PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Gameglobe

Arrowtic
05-08-2013, 16:56
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gameglobe یک بازی تحت مرورگر محصول Square Enix هست که در اون پلیرها میتونن مراحل و در اصل بازی خودشون رو بسازن و دیگران میتونن اون رو تجربه کنن .
عضویت و تمام امکانات رایگان هستند به جز یک سری از آیتم های ظاهری که با کریستال باید خریده بشن .(البته در طول بازی میشه تا حدود 50 کریستال به وسیله رفتن مراحل خود بازی کسب کرد)
تا مدتی پیش امکان ساخت بازی برای کاربرهای پولی بود که مدتی پیش کل سیستم کاربر پولی برداشته شد و از این به بعد فقط بعضی آیتم های ظاهری هستند که پولین .
در بازی مراحل مالتی پلیر هم وجود دارن .
سایت رسمی بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دو شات از بازی :

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شخصیت من :

Iloveu-ALL
09-08-2013, 16:48
برای بازی کردن چقدر باید دانلود کنیم؟
بازی شبیه Roblox ـه!

Arrowtic
09-08-2013, 17:38
یه لانچر داره خودش که حجم ننوشته ولی کمه حجمش .(یه چیزیه مثل Flashplayer)
بازیاش متغیره من ماکسیمم 30 مگ دیدم .

Iloveu-ALL
09-08-2013, 17:48
یه لانچر داره خودش که حجم ننوشته ولی کمه حجمش .(یه چیزیه مثل Flashplayer)
بازیاش متغیره من ماکسیمم 30 مگ دیدم .

40-50 مین صبر کردم نیومد (اون نرم افزار 1.5 مگابایتی رو دانلود کردم) سرعت اینترنتم خیلی پایینه 30-20 بار هم در این حین قطع شد!! نمیشه بازی هاش رو دانلود کرد؟

پ.ن: به ساعت این پست و پست قبلی دقت کنید : دی

Iloveu-ALL
09-08-2013, 18:20
یه بازی رفتم توش حجمش 31.60 مگابایت بود 2مگ دانلود کردم بعد اینترنتم قطع شد بعد 30 مین اینترنت اومد :n29: من بازی نکنم بهتره :n27: