PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبلتم بالا نمیاد!!!!!! کمک کنید لطفا

alireza_khatar
06-08-2013, 21:07
سلام دوستان
مدل تبلت من Xpod2 داشتم باهاش کار میکردم که یهو برنامه هاش بسته شدن و حالت هنگ پیدا کرد خاموش روشنش کردم اما دیگه بالا نمیاد!!!!! صفحه روشن میشه اما حالتی که داره لود میکنه میمونه اینقدر که شارژش تمام میشه ولی بالا نمیاد!!!

لطفا کمکم کنید. باید چیکار کنم؟؟ دکمه ولوم هم نداره که نگه دارم. چندین بار ریست کردم روشن خاموش کردم اما فایده نداره! باید چیکارش کنم؟؟؟

ممنون :n03:

aalinori
08-08-2013, 22:54
باسلام
به قسمت ریکاوری برو فول وایپ کن درس میشه البته اگه ریکاوری نصب کردی اکپگه نه بگو تا راهنماییت کنم

Meisam.apk
09-08-2013, 10:05
باسلام
به قسمت ریکاوری برو فول وایپ کن درس میشه البته اگه ریکاوری نصب کردی اکپگه نه بگو تا راهنماییت کنم
رفیق میگه ولوم نداره!!!
چجوری بره ریکاوری؟!

alireza_khatar
09-08-2013, 10:08
آره دوست من ولوم نداره!! حالا باید چیکار کنم؟؟

Meisam.apk
09-08-2013, 14:14
آره دوست من ولوم نداره!! حالا باید چیکار کنم؟؟

ببین ما تو تبلت هایی که ولوم داره.برا اینکه بریم ریکاوری پاور+هوم+ولوم بالا رو میزنیم.
شما ی امتحانی بکن پاور و هوم رو بزن ببین چی میشه.
موفق باشی
----------------------------------------
مدل تبلتت چی هست؟

saba28
27-06-2016, 07:06
منم تبلتم همینطوری شده بالا نمیاد ولی ولوم داره باید چ کارکنم که درست شه اطلاعاتمم برگرده؟؟؟؟؟توروخدا یکی کمک کنه:n27:

homataka71
28-11-2016, 21:11
خدمت دوستان عزیز سلام.
تبلتم هواوی مدیا پاد ۷.۲ آندروید ۴.۳ مشگلم خاموش شدن آن ودیگر روشن نمی شود.علت آن حذف فایلهای اضافی حافظه داخلی و خارجی .موارد پیش آمده بعد به ترتیب ۱_باز نشدن دوربین ۲ _باز نشدن قفل نمایش وپیام Android.phone.com جواب نمی دهد.۳_باگرفتن ولوم منفی صدا ودکمه روشن این پیام آمد Boot image verify failed باخط آبی وplease update to the authorized images با خط سفید ۴_ خاموش شد دیگر روشن نمی شود.
از دوستان متخصص وکسانی که در این مورد تجربه دارند خواهشمندم چون تازه کار می باشم بصورت ساده راهنمایی ام نمایید .کمال تشکر

فرستاده شده از Lenovo TAB 2 A7-30GCِ من با Tapatalk