PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای مثل NetLimiter

Q9550
07-08-2013, 18:58
NetLimiter در ویندوز 8 نصب نمیشه
یک برنامه مثل خودش میخوام که دقیق باشه
NetBalancer خوب نبود
NetPeeker کرک نداشت
cFosSpeed قسمت لیمیتش اصلا درست کار نمیکنه

ALI . R
08-08-2013, 09:57
نرم افزار های پایین رو امتحان کنید ببینید به کارتون میاد : :n01:

BWMeter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

NETGEAR Genie ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Q9550
08-08-2013, 13:01
BWMETER هم دقیق لیمیت کرد فقط کلی لیمیت میکنه درحالیکه من میخوام یک برنامه لیمیت بشه
netgear هم که نفهمیدم چی به چیه

در واقع یک اسپید لیمیتر دقیق میخوام

ALI . R
08-08-2013, 14:45
نرم افزارهای پایین هم امتحان کنید : :n01:

AthTek NetWalk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DU Meter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر شما یک لیمیتر دقیق میخواین به نظرم همون NetLimiter در این زمینه بهتره ! ظاهرا به زودی نسخه جدید NetLimiter 4 رو منتشر میشه ! که رو ویندوز 8 جواب میده ! یه نسخه برای تست هم ظاهرا منتشر شده از لینک پایین دریافت کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
----

Q9550
08-08-2013, 15:54
نرم افزارهای پایین هم امتحان کنید : :n01:

AthTek NetWalk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DU Meter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر شما یک لیمیتر دقیق میخواین به نظرم همون NetLimiter در این زمینه بهتره ! ظاهرا به زودی نسخه جدید NetLimiter 4 رو منتشر میشه ! که رو ویندوز 8 جواب میده ! یه نسخه برای تست هم ظاهرا منتشر شده از لینک پایین دریافت کنید :

----

هردو برنامه مانیتورینگ هستند و لیمیت نمیکنند
نت لیمیتر 4 هم مثل اینکه فیک هست چون نورتون به عنوان ویروس حذفش کرد
البته اگر فکر میکنید برنامه ی اصلیه و مشکلی نداره، نورتون رو غیرفعال کنم و نصب کنم

ALI . R
08-08-2013, 17:01
هردو برنامه مانیتورینگ هستند و لیمیت نمیکنند
نت لیمیتر 4 هم مثل اینکه فیک هست چون نورتون به عنوان ویروس حذفش کرد
البته اگر فکر میکنید برنامه ی اصلیه و مشکلی نداره، نورتون رو غیرفعال کنم و نصب کنم
نه . مشکلی برای سیستم ایجاد نمیکنه . میتونید نصب کنید ببینید به کارتون میاد ! :n01: