir-Rainman
16-04-2015, 13:26
سلام دوستان.قیمت های جدد دیجی کالا رو دیدین؟قیمتاش خیلی عجیبه...n550 شده 3000 تومن و n551 شده 3600...احیانا اشتباهی نشده؟

اون مدل K550 jk ست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان گارانتی الماس معتبر هست؟

amirkurosh
16-04-2015, 16:04
درایورش رو حذف کردم بعد ریستارت کردم درست شد فقط gesture کار نمیکرد
Asus Smart Geusture رو ریمو کردم
از سایت ایسوز دان کردم درست شد

Amir-Rainman
19-04-2015, 06:47
سلام

دوستان امروز صب لپ تاپ روشن کردم، تاچ صفحه ش کار نمیکنه، دیشب کار میکرد

تاچ صفحه هم درایور داره؟؟

یه آیکون واسه تاچ تو کنترل پنل بود ولی الآن دیگه نیست !!

Amir-Rainman
19-04-2015, 15:41
دوستان اسم درایور تاچ صفحه چیه؟
تو سایت ایسوس میگردم چیزی نیست!!

alone_boy
19-04-2015, 15:58
سلام
شما اول ATK Pakckage رو نصب کن و بعدش Asus Smart Gesture
البته من خودم اول Intel Management Engine Interface رو قبل از بقیه درایورها نصب میکنم و مشکلی هم نداشتم تا حالا

Amir-Rainman
19-04-2015, 16:27
سلام
شما اول ATK Pakckage رو نصب کن و بعدش Asus Smart Gesture
البته من خودم اول Intel Management Engine Interface رو قبل از بقیه درایورها نصب میکنم و مشکلی هم نداشتم تا حالا

حل نشد

مگه میشه درایور واسه خودش پاک بشه ؟! :n02:

تا دیشب خوب بود، لمسیش کار میکرد

alone_boy
19-04-2015, 17:15
تا اونجایی که بدونم تاچ صفحه درایور نداره عزیز

amir000098
20-04-2015, 13:38
دوستان عزیز بنظرتون ارزش خرید کدوم بیشتره؟ و کدومشون قوی تر هست؟!
ASUS N56Jk - A

ASUS N551ZU

در کل توی این رنج قیمت تا 3 /3.7 اینا چی پیشنهاد میدید؟
من نظرم رو n551zu جلب کرده !

Amir-Rainman
20-04-2015, 18:53
اینو میگم برای کسایی که اگر در آینده همچین مشکلی براشون پیش اومد، سریع تر تصمیم بگیرن

کمتر از 24 ساعت از تحویل دستگام، تاچ اسکرین لپ تاپ خود بخود از کار افتاد، درایوری هم براش نیست، با عوض کردن ویندوز هم درست نشد

به فروشگاه تحویل دادم تا یه دستگاه جدید تحویل بگیرم؛ امیدوارم دستگاه جدید دیگه مشکلی نداشته باشه ( مشکلی هم از بابت درب DVD ROM و خاموش شدن صفحه نمایش نداشت )

نمیدونم باید بگم بد شانسی که تاچش از کار افتاد یا خوش شانسی که همون روز اول اتفاق افتاد و میتونم دستگاه ُ عوض کنم

تحقیقی هم که کردم این مورد حل شدنی نیست و اگر بره گارانتی فقط با توجه به مقدار زمان مورد استفاده، درصدی از قیمت دستگاه کم میشه و بقیه مبلغ به مشتری پس داده میشه

به هر حال این مورد رو میزارم پای یکی از بدشانسی های زندگی

ولی از حق نگذریم بسیار لپ تاپ شکیل و عالی هست، ضخامتش از اون چیزی که فک میکردم کم تر بود !

ولی یکم دو دل شدم ! میترسم بازم این اتفاق بیفته:n27: حس مسخره ایه :n29:

یه انسان
22-04-2015, 14:13
دوستان عزیز بنظرتون ارزش خرید کدوم بیشتره؟ و کدومشون قوی تر هست؟!
ASUS N56Jk - A

ASUS N551ZU

در کل توی این رنج قیمت تا 3 /3.7 اینا چی پیشنهاد میدید؟
من نظرم رو n551zu جلب کرده !
سلام
به نظر من n551zuرو بگیر خیلی شیک ، قوی ،هست
مزایاش
سازنده AMD
مدل FX-7600P
سرعت پردازنده 2.7 GHz up to 3.6 GHzM
حافظه Cache 12
حافظه Ram
ظرفیت 8G
نوع DDR3
هارد دیسک
ظرفیت 1TB
سرعت هد 7200rpm
کارت گرافیک
مدل AMD R9 M280x(ddr5
حافظه اختصاصی 5G
کل حافظه گرافیکی 7168
صفحه نمایش ips fullhd

Amir-Rainman
30-04-2015, 08:07
درود

دوستان هر روز شارژ کردن باتری آسیبی به باتری نمیزنه؟ کلا بهتره چطوری از باتری استفاده کنیم؟

سرعت کپی فایل به هارد براتون چقدره؟ (با flash USB2 )

صفحه نمایش و روی لپ تاپ لکه بمونه با چی تمیزش میکنین؟

amirkurosh
11-05-2015, 19:47
سلام دوستان اگه میشه راهنماییم کنید
همونطور که میدونید این لبتاب از اول ویندوز 8 اصلی روش هست
من نیاز دارم که حد اقل یکی از دو ویندوز دوست داشتنیxp یا 7نصب کنم حالا پیشنهاد شما چیه؟
به نظرتون چه گلی به سرش بگیرم؟
اگه جا درستی نپرسیدم معذرت میخوام

supermax15
23-05-2015, 21:12
اقا صفحه نمایش uslim همون led هست؟
از بقل صفحه نگاه میکنم فقط روشنایی کم میشه ولی جزئیات تصاویر معلومه مثل از روبرو

من فک میکردم n551jk a ای پی اس باشه !!!!!!!

amirkurosh
23-05-2015, 22:02
من نیاز دارم که حد اقل یکی از دو ویندوز دوست داشتنیxp یا 7نصب کنم حالا پیشنهاد شما چیه؟
بچه ها میشه یکی جواب ما رو بده

یه انسان
27-05-2015, 09:17

سلام
الان هیچ کدوم از لب تاب های زیر 5 میلیون (طبق گفته فروشنده )ویندوز اورچینال نصب نیست، چون براشون نمیصرفه 100 یا 200 هزار تومن پول اضافه بدن (من خودم n551zuدارم و ویندوز اورجینال روش نصب نبود)مراقب حرف های فروشنده ها باشین که سرتون رو کلاه نزارند(و پول اضافه بابتش ندین )
در خصوص اینکه میخواین از یه ویندوز دیگه در کنار این ویندوز استفاده کنید میتونید از نرم افزار هایی برای ساخت سیستم عامل مجازی هست استفاده کنید اسم یکی از این نرم افزار ها(VMware Workstation)هست که در کنار ویندوز اصلی که نصبه میتونید چندین نرم افزار نصب کنید جالب تر اینکه تو سرعت کامپیوترتون تاثری ندارره جون شما میتونید براش درایو مجازی تعریف کنید و توی اون ویندوز رو نصب کنید
راهنمای نصب و استفاده هم با یه جسنجوی ساده به دست میاد
موفق باشید
یا الله

pouria_f
01-06-2015, 07:06
سلام
الان هیچ کدوم از لب تاب های زیر 5 میلیون (طبق گفته فروشنده )ویندوز اورچینال نصب نیست، چون براشون نمیصرفه 100 یا 200 هزار تومن پول اضافه بدن (من خودم n551zuدارم و ویندوز اورجینال روش نصب نبود)مراقب حرف های فروشنده ها باشین که سرتون رو کلاه نزارند(و پول اضافه بابتش ندین )
در خصوص اینکه میخواین از یه ویندوز دیگه در کنار این ویندوز استفاده کنید میتونید از نرم افزار هایی برای ساخت سیستم عامل مجازی هست استفاده کنید اسم یکی از این نرم افزار ها(VMware Workstation)هست که در کنار ویندوز اصلی که نصبه میتونید چندین نرم افزار نصب کنید جالب تر اینکه تو سرعت کامپیوترتون تاثری ندارره جون شما میتونید براش درایو مجازی تعریف کنید و توی اون ویندوز رو نصب کنید
راهنمای نصب و استفاده هم با یه جسنجوی ساده به دست میاد
موفق باشید
یا الله
سلام من هم می خوام n551zu رو خریداری کنم شما ازش راضی هستین بازی های سنگین راحت اجرا می کنه ...نیازی هست ویندوز اصل بخرم یا نه و همین طور با چه قیمتی و گارانتی تهیه کردین من یا گارانتی سریر 3450 قیمت دارم

یه انسان
01-06-2015, 18:13
سلام من هم می خوام n551zu رو خریداری کنم شما ازش راضی هستین بازی های سنگین راحت اجرا می کنه ...نیازی هست ویندوز اصل بخرم یا نه و همین طور با چه قیمتی و گارانتی تهیه کردین من یا گارانتی سریر 3450 قیمت دارم

سلام آره ازش خیلی راضیم زیاد باهاش بازی نکردم چون درسام سنگین بود وقت نشد ولی 2 بازی سنگین ریخته بودم بدون هیچ لگی اجرا کرد (اگه مشکل مالی نداشته باشید ،یه خورده صبر کنید و ویندوز 10 اورجینال خریداری کنید،وبندوز اصل خوبیش اینه که از تمام قابلیت های ویندوز میتونید استفاده کنیی)من تو عید نوروز گرفتم 3800 با گارانتی 2ساله هماهنگ(آوازنگ،سازگار،ویست )الان شده 3600(قیمت 4 خرداد)اگه تهرانی هستید پیشنهاد میکنم از نماینده های رسمی خریدکنید(گول 100 یا 200 تومن کمتر رو نخورید)(سعی کنید تو پست جدا گونه از کاربران در مورد سریر پرس جو کنید)در ضمن صبر کنید تو جشنواره هاش(تو مناسبت های مذهبی و یا ملی) شرکت کنید هدیه خوبی مثل آنتی ویروس اورجینال بهتون میده شرکت توی قرعه کشی تبلت و... میده
در کل اینو بهتون بگم برخی از کاربران میگند cpu amd ضعیف تر ازcpu intelهست شاید این درست باشه ولی کارت گرافیک این مدل بسیار قوی تر از مدل اینتل هست amdنوع گرافیکddr5و intelنوع گرافیک ddr3که اگه شما یه لب تابی که هم از پردازنده اینتل وگرافیک نوع ddr5استفاده شده باشه رو خریداری کنید بایدمدلg551jkبگیرد که قیمتش چیزی حدود 4500 هست (بعد یه نکته اینکه شما میتونید cpu تون رو میتونید عوض کنید ولی کارت گرافیک لب تابتون رو به هیچ وجه نمیتونید عوض کنید چون به مادر بود لبتاب لحیم شده)
سلامت باشید
یاالله

a_bayan
12-06-2015, 12:24
در جواب دوستمون "یه انسان"تا جایی که من اطلاع دارم کارت گرافیک و سی پی یو هردوشون به مادربورد وصلن...

دوستان من لپتاپم n56ه.ولی خوب کلوپ n56 دیگه خیلی وقته اپدیت نمیشه...سوالی داشتم...
شما از نرم افزار hwmonitor استفاده میکنین؟این wear level باتری که میگه به نظرتون درسته؟واسه من که حدود 9 ماهه لپتاپ خریدم اون اوایل 2% بود اما الان حدود 10% هستش...بنظرتون عاقلانه اس؟

payam7048
29-06-2015, 14:55
سلام به دوستان عزیز.من ASUS N56 JK دارم و با یه نرمافزار مهندسی بنام تکلا (X-STEEL) که یه نرم افزار گرافیکیه کار میکنم.نمیدونم چرا میخوام باهاش اتصال کامپوننت ایجاد کنم یه چند لحظه صبر میکنه وبعد اون رو اجرا میکنه بد جور رو مخه.در حالی که گرافیک من آپدیت هست وباهاش انواع بازیهارو راحت اجرا میکنم واین مشکل رو یکی دیگه از دوستام هم که یه مدل ایسوس دیگه داره هم دچارشه.همین نرم افزار روی PC محل کار و روی یه لپ تاپ LENOVO G50-80 نصب کردم که گرافیک هردو شون از مال من خیلی پایینتره وATI هست وجواب میده ومشکلی نیست.خلاصه گیج شدم.با گرافیک اینتلم نرم افزارو باز میکنم تو این زمینه مشکل دارم با گرافیک GFORCE GTX 850 هم همونه.نمیدونم کسی هست منو راهنمایی کنه.

real_
20-08-2015, 12:03
تکراری......

real_
20-08-2015, 12:04
سلام دوستان
من دوماه پیش وبکمم از کار افتاد بیخیالش شدم
دیروز تاچ صفحه لمسیم از کار افتاد
هر کاری کردم درست نشد
حتی ویندوزمم عوض کردم باز نشد
اخه نه ضربه ای نه چیزی
چکارش کنم؟
شانس گارنتیش تازه تموم شده
بنظرتون ببرمش تعمیرات سازگار تهران؟قبول میکنن؟

Iman Summaray
20-08-2015, 13:18
سلام دوستان
من دوماه پیش وبکمم از کار افتاد بیخیالش شدم
دیروز تاچ صفحه لمسیم از کار افتاد
هر کاری کردم درست نشد
حتی ویندوزمم عوض کردم باز نشد
اخه نه ضربه ای نه چیزی
چکارش کنم؟
شانس گارنتیش تازه تموم شده
بنظرتون ببرمش تعمیرات سازگار تهران؟قبول میکنن؟
سازگار واقعا گارانتی عالی هست بر خلاف آواژنگ. حتما قبول میکنن ببر فقط هزینه میگیرن

NOR-1
20-08-2015, 16:37
سلام دوستان میشه لطفا توضیح بدین گارانتی یک پارچه ایسوس یعنی چی ؟

sent frome my htc one_m9 using Tapatalk

Amir-Rainman
20-08-2015, 21:39
سلام دوستان میشه لطفا توضیح بدین گارانتی یک پارچه ایسوس یعنی چی ؟

یکپارچه یعنی اینکه شما اگه با این گارانتی بگیرین، تمام گارانتی های ایسوس ( سازگار ، آواژنگ و ویستا ) موظف هستن، کار گارانتی رو براتون انجام بدن
تا جایی که من از کسایی که لپ تاپ با گارانتی یکپارچه گرفتن شنیدم، فقط ویستا قبول میکنه و پیش سازگار و آواژنگ برین میگن برین نمایندگی ویستا !!!!!

NOR-1
20-08-2015, 22:25
پس با این حساب ایسوس فقط ویستا پشتیبانی میکنه یعنی اگه لپ تاپی با گارتنتی ویستا بود از یک پارچه بهتره

Amir-Rainman
25-08-2015, 10:25
دوستان صدای دکمه های کیبورد شما هم زیاده یا واسه من فقط اینجوریه؟؟ ( شایدم عادی باشه ولی زیاد چیک چیک میکنه!! )

صدا هم اکثرا از سمت راست تاچ پد تا چپ لپ تاپ صدا میاد، این ور سمت راست بلندگو نیست ؟؟

همیشه هم موقع کار سنگین، بالا سمت چپ داغ میشه و سمت راست خنکه!

میخواستم ببینم این موارد فقط واسه من اینجوریه یا کلا همینه؟!

بعضی جاها هم دیدم مشکل صدای هارد داشتن، منم اوایل گرفته بودم صدای هاردش رو مخم بود! ولی دوتا برنامه مربوط به سلامتی و هارد و اینچیزا دانلود کردم ( HD Tune Pro و Hard Disk Sentinel ) دانلود کردم دیگه صدایی نمیشنوم!

real_
28-08-2015, 09:49
سلام
بردمش گارانتی سازگار
یک روزه تحویل دادن بدون دریافت هزینه
من که راضی بودم

- - - Updated - - -

سلام
بردمش گارانتی سازگار
من که راضی بودم

Amir-Rainman
28-08-2015, 10:21
سلام
بردمش گارانتی سازگار
من که راضی بودم

مشکلش چی بود؟ چیکار کردن؟

یکم توضیح بدین خوبه چون ممکنه برای هر کسی که این لپ تاپ داره پیش بیاد

real_
28-08-2015, 11:45
مشکلش چی بود؟ چیکار کردن؟

یکم توضیح بدین خوبه چون ممکنه برای هر کسی که این لپ تاپ داره پیش بیاد

سلام
وبکم از کار افتاد
تاچ صفحه از کار افتاد
بعد از مدتی هم صفحه نمایش هنگام بازو بسته کردن خاموش میشد
بردمش خیابون ناهید
چون گارانتی داشتم گفت رایگان تعمیر میشه
البته کسایی بودن که مدت گارانتیشون گذشته بود برای اوناهم تعمیر میکردن البته با هزینه!
مشکل من کابل فلت بوده..
که خداروشکر حل شد

- - - Updated - - -

real_
04-09-2015, 19:01
سلام دوستان
کسی کولپد مناسب برای این لپ تاپ میشناسه؟

- - - Updated - - -

ulsss
16-09-2015, 15:59
سلام دوستان
ببخشید که اینجا مطرح میکنم
من بوت ویندوز میزارم روی uefi و سی دی و فلش ویندوز اصلا شناسایی نمیشه در حالی که ویندوزش درسته و قابلیت uefi داره.
ولی روی leggacy درست کار میکنه. کسی میتونه کمکم کنه تا روی uefi ویندوز نصب کنم؟؟؟؟

ulsss
17-09-2015, 12:52
سلام دوستان
ببخشید که اینجا مطرح میکنم
من بوت ویندوز میزارم روی uefi و سی دی و فلش ویندوز اصلا شناسایی نمیشه در حالی که ویندوزش درسته و قابلیت uefi داره.
ولی روی leggacy درست کار میکنه. کسی میتونه کمکم کنه تا روی uefi ویندوز نصب کنم؟؟؟؟
سلام
مشکل حل شد الحمدالله.
راه حل برای نصب ویندوز روی uefi اینکه فقط یک ویندوز 64 بیتی باشه و 32 کنارش نباشه و مجموعه هم نباشه .چندتا دی وی دی ویندوز از بازار خریدم هیچ کدوم جواب نداد.فقط از سایت ماکروسافت ویندوز msdn دانلود کردم و حالا چه از روی dvd و چه فلش راحت بوت میشه.
ربطی هم به secure boot نداره چون برای من enable است.

atlas-m
31-10-2015, 10:33
سلام دوستان.
من یه n550jv دارم که میخوام هارد دیسکشو با یه SSD عوض کنم. میخوام یه 250 گیگ بگیرم. کسی سایز هاردشو داره. مدل ساسونگ 850 evo بهش میخوره؟

- - - Updated - - -

سلام دوستان.
من یه n550jv دارم که میخوام هارد دیسکشو با یه SSD عوض کنم. میخوام یه 250 گیگ بگیرم. کسی سایز هاردشو داره. مدل ساسونگ 850 evo بهش میخوره؟

Amir-Rainman
09-12-2015, 17:41
دوستانی که به ویندوز 10 نصب کردن، مشکلی تو دریافت درایور گرافیک اینتل از طریق خوده ویندوز نداشتن؟؟

من گذاشتم درایورای مورد نیاز رو خوده ویندوز بگیره ولی مثل اینکه درایور گرافیک اینتل اشتباهی گرفته و هر چند مدت این اخطار رو میده

از طرفی تو سایت اینتل نگاه کردم آخرین درایورش تو مرحله بتا بود!

نظری دارید؟

MOSTAFA_ABBASI
29-12-2015, 23:44
درود
مشکلی نداره بهش میخوره
من با یه 850 evo 500gb تعویض کردم عالی شد

kamran2000
19-01-2016, 00:48
دوستان من n550 jv رو حدود دوسال پیش گرفتم و با کیبورد عربی. جایی هست که دکمه های کیبورد رو بشه تعویض کرد و فارسیش کرد. منظورم نمایندگی ها و شرکت های وارد کننده این مدل است.

android500
01-02-2016, 16:42
با سلام دوستان یه مشکل خیلی بزرگ برام پیش اومده لپتاپم ASUS N550JK هست و از یه هفته پیش وقتی لپتاپ روی حالت sleep یا hibenate میرفت برای بالا اومدن انگار ویندوزو ریستارت کردم و ویندوز از نو شروع به بالا اومدن میکرد قبلا هیچ مشکلی نبود و الآن هم ویندوزو عوض کردم اما مشکل پابرجاست علتش چی میتونه باشه تمام درایورها هم خود ویندوز از قسمت windows updates دانلود و نصب کرده نرم افزار windows repair هم امتحان کردم درست نشد. خواهشا کمکم کنید اگه با عوض کردن ویندوز مشکل حل میشد من اینقد نگران نمیشدم همش حس میکنم مشکل سخت افزاریه.