PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب و اجرای بازی های اورجینال بعد از نصب LT 2.0

Farhat666
14-08-2013, 08:22
دوستان دستگاه من آخرین آپدیتش LT 2.0 هستش و ورژن داشبوردش هم 13599، در حال حاضر قصد هم ندارم که LT 3.0 بریزم. سوالم اینه که آیا من میتونم روی دستگاهم بازی های اورجینال همدوره با زمان انتشار LT 2.0 مثل Need for Speed: The Run یا دیسک های اورجینال بازی های قدیمی تر مثل MotionSports رو نصب کنم؟ آیا مشکلی پیش نمیاره و کپی خور بودن دستگاهم نمیپره؟
با اشاره به این نکته که قصد آنلاین شدن رو هم ندارم و همیشه آفلاین بازی می کنم.

aha2012
14-08-2013, 11:05
دوستان دستگاه من آخرین آپدیتش LT 2.0 هستش و ورژن داشبوردش هم 13599، در حال حاضر قصد هم ندارم که LT 3.0 بریزم. سوالم اینه که آیا من میتونم روی دستگاهم بازی های اورجینال همدوره با زمان انتشار LT 2.0 مثل Need for Speed: The Run یا دیسک های اورجینال بازی های قدیمی تر مثل MotionSports رو نصب کنم؟ آیا مشکلی پیش نمیاره و کپی خور بودن دستگاهم نمیپره؟
با اشاره به این نکته که قصد آنلاین شدن رو هم ندارم و همیشه آفلاین بازی می کنم.
salam
اگه موقع نصب ازت آپدیت نخواست نه مشکلی نداره-ولی اگه اپدیت خواست کپیت میپره و باید حتما ال تی 3 بریزی.الان ال تی 3 بهترین گزینس .برو ال تی 3 بریز خودتو اذیت نکن سر ال تی 2

Farhat666
14-08-2013, 18:41
ممنون از پاسخ شما. اطلاع دارید که از چه تاریخ یا از چه بازی بعد بعد ممکنه موقع نصب ازم آپدیت بخواد؟
به علت اینکه Xbox رو با خودم به خارج از کشور آوردم امکان ریختن LT 3.0 رو ندارم و بازی هم فقط اورجینال می تونم بگیرم و به علت قانون کپی رایت بازی هم دانلود نمی کنم.
فقط دونستن اینکه آخرین بازی که LT 2.0 بدون نیاز به آپدیت نصب و اجراش می کنه برام کافیه.

aha2012
14-08-2013, 19:08
ممنون از پاسخ شما. اطلاع دارید که از چه تاریخ یا از چه بازی بعد بعد ممکنه موقع نصب ازم آپدیت بخواد؟
به علت اینکه Xbox رو با خودم به خارج از کشور آوردم امکان ریختن LT 3.0 رو ندارم و بازی هم فقط اورجینال می تونم بگیرم و به علت قانون کپی رایت بازی هم دانلود نمی کنم.
فقط دونستن اینکه آخرین بازی که LT 2.0 بدون نیاز به آپدیت نصب و اجراش می کنه برام کافیه.

خواهش رفیق
قبل بازی gears of war 3 فکر کنم بازیهارو اجرا کنه
در ضمن تو که میخوای اوریج بزنی خب اگه کنسولت آپدیت بشه و کپیت بپره مشکلی نداری که.اوریج میشه کنسولت و با بازیهای اوریج هم که اصلا مشکلی نداره کنسول

Farhat666
14-08-2013, 19:59
خواهش رفیق
قبل بازی gears of war 3 فکر کنم بازیهارو اجرا کنه
در ضمن تو که میخوای اوریج بزنی خب اگه کنسولت آپدیت بشه و کپیت بپره مشکلی نداری که.اوریج میشه کنسولت و با بازیهای اوریج هم که اصلا مشکلی نداره کنسول
به علت اینکه بازی های کپی زیادی دارم نمیخوام کپی خورم بپره. راجع به اینکه اگه اورجینال جدید بزارم فقط کپی خورم می پره مطمئن هستی؟ می ترسم Error بده یهو کنسول بالا نیاد. چون یه بار که ایران بودم LT 1.2 داشتم، حواسم نبود که FIFA 12 کپی رو که نصب کردم سیستم Error داد مجبور شدم بدمش بیرون مشکلش رو حل کنن و فهمیدم که FIFA 12 حد اقل LT 1.9 میخواسته. اگه اینجا مشکلی پیش بیاد دستم به هیچ جا بند نیست.

aha2012
14-08-2013, 20:08
اگه کنسولت آپدیت بشه(آپدیت دشبورد) کپی خورت میپره و فقط بازیهای اوریجو میتونی ران کنی

Farhat666
14-08-2013, 20:23
اگه کنسولت آپدیت بشه(آپدیت دشبورد) کپی خورت میپره و فقط بازیهای اوریجو میتونی ران کنی
پس اون موقع که error داده بود بعد از نصب FIFA 12 و کنسول بالا نیومد مشکل چی بوده؟

aha2012
14-08-2013, 21:32
پس اون موقع که error داده بود بعد از نصب FIFA 12 و کنسول بالا نیومد مشکل چی بوده؟

نمیدونم.......:n13::n01: