PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از كار افتادن قابليت Resume به كلي

masoud908
14-08-2006, 21:19
با سلام به دوستان عزيز و گلاب: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دانلودر من IDM [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بود و هست،ولي اخيرا دچار مشكل شده،به طوريكه حتي سايت هايي كه قابليت Resumi رو دارند رو وقتي ازش فايلي دانلود ميكنم،ديگر نميشود ادامش رو دانلود كرد و دوباره بايد از اول دانلود كرد.بعد از اين مشكل ،نرم افزار IDA رو هم امتحان كردم،ولي باز همونطوري بود.حالا ميخوام بدونم مشكل ازاين دو نرم افزار يا ISP؟ چون كه من مطمئنم كه سايت ها قابليت Resumi دارند،در ضمن چند تا سايت نيست بلكه اصلا قابليت Resumi به كلي از بين رفته است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ميخوام بدونم چيكار كنم كه درست بشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان عزيز ممنون ميشم كمكم كنيد.اين مشكل ما رو زمين گير كرده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sa3er
15-08-2006, 00:22
سلام
لطفا نمونه لينكي كه مي فرمائيد داراي قابليت resume هست و شما قادر نيستيد از اين امكان استفاده كنيد رو قرار بديد.

masoud908
15-08-2006, 12:55
سلام
لطفا نمونه لينكي كه مي فرمائيد داراي قابليت resume هست و شما قادر نيستيد از اين امكان استفاده كنيد رو قرار بديد.
اين هم چند تا لينك:
لينك 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](MusicVideo-Baseh)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](wmv).WMV)
لينك 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لينك 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .Com).mp3)
لينك 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](64)-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لينك 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لينك 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).mp3)
بازم خواستي بگو ساسر جان.ولي بگم كه اصلا هيچ از لينك ها ديگه اين قابليت ندارن.

sa3er
15-08-2006, 13:46
بله لینک اول رو تست کردم. قابلیت resume داشت اونطوری که تو شکل مشخص هست.

ظاهرا یه مشکلی تو تنظیمات نرم افزارها، سیستم ویندوز و یا احیانا ISP شما موجود هست.
شما دونه دونه باید همه اینها رو تست کنید. اول از همه با تغییر ISP یا ویندوز ببینید مشکل حل میشه یا خیر.

masoud908
15-08-2006, 14:20
وقتي كه اين مشكل پيش اومد ويندوز عوض كردم ولي درست نشد.پس مشكل از isp هست.
ممنون از كمكت

hardrock007
15-08-2006, 14:25
مسعود جان

آخرين نسخه IDM رو همراه با کرک از اين تاپيک بگير: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مطمئنا مشکلت حل ميشه

masoud908
15-08-2006, 14:32
ممنون از راهنماييت.ولي من خودم از اخرين نسخه Idm استفاده ميكنم.ربطي به نرم افزار نداره مشكل از Isp بايد باشه.
ممنون بازم

J A V I D
16-08-2006, 00:36
این مشکل از ای اس پی هست که سرور های اونا این قابلیت رو نداره من مشکل اینچنینی رو رو قبلا داشتم از ای اس پی پرسیدم اون گفت که ما ساپورت نمی کنیم منم رفتم از یه جا دیگه اکانت گرفتم مشکلم حل شد

masoud908
16-08-2006, 14:03
این مشکل از ای اس پی هست که سرور های اونا این قابلیت رو نداره من مشکل اینچنینی رو رو قبلا داشتم از ای اس پی پرسیدم اون گفت که ما ساپورت نمی کنیم منم رفتم از یه جا دیگه اکانت گرفتم مشکلم حل شد
به اقا جاويد.اين طرفا؟اره عزيز.ديگه مطمئن شدم كه مشكل از isp هست.ممنون

R@R#M@N
16-08-2006, 17:07
اينترنت من هم همينطوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud908
16-08-2006, 17:26
isp كه ازش كارت ميگيري چيه؟

masoud908
16-08-2006, 21:56
امروز اومدم يكي از اين لينك ها رو دانلود كنم 6 مگابايت بود گفتم ديگه dc هم شديم بيخيال.
اصلا خودم دهنم باز مونده بود.
سرعت دانلودم به طور ثابت شده بود 8 الي 9 مگابايت.خودم تعجب كردم.
هميشه سرعت دانلودم بالاتر از 6 نميرفت