PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار لیگومان 93-92 (دریافت تمام اطلاعات لیگ برتر)

1provider
05-08-2013, 04:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لیگومان 93-92 , نرم افزاری بسیار کارآمد و ویژه برای لیگ برتر فوتبال ایران می باشد. لیگومان میتواند به تمام دوست داران فوتبال کمک نماید تا جدول لیگ را به همراه تمام جزئیات , نتایج دیدارهای انجام شده , برنامه ی بازی های آینده و آخرین خبرهای ورزشی را در کوتاه ترین زمان ممکن و به بهترین شکل دریافت کنند و همچنین امکان بررسی و تحلیل عملکرد تک تک تیم ها را بوسیله ی قابلیت نمودار خود به کاربران میدهد. نرم افزار لیگومان جامع ترین برنامه ی موجود برای لیگ برتر خلیج فارس است و اطلاعات بسیار کاملی را از همه ی زوایای لیگ بدست میدهد.

ویژگی های کلیدی
+ گرافیک زیبا و خوش دستی نرم افزار
+ امکان رسم نمودار برای هر تیم در دو موضوع مختلف
+ حجم بسیار کم و مناسب
+ سرعت بسیار بالا در بارگذاری برنامه و بروز رسانی اطلاعات

تصاویری از محیط نرم افزار :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود با حجم 841 کیلوبایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود از لینک کمکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

KING iMAN
14-09-2013, 11:33
سپاس.
نرم افزار مفیدیه.
من نصب کردم.
فقط بهتر بود عنوان میکردین که نرم افزار پولیه و رایگان نیست.
یکبار فقط تونستم استفاده کنم.
بازم سپاس.