PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال از کاربران IOS

biostar
08-08-2013, 21:58
سلام.

من به تازگی به خانواده IOS پیوستم ، حدود 4 سالی هست از اندروید استفاده میکنم و تصمیم گرفتم که IOS رو هم تجربه کنم.

الان apple ID رو ساختم و برنامه های مورد نیازم رو از appstore دریافت کردم
تقریبا همه برنامه های کاربردیم رو گرفتم ، که همه برنامه های free بودن... (مثل گوگل پلی فیلتر نیست و خیلی راحت جواب داد ، دمش گرم )

چند برنامه پولی هم هست که به راحتی میتونم با یه گیفت کارت ارزون قیمت نصب کنم!

الان سوالی که برام پیش اومده در مورد جیلبریک هست ! الان که همه برنامه های کابردیم رو دارم چرا جیلبریک کنم ؟ چرا هرکی apple میخره بلافاصله جیلبریک میکنه ؟
الان کاربرد جیلبریک مثلا برای من چیه !:n13:

و این چند سوال :

1 - اگر جیلبریک کنیم ، میتونیم برگردیم به حالت قبل ؟
2 - اگر IOS رو به ورژن 7 آپگرید کنم میتونم جیلبریک کنم ؟
3- اگر به IOS ورژن 7 رفتم ، دوباره میتونم برگردم به ورژن 6 ؟

برای بکاپ گرفتن از اپلیکیشن ها و ... از چی استفاده کنم ؟ غیر از icloud ؟

مرسی از راهنمایی....

ehsan102
08-08-2013, 22:34
وقتی جیلبریک میکنی یک نرم افزار سایدیا هم همراه جیلبریک میاد
سایدیا مثه مارکت میمونه که از طریق اون میتونی برنامه هایی مثه ویجت (در اندروید) رو دانلود کنی
که پسوند اونا DEB هست
اگه جیل کنی میتونی از طریق iTunes (تحت ویندوز) نرم افزار هایی نصب کنی که نیاز به جیلبریک هستند
مثه sygic
,,,,,,,,,,

1، بله میتونی داداش
2، جیلبریک واسه 6.1.3 به بعد نیومده چه برسه به 7
جیلبریک پایدار برای نسخه 6.1.2 اومده
3،بله میتونید دانگرید کنید
پیشنهاد میدم فعلا به 7 اپدیت نکنید ، چون در مرحله بتا قرار داره
سوالی داشتی آیدیم توو امضامه

واسه بکاپ هم فکر کنم یا iTunes تحت ویندوز بتونی این کارو کنی
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Mool Tee
09-08-2013, 06:00
جيلبريك باعث ميشه شما ديگه لازم نباشه برنامه هاي پولي رو بخريد و برنامه هاي كرك شده رو به راحتي نصب كنيداگه ورژ ٦.١.٢ و پايين تر باشيد ميتونيد حيلبريك كنيد براي بازگشت از جيلبريك هم بايد ريستور كنيد (با ايتونز) و تمام اطلاعات به حالت اول برميگرده ولي مشكل اينجاس كه بايد به اخرين ورژن ريستور كنيد و ديگه جيلبريك نميشه البته روشي به اسم Semi restore هست كه در همون ورژني كه هستيد اطلاعات رو كامل پاك ميكنه ولي جيلبريك باقي ميمونهروش هايي هم براي نصب بدون جيلبريك هست كه اگه نياز به راهنمايي داشتيد اي دي منو ادد كنيد بهتون كمك ميكنم بعضي از توضيحات رو دوستمون دادن در مورد ٧ هم من الان روي ٧ هستم يه سري باگ داره ولي فوق العادس كه براي اپديت بهش بايد اكانت دولوپر داشته باشيد يا بقولي ثبت udid انجام بديد كه سايت هاي زيادي با هزينه اندك اين كارو ميكننداگه خيلي گنگ هست اين موضوعات به سايت زير بريد من خودمم توش نويسنده هستم
Yahoo id mamali_callofduty@yahoo.com
appleapps.ir
موفق باشيد:n12:

biostar
09-08-2013, 14:10
الان IOS من 6.1.3 هست..

پس بعد از عرضه ی IOS 7 میشه بهش آپگرید کرد و بعد دانگرید کرد به همین 6.1.3 ؟

جیلبریک پایدار برای 6.1.3 نیمده ؟ میتونم دانگرید کنم به 6.1.2 ؟

Mool Tee
09-08-2013, 14:24
الان IOS من 6.1.3 هست..

پس بعد از عرضه ی IOS 7 میشه بهش آپگرید کرد و بعد دانگرید کرد به همین 6.1.3 ؟

جیلبریک پایدار برای 6.1.3 نیمده ؟ میتونم دانگرید کنم به 6.1.2 ؟

خوب ببينيد شما الان نميتونيد جيلبريك كنيد ! تا زماني كه ios 7 در بتا قرار دارد امكان دانگريد وجود دارد!
شما الان نميتونيد دانگريد كنيد اين كار غير ممكن هست! براي اينكه بتونيد برنامه بريزيد ٢ راه وجود داره يعني ٢ برنامه :
١-25pp
2-Tongbu
اين برنامه ها بازي ها رو دست كاري ميكنند وبراي دانلود قرار ميدن تا بتونيد بدون جيلبريك روي گوشيتون نصب كنيد!!
من ٢ مي رو استفاده ميكنم !! لينك اموزشش :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشكلي داشتيد در خدمتم