PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : @@@ بازی اینترنتی فارسی باغ وحش رایگان من (مدیریت باغ وحش) @@@

funphoto
03-08-2013, 14:42
سلام.

امروز میخوام یک بازی آنلاین فارسی رو بهتون معرفی کنم که موضوعش با بقیه بازی های اینترنتی فرق میکنه!

باغ وحش رایگان من یک بازی مدیریتی هست که شما در نقش مدیر باغ وحش بایستی به سلیقه خودت باغ وحش شخصی ات رو با حیوانات مختلف و کاشتن درختان و گل های متنوع طراحی کنی.

با اینکار بازدیدکننده های باغ وحش ات زیاد میشن و میتونی با درآمد حاصل از حق ورودیه باغ وحش، باغ وحش ات رو بیشتر گسترش بدی. محوطه های مختلفی مانند علفزاری، دشتی، جنگلی، یخی، آبی و ... برای نگهداری ده ها حیوان مختلف توی بازی وجود داره.

به تدریج که باغ وحش ات گسترده تر میشه میتونی کارمند استخدام کنی تا در انجام آب دادن به گلها و درختان، جمع کردن پول از فروشگاه ها و دکه های داخل باغ وحش، نگهداری و غذا دادن به حیوانات بهت کمک کنن.

با راه اندازی ساختمان تولید مثل میتونی از حیوانات مختلف تولید مثل کنی. پس از تولید مثل موفق نوزاد حیوان رو میتونی در محوطه نگهداری کنی که به تدریج بزرگ میشن.

توی بازی باغ وحش رایگان من، میتونی هر وقت که خواستی آیتم ها و وسایل رو جابجا کنی یا بفروشی و پولش رو دریافت کنی. هر روز تعدادی قطعه کارت هدیه می گیری که میتونی با کمک دوستانت اونها رو مبادله کنی و کارت های کامل درستی کنی.

با داشتن حیوانات، درختان و گل ها، فروشگاه و دکه های مختلف بیشتر، میتونی پولک بیشتر کسب کنی. حتی با ساختن توالت عمومی هم میتونی از بازدیدکننده های باغ وحش پول دریافت کنی.

از مرحله 15 هم میتونی با کمک سایر بازیکنان سازمان تشکیل بدی و با همکاری بقیه دوستان کارهای مختلفی انجام بدی.

از همه مهم تر میتونین هر روز به باغ وحش دوستان تون سر بزنین و کارهای باغ وحش شون رو انجام بدین. دوستان تون هم میتونن موقعی که توی بازی نیستین بهتون کمک کنن.

برای ثبت نام به لینک زیر مراجعه کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه خواستین منو به لیست دوستان تون اضافه کنید، اسم من توی بازی "کوروش کبیر" هست. :n07::n07:
اینم لینک باغ وحش شخصی من: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]