PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اعـــلام بـرنــــدگــان قـــرعه کشی به مناسبت تولد دو سالگی انجمن های P30world

Meisam
14-08-2006, 02:23
سلام عرض میکنم خدمت همه ی دوستان
همونطور که در جریان هستید در روز تولد دو سالگی انجمن های P30world ما یه تاپیک ایجاد کرده بودیم برای شرکت در قرعه کشی به مناسبت تولد دو سالگی انجمن های P30world
و از دوستان خواستیم که در تاپیک فقط یک پست ارسال کنند تا در قرعه کشی شرکت داده بشن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قرعه کشی در شرایط زیر برگزار شد:
1- بعضی از دوستان که بیش از یک پست در تاپیک ارسال کرده بودند ، پست های اضافشون رو حذف کردیم که مثل همه یک پست در تاپیک داشته باشن ...
2- من تاپیک رو مخفی کردم و بعد از سه تن از مدیران عزیز رو در روم جمع کردم و ازشون خواستم که از بین شماره های 2 تا 130 یک عدد رو انتخاب کنن

این شماره ها انتخاب شد
66#
125#
5#

به ترتیب ...
venlo
silver
masoud908

این دوستان جهت دریافت جوایز ، نام و نام خانوادگی و آدرس دقیق پستی رو برای من پیغام خصوصی کنند
ممـنــون :)
مـیـثــم

AK1
14-08-2006, 02:43
تبريك براي كساي كه برنده شدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستي آقا ميثم مي شه جايزه رو بگين چي بود (فضولي ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Y.O.U.S.E.F.P.3.0
14-08-2006, 05:32
منم به هر سه اين دوستان تبريك ميگم و آرزوي موفقيت بيشتري براشون دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ....

از آقا ميثم و آقا علي و آقا سينا و ساير مديران و دستياران مديران و كاربران كه در برپايي جشن عالي همكاري كردن و اون جشن رو به خوبي به پايان رسوندند تشكر ميكنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .....

با آرزوي كاميابي و سعادت براي تمامي مديران و دستياران و كاربران فروم وسايت P30 WORLD [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ....

EhsanHF
14-08-2006, 05:58
پس بگو چرا اون تاپیک همیشه بالا بود !
حیف که خبر نداشتم .

soldier
14-08-2006, 08:41
سلام
مبارك باشه:)

leila*
14-08-2006, 09:23
:biggrin: :thumbsup: مباركه

lovergod14amorousand
14-08-2006, 09:59
ما هر وقت ميرفتي تو تايپك بهمون اجازه نميداد ند كه پيام بديم ديگه آخر...

soldier
14-08-2006, 11:31
سلام
اي بابا گير نديد ديگه
اين آقا ميثم هر كاري كنه
باز هم با كل كل هاي شما در گيره؟

masoud908
16-08-2006, 13:12
منم برنده شدم.دمش گرم.من اين هديه رو ميدم به تكدي گران.بنده خدا ها وضعش اين چند وقت خرابه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

venlo
16-08-2006, 13:16
آره منم برنده شدم م م م :laughing: :biggrin: :cool: :king: :tongue: :rambo:

masoud908
16-08-2006, 13:17
آره منم برنده شدم م م م :laughing: :biggrin: :cool: :king: :tongue: :rambo:
اسمت كوش پس؟

venlo
16-08-2006, 13:26
اسمم هم اينا ها ش: :biggrin:

این شماره ها انتخاب شد
66#
125#
5#

به ترتیب ...
venlo
silver
masoud908

قبوله ؟؟؟؟؟؟؟؟ :cool:

masoud908
16-08-2006, 13:37
اسمم هم اينا ها ش: :biggrin:

قبوله ؟؟؟؟؟؟؟؟ :cool:
عزيز من كي باشم كه قبول نكنم فقط بدون شرح اين عكس ببينيد:

venlo
16-08-2006, 14:03
خودم كه اسمم رو دارم مي بينم :biggrin:
سه تا شماره با دو تا اسم كه نميشه :rolleye:
شايد هم اينطور كه شما ميگين!!!
حالا مسابقه روبوكاپ نبوده كه موفقيتم چشمگير باشه.....!!! يا .....
به هر حال هر كي كه برنده شده تبريك ميگم بهش.. :biggrin: كادوش هم مباركش :cool:
اگه كادوي من رسيد يعني من برنده شدم ديگه :laughing: :laughing: مي ريم واسه روبوكاپ بعدي!!

masoud908
16-08-2006, 14:05
خودم كه اسمم رو دارم مي بينم :biggrin:
سه تا شماره با دو تا اسم كه نميشه :rolleye:
شايد هم اينطور كه شما ميگين!!!
حالا مسابقه روبوكاپ نبوده كه موفقيتم چشمگير باشه.....!!! يا .....
به هر حال هر كي كه برنده شده تبريك ميگم بهش.. :biggrin: كادوش هم مباركش :cool:
اگه كادوي من رسيد يعني من برنده شدم ديگه :laughing: :laughing: مي ريم واسه روبوكاپ بعدي!!
من كاري ندارم برنده شدي يانه.مباركت باشه.
ميگم كه اين عكس خيلي جالبه

R@R#M@N
16-08-2006, 16:46
مباركتون باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم ميخاستم برنده بشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soldier
16-08-2006, 18:12
سلام
مبارك باشه
راستي رار من و هم مي خواستم برنده بشم
همه مي خواستن برنده بشن:) اما كه برنده نشدن
پي لازم نيست ناراحت شي
فقط بهترين كار گفتن يك مبارك هست

ALt3rnA
16-08-2006, 19:44
منم تبریک میگم !مبارکه!!

silver
16-08-2006, 20:10
آي حال مي ده وقتي بين اينهمه شركت كننده اسم تو در مياد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WooKMaN
16-08-2006, 23:58
منم به دوستان عزيز venlo ، silver ، masoud908 بابت برنده شدنشون تبريك ميگم ...

حالا جایزه چیه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tiktak20
17-08-2006, 02:08
مبارکه واسه برنده ها

masoud908
17-08-2006, 11:45
بچه ها دمتون گرم.خيلي گليد.I Love You
در ضمن بروبچ قابلي نداره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behroooz
24-08-2006, 10:27
حالا جايزه چي گرفتين ؟

masoud908
24-08-2006, 11:02
حالا جايزه چي گرفتين ؟
هوز كه چيزي نيومده

chovalier
24-08-2006, 12:32
هوز كه چيزي نيومده
سلام مجدد
مسعود جان هر وقت اومد بگی چیه ها!
یهو دیدی بنز آخرین مدل اومد هم تعجب نکنی
آقا مـــــــــیـــــــــــثــ ـــــــــم از این کارا زیاد می کنه
ما رو بی خبر نزار
ممنونم عزیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــز

masoud908
24-08-2006, 13:27
سلام عزيز:
خوبي؟
بهتره كه بنز نياد چون اگر بياد من سكته ميكنم ميخوام چي كار ديگه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

venlo
24-08-2006, 15:11
نه فكر نمي كنم بنز باشه....:eh: البته هنوز كه نيومده :hmm: شايدم باشه ;)

sourena
24-08-2006, 16:15
منم به اين 3 دوست خوش شانس تبريك ميگم!!!كاش به جاي 3نفر به 300 نفر جايزه ميدادين...

chovalier
24-08-2006, 17:33
سلام عزيز:
خوبي؟
بهتره كه بنز نياد چون اگر بياد من سكته ميكنم ميخوام چي كار ديگه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راست می گی ها مسعود جون برای ایران خوب نیست چون یهو پارکش می کنی می خوای ورش داری می بینی...
بنزت قالپاق نداره یا بدتر لاستیک نداره یا پنچره ماشینت پر خط و خوطه که کسی با پیکان عوضش نمی کنه
شوخی کردم !!!!
برو بزن تو کار بعد هم به رسم یادبوده قطعا بنز نیست یه چیز دیگس.
جوری که از دو تا خیابون اونور تر خونتون رد می شیم خبر نگارا پر کردن
دیگه نمی تونی از خونه بیای بیرون
جایزت در این حده!!!!!!!!!!!!!!
ببخشید حوسله ندارم از کوئیک اسمایل استفاده کنم
موفق باشی دوست من!

masoud908
24-08-2006, 19:38
منم به اين 3 دوست خوش شانس تبريك ميگم!!!كاش به جاي 3نفر به 300 نفر جايزه ميدادين...
ممنون عزيز ولي جيگر كل بچه هايي كه تو اون تاپيك پست دادن 130 نفر بوده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راست می گی ها مسعود جون برای ایران خوب نیست چون یهو پارکش می کنی می خوای ورش داری می بینی...
بنزت قالپاق نداره یا بدتر لاستیک نداره یا پنچره ماشینت پر خط و خوطه که کسی با پیکان عوضش نمی کنه
شوخی کردم !!!!
برو بزن تو کار بعد هم به رسم یادبوده قطعا بنز نیست یه چیز دیگس.
جوری که از دو تا خیابون اونور تر خونتون رد می شیم خبر نگارا پر کردن
دیگه نمی تونی از خونه بیای بیرون
جایزت در این حده!!!!!!!!!!!!!!
ببخشید حوسله ندارم از کوئیک اسمایل استفاده کنم
موفق باشی دوست من!
عزيز اين همه مطلب از كجا اوردي؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط يك نكته ميخواستم بگم كه حوصله رو به اين صورت مينويسن جيييييييييگر.شرمنده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chovalier
25-08-2006, 00:06
ممنون عزيز ولي جيگر كل بچه هايي كه تو اون تاپيك پست دادن 130 نفر بوده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزيز اين همه مطلب از كجا اوردي؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط يك نكته ميخواستم بگم كه حوصله رو به اين صورت مينويسن جيييييييييگر.شرمنده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا سیکل بابا جایزه بابا بنز آخرین مدل بابا خبرنگار بابا غلط گیر بابا دقت عمل :happy:
به چند دلیل:
1.هنوز خیلی بچم و سیکلمو نگرفتم شما که سیکل داری ممنون. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2.دیگه سر سه سوت تایپ می کنم و حوصله ندارم ببینم چی نوشتم عزیــــــــــــــــــــــ زم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3.شما املاتو توی امتحان نهایی چند شدی ؟اگه بخوام عیب بگیرم که سر تا پا عیبه دیگه مسعود خان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب عیب گیری:
به کلمات قرمز نگاه کن
1.ببخشید که "اوردی"نیست و "آوردی"هست به هر حال کلاه خیلی مهمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2."ميخواست"آخه کی سر هم می نویسه؟؟؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3."مينويسن" بازم که همون مشکل رو دارید!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4."جيييييييييگر"این دیگه چیه؟؟؟؟؟اونی که منظورتونه "جگر"هست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از همین دو خط شدی:16.5 با ارفاق امضا: یک معلم سخت گیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه وقت ناراحت نشی مسعود جان همه می دونن ما با هم جوهریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قربونـــــــــت منو بی خبر نزاری ها!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از اولین خط تا آخریش شوخی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی مسعود جــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud908
25-08-2006, 00:33
به به به به به به به به به به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا اينا كه غلط نيست جييييييييگر«اخ ببخشيد جگر» [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اينا زبون«زبان»خودموني«خودماني » هست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن من نميتونم معدلم بگم.چون كه اگر بگم يه جايزه هم بايد براي كارنامم بفرستن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و من راضي نيستم اين همه خرج كنن.ولي عزيز اگر خواستي ميگم ولي جايزه پاي خودت. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chovalier
25-08-2006, 00:42
به به به به به به به به به به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا اينا كه غلط نيست جييييييييگر«اخ ببخشيد جگر» [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اينا زبون«زبان»خودموني«خودماني » هست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن من نميتونم معدلم بگم.چون كه اگر بگم يه جايزه هم بايد براي كارنامم بفرستن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و من راضي نيستم اين همه خرج كنن.ولي عزيز اگر خواستي ميگم ولي جايزه پاي خودت. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام مسعود جان می بینم که تازه آن شدی
بله خودمونی باش معلمه فعلا رفت.
ضمنا:
بدو...بدو...بدو مسعود جان که جایزه ی کارنامت هم اومد برو دم در بگیرش
من که می گم جایزه ی کارنامت زودتر از جایزه ی پی سی ورلد می یاد
ببخشید ولی من حوسله ندارم از کوئیک اسمایل استفاده کنم :laughing:

masoud908
25-08-2006, 14:13
سلام عزيز: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصلا امرزو حوصله مدارم.اعصابم خرده
باز يكي از اهنگ هاي محسن چاووشي رو پخش كردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chovalier
25-08-2006, 14:45
سلام عزيز: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصلا امرزو حوصله مدارم.اعصابم خرده
باز يكي از اهنگ هاي محسن چاووشي رو پخش كردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقا این چاووشی کیه که تو امضای آدم به این مهمیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

masoud908
25-08-2006, 15:51
خواننده محبوب و مورد علاقم