PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Game of Thrones Ascent

Arrowtic
14-08-2013, 20:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این بازی که در مرحله Open Beta هست ، داستان کتاب و سریال موفق Game of Thrones (که البته اسم سری کتاب ها A Song of Ice and Fire هست) رو دنبال میکنه . شما در بازی یک لرد هستید و هدفتون قوی تر کردن خاندانتونه . در اوایل بازی به یکی از خاندان های اصلی یعنی استارک ها ، لنیستر ها ، باراتیون ها ، گریجوی ها و تارگرین ها اعلام وفاداری می کنید . در بازی انتخاب های زیادی هستن که میتونید بگیرید و به این صورت نیست که همه یک روند رو طی کنن و هر کسی ممکنه با یه سری خاندانا دوست باشه درحالی که شخص دیگه ای با اون ها دشمنه . هم چنین میشه در بازی با بقیه خاندان ها پیمان ازدواج بست و چه خود لرد ها و چه فرزنداشون با هم ازدواج کنن .
شکل و حالت کلی بازی مخلوطی از بازی های نظیر گلادیاتوس و بازی های نظیر تراوین هست . به این صورت که از طرفی شما ساختمان و مصلاح و غیره میسازید و از طرفی هم به این صورت نیست که صد تا سرباز به یک باره بسازید و تک تک سربازاتونو باید قوی کنید و بهشون آرمور بدید به طوری که من در این لحظه دو سرباز بیشتر ندارم ، یکی در زمینه جنگ بسیار قویه و دیگری در زمینه جاسوسی .
بازی دارای سیستم تلنت هم هست و از لول 5 به بعد با هر لول آپ یک تلنت پوینت می گیرید .
بازی بسیار موفق بوده تا اینجای کار و پلیر های بسیار زیادی رو به خودش علاقه مند کرده .
لازم به ذکره که بازی در سه سایت میشه بهش دسترسی داشت : فیـــسبوک ، سایت خود بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و سایت Kongregate که من سایت خود بازی رو پیشنهاد میکنم چون نه اون ما رو تحریم کرده و نه ما اونو فیلــتر کردیم !

برای لذت بردن بیشتر از بازی هم پیشنهاد میکنم که فول اسکرین بازی کنید اون رو .

اسم من تو بازی Arrowtic هست و اسم خاندانم Sabastark و دو لقب اولیه رو فقط دارم یعنی Ser و Lord . پس اسم کلیم میشه : Lord Arrowtic Sabastark . اسم قلعم رو هم Visage Hold گذاشتم . وفادار به Stark ها هستم ، مالکین حقیقی شمال ! زن خودم مرده(واسه همه اینطوره) دخترم هم مجرده البته متاسفانه در یک حادثه ای دستش زخم شد عفونت کرد و مجبور شدیم قطعش کنیم : دی
برای اد کردن من وقتی اکانت ساختید و لاگین کردید رو این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کلیک کنید .

نکته : مثل بیشتر بازی های این سبک داشتن Alliance قدرتمند تو بازی بسیار مهمه چرا که اگه یه لول بالا بیفته به جونتون بدون داشتن یارای قوی نمیتونید کاری بکنید جلوش .

لینک های اضافی :
طریقه به دست آوردن کد دوستی و همچنین توضیح سیستم جنگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

NAZISM
14-08-2013, 21:13
درود

یه نگاه بهش می اندازم ببینم چجوریه

NAZISM
14-08-2013, 21:59
بازی بد نیست؛ یه کم گنگ به نظر میاد؛ راهنمای پارسی هم نداره متاسفانه
شما بازی رو کامل بلدی؟
میتونی منو راهنمایی کنی؟
باید لول چند بشم که بتونم درخواست دوستی به شما بدم؟

Arrowtic
15-08-2013, 09:38
درخواست دوستی فکر نکنم لول خاصی بخواد .
کامل نه ولی خوب نسبتا خوب یاد گرفتمش . فروم خودش رو هم برید توش تاپیکا رو بخونید مطالب خوبی توشونه .

Alex Fera
15-08-2013, 11:26
امیر منم هستم،فرند رکوئست فرستادم واست:n02:...............

Arrowtic
15-08-2013, 13:06
: دی
لینکی که داده بودم اشتباه بود ! دوباره روش بزن اصلاحش کردم ! یه 5 آخرش ننوشته بودم !

NAZISM
15-08-2013, 15:54
درخواست براتون فرستادم
اسمم
jimi salvator
هست

Arrowtic
15-08-2013, 16:13
ادتون کردم .
توی قسمت Friends رو اسم من کلیک کنید و Send Favor رو بزنید . میشه به طور روزانه برای دوستان هدیه فرستاد(اینطوری نیست از خودتون چیزی کم بشه ، یعنی یه لیست میده شما برای دوستتون میتونید ازش چیز میز بفرستید) .
من الآن دارم براتون میفرستم یه چی .
حتی الامکان برای من از اونایی که تو توضیحاتشون از کلمات Fight یا Battle استفاده شده بفرستید : دی آخه بهترین سربازم تو کار Battle هست .

Alex Fera
16-08-2013, 12:09
امیر من چطوری میتونم لینک فرند رکوئستم رو عین تو بذارم اینجا؟!
پیداش نمیکنم:n03:

+
واست رکوئیست فرستادم،ادد کن یخورده گیفت رد و بدل کنیم............:n02:

Arrowtic
16-08-2013, 12:23
من تو فرومش آدرسمو دادم صد نفر ادم کردن : دی
الآن چند تا رفیق دارم یکی لول 100 و خرده ای ، یکی 200 و خرده ای یکی 400 و خرده ای ! هر کی بهم حمله کنه به اینا میگم یه سرباز گوگولی مگولی بفرستید براشون !
برای پیدا کردن لینک دوستیتون :
توی فایرفاکس از منوی Tools گزینه Page Info رو بزنید بعد Cntrl + F رو به زنید و عبارت زیر رو سرچ کنید :
ThoriumuserID . پیداش که کردید عدد جلوش رو کپی کنید و بذارید جلوی لینک زیر :
gota-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی اگه عددتون XXXXX باشه لینکتون میشه :
_______
لامصب دو تا کوئست دارم دشمنام قدرتشون 100 ـه !(تو همه چی) اونوقت بهترین سرباز من 50 ـه اتکش . دارم جون میکنم خودمو قوی کنم .
_______
پیشنهاد سرآشپز : تا میتونید ساختموناتونو آپگیرد کنید که خیلی تاثیر داره .
_______
درباره سیستم جنگ :
هر Action ـی همون طور که دیدید از یه نوع خاصی هستش(مثلا Attack یا Intrigue) و یه عددی داره که اینطور تعیین میشه :
فرض کنید از نوع Attack باشه و خودشم اسمش Fight باشه :
شما خود لردتون یه Attack داره که بالا سمت چپ نوشته که مجموع Attack آیتمای خود لردتون هست(که با کلیک بر روی Character در منو میتونید عوضشون کنید) و اون Attack ـی که از آپگرید ساختمونا گیرتون اومده . این اتک لرد با اتک کلی Sworn Sword شما(که حاصل مقدار اولیه اتک ، Train ها و آیتم هاشه) جمع میشه و آخر سر درصد هایی که از تلنت یا Train گرفتید هم بهش اضافه میشه و عدد کلی در میاد . حریفتون هم چنین عددی داره ، فرض کنید عدد شما 20 باشه و حریفتون 5 . حالا یه درصد گرفته میشه و شما میشه 80 عددتون(از صد) و حریفتون هم 20 . بازی حالا یه Roll میزنه(عدد شانسی) اگه بین 1 تا 80 بود شما بردید اگه بین 80 تا 100 بود حریفتون . یعنی همیشه شانس باخت هست ! من خودم 1 به 50 رو به همین شکل باختم انقدر شانسم بد بود و در عوض یه بار 45 به 20 رو بردم .

پ.ن : از شانس بدم والدر فری گیر داده بیا دخترمو بگیر : دی

amon47
22-08-2013, 23:26
سلام
منم اومدم :D
لطفا ادد کنید ;)

secret63
23-08-2013, 13:49
سلام لطفا ادرس انجمن این بازی را قرار دهید

Arrowtic
23-08-2013, 14:35
بفرما :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

h_rezaii
18-11-2013, 23:47
سلام
لینک دوستی رو که میزنم این ارور رو میده

{"status":"friend_request_pending"}
چی کار کنم؟
در ضمن اسمم lord ross geller لطفا اد کنید

Arrowtic
21-11-2013, 15:39
این چیزی که میگه یعنی این که فرستادید پیام دوستی رو قبلا و باید صبر کنید تا شخص تایید کنه .