PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اردک ام رو نیش زده ...چیکار کنم؟

dvb595959
15-08-2013, 07:57
سلام دوستان...
متاسفانه دو روز پیش یک زنبور عسل پای جوجه اردک ام رو نیش زد...نمیدونستم چیکار کنم کمی ادکلن و الکل به پای اردک زدم ولی احساس میکنم بهتر که نشده بلکه الان فکر میکنم راه رفتنش سخت تر هم شده براش...میترسم اتفاق بدی براش بیفته... اگه ممکنه راهنمایی کنید باید چیکار کنم برای بهبودی و سلامتش؟ با تشکر

ملا نصرالدین
15-08-2013, 08:44
شما اول باید ببینی نیش هنوز توی پای جوجه اردکت هست یا نه؟
اگر هست اول باید نیش رو در بیاری.بعد هم مرتب روش ماست بمالی

Переклад не
15-08-2013, 08:48
از کجا فهمیدید نیش خورده؟ چون معمولا اردک شیطون از بلندی میپره و فکر میکنه بلایی سرش نمیاد و بعد یه جاییش داغون میشه. یا یه کاری میکنه که نوک و گردن و یا جاهای مختلفش آسیب میبینن.اگه مطمئنید که نیش زدنش فکر نکنم کاریش کرد.فقط نذارید زیاد حرکت کنه خودش درست میشه.البته اگه قضیه نیش زدن باشه

dvb595959
15-08-2013, 09:08
از کجا فهمیدید نیش خورده؟ چون معمولا اردک شیطون از بلندی میپره و فکر میکنه بلایی سرش نمیاد و بعد یه جاییش داغون میشه. یا یه کاری میکنه که نوک و گردن و یا جاهای مختلفش آسیب میبینن.اگه مطمئنید که نیش زدنش فکر نکنم کاریش کرد.فقط نذارید زیاد حرکت کنه خودش درست میشه.البته اگه قضیه نیش زدن باشه
دیدم زنبور روی پای اردک نشست و بعدش اردک بالا و پایین پرید... الان خودش کمتر حرکت میکنه و بیشتر یکجا میشینه...

mehdi-ch
27-09-2013, 19:04
پای منم چن روز پیش زنبور نیش زد:n28:
ولی موضوع نساختم تو اینجا:n08:
بعد 2روز همش خارش می کرد و الآن 3روزه خوب شده:n20:

Amir-Rainman
27-09-2013, 19:18
والا من یادمه اون موقعه ها مارو زنبور نیش میزد، روش یه تیکه کوچیک روغن جامد میزاشتن!!! فک کنم دلیلش این بود که قسمت گزیدگی لیز بشه و کم کم نیش بیاد بیرون!!!! شاید بشه روغن زیتون هم زد!!!
به هر حال سعی کنین اگه نیش تو پاش هست رو در بیارید!