PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نياز به كمي اطلاعات در مورد طراحي انجمنها

akvan_1024
14-08-2006, 05:12
با سلام. از عزيزاني كه در زمينه ي وب و برنامه نويسي تحت وب اطلاعات كافي دارند چند
سوال دارم.
اگر ممكن است به طور كامل در اين زمينه بحث كنيد.

1:براي طراحي سايتي مانند اين انجمن چه ابزارها وامكاناتي مورد نياز است و به چه زبانهاي
برنامه نويسي بايد مسلط بود.

2: كمي در مورد vbuletin و e107 توضيح دهيد.

3: ايده ي انجمن ها براي اولين بار چه زماني اجرا شد؟

4:اگر ممكن است در اخر يك جمع بندي كلي از طراحي انجمنها داشته باشيد.
خب شايد كمي طولاني شد. تشكر فراوان از كساني كه مرا در اين زمينه راهنمايي ميكنند.

ali_nioton
14-08-2006, 09:54
سلام
اين فوروم ها رو با PHP Nuke و برنامه هایی شبیه اینها می سازند
نیاز به برنامه نویسی نداره اما اگه بلد باشی دستت خیلی باز تره

mohseni12345
14-08-2006, 13:31
این انجمن ها به صورت اماده هست می تونی بگیری
ولی اگه خودت می خوای طراحی کنی باید پی اچ پی بلد باشی برنامه اسونیه

mamalionline
15-08-2006, 01:15
برای طراحی انجمن شما در صورتی که نخواهی تغییری در سورس برنامه یا گرافیک ایجاد کنی نیاز به دانشی نداره ولی اگر بخواهی قالب اختصاصی داشته باشی باید گرافیک بدونی و اگر بخواهی یکم حرفه ای تر و دقیقتر بری جلو باید به یک زبان به سمت سرور مثل پی اچ پی تسلط داشته باشی الان دیگه برای راه اندازی انجمن نمیشینه برنامه مدیریت انجمن بنویسه یا میخره یا از برنامه های اوپن سورس رایگان استفاده میکنه . درمورد vbuletin هم باید بگم این یک برنامه برای مدیریت فاروم یا همون انجمن هست از امکانات خوبی برخورداره ولی باید بخریش در واقع باید لایسنس برنامه رو بخری در غیر اینصورت غیر قانونی هست در مورد e107 یک پرتال برای مدیریت سایت هست که رایگان هم هست و میتونید به راحتی به شرطی که کپی رایت رو رعایت کنید ازش استفاده کنید . در مورد اینکه ایده این کار از کی بوده و کی متولد شده به این لینک برو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و در آخر جمع بندی
تو جامعه ما تا یک چیزی میاد همه میرن سراغش ! چه به کارشون بیاد چه ! الان کلی انجمن داریم که 1/3 آنها هم به نظر من فعال نیستند و هدف مدیران آنها پول میباشد ! ( دور از جون سینا !!! ) ولی در کل کار خوبی بود ولی الان خز شده و خود من بجز چندتا فروم معروف هیچ کدوم رو قبول ندارم !
موفق باشید