PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگرمی خواهید به مشکل من دچار شوید شاتل بخرید-تجربه ی تلخ و وحشتناک از شرکت کلاهبردار شاتل

amanz
17-08-2013, 17:01
درود بر دوستان

نمی خواستم اینجا مطرح کنم ولی گفتم تا شما هم دچار این اشتباه نشین

من حدود 2 ماه هست که از شاتل سرویس گرفتم مراحل قبل از اتصال رو حوصله ندارم بگم که اونا هم ببخشید پدرمون رو دراوردن تا وصل کردن
ماه اول سرویس محدود اکو 1 بود که سرعت خوب نبود اما قابل تحمل بود ولی طبق معمول با ترافیکهای بسیار ناچیز و گران شاتل مشکل داشتم یکماه 3 گیگ ترافیک داشتم که تا نیمه ی ماه تموم می شد و باید برای هر گیگ اضافی 5000 تومان پرداخت می کردم

ماه دوم گفتم بذار یه نامحدود بگیرم راحت باشم و مشکل اصلی و بدبختی ما از اینجا شروع شد
تغییر سرویس دادم به سرویس به اصطلاح نامحدود آرت 1 با هزینه ی ماهیانه 29000 تومان
اینم لیست تعرفه هاش هست برای آرت 1 نوشته نامحدود و حداقل ترافیک 9 گیگ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-Prices-For-Services-ART ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-Prices-For-Services-ART)

تقریبا تا نیمه ی ماه سرعت مثل همون اکو بود و قرارم نبود تغییر کنه ولی حجم ترافیک چرا
از چند روز پیش تا الان سرعت به طرز وحشتناکی اومده پایین یعنی سرعت دانلود روی کمتر از 13 کیلوبایت و باز کردن صفحه که خیلی بدتر یعنی همین صفحه ی پی سی ورلد رو می خواستم باز کنم باور کنید 4 یا 5 دقیقه طول کشید تا کامل باز شه
از همون موقع که این مشکل پیش اومد ما تماسهامون با این شرکت قلابی شاتل شروع شد ولی دریغ از یه جواب درست و حسابی
تا دفعه ی آخر متوجه شدم که سرعت منو به خاطر مصرف به اصطلاح بالا محدود کردن یعنی من توی این ماه کمتر از 15 گیگ دانلود داشتم

طبق قانون من دراوردی خودشون می گن شما باید روی دانلود هاتون مدیریت داشته باشین ولی هیچ عددی نداده به خاطر همین محدود شدین

توی تماس آخر هم این جوابشون بوده:
شما از سویس 128 کیلو بیت استفاده می کنید که میشه 16 کیلوبایت طبق قانون سازمان نمی دونم ارتباطات رادیویی این ضریب بین 8 نفر تقسیم میشه و شما با این سرویس درواقع باید با 2 کیلوبایت دانلود کنید :n09:
الان یه فاکتور هم زده برای دوره ی بعد که پرداخت کنم آره جون خودت منم همین الان پرداخت می کنم
من خودم اون قانونها رو می دونستم و از چند تاشرکت دیگه هم قبلا سرویس گرفته بودم
حتی الان منزل پدرم 128 مخابرات هست با 150 تا 200 کیلو بایت در ثانیه دانلود می کنن

باور کنید من خیلی از کارهای روزمره مو با نت انجام می دادم مثل پرداخت هام . مجبورم واسه هر کار کوچکی برم کافی نت
حتی 10 روزه حتی یاهومسنجر هم نتونستم استفاده کنم

الان موندم چیکار کنم اگه آی اس پی عوض کنم حداقل 10 15 روز طول می کشه ولی چاره ای ندارم

اینم می دونم که تو ایران نامحدود یعنی کشک ولی دیگه نه در این حد وحشتناک .

amanz
17-08-2013, 19:14
..................

amanz
17-08-2013, 19:17
اینم تست سزعت نت بنده از سایت speedtest.net :n08:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad.t
17-08-2013, 20:15
اینم تست سزعت نت بنده از سایت speedtest.net :n08:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست گرامي من چند تا نكته بهتون بگم :
1-اگه قرار باشه هر نفر براي سرعت اينترنتش يه تاپيك بزنه كه روزي 300-400 تا تاپيك جديد بوجود مياد. شما اولين نفر و آخرين نفري نيستيد كه با اين مشكلات دچار شديد. چندين هزار نفر توي مازندران روزهاي گذشته با سرعت نصف سرعت واقعي دانلود مي كردند يعني سرويس 128 سرعت 8 !
2- بهتره توي تاپيك آي اس پي شاتل ادامه بديد.
3- هيچ نامحدودي اينجا كه ما هستيم وجود نداره. شركت ها 3 مدل هستند يا مثل شاتل و پارس آنلاين ميگن فير پلي دانلود كن سرعت بالا داشته باش! حتي توي انگليس هم ديروز ديدم سرويس 14 مگ سرعت ميده 5 پوند نوشته نامحدود با قانون fup . اينجا كه جاي خود داره.
يا اگه قرار باشه سرويس 128 با سرعت خيلي زيادتر دانلود كنه خب مبلغ زيادي مي گيرن.
يا مثل سرويسي كه من از مخابرات دارم سرعت نرمال رو ميده. شما اگه از مخابرات بگيريد 128 نامحدود توي تمام دوره سرعتتون 16 هست فيكس!
حالا شما كه يه چند روز با سرعت بالا صفا كرديد!
4- قانون تنظيم مقرارت هم چه غلط چه درست هست و جاي اعتراضي به هيچ جا نمي ذاره براي شما يعني سرويس 128 با ضريب اشتراك 8 سرعت حداقل بايد 2 باشه و بيشتر از 2 جاي اعتراض نيست!
5-اگه با همين شرايط مي تونيد ادامه بديد پيشنهاد من اينه كه به جاي تعويض اي اس پي روزهاي باقي مونده رو بذاريد كنار دوباره پول يكماه 128 بديد به شاتل فقط اينبار زياد دانلود نكنيد:n02:

zed2
17-08-2013, 21:01
ADSL Shatel / شرکت شاتل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])