PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید کنسول برای گیم نت

paranoid_android
15-08-2013, 17:59
سلام.
بنده تصمیم به راه اندازی یک گیم نت مجهز به کنسول های XBOX360 و PS3 دارم. برای شروع میخوام گیم نت 10 تا کنسول داشته باشه.. البته قبلش میخواستم از یکسری PC هم استفاده کنم اما با توجه به منسوخ شدن PC و رواج و سود مناسب تر کنسول نسبت به PC اونارو از دور خارج کردم!
به نظر شما 5 عدد XBOX به اضافه 5 عدد PS3 خوبه؟ یا بطور یکدست فقط از XBOX یا PS3 استفاده کنم؟
کلا از XBOX توی گیم نت ها استقبال بیشتری میشه یا PS3؟
تمام دستگاه ها رو با کینکت و MOVE بخرم یا صرف هزینه اضافیه و اصلا در گیم نت ها استفاده ای ندارن؟

دستگاه ها هر کدوم به دو دسته بازی مجهز باشن؟
چه مدل هایی رو برای XBOX و PS3 و از کجا خریداری کنم که قیمت مناسب باشه؟ (کپی خور و بدون مشکلات احتمالی در آینده!)

کنسول ها رو میشه از طریق نرم افزار مدیریت کرد؟ برای بازی تحت شبکه چه نوع کابل و سوییچ و یا نرم افزار پیشنهادی احتمالی (Server/ Clinet) رو پیشنهاد میکنید؟
با سپاس.

paranoid_android
15-08-2013, 18:40
این سوییچ خوبه؟ 24 پورت و تمام پورت ها گیگابیت اترنت هستن..
D-Link DGS-1024A 24-Port Unmanaged Gigabit Switch

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Features
Physical:
- 24 Gigabit Ethernet ports for fast network speeds
- Industry-first plastic case for a compact size
- Fanless design for silent operation

Performance:
- IEEE 802.3x Flow Control
- Auto MDI/MDI-X crossover for all ports
- Full/half-duplex for Ethernet/Fast Ethernet speeds
- Supports 9,600 Bytes Jumbo Frames

Energy Efficiency:
- Innovative D-Link Green Ethernet Technology conserves energy
- Link status detection reduces power usage
- Cable length detection uses energy more efficiently
- 802.3az EEE hardware implementation reduces power consumption when usage is low
- D-Link’s Innovative EEE+ provides the same power-saving benefits of EEE but also provides compatibility with legacy devices
- RoHS compliant

Easy Installation:
- Plug-and-play installation

Description
The D-Link DGS-1024A 24-Port Unmanaged Gigabit Switch offers an economical way for SOHO and small to medium businesses (SMB) to deploy an energy-efficient switch that features the increased bandwidth of Gigabit ports.

Gigabit on Every Port
The 24-Port Unmanaged Gigabit Switch series brings the speed of Gigabit Ethernet to each and every port for a truly high-speed network. If your network has a mix of legacy and modern computing capabilities, each port allows for standard Ethernet, Fast Ethernet, or Gigabit Ethernet connections. You have the latest technology available to every computer and device connected to your network.

Innovative Design
The sleek plastic case of the DGS-1024A series is an industry first for a Gigabit SOHO/SMB switch. Using a compact desktop style helps reduce heat levels and allow for a fanless design, making the switches silent, as well as economical. The 24-Port Unmanaged Gigabit Switch series is small, lightweight, wall-mountable, and ideal for any business with big needs and a small budget.

Conserves Energy
The 24-Port Unmanaged Gigabit Switch series helps you conserve energy automatically through several methods. It automatically powers down ports that have no link, allowing the switch to save substantial amounts of power by cutting power usage for unused ports or any ports connected to computers that have been shut down. It can also detect connected cable lengths, and adjusts power usage accordingly, helping you save energy without affecting networking performance.

sajjadheydari
17-08-2013, 18:30
سلام.
بنده تصمیم به راه اندازی یک گیم نت مجهز به کنسول های XBOX360 و PS3 دارم. برای شروع میخوام گیم نت 10 تا کنسول داشته باشه.. البته قبلش میخواستم از یکسری PC هم استفاده کنم اما با توجه به منسوخ شدن PC و رواج و سود مناسب تر کنسول نسبت به PC اونارو از دور خارج کردم!
به نظر شما 5 عدد XBOX به اضافه 5 عدد PS3 خوبه؟ یا بطور یکدست فقط از XBOX یا PS3 استفاده کنم؟
کلا از XBOX توی گیم نت ها استقبال بیشتری میشه یا PS3؟
تمام دستگاه ها رو با کینکت و MOVE بخرم یا صرف هزینه اضافیه و اصلا در گیم نت ها استفاده ای ندارن؟

دستگاه ها هر کدوم به دو دسته بازی مجهز باشن؟
چه مدل هایی رو برای XBOX و PS3 و از کجا خریداری کنم که قیمت مناسب باشه؟ (کپی خور و بدون مشکلات احتمالی در آینده!)

کنسول ها رو میشه از طریق نرم افزار مدیریت کرد؟ برای بازی تحت شبکه چه نوع کابل و سوییچ و یا نرم افزار پیشنهادی احتمالی (Server/ Clinet) رو پیشنهاد میکنید؟
با سپاس.

فکر کنم ps3 بهتر باشه چونکه بازیهاش رو میتونی از رو هارد اجرا کنی و دیگه سی دی لازم نداره و برعکس تو ایکس باکس سی دی لازمه و زودتر هم از کار می افته . در مورد نرم افزار کنترل اکانت رو کنسول نمیشه کاری کرد و فقط رو پی سی جواب میده . اینی هم که گفتین پی سی منسوخ شده رو کاملا رد میکنم چون الان روز به روز پی سی های قوی تر برای انجام بازی به بازار میاد و در کل اگه بخوای رو فقط شبکه محلی استفاده کنی بهتره کنسول بخری ولی اگه فردا پس فردا خواستی با adsl رو اینترنت بازی هم داشته باشی یعنی به صورت آنلاین باشه گیم نتت به نظر من پی سی بهتره و بازیهایی مثل کانتر هنوز هم که هنوزه طرفدار داره . وورلد وار کرفت هم همینطور مخصوصا تازگیها آنلاین کال آف دیوتی هم مد شده و بازی میکنن . نظر من به پی سی است که اصلا خرابی نداره . حساب کردی یه کنسولت 3 چراغه بشه یا خراب بشه می خوای چیکار کنی ؟ گیم نتت می خوابه . ولی پی سی باشه نهایتش یه فن سی پی یو یا یه پاور خراب میشه یا یه موس یا یه کیبورد . من چون تو این کار تجربه دارم اینا رو گفتم .

ali_mohammad1365
17-01-2014, 12:45
مگر نمیشه بازی های XBOX رو از رو هارد اجرا کنیم.
فقط به همین دلیل ایکس باکس رو رد کردید؟؟؟؟