PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم نمایش صحیح بعضی تم ها در وردپرس

Alislow
06-08-2013, 01:03
سلام دوستان
با یه سری قالبها روی ویندوزم مشکل دارم. برای اینکه مطمئن بشم مشکل از ویندوز نیست با برنامه Virtual Box یه ویندوز XP مجازی ساختم و روش برنامه XAMPP به همراه وردپرس 3.5.2 رو نصب کردم اما هیچ اتفاقی نیفتاد.
عکس یکی شونو پایین گذاشتم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این قالب منوش به درستی نمایش داده نمیشه و اون بغل هم هر فیلد یک بار تکرار شده!
این یکی هم تم twenty twelve خود وردپرس هست که عکسش نمایش داده نمیشه!
بازم هستن اما من مخصوصا با قالب اولیه کار دارم.
مشکل از ویندوز که نیست. جالبه Instant WP رو هم رو XP نصب کردم قالب اولیه یه جور دیگه خراب شد.
خلاصه که :n28:

smhnaji
06-08-2013, 18:49
دوست عزیز اگر عکس توی یک قالب وردپرس لود نمی‌شه، ربطی به ویندوز نداره.

باید کدهاش رو نگاه کنی و تغییرات لازم رو توی فایل‌های CSS و یا آدرس عکس‌ها و بقیه‌ی چیزا (در صورت لزوم) بدی.

اگه هاستی داری لطفا توش سایت رو بالا بیار ببینیم مشکل قالب چیه؟

Alislow
06-08-2013, 23:32
هاست که ندارم.
آخه این قالبا قبلا درست بودن. منم تغییری توشون ندادم. دومی که دیگه قالب خود وردپرسه.
ویندوز که تازه نصب شد. instant wp هم که ساده ترین برنامه هست و تنظیمات خاصی نداره. پس مشکل چیه؟
شما امتحان کنید قالب twenty twelve وردپرستون عین منه؟

smhnaji
07-08-2013, 00:08
هاست که ندارم.
آخه این قالبا قبلا درست بودن. منم تغییری توشون ندادم. دومی که دیگه قالب خود وردپرسه.
ویندوز که تازه نصب شد. instant wp هم که ساده ترین برنامه هست و تنظیمات خاصی نداره. پس مشکل چیه؟
شما امتحان کنید قالب twenty twelve وردپرستون عین منه؟
خب راستش من با ویندوز کار نمی‌کنم که این نرم‌افزار رو تست کنم. خوشحال می‌شدم بتونم کمکی بکنم. از هاست‌های رایگان هم می‌شه استفاده کرد البته. به هر حال من فکر می‌کنم این مشخص هست که مشکل توی یکی از قسمت‌های CSS/HTML/PHP باید باشه و ربطی به ویندوز نداره.