PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ لپ تاپ ASUS N550

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12

AF021
09-06-2014, 16:36
از سایتش گرفتم نصب کردم و مات مونده!!!

توی یکی از صفحه های همین تاپیک نسبتا خیلی قبل تر خیلی از دوستانی که به 8.1 اپدیت کرده بودند مشکل ماتی داشتند و یکی از دوستان یک راهکاری گفته بود که مشکل اکثرشون حل شده بود گویا باید یک تیکی را در قسمت Personalize یا ... دقیق نمیدونم میزدی یا برمیداشتی که مشکل حل میشد :n13: بگردی پیداش میکنی :n01:

ramingsm
09-06-2014, 18:15
آها اگه منظورون اینه روی دسکتاپ راست کلیک کنید و در قسمت screen resolation یه جا نوشته makes text and other items smaller or bigger به اونجا رفته و Smaller کنیدش تا درست بشه

wrath of god
11-06-2014, 15:30
چقد سوت و کور شده اینجا

qazmlp
16-06-2014, 14:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاش پیشرفت تکنولوژی به جایی برسه که همچین سیستم قدرتمندی توو یه لپ تاپ نازک و شیک به کار برده بشه!!!

hamid_801
19-06-2014, 13:43
سلام
من با آموزشهایی که تو نت بود به استور مایکروسات وصل شدم چند تا نرم افزار هم ازش دانلود کردم سرعت دانلودش خیلی خوب بود
الان یه چند وقتیه که پیغام میده ویندوز رو به ۸.۱ آپدیت کن
ویندوزم هم اورجیناله
اگه آپدیت کنم مشکلی براش پیش نمیاد؟
ویندوز باید مجددا کرک بشه یا سریال این به اون منتقل میشه؟
تکلیف اون درایو ریکاوری چکی میشه؟
بازم میشه ازش استفاده کرد یا رو ۸.۱ دیگه جواب نمیده؟
در ضمن حجم آپدیت حدود ۳.۵ گیگه
ممنون

Sent from my ME302KL using Tapatalk

Death Warrior
19-06-2014, 18:55
سلام
من با آموزشهایی که تو نت بود به استور مایکروسات وصل شدم چند تا نرم افزار هم ازش دانلود کردم سرعت دانلودش خیلی خوب بود
الان یه چند وقتیه که پیغام میده ویندوز رو به ۸.۱ آپدیت کن
ویندوزم هم اورجیناله
اگه آپدیت کنم مشکلی براش پیش نمیاد؟
ویندوز باید مجددا کرک بشه یا سریال این به اون منتقل میشه؟
تکلیف اون درایو ریکاوری چکی میشه؟
بازم میشه ازش استفاده کرد یا رو ۸.۱ دیگه جواب نمیده؟
در ضمن حجم آپدیت حدود ۳.۵ گیگه
ممنون

سلام
1 - هیچ مشکلی پیش نمیاد
2 - سریال منتقل میشه و ویندوز اصل باقی میمونه
3- این مورد رو امتحان نکردم ولی ریکاوری خودم از ویندوز 8 هنوز باقی مونده ( لپتاپ من N56Jr هست )
در ضمن تمام درایورها هم آپدیت میشه به آخرین نسخه
موفق باشی :n01::n16:

samibeig
20-06-2014, 15:33
دوستان یه کولپد مناسب واسه این 550 jv معرفی می کنید ؟؟؟ 5 ماهه دارم بدون کولپد استفاده می کنم ولی دیگه هوا گرم شده زود گرم می کنه

یه چیزی که در حد این موجود باشه معرفی کنید لطفا :)

hamid_801
20-06-2014, 18:51
دوستان یه کولپد مناسب واسه این 550 jv معرفی می کنید ؟؟؟ 5 ماهه دارم بدون کولپد استفاده می کنم ولی دیگه هوا گرم شده زود گرم می کنه

یه چیزی که در حد این موجود باشه معرفی کنید لطفا :)
deep cool N1
سبک و باریک و قابل حمل
حجم هوا دهی حدود 80cfm
فن بزرگ
دور فن قابل تنظیم
قیمت مناسب حدود 40-50 تومن
چندتارنگ هم داره
جنس صفحه رویی هم آلومینیوم هست که تبادل حرارتی رو افزایش میده
پایه تاشو هم داره که لپ تاپ رو تو حالت شیبدار قرار میده.

qazmlp
21-06-2014, 01:13
دوستانی که مثل من میخوان سیستم قوی داشته باشن برا بازی که با کیفیت اولترا یا های بتونن 4-5 سال راحت بازی کنن و از طرفیم میخوان قابل حمل باشه سیستمشون، به نظر من بهترین انتخاب و پیشنهاد کیس قابل حمل G20 ایسوس و همچنین کیس قابل حمل GR8 ایسوس هست! واقعا این کیس با سیستم فوق العاده و قابل ارتقا در سال های آتی بعد از خرید و ابعاد و وزن ایده ال برا حمل کردن، بهترین گزینه هست! من و چندتا دوستان توو این تاپیک همش کلنجار میرفتیم که آیا لپ تاپ هایی نظیر N550JV - N550JK - NX500 ایسوس توان کشش بازی های گرافیکی رو توو حالت اولترا یا های تا چند سال بعد رو خواهند داشت یا نه، از طرفی با ظاهر و امکانات لپ تاپ های گیمینگ هم حال نمیکردیم که بگیم از اونا بخریم، سیستم کیس خانگی هم برا بازی خیلی خوبه ولی مشکل حمل کردن داره، کنسول هم دیگه برا بچه های 10 تا 15 سال مناسب تره و بعد یکی دو سال تکراری میشه و دل آدم رو میزنه!!! با همه این اوصاف هنوز توو خماری موندیم، ولی من بعد چند هفته تحقیق فهمیدم این کیس واقعا همون چیزیه که میتونه نیازای ما رو از هر لحاظ برآورده کنه!
این مشخصات سیستم کیس G20 ایسوس هست:CPU: Up to Intel Core i7 4790 Processor
GPU: Up to NVIDIA GTX 780
Memory: Up to 16GB DDR3
Storage: SSD + HDD
Optical Drive: Up to Blu-ray/DVD writer

اینم مشخصات سیستم کیس GR8 ایسوس هست:CPU: Intel 4th Generation Core i7 ‘Haswell’ Processor
GPU: NVIDIA GTX 750 Ti Graphics card
Memory: 8GB DDR3
Network: Intel Gigabit LAN plus 802.11ac Wi-Fi
Audio: 5.1 surround audio with front panel headphone AMP
Storage: 1×2.5” 1TB HDD or SSHD
IO: DP x 1, HDMI x 1, USB 2.0 x 2 at front (one port with quick charging); USB 3.0 x 4 at back

باید قیمت هاش و بودجه خودمون رو هم در نظر بگیریم! به نظر من صبر کردن برا این دوتا محصول برا من و دوستانی که مثل منه نیازاشون منطقی تره!
همچنین برا مانیتور هم میتونیم از مانیتور ASUS MB168+ استفاده کنیم که یک مانیتور قابل حمل با وزن فقط 800 گرم هست با کیفیت فول اچ دی و طرح ZEN از لپ تاپ های زنبوک با 8 میلیمتر قطر و بدون نیاز به هیچ سیم و آداپتور و... فقط با USB3 وصل میشه!!!

hacker13
21-06-2014, 13:13
هر کاری هم کنی اون جوری که فکر میکنی نمیشه

بعد از اون همه صحبت من میخوام این کار رو بکنم

یه سیستم کامل میگیرم تا 6 میلیون - یه لبتاپ میگیرم یا jk یا jv - این جوری هم میتونم با pc تا چندین سال کار کنم چون واقعا با این پول مشخصات خوبی میشه گرفت و هم اینکه یه لبتاپ قدرتمند دارنم که با اونکه بازی نمیکنم باهاش ولی اگه بخوام هیچ مشکلی براش پیش نمیاد

همه چیز رو نمیشه با هم داشت اینکه بری یه لبتاپ بگیری برای بازی و... نمیشه مشکلات خودش رو داره یا یه کیس بگیری که بشه مثل لبتاپ حملش کرد که اونم مطمئنا مثل لبتاپ نمیشه یا یه سیستم بگیری ارزون و مثل ps4 و xbox one تا چند سال باهاش بازی کرد رو کیفیت بالا که ونم ارزون نمیشه

پس نتیجه میگیریم که هر چیزی رو برای کاری ساخته اند

شما میخوای بازی کنی تا 4-5 سال یا کنسول یا pc جز اینا بدرد نمیخوره یا میخوای یه وسیله مثل pc داشته باشی که بتونی حملش کنی و کار های سبک انجام بدی و کوچیک باشه راحت باشه باید لبتاپ بگیری

شاید بگید اینجوری قیمتش میره بالا نزدیک به 10 میلیون میشه ولی من بهتون میگم چرا اینقدر گرون میشه

چون من و دوستانی که سردرگم بودیم میخوایم یکجا بخریم اگه وقتی کوچکتر بودیم یه سیستم خفن می خریدیم الان هم میتونیستیم راحت یه لبتاپ با گوشی بگیریم ولی چون نخریدیم یا اگه خریدیم اشغال بوده الان همه چی میخوایم گوشی لبتاپ pc و اینجوری میشه که قیمتا میره بالا اونم بدجور میره بالا که عمرا کسی پول بده ادم با 10 میلیون میره ماشین میخره :n16:

qazmlp
21-06-2014, 14:02
هر کاری هم کنی اون جوری که فکر میکنی نمیشه

بعد از اون همه صحبت من میخوام این کار رو بکنم

یه سیستم کامل میگیرم تا 6 میلیون - یه لبتاپ میگیرم یا jk یا jv - این جوری هم میتونم با pc تا چندین سال کار کنم چون واقعا با این پول مشخصات خوبی میشه گرفت و هم اینکه یه لبتاپ قدرتمند دارنم که با اونکه بازی نمیکنم باهاش ولی اگه بخوام هیچ مشکلی براش پیش نمیاد

همه چیز رو نمیشه با هم داشت اینکه بری یه لبتاپ بگیری برای بازی و... نمیشه مشکلات خودش رو داره یا یه کیس بگیری که بشه مثل لبتاپ حملش کرد که اونم مطمئنا مثل لبتاپ نمیشه یا یه سیستم بگیری ارزون و مثل ps4 و xbox one تا چند سال باهاش بازی کرد رو کیفیت بالا که ونم ارزون نمیشه

پس نتیجه میگیریم که هر چیزی رو برای کاری ساخته اند

شما میخوای بازی کنی تا 4-5 سال یا کنسول یا pc جز اینا بدرد نمیخوره یا میخوای یه وسیله مثل pc داشته باشی که بتونی حملش کنی و کار های سبک انجام بدی و کوچیک باشه راحت باشه باید لبتاپ بگیری

شاید بگید اینجوری قیمتش میره بالا نزدیک به 10 میلیون میشه ولی من بهتون میگم چرا اینقدر گرون میشه

چون من و دوستانی که سردرگم بودیم میخوایم یکجا بخریم اگه وقتی کوچکتر بودیم یه سیستم خفن می خریدیم الان هم میتونیستیم راحت یه لبتاپ با گوشی بگیریم ولی چون نخریدیم یا اگه خریدیم اشغال بوده الان همه چی میخوایم گوشی لبتاپ pc و اینجوری میشه که قیمتا میره بالا اونم بدجور میره بالا که عمرا کسی پول بده ادم با 10 میلیون میره ماشین میخره :n16:

حرف شما کاملا درسته، ولی اون کیس قابل حملی که من گفتم واقعا یه کیس گیمینگ و جایزه طلایی نمایشگاه کامپیتوکس رو برده! ایسوس نمیاد چیزی الکی بزنه و جایزه طلایی رو هم ببره! به جای اینکه یه سیستم قوی و یه لپ تاپ بخری (هرچند بازم میگم این ایده خوبیه) خب یه کیس قابل حمل میخری! هرچند تا اینجا که اطلاعات جمع کردم فهمیدم احتمال ورودش به ایران خیلی خیلی کمه! من اگه بتونم از خارج بگم واسم بیارن خیلی عالی میشه! این نظر منه حالا دوستان خودشون صلاح خودشون رو میدونن

hacker13
21-06-2014, 22:08
اصلا میدونی چقدر هست قیمتش ؟؟

مطمئنا خیلی گرون در میاد ولی به هر حال فکر میکنم خرید یه کیس قابل حمل یا خرید یه سیستم قوی با لبتاپ بهترین انتخابی هست که میشه انجام داد

لبتاپ هم چیزی جز اسوس n550 نمیشه گرفت که واقعا خوبه و من تازگیاا باهاش کار کردم خیلی خوب بود و بازی ها رو هم خوب میاورد وقت نشد وگرنه تست های بیشتری میگرفتم

Capital
24-06-2014, 23:14
سلام.
دوستان من اومدم.فقط خواستم بگم که من خودم قبلا این تاپیکو راه انداختم و الانم میبینم چقدر این تاپیک شلوغ شده.علت نبودنم هم اینه که انقدر سرم شلوغه که دیگه تقریبا یه10 ماهی هست که به پی سی ورد نیومدمو الانم فقط خواستم یه یادی بکنم.البته دوستان من خودم زدم تو این کار... مثل فروش لپ تاپ و گوشی و تبلت و لوازم خانگی و صوتی و تصویری و ارایشی و بهداشتی و ....(فروشگه اینترنتی دارم) اینارو فقط گفتم که اگر در مورد هر محصولی اطلاعات خواستین من میتونم راهنماییتون کنم.
بازم تا جایی که بتونم به تاپیک سر میزنم و اگر سوالی در مورد خرید لپ تاپ و چیزای دیگه داشتین میتونم کاملا راهنماییتون کنم.

hacker13
26-06-2014, 23:32
سلام دوستان من تا دو روز دیگه میخوام لبتاپ بگیرم بین jk , jv موندم کدوم رو انتخاب کنم ؟؟؟؟؟ اخه jk دمای بیشتری تولید میکنه حالا اون هیچ ولی شارژ بیشتری هم مصرف میکنه ولی jv نه بعد jk مدل غیر لمسیش هست ؟؟؟

لطفا قیمت هرکدام رو بگید مدل 4 گیگ

قیمتت ssd رو هم بگید اخ میخوام باهاش بخرم 128 گیگ باشه دیگه سریع ترین باشه دیگه نهایتا 600 تومن میتونم هزینه کنم

grendier
27-06-2014, 20:57
دوستانی که n550jk خریدن
با بازی کردن طولانی مدت مشکل پیدا نمیکنه ؟

ugroup
29-06-2014, 02:18
سلام به دوستان عزیز من ان550 جی کا رو خریدم با این کانفیگ:
Ram12
Bluray
Win 8.1
مشکلی که باهاش دارم داغ کرون هست من وقتی باهاش داشتم رندر یه پروژه سه بعدی و سنگین افتر میگرفتم دماش به اینجا رسید ؛:
عادیه؟
بعد اینکه دوستانی که اینو دارن وقتی باهاش کار میکنن هاردش جیر جیر صدا میده؟ واسه من صدا میده البته کمه اینم نمیدونم عادیه یا نه
Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

hacker13
29-06-2014, 12:20
هاردش عادیه ولی دما رو نمیدونم برای رندر فکر نمیکنی باید از pc استفاده کنی:n13:

ugroup
29-06-2014, 13:57
هاردش عادیه ولی دما رو نمیدونم برای رندر فکر نمیکنی باید از pc استفاده کنی:n13:

ممنون.
شما مثلا تو بازی دمات چقدر میشه ؟
چون تو بازی هم واسه من داغ میکنه

hacker13
30-06-2014, 01:08
من این لبتاپ رو ندارم ولی باهاش زیاد کار کردم تو بازی بعد از یک ساعت دماش بدون کول پد خیلی میره بالا ولی با کول پد یه خورده میاد پایین جلو کولر گازی باهاش بازی کن :n08:

reza.akbari20
30-06-2014, 10:22
salam be hamegi
man taze laptope asus seriye n550jk ro gereftam
mishe rahnemmayi konin chetor azash back up bardaram windowsesh 8 orginale
hanoz active nakardam mikham ie backup az active nashodash bardaram bad ke lazem shod bargardonamesh
mishe begin az koja bayad beram bardaram manke peidash nakardam!

iekiyam ba kodom dokme vagti bala miyad dvdye boot bekhone ke betonam ba norton ie backup bardaram lotfan begin dostaaan
:n03:

hacker13
30-06-2014, 13:25
ماله شما لمسی هست یا غیر لمسی ؟؟؟

برام همینطوری سوال پیش اومد و چند خریدید؟؟

با نرم افزار های بک اپ گیری میتونید بک اپ بگیرید توی اینترنت پر هست

hasanoooooooo
30-06-2014, 14:00
سلام به دوستان عزیز من ان550 جی کا رو خریدم با این کانفیگ:
Ram12
Bluray
Win 8.1
مشکلی که باهاش دارم داغ کرون هست من وقتی باهاش داشتم رندر یه پروژه سه بعدی و سنگین افتر میگرفتم دماش به اینجا رسید ؛:
عادیه؟
بعد اینکه دوستانی که اینو دارن وقتی باهاش کار میکنن هاردش جیر جیر صدا میده؟ واسه من صدا میده البته کمه اینم نمیدونم عادیه یا نه

اره داداش عادیه... ولی سعی کن زیرش یه کول پد بزاری... در هر صورت طبیعی هست

hacker13
30-06-2014, 21:42
دوستان میتونید منو راهنمایی کنید

بین این لبتاپ و ge60 2oe

اینو دلمو زده اخه میگن بدجور داغ میکنه و خودم هم دیدم از نزدیک ولی نمیتونم نظر بدم چون لبتاپ نداشتم پس نمیدونم عادیه یا نه ؟

اونو دلمو زده چون اونم میگن داغ میکنه و صفحه نمایش جالبی نداره حالا کدوم رو بگیرم

mehrabooni
30-06-2014, 22:38

بین این لبتاپ و ge60 2oe

اینو دلمو زده اخه میگن بدجور داغ میکنه و خودم هم دیدم از نزدیک ولی نمیتونم نظر بدم چون لبتاپ نداشتم پس نمیدونم عادیه یا نه ؟

اونو دلمو زده چون اونم میگن داغ میکنه و صفحه نمایش جالبی نداره حالا کدوم رو بگیرم

خودم msi ge60 2oe خریدمو رفیقم یکی دوماه پیش یه n550 خرید . توصیه میکنم خودتون هم از نزدیک هردوتا رو تست کنید

رفیقم بخاطر اینکه لپتاپش نسبت به لپتاپ من بیش از حد داغ میکنه ناراحته،حتی دستش یکمی اذیت میشه ولی من از همه چیزش راضیم . کیفیت صفحه نمایش واقعا یکسانه،اما بنظرم صدای ایسوس باکیفیت تر از لپتاپ منه

Sent from my iPhone 5 using tapatalk

hasanoooooooo
30-06-2014, 23:23

بین این لبتاپ و ge60 2oe

داداش این رفیقمون باهاش رندر گرفته که دما هم رسیده به 80... که اگه کول پد خوبی داشت نهایت 75 میومد... از اون گذشته تا 100 درجه رو تحمل میکنه... جدا از این همه این حرفها شما هر لپتاپی دم دستت باشه و باهاش رندر یا کار سنگین کنی دما میره بالا!!! ربطی به برند و این حرفا نداره... cpu i7 کلا نسبت به بقیه پردازنده ها کمی گرمتر هست که عادیه... بنظرم اگه بودجتون جوره دودل نشید و همین مدل رو بخرید... بنظرم بهترین تو بازار هست.

ugroup
30-06-2014, 23:31
داداش این رفیقمون باهاش رندر گرفته که دما هم رسیده به 80... که اگه کول پد خوبی داشت نهایت 75 میومد... از اون گذشته تا 100 درجه رو تحمل میکنه... جدا از این همه این حرفها شما هر لپتاپی دم دستت باشه و باهاش رندر یا کار سنگین کنی دما میره بالا!!! ربطی به برند و این حرفا نداره... cpu i7 کلا نسبت به بقیه پردازنده ها کمی گرمتر هست که عادیه... بنظرم اگه بودجتون جوره دودل نشید و همین مدل رو بخرید... بنظرم بهترین تو بازار هست.

سنگین ترین کار همین رندر کردن هست بین تمام همکارام پرسرعت ترین سیستم رو دارم. پروژه ای که 24 ساعت رندرش طول میکشید رو در عرض 22 دقیقه رندر گرفت بنظرم غولیه واسه خودش فقط همین دماش بالا رفت
پ ن . زمانی که فن های خود لپ تاپ شروع بکار کرد دما فورا از 80 به 67 کاهش پیدا کرد و توی 20 دقیقه ثابت روی 67 موند و 1درجه نرفت بالا پیشنهاد میکنم در خریدش شک نکنید
ضمنا من اصلا کول پد استفاده نکردم

atlas-m
01-07-2014, 07:06
به نظرتون کول پد تاثییر داره؟
من قبلاها اعتقادی بهش نداشتم ولی الان فکر میکنم که احتیاج پیدا کردم. i7 یکم زیادی داره گرم میکنه!
بدنه فلزی گرما رو بسیار زیاد انتقال میده و بنابراین بدنش یکم زیادی گرم میشه و آزار دهنده شده.

بین این مدل کول پدها هم موندم:
Cooler Master NotePal LapAir قیمت 50 تومان
DeepCool CoolPad N17 قیمت 35 تومان
DeepCool Multi Core X4 قیمت 54 تومان
DeepCool CoolPad N18 قیمت 37 تومان
DeepCool CoolPad N1 قیمت 43 تومان
-------------------------------------------------------------
ارزون ترین کول پدی که به اندازه کافی سیستم رو خنک کنه و جموجور هم باشه!

atlas-m
01-07-2014, 07:07
من قبلاها اعتقادی بهش نداشتم ولی الان فکر میکنم که احتیاج پیدا کردم. i7 یکم زیادی داره گرم میکنه!
بدنه فلزی گرما رو بسیار زیاد انتقال میده و بنابراین بدنش یکم زیادی گرم میشه و آزار دهنده شده.

atlas-m
01-07-2014, 11:23

رفتم یه دونه DeepCool CoolPad N1 گرفتم. امیدوارم خوب در بیاد!

ugroup
01-07-2014, 11:26

اقا اینو حتما در موردش بازخورد بده منم یه همچین چیزی میخوام که زیاد حالت لپ تاپ رو تغییر نده

atlas-m
01-07-2014, 11:33
اقا اینو حتما در موردش بازخورد بده منم یه همچین چیزی میخوام که زیاد حالت لپ تاپ رو تغییر نده

حتما!
کلاً ضخامتش 2.6 سانت هست که البته دوتا پایه داره که یکم متمایلش میکنه و میبره بالاتر. 700 گرم وزنشه و کیفیتشم خیلی خوبه و هم اینکه خیلی کم صداست. فعلا به لب تاپم دسترسی ندارم ببینم چقدر تو خنک کردنش تاثیر داره. ولی امیدوارم از حالت ناجور خارجش کنه.
همه رنگ داره ولی من با قرمزش حال کردم. ولی در کل زیر لب تاپ به طور کامل پنهان میشه و تغریبا معلوم نمیشه. چهار تا لاستیکم توش گذاشتن بچسبونی به کول پد بعدش لب تاپو بزاری تا لب تاپ وول نخوره!

hacker13
01-07-2014, 12:00
دوستان چطوری هستش که ایسوس دوتافن داره ولی با اون که msi یک فن داره میگن msi مشکلی نداره ولی ایسوس مشکل داره ؟؟من نمیخوام رندر بگیرم ولی بازی که میکنم

دوستانی که این دولبتاپ رو دارن لطفا ببینن بعد از دو ساعت بازی حالا با یا بدون کول پد چقدر داغ میشه و ازار دهنده هست یا نه؟

AF021
01-07-2014, 12:15
دوستان چطوری هستش که ایسوس دوتافن داره ولی با اون که msi یک فن داره میگن msi مشکلی نداره ولی ایسوس مشکل داره ؟؟من نمیخوام رندر بگیرم ولی بازی که میکنم

دوستانی که این دولبتاپ رو دارن لطفا ببینن بعد از دو ساعت بازی حالا با یا بدون کول پد چقدر داغ میشه و ازار دهنده هست یا نه؟

پیشنهاده من برای بازی یا رندر اگه زیاد سر و کار دارید مدل n56jr هست به طرز بسیار بهتری سیستم خنک کنندگیش از سری n550 بهتر هست و گرافیک خیلی خوبی هم داره :
عکس های زیرو نگاه کنید :

N550JK

N56JR

اگه با بازی زیاد سر و کار ندارید سری N550 مولتی مدیای عالی به حساب میاد...

ugroup
01-07-2014, 12:19
پیشنهاده من برای بازی یا رندر اگه زیاد سر و کار دارید مدل n56jr هست به طرز بسیار بهتری سیستم خنک کنندگیش از سری n550 بهتر هست و گرافیک خیلی خوبی هم داره :
عکس های زیرو نگاه کنید :

N550JK

N56JR

اگه با بازی زیاد سر و کار ندارید سری N550 مولتی مدیای عالی به حساب میاد...

یکی بیاد از ان550 دفاع کنه من رگ غیرتم باد کرده :(

AF021
01-07-2014, 12:22
یکی بیاد از ان550 دفاع کنه من رگ غیرتم باد کرده :(

دوست عزیز من خودم N550JV دارم و نسبت به کاری که ازش انتظار دارم و باهاش انجام میدم عالیه ولی به هیچ وجه مناسب بازی کردن بیشتر از 1 ساعت و رندر سنگین در ساعات طولانی نمیخوره چون گرمای زیادی تولید میکنه ...از مبحث کارهای گرافیکی در ساعات طولانی به دلیل سیستم خنک کنندگیش که بگذریم به معنای واقعی کلمه یک مولتی مدیای عالیه , 15 الی 16 ساعت سیستم من روشنه و در حال دانلود و فیلم و انتقال هارد به هارد و .. است و هیچ مشکلی ایجاد نکرده ....

alirezaT1000
01-07-2014, 12:36
دوست عزیز من خودم N550JV دارم و نسبت به کاری که ازش انتظار دارم و باهاش انجام میدم عالیه ولی به هیچ وجه مناسب بازی کردن بیشتر از 1 ساعت و رندر سنگین در ساعات طولانی نمیخوره چون گرمای زیادی تولید میکنه ...از مبحث کارهای گرافیکی در ساعات طولانی به دلیل سیستم خنک کنندگیش که بگذریم به معنای واقعی کلمه یک مولتی مدیای عالیه , 15 الی 16 ساعت سیستم من روشنه و در حال دانلود و فیلم و انتقال هارد به هارد و .. است و هیچ مشکلی ایجاد نکرده ....
من خودم به صورت مدام 4 ساعت پشت هم دوتا 2 بازی میکنم باش........اگه کولر خونه روشن نباشه الان دماش به 80 میرسه اما روشن باشه 70 بیشتر نمیشه ....من یه کول پد x8 هم دارم زیرش......

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

alirezaT1000
01-07-2014, 12:44
من خودم به صورت مدام 4 ساعت پشت هم دوتا 2 بازی میکنم باش........اگه کولر خونه روشن نباشه الان دماش به 80 میرسه اما روشن باشه 70 بیشتر نمیشه ....من یه کول پد x8 هم دارم زیرش......

ugroup
01-07-2014, 12:58

یه متخصص باید بگه فکر نکنم دمای 80 موردی باشه؟!
تابستونم هست همینجوری عادی من از ساعت مچیم گرفته تا گوشیم داغ میکنن لپ تاپم توی رندر به محض اینکه فنهاش شروع به کار کرد دما اومد رو 67

hacker13
01-07-2014, 13:00
4 ساعت باهاش بازی میکنید چند وقته این کار رو میکنید؟؟؟ هنگ نمیکنه زیادی داغ نمیکنه ؟؟؟

دوست عزیزی که میگی jr باید بگم صفحه نمایش مزخرفی داره اگه بخوام این صفحه به این نازی رو بزارم کنار خوب میرم msi میگیرم ولی در کل تو این هفته میرم از نزدیک هم jk و هم ge60 2oe رو میبینم بعد یکیش رو میخرم

alirezaT1000
01-07-2014, 13:23
4 ساعت باهاش بازی میکنید چند وقته این کار رو میکنید؟؟؟ هنگ نمیکنه زیادی داغ نمیکنه ؟؟؟

دوست عزیزی که میگی jr باید بگم صفحه نمایش مزخرفی داره اگه بخوام این صفحه به این نازی رو بزارم کنار خوب میرم msi میگیرم ولی در کل تو این هفته میرم از نزدیک هم jk و هم ge60 2oe رو میبینم بعد یکیش رو میخرم
هنگ نه.برا چی بکنه؟؟؟.....داغ هم گفتم 70 تا 80.....تازه این دمای cpu و gpu....هار دماش 37 درحه اس....بیشتر از 40 نمیشه....

AF021
01-07-2014, 13:51

البته علیرضا جان این موردم در نظر بگیر منم با این لپ تاپ فقط بازی های با ژآنر RPG-Online مثل دیابلو و دوتا پلی میدم و 3 ساعتم بدون مشکل باهاش بازی کردم چون گرافیک انچنانی هم نیاز نداره ... ولی این دوستان میخوان بازی Watch Dog و 4 ساعت بازی کنن باهاش :n02:

alirezaT1000
01-07-2014, 13:55
البته علیرضا جان این موردم در نظر بگیر منم با این لپ تاپ فقط بازی های با ژآنر RPG-Online مثل دیابلو و دوتا پلی میدم و 3 ساعتم بدون مشکل باهاش بازی کردم چون گرافیک انچنانی هم نیاز نداره ... ولی این دوستان میخوان بازی Watch Dog و 4 ساعت بازی کنن باهاش :n02:
بله کاملا درسته...منم گفتم dota 2 روی الترا.......
آره اگه watch dog بازی کنی 4 ساعت با گرافیک شاخ....فک کنم از 100 بزنه بالا دماش......
ولی یه چیزی من دقت کردم که من چه یه ساعت بازی کنم دماش میشه 75 چه چهار ساعت.......نمیدونم اما بعد از چند ساعت دما ثابت میشه و همین طوری هی بالا بالا نمیره......
حالا نمیدونم من این طوری فک میکنم یا این طوری هستش.

AF021
01-07-2014, 14:02
بله کاملا درسته...منم گفتم dota 2 روی الترا.......
آره اگه watch dog بازی کنی 4 ساعت با گرافیک شاخ....فک کنم از 100 بزنه بالا دماش......
ولی یه چیزی من دقت کردم که من چه یه ساعت بازی کنم دماش میشه 75 چه چهار ساعت.......نمیدونم اما بعد از چند ساعت دما ثابت میشه و همین طوری هی بالا بالا نمیره......
حالا نمیدونم من این طوری فک میکنم یا این طوری هستش.

درسته منم روی Dota و Diablo تست گرفتم دما وقتی به 72 الی 75 میرسید بعد از 2 ساعت هم دما بالاتر نمیرفت ... اما روی بازی Assassin Creed 4 روی 1080 و گرافیک High دمای نرم افزاری و دمای سخت افزاری (روی بدنه) هر چقدر زمان میگذشت سیر صعودی داشت ....

hacker13
01-07-2014, 15:21
خب حالا اگه ما بخوایم
Assassin Creed 4 رو روی normal بازی کنیم 3-4 ساعت و زیرش یه کول پد خوب باشه دما چقدر میشه ؟؟؟ در حدی هست که اسیب نرسونه ؟؟؟

اصلا دمای ایده ال چند هستش و از چه دمایی بالاتر بره تو رنج اسیب دیدن یا فشار هستش چون من الان نمیدونم 30 متوسط یا 80 :n03::n16:

alirezaT1000
01-07-2014, 15:25
خب حالا اگه ما بخوایم
Assassin Creed 4 رو روی normal بازی کنیم 3-4 ساعت و زیرش یه کول پد خوب باشه دما چقدر میشه ؟؟؟ در حدی هست که اسیب نرسونه ؟؟؟

اصلا دمای ایده ال چند هستش و از چه دمایی بالاتر بره تو رنج اسیب دیدن یا فشار هستش چون من الان نمیدونم 30 متوسط یا 80 :n03::n16:
دما متوسط که من کار های سبک میکنم (وب گردی و موزیک و فیلم )بیشتر از 45 نمیشه بعد از 6 ساعت........
اساسین بازی نکردم باهاش دقیقا نمیدونم .. از دوستان کسی میدونه کمک کنه .....

ugroup
01-07-2014, 15:27
دما متوسط که من کار های سبک میکنم (وب گردی و موزیک و فیلم )بیشتر از 45 نمیشه بعد از 6 ساعت........
اساسین بازی نکردم باهاش دقیقا نمیدونم .. از دوستان کسی میدونه کمک کنه .....

من بتل فیلد 4 رو روی فول اچ دی بالای 1ساعت رفتم دما 75
بدون کول پد .
البته مونیتورینگش کردم حداکثر رو 75 بود
پ ن . دوستان این مشکل ممکنه با اپدیت بایوس و.. حل بشه؟

atlas-m
02-07-2014, 07:01

حتما!
کلاً ضخامتش 2.6 سانت هست که البته دوتا پایه داره که یکم متمایلش میکنه و میبره بالاتر. 700 گرم وزنشه و کیفیتشم خیلی خوبه و هم اینکه خیلی کم صداست. فعلا به لب تاپم دسترسی ندارم ببینم چقدر تو خنک کردنش تاثیر داره. ولی امیدوارم از حالت ناجور خارجش کنه.
همه رنگ داره ولی من با قرمزش حال کردم. ولی در کل زیر لب تاپ به طور کامل پنهان میشه و تغریبا معلوم نمیشه. چهار تا لاستیکم توش گذاشتن بچسبونی به کول پد بعدش لب تاپو بزاری تا لب تاپ وول نخوره!

دیروز عصر گذاشتم زیرش. با دور پایین (600 دور در دقیقه) هنوز گرم بود. بردم روی حداکثر سرعت (1000 دور در دقیقه) وضعیت بهتر شد ولی هنوز یکم گرمه! بهتر از هی چی هست ... .
فکر می کنم اگه کولر خونه هم کار کنه وضعیت بهتر بشه. امروز در این وضعیت هم تستش می کنم.

atlas-m
02-07-2014, 07:38
البته من هنوز به صورت نرم افزاری دما سیستم رو ندیدم.
توی سایت intel برای پردازنده 4700 HQ (پردازنده لب تاپ من) زده حداکثر دما قابل تحمل 100 درجه!

hamid_801
02-07-2014, 08:32
سلام
دما رو با چه نرم افزاری میخونید؟
این دمایی که اعلام میشه دقیقه؟
میشه بهش اعتماد کرد؟
ممنون

ugroup
02-07-2014, 10:02
دوستان یه سوال دیگه
من عادت دارم شارژر رو به لپ تاپ وصل میکنم و کار میکنم باهاش این اشتباهه ؟
لپ تاپ قبلیمو باطریشو در میاوردم ولی اینکه باطریش در نمیاد ؟!

atlas-m
02-07-2014, 12:58
سلام
میشه بهش اعتماد کرد؟
ممنون

سلام.
من با این دما رو میگیرم : HWMonitor.1.25
نمیدونم!!!
ما که اعتماد کردیم!
خواهش

دوستان یه سوال دیگه
من عادت دارم شارژر رو به لپ تاپ وصل میکنم و کار میکنم باهاش این اشتباهه ؟
لپ تاپ قبلیمو باطریشو در میاوردم ولی اینکه باطریش در نمیاد ؟!

نه، مشکلی نداره. اتوماتیک از مدار خارج میشه باتری وقتی پرشه.

hasanoooooooo
02-07-2014, 13:32
سلام
میشه بهش اعتماد کرد؟
ممنون

شک نکن که دقیقه... این دماها توسط سنسور های مخصوص هر دستگاه نمایش داده میشه و درصد خطای پایینی داره

hacker13
02-07-2014, 15:32
من پولش رو اماده کردم و اگه این گرما بزاره تا 2-3 روز دیگه میخرم فقط نرم افزار هایی که نیاز هست لبتاپ رو باهاش تست کنم بدین لطفا

چه مواردی رو قبل از خرید باید چک کنم و روشون دقت کنم ادم یکبار که بیشتر نمیخره :n16:

پیشاپیش از پاسختون ممنونم

ugroup
02-07-2014, 15:40
من پولش رو اماده کردم و اگه این گرما بزاره تا 2-3 روز دیگه میخرم فقط نرم افزار هایی که نیاز هست لبتاپ رو باهاش تست کنم بدین لطفا

چه مواردی رو قبل از خرید باید چک کنم و روشون دقت کنم ادم یکبار که بیشتر نمیخره :n16:

پیشاپیش از پاسختون ممنونم

گارانتی رو حتما معتبر بگیر . سریر معتبره
چندین کانفیگ داره من 4300 میخواستم کانفیگ رم 8 و بدون وین اورجینال بگیرم که به پیشنهاد فروشنده با 300ت اضافه
رم 12 . بلوری و وین اورجینال نصیبم شد که فکر کنم نسبت به اختلافش میارزید
ضمنا حتما پلمپ تحویل بگیر و اگر وین اورجینال بود حتما باید خودت اکتیوش کنی منظورم اینه قبلا اکتیو نشده باشه
پیشنهاد میکنم کانفیگاشو بپرسی فکر کنم رم 16 هم هست

hacker13
02-07-2014, 22:59
نه همین کانفیگش خوبه

من میخوام غیر لمسیش رو بگیرم فردا قیمتش میاد دستم اگه مشکلی داشته باشه چی
؟؟؟

اخه میخوام بدم کسی برام بگیره از تهران خودم نمیتونم برم اونوقت باید برم دنبال گارانتی

دوستان خیلی چیزا میگفتن یکی میگفت باتریش مستحلک شده با یه نرم افزار تست کرده بود میشه روی این نرم افزار ها حساب کرد؟؟ شما میتونی یه تست از باتریت بگیری

یکی میگفت سفتی دکمه ها با هم فرق میکنه و........

P.Cworld
02-07-2014, 23:16
دوستایی که مانیتور FHD دارن میشه بگن واسه اینکه تو وب گردی اذیت نشم(ریز بودن) تنظیمات خاصی باید انجام بدم؟

hacker13
04-07-2014, 15:03
از کجا بفهمم ویندوز لبتاپ اصله ؟؟؟

ugroup
04-07-2014, 18:44
از کجا بفهمم ویندوز لبتاپ اصله ؟؟؟

اول ک پشت لپ تاپ لیبل ویندوز خورده دوم اینکه توی ستینگ ویندوز رو راحت میشه اکتیو کرد و براحتی اپدیتهارو نصب کرد

hacker13
04-07-2014, 21:10
دوستان من یک شنبه میرم بگیرم ولی هیچی نمیدونم در مورد هنگام خرید چی رو باید چک کنم اگه نرم افزاری لازم هست لینک بدین

اگه جای خاصی تو تهران میشناسین که قیمت مناسب و جنس بی دردسر میده معرفی کنید

mehrabooni
04-07-2014, 21:25
دوستان من یک شنبه میرم بگیرم ولی هیچی نمیدونم در مورد هنگام خرید چی رو باید چک کنم اگه نرم افزاری لازم هست لینک بدین

اگه جای خاصی تو تهران میشناسین که قیمت مناسب و جنس بی دردسر میده معرفی کنید

اشتباهه دوسته منو نکن
برو msi ge60 new بخر

توی یک تاپیک کامل توضیح دادم داداش
سرچ کن پیدا میکنی

koohyar00
04-07-2014, 22:39
سلام

من قصد خرید n550jk رو دارم و ظاهرا این لپتاب به دلیل داشتن GTX گرمای زیادی تولید میکنه (که بی شک به دلیل فرکانش بالایی هست که نسبت به نوع n56jr ،ddr5 دارد می باشد) و انرژی بیشتری هم نسبت به داداش خودش N550JV مصرف میکنه یعنی شارژ دهی کمتر باتری

اوضاع دمایی این لپتاپ ینی انقد داغونه که نمیشه 2 الی 3 ساعت باهاش بازی کرد با وجود داشتن سیستم کولینگ دوگانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جدا نشدن باطری از نظر بنده یک حُسن محسوب میشود ولی با این داغ شدن لپتاپ بابای باتر در میاد که... اینطور نیست؟

با خوندن پستای قبلی یه کوچول بگی نگی از چشم اوفتاده... یعنی هیچ رقمه نمی شه اینو رو 65، 70 درجه نگه داشت؟

ممنون میشم جواب بدین.....مرسی

mehrabooni
04-07-2014, 22:49
شما ge60 new بخر بعد لذت ببر
منو سه تا از رفیقام همزمان باهم لپتاپ خریدیم که بعد از تست های زیاد به این نتیجه رسیدیم msi ge60 یکمی سر تره مخصوصا مخصوصا توی گیم های سنگین

hacker13
04-07-2014, 23:03
میشه لینک بدین ؟؟؟

دوست عزیز من زیاد بازی نمیکنم ولی کولینگ برام مهمه که اگه هم خواست مبازی کنم مشکلی نداشته باشم اون رفقاتون مشکل کولینگ دارن ؟؟؟ Msi بیشتر گرم میشد تو کار سنگین یا ایسوس???

اگه جواب سوال بالا رو بدید خیلی ممنون میشم چون تنها دلیلی که بخوام برم Msi بگیرم همین کولینگ که به نظرم ایسوس خنکتره چون دوتا فن داره

koohyar00
04-07-2014, 23:06
شما ge60 new بخر بعد لذت ببر
منو سه تا از رفیقام همزمان باهم لپتاپ خریدیم که بعد از تست های زیاد به این نتیجه رسیدیم msi ge60 یکمی سر تره مخصوصا مخصوصا توی گیم های سنگین

مرسی از این که جواب دادین،

چشمو گرفته این لامصب ..

خودتون این مدل رو دارین N550jk ؟ اگه دارین تو استفاده معمولی دماش چجوریه؟

کارای گرافیکی و اتوکد کار میکنم دماش ادم رو اذیت میکنه به نظر تون؟

کسی هست که این لپتاب رو با کار کرد سنگین 4 ساعتی تست کرذده باشه؟

ممنون میشم کشایی که دارن جواب بدن

mehrabooni
04-07-2014, 23:07
میشه لینک بدین ؟؟؟

دوست عزیز من زیاد بازی نمیکنم ولی کولینگ برام مهمه که اگه هم خواست مبازی کنم مشکلی نداشته باشم اون رفقاتون مشکل کولینگ دارن ؟؟؟ Msi بیشتر گرم میشد تو کار سنگین یا ایسوس???

اگه جواب سوال بالا رو بدید خیلی ممنون میشم چون تنها دلیلی که بخوام برم Msi بگیرم همین کولینگ که به نظرم ایسوس خنکتره چون دوتا فن داره

سرچ کنین
یادم نیست توی کدوم تاپیک بود یکی دو ماه پیش با عکس کامل بررسی کردیم که msi ge60 موفق تره

ugroup
04-07-2014, 23:07
دوستان یه یوال دیگه . وقتی اسکرین رزولسن رو میگیرم و بعدم میرم تو ادونس گرافیک رو زده 1گیک،

hacker13
04-07-2014, 23:13
من کاری ندارم کدوم بهتره فقط دوست عزیز خواهش میکنم خواهش میکنم کسی که این لبتاپ رو داره مقایسه کنه اونو با لبتاپ msi ge60 new و امثال این حالا اپاچی و.... میخوام ببینم از نظر کولینگ تو بازی کدوم بهتره ؟؟ فقط از نظر کولینگ چون 2-3 روز دیگه میرم بخرمش لطفا جواب بدین صادقانه

koohyar00
04-07-2014, 23:18
من کاری ندارم کدوم بهتره فقط دوست عزیز خواهش میکنم خواهش میکنم کسی که این لبتاپ رو داره مقایسه کنه اونو با لبتاپ msi ge60 new و امثال این حالا اپاچی و.... میخوام ببینم از نظر کولینگ تو بازی کدوم بهتره ؟؟ فقط از نظر کولینگ چون 2-3 روز دیگه میرم بخرمش لطفا جواب بدین صادقانه

دقیقا منم همین شرایظ جناب هکر رو دارم لطفا کسایی که N550 jk رو دارن یه بررسی حرفه از کولینگ این لپتاپ بزارن بی زحمت...

hacker13
04-07-2014, 23:22
دقیقا منم همین شرایظ جناب هکر رو دارم لطفا کسایی که N550 jk رو دارن یه بررسی حرفه از کولینگ این لپتاپ بزارن بی زحمت...
در تکمیل صحبت شما باید بگم در حالی که یه بررسی از کولینگ این لبتاپ لطفا بزارید یه بررسی هم از گزنه دوم ما برای خرید که msi ge60 2oe یا امثال ان بزارید چون من الان بین این دو موندم و اگه کولینگ msi بهتر باشه احتمال تغییر نظرم هست از Jk

atlas-m
05-07-2014, 11:38
سلام.
دوستان یه لطفی می کنید یه اسکیرین شات از ASUS Consol بگیرید؟
می خوام ببینم چی روش نصبه.
ممنون از شما.

MAHDI_FI
05-07-2014, 15:11
سلام بچه ها من این لپتاپو خریدم و زیاد ازش ذاضی نیستم ببخشیدکسی اینجا این لپتاپو داره اخه مال من زیاد هنگ میکنه یعنی از وقتی که روشن میکنم تا وقتی که خاموش میکنم و گرمای زیادشم ادمو تذیت میکنه و سوال بعدیم اینه که از کجا بفهمم سی پی یوش هزول هست خیلی ممنون

hasanoooooooo
05-07-2014, 15:56
سلام بچه ها من این لپتاپو خریدم و زیاد ازش ذاضی نیستم ببخشیدکسی اینجا این لپتاپو داره اخه مال من زیاد هنگ میکنه یعنی از وقتی که روشن میکنم تا وقتی که خاموش میکنم و گرمای زیادشم ادمو تذیت میکنه و سوال بعدیم اینه که از کجا بفهمم سی پی یوش هزول هست خیلی ممنون

داداش n550 کلا با cpu هاسول داخل بازار هست.. اسم مدل رو داخل گوگل سرچ کن به مشخصات پردازنده میرسی از این بابت خیالت جمع...

در رابطه با گرما بستگی داره گرما چقدر باشه...و در چه حالتی ازش کار بکشی... حتا یک کولپد برای دستگاه بخر....
هیچوقت رو زمین نذارش....

با برنامه hw monitor دمای قطعات رو چک کن ... دمای i7 کلا بالا هست یمقدار ولی دما نباید در حالت عادی بالای 50 تا 55 باشه....

منظورتون دقیقا از هنگ چیه؟ تو چه کاری هنگ میکنه و به چه شدت؟ یعنی مجبوری دستگاه رو روشن خاموش کنی؟ در حالت کارای سنگین هنگ میکنه یا تو کارای عادی مثل وبگردی هم همین اتفاق میفته؟

koohyar00
05-07-2014, 16:34
سلام

من قصد خرید n550jk رو دارم و ظاهرا این لپتاب به دلیل داشتن GTX گرمای زیادی تولید میکنه (که بی شک به دلیل فرکانش بالایی هست که نسبت به نوع n56jr ،ddr5 دارد می باشد) و انرژی بیشتری هم نسبت به داداش خودش N550JV مصرف میکنه یعنی شارژ دهی کمتر باتری

اوضاع دمایی این لپتاپ ینی انقد داغونه که نمیشه 2 الی 3 ساعت باهاش بازی کرد با وجود داشتن سیستم کولینگ دوگانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جدا نشدن باطری از نظر بنده یک حُسن محسوب میشود ولی با این داغ شدن لپتاپ بابای باتر در میاد که... اینطور نیست؟

با خوندن پستای قبلی یه کوچول بگی نگی از چشم اوفتاده... یعنی هیچ رقمه نمی شه اینو رو 65، 70 درجه نگه داشت؟

ممنون میشم جواب بدین.....مرسی

تو استفاده معمولی دماش چجوریه؟

کار کردن ه 3،4 ساعتی با نرم افزار های گرافیکی (کارای گرافیکی و اتوکد کار میکنم) دماش دماش خیلی بالا میره به نظر تون؟

کسی هست که این لپتاب رو با کار کرد سنگین 4 ساعتی تست کرده باشه؟

ممنون میشم کسایی که دارن جواب بدن

ugroup
05-07-2014, 17:14
سلام.
ممنون از شما.

single_2008boy
05-07-2014, 18:58
سلام من n55jk گرفتم ولی به نظرم سرعت کپی اون پایینه ؟؟ موقعی که از فلش یا تو شبکه کپی میکنی حدود 3 تا 4 مگ هستش ویندوز 8.1 ؟؟؟چرا؟؟

koohyar00
05-07-2014, 19:16
کسی نسی جواب بده....:n28:

koohyar00
05-07-2014, 19:18
سلام من n55jk گرفتم ولی به نظرم سرعت کپی اون پایینه ؟؟ موقعی که از فلش یا تو شبکه کپی میکنی حدود 3 تا 4 مگ هستش ویندوز 8.1 ؟؟؟چرا؟؟

جناب single_2008boy چن وقته گرفتین؟ دمای تو حالت معمولی کار کرده 3،4 ساعتی چطوریه؟ زیاد داغ میشه؟

soroush.bl4ckhat
06-07-2014, 00:24
سلام به همه دوستان

من تازه عضو انجمن شدم امیدوارم از این به بعد لحظات خوبی رو با هم سپری کنیم

من فردا این لبتاپ رو ASUS N550JK رو میخرم البته غیر لمسی و میخواستم مواردی که باید قبل از خرید توجه کرد رو به من گوش زد کنید همچنین اگه میشه بفرمایید مدل غیر لمسی موجود هست یا خیر در بازار تهران ؟؟ از کجا میتونم تهیه کنم ؟؟؟ ایا گارانتی معتبری دارد ؟؟؟ و قیمت ان چقدر هست ؟؟

با تشکر Soroush.Bl4ckhat

:n16:

koohyar00
06-07-2014, 01:00
چرا دوستانی که jk رو دارن تکلیف این داغ شدنشو مشخص نمی کنن :n13:

ugroup
06-07-2014, 01:08
چرا دوستانی که jk رو دارن تکلیف این داغ شدنشو مشخص نمی کنن :n13:

تکلیف چیشو؟
من سنگین ترین کارهارو باهاش کردم و توی 1ساعت رندر سنگین سه بعدی دماش 79 تا 80 بالا نزد که از متخصصش پرسیدم دیروز گفت این محشره و خیلی عالیه
توی 1ساعت وضعیت سی پی یو این بود
تازه کول پد هم زیرش نبود و هوای اتاقمم تقریبا گرمه

koohyar00
06-07-2014, 01:23
تکلیف چیشو؟
من سنگین ترین کارهارو باهاش کردم و توی 1ساعت رندر سنگین سه بعدی دماش 79 تا 80 بالا نزد که از متخصصش پرسیدم دیروز گفت این محشره و خیلی عالیه
توی 1ساعت وضعیت سی پی یو این بود

تازه کول پد هم زیرش نبود و هوای اتاقمم تقریبا گرمه

واقعا ممنون از راهنمایی تون:n12:...

پس طبق فرمایش شما حرات تولیدیش طبیعی هست (چه در کار های سنگین و چه در کار های معمولی)

پ این داغ کردنی که شایع شده بین کاربراش چیه؟

ugroup
06-07-2014, 01:29
واقعا ممنون از راهنمایی تون:n12:...

پس طبق فرمایش شما حرات تولیدیش طبیعی هست (چه در کار های سنگین و چه در کار های معمولی)

پ این داغ کردنی که شایع شده بین کاربراش چیه؟

منم خودم وسواس زیادی داشتم و تو همین تاپیک هم سوال کردم . بدنه این لپ تاپ الومنیوم هست و سری گرما رو از خودش عبور میده و خوب به طبع بدنه کمی گرم میشه که این ادمو حساس میکنه . گفتم من از متخصص پرسیدم گفت این عالیه . شما حساب کن 1ساعت وضعیت سی پی یو این بود و دما روی 80 ثابت تازه با شرایط گرمای اتاق و استفاده نکردن از کول پد .من مطمنم هر لپ تاپ دیگه ای توی این شرایط یا گرمای زیادی تولید میکنه یا مصرف از منابعشو محدود ولی این با حداکثر قدرت توی یک ساعت پروژه رو رندر کرد
اونقدر خوب بود از نظر اون متخصص که گفت حاژی دازی دروغ میگی 1ساعت وضعیتش اینجوری بوده و باورش نمیشد
دوستانی که لنوو یا ام اس ای رو پیشنهاد میدن نرحمت بفرمایید یه رندر باهاش بگیرید یا کم میاره یا دماش به 100 میرسه

koohyar00
06-07-2014, 01:41
خیلی ممنونم بابت توضیحاتتون :»

بین این مدل و n56jr دو دل بودم که با گفته های شما دیگه صد درصد تصمیم به خرید n550jk گرفتم، مرسی.

atlas-m
06-07-2014, 07:01
سلام.
ممنون از شما.

ممنون.
شما ویندوزت اورجیناله؟
من از کسی که ویندوز اورجینال داره میخوام این عکس رو بگیره!

ugroup
06-07-2014, 08:40
ممنون.
شما ویندوزت اورجیناله؟
من از کسی که ویندوز اورجینال داره میخوام این عکس رو بگیره!

عزیز وین اورجیناله

grendier
07-07-2014, 15:39
سوال از کسانی که n550jk خریدن.ممنون میشم جواب بدید.
n550jk برای بازی مناسب هست؟ تو بازی مداوم (5,4 ساعت) مشکلی پیش نمیاد ؟
صفحه نمایش مات کیفیت تصاویر رو خیلی کاهش میده ؟

soroush.bl4ckhat
07-07-2014, 16:40
من فقط میدونم کیفیت ماتش اگه کنار براق باشه مشخص میشه که یه خورده کمتر هست و اصلا مهم نیست شما برو از نزدیک ببین متوجه میشی که فرق زیادی نمیکنه و اصلا نمیارزه بری ایینه بگیری

در مورد بازی من نمیدونم دوستان دیگه میتونن کمکتون کنند
ugroup ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و atlas_m و....

linkinpark20
08-07-2014, 11:26
دوستان کسی اطلاع داره کانفیگ این لپ تاپ با رم 16 با پارانتی سریر هست فقط یا با گارانتی هماهنگ هم هست؟ضمنا سوال دیگه ای که داشتم این هست که اگه بخوای ssd بزاری جای دی وی دی یا بلو ری اون دی وی دی یا بلو ری رو ازت میخرن یا باید قابش بگیری:n24::n24:
ممنون میشم دوستانی که قیمتی از ssd دارند راهنمایی بفرمایند

soroush.bl4ckhat
08-07-2014, 18:44
اگه خواستی بگیری این ssd رو بگیر

Corsair Force GS 128 GB

خواندن 560 نوشتن 535 قیمتش هم 360 تومن هست وافعا عالیه اگه دنبال یه جنس هستی که هم خب باشه هم گارانتی داشته باشه اینو بگیر اگه هم برات گارانتی مهم نیست برو سری samsung evo رو بگیر که ترکونده

ugroup
09-07-2014, 01:58
سوال از کسانی که n550jk خریدن.ممنون میشم جواب بدید.
n550jk برای بازی مناسب هست؟ تو بازی مداوم (5,4 ساعت) مشکلی پیش نمیاد ؟
صفحه نمایش مات کیفیت تصاویر رو خیلی کاهش میده ؟

رفیق من فکر میکردم بازی کار سنگینیه اما در مقابل رندر گرفتن سه بعدی هیچی نیست . 1ساعت با لپ تاپم داشتم رندر میگرفتم توی این یک ساعت سی پی یو 100 درصد داشت کار میکرد بدون کول پد و توی اتاق تقریبا گرم دما از 80 بالا نزد از متخصص پرسیدم گفت این از عالی هم عالی تره و لپ تاپ فوق العاده ای داری بنظر منم داغ شده بود ولی بخاطر بدنه الومنیوم هست که سری داغ میشه و ادم رو حساس میکنه بنظر من عالیه این لپ تاپ
در مورد بازی :
کا اف گوست با گرافیک الترا بدون هیچ مشکلی رفتم
بتل4 هم همینطور
اسنایپر الایت هم همینطور
واچ داگ هم همینطور
نیدفور اسپید ریوالز هم همینطور
و بزودی ولفلشتاین رو میخوام برم دارم دانلود میکنم
پ ن . دوستان بازی کرایسیس 3 رو میندازه بیرون میدونم مشکل از ویندوز هست انگار با 8.1 سازگار نیست اپدیت بازی هم گرفتم ولی بازم مشکل داره . کسی راه حلی نداره؟خعلی برام مهمه
ضمنا من کول پد استفاده نمیکنم و تا حالا هم دما از 80 بالا نزده تو هیچ پروسه ای

linkinpark20
09-07-2014, 08:11
رفیق من فکر میکردم بازی کار سنگینیه اما در مقابل رندر گرفتن سه بعدی هیچی نیست . 1ساعت با لپ تاپم داشتم رندر میگرفتم توی این یک ساعت سی پی یو 100 درصد داشت کار میکرد بدون کول پد و توی اتاق تقریبا گرم دما از 80 بالا نزد از متخصص پرسیدم گفت این از عالی هم عالی تره و لپ تاپ فوق العاده ای داری بنظر منم داغ شده بود ولی بخاطر بدنه الومنیوم هست که سری داغ میشه و ادم رو حساس میکنه بنظر من عالیه این لپ تاپ
در مورد بازی :
بتل4 هم همینطور
اسنایپر الایت هم همینطور
واچ داگ هم همینطور
پ ن . دوستان بازی کرایسیس 3 رو میندازه بیرون میدونم مشکل از ویندوز هست انگار با 8.1 سازگار نیست اپدیت بازی هم گرفتم ولی بازم مشکل داره . کسی راه حلی نداره؟خعلی برام مهمه

دوست عزیز شما چه کانفیگی رو تهیه کردی؟دوستان اطلاع نداره یعنی کسی اینجا که با کانفیگ رم 16 با گارانتی هماهنگ وجود داره یا نه؟

ugroup
09-07-2014, 08:49
دوست عزیز شما چه کانفیگی رو تهیه کردی؟دوستان اطلاع نداره یعنی کسی اینجا که با کانفیگ رم 16 با گارانتی هماهنگ وجود داره یا نه؟

رم 12.گرافیک جی تی ایکس 850 . 1ترا.صفحه تاچ.بلوری.وین8.1 اورجینال

soroush.bl4ckhat
09-07-2014, 14:31
سلام به همه

من دارم الان میرم بخرمش البته با وسایل جانبی

اگه میشه راهنماییم کنید چه چیز هایی رو چک کنم

کول پد چی بگیرم که خوب خنک کنه ؟؟؟ multi core x6 خوبه ؟؟؟

قیمت مدل غیر لمسی این لبتاپ چنده ؟؟؟؟

غیر لمسیش رو کسی اصلا داره ؟؟؟؟؟

grendier
09-07-2014, 14:44
در مورد بازی :
بتل4 هم همینطور
اسنایپر الایت هم همینطور
واچ داگ هم همینطور

ببخشید یه سوال دیگه.دور پایین هارد(5400) تو بازی اذیت نمیکنه ؟

soroush.bl4ckhat
09-07-2014, 14:54
اصلا ربطی نداره و اونقدر تاثیر نداره بازی های امروز برای این سخت افزار هنوز جوجه هستن حالا گرافیک رو کار نداریم که تو الترا تو بعضی بازیاا فریم کمی میده ولی در کل اگه برات مهمه یه ssd بخر حالا اگه هم نمیخوای پول زیادی بدی یه 64 گیگ بخر

ugroup
09-07-2014, 15:20
ببخشید یه سوال دیگه.دور پایین هارد(5400) تو بازی اذیت نمیکنه ؟

نه . هیچ مشکلی نداره .
دوستان ساعت اسنایپر الایت رو با گرافیک الترا بازی کردم دماش 80 شد اولش بعد اومد رو 70 و ثابت موند
فک کنم رکورد خوبی باشه

soroush.bl4ckhat
09-07-2014, 20:45
سلام به همه

من امروز رفتم پاساژ رضا و ایرانیان

از اونجایی که اطلاعات خودم تو این زمینه زیاد هست اونا نتونستن به من قالب کنند ولی یه سری چیزای خوبی دستگیرم شد

مدل غیر لمسیش رو میخواستم بگیرم قیمت کف بازارش 3770 بود که خیلی هم خوب بود ولی میگفتن غیر لمسی متفرقه هست یعنی گارانتی اصلی نداره اواژنگ ویستا و یه چنتای دیگه گارانتی خوبی هستن وگرنه بدرد نمیخوره همیناش هم جوابت رو نمیدن چه برسه به سریر

منم گفتم اگه اینا جواب نمیدن پس دیگه مهم نیست سریر بگیرم اخه میگفتن 40 تومن بده یعنی 3810 گارانتیش کن بره غیر لمسیش رو همه وسالش هم هست ولی من ترسیدم گفتم شاید عوض کرده باشن و یا کار ها ی دیگه که میتونن

حالا از اونجایی که موندم میخوام شما راهنماییم کنید

لمسی نیمخوام نه به خاطر پولش به خاطر اینکه ایینه میشه ولی یارو میگفت نه اونجور که فکر میکنی نیست ولی من مطمئنم ایینه میشه

غیر لمسی هم دلم رو زده به خاطر اینکه گارانتی معتبری نداره و حالا اون هیچ می ترسم چون گارانتی نداره عوض کرده باشن

کسی اینجا غیر لمسی داره اگه داره بگه مشکلی نداره لب تاپش و از کجا با چه گارانتی و چه قیمتی خریده

اونایی هم که لمسی دارن بگن وقتی نور روی 50 درصد هست توی روز تو خونه انعکاس نور هست ؟؟؟ ایینه مانند میشه ؟؟

ugroup
09-07-2014, 21:54
سلام به همه

من امروز رفتم پاساژ رضا و ایرانیان

از اونجایی که اطلاعات خودم تو این زمینه زیاد هست اونا نتونستن به من قالب کنند ولی یه سری چیزای خوبی دستگیرم شد

مدل غیر لمسیش رو میخواستم بگیرم قیمت کف بازارش 3770 بود که خیلی هم خوب بود ولی میگفتن غیر لمسی متفرقه هست یعنی گارانتی اصلی نداره اواژنگ ویستا و یه چنتای دیگه گارانتی خوبی هستن وگرنه بدرد نمیخوره همیناش هم جوابت رو نمیدن چه برسه به سریر

منم گفتم اگه اینا جواب نمیدن پس دیگه مهم نیست سریر بگیرم اخه میگفتن 40 تومن بده یعنی 3810 گارانتیش کن بره غیر لمسیش رو همه وسالش هم هست ولی من ترسیدم گفتم شاید عوض کرده باشن و یا کار ها ی دیگه که میتونن

حالا از اونجایی که موندم میخوام شما راهنماییم کنید

لمسی نیمخوام نه به خاطر پولش به خاطر اینکه ایینه میشه ولی یارو میگفت نه اونجور که فکر میکنی نیست ولی من مطمئنم ایینه میشه

غیر لمسی هم دلم رو زده به خاطر اینکه گارانتی معتبری نداره و حالا اون هیچ می ترسم چون گارانتی نداره عوض کرده باشن

کسی اینجا غیر لمسی داره اگه داره بگه مشکلی نداره لب تاپش و از کجا با چه گارانتی و چه قیمتی خریده

اونایی هم که لمسی دارن بگن وقتی نور روی 50 درصد هست توی روز تو خونه انعکاس نور هست ؟؟؟ ایینه مانند میشه ؟؟

عزیز من لمسی دارم . کارمم طراحیه متاسفانه کمی اذیت شدم سر اینه شدنش

soroush.bl4ckhat
09-07-2014, 22:10
پس یه خورده فروشنده کار کرد رو من که برم لمسی بگیرم کلا دیگه با این حرف شما نمیگیرم میرم غیر لمسیش رو میگیریم

اگه میشه کسانی که غیر لمسی دارن به سوالات پاسخ دهند در مورد گارانتی صفحه نمایش سخت افزار و قیمتی که خریدین بگید لطفا

ugroup
09-07-2014, 22:12
پس یه خورده فروشنده کار کرد رو من که برم لمسی بگیرم کلا دیگه با این حرف شما نمیگیرم میرم غیر لمسیش رو میگیریم

اگه میشه کسانی که غیر لمسی دارن به سوالات پاسخ دهند در مورد گارانتی صفحه نمایش سخت افزار و قیمتی که خریدین بگید لطفا

خیلی بد نیست فقط در این حد : ای کاش صفحش مات بود
البته روکش مات میشه انداخت

soroush.bl4ckhat
09-07-2014, 23:08
خب دیگه من ادم حساسی هستم و اگه بخوره تو ذقم دیگه باهاش حال نمیکنم چون فقط به خاطر گارانتی میخوام لمسی بگیرم وگرنه اصلا با لمس و... هسچ کاری ندارم

mhe3xe
10-07-2014, 09:42
[QUOTE=ugroup;8294739]خیلی بد نیست فقط در این حد : ای کاش صفحش مات بود

آقا چندتا سوال
1. تا حالا خودتون دیدین روکش مات بندازن که ببینین خوب میشه یا بد؟
2. از نظر قیمت چطوره؟
3. بعد یه چیز دیگه، این روکش جنسش چیه؟ اگر پلاستیکی باشه که خش میفته روش مخصوصا اگر لمسی باشه.
ممنون

mhe3xe
10-07-2014, 09:46
خیلی بد نیست فقط در این حد : ای کاش صفحش مات بود

آقا چندتا سوال
2. از نظر قیمت چطوره؟
3. بعد یه چیز دیگه، این روکش جنسش چیه؟ اگر پلاستیکی باشه که خش میفته روش مخصوصا اگر لمسی باشه.
ممنون

ugroup
11-07-2014, 13:13
آقا چندتا سوال
2. از نظر قیمت چطوره؟
ممنون

نه متاسفانه ندیدم.
روکش جنسش پلاستیکه دیگه مثل خش گیرای موبایل
قیمتش باید نزدیک 100ت باشه جنس خوبش

wrath of god
11-07-2014, 15:47
با سلام به دوست عزیز داداش ugroup
جسارت نشه.......شما با لپ تاپ n550jk واچ داگز رو روی چه تنظیماتی رفتین و چند فریم داد و اگه میشه برام یه عکس از خود بازی بزارین.....:n02:
+با تشکر :n06:

Saidgta
11-07-2014, 16:18
سلام دوستان.
لطفا کمک کنید...
من هفته پیش 400 هزار تومن رو لپ تاپ ضرر کردم. یه لنوو z510 خریدم که اصلا با صفحه نمایشش نتونستم کنار بیام و فروختمش.
حالا بین ایسوس n550 و ام اس ای ge60 گیر کردم.
شکی نیست که کیفیت ساخت ایسوس عالیه، اما گویا قیمت و مشخصات داخلی ام اس آی بهتره.
من گیمر حرفه ای نیستم ولی گاهی بازی هم میکنم.
از طرفی این لپ تاپ رو واسه کار میخوام. برنامه نویسی و فتوشاپ. ممکنه در روز بیشتر از 10 ساعت روشن باشه.
قصد داشتم همین n550 لمسی رو بگیرم تا اینکه این ام اس آی GE60 دودلم کرد.
شما از لپ تاپتون راضی هستید؟ مشکل خاصی باهاش ندارید؟
من 10 صفحه آخر این تاپیکم خوندم اما...
ممنون میشم راهنماییم کنید.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

ugroup
11-07-2014, 16:37
جسارت نشه.......شما با لپ تاپ n550jk واچ داگز رو روی چه تنظیماتی رفتین و چند فریم داد و اگه میشه برام یه عکس از خود بازی بزارین.....:n02:

دادا واچ داگز مشکل داشت . کلا بازی مشکل داره و تحقیق ک کردم گویا توی فروم های خارجی هم مشکل داشته توی گرافیک پایینم لگ میزنه

soroush.bl4ckhat
11-07-2014, 19:11
سلام دوستان.
لطفا کمک کنید...
من هفته پیش 400 هزار تومن رو لپ تاپ ضرر کردم. یه لنوو z510 خریدم که اصلا با صفحه نمایشش نتونستم کنار بیام و فروختمش.
حالا بین ایسوس n550 و ام اس ای ge60 گیر کردم.
شکی نیست که کیفیت ساخت ایسوس عالیه، اما گویا قیمت و مشخصات داخلی ام اس آی بهتره.
من گیمر حرفه ای نیستم ولی گاهی بازی هم میکنم.
از طرفی این لپ تاپ رو واسه کار میخوام. برنامه نویسی و فتوشاپ. ممکنه در روز بیشتر از 10 ساعت روشن باشه.
قصد داشتم همین n550 لمسی رو بگیرم تا اینکه این ام اس آی GE60 دودلم کرد.
شما از لپ تاپتون راضی هستید؟ مشکل خاصی باهاش ندارید؟
من 10 صفحه آخر این تاپیکم خوندم اما...
ممنون میشم راهنماییم کنید.

از اونجایی که من از نزدیک با ge60 کار کردم اصلا از صفحه نمایشش خوشم نیومد خیلی ضایعه بود دلم رو زد بدنش هم پلاستیک بود کلا ادم نمیتونم تو یه بیرون بگیره دستش خیلی ناجوره من که میگن شما که نمیخوای خیلی حرفهای بازی کنی برو همین jk مدل غیر لمسی ش رو بگیر چون ایینه میشه لمسیش خیال خودت رو راحت کن سیستم هم از نظر کولینگ هیچ مشکلی نداره که بعضیا میگن داغ میکنه اون بخاطر بدنه هست که سریع به بیرون انتقال میده که این خوبه

هر چی میگیری اون msi رو نگیر

soroush.bl4ckhat
11-07-2014, 19:18

اصلا نگران گرافیک نباش تازه من فهمیدم چه غولیه اصلا هیولاست به جون تو اگه لمسیش رو میخوای بدون درنگ بخر ولی اگه غیر لمسی میخوای مثل من یه خورده باید حواست رو جمع کنی چون گارانتیش سریر هست اینقدر هم دست دست نکن لبتاپ رو بگیر قول میدم همیشه با خودت اینور اونور میبری مثل داداشت میشه برات :n16:

linkinpark20
11-07-2014, 19:50
دوستان کسی اطلاع نداشت کانفیگی که رم 16 داریه با گارانتی هماهنگ گیر میاد یا نه؟

Saidgta
11-07-2014, 19:53
از اونجایی که من از نزدیک با ge60 کار کردم اصلا از صفحه نمایشش خوشم نیومد خیلی ضایعه بود دلم رو زد بدنش هم پلاستیک بود کلا ادم نمیتونم تو یه بیرون بگیره دستش خیلی ناجوره من که میگن شما که نمیخوای خیلی حرفهای بازی کنی برو همین jk مدل غیر لمسی ش رو بگیر چون ایینه میشه لمسیش خیال خودت رو راحت کن سیستم هم از نظر کولینگ هیچ مشکلی نداره که بعضیا میگن داغ میکنه اون بخاطر بدنه هست که سریع به بیرون انتقال میده که این خوبه

آقا خیلی لطف کردی
آره اون گرم کردنه طبیعیه. اصلا با داغ کردن لپ تاپ مشکلی ندارم.
ولی اصلا نمیتونم با صفحه مات کنار بیام.
صفحه لمسیش خیلی مشکل رفلکس داره؟
لپ تاپ قبلیم صفحه اش برایت بود ولی مشکلی باهاش نداشتم. اگه مثل همونم باشه واسم کافیه. لپ تاپ قبلیم ایسر 5742 بود.
اون لنوو رو به خاطر مات بودن صفحه اش با کلی ضرر فروختمش. کیفیت صفحه خیلی برام مهمه. نسخه های مات یکم افت کیفیت دارن متاسفانه...

mehrabooni
11-07-2014, 19:58

جسارتا شما هم چندسالتونه
چرا مردم رو غلط راهنمایی میکنی!مگه مشکل داری که میخای به بنده خدا ضرر بزنی!خندم گرفت با این حرف های اشتباهی که راجع به msi ge60 گفتی

عزیزی که سوال پرسیدی ، برو msi ge60 بخر ، ولی قبل از خرید حتما ریویو هایی که سایت های خارجی معتبر نوشتن رو بخون،به حرف های کودکانه ای که بعضی ها میزنن توجه نکن،پیشنهاد میکنم خودت راجع به این لپتاپ تحقیق کنی تا بفهمی سری گیمینگ ام اس آی باکیفیت تر از n550 && y510 لنوو هست ........ بنده از نزدیک این سه لپتاپ رو مقایسه کردم ........ نتیجه ی مقایسه رو توی پست هام میتونی با جستجو پیداکنی بعدش با خیال راحت ام اس آی بخری

Saidgta
11-07-2014, 20:04
جسارتا شما هم چندسالتونه
چرا مردم رو غلط راهنمایی میکنی!مگه مشکل داری که میخای به بنده خدا ضرر بزنی!خندم گرفت با این حرف های اشتباهی که راجع به msi ge60 گفتی

عزیزی که سوال پرسیدی ، برو msi ge60 بخر ، ولی قبل از خرید حتما ریویو هایی که سایت های خارجی معتبر نوشتن رو بخون،به حرف های کودکانه ای که بعضی ها میزنن توجه نکن،پیشنهاد میکنم خودت راجع به این لپتاپ تحقیق کنی تا بفهمی سری گیمینگ ام اس آی باکیفیت تر از n550 && y510 لنوو هست ........ بنده از نزدیک این سه لپتاپ رو مقایسه کردم ........ نتیجه ی مقایسه رو توی پست هام میتونی با جستجو پیداکنی بعدش با خیال راحت ام اس آی بخری

دوست عزیز من چندتا از پستاتونو دیدم، اما واقعا نتیجه قطعی نمیتونم بگیرم...
میشه لطفا دلایلتون رو بگید؟
من به اندازه کافی رو خریدن لب تاپ ضرر کردم. ممنون میشم راهنماییم کنید...

mehrabooni
11-07-2014, 20:18
دوست عزیز من چندتا از پستاتونو دیدم، اما واقعا نتیجه قطعی نمیتونم بگیرم...
میشه لطفا دلایلتون رو بگید؟
من به اندازه کافی رو خریدن لب تاپ ضرر کردم. ممنون میشم راهنماییم کنید...

داداش شرکت msi مال پدرم که نیست،مثلا اگه شما از این شرکت لپتاپ بخری سود میکنم :||||| دارم راهنمایی میکنم دیگه،نمیخوام اشتباه کنی :|||| من خودمم یکبار ضرر کردم برای همین نمیخوام یکی دیگه هم مثل من ضرر کنه

میگم شما توی پست های من جستجو کن . یک مقایسه ی کامل بین سه لپتاپ msi ge60 lenovo y510 asus n550 انجام دادم . همه جوره تست کردیم با رفیقا نتایجشو گذاشتم توی انجمن،بگردی پیدا میکنی گ،یادم نیست کدوم تاپیک گذاشتم ولی خیلی قشنگ میبینی که سری گیمینگ ام اس آی سر تر از بقیه لپتاپای هم قیمت هست

soroush.bl4ckhat
11-07-2014, 20:44
جسارتا شما هم چندسالتونه

چه ربطی داره من چند سالمه؟؟ اصلا شما 50 سالت ولی منطقی صحبت نمکیکنی من 8 سالمه اصلا ولی منم ایسوس ماله بابام نیست و اینو همه میدونن Msi از نظر سخت افزار از همه بالاتر هست درسته ایسوس هم خیلی خوب کار کرده ولی Msi یه چیز دیگه هستش ولی چون ایشون گیمر حرفهای نیست و گاهی اوقات شاید روزی 2 ساعت بخواد بازی کنه بهتره بره ایسوس بگیره چون صفحه نمایش ایسوس کیفیت فوقالعاده ای داره همینطور کیفیت بدنه و اسپیکر هاش که اصلا قابل مقایسه نیست یه جورایی میشه گفت مدل ارزون قیمت اپل هست از نظر کیفیت ساخت و زیبایی پس همش نباید سخت افزار رو نگاه کرد الان هم میگم کسانی هستن که میخان بازی ها رو تا 3 سال اینده روی الترا بازی کنند خب اونا گیمر حرفه ای هستن و فریم به فریم براشون مهمه پس باید msI بگیرن ولی یکی مثل دوستمون و بنده بدردمون نمیخوره من خودم چون صفحه نمایشش رو و ظاهرش رو از نزدیک دیدم دلم رو زد

نتیجه : کسانی که فقط به بازی اهمیت میدن msi وکسانی که یکی از فاکتور های خریدشون بازی هست asus

حالا هر کی مخالفه بگه تا جوابش رو بدم :n22:

Saidgta
11-07-2014, 20:48
داداش شرکت msi مال پدرم که نیست،مثلا اگه شما از این شرکت لپتاپ بخری سود میکنم :||||| دارم راهنمایی میکنم دیگه،نمیخوام اشتباه کنی :|||| من خودمم یکبار ضرر کردم برای همین نمیخوام یکی دیگه هم مثل من ضرر کنه

میگم شما توی پست های من جستجو کن . یک مقایسه ی کامل بین سه لپتاپ msi ge60 lenovo y510 asus n550 انجام دادم . همه جوره تست کردیم با رفیقا نتایجشو گذاشتم توی انجمن،بگردی پیدا میکنی گ،یادم نیست کدوم تاپیک گذاشتم ولی خیلی قشنگ میبینی که سری گیمینگ ام اس آی سر تر از بقیه لپتاپای هم قیمت هست

اعصاب نداریا مشتی!
نتونستم پستتون رو پیدا کنم متاسفانه. اما هیچ دلیلی نمیتونم واسه خریدن ام اس آی پیدا کنم!!!!
طبق تحقیقات من:

مزایای ایسوس n550:
کیفیت صدای به مراتب بهتر
صفحه نمایش بهتر
کیفیت ساخت بالاتر(که قطعا نمیتونید منکر این بشید)
داشتن Leap motion+ساب وفر

مزایای ام اس آی GE60 :
حدود 5 درصد قدرت بیشتر!

من هرگز کیفیت صفحه نمایش و صدا و کیفیت ساخت و اون حس خوبی که از خریدن برند معتبر به دست میارم رو فدای 5 درصد قدرت بیشتر نمیکنم.

شما هم اگه دلیل خاصی دارید مطرح کنید.ثواب داره به خدا...
ممنون

Saidgta
11-07-2014, 20:55
چه ربطی داره من چند سالمه؟؟ اصلا شما 50 سالت ولی منطقی صحبت نمکیکنی من 8 سالمه اصلا ولی منم ایسوس ماله بابام نیست و اینو همه میدونن Msi از نظر سخت افزار از همه بالاتر هست درسته ایسوس هم خیلی خوب کار کرده ولی Msi یه چیز دیگه هستش ولی چون ایشون گیمر حرفهای نیست و گاهی اوقات شاید روزی 2 ساعت بخواد بازی کنه بهتره بره ایسوس بگیره چون صفحه نمایش ایسوس کیفیت فوقالعاده ای داره همینطور کیفیت بدنه و اسپیکر هاش که اصلا قابل مقایسه نیست یه جورایی میشه گفت مدل ارزون قیمت اپل هست از نظر کیفیت ساخت و زیبایی پس همش نباید سخت افزار رو نگاه کرد الان هم میگم کسانی هستن که میخان بازی ها رو تا 3 سال اینده روی الترا بازی کنند خب اونا گیمر حرفه ای هستن و فریم به فریم براشون مهمه پس باید msI بگیرن ولی یکی مثل دوستمون و بنده بدردمون نمیخوره من خودم چون صفحه نمایشش رو و ظاهرش رو از نزدیک دیدم دلم رو زد

نتیجه : کسانی که فقط به بازی اهمیت میدن msi وکسانی که یکی از فاکتور های خریدشون بازی هست asus

حالا هر کی مخالفه بگه تا جوابش رو بدم :n22:
تازه دوست گلم توی بازی هم خیلی اختلافی بینشون نیست.
درسته که gtx 765m از نوع DDR5 هست ولی GTX 850m از نوع DDR3 ولی با توجه با اینکه فرکانس هسته 850m حدود 15 درصد بیشتر از 765m هست، اون کاهش فرکانس حافظه جبران میشه و اختلاف زیادی بینشون نیست:
gtx 850m : 902mhz
gtx 765m: 797mhz

اختلاف نهایی بین این دو مدل کمتر از 5 درصده.
در عمل حتی تو بعضی از بازی ها 850m بهتر عمل میکنه؛ یه سر به لینک زیر بزنید:
متاسفانه این دوستمون خیلی متعصبانه از ام اس آی حمایت میکنن. در حالی که من دنبال یک بحث منطقی برای رسیدن به نتیجه درست هستم!

ugroup
11-07-2014, 20:57
دوستان بازی ولفشتاین رو بدون کوچکترین مشکل اجرا کرد و دما اولش تا 75 رفت ولی بعدش روی 65 ثابت موند.

Saidgta
11-07-2014, 20:58
دوستان بازی ولفشتاین رو بدون کوچکترین مشکل اجرا کرد و دما اولش تا 75 رفت ولی بعدش روی 65 ثابت موند.

دما تا صد هم بره طبیعیه. فقط چون بدنه فلزی هست شما حسش میکنی.
روی تنظیمات اولترا تونستید بازی کنید؟

ugroup
11-07-2014, 21:16
دما تا صد هم بره طبیعیه. فقط چون بدنه فلزی هست شما حسش میکنی.
روی تنظیمات اولترا تونستید بازی کنید؟

بعله رو الترا اجرا شد و هیچ مشکلی هم نداشت
چرا این سوال رو کردید؟ یعنی بازی وجود داره که روی این غول نشه رو الترا بازی کرد؟فک نکنم تا این تاریخ بازی داشته باشیم که این از پسش بر نیاد تازه از این ضعیف تراشم اجرا میکنن

soroush.bl4ckhat
11-07-2014, 21:31
تازه دوست گلم توی بازی هم خیلی اختلافی بینشون نیست.
درسته که gtx 765m از نوع DDR5 هست ولی GTX 850m از نوع DDR3 ولی با توجه با اینکه فرکانس هسته 850m حدود 15 درصد بیشتر از 765m هست، اون کاهش فرکانس حافظه جبران میشه و اختلاف زیادی بینشون نیست:
gtx 850m : 902mhz
gtx 765m: 797mhz

اختلاف نهایی بین این دو مدل کمتر از 5 درصده.
در عمل حتی تو بعضی از بازی ها 850m بهتر عمل میکنه؛ یه سر به لینک زیر بزنید:
متاسفانه این دوستمون خیلی متعصبانه از ام اس آی حمایت میکنن. در حالی که من دنبال یک بحث منطقی برای رسیدن به نتیجه درست هستم!

من چون خودم هنوز نخریدم دارم منطقی صحبت میکنم ولی دوستمون چونmsi داره اینو میگه یه سری حرفاش درسته اینو نمیشه منکر شد msi از نظر سخت افزاری بهتره حالا هرچند کم ولی برای یکی که گیمر فوق حرفه ای هستش اون 5 درصد مهمه نه ما ها

پس با این تفاسیر هیچ مشکلی نیست و شما میتونی بری asus n550jk رو بگیری اگه با ایینه شدن مشکل نداری برو بخر چون یه خورده ایینه میشه ولی من حساسم تو این مورد به همین دلیل میگم . ولی چون شما لمسی کار کردی مطمئنم اینو بیشتر هم دوست داری جون توی لبتاپ های لمسی هم این کفیت بالاتری داره چونips هست هم کمتر ایینه میشه چون فول اچ دی و دوباره ips هست یه فیلم دارم در مورد این لبتاپ که کامل نشون میده صفحه رو وقتی از بقل نگاه میکنی ایینه میشه از جلو یه خورده که طرف میگقت اونقدر کیفیت بالاست که جذب میشی دیگه حواست به اون یه خورده نیست ولی من کلا براق دوست ندارم و با لمس هم کاری ندارم ولی شما میتونی بری بخری راستی من تو تهران قیمت کف بازار رو دارم ولی یادم نیست کدوم مغازه بود یا پاساژ رضا یا اون یکی ایرانیان بود 4020 که الان دیجیکالا 4140 میده و اونجا هم دیگه زیر 4100 پیدا نمیکنی ولی یه جا بود توی بین همه اونا که میگفت 4020 خلاصه باید بگردی

Saidgta
11-07-2014, 21:44
من چون خودم هنوز نخریدم دارم منطقی صحبت میکنم ولی دوستمون چونmsi داره اینو میگه یه سری حرفاش درسته اینو نمیشه منکر شد msi از نظر سخت افزاری بهتره حالا هرچند کم ولی برای یکی که گیمر فوق حرفه ای هستش اون 5 درصد مهمه نه ما ها

پس با این تفاسیر هیچ مشکلی نیست و شما میتونی بری asus n550jk رو بگیری اگه با ایینه شدن مشکل نداری برو بخر چون یه خورده ایینه میشه ولی من حساسم تو این مورد به همین دلیل میگم . ولی چون شما لمسی کار کردی مطمئنم اینو بیشتر هم دوست داری جون توی لبتاپ های لمسی هم این کفیت بالاتری داره چونips هست هم کمتر ایینه میشه چون فول اچ دی و دوباره ips هست یه فیلم دارم در مورد این لبتاپ که کامل نشون میده صفحه رو وقتی از بقل نگاه میکنی ایینه میشه از جلو یه خورده که طرف میگقت اونقدر کیفیت بالاست که جذب میشی دیگه حواست به اون یه خورده نیست ولی من کلا براق دوست ندارم و با لمس هم کاری ندارم ولی شما میتونی بری بخری راستی من تو تهران قیمت کف بازار رو دارم ولی یادم نیست کدوم مغازه بود یا پاساژ رضا یا اون یکی ایرانیان بود 4020 که الان دیجیکالا 4140 میده و اونجا هم دیگه زیر 4100 پیدا نمیکنی ولی یه جا بود توی بین همه اونا که میگفت 4020 خلاصه باید بگردی
آقا خیلی لطف کردی.
تازه من الان توی نوت بوک چک بیشتر تحقیق کردم فهمیدم که قدرت سخت افزاری این ایسوس n550 از اون ام اس آی بیشتره حتی. یعنی اون 5 درصد هم منتفی شد.
کلا 850 از 765 سرتره. حتی نسخه ddr3...
از طرفی چون ایسوس دوتا فن داره امکان داغ شدن بیش از حدش کاملا منتفیه و این گرمایی که دوستان میگن هم طبیعیه و فقط به خاطر بدنه فلزی یکم حس میشه.
به امید خدا فردا واسه خریدش اقدام میکنم.
بازم ممنون

amirfakhrian
11-07-2014, 21:53
آقا خیلی لطف کردی.
تازه من الان توی نوت بوک چک بیشتر تحقیق کردم فهمیدم که قدرت سخت افزاری این ایسوس n550 از اون ام اس آی بیشتره حتی. یعنی اون 5 درصد هم منتفی شد.
کلا 850 از 765 سرتره. حتی نسخه ddr3...
از طرفی چون ایسوس دوتا فن داره امکان داغ شدن بیش از حدش کاملا منتفیه و این گرمایی که دوستان میگن هم طبیعیه و فقط به خاطر بدنه فلزی یکم حس میشه.
به امید خدا فردا واسه خریدش اقدام میکنم.
بازم ممنون

دوست عزیز مدل جدید ge60 دارای کارت گرافیک 850 ddr5 است. از طرفی شما در نظر بگیرید که ge60 از سری گیمینگ است و هیچ نرم افزاری مثل بازی به لپ تاپ فشار وارد نمی کند. بنابراین اگر برای استفاده طولانی مدت در شبانه روز لپتاپ رو خریداری می کنید این نکته رو در نظر بگیرید که سری گیمینگ از این لحاظ بهتر عمل می کنند. ولی کیفیت صفحه نمایش و همچنین صدای n550 بهتر است. بنابراین بهتر است با توچه به نیازتون خریداری کنید.

Saidgta
11-07-2014, 21:53
فقط دوستان یه سوال دارم.
چون فردا میخوام واسه خریدش اقدام کنم، چه اقلامی همراهش هست؟
آیا اون Leap motion داخل کارتن هست یا جداست؟ یعنی میشه اون لیپ موشن رو برندارم کلا؟

wrath of god
11-07-2014, 21:57
دوستان سلام......من جسارت نمی کنم....دخالت هم نمی کنم ولی اگه یه ذره برای asus nx500 وایسین ضرر نمیکنین....چون از خیلی نظرات از asus n550jk بهتره...
حالا خودتون میدونید....انتخاب با شماست:28:

Saidgta
11-07-2014, 22:01
دوستان سلام......من جسارت نمی کنم....دخالت هم نمی کنم ولی اگه یه ذره برای asus nx500 وایسین ضرر نمیکنین....چون از خیلی نظرات از asus n550jk بهتره...
حالا خودتون میدونید....انتخاب با شماست:28:
قطعا اگه وارد بازار بشه تا یه مدت قیمتش تند خواهد بود و باید از اون طرفم یکم صبر کرد تا قیمت متعادل بشه.
از طرفی شخصا کارم گیره لپ تاپه و مجبورم واسه خریدنش عجله کنم...چون لپ تام قبلیمم رد کردم رفته...

soroush.bl4ckhat
12-07-2014, 00:15
قطعا اگه وارد بازار بشه تا یه مدت قیمتش تند خواهد بود و باید از اون طرفم یکم صبر کرد تا قیمت متعادل بشه.
از طرفی شخصا کارم گیره لپ تاپه و مجبورم واسه خریدنش عجله کنم...چون لپ تام قبلیمم رد کردم رفته...

حالا من یه چیزی میگم که وقتی هم وارد شد نری بگیریش همینجوری با دوتا فن تو بازی های خیلی خیلی خفن باید زیرش کول پد گذاشت اونوقت اون nx که از این نازکتره اونم خیلی نازک تر میخواد چطوری گرما رو متعادل کنه ؟

قیمتش هم زیادی گرونه حدود 5-6 میلیون که اگه ادم بخواد اینقدر هزینه کنه میره یه سرور جمع میکنه هر چی نازک تر میشه برای یه سخت افزار قوی مشکلات زیادی ایجاد میشه مگه اینکه کلا روند کولینگ تغییر کنه چون اینجوری بنازک بودن و سخت افزار قدرتمند رو نمیشه با هم داشت

soroush.bl4ckhat
12-07-2014, 00:27
فقط دوستان یه سوال دارم.
چون فردا میخوام واسه خریدش اقدام کنم، چه اقلامی همراهش هست؟
آیا اون Leap motion داخل کارتن هست یا جداست؟ یعنی میشه اون لیپ موشن رو برندارم کلا؟

1-شما توی کارتون باید ساب ووفر کیف و موس اورجینال و لیپ موشن دوست داشتنی باهاش باشه

روی کارتون لبتاپی که پلمپ باشه یه برچسب هست مثل چسب پهن که روش نوشته ایسوس (asus) و اگه اونا لب تاپ رو باز کنند و برش دارن جای اون ایسوس ایسوس که به انگلیسی نوشته شده روی کارتون میمونه پس هواست باشه اونو باز نکرده باشن یا چیز دیگه ای نچسبونده باشن ( البته مدل های لمسی همشون گارانتی های اصلی دارن و مشکلی ندارن ) گارانتی ایسوس اصلی فقط اواژنگ سازگار ویستا اوات بقیه مثل سریر گارانتی اصلی نیست حواست باشه

اونجا تمام چیزا رو چک کن ضربه نخورده باشه فرو رفتگی و.... دکمه ها رو تست کن سفتیشون باید با هم یکی باشه رنگشون هم همینطور مثل هم دقیقا وگرنه عوض شده

رنگ لبتاپ دقیقا باید همین رنگ باشه نه مشکی یا ...... کیبیرو و بدنه نقرهای مثل عکس روی جعبه

دی وی دی رایتر حواست باشه لقی نداشته باشه و دقیقا سره جای خودش باشه

اگه بخوای به پروژکتور وصل کنی یه موقع ، پورت vga نداره یه تبدیل براش بگیر مثلا usb to vga یه همچین چیزی

یه کولپد هم بگیر بین اینا n8 , multi core x6 مدل های دیگه هم هستن ولی این دو از نظر من خوبن

یک سوال : از کجا میخوای بخری؟؟؟ اشنا داری ؟؟

یک درخواست : قیمت غیر لمسیش هم بگیر و ازشون بپرس اونا مشکلی ندارن ؟؟؟؟ قطعاتشون رو عوض نمیکنن ؟؟؟ چطوریاست کلا غیر لمسی

و در اخر مبارکت باشه انشاالله فنش برات بچرخه
:n06:

ugroup
12-07-2014, 00:59
1-شما توی کارتون باید ساب ووفر کیف و موس اورجینال و لیپ موشن دوست داشتنی باهاش باشه

روی کارتون لبتاپی که پلمپ باشه یه برچسب هست مثل چسب پهن که روش نوشته ایسوس (asus) و اگه اونا لب تاپ رو باز کنند و برش دارن جای اون ایسوس ایسوس که به انگلیسی نوشته شده روی کارتون میمونه پس هواست باشه اونو باز نکرده باشن یا چیز دیگه ای نچسبونده باشن ( البته مدل های لمسی همشون گارانتی های اصلی دارن و مشکلی ندارن ) گارانتی ایسوس اصلی فقط اواژنگ سازگار ویستا اوات بقیه مثل سریر گارانتی اصلی نیست حواست باشه

اونجا تمام چیزا رو چک کن ضربه نخورده باشه فرو رفتگی و.... دکمه ها رو تست کن سفتیشون باید با هم یکی باشه رنگشون هم همینطور مثل هم دقیقا وگرنه عوض شده

رنگ لبتاپ دقیقا باید همین رنگ باشه نه مشکی یا ...... کیبیرو و بدنه نقرهای مثل عکس روی جعبه

دی وی دی رایتر حواست باشه لقی نداشته باشه و دقیقا سره جای خودش باشه

اگه بخوای به پروژکتور وصل کنی یه موقع ، پورت vga نداره یه تبدیل براش بگیر مثلا usb to vga یه همچین چیزی

یه کولپد هم بگیر بین اینا n8 , multi core x6 مدل های دیگه هم هستن ولی این دو از نظر من خوبن

یک سوال : از کجا میخوای بخری؟؟؟ اشنا داری ؟؟

یک درخواست : قیمت غیر لمسیش هم بگیر و ازشون بپرس اونا مشکلی ندارن ؟؟؟؟ قطعاتشون رو عوض نمیکنن ؟؟؟ چطوریاست کلا غیر لمسی

و در اخر مبارکت باشه انشاالله فنش برات بچرخه
:n06:

واسه من لیپ موشن روش نبود :(
چندین تا کلیپ انباکسینکشو دیدم لیپ موشن نداشتن اصلا توی کارتن جاش نیست نمیدونم حالا قضیه اش چیه

Saidgta
12-07-2014, 09:02
واسه من لیپ موشن روش نبود :(
چندین تا کلیپ انباکسینکشو دیدم لیپ موشن نداشتن اصلا توی کارتن جاش نیست نمیدونم حالا قضیه اش چیه

جدی؟
یعنی از قیمتشم کم نکردن؟
شما کی و چند گرفتید؟
ممنون

atlas-m
12-07-2014, 09:27
جدی؟
یعنی از قیمتشم کم نکردن؟
شما کی و چند گرفتید؟
ممنون

Hands-off fun with Leap Motion*

Have fun with N Series laptops just by using your hands! Leap Motion is an incredible new technology that uses a completely contactless motion sensor to let your hands take complete control, without touching the keyboard, touchpad or screen! Navigate programs with a wave of your hand, or have fun by using Leap Motion's fingertip accuracy to paint pictures, conduct music or play games. Leap Motion connects quickly and easily via USB.

* Leap Motion is optional with selected models
لیپ موشن برای همه مدلها و همه کشورها و گارانتی ها موجود نیست. چشمم آب نمیخوره اصلا تو ایران روی لب تاپ باشه. دیدی، سلام مارو برسون!

Saidgta
12-07-2014, 10:36
لیپ موشن برای همه مدلها و همه کشورها و گارانتی ها موجود نیست. چشمم آب نمیخوره اصلا تو ایران روی لب تاپ باشه. دیدی، سلام مارو برسون!
من الان سفارش دادم. فردا میرسه.
قراره با لیپ موشن و کیف و موس و... باشه.
قیمتشم 4200 تموم شد...
نسخه 16 گیگ، رم و بلوری هم بود ولی قیمتش 4500 بود.

ugroup
12-07-2014, 13:14
جدی؟
یعنی از قیمتشم کم نکردن؟
شما کی و چند گرفتید؟
ممنون

من حدودا یه ماه پیش گرفتم به 4700
رم 12
بلوری
وین اورجینال
ولی تو یوتیوب انباکساشو دیدم لیپ موشن نداشتن دقیقا عین بسته بندی خودم بود که اصلا توی جعبه جایی برای لیپ موشن نداره

Saidgta
12-07-2014, 13:44
من حدودا یه ماه پیش گرفتم به 4700
رم 12
بلوری
وین اورجینال
ولی تو یوتیوب انباکساشو دیدم لیپ موشن نداشتن دقیقا عین بسته بندی خودم بود که اصلا توی جعبه جایی برای لیپ موشن نداره

احتمالا نسخه های بلو ری لیپ موشن ندارن.
الان دیجیکالا موجود کرده.قیمتش 4149 هست. با همه اقلام همراه و لیپ موشن...

ugroup
12-07-2014, 13:52
احتمالا نسخه های بلو ری لیپ موشن ندارن.
الان دیجیکالا موجود کرده.قیمتش 4149 هست. با همه اقلام همراه و لیپ موشن...

اون موقه دیجیکالا زده بود 4270 یعنی همون 4300
رم 8.وین اورجینالم نداشت.دی وی دی رایتر.
ما قیمت گرفتیم 4300 بعد فروشنده گفت 350ت اضافه تر بدی کانفیگ بهتری نصیبت میشه که منم گفتم بصرفه تر هست که واقعا هم بود . رم بالاتر . بلوری . وین اورجینال
البته 4300 رو ندیدم که لیپ موشن داره یا نه ولی برای من لیپ مدشن زیاد مهم نیست بیشتر رم بدردم میخوره همین الان ولفلشتاین 6گیگ رم میخواد شما فکر کن بازیای جدیدتر چه خواهند شد و....
من از خریدم راضی ام لیپ موشن هم یه جستجو کن مثل اینکه زیاد کارایی نداره

Saidgta
12-07-2014, 13:55
اون موقه دیجیکالا زده بود 4270 یعنی همون 4300
رم 8.وین اورجینالم نداشت.دی وی دی رایتر.
ما قیمت گرفتیم 4300 بعد فروشنده گفت 350ت اضافه تر بدی کانفیگ بهتری نصیبت میشه که منم گفتم بصرفه تر هست که واقعا هم بود . رم بالاتر . بلوری . وین اورجینال
البته 4300 رو ندیدم که لیپ موشن داره یا نه ولی برای من لیپ مدشن زیاد مهم نیست بیشتر رم بدردم میخوره همین الان ولفلشتاین 6گیگ رم میخواد شما فکر کن بازیای جدیدتر چه خواهند شد و....
من از خریدم راضی ام لیپ موشن هم یه جستجو کن مثل اینکه زیاد کارایی نداره

کاملا موافقم. لیپ موشن به هیچ دردی نمیخوره...

wrath of god
12-07-2014, 14:37
اههههه..نا حقی نکنین دیگه.....خداییش اگه یه دفعه با لیپ موشن کار کنین متوجهش میشین.....من باهاش battlefield 4 بازی کردم خیلی حال داد:5:

soroush.bl4ckhat
12-07-2014, 14:46
من الان سفارش دادم. فردا میرسه.
قراره با لیپ موشن و کیف و موس و... باشه.
قیمتشم 4200 تموم شد...
نسخه 16 گیگ، رم و بلوری هم بود ولی قیمتش 4500 بود.

یعنی به خاطر 8 گیگ رم اضافه و بلوری 350 تومن اضافه تر گرفته ؟؟شما اگه جای اون 350 تومن یه ssd مینداختی خیلی بهتر بود حالا از اینترنت گرفتی یا از بازار ؟؟؟

Saidgta
12-07-2014, 14:57
یعنی به خاطر 8 گیگ رم اضافه و بلوری 350 تومن اضافه تر گرفته ؟؟شما اگه جای اون 350 تومن یه ssd مینداختی خیلی بهتر بود حالا از اینترنت گرفتی یا از بازار ؟؟؟
من؟؟؟
من نه! همون 8 گیگ رم و بدون بلوری رو گرفتم...
از آشنا گرفتم.همون 4200 .سفارش داد که فردا برسه. قیمتش یکم تنده ولی در عوض چون آشناست مطمئن تره و یه جورایی خیالم راحت تره.

راستی اس اس دی که به جای دی وی دی رامش جایگزین میشه تو بازار پیدا میشه؟

Saidgta
12-07-2014, 14:58
دوستان یه سوال دیگه...چرا دیجیکالا تو نقد و بررسیش نوشته جنس زیر لپ تاپ پلاستیکیه ولی خیلی جاها میگن همش فلزیه؟
جریان چیه؟

soroush.bl4ckhat
12-07-2014, 15:10
ssd رو جای دی وی دی راتر میزارن خیلی راحت ولی یه قالب مانند که فکر کنم اسمش کدی هست رو باید براش بخری که قیمتی نداره چون ssd یه خورده فکر کنم شیاراش با دیوی دی رایتر فرق میکنه ولی خیلی راحت با اون حل میشه

اینو بخون

یه دو صفحه قبل و بعدش هم بخونی فکر کنم در همین رابطه باشه

ugroup
13-07-2014, 01:22
من؟؟؟
من نه! همون 8 گیگ رم و بدون بلوری رو گرفتم...
از آشنا گرفتم.همون 4200 .سفارش داد که فردا برسه. قیمتش یکم تنده ولی در عوض چون آشناست مطمئن تره و یه جورایی خیالم راحت تره.

راستی اس اس دی که به جای دی وی دی رامش جایگزین میشه تو بازار پیدا میشه؟

اینو پرسیدی ک وین اورجینال داره با نه؟
فکر نکنم داشته باشه حتما منو در جریانش بزار برام مهمه

ugroup
13-07-2014, 01:32
راستی دوستان لوگوی ایسوس که روشن میشه رو نمیشه خاموش کرد؟
اخه اصلا بدردم نمیخوره میز اتاقم پشتش دیوار نه میشه کلاس گذاشت باش نه اصلا کسی می بینه خخخخ
هرچی گشتم نبود فکر کنم یه هات کی چیزی داشته باشه بالاخره؟

Saidgta
13-07-2014, 07:20
اینو پرسیدی ک وین اورجینال داره با نه؟
فکر نکنم داشته باشه حتما منو در جریانش بزار برام مهمه

باشه حتما.اگه امروز برسه خبر میدم.
ولی احتمالا ویندوز نداره.

hacker13
13-07-2014, 12:35
مدل های اصلی این لبتاپ قانونا از نظر من باید ویندوز 8 یا 8.1 اورجینال داشته باشه و گرنه یه چیزیش هست

soroush.bl4ckhat
13-07-2014, 12:40
دوست عزیز Saidgta میشه از فامیلتون بپرسی غیر لمسیش اورجینال و اصل هست ؟؟؟؟ کلا متفرقه نیست ؟؟؟ خراب نیستن ؟؟؟ عوض نکردن قطعاتش رو ؟؟؟ اخه گارانتیشون غیر لمسی ها همه سریر هست خیلی برام مهمه جواب بدی رفتم خریدم

Saidgta
13-07-2014, 13:05
آقا الان لپ تاپ منم رسید.
اول از همه بگم که نسخه لمسی هست و همه لوازم هم همراهش بود:
کیف+موس+لیپ موشن+ساب ووفر
سیستم عامل هم نداشت و الان خودم وین 8.1 نصب کردم.
کیفیت صفحه فراتر از عالیه و اینکه میگن رفلکس زیاد داره همش چرته.
به نظر من خریدن صفحه مات اشتباه محضه. حیف نیست این کیفیت صفحه رو با یه سطح مات خراب میکنن؟؟؟؟؟
گارانتی مال من هم ویستا هست.
به نظر من گارانتی غیر اصل نخرید. چون همونطور که میدونید خدمات ایسوس یکپارچه شده و شما میتونید به دلخواه هر کدوم از خدمات دهنده ها رو بدون در نظر گرفتن کارت گارنتی برای تعمیر و سرویس انتخاب کنید.

ugroup
13-07-2014, 13:27
به نظر من خریدن صفحه مات اشتباه محضه. حیف نیست این کیفیت صفحه رو با یه سطح مات خراب میکنن؟؟؟؟؟
به نظر من گارانتی غیر اصل نخرید. چون همونطور که میدونید خدمات ایسوس یکپارچه شده و شما میتونید به دلخواه هر کدوم از خدمات دهنده ها رو بدون در نظر گرفتن کارت گارنتی برای تعمیر و سرویس انتخاب کنید.

حالا که خریدی جواب سوال منو بده بدون تعصب . لیپ موشن بهتره یا رم بالاتر + وین اورجینال + بلوری؟
پ ن . درایور و .. چطوریه ماله شما باید دان کنی یا روش هست ؟

Saidgta
13-07-2014, 13:33
حالا که خریدی جواب سوال منو بده بدون تعصب . لیپ موشن بهتره یا رم بالاتر + وین اورجینال + بلوری؟
پ ن . درایور و .. چطوریه ماله شما باید دان کنی یا روش هست ؟

راستش هنوز لیپ موشن رو تست نکردم.
ولی یه مشکلی دارم الان.
یه دیسک واسه درایوراش همراهش بود که خودش اتوماتیک همرو نصب میکرد.
ولی وسط نصب یهو ارور داد و صفحه مرگ آبی اومد و ریست شد...
مشکل از کجاست؟ نکنه هاردش مشکل داره؟

Saidgta
13-07-2014, 15:42
اههههه..نا حقی نکنین دیگه.....خداییش اگه یه دفعه با لیپ موشن کار کنین متوجهش میشین.....من باهاش battlefield 4 بازی کردم خیلی حال داد:5:
شما چیجوری BF4 رو با لیپ موشن بازی کردی؟؟

wrath of god
13-07-2014, 15:47
شما چیجوری BF4 رو با لیپ موشن بازی کردی؟؟

به راحتی دستت رو شبیه تفنگ کن تکون بده تیر میزنه....البته من یه ذره تو خونه یکی از دوستام بازی کردم....شما امتحان کن:n13:

ugroup
13-07-2014, 16:15
راستش هنوز لیپ موشن رو تست نکردم.
ولی یه مشکلی دارم الان.
یه دیسک واسه درایوراش همراهش بود که خودش اتوماتیک همرو نصب میکرد.
ولی وسط نصب یهو ارور داد و صفحه مرگ آبی اومد و ریست شد...
مشکل از کجاست؟ نکنه هاردش مشکل داره؟

چطوری پاتیشنش کردی؟
مشکل از پارتشن بندیته 100درصد مشکل مشابه رو مت روی یه لپ تاپ سونی داشتم.
درایو سی رو بالا 150 گیگ بزار

puyanfard
13-07-2014, 17:14
درود دوستان
من می خوام G56JR - CN183H بخرم لطف میکنید اگه نظرتونو بدین:n16:

Saidgta
13-07-2014, 17:36
چطوری پاتیشنش کردی؟
مشکل از پارتشن بندیته 100درصد مشکل مشابه رو مت روی یه لپ تاپ سونی داشتم.
درایو سی رو بالا 150 گیگ بزار

تو نصب ویندوز پارتیشن بندی کردم.
همون یکبار اونجوری شد. دیگه توی این 5 ساعت اون ارور رو ندیدم... همه چی مرتبه!
ممنون

soroush.bl4ckhat
13-07-2014, 17:37
درود دوستان

اینکه از همین jk هم پایین تره چرا میخوای اینو بخری ؟؟؟ مشکل با Jk چیه ؟؟؟ به نظرم jk بگیر هیچ مشکلی نداره همه جورش هم هست رم 8 یا 12 یا 16 با بلوری بدون بلوری دیگه چی میخوای اخه ؟:n06:

Saidgta
13-07-2014, 17:39
به راحتی دستت رو شبیه تفنگ کن تکون بده تیر میزنه....البته من یه ذره تو خونه یکی از دوستام بازی کردم....شما امتحان کن:n13:
نه بابا به این راحتیام نیست...
واسه هر بازی نمیشه ازش استفاده کرد.
خودش یه فروشگاه داره(مثل پلی استور و...) که متاسفانه با آی پی ایران مشکل داره و باید با قندشکن ازش بازی و برنامه دان کرد...
تا اینجا که اصلا دستگاه ضروری به نظر نمیرسه...

soroush.bl4ckhat
13-07-2014, 17:39

دوست عزیز پرسیدی شما برای غیر لمسی ؟؟؟ گفتم ببین گارانتی غیر لمسی چطوره ؟؟ قطعات رو عوض میکنن یا نه ؟؟

اگه میشه یه فیلم از صفحه بگیر و اینور اونور کن و نور رو کم کن بیار روی 50 درصد اینور اونور کن بعد ببر رو 100 همین کارو بکن تا من بتونم بهتر تصمیم بگیرم

باتشکر

Saidgta
13-07-2014, 17:41
دوست عزیز پرسیدی شما برای غیر لمسی ؟؟؟ گفتم ببین گارانتی غیر لمسی چطوره ؟؟ قطعات رو عوض میکنن یا نه ؟؟

اگه میشه یه فیلم از صفحه بگیر و اینور اونور کن و نور رو کم کن بیار روی 50 درصد اینور اونور کن بعد ببر رو 100 همین کارو بکن تا من بتونم بهتر تصمیم بگیرم

باتشکر
والا اونم خیلی در جریانش نبود. حتی تا قبل از اینکه مال خودمم برسه نمیدونست گارانتیش دقیقا چیه...
یه سوال، لپ تاپ قبلی شما مات بود یا معمولی؟!

wrath of god
13-07-2014, 17:42
درود دوستان

داداش من یه چیزی رو صادقانه میگم.....لپ تاپ گیمینگ نگیر.....این تمام مشخصاتش کپی n56jr هستش.....به خاطر اسم گیمینگ 2-3 ملیون گرون میشه به خدا
وایسا لپ تاپ asus nx500 بیاد اونموقع به حرف من میرسی....سری گیمینگ که چی asus با keyboard backlightش خیلی با حال میشه نه بدون اون
در ضمن یه لپ تاپ گیمینگ همیشه گیمینگ میمونه و تعغییری نمیکنه و فقط برای گیم میشناسنش ولی با یه معمولی همه کار میشه کرد
تازه اون full hd هست و asus nx500 تا بیاد یه ماهه شایدم کمتر وایسا.....تازه 4k هستش.....گرافیکشم که اصلا با اون قابل مقایسه نیست من سیستمش رو میزارم...

مشخصات فیزیکی:ابعاد: 19 × 255 × 378 میلی‌متر - وزن: 2.2 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4712HQ 2.30GHz up to 3.30 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 8 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: 512 گیگابایت - نوع: SSD - مشخصات: PCIe x4
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GTX 850M GDDR5 2GB
صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع IPS LCD با دقت 4K 3840x2160 - لمسی
امکانات:فاقد درایو نوری Webcam Backlit Keyboard Card Reader Wi-Fi Bluetooth HDMI Port
سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - Microsoft Windows 8.1

ببخشید بد شد:n14:

majid_majidy2006
13-07-2014, 17:42
داداش شرمنده.میخاستم بدونم این لپ تاپ بهتره یا لنووو z500?

soroush.bl4ckhat
13-07-2014, 17:48
داداش شرمنده.میخاستم بدونم این لپ تاپ بهتره یا لنووو z500?
این دیگه سوال داره معلومه این بهتر که نه عالی تره :n16:

majid_majidy2006
13-07-2014, 17:50
قیمتش چنده ?

soroush.bl4ckhat
13-07-2014, 17:51
والا اونم خیلی در جریانش نبود. حتی تا قبل از اینکه مال خودمم برسه نمیدونست گارانتیش دقیقا چیه...
یه سوال، لپ تاپ قبلی شما مات بود یا معمولی؟!

معمولی بود حالا که دارم فکر میکنم یه چیز دیگه هم ذهنم رو درگیر کرده من مدل غیر لمسی اینو ندیدم کیفیتش چطوره نکنه خیلی دیگه اومده باشه پایین ؟؟؟؟:n13:

یه خورده فرق دارن درسته ؟؟؟ اگه مثلا بزاریشون کنار هم نه؟؟

مدل مات ایسوس رو با این لبتاپ میشه برابر دونست یا ایسوس بهتره ؟؟؟msi ge60 2oe ؟؟؟ اگه مثل msi بشه خیلی بده میرم لمسی میگیرم

soroush.bl4ckhat
13-07-2014, 17:52
قیمتش چنده ?
لمسی 4100 یه خورده بالا پپایین

غیر لمسی من از اشنا میخوام بگیرم 3770 باید گارانتی سریر کنمش 40 تومن میشه 3810

puyanfard
13-07-2014, 17:55
با تشکز از شما دوساتن گرامی
هدف من از گرفتن این لبتاپ
1-طراحی زیباش
2-فول اچ دی بودن و کیفیت تصویر بالا
3-من اهل بازی با کنسول هستم و فقط بازی های ادونجر و استراتژی بازی میکنم در لبتاب
4-کار من یا لبتاب کار با افیس .ابزار تحقیق .تماشای فیلم.جستجو در وب و دانلود هست
5-من حتما بایستی تا آخر هفته بخرم چون لبتابم خراب شده
من از مالزی هستم و قیمتش حدود 3.900 تومان هست
یا تشکر لطفا راهنمایی بفرمایید

soroush.bl4ckhat
13-07-2014, 18:03
با تشکز از شما دوساتن گرامی
هدف من از گرفتن این لبتاپ
1-طراحی زیباش
2-فول اچ دی بودن و کیفیت تصویر بالا
3-من اهل بازی با کنسول هستم و فقط بازی های ادونجر و استراتژی بازی میکنم در لبتاب
4-کار من یا لبتاب کار با افیس .ابزار تحقیق .تماشای فیلم.جستجو در وب و دانلود هست
5-من حتما بایستی تا آخر هفته بخرم چون لبتابم خراب شده
من از مالزی هستم و قیمتش حدود 3.900 تومان هست
یا تشکر لطفا راهنمایی بفرمایید

این لبتاپ برای شما بالا 6 سال کار میکنه شک نکن هیچ مشکلی نداره ولی از نظر من مدل غیر لمسی و ماتش رو بگیر چون لمسی یه خورده بازتاب داره اگه مثل من خیلی حساس هستی نگیر وگرنه مشکلی نداره

این لبتاپ یکی از بهترین صفحه نمایش ها با زاویه دید فوق العاده بهترین کیفیت ساخت تو لبتاپ های هم رده ( من از نزدیک دیدمش و باهاش کارکردم کیفیتش ساختش عالیه

همینطور بلنگو های خیلی خفنی داره و شما میتونی باهاش جدیدترین بازی هارو اجرا کنی نه فقط یه همچین بازی هایی که نیاز به گرافیک بالایی ندارن ابلکه ( assissen cread 4 )

در خریدش شک نکن حتی یه خورده هم تحقیق نکن ماها این کارو چندین ماهه داریم انجام میدیم شما دیگه نمخواد بری بگردی همینو بگیر فقط در مورد صفحه برو یه گشتی بزن در مورد لمسی و غیر لمسی بودنش چون سلیقه ها متفاوت هست

ASUS N550JK
موفق باشی

Saidgta
13-07-2014, 18:40
معمولی بود حالا که دارم فکر میکنم یه چیز دیگه هم ذهنم رو درگیر کرده من مدل غیر لمسی اینو ندیدم کیفیتش چطوره نکنه خیلی دیگه اومده باشه پایین ؟؟؟؟:n13:

یه خورده فرق دارن درسته ؟؟؟ اگه مثلا بزاریشون کنار هم نه؟؟

مدل مات ایسوس رو با این لبتاپ میشه برابر دونست یا ایسوس بهتره ؟؟؟msi ge60 2oe ؟؟؟ اگه مثل msi بشه خیلی بده میرم لمسی میگیرم
اگه لپ تاپ قبلیت معمولی بوده بدون شک برو معمولی بگیر...
من وقتی لنوو z510 رو هفته پیش خریدم آنچنان خورد تو ذوقم که بعد از سه روز با 400 تومن ضرر فروختمش!
صفحات مات آشغالن... واسه کسی خوبه که میخواد تو دل طبیعت با لپ تاپ کار کنه! تازه اونجا هم چون روشنایی صفحات مات کمتره بازم خیلی تجربه معرکه ای نخواهد بود.
مطمین باش اگه مات بگیری بدجوری پشیمون میشی چون لپ تاپ قبلیتم مات نبوده... صفحات مات یه جوری نقطه نقطه هستن... حس بدی به آدم میده...
صفحه باید شفاف و روشن و براق باشه.از تماشاش لذت ببری...
حالا یه سوال دیگه!
از رفلاکسی که تو لپ تاپ قبلیت بود ناراضی بودی؟ یعنی ارزششو داشت که کیفیت صفحه اش کمتر بود اما رفلاکس نداشت؟

puyanfard
13-07-2014, 18:54
ببخشید دوستان من از طرح و رنگ G56JR - CN183H خوشم امده فرقش با
N550JK چیه؟
و از دوستانی که کامنت های قبلی را جواب دادند خیلی تشکر میکنم

soroush.bl4ckhat
13-07-2014, 19:22
ببخشید دوستان من از طرح و رنگ G56JR - CN183H خوشم امده فرقش با
N550JK چیه؟
و از دوستانی که کامنت های قبلی را جواب دادند خیلی تشکر میکنم

یه لینک بده از سایت های فارسی من سرعتم داغونه تا بهت فرقاشون رو بگم

soroush.bl4ckhat
13-07-2014, 19:28
اگه لپ تاپ قبلیت معمولی بوده بدون شک برو معمولی بگیر...
من وقتی لنوو z510 رو هفته پیش خریدم آنچنان خورد تو ذوقم که بعد از سه روز با 400 تومن ضرر فروختمش!
صفحات مات آشغالن... واسه کسی خوبه که میخواد تو دل طبیعت با لپ تاپ کار کنه! تازه اونجا هم چون روشنایی صفحات مات کمتره بازم خیلی تجربه معرکه ای نخواهد بود.
مطمین باش اگه مات بگیری بدجوری پشیمون میشی چون لپ تاپ قبلیتم مات نبوده... صفحات مات یه جوری نقطه نقطه هستن... حس بدی به آدم میده...
صفحه باید شفاف و روشن و براق باشه.از تماشاش لذت ببری...
حالا یه سوال دیگه!
از رفلاکسی که تو لپ تاپ قبلیت بود ناراضی بودی؟ یعنی ارزششو داشت که کیفیت صفحه اش کمتر بود اما رفلاکس نداشت؟

من چون که با چیزه دیگه ای کار نکردم اون برام معمولی بود و هیچ ایرادی نداشت و این Jk لمسیش رو که دیم برام یه غول بود دیگه رفتم تو کف ولی مشکل اینجاست که معمولی بازتاب نداره و جون م نبه اون عادت دارم این خیلی میزنه تو ذقم به همین دلیل باید یه خواهشی از شما بکنم

سوال: صفحه مات کیفیتش بیشتر از معمولی هست ؟؟؟

صفحه نمایش msi g60 جیه ؟؟؟؟ ماته ؟؟ معمولی ؟؟؟؟ چون من اینو از نزدیک دیدم

مات ها در برند های مختلف با هم فرق میکنند ؟؟؟؟

درخواست : یه فیلم با دورین با کفیت بدون صدا که حجمش نره بالا بگیر بقل پنجره نور رو 100 یه چند دقیقه ثابت نگه دار بعد اروم اروم بچرخون ولی هی نگه دار و یه بار هم همین کار رو بکن با نور 50 یه بار هم زیر نور لامپ

میدونم که این کار خودش زمان میبره بعد بیای اپلود کنی و.....

ولی ازت خواهش میکنم چون نمیتونم تصمیم بگیرم الان دلم میخواد مات بگیرم ولی میگم لمسی بهتره بعد میگم باززتاب داره

اگه میتونید به سواالات پاسخ صحیح دهید اگه که نه این تست رو برای من انجام بدین

پیشاپیش از پاسخ شما دوستان گرامی متشکرم

puyanfard
13-07-2014, 19:32
یه لینک بده از سایت های فارسی من سرعتم داغونه تا بهت فرقاشون رو بگم

NVIDIA® GeForce® GTX 760M with 2GB DDR5 VRAM Graphics ---G56JR - CN183H

GraphicsNVIDIA® GeForce® GTX 850M with 4GB DDR3 VRAM------- N550JK-CN026H

دوست من همه جیشون یکیه جز کارت گرافیک فرقشون چقدره کدوم قوی تره؟

Saidgta
13-07-2014, 21:37
من چون که با چیزه دیگه ای کار نکردم اون برام معمولی بود و هیچ ایرادی نداشت و این Jk لمسیش رو که دیم برام یه غول بود دیگه رفتم تو کف ولی مشکل اینجاست که معمولی بازتاب نداره و جون م نبه اون عادت دارم این خیلی میزنه تو ذقم به همین دلیل باید یه خواهشی از شما بکنم

درخواست : یه فیلم با دورین با کفیت بدون صدا که حجمش نره بالا بگیر بقل پنجره نور رو 100 یه چند دقیقه ثابت نگه دار بعد اروم اروم بچرخون ولی هی نگه دار و یه بار هم همین کار رو بکن با نور 50 یه بار هم زیر نور لامپ

ولی ازت خواهش میکنم چون نمیتونم تصمیم بگیرم الان دلم میخواد مات بگیرم ولی میگم لمسی بهتره بعد میگم باززتاب داره

متاسفانه سرعت اینترنتم کمه و امکان آپلود ویدیو رو ندارم.
ببین دوست عزیز، من قبل از این یه ایسر 5742 داشتم.
ایسر 5742 لپ تاپه 4 ساله پیشه. اون موقع اصلا صفحات مات وجود نداشتن. همه برایت بودن و همه هم از کیفیت صفحه شون لذت میبردن...
از نظر بازتاب و رفلاکس هیچ فرقی بین n550jk و ایسر 5742 نیست. هیچ فرقی از نظر رفلکس بین این و بقیه صفحات غیر مات نیست.
این حساسیت از جایی شروع شد که صفحات مات ساخته شدن.
وگرنه همه ما تا قبل از این بدون مشکل از صفحات برایتمون استفاده میکردیم.
رفلکس کردن نور و آینه شدن تو لپ تاپ های غیر مات و حتی تلویزیون ها طبیعیه و آزار دهنده نیست. مگه اینکه خیلی حساس باشید یا یک منبع نور شدید پشتتون باشه.
بهتر نیست خیلی ساده پرده رو بکشید و از کیفیت بیشتر صفحه لپ تاپتون لذت ببرید؟
شما اگه با صفحه لب تاپ قبلیت مشکلی نداشتی با اینم مشکلی نخواهی داشت. اما مطمین باش صفحه مات به سادگی به دلت نمیشینه...
حالا من یه راهکار میذارم پیش پات؛ شما تاچش رو بگیر، اگه خیلی از رفلکس کردنش ناراحت بودی با کمتر از 100 تومن میتونی یه برچسب مات واسه صفحه اش بگیری. اینجوری هم صفحه مات داری که لمسی هم هست.
حالا جواب سوالات:

صفحه مات کیفیتش کمتره! هم کنتراستش کمتره و هم برایتنسش(روشناییش). همونطور که دیجیکالا توی نقد N550 گفته که صفحه ماتش واسه طراح ها و گرافیست ها به علت کیفیت کمتر مناسب نیست.
بله ام اس آی ge60 مات هست.اگه مات نبود شاید اونو برمیداشتم.ولی من واقعا با صفحات مات مشکل دارم. حیفم میاد واسه یه رفلاکس طبیعی کیفیت تصویر رو فدا کنم.
بله مات ها تو برندهای مختلف اختلاف جزیی دارن. مثلا مات لنوو خیلی افتضاحه! ولی ام اس آی و ایسوس معقولانه تر هستن. اما همه ی اونها باعث کاهش کیفیت میشن.

Saidgta
13-07-2014, 21:38

متاسفانه سرعت اینترنتم کمه و امکان آپلود ویدیو رو ندارم.
ببین دوست عزیز، من قبل از این یه ایسر 5742 داشتم.
ایسر 5742 لپ تاپه 4 ساله پیشه. اون موقع اصلا صفحات مات وجود نداشتن. همه برایت بودن و همه هم از کیفیت صفحه شون لذت میبردن...
از نظر بازتاب و رفلاکس هیچ فرقی بین n550jk و ایسر 5742 نیست. هیچ فرقی از نظر رفلکس بین این و بقیه صفحات غیر مات نیست.
این حساسیت از جایی شروع شد که صفحات مات ساخته شدن.
وگرنه همه ما تا قبل از این بدون مشکل از صفحات برایتمون استفاده میکردیم.
رفلکس کردن نور و آینه شدن تو لپ تاپ های غیر مات و حتی تلویزیون ها طبیعیه و آزار دهنده نیست. مگه اینکه خیلی حساس باشید یا یک منبع نور شدید پشتتون باشه.
بهتر نیست خیلی ساده پرده رو بکشید و از کیفیت بیشتر صفحه لپ تاپتون لذت ببرید؟
شما اگه با صفحه لب تاپ قبلیت مشکلی نداشتی با اینم مشکلی نخواهی داشت. اما مطمین باش صفحه مات به سادگی به دلت نمیشینه...
حالا من یه راهکار میذارم پیش پات؛ شما تاچش رو بگیر، اگه خیلی از رفلکس کردنش ناراحت بودی با کمتر از 100 تومن میتونی یه برچسب مات واسه صفحه اش بگیری. اینجوری هم صفحه مات داری که لمسی هم هست.
حالا جواب سوالات:

صفحه مات کیفیتش کمتره! هم کنتراستش کمتره و هم برایتنسش(روشناییش). همونطور که دیجیکالا توی نقد N550 گفته که صفحه ماتش واسه طراح ها و گرافیست ها به علت کیفیت کمتر مناسب نیست.
بله ام اس آی ge60 مات هست.اگه مات نبود شاید اونو برمیداشتم.ولی من واقعا با صفحات مات مشکل دارم. حیفم میاد واسه یه رفلاکس طبیعی کیفیت تصویر رو فدا کنم.
بله مات ها تو برندهای مختلف اختلاف جزیی دارن. مثلا مات لنوو خیلی افتضاحه! ولی ام اس آی و ایسوس معقولانه تر هستن. اما همه ی اونها باعث کاهش کیفیت میشن.

Saidgta
14-07-2014, 12:41
راستی دوستان لوگوی ایسوس که روشن میشه رو نمیشه خاموش کرد؟
اخه اصلا بدردم نمیخوره میز اتاقم پشتش دیوار نه میشه کلاس گذاشت باش نه اصلا کسی می بینه خخخخ
هرچی گشتم نبود فکر کنم یه هات کی چیزی داشته باشه بالاخره؟

چرا میخواید خاموشش کنید؟؟
نور اون لوگو از نور صفحه نمایش گرفته میشه. به اصطلاح منبع نورش مال صفحه نمایش هست.
پس نگران خراب شدن یا سوختن یا مصرف باتریش نباشید.چون منبع نور جدا نداره و به عبارتی خودش لامپ نداره.
اگه دقت کنید با خاموش شدن صفحه نمایش اونم خاموش میشه و با کم و زیاد کردن نور صفحه نمایش، نور اونم کم و زیاد میشه.

Saidgta
14-07-2014, 12:43
NVIDIA® GeForce® GTX 760M with 2GB DDR5 VRAM Graphics ---G56JR - CN183H

GraphicsNVIDIA® GeForce® GTX 850M with 4GB DDR3 VRAM------- N550JK-CN026H

دوست من همه جیشون یکیه جز کارت گرافیک فرقشون چقدره کدوم قوی تره؟
واسه مقایسه برید به سایت زیر:
GPUBOSS.COM

Saidgta
14-07-2014, 23:10
دوستان یه سوال.
من وقتی رزولوشن بازی ها رو میذارم روی 1366×768 از حالت تمام صفحه خارج میشن.
چطور میشه فول اسکرینشون کرد؟

android500
14-07-2014, 23:20
سلام. بچه ها منم ASUS N550JK گرفتم کانفیگ 12 گیگ رم و بلوری و ویندوز اورجینال ولی متاسفانه Leap Motion نداشت و بد جوری به ذوقم خورد اولش فکر میکردم نکنه فروشنده برداشته باشتش ولی الآن جوابمو از خود ایسوس گرفتم که این لپتاپ با این سریال نامبر (در کل مدل هایی که ویندوز اورجینال دارند) لیپ موشن ندارن و گفتن که اضافه کردن این دستگاه به صورت سفارشی انجام میگیره و تو همشون قرار نمیدیم.

در ضمن در مورد اون دایره های اطراف دکمه های پاور و اون طرف بلندگو نیستن و به دو دلیل این کارو کردن:
1- طراحی بی نظیر اون
2- بهبود چشمگیر سیستم خنک کننده دستگاه.

اونایی که خریدن شک نکنن بهترین انتخابو کردن من که هیچ عیبی جز سنگین بودنش :n02: ندیدم و اینکه صفحه براق هست یکمی اذیت میکنه ولی اونقد نیست که بشه ایراد فرضش کرد من که از این بابت پشیمون نیستم. لمسشم که حرف نداره :n10:

اونایی که از گرم شدن دستگه نگرانن خیالشون تخت تخت باشه چون بدنش یه جوریه که گرما رو خیلی سریع به بدنه منتقل میکنه و سیستم خنک کنندش بی نظیره. به نظر من که کولپد مولپدم نمیخاد اصلا به درد نمیخوره. وقتی هم بازی میکنی 2-3 دقیقه یکبار با دهنت یه پوف کن روی صفحه کلید از کولپد خیلی بهتره :n08:

Saidgta
15-07-2014, 00:40
آیا میخواید بازی ها رو روی جزئیات حداکثر و با فریم بالا اجرا کنید؟!
دوستان خودم جوابشو پیدا کردم.
همه توجه کنید که این روش تو اجرای بهتر بازی ها خیلی کمک میکنه.
همونطور که میدونید نه تنها این لپ تاپ، بلکه همه لپ تاپ های زیر 7 تومن نمیتونن بازی های تاپ رو با حداکثر جزئیات و رزولیشن فول اچ دی و تعداد فریم قابل قبول اجرا کنن.
راه چاره اینه که یا جزییات رو کم کنیم یا رزولیشن رو کاهش بدیم.
کاهش رزولیشن خیلی به صرفه تر از کاهش جزیاته و در مجموع با توجه به سایز صفحه کیفیت(تغییر تراکم پیکسی) به چشم نمیاد.
اما مشکل کجاست؟!!! مشکل اینجاست که وقتی رزولیشن رو کاهش میدیم اطراف تصویر سیاه میشه و از حالت تمام صفحه خارج میشه. به عبارتی مستطیل های سیاه اطراف تصویر ایجاد میشه و این از مشکلات ویندوز 7 و 8 و 8.1 هست...
حالا راه چاره چیه؟!
1-اول از همه روی دسکتاپ کلیک راست کنید و به صفحه تغییر رزولیشن برید و سپس روزلیشن صفحه رو بذارید روی 768×1366 و سپس پنجره مربوطه رو ببندید.
2. حالا کلیدهای زیر رو فشار بدید:
Alt+Control+F11
حالا یکی از گزینه ها که یه همچین چیزیه (scale to fit full screen) رو انتخاب کنید.
3. حالا بازیتون رو اجرا کنید و از طریق منوی تنظیمات گرافیکیش، رزولیشن رو بذارید روی 768×1366 و جزییات گرافیکی رو بذارید روی اولترا و واسه خودتون صفا کنید و از قدرت این لپ تاپ نهایت لذتو ببرید!
امیدوارم مفید بوده باشه...

ugroup
15-07-2014, 01:47
سلام. بچه ها منم ASUS N550JK گرفتم کانفیگ 12 گیگ رم و بلوری و ویندوز اورجینال ولی متاسفانه Leap Motion نداشت و بد جوری به ذوقم خورد اولش فکر میکردم نکنه فروشنده برداشته باشتش ولی الآن جوابمو از خود ایسوس گرفتم که این لپتاپ با این سریال نامبر (در کل مدل هایی که ویندوز اورجینال دارند) لیپ موشن ندارن و گفتن که اضافه کردن این دستگاه به صورت سفارشی انجام میگیره و تو همشون قرار نمیدیم.

در ضمن در مورد اون دایره های اطراف دکمه های پاور و اون طرف بلندگو نیستن و به دو دلیل این کارو کردن:
1- طراحی بی نظیر اون
2- بهبود چشمگیر سیستم خنک کننده دستگاه.

اونایی که خریدن شک نکنن بهترین انتخابو کردن من که هیچ عیبی جز سنگین بودنش :n02: ندیدم و اینکه صفحه براق هست یکمی اذیت میکنه ولی اونقد نیست که بشه ایراد فرضش کرد من که از این بابت پشیمون نیستم. لمسشم که حرف نداره :n10:

اونایی که از گرم شدن دستگه نگرانن خیالشون تخت تخت باشه چون بدنش یه جوریه که گرما رو خیلی سریع به بدنه منتقل میکنه و سیستم خنک کنندش بی نظیره. به نظر من که کولپد مولپدم نمیخاد اصلا به درد نمیخوره. وقتی هم بازی میکنی 2-3 دقیقه یکبار با دهنت یه پوف کن روی صفحه کلید از کولپد خیلی بهتره :n08:

چه عجب .دی من کانفیگ خودمو تاحالا جایی ندیده بودم شک کرده بودم دستکاری کردن .
داداش گارانتیت چیه؟
بهتر ویندوز اورجینال ارزشش خیلی بیشتره لیپ موشن هست همین امشب برام اپدیت اومده اصلا کیف میده سیستمتو رسمی و بدون مشکل اپدیت کنی میخوام یه گوشی ویندوزیم بگیرم که کلا با پی سیم مچ بشم منتظر لومیا 930 هستم
پ ن . تا حالا نشده توی بازی کن بیاره این روشهای کم کردن رزولیشن واسه چیه؟
دارم ولفلستاین رو با گرافیک الترا و ستینگ های بازی میکنم دریغ از کوچکترین مشکل و لگ و... شما چه بازی اجرا کردید مشکل داشته؟

Saidgta
15-07-2014, 09:17
داداش گارانتیت چیه؟
بهتر ویندوز اورجینال ارزشش خیلی بیشتره لیپ موشن هست همین امشب برام اپدیت اومده اصلا کیف میده سیستمتو رسمی و بدون مشکل اپدیت کنی میخوام یه گوشی ویندوزیم بگیرم که کلا با پی سیم مچ بشم منتظر لومیا 930 هستم
دارم ولفلستاین رو با گرافیک الترا و ستینگ های بازی میکنم دریغ از کوچکترین مشکل و لگ و... شما چه بازی اجرا کردید مشکل داشته؟

من دیشب CALL OF DUTY: GHOST رو نصب کردم. روی حداکثر جزییات ( یعنی همه چی روی EXTRA باشه و Anti-aliasing هم روی 4x TXAA باشه) بازی مقداری کنده و اصلا به آدم نمیچسبه.حس میکنم حدود 15 فریم میده.
متاسفانه شما بیش از حد روی قدرت این لپ تاپ اصرار دارید. من نمیگم قدرتمند نیست، هست اما نه اون قدری که شما واسش تبلیغ میکنید.
واسه شخص بنده بازی اصلا مهم نیست، ولی تبلیغات شما میتونه رو انتخاب خیلی ها تاثیر بذاره.
توی سایت های نقد و بررسی هم گفته شده این لپ تام میتونه همه ی بازی های جدید رو روی رزولیشن HD با حداکثر جزییات اجرا کنه ولی روی FullHD مقداری افت فریم داره.

Amir-Rainman
15-07-2014, 09:47
بهتر ویندوز اورجینال ارزشش خیلی بیشتره لیپ موشن هست همین امشب برام اپدیت اومده اصلا کیف میده سیستمتو رسمی و بدون مشکل اپدیت کنی ...

والا من تا حالا ویندوز اورجینال نداشتم تا بدونم دقیقا چه شکلیه :n02: ولی همین 8.1 رو با اسکایپ فعال کردم، راحت واسش آپدیت میاد و میشه آپدیت کرد !!! واسه سایر موارد مثل Store و Sky Drive و.. من تاحالا استفاده نکردم ازشون تا بدونم با اسکایپ فعال کردن فرقی با اورجینال داره یا نه !!!!!!

لیپ مویشنم با توجه به لمسی بودن، میشه گفت زیاد کارایی نداره!! ولی تو یه کلیپی ازش دیدم که حرکات یه مداد رو با جزئیات زیاد رو صفحه نشون میداد، حالا اگه اینطوری باشه ، واسه طراحا خیلی کارآمده ؛ یا شایدم بشه با یه قلم استایلوس روصفحه لمسیش همینکارو کرد!!!!

فیفا رو میشه رو حالت اولترا اجرا کرد بدون مشکل؟ همینم انجام بده دیگه کافیه :n02:

Saidgta
15-07-2014, 10:16
داداش گارانتیت چیه؟

من دیشب CALL OF DUTY: GHOST رو نصب کردم. روی حداکثر جزییات ( یعنی همه چی روی EXTRA باشه و Anti-aliasing هم روی 4x TXAA باشه) بازی مقداری کنده و اصلا به آدم نمیچسبه.حس میکنم حدود 15 فریم میده.
متاسفانه شما بیش از حد روی قدرت این لپ تاپ اصرار دارید. من نمیگم قدرتمند نیست، هست اما نه اون قدری که شما واسش تبلیغ میکنید.
واسه شخص بنده بازی اصلا مهم نیست، ولی تبلیغات شما میتونه رو انتخاب خیلی ها تاثیر بذاره.
توی سایت های نقد و بررسی هم گفته شده این لپ تام میتونه همه ی بازی های جدید رو روی رزولیشن HD با حداکثر جزییات اجرا کنه ولی روی FullHD مقداری افت فریم داره.

linkinpark20
15-07-2014, 10:53
سلام به دوستان عزیز امیدوارم کسی پیدا شه جواب ما رو هم بده من میخوام یکدونه بخرم با کانفیگ 16 گیگ رم ولی گویا این کانفیگ رو فقط سریر گارانتی کرده و گارانتی هماهنگ نیست دوستانی که خریدن میدونن اگر بخوایم رو همون کانفیگ رم 8 گیگ یک رم 8 گیگ اضافه بزاریم چند تا اسلات رم داره این لپ تاپ؟
سوال بعدیم هم این هست که گارانتی سریر معتبر هست اصلا؟
ممنون میشم کمک بفرمایید دوستان عزیزی که دستی بر آتش دارند:n12::n12::n12:

Saidgta
15-07-2014, 11:21
سلام به دوستان عزیز امیدوارم کسی پیدا شه جواب ما رو هم بده من میخوام یکدونه بخرم با کانفیگ 16 گیگ رم ولی گویا این کانفیگ رو فقط سریر گارانتی کرده و گارانتی هماهنگ نیست دوستانی که خریدن میدونن اگر بخوایم رو همون کانفیگ رم 8 گیگ یک رم 8 گیگ اضافه بزاریم چند تا اسلات رم داره این لپ تاپ؟
به نظر من نسخه 8 گیگ رو بخرید. چون:
1-گارانتیش معتبر تره و یکپارچه اس و میتونید از هرکدوم از این سه تا سرویس بگیرید: ویستا،آواژنگ و سازگار.
2- اگرچه که لیپ موشن خیلی چیز شاخی نیست اما از ویندوز اورجینال بهتره. ما توی ایران پولی واسه ویندوز ندادیم و نمیدیم. من یه تبلت T100 هم دارم که ویندوز 8.1 اورجینال روشه.هیچ فرقی بین اون با ویندوز غیر اورجینال لپ تاپم حس نمیکنم. ولی اگه شما بعدا بخوای لیپ موشن رو بخری باید خودت جدا 300 تومن هزینه کنی!
*بازم میگم لیپ موشن چیز خیلی معرکه ای نیست.اما تجربه اش هم خالی از لطف نیست و از تجربه ویندوز اورجینال بهتره.
3-رم 16 اصلا به کارت نمیاد! مگه اینکه بخوای انیمیشن بسازی و یا رندر کنی... 8 هم زیاده چه برسه به 16...
این لپ تاپ مثل بقیه لپ تاپ ها باید 2 تا اسلات رم داشتخ باشه.
تو نسخه های 8 گیگ احتمالا دوتا 4 به صورت دو کانال نصب شده. یعنی اگه بخواید به 16 ارتقا بدید باید اون دوتا 4 رو در بیارید و به جاش دوتا 8 بذارید.
واسه ارتقا به 12 هم باید یکی از اون 4 ها رو در بیارید و به جاش یه 8 بذارید...

Saidgta
15-07-2014, 11:25
یه چیز دیگه هم یادم رفت بگم؛ بلو ری هم اصلل چیز ضروری و به درد بخوری نیست.
فیلم های بلو ری غیر اورجینال در حال حاظر قیمتشون حدود 60 هزار تومنه!!!
ما سه سال پیش یه دستگاه بلو ری سه بعدی واسه خونه خریدیم، ولی سالی یکبار هم دیسک بلو ری نذاشتیم توش. چون قیمتشون اونقدر بالاست که اصلا نمی صرفه و فیلم هاشم کم گیر میاد.
کلا دیسک خام بلو ری قیمتش بالاست.
معمولا هم فیلم های سه بعدی رو روی بلوری رایت میکنن. این لپ تاپم که صفحه اش سه بعدی نیست. پس خیلی ضروری به نظر نمیرسه...
خریدن بلو ری فقط خرج اضافه اس...

ugroup
15-07-2014, 11:29

!!!!
کال اف که چیز خاصی نیست من بتل4 و ولفلشتاین رو ماکزیمم تنظیمات رفتم و دارم میرم ( ولفلشتاین رو تموم نکردم هنوز)
هیچ مشکل و کمبودی توش ندیدم نه افت فریم و نه لگ و...
نمیدونم شاید من توهم زدم
پ ن . رم من 12 هست شاید واسه رم

android500
15-07-2014, 12:05

دوست عزیز من تا حالا باتلفیلد4 و کال آف دوتی قدس و نیدفراسپید ریوالز و پس و الآن دارم ولفنشتاین رو دانلود میکنم تا بازی کنم. هیچ گونه افت فریم یا لگ یا افت کیفیتی ندیدم همه چی عالی بود فقط میگم قسمت بالای کیبورد کمی داغ میشه که هیچ مشکلی نداره اتفاقا خوبه که اینطوری داره گرماشو به بیرون میده. لپتاپ فوق العاده ای هست.
تو سختترین شرایط دماش از 75 بالا نرفته

soroush.bl4ckhat
15-07-2014, 12:37
دوست عزیز شما اصلا نیازی به 8 گیگ رم هم نداری چه برسه به 16 حتی بازی ها هم 8 گیگ رم نمی خوان پس بیخیال شو برو 8 بگیر سریر هم خودم تو خماریش موندم چون غیر لمسی ها رو سریر گارانتی میکنه ولی شما که میخوای لمسی بگیری چرا روزه شک دار میگیری برو با همون گارانتی اصلی بگیر

با اونکه یکی از نزدیکان گفت سریر هیچ مشکلی نداره و همه چیز رو تست میکنه و فرقی با اون یکی ها نداره همشون یه جورند و جواب نمیدن گارانتی معنایی نداره :n04:

Saidgta
15-07-2014, 12:42
!!!!
کال اف که چیز خاصی نیست من بتل4 و ولفلشتاین رو ماکزیمم تنظیمات رفتم و دارم میرم ( ولفلشتاین رو تموم نکردم هنوز)
هیچ مشکل و کمبودی توش ندیدم نه افت فریم و نه لگ و...
نمیدونم شاید من توهم زدم
پ ن . رم من 12 هست شاید واسه رم

دوست عزیز توی سایت خود انویدیا هم واسه نسخه GTX 850m تازه با حافظه ddr5 نوشته میتونید روی high بازی کنید، اون وقت شما چیجوری روی اولترا بدون افت فریم بازی کردی؟؟؟!!!
میشه یه لطفی بکنی و از منوی تنظیمات گرافیکی COD:Ghosts واسم یه اسکرین شات بگیری؟؟
اصلا با عقل جور در نمیاد.
رم 12 هم هیچ ربطی نداره. چون از همون 8 هم استفاده نمیکنه چه برسه به 12...

Saidgta
15-07-2014, 12:44
دوست عزیز من تا حالا باتلفیلد4 و کال آف دوتی قدس و نیدفراسپید ریوالز و پس و الآن دارم ولفنشتاین رو دانلود میکنم تا بازی کنم. هیچ گونه افت فریم یا لگ یا افت کیفیتی ندیدم همه چی عالی بود فقط میگم قسمت بالای کیبورد کمی داغ میشه که هیچ مشکلی نداره اتفاقا خوبه که اینطوری داره گرماشو به بیرون میده. لپتاپ فوق العاده ای هست.
تو سختترین شرایط دماش از 75 بالا نرفته
شما مطمینی توی Call of duty Ghosts بخش Anti-aliasing روی 4x TXAA با فریم قابل قبول و سریع بازی کردی؟؟؟

حرفای شما حتی روی تبلیغات خود سازنده رو هم کم کرده...

Akom@n
15-07-2014, 13:17
شما مطمینی توی Call of duty Ghosts بخش Anti-aliasing روی 4x TXAA با فریم قابل قبول و سریع بازی کردی؟؟؟

حرفای شما حتی روی تبلیغات خود سازنده رو هم کم کرده...

ایشون یا دارند اغراق می می کنند یا شاید حساسیت چشم ایشون طوری هست که متوجه لگ ها نمی شن!
وگرنه این چیزی که این دوست عزیز گفتن در حد یه لپتاپ با gtx870 و gtx880 هست و نه 850!!

soroush.bl4ckhat
15-07-2014, 13:44
ایشون یا دارند اغراق می می کنند یا شاید حساسیت چشم ایشون طوری هست که متوجه لگ ها نمی شن!
وگرنه این چیزی که این دوست عزیز گفتن در حد یه لپتاپ با gtx870 و gtx880 هست و نه 850!!
اصلا چه کاریه که اخرین حد کیفیت بازی می کنید حالا بزارید روی high چی میشه ؟؟؟ من خودم تو پی سی بازی کردم فرق چندانی ندارن این تنظیمات حتی رو Low هم بزارید بعد از چند دقیقه بهش عادت میکنید حالا شما گیر دادی به الترا ؟؟ بزار رو high راحت بازی کن دیگه این همه بحث نداره البته شاید شما درایوری چیزی ابدیت نکردی به همین دلیل لگ میزنه براتون یا شاید حساس هستین نمیدونم در کل اگه دوستانی که میگن لگ نمیزنه یه فیلم بگیرند با camstadio بعد فشردش کنند که میشه 2-3 مگ همه میفهمند که چطوریاست

linkinpark20
15-07-2014, 13:44
دوست عزیز شما اصلا نیازی به 8 گیگ رم هم نداری چه برسه به 16 حتی بازی ها هم 8 گیگ رم نمی خوان پس بیخیال شو برو 8 بگیر سریر هم خودم تو خماریش موندم چون غیر لمسی ها رو سریر گارانتی میکنه ولی شما که میخوای لمسی بگیری چرا روزه شک دار میگیری برو با همون گارانتی اصلی بگیر

با اونکه یکی از نزدیکان گفت سریر هیچ مشکلی نداره و همه چیز رو تست میکنه و فرقی با اون یکی ها نداره همشون یه جورند و جواب نمیدن گارانتی معنایی نداره :n04:

ممنون از دوستان که راهنمایی کردن ولی من بیشتر رم 16 رو برای آینده نگری میخوام بگیرم چون با این سرعت پیشرفت تکنولوژی سال دیگه 16 گیگ رم هم چیزی نیست گفتم حالا که دارم پول میدم درست بدم البته بحث لیپ موشن هم خودم قبول دارم بهتر از وین اورجینال هست ولی حالا بین لیپ موشن و رم 16 موندم ضمنا میشه رمش رو اگه مطمئن هستید فقط 2تا اسلات میخوره هر دو رو در آورد و دو تا رم 8 گذاشت دوستان راهنمایی کنید:n16::n16::n16:

Saidgta
15-07-2014, 14:24
اصلا چه کاریه که اخرین حد کیفیت بازی می کنید حالا بزارید روی high چی میشه ؟؟؟ من خودم تو پی سی بازی کردم فرق چندانی ندارن این تنظیمات حتی رو Low هم بزارید بعد از چند دقیقه بهش عادت میکنید حالا شما گیر دادی به الترا ؟؟ بزار رو high راحت بازی کن دیگه این همه بحث نداره البته شاید شما درایوری چیزی ابدیت نکردی به همین دلیل لگ میزنه براتون یا شاید حساس هستین نمیدونم در کل اگه دوستانی که میگن لگ نمیزنه یه فیلم بگیرند با camstadio بعد فشردش کنند که میشه 2-3 مگ همه میفهمند که چطوریاست

اصلا نیازی به کاهش کیفیت بازی نیست.میشه روی اولترا بازی کرد
فقط کافیه رزولیشن رو به 768×1366 کاهش بدید.
اصلا تفاوت آنچنانی با فول اچ دی نداره.
تو اون سه روزی که لنوو z510 داشتم، روی رزولیشن 768×1366 و تنظیمات high توی بازی بتلفیلد کمی لگ داشت.
اما این قول توی همون رزولیشن و با تنظیمات اولترا حتی یک درصد هم افت فریم نداره.

راستی برای فیلم گرفتن از بازی اصلا camstudio توصیه نمیشه چون خودش افت فریم ایجاد میکنه. بهترین برنامه واسه اینکار Fraps هست که اصلا مخصوص بازی ساخته شده...

ugroup
15-07-2014, 16:18
من یه فیلم میگیرم هم از تنظیمات بازی و هم بازی تازه نه کال اف . ولفلشتاین !
اونوقت ببینیم کی دروغ میگه و تبلیغ میکنه تازه از دما هم فیلم میگیرم که تو پروسه اجرای بازی دما چقدر خواهد شد ...

linkinpark20
15-07-2014, 16:34
کسی پیدا نشد به ما یک راهنمایی کنه؟

Saidgta
15-07-2014, 16:57
من یه فیلم میگیرم هم از تنظیمات بازی و هم بازی تازه نه کال اف . ولفلشتاین !
اونوقت ببینیم کی دروغ میگه و تبلیغ میکنه تازه از دما هم فیلم میگیرم که تو پروسه اجرای بازی دما چقدر خواهد شد ...

من ولفینشتاین رو تست نکردم.
ولی محاله که کال آف رو بتونید با فول اچ دی و تنظیمات اولترا بدون افت فریم بازی کنید...
خود سازنده کارت گرافیک داره میگه تنظیمات پیشنهادی high هست ولی شما میگی روی ultra ؟؟؟
چی بگم والا...
ممنون میشم فیلم بگیرید. شاید واقعا لپ تاپ من مشکل داره...

Saidgta
15-07-2014, 17:00
کسی پیدا نشد به ما یک راهنمایی کنه؟
روزی که یه بازی واسه اجرا شدنش به رم 16 نیاز پیدا کنه شما باید کلا لپ تاپو عوض کنی! چرا؟ چون اون روز دیگه کارت گرافیکشم پاسخگو نیست و نمیتونید کارت گرافیکو تعویض کنید!
از طرفی رم لپ تاپ ها قابل تعویضه. مال اینم حتما تعویض میشه! باور کنید لپ تاپ قبلی من رمش 4 بود ولی هیچ مشکلی باهاش نداشتم و همه بازی ها رم اجرا میکردم. خیالتون راحت باشه تا حداقل 5 سال میتونید روی این لپ تام حساب باز کنید...

ugroup
15-07-2014, 20:55

دوست عزیزم اولا من کارم تدوین فیلمه و مطمن باش چشم از شما حساس تر هست .
شما کار سنگین رو تو بازی دیدی ولی من میفهمم رندر 3بعدی با افتر افکت با 7لایه پلاگین خارجی یعنی چی که این توی 1ساعت رندر گرفت که درحد فراعالیه
ویدیو رو دارم اپلود میکنم امیدوارم اونقدر شعور داشته باشی معذرت خواهی کنی

Akom@n
15-07-2014, 21:59
دوست عزیزم اولا من کارم تدوین فیلمه و مطمن باش چشم از شما حساس تر هست .
شما کار سنگین رو تو بازی دیدی ولی من میفهمم رندر 3بعدی با افتر افکت با 7لایه پلاگین خارجی یعنی چی که این توی 1ساعت رندر گرفت که درحد فراعالیه
ویدیو رو دارم اپلود میکنم امیدوارم اونقدر شعور داشته باشی معذرت خواهی کنی

اولا درست صحبت کن دوست عزیز
دوما شما الان از کار و شغل بنده اطلاع دارید؟!
سوما اگر بخوام معیار خاصی هم ارائه بدم که سلیقه ای نباشه
به زیر 25 فریم میشه گفت کند و ضعیف و من به شخصه چشمم راحت نیست
از 30 فریم به بالا تازه قابل قبول
و از 45-50 به بالا خوب
(تقریبا مشابه همون چیزی که نوتبوک چک در نظر میگیره)
حالا شما لطف کنید فریم ریت بگیرید ببینید در کدوم سطحه!
فریم ریت هایی که در نت هست برای همین کال آف حول 20-23 می چرخه برای این کارت گرافیک ، شاید همین برای شما راضی کننده بوده که در این صورت کاملا حق با شماست
چون مهم خودتون هستین

البته منظور من این نیست مشکل از این لپتاپ هست، بلکه این لپتاپ در حد توانش داره کار می کنه

ugroup
15-07-2014, 22:26
اولا درست صحبت کن دوست عزیز
دوما شما الان از کار و شغل بنده اطلاع دارید؟!
سوما اگر بخوام معیار خاصی هم ارائه بدم که سلیقه ای نباشه
به زیر 25 فریم میشه گفت کند و ضعیف و من به شخصه چشمم راحت نیست
از 30 فریم به بالا تازه قابل قبول
و از 45-50 به بالا خوب
(تقریبا مشابه همون چیزی ه نوتبوک چک در نظر میگیره)
حالا شما لطف کنم فریم ریت بگیرید ببینید در کدوم سطحه!
فریم ریت هایی که در نت هست برای همین کال آف حول 20-23 می چرخه، شاید همین برای شما راضی کننده بوده که در این صورت کاملا حق با شماست
چون مهم خودتون هستین

این ویدئو :

آقا اینکه می فرمایید( فریم ریت هایی که در نت) لینک بزار ببینیم !

حالا تو کامنتای قبلی بحثتون لگ زدن بود و اینکه من شعور ندارم و نمی فهمم بازی داره لگ میزنه ، حالا صحبت از فرم پر سکوندز (FPS) می کنید که قابل قبول هست یا نه و ....

Saidgta
15-07-2014, 23:27
این ویدئو :

حالا تو کامنتای قبلی بحثتون لگ زدن بود و اینکه من شعور ندارم و نمی فهمم بازی داره لگ میزنه ، حالا صحبت از فرم پر سکوندز (FPS) می کنید که قابل قبول هست یا نه و ....
داداش صدات جون میده واسه رپ ها!
بابت ویدیو ممنون...ولی...
ولی از روی این ویدیو هیچ تصمیمی نمیشه گرفت.
شما که زحمت کشیدی، از همون سکانس اول بازی فیلم میگرفتی. از روی این مرحله نمیشه چیزی رو فهمید.
بعدش اصل فیلم شما کلا کمتر از 10 ثانیه بود. توی بقیه اش سرعت فیلمو زیاد کردی و اصلا هیچی مشخص نیست.
کاش از سکانس اول بازی و حدود 20 ثانیه فیلم میگرفتی.
اگه خواستی باز فیلم بذاری چیزی از ویدیو رو کات نکن و سرعتشم اصلا دستکاری نکن. معمولا فقط سرعت صفحه لودینگ رو زیاد میکنن نه گیم پلی رو...
به هر حال ممنون.
توی همون 10 ثانیه هم افت فریم کاملا محسوس بود و اینجوری بازی اصلا به آدم نمیچسبه. ناگفته نمونه که مرحله ای هم که شما انتخاب کردی اصلا افت فریم توش نیست...
بازم ممنون.

ugroup
15-07-2014, 23:39
داداش صدات جون میده واسه رپ ها!
بابت ویدیو ممنون...ولی...
ولی از روی این ویدیو هیچ تصمیمی نمیشه گرفت.
شما که زحمت کشیدی، از همون سکانس اول بازی فیلم میگرفتی. از روی این مرحله نمیشه چیزی رو فهمید.
بعدش اصل فیلم شما کلا کمتر از 10 ثانیه بود. توی بقیه اش سرعت فیلمو زیاد کردی و اصلا هیچی مشخص نیست.
کاش از سکانس اول بازی و حدود 20 ثانیه فیلم میگرفتی.
اگه خواستی باز فیلم بذاری چیزی از ویدیو رو کات نکن و سرعتشم اصلا دستکاری نکن. معمولا فقط سرعت صفحه لودینگ رو زیاد میکنن نه گیم پلی رو...
به هر حال ممنون.
توی همون 10 ثانیه هم افت فریم کاملا محسوس بود و اینجوری بازی اصلا به آدم نمیچسبه. ناگفته نمونه که مرحله ای هم که شما انتخاب کردی اصلا افت فریم توش نیست...
بازم ممنون.

من که هیچی احساس نمیکردم . مرحله اخرشو برات بزارم؟
توی ویدیو هم مشخصه بازی خیلی خیلی نرم اجرا میشه و هیچ مشکلی نداره.
اصل ویدیو نزدیک 200مگ بود خودم سرعتشو زیاد کردم که حجمش کم بشه.
لول اخر رو میزارم مطمنا دیگه زیر اب باید جزییات زیادی پردازش بشه.

Saidgta
15-07-2014, 23:58
من که هیچی احساس نمیکردم . مرحله اخرشو برات بزارم؟
توی ویدیو هم مشخصه بازی خیلی خیلی نرم اجرا میشه و هیچ مشکلی نداره.
اصل ویدیو نزدیک 200مگ بود خودم سرعتشو زیاد کردم که حجمش کم بشه.
لول اخر رو میزارم مطمنا دیگه زیر اب باید جزییات زیادی پردازش بشه.

نه
اگه میخوای بذاری مرحله اولو بذار. اولین سکانس بازی.
همونجا که تو دل طبیعت هستن.
فقط اگه میشه طبق استاندارد زیر:
1- اول از همه بدون تند کردن تصویر و قطع کردنش برو به تنظیمات گرافیکی و رزولیشن و ... و کامل اسکرول کن که معلوم بشن.
2- بعد بدون اینکه ویدیو رو قطع کنی برو تو بازی. وقتی صفحه لودینگ اومد بعد از دو سه ثانیه سرعت فیلمو سریع کن و در انتهای لودینگ و دو ثانیه مونده به آخر لودینگ سرعت فیلمو معمولی کن.
حالا حدود 20 ثانیه از گیم پلی بازی و بدون دستکاری سرعت بازی فیلم بگیر.
در طولش اصلا فیلمو قطع یا تند نکن.
فک کنم کلا کمتر از 1 دقیقه میشه.
ببخشیدا رفیق... پیشاپیش ممنون
دمتم گرم ؛)

ugroup
16-07-2014, 00:03
نه
اگه میخوای بذاری مرحله اولو بذار. اولین سکانس بازی.
همونجا که تو دل طبیعت هستن.
فقط اگه میشه طبق استاندارد زیر:
1- اول از همه بدون تند کردن تصویر و قطع کردنش برو به تنظیمات گرافیکی و رزولیشن و ... و کامل اسکرول کن که معلوم بشن.
2- بعد بدون اینکه ویدیو رو قطع کنی برو تو بازی. وقتی صفحه لودینگ اومد بعد از دو سه ثانیه سرعت فیلمو سریع کن و در انتهای لودینگ و دو ثانیه مونده به آخر لودینگ سرعت فیلمو معمولی کن.
حالا حدود 20 ثانیه از گیم پلی بازی و بدون دستکاری سرعت بازی فیلم بگیر.
در طولش اصلا فیلمو قطع یا تند نکن.
فک کنم کلا کمتر از 1 دقیقه میشه.
ببخشیدا رفیق... پیشاپیش ممنون
دمتم گرم ؛)

باشه چشم.
نکنه فکر میکنین دروغ میگم؟
الان دارم لول اخر رو اپلود میکنم طبق دستورتون فردا یه ویدیو میزارم

Saidgta
16-07-2014, 00:09
باشه چشم.
نکنه فکر میکنین دروغ میگم؟
الان دارم لول اخر رو اپلود میکنم طبق دستورتون فردا یه ویدیو میزارم

نه داداش دروغ چیه.
من دارم به لپ تاپ خودم شک میکنم!!!
شما هم داری لطف میکنی. وگرنه اصلا مجبور نیستی وقت بذاری. واقعا ازت ممنونم...
فقط یه چیزی. چرا تنظیمات گرافیکی کال آفی که من دارم با مال شما فرق داره؟!! شاید واسه همینه!
عکسی که ضمیمه کردمو نگاه کنید:

ugroup
16-07-2014, 00:10
اینم ویدیو فقط سرکار گرفتم یکم سر و صدا هست دیگه ببخشید

ufont.ir/dl/CalOFFF.rar

ugroup
16-07-2014, 00:12
نه داداش دروغ چیه.
من دارم به لپ تاپ خودم شک میکنم!!!
شما هم داری لطف میکنی. وگرنه اصلا مجبور نیستی وقت بذاری. واقعا ازت ممنونم...
فقط یه چیزی. چرا تنظیمات گرافیکی کال آفی که من دارم با مال شما فرق داره؟!! شاید واسه همینه!
عکسی که ضمیمه کردمو نگاه کنید:

نمیدونم ! آقا این مشکلت از بازی هم میتونه باشه چون کال آف اصلا چیز خاصی نداره و اصلا من نشنیدم بازی گرافیکی محصوب بشه ! بتل رو چرا مثلا یه جاهایی یه موردایی داشتم ولی کال آف اصلا نه لگ و نه افت فریم داشتم ، آپدیت بازی رو نصب کردی ؟

Saidgta
16-07-2014, 00:25
نمیدونم ! آقا این مشکلت از بازی هم میتونه باشه چون کال آف اصلا چیز خاصی نداره و اصلا من نشنیدم بازی گرافیکی محصوب بشه ! بتل رو چرا مثلا یه جاهایی یه موردایی داشتم ولی کال آف اصلا نه لگ و نه افت فریم داشتم ، آپدیت بازی رو نصب کردی ؟
اتفاقا من بتل رو بهتر اجرا میکنم
آپدیت داره مگه؟
لینکی چیزی ازش دارید؟

ugroup
16-07-2014, 00:28
اتفاقا من بتل رو بهتر اجرا میکنم
آپدیت داره مگه؟
لینکی چیزی ازش دارید؟

خوب مرد حسابی شک نکن از بازیه . اره اپدیت داره من واسم یکی از دوستام اورده . پی سی دی باید گزاشته باشه

Saidgta
16-07-2014, 00:41
خوب مرد حسابی شک نکن از بازیه . اره اپدیت داره من واسم یکی از دوستام اورده . پی سی دی باید گزاشته باشه

آقا کلیپ دومم دان کردم. خیلی لطف کردی. ولی اگه بتونی فردا اونجوری که گفتم و از اولین سکانس بازی فیلم بگیری همه چی حله...دمت گرم.
الانم دارم آپدیت بازی رو دانلود میکنم. 340 مگه. فردا نصب میکنم و نتیجه رو میگم.
بازم ممنون
راستی پسر واقعا صدات جون میده واسه رپها! بهش فکر کن...

ugroup
16-07-2014, 01:27
آقا کلیپ دومم دان کردم. خیلی لطف کردی. ولی اگه بتونی فردا اونجوری که گفتم و از اولین سکانس بازی فیلم بگیری همه چی حله...دمت گرم.
الانم دارم آپدیت بازی رو دانلود میکنم. 340 مگه. فردا نصب میکنم و نتیجه رو میگم.
بازم ممنون
راستی پسر واقعا صدات جون میده واسه رپها! بهش فکر کن...

شما با این اوصاف فکر کنم مشکل بیرون زدن بازی هم دارید؟
واسه من قبل از اپدیت وسط بازی یجاهایی میزد بیرون .
زیاد علاقه بهش ندارم و تا امروز هم اولین نفری هستید میگید صدات خوبه! اصلا من تو صحبت کردن مشکل دارم یه کلماتیو یجور بدی میگم زبونم نمیچرخه خوب .دی

Saidgta
16-07-2014, 08:52
شما با این اوصاف فکر کنم مشکل بیرون زدن بازی هم دارید؟
واسه من قبل از اپدیت وسط بازی یجاهایی میزد بیرون .
زیاد علاقه بهش ندارم و تا امروز هم اولین نفری هستید میگید صدات خوبه! اصلا من تو صحبت کردن مشکل دارم یه کلماتیو یجور بدی میگم زبونم نمیچرخه خوب .دی

نه مشکل بیرون زدن بازی نداشتم.
الان آپدیتش کردم. از نظر تعداد فریم تغییری نکرد.
کلا بعضی قسمتهای منوی تنظیمات گرافیکی من با شما فرق داره...
اگه لطف کنید اون کلیپو بذارید همه چی مشخص میشه...

Akom@n
16-07-2014, 09:59
این ویدئو :

بنده نگفتم شما شعور ندارید که دوست من، چشم هر کسی حساسیت مشخصی داره و هر شخص هم معیار های خودش رو برای تشخیص خوب بودن یا نبودن
اتفاقا بعضی ها بالای 20 فریم رو دیگه قابل بازی کردن و روون میدونن
اما من به شخصه تنظیمات رو پایین میارم تا به 40 فریم برسم
شما به فریم ریت های لپتاپ زیر نگاه کنین :

متاسفانه از خود n550 با i7 ریویو معتبری پیدا نکردم، اما با توجه به حضور g550 و n750 ، میشه حدود رو فهمید
و لینک زیر که فریم ریت بازی ها بر اساس کارت گرافیک

ugroup
16-07-2014, 13:19
نه مشکل بیرون زدن بازی نداشتم.
الان آپدیتش کردم. از نظر تعداد فریم تغییری نکرد.
کلا بعضی قسمتهای منوی تنظیمات گرافیکی من با شما فرق داره...
اگه لطف کنید اون کلیپو بذارید همه چی مشخص میشه...

میزارم .داداش

soroush.bl4ckhat
16-07-2014, 18:16
میزارم .داداش

روی رپ کار کن صدای مشتی داری کسی تا حالا بهت نگفته ؟؟؟؟:n04:

شبیه یاس میمونه ولی یه چیز جدید هستش در عین حال

شما چرا با دوربین فیلم میگیری که نتونی فشرش کنی ؟؟؟؟ با نرم افزار های ی که از صفحه دکستاپ فیلم میگیرند فیلم بگیر بعد توی فشرده کردن creat solide رو تیکش رو بزن 200 مگ میشه 2 مگ من خودم یه فایل 10 گیگی از اینرنت گرفتم که همش با نرم افزار فیلم گرفته بودن 10 گیگ شده بود 300 مگ :n16:

Saidgta
16-07-2014, 18:38

شما چرا با دوربین فیلم میگیری که نتونی فشرش کنی ؟؟؟؟ با نرم افزار های ی که از صفحه دکستاپ فیلم میگیرند فیلم بگیر بعد توی فشرده کردن creat solide رو تیکش رو بزن 200 مگ میشه 2 مگ من خودم یه فایل 10 گیگی از اینرنت گرفتم که همش با نرم افزار فیلم گرفته بودن 10 گیگ شده بود 300 مگ :n16:
خود اون برنامه ها افت فریم ایجاد میکنن...خیلی هم تاثیر دارن.
ولی یه برنامه هست به اسم fraps. واسه فیلم گرفتن از بازی ساخته شده.
اون موقع ها( قدیم ها ؛) ) که تو GameEmag بودیم از این برنامه استفاده میکردیم.
بقیه برنامه ها اصلا نمیتونن و به درد این کار نمیخورن...
اما به نظر من همون دوربین گوشی بهتره...

ugroup
16-07-2014, 19:00

واقعا احساس کشف شدگی بهم دست داده رفتم تو فکرش خخخ
اصلا بنظر من با این فیلما نمیشه من خودم فیلم که توی لول فضاس دیدم با اون چیزی که توی بازی داشتم حس میکردم فرق داشت موس رو که میچرخوندم توی فیلم سایه دار میشدن در حالی که تو بازی خیلی روون میچرخید.
یعنی اصلا کارم احمقانه است .دی
بفرض که 1000فریم بده وقتی من دارم 25 فریم فیلمبرداری میکنم ...خخخ
اولش چند نفر گفتن لگ میزنه و .. من فیلم گرفتم که نشون بدم لگ و .. در کار نیست حالا بحث فریم پر سکوندز هست که فکر نکنم با فیلمبرداری بشه ثابت کرد و بهتر با نرم افزارهای بنچ تست کنیم یه نرم افزار معرفی کنید تا تست کنم

Saidgta
16-07-2014, 20:30
اصلا بنظر من با این فیلما نمیشه من خودم فیلم که توی لول فضاس دیدم با اون چیزی که توی بازی داشتم حس میکردم فرق داشت موس رو که میچرخوندم توی فیلم سایه دار میشدن در حالی که تو بازی خیلی روون میچرخید.
اولش چند نفر گفتن لگ میزنه و .. من فیلم گرفتم که نشون بدم لگ و .. در کار نیست حالا بحث فریم پر سکوندز هست که فکر نکنم با فیلمبرداری بشه ثابت کرد و بهتر با نرم افزارهای بنچ تست کنیم یه نرم افزار معرفی کنید تا تست کنم

اگه همونجوری که گفتم از اولین سکانس بازی فیلم بگیری قبوله ها ؛)))

afshin b
16-07-2014, 21:47

اگه بحث سر فریم ریت بازی هست، نرم افزار fraps خوبه برای اینکار

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

atlas-m
17-07-2014, 16:46
تو فکر یه SSD بودم به جای هاردم که خوردم به این:
Asus N550 N550JV HDD Caddy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با حاله!
به نظرتون چطور میشه خریدش!!!

hshini
17-07-2014, 18:27
سلام بچه ها
با توجه به اینکه کیف اورجینال N550JV که من دارم خیلی کیفیتش پایینه. آیا از کیفتون راضی هستین؟ میشه یه عکسی ازش بزارین، بخصوص اونایی که N550JK دارن.
راستی مشکل قطع و وصل شدن مونیتور ندارین؟ یکی از همکارام که با هم N550jv خریده هنگام بالا اومدن ویندوز مونیتورش خاموش روشن میشه!

Saidgta
17-07-2014, 18:48
سلام بچه ها
با توجه به اینکه کیف اورجینال N550JV که من دارم خیلی کیفیتش پایینه. آیا از کیفتون راضی هستین؟ میشه یه عکسی ازش بزارین، بخصوص اونایی که N550JK دارن.
راستی مشکل قطع و وصل شدن مونیتور ندارین؟ یکی از همکارام که با هم N550jv خریده هنگام بالا اومدن ویندوز مونیتورش خاموش روشن میشه!
اون خاموش دوشن شدن در حین بالا اومدن ویندوز طبیعیه.
کیفشم کلا خیلی با کیفیت نیست.

hshini
17-07-2014, 18:56
مشکل اینکه حدود سه روز پیش میزان خاموش و روشم شدن مونیتورش زیاد شد به طوری که هر وقت شدت نور رو کم و زیاد می کرد مونیتورش خاموش و روشن می شد!!؟

Saidgta
17-07-2014, 19:08
مشکل اینکه حدود سه روز پیش میزان خاموش و روشم شدن مونیتورش زیاد شد به طوری که هر وقت شدت نور رو کم و زیاد می کرد مونیتورش خاموش و روشن می شد!!؟
اولین کاری که باید بکنن اینه که درایورهای کارت گرافیک(اینتل) رو مجددا نصب کنن یا کلا ویندوز رو تعویض کنن.
بعد اگه بایوسشون قدیمی هست آپدیتش کنن.
اگه بعد از تعویض ویندوز و آپدیت بایوس مشکل همچنان پا بر جا بود پس مشکلشون سخت افزاری هست احتمالا.

ugroup
17-07-2014, 19:21
من دوستم قبلا ها ایسوس کا 55 گرفت کیفی که روش بود دقیقا مثل کیفیه که روی ان550 جی کا من هست. اشغال هم یچیز پایین تر.

hshini
17-07-2014, 19:34
بچه ها کیفش برزنتی یه (پولی استر) یا کیفیتش مثل کیسه زباله است. مال من که از کیسه زباله هم بدتره! راستی لیبل Asus که روش خورده پارچه یه یا فلزی؟ سری اول N550JV کیفیتش بد نبود اما چون من سری های آخرش خریدم اشغال بود!! ( با لیبل پارچه ای:n03:)

ugroup
17-07-2014, 19:52
بچه ها کیفش برزنتی یه (پولی استر) یا کیفیتش مثل کیسه زباله است. مال من که از کیسه زباله هم بدتره! راستی لیبل Asus که روش خورده پارچه یه یا فلزی؟ سری اول N550JV کیفیتش بد نبود اما چون من سری های آخرش خریدم اشغال بود!! ( با لیبل پارچه ای:n03:)

واسه من لیبلش فلزیه جنسشم برزنته ولی ضربه گیر و ... نداره حتی یبارم لپ تاپو توش نزاشتم با کارتنش انداختم تو انباری خخ
دوستان این اس اس دیا که میخوره جای درایور دیگه درایور قابل استفاده نیست؟
بعد من که وین اورجینال دارم روی هاردم میشه منتقلش کنم روی اس اس دی؟

soroush.bl4ckhat
17-07-2014, 20:00
واسه من لیبلش فلزیه جنسشم برزنته ولی ضربه گیر و ... نداره حتی یبارم لپ تاپو توش نزاشتم با کارتنش انداختم تو انباری خخ
دوستان این اس اس دیا که میخوره جای درایور دیگه درایور قابل استفاده نیست؟
بعد من که وین اورجینال دارم روی هاردم میشه منتقلش کنم روی اس اس دی؟

بله شما می تونی منتقل کنی و وقتی ssd رو جای دیوی رایتر بزارید دیگه باید قابش کنید بزارید تو تاقچه ولی سرعتتون فضایی میشه پیشنهاد من این مدل هست
Corsair Force GS 128 GB سرعت خواندن 560 و نوشتن 535 عالیه

Saidgta
17-07-2014, 20:36
بله شما می تونی منتقل کنی و وقتی ssd رو جای دیوی رایتر بزارید دیگه باید قابش کنید بزارید تو تاقچه ولی سرعتتون فضایی میشه پیشنهاد من این مدل هست
Corsair Force GS 128 GB سرعت خواندن 560 و نوشتن 535 عالیه
هر هارد "اس اس دی" جای "دی وی دی رام" قابل نصبه؟
قاب و ... ایناش فک نکنم گیر بیاد تو ایران...
من یه تبلت Asus t100 دارم. چون هاردش اس اس دیه سرعتش تو محیط ویندوز از این لپ تاپه سریع تره!!!

mehrabooni
17-07-2014, 21:09
با کدی میتونی راحت اس اس دی بزاری جای دی وی دی رام

راستی لطفا به اس اس دی نگین هارد چونکه اصلا جزء خانواده ی هارد ها محسوب نمیشه

ugroup
17-07-2014, 21:11
اقا ارزش داره 512 یا 1 ترا اس اس دی بگیرم؟
کارم طراحی با درایو و اسکارچ دیسک خیلی سر و کار دارم

android500
17-07-2014, 22:53
مدلهایی که وین اورجینال دارن windows 8.1 single language هست خیلی راحت میشه سریالش رو به دست آورد دوستان میدونن با این سریال میشه نسخه win 8.1 pro رو فعال کرد؟

masih_0
17-07-2014, 23:52
سلام وقتتون بخير باشه دوتا سوال داشتم
اول اينكه با اين لپ تاپ ميشه فارسي تايپ كرد؟
دوم اينكه صفحه لمسي اون چقدر بازتاب داره در محيط خونه،لطفا كمكم كنيد خيلي ممنون ميشم ياعلي

Sent from my iPhone using Tapatalk

masih_0
18-07-2014, 00:42
دوستان جنس مانيتور هاي مات اين مدل هم IPS هست؟

ugroup
18-07-2014, 00:44
دوم اينكه صفحه لمسي اون چقدر بازتاب داره در محيط خونه،لطفا كمكم كنيد خيلي ممنون ميشم ياعلي

عاره فارسی میشه تایپ کرد .
زیاد نیست ولی خوب به عقیده من مات بهتره

ugroup
18-07-2014, 01:41
دوستان فونت بازی ولفلشتاین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-wolfenstein/

Saidgta
18-07-2014, 10:32

اتفاقا به نظر من خریدن مات اشتباهه محضه.
لمسی بودن صفحه خیلی کاربردی نیست، اما چون صفحه اش مات نیست کیفیت فوق العاده بالایی داره. یکم بازتاب داره ولی به نظر من اونقدری نیست که بخواید مات بگیرید و کیفیت صفحه رو فدا کنید...

android500
18-07-2014, 10:45
مدلهایی که وین اورجینال دارن windows 8.1 single language هست خیلی راحت میشه سریالش رو به دست آورد دوستان میدونن با این سریال میشه نسخه win 8.1 pro رو فعال کرد؟

آقا لطفا یکی جواب بده خواهشا

Saidgta
18-07-2014, 12:24
دوستان من کلید shift سمت راستی کیبوردم یکم حساسیتش نسبت به بقیه کمتره. یعنی باید یکم بیشتر فشار داده بشه تا عمل کنه.
به نظرتون بدم گارانتی واسم درستش میکنن؟

Saidgta
18-07-2014, 16:00
این لپ تاپ اگرچه که کیفیت بدنه خوبی داره، اما کیفیت مونتاژش اصلا به دل نمیشینه...
اون از در دی وی دی رامش که فیکس نیست و حتی به سختی بسته میشه.
اینم از کلید shift لعنتیش که باید نسبت به بقیه کلیدها بیشتر زور بزنی تا عمل کنه...
واقعا از ایسوس بعیده...

mhe3xe
18-07-2014, 17:42
آقایون نظرتون درباره این لپ تاپ با این قیمت چیه؟ گرافیکش خوب هست؟ صفحه نمایشش عالی هم نباشه اشکال نداره ولی رفلکس نداشته باشه فقط. از من گذشته که بخوام هرساعت بازی کنم ولی گاهی هم یه بازی خوب میزنیم. خیلی تو فاز فریم بده و ... نیستم. اکثر کارام معمولیه از قبیل طراحی با نرم افزارهای نقشه کشی و فیلم و ....
لطفا هر ایرادی میبینید داخلش بگید. ممنون از راهنماییتون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ضمنا با گرافیک 4گیگ هم قیمتش 3میلیون و 600 هست. با تشکر فراوان

mhe3xe
18-07-2014, 17:57
دوتا سوال دیگم این بود که
1) آیا زاویه دید این لپ تاپ خوبه یا با این طرف و اونطرف کردن مات میشه؟
2) ssd رو ساپورت میکنه کلا؟ و اگر ساپورت میکنه، جایی واسه اون هست که نخواد به جای درایو قرار بدیم؟

ugroup
18-07-2014, 20:16
دوتا سوال دیگم این بود که
1) آیا زاویه دید این لپ تاپ خوبه یا با این طرف و اونطرف کردن مات میشه؟
2) ssd رو ساپورت میکنه کلا؟ و اگر ساپورت میکنه، جایی واسه اون هست که نخواد به جای درایو قرار بدیم؟

masih_0
18-07-2014, 20:17
اقا خاهشا يكي يه عكس از رو به رو از لپ تاپ روشن بگيره ببينم چقدر بازتاب داره

ugroup
18-07-2014, 20:19
این لپ تاپ اگرچه که کیفیت بدنه خوبی داره، اما کیفیت مونتاژش اصلا به دل نمیشینه...
اون از در دی وی دی رامش که فیکس نیست و حتی به سختی بسته میشه.
اینم از کلید shift لعنتیش که باید نسبت به بقیه کلیدها بیشتر زور بزنی تا عمل کنه...
واقعا از ایسوس بعیده...

در دی وی دی مشکلی نداره

ugroup
18-07-2014, 20:23
اقا خاهشا يكي يه عكس از رو به رو از لپ تاپ روشن بگيره ببينم چقدر بازتاب داره

masih_0
18-07-2014, 20:24
لپ تاپ شما صفحه لمسيه يا مات؟

ugroup
18-07-2014, 20:26
دوستان در مورد صفحه باید بگم اصلا اذیت کننده نیست انقدر رنگها برجسته هستند که اون بازتاب رو باید دقت کرد تا متوجه شد و اگر حساس نشید شاید تو شرایط شدید نوری کمی فقط ازار بده باید باهاش کار کنید ولی من زیاد اذیت نمیشم ولی بازم مات رو بیشتر ترجیح میدم

ugroup
18-07-2014, 20:26
لپ تاپ شما صفحه لمسيه يا مات؟

لمسیه.