PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تقويت صداي V3x !

m&a
13-08-2006, 11:40
مراحل زير رو اول يكبار ميخوني بعد به ترتيب انجام ميدي :

1- برنامه Motorola flex editor رو از اين لينك
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دانلود و نصب كنيد.

2- اين فايل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كه بصورت zip هست رو دانلود و از حالت zip خارج كنيد.

3- تمام ولومهاي گوشيتون رو (زنگ ، پخش اهنگ و...) روي عدد 2 بذاريد
وبعد گوشي رو به كامپيوتر متصل و برنامه شماره 1 رو باز كنيد
(مودم يو اس بي تون و قبلا به كامپيوتر معرفي كردين)

4- در برنامه Flex Editor Motorola از منوي Model مدل گوشيتون رو مشخص كنيد
بعد در بالاي پنجره سمت راست حالت Normal رو بزنيد
و سپس در منوي Struments گزينه Resource Explorer رو انتخاب كنيد
چند لحظه صبر كنيد تا برنامه فايلاي گوشيتون رو دريافت كنه
بعد در پنجره باز شده جديد، گوشه سمت چپ
phone [/a] ----- > Mobile ----- > System

5- حالا بايد فايل مرحله 2 رو با استفاده از برنامه مرحله 1 وارد گوشي كنيم:
فايل مرحله 2 رو كه از حالت zip خارج كرديد( حدود 6.7 kb)
از قسمت پايين سمت چپ برنامه Flex Editor Motorola از هاردتون پيدا كرده و كپي بگيريد
بعد در همون شاخه system گوشيتون paste كنيد
پنجرهresource Explorer رو ببنديد و در منوي phone گزينه restart phone رو بزنيد
تا گوشيتون خاموش و روشن بشه.

6- ولوم گوشيتون رو بالا ببريد و ببينيد چقدر صداش عالي ميشه! :ohno: خبرشم بديد :evil:

alir3za
14-08-2006, 08:52
عالي بود.

ممنون

Elfin-D
14-08-2006, 18:20
سلام
مرسي دوست عزيز

whoami
14-08-2006, 23:24
سلام از اين نرم افزار ها واسه motorola L7 نداري؟

amirpers
16-08-2006, 16:46
من این کارها رو انجام می دم اما در برنامه اولی همیشه می نویسه Not Connected . در صورتی که من گوشی رو وصل کرده ام و می تونم با برنامه اصلیش که تو سی دی گوشی بود کار کنم .

m&a
16-08-2006, 23:35
سلام از اين نرم افزار ها واسه motorola L7 نداري؟
متاسفانه اين فقط واسه v3x هستش ، برای l7 چنين چيزي نيومده

amertad2000
16-08-2006, 23:55
عزیزان همتون میتونید به سایتهای زیر بروید و هر چه در مورد moto جونم که میخواهید پیدا کنید وببینید که این motorola چه گوشیه متفاوتیه واقعا :

m&a
17-08-2006, 01:51
من این کارها رو انجام می دم اما در برنامه اولی همیشه می نویسه Not Connected . در صورتی که من گوشی رو وصل کرده ام و می تونم با برنامه اصلیش که تو سی دی گوشی بود کار کنم .
شما تمام برنامه هاتو ببيند
گوشيتو وصل كن به كامپيوتر و برو قسمت كنترل پنل
و add hardware رو بزن و usb تو به عنوان مودم دوباره به كامپيوتر معرفي كن
بعد كه succecfull شد اون مراحل و دوباره انجام بده

amirpers
17-08-2006, 18:13
ممنون از راهنماییتون
می دونید این Skin ها و یا Theme ها رو چه جوری میشه نصب کرد ؟

m&a
18-08-2006, 21:43
ممنون از راهنماییتون
می دونید این Skin ها و یا Theme ها رو چه جوری میشه نصب کرد ؟
بزودي مراحل نصب skin و theme روهم براتون ميذارم
منتظر باشيد

M.etallic.A
19-08-2006, 13:11
آقا ما اين برنامه رو دانلود كرديم نصبشم كرديم بعد يه پلاگين خواست به اسم smart sound Quiktrack plugin.msi اونو هم پيدا كردم و نصب كردم. مودم گوشي رو هم نصب كردم و دستورات شما رو هم اجرا كردم (مدل گوشيه من v3x) اما وقتي برنامه رو اجرا ميكنم كنار دكمه نرمال نوشته بود not conecct هر كاري هم كردم كانكت نشد. در ضمن تو ليست مدلها دو نوع v3x هست مه هر دورو انتخاب كردم اما نشد. تو تنظيمات usb گوشي هم رو data conection و memory card هم گذاشتم اما بازم كانكت نشد ميخواستم يه كمكي به من بكنيد ممنون ميشم.

amirpers
19-08-2006, 15:11
اگه روش نصب Skin رو بذارید ممنون میشم .

M.etallic.A
19-08-2006, 17:27
من تمام اين مراحل رو اجرا كردم ولي بعد از نصب برنامه اولي وقتي اجراش كردم يه پلاگين به اسم smartsound quicktrack plugin.msi خواست كه اونرو هم از اينترنت دانلود كردم و نصب كردم. اما بعد از اجرا همون مشكل not conected رو داشتم هر جوري هم كردم نشد. در ضمن تو ليست مدلها دو نوع مدل v3x هست كدوم رو بايد انتخاب كنيم . ممنون از راهنماييتون

M.etallic.A
19-08-2006, 18:10
من يه درايور ديگه واسه مودم از اينترنت دانلود كردم و نصب كردم حالا برنامه رو كه اجرا ميكنم. كنار دكمه نرمال سبز رنگ نوشته ميشه modem mode وقتي هم دكمه نرمال رو ميزنم هيچ اتفاقي نميفته و هيچ كدوم از فانكشن ها هم كار نميكنن resource explorer اينا رو ميگم. وقتي روشون ميزنم مينويسه گوشي رو در حالت نرمال قرار دهيد البته به انگليسي...
ديوانه شدم ديگه خواهشا اگه كسي چيزي ميدونه به من بگه..

amirpers
19-08-2006, 19:40
من يه درايور ديگه واسه مودم از اينترنت دانلود كردم و نصب كردم حالا برنامه رو كه اجرا ميكنم. كنار دكمه نرمال سبز رنگ نوشته ميشه modem mode وقتي هم دكمه نرمال رو ميزنم هيچ اتفاقي نميفته و هيچ كدوم از فانكشن ها هم كار نميكنن resource explorer اينا رو ميگم. وقتي روشون ميزنم مينويسه گوشي رو در حالت نرمال قرار دهيد البته به انگليسي...
ديوانه شدم ديگه خواهشا اگه كسي چيزي ميدونه به من بگه..

مراحل زیر را انجام بدهید :
1 . به کنترل پنل رفته و System را انتخاب کنید .
از Tab هاردور( Hardware) گزینه Device Manager را انتخاب کنید .
2 - در Device Manager به قسمت مودم رفته ( زمانی که گوشی به کامپیوتر وصل است و گزینه Modem mode را دریافت می کنید ) مودم Motorola را انتخاب کنید و Properties را بزنید .
3 -از تب Driver گزینه Update Driver را بزنید و از پنجره باز شده گزینه Install from list ... را انتخاب کنید و Next را بزنید .
4 - گزینه Include this locationin the search را انتخاب کرده و فولدر درایوری را که دانلود کرده اید به آن بدهید تا مودم گوشی شما به حالت نرمال در بیاید . در انتها Finish را بزنید .
ممکن است این عمل چند بار اتفاق بیفتد که در هر چند مرحله همین کار را تکرار کنید .
موفق باشید .

امیدوارم کسی هم که روش نصب Skin رو بلده به ما کمک کنه .

m&a
21-08-2006, 12:44
مراحل نصب skin روي گوشيهاي موتورولا

نصب skin رو با همون برنامه اي كه در پست 1 دانلود كرديم يعني Flex Editor Motorola انجام ميديم :
1- برنامه رو باز كنيد و مدل گوشيتون رو انتخاب كنيد
(براي v3x مدل H3G)
پس از انتخاب حالت normal در منوي Struments گزينه Resource Explorer رو انتخاب و مسير زير رو طي كنيد:
phone [/a] ----- > Mobile ----- > Skins
با راست كليك كردن روي گزينه skins يه new folder جديد ايجاد
و اسم اونرو دقيقا اسم همون اسكيني بزاريد كه ميخوايد وارد گوشيتون كنيد.

2- در پايين پنجره سمت چپ مسير skin رو رديابي كرده تا در سمت راست فايلهاشو ببنيد
(چند فايل با پسوند ski,dat,jpg)
بعدش فايلايي رو كه پسوند ski,dat داره كپي و در new folder كه در بالا ساختيد قرار بديد
و فايلهاي رو كه پسوند jpg داره رو كپي و در مسير phone [/a] ----- > Mobile ----- > Pictures قرار بديد.

3- از برنامه خارج بشيد و گوشيتون رو يه بار خاموش و روشن كنيد
در قسمت اسكينها در گوشي ميتونيد اسكين جديدتون رو ببيند و انتخاب كنيد
ميتونيد با اين اسكين شروع كنيد :
LiBlue ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

m&a
21-08-2006, 13:10
در مورد نصب برنامه Flex Editor Motorola هم اگه مشكلي داشيتد
ميتونيد بپرسيد ، من يا بقيه دوستان اگه بتونيم كمك ميكنيم.

M.etallic.A
22-08-2006, 11:38
سلام.
از amirpres و m&a ممنونم. تونستم صداي گوشي رو تقويت كنم. و البته يه كار اشتباه كردم . خواستم اسكين نصب كنم تو همون شاخه اسكين يه شاخه جديد ساختم اما ديگه فايلها رو جدا نكردم و همشونو تو اون شاخه اي كه ساختم ريختم كه يه دفعه وسط كپي كردن برنامه بسته شد گوشي رو خاموش روشن كردم ديدم همه چيزش قاطي شد شانس آوردم قبلش يه back up گرفته بودم. وگرنه بيچاره ميشدم. شما هم قبل از هر كاري يه back up بگيريد

amir83t
23-08-2006, 14:50
خسته نباشيد بچه ها
من Skin ياهمانThem براي گوشي L7مي خواستم از كدام سايت مي تونم گير بيارم.

amir83t
23-08-2006, 17:26
خسته نباشيد بچه ها
من Skin ياهمانThem براي گوشي L7مي خواستم از كدام سايت مي تونم گير بيارم.
خواهش مي كنم زودتر جوابم رابديد.

ali-gsm
25-08-2006, 13:34
مرسي از راهنماييت داداش

sinderelabita
26-08-2006, 12:15
مراحل زیر را انجام بدهید :
1 . به کنترل پنل رفته و System را انتخاب کنید .
از Tab هاردور( Hardware) گزینه Device Manager را انتخاب کنید .
2 - در Device Manager به قسمت مودم رفته ( زمانی که گوشی به کامپیوتر وصل است و گزینه Modem mode را دریافت می کنید ) مودم Motorola را انتخاب کنید و Properties را بزنید .
3 -از تب Driver گزینه Update Driver را بزنید و از پنجره باز شده گزینه Install from list ... را انتخاب کنید و Next را بزنید .
4 - گزینه Include this locationin the search را انتخاب کرده و فولدر درایوری را که دانلود کرده اید به آن بدهید تا مودم گوشی شما به حالت نرمال در بیاید . در انتها Finish را بزنید .
ممکن است این عمل چند بار اتفاق بیفتد که در هر چند مرحله همین کار را تکرار کنید .
موفق باشید .

امیدوارم کسی هم که روش نصب Skin رو بلده به ما کمک کنه .
××××××××××××××××××××××××× ×××××××××××××××××××××
با سلام
من همه اين كار ها رو كردم ولي بازم مشكل دارم
منظورتون از فولدر درايوي كه دانلود كرديد همون \LeaderGL_FlexEditor هست یا چیزه ذیگه؟
وقتی اون رو انتخاب می کنم می گه چیزی پیدا نکرده
دیگه نمی دونم چی کار کنم خسته ام کرد

m&a
26-08-2006, 13:17
××××××××××××××××××××××××× ×××××××××××××××××××××
با سلام
من همه اين كار ها رو كردم ولي بازم مشكل دارم
منظورتون از فولدر درايوي كه دانلود كرديد همون \LeaderGL_FlexEditor هست یا چیزه ذیگه؟
وقتی اون رو انتخاب می کنم می گه چیزی پیدا نکرده
دیگه نمی دونم چی کار کنم خسته ام کرد

شما اول درايورتون رو از اين لينك بگيريد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وبعد در حالت انتخاب
مسير اين رو انتخاب كنيد

amirpers
31-08-2006, 02:30
مراحل نصب skin روي گوشيهاي موتورولا

نصب skin رو با همون برنامه اي كه در پست 1 دانلود كرديم يعني Flex Editor Motorola انجام ميديم :
1- برنامه رو باز كنيد و مدل گوشيتون رو انتخاب كنيد
(براي v3x مدل H3G)
پس از انتخاب حالت normal در منوي Struments گزينه Resource Explorer رو انتخاب و مسير زير رو طي كنيد:
phone [/a] ----- > Mobile ----- > Skins
با راست كليك كردن روي گزينه skins يه new folder جديد ايجاد
و اسم اونرو دقيقا اسم همون اسكيني بزاريد كه ميخوايد وارد گوشيتون كنيد.

2- در پايين پنجره سمت چپ مسير skin رو رديابي كرده تا در سمت راست فايلهاشو ببنيد
(چند فايل با پسوند ski,dat,jpg)
بعدش فايلايي رو كه پسوند ski,dat داره كپي و در new folder كه در بالا ساختيد قرار بديد
و فايلهاي رو كه پسوند jpg داره رو كپي و در مسير phone [/a] ----- > Mobile ----- > Pictures قرار بديد.

3- از برنامه خارج بشيد و گوشيتون رو يه بار خاموش و روشن كنيد
در قسمت اسكينها در گوشي ميتونيد اسكين جديدتون رو ببيند و انتخاب كنيد
ميتونيد با اين اسكين شروع كنيد :
LiBlue ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون از راهنمایی کاملت .

amirpers
31-08-2006, 14:01
من می خواستم یک مطلب رو بیان کنم و یک سوال داشتم .
مطلب اول من اینه که به نظر من با توجه به اینکه مطالب مختلفی در این تایپیک در مورد گوشی Motorola V3x
بیان شده و فقط مربوط به تقویت صدا نبوده ، اگر دوستان موافق باشند از مدبران خواهش دارم که نام تایپیک را عوض کنند
و به عنوان مثال به ( همه چیز در مورد Motorola V3X ) یا مانند آن تغییر کند ، همچنین به جایی بهتر از کلوپ گوشیها منتقل شود .
سوال من هم این است که آیا دوستان سایتی که بتوان در آن اسکین و یا تم برای این نوع گوشی دانلود کرد می شناسند ؟
چون اکثر سایتها برای V3i و یا V3 اسکین و تم دارند وبرای V3x من چیزی پیدا نکردم .

m&a
31-08-2006, 16:45
مطلب اول من اینه که به نظر من با توجه به اینکه مطالب مختلفی در این تایپیک در مورد گوشی Motorola V3x
بیان شده و فقط مربوط به تقویت صدا نبوده ، اگر دوستان موافق باشند از مدبران خواهش دارم که نام تایپیک را عوض کنند
و به عنوان مثال به ( همه چیز در مورد Motorola V3X ) یا مانند آن تغییر کند ، همچنین به جایی بهتر از کلوپ گوشیها منتقل شود .
سوال من هم این است که آیا دوستان سایتی که بتوان در آن اسکین و یا تم برای این نوع گوشی دانلود کرد می شناسند ؟
چون اکثر سایتها برای V3i و یا V3 اسکین و تم دارند وبرای V3x من چیزی پیدا نکردم .
با سلام
در مورد مطلب اولتون منم موافقم
و حتي چه بهتر ميشد مثل تاپيك نوكيا و سوني اريكسون
يه تاپيك موتورولام ميذاشتن چون موتورولا هم دومين شركت
سازنده گوشي تو دنيا هستش هم اينكه اينجام طرفدار كم نداره
بچه هام سوال زياد دارند
در مورد سوالتون هم بايد بگم
من فعلااين يدونه سايت اسكين مخصوص v3xسراغ دارم
اگه نديده باشيد بد نيست يه سري بهش بزنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sinderelabita
31-08-2006, 22:01
شما اول درايورتون رو از اين لينك بگيريد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وبعد در حالت انتخاب
مسير اين رو انتخاب كنيد
××××××××××××××××××
سلام
ولي من اين رو قبلا دانلود كردم
جونه مادرت كمك كن اسپيكر هايه ايم موتو خيلي ضعيفه
واقعا مشكل ساز شده
چي ار كنم گوشيم در حالت نرمال قرار بگيره
مرسی

m&a
02-09-2006, 12:34
××××××××××××××××××
سلام
ولي من اين رو قبلا دانلود كردم
جونه مادرت كمك كن اسپيكر هايه ايم موتو خيلي ضعيفه
واقعا مشكل ساز شده
چي ار كنم گوشيم در حالت نرمال قرار بگيره
مرسی
دوست عزيز
پيشنهاد من به شما اينه كه
تمام اينايي كه انجام داديد و پاك كنيد
و از اول همون مراحلو دوباره انجام بديد
اگه درست شد خبرشم بديد
راستي تو برنامه LeaderGl
قبل از اينكه حالت نرمالو انتخاب كنيد
مينويسه Modem Mode يا نه؟

sinderelabita
02-09-2006, 15:55
دوست عزيز
پيشنهاد من به شما اينه كه
تمام اينايي كه انجام داديد و پاك كنيد
و از اول همون مراحلو دوباره انجام بديد
اگه درست شد خبرشم بديد
راستي تو برنامه LeaderGl
قبل از اينكه حالت نرمالو انتخاب كنيد
مينويسهModem Mode يا نه؟
سلام
بله در حالت Modem Mode هست تنها مشکلم
اینه که گوشی در حالت نرمال قرار نمی گیره
تمام اون کار هارو از اول کردم ولی بازم همون
مشکل پیش اومد
چی کار کنم

amirpers
03-09-2006, 02:27
در مورد سوالتون هم بايد بگم
من فعلااين يدونه سايت اسكين مخصوص v3xسراغ دارم
اگه نديده باشيد بد نيست يه سري بهش بزنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[/QUOTE]

ممنون از سایتی که معرفی کردید .

M.etallic.A
04-09-2006, 13:08

عزيز من يه تاپيك به همين اسم زدم. يعني همه چيز در مورد موتورولا v3x ... البته تو اين تاپيك مطالب واقعا جالبتري گفته شد. با نظر m&a موافقم. بهتره يه زير مجموعه به اسم موتورولا بزنن.

mom_1425
04-09-2006, 21:25
salam.agh ma ke in barnamaro dl kardim.ejara ham kardim.ama modele gooshimo nemishnase..gooshim v3xrazer,mese inke bazia in moshkelo dashtan.age kesi halesh karde mamnoom misham manam rahnemayi kone.az hamatoon mamnoon.bye :sad:

M.etallic.A
05-09-2006, 08:06
salam.agh ma ke in barnamaro dl kardim.ejara ham kardim.ama modele gooshimo nemishnase..gooshim v3xrazer,mese inke bazia in moshkelo dashtan.age kesi halesh karde mamnoom misham manam rahnemayi kone.az hamatoon mamnoon.bye :sad:

منم اين مشكل رو داشتم اما حل شد. فقط تا اينجا بهت بگم كه بايد درايور مودم usb رو از اينترنت دانلود كني و نصبش كني. از همون سايت كه برنامه LeaderGL FlexEditor را دانلود كردي. موقع نصب هم سه تا چيز نصب ميكنه نه يه دونه. بعد اگه وقتي برنامه رو باز كردي و رو مودم مود بود و نرمال نشد. گوشي رو از كامپيوتر جدا كن و دوباره وصل كن. منم اول هر كاري ميكردم نميشد ديگه داشتم بي خيال ميشدم اما يه كم سمج باشي و ور بري درست ميشه.

mahmoodifar
08-09-2006, 02:00
در مورد v3i بايد چكار كنم همين مشكل رو دارم
ولي نفهميدم

mahmoodifar
15-09-2006, 01:31
ببخشيد اين درايور v3x رو از كجا دانلود كرديد ؟
در مورد v3i هم اطلاعاتي داريد ؟

M.etallic.A
15-09-2006, 12:18
ببخشيد اين درايور v3x رو از كجا دانلود كرديد ؟

از این لینک میتونی دانلود کنی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bakhishman
15-09-2006, 13:28
man chand ta bazi ri mobilam ri khtam va bad az chand moddat mobilam hang mikard .tamome baziharo pak kardam vali hanozam bazi vaghta vaghti dare goshio mibandam ya baz mikonam hang mikone goshim v3x e lotfan komak konid mamnon misham.

M.etallic.A
15-09-2006, 14:43
man chand ta bazi ri mobilam ri khtam va bad az chand moddat mobilam hang mikard .tamome baziharo pak kardam vali hanozam bazi vaghta vaghti dare goshio mibandam ya baz mikonam hang mikone goshim v3x e lotfan komak konid mamnon misham.

منظورت از هنگ كردن چيه ؟ خاموش روشن ميشه ؟ گوشي منم اين مشكل رو داشت. يعني وقتي درشو محكم مي بستم گوشي خاموش روشن ميشد. بعد يه كم ور رفتم باهاش فهميدم مشكل از باطري فابريك گوشيه كه يه كم تو جاش شله و وقتي درشو محكم ميبندي از جاش تكون ميخوره و گوشي خاموش ميشه. چاره كار يه تيكه كاغذه كه تا كني و بزاري لبه باتري تا ديگه تو جاش ثابت بشه.

amertad2000
17-09-2006, 01:02
آقا من این فایل بالا بردن صدا رو ریختم صداهاش قطع شد دیگه اسپیکر فونشم کار نمیکنه
بک آپشم دوباره ریختم کار نکرد
الان گوشیم فقط دو نوع ولوم داره : یا 7 یا 0
کسی تا حالا به این مشکل بر خورده ؟

M.etallic.A
17-09-2006, 14:26
موقع ريختن اين فايل بايد تمام ولوم هاي گوشيتو رو 2 تنظيم ميكردي. اين كار رو كردي ؟

bakhishman
18-09-2006, 11:34
m_etalic_a jan dastet mer30 moshkelesh hamin bood bazam manon.

mahyarSAMSUNG
18-09-2006, 14:59
حالا واقعا ميشه صداشو تقويت كرد اگع ميشه براي گوشياي ديگه چي؟؟؟ ميشه ؟؟؟

metal_militia
18-09-2006, 16:08
من دوستم این کار رو کرده ولی کیفیتش کم میشه

M.etallic.A
18-09-2006, 22:48
ولي به نظر من خيلي عاليه . اينكه ميشه اينكارو كرد. چون صداي پيش فرض خودش واقعا ضعيفه بايد با سمعك گوش داد. يه سوال صداي سامسونگ د600 هم اينجوري ضعيفه ؟

amirpers
19-09-2006, 02:27
ببینید دوستان ، با این کار صدای گوشی افزایش پیدا می کنه و لی به قیمت از دست دادن کیفیت .
ضمنا به نظر من این صدای بلند می تونه به گوشی آسیب برسونه . اگه قرار بود این گوشی چنین صدایی داشته باشه ، خود کمپانی اون رو براش می گذاشت !

M.etallic.A
19-09-2006, 13:37
ولى به نظر من بعضي مواقع وقتي يه شركتي يه محصولي رو ميده بيرن دست مشتري رو واسه اعمال يه سري تغييرات باز ميزاره. تا هم مشتري به محصول دلخواهش برسه و هم يه تعداد محصول دقيقا مثل هم وجود نداشته باشه... اين شيوه خيلي مرسومه. مثل نرم افزار هايي كه با نصب پلاگين يه سري امكانات بهشون اضافه ميشه.

amirpers
19-09-2006, 20:22
درسته ولی شما اگه دقت کرده باشید در حالت عادی ، وقتی صدای یک گوشی را انتها زیاد می کنید ، پیغام میده که ممکنه به گوشی آسیب برسه .حالا چه برسه به این که اون رو بیش از حد هم زیاد کنیم .

amertad2000
27-09-2006, 23:19
آقا من این فایل بالا بردن صدا رو ریختم صداهاش قطع شد دیگه اسپیکر فونشم کار نمیکنه
بک آپشم دوباره ریختم کار نکرد
الان گوشیم فقط دو نوع ولوم داره : یا 7 یا 0
کسی تا حالا به این مشکل بر خورده ؟

آقا بدینوسیله تصحیح می کنم که همه تقصیرات از سیستم خودم بوده و احتمال میدم به علت این بوده که درایور های k750 و v3 و v3x با هم روش نصب بوده .
در عین حال اگه همه کار ها رو درست انجام بدین و همه چیز درست باشه و با علم کامل پیش برین مطمئن باشید که هیچ چیز خراب نمیشه .

hamedme
28-09-2006, 13:52
salam
man ye v3x gereftam vali nemitonam tosh harchizi shabihe new folder dorost konam ke tosh etela atam manande axs ya film ,... ro berizam mishe komakam konin

amertad2000
30-09-2006, 23:58
اينم آ موزش نحوه فلش نمودن V3x براي دوستداران اين گوشي دوست داشتني :

mehdi257
07-10-2006, 08:03
آقا چرا فیملبرداری کردن و صحنه آهسته نمایش می دهد یعنی بعد از اینکه فیملبرداری کردم هنگام پخش ان فیلم آهسته آهسته نمایش داده شد چرا؟

mom_1425
20-10-2006, 23:46
salam doostan..MAN YE BARNAME VOICE RECORDER MIKHAM VASE V3X.YE KHAHESHE DIGE HAM DARAM :YE NOTEPAD AGE DARIN VASAM BEZARID VASE INKE BETOONAM MATN BA BLUETOOS BEFRESTAM.MAMNOON MISHAM AGE KESI KOMAKAM KONE.BYE

kariminader
31-10-2006, 19:14
چگونه مي توان در گوشي موتورولا مدل v3x مسيج فارسي دريافت كرد؟

amirkhan_20e20
27-11-2006, 21:25
سلام و خسته نباشید
من یه گوشی موتورولا v3X دارم که ازش هم راضی هستم . فقط صداش کم بود که با اون فایلی که درباره تقویت صدا با نرم افزار LaederGL flex editor روش ریختم درست شد .
چند روز پیش گوشی رو reset کردم . اول master clear و بعد هم master reset . بعد از اون مشکل پیدا شد و اینکه ولوم صدا فقط 1 و 7 دارم . همه application هم پاک شد و تم هایی هم که روی گوشی بود ( البنه اونهایی که همیشه بود و قبلا با reset کردن هم پاک نمیشد ) پاک شده .
در ضمن وقتی توی قسمت multimedia هستم و option رو میزنم به جای storage device همش مربه میزنه ولی منو کار میکنه .
خواهش میکنم منو راهنمایی کنین .
البته با ریختن فایل مربوط به صدا ولوم درست شد ولی بقیه مشکلات هنز هست

mahdi512
15-02-2007, 10:41
با سلام در باره برنانه تقویت صدا v3x تمام راه حلها را انجام دادیم usb گوشی معرفی نشد چه کار کنیم با تشکر

borzoei
10-04-2007, 17:32
سلام دیگه کلافه شدم . الان چهار روزه نه خواب دارم نه خوراک ، هر کاری بگید انجام دادم ولی این گوشی v3x من connect نمیشه که نمیشه ، چندین بار از سایتهای مختلف انواع و اقسام درایور دانلود و نسب کردم همیشه هم بدون مشکل کامپیوتر usb modem motorola رو می شناسه ولی بازم این برنامه leadergl flexeditor از خر شیطون پایین نیومد که نیومد نا گفته نماند که این برنامه رو هم چندین بار از سایتهای مختلف دانلود و نسب کردم حالا موندم چکار کنم خواهش می کنم خواهش می کنم اگر کسی چیز دیگه ای غیر از اونچیزایی که تا حالا گفته شده می دونه بگه . پیشاپیش ممنون .

GsM
10-04-2007, 18:10
سلام...
آیا پرت ها رو عوض میکنید؟>؟
آیا همه چیز رو پاک میکنید و بعد درایور ها رو نصب کنید؟؟؟
آیا درایور شما کامل و سالم است؟؟؟

borzoei
10-04-2007, 22:06
سلام اگه منظورتون از پورت ها همان ورودی های مختلف usb است آره از بس کابلمو تو این ورودی ها جابجا کردم فکر کنم دیگه گشاد شده باشند . منظورتون از همه چیز مثلاً چه چیزاییه ، لطفاً توضیح بدین . بالاخره باید از 10 - 15 درایوری که دانلود کردم یکی سالم و کامل باشه ، در ضمن اون آدرسی که برای دانلود درایور بصورت لینک تو صفحات قبلی بود خرابه و کار نمی کنه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GsM
11-04-2007, 01:11
سلام اگه منظورتون از پورت ها همان ورودی های مختلف usb است آره از بس کابلمو تو این ورودی ها جابجا کردم فکر کنم دیگه گشاد شده باشند . منظورتون از همه چیز مثلاً چه چیزاییه ، لطفاً توضیح بدین . بالاخره باید از 10 - 15 درایوری که دانلود کردم یکی سالم و کامل باشه ، در ضمن اون آدرسی که برای دانلود درایور بصورت لینک تو صفحات قبلی بود خرابه و کار نمی کنه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام....
در مورد پاک کردن باید بگم...تمام درایور ها و برنامه های که در مورد موتو است رو باید پاک کنید و اون وقت گوشیتون رو وصل کنید و سپس با درایور ها نصب کنید

labkhand
11-04-2007, 05:52

دانلود و نصب كنيد.

2- اين فايل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از قسمت پايين سمت چپ برنامه Flex Editor Motorola از هاردتون پيدا كرده و كپي بگيريد

6- ولوم گوشيتون رو بالا ببريد و ببينيد چقدر صداش عالي ميشه! :ohno: خبرشم بديد :evil:

اين روش روي V3i هم كار ميكنه ؟

borzoei
11-04-2007, 16:10
سلام من تمامی این مراحل ( نسب نرم افزار و درایور مودم گوشی ) را بارها انجام دادم حتی تا حالا چندین ویندوز نسب کردم ( بیش از سه بار و هر بار برای اطمینان از تداخل با نرم افزارهای دیگر اوّل به سراغ مراحل کار تقویت صدا رفتم ) حتی ویندوز ویستا هم نسب کردم و برای آن هم درایور مودم گوشیمو که مخصوص ویندوز ویستا بود پیدا و دانلود و نسب کردم ولی بازم افاقه نکرد . ضمنا برنامه flex editor من همیشنه در کنار دکمه نرمال not connected میزنه . تا حالا و تو این چند سالی که کامپیوتر دارم با چنین برنامه ناسازگاری برخورد نرده بودم . حسابی حالم رو گرفته مثل کسیکه که صاحبخونه جوابش کنه .

M.etallic.A
11-04-2007, 18:09
ببین این برنامه اصلا ناسازگار نیست تقریبا همه ما مثل شما این مشکل رو داشتیم ... ولی اگه روش کار دستت بیاد خیلی راحته ... ببین اول از همه تمام درایور ها و برنامه های مربوط به موتورولا رو پاک کن. ( مخصوصا برنامه motorola phone و درایورهایی که از سی دی خود گوشی نصب کردی...

بعد سیستم رو ریست کن و گوشیتو به سیستم وصل کن ( رو حالت data connection ) ... خوب حالا ویندوز گوشی رو میشناسه و از تو درایور میخواد. تو باید آدرس اون پکیج درایورهایی که دانلود کردی ( MotPCSDrivers ) بدی تا خود ویندوز سرچ کنه و درایور مناسب رو نصب کنه. بعد از اتمام نصب حالا برنامه leader gl رو باز کن. باید برنامه رو حالت modem mode باشه...

خوب اگه مراحل بالا رو انجام دادی و هنوز برنامه رو حالت modem mode نرفته بود مشکل احتمالا از کابل یو اس بیه...

اگه برنامه رو حالت modem mode بود.دکمه normal رو بزن. بعد از چند ثانیه دوباره ویندوز یه درایور دیگه واسه نصب میخواد که بازم باید آدرس اون پکیج رو بدی تا خودش سرچ کنه ... فکر کنم سه تا درایور نصب بشه که برای هر سه تا باید همون آدرس پکیج رو بدی و اجازه بدی خودش سرچ کنه.

بعد از اینکه نصب هر سه تا تموم شد برنامه رو حالت normal mode میره و میتونی باهاش کار کنی ...

borzoei
11-04-2007, 22:04
سلام خیلی ممنون واقعاً شرمنده ام ، تمام مراحلی که فرمودید رو مو به مو اجرا کردم ولی بازم برنامه حالت modem mode رو نشون نداد شاید اشکال از کابلم باشه ( یک made in CHIINA گنده روش نوشته ) باید بگردم یک کابل بهتر پیدا کنم . البته در تمامی درایورهایی که من دارم ( تقریباً 20 سری ) هیچکدوم بنام MotPCSDrivers نیست آیا این اسم فایل درایور است یا فقط یک اصطلاح برای درایورهای موتورولا . آدرس و سایتی که شما برای گرفتن درایور استفاده می کنید و جواب گرفتید چیه . ( البته بغیر از آدرسی که تو این توضیحات و در ابتدای آن دادن ، چون هر چی میرم اشتباه است و به سایتی نمیره )

borzoei
11-04-2007, 23:02
البته یادم رفت بپرسم آیا ممکنه مشکل از ویندوز باشه ؟ ، روشن بودن آنتی ویروس اشکال نداره ؟ کابل خوب در بازار هست به چه مارکی ؟

M.etallic.A
11-04-2007, 23:28
MotPCSDrivers مجموعه ای از چند درایور برای گوشی های نوکیاس... p2kdriver هم یه چیزی تو این مایه هاس... من یه سوال دارم ازت ... وقتی که کامپیوتر گوشیتو میشناسه و میخواد درایورش رو نصب کنه تو چیکار میکنی ؟

borzoei
11-04-2007, 23:44
سلام من در منوی اولی گزینه yes this time only رو انتخاب می کنم و بعد next در منوی بعدی گزینه دوّم رو انتخاب مکنم بعد next سپس در پنجره بعدی گزینه دوّم رو انتخاب می کنم و بوسیله browse آدرس فولدری که قبلاً درایور رو توش ریختم ( بیشتر از طریق دانلود ) را انتخاب کرده ( یاد تعلیم آشپزی افتادم ) بعد ok می کنم و سپس next و بعد از شناختن مودم گوشی که معمولاً بعد از چند لحظه و با کپی شدن فایلها همراه است در پنجره آخر که اعلام اتمام نسب درایور است گزینه finish را انتخاب می کنم . امیدوارم درست رفته باشم .

borzoei
11-04-2007, 23:50
سلام مجدد ، در تکمیلش باید بگم در device manager مودم یو اس بی گوشیم درست کنار مودم کامپیوتر نمایش داده میشه و موقع قطع و وصل کردن گوشی به کامپیوترم اونم همراه با آن ظاهر یا ناپدید میشه .

M.etallic.A
12-04-2007, 00:16
کدوم درایور رو توش ریختی ؟

amir2011
12-04-2007, 02:02
ببین دوست عزی شما باید این درایورها رو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روی درایور اصلی که از روی cd نصب کردی اپدیت کنی بعد گوشیت رو هم date conection و هم memory card به کامپیوتر وصل کنی که در هر کدوم چند درایور نصب میشن باید ادرس همین درایورهایی که لینکشو گزاشتم رو بدی
در نهایت برنامه P2kCommander-V3.3.0 هم میتونه در تبدیل به حالت نرمال کمک کنه به این صورت که این برنامه رو هم موقعاتصال به کامپیوتر اجرا کن که بصورت ستاره قرمز رنگ در systemtry قابل مشاهده است که وقتی گوشی نرمال بشه به رنگ زرد در میاد.

labkhand
12-04-2007, 14:12
من V3i دارم و تمام اين كارها رو كردم حتي حالت MODEM MODE نيز فعال ميشود اما گوشي نرمال نمي شود . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظر من به زحمتش نمي ارزه

borzoei
12-04-2007, 14:23
سلام ای داده بی داد مشکل چند تا شد قبلاً یه درایور داشتم که نمی شناخت حالا شد سه چهارتا ، اولیش می نویسه motorola accessory دومیmotorola mcu data logger سومی motorola test command ، اینا رو چیکار کنم خواهش می کنم در این رابطه هم راهنمایی کنید . ( البته یک لحظه connect شد همون یک لحظه هم خیلی خوشحالم کرد ، بازم یک قدم به جلو بود ) ممنون .

M.etallic.A
12-04-2007, 15:17
ببین وقتی این 4 تا رو خواست یعنی مشکلت حله دیگه. تو فقط باید برای هر کدوم از اینها آدرس همون motopcdriver رو بدی تا خودش سرچ کنه ... باور کن اصلا چیز مشکلی نیست خیلی آسونه ...

در مورد اینکه گفتی یه لحظه کانکت شد من فکر کنم همون مشکل از کابلت باشه... چون من هر گوشی موتورولایی که دیدم کابل فابریکش خراب بود ... یه کابل سالم بگیر مشکلت حتما حل میشه ...

borzoei
12-04-2007, 20:03
سلام ، من درایوری که گفتید رو نسب کردم ولی در مراحل نسب اون سه درایور این پیغام رو میده
Windows could not load the installer for usb . contact your hardware vendor for assistance
و درایور رو نسب نمیکنه ، در ضمن یک کابل دیگه ( البته کابل مربوط به یک دوربین ) رو امتحان کردم ولی بازم همین پیغام رو میده . ( منو ببخشید امیدوارم خستتون نکرده باشم )

amir2011
13-04-2007, 01:41
دوست عزیز با توجه به اینکه این مشکلات رو خیلیها دارند شما میتونی از این تایپیک یک پک
رو که از اول دارای صدای بلندی است رو روی گوشی بریزی اموزش کامل فلش ردن هم در یک تایپیک جداگانه قرار دارد.

M.etallic.A
13-04-2007, 10:51
سلام ، من درایوری که گفتید رو نسب کردم ولی در مراحل نسب اون سه درایور این پیغام رو میده
Windows could not load the installer for usb . contact your hardware vendor for assistance
و درایور رو نسب نمیکنه ، در ضمن یک کابل دیگه ( البته کابل مربوط به یک دوربین ) رو امتحان کردم ولی بازم همین پیغام رو میده . ( منو ببخشید امیدوارم خستتون نکرده باشم )

چرا اتفاقا خیلی خسته شدم ( شوخی بود )

جای کابل رو عوض کن و به یه یو اس بی دیگه بزن...

borzoei
13-04-2007, 11:32
سلام ، من همه یو اس بی هامو امتحان کردم ( فکر کنم باید بعد از تموم شدن کارم مرخصی بگیرم برم تعطیلات استراحت ) نشد که نشد ، یک چیز جالب : تو ویندوز ویستا بصورت خودکار این سه تا درایورو شناخت ( جل الخالق ) ولی متاسفانه احتمالاً بدلیل اینکه برنامه leadergl مخصوص ویندوز ایکس پیه جواب نگرفتم ، آیا این برنامه مخصوص ویندوز ویستا هم گیر میاد ؟ کسی سراغ نداره ؟ ( بخدا وقتی گتید خسته شدید دلم هُری ریخت پائین ) .

M.etallic.A
13-04-2007, 11:38
ببین ویندوز ویستا رو ولش کن. بیا تو ویندوز اکس پی کارتو ادامه بده... در ضمن پیشنهاد امیر هم بد نبودا ... شما میتونی یه مانسترپک نصب کنی که تقویت صدا رو با خودش داشته باشه...

borzoei
13-04-2007, 11:51
سلام ، ممنون ، آخه متاسفانه بنده حقیر سراپاتقصیر اصلاً نمیدونم مانسترپک چیه و چطور میشه اینکارو کرد ، می ترسم تو اون کارم مثل ...... تو گل بمونم ، البته برای دانلود اون رفتم ولی از شانس خوبم خراب بود و سایت مورد نظر اونو دانلود نمی کرد اگه جایی آموزشش و محل دانلودشو می دانید به منم بگید .

borzoei
13-04-2007, 14:51
سلام ، از همه شما ممنونم ، امروز دوباره یک ویندوز جدید نسب کردم و پس از سب درایورای مادربرد و کارت گرافیک بلافاصله رفتم سراغ نسب leadergl و توی نسبش گزینه چهارم یعنی p2k driver رو غیر فعال کردم بعد از فعال کردن برنامه و وصل کردن گوشی میدونید چی شد ، حدس بزنید چی شد ، سه درایور دیگرو مثل آب خوردن نسب کرد و برنامه خیلی خیلی خیلی خیلی راحت نرمال شد ( آخیش ) خستتون نکنم ، الآن صدای گوشیم توپ توپ و اینم مدیون شماهام ، خیلی کارتون درسته . انشاءالله بتونم جبران کنم .:40: :40: :40: :11: :11: :11:

M.etallic.A
13-04-2007, 17:51
من که بهت گفتم اصلا کار سختی نیست اگه روش کار رو یاد بگیری خیلی آسونه... به هر حال خوشحالم که کارت راه افتاد....

Ahmad abbasi
10-06-2007, 05:41
ممنون مشکلم حل شد

anti_girl
26-06-2007, 20:11
بابا یکی به من بگه این تقویت صدا واسه اسپیکر گوشی ضرر داره یا نه؟

naser maldini
26-06-2007, 20:14
آره اگه با آخرين صداش گوش كني ممكنه ضرر داشته باشه. بهترين ولوم 5 هست. ولوم 7 رو وقتي استفاده كن كه يه آهنگ با كيفيت پايين رو ميخاهي گوش كني.

kamelkon
27-06-2007, 00:59
سلام خدمت دوستان
من يه v3x دارم وقتي نرم افزارليدر را نصب ميكنم و بعدش هم درايور را نصب ميكنم(البته درايور را از جايي ديگر گرفتم) همه چيزش درسته يعني تمام سه چهار درايور را نصب ميكنه ولي وقتي رو گزينه resoure explorer ميزنم در پنجره اي كه باز ميشه هيچ فايلي رو پيدا نميكنه همچنين اگه كابل رو بيرون بيارم ودوباره بزنم در حالت mode modem ميمونه و ديگه به حالت نرمال نميره لطفا كمكم كنيد در ضمن وقتي من كابل رو وصل ميكنم دستگاه به حالت شارژ ميره و گزينه charging رو ميزنه ميخواستم بپرسم كه ايا بايد چنين كاري رو بايد بكنه يا نه اگر نه چاره اش چيه
لطفا هر كي تجربه يا نرم افزاري داره كمكم كنه

kamelkon
27-06-2007, 11:47
بابا خواهش ميكنم يكي كمك كنه

naser maldini
27-06-2007, 23:50
اين كه اوتوماتيك شارژ ميشه طبيعيه مگر اينكه خودتون بخواهيد اونو با فرمان هاي سيم غير فعالش بكنيد. در مورد نرم افزار ليدر هم شايد شما مدل گوشيتون رو درست انتخاب نميكنيد شايد گوشي شما از نوع vodafone هست نه از نوع h3g . پس در انتخاب مدل گوشي هم دقت كنيد. و يا شايد درايورتون اشكال داره. از اونجايي كه نميتونم تو اين سايت اپلود كنم برگرديد به اون يكي سايت كه تو اون هم پست زديد. اونجا از درايوري كه خودم استفاده كردم آپلود كردم. ميتونيد از اون هم استفاده بكنيد. يه چيز ديگه: اگه همه ي اين كار ها رو كرديد دوباره جواب نداد از ورژن هاي پايين ليدر استفاده كنيد.

akbar-2007
13-08-2007, 10:38

دانلود و نصب كنيد.

آقا لینکهای دانلود بالا هیچ کدام کار نمیکنه لطفاً درست نمایئ.من گیر کردم.
ضمناً برنامه ای که بشود اس ام اس فارسی دریافت کرد را در کدام تاپیک می تونم ببینم.(برای نصب)لطفاً آدرس تاپیک مربوطه را قرار دهید .بسیار ممنونم

Corvette
14-08-2007, 14:47
آقا لینکهای دانلود بالا هیچ کدام کار نمیکنه لطفاً درست نمایئ.من گیر کردم.
ضمناً برنامه ای که بشود اس ام اس فارسی دریافت کرد را در کدام تاپیک می تونم ببینم.(برای نصب)لطفاً آدرس تاپیک مربوطه را قرار دهید .بسیار ممنونم

این کد واسه برنامه ی LeaderGL_FlexEditor

و این هم واسه فایل مربوط به تقویت صدا

خوب دقت کن که به مشکل نخوری. اما برای فارسی کردن باید گوشیتو فلش کنی.

Corvette
14-08-2007, 14:48
مخصوصا به ولوم ها، موفق باشی

akbar-2007
14-08-2007, 15:27
آقا گوشی من که سریال چنج هست اگر فش کنم طوری نمیشه؟
ولوم ها را باید روی چند قرار دهم ؟ منظورتان چه ولوم هایی است؟

naser maldini
14-08-2007, 23:17
حالا كه ديگه سريال چنج معني نداره همشون باز هستند. ولي باز ميله خودته. تازه اگه فقط ميخواهي پك زبان رو روي گوشيت ريفلش كني اصلا تاثيري روي شماره سريالت نميتونه داشته ياشه.

Corvette
15-08-2007, 01:47
آقا گوشی من که سریال چنج هست اگر فش کنم طوری نمیشه؟
ولوم ها را باید روی چند قرار دهم ؟ منظورتان چه ولوم هایی است؟

خوب مگه لینکهای آموزشه تقویت صدا رو نخواستی. خوب اگر آموزشو بخونی نوشته : همه ی ولوم ها روی 2

صدای زنگ.پلیر.مکالمه.آیفون.

beckham7
03-09-2007, 03:06
با سلام وخسته نباشيد براي همه راهنمايي هاي كاملتون من گوشيمو تازه گرفتم اگه لطف كنيد لينك جديد اين برنامه motopcdrive بديد خيلي خيلي ممنون ميشم (لينكهاي فبلي همه پاك شده)

Corvette
03-09-2007, 12:37
با سلام وخسته نباشيد براي همه راهنمايي هاي كاملتون من گوشيمو تازه گرفتم اگه لطف كنيد لينك جديد اين برنامه motopcdrive بديد خيلي خيلي ممنون ميشم (لينكهاي فبلي همه پاك شده)

بفرما عزیز اینم درایورهای مورده نیازت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ضمن ورودتم تبریک میگم.

beckham7
04-09-2007, 23:25
در ضمن ورودتم تبریک میگم.
با تشكر فراوان از پاسخ سريع شما بخشيد كه تشكر من دير شد

Corvette
04-09-2007, 23:46
با تشكر فراوان از پاسخ سريع شما بخشيد كه تشكر من دير شد

خاهش عزیز.تشکر لازم نبود:20:

beckham7
05-09-2007, 00:00
خاهش عزیز.تشکر لازم نبود:20:
ببخشيد كه من اين مشكل رو اينجا مطرح كردم چون ديدم online هستيد.... من يه مشكل كوچولو با (شايد هم بزرگ) با گوشيم دارم جايي كه ما زندگي مي كنيم انتن دهي گوشي ها (همه نوعها) با توجه به ضعيف بودن دكل بسته به جا متغيير است بصورت كلي انتن دهي ضعيف است حالا اين به جهنم مشكل من اين است كه بعضي مواقع اگر جايي باشم كه انتن دهي براي مدتي مثلا 2 دقيقه صفر باشد (no service )انتن دهي گوشي ديگر همانطور no services با قي مي ماند (اعصابم خرد ميشه)بنده تا گوشي را خاموش و روشن نكنم (حالا اين هم به جهنم) بدبختي اين است كه بايد جايي گوشي را reset كنم كه انتن دهي انجا حداقل 3 تا از نشانگرهاي انتن دهي پر باشد در ضمن register كردن ir-tci هم در تنظيمات شبكه فايده ندارد فقط reset كردن ان هم جايي كه انتن دهي متوسط است لطفا كمكم كنيد

Corvette
05-09-2007, 00:26
ببخشيد كه من اين مشكل رو اينجا مطرح كردم چون ديدم online هستيد.... من يه مشكل كوچولو با (شايد هم بزرگ) با گوشيم دارم جايي كه ما زندگي مي كنيم انتن دهي گوشي ها (همه نوعها) با توجه به ضعيف بودن دكل بسته به جا متغيير است بصورت كلي انتن دهي ضعيف است حالا اين به جهنم مشكل من اين است كه بعضي مواقع اگر جايي باشم كه انتن دهي براي مدتي مثلا 2 دقيقه صفر باشد (no service )انتن دهي گوشي ديگر همانطور no services با قي مي ماند (اعصابم خرد ميشه)بنده تا گوشي را خاموش و روشن نكنم (حالا اين هم به جهنم) بدبختي اين است كه بايد جايي گوشي را reset كنم كه انتن دهي انجا حداقل 3 تا از نشانگرهاي انتن دهي پر باشد در ضمن register كردن ir-tci هم در تنظيمات شبكه فايده ندارد فقط reset كردن ان هم جايي كه انتن دهي متوسط است لطفا كمكم كنيد

پیغامه خصوصیتون رو چک کنین.

MCI
06-09-2007, 13:04

دانلود و نصب كنيد.

سلام
لینک دانلود برنامه کار نمیکنه. با ورژن v10.0 این برنامه نمیتونم گوشی رو وصل کنم

اصلا تو گزینه انتخاب مدل گوشی ! مدل v3xوجود نداره

اگه راهشو بگی ممنون میشم

beckham7
06-09-2007, 22:35
سلام
لینک دانلود برنامه کار نمیکنه. با ورژن v10.0 این برنامه نمیتونم گوشی رو وصل کنم

اصلا تو گزینه انتخاب مدل گوشی ! مدل v3xوجود نداره

اگه راهشو بگی ممنون میشم
لينك دانلود يرنامه LeaderGL_FlexEditor :
پس از نصب از منوها منوي سوم model اونجا دوتا مدل v3x هست مدل گوشي انتخاب كن بقيه راه هم همون كه توضيح داده شده

M.etallic.A
07-09-2007, 13:29
وای این تاپیک خیلی قدیمیه.... من از طریق این تاپیک با P30world آشنا شدم... تجدید خاطره بود.

GsM
07-09-2007, 14:06
به به...

داداش محمد...

آقا بعضی وقت ها میزن به سر که به کمال عزیز بگم.. اون تاپیک خودمون رو دوباره باز کن...( یادته که؟)

ولی حیف....

M.etallic.A
07-09-2007, 15:46
آقا میلاد دو هزارمین پستت رو بهت تبریک میگم.
آره مگه میشه یادم بره... یادش بخیر ....

GsM
07-09-2007, 16:51
ممنون بزرگوار...

خوبه باز این خاطرات برای ما مونده....

ولی دقت کردی از قدیم نفرات زیادی نموندن...کلا 7 نفر نیستن....

یا علی

moto baz
07-09-2007, 20:35
فکر کنم دیر دیدم پست شما رو تجربه شخصی خودم چون جایی ندیدم میگم:
تو قسمت setting به گزینه ی Aeroplane mode وارد شو و گزینه اول رو on و بعد 3 4 ثانیه off کن به احتمال زیاد مشکل شما حل میشه . خبرشم بدید

GsM
07-09-2007, 20:38
فکر کنم دیر دیدم پست شما رو تجربه شخصی خودم چون جایی ندیدم میگم:
تو قسمت setting به گزینه ی Aeroplane mode وارد شو و گزینه اول رو on و بعد 3 4 ثانیه off کن به احتمال زیاد مشکل شما حل میشه . خبرشم بدید

البته کار از کار که گذشت...

ولی این نشون میده که هیچ وقت هیچ چیز جای تجربه رو نمی گیره....

از پستت ممنون

anti_girl
07-09-2007, 21:26
رmoto baz عزیز مرسی پستت اموزنده بود

M.etallic.A
07-09-2007, 23:22
ممنون بزرگوار...

خوبه باز این خاطرات برای ما مونده....

ولی دقت کردی از قدیم نفرات زیادی نموندن...کلا 7 نفر نیستن....

یا علی

آره.... آقا میلاد نظرت چیه دوباره جمعشون کنیم ؟ و یه تیم تشکیل بدیم...

GsM
08-09-2007, 14:27
محمد آقا من درخدمتت هستم... و حاضرم هر کاری از دستم بر بیاد انجام بدم...

منتظرت هستم داداش؟!!:20:

moto baz
16-09-2007, 14:49
با تشکر از anti girl و GSM عزیز بابت پست هاشون در باره من . فقط خواستم چیزی گفته باشم اخه من از این تایپیک خیلی استفاده کردم
یا حق

anti_girl
17-09-2007, 09:26
با تشکر از anti girl و GSM عزیز بابت پست هاشون در باره من . فقط خواستم چیزی گفته باشم اخه من از این تایپیک خیلی استفاده کردم
یا حق
قر بونت برم حاجی شما لطف داری:31::40:

aryaeeman
03-10-2007, 18:08
سلام
من همه مراحلي رو كه گفتید انجام دادم . تو کنترل پنل هم موبایلم رو به عنوان یو اس بی مودم میشناسه اما نمی دونم چرا هر کاری میکنم برنامه flex editor همون پیغام not connect رو میده . در ضمن در قسمت my computer هم هیچ درایوری اضافه نشده .هر کاری بگین کردم کامپیوتر رو عوض کردم .... اما نشد که نشد . الان یک هفته است که خواب و خوراک ندارم خواهش میکنم کمکم کنید

aryaeeman
03-10-2007, 21:02
سلام من هم مشكل دوستمون amirpers رو دارم اما کاری رو که گفتید انجام دادم مشکلم حل نشد. به خدا یه هفته است که خواب و خوراک ندارم هرکاری که بتونم و گفتن کردم حتی کامپیوتر رو عوض کردم اما نشد که نشد تو رو خدا کمکم کنید

anti_girl
04-10-2007, 00:22
سلام من هم مشكل دوستمون amirpers رو دارم اما کاری رو که گفتید انجام دادم مشکلم حل نشد. به خدا یه هفته است که خواب و خوراک ندارم هرکاری که بتونم و گفتن کردم حتی کامپیوتر رو عوض کردم اما نشد که نشد تو رو خدا کمکم کنید
سلام دوست عزیز شما درایور رو از کجا دانلود کردی شاید از درایور منظورت همونی هست که تو Cd هست من متا سفانه لینکشو ندارم الان ولی خوب سعی میکنم واسط بزارمش زیاد خودتو نگران نکن

Corvette
07-10-2007, 02:57
سلام
من همه مراحلي رو كه گفتید انجام دادم . تو کنترل پنل هم موبایلم رو به عنوان یو اس بی مودم میشناسه اما نمی دونم چرا هر کاری میکنم برنامه flex editor همون پیغام not connect رو میده . در ضمن در قسمت my computer هم هیچ درایوری اضافه نشده .هر کاری بگین کردم کامپیوتر رو عوض کردم .... اما نشد که نشد . الان یک هفته است که خواب و خوراک ندارم خواهش میکنم کمکم کنید

خوش اومدی عزیز
درایورت درست نصب نشده.
شما این جا رو چک کن.(پست 20)

RSD lite

p2k

k1_rostamy
06-11-2007, 17:08
سلام.
من با نرم افزار ski man رو گوشی v3x اسکین ریختم
ولی قبلش کل اسکین موجود در گوشی رو پاک کردم(اولین خریتم)
بک آپ نگرفتم(دومین اشتباهم)...منوهارا نیز پاک کردم(سومین اشتباهم)
الان صفحه گوشی کلا سیاه شده و هیچ چیز دیده نمی شه......
نمی دونم حالا نیازی به فلش هست یا نه؟؟؟
توروخدا کمکم کنید....کمک...کمک...کمک...کمک...ک مک...کمک...
دارم سکته می کنم........آرامش و اعصاب ندارم.....کمک...کمک...کمک...

harivandiha
06-11-2007, 19:27
alooooooooooooooooooooooooooooooooo

harivandiha
06-11-2007, 19:28
are ye fullflash bezan dorost mishe

anti_girl
06-11-2007, 22:25
سلام.
من با نرم افزار ski man رو گوشی v3x اسکین ریختم
ولی قبلش کل اسکین موجود در گوشی رو پاک کردم(اولین خریتم)
بک آپ نگرفتم(دومین اشتباهم)...منوهارا نیز پاک کردم(سومین اشتباهم)
الان صفحه گوشی کلا سیاه شده و هیچ چیز دیده نمی شه......
نمی دونم حالا نیازی به فلش هست یا نه؟؟؟
توروخدا کمکم کنید....کمک...کمک...کمک...کمک...ک مک...کمک...
دارم سکته می کنم........آرامش و اعصاب ندارم.....کمک...کمک...کمک...
دوست عزيز با نصب يه اسكين درست گوشي درست ميشه زياد نگران نباش

somaye19
07-11-2007, 12:18
سلام دوست عزیز این دوتا برنامه دانلود نمیشن لطفا راهنمایی کن همون برنامه های توی صفحه ی اول هستن

Corvette
07-11-2007, 15:33
سلام دوست عزیز این دوتا برنامه دانلود نمیشن لطفا راهنمایی کن همون برنامه های توی صفحه ی اول هستن

منظورتون کدوم برنامه هاست، در کدوم پست؟!!!

somaye19
07-11-2007, 22:35

دانلود و نصب كنيد.

سلام منظوره من این دو تا لینک بالایی (لینک1ولینک2 )هستش .ممنون:41::10::46:

anti_girl
07-11-2007, 23:44
اينم لينك Motorola flex editor

اينم لينك فايل

براي اين كه pc بتونه گوشي رو بشناسه اين درايور رو دانلود كنيد و نصب كنين اگه اين درايور نصب نشه بر نامه ارور نصب modem ميده
در ضمن از منوي model گوشي تونو انتخاب كنين و اونو رو motorola v3x(H3G) بزارين
اگر مشكلي بود من در خدمتم

Corvette
08-11-2007, 01:19

اينم لينك فايل

براي اين كه pc بتونه گوشي رو بشناسه اين درايور رو دانلود كنيد و نصب كنين اگه اين درايور نصب نشه بر نامه ارور نصب modem ميده

مرسی تورج جان. راستی به این دوستمون پیشنهاد می کنم برایه فایله تقویته صدا از این یکی فایل استفاده

کنند.. چون اون قبلیه یکمی قدیمی هستش و صدا رو بیش از حد بلند میکنه. البته نمی دونم شما همون

قدیمی رو آپ کردید یا چیزه دیگه ای . اما اینم من میزارم.

در آخر هم خدمته این دوستمون بگم فراموش نکنید تمامه ولومها باید رویه 2 باشه. تمامشون!

anti_girl
08-11-2007, 10:56
اوني كه من up كردم همون قديميه هست
و ممنون مسعود جان كه لطف كردي و فايل جديد رو گذاشتي

somaye19
08-11-2007, 11:18

اينم لينك فايل

سلام ،آقا دستت درد نکنه دوتای آخری رو دانلود کردم ولی اولی رو همون Motorola flex editor باز دانلود نشد.با تشکر:10::41::41::31:

somaye19
08-11-2007, 11:20
مرسی تورج جان. راستی به این دوستمون پیشنهاد می کنم برایه فایله تقویته صدا از این یکی فایل استفاده

کنند.. چون اون قبلیه یکمی قدیمی هستش و صدا رو بیش از حد بلند میکنه. البته نمی دونم شما همون

قدیمی رو آپ کردید یا چیزه دیگه ای . اما اینم من میزارم.

در آخر هم خدمته این دوستمون بگم فراموش نکنید تمامه ولومها باید رویه 2 باشه. تمامشون!

سلام دست شما هم درد نکنه.:10::20::8::31:

anti_girl
08-11-2007, 22:22
سلام ،آقا دستت درد نکنه دوتای آخری رو دانلود کردم ولی اولی رو همون Motorola flex editor باز دانلود نشد.با تشکر:10::41::41::31:
چرا دانلود نشد؟:41: بزار ببينم ميتونم جاي ديگه اي up كنم البته بهتون بگم كه اگه سرچ كنين اونو ميتونين بدست بيارين:11:

Corvette
08-11-2007, 22:53
سلام ،آقا دستت درد نکنه دوتای آخری رو دانلود کردم ولی اولی رو همون Motorola flex editor باز دانلود نشد.با تشکر

از این جا دانلود کنید

somaye19
09-11-2007, 12:47
از این جا دانلود کنید

دستت درد نکنه حالا شد/.:10::31::20::46:

anti_girl
09-11-2007, 17:59
مرسي مسعود جان

masoud_ac
09-11-2007, 23:29
من یه V3X دارم که نه CD Draiver همون (CDتو جعبش) رو ندارم ! به عبارتی من الان یه مورولا V3X و کابل USB رو دارم دیگه هیچ چی ندارم میتونم این کارارو بکنم یا احتیاج به چیزی دیگه دارم.
خواهشاً زود تر ممنون
اگه چیزی دیگه احتیاج دارم بزارید یا مطلعم کنید .
مرسی.

Corvette
10-11-2007, 04:17
من یه V3X دارم که نه CD Draiver همون (CDتو جعبش) رو ندارم ! به عبارتی من الان یه مورولا V3X و کابل USB رو دارم دیگه هیچ چی ندارم میتونم این کارارو بکنم یا احتیاج به چیزی دیگه دارم.
خواهشاً زود تر ممنون
اگه چیزی دیگه احتیاج دارم بزارید یا مطلعم کنید .
مرسی.

بله عزیز . میتونید احتیاج به CD هم ندارید . اول باید گوشیرو با درایوره صحیح به سیستم شناسایی کنید و

در ادامه مراحله همین تاپیک رو طی کنید تا صدا تقویت بشه:12:

anti_girl
10-11-2007, 13:26
براي دانلود درايور و ...... به پست 123 در همين تاپيك مراجعه كنيد
موفق باشين

سهراب مموتی
14-11-2007, 03:11
با سلام. خدمتتون عرض شود که بنده از پیش کسوتهای عرصه تقویت صدای v3x هستم و دوستانه از همه دوستان میخوام که بیخیال این کار شند . من با این کار باند گوشیمو که خیلی کیفیت خوبی داشت ضایع کردم.
نکنید این کارو. آخه این چه ککیه که افتاده تو تنبون شما؟؟؟؟؟؟؟؟

MCI
14-11-2007, 20:08
سلام
خوبی عزیز
منظورت از ضایع چیه. خراب شد یا سوخت. اخه منم تقویت کردم

naser maldini
14-11-2007, 21:21
اگه صدا رو تقويت كنيد و ازش درست استفاده كنيد اين مشكل پيش نمي اومد.
در ضمن شما خودموني شديد ديگه! كي ميخواهيد اگه نباشيد جاتون اينجا خالي باشه!

anti_girl
14-11-2007, 22:45
به قول اقا ناصر گل با تقويت صدا گوشي هيچ كارش نميشه مگه اين كه شما ازش درست استفاده نكني مثلا رو اهنگ هاي كيفيت بالا صداش رو روي 5 ببري نه بيشتر

Corvette
14-11-2007, 23:13
با سلام. خدمتتون عرض شود که بنده از پیش کسوتهای عرصه تقویت صدای v3x هستم و دوستانه از همه دوستان میخوام که بیخیال این کار شند . من با این کار باند گوشیمو که خیلی کیفیت خوبی داشت ضایع کردم.
نکنید این کارو. آخه این چه ککیه که افتاده تو تنبون شما؟؟؟؟؟؟؟؟

بله. دوسته عزیز . راه حلش سادست. اون فایله تقویته صدا level هایه خاصی داره. شما میتونستید از یه

level استفاده کنید که خیلی صدا زیاد نشه. همین:20:. این فایلی که تو این تاپیک هست بالاترین level !

MCI
15-11-2007, 19:22
سلام
من v3xرو صداشو تقویت کردم صداشم بلند شد
ولی چند روز بعد اون فایله تقویت صدارو از سیستم گوشی پاک کردم (قبل از پاک کردن یادم رفت ولومارو رو 2 بذارم)
حالا صدایه گوشیم به زور در مییاد از قبل ازتقویتشم بدتر شده.
corvetteعزیز چه کنم؟

MCI
15-11-2007, 20:20
کمک کمک
صدای مکالمشم قطع شده.
میکروفونشم قطع شده.

anti_girl
15-11-2007, 22:24
دوست عزيز با اون نرم افزاري كه صدا رو تقويت كردي ( leader gl) گوشي رو ريستار كن
phon>reastart phon درست ميشه منم اين مشكل رو داشتم اگه بازم درست نشد بگو تا راه حله ديگه اي بهت بگم

سهراب مموتی
21-11-2007, 03:56
اگه صدا رو تقويت كنيد و ازش درست استفاده كنيد اين مشكل پيش نمي اومد.
در ضمن شما خودموني شديد ديگه! كي ميخواهيد اگه نباشيد جاتون اينجا خالي باشه!

مشکلات دیگری هم پیش میاد. یکیش اینه که میگم. وقتی دارم با کسی صحبت میکنم صدای طرف اون قدر زیاده که اولا گوشمو درد میاره. ثانیا از دو متری گوشی هم میشه صدای کسی که پشت خطه رو شنید که این خیلی ناجوره. شاید طرف داشته باشه دری وری بگه و من نخوام کسی بفهمه. اینو دیگه نمیشه درستش کرد. میشه؟:27:

anti_girl
21-11-2007, 11:52
اقا سهراب شما چرا هنگام مكالمه صداي بلند گو رو كم نميكني كه بقيه نفهمن طرف مقابل چي ميگه ديدي اينم حل ميشه فقط كمي صبر و حوصله كن همه چي حل ميشه

سهراب مموتی
21-11-2007, 14:36
فکر کنم داری اشتباه میکنی. صدای اسپیکر مکالمه رو نمیشه کم و زیاد کرد به این راحتی. البته من این جوری فکر میکنم. اگه شما فکر میکنی میشه لطفا راه حلشو بگو.

MCI
21-11-2007, 18:28
ببین سهراب جان شما یه شماررو بگیر و با کلید ولوم صدایه مکالمه رو تنظیم کن.

ولوم 4 بهتره.

anti_girl
21-11-2007, 20:58
درسته از mci عزيز به خاطر جوابش ممنون
سهراب جان اين كه كاري نداره مثل بقيه گوشي ها هست تا اونجايي كه من ميدونم همه اين جوري صداي مكالمشون كم و زياد ميشه

سهراب مموتی
22-11-2007, 02:26
جالبه من هنوز اینو نمیدونستم. ممنون

anti_girl
22-11-2007, 13:55
خواهش ميكنم سهراب جان قابلت رو نداشت

k1_rostamy
27-11-2007, 20:34
سلام:31:
من این فایل رو می خوام:10:....خواهش می کنم دوباره آپلودش کنید.:11:
باتشکر.:40:
منتظرم ها....:11:

anti_girl
27-11-2007, 21:40
بيا دوست عزيز اپ لود كردم اميد وارم كه مشكلي نباشه واسه دانلود

k1_rostamy
29-11-2007, 14:03
سلام:31:
ممنون که زحمت می کشید.:40::11:
یا علی...:10:

anti_girl
29-11-2007, 19:47
خواهش ميكنم دوست عزيز قابلت رو نداشت

sJaguar
01-07-2008, 19:07
سلام
می بخشید تاپیک قدیمی رو بالا میارم

دوستان من یک v3x خریدم در هنگام مکالمه صدای طرف ضعیفه! چکار کنم؟

در ضمن قاب این گوشی قیمتش چنده؟

pedram_sad
02-07-2008, 00:24
سلام
می بخشید تاپیک قدیمی رو بالا میارم

دوستان من یک v3x خریدم در هنگام مکالمه صدای طرف ضعیفه! چکار کنم؟

در ضمن قاب این گوشی قیمتش چنده؟

دوست عزيز
بهتر بود سوالت رو توي كلوپ V3X مطرح ميكردي

در مورد صدا در هنگام مكالمه
با استفاده از كليد هاي VOLUME UP و VOLUME DOWN كه در سمت چپ گوشي هست
صدا رو تنظيم كن
اگه جواب گو نبود بايد با استفاده از نرم افزار هاي جانبي مثل PKTOOLS اين كار رو انجام بدي

در مورد قاب
من قيمت قاب ORIGINAL اين گوشي رو ندارم
اما قاب هاي صورتي و سرمه اي و نارنجي اين گوشي تو بازار بين 7 تا 9 تومان موجوده

موفق باشي

anti_girl
02-07-2008, 08:54
ممنون پدرام جان.............
اما دوست عزيز ببين اگه با اين راهي كه پدرام جان گفت درست نشد(كليد هاي سمت چپ)فايل تقويت صدا رو عوض كن

sJaguar
02-07-2008, 11:52
با تشکر از دو دوست عزیز
اون راه کلیدهای ولوم رو قبلا انجام دادم بردم آخرش رو 7 اما بازم بنظرم ضعیف میاد!
در مورد تعویض فایل تقویت صدا منظورتون همین فایلی که در این تاپیک موجوده هست؟

متشکرم

pedram_sad
02-07-2008, 13:48
ممنون پدرام جان.............
اما دوست عزيز ببين اگه با اين راهي كه پدرام جان گفت درست نشد(كليد هاي سمت چپ)فايل تقويت صدا رو عوض كن

سلام تورج جان
اون جا كه گفتم از نرم افزار هاي جانبي مثل pktools استفاده كنه منظورم همين تقويت صدا بود:31:
كه در قسمت SOUND ميتونه بخش هاي مختلف گوشي صداش رو كم و زياد كنه
موفق باشي

anti_girl
03-07-2008, 09:16
سلام تورج جان
اون جا كه گفتم از نرم افزار هاي جانبي مثل pktools استفاده كنه منظورم همين تقويت صدا بود:31:
كه در قسمت SOUND ميتونه بخش هاي مختلف گوشي صداش رو كم و زياد كنه
موفق باشي
ببخشيد پدرام جان متوجه منظورت نشدم قصد جسارت نداشتم..............

anti_girl
03-07-2008, 09:17
با تشکر از دو دوست عزیز
اون راه کلیدهای ولوم رو قبلا انجام دادم بردم آخرش رو 7 اما بازم بنظرم ضعیف میاد!
در مورد تعویض فایل تقویت صدا منظورتون همین فایلی که در این تاپیک موجوده هست؟

متشکرم
اره منظور همون فايل هست ................!اموزشش رو هم كه ياد داري؟

masoud_ac
29-08-2008, 23:35
وبعد در حالت انتخاب
مسير اين رو انتخاب كنيد

خواهشا لینک رو درست کنید عجله دارم

berellian
11-09-2008, 06:36
سلام
صدای SGH_G810 سامسونگ را میتوان افزایش داد یا نه؟؟؟؟؟؟؟ ..............با این که دوربینش خوبه اما صداش خیلی خیلی خیلی بده حتی اکولایزر هم ندارد

arashf
15-09-2008, 21:10
سلام
صدای SGH_G810 سامسونگ را میتوان افزایش داد یا نه؟؟؟؟؟؟؟ ..............با این که دوربینش خوبه اما صداش خیلی خیلی خیلی بده حتی اکولایزر هم ندارد

دوست عزیز در گوشیهای موتورلا سیستم seem وجود داره که امکان ایجاد تغییرات رو حاصل می کنه اما در سامسونگ بهتره مشکلتو با زدن یک فلش جدیدتر حل کنی .

masoud_ac
11-06-2009, 12:32
درایور مودم و نزاشتید.

گوشی که وصل میکنم درایور میخواد.

johnypersian1656
11-06-2009, 21:32
دوست خوبم از یکی از لینکهای زیر استفاده کن امیدوارم مشکلی نباشه :

لینک تورنت :

naser maldini
12-06-2009, 00:03
میتونید از درایور هایی که به صورت اوتوماتیک نصب میشن کمک بگیرید. از لینک زیر این درایور رو دانلود کنید. در ضمن این درایور ها برای تمام گوشیهای موتورولا کاربرد داره.

[/html][/URL]

M.etallic.A
12-06-2009, 15:20
عجب تاپیکی رو بالا آوردید خاطرات منو زنده کردید....