PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی Galaxy tab3 7.0

snkinect
02-08-2013, 12:25
تبلت جدید سامسونگ با نام گلکسی تب 3 مدتی می شود که به بازار ایران راه پیدا کرده .این تبلت دارای نسخه های مختلفی از نظر اندازه است ولی ما تنها نسخه 7اینچی آنرا بررسی می کنیم.
این مدل را می توان به نوعی جانشین Galaxy tab2 7.0 p3110دانست.پرچمدار جدید سامسونگ آمده تا در بازار ارزان قیمت ها با رقبایی از دیگر شرکت ها رقابت کند با ما همراه باشید تا مشخصات سخت افزاری این تبلت را بررسی کنیم.
این تبلت دارای صفحه نمایش 7اینچی با رزولوشن 1024در 600 است که تراکم پیکسلی 170 را نشان می دهد که برای یک تبلت ارزان قیمت واقعا مناسب است.ابعاد این تبلت188 × 111.1 × 9.9 mmاست که در دست راحت جای میگیرد.نکته جالب اینجاست که این تبلت تنها 300گرم وزن دارد .
در قلب این دستگاه پردازنده دو هسته ای با فرکانس 1.2گیگاهرتز می تپد که البته یک رم 1گیگابایتی نیز به آن در اجرای بهتر برنامه ها کمک میکند.
حافظه داخلی این دستگاه 8گیگابایت است که البته با استفاده از کارت حافظه جانبی می توان آنرا تا 32گیگابایت افزایش داد.به نظر می رسد که این مقدار حافظه تعبیه شده برای استفاده عادی کافی باشد که البته در صورت کمبود می توان از حافظه جانبی استفاده کرد.
دوربین پشتی این تبلت 3.2 مگاپیکسلی است و به نظر کمی ضعیف می آید اما فراموش نکنیم هیچ گاه تبلتها برای استفاده تنها از دوربین ساخته نشدند.دوربین جلویی آن1.3مگاپیکسلی است که برای مکالمات تصویری کیفیت خوبی دارد.اما اگر تبلتی می خواهید تا بتوانید با آن حرفه ای عکس بگیرید و فیلم برداری کنید ما محصولات اپل را به شما پیشنهاد میکنیم .
باتری این تبلت نیز 4000آمپری است که برای استفاده با وا فای تا 8ساعت،پخش فیلم تا 7ساعت،پخش موسیقی تا 109 ساعت دوام می آورد.با توجه به موارد ذکر شده باتری این تبلت در سطح خوبی قرار می گیرد.
اما سیستم عامل این تبلت که همانند اکثر تبلت های شرکت سامسونگ از اندروید بهره می برد،که البته نسخه آن4.1یعنی جلی بین است.این نسخه سیستم عامل واقعا زیبا است و امکانات جالبی دارد.
اما می رسیم به امکانات این تبلت،این تبت از اکثر امکانات باقی تبلتها مانند وای فای،بلوتوث،DLNA(برای رابطه با دیگر تبلت ها) و GPS،پورت MICROUSB،فیش 3.5میلیمتری صدا و حسگر شتاب سنج بهره می برد اما به علت سیم کارت نخوردن از امکانات وابسته به سیم کارت مانند EDGE.GPRSبهره نمی برد.البته مدل سیم کارت خور همین نوع نیز موجود است اما هنوز منتشر نشده.اگر استفاده از سیم کارت و مکالمه با آن برایتان مهم است می توانید صبر کنید و مدل سیم کارت خور همین مدل را تهیه کنید.
به پایان رسیدیم .من سعی کردم تا از هر قسمت این دستگاه اطلاعات کوتاه و مفیدی را به شما دهم.اگر تبلتی 7اینچی با رزولوشن صفحه نمایش مناسب ،سخت افزار قابل قبول،باتری خوب و سیستم عامل حرفه ای می خواهید من به شما پیشنهاد می دهم تا این تبلت را نیز بیشتر بررسی کنید .
اما در آخر از شما تقاضا دارم تا اگر این تبلت را دارید ،تجربیات خودتان را در این تاپیک مطرح کنید تا دیگران نیز استفاده کنند

sajad_111
18-05-2014, 10:13
سلام من یه تبلت galaxy tab3 7.0 اینچ گرفتم ولی چراغای پایینش روشن نمیشه از فروشنده سوال کردم گفت همشون اینطوریه خواستم ببینم کسانی که دارنم اینطوری هست